Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB

Ugnė 2019-09-14 12:22:51
Sveiki ar šita agentūra tikrai nepatikima? Nes norėjau per ją vykti darbintis
Pirma ziurekit atsiliepimus.As pirma pasidomeciau ar yra dirbanciu ir su pabenrauciau.Niekad neduokit is anksto pinigu.Kaip megsta sakyti na uz dokumentu tvarkymus ar panasiai.Plius cia tik 1men.Geriau per draugus pazystamus dometis.Per nezinomas ir abejotinas as nelysdavau.Normalios agenturos pinigu neima moka kaip bunat susitare.Neuzkibkite ant siulomos ta alga itartina.Dirbau uk paukstyne alga buvo men.1000sv.BUKIT ATIDUS!!!!!
As 2019-09-06 01:07:30
Sveiki pries vykdami jokiu pinigu neduokite jie prigalvoja vertimai dokumentu tvarkymai ir panasiai.Normalus darbdaviai pinigu neima.Bukite atidus ir lapes liezuviu neuzkipkite.Jei normali agentura pinigu neima.Teko dirbti per kt.agentura pinigu neeme.O duoda kaip bunat sutare.Jei ima vadinasi afera.Darydami sutarti jei pazadeje nesuteikia arba apgauna kad agentura sumoketu bauda ieskanciam darba rastiskai su parasais.Kokia nemaza suma.Matysite kokia bus reakcija.Jie gudrus bet ieskantiems darbo buti dar gudresniems.
Sveiki ar šita agentūra tikrai nepatikima? Nes norėjau per ją vykti darbintis
WE OFFER ALL KIND OF LOANS WE OFFER ALL
2019-02-16 11:00:46 IP 5nla50n8
We are major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank, Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25.
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4 1%
6. Sale Price: 32 2%
7. Delivery by SWIFT.
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct.

Name:May Gary
Email:algecoglobalfinanceplc@gmail.com
Skype::algecoglobalfinanceplc
Na, apgaviku kontora, tai jau matau ir su mokesciais sunkiai pasidare. Puiku, gal pagaliau liaudis nebetiki ir nebesileidzia apgaudinejami jusu Astriu liezuviu ir
Pazadu. Linkiu jums greiciau veikla ilga uzdaryti, kiek galima tyciotis ir vogti is zmoniu? Darbu uzsieny pilna, tereikia tureti kur apsistoti ir tureti nuo ko atsispirti. Ir uzsienio darbo agenturos bent darba duoda.
a*******i!!! Nepasikliaukite jais. Kreipiausi į VVTAT, kad padėtų atsiimti sumokėtus pinigus už "vertimus", deja, nieko nepešiau, nes jie labai gudriai viską susuka. Melagiai, ignoruotojai, žaidžiantys žmonių likimais!!! Jei kam reiks patarimų ar daugiau info, kreipkitės, viską papasakosiu adatele@gmail.com
Sveiki. Gal esat vykę per įdarbinimo agentūrą "Grandteda" Kokie atsiliepimai.
Gal kas yra vykęs per ją į Angliją? Jei taip ir tai parašykit į parodyhacker123@gmail.com, papasakotumet kaip ten yra viskas
Sveiki planuoju vykt dirbt per sia agentura i Norvegija gal kas esat per ja isvyke ar planuojat vykt?Ar verta susidet su ja?Laugsiu jusu nuomones azuoliukasxx@gmail.com
sveiki visi, pries vaziuojant i uzsieni, l.gerai reiktu pasidometi kas, kada, kur ir kaip??sioje imoneje nuo 2017 06 menesio nera nei vieno registruoto ir apdrausto darbuotojo, tai kaip jie gali vystyti kazkokia veikla??/idarbinimus ir pns.Jums nekyla klausimu?
Sveiki, galiu pasiulyti darba Anglijoje. Reikalinga mergina darbas salotu fabrike. Kur gyventi vieta yra. Jai domina rašykit zitagrig@mail.ru papasakosiu daugiau.
Olga 2017-11-21 15:25:33
Kas ne per seniausiai buvo isvykes su sia agentura padirbeti i norvegija?kokie atsiliepimai, nes paskaicius ankstesnius komentarus su keiksmazodziais ir kt. dalykais, baisu darosi.
Nieko nesuteikia, gatvėje palieka
Agentūra išvis net agentūros vardo neverta. Paimė pinigus ir pasibaigė jų malonė. Pati praradau tik 200eur. gaila, kad žmonės atsiliepimus skaito tik po visko. Matėdos jie, daugiau nieko, nesitikėkit atgauti, be teismo pinigų, nes tik tokiu keliu aš atgavau. Kreipkitės į teismą ir dar prisiteisit už moralinę žalą, sėkmės.
Nors jie ir taip giliai skolose sėdi, manau ilgai nebegyvuos jų, , FIRMA "
Sveiki, paziurejus laida "Yra kaip yra" studijoje dalyvavo berniukas, nukentejes nuo sitos agenturos ir vykes dirbti i UK. Tad nuspendziau papasakoti savo istorija su sita agentura, kad zmones, planuojantys ju paslaugomis naudotis - visgi gerai pagalvokit ir apsvarstykit, ar tikrai verta moketi pinigus ir rizikuoti, nes pasakyti kad jais pasitiketi galima - tikrai neapsiverstu liezuvis.
Taigi UK gyvenu 6 metai, bet pradzia cia atvykus, tikrai nebuvo lengva.
Pradekim nuo to, kad uzsiregistravus Jobcenter, laukem (dviese) skambucio kada gi bus vietu ir kada butu galima isvaziuoti. Sulaukus kad atsirado vietos ir kad renkama grupe zmoniu vykti i Mancesteri dirbti, ilgai dvejojom ir svarstem ar gal visgi kreiptis i savus ir prasyti pagalbos ar pabandyti su sitais. Ant sprando niekam nesinorejo sedeti tad nusprendem bandyti su agentura.
ATvykus galutiniams popieriams supildyti, susimokejom 1300Lt (kiekvienas) uz kazkokius popierius ir plius 350Lt (kiekvienas) uz kelione autobusu i UK.Viskas okey, kelione ne pirma klase, 2 paros autobuse bet nieko baisaus. Londone pakeitem autobusa ir judejom vidurio Anglijos link, ten susipazinom su dar 7 per ta pacia agentura vykstanciais zmonem. Taip pat vienas lietuvis vaziavo tuo paciu autobusu namo, tad kai paklause kur mes visi vykstam draugiskai papasakojom visi kad vykstam per agentura. Gera valia jis paklause adreso i kur mes vykstam. Patikrines kur tai randasi iskart pasake "Nezinau ka jus ten veiksit nuvezti, bet ten yra ofisas, kuris tikrai nedirba" (Mancestery buvom apie 2-3val nakties.)Be abejoniu Jobcenter net ir lietuviski asmeniniai numeriai duoti bet kokiam kontaktui ir bet kada - buvo arba isjungti arba uzimti. Rade kita numeri susisiekem su tuo zmogum, paaiskine kas mes tokie ir kad mes kaip ir pas ji atvaziuojam ir ka mums daryti nes vairuotojui reikia adresa duoti, nieko blogo negaliu pasakyti, zmogus nuosirdziai musu atsiprase, kad mums buvo duotas klaidingas adresas kur vykti, ir kaip zadejes po pokalbio iskart atsiunte kita adresa. Ten musu lauke vairuotojas, turejes mus isvezioti ir apgyvendinti.
Taip, jis tikrai mus pasitiko, vos mekendamas angliskai, ir kai atejo laikas islipineti, pasake kad as lieku cia, o draugas vaziuoja i kita nama. Sokas buvo nerealus, nes Jobcenter 100 kartu kartojom, kad mes - tik kartu. Vairuotojas labai ardesi, kad jam labai dabar daug problemu kils, taciau kai pasakem arba kartu arba visogero, pusvalandzio begyje rado vieta abiems na ir dar su ironija paklause ar tiks :). Viskas kaip ir skambetu neblogai, bet. Bet atvaziave sestadienio nakti, zadeta buvo - kad darbas turejo prasides pirmadieni, o kaip ziniu nebuvo taip nebuvo. Jobcenter nuo tos dienos - ragelio nebekele!!!! Isivaizduokit kiek streso tik ka atvaziavus, nei kur nei ka nei nieko. Visgi uzsibrezem patys tiksla, ir cia tik ju laimei, kad nepasidavem, nes kitu atveju is tos agenturos butu like tik pelenai, jei jau mum butu teke grizti nieko nepesus. Nuo to laiko visur viska reikejo daryti patiems! Kreipemes i ta pati zmogu, kuris mums suteike gyvanamaja vieta, kad kaip ir likom ant ledo ir nebezinom nei kur daugiau eiti, nei kad jobcenter su mumis paprasciausiai nebebendrauja. Tai ju deka, buvom escortuoti i dar viena agentura pavadinimu Staffline, kur tarp kitko JObcenter buvom informuoti, jog dirbsim Staffline sandely :D Dabar gal ir juokinga, bet tuo metu, juokas pro asaras. Staffline tai buvo dar vienas tarpininkas tarp darbdavio ir musu.
Dar vienas dalykas jie mums aiskino, kad anglu kalbos ten ir nereikes, taciau deja, kai reikejo daryti testa buvo ir nepraejusiu. Darbu skustis negaliu tikrai, darbas kaip darbas, pradziai tikrai gerai buvo, tuo metu minimumas buvo 5.8 ir per tris menesius pakilo iki 6.8 berots, plius virsvalandziai ir visa kita. Galimybe uzsidirbti tikrai gavom. Prabuvom ten 10 menesiu ir tikrai zinau kad ten yra likusiu zmoniu, kurie ten vis dar ir tebedirba. Taciau Jobcenter zadeti pazadai apart keliones - nebuvo ispildyti. Sveikatos draudima reiekjo patiems skambintis ir registruotis gauti, Banko saskaita lygiai taip pat patiems eiti ir atsidaryti, trumpiau tariant, visai be anglu kalbos (kaip jie sako, kad ji nebutina) zmogus, jei silpnesniu nervu - prapuls. Pirmos trys savaites nezinios del darbo, o gavus ji ar tikrai bus sumoketa - kainavo -8 kg. Tad puikus budas norintiems numesti svorio.

Mielieji, norintys atvykti i sita sali, mano draugiskas patarimas butu, jei bent kiek mokate ir kalbate angliskai, google siais laikais visagale. Jei zinote i kuri miesta konkreciai norite vykti, galite patys susirast kambariuka pradziai, kad ir pas tautiecius pagyvent, tikrai atsiras kurie sutiks net ir nuotoliniu budu uzrezervint ta kambariuka, lygiai taip pat ir agenturas tame rajone, kur patys atvyke galesite drasiai nesti cv ir laukti darbo pasiulymu. Aukso kalnais cia tikrai nebesninga, taciau pradziai manau bet koks darbas tiks, kad tik eitumete i pliusa o ne i minusa. Nes tiketis, kad kazkokia agentura ir dar is LIetuvos jumis pasirupins nuo Lt iki cia, ir viska uz jus padarys - paprasciausiai yra per daug gerai, kad butu tiesa.
ZMONES NEIKIT I TA AGENTURA!! a*******i!!! APGAVO MANE IR DAR DAUG ZMONIU!! REIKIA TA AGENTURA UZDARYTI!!!
Bukite atsargus nepatikima firma. Apgaudineja.
Si agentura yra s*****i zmones neapsigaukite. Siandien pati nuejau i darbo birza su kuriais jie ale bendradarbiauja tai is ten suzinojau, kad su jais nieks, net nedirba tiesiog eiliniai s*****i !!!
Labai apgaudinejami zmones meluojama del darbo ir neatsiunciami dokumentai uz kuriuos yra sumoketa nepatarciau susideti su tokiais zmonemis ;)
Augustinas Jankauskas
2017-06-27 04:57:33 IP 28p8cojp
apgauta 2017-04-12 13:29:54
s*****i!!!!!!! a*******i!!!!!!! nekada per sia agentura nevaziokite i UK, nes apgaus!!!! pinigus ima nezinia uz ka, o uzdirbt nk neuzdirbsi...
Labas, galėtum parašyti man asmeninę žinutę į Facebook: Augustinas Jankauskas arba tiesiog prisijungti prie mano facebook grupės: Agentūroms sakome - Ne. Nes bandysiu kovoti su agentūromis kol užsidarys. Dėkoju. :)
Augustinas Jankauskas
2017-06-27 04:52:46 IP 28p8cojp
Rasa 2017-02-13 21:53:16
Tik nevaziuokit per juos, a*******i ir v***s, pati apdegiau per juos ir daug zmoniu radau cia uk tokiu apgautu nuo ju, bekit kuo toliau
Labas, noriu lekt I norvegija per sia firma. Ka gero galit patart? Kokie atsiliepimai?
ziauriai atrodo kai komentarus paskaitai...... o is tikro DARBMAN tai viena is stipriausiu agenturu kurie darbina zmones skandinavijoj....
TIEMS KAS PIRMA KARTA VAZIUOJAT Y UZSIENY PADIRBET......
negalvokit kad jeigu atejot y agentura, sumokejot pinigus ir jau viskas, gavau darba, beliko nuvaziuot iki olandijos anglijos ar norvbegijos ir svarbiausia nepamirst pasiimt maiso pinigam susidet:) labai stipriai klystat jei sitaip mastydami vaziuojat.
AGENTURA, sutvarko dokumentus ir sudelioja jums kelia iki darbdavio. kas vyksta darbo vietoj tai agentura neturi jokios ytakos tam. darbo vietoje viskas priklauso nuo jusu paciu. nuo to momento kai jus pradedat dirbti jusu likimas jusu paciu rankose. viskas priklauso nuo to kaip sugebate yvertinti situacija, kaip mastote, koks poziuris y darba ir y save paty. labai daug pavyzdziu kai zmones y darba nueina tik viena diena ir jiems pasakoma kad jus nebereikalingas. cia tikrai ne agenturos kalte. jus patys kazka ne taip padaret darbe, gali buti ir taip kad per gerai dirbot......pavyzdziuj, stovi eile kroveju ir kazka krauna, nuo vienos paletes ima ir ant kitos deda, visi dirba panasiu tempu o tu bandai but geresnis uz visus kitus, visi sukrauna po viena palete o tu per ta laika sukrauni dvi tai daug sansu kad tau sita diena bus paskutine. gryzes po darbo namo isgirsi kad tau rytoij y darba nereikia ir krausies lagaminus nieko nesuprates o juk taip gerai dirbau. viskas labai paprasta, nipritapai prie kolektyvo ir tas susigyvenes kolektyvas tave ir suede. o kaltinsi agentura, prizadejo aukso kalnus o y darba nuejau tik viena diena ir dar taip gerai dirbau. agentura nieko deta kad pas paty proto nera!!!! cia ypac liecia tuos kas y olandija ruosiates vaziuoti. ysidemekit, olandija tai lenkynas, daug sansu kad papulsit gyvent su lenkais ir dirbt taip pat reikes lemkiskam kolektyve.jeigu vaziuoji dirbt y olandus mokedamas tik lietuviu kalba tai daug sansu kad y darba nueisi tik viena diena. labai mazai lietuviu kam pavyko be kalbos ysitvirtint lenkiskam kolektyve.ir cia taip pat ne agenturos kalte, jie padare viska ka jum zadejo, ne jie kalti kad patys neteisingai mastot.
APIE ANGLIJA.........
radau tokiu skundu kad DARBMAN anglijoje ne darbina o tik apvedzioja per angliskas agenturas ir viskas. todel jie sukcia aferista ir visokie kitokie....... pala pala.stop sitoj vietoij.... o ko jus norit? mano akim DARBMAN padare labai daug, atveze, apgyvendino, sutvrke popierius, atidare banko saskaita ir nenumete kur nors kokiam karavane vidury lauku kokioj geliu plantacijoj skint narcizu o apvedziojo per normalias angliskas agenturas del normalaus darbo.nesuprantu kas jums nepatinka!!! mes juk visi cia taip gyvenam ir dirbam. is agenturos nepaskambino, nepakviete y darba?!!!!!!! nepasakokit pasaku!!! nebuna taip kad nepaskambintu ir nepakviestu y darba!!!! jei nori gero atlyginimo tai taip, reikia pajieskoti rimciau o jeigu uz minimuma tai jo cia pilna ir agenturos net ygrysta skambinedamos!!!!!! o jeigu nepatinka DARBMAN tai nesikreipkit y juos. yra paprastesnis kelias, vaziuokit patys savarankiskai. susiraskit kur gyvent, susitvarkykit visus popierius, atsidarykit banko saskaita, susiraskit agenturas ir apeikit jas savarankiskai tada suprasit ka tai reiskia!!!!! mano akim tai DARBMAN per mazai paima uz visa ta darba kury padaro........ as cia is savo patirties sakau apie olandija ir anglija. 6 metai olandijoj ir jau 6 metai kaip anglijoj gyvenu ir dirbu, apie norvegija nieko negaliu pasakyt nes nesu ten buves. ieskau pats kelio kaip norvegijoj ysidarbint. pradejau dometis kas darbina ir radau DARBMAN, perskaiciau komentarus, plaukai pasisiause nuo jusu paistalu!!!!
dejas ant darbman!!!!! 2017-01-10 16:17:52
paskambinau i sita agentura, kazkokia ruse atsiliepe, nes girdejosi is skiemenu kad rusakalbe, ir ji labai bjauriai kalbejo, su tokiu ituziu lyg buciau uzlenkes jos mama.norejau pasiteiraut del darbo, tai ji man tp pareiske ko cia skambini, tai kokio b...l..t b..yy..b..io, idetas jos nr tam tinklapi kad zmones atbaidytu, ar kad daugiau zmoniu pritrauktu.smegenu visiskai neturi ta panke rusakalbe.pasiroditum tu man prie akiu patampyziau uz plauku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niekam nepatarciau cia kreiptis.ir jokio darbo jie neranda !!!!!! man jau tp visa menesi iesko ir suda mala.ta ruse tai isvis kausas kaskoks, smaukt tokia reikia degint ragana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teisybe jie yra bjaurybes, kad visi apgauti susivienitu ir pastatytu juos i vieta, kad daugiau nebeapgautu zmonit8
dejas ant darbman!!!!! 2017-01-10 16:28:09
AUDRENA darbina danijoje prie zemes ukio, as per ja vazeves ne karta, is visos pagarbos zmoniem kurie iesko darbo ir kurie nori patikimai isvykti rinkites Audrena, jie net uz idarbinima nepraso ir bustas nemokamas.viskas ko reikia, sedi ir saibas sau i kisene dediesi. gyvenimo salygos tikrai geros, viskas yra netas dusai ir visa kita.
galite kontaktus i maksim.trofimov89@gmail.com

Aciu
diana 2017-01-06 07:36:49
Sveiki gal zinot patikimu agenturu?
dejas ant darbman!!!!! 2017-01-10 16:28:09
hipis@yandex.ru placiau kontaktus numesk
Sveiki, ar kas nors vykote į Norvegiją per šią agentūrą? Jei galite suteikite informacijos kas ir kaip vyksta įdarbinimas el. paštu ivanauskaitekristina1989@gmail.com
dejas ant darbman!!!!!
2017-01-10 16:28:09 IP 2g44a87t
dejas ant darbman!!!!!
2017-01-10 16:17:52 IP 2g44a87t
Tadas 2014-08-19 23:50:28
Labai jums aciu uz tokia issamia informacija. As jau zadejau I juos kreiptis
Sveiki gal zinot patikimu agenturu?
Sveiki, ar galima pasitiketi šia firma? Noriu su drauge išvykti po naujų į užsienį, tai galvojam per kurią agentūrą vykti. Gal kas galit papasakoti apie šią agentūrą?
laurutee1994@gmail.com
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
lauksiu info
echo19830314@gmail.com
Marius Babarskas
2016-07-24 13:45:17 IP 2ln0deqc
Sweiki. Galiu idarbinti zmones Anglijoje uz tam tikra mokesti. Pradziai reiketu tureti apie 500£ pirmoms 3saw isgyventi nes kaip zinote pirma alga gauni po 2 saw. Ir sawaites reiketu poperiams twarkyti. Randamas gyvenamas plotas uz kuri reiketu atvaziavus susimoketi padetau sutwarkyti wisus reikiamus dokumentus taip par ir bank account. De kainos sutartume. Pinigus sumoket reikia tik po 1men darbo. Pasirasytum sutarti del apmokejimo. Alga minimumas tai kiek val dirbsi tiek ir gausi. Pirmus men nereikia mokesciu moket tai pagal darbo valandas gausit ir alga. 55val per saw tai i rankas apie 340£. Gyvenu HULL. Jokiu apgauliu tiktai nusprendziau prisideti prie algos. Reikia daugiau info. Parasykit mariusa191@gmail.com arba skambykit 07413995554.
teko per situos veikejus isvykti i anglija, maniau busiu idarbintas bet pasiroda kad sitie gudragalviai NEIDARBINA o tik padeda rasti darba.Nuvikus pasitiko ju vietinis agentas kuris apvedzioja zmones po kitas vietines agenturas kurios paima tavo cv.ir viskas!jei paskambins dirbsi jei ne gali gristi i lietuva arba ieskotis darbo savarankiskai.Pasirasius vekseli teko sumoketi tai agenturai bet kuriuo atveju kad ir uz nesuteiktas paslaugas.V******s direktorius ilja malkin jau turejes reikalu su prokuratura bet brangios lietuveles istatimai leidzia sitam veikejui gudrauti. placiau:http://www.delfi.lt/news/daily/emigrants/lietuviskos-idarbinimo-agenturos-patikimu-nera.d?id=58724855 idarbinimo negarantuoja o pinigus ima ir uz nesuteiktas paslaugas
195 2016-02-24 14:14:52
Patarikite patikimu agenturu (kurios neima ydarbinimo moksecio) darbui svedijoj arba norvegijoje.
Išsiblaivyk, tokių Lietuvoje niekada nebuvo, nėra ir nebus.
Nustokite vieną kartą žmonės tikėti pasakomis.
NEPRASIDEKITEI!!!!!!!!
2016-02-15 18:47:34 IP 2bgu83qe
KAZKAS PANASAUS I TAI:
NEPRASIDEKITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sveiki,
jei norite susimokėti už paslaugas, dokumentų vertimą ir nieko negauti, tai kreipkitės į šitą kompaniją. Kai tik gauna apmokėjimą malonus bendravimas baigiasi. Jie paima mokesti už žmogaus naivumą ir viltį.
Sveiki, tikrai galiu uztikrinti, kad "DARBMAN"-"JOBCENTER"yra patikima firma ir jeigu rinktis tai tikrai yra didele tikimybe isvykti, kadangi pati per sia firma vaziavau I Norvegija ir tikrai nesitikejau sulaukti ju skambucio, galvojau uz dokumentu vertima sumokejau pinigelius ir dingo, bet ne po 2 menesio paskambino I zuvies fabrika Norvegijoje Havaysund miestelyje, o ten sitiek daug lietuviu dirba ir jau po kelis metus ir visi isvyke sekmingai per sia firma, todel tikrai nezinau kaip jie atrenka zmogu, bet jei pakliusite tikrai neapsiriksite, kadangi sita firma ir idarbinimo mokescio neima kol nepradedate dirbti, as pati pavasari bandysiiu vel per sia firma vaziuoti, kadangi prasideda fabriku sezonas gal pavyks netycia greiciau, kadangi esu vaziavus ir tikrai galima sita firma pasitiketi ;-)
apsirikau 2015-07-23 10:54:09
Sveiki visi, šiuo sunkiu laikotarpiu, neturėdami gerų darbų ir uždarbių, mes tikime visais kurie moka kažką pasiūlyti ir tuo pačiu apgauti. Pavargau skaityti visus atsiliepimus, yra įvairių, bet susidaro vaizdas, kad blogų - daugiau. Kodėl? Todėl, kad mes tikime, o šitie žmonės tuo naudojasi. Kažkas gerai parašė, melodija ir tekstas visada tas pats. Ačiū, kad kreipėtės į mūsų agentūrą, jūsų kandidatūra tinka ir t.t. Na o po to prasideda gudrybės: mes rekomenduojame vertimų biurą, mes nieko neimame už įdarbinimą, jūs tik susimokėkite už vertimą ir t.t. Atvirai pasakius, ta jų pasakėlė ''užkabina'', norisi kažkada uždirbti daugiau, tai ir nejučia pradedi tikėti ir darai ką tau rašo! Taip taip rašo, nes pasikalbėti su jai labai sunku. Laiške parašo, kad susiskambinti lengviau antroje dienos pusėje, bet jei paskambini apie 15.30 tai girdi atsakymą: rytoj. Ryte, skambini 09.30 išgirsti kad po 10.00. Kuris iš Jūsų galite sau leisti dirbti nuo 10.00 iki 15.00 ??????? Nežinot???? Aš taip pat nežinau, tie kurie užsiima tokia veikla, gali sau leisti VISKĄ !!!!! Tiesa pasakius, skaičiau ir pasiteisinimus į visą neigiamą kritiką, skamba gražiai, bet kas iš to tam, kuris sumokėjo už vertimą ir vyrauja kapų tyla? Jei pabijosi paraginti, tai nieko nesulauksi, o kai pajudini - tai atsibunda ir atsiunčia sutartį su atsiprašymu kad vėluoja. Galėčiau rašyti visą dieną, bet tai jau emocijos, neverta. Sumokėjau vertimą ir kas toliau? Nieko, sako durną ir bažnyčioj muša. Peršasi išvada, kad jie įdarbina žmones, bet lyginant norinčiųjų kiekį su tais kuriuos įdarbino, manau 1 x 1000, o gal ir 1 x 2000, o gal dar didesnis santykis. Sumoki 55 eurus už vertimą, padaugini iš poros tūkstančių norinčiųjų ir ką? Gražus skaičius =110.000 eurų. Prie šitokių skaičių galima ir kažką nuveikti? Sumokėti 'draugui' už įmonės pavadinimą (kuri vertė), netgi gali turėti ofisą norinčiųjų priėmimui. UAB Emigrantų integracijos centras, skamba gražiai? Vienas darbuotojas, turbūt spėja versti visų norinčiųjų dokumentus? Ko čia nespėsi, gavai pavedimą ir dzin, nes kiek aš beprašyčiau mano dokumentų vertimo kopijų: mes nežadėjome, mes siunčiame darbdaviams ir visi kiti pasiteisinimai.Neduok dieve, jei dar atsiliepė moteris, kuri pirmiausia nepatenkinta dėl skambučio (skambinu nurodytu telefonu) pakeltu tonu aiškina, kad skambinti reikia į ofisą, žodžiu labai maloni bobelė. Yra dar vyriškis, kuriam atsiliepus, imi galvoti, kad jis valgo karštą bulvę ir t.t. Vienu žodžiu sakant: labai maloni firmelė.
Keista, už viską, už ką moki pinigus, turi pilną teisę pamatyti, bet pas juos ne taip. Esi durnas, susimokėjai ir viskas, ką čia dar žiūrėti. Manau jei būtų vertimas, tai būtų galimybė ir pamatyti. Kaip jau rašiau, galima rašyti ir rašyti, visą dieną, kartoju: NEVERTA! Kodėl vadinu mus visus durnais? Todėl, kad protingi mokosi iš kitų padarytų klaidų, o mes iš savo...... Nesupykite visi, išdūrė tai išdūrė, reikia mokėti ir pralaimėti. NEKIŠKITE PASKUTINIŲ PINIGĖLIŲ, DAUG NUKENTĖJUSIŲ, NEBANDYKITE PER SAVO KIŠENĘ.
O ČIA TAI ŠAUNIAI PARAŠĖT.... IR BRANGIOJ lIETUVOJ ŠŪŪŪDAS MALAMAS...
apsirikęs- Juanui
2015-08-21 21:46:58 IP 2noao5p9
Juanas 2015-08-21 21:11:35
Visi gauna tokius pacius emailus, kad tinkate darbui ir t..t... Paskui kur norite dirbti, to pasekoi, uz vertima prasom susimoketi, ir veliau laukiat nesulauke kol pasiulys darbo, kurio niekad nebus, manau niekas nera isvaziaves per sia firma, nes ji tik uzsiima skaidriu reketavimu, o naivus uzkimba
Taip Juanai, naivumas gali pražudyti, o kartais gyvenime jis padeda. Jei skaitei mano komentarus, tai turbūt pastebėjai, aš bandžiau spėti kiek šitie "įdarbintojai" galėjo įdarbinti: 1x1000, gal 1x2000, o gal net vienas iš visų norinčiųjų. Kai pasikapstai, atrodo rašo ir teigiamus atsiliepimus, bet panašu, kad tai jų pačių darbas, o gal užsako už porą eurų, kad kas brūkštelėtų tai, kas padiktuota. Kaip liaudyje sakoma: tikslas pateisina priemones! Jei pats nepasisaugosi, niekas tavęs neapsaugos. Sėkmės visiem.
2014-08-25 2015-08-19 10:12:23
Sveiki, nurodžiau datą komentaro-atsiliepimo apie šituos įdarbintojus, ar skaitėte? Man visai nekeista, kad aš turiu gavęs tokį patį laišką, tokiu pačiu tekstu, bet jau 2015-06-17 d.

Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musu
idarbinimo agentura.
Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje,
Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbti
Vokietijoje ir Graikijoje.

Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:
1. Paso arba ID korteles kopija
2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)
3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai
(jeigu turite)

Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiusti
elektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu
(tuomet butina nurodyti elektronini pasta).
Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINA
IS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)
Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.

Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiai
bendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbo
pozicijas Norvegijoje.

Nekvalifikuotas darbas:
• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)
• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim,
Alesund, Bodo)
• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)
• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)
• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)
• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje
(pietine ir vakarine Norvegijos puse)
• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)
Grupes isvyksta kas dvi savaites.

Kvalifikuotas darbas:
• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen,
Florio, Bodo)
• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)
• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai,
plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo,
Drammen, Bergen, Trondheim)
• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)
• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)
Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.

Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:
• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai,
uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)
• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO,
Sainsbury’s, Home Base ir kt)
• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)
Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds,
Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.

Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos,
Svedios bei Vokietijos.

Informacija del Jusu atlyginimu:
Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)
Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)
Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)

Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.
Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.
Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindina
Jus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktos
visos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.
Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariai
pervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).

Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketi
musu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskart
po Jusu darbo kontrakto gavimo.

Jiegu Jums bus reikalinga papildoma konsultacija BUTINA PASKAMBINTI IR
SUSITARTI IS ANKSTO DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS (Tel: +37052460580)

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu istatymu numatyta tvarka.

Statistikos ir analitikos skyrius
UAB JOBCENTER LT

DARBMAN /UAB JOBCENTER LT/
Laisves pr. 60 - 1203, Vilnius (Spaudos rumai)
Tel. 8 (5) 246 05 80
Fax. 8 (5)246 05 81
Mob. 8 604 28 567
Mob. 8 671 82 437

ATSILIEPKITE IR PARAŠYKITE, KAS GAVOTE KITOKIO TURINIO TEKSTĄ. DĖKOJU.

Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musu
idarbinimo agentura.
Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje,
Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbti
Vokietijoje ir Graikijoje.

Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:
1. Paso arba ID korteles kopija
2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)
3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai
(jeigu turite)

Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiusti
elektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu
(tuomet butina nurodyti elektronini pasta).
Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINA
IS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)
Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.

Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiai
bendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbo
pozicijas Norvegijoje.

Nekvalifikuotas darbas:
• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)
• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim,
Alesund, Bodo)
• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)
• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)
• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)
• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje
(pietine ir vakarine Norvegijos puse)
• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)
Grupes isvyksta kas dvi savaites.

Kvalifikuotas darbas:
• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen,
Florio, Bodo)
• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)
• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai,
plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo,
Drammen, Bergen, Trondheim)
• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)
• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)
Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.

Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:
• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai,
uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)
• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO,
Sainsbury’s, Home Base ir kt)
• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)
Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds,
Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.

Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos,
Svedios bei Vokietijos.

Informacija del Jusu atlyginimu:
Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)
Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)
Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)

Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.
Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.
Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindina
Jus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktos
visos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.
Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariai
pervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).

Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketi
musu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskart
po Jusu darbo kontrakto gavimo.

Jiegu Jums bus reikalinga papildoma konsultacija BUTINA PASKAMBINTI IR
SUSITARTI IS ANKSTO DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS (Tel: +37052460580)

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu istatymu numatyta tvarka.

Statistikos ir analitikos skyrius
UAB JOBCENTER LT

DARBMAN /UAB JOBCENTER LT/
Laisves pr. 60 - 1203, Vilnius (Spaudos rumai)
Tel. 8 (5) 246 05 80
Fax. 8 (5)246 05 81
Mob. 8 604 28 567
Mob. 8 671 82 437

ATSILIEPKITE IR PARAŠYKITE, KAS GAVOTE KITOKIO TURINIO TEKSTĄ. DĖKOJU.
apsirikęs- Juanui
2015-08-19 09:53:44 IP 2noao5p9
Yra tiesos Juanai jūsų žodžiuose, bet tai tik Jūsų norai, kad žmonės pasikeistų. Sena tiesa, bet žmonių mes nepakeisime. Vieni gimė darbui, kiti vadovavimui, o šitie gimė sukčiavimui. Manau, ko bepaklaustumėte šitų 'įdarbintojų", jie turės atsakymus, vienokius ar kitokius. Žmonės ieško darbo ir uždarbio, o šitie siūlo darbą ir uždarbį. Viskas gerai, jie gi tik siūlo! Noriu, kad suprastumėte, jiems taip pat rūpi tik uždarbis, kaip ir mums visiems. Sumokėjau pinigus už vertimą, duodu 100%, kad pinigėliai pateko ten kur reikia, štai ir uždarbis, prašom sekantis. Tai irgi savotiškas verslas, ir kaip bebūtų keista, pelningas. Būkite budrūs, saugokite savo pinigėlius.
Bloga pasidare paziurejus i atsiliepimus apie jusu kontora, tokie kaip jus, kurie pinigus paimat, zadat, ir netesiat pazadu, kitos kartos juk ir tokios pat bus, keiskites zmones, duokit zmonems tikejimo, keiskit poziuri, padet savo seserims ir broliams, o ne pleskit is ju kiseniu paskutinius centukus, geda...Dekui bet apsigalvojau su vaziavimu.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Įmoka lengvai
Credital verslui (www.credital.lt)

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Credital verslui“ suteiks Jums...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Venecija apsisprendė, nuo kada apmokestins įėjimą į miestą
Venecija apsisprendė, nuo kada apmokestins įėjimą į miestą 10-18 18:20
Venecijos parlamentas patvirtino datą, nuo kada bus įvestas mokestis už įėjimą į miestą. Jis būtų taikomas turistams ir kitiems svečiams, kurie lankosi mieste, tačiau nelieka jame nakvoti.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Caterpillar 132,07 +1,44%
Oracle 55,06 -1,47%