VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Dana ir Ko, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Dana ir Ko

Straipsniai apie Dana ir Ko, UAB

Išregistruotas: likviduotas bankrutavus.
pedkelniu fabrikas bankrutuoja bet is rinkos neisnyksta
Pėdkelnių fabrikas bankrutuoja, bet iš rinkos neišnyksta 2014-09-06
Kauno pėdkelnių fabrikas "Dana ir Ko" po 23 veiklos metų baigia savo gyvavimo istoriją įmonės likvidavimu ir atgimsta nauju pavadinimu "Dana Trade".
likvidavus pedkelniu gamykla dana prekes zenklas nebus numarintas
Likvidavus pėdkelnių gamyklą "Dana" prekės ženklas nebus numarintas 2014-04-07
Gegužę planuojama surengti bankrutuojančio Kauno pėdkelnių fabriko "Dana ir Ko" pirmąsias varžytines, kuriose bus bandoma parduoti įmonės turto už 1,1 mln. Lt. Tiksli varžytinių data bus paskelbta šią savaitę. Fabrikas šiuo metu dar vykdo gamybą.
"Danos ir Ko" laukia aukcionas 2014-03-14
Bankrutuojantis Kauno pėdkelnių gamybos fabrikas "Dana ir Ko" netrukus gali išnykti iš įmonių žemėlapio, o jo turtas gali būti išparduotas aukcione. Kol vykdomos bankroto procedūros, įmonėje dar dūzgia mezgimo mašinos – čia toliau mezgamos pėdkelnės su "Dana" prekės ženklu.
"Danos ir Ko" laukia aukcionas 2014-03-14
Bankrutuojantis Kauno pėdkelnių gamybos fabrikas "Dana ir Ko" netrukus gali išnykti iš įmonių žemėlapio, o jo turtas gali būti išparduotas aukcione. Kol vykdomos bankroto procedūros, įmonėje dar dūzgia mezgimo mašinos – čia toliau mezgamos pėdkelnės su "Dana" prekės ženklu.
kauno pedkelniu fabriko laukia aukcionas
Kauno pėdkelnių fabriko laukia aukcionas 2014-03-14
Bankrutuojantis Kauno pėdkelnių gamybos fabrikas "Dana ir Ko" netrukus gali išnykti iš įmonių žemėlapio, o jo turtas gali būti išparduotas aukcione. Kovo pabaigoje vyksiančiame bankrutuojančio fabriko kreditorių komiteto susirinkime planuojama apsispręsti dėl "Dana ir Ko" turto pardavimo.
top 50 bankrutavusiu i dugna tempe akcininku kivircai
TOP 50 bankrutavusių – į dugną tempė akcininkų kivirčai 2014-02-17
Tarp pernai bankrutavusių plačių užmojų bendrovių – pramonės, informacijos technologijų, nekilnojamojo turto plėtros, statybos įmonės. Didžiąją dalį jų nugramzdino žlugęs Ūkio bankas, ginčai tarp akcininkų, nesėkmingi restruktūrizacijos procesai.
danai ir ko iskelta bankroto byla bet pedkelniu gamyba nestabdoma
"Danai ir Ko" iškelta bankroto byla, bet pėdkelnių gamyba nestabdoma 2013-12-06
Iškėlus bankroto bylą Kauno pėdkelnių UAB "Dana ir Ko", produkcijos gamyba fabrike nesustojo.
didziausiam pedkelniu gamybos fabrikui bankrotas
Didžiausiam pėdkelnių gamybos fabrikui – bankrotas 2013-07-25
Kauno apygardos teismas Vilhelmo Antanaičio, pėdkelnių gamybos UAB "Dana ir Ko" bendraturčio ir vadovo, prašymu iškėlė įmonei bankroto bylą. Bankroto administratoriumi paskirtas UAB "Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro" bankroto administratorius Aurimas Valaitis.
"Dana ir Ko" permainos 2013-03-06
Vilhelmas Antanaitis, pėdkelnių gamybos UAB "Dana ir Ko" bendraturtis ir naujasis direktorius, prakalbo apie buvusios vadovės nekokybišką veiklą. Esą Vanda Marijona Pranculienė netinkamai vykdė savo pareigas, dėl šios priežasties jis pats stojo prie bendrovės vairo.
pedkelniu fabrika dana ir ko gali iskelti is lietuvos
Pėdkelnių fabriką "Dana ir Ko" gali iškelti iš Lietuvos 2013-03-06
Vilhelmas Antanaitis, pėdkelnių gamybos UAB "Dana ir Ko" bendraturtis ir naujasis direktorius, prakalbo apie buvusios vadovės nekokybišką veiklą. Esą Vanda Marijona Pranculienė netinkamai vykdė savo pareigas, dėl šios priežasties jis pats stojo prie bendrovės vairo.
CV.LT: Prie pėdkelnių gamybos įmonės vairo stojo bendraturtis 2013-01-23
Kaune veikiančios pėdkelnių gamybos UAB "Dana ir Ko" naujuoju generaliniu direktoriumi tapo Vilhelmas Antanaitis, įmonės bendraturtis.
Lietuviškos pėdkelnės domina prancūzų tinklus 2012-06-14
Lietuvoje mažėjant pardavimo apimtims, pėdkelnių gamintojai UAB "Dana ir Ko" duris į užsienio rinkas vis plačiau atveria prancūzų valdomi mažmeninės prekybos tinklai.
"Dana ir Ko" kojinėmis apmaus 100 šalių moteris 2011-07-29
Kojinių gamintojos "Dana ir Ko" produkcija priimta į prancūzų valdomą mažmeninės prekybos tinklą, turintį parduotuvių 108 pasaulio šalyse – išrankiems prancūzams padarė įspūdį kauniečių galimybė pateikti plataus asortimento gaminių nedidelėmis partijomis.
Sunkmetis verslo neatpratino rizikuoti 2011-07-18
Krizė tiekėjų neišmokė atsargumo – pernykščiai įmonių bankrotai palaidojo viltis atgauti 1,2 mlrd. Lt skolų už prekes ir paslaugas. Nors atsidūrę trečiojoje kreditorių eilutėje tiekėjai susigrąžina mažiau kaip 4% reikalautų pinigų, raginimai domėtis pirkėjais – kaip žirniai į sieną.
Geras metas susigrąžinti prarastus klientus 2011-01-19
Pigesnių gamintojų Turkijoje prieš metus puolę ieškoti užsakovai grįžta į Lietuvą. Europiečių užsakymus atliekantiems siuvėjams Lietuvoje tai leidžia planuoti geresnius metus. Kauno UAB "Dana ir Ko" planuose – eksportą padidinti iki 70%.
Investuoja į naują veidą ir savo parduotuvę 2010-01-06
Kauno kojinių ir pėdkelnių gamintojos "Dana ir Ko" veiklos strategijoje brėžiamos dvi pagrindinės kryptys – plėstis užsienio rinkose ir išlaikyti turimus pirkėjus Lietuvoje. Tam bendrovė prašo paramos eksporto plėtrai, pavasarį rengiasi atnaujinti firminį stilių bei logotipą ir planuoja atidaryti savo pirmąją parduotuvę.
Krizė pakeitė susiklosčiusią vasaros tradiciją 2009-06-04
Įmonės laužo tradicijas ir vasarą nebestabdo gamybos, išleisdamos darbuotojus atostogų. Pasak įmonių vadovų, neturint pakankamai apyvartinių lėšų, kaupti produkciją sandėlyje per didelė prabanga, juolab kad užkabinus spyną ant gamyklos bus sunkiau reaguoti į kainų permainas rinkoje ir lengva pražiopsoti potencialų pirkėją.

Taip pat rekomenduojame

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Adresas: Taikos pr. 135A, LT-51129 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Vitameda
craftwear.lt

Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius, individualius...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lietuvos pozicija dėl ambasados Jeruzalėje nekinta, sako ministras
Lietuvos pozicija dėl ambasados Jeruzalėje nekinta, sako ministras 03-19 16:38
Lietuvos pozicija Jeruzalės klausimu nekinta, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

FedEx 182,40 +2,48%
General Electric 10,20 +2,41%
Goldman Sachs 202,47 +2,12%
Wells Fargo 51,73 +2,11%
Colgate-Palmolive 66,29 -1,35%
Walt Disney 113,12 -1,60%
Boeing 372,28 -1,77%
Facebook 160,47 -3,32%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,63 -1,56%
Cukrus 0,57 +1,79%
Nafta 58,52 -0,15%
Benzinas 1,57 +9,79%
Jautiena 4,28 +0,94%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Anglis 95,42 -3,19%
Sidabras 15,82 +1,28%