Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Daugiabučio Namo Rūdninkų g. 16, Vilniuje Savininkų Bendrija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Daugiabučio Namo Rūdninkų g. 16, Vilniuje Savininkų Bendrija

Atsiliepimai apie Daugiabučio Namo Rūdninkų g. 16, Vilniuje Savininkų Bendrija

Parašyk savo nuomonę apie Daugiabučio Namo Rūdninkų g. 16, Vilniuje Savininkų Bendrija

Kaip turi pagal sprendimą, nutarimą, instrukcijas būti sutvarkyti šiukšlynai, kad netrukdyti šalia gyvenantiems žmonėms. Ir atsidarykite visus vartus.
Štai kaip bendrijos susitvarko šiukšlynus ir gerbia visus šalia gyvenančius.
Bendrija užsidarė savo didžiuosius vartus ir visi bomžai su vežimais kelis kartus per dieną per mūsų kiemą traukia į šiukšlių dėžę. Kiek tai tęsis?. Bomžai mėto nuorūkas, sysioja prie Rūdninkų 16 namo ir prie medžių. Kiek ta tęsis? Jei Jums taip brangi ta šiukšlių dėžė (kur jau žiurkės po kiemą laisvai laksto) tai pagal sprendimą -privalote susitvarkyti, aptverti, rakinti kad apart Jūsų namo niekas negalėtų eiti. Kada pradesite gerbti šalia Jūsų gyvenančius? Kiek galima prašyti ? Varteliai buvo rakinami, tai - kažkam nepatiko. Padarė elektronika - tai pastoviai genda. Jei patinka elektronika - tai būkite malonūs prižiūrėkite ir taisykite.kai sugenda. Norite po langais gyventi su šiukšlėmis, žiurkėmis- gyvenkite, bet prižiūrėkite ir tvarkykitės.
Gal reikia ne tik apie save galvoti - mums gerai, bet dar ir apie kitus gyvenančius šalia, kad nedaryti jiems nepatogumų. Kodėl per mūsų kiemą bomžai turi vailščioti į JŪSŲ šiukšlyną? KODĖL?

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%