Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dantų gydytojas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dantų gydytojas

Atsiliepimai apie Dantų gydytojas, UAB

Papadent

Parašyk savo nuomonę apie Dantų gydytojas, UAB

Reikejo man pastatyti cirkonio vainikeliu.
Plombu statyti nereikejo.
Tai internete Papadent parasyta viena kaina (galutini kaina su pastatymu), o kada atvykau, tai kaina isaugo 1, 5 kartu.
Nepatyko ir gydytoja. Ji sako, kad jokauja, bet juokas kazkokis naglus.
Iskart isejau is klinikos.
labai malonus ir atsakingi darbuotojai, aciu!
Sveiki, noriu padėkoti visiems Papadent klinikos gydytojams už kvalifikuotą pagalbą. Man buvo kokybiškai įstatyti implantai ir protezai. Visi darbuotojai labai malonūs ir paslaugūs, visuomet suteikia reikalingą informaciją. Ypač dėkingas chirurgui ir klinikos vadovui Tomui Stumbriui. Jis ne tik geras specialistas, bet ir puikus vadybininkas - jo vadovaujamoje klinikoje suteikiamos labai kokybiškos paslaugos už priimtiną kainą.
Ačiū.
Laba diena, p. Olga,

Jūsų pateiktas atsiliepimas neatitinka realybės, nes kaip Jūs teigiate - skambinote lapkričio 28d. į odontologijos kliniką „Papadent“, tačiau pagal gautas skambučių išklotines perskambinome visiems tą dieną skambinusiems žmonėms ir jokio žmogaus, prisistatančio Olga Daugiene, tarp jų nebuvo. Taigi galime drąsiai teigti, kad lapkričio 28d. į odontologijos kliniką „Papadent“ Jūs neskambinote, o Jūsų pateiktas atsiliepimas galbūt tiesiog yra konkurentų reklama. Jei iš tiesų esate Olga Daugienė ir turite teisinį išsilavinimą, tai puikiai suprantate, kad neteisingos informacijos skleidimas viešoje erdvėje gali užtraukti teisinę atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
Kokybiška pagalba ir puikus aptarnavimas.
Puiki administratorių komunikacija. Diena prieš vizitą primena apie vizitą, jeigu atsiranda laisva vieta pakviečia atvykti anksčiau. Gydytojai tai pat komunikuoja puikiai, pasako ką konkrečiai daro, kas bailesnį žmogų nuramina.
Puiku.
Noriu padėkoti visam „Papadent“ kolektyvui už profesionalumą, puikiai atliktas paslaugas. Klinikoje lankomės kartu su žmona, jai pas gyd. Sigutę buvo darytas estetinis plombavimas, per du vizitus viską sutvarkė, jau 2 metai, nieko nereikėjo koreguoti. Puikus darbas, ačiū gydytojai.
Man teko daryti 1 danties rovimą ir implantaciją pas gyd. Tomą Stumbrį, viską padarė per vieną vizitą, nieko nejaučiau. Dabar jau uždėtas nuolatinė karūnėlė, dantis nesiskiria nuo kitų. Lankomės reguliariai su žmona burnos higienoms ir apžiūroms. Rekomenduojame visiems savo draugams.
Ačiū Jūsų klinikai.
Negaliu nepasidalinti nuomonės, koks apėmė įspūdis pradėjus naudotis šios klinikos teikiamomis paslaugomis. Taigi pradėkime nuo pradžių...

Pabendravus su administratore Agne Mačiulyte iškart suprantau, kad patekau pas tikrus savo srities specialistus. Aukštas aptarnavimo lygis.

Koncultacija

Gydytojas Tomas Stumbrys, koncultacijos metu viską kuo puikiausiai ir suprantamai išaiškino, sudarė gydymo planą. Buvau nustebęs kokios šiuolaikinės 3D ir panoraminės dantų rentgeno nuotraukos

Kanalo gydymas

Esu labai patenkintas Gydytojo Dariušo Jasiulevičiaus darbu ! Šiandien buvo atliekamas kanalo valymas. Iš patirties žinojau, kad procedūra ne iš maloniųjų, tai eiti buvo baisoka, nes visą laiką esi labai įsitempęs, bet šį kartą viskas buvo kitaip... Gydytojo profesonalumas, buvo tokio aukšto lygio, kad įpusėjus procedūrai taip atsipalaidavau, kad net miegas suėmė :) O apie darbo kokybę pasakysiu trumpai ir aiškiai, Dariušas viską darė taip, lyg sau būtų daręs..
Noriu padėkoti visam klinikos kolektyvui už puikiai atliktą darbą. Labai patiko malonus aptarnavimas, geros kainos ir gydytojų profesionalumas. Ypač noriu padėkoti gyd. Tomui Stumbriui už įsriegtus du implantus, kuriuos jau nešioju daugiau nei 3 metus. Neturėjau jokių problemų. Ačiū ir dar ne kartą sugrįšiu pas Jus.
Buves potencialus klientas
2016-01-23 14:06:21 IP 4ljkmqc
Tikrai isskirtine klinika, tiksliau, jos administratore. Keli skambiciai - ir ne tik lankytis, bet ir ziuret i klinikos puse nebenoresit.. Net purto, kai pro sali pravaziuoju. Idomu, uz ka ja ten laiko? gal koks tyrimas vyksta, kiek klientu galima netekt tinkamai parinkus administratore? Nes susidare ispudis, kad Papadent klientai asiloiuciai nerikalingi...
Labai patenkintas T. Stumbrio atliktu danties implantavimu, kainos neblogos, kokybė puiki. Ačiū Jums :)
Ilgai ieškojau sau ir šeimai tinkamo dantų gydytojo. Ši klinika mane maloniai nustebino. Nuolat besišypsantis pats gydytojas, labai maloni ir paslaugi administracijos darbuotoja ir nesikandžiojančios kainos. Patys geriausi atsiliepimai. Atradau ir nekeisiu.
NORMALI klinika, tikraja ta zodzio prasme. Gal nebuvo viskas taip greit, kaip norejosi, bet jau kokybe nepriekaistinga. Vel galiu sypsotis ir nebegalvoti apie tuos baisius kadaise buvusius dalykus.

Mianmare per kariuomenės susirėmimus su sukilėliais žuvo mažiausiai šeši žmonės
Mianmare per kariuomenės susirėmimus su sukilėliais žuvo mažiausiai šeši žmonės 05-16 13:34
Mianmare po kelias dienas trukusių neramumų žuvo mažiausiai šeši opozicijos sukilėliai, sekmadienį pranešė viena chuntai besipriešinanti sukarinta organizacija, Londonui ir Vašingtonui pasmerkus...
Policija spręs dėl karantino laikymosi "Didžiajame šeimos gynimo marše"
Policija spręs dėl karantino laikymosi "Didžiajame šeimos gynimo marše" 05-16 13:00
Policija vertins šeštadienį vykusio "Didžiojo šeimos gynimo maršo" organizatorių veiksmus užtikrinant karantino sąlygų laikymąsi, vėliau pareigūnai turėtų apsispręsti dėl administracinės teisenos...
Praėjusią parą paskiepyta beveik 6.000 žmonių
Praėjusią parą paskiepyta beveik 6.000 žmonių 05-16 11:35
Per praėjusią parą pirmą skiepo dozę gavo 3.019 žmonių, antrą – 2.954, sekmadienį skelbia Statistikos departamentas.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%