Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Darbų pasaulis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Darbų pasaulis

Atsiliepimai apie UAB "Darbų pasaulis"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Darbų pasaulis"

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Nevaziuokit per ta firma pudrina smegenis kaip turi but per tel vilko liezuviu loja kai nuvaziavau atvirksciai sneka gerai kad avanso nespejau paduot nes buciau an ragu prasisukes pasiunciau ir pro duris s*******o kontora
stai straipsis apie UB Darbu pasaulio siulomus darbus.
apgautasis 2018-03-14 10:39:17
Ieškomi vairuotojai ligonių pervežimui iš vietos į vietą. Darbas su VW Transporter automobiliais.
Vairuotojams, dirbantiems ligonių pervežime, Vokietijoje yra reikalingos specialios teisės. Šias teises ir kursus padeda susitvarkyti darbdavys. Kursų trukė - 1 sav. Kursų kaina 250 Eur. Šias išlaidas padengia darbdavys. Darbo kontraktas pasirašomas metams laiko. Neišdirbus 6 mėn. ir savanoriškai nutraukus darbo sutartį, kursų kaina bus išskaičiuota iš pirmo atlyginimo.
Demesio. Netikekite situ skelbimu. Tai apgavyste. Darbas yra, bet uz ji nemokama. Alga uz menesi 700eur. Gyvenimo salygos bendrabutis. Dirbama 6 dienos per savaite po 12 valandu. Tai vergove.
Galiu atsakingai parasyti apie sita imone, viska jie meluoja. Konkreciai apie darba vairuotojo, tai yra melas, vergija. Dirbama yra po 12 valandu, per menesi gaunasi apie 250-260 valandu, bet darbdavys apmoka tik 160valandu. sutarti sudaro tipo pusei metu, bet atlidzia iki puses metu. Ta pazyma, kuri jie sako teises varuoti vokietijoje, jos kainuoja 110 euru, bet jos neisduoda, ir cia ne teises o medicinine pazyma. Jos neisduoda be puses metu vokietijoje, o be pazymos negaali vairuoti, nes bauda didele. Taip ir gaunasi ratas, kad negali vairuoti, ir darbdavys atleidzia iki puses metu neeisdirbus, nes sutartis isbandomas laikotarpis pusei metu.
Ir tas tipo vokietis, su kuriuo kalbate pas juos, firmoje Mickevicaus gatveje, tai ne vokietis, o latvis, net nebuves vokietijoje ir nieko nezino. Kreipkites geriau del sitos darbo ozicijos i latvius, pas juos nereikia moketi 300euru.
a*******i visame kame, visose pasakose.
lina 2016-04-02 10:46:32
pirma imdavo litais, 50lit registracija.150lt kai gauni sutarty ir 220lt vokietijoje uz dokumentus sutvarkyma..o dabar tos pacios sumos eurais
susisiekiau su sita agentura Mickeviciaus g.8 Kaunas, viskas nemokama, apmoka darbdavys, o jie ima 70eu mokesti, kelione apmoka darbdavys, paskui atskaiciuoja is atlyginimo, man taip sake, niekas neduoda jokiu atsiliepimu, taigi, teks rizikuoti.
klijentas 2018-03-14 09:12:20
Sveiki, kas domites sia imone. Tai tikri a*******i, kurie ima 300eur uz idarbinima, o tikrai neidarbina, o atiduoda i vergija. Tikrai viskas yra melas, eiline apgaule. Ka domina tikri pasakojimai, rasykit cia, as susisieksiu. Turiu garsinisu ir vaizdinius irodymus, kokia tai apagaule. As jau ruosiu dideli ieskini jiems, nors aisku, atsidarys kitu pavadinimu. Gaila tik tautiecu, kuriuos ir taip vargsus isnaudoja dar savi. Kaip iki siol sia imone nesusidomejo STT ar kitos institucijos.
Gal galite kas parasyti apie idarbinimo agenturos patikimuma Mickeviciaus g.8 Kaunas? Siulo darba skinti braskiu vokietijoje, gal kas esat vaziave, labai lauksiu atsiliepimu.
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Sveiki esu is UK Bostono, galiu pasidalinti informacija uz dyka, ir jei norit atvykti padirbeti kodel gi ne. Spresti Jums, ar norite moketi agenturai ar ne. Viska galima susirasti.
Laba diena norėčiau info.
Per sia firma isvaziavau dirbti i olandija zoetermeer miesta i rubu sandeli. Vienu zodziu noriu pasakyti kad ilgai ten nepadirbsit jei nepatiksit Nerilei. Yra daromas psichologinis spaudimas ir tai toleruojama. Vadovauja Deimante jos mama Giedre ir Nerile kurios labai puikiai ivalde technika kaip padaryt kad ilgai nepadirbtum arba turi kenteti ju demonstratyvu uzgauliojima. As su tuo nesitaikiau, todel padirbau tik dvi savaites. Ir delto yra nuolatine kaita ir nei lietuves nei lenkes ilgai nepadirba isskyrus tas kurios jau dirba apie tris keturis metus. O siaip darbas nesunkus viskas butu gerai.
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Sveiki, gal galite duoti savo kontaktinius duomenis?
Vertabandyti 2016-12-25 16:42:19
Gal galite duoti savo gmail ?
Sveiki.noreciau isvaziuoti padirbeti su antra puse i vokietija per sia firma.gal kas isvaziave buvot ar esat vokietijoje.noreciau daugiau info apie sita firma.gal kas galit suteikt info 863789315..dekui
sveiki gal zinot kokiu darbu fabrikuose statybose stoke on trent, staffordshire
Sveiki.Noriu išvažiuoti dirbti per šią agentūrą į bremeno miestą krovimo darbuose.Būčiau dėkingas, kad kas atsilieptų ten dirbęs arba dirbantis.
Sveiki. Per sia firma noriu vykti i Olandija. Su peiliu prie mesos, buvau pries 5m Olanduos dirbau 3metus. Dabar Lietuvoje ir mastau vykti vel. Idomu kaip si firma ar neapgaus. Ima mokesti, ar bebus taip kad paims ir ledais ciuost galesiu su ragais ant kaktos? Jai nesunku parasykit i el. jurasau.mes@gmail.com arba cia komentuokit.
Gal kas žino koky darba Hamburge ar aplinkuj gali buti ir toliau kad ir kitam mieste but gerai kad su gyvenamu plotu rašykit man sms +37061406621
Atsakymas tiesiog nužudė:
"Atvykus reikia turėti apie 300 svarų, kad susimokėti už nuomą į priekį (2-iejų savaičių nuoma, 1-os savaitės depozitas ir admin fee). Mūsų paslaugos kainuoja ir kaina yra 350 €..."
Dar reikia įsidėti pragyvenimui iki algos ir atsargai jei kas nutiktų. Taigi, startui tu turi turėti ne mažiau 800 svarų.
Silo parduotuvese yra pastatyti taromatai kuriuose zmones tos parduotuves darbuotojai dirba, o jiems atlyginimo priedo nieks nemoka, kam tie pinigai eina i juoda buhalterija apsurdas issityciojas is darbuotoju.
Neprasidekit su sita firma. Pasiima pinigus, nesuranda darbo ir negrazina pinigu, o kai bandai prisiskambinti galiausiai uzblokuoja numeri.
Neapsimoka per juos vaziuot. Uz dyka ima 250. Galit patys susirasti busta. Jie uz rankutes nuveda i job centra. Kur visi juokiasi is musu uz ka mes mokam pinigus. Ir jie pasako niekam nesakykit kad mokejot. Tiesiog cia to neleidzia istatymai. Kambarys toks kad atpyliau. Dvoke alum.cigarais.myzalais gal net fekom. Sunku buvo pravedint. Dvi savaites langais uzdarytais. Uzdirbsi 7.40 jei turi 25m. Tai uzdirbsi jei maziau fabrike, tu dar nepilnametis. Transportas nemokamas i darbak ir atgal nzn jei i diena 5.50£ kur cia nemokama
Kaas nors važiavo per šitą agentūra i Ajrija? Dekuj
tas pats 2015-02-25 14:10:40
tas pats buvo man, kai paskambinau graziai papasakojo ir psisiule apsispresti ar moku pinigus ar ne, tai patenpiau iki sekancio ryto, kad leistu pagalvoti. tai ryte nesulauke mano skambucio, patys skambino, as nieko neturiu blogo, bet kam tada skelbiasi is karto, kad nemokamai viskas, o kai jau tariesi su jais pasiskambines pasidero kad visgi mokama. nors is kitos puses ir asilui turetu buti aisku, kad uz dyka nieko nebuna. teisingai, jei tiesioginis tarpininkas darp fabriko ir ieskancio darbo zmogaus, tada ok, fabrikas uz paslauga moka tai firmai ir ieskantis uz dyka papuola dirbti, nes jis ne kapeikos nemoka. o cia iseina tarpininku tarpininkai, o jei jie tiesioginiai visgi yra, tada dirba nesaziningom taisyklemis, ima ir is fabriko ir ima is ieskancio darbo zmogaus pinigus, prisigalvoje pavadinimu visokiu, garantas ir panasiai, koks garantas, jei tu esi tiesioginis tarpininkas, suradai zmogu, jei jis atsisake, tu i ta vieta kita zmogu siulai.
tiesa, man paskambinus ir buvo panasiai, kaip uzsiminiau kam atseit tas garantas, tai jie sako, mums daug kas paveda, todel mes imam 50 euru garanta o likusisu po to. bet man kazkaip cia gaunasi, kad jie tarpininku tarpininkai ir is to tik ir gyvena, kaip viskas grazu ir legalu pagal lt istatymus, atseit nemokama uz idarbinima bet imama uz kitas paslaugas. cirkas :-), bet ka zmogui daryti, vistiek naudojasi, kai nebebuna kitu iseiciu.
Daug visko prisiskaiciau. Labai jau daug visko prirasyta nesamoningai. Per sia firma gruodzio menesi isvaziavo mano draugas i Hamburga, i mesos fabrika. Taip, darbu pasaulis paeme 200 euru. Ten nuvaziavus, pasitiko p.Anna. Jai reikjo sumoket dar 220 euru. Sutvarke visus reikiamus dokumentus, apgyvendino. Kambaryje gyvena dviese, gyvenimo salygos tikrai geros. Ant dienu bus atlyginimas, tad belieka palaukt. Paskui bus galima sprest apie uzdarbius. Aisku darbas sunkus, dirba po 12 valandu dienoj ir 6 dienos i savaite. Na ka pazadejo firmoj, viskas taip ir ivyko, niekas nieko neapgavo.
Tomas teisingai pasake. Niekas neturi imt pinigu uz idarbinima. LIETUVOS ISTATYME yra parasyta juoda ant balto lapo aiskiai. Man teko susidurti panasiom situacijom tokiom kaip isidarbinimo agenturom.
Kai vokietijoje susiradau antra darba kalbos nemokedamas man darbdavys apmokejo kelione. Pasiseke manau...
Laimis laimes ieskotojas, reikejo sert, karves likt sert! :-D
Esu Niurnberg mieste gal kas zinot koky darba skubiai, nes isvykau per firma Darbu pasaulis, menesy padirbau ir likau ant ledo, rasykit y elp, busiu dekingas uz pagalba
Gal kas dirbat prie rūbų pakavimo Hamburge? Parašykite atsiliepimus.
nevaziuokit per sita firma niekas, pats buvau nkam nkada nesiulyciau. vaziavau i hamburga prie taros, ten visada reikia zmoniu nes visi bega, kai kurie net savaites neisbuna, tos firmos patikimos kurioms nereikia moket pinigu pries isvaziuojant, prie taros atlyginimas ne valandinis o nuo isdirbio, tai va.
Sveiki tautieciai jeigu norite vaziuoti i Vokietija uzsidirbti pinigu, tai neverta, bet jeigu norite vaziuoti gyventi tai bandykit, nes uz 1000e cia pragyvensit, rasiau kad reikia vaziuoti apziureti kur dirbsite buvau teisi, nes esu jau Vokietijoje, daug nepasakosiu bet butinai turekite pinigu gryzti atgal, visos Lietuvos agenturos sudare sutartis su cia esanciom agenturom, bet del darbo ir gyvenimo salygu bukite atsargus, atvaziavau i Vokietija ne per agentura, darba susiradau cia tiesogiai rusu agenturoje, jeigu zada gera atlyginima be vokieciu k B2 lygio ir be jokio issilavinimo tai tikrai cia neturesite, diziausias atlyginimas dirbant oficialiai i rankas 1100e, o kur buto nuoma ir maistas, paskaiciuokite kas lieka, pragyvenimui cia gerai bet santaupu nebus.
Arturas 2015-02-24 22:52:11
Sveiki, norejau paklausti ar esate kas šiuo metu realiai dirbantys per šią agentūrą, nes kai pažiūriu internete, tai pilna skelbimų, kad ieško darbuotojų moka nemažus pinigus už darbą Vokietijoje.Jeigu šiuo metu dirbate parašykite, kur dirbate, ką dirbate ir t.t.
sveikas, jei nori suzinoti tiesa paprasyk firmoje, kad tau duotu zmoniu jau dirbanciu tenais tel, numeri ir jie tau visa tiesa pasakys. Mes siuo metu dirbame Vokietijoja per darbu pasauli. Tik idomu i koki miesta ir koki darba siulo.Zodziu sumokesi firmai, sumokesi kas tave pasitiks 300 euru uztai, kad parodytu ofisa, o su darbu bus neaisku.
tomas 2015-01-22 13:41:02
Mūsų paslaugų kaina į šią poziciją 200eur., mokama per 2 kartus:

- 50eur. avansinis moketis, mokamas pasirasnat sutarti su musu imone.
- 150eur. likusi mokejimo suma, moakama gavus is darbdavio Jusu darbo
patvirtinimo dokumentus.

kas per nesamone ima babkes kad tipo as dyrbciau, jokios normalios firmos niekada neiima pinigu uz zmogaus idarbinima, nes jie patys gauna pinigus ir uzsienio firmu i kurias siuncia zmogu..tai tiek
informacija 2015-01-04 11:18:43
Darbo Vokietijoje ieskau seniai, visko prisiklausiau ir prisiziurejau, supratau kad be kalbos nieko gero nesurasi, todel pradejau mokytis kalba, tai dar geriau! skambinu lietuvisku numeriu, atsiliepia vokiskai, puiku siaip taip kalbame, kai jis neteisingai paminejo sausio menesi, paklausiau ar galim kalbeti rusiskai, pasirodo taip, atsiunte man sutarti is 10 lapu, net issigandau, atidziai perkaiciau (jeigu pasirasyciau tai ilgai dirbciau jiems uz dyka) puiku, elektroniniame laiske buvo adresas, isivedziau i gugle maps, adresas yra, bet pastato nematau, ar tai rusys ar sandeliukas nezinau, toliau susidomejau kas tokie, pradejau atiziau skaityti sutarti ir (tarp eiluciu kuriu mes dazniausiai nepaskaitom radau ju tel numerius kurie priklauso Lenkijai) SIS LAISKAS NEPRIKLAUSO SIAI AGENTURAI, TACIAU TAI MAN JIE PASAKE KAD SU GALVA NEGERAI, JEIGU VAZIUOSIU ZIURET DARBO VIETOS, ka butu padariusi agentura, idarbintu mus Lenkijoje ir komandiruotu i Vokietija dirbti, kadangi kalbos nemoki net ir nezinotum, tai ne vienintelis atvejis su kuriuo susiduriau, tai dar ne viskas, rasau elektronini laiska kad susipazinau su sutartim ir klausiu ar galiu ta sutarti pasirasyti Vokietijoj o ne Lietuvoj juk darbins mane Vokietijoj, gavau atsakyma sekmes ieskant darbo, tuo ir pasibaige mano idarbinimas, juk Vokietijoj tos firmos nera, nes net pastato nera tuo adresu, todel vaziuodami gerai perskaitykite sutartis, ir rimtos agenturos neima pinigu uz idarbinima, bet ir neima zmoniu be kalbos, bent jau visai minimaliai turi kalbeti.
Tadai, taros rusiavimas yra- tiksliau siuksliu rusiavimas net panaudotus pampersus rusiuosi :)
ina 2014-09-28 17:26:30
mano sunus isvaziavo pries.bevik dvi savaites dirba sako, kad nera ten taip sunku, kaip pasakoja, ogyvenimo salygos tai tikrai labai geros
nu Inute kaip sekasi vaikui galvoju vaziuot per sia firma bet kad neina pasitiket
Mūsų paslaugų kaina į šią poziciją 200eur., mokama per 2 kartus:

- 50eur. avansinis moketis, mokamas pasirasnat sutarti su musu imone.
- 150eur. likusi mokejimo suma, moakama gavus is darbdavio Jusu darbo
patvirtinimo dokumentus.

Uz dvieju dienu per sia firma ruosiuosi vaziuoti i UK, darbas laukuose, prie geliu, narcizu skynimas, gal jau kas esate buve, galetumet ka nors pasakyti, nes atsiliepimai istikruju nekokie cia kiek skaiciau.
sveiki, venkit situ apgaviku, vergaut siuncia zmones uz dyka per du men. 400euru gausit arba ne, darbas sunkus, venkit !!!!!!!!!!!!!!
Sveiki tai pasakyks kas nors konkreciai kas ce per firma agentura ar apsimoka vaziuot ar ne???? Ar ce tik komentatoriai kurie neturi ka veikt tik rasineja nesamones. Domina sitas darbas http://www.darbasuzsienyje.org/darbas-vokietijoje/isvykimas-skubus-prie-taros-rusiavimo-hamburgas-7e3
tomsonas 2014-10-31 12:34:21
siaip zmogus visai normaliai pasake, nes kodel gi ne nuvaziuoti, tik tiek, kad patikslinciau, nusipirkai pigius bilietus i abu galus po 50-60 litu, 3 -4 naktim pigu hosteli po 6-7 svarus ir butent apsiziuri vietoje kas ka buvo zadeje... namanau, kad sumoketi 300 -400 litu, o ne svaru yra dideli pinigai. bet tu matai realiai, kas ir ka buvo zadeje ir kas ka siulo, kai tu vietoje su jais esi. nu bus apgave, atgal po tu 3 dienu i lektuva, kur bilietas seniai jau kiseneje uz 60 litu ir uz poros valndu tu vel lietuvoje. nuostolis 300-400 litu, bet ne 350-450 svaru, kai nuvaziavus reikia susimoketi uz nuoma i prieki, ir laukti neva darbu dvi savaites, kuriu kartais ir visai neatsiranda kazkaip tai.... tada namo teks grizti ir su 2000 litu nuostoliu ir prisinervavus. zodziu nesutinku, kad jus sakote, kad tam zmogui su galva negerai.
As nezinau skaitau apie visas agenturas visur tik blogi atsiliepimai visur a*******i kaskaip ydomei pats noriu isvaziuoti daug pazystamu norvegijoj daug anglijoj visi ta paty sneka darbu nera bet patys dirba apie agenturas visi raso tik kad tai blogis tikslei epasakysiu per koke agentura ti kad vaziavo pazystama mergina galpries du menesius paklausiau sake viskas tvarkoi ydarbino darbas sunkus bet moka gerai salygos geros ysivedziau ta agentura taip siulo darbus ysivedziau nusiskundimus tai visi raso kad aferistaiir tt tai nezinau kaip cia yra gal tiems kam pasiseka niekur ir nesigire o tiems kam nepasiseka paraso kaskoke mistika nejaugi cia taip apstatineja zmonis ir tipo dzin mane isvestu ir paliktu be darbo ar dar kaskaip naglai apgautu tai tikrai taip nepalikciau o jeigu taip masiskai tiek zmoniu apgauna ko jie tyli X-failai kaskokie
geesthacht rusevimas
2014-11-14 12:34:52 IP 77.221.81.65
Norejau pasakyti kad a******u kompanija yra. Nevaziuokit dirbti nes nemoka tiek kiek sako. Gyvenimo salygos klaikios. Darbo rubu ar batu nesitykekit, Tikrai patarciau nevaziuot ten!!! Cia turiu omenyje Darbas Hamburge, nors yra 30 km nuo jo. Miestelis kur randas darbas yra Geesthacht!!! Tai vat tautieciai Nenusvilkit ir jus!!!! Ir Beto jai neisdirbsit menesio Nesitykekit kad sumokes jums uz 2-3 sawaites!!!!
agentura 2014-06-14 21:45:02
Deja jie istatymu nepazeidzia, todel negali pasiskust, ir ne konkurentai raso, pasiskambinkit i agentura ir paklauskit ar galima nuvaziuoti ir apziureti kur gyvensit ir koki darba dirbsit, paziuresim ar jie leis jums, nors jus pilna teise turit pries isidarbinant nuvykti ir apziureti viska.
Visiems nezinantiems
2014-10-27 00:07:14 IP 2.127.22.84
Anglijoje jei nori dirbti fabrike, sandeliuose, laukuose, vairuotoju ir pan (populiariausi emigrantu darbai) eini i to miesto agentūras, kurioms nereikia mokėti pinigų (tokie šalies įstatymai) ir darbiniesi, tereikia minimalaus kalbos lygio. Tokios "agentūros" kaip šita naudojasi žmonėm kurie būdami Lietuvoj negali susirasti darbo Uk, nes sudėtinga susirasti gyvenamą plotą neišvykus svetur. O o iš tiesų tereikia nuvažiuoti tenai ir eiti per agentūras, nes darbų tikrai yra. Todėl pirmiausiai ieškokitės kur apsigyvensit o tada jau ieškokitės PATYS darbo. Net visiški alkoholikai darbus keičia, patikėkit manim:)
kriste 2014-09-24 14:45:19
a******u lizdas cia - keicia imoniu pavadinimus kaip kojines ir bando dangstyti savo apgavystes !!! Anksciau vadinosi ARA TRAVEL, ALEGA, FOX'S & PARTNERS ir DARBU PASAULIS. Nenustebciau jei greitu metu vel prades dirbti kitu pavadinimu. Apgauna kruva zmoniu ir pakeicia pavadinima tipo nauja svari firma be blogu atsiliepimu. NEPAKLIUKIT ANT SITU SUKCIU !!!
As su drauge nukentejau nuo sitos fyrmos. Apgavo ir likom be pinigu ir be darbo
Sveiki kam kyla klausimu klauskit aš važevau ir dar vis čia Vokietijojia
teko isvykti per situos DARBU PASAULIS i Anglija.gaila kad nepaskaiciau atsiliepimu apie sita firma pries vaziojant.viska ka pripasakojo lietuvoj buvo melas.sumokejom pinigus cia o kai nuvykom i Anglija ten dar liepe PAPILDOMAI susimoketi 150 svaru uz idarbinima arba isviso neprims.tada liepe sumoketi uz kambari po 60 svaru o Lietuvoj sake kad kainuos po 50.tada sake kad kambari gyvensim 2 zmones o apgyvendino 3.tada darbo laukem 2 SAVAITES.tada vietoj fabriko liepe eiti i laukus ir tai tik po 2 dienas i savaite.zodziu buvo siaubas.grizom po menesio baisinese skolose.bekit nuo situ a******u kuo toliau
sita firma apgaudineja zmones isaziavau i voketija pasake kad uz buta 200 su viskuo o moku 320eu apie darba primelavo ir vikas pasibaige tuom kad dabar nebezinau kaip gryzt ka daryt nekele ragelio neatraso i zinutes zodziu apgaudineja..
INA 2014-09-16 17:37:32
Sveiki vyras ruosiasi vaziuoti per sia firma i fabrika, kuris yra Hamburge.Ka galit patarti? Butumem dekingi, kad parasytu tie, kurie dirbo ar dirba dabar.

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Taikos pr. 52C-10 aukštas („Neapolis“ verslo centras), LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

Pasirūpinkite savo augintinių sveikata
Pasirūpinkite savo augintinių sveikata 04-11 18:16
Daugeliui žmonių šuo ar katė jau seniai tapo tuo, be ko neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo. Vis dėlto, kad galėtumėte maksimaliai džiaugtis auginamais gyvūnėliais, jie ir patys turi būti...
Poliklinika ir dvi ligoninės pacientei turės sumokėti dėl aplaidaus gydymo
Poliklinika ir dvi ligoninės pacientei turės sumokėti dėl aplaidaus gydymo 04-23 18:20
Kelios sostinės gydymo įstaigos turės sumokėti pacientei už tai, kad laiku nediagnozavo ligos ir aplaidžiai ją gydė.
Lietuvos emigracijos tyrimas: ką veikia grįžusieji
Lietuvos emigracijos tyrimas: ką veikia grįžusieji 04-23 17:46
Didžioji dalis grįžusiųjų Lietuvos emigrantų įsitvirtina tėvynėje ir renkasi gyventi ne didmiesčiuose, rodo Lietuvos žmogiškųjų išteklių analizė.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam