Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dainos Baldai, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dainos baldai

Atsiliepimai apie Dainos Baldai, IĮ

Parašyk savo nuomonę apie Dainos Baldai, IĮ

Įm.vadovė Daina Masiulė
2021-01-24 13:57:01 IP 28mdrrcp
Sandra 2021-01-24 00:39:05
Galiu rekomenduoti kiekvienam Dainos Baldus!
Jie ne tik gražūs, bet kokybė kalba pati už save!
Pradedant nuo aptarnavimo, kad buvo atsižvelgta i kiekviena mano nora :)
Jai norite kokybišku baldu ir puikaus aptarnavimo tai rekomenduoju 100% ! Rasite Šiauliuose prekybos centre TILŽĖ !
Labai malonu rasti gerą atsiliepimą. Tikrai stengiames tobulėti, vertiname kiekvieną pirkėją.Ačiū, kad pasitikėjote ir tikėjote mūsų nuoširdumu ir baldų kokybe!
Galiu rekomenduoti kiekvienam Dainos Baldus!
Jie ne tik gražūs, bet kokybė kalba pati už save!
Pradedant nuo aptarnavimo, kad buvo atsižvelgta i kiekviena mano nora :)
Sandra 2020-05-18 11:31:06
Esu labai nusivylusi įmone "Dainos baldai", nesitikėjau, kad jie sudarys man šitiek problemų. Užsakiau minkštą kampą lapkričio mėnėsį, pagamino ne tą modelį, o klaidą ištaisė tik po pusmečio. Per tą pusę metų iš jų išgirdau užgauliojimus, prakeiksmą nesusirgti koronos virusu ir visą laviną psichologinio spaudimo pasilikti ne tą pagamintą baldą sau. Šitiek nepagarbos iš pardavėjų ir neskubėjimo ištaisyti savo klaidos dar nebuvau niekur sutikusi. Susidarė toks įspūdis, kad jiems visai neįdomu, jog jie sumaišė ir pagamino kitokį baldą nei aš užsakiau.
Ačiū už Jūsų puikų atsiliepimą. Visame pasaulyje siaučianti pandemija, Covid, nesustabde, nuo skundų i kokykybes inspekciją, šmeižto...Stojo visas pasaulis, bet gi Jums nesvarbu! Turbūt norejote, kad mes pažeistume įstatymus, rizikuodami Jūsų, mūsų darbuotojų sveikata, vežtume ir keistumeme baldus?! Visur ir visada pirmoje vietoje yra Žmoniškumas!Ką pažadejome, tą įvykdeme! Manau dabar Jūs esate laiminga, turite puikios kokybes baldą, ir dar kartą apgailestaujame, kad teko lukteleti.
Justė 2018-02-25 15:18:27
Nuoširdi padėka pardavimų vadybininkei Sandrai už mokėjimą bendrauti, už malonų aptarnavimą ir už visą jos organizuotumą užsakymo atsiimime. Viskas iš jos pusės atlikta mūsų kaip kientų patogumui. Kiek parduotuvių pereita, seniai bebuvau sutikus tokią pardavėją kaip ji.
Branginkit šios parduotuvės vadovai šią darbuotoją ir džiaukitės, kad dirba pas Jus.
Ačiū, kaip malonu, kad mūsų komanda gera! Ačiū, dar kartą, kad nepagailite laiko ir parašote gerą atsiliepimą!
Siandien, 2014-09-15 lankemes Dainos balduose, Siauliuose, Tilzes PC. Baldus rinkosi solidaus amziaus dama. Nuosirdus aciu pardavejai - uz malonu aptarnavima, uz kantrybe, uz pasiulymus, patarimus. Tikimes ir baldu kokybes :)
DARIUS 2014-03-28 21:43:45
Laba diena pries menesi pirkau gan brangius baldus is sito salono ir kolkas esu patenkintas jais, nors ir nedaug laiko praejo, taciau turiu keleta pastebejimu kurius tikrai reiktu pataisyti.pirma uzsakant baldus yra klausiama ar juos reikes uznesti ir as ta paslauga uzsisakiau, taciau kai atvaziavo darbininkai su baldais, tai jie atsisake nesti nes atseit per brangus baldai bijome kad galime pazeisti.o po to dar prideda kad skauda nugara, ar nejuokinga.Kitas pastebejimas isardzius prieskambario baldu pakuotes neradome jokios instrukcijos kaip ja surinkti, tai rinkome is nuotraukos, gerai kad pavyko, bet tikrai yra dar kur tobuleti.Geros dienos
Labai aciu uz pastebejimus, stengsimes taisytis.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

Išrinko kūrybiškiausias 2020 m. lietuvių autorių knygas
Išrinko kūrybiškiausias 2020 m. lietuvių autorių knygas 03-02 21:24
Kasmet prieš vasarį vykstančią Vilniaus knygų mugę Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto (LLTI) Šiuolaikinės literatūros skyriaus mokslininkai paskelbia dvylika praėjusių metų...
"Eurovizija" vyks gyvai, sprendimas dėl žiūrovų dar nepriimtas
"Eurovizija" vyks gyvai, sprendimas dėl žiūrovų dar nepriimtas 03-02 20:29
"Eurovizijos" dainų konkursas šiemet vyks ne internetu, tačiau jame dalyvausiančių delegacijų narių ir žurnalistų skaičius bus sumažintas, o sprendimas dėl žiūrovų dar nepriimtas, antradienį...
"Merck" gamins vakciną kartu su konkurentu "Johnson & Johnson"
"Merck" gamins vakciną kartu su konkurentu "Johnson & Johnson" 03-02 20:28
JAV farmacijos milžinė "Merck" padės savo tiesioginei konkurentei "Johnson & Johnson" gaminti vakciną nuo COVID-19 koronaviruso sukeliamos ligos.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Citigroup 69,54 +5,56%
Starbucks 106,87 -1,07%