Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Danesa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Danesa

Atsiliepimai apie Danesa, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Danesa, UAB

Na padarykite jau normalia internetine parduotuve su kainom ir t.t....norisi greitai issirinkti medziaga, isideti viska i krepseli, apmoketi ir atsiimti, taupykime vienas kito laika bereikalingais skambuciais. kaip galima issirinkti kazka nematant kainos, 21amzius!!! Alio.
Negaliu patikėti, kokio aukšto lygio aptarnavimas...Ypatingai dėkoju Kamilei J. ir kolegei Tamarai S.
Tokio lygio profesionalės, jog sunku net patikėti. Jeigu nors trečdalis šalies darbuotojų dirbtų su tokia atsakomybe ir profesionalumu-Lietuva siektų Vokietijos ekonominį lygį bei kokybę ir dar pralenktų.
Dekui už malonų bendravimą ir operatvų bendravimą.
Regina Makareviciene
2019-12-06 22:23:55 IP 4ljhbgs
2019-12-06 d.
Noreciau padekoti uz pagalba ir malonu aptarnavima Irinai Kozutovai, linkiu jai ir jos kolegei graziu svenciu ir sekmes darbe.
Parduotuveje buvau pametusi pinigine su pinigais, kreipiausi i visus parduotuves darbuotojus ir pirkejus del pagalbos, gal kas nors mate, rado ir prasiau grazinti ar padeti rasti, i mano prasyma niekas nekreipe demesio arba ziurejo kaip i trukdyma dirbti. Isgirdusi Irina Kozutova is karto skyre man demesi ir pradejo intensyviai ieskoti, prie jos prisijunge dar viena darbuotoja.
Jos rado pinigine su pinigais. Didelis dekui. Labai noreciau, kad parduotuves administracija atkreiptu demesi i sias saziningas, nuosirdzias darbuotojas.
Graziu, jaukiu Kaledu ir sekmingu Naujuju Metu visiems imones darbuotojams!
Su Pagarba
Regina
Siuvėja modeliuotoja
2019-10-25 23:42:53 IP 2i585eli
Pritariu 100 %
Du kartus užsakinėjome užuolaidas ir abu kartus nusivylėme.Nes konsultantės neklauso kas joms yra sakoma. Abu kartus pridirbo nesamonių už kurias mums reikėjo patiems ir susimokėti. Aš suprantu, kad daug darbo ir klientu, nuovargis ir pan., bet kai ateini į tokią didelę parduoruvę, tai tikiesi, kad tave aptarnaus profesionaliai ir atsakingai be klaidų, o dabar toks vaizdas, kad turi kiekvieną skaičiuką stebėt kokį jos rašo! Vienu žodžiu tikrinkite kiekviną užsakymą, kurį jos piešia ant tų blankų savo, nes pripiešia į šoną, o paskui pusė nepadarytų užuolaidų gaunasi arba ne tokių išmatavimų.
MANO PAZISTAMA PRIEME I DARBA 2018-11-21, O 2018-11-28 PAREISKE KAD ATLEIDZIA., 2018-11-22 PARASE PAREISKIMA PRIMTI I DARBA, O DARBO SUTARTIES I RANKAS NEDAVE.DARBO INSPEKCIJOJE PASAKE KAD TAI PAZEIDIMAS.
Eiguliu g. parduotuves asortimentas superinis, bet ivaziavimas toks, kad susidaro vaizdas, jog imone negerbia nei saves nei savo klientu. Parduotuves aplinka - yra svarbi ir sudaro nuomone apie imone. Darykit isvada!
Buvau pokalbyje dėl darbo, likau pakraupus: dirbti nuo 8 iki 21 val už minimumą 380 eu/mėn. Tikras pasityčiojimas iš žmonių.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...

Siekiama pasirašyti nacionalinį susitarimą dėl švietimo
Siekiama pasirašyti nacionalinį susitarimą dėl švietimo 01-27 15:52
Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė informavo apie prasidėjusį procesą, siekiant pasirašyti nacionalinį susitarimą dėl švietimo.
Nukritusi statomo tilto konstrukcija Kaune sužalojo 5 darbuotojus, 1 jų žuvo
Nukritusi statomo tilto konstrukcija Kaune sužalojo 5 darbuotojus, 1 jų žuvo 01-27 15:47
Trečiadienį popiet nukritusi Kaune statomo Kleboniškio (A. Meškinio) tilto konstrukcija sužalojo penkis darbuotojus, vienas jų žuvo. Darbus atliekantys "Kauno tiltai" sako kol kas nežinantys...
"Swedbank" skolina 5 mln. Eur "Victoria Hotel Klaipėda" vystymui
"Swedbank" skolina 5 mln. Eur "Victoria Hotel Klaipėda" vystymui 01-27 15:42
"Swedbank" Lietuvoje suteikė 5 mln. Eur vertės paskolą bendrovei "Klaipėdos Viktorija". Paskola skirta Klaipėdos miesto centre įsikūrusio viešbučio "Victoria Hotel Klaipėda" vystymui.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Wells Fargo 31,38 -2,67%
American Express 116,15 -4,13%