Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Darbų pasaulis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Darbų pasaulis

Atsiliepimai apie UAB "Darbų pasaulis"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Darbų pasaulis"

Gal esate kas nors dirbe prie gėlių svogūnėlių ir kokios gyvenimo sąlygos?
Laba diena, taip darbuosia visko atsitinka visko buna, bet tokiu be atsakomybes valdzios dar nemaciau, kodel jie nenuveze jo pas daktara juk mate kokios jis bukles kad jis vos paaina, kodel ??!kaip mano mama jums paskambino ir sita klausima uzdave, ka jus atsakete, nemusu reikalas, tai ka dar cia galima kalbeti, esate beatsakomybes ir be jausmei, tai jus parupinote kur gyventi ir viskas kaa toliau vyksta tai pacio zmogau likimas, nu vienu zodziu jus pirma patys pamatykite ykokius namu sunciate zmones gyventi, ir patarciau patiems nors savaite pagyventi, o tada gal tada suprasite apie ka kalbama ir kodel zmones esa nepatenkyti jusu firma.viso gero
UAB "Darbu pasaulis" 2019-05-03 14:41:34
Laba diena, Andriau, prasome susisiketi su mumis tel. +37064881832 ir informuoti kokia konkreciai nelaime Jums nutiko ir kuo mes galetumem Jums padeti ?? Ziurime i sarasus ir nematome jokio Andriaus isvykusio dirbti per pastaruosius menesius..
Mano vardas paslėptas ne man atsitiko bet mano giminaičiui aš su juo buvau kaip jis pas jus forminosi darbui vokietijoje ir jam atsitiko nelaimė darbe bet darbdavys per pusantro mėnesio buvo nesutvarkęs dokumentu kad galėtu kreiptis į gydytojus ir svarbiausia darbdavys nevežė pas daktarus jis bus parvestas į Lietuvą nes įtarem stuburo lužį jis pas jus apsilankys ir tikiu kad teks gražinti visas įmokas. Jūs darbinant bendraujat su darbdaviu imat pinigus bet kad nėra socialinių garantijų dėl sveikatos jūs šito nesutvarkėt ir neplaukit rankų kad jus nekalti jūs nesutvarkėt dokumentų iki galo.
UAB "Darbu pasaulis"
2019-05-03 14:41:34 IP 2jucakpo
Andrius 2019-04-29 20:46:23
Brangieji ieškantys darbo netikekit sitos firmos nei vienu žodžiu nes paims pinigus gerus ir nusiplauna rankas apgyvendins jus pašiurėi atsitikus darbe nelaimėj darbdaviai jumis nepasirupins nei už skatika paliks už durų darbas be proto sunkus bet atsitiko nelaimė pagalbos nėra nei iš įdarbintojų nei iš darbdavio 5 km spindulio UAB "Darbų pasaulis" apeikit jeigu norit būt apmulkinti eikit.
UAB "Darbu pasaulis"
2019-05-03 14:37:17 IP 2jucakpo
Laba diena, ponia Neringa. Visu pirma uzjauciame, kad Jusu broliui nutiko nelaime ir jis paslydes parvirto darbo vietoje. Norime pabrezti, kad tai yra naturalu ir bet kam dirbant bet kokiame darbe gali atsitikti nelaime, zmogus gali paslysti, nukristi, gali buti nutikti ivairiu sveikatos sutrikimu, taciau nejaugi musu imone, kuri yra isikurusi Lietuvoje yra kalta delto, kas nutiko Jusu broliui isvykus dirbti Vokietijoje? jis buvo pasitiktas, apgyvendintas, is karto atvykes pradejo dirbti, taip pat jam, kaip ir visiems kitiems darbuotojams uz pradirbtas dienas bus sumoketas atlyginimas 15 einamojo menesio diena. Todel nelabai suprantame Jusu atsiliepimo esmes - cia butu tas pats kas kaltinti kelioniu agentura is kurios perkate kelione, kad pvz nuskridus i Afrika Jums ant galvos nukrito ananasas, zinoma cia tik pavyzdys, bet siuo atveju Jums reiketu piktintis nebent ant zmoniu Vokietijoje, kurie Jusu manymu prastai suregavo i susiklosciusia situacija (pvz ant vairuotojo, kuris vezioja darbuotojus, bet mes jo isvis nepazystam). Sekmes Jums, ir linkime maziau piktintis ir greiciau pasveikti, nes tikrai nesijauciam kalti sededami cia Lietuvoje, kad Jusu brolis nuvaziaves i Vokietija paslydo ant dezes ir nukrito.
giedre 2019-04-24 13:30:45
Sveiki noriu suzinoti ar patikimi per agenturos vykti dirbti i Vokietija per vasaros sezona?
Tikrai ne
Netikekit nei ju skelbimais, nei ka sneka. Tai agentura, kuria geriau apeiti 5 km spinduliu. Kas nori isvaziuoti i Miunchena i kurjerius, galiu idarbinti nemokamai, nes i tokia "skyle" ka cia siulo, neiciau gyvent nei uz dyka.
Sveiki. Gal esat važiavę dirbti į užsienį per agentūrą "Grandteda". Kokie atsiliepimai.
marius 2014-06-18 15:41:22
labas gal galit duoti tel nr., mano nr.860194490
Domina
xxx 2018-05-07 21:50:01
UAB Darbu pasaulis siulo sita darba, ir uz tai ima 300euru, tai cia tokia sasaja su situ straipsniu. Cia kiek latviu, tiek lietuviu. Beje, latviai uz tokia vergija, pinigu neima
keista, man sake, kad jiems reikia sumoketi 70eu, kad tikrai vaziuosi, nes jie turi surinkti 50 zmoniu, ir atsakingi pries ukininka, o kas liecia kelione, tai raso, kad atskaiciuos ukininkas is atlyginimo, ir mikriukas kainuoja 100eu
noriu vaziuoti 2018-04-28 16:43:26
nieko konkretaus, ir aiskaus neparaset...
A. 2018-04-30 12:55:59
Pone Sabiba, prasau nemaisyti imoniu. Dekui
niekas nieko nemaiso, nes sita darba siulo darbu pasaulis, Mickeviciaus g.8 Kaunas
Sabiba 2018-04-25 18:20:50
Planuojame išvažioti i Voketija Swistali skinti braškes?Ar patikima firma? Už kelione 100 euru ir už dokumentus 130...
Pone Sabiba, prasau nemaisyti imoniu. Dekui
straipsnis 2018-04-16 23:37:05
stai straipsis apie UB Darbu pasaulio siulomus darbus.
perziurejau visus straipsnius, ir niekur nepeskaiciau, kad tai sita firma is Mickeviciaus g.8, Kaunas, kalba eina apie kazkokia vokieciu agentura, ir tas, kas raso, neaisku nei is kur....
Aurimas 2018-04-21 07:31:54
Nevaziuokit per ta firma pudrina smegenis kaip turi but per tel vilko liezuviu loja kai nuvaziavau atvirksciai sneka gerai kad avanso nespejau paduot nes buciau an ragu prasisukes pasiunciau ir pro duris s*******o kontora
nieko konkretaus, ir aiskaus neparaset...
neringa 2018-04-25 16:07:30
as irgi meginsiu vaziuoti braskiu skinti i vokietija tik nezinau kaip bus ar rizikuoti
vis dar mastau, nes lygiai tuospacius darbus, ir tenpat siulo Emigra, keista, visos tokiospat salygos, nezinau ar galima pasitiketi, niekas neparaso, kas butu per juos vaziave.
Sabiba 2018-04-25 18:20:50
noriu vaziuoti 2018-03-26 17:15:49
Gal galite kas parasyti apie idarbinimo agenturos patikimuma Mickeviciaus g.8 Kaunas? Siulo darba skinti braskiu vokietijoje, gal kas esat vaziave, labai lauksiu atsiliepimu.
stai straipsis apie UB Darbu pasaulio siulomus darbus.
apgautasis 2018-03-14 10:39:17
Ieškomi vairuotojai ligonių pervežimui iš vietos į vietą. Darbas su VW Transporter automobiliais.
Vairuotojams, dirbantiems ligonių pervežime, Vokietijoje yra reikalingos specialios teisės. Šias teises ir kursus padeda susitvarkyti darbdavys. Kursų trukė - 1 sav. Kursų kaina 250 Eur. Šias išlaidas padengia darbdavys. Darbo kontraktas pasirašomas metams laiko. Neišdirbus 6 mėn. ir savanoriškai nutraukus darbo sutartį, kursų kaina bus išskaičiuota iš pirmo atlyginimo.
Demesio. Netikekite situ skelbimu. Tai apgavyste. Darbas yra, bet uz ji nemokama. Alga uz menesi 700eur. Gyvenimo salygos bendrabutis. Dirbama 6 dienos per savaite po 12 valandu. Tai vergove.
Galiu atsakingai parasyti apie sita imone, viska jie meluoja. Konkreciai apie darba vairuotojo, tai yra melas, vergija. Dirbama yra po 12 valandu, per menesi gaunasi apie 250-260 valandu, bet darbdavys apmoka tik 160valandu. sutarti sudaro tipo pusei metu, bet atlidzia iki puses metu. Ta pazyma, kuri jie sako teises varuoti vokietijoje, jos kainuoja 110 euru, bet jos neisduoda, ir cia ne teises o medicinine pazyma. Jos neisduoda be puses metu vokietijoje, o be pazymos negaali vairuoti, nes bauda didele. Taip ir gaunasi ratas, kad negali vairuoti, ir darbdavys atleidzia iki puses metu neeisdirbus, nes sutartis isbandomas laikotarpis pusei metu.
Ir tas tipo vokietis, su kuriuo kalbate pas juos, firmoje Mickevicaus gatveje, tai ne vokietis, o latvis, net nebuves vokietijoje ir nieko nezino. Kreipkites geriau del sitos darbo ozicijos i latvius, pas juos nereikia moketi 300euru.
a*******i visame kame, visose pasakose.
lina 2016-04-02 10:46:32
pirma imdavo litais, 50lit registracija.150lt kai gauni sutarty ir 220lt vokietijoje uz dokumentus sutvarkyma..o dabar tos pacios sumos eurais
susisiekiau su sita agentura Mickeviciaus g.8 Kaunas, viskas nemokama, apmoka darbdavys, o jie ima 70eu mokesti, kelione apmoka darbdavys, paskui atskaiciuoja is atlyginimo, man taip sake, niekas neduoda jokiu atsiliepimu, taigi, teks rizikuoti.
klijentas 2018-03-14 09:12:20
Sveiki, kas domites sia imone. Tai tikri a*******i, kurie ima 300eur uz idarbinima, o tikrai neidarbina, o atiduoda i vergija. Tikrai viskas yra melas, eiline apgaule. Ka domina tikri pasakojimai, rasykit cia, as susisieksiu. Turiu garsinisu ir vaizdinius irodymus, kokia tai apagaule. As jau ruosiu dideli ieskini jiems, nors aisku, atsidarys kitu pavadinimu. Gaila tik tautiecu, kuriuos ir taip vargsus isnaudoja dar savi. Kaip iki siol sia imone nesusidomejo STT ar kitos institucijos.
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Sveiki esu is UK Bostono, galiu pasidalinti informacija uz dyka, ir jei norit atvykti padirbeti kodel gi ne. Spresti Jums, ar norite moketi agenturai ar ne. Viska galima susirasti.
Laba diena norėčiau info.
Per sia firma isvaziavau dirbti i olandija zoetermeer miesta i rubu sandeli. Vienu zodziu noriu pasakyti kad ilgai ten nepadirbsit jei nepatiksit Nerilei. Yra daromas psichologinis spaudimas ir tai toleruojama. Vadovauja Deimante jos mama Giedre ir Nerile kurios labai puikiai ivalde technika kaip padaryt kad ilgai nepadirbtum arba turi kenteti ju demonstratyvu uzgauliojima. As su tuo nesitaikiau, todel padirbau tik dvi savaites. Ir delto yra nuolatine kaita ir nei lietuves nei lenkes ilgai nepadirba isskyrus tas kurios jau dirba apie tris keturis metus. O siaip darbas nesunkus viskas butu gerai.
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Sveiki, gal galite duoti savo kontaktinius duomenis?
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Gal galite duoti savo gmail ?
Sveiki.noreciau isvaziuoti padirbeti su antra puse i vokietija per sia firma.gal kas isvaziave buvot ar esat vokietijoje.noreciau daugiau info apie sita firma.gal kas galit suteikt info 863789315..dekui
sveiki gal zinot kokiu darbu fabrikuose statybose stoke on trent, staffordshire
Sveiki.Noriu išvažiuoti dirbti per šią agentūrą į bremeno miestą krovimo darbuose.Būčiau dėkingas, kad kas atsilieptų ten dirbęs arba dirbantis.
Sveiki. Per sia firma noriu vykti i Olandija. Su peiliu prie mesos, buvau pries 5m Olanduos dirbau 3metus. Dabar Lietuvoje ir mastau vykti vel. Idomu kaip si firma ar neapgaus. Ima mokesti, ar bebus taip kad paims ir ledais ciuost galesiu su ragais ant kaktos? Jai nesunku parasykit i el. jurasau.mes@gmail.com arba cia komentuokit.
Gal kas žino koky darba Hamburge ar aplinkuj gali buti ir toliau kad ir kitam mieste but gerai kad su gyvenamu plotu rašykit man sms +37061406621
Atsakymas tiesiog nužudė:
"Atvykus reikia turėti apie 300 svarų, kad susimokėti už nuomą į priekį (2-iejų savaičių nuoma, 1-os savaitės depozitas ir admin fee). Mūsų paslaugos kainuoja ir kaina yra 350 €..."
Dar reikia įsidėti pragyvenimui iki algos ir atsargai jei kas nutiktų. Taigi, startui tu turi turėti ne mažiau 800 svarų.
Silo parduotuvese yra pastatyti taromatai kuriuose zmones tos parduotuves darbuotojai dirba, o jiems atlyginimo priedo nieks nemoka, kam tie pinigai eina i juoda buhalterija apsurdas issityciojas is darbuotoju.
Neprasidekit su sita firma. Pasiima pinigus, nesuranda darbo ir negrazina pinigu, o kai bandai prisiskambinti galiausiai uzblokuoja numeri.
Neapsimoka per juos vaziuot. Uz dyka ima 250. Galit patys susirasti busta. Jie uz rankutes nuveda i job centra. Kur visi juokiasi is musu uz ka mes mokam pinigus. Ir jie pasako niekam nesakykit kad mokejot. Tiesiog cia to neleidzia istatymai. Kambarys toks kad atpyliau. Dvoke alum.cigarais.myzalais gal net fekom. Sunku buvo pravedint. Dvi savaites langais uzdarytais. Uzdirbsi 7.40 jei turi 25m. Tai uzdirbsi jei maziau fabrike, tu dar nepilnametis. Transportas nemokamas i darbak ir atgal nzn jei i diena 5.50£ kur cia nemokama
Kaas nors važiavo per šitą agentūra i Ajrija? Dekuj
tas pats 2015-02-25 14:10:40
tas pats buvo man, kai paskambinau graziai papasakojo ir psisiule apsispresti ar moku pinigus ar ne, tai patenpiau iki sekancio ryto, kad leistu pagalvoti. tai ryte nesulauke mano skambucio, patys skambino, as nieko neturiu blogo, bet kam tada skelbiasi is karto, kad nemokamai viskas, o kai jau tariesi su jais pasiskambines pasidero kad visgi mokama. nors is kitos puses ir asilui turetu buti aisku, kad uz dyka nieko nebuna. teisingai, jei tiesioginis tarpininkas darp fabriko ir ieskancio darbo zmogaus, tada ok, fabrikas uz paslauga moka tai firmai ir ieskantis uz dyka papuola dirbti, nes jis ne kapeikos nemoka. o cia iseina tarpininku tarpininkai, o jei jie tiesioginiai visgi yra, tada dirba nesaziningom taisyklemis, ima ir is fabriko ir ima is ieskancio darbo zmogaus pinigus, prisigalvoje pavadinimu visokiu, garantas ir panasiai, koks garantas, jei tu esi tiesioginis tarpininkas, suradai zmogu, jei jis atsisake, tu i ta vieta kita zmogu siulai.
tiesa, man paskambinus ir buvo panasiai, kaip uzsiminiau kam atseit tas garantas, tai jie sako, mums daug kas paveda, todel mes imam 50 euru garanta o likusisu po to. bet man kazkaip cia gaunasi, kad jie tarpininku tarpininkai ir is to tik ir gyvena, kaip viskas grazu ir legalu pagal lt istatymus, atseit nemokama uz idarbinima bet imama uz kitas paslaugas. cirkas :-), bet ka zmogui daryti, vistiek naudojasi, kai nebebuna kitu iseiciu.
Daug visko prisiskaiciau. Labai jau daug visko prirasyta nesamoningai. Per sia firma gruodzio menesi isvaziavo mano draugas i Hamburga, i mesos fabrika. Taip, darbu pasaulis paeme 200 euru. Ten nuvaziavus, pasitiko p.Anna. Jai reikjo sumoket dar 220 euru. Sutvarke visus reikiamus dokumentus, apgyvendino. Kambaryje gyvena dviese, gyvenimo salygos tikrai geros. Ant dienu bus atlyginimas, tad belieka palaukt. Paskui bus galima sprest apie uzdarbius. Aisku darbas sunkus, dirba po 12 valandu dienoj ir 6 dienos i savaite. Na ka pazadejo firmoj, viskas taip ir ivyko, niekas nieko neapgavo.
Tomas teisingai pasake. Niekas neturi imt pinigu uz idarbinima. LIETUVOS ISTATYME yra parasyta juoda ant balto lapo aiskiai. Man teko susidurti panasiom situacijom tokiom kaip isidarbinimo agenturom.
Kai vokietijoje susiradau antra darba kalbos nemokedamas man darbdavys apmokejo kelione. Pasiseke manau...
Laimis laimes ieskotojas, reikejo sert, karves likt sert! :-D
Esu Niurnberg mieste gal kas zinot koky darba skubiai, nes isvykau per firma Darbu pasaulis, menesy padirbau ir likau ant ledo, rasykit y elp, busiu dekingas uz pagalba
Gal kas dirbat prie rūbų pakavimo Hamburge? Parašykite atsiliepimus.

Nermeka
PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Adresas: Vasaros g. 24-3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto 22-416 (Herkaus galerija), LT-92131 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29%
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29% 11-20 22:05
"Ignitis grupės" pajamos šių metų III ketv. išaugo 29% iki 1,162 mlrd. Eur, kai 2018 m. tuo pačiu laikotarpiu siekė 901 mln. Eur, per biržą pranešė energetikos įmonė.
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų 11-20 20:13
Vokietijos automobilių dalių ir padangų gamintoja "Continental" trečiadienį patvirtino, kad iki 2028 metų atsisakys 5.500 darbo vietų, įgyvendindama griežtą taupymo planą, kad galėtų spręsti...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Visa 182,77 +1,73%
AT&T 38,00 -4,11%