Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dalios Grožio Studija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dalios Grožio Studija

Atsiliepimai apie Dalios Grožio Studija, UAB

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Dalios Grožio Studija, UAB

Nerekomenduoju šio “salono”. Užsirašiau olaplex procedūrai, kuri pagal salono facebook paskyroje skelbiamà informacijà turėjo trukti 1, 5 val. Procedūra viso truko 40 min. (kartu su plauku džiovinimu). Galiausiai pasibaigus procedūrai administratorė liepė susimokėti + 10 eur., kadangi buvo išnaudota daugiau produkto (plaukai vos siekia pečius ir jú nėra daug). Facebook paskyroje buvo rašoma jog priemoka reikalinga jei plaukai iki juosmens arba ilgesni. Galiausiai negalima buvo atsiskaityti kortele, priimami tik grynieji, čekiai nėra išduodami. Susidaro įspūdis jog pinigai “eina” į kišenę, klientai yra apgaudinėjami.
Buvau nusipirkusi kuponą modelianiam kirpimui, tai po šios patirties tikrai daugiau neplanuoju į šį grožio saloną sugrįžti.. Mane kirpusi kirpėja kirpo ir darė procedūrą labai skubėdama, lyg norėdama greičiau atsikratyti. Taip pat bendravo labai nemaloniai, kažko paklausė, aš atsakiau tai atrėžė, kad “aš ne to klausiau”, taip pat pradžioje jai minėjau, kad plaukai praeityje buvo šviesinti, todėl jų buklė nėra gera, o ji lyg to nežinodama, kirpdama ištraukė pažeistą plauką ir sako: “o kas čia dabar” ir dar daug panašių perliukų visoje eigoje išlindo. Galiausiai įsiūlė kaukę, kuri kainavo 15€, nieko nesakau gal ir normali kaina, jei nebūčiau radusi internete, kad 1000ml kainuoja 13€, o man pardavė 500ml už 15€.. apibendrinant visą patirtį šiame grožio salonę, tai tikrai aplenksiu šią vietą ir kitiem rekomenduoju tai daryti, jei nenorite būti apgauti, pažeminti ir grįžti namo sugadintos nuotaikos!
Pirkau kuponą plaukų kirpimui ir dažymui. Dažymo eigoj pasirodė, kad pritrūks dažų. Teko primokėt. Nesinešioju grynų. Kortele neaptarnauja. Čekio neiįdavė. Gudruoliai. Kirpėja vis bandė prastumt dar kokią paslaugą. Tikrai negrįšiu. Apgaulėm klientų nepriviliosi.
Nusipirkau kuponą plaukų laminavimui. Meistrė (vardo nepaklausiau) buvo mandagi, dėmesinga, labai švelniai elgėsi su plaukais ir jų nepešiojo. Grįžčiau pas ją dar, jei ji dirbtų kitame salone. Jai priekaištų neturiu. Bet nustebino keli dalykai... Pirmas, tai, kad nagų lakavimo, administracija ir plaukų procedūrų zonos yra vienoje patalpoje, niekaip neatskirtos viena nuo kitos. Dar visai arti durų, per kurias įeinama/išeinama. Netoleruoju gelinio lako kvapo (svaigsta galva), todėl norėčiau, kad salone ši zona būtų atskirta. Antras, kad neišduodami kasos aparato čekiai ir atsiskaityti galima tik grynais. Man tai panašu į "juodąją buhalteriją''. Kaip ir minėjau, turėjau kuponą jau apmokėtą, bet dar papildomai prašiau, kad apkirptų plaukų galiukus. Todėl už šią paslaugą reikėjo sumokėti papildomai. Man sumokėjus, nebuvo išduotas čekis. Čekis nebuvo išduodamas ir kitoms klientėms, kurios jau po procedūrų išeidavo (jos buvo kelios, kurias aš mačiau laminavimo metu). Kitam kartui rinksiuos kitą grožio saloną.
Užsiregistravau į plaukų poliravimą 17 val. (Basanavičiaus g.), atėjau kelios minutės prieš 17 val., administratorės buvo labai malonios, tačiau kirpėja, kuri turėjo kirpt mane, tik pradėjo kirpt kitą klientę, tad pralaukiau 20 minučių, kirpėja net neatsiprašė, kad uždelsė su kita kliente. Jau norėjo pradėt kirpimą, bet plaukų poliravimo trimeris buvo nepakrautas, tai sako, aš rankiniu būdu pakirpsiu, man pasiūlius, kad palauktumėm šiektiek kol pasikraus trimeris, kirpėja sako, tai čia panašiai bus, tik daug ilgiau ir pradėjo kirpt, tai turbūt pamačius, kad truputį susiraukiau, pradėjo kirpt su trimeriu. Kerpant plaukus, ji taip tempė plaukus, kad kaklą paskaudo bandant galvą tiesiai nulaikyt ir baigus kirpt sako čia reikia kelių kartų, kad kažkas matytųsi ir bandė prikurt, kad yra nustatytas laikas, po kurio jos nebegali naudotis trimeriu.
Lankiausi goštauto g. 09.05 Pas kirpėja Kristina. Labai patiko plaukų kirpimas karštomis žirklėmis. Atsipalaidavau sededama. Tikrai dirbo švelniai, kruopščiai, atsakingai ir gerai. Didelis ačiū Kristinai :)
Esu nepatenkinta masazu. Turejo trukti 60 min. Padare tiktai 50 min. Kokoso kuno masazas bet masazavo tiktai nugara ir pedas. Tikrai nerekomendoju.
Gintarė 2018-10-25 15:23:04
Tai buvo pats blogiausias masažas mano gyvenime. Masažą atliko Olga, kuri tikrai neturi fantazijos, kaip daryti deramai masažą. Gavau kuponą dovanų, nes pati nežinau ar būčiau pirkųsi šiame salone masažą. Jei tai salonu galima pavadinti. Masažo kambarys apdriskęs, sienos nutaškytos dėmėmis, grindys neplautos (o juk nusirengus reikia žengti kelis žingsnius iki masažo gulto), kambaryje šalta. Muzika groja garsiai, bet ir per ją girdisi kaip salono kolegės išėjusios į lauką rūko ir pliurpia. Masažas nugaros apėmė galbūt 5 skirtingus judesius, kurie buvo kartojami net po 10 kartų (taip skaičiavau). Daužyti nugarą irgi nėra geras sprendimas, nes juk tai turi atpalaiduoti, o ne įtempti. Kitas dalykas, NEGALIMA valyti aliejaus tualetinių popieriumi po atpalaiduojančio masažo. Šiaip po jokio masažo nederėtų taip daryti. Po nugaros masažo, rankas nusuiplovė, tačiau galvos masažo metu, su tomis riebaluotomis rankomis plaukus glostė. Ačiū, bet gal kitą kartą ir pradėkite nuo galvos, nes ten aliejaus naudoti nereikia. Ir tada galiausiai pėdų masažas.. kurio net nejaučiau. Pirštų paamaigymai tikrai nėra pėdų masažas. Todėl patikėkit manim, niekam nepatariu pirkti kupono ar eiti tiesiogiai darytis masažo šiame salone. Namuose Jūsų partneris/partnerė geriau padarytų.
Gintare, parašykite I Dovanu Sala - nes vien tik mano tokio pat atsiliepimo jems ne gana - niekaip nesulaukiu atsakymo I lygiai tokia pat pretenzija...
pailsėti ir puoselėti savo kūną bei sielos grožį Jus kviečia pačioje Vilniaus miesto širdyje įsikūrusi grožio studija DALIA. Neįpareigojanti ir jauki aplinka, malonus bendravimas, aukščiausio lygio specialistai leis Jums pamiršti dienos rūpesčius, atsipalaiduoti bei pasimėgauti grožio studijoje profesionaliai teikiamomis paslaugomis ir atliekamomis procedūromis, padedančiomis atsiskleisti Jūsų grožiui.

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, Jums priklausys - antakių korekcija bei ilgalaikis antakių ir blakstienų dažymas.

Profesionali kosmetologė, naudodama reikiamas priemones, suformuos gražius, lygius bei prie Jūsų veido formos labiausiai tinkančius antakius, taip pat parinks spalvą ir nudažys ne tik antakius, bet ir blakstienas. Po šios procedūros akys įgaus nepaprasto žavesio, žvilgsnis taps skvarbesnis, gilesnis ir išraiškingesnis!

Taip pat galėsite rinktis ir - ilgalaikį cheminį blakstienų rietimą su kolageno kauke.

Cheminis blakstienų rietimas yra ypač aktualus moterims, kurių blakstienos yra labai trumpos, retos ir tiesios. Tai naujovė, suteiksianti Jūsų akims dar daugiau išraiškingumo ir patrauklumo bei paryškinsianti Jūsų pačių natūralų grožį. Blakstienos užriečiamos specialiais suktukais ir priemonėmis, kurios Jūsų blakstienų nenualins, o atvirkščiai - sustiprins.

Procedūros eiga:

blakstienos užriečiamos su specialiais silikoniniais suktukais;
tepama kolageno kaukė, kuri maitina ir stiprina blakstienas;
po procedūros blakstienos atrodys šilkinės, išpuoselėtos ir storesnės.
DOVANA - kosmetologės konsultacija bei 8 EUR nuolaida pasirinktai kitai veido procedūrai:

mechaninis arba ultragarsinis veido valymas (29-35 €);
priešraukšlinė drėkinamoji procedūra (40 €);
procedūra jautriai odai, išsiplėtusiems kapiliarams (29-35 €);
veido rūgštinė procedūra (29-45€);
klasikinis veido masažas (18 €);
plastinis veido masažas (18 €).
Kosmetologė įvertins Jūsų odos būklę, rekomenduos reikalingą procedūrą, taip pat sudarys kosmetikos naudojimo rekomendacijas veido priežiūrai namuose (dėl pageidaujamos konsultacijos praneškite registracijos metu).
Be galo malonus aptarnavimas.Ypac didelis aciu kosmetologei Rasai, Kuri dirba jasinskio g, esu nepaprastai patenkinta jos darbu.Niekada nesu turejusi taip sutvarkytu antakiu. Eidama pas sia kosmetologe, zinau kad puikiai praleisiu laika bei esu uztikrinta, kad patenku I profesionales rankas. Aciu Jums labai ir linkiu sekmes.
Ievos Kliente 2019-01-03 17:44:27
Kiek teko lankytis, kiek zinau Ieva dirba Gostauto, ne Jasisnkio salone. Tokia mazute sviesi. p.s. labai maloni meistre :)
Man Ieva procedūras atliktado JASINSKIO salone ;)
Pilietė 2018-03-20 15:08:15
Labas merginos,
daug cia merginu paliekancios blogu atsiliepimu. Susivyliojau AkcijaTau.lt kuponu procedurai mikrodermabrazija, nors atsizvelgiant i komentarus, buvau nusiteikiusi is anksto, kad procedura gales buti atlikta nekobykiskai. Bet, aciu Dievui, procedura man atliko kosmetologe Ieva Jasinskio g. 7. Lygtais viskas patiko, jokiu priekaistu, procedura buvo atliekta gerai, be jokiu priekaistu. Taigi, is viso buvau nusipirkusi 6 kuponu, ir visas proceduras buvau atlikusi pas Ieva. Taigi, drasiai galiu ja pagirti ir visiems rekomenduoti procedura atlikti pas ja. ;)
komentarus rašau retai, bet... Kartą man parekomendavo apsilankyt naujamiesti Dalios studijoje pas Juliją, pabandžiau. Jau po pirmo karto likau sužavėta kruopštumu, rezultatu, bendravimu ir dėmesingumu. Aš dar tikrai grįšiu, ir ne kartą.
Apsilankius pas Julija, dar neteko lankytis pas kitą kosmetologę.Taip pat gavau po procedūros meginuku veido prieziurai, likau maloniai nustebinta. P.S. Man atliko sia procedūra:

ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS

Tai gilus porų išvalymas, taikant ultragarso bangas, nespaudžiant odos mechaniniu būdu. Ultragarsinio veido valymo procedūra visiškai neskausminga, oda jaučia tik spinduliavimo šilumą. Procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims, o ypač tiems, kurie bijo skausmo.

Ultragarsinio valymo rezultatas:

oda apsivalo nuo suragėjusių ląstelių, iš prakaito ir riebalinių liaukų išvalomi irimo produktai: purvas, riebalai, komedonai (juodi taškeliai), susitraukia poros, išsilygina odos reljefas, pagerindama kraujotaka, pagerėja ląstelių hidratacija;
po procedūros oda tampa skaistesnė, lygesnė, pašalintos negyvos epidermio ląstelės, leidžia odai kvėpuoti;
sumažėja odos porėtumas, riebalavimasis, dirglumas;
iš karto po procedūros nėra jokių nepageidaujamų potrauminių elementų odoje ar patinimo, todėl galima iš karto grįžti į darbą, užsiimti Jums įprasta veikla.
AKIŲ KONTŪRO LIFTINGO PROCEDŪRA ULTRAGARSU

Akių kontūro linija yra pirmoji sritis veide, kuri gali išduoti tikrąjį moters amžių: su laiku formuojasi mimikos raukšlės, atsiranda paburkimai, tamsūs ratilai. Akių liftingo procedūra gali padėti išvengti šių problemų ir sulėtinti senėjimo procesą.

Procedūros poveikis:

padeda stimuliuoti kolageno bei elastano gamybą ir aprūpinti juo odą aplink akis;
mažina mimikos raukšles;
tonizuoja ir atstato švelnią odą akių srityje;
sumažina paburkimus bei padeda išvengti tamsių ratilų po akimis;
akių kontūro sritis tampa kur kas lygesnė, akys atrodo jaunesnės.
VEIDO PRIEŽIŪROS KOMPLEKSO EIGA:

odos sudrėkinimas;
giluminis veido odos valymas moderniu ultragarso aparatu;
uždedamas akių kontūro srityje specialus priešraukšlinis serumas;
atliekamas akių kontūro liftingas (pakėlimas) ultragarsu;
tepamas drėkinantis kremas;
procedūros trukmė: 40-60 min. (priklausomai nuo odos būklės);
kosmetologės konsultacija.
Puikus gero kolektyvo ir patirties rezultatas. Meistrai matosi, kad zino, ka daro. net jei esi neapsisprendes kaip kirptis ar kokia procedura atlikti, visada pades ir patars. Lankausi cia jau 4 metai, nesigailiu, niekada nebuvo nuvyle, o darbo patirtis tik gereja. Rekomenduoju.
gavau kuponą manikiūrui, užsirašiau.
Salone prancūz.lakavimą atlieka vienintelė meistrė. Prancūziškas manikiūras užtruko 3, 5 val., kuomet buvo užtepta balta linija 4 sluoksniais ir lakas dar 3 kartus. Labai stori nagai buvo po šio. Daugiau neisiu, nors ir gavau nuolaidą antram apsilankymui...
Sumokėjau dar už parkavimą už 3, 5 val., nors prieš registruodamasi užklausiau administratorės kiek užtruks manikiūras, į ką buvo atsakyta - 1, 5 val....
Dariausi keletas kartu pedikiūrą. Ir buvau patenkinta. Bet paskutinį karta dare pedikiūrą kažkokia mergina, išreiškianti iškart kad man yra kojų nagu grybelis, kad daro pedikiūrą tik Pemza ir pagaliuku. Tokio siaubingo pedikiuro nesu gyvenime turėjęs ir dar diagnozės (nagu grybelio) jokių tokiu lygu niekada nesu turėjusi. Į mano klausimą ar turi medicinini išsilavinimą, buvo atsakita kad ne. Bet ji įsitikinusi. Darbo patirties kaip supratau neturėjo. Pedikiūras siaubingas. (turejau pasidaryt iš naujo kitam salone) O susimoket reikėjo kaip už pilna pedikiūrą, kur ir odeles karpo ir pedas sutvarko. Dėl higienos atskira kalba. Dirbo be pirštinių, cigarečių kvapas. Esu labai nusivylęs. Prieš tai dariausi pas puikias meistrės jokių priekaištų. Bet čia tai buvo nepagarbos klijentui viršūnė. (darbuotoja buvo iš Baltarusijos kaip supratau)
Neikite į Dalios saloną darytis manikiūras + gelinis lakavimas. Labai, labai blogai daro (pvz. Alina, bet turbūt ir kitos taip pat). Taip blogai padaryto darbo senai neteko matyti : ((
Neveltui šis salonas ištisai akcijas taiko...... nes niekas nebesugrįžtų. O čia būdas gauti pinigų iš naujų klientų, kurie ateina vieną kartą ir paskutinį..
Buvau įsigijusi - SPA manikiūrą su ilgalaikiu nagų lakavimu. Žinot, kas yra SPA rankoms? - patepė kremu!!!... :)))))) ((
Geras, ar ne...? gal nemokėkite pinigų už tokį spa rankoms... galima ir namie atlikti, t.y. kremu pasitepti :)))
Higiena pasirodė tame salone nelabai......
TRAGEDIJA! Neikit i sita salona! Sugadino plaukus, tiesinimas keratinu baigesi plauku sudeginimu. Teko nukirpti ilgus plaukus trumpai. Net neatsiprase! Kosmaras o ne salonas ten!
Pries kelias savaites pirkau mamai kupona ilgalaikiam plaukeliu salinimui, kita diena ja norejau uzrasyti vizitui, bet nebuvo kosmetologes, paprase persksmbinti po savaites, uz savaites paskambinau, uzsirasiau, pranesiau mamai, ir vakarop man perskambino is grozio salono ir sako kad lazeris eilini karta sugedo ir nezino kada bus pataisytas, skambinkite i Gostauto Dalia. Paskambinau i Gostauto, ten pasirodo vienas ir tas pats lazeris nes irgi sugedes. Pasiule susigrazinti pinigus arba pakeisti kita procedura.. del proceduros keitimo zadejo paskambinti direktore, bet jau 2 savaite i pabaiga kai ji neskambina..
gavau dovanų kuponą antakiams, ir papildomai užsisakiau kojų depiliaciją ir pedikiurą. Tai antakiai buvo atmestinai išpešioti, perlaikyti dažai, vėliau brūžinti iki skausmo, bandant juos nuvalyti. Nors perspėjau, kad labai greitai ima spalvą, ilgai nelaikyti, kad atrodytų natūraliai. Dar gavau pastabą pirmą kartą gyvenime, kad mano antakiai keistos formos! nors mano antakiai tankūs, išraiškingi, ir tvarkingi. Tiesa antakius pešiojo administratorė, kuri tikrai nebuvo panaši į specialistę. Jos išvaizda, ir higiena, kramtoma guma prie veido, kelia įtarimų... Su depiliacija, buvo dar dar... nors plaukai nupešioti, o ne išpešioti, bet bent jau mergina stengėsi, buvo maloni, ir turėjo kabinetuką. Su nagais panašiai kaip ir su antakiais, reikėjo sekti eigą, duoti patarimų pastoviai, prašyti pataisyti ir pan. Labai prastas salonas, higiena, švara. Administratorė, nesugebėjo paaiškinti kur randasi jų salonas normaliai. Apsiskaičiavo su grąža. Niekam nerekomenduočiau. Labai gaila, kad portalai kaip Lapė ir kiti siūlo tokius kuponus.
Pradetant nuo to kad Salono higiena yra minusinė.
Tesiant tuo, kad tualetas netvarkingas ir smirdantis, kabinetuose apsilaupę tapetai, klientę manikiuro pasodina darytis prie durų ant sovietinio staliuko, kur kas 5 minutės vis kažkas įeina, rankų nedezinfekuoja, nagų laką pasiūlo nuimti acetonu, keliamos dulkės, kurios nepadeda padaryi tvarkingų nagų.... perki paslaugą kuri vadinasi "profesionalus manikiūras su ilgalaikiu lakavimu", o meistrė dirba šioje srityje vos 6 mėnesius ir turi įsiamžinus 7 darbus, kuriuose vienspalviai nagai. Galiausiai baigus procedūrą administratorė pareikalauja sumokėti dar papildomus 5eur už lako nuėmimą ir išėjus į lauką pamatai kaip nelygiai sutvarkyti, dulkėmis užlakuoti tavo nagai.... grįžus atgal nuveda pas kitą meistrę, kuri yra tikrai maloni, tačiau pati pripažįsta, kad priemonės yra pasenę ir bando ištaisyti senosios meistrės klaidą. Pataisyt pavyko - ištaisyti nelabai. Kol tau lakuoja nagus girdi kaip kažkas su pompa atkimšinėja tualetą nuo kurio vamzdžių smirda puse salono.... ar aš galėčiau parekomenduoti šią vietą? Nebent parekomenduoti joje nesilankyti. Nes kainos kosminės, darbo vietų nedaug, meistrės lakuoja nagus tik viena spalva, vanduo dinginėja kas antrą dieną. Normaliame grožio salone už ilgalaikį lakavimą su gelio nuėmimu, dezinfekacija, higiena, kremu, jaukia privačia aplinka, nuostabiu kvapu, sumokėsite 15 pinigų be jokių nuolaidų kuponų. Čia - sumokėta 18eurų su nuolaidų kuponu ir visiškai nieko kas prieš tai minėta - negauta...
Labas merginos,
Niekuomet nerasau blogu atsiliepimu ir visus verslus gerbiu, bet cia yra pasibaisetinas grozio salonas. Nagu meistre absoliuciai neismano savo darbo, tiesiog norejosi begti is ten. Net nedaleidau baigtis visai procedurai, o tiesiog paprasiau, kad paliktu mano naturalius nagus ir daugiau nieko nebedarytu. Bet ir tai sugebejo paimti neadekvaciai auksta kaina. Tragedija, o ne salonas. Darbuotojos neismano savo darbo visiskai. Tokios vietos turi uzsidaryti ir kuo greiciau.
Nusipirkau kupona gruodzio men del nagu priauginimo ir iki siol negaliu nagus priauginnti. Dabar isvis nesamones 3kart vazineju ir iki siol nei neperspeja nei ka kad manikiurininkes niera ar susirgus. Kas per nesamone vazineju betolku. Galetu nors perspet paskambint ar sms parasyti o cia tyla. Nesamone kazkokia sitam salone. Administratore neatlieka savo darbu o svarbiausia sako as skambinau niekas nieko neskambino nes butu skambutis kazkaip kiti prisiskambino o ji vat butent neprisiskambina.
Atvykus į procedūrą, administratorė Greta negalėjo manęs nukreipti pas meistrę, nes neatsekė mano užsirašymo (nors gavau ir priminimą SMS žinute). Galiausiai pradėjome express manikiūrą, kuris užtruko 2 val. 10 min, ar tai normalu? Ne! Buvau bandomasis triušis, nes iki meistrės statuso darbuotojai dar toli (klausinėjo kolegių, ką daryti procedūros metu). Man taip pat teko prižiūrėti procedūros seką, kad būtų bent kokia kokybė. Mano vakaras buvo sugadintas. Administratorė Greta, matė mano reakciją į visą procesą, "pritaikė" nuolaidą, galiausiai atsiskaitymo suma vis vien viršijo aptartą telefonu. Visiškai nerekomenduoju! Kainos nelogiškos, čekio neduoda. Jie visiškai neišmano, ką reiškia kliento aptarnavimas. Aš negrįšiu ir Jums patarčiau laikytis atokiau nuo šio salono.
Prieš kelias dienas buvau salone, Goštauto gatvėje, su kuponu atėjau tvarkytis antakių, juos ir dar blakstienas padažyti. Kosmetologė (žema, šviesiais plaukais, jauna) buvo maloni, bendraujanti, BET... Ne visai to eidami į saloną vien tik norim. Antakiai buvo išpešioti max per 5 min, nekruopščiai, praktiškai su kokiais atėjau, su tokiais išėjau, nors specialiai auginau tam, kad specialistė sutvarkytų profesionaliai, paskui dar pastebėjau, kad antakių apačia nedadažyta (išvis nesuprantu, kaip taip gali būti). Nerekomenduočiau tokios meistrės, kuri negeba tinkamai atlikti savo darbo ir nuvilia klientus.
Gavau dovanų masažo kuponą masažų kompleksui šiame salone. Mane labai maloniai pasitiko administratorė. Taip, pirmas vaizdas buvo ne koks, na salonas nepasirodė labai "saloniškai", tačiau tame neįžvelgiau problemos, nes tai tik patalpa, esmė buvo procedūros atlikime. Procedūra buvo: kūno, sprando ir berods blauzdų masažas. Meistrė paslaugą atliko tiesiog puikiai, tikrai labai patiko. Perspėjau, kad turiu šiek tiek problemų su sąnariais, meistrė pasidomėjo/paklausinėjo ir ties sąnariais masažavo atsargiai. Vertinčiau 7/10.
Salonas baisus, netvarkingas, higienos jokios..Neįsivaizduoju kaip save gerbiantis žmogus galėtų jaustis jaukiai tokioje aplinkoje. Darbuotojų bei pačios savininkės atsakingumo lygis- 0. Niekam nerekomenduočiau šio "grožio salono".
Sveiki, paskaicius komentarus nutariau ir as pasisakyti, Buvau gavusi dovanu kupona jasinskio g, veido masazui, labai patiko, maloni labai kosmetologe. Geras ir siltas aptarnavimas, labai lansciai sprendziami yra proceduru atlikimo laiko klausimai gavau nuolaidos kortele ir esu dabar pastovi kliente karta i metus darau kursa, jau ir nagucius pradejau cia tvarkytis.Aciu ir rekomenduoju.
Pirmiausia, atkreipkite dėmesį, kad po teigiamais Laurynos ir Jolantos atsiliepimais slepiasi pats Dalios salonas, nes tas pats IP.
Taip, Dalios salonai yra skylės. Patys pagalvokit, ar normali vieta tiek leistų visokių kuponų?
Dauguma meistrų ten neseniai baigę mokslus, dar neturintys klientūros, tad jiem toks kuponinis darbas yra tinkamas.
Bet visad atsiras ir žmonių, kurie eis į tokias vietas (studentų, vienišų mamų, uždirbančių minimumą), tad reikia ir tokių kuponinių skylių. Yra ten meistrų, kurie stengiasi, net jei ateini su kuponu (nes ten dauguma klientų tokie). Jei parašysit skundą, nieks Jums nesiteiks atrašyti. Bet dėl Dieno meilės, nedovanokit kuponų į šią vietą, nebent priešams :D
P.S. Jasinkio administratorė blondinė turbūt savininko dukra ar meilužė, kito logiško paaiškinimo kodėl ją ten laiko aš nesugalvoju.
Sveiki, noriu ir aš parašyti savo įspūdį, po apsilankymo šitame grožio salone. Niekada nesu priekabi, nes manau plaukai greit atauga. Gavau iš dovanų kuponą, bet likau labai nepatenkinta darbo kokybę. Kirpėja daug kalbėjo (tai jai akiniai maišė, tai dar t.t.) maloniai bendravo, bet jau darbo kokybė, tai pasibaisėtina. Pasodino plauti galvą, nei jokio rankšluosčio neuždėjo, nugarą liko slapia, o kirpimą tokį pirmą kartą mačiau: visą valandą džiovino plaukus ir kirpo. Rezultate kirpimo kaip ir nesimatė, kaip atėjau su tokiu kirpimu su tokiu ir išėjau, pakirpo gal 1 cm. Toks jausmas, kad praktikantė pastatyta kirpti, kai ateina klientas su dovanų kuponu.
sveiki, paskaicius kometarus nutariau ir as pasisakyti, lankausi cia ne viena karta ir nesuprantu is kur tiek piktu nepatenkintu moteru! pradedant nuo salono administratoriu, visada maloniai priima, pasiulo kavos ar arbatos jei tenka palaukti kol priims meistras, kalbant apie kirpimus kirpausi karstomis ziklemis pas akvile esu bandziusi ir pas ieva, paulina. nezinau kokias priemones ten naudoja, bet po kirpyklos iseinu su silkiniais plaukais, o po karstu zirkliu kirptis gristi kirpimui reikia zymiai reciau nei iprastai, del naguciu prieziuros esu dariusis pas viena mergaite nepamenu vardo dar gan ilgokai 1, 20 manikiura su ilgalaikiu, bet matesi stengesi ir kruopstumo netruko. spalvu pasirinkimas milziniskas, kol daromas buvo manikiuras nespejau net issirinki spalvos :D zodziu, atmosfera smagi, kolektyvas jaunatviskas matosi gerai sutaria vieni kitus rekomenduoja o manau taip ir turetu buti kiekvienam darbe! jei kas skaito is salono administracijos sio puslapio komentarus, siunciu silciausius linkejimus :))
galiu pasakyti kad Dalios salone labai maloni aplinka. O dirbančios merginos labai talentingos ir nuostabios. Aciu Laurai uz nepakartojama makiažą. Dar tokia graži niekad nesijaučiau.ir meistrei Ievai, antakiai atodo super ir taip pat aciu uz gražias blakstienas. Aciu merginos uz suteikta grožį ir nuostabiai praleista laiką
Klientė 2017-06-30 22:20:23
Sveikos merginos ir moterys! Noriu jus perspėti, kad nepakliutumėte i tokia situacija, į kokia pakliuvau aš. Kalba eina apie salona Milandria Gelvonu g. 2 Vilniuje ir apie tai kas ten dedasi. Kaip inspekcijos jo netikrina ir neuždaro- neįsivaizduoju. Ten klientus filmuoja slaptom kamerom, o vėliau šantažuoja. Darbuotojai klaikūs, visiškai neišmanantys savo darbo. Kainos kaip prestyžinėse salonuose- o darbuotuojai nekvalifikuoti. Dėl mokesčiu mokėjimo seniai turėtu susidomėti mokesčiu inspekcija. Darbo pazeidimu pilna. Sanitarinės salygos baugina. Jokios profesionalios etikos! Jei ten pakliusyt- bukit tikros, kad geruoju jums tai nesibaigs!
Sveiki, jūs čia kažką sumaišete, čia atsiliepimai apie dalios saloną, o ne milandria
Dalios grožio studijoje (Goštauto g.) lankiausi (būtasis laikas) daugiau nei 5 metus. Ne visada likdavau patenkinta paslaugomis, bet kadangi kaina su klieto kortele mane tenkindavo, tai ir skųstis nelabai galėjau, beto buvo kelios labai šaunios kirpėjos, pas kurias ir lankiausi, bet deja jos jau ten nebedirba... Šiandien buvo paskutinis kartas, kada apsilankiau šiame salone. Daugiau tikrai neketinu ten kelti kojos.Plaukų laminavimą dariusi "meistrė" leido sau pareikšti, kad "aš pati nežinau ko noriu, nes ji tikra profesionalė", kadangi pasakiau, jog tonas per tamsus, bet po kelių kartų prasiplaus ir viskas bus gerai. Profesionalė, kad užsiplieskė. Tenorėjau kuo greičiau iš ten dingti. Už visą šitą gėrį sumokėjau 27 eur, per penkerius metus tokios kainos dar neteko mokėti ir tokio aptarnavimo turėti. Aš kaip klientė likau nepatenkinta spalva, bet nepareiškiau jokio priekaišto ar nemandagaus žodžio, sumokėjau tiek pinigų, o man aiškino, kad čia tik gramas dažų buvo ir tas dar praskiestas vandeniu, bei likau kvailės vietoj, nes nežinau ko noriu... GERB. ĮMONĖS DIREKTORE, IMKITĖS PRIEMONIŲ, NES PRARASITE VISUS KLIETUS!
Facebook paskyroje Dalia salonu nera galimybes palikti atsiliepimu turbut delto, kad jie beveik visi butu neigiami. Kabinetas, kuriame dare manikiura ir pedikiura tragiskas-nesvarus, tamsus, jokios estetikos. Nors manikiuriste ir buvo maloni taciau dirbo labai letai, nekokybiskai nulakavo. Niekam ten nerekomenduoju ir pati niekada ten negrysiu
Norėčiau pasidalinti nepakartojamais įspudžiais iš Jasinskio g 7, procedura buvo tiesinimas keratinu,
užsukusi nesitikėjau jog procedūrą atliks jaunuolis tiksliau buvau siektiek soke, vardo nepamenu, jis labai mandagus tvarkingas ir rūpestingas, proceduros eiga suzinojau viska ko reikia net daugiau, pasikalbėjome kaip mama su sūnumi, praėjus 3-joms dienoms išsiploviau galvą rezultatas buvo nepakartojamas tikrai bandžiau pirma karta ir nenusivyliau, dažnai nueidavau i kelis salonus vilniuje esu tikrai sunkaus charakterio moteris, mes visos tokios, bet vaikinukas matėsi žinantis ką daro kalbėjome daug tikrai, dabar žinau, kad tai mano asmeninis stilistas ir iki mirties eisiu būtent ten esu tikrai labai laiminga nes turėjau didžiulę bėdą su plaukais o dabar profesionalas ja išsprendė butinai siulau eiti ir negalvoti patiketi juo jis vaikinas labai mielas matosi, kad geros širdies jaunuolis ir dar labai simpatiškas, tariu didžiulį ačiū jam :)
Klaidina klientus melagingai pateikdami informacija kuponuose. Isigijau pedikiura su lakavimu, paslaugos aprasyne buvo is vis aprasomas manikiuro procesas... pasidarius pedikiuransu geliniu lakavinu pareikalavo manes primoketi. Pinigine grynu neturejau tad norejau sumoketi kortele, o si s*******o kontora pasirodo neturi korteliu skaityfuvo 21a. Gyvenine cia kojos nekelsiu ir niekam nerekomenduoju
Tragiskas administratores darbas, drasko akis! Imones vadovai turetu susirupinti tokiu aptarnaujancii personalo darbu
Nerekomenduoju šios grožio studijos!
Lankiausi čia tris kartus ir visą laiką nusivyliau paslaugomis (kirpimas, manikiūras, masažas). Paslaugos atliekamos atmestinai, trūksta elementarios higienos. Šis salonas pardavinėja labai daug kuponų ir taip bando prisivilioti klientų. Paslaugos neatitinka kupono sąlygų, nes pvz. vakar buvau procedūroje masažas + kūno šveitimas, trukmė 75 min. Tai po 50 min. aš jau buvau laisva ir ėjau rengtis. Masažo kabinetas nejaukus, vėsus, neužkloja net jokiu rankšluosčiu. Žodžiu, tikrai nesmagu ir tikrai daugiau čia nesilankysiu. Ir niekam kitam nerekomenduoju :) nes mano patirtis šiam salone jau patikrinta ne vieną kartą.
Darbuotojai auksinio švelnumo, esu labai patenkinta išbandžiau visas proceduras, jaučiuosi atgimusi, noriu padėkoti Administratoriai Anai, Kirpejai Eglei ir visam personalui, už puikų profesionalų darbą, bei greitą reakciją dėl laisvų procedūros vietų, rekomenduojiu 100 procentu neskaitykite klaidingų blogų komentarų, ateikite ir įsitikinkite :)
Personalas gal ir neblogas dirbantis įmonėje, nu bet kainos tai žinokit kosminės, vos neišsižiojau, kai pasakė pilną sumą, nors ir turėjau dovanų kuponą. Toks jausmas, kad moki daugiau už tai, kad išvis įžengei ten :))
Atsiliepimas apie Goštauto g. esantį saloną.
pasiskaičiusi komentarų buvau nusistačiusi priešiškai, tikėjausi blogo aptarnavimo, tačiau klydau. Malonios moterys registratūroje, profesionali masažistė (darė SANTANA masažą), kuri be visų paslaugų dar kremo meginėlių davė. Apsilankymą vertinčiau 9/10 (1 balo neduodu už grojantį M-1, nors žadėta atpalaiduojanti muzika).
Deja, nuėjau nepaskaičiusi atsiliepimų.... Dariausi manikiūrą ir pedikūrą su geliniu lakavimu Jasinskio g. Aplinka - absoliuti tragedija, dvokia pelesiu, tiksai nesteriju, nejauku, siaubinga!!!! Nors procedūras dariusi moteris buvo maloni ir stengėsi, deja - labai nepavyko.... nagai apteplioti aplinkui, nevienodos formos (pati kelis kartus prašiau, kad taisytų), apie odelių apkarpyma net nekalbu, įkirpo tris kartus, dabar nagai atrodo paprasčiausiai apšiurę, nulakuota nelygiai :)
Sutaupysite nebent čia neidamos - laiko ir nuotaikos...
BŪKITE ATSARGIOS apgaudinėja YPAČ adresu Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius, buvau pas vyresnio amžiaus kirpėja, stambaus sudėjimo, rudais plaukais, vardo nesakė. Gavau dovanu kupona per šventes, man priklausė trys plauku procedūros, man padarė tik tonavima ir kauke, nepadarė laminavimo, nors klausiau 10 kartu kodėl nedarote laminavimo, ji man pareiškė, tai tau nereik, tai negalima dabar daryti, tai tylejo, tai sako neįeina, kaip neįeina jei parašyta kupone už kuri sumokėta. Tada pabaigus džiovint plaukus pareiškė, kad darė jį man, aš žinau kas yra laminavimas, ji man jo neatliko, būkite atsargios, kas nenusimano, gali likti apgauti, sakys, kad darė nors nedarė. Aš metus esu dariusis pas kita kirpėja laminavima ir žinau kas jis ir kaip daromas. Taigi apgavikė ir veidmainė dirba, pasisaugokite.
Nusipirkau kuponą plaukų tiesinimui. Galiausiai vietoje 29 eurų teko sumokėti 59 (priemoka už pipaldomai sunaudotą keratiną).
Tiesindama, meistrė labai pešiojo plaukus. Gailiuosi, kad tuo metu jai to nepasakiau. Rezultate mano plaukai po galvos išplovimo (po 3 dienų) tapo zymiai blogesni nei buvo. Galiausiai man teko nukirpti labai daug plaukų, nes jie tapo be galo sausi, o juk turėjo būti atvirkščiai! Šią procedūrą darau daugybę metų ir tai pirma patirtis, kai ji neisgydė (arba bent jau vizualiai pagerino plaukų vaizdą), o sugadino juos. Man labai apmaudu! Dar ir pinigus sumokėjau nemažus. Meistrė buvo apibūdinta kaip geriausiai salone daranti šią procedūrą.
Nepaliksiu šito reikalo!
Duok Dieve neikit cia!! Jasinskio gatveje esantis salonas tragedija!

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams, kirpykloms, masažo salonams ar kt. Nuolat ieškome naujų tiekėjų, kurie siūlo ir patrauklias kainas bei naujausius...
Akvatechnika [kirpykloms.lt]
DIVA Professional Styling, Carin Haircosmetics

Adresas: Dunojaus g. 20, LT-02104 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); grožio salonai ir kirpyklos; prekybos įranga; spa centrai.
Kirpykloms.lt rasite viską, kas skirta profesionaliam plaukų meistrui – Belgijos kompanijos „Carin Haircosmetics“ profesionalią kosmetiką, kirpykloms skirtus modernius bei išskirtinio dizaino baldus, anglų įmonės profesionalius įrankius „Diva Professional“ ir platų aksesuarų asortimentą. Prekės yra aukštos kokybės...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%