Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Dalinuosi.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Dalinuosi.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Dalinuosi.lt"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Dalinuosi.lt"

Labai nepatogus daiktų rezervavimo būdas. Kada bus įmanoma nešvaistyti laiko laukiant atsakymų iš nereaguojančių savininkų. Aš jau parą laiko negaliu išsinuomoti mašinos! Sistema rodo visas kaip prieinamas, rašai kvailus užklausimus ir sėdi... lauki ir lauki... trūksta kantrybė ir išsinuomoji iš normalios bendrovės naują auto ir net pigiau! Tai ar čia būdas dirbti su vietiniu indie verslu? Aš noriu paremti smulkius vietinius žmones o jūs tiesiog nukreipiat potencialų pelną globalinėm dinozaurinėm bendrovėm į rankas!
Kainos taipogi labai klaidina ir gaišina laiką. Juk neturi visos dienos, kad tikrintum kiekvieną automobilį individualiai. Manau jei nesinchronizuosit rezervacijų gyvai su daiktų savininkais ir jei bus masiškai švaistomos klientų dėmesio sekundės - jūs neturit šansų išgyventi šitoj laukinėj konkurencijoj. Sėkmės judant teisinga linkme!
Imone neadekvaciai bendrauja su naujais vartotojais. Gave Topocentro naudotu, nereikalingu ir labai prastos kokybes daiktu juos nuomoja.
Nepatogus puslapis naudojimui, labai prastai veikianti paieskos sistema, ivedus tikslia automobilio marke rodo fotoaparatus ir objektyvus. Neverta naudoti.
UAB "Dalinuosi.lt" 2019-03-19 16:35:35
Sveiki, Lukai. Lukas šioje platformoje nuomavo automobilius, o ne kompiuterius. Dėl pakartotinų taisyklių pažeidimų buvo užblokuotas. Dalinuosi.lt naudoja keletą skirtingų metodų vartotojų patikimumui nustatyti ir padeda daiktų savininkams išvengti nesąžiningų vartotojų. Taip pat labai svarbus ir daiktų savininkų vaidmuo siekiant išvengti nesąžiningų vartotojų. Susidūrus su nesąžiningu vartotoju turime aiškų procesą kuris padės efektyviai spręsti situaciją (https://info.dalinuosi.lt/pagalba/daikto-savininkui/sandorio-eiga/ka-daryti-jei-itariate-vagyste-1531).

Turintys daugiau klausimų gali kreiptis į mus el.paštu info@dalinuosi.lt, Facebook ar telefonu darbo dienos metu 8 615 66663.
Nuo 2016-10-14 iki 2017-02-06 buvo nuomojamas MacBook Pro 15” kompiuteris kuris buvo “išnuomotas” ir negrąžintas. Kompiuterio vertė 3000€.
Ką jūs ten prirašėte toje nuorodoje tai “bull shit” visiškas. Kai pavogė kompiuterį su jumis susisiekti nebuvo įmanoma, o kai paskambinau jūsų atsakymas buvo: “na, kreipkitės į policiją, mes užblokuosime paskyrą iš kurios v***s nuomavosi”. Oho kiek daug jūs mokate! Tik paskyras blokuoti.
Deja, be pvogto kompiuterio buvo dar du nuomininkai iš kurių buvo išsinuomota ir pavogta foto įranga už 10.000€. v***s veikia su pavogtais ir padirbtais asm.dokumentais, taip kad anstolius galite pamiršti.
Buvęs klientas 2019-03-19 15:23:58
Šioje platformoje nuomavau kompiuterius iki kol nuomininkas “išsinuomavo” ir nebegrąžino kompiuterio, teko ilgai vaikščioti po policijos nuovadas ir teismus (apie 6mėn). Iš dalinuosi.lt visiškai jokios pagalbos ir jie neturi jokios sistemos kaip nuo to apsisaugoti, jiems svarbiausia komisas kurį jie patys nustato kurį turi sumokėti. Taigi prieš nuomodami daiktus - labai gerai pagalvokite, ar esate pasiruošę likti be jų?

K 2019-03-18 11:23:49
Pagal JŪSŲ matematiką 5x21 yra 210??? Įsijunkit skaičiuotuvus jeigu norit daugiau nusukti pinigų nuo savo klientų.
Automobilio savininkas įvedęs savaitės kainą 70 eurų. 21 diena yra 3 savaitės todėl 3x70eur = 210 eurų. Prisegame screenshot. Skaičiavimas nepasikeitęs, o pataisyta klaida kuri galėjo suklaidinti.
UAB "Dalinuosi.lt" 2019-03-18 09:42:59
Sveiki, Lukai. Jūsų argumentų svoris nuo sukurtų paskyrų skaičiaus nepadidėja. Atsakome į dar vienos Luko anketos klausimus. Kainų skaičiavimo sistema yra visiems vienoda ir detaliai aprašyta D.U.K. Luko pateiktoje nuotraukoje daiktai yra skirtingi ir automobilių savininkas nustatęs skirtingą savaitės kainą.

UAB "Dalinuosi.lt" 2019-03-18 09:56:41
Sąžiningi daiktų savininkai yra šios platformos variklis. Mes be jų šiandien nebūtume kur esame, todėl didelis ačiū jiems. Dalinuosi.lt pajamos ateina iš sėkmingų nuomos sandorių todėl mūsų tikslas, kad daiktų savininkas jų įvykdytų kuo daugiau. Lukas nesilaikė dalinuosi.lt taisyklių vykdydamas sandorius ne per platformą ir sąmoningai mažindamas nuomos sandorio sumą todėl buvo užblokuotas.
Sąlygas jūs nurodote skirtingas visiems klientams, taigi ir klientai atlieka skirtingus sandorus. Kaip jūs elgiatės su klientais taip ir klientai su jumis.
K 2019-03-15 21:09:06
Deja, jokio raštiško įspėjimo negavau ir paklausus el.laišku kodėl sistema užblokuta irgi negavau atsakymo. Tai jūs taip ir bendraujat su klientais per facebook, email ir telefonu?Jūs išlįskit pradžiai iš saulėtekio bendrabučių pasislėpę ir normaliai bendraukit.
Paskyrą užblokavote, nes buvau pigiausias, patikimiausias ir daugiasiai klientų užklausų sulaukiantis nuomotojas.
Jūsų D.U.K taisyklėse parašyta: įspėjus nuomininką tris kartus apie taisyklių pažeidimus (šiuo atveju pigios nuomos, kas nėra draudžiama) tik tuomet paskyra bus užblokuota. Iš jūsų raštiško įspėjimo negavau nei vieno. Padirbėti jums dar reikia studenčiokai su klientais ir su platforma, kuri dabar yra labai atgyvenusi.
S 2019-03-17 12:00:33
Imone nekonkurencingai vertina savo klientus ir kainu skaiciavimo sistema yra skirtinga, nors daiktai vienodi. Nuo to imone ima didesni procenta is zmogaus kuris nori nuomotis. Neapsigaukite turedami reikalu su sia imone. Visi irodymai uzfiksuoti nuotraukoje

Vytautas 2019-03-16 06:46:23
Labai sudėtinga nuomos sistema, nepatogus puslapis ir sunku susisiekti su administracija.
Aprašytos taisyklės vienos, o galioja skirtingai. Kas daugiau moka tas turi geresnes sąlygas, giminių versliukas.
Nuomai rinkitės patikimus verslus, būtent kurie specializuojasi darbe su tais daiktais, nes dalinuosi patikimumo 0%.
Sveiki, Lukai. Matome, kad jums negalioja ir rekvizitai.lt tinklalapio taisyklės. Atsakome į dar vienos Luko anketos klausimus. Taisyklės galioja visiems vienodai ir visiems sąlygos yra vienodos. Dalinuosi.lt yra startuolis kuris detaliai aprašytas žiniasklaidoje. Galima lengvai pasitikrinti, kad tai nėra giminių versliukas. Lukas yra dalinuosi.lt vartotojas nuo 2015 metų ir sėkmingai naudojosi platforma iki buvo užblokuotas dėl pasikartojančių taisyklių pažeidimų.

Dalinuosi.lt 2019-03-15 20:55:44
Sveiki, Lukai. Lukas buvo ilgametis dalinuosi.lt vartotojas ir nuomojo automobilius per mūsų platformą. Lukas jautėsi geresnis negu kiti mūsų bendruomenės nariai ir nesilaikė platformos taisyklių, su kuriomis buvo sutikęs. Mes Luką įspėjome, kad visiems taisyklės vienodos ir jų privalu laikytis. Lukas sutiko laikytis dalinuosi.lt taisyklių. Neilgai trukus savo pažadą dar kartą sulaužė ir todėl buvo užblokuotas.

Trumpai atsakant į Luko iš piršto laužtus komentarus. Sistema veikia stabiliai ir be sutrikimų. Kalendoriuje kainos skaičiuojamos visiems vienodai ir yra detalizuojama D.U.K. Reklama yra leidžiama tuomet, kai yra tikėtinas didžiausias reklamos efektyvumas.

K 2019-03-15 18:02:34
Įmonė nereaguoja į skambučius ir į el.laiškus nors savo puslapyje skelbia, kad geriausiai yra bendrauti el.laiškais. Puslapis ir visa sistema veikia nestabiliai, kainas kalebdoriuje skaičiuoja skirtingai tų pačių daiktų ir jos neteisingai nurodomos tam kad įmonė galėtų pasiimti didesnį procentą nuo didesnės kainos.
Kai sumoki už reklamą kad daiktą iškeltų į pradinį puslapį ar google, reklamos reikia laukti savaitę ar daugiau, nors patys taisyklėse parašę kad paskelbs ne vėliau kaip per 48val. Nerekomenduoju turėti reikalų.

Sveiki, rašau labai trumpai ir paprastai-aliooo, "Dalinuosi.lt" komandaaaa!!! Būkit geri, paprašykit rimtų IT specialistų, kad peržiūrėtų Jūsų svetainę, nes kaip liaudyje sakoma "..nei prieiti, nei privažiuoti.." prie Jūsų neimanoma... tikrai, labai painu gaudytis Jūsų tinklapyje... : (.
Sveiki, trumpas komentaras "Dalinuosi.lt" komandai... Mielieji, Jusu puslapis laaaabai nepatogus eilinio kliento naudojimuisi-painus labai... nebijokite supaprastinti, juk zavumas paprastume ;)
Bandžiau reklamuotis, bet neįmanoma su jais susikalbėti, pasikėlę ir labai geros nuomonės apie save, tikiuosi atsiras stiprus konkurentas jiems, kai kurie jų paslaugų naudotojai gauna geresnes sąlygas nei kiti.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė pirmauja socialiniuose tinkluose
Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė pirmauja socialiniuose tinkluose 05-23 15:34
Analizuojant antrojo turo kandidatų į prezidentus komunikaciją, matyti, kad tradicinėje žiniasklaidoje abu kandidatai žengia "koja kojon", tuo tarpu socialinėje erdvėje pirmauja Ingrida Šimonytė.
Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė laimi socialiniuose tinkluose
Rinkimų lenktynėse I. Šimonytė laimi socialiniuose tinkluose 05-23 15:34
Į Vilniaus oro uostą per 4 metus numatoma investuoti 130 mln. EUR
Į Vilniaus oro uostą per 4 metus numatoma investuoti 130 mln. EUR 05-23 15:24
Į Vilniaus oro uosto plėtrą bei rekonstrukciją iki 2022 m. investavus apie 130 mln. Eur, tris oro uostus valdančios įmonės Lietuvos oro uostai metinės pajamos išaugs apie 43%, iki 63 mln. Eur.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%