Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Norėčiau paprašyti daugiau empatijos ir pagarbos pacientams būtent iš Šančių padalinio registratūros darbuotojų, kolektyvas nekaltas, tačiau vienas darbuotojas labai greitai sugadino ilgus metus puikiai dirbančio kolektyvo viziją. Kol laukiau eilėje prie kasos, viena darbuotoja vaikui sukosėjus leido sau garsiai pakomentuoti, kad tokį vaiką išmestų iš poliklinikos su tokiu kosuliu. Gal pirmiausia reiktų savęs žiūrėti ir taisiklingai kaukę tokiu pavojingu laikotarpiu nešioti, o ne su išlindusia nosimi aiškinti sveikam vaikui, kur jį išmesti, o kur ne. Gėda..
Noriu padekoti masazuotojui Aleksandrui Stepanenko uz puikiai atliekama darba, supratima, turimas zinias ir galimybes. Po jo pagalbos jauciuosi naujai atgimusi.
Skaudejo danti uzdejo kazkokia s dar labiau skauda nei prieš tai bent skausma suvaldyt galejau o dabar skauda kad niekas nepadeda nemiegu 4para
Dėkoju kinezaterapiautei Erikai Pušinaitienei už nuoširdžią pagalbą lankant procedūras. Esu sužavėtas, kad yra tokių specialistų ir jie dirbą poliklinikoj.
Ačiū Erika
Edita Antanavičienė
2021-09-28 17:32:07 IP 2ju3kuqs
Noriu padėkoti Šančių poliklinikos otolaringologei Večienei už suteiktą skubią apžiūrą, nuraminimą. Ypatingą ačiū noriu pasakyti jos seselei Čeponienei, labai miela, maloni moteris, pagirianti ir supratinga. Ačiū jums.
Noriu padėkoti Dainavos padalinio chirurgui Anatolijui Reingardui už savalaikę būtinąją pagalbą, profesionaliai atliktą operaciją, parodytą žmogiškumą ir suteiktą išsamią konsultaciją. Ir jo rūpestingai padėjėjai, slaugytojai Vidai Sakalaskienei. Tariu jums didelį AČIŪ!
Dėkinga pacientė Marija Kuršienė
Antra menesi atšauktas vizitas pas daktare Dabusinskiene paprašius kad uzregistruotu extra atveju pas kita daktara jie vel man siulo laukt trecia menesi.. Maždaug numirk iš skausmo kol prieisi pas daktarus.
Buvau užsiregistravęs pas gyd M.Pagrandę 2021.09.20d 11.45, tačiau atėjus paskirtam laikui ir dar po jo 20 min nebuvau gydytojos priimtas, o pasibeldus į duris buvau aprėktas, kad žino, jog klientai laukia už durų, nors kabinete pacientų nebuvo jau gerą pusvalandį (paskutinis išėjo 11.40). Tad teko nusivilti tokiu požiūriu į pacientą ir išeiti be suteiktos med pagalbos.
Aleksandra Kšanavičienė
2021-09-10 07:21:39 IP 2fbauc4b
Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno miesto poliklinikos darbuotojams, o ypač gydytojai Audronei Šeibokaitei, kuri man Aleksandrai Kšanavičienei padėjo išsiaiškinti dėl galimybių paso galiojimo.
Su didžiausia pagarba Ačiū Jums.
Noreciau padekoti visam Dainavos poliklinikos registraturaos komandai uz malonu ir darnu darba.Ypac noreciau padekoti Aurikai Petrauske.Uz malonu aptarnavima.Si darbotoja pasitinka ligoni su sypsena ir visada maloniai nusiteikusi, kas ligoniui labai svarbu.Nuolat stengiasi padeti ligoniui..Ponia AURIKA, linkiu Jums islikti tokia profesionale Jusu darbe ir ateityje.Poliklinikoje pirmiausia ligonius pasitinka registraturos darbotojai todel labai svarbu, kad jie butu sutikti maloniai ir su sypsena, besistengiantys ligoniams padeti, kaip tai daro ponia AURIKA PETRAUSKE.Nuosirdus dekui AURIKAI.
Pastaruoju metu teko nemazai susidurti su nekokybiskomis medicinos istaigu paslaugomis.Deja bet, medicinos lygis Lietuvoje sakyciau bendrai yra gerokai smukes, lyginant su kokia 10 metu atgal. Manau tai jau niekam jokia ne naujiena. Taciau vis dar niekas nesugeba taip sokiruoti kaip Kauno Centro poliklinika. Su sia istaiga teko susidurti jau ir anksciau. Tada turejau mokamas paslaugas. Viskas buvo sumoketa i kasa, bet zinau tik tiek, kad jokios paslaugos nei is gydytojos nei toliau susidurus su administracija deja negavau. Administracijos poziuris i problema buvo keistai absurdiskas. Pirmas ispudis po bendravimo registraturoje, buvo "kaip is kitos planetos". Kas kt. miesto poliklikose atrode iprasta cia buvo reaguojama labai jau keistai. Bet dar didesnis akibrokstas buvo neperseniausiai cia apsilankius per viena is tu alinancio karscio dienu, t.y. birzelio 28d., pasidare bloga ir negalejau atlikti cia man paskirtos proceduros. Todel vel nuejau i registratura ieskot pagalbos. Man turinciai sirdies ir kraujagusliu problemu si kaitra tikrai neprideda sveikatos...taigi pakilo kraujo spaudimas, eme kalatotis sirdis. Tokiu atveju poliklinika kaip ir turetu buti viena is tu saugesniu vietu kurioje tokioj situacijoj gali atsidurti. Pamaniau cia bent pirma pagalba kas nors suteiks. Taigi as vel atsiduriau toj "kitos planetos " registraturoj ir emiau aiskinti padeti, prasyti kad butu galima kaip nors pamatuoti spaudima, nes jauciau kad vos stoviu ant koju. Tuo metu aplink zmoniu gal kokie 2-3, ir kokios 3 registratores vaikstinejo sau kaip per pertraukele....Tada viskas ir prasideda, as nepriklausau sitai poliklinikai, cia neprisirasius ! Tu gi niekad nezinau kur tau reikes pirmos pagalbos, pasirodo turi buti prisirases absoliuciai visur !!!! taigi del pagalbos man reikia kreiptis i savo seimos gyd., o ji gal;but randasi Silainiuose, Pasirodo cia visai nesvarbu kad tau spaudimas, kad temp lauke virs 30 ir Silainiai kt Kauno gale, Zodziu vaziuok is kur atvaziavus !.... Nors tuo metu gydziausi del tam tikru aplinkybiu butent cia. Nejaugi centro polik-je nera ne vieno kabineto su kraujospudzio matuokliu ??? ne vieno medicinos personalo kuris extra atveju galetu suteikt bent pirmaja pagalba ? !! Susirinko 3 regitratoriu konsiliumas spresti sito "super " reikalo, lygtai buciau paprasius padaryt sirdies operacija cia ir dabar ??? Tuo tarpu kai ta visa paslauga galejo uztrukti iki 10 min. Ne ne " nebent jau butu labai blogai..." prasitare viena is registratoriu ir konsiliumas nusprende : ne pas mus tokiu paslaugu neteikiama, ir bloga man ar ne issiuncia mane laimes ieskot i artimiausia vaistine... Ten pasirodo demesys tik Covidui vis dar teikiamas visos kitos ligos irgi nelabai egzistuoja. Jiems vis dar karantinas ir aparato nenaudoja.... Zinoma sirdies ir kraujagysliu problemos kaip lauke taip ir toliau laukia... idomu nuo ko jau daugiau zmoniu mire nuo uzmestu, negydomu sirdies ligu ar nuo Covido????? Kiek daug pastaruoju metu Lietuvoje kalbama apie sirdies ir kraujagysliu ligas, kiek visokiausiu formalumu ! bet tikros, realios pagalbos beveik jokios....ne karta pati tuo isitikinau, taigi vis labiau ir labiau pradedu suprasti kodel LT toks didelis zmoniu mirstamumas. Gelbejimasis yra paciu skestanciuju reikalas !!! ir siuo atveju tai jau tikrai....

P.s. Labai aciu Akropolio Euro vaistines personalui, konkreciai farmacininkei Sigitai, kuri manes daugiau jau niekur neissiunte. Ivertino mano bukle jr pasielge kaip tikra medicinos darbuotoja, nuramino ir suteike pirmaja pagalba. Dar karta aciu !

Kauno miesto poliklinikos paciente.
Šiandiena Danavos poliklinikoje likau be žado. Pasikreipus su skausmu ir didėliu uždegimu buvau tiesiogei išprašyta, šeimos gydytojos ir iš budinčio kabineto 240 budinčios "gydytojos" nes visi baisiai užsiėme, nors nei vieno ligonio..... Tai žodžiu jei nori pagalbos nesikreipk.... Vienintelė darbuotoja kuri bandė padėti tai registratorė.
Sveiki.Norėciau ir as palikti atsiliepiima apie Odontologe Marija Dovidaityte.Snd buvau iskoliota lb stipriai.Užejus i kabineta ir paklausiau ar galėtu greit paziuret mergaitei dantis i darželi pažyma tai pasake kad nera vietų reikia registruotis pasakiau gerai viso gero.nuejus pas kitus daktarus su dukra vyresne ir kudikiu susitariau su kitu kabinetu kad priims paziures praejo sita daktare garsiai saulke pakele tyčia mieganti kudiki pasake kad neapsisprendžiu lakstau nuo vieno kabineto iki kito nors puikiai pasake kad nepriims esu pasislykstejusi tokia odontologe tikrai gyvenime nežadu vest pas tokia bjauria palei duris kaip trenkė tyčia mate kad kudikis miega..Esu pasišlykštejusi sita daktare.
Miroslava Beciale
2021-06-04 14:37:00 IP 2nom5uos
Noriu padėkoti daktarei Gitai Valentukonienei už visada jauku priėmimą, nuostabiai atlieka savo darba, kaip pediatrė rūpinasi ir pataria. Visada su gera nuotaika, malonu laukti vizito.
Nuoširdžiai dėkoju Centro poliklinikos gydytojai endokrinologei Linai Barsienei. Maloni, dėmesinga ir nuoširdi. Ačiū.
Margarita Jacinienė
2021-05-18 16:52:57 IP 28ma2ih5
Noriu nuoširdžiai padėkoti Šančių poliklinikos procedūrinio kabineto darbuotojoms už didelį profesionalumą, operatyvumą ir malonų bendravimą.Net vaistų leidimas čia visai nebaisus.
Kauno poliklinikos puslapyje yra padėkos medikams, tačiau Centro poliklinikos medikams nedėkojama arba būna viena arba dvi pavardės. Ar toje poliklinikoje nėra vertų ?? Vadovė tiesiog didelė poliklinikos nelaimė - tokia nepagarba darbuotojams, kad net gėda dėl svetimos gėdos.....
Kiekvieną kartą bandant prisiskambinti į Dainavos poliklinikos registratūrą, ilgai niekas neatsiliepia. Ne kartą teko susidurti su tuo, kad registratorė nepagarbiai kalbėjo, aiškino, kad turiu skambinti aiškiau, tačiau paaiškinus situaciją, kad teko skambinti ankščiau nei prieš savaitę, registratorė nukreipė temą ir pareiškė, kad dabar prisiskambinau. Tačiau atvykus į gydymo įstaigą, esu mačiusi, kaip daugelis registratorių pakelia telefoną ir padeda jį šalia, vien tam, kad skambinantis asmuo negalėtų prisiskambinti, visa tai mačiau pati savo akimis.
Taip pat pagal savo ligą ir kiekvieną dieną vartojančius vaistus, negaliu gauti vaistų iki reikiamos dienos ir niekas į tai neatsižvelgia, kadangi be vaistų negaliu būti nei dienos.
Esu nusivylusi registratorių darbu, kadangi neturi nei pagarbaus bendravimo ir visada prisiskambinus kalba greitai, nieko nepaaiškinant, vos ne maždaug išsireiškiant, kad greičiau baigti pokalbį.
Gyd. Raišutis priima vėlesnius pacientus o kur mano laikas atejas turiu sedėti ir laukti. Nėra tvarkos. Kam tada tie laikai yra paskiriami jei priima ka nori gyditojas. Kodel turiu sedėti ir laukti jei mano laikas.
Sveiki. Kas galite pasakyti kaip galima normaliai užsiregistruoti internetu pas gydytojus. Tik vieną kartą apsidžiaugiau nauja registracija ir dingo Kiekvieną kartą vis naujos nesąmonės sukurtos, niekas netinka, net elektroninis paštas, kuris dvidešimt metų buvo geras, o dabar jau toks neregistruotas.
Kas mane uzregistravo vakcinacijai?Nei as prasiau nei pats kreipiausi tik gavau zinute kad uzregistruotas. Telefonu kuris zinutej prisiskambinti neimanoma.Kokia cia betvarke daroma priesmano valia?As visai nenoriu tos jusu Astra Zenikos
Noriu padėkoti Kalniečių padalinio gydytojai Aušrai Kašėtienėi (Otorinolaringologas)7H ir už labai dėmesingą, malonų bendravimą ir gydymą.
Rekomenduoju ir dėkoju už mamografinį tyrimą Radiologijos technologei MIGLEI GOROŠKINAITEI.

Jau keletą metų atliekant šį tyrimą susiformavo nuomonė, kad procedūra ganėtinai nemaloni ir skausminga.
Šį kartą nustebau, MIGLĖ GOROŠKINAITĖ tai atliko be jokio diskomforto. Ačiū
Šiandien Dainavos poliklinikoj gyd.Miliauskienė darė endoskopiją.Iki šiol negaliu atsigauti.Rusišku akcentu kalbanti sesutė elgėsi grubiai, paklausus kur dingo mano atsineštas Helicobacter testas išvadino mane kurčia (?).Kadangi kuo skundžiuos niekas manęs neklausė, tai bandžiau pasakyti pati, kad darant tyrimą atkreiptų dėmesį, tačiau niekam tai nebuvo įdomu.Tyrimas truko neįtikėtinai trumpai (galiu palyginti su aksčiau darytu šiuo tyrimu ir jo eiga).Atmosfera kabinete tvyrojo maždaug tokia:" eik greičiau iš čia", matyt todėl ir prisėsti niekas nepasiūlė.Stovint prie durų pasakė, kad nieko blogo nematė.Klausimas ar įmanoma ką nors pamatyti per pusę minutės stemplėje, skrandyje ir dvylikapirštėje? Žodžiu, kad poliklinikoj dirba "valdiškai" per švelniai pasakyta.Būtinai pakartosiu šį tyrimą mokamoj klinikoj ir jei atsakymas bus kitoks, tikrai nenutylėsiu poliklinikos darbuotojų aplaidumo.
Labai norėčiau padėkoti Kauno Šančių poliklinikos gydytojai Jadvygai Vaiktūnienei už profesionalumą, už dėmesį ir rūpestį. Kiekvienam, ypač negaluojančiam, labai svarbu kad galima pasitikėti savo gydytoju ir atsiduoti į jo rankas. Ačiū!
Siandien nuejo i Dainavos poliklinika uzsiregistruoti pas seimos gydytoja.Internetu neleido issoko uzrasas kad eiti poliklinika i kortele irasyti elektronini adresa.Registraturoj pasodinta nieko nesigaudanti ir pradejo vis kartoti kad nemoka ivesti elektroninio pasto, Ar nelaikas ja ten pakeisti nes sedi nuo tarybiniu laiku ir nieko nesugeba
Alius Bacevičius
2021-01-30 14:21:36 IP 65hihph3
Viskas gerai čia su gydytojais, išskyrus kardiologę G.Savinovą ir jos seselę.Nugydys, niekam nerekomenduoju lankytis, o seselės elgesys prilygsta aukščiausio lygio chamo elgesiui, vyt lauk tokias nemokančias bendrauti, išklausyti ko prašo pacientai....
Noriu pasidalinti patirtimi, kuri smulkmena man, tačiau nėra teisinga ekstrapoliuojant, jei su visais pacientais elgiamasi nepagarbiai, pasyviai agresyviai. Galima suprasti, kad medikams šiuo metu nežmoniškas krūvis ir žmogiški rūpesčiai, bet tai neturėtų pateisinti bjauraus elgesio su kitu žmogumi. Nedalinu savo el.pašto į kairę ir į dešinę, turiu tam savo priežastis, ir paprastai įstaigoms prašant mano el.pašto, pasiteirauju, ar būtinai jo reikia, atsakymas pagal situaciją būna, kad nebūtina, arba būtina ir važiuojam toliau su reikalu. Šiuo atveju pokalbis Dainavos padalinyje vyko taip (nepažodžiui):

-- El.pašto adresas?
-- Ar būtinas emeilas?
-- O tai kaip atsakymą jums?
-- Ar jūs tik emeilu siunčiate atsakymą?
-- O kaip kitaip, žinute?
-- Bet kodėl jūs į klausimą atsakote klausimu, aš juk nežinau, kaip jūs siunčiate...
-- Pertraukia, kažką ant viršaus kalba...
-- Man nepatinka jūsų bendravimas...
-- Man irgi daug kas nepatinka..
-- Bet...
-- (Pertraukia vėl) Jūs dabar ilginate laiką.
-- Tai jūs ilginate laiką, atsakydama klausimu į klausimą....
Tokį nedalykišką ir neprofesionalų bendravimo stilių pastebiu daug kur, tai norėtųsi, kad žmonės suprastų, kad toks bendravimas, uždavus paprastą klausimą, reiškia nepagarbą klausiančiam, aroganciją ir priešiškumą, ko sveikatos įstaigoje reikėtų vengti, nes žmonės ir taip ateina su rūpesčiais ir papildomos neigiamos emocijos, užkertančios kelią abipusei pagarbai ir pasitikėjimui, nereikalingos.
Lilijana Goberienė
2020-12-15 11:49:15 IP 28ma2pc0
Laba dieną, turiu nusiskundimą dėl Kauno miesto poliklinikos Aleksoto poskyrio. Jau trečią kartą kreipėmės į šią polikliniką dėl skiepų nuo gripo - kiekvieną kartą buvo gautas atsakymas, kad skiepų nėra. Aš esu neįgali, mano mamai 84 metai ir ji serga lėtinėmis ligomis, mums skiepai yra reikalingi.

Lilijana Goberienė
867809524
Kaunas
Šilainių poliklinika, rentgeno tyrimas.
Baisu yra tai, kad ne tik vyras atlieka moteriai plaučių rentgeno tyrimą, kuomet reikia nusirengti iki pusės, bet dar ir spokso ir neduoda nieko su kuo prisidengti kol bus pasiruošta tyrimo atlikimui. Etikos taisyklių paisymo išvis nerasta. Net einant į renginius prieš paduodant bilietą, vyro daiktus patikrina vyras, moters atitinkamai moteris. Tragedija, o ne poliklinika. Atrodo, kad vyktų karas ir vienas ir tas pats gydytojas atliktų visus darbus.
Sveiki visi,
Negaliu neparašyti, nors trumpučio atsiliepimo apie šią Kauno Šančių polikliniką. Apie 17 metų buvome Panemunės šeimos pol.pacientai.Kiek teko lankytis Panemunėje, tiek kartų su tokiu nemaloniu jausmu išeidavau, toks nemandagumas, pyktis, amžinai užimtos - ypač registratorės. Pakeitėme gyvenamą vietą, tuo pačiu ir šią polik.
Atvykus į Šančių didelę polk.nuo pirmų dienų esu nustebinta, kad visi čia dirbantys žmonės yra tokie humaniški ir malonūs.Širdingai ačiū iš visos širdies visiems jums.Sveiktatos, sveikatos visiems.

p.s. Labai apsidžiaugiau, kad gydytoja - ginekologė Veličkienė (atsiprašau, bijau suklysti vardą)- pasirodo dirba irgi šioje Šančių polikl., nes lankiausi pas tą nuostabią gydytoją ir Panemunėje.

Pagarbiai Diana Savukynienė
Noriu pasidžiaugti Dainavos poliklinikos kineziterapeutės Erikos Pušinaitienės darbu. Tai - ypatingas žmogus. Sužavėjo ne tik jos žinios, bet dar labiau - nuoširdus noras padėti pacientui. Ačiū Jums, Erika. Likite tokia, kokia esate, būkite sveika ir nenusivilkite savo darbu bei dažnai pritinginčiais pacientais. Jūs visiems labai reikalinga.
2020.11.05 d.lankiausi pas gyd.R.Zilinskiene.Apie vizitą galiu pasakyti tik tiek, kad gydytojai esminis dalykas yra atlikti visus formalumus o ligonis jai visiškai nerūpi.Kaip atėjau, taip ir išėjau su savo problemom.Turbut vaistinėje suteikia daugiau informacijos, negu gyd.Zilinskiene.Teks dar kartą registruotis pas specialista (bet jau dabar pasidomesiu, pas ką registruotis).Dainavos poliklinikoje lankausi daug metų ir čia dirba daug gerų specialistų.
Noriu pasidalinti džiaugsmu, kurį jaučiu kiekvieną kartą atėjusi į savo polikliniką. Kokie akyvaizdūs ir pozityvūs pokyčiai! Pastarosiomis dienomis teko apsilankyti pas reabilitologę Neriją Petrulienę. Neabejingai, profesionaliai įvertintos visos galimybės padėti man, atsižvelgiant į diagnozę. Visiškas atradimas man buvo individuali kineziterapija su REDCORD treniruokliu. Kinezierapeutė Erika Pušinaitienė su šiuo treniruokliu daro stebūklus. Stuburo negalavimai, kuriuos gydau beveik 20 metų, šios aukštos kvalifikacijos specialistės rankose ženkliai sumažėjo. Dabar žinau kiap ateityje galiu padėti sau. Atsirado viltis ir optimizmas. Ačiū labai. Visiems medikams ir Dainavos padalinio medikams atskirai linkiu kantrybės ir sekmės.
Sveiki. Kreipiuosi i Jus su nuomone apie Kauno poliklinikos vykdomo darbo specifika. Kauno poliklinikos vizitu pas gydytojus atsaukimo sistema yra nepatogi. Gauname zinute su priminimu apie vizita, tad kodel negalima atsakyti i ja tiesiog zodziu "Ne"? Skambinti ir ilgai laukti kol atsilieps registratura yra labai nepatogu ir ne visada tam yra laiko.
Antra, kodel registruotis reabilitacijos proceduroms reikia butinai atvykti asmeniskai prie registraturos langelio? Nesaugu. Virusai. Kodel nesudaryti patogumai kaunieciams? Sudarykite galimybe registruotis telefonu, iveskite proceduras i kompiuteri, kad matytu kineziterapiautai ir proceduras atliekantys specialistai. Lapelius su barkodais buna zmones tiesiog pameta. Prasome sudaryti daugiau zmogisko patogumo Kauno miesto zmonems.
Vienas trukūmas yra, kad negalima atšaukti registracijos interenetu reikia skambinti ir laukti kol kas atsilieps.
Nėra ką stebėtis, kad laiku nepriima, nes gydytojų krūviai nežmoniški, nėra dezinfekcijos nors ir siaučia korona. Atrodo paviršiai masažuose nevalyti, priemonės reabilitacijos. Kalbu tiek apie Dainavos ir Šilainių padalinius. Galėtų atsižvelgti administracija į tai, nes reabilitacijoje specialistai kartu ir korteles pildo ir valosi stalus. Betvarkė visiška. Darbas vyksta konvejeriu, atrodo kaip gydytojų vergystė, o masažuose tik paglosto, bet nieko keisto specialistė sakė, kad algos apverktinos 500 už etatą, o pacientų kiekiai nežmoniški.
Po ilgo laiko teko apsilankyti pas šeimos gydytoja"jei ją galima taip pavadinti".
Nesuprantu kam talonėliai reikslingi ir ksm registruotis.Jei neprieini savu laiku ir dar pakkausai kokia ji užsiemus ir kiek daug darbo nors kolidoriai tušti.Apsurdo ribos.
Atėjus 19.00val vizitui 19.30 dar sėdžiu už durų.Jau nekviesta įėjau i kabinetą ir išgirdau reiks palaukt.Atsiprašau tai kiek laukt?Mano kantrybė stipri bet....
Su didžiuliu skausmu teko kreiptis į ligoninę. Tai visgi klausimas kam ta šeimos gydytoja reikalinga?????
Nebent padejuot kokia ji pavargus.Tai miela gydytoja palinkėčiau susirast paprastesnį darbą....
Daktarai nepriima registruotu laiku. Visi verkia, kad reikia saugotis ir nesiburiuoti, juk siaučia Korona, tačiau net gydymo įstaigoje susidaro spūstys prie kabinetų. Atėjus laiku į vizitą tenka laukti minimum 10min ir daugiau laiko. Šalia mūsų stovi dar 7-8 asmenys. Nenormalu!!!
..negaliu tyleti, net ir rašant kyla spaudimas kalbant apie šią kardiologe, G.SAVINOVA, dirbančią dainavos poliklinikoje...Atvykus ilgai lauktai konsultacijai, buvau sutikta kaip spektaklyje... (atvykau, po kraujopludzio praėjus kelioms dienoms, kad pakoreguotu vaistuku dozę, jaučiau, kad perdidele)Pradėjus sakyti, kad reiktų mažesnės, buvo akcentuota, kad aš gydytoja, aš žinau, gerk kaip gerai, jei kraujuoti pradės, vėl kviesk greitąją.. ir pavartojo islydint zodzius:kaip aš nuo jusu pavargau, ciuozkit greičiau, ciuozkit......parvyke namo, (mes is Jurbarko r.), klauseme gyd.isgereme ryskiai mums suprantama dozę, kuria nurodė gyd Savinova, nors prasem (jautem), kad perdidele....21.00 išgeriau, 2.15 nakti-kraujopludis.. ((..iki siol jauciausi puikiai. (Sumažinta doze gerdama)).isvykome į greitaja pagalba, trečią ligonines piimamaji, ten apstabde kraujavimą, gryzom 10.30 ryte...paskambinau kardiologei, Savinovai, papasakojus situaciją, šaltai pasakė, darykit ką norit, viso gero.... (nieko nepatare), noretume sudrausminti tokia gydytoją, elgtis švelniau, nekelti spaudimo savo elgesiu. Esu pilietiska, todel nerekomenduoju papulti jai į akiratį (tikras zveriukas), mano nuomone.
Kada bus galima patekti į Aleksoto polikliniką (Kauno m. poliklinikos Šilainių padalinys) be išankstinės registracijos? Ar dabar visada reikės registruotis internetu?
Sveiki.Kaip buvo pasakyta šeimos gydytojos R.Mačienės, kad galėčiau nusipirkti vaistų nuo širdies reikia užsiregistruoti ir bus internete.Užsiregistravome su vyru gegužės 11 d., o atvykau 35 km nusipirkti 05 mėn.20 d, deja vaistų nėra išrašytų.Tai ką daryti dabar?prasidės ritmo sutrikimai.Naudojame Betalox ir Rytmonormą abu su vyru.Kur kreiptis??kaip gyventi.?
grybis bukauskas
2020-04-15 14:18:02 IP 2i577do1
Pati poliklinika tai tikrai gera, bet yra ypatingu daktaru, tokia padla save vadinanti, PASAULIO BAMBA, Gilvina Pociene, vaizduojanti save vos ne dievu, o jei neduosi pinigu tai nors ir neigalus tai turesi buti igadus
Zigis per dainavos polikninika. Dainavos poliklinika tai kas koks košmaras pasidarė. Pradėkime nuo pradžių- užsigestravom kai gyvenom Dainavos rajone. Persikėlėm i kalniečiu rajoną per viena gatve nuo Dainavos rajono. Teko operuotis kojas. Pagal įstatymus jeigu paciantas ne mobilūs šeimos gyditojas privalo atvykti i namus apžiūrai, bet pasirodo aš klysti- Dainavos poliklinikai tai negalioja, ne jų rajonas matai. Kas kaip pacianto tai neatsisako nes matyt pinigeliai tai byra nuo kiekvieno. 2 faktas - šeimos gyditojai dirba visi puse savo darbo laiko, visi kiek teko susidurtų- viena mėn. Dirba kita nedirba. Bet čia ne esme- būna žmonės irgi serga, atostogauja, mokinasi, dar kažkas. Cia yra atministracijos reikalas susitvarkyti visus galus ir srautus. Uzkliuvo kitas nuancas šiuo klausimu- pora kartu atšaukė vizitus vakare, o man nedarbingumas turi buti tęsiamas jau kita ryta ir ką skabini- tai net juokas neima 5 klases lygis pokalbio -sakai man ne darbingumas turi buti pratestas, man kitam galia ragelio vis aiškina talonų nėra 2 sav. Jus čia rimtai ant tiek durniu įjungę. Vėl sakai kad jus privalote paskirti vizitą tai islemena atvykti prie tokio ir tokio kabineto ir laukit. Ką atvykstu ir laukiu siauram kolidoriuj pasiremes ramentais 4 val. kur tave gali nubloksti koks neatsargus praeivis ir vėl gydisies dar puse metu. Pagaliau pagauni sesute ir klausi kada primsit nes jau tiesiog rankos nelaiko sunku stovėti ir vėl BAM i veidą tai iš kur mes turim žinoti kad tu toks atvykai, kortelės tai mums neatnešė, tu kitos gyditojos pacientams. Eik atsinesk kortele is registraturos. Ir vėl kyla klausimas jus čia rimtai? Prakantinat nežinioje zmones nes neatliekat savo darbo- ne pacientais turi nešioti korteles i kabinetą o personalas. Ka gi prasiramstai iki registraturos skai duokit man mano kortele. Tai as nesuprantu tu tukiu kvailu klaisimu vel ir vel tai kodel ne pas savo gyditoja, nors jos net nera ta diena, tai kodel is anksto nepasiemei korteles:) juokiuosi jau tada - pacientui jus negalit duoti kurteles nesioti patys turit nunesti, taigi juk tai vidaus dokumentas. gal as klystu? Gerai antra karta jau aš išsiaiškinu ten tas jų darbo ne rašytas taisykles. Atsauktas vizitus- skambinu ir riekalauju konkretaus laiko priimimo nes šuo metu sėdėti negaliu stovėti galiu tik kokias 5 min. Tai vėl BAM - tai atvykit nuo 8 ir laukit. Nu ar jums ten neatsibosta tas balagano žaidimas? Sakau privalote atvykti i namus arba paskirti konkretu laika nes pagal įstatymus tai viskas aiškiai nurodyta. Prisako 5 tel. Numerius ir liepė skambinti. Aišku šeimos gyd. darbo tel. išjungti visu mobilūs. I kabinetus nedasiskambini. Paskambinus vedejai tai pakelia ragelį pasakai toks ir toks paskirkit konkretu laika sendien nes negaliu laukti po operacijos gaunu atsakymą laukit pakviesiu šeimos gyditoja, pralaukus 30 min. Pati vedėja pakelia rageli atsiliepė ir klausė tai ko neskambinat šeimos gyd. Toks vaizdas atsiliepia padeda ragelį ant stalo pasakius kad pakvies kažką vėl pati atsiliepė ir pasipiktinusi trenkė ragelį nepataisiusi i telefono aparatą. Vėl paskambinus ir paklausus kodėl nervuojasi man aiškina kad niekas čia nesinervuoja vėl trenkia ragelį. Viskas aišku vėl skambinu ir ispeju kad visus pokalbius įrasiau ir isviesinsiu, perduosiu viska aukščiausiais administracijai- kaip vaistas suveikė!!!. Tik atsiprasom, laikas aiškus paskirtas, atvykus vežimėlis duotas, i kabinetą ivaziuoji po 5 min. Po 1 jau laisvas namo ilsėtis ir sveikti. Viskas super!!! Man tik klausimas - kiek darbo laiko isvaistoma, kiek pacientas iskankinamas ramesnis.
Kiek aplamai pinigų istaskoma personalui kuris nesugeba pagal galiojančias taisyklias dirbti, o dirba pagal kaškokias neaiškias turgaus panetkes. Dirba kaip patiems paprasčiau kad nuo savęs nustumti tik viska.
Kristina Pikelyte
2020-03-10 12:12:34 IP 2e7r3s7k
Sveiki!
Labai dažnai tenka lankytis Centro poliklinikoje.Noriu padėkoti valytojai Deimantė Ulinskaite.Ji dirba, kaip bitutė.Visada tvarkinga, maloni.Visada sveikinasi.Juk šitiek žmonių praeina, o ji visada dirba su ūpu.Manau, kad reikia tokius darbuotojus pastebėti ir sakau AČIŪ.
Sėkmės visam kolektyvui,
2020-01-27 dienai mano 3 mėn sūnus buvo registruotas pas edokrinologe dainavos poliklinikos padalinyje, registruojantis registratūroje administratorė informavo, kad gydytoja N. Smetanina kab. 253, pradeda darbą nuo 14 valandos, tad paskyre vizitą mums 14:05, atvykus į polikliniką 5 minutėms anksčiau nei nurodyta talone, pasiteiravus ar galima užeiti, sesute atsake kad gydytojos nėra dar. Viskas tvarkoje mes atvykome anksčiau nei turėjome palauksim 5 min iki savo laiko. Tačiau gydytoja į darbo vietą atvyko tik 14:25 kuomet jis prasideda 14:00 (ejo su lauko rūbais, pirkinių maišeliu ir rankine kas akivaizdu, kad ji nebuvo pas kolegas pasitarime ar kažkur, o katik atvyko) tai palaukiau kantriai kol pasiruoš darbui, atidaro kabineto duris ir staiga pakviečia i kabinetą užeiti kitą šeimą su vaiku kurie buvo katik atėję. Neatsižvelgė nei į tai, kaa kiek laiko laukia, nei į tai, kieno eilė pagal registraciją. Registruojantis su kudikiu tam tikru metu planuoji laiką, tiek jo maitinimo tiek miegojimo, kad gydytojai efektyviai galėtų atkikti savo darbą. Tikrai nuoširdžiai nerekomenduoju lankytis pas ją.
Esu baisiai pasipiktinusi Dainavos poliklinika, o ypač Valentukonienės sesute, dirba 334kab. Situacija tokia, kad niekaip nepavįko isisveikti namuose, galvoju nebelauksiu ir užsiregistruosiu, mano gyd.atostogavo, pasiule registratūroje pasiskambinti siai gyd., dave numeri, paskambinu, atsiliepia sesele sutariam, kad atvyksiu, issiimsiu kortele ir ateisiu, na ka pralaukiau valanda, niekas neislimdo is kab. Na galu gale paeme kortele, pralaukiau dar valanda, jau nebeturejau laiko prabuvusi dvi val. Nes skubejau i darba, iejau mandagiai atsiprasiau, paaiskinau situacija, kad labai skubu gal uzsirasykite mane kitai dienai, tai sako ne ne tuoj priimsime, ko pasekoje dar pasedziu 15min iseina pacientai, tai vis tiek priima kitus, sakau, tai nepriimsite, sako laukite, sakau as juk sakiau man skubu, tokiu naglu veideliu, o ka as galiu padaryti, tada atsistojau ir isejau, gaunasi, kad sugaistas mano pusdienis, o gauti blogai jauciantis paslaugas neimanoma, nukristim palei duris, tai gal.ir pastebetu tada...
Norime pasakyti nuoširdų AČIŪ Šilainių poliklinikos ankstyvosios reabilitacijos specialistams.
Gavome visapusišką pagalbą ir begalę patarimų. Ypač dėkojame logopedei Linai Drukteinienei.
Per keletą mėnesių padarėme labai didelę pažangą.
Dar kartą dėkojame už nuoširdų rūpestį, laiką bei pastangas.
2019 - 10 - 29 13h buvau užsirašiusi Šilainių poliklinikoje, atvykau vėluodama vos 1 minute (taip, mano klaida), registratūroje susitvarkiusi laukiau prie gydytojos kabineto apie pusę valandos, net ne vienintelė. Gydytoja apie 13.30 išeina iš kabineto ir klausia, ko čia laukiame? Sako turiu išvažiuoti ir nebegaliu Jūsų priimti (nors pačios darbo laikas iki 14h) ir dar pasiūlė atvykti kitu metu.Tai atsiprašant, būtų galima ir perspėti anksčiau, nes maloniai sukoriau neblogą kelią ir sugaišau savo laiką, kad tiesiog pasėdėčiau laukdama :) Ačiū, už puikų pirmą vizitą ir nerekomenduoju niekam gaišti laiko šioje poliklinikoje, neveltui tiek daug vietų yra.
P.S gydytoja V.Karelienė

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Arčiausiai TOP 10 atsidūrusios didmeninės prekybos įmonės
Arčiausiai TOP 10 atsidūrusios didmeninės prekybos įmonės 10-16 12:53
"Verslo žinios" pagal redakcijos analitikų sukurtą reitingavimo modelį skelbė didmeninės prekybos sektoriuje lyderiaujančių įmonių reitingą. Šioje publikacijoje – žvilgsnis į antrąjį TOP 10-tuką...
Kaip turėtų elgtis vadovas, kai darbuotojas išeina
Kaip turėtų elgtis vadovas, kai darbuotojas išeina 10-16 11:27
Norinčiųjų keisti darbdavį yra kaip niekada daug, rodo tarptautinis konsultacinės kompanijos "McKinsey" atliktas tyrimas. Ekspertų vertinimu, vadovams tai turėtų būti įspėjamasis skambutis –...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%