Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DARBO VARTAI

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DARBO VARTAI

Atsiliepimai apie UAB "DARBO VARTAI"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "DARBO VARTAI"

Mane taip pat apgavo, tegu pabando pagrasint.. :) nepasitikėkite.
Sveiki, mane si boba irgi apgavo baisiai, kur man kreiptis kas patars?
Di. 2017-01-18 23:07:04
Sveiki, mane irgi labai išdūrė šita firma norėčiau prisidėti, mshugo3@gmail.com Gediminai norėčiau kad praneštumėte kaip sekėsi su policija, nes kiek visur skaičiau vyko daug teismų ir kaip supratau nieks prieš ją nelaimėjo
Di, čia visiem, kurie parašo komentarą iš savo oficialaus pašto - pagrąsina, ir žmogus komentarą pašalina, Va, Saulė pašalino. Man pagrąsino, nepašalinau. Laukiu, gal pinigus grąžins. Man su policija nesisekė, bet yra kitos priemonės. Aš Klaipėdoje. Susisieksiu su jumis.
Vaidas
Saule, kreipkitės į policiją pagal savo gyvenamąją vietą. Aš taip dariau. Pareiškime nurodžiau, kad padėtų susisiekti nukentėjusiems ir veikti išvien.
Gediminas 2016-12-22 15:44:01
Atsiųskite savo duomenis- aš kaip tik šiuo metu laukiu atsakymo iš policijos dėl mano pareiškimo. Sujungtume į vieną bylą. Galite man paskambinti- aptarsime. Mano tel.867420808. Lauksiu žinių.
Vaidas 2016-12-17 19:34:43
Aldona, kreipkitės į policiją pagal savo gyvenamąją vietą. Aš taip dariau. Pareiškime nurodžiau, kad padėtų susisiekti nukentėjusiems ir veikti išvien.
tas pats Vaidas
Ačiu Vaidai, būtinai nueisiu.
Vaidas 2016-11-17 08:59:26
Jie atstovauja uab TAVO TURTAS, nieko negarantuoja, o gaunasi šitaip: http://rekvizitai.vz.lt/imone/uab_tavo_turtas/atsiliepimai/ (Žada puikiai apmokamą darbą kol gauna pinigus, tik reikia laukti skambučio, kad jau tave veža. Paskui ateina emailas, kad darbo neduoda.)

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 3, (2 aukštas), LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę savo Klientams konkuruoti ir laimėti greitai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Savo...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

Daugiausiai "Oskarų" nominacijų susišlavė "Vandens forma"
Daugiausiai "Oskarų" nominacijų susišlavė "Vandens forma" 01-23 18:21
Los Anžele paskelbtos 90-ųjų Kino akademijos "Oskaro" apdovanojimų nominacijos. Į daugiausia jų – 13, pretenduoja Guillermo del Toro’s drama "Vandens forma" ("The Shape of Water"). Šių metų...
"INVL Asset Management" žengia į alternatyvaus finansavimo rinką
"INVL Asset Management" žengia į alternatyvaus finansavimo rinką 01-23 17:23
Investicijų valdymo įmonė "INVL Asset Management" perka 51,01% turto valdymo įmonės "Mundus" akcijų.
"Apranga" pratęsė sutartį su "Inditex"
"Apranga" pratęsė sutartį su "Inditex" 01-23 17:11
Drabužių mažmeninės prekybos grupė "Apranga" ir drabužių mažmeninės prekybos bendrovė "Inditex" pasirašė franšizės sutarties pratęsimą.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%