Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Darbų pasaulis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Darbų pasaulis

Atsiliepimai apie UAB "Darbų pasaulis"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Darbų pasaulis"

Sveiki. Gal esat važiavę dirbti į užsienį per agentūrą "Grandteda". Kokie atsiliepimai.
marius 2014-06-18 15:41:22
labas gal galit duoti tel nr., mano nr.860194490
Domina
xxx 2018-05-07 21:50:01
UAB Darbu pasaulis siulo sita darba, ir uz tai ima 300euru, tai cia tokia sasaja su situ straipsniu. Cia kiek latviu, tiek lietuviu. Beje, latviai uz tokia vergija, pinigu neima
keista, man sake, kad jiems reikia sumoketi 70eu, kad tikrai vaziuosi, nes jie turi surinkti 50 zmoniu, ir atsakingi pries ukininka, o kas liecia kelione, tai raso, kad atskaiciuos ukininkas is atlyginimo, ir mikriukas kainuoja 100eu
noriu vaziuoti 2018-04-28 16:43:26
nieko konkretaus, ir aiskaus neparaset...
A. 2018-04-30 12:55:59
Pone Sabiba, prasau nemaisyti imoniu. Dekui
niekas nieko nemaiso, nes sita darba siulo darbu pasaulis, Mickeviciaus g.8 Kaunas
Sabiba 2018-04-25 18:20:50
Planuojame išvažioti i Voketija Swistali skinti braškes?Ar patikima firma? Už kelione 100 euru ir už dokumentus 130...
Pone Sabiba, prasau nemaisyti imoniu. Dekui
straipsnis 2018-04-16 23:37:05
stai straipsis apie UB Darbu pasaulio siulomus darbus.
perziurejau visus straipsnius, ir niekur nepeskaiciau, kad tai sita firma is Mickeviciaus g.8, Kaunas, kalba eina apie kazkokia vokieciu agentura, ir tas, kas raso, neaisku nei is kur....
Aurimas 2018-04-21 07:31:54
Nevaziuokit per ta firma pudrina smegenis kaip turi but per tel vilko liezuviu loja kai nuvaziavau atvirksciai sneka gerai kad avanso nespejau paduot nes buciau an ragu prasisukes pasiunciau ir pro duris s*******o kontora
nieko konkretaus, ir aiskaus neparaset...
neringa 2018-04-25 16:07:30
as irgi meginsiu vaziuoti braskiu skinti i vokietija tik nezinau kaip bus ar rizikuoti
vis dar mastau, nes lygiai tuospacius darbus, ir tenpat siulo Emigra, keista, visos tokiospat salygos, nezinau ar galima pasitiketi, niekas neparaso, kas butu per juos vaziave.
Sabiba 2018-04-25 18:20:50
noriu vaziuoti 2018-03-26 17:15:49
Gal galite kas parasyti apie idarbinimo agenturos patikimuma Mickeviciaus g.8 Kaunas? Siulo darba skinti braskiu vokietijoje, gal kas esat vaziave, labai lauksiu atsiliepimu.
stai straipsis apie UB Darbu pasaulio siulomus darbus.
apgautasis 2018-03-14 10:39:17
Ieškomi vairuotojai ligonių pervežimui iš vietos į vietą. Darbas su VW Transporter automobiliais.
Vairuotojams, dirbantiems ligonių pervežime, Vokietijoje yra reikalingos specialios teisės. Šias teises ir kursus padeda susitvarkyti darbdavys. Kursų trukė - 1 sav. Kursų kaina 250 Eur. Šias išlaidas padengia darbdavys. Darbo kontraktas pasirašomas metams laiko. Neišdirbus 6 mėn. ir savanoriškai nutraukus darbo sutartį, kursų kaina bus išskaičiuota iš pirmo atlyginimo.
Demesio. Netikekite situ skelbimu. Tai apgavyste. Darbas yra, bet uz ji nemokama. Alga uz menesi 700eur. Gyvenimo salygos bendrabutis. Dirbama 6 dienos per savaite po 12 valandu. Tai vergove.
Galiu atsakingai parasyti apie sita imone, viska jie meluoja. Konkreciai apie darba vairuotojo, tai yra melas, vergija. Dirbama yra po 12 valandu, per menesi gaunasi apie 250-260 valandu, bet darbdavys apmoka tik 160valandu. sutarti sudaro tipo pusei metu, bet atlidzia iki puses metu. Ta pazyma, kuri jie sako teises varuoti vokietijoje, jos kainuoja 110 euru, bet jos neisduoda, ir cia ne teises o medicinine pazyma. Jos neisduoda be puses metu vokietijoje, o be pazymos negaali vairuoti, nes bauda didele. Taip ir gaunasi ratas, kad negali vairuoti, ir darbdavys atleidzia iki puses metu neeisdirbus, nes sutartis isbandomas laikotarpis pusei metu.
Ir tas tipo vokietis, su kuriuo kalbate pas juos, firmoje Mickevicaus gatveje, tai ne vokietis, o latvis, net nebuves vokietijoje ir nieko nezino. Kreipkites geriau del sitos darbo ozicijos i latvius, pas juos nereikia moketi 300euru.
a*******i visame kame, visose pasakose.
lina 2016-04-02 10:46:32
pirma imdavo litais, 50lit registracija.150lt kai gauni sutarty ir 220lt vokietijoje uz dokumentus sutvarkyma..o dabar tos pacios sumos eurais
susisiekiau su sita agentura Mickeviciaus g.8 Kaunas, viskas nemokama, apmoka darbdavys, o jie ima 70eu mokesti, kelione apmoka darbdavys, paskui atskaiciuoja is atlyginimo, man taip sake, niekas neduoda jokiu atsiliepimu, taigi, teks rizikuoti.
klijentas 2018-03-14 09:12:20
Sveiki, kas domites sia imone. Tai tikri a*******i, kurie ima 300eur uz idarbinima, o tikrai neidarbina, o atiduoda i vergija. Tikrai viskas yra melas, eiline apgaule. Ka domina tikri pasakojimai, rasykit cia, as susisieksiu. Turiu garsinisu ir vaizdinius irodymus, kokia tai apagaule. As jau ruosiu dideli ieskini jiems, nors aisku, atsidarys kitu pavadinimu. Gaila tik tautiecu, kuriuos ir taip vargsus isnaudoja dar savi. Kaip iki siol sia imone nesusidomejo STT ar kitos institucijos.
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Sveiki esu is UK Bostono, galiu pasidalinti informacija uz dyka, ir jei norit atvykti padirbeti kodel gi ne. Spresti Jums, ar norite moketi agenturai ar ne. Viska galima susirasti.
Laba diena norėčiau info.
Per sia firma isvaziavau dirbti i olandija zoetermeer miesta i rubu sandeli. Vienu zodziu noriu pasakyti kad ilgai ten nepadirbsit jei nepatiksit Nerilei. Yra daromas psichologinis spaudimas ir tai toleruojama. Vadovauja Deimante jos mama Giedre ir Nerile kurios labai puikiai ivalde technika kaip padaryt kad ilgai nepadirbtum arba turi kenteti ju demonstratyvu uzgauliojima. As su tuo nesitaikiau, todel padirbau tik dvi savaites. Ir delto yra nuolatine kaita ir nei lietuves nei lenkes ilgai nepadirba isskyrus tas kurios jau dirba apie tris keturis metus. O siaip darbas nesunkus viskas butu gerai.
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Sveiki, gal galite duoti savo kontaktinius duomenis?
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Gal galite duoti savo gmail ?
Sveiki.noreciau isvaziuoti padirbeti su antra puse i vokietija per sia firma.gal kas isvaziave buvot ar esat vokietijoje.noreciau daugiau info apie sita firma.gal kas galit suteikt info 863789315..dekui
sveiki gal zinot kokiu darbu fabrikuose statybose stoke on trent, staffordshire
Sveiki.Noriu išvažiuoti dirbti per šią agentūrą į bremeno miestą krovimo darbuose.Būčiau dėkingas, kad kas atsilieptų ten dirbęs arba dirbantis.
Sveiki. Per sia firma noriu vykti i Olandija. Su peiliu prie mesos, buvau pries 5m Olanduos dirbau 3metus. Dabar Lietuvoje ir mastau vykti vel. Idomu kaip si firma ar neapgaus. Ima mokesti, ar bebus taip kad paims ir ledais ciuost galesiu su ragais ant kaktos? Jai nesunku parasykit i el. jurasau.mes@gmail.com arba cia komentuokit.
Gal kas žino koky darba Hamburge ar aplinkuj gali buti ir toliau kad ir kitam mieste but gerai kad su gyvenamu plotu rašykit man sms +37061406621
Atsakymas tiesiog nužudė:
"Atvykus reikia turėti apie 300 svarų, kad susimokėti už nuomą į priekį (2-iejų savaičių nuoma, 1-os savaitės depozitas ir admin fee). Mūsų paslaugos kainuoja ir kaina yra 350 €..."
Dar reikia įsidėti pragyvenimui iki algos ir atsargai jei kas nutiktų. Taigi, startui tu turi turėti ne mažiau 800 svarų.
Silo parduotuvese yra pastatyti taromatai kuriuose zmones tos parduotuves darbuotojai dirba, o jiems atlyginimo priedo nieks nemoka, kam tie pinigai eina i juoda buhalterija apsurdas issityciojas is darbuotoju.
Neprasidekit su sita firma. Pasiima pinigus, nesuranda darbo ir negrazina pinigu, o kai bandai prisiskambinti galiausiai uzblokuoja numeri.
Neapsimoka per juos vaziuot. Uz dyka ima 250. Galit patys susirasti busta. Jie uz rankutes nuveda i job centra. Kur visi juokiasi is musu uz ka mes mokam pinigus. Ir jie pasako niekam nesakykit kad mokejot. Tiesiog cia to neleidzia istatymai. Kambarys toks kad atpyliau. Dvoke alum.cigarais.myzalais gal net fekom. Sunku buvo pravedint. Dvi savaites langais uzdarytais. Uzdirbsi 7.40 jei turi 25m. Tai uzdirbsi jei maziau fabrike, tu dar nepilnametis. Transportas nemokamas i darbak ir atgal nzn jei i diena 5.50£ kur cia nemokama
Kaas nors važiavo per šitą agentūra i Ajrija? Dekuj
tas pats 2015-02-25 14:10:40
tas pats buvo man, kai paskambinau graziai papasakojo ir psisiule apsispresti ar moku pinigus ar ne, tai patenpiau iki sekancio ryto, kad leistu pagalvoti. tai ryte nesulauke mano skambucio, patys skambino, as nieko neturiu blogo, bet kam tada skelbiasi is karto, kad nemokamai viskas, o kai jau tariesi su jais pasiskambines pasidero kad visgi mokama. nors is kitos puses ir asilui turetu buti aisku, kad uz dyka nieko nebuna. teisingai, jei tiesioginis tarpininkas darp fabriko ir ieskancio darbo zmogaus, tada ok, fabrikas uz paslauga moka tai firmai ir ieskantis uz dyka papuola dirbti, nes jis ne kapeikos nemoka. o cia iseina tarpininku tarpininkai, o jei jie tiesioginiai visgi yra, tada dirba nesaziningom taisyklemis, ima ir is fabriko ir ima is ieskancio darbo zmogaus pinigus, prisigalvoje pavadinimu visokiu, garantas ir panasiai, koks garantas, jei tu esi tiesioginis tarpininkas, suradai zmogu, jei jis atsisake, tu i ta vieta kita zmogu siulai.
tiesa, man paskambinus ir buvo panasiai, kaip uzsiminiau kam atseit tas garantas, tai jie sako, mums daug kas paveda, todel mes imam 50 euru garanta o likusisu po to. bet man kazkaip cia gaunasi, kad jie tarpininku tarpininkai ir is to tik ir gyvena, kaip viskas grazu ir legalu pagal lt istatymus, atseit nemokama uz idarbinima bet imama uz kitas paslaugas. cirkas :-), bet ka zmogui daryti, vistiek naudojasi, kai nebebuna kitu iseiciu.
Daug visko prisiskaiciau. Labai jau daug visko prirasyta nesamoningai. Per sia firma gruodzio menesi isvaziavo mano draugas i Hamburga, i mesos fabrika. Taip, darbu pasaulis paeme 200 euru. Ten nuvaziavus, pasitiko p.Anna. Jai reikjo sumoket dar 220 euru. Sutvarke visus reikiamus dokumentus, apgyvendino. Kambaryje gyvena dviese, gyvenimo salygos tikrai geros. Ant dienu bus atlyginimas, tad belieka palaukt. Paskui bus galima sprest apie uzdarbius. Aisku darbas sunkus, dirba po 12 valandu dienoj ir 6 dienos i savaite. Na ka pazadejo firmoj, viskas taip ir ivyko, niekas nieko neapgavo.
Tomas teisingai pasake. Niekas neturi imt pinigu uz idarbinima. LIETUVOS ISTATYME yra parasyta juoda ant balto lapo aiskiai. Man teko susidurti panasiom situacijom tokiom kaip isidarbinimo agenturom.
Kai vokietijoje susiradau antra darba kalbos nemokedamas man darbdavys apmokejo kelione. Pasiseke manau...
Laimis laimes ieskotojas, reikejo sert, karves likt sert! :-D
Esu Niurnberg mieste gal kas zinot koky darba skubiai, nes isvykau per firma Darbu pasaulis, menesy padirbau ir likau ant ledo, rasykit y elp, busiu dekingas uz pagalba
Gal kas dirbat prie rūbų pakavimo Hamburge? Parašykite atsiliepimus.
nevaziuokit per sita firma niekas, pats buvau nkam nkada nesiulyciau. vaziavau i hamburga prie taros, ten visada reikia zmoniu nes visi bega, kai kurie net savaites neisbuna, tos firmos patikimos kurioms nereikia moket pinigu pries isvaziuojant, prie taros atlyginimas ne valandinis o nuo isdirbio, tai va.
Sveiki tautieciai jeigu norite vaziuoti i Vokietija uzsidirbti pinigu, tai neverta, bet jeigu norite vaziuoti gyventi tai bandykit, nes uz 1000e cia pragyvensit, rasiau kad reikia vaziuoti apziureti kur dirbsite buvau teisi, nes esu jau Vokietijoje, daug nepasakosiu bet butinai turekite pinigu gryzti atgal, visos Lietuvos agenturos sudare sutartis su cia esanciom agenturom, bet del darbo ir gyvenimo salygu bukite atsargus, atvaziavau i Vokietija ne per agentura, darba susiradau cia tiesogiai rusu agenturoje, jeigu zada gera atlyginima be vokieciu k B2 lygio ir be jokio issilavinimo tai tikrai cia neturesite, diziausias atlyginimas dirbant oficialiai i rankas 1100e, o kur buto nuoma ir maistas, paskaiciuokite kas lieka, pragyvenimui cia gerai bet santaupu nebus.
Arturas 2015-02-24 22:52:11
Sveiki, norejau paklausti ar esate kas šiuo metu realiai dirbantys per šią agentūrą, nes kai pažiūriu internete, tai pilna skelbimų, kad ieško darbuotojų moka nemažus pinigus už darbą Vokietijoje.Jeigu šiuo metu dirbate parašykite, kur dirbate, ką dirbate ir t.t.
sveikas, jei nori suzinoti tiesa paprasyk firmoje, kad tau duotu zmoniu jau dirbanciu tenais tel, numeri ir jie tau visa tiesa pasakys. Mes siuo metu dirbame Vokietijoja per darbu pasauli. Tik idomu i koki miesta ir koki darba siulo.Zodziu sumokesi firmai, sumokesi kas tave pasitiks 300 euru uztai, kad parodytu ofisa, o su darbu bus neaisku.
tomas 2015-01-22 13:41:02
Mūsų paslaugų kaina į šią poziciją 200eur., mokama per 2 kartus:

- 50eur. avansinis moketis, mokamas pasirasnat sutarti su musu imone.
- 150eur. likusi mokejimo suma, moakama gavus is darbdavio Jusu darbo
patvirtinimo dokumentus.

kas per nesamone ima babkes kad tipo as dyrbciau, jokios normalios firmos niekada neiima pinigu uz zmogaus idarbinima, nes jie patys gauna pinigus ir uzsienio firmu i kurias siuncia zmogu..tai tiek
informacija 2015-01-04 11:18:43
Darbo Vokietijoje ieskau seniai, visko prisiklausiau ir prisiziurejau, supratau kad be kalbos nieko gero nesurasi, todel pradejau mokytis kalba, tai dar geriau! skambinu lietuvisku numeriu, atsiliepia vokiskai, puiku siaip taip kalbame, kai jis neteisingai paminejo sausio menesi, paklausiau ar galim kalbeti rusiskai, pasirodo taip, atsiunte man sutarti is 10 lapu, net issigandau, atidziai perkaiciau (jeigu pasirasyciau tai ilgai dirbciau jiems uz dyka) puiku, elektroniniame laiske buvo adresas, isivedziau i gugle maps, adresas yra, bet pastato nematau, ar tai rusys ar sandeliukas nezinau, toliau susidomejau kas tokie, pradejau atiziau skaityti sutarti ir (tarp eiluciu kuriu mes dazniausiai nepaskaitom radau ju tel numerius kurie priklauso Lenkijai) SIS LAISKAS NEPRIKLAUSO SIAI AGENTURAI, TACIAU TAI MAN JIE PASAKE KAD SU GALVA NEGERAI, JEIGU VAZIUOSIU ZIURET DARBO VIETOS, ka butu padariusi agentura, idarbintu mus Lenkijoje ir komandiruotu i Vokietija dirbti, kadangi kalbos nemoki net ir nezinotum, tai ne vienintelis atvejis su kuriuo susiduriau, tai dar ne viskas, rasau elektronini laiska kad susipazinau su sutartim ir klausiu ar galiu ta sutarti pasirasyti Vokietijoj o ne Lietuvoj juk darbins mane Vokietijoj, gavau atsakyma sekmes ieskant darbo, tuo ir pasibaige mano idarbinimas, juk Vokietijoj tos firmos nera, nes net pastato nera tuo adresu, todel vaziuodami gerai perskaitykite sutartis, ir rimtos agenturos neima pinigu uz idarbinima, bet ir neima zmoniu be kalbos, bent jau visai minimaliai turi kalbeti.
Tadai, taros rusiavimas yra- tiksliau siuksliu rusiavimas net panaudotus pampersus rusiuosi :)
ina 2014-09-28 17:26:30
mano sunus isvaziavo pries.bevik dvi savaites dirba sako, kad nera ten taip sunku, kaip pasakoja, ogyvenimo salygos tai tikrai labai geros
nu Inute kaip sekasi vaikui galvoju vaziuot per sia firma bet kad neina pasitiket
Mūsų paslaugų kaina į šią poziciją 200eur., mokama per 2 kartus:

- 50eur. avansinis moketis, mokamas pasirasnat sutarti su musu imone.
- 150eur. likusi mokejimo suma, moakama gavus is darbdavio Jusu darbo
patvirtinimo dokumentus.

Uz dvieju dienu per sia firma ruosiuosi vaziuoti i UK, darbas laukuose, prie geliu, narcizu skynimas, gal jau kas esate buve, galetumet ka nors pasakyti, nes atsiliepimai istikruju nekokie cia kiek skaiciau.

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
UAB Nermeka – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Personalo sprendimai
Darbuotojų paieška ir atranka

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 64-43, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų komanda Esame personalo specialistai, turintys personalo valdymo patirtį didelėse, sėkmingose Lietuvos įmonėse. Pasiekti rezultatai praktinėje veikloje leidžia jaustis tvirtai, o mūsų komandos ambicingi siekiai bei noras kurti lemia sėkmę. Darbuotojų paieška ir atranka Išorinis personalo vadovas Metiniai...
Offerens
Adresas: K. Donelaičio g. 70B, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

"Brexit" derybos ir vėl aklavietėje
"Brexit" derybos ir vėl aklavietėje 10-15 18:24
Prieš pat ES viršūnių susitikimą "Brexit" derybos ir vėl įstrigo. Kol kas nepavyko pasiekti kompromiso dėl Šiaurės Airijos ir Airijos sienos klausimo. Prieš pat ES viršūnių susitikimą Bendrija...
Banksy triukas pirkėjos neatbaidė
Banksy triukas pirkėjos neatbaidė 10-15 18:21
Kolekcininkė neatsiėmė savo siūlymo pirkti britų gatvės menininko Banksy darbą "Girl with Balloon", kuris spalio 5 d. susinaikino smulkintuvu po to, kai buvo parduotas "Sotheby‘s" aukcione. Už...
Kižienė: Švedija skatina verslą, o Lietuvoje pagrindinis leitmotyvas yra nauji draudimai 10-15 18:20
Jeigu Švedijoje keičiama verslo aplinka – tai daroma atsakingai, tariamasi ir diskutuojama su verslu, duodama pakankamai daug laiko prisitaikyti prie naujų pokyčių. Lietuvoje diskusijų beveik...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Visa 140,06 +4,73%