Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dalios grožio studija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dalios grožio studija

Atsiliepimai apie Dalios grožio studija, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Dalios grožio studija, UAB

Buvau masaze prieš pusę metų, Basanavičiaus g. Pas skirtingas meistres, abu masažai labai mėgėjiški, paglosto ir tiek. Taip pat kažkada esu buvusi ir pedikiūro procedūroje, antra karta neičiau. Plaukų laminavimas irgi nepaliko įspūdžio.. Kitame salone daug gražiau ir kokybiškiau buvo padaryta. Vienintelė pasiteisinusi procedūra, tai kirpimas karstomis žirklėmis
The girls are really professional and educated, you can see they know what they're doing. It was really a great experience.
Definetely recommended if you're in Vilnius!
Prices are fair and every procedure is really pleasant and puts you in a good mood.
Nerekomenduociau pedikiuro paslaugu..
Pedikiura dare beveik 2, 5 val… nenueme senos spalvos iki galo, nenulakavo isrinkta spalva.. nepastebejo, kad nagas skyles, nieko su juo nepadare, jokio sprendimo, nors buvo parodyta, pasakyta meistrei.
Meistre pasake, as galiu ipjaut netycia, bet ne stipriai..
I pedikiura iejo 5min koju apiplovimas, odeliu “sutvarkymas” ir lakavimas.
Vienu metu norejosi tiesiog atsistot ir iseit.
Veltui isleisti pinigai.
Pedikiuras tragiskas, o verte 38eur ????
Uz ka tokie pinigai, tai neaisku.
Noriu pasidalinti puikia patirtimi ir įspūdžiais. Turėjau didelę plaukų problemą- tai raudoni sausi plaukai. Ilgai ieškojau meistrės, kadangi turėjau užsibrėžusių tikslų-pilnai panaikinti raudoną spalvą, paslėpti žilus plaukus ir tapti "neryškia" blondine. Taip pat turiu ir žilų plaukų. Tačiau atradau tą vienintelę, kuri nustebino savo kruopštumu ir begalinėmis pastangomis. Olga- dirba šiame grožio salone, goštauto g. 5. Begalinis darbas (truko 5h) ir kruopštumas padarė savo-dabar turiu tai, ko ilgą laiko negalėjo padaryti niekas. Prieš eidama į saloną perskaičiau atsiliepimus apie interjerą-mes einame ten ne idėjų semtis baldams ar sienų dekorui, o tapti gražiomis. Jeigu taip-šis salonas puikus pasirinkimas. Labai ačiū Olga- išpildei mano senai užmatytą svajonę.
Pas meistrė Gabrielė turejau procedūra, , Žvilgantys iš stiprus plaukai”. Meistre labai maloni, procedūros metu dar mane pasikonsiltavo, patarė kaip geriau rūpintis plaukais. Jaučiausi jaukiai ir saugiai, ačiū :)
Sveiki, visi, šiandiena Dalios salone dariau pedikiūrą manikiūrą, tai kažkas mistinio 21amžiuje, kol pielavojo mėsą darydama pedikiūrą, dar kentejau, bet kai rpiėjome prie manikiūro, ir pasipylė kraujas, nutraukiau visas operacijas, ne tik, kad nerekomenduoju, bet gal net saugotis reikia. bukik atsargus.
\
Vardenis pavardenis
2021-10-04 11:04:18 IP 2i586hnf
Turėjau dovanų kuponą ajurvediniam masažui.Salone į masažą ėjau 3kartus.Du kartus nutrumpino laiką nuo valandos iki 40min.
Pasakius administratorei ji melavo ir draske akis jog masazo trukme 40min, kol pareikalavau grazinti kupona ir parodyti man, tada paaiskejo jog valandos trukmes.
Administratore su, , aukstu intekektu"pareiske jog as pati masazo metu turejau sekti laika ir ziureti i laikrodi, beje laikrodis uz galvos.
I ta salona nebekelsiu kojos ir niekam nerekomenduoju.
Taipogi buvau ir pedikiure, meistre tragiska, po pedikiuro nesimate jog kazkas buvo daryta.
Labai patiko atliktas masažas mano mamai pas masažistą Luką. Tik geriausi atsiliepimai...Tikrai rekomenduoja
Labai nusivylus ir pikta išėjau po masažo, jeigu jį taip galima būtų pavadinti... Aprašymas buvo masažas nuo galvos iki kojų. Vėlavo 5 min. Nugarą dar dar kažką masažavo, bet pėdų paglostymas buvo toli nuo masažo, o galvos plaukų pavelimas ir paglostymas 5 minutes išvis sukėlė šoką.. Tikrai vaizdeis toks, kad masažistės nebuvo, tai masažo padaryti atėjo kirpėja.. Labai gaila, kad tikintis malonumo turėjau tokią nemalonią patirtį. Apie prarastus pinigus jau nekalbu. NIEKAM NEREKOMENDUOJU.
Greitai ir kruopščiai atliktas pedikiūras, labai profesionali meistrė! Lankysiuos ateityje
Labai nepatiko masažas...Visų pirma masažistė vėlavo ateit 15min, tada pačiai reikėjo paprašyt, kad muziką įjungtų, jog nereiktų klausyt už durų sėdinčios administratorės tauškalų su kažkuo. Pats "masažas", tai litrai aliejaus ir jo paskirstymas per nugarą. Ne kartą pagalvojau, gal čia kokia kita salono darbuotoja atėjo "pamasažuot" vietoj tikrosios.. Nuoširdžiai gaila pinigų, niekam nerekomenduoju!
Pirmą kartą turėjau tokį tragišką masažą, tai buvo tiesiog aliejaus užpylimas, net neįtrinimas, o po to dar vatos tamponėliais nuvalymas. Absoliuti nekompetencija.
Gavau dovanų kuponą viso kūno masažui +pėdų ir galvos.Mergina pamasažavo nugarą lengvais sukamaisiais judesiukais, kojas paglostė ir galvos madažas buvo atliktas ipatampant už plaukų.man gailą artimųjų išmestų pinigų.
Gavau kuponą masažui 1.30 trūkmės. Tai buvo tik glostimas. Su nuotaika atejou, su skaudančia galva ir be nuotaikos išejau. Tai masažu tikrai negalima pavadynti.
Buvau Goštauto gatvėj kirptis. Paskutinis apsilankymas labai labai prastas. Ir man ir sūnui apkirpo visiška pradžiamokskė. Gėda kur pasirodyti dabar, žmona sako jei jai taip - apsiverktų vietoj. Sūnaus kirpimą visi klausinėja ar čia mano pačio darbas? Nes atrodo, kad tėvas kirpo. Ir juokinga ir graudu. Plaukai užaugs, bet įmonės vardo man neatkurs jau niekas.
Deja ir man teko apsilankyti (Basanavičiaus g.22). Nes gavau dovanų kuponą ilgalaikiam manikiūrui su lakavimu. Dėl meistrės Gretos kaip ir nieko blogo nepasakysiu, stengėsi (neaišku kaip laikysis). Na bet kai išeinant jau, paprašo susimokėt už lako nuėmimą!! Ir dar 5€?!? Ir čekio nedavė. Čia jau kažkoks briedas. NEREKOMENDUOJU
Viktorija Uždavinienė
2020-09-11 19:17:30 IP 28mdsmkb
Per gimtadienį gavau dovanų kuponą - medaus masažą. Trūkmė-1, 30 val. Adresas - J. Basanavičiaus g. 22. Atvykau su puikia nuotaika. Užėjau 17.06 val. į saloną. Medaus masažas baigėsi 18.10 val. Ir taip staigiai, kad vos nuo masažinio stalo nenusiritau, nes meistrė, matyt, pakėlė akis, žvilgtelėjo į laikrodį, supainiojo klientus ir šūktelėjo: “Masažas pasibaigė!” Bandžiau aiškintis su administratore, koks skirtumas tarp medaus masažo, kuris trunka 1 valandą ir medaus masažo, kuris trunką 1, 30val. Tik pinigų??
Lankiausi šioje studijoje kelis kartus. Labai patiko kosmetologės Jūratės kruopštumas tvarkant antakius. Likau labai patenkinta, antakiai tobuli. Taip pat teko atlikti pas ją klasikinį veido masažą, palepino alginatine veido kauke. Jos rankų švelnumas padarė stebuklus. Jaučiausi tiesiog nepakartojamai.
Galiu drąsiai rekomenduoti kosmetologę Jūratę, dirbančią Basanavičiaus g.
Lankiausi pirmą kartą pas kosmetologę Jūratę, Basanavičiaus g. salone. Labai patiko veido valymas ultragarsu, po veido valymo kosmetologė pasiūlė raminančią veido kaukę. Oda tapo akivaizdžiai skaistesnė.
Taip pat atliko antakių korekciją vašku, parinko man tinkančią formą, patarė rinktis šviesesnę spalvą nei dažau įprastai, ir išties gražesnių antakių nesu turėjusi! Kosmetologė labai maloni, profesionali, tikrai apsilankysiu dar kartą
Gėda, kad tokių skylių Vilniuje apskritai dar egzistuoja. Juos iš vis reik uždaryti arba perkelti į kokį kaimo užkampį melžėjas patvarkyti. Neturi visiškai jokios pagarbos klientams - ateini laiku, o pralauki 45 min!!!!! 45 MIN! Jūs gerai perskaitėte! Jokio atsiprašymo, o darbuotoja kiaulės akimis žiūrėdama teigia, jog matai, TAI VISIŠKAI NORMALU! Matai, juk pas gydytoją atejus irgi lauki??? Tai va ir čia palauk! Iš tokių situacijų puikiai pamatai požiūrį į klientą. O papildomai jų veikla pasidomės VMI ir FNTT, nes čekiai klientams neišduodami. Jau patyliu apie tai, jog visur purvina, neišvalyta, tikra kiaulidė. Reziumuojant, jeigu norite ateiti į purviną “grožio” saloną ir nežinoti, kada busite priimta ir kada iš jo išeisite, nes matote, reikia valandą palaukti, tai drąsiai rekomenduoju Dalią. Pasirūpins Jūsų “gera” nuotaika, operatyvumu ir pagarba
Karolina 2020-05-29 00:41:50
Vakar turėjau masažą šioje grožio studijoje Dalia. Pavadinti to masažu tikrai negaliu.
Pasikvietė mane "masažistė" (vardo nežinau) į savo darbo kambarį, tai kambarys paliko nelabai gerą įspūdį. Visų pirma kvapas nemalonus, antra vos tik nusiiemus pėdkelnes ir atsistojus basom kojom ant grindų, mano pėdos aplipo purvais... neįsivaizduoju kada paskutinį kartą jos ten šluojo grindis, o ką kalbėti apie tai, kad jas plovė.. nes gulėdama pastebėjau dėmėmis nusėtas grindis, sienas.. Baldai senoki, apraižyti...
Kalbant apie patį masažą, kuris turėjo būti viso kūno, tai šiame salone turėjau "pusės kūno paglostymą". Po nugaros "masažo" ir pėdų minimalaus pamaigymo, tom riebaluotom aliejais rankom masažistė ištepliojo mano plaukus darydama ale galvos masažą.. plius prie viso šito už uždarytų durų puikiai viskas girdisi kaip kitos darbuotojos gan garsiai šnekučiuojasi ir net nemėgina šnekėtis tyliau, nepaisant to, kad už durų guli klientas, kuriam atliekamas masažas. Dėl visų šitų dalykų nebuvo įmanoma atsiplaiduoti nė minutei. Mano masažistė buvo tikrai ne profesionalė. Antrą kartą tikrai neeičiau ir kitiems nerekomenduoju.
Salonas randasi A. Goštauto g. 5
Viskas labai puiku aplinka ir aptarnavimas norisi vel sugrysti, geros meistres ir draugiskos kainos, malonus ir paslaugus personalas.

Yra vietos parkavimui. (tik mokamose zonose), paprasius cekio administratore nukreipe pas meistre pas kuria lankiausi, kuri israse kvituka.
Patogi vieta iš visu miesto pusiu
Puiki kirpykla. Lankausi kiekvieną savaitę. Puikios kirpejos supranta savo darbą.
Pasidariau manikiūrą pagal kuponą trecedeni tai jau antra diena po lakas pradėjo luptis nuo nagų iš mat mažai gabaliukas o paskui ir daugiau
Nerekomenduoju šio “salono”. Užsirašiau olaplex procedūrai, kuri pagal salono facebook paskyroje skelbiamà informacijà turėjo trukti 1, 5 val. Procedūra viso truko 40 min. (kartu su plauku džiovinimu). Galiausiai pasibaigus procedūrai administratorė liepė susimokėti + 10 eur., kadangi buvo išnaudota daugiau produkto (plaukai vos siekia pečius ir jú nėra daug). Facebook paskyroje buvo rašoma jog priemoka reikalinga jei plaukai iki juosmens arba ilgesni. Galiausiai negalima buvo atsiskaityti kortele, priimami tik grynieji, čekiai nėra išduodami. Susidaro įspūdis jog pinigai “eina” į kišenę, klientai yra apgaudinėjami.
Buvau nusipirkusi kuponą modelianiam kirpimui, tai po šios patirties tikrai daugiau neplanuoju į šį grožio saloną sugrįžti.. Mane kirpusi kirpėja kirpo ir darė procedūrą labai skubėdama, lyg norėdama greičiau atsikratyti. Taip pat bendravo labai nemaloniai, kažko paklausė, aš atsakiau tai atrėžė, kad “aš ne to klausiau”, taip pat pradžioje jai minėjau, kad plaukai praeityje buvo šviesinti, todėl jų buklė nėra gera, o ji lyg to nežinodama, kirpdama ištraukė pažeistą plauką ir sako: “o kas čia dabar” ir dar daug panašių perliukų visoje eigoje išlindo. Galiausiai įsiūlė kaukę, kuri kainavo 15€, nieko nesakau gal ir normali kaina, jei nebūčiau radusi internete, kad 1000ml kainuoja 13€, o man pardavė 500ml už 15€.. apibendrinant visą patirtį šiame grožio salonę, tai tikrai aplenksiu šią vietą ir kitiem rekomenduoju tai daryti, jei nenorite būti apgauti, pažeminti ir grįžti namo sugadintos nuotaikos!
Pirkau kuponą plaukų kirpimui ir dažymui. Dažymo eigoj pasirodė, kad pritrūks dažų. Teko primokėt. Nesinešioju grynų. Kortele neaptarnauja. Čekio neiįdavė. Gudruoliai. Kirpėja vis bandė prastumt dar kokią paslaugą. Tikrai negrįšiu. Apgaulėm klientų nepriviliosi.
Nusipirkau kuponą plaukų laminavimui. Meistrė (vardo nepaklausiau) buvo mandagi, dėmesinga, labai švelniai elgėsi su plaukais ir jų nepešiojo. Grįžčiau pas ją dar, jei ji dirbtų kitame salone. Jai priekaištų neturiu. Bet nustebino keli dalykai... Pirmas, tai, kad nagų lakavimo, administracija ir plaukų procedūrų zonos yra vienoje patalpoje, niekaip neatskirtos viena nuo kitos. Dar visai arti durų, per kurias įeinama/išeinama. Netoleruoju gelinio lako kvapo (svaigsta galva), todėl norėčiau, kad salone ši zona būtų atskirta. Antras, kad neišduodami kasos aparato čekiai ir atsiskaityti galima tik grynais. Man tai panašu į "juodąją buhalteriją''. Kaip ir minėjau, turėjau kuponą jau apmokėtą, bet dar papildomai prašiau, kad apkirptų plaukų galiukus. Todėl už šią paslaugą reikėjo sumokėti papildomai. Man sumokėjus, nebuvo išduotas čekis. Čekis nebuvo išduodamas ir kitoms klientėms, kurios jau po procedūrų išeidavo (jos buvo kelios, kurias aš mačiau laminavimo metu). Kitam kartui rinksiuos kitą grožio saloną.
Užsiregistravau į plaukų poliravimą 17 val. (Basanavičiaus g.), atėjau kelios minutės prieš 17 val., administratorės buvo labai malonios, tačiau kirpėja, kuri turėjo kirpt mane, tik pradėjo kirpt kitą klientę, tad pralaukiau 20 minučių, kirpėja net neatsiprašė, kad uždelsė su kita kliente. Jau norėjo pradėt kirpimą, bet plaukų poliravimo trimeris buvo nepakrautas, tai sako, aš rankiniu būdu pakirpsiu, man pasiūlius, kad palauktumėm šiektiek kol pasikraus trimeris, kirpėja sako, tai čia panašiai bus, tik daug ilgiau ir pradėjo kirpt, tai turbūt pamačius, kad truputį susiraukiau, pradėjo kirpt su trimeriu. Kerpant plaukus, ji taip tempė plaukus, kad kaklą paskaudo bandant galvą tiesiai nulaikyt ir baigus kirpt sako čia reikia kelių kartų, kad kažkas matytųsi ir bandė prikurt, kad yra nustatytas laikas, po kurio jos nebegali naudotis trimeriu.
Lankiausi goštauto g. 09.05 Pas kirpėja Kristina. Labai patiko plaukų kirpimas karštomis žirklėmis. Atsipalaidavau sededama. Tikrai dirbo švelniai, kruopščiai, atsakingai ir gerai. Didelis ačiū Kristinai :)
Esu nepatenkinta masazu. Turejo trukti 60 min. Padare tiktai 50 min. Kokoso kuno masazas bet masazavo tiktai nugara ir pedas. Tikrai nerekomendoju.
Gintarė 2018-10-25 15:23:04
Tai buvo pats blogiausias masažas mano gyvenime. Masažą atliko Olga, kuri tikrai neturi fantazijos, kaip daryti deramai masažą. Gavau kuponą dovanų, nes pati nežinau ar būčiau pirkųsi šiame salone masažą. Jei tai salonu galima pavadinti. Masažo kambarys apdriskęs, sienos nutaškytos dėmėmis, grindys neplautos (o juk nusirengus reikia žengti kelis žingsnius iki masažo gulto), kambaryje šalta. Muzika groja garsiai, bet ir per ją girdisi kaip salono kolegės išėjusios į lauką rūko ir pliurpia. Masažas nugaros apėmė galbūt 5 skirtingus judesius, kurie buvo kartojami net po 10 kartų (taip skaičiavau). Daužyti nugarą irgi nėra geras sprendimas, nes juk tai turi atpalaiduoti, o ne įtempti. Kitas dalykas, NEGALIMA valyti aliejaus tualetinių popieriumi po atpalaiduojančio masažo. Šiaip po jokio masažo nederėtų taip daryti. Po nugaros masažo, rankas nusuiplovė, tačiau galvos masažo metu, su tomis riebaluotomis rankomis plaukus glostė. Ačiū, bet gal kitą kartą ir pradėkite nuo galvos, nes ten aliejaus naudoti nereikia. Ir tada galiausiai pėdų masažas.. kurio net nejaučiau. Pirštų paamaigymai tikrai nėra pėdų masažas. Todėl patikėkit manim, niekam nepatariu pirkti kupono ar eiti tiesiogiai darytis masažo šiame salone. Namuose Jūsų partneris/partnerė geriau padarytų.
Gintare, parašykite I Dovanu Sala - nes vien tik mano tokio pat atsiliepimo jems ne gana - niekaip nesulaukiu atsakymo I lygiai tokia pat pretenzija...
pailsėti ir puoselėti savo kūną bei sielos grožį Jus kviečia pačioje Vilniaus miesto širdyje įsikūrusi grožio studija DALIA. Neįpareigojanti ir jauki aplinka, malonus bendravimas, aukščiausio lygio specialistai leis Jums pamiršti dienos rūpesčius, atsipalaiduoti bei pasimėgauti grožio studijoje profesionaliai teikiamomis paslaugomis ir atliekamomis procedūromis, padedančiomis atsiskleisti Jūsų grožiui.

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, Jums priklausys - antakių korekcija bei ilgalaikis antakių ir blakstienų dažymas.

Profesionali kosmetologė, naudodama reikiamas priemones, suformuos gražius, lygius bei prie Jūsų veido formos labiausiai tinkančius antakius, taip pat parinks spalvą ir nudažys ne tik antakius, bet ir blakstienas. Po šios procedūros akys įgaus nepaprasto žavesio, žvilgsnis taps skvarbesnis, gilesnis ir išraiškingesnis!

Taip pat galėsite rinktis ir - ilgalaikį cheminį blakstienų rietimą su kolageno kauke.

Cheminis blakstienų rietimas yra ypač aktualus moterims, kurių blakstienos yra labai trumpos, retos ir tiesios. Tai naujovė, suteiksianti Jūsų akims dar daugiau išraiškingumo ir patrauklumo bei paryškinsianti Jūsų pačių natūralų grožį. Blakstienos užriečiamos specialiais suktukais ir priemonėmis, kurios Jūsų blakstienų nenualins, o atvirkščiai - sustiprins.

Procedūros eiga:

blakstienos užriečiamos su specialiais silikoniniais suktukais;
tepama kolageno kaukė, kuri maitina ir stiprina blakstienas;
po procedūros blakstienos atrodys šilkinės, išpuoselėtos ir storesnės.
DOVANA - kosmetologės konsultacija bei 8 EUR nuolaida pasirinktai kitai veido procedūrai:

mechaninis arba ultragarsinis veido valymas (29-35 €);
priešraukšlinė drėkinamoji procedūra (40 €);
procedūra jautriai odai, išsiplėtusiems kapiliarams (29-35 €);
veido rūgštinė procedūra (29-45€);
klasikinis veido masažas (18 €);
plastinis veido masažas (18 €).
Kosmetologė įvertins Jūsų odos būklę, rekomenduos reikalingą procedūrą, taip pat sudarys kosmetikos naudojimo rekomendacijas veido priežiūrai namuose (dėl pageidaujamos konsultacijos praneškite registracijos metu).
Be galo malonus aptarnavimas.Ypac didelis aciu kosmetologei Rasai, Kuri dirba jasinskio g, esu nepaprastai patenkinta jos darbu.Niekada nesu turejusi taip sutvarkytu antakiu. Eidama pas sia kosmetologe, zinau kad puikiai praleisiu laika bei esu uztikrinta, kad patenku I profesionales rankas. Aciu Jums labai ir linkiu sekmes.
Ievos Kliente 2019-01-03 17:44:27
Kiek teko lankytis, kiek zinau Ieva dirba Gostauto, ne Jasisnkio salone. Tokia mazute sviesi. p.s. labai maloni meistre :)
Man Ieva procedūras atliktado JASINSKIO salone ;)
Pilietė 2018-03-20 15:08:15
Labas merginos,
daug cia merginu paliekancios blogu atsiliepimu. Susivyliojau AkcijaTau.lt kuponu procedurai mikrodermabrazija, nors atsizvelgiant i komentarus, buvau nusiteikiusi is anksto, kad procedura gales buti atlikta nekobykiskai. Bet, aciu Dievui, procedura man atliko kosmetologe Ieva Jasinskio g. 7. Lygtais viskas patiko, jokiu priekaistu, procedura buvo atliekta gerai, be jokiu priekaistu. Taigi, is viso buvau nusipirkusi 6 kuponu, ir visas proceduras buvau atlikusi pas Ieva. Taigi, drasiai galiu ja pagirti ir visiems rekomenduoti procedura atlikti pas ja. ;)
komentarus rašau retai, bet... Kartą man parekomendavo apsilankyt naujamiesti Dalios studijoje pas Juliją, pabandžiau. Jau po pirmo karto likau sužavėta kruopštumu, rezultatu, bendravimu ir dėmesingumu. Aš dar tikrai grįšiu, ir ne kartą.
Apsilankius pas Julija, dar neteko lankytis pas kitą kosmetologę.Taip pat gavau po procedūros meginuku veido prieziurai, likau maloniai nustebinta. P.S. Man atliko sia procedūra:

ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS

Tai gilus porų išvalymas, taikant ultragarso bangas, nespaudžiant odos mechaniniu būdu. Ultragarsinio veido valymo procedūra visiškai neskausminga, oda jaučia tik spinduliavimo šilumą. Procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims, o ypač tiems, kurie bijo skausmo.

Ultragarsinio valymo rezultatas:

oda apsivalo nuo suragėjusių ląstelių, iš prakaito ir riebalinių liaukų išvalomi irimo produktai: purvas, riebalai, komedonai (juodi taškeliai), susitraukia poros, išsilygina odos reljefas, pagerindama kraujotaka, pagerėja ląstelių hidratacija;
po procedūros oda tampa skaistesnė, lygesnė, pašalintos negyvos epidermio ląstelės, leidžia odai kvėpuoti;
sumažėja odos porėtumas, riebalavimasis, dirglumas;
iš karto po procedūros nėra jokių nepageidaujamų potrauminių elementų odoje ar patinimo, todėl galima iš karto grįžti į darbą, užsiimti Jums įprasta veikla.
AKIŲ KONTŪRO LIFTINGO PROCEDŪRA ULTRAGARSU

Akių kontūro linija yra pirmoji sritis veide, kuri gali išduoti tikrąjį moters amžių: su laiku formuojasi mimikos raukšlės, atsiranda paburkimai, tamsūs ratilai. Akių liftingo procedūra gali padėti išvengti šių problemų ir sulėtinti senėjimo procesą.

Procedūros poveikis:

padeda stimuliuoti kolageno bei elastano gamybą ir aprūpinti juo odą aplink akis;
mažina mimikos raukšles;
tonizuoja ir atstato švelnią odą akių srityje;
sumažina paburkimus bei padeda išvengti tamsių ratilų po akimis;
akių kontūro sritis tampa kur kas lygesnė, akys atrodo jaunesnės.
VEIDO PRIEŽIŪROS KOMPLEKSO EIGA:

odos sudrėkinimas;
giluminis veido odos valymas moderniu ultragarso aparatu;
uždedamas akių kontūro srityje specialus priešraukšlinis serumas;
atliekamas akių kontūro liftingas (pakėlimas) ultragarsu;
tepamas drėkinantis kremas;
procedūros trukmė: 40-60 min. (priklausomai nuo odos būklės);
kosmetologės konsultacija.
Puikus gero kolektyvo ir patirties rezultatas. Meistrai matosi, kad zino, ka daro. net jei esi neapsisprendes kaip kirptis ar kokia procedura atlikti, visada pades ir patars. Lankausi cia jau 4 metai, nesigailiu, niekada nebuvo nuvyle, o darbo patirtis tik gereja. Rekomenduoju.
gavau kuponą manikiūrui, užsirašiau.
Salone prancūz.lakavimą atlieka vienintelė meistrė. Prancūziškas manikiūras užtruko 3, 5 val., kuomet buvo užtepta balta linija 4 sluoksniais ir lakas dar 3 kartus. Labai stori nagai buvo po šio. Daugiau neisiu, nors ir gavau nuolaidą antram apsilankymui...
Sumokėjau dar už parkavimą už 3, 5 val., nors prieš registruodamasi užklausiau administratorės kiek užtruks manikiūras, į ką buvo atsakyta - 1, 5 val....
Dariausi keletas kartu pedikiūrą. Ir buvau patenkinta. Bet paskutinį karta dare pedikiūrą kažkokia mergina, išreiškianti iškart kad man yra kojų nagu grybelis, kad daro pedikiūrą tik Pemza ir pagaliuku. Tokio siaubingo pedikiuro nesu gyvenime turėjęs ir dar diagnozės (nagu grybelio) jokių tokiu lygu niekada nesu turėjusi. Į mano klausimą ar turi medicinini išsilavinimą, buvo atsakita kad ne. Bet ji įsitikinusi. Darbo patirties kaip supratau neturėjo. Pedikiūras siaubingas. (turejau pasidaryt iš naujo kitam salone) O susimoket reikėjo kaip už pilna pedikiūrą, kur ir odeles karpo ir pedas sutvarko. Dėl higienos atskira kalba. Dirbo be pirštinių, cigarečių kvapas. Esu labai nusivylęs. Prieš tai dariausi pas puikias meistrės jokių priekaištų. Bet čia tai buvo nepagarbos klijentui viršūnė. (darbuotoja buvo iš Baltarusijos kaip supratau)
Neikite į Dalios saloną darytis manikiūras + gelinis lakavimas. Labai, labai blogai daro (pvz. Alina, bet turbūt ir kitos taip pat). Taip blogai padaryto darbo senai neteko matyti : ((
Neveltui šis salonas ištisai akcijas taiko...... nes niekas nebesugrįžtų. O čia būdas gauti pinigų iš naujų klientų, kurie ateina vieną kartą ir paskutinį..
Buvau įsigijusi - SPA manikiūrą su ilgalaikiu nagų lakavimu. Žinot, kas yra SPA rankoms? - patepė kremu!!!... :)))))) ((
Geras, ar ne...? gal nemokėkite pinigų už tokį spa rankoms... galima ir namie atlikti, t.y. kremu pasitepti :)))
Higiena pasirodė tame salone nelabai......
TRAGEDIJA! Neikit i sita salona! Sugadino plaukus, tiesinimas keratinu baigesi plauku sudeginimu. Teko nukirpti ilgus plaukus trumpai. Net neatsiprase! Kosmaras o ne salonas ten!
Pries kelias savaites pirkau mamai kupona ilgalaikiam plaukeliu salinimui, kita diena ja norejau uzrasyti vizitui, bet nebuvo kosmetologes, paprase persksmbinti po savaites, uz savaites paskambinau, uzsirasiau, pranesiau mamai, ir vakarop man perskambino is grozio salono ir sako kad lazeris eilini karta sugedo ir nezino kada bus pataisytas, skambinkite i Gostauto Dalia. Paskambinau i Gostauto, ten pasirodo vienas ir tas pats lazeris nes irgi sugedes. Pasiule susigrazinti pinigus arba pakeisti kita procedura.. del proceduros keitimo zadejo paskambinti direktore, bet jau 2 savaite i pabaiga kai ji neskambina..
gavau dovanų kuponą antakiams, ir papildomai užsisakiau kojų depiliaciją ir pedikiurą. Tai antakiai buvo atmestinai išpešioti, perlaikyti dažai, vėliau brūžinti iki skausmo, bandant juos nuvalyti. Nors perspėjau, kad labai greitai ima spalvą, ilgai nelaikyti, kad atrodytų natūraliai. Dar gavau pastabą pirmą kartą gyvenime, kad mano antakiai keistos formos! nors mano antakiai tankūs, išraiškingi, ir tvarkingi. Tiesa antakius pešiojo administratorė, kuri tikrai nebuvo panaši į specialistę. Jos išvaizda, ir higiena, kramtoma guma prie veido, kelia įtarimų... Su depiliacija, buvo dar dar... nors plaukai nupešioti, o ne išpešioti, bet bent jau mergina stengėsi, buvo maloni, ir turėjo kabinetuką. Su nagais panašiai kaip ir su antakiais, reikėjo sekti eigą, duoti patarimų pastoviai, prašyti pataisyti ir pan. Labai prastas salonas, higiena, švara. Administratorė, nesugebėjo paaiškinti kur randasi jų salonas normaliai. Apsiskaičiavo su grąža. Niekam nerekomenduočiau. Labai gaila, kad portalai kaip Lapė ir kiti siūlo tokius kuponus.
Pradetant nuo to kad Salono higiena yra minusinė.
Tesiant tuo, kad tualetas netvarkingas ir smirdantis, kabinetuose apsilaupę tapetai, klientę manikiuro pasodina darytis prie durų ant sovietinio staliuko, kur kas 5 minutės vis kažkas įeina, rankų nedezinfekuoja, nagų laką pasiūlo nuimti acetonu, keliamos dulkės, kurios nepadeda padaryi tvarkingų nagų.... perki paslaugą kuri vadinasi "profesionalus manikiūras su ilgalaikiu lakavimu", o meistrė dirba šioje srityje vos 6 mėnesius ir turi įsiamžinus 7 darbus, kuriuose vienspalviai nagai. Galiausiai baigus procedūrą administratorė pareikalauja sumokėti dar papildomus 5eur už lako nuėmimą ir išėjus į lauką pamatai kaip nelygiai sutvarkyti, dulkėmis užlakuoti tavo nagai.... grįžus atgal nuveda pas kitą meistrę, kuri yra tikrai maloni, tačiau pati pripažįsta, kad priemonės yra pasenę ir bando ištaisyti senosios meistrės klaidą. Pataisyt pavyko - ištaisyti nelabai. Kol tau lakuoja nagus girdi kaip kažkas su pompa atkimšinėja tualetą nuo kurio vamzdžių smirda puse salono.... ar aš galėčiau parekomenduoti šią vietą? Nebent parekomenduoti joje nesilankyti. Nes kainos kosminės, darbo vietų nedaug, meistrės lakuoja nagus tik viena spalva, vanduo dinginėja kas antrą dieną. Normaliame grožio salone už ilgalaikį lakavimą su gelio nuėmimu, dezinfekacija, higiena, kremu, jaukia privačia aplinka, nuostabiu kvapu, sumokėsite 15 pinigų be jokių nuolaidų kuponų. Čia - sumokėta 18eurų su nuolaidų kuponu ir visiškai nieko kas prieš tai minėta - negauta...
Labas merginos,
Niekuomet nerasau blogu atsiliepimu ir visus verslus gerbiu, bet cia yra pasibaisetinas grozio salonas. Nagu meistre absoliuciai neismano savo darbo, tiesiog norejosi begti is ten. Net nedaleidau baigtis visai procedurai, o tiesiog paprasiau, kad paliktu mano naturalius nagus ir daugiau nieko nebedarytu. Bet ir tai sugebejo paimti neadekvaciai auksta kaina. Tragedija, o ne salonas. Darbuotojos neismano savo darbo visiskai. Tokios vietos turi uzsidaryti ir kuo greiciau.

Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų baldai ir įranga

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Parduotuvė Vilniuje: Panerių g. 45, Vilnius, LT-03202 Parduotuvė Kaune: Savanorių pr.271-102B, Kaunas LT-50130 UAB “Granata” - tai profesionalios įrangos ir baldų ekspertų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams...
Labory
Kosmetologų įranga Nr.1 Lietuvoje

Adresas: Vytenio g. 48-416, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); kosmetika, parfumerija; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Mūsų komanda nuolat stebi kosmetologų įrangos pokyčius, tendencijas ir madas, todėl mes prekiaujame naujausia kosmetologijų įranga, dermatologijos, kūno estetikos, nechirurginės veido ir kūno terapijos srities prietaisais bei technologijomis. Juk aparatinė kosmetologija nuolat populiarėjanti grožio priežiūros ir...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Perliukas
Adresas: Šviesos g. 11, Šilagalio k., LT-36220 Panevėžio r.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (prekyba); kita veikla; kosmetika, parfumerija.
APIE MUS Žinant kokia yra didelė grožio prekių pasiūla ir įmonių gausa, mes Kosmetologams.lt įkūrėme patys susidurdami su sunkumais ieškant prekių vis skirtinguose puslapiuose. Mūsų tikslas yra pasiūlyti klientams visas prekes vienoje vietoje su ypač detalia konsultacija. Laikui bėgant savo patirtmi ir klientų dėka...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Lėtai įsibėgėjusi vasara tapo atradimų metu: Baltijos šalių pakrantės aktyvaus laisvalaikio mėgėjus užbūrė savo grožiu 08-04 07:27
Gerokai lėčiau nei pernai ar užpernai įsibėgėjęs šiltasis metų sezonas privertė nerimauti kurortų verslininkus ar pajūryje atostogas suplanavusius šalies gyventojus. Pasirinkusius poilsiauti...
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus 08-03 14:48
Nepaisant šiuo metu visoje pasaulio rinkoje tvyrančio neužtikrintumo, "Bentley Motors" šiandien paskelbė optimistiškus finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus. Kol kas sunku prognozuoti...
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją?
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją? 08-02 18:37
Dešimt skirtingų tiekėjų – dešimt skirtingų nuomonių. Kai kurie iš mūsų susiduria su panašia situacija remontuodami savo namus: kiekvienas meistras turi savo know-how ir skuba nurodyti ankstesnių...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%