Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dalios Grožio Studija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dalios Grožio Studija

Atsiliepimai apie Dalios Grožio Studija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Dalios Grožio Studija, UAB

Salonas baisus, netvarkingas, higienos jokios..Neįsivaizduoju kaip save gerbiantis žmogus galėtų jaustis jaukiai tokioje aplinkoje. Darbuotojų bei pačios savininkės atsakingumo lygis- 0. Niekam nerekomenduočiau šio "grožio salono".
Sveiki, paskaicius komentarus nutariau ir as pasisakyti, Buvau gavusi dovanu kupona jasinskio g, veido masazui, labai patiko, maloni labai kosmetologe. Geras ir siltas aptarnavimas, labai lansciai sprendziami yra proceduru atlikimo laiko klausimai gavau nuolaidos kortele ir esu dabar pastovi kliente karta i metus darau kursa, jau ir nagucius pradejau cia tvarkytis.Aciu ir rekomenduoju.
Pirmiausia, atkreipkite dėmesį, kad po teigiamais Laurynos ir Jolantos atsiliepimais slepiasi pats Dalios salonas, nes tas pats IP.
Taip, Dalios salonai yra skylės. Patys pagalvokit, ar normali vieta tiek leistų visokių kuponų?
Dauguma meistrų ten neseniai baigę mokslus, dar neturintys klientūros, tad jiem toks kuponinis darbas yra tinkamas.
Bet visad atsiras ir žmonių, kurie eis į tokias vietas (studentų, vienišų mamų, uždirbančių minimumą), tad reikia ir tokių kuponinių skylių. Yra ten meistrų, kurie stengiasi, net jei ateini su kuponu (nes ten dauguma klientų tokie). Jei parašysit skundą, nieks Jums nesiteiks atrašyti. Bet dėl Dieno meilės, nedovanokit kuponų į šią vietą, nebent priešams :D
P.S. Jasinkio administratorė blondinė turbūt savininko dukra ar meilužė, kito logiško paaiškinimo kodėl ją ten laiko aš nesugalvoju.
Sveiki, noriu ir aš parašyti savo įspūdį, po apsilankymo šitame grožio salone. Niekada nesu priekabi, nes manau plaukai greit atauga. Gavau iš dovanų kuponą, bet likau labai nepatenkinta darbo kokybę. Kirpėja daug kalbėjo (tai jai akiniai maišė, tai dar t.t.) maloniai bendravo, bet jau darbo kokybė, tai pasibaisėtina. Pasodino plauti galvą, nei jokio rankšluosčio neuždėjo, nugarą liko slapia, o kirpimą tokį pirmą kartą mačiau: visą valandą džiovino plaukus ir kirpo. Rezultate kirpimo kaip ir nesimatė, kaip atėjau su tokiu kirpimu su tokiu ir išėjau, pakirpo gal 1 cm. Toks jausmas, kad praktikantė pastatyta kirpti, kai ateina klientas su dovanų kuponu.
sveiki, paskaicius kometarus nutariau ir as pasisakyti, lankausi cia ne viena karta ir nesuprantu is kur tiek piktu nepatenkintu moteru! pradedant nuo salono administratoriu, visada maloniai priima, pasiulo kavos ar arbatos jei tenka palaukti kol priims meistras, kalbant apie kirpimus kirpausi karstomis ziklemis pas akvile esu bandziusi ir pas ieva, paulina. nezinau kokias priemones ten naudoja, bet po kirpyklos iseinu su silkiniais plaukais, o po karstu zirkliu kirptis gristi kirpimui reikia zymiai reciau nei iprastai, del naguciu prieziuros esu dariusis pas viena mergaite nepamenu vardo dar gan ilgokai 1, 20 manikiura su ilgalaikiu, bet matesi stengesi ir kruopstumo netruko. spalvu pasirinkimas milziniskas, kol daromas buvo manikiuras nespejau net issirinki spalvos :D zodziu, atmosfera smagi, kolektyvas jaunatviskas matosi gerai sutaria vieni kitus rekomenduoja o manau taip ir turetu buti kiekvienam darbe! jei kas skaito is salono administracijos sio puslapio komentarus, siunciu silciausius linkejimus :))
galiu pasakyti kad Dalios salone labai maloni aplinka. O dirbančios merginos labai talentingos ir nuostabios. Aciu Laurai uz nepakartojama makiažą. Dar tokia graži niekad nesijaučiau.ir meistrei Ievai, antakiai atodo super ir taip pat aciu uz gražias blakstienas. Aciu merginos uz suteikta grožį ir nuostabiai praleista laiką
Klientė 2017-06-30 22:20:23
Sveikos merginos ir moterys! Noriu jus perspėti, kad nepakliutumėte i tokia situacija, į kokia pakliuvau aš. Kalba eina apie salona Milandria Gelvonu g. 2 Vilniuje ir apie tai kas ten dedasi. Kaip inspekcijos jo netikrina ir neuždaro- neįsivaizduoju. Ten klientus filmuoja slaptom kamerom, o vėliau šantažuoja. Darbuotojai klaikūs, visiškai neišmanantys savo darbo. Kainos kaip prestyžinėse salonuose- o darbuotuojai nekvalifikuoti. Dėl mokesčiu mokėjimo seniai turėtu susidomėti mokesčiu inspekcija. Darbo pazeidimu pilna. Sanitarinės salygos baugina. Jokios profesionalios etikos! Jei ten pakliusyt- bukit tikros, kad geruoju jums tai nesibaigs!
Sveiki, jūs čia kažką sumaišete, čia atsiliepimai apie dalios saloną, o ne milandria
Dalios grožio studijoje (Goštauto g.) lankiausi (būtasis laikas) daugiau nei 5 metus. Ne visada likdavau patenkinta paslaugomis, bet kadangi kaina su klieto kortele mane tenkindavo, tai ir skųstis nelabai galėjau, beto buvo kelios labai šaunios kirpėjos, pas kurias ir lankiausi, bet deja jos jau ten nebedirba... Šiandien buvo paskutinis kartas, kada apsilankiau šiame salone. Daugiau tikrai neketinu ten kelti kojos.Plaukų laminavimą dariusi "meistrė" leido sau pareikšti, kad "aš pati nežinau ko noriu, nes ji tikra profesionalė", kadangi pasakiau, jog tonas per tamsus, bet po kelių kartų prasiplaus ir viskas bus gerai. Profesionalė, kad užsiplieskė. Tenorėjau kuo greičiau iš ten dingti. Už visą šitą gėrį sumokėjau 27 eur, per penkerius metus tokios kainos dar neteko mokėti ir tokio aptarnavimo turėti. Aš kaip klientė likau nepatenkinta spalva, bet nepareiškiau jokio priekaišto ar nemandagaus žodžio, sumokėjau tiek pinigų, o man aiškino, kad čia tik gramas dažų buvo ir tas dar praskiestas vandeniu, bei likau kvailės vietoj, nes nežinau ko noriu... GERB. ĮMONĖS DIREKTORE, IMKITĖS PRIEMONIŲ, NES PRARASITE VISUS KLIETUS!
Facebook paskyroje Dalia salonu nera galimybes palikti atsiliepimu turbut delto, kad jie beveik visi butu neigiami. Kabinetas, kuriame dare manikiura ir pedikiura tragiskas-nesvarus, tamsus, jokios estetikos. Nors manikiuriste ir buvo maloni taciau dirbo labai letai, nekokybiskai nulakavo. Niekam ten nerekomenduoju ir pati niekada ten negrysiu
Norėčiau pasidalinti nepakartojamais įspudžiais iš Jasinskio g 7, procedura buvo tiesinimas keratinu,
užsukusi nesitikėjau jog procedūrą atliks jaunuolis tiksliau buvau siektiek soke, vardo nepamenu, jis labai mandagus tvarkingas ir rūpestingas, proceduros eiga suzinojau viska ko reikia net daugiau, pasikalbėjome kaip mama su sūnumi, praėjus 3-joms dienoms išsiploviau galvą rezultatas buvo nepakartojamas tikrai bandžiau pirma karta ir nenusivyliau, dažnai nueidavau i kelis salonus vilniuje esu tikrai sunkaus charakterio moteris, mes visos tokios, bet vaikinukas matėsi žinantis ką daro kalbėjome daug tikrai, dabar žinau, kad tai mano asmeninis stilistas ir iki mirties eisiu būtent ten esu tikrai labai laiminga nes turėjau didžiulę bėdą su plaukais o dabar profesionalas ja išsprendė butinai siulau eiti ir negalvoti patiketi juo jis vaikinas labai mielas matosi, kad geros širdies jaunuolis ir dar labai simpatiškas, tariu didžiulį ačiū jam :)
Klaidina klientus melagingai pateikdami informacija kuponuose. Isigijau pedikiura su lakavimu, paslaugos aprasyne buvo is vis aprasomas manikiuro procesas... pasidarius pedikiuransu geliniu lakavinu pareikalavo manes primoketi. Pinigine grynu neturejau tad norejau sumoketi kortele, o si s*******o kontora pasirodo neturi korteliu skaityfuvo 21a. Gyvenine cia kojos nekelsiu ir niekam nerekomenduoju
Tragiskas administratores darbas, drasko akis! Imones vadovai turetu susirupinti tokiu aptarnaujancii personalo darbu
Nerekomenduoju šios grožio studijos!
Lankiausi čia tris kartus ir visą laiką nusivyliau paslaugomis (kirpimas, manikiūras, masažas). Paslaugos atliekamos atmestinai, trūksta elementarios higienos. Šis salonas pardavinėja labai daug kuponų ir taip bando prisivilioti klientų. Paslaugos neatitinka kupono sąlygų, nes pvz. vakar buvau procedūroje masažas + kūno šveitimas, trukmė 75 min. Tai po 50 min. aš jau buvau laisva ir ėjau rengtis. Masažo kabinetas nejaukus, vėsus, neužkloja net jokiu rankšluosčiu. Žodžiu, tikrai nesmagu ir tikrai daugiau čia nesilankysiu. Ir niekam kitam nerekomenduoju :) nes mano patirtis šiam salone jau patikrinta ne vieną kartą.
Darbuotojai auksinio švelnumo, esu labai patenkinta išbandžiau visas proceduras, jaučiuosi atgimusi, noriu padėkoti Administratoriai Anai, Kirpejai Eglei ir visam personalui, už puikų profesionalų darbą, bei greitą reakciją dėl laisvų procedūros vietų, rekomenduojiu 100 procentu neskaitykite klaidingų blogų komentarų, ateikite ir įsitikinkite :)
Personalas gal ir neblogas dirbantis įmonėje, nu bet kainos tai žinokit kosminės, vos neišsižiojau, kai pasakė pilną sumą, nors ir turėjau dovanų kuponą. Toks jausmas, kad moki daugiau už tai, kad išvis įžengei ten :))
Atsiliepimas apie Goštauto g. esantį saloną.
pasiskaičiusi komentarų buvau nusistačiusi priešiškai, tikėjausi blogo aptarnavimo, tačiau klydau. Malonios moterys registratūroje, profesionali masažistė (darė SANTANA masažą), kuri be visų paslaugų dar kremo meginėlių davė. Apsilankymą vertinčiau 9/10 (1 balo neduodu už grojantį M-1, nors žadėta atpalaiduojanti muzika).
Deja, nuėjau nepaskaičiusi atsiliepimų.... Dariausi manikiūrą ir pedikūrą su geliniu lakavimu Jasinskio g. Aplinka - absoliuti tragedija, dvokia pelesiu, tiksai nesteriju, nejauku, siaubinga!!!! Nors procedūras dariusi moteris buvo maloni ir stengėsi, deja - labai nepavyko.... nagai apteplioti aplinkui, nevienodos formos (pati kelis kartus prašiau, kad taisytų), apie odelių apkarpyma net nekalbu, įkirpo tris kartus, dabar nagai atrodo paprasčiausiai apšiurę, nulakuota nelygiai :)
Sutaupysite nebent čia neidamos - laiko ir nuotaikos...
BŪKITE ATSARGIOS apgaudinėja YPAČ adresu Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius, buvau pas vyresnio amžiaus kirpėja, stambaus sudėjimo, rudais plaukais, vardo nesakė. Gavau dovanu kupona per šventes, man priklausė trys plauku procedūros, man padarė tik tonavima ir kauke, nepadarė laminavimo, nors klausiau 10 kartu kodėl nedarote laminavimo, ji man pareiškė, tai tau nereik, tai negalima dabar daryti, tai tylejo, tai sako neįeina, kaip neįeina jei parašyta kupone už kuri sumokėta. Tada pabaigus džiovint plaukus pareiškė, kad darė jį man, aš žinau kas yra laminavimas, ji man jo neatliko, būkite atsargios, kas nenusimano, gali likti apgauti, sakys, kad darė nors nedarė. Aš metus esu dariusis pas kita kirpėja laminavima ir žinau kas jis ir kaip daromas. Taigi apgavikė ir veidmainė dirba, pasisaugokite.
Nusipirkau kuponą plaukų tiesinimui. Galiausiai vietoje 29 eurų teko sumokėti 59 (priemoka už pipaldomai sunaudotą keratiną).
Tiesindama, meistrė labai pešiojo plaukus. Gailiuosi, kad tuo metu jai to nepasakiau. Rezultate mano plaukai po galvos išplovimo (po 3 dienų) tapo zymiai blogesni nei buvo. Galiausiai man teko nukirpti labai daug plaukų, nes jie tapo be galo sausi, o juk turėjo būti atvirkščiai! Šią procedūrą darau daugybę metų ir tai pirma patirtis, kai ji neisgydė (arba bent jau vizualiai pagerino plaukų vaizdą), o sugadino juos. Man labai apmaudu! Dar ir pinigus sumokėjau nemažus. Meistrė buvo apibūdinta kaip geriausiai salone daranti šią procedūrą.
Nepaliksiu šito reikalo!
Duok Dieve neikit cia!! Jasinskio gatveje esantis salonas tragedija!
Sveiki. Gavau iš draugo kuponą "rankų spa + gelinis lakavimas". Na ir prieš ten eidana nusprendžiau paskaityti Jūsų atsiliepimus, šiek tiek buvau šoke, tačiau kuponą reikėjo išnaudoti. Nuėjau ten su mintimi, kad žiauriai susigadinsiu nuotaiką. Tačiau su manimi labai gražiai elgėsi, procedūra darė Ieva. Matosi, kad mergina išmano savo darbą. Mes labai maloniai pasikalbėjome: pakalbėjome ir apie kalėdas, ir apie kosmetika ir dar daug dalykų. Išėjau tikrai puikios nuotaikos ir tikrai nieko blogo negaliu pasakyti apie šį saloną. Buvau salonę, kuris isikūręs goštauto gatvėje.
Per Akcija.lt įsigijome su nuolaida vyrišką kirpimą-plaukų modeliavimą. Na, ir supratome, kodėl jie siūlo tą akciją.. nes niekas kitaip ten neitų arba nemokėtų (o taip gauna išankstinį apmokėjimą)!!! Trumpai tariant: siūloma pasidaryti modelinę vyrišką šukuoseną, kurią daro jauna kirpėja, neturinti žalio supratimo, nuo ko išvis pradedamos daryti vyriškos šukuosenos : (Tragedija, apkirpo baisiai. Patariame tenai neiti, nes tokį šūdkirpimą galima pasidaryti kur nors už 5 eur arba namuose savarankiškai pasikarpant..
Klientė 2016-10-14 12:54:00
Šeip esu nelinkusi skųstis, ypatingai online forumuose, tačiau šis salonas pranoko viską. Užsisakiusi lazerinę bikinio epiliaciją su milžiniška nuolaida labai džiaugiausi, kadangi šios procedūros yra labai brangios, o Dalios salone tesumokėjau dvidešimt kelis eurus. Tikėjausi, kad viskas bus atlikta higieniškai ir nepriekaištingai (kokia naivuolė!). Kabinetas buvo pusę velnio, bet įtarima man kėlė gultas, kurio patiesalas atrodė senokai keistas. Pati procedūra truko labai trumpai ir nors prieš tai nesu šių procedūrų dariusi, jaučiau kad tai daroma neprofesionaliai. Buvau patikinta, kad plaukeliai ims atauginėti tik po dviejų savaičių, tačiau nebuvo visiškai jokio efekto. Nusprendžiau sugrįžti antrą kartą vėl susiviliojusi kaina, maniau, kad galbūt mano plaukeliai kitokio tipo ir guodžiau save, kad viskas nėra taip blogai kaip man pasirodė pirmą kartą. Atvykau ankstų šeštadienio ryta, mergina kuri atlikinėjo procedūrą vėlavo, ir vos atvykusi iškarto pasikvietė mane į kabinetą (nei persirenge ar kaip kitaip pasiruošė darbui). Aš pasakiau, kad po pirmojo karto nebuvo jokio poveikio ir ji labai nustebo bei pasakė, kad padidins stiprumą. Vėlgi viskas man pasirodė antisanitariška ir atlikinėjama "belekaip". Vėlgi plaukeliai ėmė atauginėti jau kitą dieną. Mano draugė taip pat išbandė šį salona, kadangi ji jau turėjo patirties su šiomis procedūromis, mane patikino, kad tai vsiškai neatitinka nei higienos nei pačios procedūros standartų. Tad merginos, siūlau negaišti laiko su šiuo salonu.
Ar ne butinas darbui su lazeriu leidimai ir pan.?Kazkada rase straipsni apie tai, kad sugavo juos, ir dzin..
Noriu pasiskųsti kirpėja ir "plaukų tiesinimo keratinu" paslauga. Pasirinkau šią paslaugą, tikėdamasi puikaus reklamuojamo efekto: lygių, glotnių ir sveikų plaukų. Po procedūros neliečiau ir neploviau plaukų tris paras, tačiau po to išsiplovus galvą, efekto nebuvo jokio. Atvirkščiai, plaukai pradėjo veltis į guzus, ir kuo toliau, tuo darėsi blogiau. Plaukai tapo nebeįmanomi iššukuoti, pradėjo slinkti, nežmoniškai veltis. Tikrai išsigandau ir nuėjau į kirpyklą. Rezultate teko nusikirpti savo šviesius, ilgus ir puoselėtus plaukus iki pečių, nes jų išgelbėti jau nebuvo šansų, kirpėja tiesiogine prasme sudegino mano plaukus. Taip pat, teko persidažyti tamsia spalva, kuri man visai nepatinka, vien todėl, kad šviesinimas dar labiau pakenktų ir taip jau sugadintiems plaukams. Tai "meistrei", kurios vardo nežinau (apvalaina, tamsių plaukų, su akiniais), visą laiką drebėjo rankos, akivaizdžiai bijojo dirbti su tiesintuvu ir net fenu, jautėsi neužtikrintumas, visą laiką neapleido nuojauta, kad aš esu jos pirma klientė gyvenime. Esu visiškai nusivylusi šiuo salonu ir pasibaisėjusi paslaugų kokybe. Tikiuosi, kad padarysite atitinkamas išvadas ir niekada ten nesugalvosite užsukti.
Agne manikiurininke atsiprasau bet mergina nevalyva!!!!!!! Mano nuomone nedera salone vaikscioti trumpais sortais pro kuriuos sviecia uzpakalis!!!!!!! Bet kai praveria burna pasipila keiksmazodziu lavina
Vakar dariausi klasikinį manikiūrą su matiniu lakavimu. Viskas gerai buvo, odeles apkarpė kruopščiai, kartą įkirpo, bet atleidžiama..Bet jau vakare namie vienas nagas buvo atsilupęs, ryte dar du atsilupę, o šiuo metu esu su 4 nagais apsilupusiais ir vienas iš vis nebeturi nagų lako. Noriu kuo greičiau grįžti į namus ir nusilakuoti pačiai geriau nagus, kurie laikys ne taip trumpai. Labai nepatiko. Buvau Goštauto g. pas Ievą. Norėtųsi kad nagų lakas atlaikytų bent savaitę ar 5 darbo dienas, o čia neatleikė nė 12h :D neturiu žodžių..
Vakar dariausi manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu, likau labai nepatenkinta. Buvo daroma netvarkingai, belenkaip, paskubom, nelygiai nudažyta, prilipe kazkokie pukeliai... nagu lako buvo liko net ant pirštų. Namo grįžus teko pačiai nudildinti nagus, nes buvo nudiltinta ne iki galo, po apačia nago buvo tokia plevele kabanti... buvo minčiu net nuvalyti, bet namie pati patvarkiau nulupau lako likučius nuo pirštų... tikrai nesiūlau, net kuponų pirktis su akcija... Buvau Goštauto g.
Gavau Visuomenes sveikatos biuro atsakyma, jog manikiuro/pedikiuro paslaugos buvo atliktos NESTERILIZUOTOMIS priemonemis, o specialiste neturejo licenzijos!!! Saugokites! TURIU OFICIALU EKSPERTU RASTA.
vakar dariausi viso kuno masaza su medum. tik iejus sugedo nuotaika, nes apsizvalgiau. siaubingas kabinetas. antisanitarija. slykstu. nebenoriu net prisiminti. tapkiu nepasiemiau, teko lipti basom kojom i dusa neplauta nuo atidarymo laiku... kaip ju neuzdaro?! dabar bijau pedu grybelio... jei nebuciau buvus isterliota medum, nei uz ka nebuciau ten kojos kelus. nevalyste
Lankiausi salone, gavus dovanu masazo bei sveitimo kupona. Esu buvusi salone Gostauto gatveje, viskas buvo gerai, todel maniau, jog paslauga irgi bus kokybiska. Taciau salonas Jasinskio gatveje yra TRAGISKAS !!!!!! Kambarys, kuriame atliko masaza nesvarus, visos apvarvejusios spiteles, dusas pageltes nuo vandes ir tikrai seniai kada mates valikli, buvo net nemalonu i ji lipti basomis. Interjeras nesuprasi kas ten vyksta, ranksluosciai seni, nuplauti, nutriuse.....
Kliento pasitikimas irgi belenkoks, mostelejo ranka "eikite ten", kambariuku durys atidarytos, matai kaip kitom moterim daro proceduras, plius tarnybinis kamabriukas su daiktais irgi paliktas atviras.
Sis salonas tikrai turi buti atremontuotas jei nori toliau vykdyti savo veikla !!!
Po proceduros nepasiule arbatos:D
Zmones praktikantai! Viena kita mergina bedariusi procedura prasitare, kad nelabai moka daryti. Neva nedaug teko daryti panasiu proceduru. Merginos net nebaigusios pilnai mokslu. Vieta zalojanti zmones. Ieskanti lengvu pinigu ir durneliu. Labai gailiuos, kad apailankiau. Viena karta dariaus pedikiura. Pedikiura padare tikrai net tokiai kainai zemo lygio. Ikirpo nemazai kartu. Daviau sansa pasitaisyti. Patekau pas kita mergaite. Dariaus veido procedura. Veido procedura buvo atlikta neprofisionaliai. Merginos rankos buvo nedrasios. Eigoje is pasakojimu supratau, kad neseniai tik pradejo ja daryti. Zodziu likau tik prie vienos meistres kuri ilgai jau cia dirba kirpejos Dagnos. Jei ne ji i sita salona nezengciau ne zingsnio. Nepatarciau pirktis akciju. Sie praktikantai gali jum sugadinti tiek veida tiek infejcija kokia inesti. Pacio salono isvaizda neatrodo tinkama salonui..
Dėmesio! Noriu visus įspėti dėl prastos paslaugų kokybės ir nesuvokiamo požiūrio į klientą šiame grožio salone Jasinskio g. Buvau nusipirkusi kuponą plaukų tiesinimui Coco chocco keratinu šiame salone. Šiuo keratinu esu tiesinusi anksčiau, tačiau kitoje vietoje. Sutartą dieną atėjus paaiškėjo, jog vistik procedūra bus atliekama kito prekinio ženklo keratinu, kurio pavadinimo kirpėja taip ir neįstengė pasakyti, paminėjo, jog jis iš trijų dalių, o kodėl pakeistas kitu, taip pat negali atsakyti, neva tai dėl kirpėju nusiskundimų dėl kvapo ar pan., žodžiu, buvo sunku suvokti priežastį. Paklausus, kodėl nebuvau perspėta apie kitokį keratiną, atsakymą gavau "nežinau". Gan greitai paaiškėjo, jog kirpėja nieko nežino, net ir apie keratino dėjimo procedūrą gan painiai papasakojo, kas jau sukėlė abejonių. Bala nematė, nusprendžiau tiesintis, visgi atėjau. Pradėjus plauti galvą, suvokiau, kad kirpėja greičiausiai ir be patirties arba tik praktikantė. Galva liko pusiau išplauta, pusiau ne, pusiau išskalauta, pusiau nelabai. Ir tuomet suvokiau, jog patikėti savo plaukų tokio lygio "specialistei" aš tikrai nesiryšiu. Kadangi buvo nepatogu išeiti šlapia galva, tai palaukiau kol išdžiovins, kas taip pat vyko ganėtinai vangiai, lėtai, nemokšiškai, ir nežinau, kaip dar pavadinti...susidarė įspūdis, jog kirpėja bijo prisiliesti prie plaukų, pasukinėti galvą, šukas ar plaukų džiovintuvą. To buvo gana, kad visko atsisakyti ir išeiti. Atvirai sakant pasijutau apgauta ir labia nusivylusi! Vistik tokią procedūrą planuoji iš anksto, reikia kuriam laikui atsiprašyti iš darbo, susiorganizuoti eigą, susimokėti už parkavimo vietą ir pan. O gauni štai tokį siurprizą. Stebėtina, kai įmonė nevertina klientų.
Merginos, patarciau antakiu korekcijos, siame salone nesidaryti!! Siaubingai sutvarko, pinigus sumoki nemazus, taciau iseini su vienu antakiu mazesniu uz kita, antakiu nudazymo ne nesimato.. Kazkoks siaubas
Teko lankytis šitame "salone", gaila, kad prieš tai nepaskaičiau atsiliepimų. košmariška aplinka, antisanitarija, darė manikiūrą ir pedikiūrą, darė kažkokiame baisiame kambarėlyje prieblandoje, nulakavo nelygiai, paprastas laiaks nusilupo jau kitą dieną, tai apie kokybę net nėra kalbos. "Meistrė" įkirpo kelis pirštus, jų nedezinfekavo, neturėjo kuo, įrankius irgi tik nupurškė su kažkokiu skysčiu, bet jie nebuvo dezinfekuoti. Nesigundykit jų parduodamais kuponais ir akcijomis, save gerbiančiam žmogui ten nėra ką veikti, bijau, kad galėjau apskritai kuo nors užsikrėsti. Niekada daugiau ten nekelsiu kojos.
Absoliutus pasityciojimas is zmoniu! Niekada daugiau kojos nekelsiu i si salona! Gaila, kad nepaskaiciau atsiliepimu pries pirkdama paslaugas. Pries tris savaites atvykau i Jasinskio g. pasidaryti anticeliulitini masaza su TAUREMIS ir ivyniojimu. Gerai, kad paklausiau pries nusirenginedama, ar bus masazas su tauremis. Meistre labai nustebo, pasake, kad su tauremis ji nedaro, o su rankomis juk tai tas pats poveikis. Pasipyktinau, nes turejau specialiai atsiprasineti is darbo, vaziavau ilga kelia, bet atitinkamos paslaugos negavau. Man reikejo masazo butent su tauremis, beje, jis yra brangesnis nei paprastas.Ieskojau, kur ji gerai atlieka, ir tikrai buciau grizusi ir be kuponu, jeigu butu patike. Tad nusprendziau leisti pasitaisyti, ir uzsirasiau kitam kartui po 3 savaiciu, sestadieni. Siandien, bal.30d., pries vaziuodama i procedura pasiskambinau specialiai pasitikslinti, ar tikrai bus ta meistre, kuri moka atlikti masaza su tauremis. Telefonu mane patikino, kad tikrai taip, meistre viska padarys!!!! Atvykus i salona, vel paklausiau, ar masazas bus su tauremis. Spekite is vieno karto, koks buvo atsakymas. Is pokalbio supratau, kad administratore net nenutuokia, kad meistre net neturi tauriu ir su jomis nedirba!!! Sugaisau tiek laiko kelionei, isejau vel su bjauria sugadinta nuotaika ir niekada daugiau ten negrisiu! Kodel salonas parduoda paslaugas, kuriu 'meistres' net nemoka atlikti!? O administratore neturi supratimo apie teikiamas paslaugas ir meistriu sugebejimus?! Nesistebiu, kad tiek kuponu parduoda, nes matyt nieks nenori ten lankytis. Kreipsiuos i beta.lt, kad grazintu pinigus !
Nusipirkau kuponą iš Betos su nuolaida nugaros masažui. Dauguma masažų buvo atlikta su dar didesne "nuolaida", t.y. nekokybiškai. Turiu pripažinti, kad ne visos masažistės nemoka daryti masažo, todėl noriu padėkoti ANŽELAI, o ypač SANDRAI už puikiai atliekamą darbą net tam nepritaikytoje patalpoje. Ačiū Jums SANDRA ir sėkmės.
Šiandien buvau salone Jasinskio gatvėje. Turėjo buti probleminių kūno vietų aniceliulitinis masažas, kadangi pasidaviau akcijai kaina 8 eurai, dabar galvoju na ir naivuole už tokią kainą gauti gerą masažą... Atėjau, iškart kažkaip nepatiko nei interjeras nei darbuotojos, prieš masažą nuėjau i WC, ten nešvaru, viskas sena, nu bet tiek to, užėjus i masažo kabinetą irgi jokio jaukumo. Pradėjo daryt masažą, nesupratau visai kas vyko ištepe kremu ar kuo net ir pradėjo znaibyt tampyt oda bet jaučiasi kad pati nelabai žino ka daro, pamasazavo ivyniojo sako pagulėk20 min, atejo gal po 10 isvyniojo greit sako žinokit as jus ir įvyniojau nors turejo but tik masažas 30min tai sako reiks damoket dar 7€, nu jooooo. Ir išeinant nei viso gero nei pasakyt kada ateiti kitą kart toks jausmas, kad norėjo kad išeiciau ir negrisciau, tai taip ir padarysiu, NEBEGRĮŠIU!!! Jei nenorit susigadinti dienos tikrai ten neikit!!
Anticeliulitinis masažas bei įvyniojimas
2016-03-20 14:41:28 IP 78.60.24.231
Anticeliulitinis masažas taurėmis bei įvyniojimas su kaistančia purvo kauke probleminėms kūno vietoms

Kasdieniniai rupeščiai, stresas, neteisinga mityba, hormoniniai pakitimai bei visokios dietos - visa tai negailestingai išsekina mūsų organizmą ir neigiamai veikia figūrą. Rezultatas - padidėjusios kūno apimtimis, celiulitas, viršsvoris, nuotaikų kaita, nepasitikejimas savimi.
30min. Anticeliulitinis taurių masažas skirtas šlaunų, blauzdų ir sėdmenų zonai.
Masažo metu atkuriamas balansas tarp riebalų kaupimo ir skaidymo riebalinėse ląstelėse, gerinama mikrocirkuliacija, išvedamas audiniuose susikaupęs skystis, pagerėja odos tekstūra.

Procedūros metu naudojamas purvo kaukė — tai ypač efektyvi priemonė kovai su kiekvienos moters grožio priešu — celiulitu. Šis specialus gelis išskiria malonią šilumą ir intensyviai veikia problemines kūno zonas. Būtent todėl ši kūno modeliavimo procedūra yra labai efektyvi kovojant su didesnėmis riebalų sankaupomis, ypač pilvo, sėdmenų ir šlaunų srityse, o natūralių eterinių aliejų derinys skleidžia malonų aromatą, neerzina ir nesukelia diskomforto.

Šios veiksmingos procedūros paskirtis:

efektyviai kovoti su celiulitu ir strijomis;
mažinti riebalų kaupimąsi;
iš organizmo pašalinti šlakus ir toksinus;
atstatyti jungiamojo ir riebalinio audinio ląsteles;
optimizuoti medžiagų apykaitą;
atstatyti mikrocirkuliaciją ir limfos tekėjimą;
didinti odos jungiamojo audinio elastingumą;
stangrinti ir tonizuoti suglebusią odą.

Purvo kaukės efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį. Preparate esančios bioaktyvios medžiagos normalizuoja keitimąsi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą. Taigi, tai ne tik efektyvi priemonė celiulitui ir svoriui mažinti, bet ir įvairioms patologijoms gydyti, o intensyvų poveikį lemia pagrindiniai purvo kaukės ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas, pelargonija ir nikotino veiklioji medžiaga.
Maksimalių rezultatų pasieksite, jei palaipsniui atliksite nuo 3 iki 10 kūno įvyniojimų su purvo kauke.

Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius

Tel. 8 (5) 262 05 99

Mob. 8 648 05505

Jasinskio g. 7, Vilnius

Tel. 867020093

El. p. Jasinskio7@bukgrazi.lt

VI nuo 10 iki 17 val.
Veido valymo procedūra ir gydomoji kaukė
2016-03-20 01:05:27 IP 78.60.24.231
Mielosios, besirūpindamos artimiausiais žmonėmis, nepamirškite pasirūpinti ir savimi. Atgaivinkite savo veido odą nuo įtempto gyvenimo tempo, oro bei aplink esančių bakterijų veido valymo procedūra bei gydomąja kauke už itin mažą AkcijaTau.lt kainą. O gal ši procedūra padėtų išspręsti Jūsų paauglių vaikų ar draugų veido odos problemas? Pasidalinkite šiuo puikiu pasiūlymu su jais!

Tam, kad galėtumėte kasdien džiaugtis skaisčia ir lygia oda, vien kruopščios priežiūros namuose neužteks - specialistai rekomenduoja bent kartais atlikti veido valymą kosmetologo kabinete.

Ilgainiui odos riebalinių liaukų latakai užsikemša, susidaro inkštirai, oda tampa nelygi, pilkšva, pablogėja kraujotaka, prasčiau pasisavinamos kitos kosmetikos priemonės.

Procedūros metu pašalinamos negyvos ir suragėjusios paviršinio odos sluoksnio ląstelės, todėl iškart po jos oda natūraliai atsinaujina, tampa gaivesnė, skaistesnė, lygesnė, nustoja pleiskanoti.

Procedūros eiga:

odos tonizavimas ir šveitimas - veido paruošimas procedūrai;
odos brinkinimas - oda padengiama specialia priemone, kuri iškelia poras į paviršių;
odos dezinfekavimas, kuris užtikrina visapusišką odos apsaugą nuo galimų užkrėtimų;
odos valymas mechaniniu būdu, kurio metu pašalinami inkštirai ir nešvarumai iš porų;
uždedama gydomoji kaukė, kuri nuramina sudirgintą odą, šalina paraudimus bei dezinfekuoja, turi priešuždegiminį poveikį;
ant veido užtepamas raminamasis kremas, kuris apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių, dulkių bei ore esančių nešvarumų;
procedūros trukmė 1 val. 30 min.

Procedūrai atlikti naudojama ypatinga ANNOS LOTAN kosmetika su gydančiomis Negyvosios jūros medžiagomis.

ANNOS LOTAN (Izraelis) kosmetika sukurta naudojant Negyvosios jūros medžiagas kartu su Viduržemio jūros ir dykumos žolelėmis. Ji puikiai tinka ne tik sausos, riebios, mišrios ar jautrios odos priežiūrai, bet ir gydant įvairiausias odos ligas: jaunatvinius spuogus, seborėją, žvynelinę, išsiplėtusius kapiliarus, odos dehidrataciją ir kuperozę. Alijošių sultys, kurių yra gydomųjų preparatų sudėtyje, puikiai ramina uždegimą ir drėkina sausą, netekusią drėgmės odą.

„Dalia grožio studija“ įsikūrusi pačiame Vilniaus miesto centre, jaukioje vietoje prie upės. Neįpareigojanti aplinka, malonus bendravimas, aukščiausio lygio specialistai leis Jums pamiršti dienos rūpesčius, atsipalaiduoti bei pasimėgauti grožio studijos teikiamomis paslaugomis bei procedūromis.

Be to, pasinaudojus šiuo pasiūlymu, grožio studijoje bus suteikiama 50 % nuolaida veido masažui!

Tad, kviečiame pasirūpinti savo veido oda, juk tam tereikia skirti tiek nedaug laiko. Veido valymo procedūra bei gydomoji kaukė „Dalios grožio studijoje“ už itin patrauklią kainą tik šiandien su AkcijaTau.lt. Nepraleiskite puikios progos, pasirūpinkite savimi ir nepamirškite pasiūlyti savo draugams!
Goštauto g. 5/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius

Tel. 8 (5) 262 05 99

Mob. 8 648 05505

Jasinskio g. 7, Vilnius

Tel. 867020093

El. p. Jasinskio7@bukgrazi.lt

Jauninanti neinvazinė mezoterapija Vilniuje

Beadatinė mezoterapija (alternatyva klasikinei mezoterapijai) - tai naujas, neskausmingas ir efektyvus odos atjauninimo būdas be injekcijų. Rekomenduojama tiems, kurie dėl skausmo netoleravimo nenori atlikti invazinių procedūrų (klasikinė adatinė mezoterapija, raukšlių korekcijos), tačiau vis dėlto trokšta greito rezultato.Beadatinė mezoterapija- tai metodas kai odos vientisumas nepažeidžiamas adatomis, kuris padidina odos pralaidumą ir padeda mezoterapijos metu naudojamiems veikliųjų medžiagų kokteiliams prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.

Beadatinės mezoterapijos privalumai:

Saugi;
Neskausminga;
Efektyvi;
Greiti ir ilgai išliekantys rezultatai;
Neturi šalutinio poveikio - po procedūros nėra paraudimų;
Tinka visų tipų odai.

Beadatinės mezoterapijos metu atsižvelgianti į kiekvieno kliento odos problemas ir poreikius naudojami skirtingi veikliųjų medžiagų kokteiliai:

INTENSYVUS DRĖKINIMAS: Produkto sudėtyje yra aukšta koncentracija mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, kuri palaiko drėgmę giliuosiuose odos sluoksniuose. Kartu esanti aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, puikiai suformuoja odos sandarumą, saugo nuo transepiderminio vandens netekimo per odos raginį sluoksnį.

AKNE GYDYMUI: Sudėtyje esantis BETAPURE kompleksas gerina dėl aknės, inkštirų, atvirų porų ir padidėjusios riebalinių liaukų veiklos pažeistos ir neišvaizdžios odos būklę.

ODOS LIFTINGAS (prieš odos senėjimą): Tai priešraukšlinis kokteilis su veikliosiomis medžiagomis odos patempimo („liftingo“) efektui pasiekti. Sudėtyje esantis TENS'UP kompleksas greitai pagerina odos stangrumą ir padidina kolageno gamybą.

PRIEŠ PIGMENTACIJĄ: Sudetyje esantis DARK OUT kompleksas slopina tirozinazę ir taip blokuoja odos pigmento formavimąsi, taip pat mažina jau esančius odos spalvinius defektus.

PRIEŠ KUPEROZĘ (RAUDONĮ):Sudėtyje esantis BIOPHYTEX kompleksas, gerina dėl rozacėjos, kuperozės, telangiektazės ir trūkusių smulkiųjų kraujagyslių pažeistos ir neišvaizdžios odos būklę.

Kontraindikacijos: piktybiniai navikai, odos uždegimai, infekcijos, alerginiai bėrimai, aukšta temperatūra, krešėjimo sutrikimai, nėštumas. Esant šioms būklėms paslauga nerekomenduojama.
Goštauto g. 5

Tel. 8 (5) 2620599

www.bukgrazi.lt

Agne 2016-03-07 14:49:42
Jeigu zinote, kad mokine, tai kaip ji gali tureti sertifikata. Juk ji ir mokinasi, kad gautu sertifikata.
Eidama darytis proceduros nezinojau, kad tai mokine, tik po to pasake. Atejus man i procedura nezinojo nuo ko pradet, uztepusi saldanti geli, atlikus procedura, ta pati saldanti geli nuemus uzdejo ant kitos vietos procedurai atlikti. Ar taip moko seminaruose. O siaip tai seminaruose, turi buti apmokymai ir isduodami po ju sertifikatai.
Taigi ir aš nusprendžiau įsigyti masažą iš Betos. Masažas buvo atliekamas Jasinskio gatvėje 7. Tiesą pasakius labai nusivyliau. Pirmiausiai tai masažas buvo atliekamas kabinete, kuris nėra skirtas masažams atikti., , Stalas" masažui daryti, labiau buvo karusėlė, joje gulėti buvo labai nepatogu, rankos masažo metu nuo nepatogumo net nutirpo. Kitas dalykas, jei ateini atsipalaiduoti ir pailsėti neturėtų už durų girdėtis garsų, muzikos ar nuolatinių garsų bei kalbėjimų. Nusirengiau ir teko atsistoti ant šaltų grindų, nėra net kilimelio patiesto. Neprofesionaliai atrodė ir tai, kad masažistė pradėjo masažuoti šaltomis rankomis. Nugara buvo tiesiog glostoma, nors vien iš masažo pavadinimo neatrodo, kad aš atsigulsiu ir man tiesiog paglostys nugarytę. Jaučiuosi apgauta dar ir dėl to, kad į mano masažo kompleksą įėjo ir galvos masažas, kuris man nebuvo atliktas... Žodžiu nuo pat pirmos minutės jautėsi visiškas masažistės neprofesionalumas. Norėjau greičiau išeiti, o masažistė matyt greičiau baigti masažą, kurį beja ir baigė 15 - 20 minučių anksčiau. todėl TIKRAI daugiau NESIŪLAU niekam apsilankyti Dalios grožio studijoje. Labai nusivyliau. Bent gerai, kad pati ėjau išbandyt, o ne draugei gimimo dienos proga dovanojau jį, nes būtų žiauriai gėda.
Puikus kolektyvas, visada atejes apsikirpti, ne tik atsinaujinsi, bet ir iseisi su puikia nuotaika.
Atšoko noras pirkti kuponą paskaičius komentarus :)
Taigi ir aš nusprendžiau įsigyti masažą iš Betos. Masažas buvo atliekamas Jasinskio gatvėje 7. Tiesą pasakius labai nusivyliau. Pirmiausiai tai masažas buvo atliekamas kabinete, kuris, suprask yra ne tik masažams skirtas. Kitas dalykas, jei ateini atsipalaiduoti ir pailsėti neturėtų už durų girdėtis feno grasų ar nuolatinio kulniukų kaukšėjimo. Nusirengiau ir teko atsistoti ant šaltų grindų, žiema net kilimėlio nėra patiesto. Neprofesionaliai atrodė ir tai, kad masažistė pradėjo masažuoti šaltomis rankomis. Nugara buvo tiesiog glostoma, nors vien iš masažo pavadinimo neatrodo, kad aš atsigulsiu ir man tiesiog paglostys nugarytę. Jaučiuosi apgauta dar ir dėl to, kad į mano masažo kompleksą įėjo ir galvos masažas, kuris man nebuvo atliktas... Žodžiu nuo pat pirmos minutės jautėsi visiškas masažistės neprofesionalumas ir nemeilė jos atliekamam darbui. Norėjau greičiau dingti, o ji matyt greičiau baigti masažą, kurį beja ir baigė gal dešimt minučių anksčiau. todėl TIKRAI NESIŪLAU apsilankyti Dalios grožio studijoje.
Nuostabus salonas, ypac tamsi mergaite Samanta kuri dare man blakstienas
Deimantinė mikrodermabrazija
2015-11-02 18:06:25 IP 78.60.24.231
Deimantinė mikrodermabrazija- tai mechaninis odos šveitimas - giluminis odos valymas, tai nepakeičiama procedūra papilkėjusiai, blyškiai, pavargusiai, turinčiai pigmentinių dėmių, randelių bei išvagotai smulkių raukšlelių odai. jau po pirmosios procedūros odos išvaizda ženkliai pasikeičia!

Procedūra skirta:

• Sumažinti pigmentines dėmes
• Vystančiai odai prižiūrėti
• Dėl amžiaus atsiradusioms ir mimikos raukšlėms gydyti, užkirsti kelią odos senėjimui
• Išsiplėtusioms poroms
• Riebiai, probleminei, į spuogus linkusiai odai
• Fotosenėjimui - odai, sušiurkštėjusiai dėl saulės spindulių poveikio
• Blyškiai, negyvybingai odai prižiūrėti
• “Keratozei” - šiurkščiai, storai, suragėjusiai, pilkai odai
• Kolageno gamybai stimuliuoti
• Bendram odos tonusui, tekstūrai pagerinti
• Profilaktiniam odos atnaujinimui, jauninimui Kaina: 40 eur

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
UAB "Estetus klinika" Vilniaus filialas
Lazerinė ir estetinė dermatologija

Adresas: Pamėnkalnio g. 25, LT-01113 Vilnius.
Estetus klinika - privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia vieni geriausių Lietuvos plastikos chirurgų. Jei norite išsigydyti odos problemas ar esate pasirengę radikaliai pagerinti savo išvaizdą, susisiekite su mumis šiandien! Vilniuje ir Kaune Tel. +370 630 11177. PRP Plazmoliftingas arba...
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...
Estetinės Chirurgijos Centras
Plastinė estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Adresas: Partizanų g. 17 / Savanorių pr. 284 (Ortopedijos technikos pastate, IV aukšte)., LT-49476 Kaunas.
UAB ESTETINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS VEIKLA: Plastinės operacijos, plastinė, estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija. Trijų plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų gretas papildo kitų specializuotų medicinos sričių gydytojai specialistai: Otorinolaringologai (LOR) Ortopedas traumatologas Urologai...
Grožio chemija
Beauty Chemistry | Melkior

Adresas: Tiltų g. 9, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba.
MELKIOR PROFESSIONAL KOSMETIKOS OFICIALUS ATSTOVAS LIETUVOJE “GROŽIO CHEMIJA”. MAŽMENINĖ IR DIDMENINĖ PREKYBA MELKIOR KOSMETIKA. GROŽIO SALONAS "Beauty Chemistry" APIE GAMINTOJĄ “MELKIOR” Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį grožio pramonėje „Melkior“ įjūrėjai Alexandre ir Eric norėjo suteikti skirtingo amžiaus...

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%