Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Po apsilankymo pas reabilitologę Petružienę galutinai apsisprendžiau-atsisveikinu su šia poliklinika visiems laikams!nesiplėsiu pasakodama koks gydytojos elgesys nuvylė visiškai.nepaiso gydytojos etikos kodekso, apstulbino požiūris į pacientą, dar daugiau-neprofesionalu.registratūros darbuotojos, kurios registruoja reabilitacijos procedūroms daugiau žino (tarp kitko, pagal bendravimo kultūrą ir išsamius paaiškinimus registratorės pilnai gali pakeisti reabilitologę).gal toms močiutėms, kur ateina prašyt šildymų ji ir tinka.linkiu pasidomėt, kaip dirba reabilitologai kurie tikrai myli savo darbą ir gerbia profesiją.
Lankiausi Dainavos poliklinikoje pirmą ir tikiuosi paskutinį kartą. Tokių nekompetetingų ir nejautrių žnonių, pradedant registratūros sarbuotojomis, baigiant gydytojais, nesu mačiusi gyvenime. Jaučiau didelius skausmus dešinėje pilvo srityje, nei vienas mane apžiūrėjęs daktaras nerado nieko blogo ir nesutiko pateisinti mano praleistos darbo dienos. Galiausiai su ašarom akyse įsiprašiau pas kitą gydytoją, kuri užpildė nedarbingumą tai dienai. Vaistų nepasiūlė, kitą rytą jau buvau Kauno Klinikų priimamajame, kur buvo suteikta pirma pagalba bei rasta skausmo priežastis. Be to, Dainavos poliklinikoje praleidau kokias 6 valandas, 4 iš jų tuesiog laukimas už durų.
Vilija Grinkevičienė
2019-08-12 18:11:49 IP 2h859boe
Liepos mėnesio pabaigoje užsiregistravau Šilainių poliklinikos registratūroje skiepams nuo erkinio encifalito. (registruojantis klausė apsilankymo tikslo) Paaiškino, kad tam būtina registruotis pas šeimos gydytoją. Tinkamas laikas anksčiausia buvo 08, 12. Atvykusi pas gydytoją sužinojau, kad vakcinos neturi. (pasirodo jos jau nebuvo daugiau nei savaitė), tačiau nebuvau informuota, kad paslauga nebus suteikta-gaišau savo laiką ir užėmiau laiką pas gydytoją atvykti kitam pacientui.Gautoje priminimo žinutėje prašote atšaukti registraciją, jei negaliu atvykti, (mažiname eiles pas gydytoją :)) tačiau tokio pat veiksmo iš poliklinikos nesulaukiau.Pasiūlymas buvo vėl registruotis, laukti pora savaičių...
just me 2019-04-02 16:21:26
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
Profesonalus gydytojas, kuris moka dirbti su vaikais, lengvai per pora minuciu apramina bet koki vaika.
Laima Gabriūnienė
2019-07-31 14:20:11 IP 2df77h99
Š.m.liepos 08 d.buvau užregistruota pas oftalmologę gyd.Rimaitienę Šilainių padalinyje. Artimiausias laikas buvo 07.31 d. Ilgas laiko tarpas, bet galvojau, kad pakentėsiu. Man ant dešinės akies voko apačioje pradėjo augti kažkoks neaiškus augliukas. Šiuo metu aplink jį darosi kiti panašūs dariniai su geltonomis viršūnėlėmis. Akis kartais ašaroja, labai jaučiamas niežėjimas ir trukdo. Labai laukiau vizito. Ir štai 07.30 d.gaunu iš poliklinikos žinutę, kad mano vizitas atšaukiamas! Be jokio paaiškinimo, be nukėlimo kitai datai. Visiškas nesiskaitymas su ligoniais. Internete nebuvo jokio įrašo, kad gydytoja atostogauja ar serga. Registracija tik rugsėjo mėn. Tiesa - mokami vizitai gali įvykti ir už kelių dienų! Bet mokami!!! Tai kodėl nebuvo galima perkelti į artimesnę datą, pvz.pakeičiant mokamus į nemokamus? O jei man kažkas rimto toj aky? Ir svarbi kiekviena diena? Nes taip prieš mėnesį nebuvo, nei niežėjimo, nei trukdymo matymui. Ir mano nuomone, jei vizitas neįvyko dėl gydymo įstaigos kaltės, tai reikia derinti abipusiu sutarimu su pacientu!!! O nepalikti ligonio likimo valioj... Tikiuosi, kad ateityje taip nebus. O ir telefonu turėtų bendrauti kultūringiau. Nes kaip atsiliepia, taip ir bendrauji su žmogumi.
just me 2019-04-02 16:21:26
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
priėjom kraujo tyrimo, pas kolegę. Ir ji nuostabiai susitvarkė su savo darbu. vaikas džiaugėsi šypsenėle ant rankutės. Didelis ačiū.
Dainavos skyriuje nuvykau tarptautinio skiepu paso. Sumokejau kasoje. Nusiunte i 234 kab. Ten buvau aprektas ir iskeiktas. Teige kad jei nepriklauso cia nieko pildyti. Nesuteike jokios informacijos apie paslauga. Bet likau isigijes tuscia skiepu pasa. Ar cia normalu taip bendrauti su klientais. Nes manau jei tame skyriuje neteikia tokiu paslaugu tai galetu informuoti o ne pardavineti pasus kuriu jie nepildo. Nuvykus i kita istaiga ten vel teko susimoketi uz paslauga ir uz pasa. Paslauga atliko pilnai.
Inga 2019-03-25 12:04:13
Mane labai stebina "Skubios" pagalbos kabineto paskirtis Dainavos poliklinikoje.Kadangi dukra susirgo, sloga, skauda gerklę, temperatūra 37, 5, o šeimos gydytoja šiandien nedirba, tai nukreipė į šį kabinetą. Gal pagalbos kokios ir sulauks, dar nežinau, bet dėl skubios, net vetkti norisi. Laukiam jau 2, 30 val ir neaišku kiek dar teks laukti tos "skubios" pagalbos. Gal nereikėtų tyčiotis iš pacientų ir bent jau pakeisti kabineto pavadinimą, pvz. į "Neprarask vilties".
na Jūs turbūt suprantat, kad skola ir gerklės skausmas tikrai nėra skubios pagalbos reikalaujančios ligos...
Gitana 2019-04-01 19:49:36
nuvedžiau vaiką paimti kraujo iš venos mokamiems tyrimas. 20190401 11 val. kadangi vaikas verkė mus tyrimo nepadare sakė nusiraminti ir ateiti. Atėjom 17 val. mums tyrimų vėl neima sakė nusiraminti. Jam 3 metai jis labai bijo verkia ir muistosi.jau žino kur vedu ir dabar dar labiau bijo nes žino kur vedu. kaip elgtis kad paiimtų vaikui tyrimus ?!
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
Sveiki, laukiau dėl vairavimo pažymėjimo sveikatos patikros, pas MYKOLAITIENĖ pralaukiau 2h patikros galiausiai atėjus mano laikui, gydytoją, pareiškė, kad baigėsi darbo valandos, labai diekoju, už beverčiai sugaištą laiką.. Nepatariu kitiems registruotis pas šeimos gydytoja, Mykolaitienę, sutaupysit laiko ir nervių.
nerekomenduoju M. Mykolaitienės......
Turėjome taloną į rentgeno kab. 326 kovo18d. 15.10, prie kabineto buvome atvykę 13.40 išėjus darbuotojai iš kab. ir paklausus koks jūsų laikas talono mums atsakius pasakė kad keisis 14.00 pamaina ir ji priimti negali nors visą tą laiką nebuvo nei vieno paciento. ČIA IŠ TOS SERIJOS KAIP NORIU TAIP DIRBU
Dainavos poliklinika. Kovo 7 diena uzsiregistravau pas ortopeda kovo 8 dienai. Atejau paskirtu laiku, bet kazkodel mano korteles pas daktara nebuvo. Nusiunte mane i pirmo auksto registratura pasimt korteles. Eiles dideles. Tai del to kad sesele tingi pakelt subine ir nuait greit paimt kortele, man teko 30 min laukt eilej. Ar pacientas turi kentet del poliklinikos darbuotoju klaidu.
Seselė Marina Apanaviciene nelabai patikima ir atlieka ką pasako, dėl iškilusių problemų informuoja pacientą jau daktarei pabaigus darbą, o mobilaus nr nesako, neatsakingas požiūris į ligoni ir pacienta
Reikejo biuletenio. Mano daktare atostogauja, tai niusiunte pas kita. Valanda laukiau kol priejau. Niusiunte rentgeno ir pas chirurga SKUBOS tvarka.. tai dar puse valandos laukiau pas rentgena. Nu ten viskas greit, nuainu iki chirurgo. Laukiau 2 valandas, kol galiausiai pasake kad nepriims. Gryzau pas daktare, o ji jau namo isejus. Vel is registraturos pasiemiau savo kortele ir vel laukiau 2 valandas kol priejau. Bardakas
Retkarciais paskaitykit, ka apie Jusu daktarus galvoja ir raso ligoniai. Atsiliepimai primena Mengeles metodus
Nerekomenduoju Dianos Pundžienės odontologės Dainavos poliklinikoje! Turėjau šiandien labai nemalonų vizitą pas jos, kuriuo metu man tereikėjo kad Ji aptartu apie mano dygstancius kreivai apacioje protinius dantis, vienas neišdyges, o kito galiukas šiek tiek islindes, jau yra salia kito mano kruminio danties, dantenos skaudzios, valgyti kietesni maista taip pat sunku.. Odontologė visiskai nesidomejo apie protinius dantis, tik po puole ziureti mano blogus dantis, kuriuos kartojau kad siuo metu tvarkausi, ir atejau ne del to, atejau del protiniu dantu kurie sukelia diskomforta! parodziau panoramine nuotrauka daryta 2018 metu gegužes menesi, zinoma, dabar kitaip butu pasidarius nuotrauka, taciau bent kazkokiu irodymu turejau kad jie man dygsta kreivai.. Odontologe man pradejo pasakoti kad visai apacioje nedygsta kreivai, kad kaip tik atvirkciai, virsuje dygsta kreivai. Nors virsuje man jau isdyges ir tiesus protinis dantis! Pasakiau kad noriu siuntimo i Klinikas pas chirurgo, ten pasidarysiu panoramine, ir spresiu ten ar operuotis ar ne.. Tai vos gavau siuntima, buvo labai nepatenkinta odontologe, nemaloniai bendravo, pasake kad ko cia atejau jei viskas gerai, gavusi siuntima siaip taip per kancias ji man pareiske kad cia rasyt kai net nezino kas man yra.. O paklaus ar skambintis i Klinikas, ji atsake kad jai neidomu ka darysiu, kad vos ne tik greiciau eiciau lauk. Tai zinokit taip ir padariau, isejau neatsigrezus. Jau tokios odontologes gyvenime nenoreciau daugiau sutikti, ir nelinkiu niekam, nesuprantu kaip dar galima pas tokios eiti dantia tvarkytis. Palinkesiu tik daugiau pozityvumo siai odontologei ir kad maziau skleistu savo pesemizma!
Jau šios kaip kurie darbuotojai dirba tai ale atidirbti dieną. Užsiregistruoti neįmanoma pas joki gydytoją, nes registratūroje sėdi "didžiausi" vadovai.
Registratūroje siuntineja iš vienos registratūros į kitą. Kol pasako: o ką man daryti, susirgo gydytoją. O tai pacientui ką daryti? Laukti kol pasveiks arba registruotis kovui. Tai kaip atrodo, kad einam tik šiaip sau į polikliniką arba turėdami kažkokia liga.
Dar anksčiau pranesdavo, kad gydytoja nepriims, o dabar issiprasai iš darbo ir gauni atsaka- kad ką jai daryti. Tokius darbuotojus laikas būtų keisti, sėdėti joms ir dirbti ne su žmonėmis. Tikriausiai reikės bėgti iš šios įstaigos, nes paskutiniu metu tik moka vaikyti. Už ką mes mokame soc draudimą jei susirgus į tave žiūri kad jo čia atvaziavai.
Korumpuota poliklinika.Atsiliepinus apie gydytoja administsatorius nerodo, sovietinių laikų gydytojai kyšininkai.
Ruta 2018-08-24 18:19:59
Kalbant apie odontogijos skyrių Dainavos poliklinikoje nėra žodžių... Visiška betvarkė... Žmonių pažeminimas ir pinigų mokėjimas už nieką... Esu pasipiktinusi paslaugų teikimo kokybe...
Visiškai pritariu.nuo vasario mėnesio bandau susidėti dantis ir jaučiu, kad prieisim iki teismo.Išsityčiojimas.
Jau sėdžiu prie trečio kabineto. Ateinu laiku, bet gydytojams pacientų laikas nerūpi. Seselės paslaptingai vaikšto su kavos puodeliais lyg tai būtų pats brangiausias įvykis ją išgerti. Bet tik ne žmogaus sveikata ar darbo disciplina. Prie durų sėdim dviese. Laukiu laukiu laukiu ir nesulaukiu praėjo jau 30 min. Turiu grįžti į darbą.
Laba diena. Perskaičiau daug negatyvių komentarų ir kilo noras paprieštarauti. Esu labai patenkinta poliklinikos darbu. Su šeima praeityje lankėmės Šilainių, šiuo metu - Dainavos padalinyje. Ir super. Tiek šeimos gydytojai, tiek specialistai (vaikų ir suaugusių), tiek odontologai mums viskuo įtiko - ir kompetencija, ir kultūra, mandagumu. Jei reikia palaukti, nesiveržiame, visada išklausome, ką gydytojas nori pasakyti. Į visus klausimus gaunu geranoriškus atsakymus. Peršasi mintis, kad tikrai ne visi rašantys yra teisūs.
Pasišaipymas iš žmonių, daug metų lankausi, turiu visą ligų istoriją, ateinu prasitęsti medicininės dėl darbo, pralauksiu kol papletkins su bendradarbe pusvalandį, sulaukus pašnekesių pabaigos patekau i kabinetą, ir ką jūs manote-kažkokia susireikšminusi "višta _daktarė "siunčia mane spauduko knygelėje, įrašų jai trūksta matai.... 20 metų dirbu, kitose įstaigose jokių problemų, o šie matai pagal sistemą dirba....., kaip mokykloj klaidų paieškojo, taigi dėl bendros darbingumo būklės ateini o ne įrašiukų teisingų ieškoti, taip ir vaiko žmonės pirmyn-atgal, nors užtruktų minutę, man kainuos diena... Venkite šios vietos sistemingos betvarkės!
Šiandieną, t.y. 2018.09.18. iš anksto užsiregistravę pas šeimos gydytoją Mačienę ir atlikę kraujo tyrimus apsilankėme su vyru.Jam buvo talonas pas urologą su kraujo tyrimu.Kraujas buvo priduotas 09.12.d.deja to tyrimo nebuvo ir dar visą valandą ieškojome kortelės.Man taip pat nerasta kortelė, reikia patiems susirasti.Šeimos gydytojai buvo pasakyta, kad reikia kraujo tyrimo, deja jo nėra, mums reikia suvažinėti 120 km.tai gydytojai visai nesvarbu ir dar jai reikia viską nurodyti, o ji tik popierius tvarko.Pagal gydytojų atsakymus visai nenukreipia kur reikia, tyla ir viskas, tik atsitiktinai sužinojau pas gerklės gydytoją, kad turiu skrandžio išvaržą.Ačiū gyd.J.Navickienei 605 kab.Tai šešta gyd, kuri padėjo ir rado priežastį, o ne nukreipė pas psichiatrą.Prašau kas nors pasakykite kur gera šeimos gydytoja.
Atėjus į šią polikliniką reikia apsišarvuot kantrybe. Antram aukšte sėdinčios registratūroje ponios tokios nemalonios, jei susirgai ir daktarė nedirba tai esi kalta ir privalai registruotis kitai dienai, o kad sergi ir gali kitą dieną būti dar blogiau niekams nerūpi, jei nemylite savo darbo tai gal atlaisvinkite vietą naujiems darbuotojams, kurie mokės elgtis su žmonėmis ir susitvarkys su savo darbu.
ne tavo reikalas
2018-06-29 18:45:40 IP 28ma23rm
apie dainavos poliklinika.dare proceduras ultragarsu, darytoja kalbejo kaip turguje. geda perpasakoti. neisigilino i atnesta lapeli kur nurodyta rodiklyte su kuria vieta reikia dirbti. dirbo su didesniu plotu nes pasak ju suvokima man yra "tokia tai liga" buvau abejuose kabinetuose. ir nusivyliau. nelabai gaudosi nuo ko daro su tuo ultragarsu. abidvi neprofesionalios. poliklinikoje yra vaistine kur parduoda tepala. vaistininke uzdave klausima ar as to tepalo po proceduru nepalieku? nieks nepasake sioj poliklinikoj kokia liga turiu: nei seimos gydytoja, nei "specialiste" reabilirtacijos gydytoja is 224 kabineto.o procedurininkes kalbejo apie kitas ligas pagal jos suvokima kam tas ultragarsas skirtas....proceduros kainuoja.... tai kazkoks pinigu siurbimo mechanizmas
...as tai visai kitu reikalu...nu niekaip nesuprantu...dainavos poliklinikoje...kodel nera tualetinio popieriaus..dezutes kabo..as suprantu, kai po pietu nebuna..bet atvykusi rytinemis valandomis...3 aukstas.. Na gal namo nesasi..noreciau buti pilietiska..ir suzinoti kam kabo tie laikikliai popieriui...niekada kiek tenka lankytis nera popieriaus..sendien 2018.06.28. 9.55h
Rekomenduoju pas labai gera gyd. R.NARKEVICIENE...
Ir apskritai įdomu, ar čia kažkas atkreipia dėmesį į tiek kasdien rašomų skundų, ar kažkam perduodama informacija, ar kažkas domisi!?? Ar šiaip paskaitoma ir pasijuokiama ir numojama ranka į tokį neadekvatų poliklinikų darbuotojų elgesį!
Aš Šilainių polikliniką tikrai pradėsiu visiškai viešinti ir į pagalbą kviesti žurnalistus, gana iš žmonių tyčiotis, kiek galima! Kiekvieną kartą kai tik ateinu, nuo pat registratūros darbuotojų iki galutinio proceso pas specialistą, reikia visus nervus ir kantrybę palikti kol patenki. Iš po vakar prižadu, tikrai taip visko nepaliksiu ir kreipsiuosi su notarais ir oficialiu skundu!!!
Šiandien buvau užrašius dukrą centro (Kauno poliklinikoje) dantų higienai.Dukra registruota prie Dainavos poliklinikos. Kadangi po poliklinikų reorganizacijos liko viena Kauno poliklinika ir visur rašė kaip dabar bus patogiau ir geriau pacientams ir bus galima registruotės į bet kurią Kauno polikliniką. Tai yra mokama procedūra (25€).Užsiregostravom prieš mėnesį, per tą mėnesį tris kartus poliklinikoje teiravaus ar nereik siuntimo ir ar tikrai galima iš kitos poliklinikos užsirašyt ir buvau visus kartus patikinta kad galima. Atėjus vizito dieną į registūra regiatratorė paprašė siuntimo atasakius kad neturi ir kad teiravomes 3 kartus ir buvom patikintos kad nereik, registratore sutrikus paskambino gydytojai Garalevičienei į kabinetę. Po pokalbio buvo informuota kad siuntimo nereik bet kadangi esam iš dainavos poliklinikos o ten irgi yra dantų higieniste turėsime susimokėt dvigubai. T.y apie 50€. Atsisakėm tokios prabangos kadangi privačioje klinikoje galima pigiau pasidaryti dantų higieną. Kadangi labai nustebino kad nebuvom informuotos registruojantis kad reiks mokėt dvigubai paskambinome į ligonių kasas pasireirauti. Ligonių kasos garantavo kad to negali būt ir kad visose Kauno poliklinikose po reorganizavimo galima registruotis ir kaina nuo to negali keistis ir kad tai yra savivaliavimas. Pradėjus domėtis skambinom į centro poliklinika ir nieks negalėjo atsakyt kol nesujungė su gydytoja Garalevičiene kuri ir informavo apie dviguba mokestį. Jos paaiškinimas buvo kad, kadangi pacientas registruotas dainavos poliklinikoje tai už jos atlikta procedūra ir mums apmokėjus centro poliklinikos kasoje tuos pinigus gaus dainavos poliklinika o jie nieko negaus už atlikta procedūra. Taigi jie prašo dvigubai sumokėt kad būtų finansinė nauda jų poliklinikoje. Ir nors ligonių kasos teigia kad jie neturi tokios teisės bet gydytoja Garalevičienė teigia kad turi tokia teise ir nurodymus iš valdžios ir liepė rašyt skundą... Tai nesupratom kokia tiesa... Ir kokia nauda iš poliklinikų reorganizavimų jei net poliklinikų darbuotojai ir regoatratorės nežino ar reik siuntimu ir ar dvigubėja kainos
Viskas prasidejo nuo to, kad nestumo testas parode teigiama rezultata, vaikeli su vyru planavome ir laukiame. Taigi nusprendziau persiregistruoti is pusiau privacios klinikos i Dainavos poliklinika. Visu pirma darbo laikas nurodytas ir sestadieni iki 13.00 val. Atejus ir paklausus del uzsiregitravimo, registraturoje sulaukiau tik pikto snypstymo siandien niekas nedirba, tik budinti gydytoja, sakau man nereikia budincios gydytojos as tik noriu uzsiregistruoti i poliklinika, niekas nedirba, ATEIK Pirmadieni- atsove. Kam rasyti, kad poliklinka dirba, jeigu negali tokios paprastos proceduros atlikti. Atvykau pirmadieni siaip ne taip uzregistravo. Talonas pas gydytoja po dvieju savaiciu. Anksti ryte 8.00 val. Atvykus man pasake, kad blogai uzregistravo be gydytojo siuntimo echoskopijai is kart. Ta nakti prastai miegojau, dar hormonai sukile del nestumo 8.00 ryto atejus pries darba man pareiske, kad Jus padarete klaida ir ne taip uzsiregistravote, mane uzregistravo cia registraturoje... Apgailetina... Siaip ne taip mane prieme ne itin maloni gydytoja, nieko normaliai nepakonsultavo, per 3 min atliko echoskopija ir laiva, as apsalus ir apakus nuo tokios poliklinikos, lyg buciau kalta kad mane neteisingai uzregistravo. Nesciosios prieziuriai kreipsiuos kitur, nes neimanoma.
Greta Žemaitytė
2018-04-18 11:08:25 IP 2ju3l7ou
Kauno Dainavos poliklinika - Sveiki, šiandien 2018.04.18 \10 : 50. 614kabinetas Gyd
Mitkienės neurologės pamaina. Turėdama sesė EXTRA talonėlį, ir pasakius gydytojai buvo seselės pasodinta toliau laukti nors nebuvo ne vieno žmogaus, veliau atejus kitam žmogui dar kart buvo pakartota išėjus seselei, kad laukiame su EXSTRA ji priėmė kita žmogu, o sesei liepė laukti kad priims poto. Nesuprantu kam tie EXTRA ir negana to nėščiai moteriai buvo taip sudėliota!!
Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai K.Girdžei.Puiki savo srities specialistė, puikiai išmananti savo darbą ir gebanti atsakyti į visus klausimus.Be galo maloni moteris, rūpestinga, sąžininga, atsakinga.Ačiū dar kartą jai.Taip pat didelis ačiū ir kartu su šia gydytoja dirbančiai seselei už taip pat malonų bendravimą bei atsakingą požiūrį į darbą.
Sveiki, norėčiau atkreipti dėmesį į Kauno Dainavos poliklinikoje dirbančią daktarės Skibickienės seselę. Per sergu.lt buvau užsiregistravusi vizitui dėl problematiškos anginos. Jau nekalbant apie tai, kad man reikėjo laukti beveik valandą nuo mano priskirtos valandos ir tai, kad priėmė žmones atėjusius po manęs pirmiau nei mane, buvo ir blogesnės patirties. Seselė išėjusi iš kabineto, paklausė kuo aš skundžiuosi. Atsakiau, kad turiu labai problematišką ir pūliuojančią anginą, kurią norėčiau išsioperuoti... Nespėjus atsakyti, seselė mane nemandagiai pertraukė ir paklausė, ar daktaro lapelį turiu. Atsakiau, kad ne, nes pirmiausia mane nukreipė pas jus. Tada su ironiška gaidele sekė tik jai įdomūs komentarai ir klausimai ar aš daktarė, kad pati susigalvojau, kad reikia pjauti anginą? Mane išvadino per daug drąsiu zuikiu ir pan. Pasijaučiau kvailės vietoje prieš visus aplink sėdėjusius žmones. Aš jai atsakiau, kad turiu bėdą ir atėjau pas jus, nes noriu tą bėdą išsitirti ir po to kažką daryti. Tada buvau gražiai užtildyta ir pasodinta dar pusvalandžiui palaukti. Įėjus pas daktarę, seselė jau kažką buvo prišnekėjusi gydytojai, kuri, nepameluosiu, irgi bandė mane pašiepti. Paprasčiausiai man reikėjo siuntimo pas gerklės gydytoją. Poliklinikose nesilankau, nežinau visų procedūrų eiliškumo, bet toks sarkastiškas bendravimas su pacientais išvis, , atmuša" nuo viešųjų poliklinikų.
Virginija 2017-04-23 14:40:37
as aplamai pakraupus nuo registraturoje sedinciu darbuotoju mandagumo!! Baisu ka nors ir paklausti, atsauna taip lyg butum kaltas kad atejai ir paklausei kazka... galetu geriau atlaisvinti tokios darbuotojos, darbo vietas, gal atsirastu moteru korios sugebetu mandagiai atlikti si darba
Cia geras
Labas rytas buvau pas dantyste inai mane priime bet per skausmus tvarke dantis Laimute kapčiuvienė 313 kabinetas
Prašau įstaigos vadovus atkreipti dėmesį, rūbinėje dirbančių darbuotojų elgesį. Paduodant striukes iš darbuotojų visada sulaukiame nepagrįstų priekaištų ir nepasitenkinimo.7.50 iš vaikų buvo nepriimtos striukės, motyvuojant tuo, kad yra pabėgę iš pamokų. Atėjus man tėvui turėjau rūbinės darbuotajai aiškinti kokiu tikslu atvykau į sveikatos įstaigą.Trijų asmenų striukės buvo kabinamos ant vieno kablio, o paprašius pakabinti atskirai ji atsisakė.
Nesamone padare su kraujo davimu.nesciom sunku sulaugti eile juk mum tankei toleto reikia ypac jau 8 menesy.to talono nesuprasi kaip musa.pvz 60.ir eiti y 2 kam sekamnty jau 120.ir tada vel 66.budavopaprasta eile tai necia imdavo be eiles.dabar pencininkai dar apsauke jai ne ten atsistojai.
Na nelabai maloni situacija ir nemanau, kad tokia gyd. turetu dirbti ypac su nesciosiomis... Taip kalba eina apie gerbiamaja Goberiene.. negana to kad jos kaip gydytojos darbo laikas rasomas nuo 7:30 gydytoja darbe pasirode viena diena 3 valanda kita diena 9... kam tada duoti zmogui vizita anksti ryte jei atejes susiplanaves laika isgirsti tik gyd. Goberiene veluos apsišarvokite kantrybe. Na protu nesuvokiama koks poziuris i zmogu. Taip pat kaip ir zodziai aha tu nescia kolkas nematau reikalo ehoskopui per anksti po persileidimo pastojai nieko gero nebus... grubumas, pastovus pasijuokimas... as asmeniskai labai nepatenkinta
Š.m. vasario 5d. 12.05, patekau į rentgeno kabinetą eidama ir atsiprašydama laukiančių žmonių, kadangi įvesta kažkieno senovinė "gyvos eilės tvarka" į kurį buvau siūsta gydytojo. Nors šiam laikui registravausi prieš 3 savaites 12.00.
Patekus į kabinetą susidūriau su dirbančiūjų šlykščiu elgesiu. Įėjau pasakiau, kad registravausi internetu ir, kad mano kortėlė turi būti šitame kabinete.Man buvo užduodi su nepasitenkinimu klausimai: "nu ir kas?", "ką man dabar daryt?", "kas tu tokia?", "ir ką?". Pasakius, kad esu Simona ir nesuprantu jūsų elgesio, gal duoti dokumentą. Pasakė:"kam man tas tavo dokumentas?". Paminėjus, kad 13.00 turiu vizitą pas rebitologą ir reikės kortelės, pakeltu tonu išgirdau paaiškinimä: "negausi rezultatų, kortelę po to atneši čia, jei mūsų nebus padėk čia".
Atsiprašau, bet jei kreipiesi í gydytojus ar specialistus, lauki mėnesius, kad sužinoti priežastis, tikiesi pagalbos ar bent tiesiog priėmimo ir panašiai, o ne nepasitenkinimo ir grubaus elgesio lavinos. Aš su tais žmonėmis elgiausi maloniai, tai bent norėčiau, kad su manimi elgtūsi žmogiškai.
Ateinu gydytis, o neklausyt rūbinės darbuotojos pamokslavimų, jog mano palto nėra už ko pakabinti. Negana to, vaizduodama kaip mano palto neįmanoma pakabinti numeta ant žemės. Suprantu kiekvienoj profesijoje savos bėdos ir džiaugsmai, bet tokią akiplėšą pirmą kartą matau. Dar niekur neklausiau replikų, pamokslavimų iš rūbinės darbuotojo, o tuo labiau mano rūbo mėtymo. Tylėčiau, jei pirmą kartą rūbinėje lankyčiausi su tuo pačiu paltu. O kad visos ligos ir bėdos baigtųsi vien nuo palto kilpos prisiuvimo :D
Po mamogramos tyrimo buvo nustatyti gerybiniai dariniai ir šeimos gydytoja parašė siuntimą krūtų echoskopijai.Gyd, radiologė D.Galeckienė pasakė kad nemato dėl ko turėtų daryti šį tyrimą ir tik dėl tokių pacientų susidaro eilės.Taip pat aiškino, kad šeimos gydytoja neturėjo manęs siųsti ir didesnę dalį vizito laiko skyrė šiems pamokslavimams, sakė kad skambins gydytojai.Echoskopijai atlikti liko kelios minutės ir tik poto kai pasakiau, kad vistik tikiuosi tyrimo, jei jau atėjau.Bandžiau pasakyti, kad profilaktiniai tyrimai svarbu, visur rašoma neuždelsti, bet gydytoja paaiškino, kad pacientas, nebaigęs medicinos studijų neturi aiškinti medikui.Sutinku.Gal aš ir klystu, bet profilaktikos svarba visur akcentuojama ir manau, geriau atlikti vieną papildomą tyrimą, negu išgirsti pasakymą, , kur ankščiau buvote?;; Ir tai, deja ne pirmas toks atvejis, kai tenka pasijusti kaltu, kad lankaisi Dainavos poliklinikoje.
Norėčiau atkreipti visų dėmesį į Kauno Dainavos poliklinikos odontologės Dianos Pundzienės elgesį su pacientais, šiuo atveju su manimi. Prieš atliekant procedūrą (danties plombavimą, nes buvo nuskilęs dantis ir dalis plombos iškritusi) aš paprašiau jos, kad suleistų vaistų, jog nejausčiau skausmo (iš patirties žinau, jog priekiniai dantys itin jautrūs ir taisant juos, skauda), užšaldytų, tačiau ji man atsakė, kad vaistų nereikia, "čia juk ne gimdymo skausmai", tarė ji, kad dantį tik pašlifuos (nors iš tiesų taisydama dantį gręžė tikrai ilgai). Aš jos dar keletą kartų paprašiau, kad man suleistų vaistus, kadangi bijau dantų taisymo. Norėdama sušvelninti atmosferą, su jumoru paklausiau, ką daryti, kad bijau? Ji man atsakė, kad tokiu atveju turėčiau gerti valerijoną arba raminamuosius vaistus. Tuomet aš jai pasakiau, kad arba suleistų man vaistus, arba visai netaisytų danties. Po gydytojos replikos, kad "kokie tie žmonės, kiekvienam savo", suleido vaistus į dantį. Adatą įbedė turbūt iki nosies, matyt, iš pykčio. Aptarnavimas buvo labai neetiškas, nemandagus, grubus, paniekinantis, jokios pagarbos.
Mano šeimos gydytoja neperspėjo dėl didelio kraujo krešumo (o aš esu po plaučių embolijos ir kojoms gręsia trambozė). Tai sužinojau iš ginekologės, kuri man norėjo patarti dėl padidinto cholesterolio ir pamatė išsamius kraujo tyrimų rezultatus... Norėčiau gydytoją keisti...Gal kas nors galite parekomenduoti kompetentingą ir atidesnę šeimos gydytoją?
Sveiki, tikrai kartais nesuprantu tvarkos, kam registruotis pas gydytoja, jei turi sedeti ir laukti kol visi praeis pagal eile, kurie ateina cia zymiai anksciau, tai kam registruotis ir rinktis sau tinkama laika kada gali, nors vietu pas daugeli gydytoju tikrai buna gan nedaug ir tenka laukti apie menesi, o atejus cia susiplanavus savo diena, darbus bei kitus planus, sedi ir lauki dar apie valanda, tai kam tokia tvarka padaryta, jei kazkas kazko nespeja 10-20min, bet kai tenka laukti valanda ar net dvi tai nezinau koki laika tada reikia rinktis ir ateiti valanda pries, bet gal net nesiregistruoti, nes pagal laika niekas nevyksta, o jei nesulauksi eiles, tai vel per nauja registruotis ir gauti vieta tik po menesio..
Danutė Budrevičienė
2017-11-13 13:38:08 IP 28m9tob0
Raimonda 2017-08-07 19:19:35
Sveiki
Gal rekomenduotumete sioje poliklinikoje seimos gydytoja kurio darbo passukimas skaidrus
Pilnai pritariu.Jau teko nukentėti Dainavos poliklinikoje.Labai dėl dantų.Už pirmą vizitą tik pakrapštymas sumokėti teko 116 eurų., toliau vieną taip sugadino, kad teko ištraukti.Nustatyta osteoporozė, gydytoja sako nereikia gydyti, kai bus 2, 5 tada (dabar skaičius 2)Reiškia reikia laukti kol bus visai blogai.Sužinojau, kad reikia gydyti ir kuo anksčiau.Ir dar visokių bėdų.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Paryžiaus Luvre – brangiausias pasaulio paveikslas
Paryžiaus Luvre – brangiausias pasaulio paveikslas 10-15 20:11
Spalio 24 d. Paryžiaus Luvre atidaroma vienu didžiausiu šių metų pasaulio meno įvykiu vadinama Leonardo Da Vinci paroda, skirta pažymėti 500-asiąs jo mirties metines. Į parodą jau parduota daugiau...

Pasaulinis atšilimas..

3M 160,51 +1,52%