VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė UAB Dalinuosi.lt.

Straipsniai, kuriuose minima UAB "Dalinuosi.lt"

Straipsniai apie UAB "Dalinuosi.lt"

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas. Ieškokite parodos >
dalinuosi lt patirtis startuolis lyg amerikietiski kalneliai
"Dalinuosi.lt" patirtis: startuolis – lyg amerikietiški kalneliai 2018-11-03
Vieni džiaugiasi radę investuotoją, o šis – nebrangiai įsigijęs perspektyvų verslą, tegul dar ir ne visai pastatytą ant kojų. Tokiomis nuotaikomis gyvena UAB "Dalinuosi.lt" įkūrėjai ir verslininkas Aurelijus Rusteika, įsigijęs kontrolinį akcijų paketą.
a rusteika investuoja i dalinuosi lt
A. Rusteika investuoja į "Dalinuosi.lt" 2018-10-29
Verslininkas ir investuotojas Aurelijus Rusteika įsigijo kontrolinį UAB "Dalinuosi.lt" akcijų paketą ir ketina investuoti daugiau nei 100.000 Eur į įmonės plėtrą Lietuvoje.
Naujas žvilgsnis į tai, kas mano 2014-09-17
Dalijimosi ekonomiką (angl. sharing economy) įprasta sieti su besikuriančiomis įmonėmis. Tačiau pastaruoju metu daugėja ir ilgą istoriją turinčių verslų, kurie žengia į šią sritį. Specialistai išskiria keletą sunkumų, kuriuos gali išspręsti bendrovės, į savo veiklą pažvelgdamos kiek kitu kampu.
Naujas žvilgsnis į tai, kas mano 2014-09-17
Dalijimosi ekonomiką (angl. sharing economy) įprasta sieti su besikuriančiomis įmonėmis. Tačiau pastaruoju metu daugėja ir ilgą istoriją turinčių verslų, kurie žengia į šią sritį. Specialistai išskiria keletą sunkumų, kuriuos gali išspręsti bendrovės, į savo veiklą pažvelgdamos kiek kitu kampu.
Blusų turguje daug brangių senienų neparduosi 2014-08-07
Susidomėjimas šešerius veiklos metus skaičiuojančiu Vilniaus blusų turgumi neslūgsta, kaip ir žmonių noras, užuot pirkus brangius naujus daiktus, suteikti antrą gyvenimą padėvėtiems, pažymi šio turgaus organizatoriai. Per visus šiuos metus ir blusturgių idėja Lietuvoje išsigrynino, pirkėjai geriau žino, ko juose ieškoti, o senus daiktus išparduodantys – ką pasiūlyti.
"Dalinuosi.lt" partneriais tapo amerikiečių "Bose" 2014-06-26
Daiktų nuomos platforma "Dalinuosi.lt" atrado naujus partnerius – bendradarbiauti nusprendė amerikiečių kompanijos "Bose" atstovai Lietuvoje.
Dalį bendrovės "GetJar" gražiai supakavo ir pardavė 2014-02-13
Iljos Laurso įkurtą ir iki milijoninio verslo išaugintą mobiliųjų programėlių platinimo bendrovę "GetJar" už 50 mln. USD perka Kinijos "Sungy Mobile Limited". Su Kinijos bendrove deramasi tik dėl "GetJar" JAV padalinio, atsakingo už "GetJar Gold" virtualiąją valiutą ir mobiliosios reklamos sprendimus, pardavimą. Tad galima būtų daryti išvadą, jog "GetJar" koncentruosis į programėlių platinimo veiklą ir darbą su jų kūrėjais.
laurso getjar perka kinai
Laurso "GetJar" perka kinai 2014-02-12
Ilja Laurso įkurtą ir iki milijoninio verslo išaugintą mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovę "GetJar" už 50 mln. USD perka Kinijos "Sungy Mobile Limited".
Kai savimi tiki pats, patikės ir kiti 2014-02-04
Jaunimas sugeba kur kas lengviau susirasti informacijos, reikalingos verslui kurti, ir ja pasinaudoti.
Pasirengti startui turi metus 2014-02-04
Prie daiktų nuomos projekto "dalinuosi.lt" kolektyvo prisidėjo Tadas Vizgirda, Amerikos prekybos rūmų Lietuvoje valdybos pirmininkas ir vienas rizikos kapitalo fondo "Nextury Ventures" patarėjų. Kartu su investuotojais projektas dar metus turėtų būti tobulinamas ir rengiamas tarptautiniam startui.
investuotojai dalinuosi lt ruos tarptautiniam startui
Investuotojai "dalinuosi.lt" ruoš tarptautiniam startui 2014-02-04
Prie daiktų nuomos projekto "dalinuosi.lt" kolektyvo prisidėjo Tadas Vizgirda, Amerikos prekybos rūmų Lietuvoje valdybos pirmininkas ir vienas rizikos kapitalo fondo "Nextury Ventures" patarėjų. Kartu su investuotojais projektas dar metus turėtų būti tobulinamas ir rengiamas tarptautiniam startui.
nokia atstovai sukirto rankomis su dalinuosi lt
"Nokia" atstovai sukirto rankomis su "Dalinuosi.lt" 2014-01-08
"Nokia" atstovai Lietuvoje pasirašė susitarimą su dalijimosi daiktais platforma "Dalinuosi.lt". Nuo šiol čia bus galima išsinuomoti ir išbandyti "Nokia" išmaniuosius įrenginius prieš perkant.
laursas steigia rizikos kapitalo fonda
Laursas steigia rizikos kapitalo fondą 2013-12-16
Rytoj, gruodžio 17 d., Ilja Laursas kartu su verslo partneriu pristatys Lietuvoje atidaromą rizikos kapitalo fondą, investuosiantį į pradedančiąsias įmones.
laursas getjar liko tik rutina
Laursas: "GetJar" liko tik rutina 2013-11-09
Ilja Laursas neria giliau į verslo angelų veiklą, teigdamas, kad jo įkurtoje "GetJar" jam jau per ankšta. "Verslo žinioms" jis atskleidė, kad jau žvalgosi partnerių, su kuriais galėtų šalyje įkurti fondą, investuosiantį į verslo naujokus – pasak p. Laurso, lietuviai tehcnologijų srityje turi daugiau potencialo, nei amerikiečiai.
Laursas ruošiasi naujoms investicijoms Lietuvoje 2013-11-08
Ilja Laursas neria giliau į verslo angelų veiklą. "Verslo žinioms" jis atskleidė netrukus planuojantis investuoti į dar dvi pradedančiąsias įmones Lietuvoje. Negana to, jis jau žvalgosi partnerių, su kuriais galėtų šalyje įkurti fondą, investuosiantį į verslo naujokus.
laursas ruosiasi naujoms investicijoms lietuvoje
Laursas ruošiasi naujoms investicijoms Lietuvoje 2013-11-08
Ilja Laursas neria giliau į verslo angelų veiklą. VŽ jis atskleidė investuosiantis į dar dvi pradedančiąsias įmones Lietuvoje. Negana to, jau žvalgosi partnerių, su kuriais galėtų šalyje įkurti fondą, investuosiantį į verslo naujokus.
Domina ne idėjos, bet apčiuopiamas verslas 2013-11-06
KŪB Verslo angelų fondas I daugiau kaip milijoną litų investavo į UAB "Gera dovana", penkiose valstybėse valdančią dovanų kuponų pardavimo verslą.
laursas investavo i daiktu nuomos projekta
Laursas investavo į daiktų nuomos projektą 2013-11-05
Verslininkas Ilja Laursas investavo į daiktų nuomos projektą "dalinuosi.lt". Reikšmingą bendrovės akcijų dalį įsigijęs verslininkas teigia tikintis portalo, kuris atveria galimybes žmonėms uždirbti iš savo daiktų, idėja.
alternatyva didelems investicijoms
Alternatyva didelėms investicijoms 2013-09-30
Augant automobilių nuomos poreikiui, vis daugiau atsiranda ir siūlančiųjų šią paslaugą. Norintieji užsiimti tokia veikla pirmiausia turi įsigyti automobilių, o tai nemažai kainuoja. Pasirodo, galima sėkmingai dirbti ir be tokių investicijų.
Paslaugos kartais net geriau nei pinigai 2013-01-23
"Verslios Lietuvos" siūloma parama besikuriančiam verslui – verslo pradžios krepšeliais – jau pasinaudojo per 1.000 naujai įsikūrusių įmonių. Tik 2% iš jų sustabdė ar nutraukė veiklą. Tai byloja, kad konsultacijos verslo pradžioje sukuria kur kas tvirtesnį pagrindą po kojomis ir padeda išvengti klaidingų sprendimų.
Sugalvojo įdarbinti dykaduonius daiktus 2012-10-18
Prieš savaitę pradėjęs veikti pirmasis Lietuvoje daiktų dalijimosi ir nuomos portalas "Dalinuosi.lt" jau sulaukė ir siūlančių išnuomoti daiktus, ir norinčių jais pasinaudoti. Platformos įkūrėjas neabejoja, jog sėkmingam verslo startui nemažai įtakos turėjo parama, kuria gali pasinaudoti pradedantieji verslininkai.

Taip pat rekomenduojame

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Adresas: Taikos pr. 135A, LT-51129 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
LT ADVERT, UAB Plačiausias lauko reklamos tinklas, dengiantis net 60 Lietuvos miestų. Profesionalūs sprendimai - patyrusi profesionalų komanda pasirūpins Jūsų reklamos kampanija nuo A iki Z. Konkurencinga ir prieinama kaina. Naudinga dirbti su LT Advert, nes: Viskas iš vienų rankų - plačiausias lauko reklamos...
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Google" stabdo bendradarbiavimą su "Huawei"
"Google" stabdo bendradarbiavimą su "Huawei" 05-20 08:57
"Google" iš dalies sustabdė bendradarbiavimą su Kinijos kompanija "Huawei" – šių išmaniųjų telefonų naudotojai neteks dalies paslaugų.
"Maxima" užlipo ant pirmo laiptelio, "Tele2" – penkta
"Maxima" užlipo ant pirmo laiptelio, "Tele2" – penkta 05-20 08:04
Pirmąjį šių metų ketvirtį "Maxima" nukarūnavo "Tele2", kuri pagal investicijas į reklamą jau ne vienerius metus Lietuvoje buvo pirmojoje pozicijoje.
Prasideda išankstinis balsavimas prezidento rinkimų II ture
Prasideda išankstinis balsavimas prezidento rinkimų II ture 05-20 07:52
Pirmadienį prasidėjo balsavimas iš anksto prezidento rinkimų antrajame ture ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,70 +4,91%
Auksas 1285,91 -1,15%
Dujos (JAV) 2,65 -9,86%
Cukrus 0,59 +1,72%
Ryžiai 413,00 +1,72%
Sidabras 15,06 -1,57%
Nafta 62,87 +1,37%
Apelsinai 0,57 -12,31%