Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Jau sėdžiu prie trečio kabineto. Ateinu laiku, bet gydytojams pacientų laikas nerūpi. Seselės paslaptingai vaikšto su kavos puodeliais lyg tai būtų pats brangiausias įvykis ją išgerti. Bet tik ne žmogaus sveikata ar darbo disciplina. Prie durų sėdim dviese. Laukiu laukiu laukiu ir nesulaukiu praėjo jau 30 min. Turiu grįžti į darbą.
Laba diena. Perskaičiau daug negatyvių komentarų ir kilo noras paprieštarauti. Esu labai patenkinta poliklinikos darbu. Su šeima praeityje lankėmės Šilainių, šiuo metu - Dainavos padalinyje. Ir super. Tiek šeimos gydytojai, tiek specialistai (vaikų ir suaugusių), tiek odontologai mums viskuo įtiko - ir kompetencija, ir kultūra, mandagumu. Jei reikia palaukti, nesiveržiame, visada išklausome, ką gydytojas nori pasakyti. Į visus klausimus gaunu geranoriškus atsakymus. Peršasi mintis, kad tikrai ne visi rašantys yra teisūs.
Pasišaipymas iš žmonių, daug metų lankausi, turiu visą ligų istoriją, ateinu prasitęsti medicininės dėl darbo, pralauksiu kol papletkins su bendradarbe pusvalandį, sulaukus pašnekesių pabaigos patekau i kabinetą, ir ką jūs manote-kažkokia susireikšminusi "višta _daktarė "siunčia mane spauduko knygelėje, įrašų jai trūksta matai.... 20 metų dirbu, kitose įstaigose jokių problemų, o šie matai pagal sistemą dirba....., kaip mokykloj klaidų paieškojo, taigi dėl bendros darbingumo būklės ateini o ne įrašiukų teisingų ieškoti, taip ir vaiko žmonės pirmyn-atgal, nors užtruktų minutę, man kainuos diena... Venkite šios vietos sistemingos betvarkės!
Šiandieną, t.y. 2018.09.18. iš anksto užsiregistravę pas šeimos gydytoją Mačienę ir atlikę kraujo tyrimus apsilankėme su vyru.Jam buvo talonas pas urologą su kraujo tyrimu.Kraujas buvo priduotas 09.12.d.deja to tyrimo nebuvo ir dar visą valandą ieškojome kortelės.Man taip pat nerasta kortelė, reikia patiems susirasti.Šeimos gydytojai buvo pasakyta, kad reikia kraujo tyrimo, deja jo nėra, mums reikia suvažinėti 120 km.tai gydytojai visai nesvarbu ir dar jai reikia viską nurodyti, o ji tik popierius tvarko.Pagal gydytojų atsakymus visai nenukreipia kur reikia, tyla ir viskas, tik atsitiktinai sužinojau pas gerklės gydytoją, kad turiu skrandžio išvaržą.Ačiū gyd.J.Navickienei 605 kab.Tai šešta gyd, kuri padėjo ir rado priežastį, o ne nukreipė pas psichiatrą.Prašau kas nors pasakykite kur gera šeimos gydytoja.
Atėjus į šią polikliniką reikia apsišarvuot kantrybe. Antram aukšte sėdinčios registratūroje ponios tokios nemalonios, jei susirgai ir daktarė nedirba tai esi kalta ir privalai registruotis kitai dienai, o kad sergi ir gali kitą dieną būti dar blogiau niekams nerūpi, jei nemylite savo darbo tai gal atlaisvinkite vietą naujiems darbuotojams, kurie mokės elgtis su žmonėmis ir susitvarkys su savo darbu.
Kalbant apie odontogijos skyrių Dainavos poliklinikoje nėra žodžių... Visiška betvarkė... Žmonių pažeminimas ir pinigų mokėjimas už nieką... Esu pasipiktinusi paslaugų teikimo kokybe...
apie dainavos poliklinika.dare proceduras ultragarsu, darytoja kalbejo kaip turguje. geda perpasakoti. neisigilino i atnesta lapeli kur nurodyta rodiklyte su kuria vieta reikia dirbti. dirbo su didesniu plotu nes pasak ju suvokima man yra "tokia tai liga" buvau abejuose kabinetuose. ir nusivyliau. nelabai gaudosi nuo ko daro su tuo ultragarsu. abidvi neprofesionalios. poliklinikoje yra vaistine kur parduoda tepala. vaistininke uzdave klausima ar as to tepalo po proceduru nepalieku? nieks nepasake sioj poliklinikoj kokia liga turiu: nei seimos gydytoja, nei "specialiste" reabilirtacijos gydytoja is 224 kabineto.o procedurininkes kalbejo apie kitas ligas pagal jos suvokima kam tas ultragarsas skirtas....proceduros kainuoja.... tai kazkoks pinigu siurbimo mechanizmas
...as tai visai kitu reikalu...nu niekaip nesuprantu...dainavos poliklinikoje...kodel nera tualetinio popieriaus..dezutes kabo..as suprantu, kai po pietu nebuna..bet atvykusi rytinemis valandomis...3 aukstas.. Na gal namo nesasi..noreciau buti pilietiska..ir suzinoti kam kabo tie laikikliai popieriui...niekada kiek tenka lankytis nera popieriaus..sendien 2018.06.28. 9.55h
Rekomenduoju pas labai gera gyd. R.NARKEVICIENE...
Ir apskritai įdomu, ar čia kažkas atkreipia dėmesį į tiek kasdien rašomų skundų, ar kažkam perduodama informacija, ar kažkas domisi!?? Ar šiaip paskaitoma ir pasijuokiama ir numojama ranka į tokį neadekvatų poliklinikų darbuotojų elgesį!
Aš Šilainių polikliniką tikrai pradėsiu visiškai viešinti ir į pagalbą kviesti žurnalistus, gana iš žmonių tyčiotis, kiek galima! Kiekvieną kartą kai tik ateinu, nuo pat registratūros darbuotojų iki galutinio proceso pas specialistą, reikia visus nervus ir kantrybę palikti kol patenki. Iš po vakar prižadu, tikrai taip visko nepaliksiu ir kreipsiuosi su notarais ir oficialiu skundu!!!
Šiandien buvau užrašius dukrą centro (Kauno poliklinikoje) dantų higienai.Dukra registruota prie Dainavos poliklinikos. Kadangi po poliklinikų reorganizacijos liko viena Kauno poliklinika ir visur rašė kaip dabar bus patogiau ir geriau pacientams ir bus galima registruotės į bet kurią Kauno polikliniką. Tai yra mokama procedūra (25€).Užsiregostravom prieš mėnesį, per tą mėnesį tris kartus poliklinikoje teiravaus ar nereik siuntimo ir ar tikrai galima iš kitos poliklinikos užsirašyt ir buvau visus kartus patikinta kad galima. Atėjus vizito dieną į registūra regiatratorė paprašė siuntimo atasakius kad neturi ir kad teiravomes 3 kartus ir buvom patikintos kad nereik, registratore sutrikus paskambino gydytojai Garalevičienei į kabinetę. Po pokalbio buvo informuota kad siuntimo nereik bet kadangi esam iš dainavos poliklinikos o ten irgi yra dantų higieniste turėsime susimokėt dvigubai. T.y apie 50€. Atsisakėm tokios prabangos kadangi privačioje klinikoje galima pigiau pasidaryti dantų higieną. Kadangi labai nustebino kad nebuvom informuotos registruojantis kad reiks mokėt dvigubai paskambinome į ligonių kasas pasireirauti. Ligonių kasos garantavo kad to negali būt ir kad visose Kauno poliklinikose po reorganizavimo galima registruotis ir kaina nuo to negali keistis ir kad tai yra savivaliavimas. Pradėjus domėtis skambinom į centro poliklinika ir nieks negalėjo atsakyt kol nesujungė su gydytoja Garalevičiene kuri ir informavo apie dviguba mokestį. Jos paaiškinimas buvo kad, kadangi pacientas registruotas dainavos poliklinikoje tai už jos atlikta procedūra ir mums apmokėjus centro poliklinikos kasoje tuos pinigus gaus dainavos poliklinika o jie nieko negaus už atlikta procedūra. Taigi jie prašo dvigubai sumokėt kad būtų finansinė nauda jų poliklinikoje. Ir nors ligonių kasos teigia kad jie neturi tokios teisės bet gydytoja Garalevičienė teigia kad turi tokia teise ir nurodymus iš valdžios ir liepė rašyt skundą... Tai nesupratom kokia tiesa... Ir kokia nauda iš poliklinikų reorganizavimų jei net poliklinikų darbuotojai ir regoatratorės nežino ar reik siuntimu ir ar dvigubėja kainos
Viskas prasidejo nuo to, kad nestumo testas parode teigiama rezultata, vaikeli su vyru planavome ir laukiame. Taigi nusprendziau persiregistruoti is pusiau privacios klinikos i Dainavos poliklinika. Visu pirma darbo laikas nurodytas ir sestadieni iki 13.00 val. Atejus ir paklausus del uzsiregitravimo, registraturoje sulaukiau tik pikto snypstymo siandien niekas nedirba, tik budinti gydytoja, sakau man nereikia budincios gydytojos as tik noriu uzsiregistruoti i poliklinika, niekas nedirba, ATEIK Pirmadieni- atsove. Kam rasyti, kad poliklinka dirba, jeigu negali tokios paprastos proceduros atlikti. Atvykau pirmadieni siaip ne taip uzregistravo. Talonas pas gydytoja po dvieju savaiciu. Anksti ryte 8.00 val. Atvykus man pasake, kad blogai uzregistravo be gydytojo siuntimo echoskopijai is kart. Ta nakti prastai miegojau, dar hormonai sukile del nestumo 8.00 ryto atejus pries darba man pareiske, kad Jus padarete klaida ir ne taip uzsiregistravote, mane uzregistravo cia registraturoje... Apgailetina... Siaip ne taip mane prieme ne itin maloni gydytoja, nieko normaliai nepakonsultavo, per 3 min atliko echoskopija ir laiva, as apsalus ir apakus nuo tokios poliklinikos, lyg buciau kalta kad mane neteisingai uzregistravo. Nesciosios prieziuriai kreipsiuos kitur, nes neimanoma.
Kauno Dainavos poliklinika - Sveiki, šiandien 2018.04.18 \10 : 50. 614kabinetas Gyd
Mitkienės neurologės pamaina. Turėdama sesė EXTRA talonėlį, ir pasakius gydytojai buvo seselės pasodinta toliau laukti nors nebuvo ne vieno žmogaus, veliau atejus kitam žmogui dar kart buvo pakartota išėjus seselei, kad laukiame su EXSTRA ji priėmė kita žmogu, o sesei liepė laukti kad priims poto. Nesuprantu kam tie EXTRA ir negana to nėščiai moteriai buvo taip sudėliota!!
Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai K.Girdžei.Puiki savo srities specialistė, puikiai išmananti savo darbą ir gebanti atsakyti į visus klausimus.Be galo maloni moteris, rūpestinga, sąžininga, atsakinga.Ačiū dar kartą jai.Taip pat didelis ačiū ir kartu su šia gydytoja dirbančiai seselei už taip pat malonų bendravimą bei atsakingą požiūrį į darbą.
Sveiki, norėčiau atkreipti dėmesį į Kauno Dainavos poliklinikoje dirbančią daktarės Skibickienės seselę. Per sergu.lt buvau užsiregistravusi vizitui dėl problematiškos anginos. Jau nekalbant apie tai, kad man reikėjo laukti beveik valandą nuo mano priskirtos valandos ir tai, kad priėmė žmones atėjusius po manęs pirmiau nei mane, buvo ir blogesnės patirties. Seselė išėjusi iš kabineto, paklausė kuo aš skundžiuosi. Atsakiau, kad turiu labai problematišką ir pūliuojančią anginą, kurią norėčiau išsioperuoti... Nespėjus atsakyti, seselė mane nemandagiai pertraukė ir paklausė, ar daktaro lapelį turiu. Atsakiau, kad ne, nes pirmiausia mane nukreipė pas jus. Tada su ironiška gaidele sekė tik jai įdomūs komentarai ir klausimai ar aš daktarė, kad pati susigalvojau, kad reikia pjauti anginą? Mane išvadino per daug drąsiu zuikiu ir pan. Pasijaučiau kvailės vietoje prieš visus aplink sėdėjusius žmones. Aš jai atsakiau, kad turiu bėdą ir atėjau pas jus, nes noriu tą bėdą išsitirti ir po to kažką daryti. Tada buvau gražiai užtildyta ir pasodinta dar pusvalandžiui palaukti. Įėjus pas daktarę, seselė jau kažką buvo prišnekėjusi gydytojai, kuri, nepameluosiu, irgi bandė mane pašiepti. Paprasčiausiai man reikėjo siuntimo pas gerklės gydytoją. Poliklinikose nesilankau, nežinau visų procedūrų eiliškumo, bet toks sarkastiškas bendravimas su pacientais išvis, , atmuša" nuo viešųjų poliklinikų.
Virginija 2017-04-23 14:40:37
as aplamai pakraupus nuo registraturoje sedinciu darbuotoju mandagumo!! Baisu ka nors ir paklausti, atsauna taip lyg butum kaltas kad atejai ir paklausei kazka... galetu geriau atlaisvinti tokios darbuotojos, darbo vietas, gal atsirastu moteru korios sugebetu mandagiai atlikti si darba
Cia geras
Labas rytas buvau pas dantyste inai mane priime bet per skausmus tvarke dantis Laimute kapčiuvienė 313 kabinetas
Prašau įstaigos vadovus atkreipti dėmesį, rūbinėje dirbančių darbuotojų elgesį. Paduodant striukes iš darbuotojų visada sulaukiame nepagrįstų priekaištų ir nepasitenkinimo.7.50 iš vaikų buvo nepriimtos striukės, motyvuojant tuo, kad yra pabėgę iš pamokų. Atėjus man tėvui turėjau rūbinės darbuotajai aiškinti kokiu tikslu atvykau į sveikatos įstaigą.Trijų asmenų striukės buvo kabinamos ant vieno kablio, o paprašius pakabinti atskirai ji atsisakė.
Nesamone padare su kraujo davimu.nesciom sunku sulaugti eile juk mum tankei toleto reikia ypac jau 8 menesy.to talono nesuprasi kaip musa.pvz 60.ir eiti y 2 kam sekamnty jau 120.ir tada vel 66.budavopaprasta eile tai necia imdavo be eiles.dabar pencininkai dar apsauke jai ne ten atsistojai.
Na nelabai maloni situacija ir nemanau, kad tokia gyd. turetu dirbti ypac su nesciosiomis... Taip kalba eina apie gerbiamaja Goberiene.. negana to kad jos kaip gydytojos darbo laikas rasomas nuo 7:30 gydytoja darbe pasirode viena diena 3 valanda kita diena 9... kam tada duoti zmogui vizita anksti ryte jei atejes susiplanaves laika isgirsti tik gyd. Goberiene veluos apsišarvokite kantrybe. Na protu nesuvokiama koks poziuris i zmogu. Taip pat kaip ir zodziai aha tu nescia kolkas nematau reikalo ehoskopui per anksti po persileidimo pastojai nieko gero nebus... grubumas, pastovus pasijuokimas... as asmeniskai labai nepatenkinta
Š.m. vasario 5d. 12.05, patekau į rentgeno kabinetą eidama ir atsiprašydama laukiančių žmonių, kadangi įvesta kažkieno senovinė "gyvos eilės tvarka" į kurį buvau siūsta gydytojo. Nors šiam laikui registravausi prieš 3 savaites 12.00.
Patekus į kabinetą susidūriau su dirbančiūjų šlykščiu elgesiu. Įėjau pasakiau, kad registravausi internetu ir, kad mano kortėlė turi būti šitame kabinete.Man buvo užduodi su nepasitenkinimu klausimai: "nu ir kas?", "ką man dabar daryt?", "kas tu tokia?", "ir ką?". Pasakius, kad esu Simona ir nesuprantu jūsų elgesio, gal duoti dokumentą. Pasakė:"kam man tas tavo dokumentas?". Paminėjus, kad 13.00 turiu vizitą pas rebitologą ir reikės kortelės, pakeltu tonu išgirdau paaiškinimä: "negausi rezultatų, kortelę po to atneši čia, jei mūsų nebus padėk čia".
Atsiprašau, bet jei kreipiesi í gydytojus ar specialistus, lauki mėnesius, kad sužinoti priežastis, tikiesi pagalbos ar bent tiesiog priėmimo ir panašiai, o ne nepasitenkinimo ir grubaus elgesio lavinos. Aš su tais žmonėmis elgiausi maloniai, tai bent norėčiau, kad su manimi elgtūsi žmogiškai.
Ateinu gydytis, o neklausyt rūbinės darbuotojos pamokslavimų, jog mano palto nėra už ko pakabinti. Negana to, vaizduodama kaip mano palto neįmanoma pakabinti numeta ant žemės. Suprantu kiekvienoj profesijoje savos bėdos ir džiaugsmai, bet tokią akiplėšą pirmą kartą matau. Dar niekur neklausiau replikų, pamokslavimų iš rūbinės darbuotojo, o tuo labiau mano rūbo mėtymo. Tylėčiau, jei pirmą kartą rūbinėje lankyčiausi su tuo pačiu paltu. O kad visos ligos ir bėdos baigtųsi vien nuo palto kilpos prisiuvimo :D
Po mamogramos tyrimo buvo nustatyti gerybiniai dariniai ir šeimos gydytoja parašė siuntimą krūtų echoskopijai.Gyd, radiologė D.Galeckienė pasakė kad nemato dėl ko turėtų daryti šį tyrimą ir tik dėl tokių pacientų susidaro eilės.Taip pat aiškino, kad šeimos gydytoja neturėjo manęs siųsti ir didesnę dalį vizito laiko skyrė šiems pamokslavimams, sakė kad skambins gydytojai.Echoskopijai atlikti liko kelios minutės ir tik poto kai pasakiau, kad vistik tikiuosi tyrimo, jei jau atėjau.Bandžiau pasakyti, kad profilaktiniai tyrimai svarbu, visur rašoma neuždelsti, bet gydytoja paaiškino, kad pacientas, nebaigęs medicinos studijų neturi aiškinti medikui.Sutinku.Gal aš ir klystu, bet profilaktikos svarba visur akcentuojama ir manau, geriau atlikti vieną papildomą tyrimą, negu išgirsti pasakymą, , kur ankščiau buvote?;; Ir tai, deja ne pirmas toks atvejis, kai tenka pasijusti kaltu, kad lankaisi Dainavos poliklinikoje.
Norėčiau atkreipti visų dėmesį į Kauno Dainavos poliklinikos odontologės Dianos Pundzienės elgesį su pacientais, šiuo atveju su manimi. Prieš atliekant procedūrą (danties plombavimą, nes buvo nuskilęs dantis ir dalis plombos iškritusi) aš paprašiau jos, kad suleistų vaistų, jog nejausčiau skausmo (iš patirties žinau, jog priekiniai dantys itin jautrūs ir taisant juos, skauda), užšaldytų, tačiau ji man atsakė, kad vaistų nereikia, "čia juk ne gimdymo skausmai", tarė ji, kad dantį tik pašlifuos (nors iš tiesų taisydama dantį gręžė tikrai ilgai). Aš jos dar keletą kartų paprašiau, kad man suleistų vaistus, kadangi bijau dantų taisymo. Norėdama sušvelninti atmosferą, su jumoru paklausiau, ką daryti, kad bijau? Ji man atsakė, kad tokiu atveju turėčiau gerti valerijoną arba raminamuosius vaistus. Tuomet aš jai pasakiau, kad arba suleistų man vaistus, arba visai netaisytų danties. Po gydytojos replikos, kad "kokie tie žmonės, kiekvienam savo", suleido vaistus į dantį. Adatą įbedė turbūt iki nosies, matyt, iš pykčio. Aptarnavimas buvo labai neetiškas, nemandagus, grubus, paniekinantis, jokios pagarbos.
Mano šeimos gydytoja neperspėjo dėl didelio kraujo krešumo (o aš esu po plaučių embolijos ir kojoms gręsia trambozė). Tai sužinojau iš ginekologės, kuri man norėjo patarti dėl padidinto cholesterolio ir pamatė išsamius kraujo tyrimų rezultatus... Norėčiau gydytoją keisti...Gal kas nors galite parekomenduoti kompetentingą ir atidesnę šeimos gydytoją?
Sveiki, tikrai kartais nesuprantu tvarkos, kam registruotis pas gydytoja, jei turi sedeti ir laukti kol visi praeis pagal eile, kurie ateina cia zymiai anksciau, tai kam registruotis ir rinktis sau tinkama laika kada gali, nors vietu pas daugeli gydytoju tikrai buna gan nedaug ir tenka laukti apie menesi, o atejus cia susiplanavus savo diena, darbus bei kitus planus, sedi ir lauki dar apie valanda, tai kam tokia tvarka padaryta, jei kazkas kazko nespeja 10-20min, bet kai tenka laukti valanda ar net dvi tai nezinau koki laika tada reikia rinktis ir ateiti valanda pries, bet gal net nesiregistruoti, nes pagal laika niekas nevyksta, o jei nesulauksi eiles, tai vel per nauja registruotis ir gauti vieta tik po menesio..
Danutė Budrevičienė
2017-11-13 13:38:08 IP 78.58.21.216
Raimonda 2017-08-07 19:19:35
Sveiki
Gal rekomenduotumete sioje poliklinikoje seimos gydytoja kurio darbo passukimas skaidrus
Pilnai pritariu.Jau teko nukentėti Dainavos poliklinikoje.Labai dėl dantų.Už pirmą vizitą tik pakrapštymas sumokėti teko 116 eurų., toliau vieną taip sugadino, kad teko ištraukti.Nustatyta osteoporozė, gydytoja sako nereikia gydyti, kai bus 2, 5 tada (dabar skaičius 2)Reiškia reikia laukti kol bus visai blogai.Sužinojau, kad reikia gydyti ir kuo anksčiau.Ir dar visokių bėdų.
Atejau sergantis su temperatura pas gyditoja Ieva Martikonyte pasakiau jai kad man labai blogai o jinai kviete pacientus kurie atejo veliau uz mane ir taip pat neturedami registracijos lapelio, esu labai nepatenkintas gyditojos darbu bei izulumu.
atejau su siuntimu i poliklinika ten pasikeite.jei skauda pecius kitko negydy klubams nieko neduos reikia atskiro siuntimo.buvau pas reabilitologe.klubams atskiro peciams atskiro.paskyre lazeri o gaunu ji uz menesio.man siandien skauda pecius.gavau biotrona nes greiciau.nors man reikejo lazerio.pirkit daugiau lazeriu jei zmonems reikia.su sanariais daug kam reikia.su skausmais jokios pagalbos.gailiuosi kad i dainava ejau.reikia ieskoty kitur.nemokamas lazeris uz menesio.bet uz pinigus sumokejus gali gaut uz savaites.tai kam tas siuntimas ateik susimokek ir gydykis mokamai.bet jo reikia nes kvita israso reabilitologe.pas ja patekt reikia talono ir siuntimo.uzburtas ratas dainavos poliklinikoje ir pagalbos nera.fizioterapijos dAUG KABINETU BET PAGALLBOS NERA
Jurgita 2016-10-22 18:08:14
Piestom plaukai pasistojo.... o norėjau užsirašyti į šią polikliniką.... gerai, kad pasiskaičiau...
Gaila nespaskaičiau atsiliepimų anksčiau.... Su ašarom išėjau namo, nes puikus vizitas ir bendravimas su gyd.Žilinskiene buvo... Į šią įstaigą kojos nekelsiu.
Poliklinikoje tikrai dirba daug gerų gydytojų, ir poliklinika yra gera, bet reikėtų atkreipti dėmesį į žmonių komentarus, didelė dalis personalo yra labai nemalonūs ir nemandagūs, kodėl maloniai paklausus klausimo į tave pažiūri susiraukusiu veidu, ar yra nuodėmė klausti? Tai ir galvoju, jeigu žmogus neturi tolerancijos savo darbui, gal turėtų jį pakeisti? Kodėl būdama besilaukianti moteris turiu nervuotis ir lieti ašaras, už tai, kad paklausiau kur man kreiptis?
Rasa Jaruševičienė
2017-08-15 19:37:23 IP 88.222.12.251
Privalau pasidalinti skaudžia patirtimi...Liepos mėn pradžioje kreipėmės pas mano mamos šeimos gydytoją R.Mačienę del išbertų kojų, patinusio veido ir bendro silpnumo.Apžiūros metu buvo nustatytas alerginis susirgimas, išrašyti siuntimai kraujo ir šlapimo tyrimams, rekomenduoti vaistai nuo alergijos bei siuntimas pas alergologą. Po trijų dienų kreipėmės pas alergologą.Mama neatrodė stipri, tad gydytoja išrašė siuntimą į Respublikinės ligoninės skubios pagalbos priėmimą. Guldyti į ligoninę niekas neskubėjo, buvo sulašinti vaistai lašeline ir mes grįžome namo.Keista, kad tokiame gigantiškame Dainavos poliklininkos pastate neatsirado vietos skubiai pagalbai...Praėjus dar dviems savaitėms vėl registravomės pas šeimos gydytoją (anksčiau nebuvo galimybės, mat gydytoja sirgo).Nuliūdino tai, kad nebuvo pakomentuoti kraujo, šlapimo, plaučių nuotraukos tyrimų rezultatai.Gal tai neprivalu? Nežinau... Bet vėl gavome siuntimą pas alergologą išsamesniam tyrimui rugpjūčio 14 d. Mano mama mirė rugpjūčio mėn 3 dieną Respublikinėje ligoninėje.Kas tai?! Abejingumas, aplaidumas, neatsakingumas, neprofesionalumas, darbo imitacija, ar paprasčiausias garbaus amžiaus žmonių„nurašymas“.Kviečiu visus netylėti, naikinti abejingumo žmogui piktžolę. Rasa Jaruševičienė.
Sveiki
Niekada neįmanoma užsiregistruoti internetu.Įdomu-kodėl?
Paskambinau į registratūrą užsiregistruoti pas chirurgą dėl kojos nago nuėmimo. Išsamiai išdėsčiau savo problemą. Mane patikino, kad tokias procedūras poliklinikoje atlieka ir užregistravo pas gydytoją Alfredą Mačiulį. Dar teko palaukti keletą savaičių vizito (kadangi tiko tik vakarinis laikas). Kai atvykau pas gydytoją konsultacijai, pasirodo, kad šis gydytojas neatlieka tokio tipo procedūrų. Buvau nukreipta pas chirurgą Rimantą Raišutį. Registratūroje pasiteiravus, kodėl nebuvau iš karto nukreipta pas tinkamą gydytoją, gavau atsakymą, kad registratūros darbuotojos nežino, pas kokį chirurgą nukreipti su tokiomis problemomis. Jos tik automatiškai nukreipia pas bet kurį chirurgą. Su manimi buvo dar viena moteris su panašiomis problemomis ir lygiai taip pat neteisingai nukreipta. Sugaištas laikas, iškreipta statistika. Ar chirurgų užimtumas poliklinikoje toks mažas, kad reikia pas keletą siuntinėti?
Esu dekinga Odontologei Laimutei Kapčiuvienei už gera kruopštu gydyma ir malonu bendravima.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai odontologei Laimutei Kapčiuvienei už profesionalumą, efektyvų gydymą ir malonų bendravimą.
Ačiū, sėkmės.
2017.06.27d buvau nukreipta į 411kab dėl vairuotojo pažymėjimo pratęsimo. Iš manęs pareikalavo pažymų už 2012-2016metus. 2012.02.01-2013.01.01 buvau prisirašius prie UAB Neuromeda pas šeimos gyd. Jurčiukonienę. Tuo laikotarpiu Neuromeda buvo sudarius sutartį su psichikos sutrikimų centru, esančiu Dainavos poliklinikoj. Registrarorė visai nesivargino pasidomėti, nors Žaliakalnio poliklinikos (kurioje aš buvau prisiregistravus) puikiai matė visus psichikos centrus, su kuriais poliklinika buvo sudarius sutartis. 2017.06.28d pristačiau pažymą iš Žaliakalnio poliklinikos už 2014-2016metus. Gražiai pasakiau, kad UAB Neuromeda buvo sudarius sutartį su Dainavos poliklinika 2012.02.01-2013.01.01. (Mane apie tai informavo Neuromeda, kai nuvykau pas juos pažymos) Registratorė man atsakingai pareiškė, kad niekada su UAB Neuromeda nebuvo sudaryta jokia sutartis. Telefonu vėl kreipiausi į UAB Neuromeda. Buhalterė pakėlė sutartį ir man telefonu perskaitė. Tik tada buvau nukreipta pas gyd. Santą Sajauskienę, kuri puikiai žinojo apie sutartį ir mane priėmė. Poliklinikoj, prie 411kab buvau 2017.06.28d 14:05 Labai norėčiau, kad išsiaiškintumėt kaip darbuotojos atlieka savo darbą ir mane informuotumėte. Tai buvo sutrukdytas ne tik mano laikas, bet ir UAB Neuromedos darbuotojų.Sutrukdžiau ne tik administratorės, bet ir buhalterės darbo laiką. Pagarbiai Aldona
Registruoja naujagimius pas suaugusiu gyditoja pralauki menesi, nuvaziavus dar valanda su kudikiu pralauki eileje ir pasako kad nepriims. Kodel registruoja nepasako kad vaiku gyditojo specialisto nera. Niekada nebesilankysime jusu poliklinikoje, kada benueisi tik nervus sau susigadinsi
Nuoširdžiai dėkoju Gydytojai nefrologei Onai Gaišienei už jautrumą, supratingumą ir profesionalią pagalbą onkologinei ligonei. Linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.
Gavau extra atvejį pas LOR. Pralaukiau 1, 5 valandos, niekas nepaiso kad EXTRA. O visokios bobutės ateina ir be eilės tiesiog veržiasi į 605 kabinetą ir niekas nieko nesako. Po ilgo laukimo, paklausiau seselės kiek ilgai dar reikės laukti, nes aš su EXTRA atveju. Sako gali būti, kad labai ilgai, sako daug žmonių turim. Kur gi ne, laukiau pusantros valandos, pasikeitė 4 žmonės. Tikrai "DAUG". Seselė net nebekalbėjo ir pasislapstydama nusliūkino atgal į kabinetą. Baisu. Jokios tvarkos. Taip ir galą galima gaut!!! Mažiau kavytę gerkit darbo metu, tada darbas bus produktyvesnis ir mažiau neigiamų atsiliepimų bus!
Gydytoja L. Jakubauakienė pastoviai vėluoja į darbą. Vizitas buvo užregistruotas 7:30, gydytoja pasirodė darbe tik 8:10
Pasibjaurejus 2017-02-01 15:17:26
Neisivaizduoju kaip registraturoj ir dar vaiku skyriuje sedi tokios nemandagios darbuotojos! Kas per pasakymas daug gydytoju antroje ligonineje ten ir vaziuokite. Kodel turiu ten vaziuoti jeigu priklausau dainavai?!! Pasipiktinau. Ir tikrai nenoreciau informacijos tik tokios. Nebesinorejo daugiau nieko klausti, o informacijos reikejo.
Laba diena. Norėčiau sužinoti, kodėl susirgus gydytojui nėra informuojamas pacientas, kai masažo laukiama pora mėnesių, derinama darbai, o paskui internetiniame išankstiniame registravime žymim kad neatvykai ir perspėjama kad bus blokuojama registracija, Dažnai gaunu kad nesilankiau pas gydytoją, nors vizitas buvo.
Ačiū.
Šiandien apie 11:30, 2017.02.06 skambinau i Dainavos poliklinikos registratūrą užregistruoti savo kūdikį pakartotinam vizitui pas specialistą. Paklausus ar dar yra gripo epidemija ir kokiu laiku geriausia registruoti, ar geriau palaukti, ką rekomenduotų, registratorė labai nemandagiai, grubiai, su pašaipa balse atšovė: iš kur man žinoti, iš kur aš žinau kada baigsis ta epidemija. Ar tokios darbuotojos turi aptarnauti pacientus ir suteikti jiems informaciją??
Esu nėščia, mane priziurinti daktare tuo metu jau nedirbo, prasiau registraturoi gal galetu apziureti bet kokia dakatre ar viskas gerai nes judesiuku praktiskai nejauciau! Nuejus pas JAKUBAUSKIENE likau apsaukta kadangi talonas buvo pas dantiste, prie jos jabineto buvo zmoniu, tai atejau po dantistes, manes zinoti reikalavo to ko nereikalavo mano dakatre. Kada pradejau jausti judesiukus sakau nuo 15 sav. Sako man reikia menesio. Sakau nu dabar nepaskaiciuosiu (o jos turi visos tokias skaiciuokles popierines) sako as taves nepriimsiu jei nepasakysi sakau gerai einu! Tai vis del to apziurejo suruguiu veidu...ne karta teko susidurti ir anksciau kaip pagal rajona priklause ji buvo priskirta mano rajonui ir isbegau verkdama is jos kabineto!!! Nes taip nesiskaito su zmonem nezinau net kur skusti, kad tik tokie nedirbtu kaip ji...
Aistė Skukauskienė
2017-01-09 14:06:44 IP 78.58.170.110
Sveiki, registruojantis internetu gruodžio mėn., perskaičiau, kad per dvi darbo valandas bus patvirtinta sms žinute registracija. Taip ir įvyko. Deje, šiandien registruojantis patvirtinimas neįvyko. Susisiekiau Jūsų nurodytu telefonu. Pakėlusi ragelį moteris, nekantriu balsu ir nekorektiškai formuluodama klausimus, pasakė, kad sms jau pusę metų kaip nesiunčiamos. Tai kieno info yra tiesa - darbuotojos ar sergu.lt?
Ir dar... Klientas dažniausiai yra teisus ir tobulėti niekada ne vėlu.
Sveiki. Sendien labai nemandagei buvau pasitiktas 240kab. Lina Bieliauskienė. Pasakius kad turiu temperaturos 37.0 ji pradejo sakyti kad "cia ne temperatura ir kad cia ne atostogu dalinimo klynika". Kiek zinau tai normali zmogaus temperatura 36.6 jeigu as visa diena praleisiu darbe kur pastovei pucia skersvejai tai turbut gali kilti komplikaciju. Bet netame esme. Kaip ji isvis gali spresti apie pacienta is veido vercia suabejoti jos kompetencija, jai buciau koks tilenis tai taip ir likciau jos pykcio protrukio auka bet kadangi nusprendziau netyleti. Tai net temperatura pamatavo is to savo pykcio ir turbut dar piktesne pasidare kaip pamate 37.0. Gerai kad ji ne mano seimos gyditoja bet deja mano atostogavo, nes butu baisu eiti pas ja. Ir papulk tu man taip tarpusventi nuotaika sugadinta visai dienai!

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kodėl NT plėtotojai nesiveržia imtis architektūrinių konkursų
Kodėl NT plėtotojai nesiveržia imtis architektūrinių konkursų 11-19 06:45
Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai savanoriškai skelbti architektūrinių konkursų nesiveržia dėl ekonominių ir bendruomenių įsitraukimo priežasčių.
"Coca-Cola" ir "Monster" susikirto dėl naujų energetinių gėrimų
"Coca-Cola" ir "Monster" susikirto dėl naujų energetinių gėrimų 11-19 06:45
Bendrovė "Coca-Cola", galvodama apie produktų krepšelio plėtrą, ėmė žvalgytis į naują segmentą – energetinius gėrimus. Ir nors potencialo čia daug, pirmiausia bendrovei teks išsiaiškinti ir rasti...
Gręžiasi į sidabrinę kartą
Gręžiasi į sidabrinę kartą 11-18 19:05
Darbo jėgos stygių Lietuva jaučia vis stipriau, visuomenė sensta, tačiau mūsų šalyje vis dar sunku įsidarbinti vyresnio amžiaus, kartais vos 40-metį peržengusiems, žmonėms. Statistika...

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%