VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Gyd. Raišutis priima vėlesnius pacientus o kur mano laikas atejas turiu sedėti ir laukti. Nėra tvarkos. Kam tada tie laikai yra paskiriami jei priima ka nori gyditojas. Kodel turiu sedėti ir laukti jei mano laikas.
Atsakyti
Sveiki. Kas galite pasakyti kaip galima normaliai užsiregistruoti internetu pas gydytojus. Tik vieną kartą apsidžiaugiau nauja registracija ir dingo Kiekvieną kartą vis naujos nesąmonės sukurtos, niekas netinka, net elektroninis paštas, kuris dvidešimt metų buvo geras, o dabar jau toks neregistruotas.
Atsakyti
Kas mane uzregistravo vakcinacijai?Nei as prasiau nei pats kreipiausi tik gavau zinute kad uzregistruotas. Telefonu kuris zinutej prisiskambinti neimanoma.Kokia cia betvarke daroma priesmano valia?As visai nenoriu tos jusu Astra Zenikos
Atsakyti
Noriu padėkoti Kalniečių padalinio gydytojai Aušrai Kašėtienėi (Otorinolaringologas)7H ir už labai dėmesingą, malonų bendravimą ir gydymą.
Atsakyti
Rekomenduoju ir dėkoju už mamografinį tyrimą Radiologijos technologei MIGLEI GOROŠKINAITEI.

Jau keletą metų atliekant šį tyrimą susiformavo nuomonė, kad procedūra ganėtinai nemaloni ir skausminga.
Šį kartą nustebau, MIGLĖ GOROŠKINAITĖ tai atliko be jokio diskomforto. Ačiū
Atsakyti
Šiandien Dainavos poliklinikoj gyd.Miliauskienė darė endoskopiją.Iki šiol negaliu atsigauti.Rusišku akcentu kalbanti sesutė elgėsi grubiai, paklausus kur dingo mano atsineštas Helicobacter testas išvadino mane kurčia (?).Kadangi kuo skundžiuos niekas manęs neklausė, tai bandžiau pasakyti pati, kad darant tyrimą atkreiptų dėmesį, tačiau niekam tai nebuvo įdomu.Tyrimas truko neįtikėtinai trumpai (galiu palyginti su aksčiau darytu šiuo tyrimu ir jo eiga).Atmosfera kabinete tvyrojo maždaug tokia:" eik greičiau iš čia", matyt todėl ir prisėsti niekas nepasiūlė.Stovint prie durų pasakė, kad nieko blogo nematė.Klausimas ar įmanoma ką nors pamatyti per pusę minutės stemplėje, skrandyje ir dvylikapirštėje? Žodžiu, kad poliklinikoj dirba "valdiškai" per švelniai pasakyta.Būtinai pakartosiu šį tyrimą mokamoj klinikoj ir jei atsakymas bus kitoks, tikrai nenutylėsiu poliklinikos darbuotojų aplaidumo.
Atsakyti
Labai norėčiau padėkoti Kauno Šančių poliklinikos gydytojai Jadvygai Vaiktūnienei už profesionalumą, už dėmesį ir rūpestį. Kiekvienam, ypač negaluojančiam, labai svarbu kad galima pasitikėti savo gydytoju ir atsiduoti į jo rankas. Ačiū!
Atsakyti
Siandien nuejo i Dainavos poliklinika uzsiregistruoti pas seimos gydytoja.Internetu neleido issoko uzrasas kad eiti poliklinika i kortele irasyti elektronini adresa.Registraturoj pasodinta nieko nesigaudanti ir pradejo vis kartoti kad nemoka ivesti elektroninio pasto, Ar nelaikas ja ten pakeisti nes sedi nuo tarybiniu laiku ir nieko nesugeba
Alius Bacevičius
2021-01-30 14:21:36 IP 65hihph3
Atsakyti
Viskas gerai čia su gydytojais, išskyrus kardiologę G.Savinovą ir jos seselę.Nugydys, niekam nerekomenduoju lankytis, o seselės elgesys prilygsta aukščiausio lygio chamo elgesiui, vyt lauk tokias nemokančias bendrauti, išklausyti ko prašo pacientai....
Atsakyti
Noriu pasidalinti patirtimi, kuri smulkmena man, tačiau nėra teisinga ekstrapoliuojant, jei su visais pacientais elgiamasi nepagarbiai, pasyviai agresyviai. Galima suprasti, kad medikams šiuo metu nežmoniškas krūvis ir žmogiški rūpesčiai, bet tai neturėtų pateisinti bjauraus elgesio su kitu žmogumi. Nedalinu savo el.pašto į kairę ir į dešinę, turiu tam savo priežastis, ir paprastai įstaigoms prašant mano el.pašto, pasiteirauju, ar būtinai jo reikia, atsakymas pagal situaciją būna, kad nebūtina, arba būtina ir važiuojam toliau su reikalu. Šiuo atveju pokalbis Dainavos padalinyje vyko taip (nepažodžiui):

-- El.pašto adresas?
-- Ar būtinas emeilas?
-- O tai kaip atsakymą jums?
-- Ar jūs tik emeilu siunčiate atsakymą?
-- O kaip kitaip, žinute?
-- Bet kodėl jūs į klausimą atsakote klausimu, aš juk nežinau, kaip jūs siunčiate...
-- Pertraukia, kažką ant viršaus kalba...
-- Man nepatinka jūsų bendravimas...
-- Man irgi daug kas nepatinka..
-- Bet...
-- (Pertraukia vėl) Jūs dabar ilginate laiką.
-- Tai jūs ilginate laiką, atsakydama klausimu į klausimą....
Tokį nedalykišką ir neprofesionalų bendravimo stilių pastebiu daug kur, tai norėtųsi, kad žmonės suprastų, kad toks bendravimas, uždavus paprastą klausimą, reiškia nepagarbą klausiančiam, aroganciją ir priešiškumą, ko sveikatos įstaigoje reikėtų vengti, nes žmonės ir taip ateina su rūpesčiais ir papildomos neigiamos emocijos, užkertančios kelią abipusei pagarbai ir pasitikėjimui, nereikalingos.
Lilijana Goberienė
2020-12-15 11:49:15 IP 28ma2pc0
Atsakyti
Laba dieną, turiu nusiskundimą dėl Kauno miesto poliklinikos Aleksoto poskyrio. Jau trečią kartą kreipėmės į šią polikliniką dėl skiepų nuo gripo - kiekvieną kartą buvo gautas atsakymas, kad skiepų nėra. Aš esu neįgali, mano mamai 84 metai ir ji serga lėtinėmis ligomis, mums skiepai yra reikalingi.

Lilijana Goberienė
867809524
Kaunas
Atsakyti
Šilainių poliklinika, rentgeno tyrimas.
Baisu yra tai, kad ne tik vyras atlieka moteriai plaučių rentgeno tyrimą, kuomet reikia nusirengti iki pusės, bet dar ir spokso ir neduoda nieko su kuo prisidengti kol bus pasiruošta tyrimo atlikimui. Etikos taisyklių paisymo išvis nerasta. Net einant į renginius prieš paduodant bilietą, vyro daiktus patikrina vyras, moters atitinkamai moteris. Tragedija, o ne poliklinika. Atrodo, kad vyktų karas ir vienas ir tas pats gydytojas atliktų visus darbus.
Atsakyti
Sveiki visi,
Negaliu neparašyti, nors trumpučio atsiliepimo apie šią Kauno Šančių polikliniką. Apie 17 metų buvome Panemunės šeimos pol.pacientai.Kiek teko lankytis Panemunėje, tiek kartų su tokiu nemaloniu jausmu išeidavau, toks nemandagumas, pyktis, amžinai užimtos - ypač registratorės. Pakeitėme gyvenamą vietą, tuo pačiu ir šią polik.
Atvykus į Šančių didelę polk.nuo pirmų dienų esu nustebinta, kad visi čia dirbantys žmonės yra tokie humaniški ir malonūs.Širdingai ačiū iš visos širdies visiems jums.Sveiktatos, sveikatos visiems.

p.s. Labai apsidžiaugiau, kad gydytoja - ginekologė Veličkienė (atsiprašau, bijau suklysti vardą)- pasirodo dirba irgi šioje Šančių polikl., nes lankiausi pas tą nuostabią gydytoją ir Panemunėje.

Pagarbiai Diana Savukynienė
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti Dainavos poliklinikos kineziterapeutės Erikos Pušinaitienės darbu. Tai - ypatingas žmogus. Sužavėjo ne tik jos žinios, bet dar labiau - nuoširdus noras padėti pacientui. Ačiū Jums, Erika. Likite tokia, kokia esate, būkite sveika ir nenusivilkite savo darbu bei dažnai pritinginčiais pacientais. Jūs visiems labai reikalinga.
Atsakyti
2020.11.05 d.lankiausi pas gyd.R.Zilinskiene.Apie vizitą galiu pasakyti tik tiek, kad gydytojai esminis dalykas yra atlikti visus formalumus o ligonis jai visiškai nerūpi.Kaip atėjau, taip ir išėjau su savo problemom.Turbut vaistinėje suteikia daugiau informacijos, negu gyd.Zilinskiene.Teks dar kartą registruotis pas specialista (bet jau dabar pasidomesiu, pas ką registruotis).Dainavos poliklinikoje lankausi daug metų ir čia dirba daug gerų specialistų.
Atsakyti
Noriu pasidalinti džiaugsmu, kurį jaučiu kiekvieną kartą atėjusi į savo polikliniką. Kokie akyvaizdūs ir pozityvūs pokyčiai! Pastarosiomis dienomis teko apsilankyti pas reabilitologę Neriją Petrulienę. Neabejingai, profesionaliai įvertintos visos galimybės padėti man, atsižvelgiant į diagnozę. Visiškas atradimas man buvo individuali kineziterapija su REDCORD treniruokliu. Kinezierapeutė Erika Pušinaitienė su šiuo treniruokliu daro stebūklus. Stuburo negalavimai, kuriuos gydau beveik 20 metų, šios aukštos kvalifikacijos specialistės rankose ženkliai sumažėjo. Dabar žinau kiap ateityje galiu padėti sau. Atsirado viltis ir optimizmas. Ačiū labai. Visiems medikams ir Dainavos padalinio medikams atskirai linkiu kantrybės ir sekmės.
Atsakyti
Sveiki. Kreipiuosi i Jus su nuomone apie Kauno poliklinikos vykdomo darbo specifika. Kauno poliklinikos vizitu pas gydytojus atsaukimo sistema yra nepatogi. Gauname zinute su priminimu apie vizita, tad kodel negalima atsakyti i ja tiesiog zodziu "Ne"? Skambinti ir ilgai laukti kol atsilieps registratura yra labai nepatogu ir ne visada tam yra laiko.
Antra, kodel registruotis reabilitacijos proceduroms reikia butinai atvykti asmeniskai prie registraturos langelio? Nesaugu. Virusai. Kodel nesudaryti patogumai kaunieciams? Sudarykite galimybe registruotis telefonu, iveskite proceduras i kompiuteri, kad matytu kineziterapiautai ir proceduras atliekantys specialistai. Lapelius su barkodais buna zmones tiesiog pameta. Prasome sudaryti daugiau zmogisko patogumo Kauno miesto zmonems.
Atsakyti
Vienas trukūmas yra, kad negalima atšaukti registracijos interenetu reikia skambinti ir laukti kol kas atsilieps.
Atsakyti
Nėra ką stebėtis, kad laiku nepriima, nes gydytojų krūviai nežmoniški, nėra dezinfekcijos nors ir siaučia korona. Atrodo paviršiai masažuose nevalyti, priemonės reabilitacijos. Kalbu tiek apie Dainavos ir Šilainių padalinius. Galėtų atsižvelgti administracija į tai, nes reabilitacijoje specialistai kartu ir korteles pildo ir valosi stalus. Betvarkė visiška. Darbas vyksta konvejeriu, atrodo kaip gydytojų vergystė, o masažuose tik paglosto, bet nieko keisto specialistė sakė, kad algos apverktinos 500 už etatą, o pacientų kiekiai nežmoniški.
Atsakyti
Po ilgo laiko teko apsilankyti pas šeimos gydytoja"jei ją galima taip pavadinti".
Nesuprantu kam talonėliai reikslingi ir ksm registruotis.Jei neprieini savu laiku ir dar pakkausai kokia ji užsiemus ir kiek daug darbo nors kolidoriai tušti.Apsurdo ribos.
Atėjus 19.00val vizitui 19.30 dar sėdžiu už durų.Jau nekviesta įėjau i kabinetą ir išgirdau reiks palaukt.Atsiprašau tai kiek laukt?Mano kantrybė stipri bet....
Su didžiuliu skausmu teko kreiptis į ligoninę. Tai visgi klausimas kam ta šeimos gydytoja reikalinga?????
Nebent padejuot kokia ji pavargus.Tai miela gydytoja palinkėčiau susirast paprastesnį darbą....
Atsakyti
Daktarai nepriima registruotu laiku. Visi verkia, kad reikia saugotis ir nesiburiuoti, juk siaučia Korona, tačiau net gydymo įstaigoje susidaro spūstys prie kabinetų. Atėjus laiku į vizitą tenka laukti minimum 10min ir daugiau laiko. Šalia mūsų stovi dar 7-8 asmenys. Nenormalu!!!
Atsakyti
..negaliu tyleti, net ir rašant kyla spaudimas kalbant apie šią kardiologe, G.SAVINOVA, dirbančią dainavos poliklinikoje...Atvykus ilgai lauktai konsultacijai, buvau sutikta kaip spektaklyje... (atvykau, po kraujopludzio praėjus kelioms dienoms, kad pakoreguotu vaistuku dozę, jaučiau, kad perdidele)Pradėjus sakyti, kad reiktų mažesnės, buvo akcentuota, kad aš gydytoja, aš žinau, gerk kaip gerai, jei kraujuoti pradės, vėl kviesk greitąją.. ir pavartojo islydint zodzius:kaip aš nuo jusu pavargau, ciuozkit greičiau, ciuozkit......parvyke namo, (mes is Jurbarko r.), klauseme gyd.isgereme ryskiai mums suprantama dozę, kuria nurodė gyd Savinova, nors prasem (jautem), kad perdidele....21.00 išgeriau, 2.15 nakti-kraujopludis.. ((..iki siol jauciausi puikiai. (Sumažinta doze gerdama)).isvykome į greitaja pagalba, trečią ligonines piimamaji, ten apstabde kraujavimą, gryzom 10.30 ryte...paskambinau kardiologei, Savinovai, papasakojus situaciją, šaltai pasakė, darykit ką norit, viso gero.... (nieko nepatare), noretume sudrausminti tokia gydytoją, elgtis švelniau, nekelti spaudimo savo elgesiu. Esu pilietiska, todel nerekomenduoju papulti jai į akiratį (tikras zveriukas), mano nuomone.
Atsakyti
Kada bus galima patekti į Aleksoto polikliniką (Kauno m. poliklinikos Šilainių padalinys) be išankstinės registracijos? Ar dabar visada reikės registruotis internetu?
Atsakyti
Kada bus galima patekti į Aleksoto polikliniką (Kauno m. poliklinikos Šilainių padalinys) be išankstinės registracijos? Ar dabar visada reikės registruotis internetu?
Atsakyti
Sveiki.Kaip buvo pasakyta šeimos gydytojos R.Mačienės, kad galėčiau nusipirkti vaistų nuo širdies reikia užsiregistruoti ir bus internete.Užsiregistravome su vyru gegužės 11 d., o atvykau 35 km nusipirkti 05 mėn.20 d, deja vaistų nėra išrašytų.Tai ką daryti dabar?prasidės ritmo sutrikimai.Naudojame Betalox ir Rytmonormą abu su vyru.Kur kreiptis??kaip gyventi.?
grybis bukauskas
2020-04-15 14:18:02 IP 2i577do1
Atsakyti
Pati poliklinika tai tikrai gera, bet yra ypatingu daktaru, tokia padla save vadinanti, PASAULIO BAMBA, Gilvina Pociene, vaizduojanti save vos ne dievu, o jei neduosi pinigu tai nors ir neigalus tai turesi buti igadus
Atsakyti
Zigis per dainavos polikninika. Dainavos poliklinika tai kas koks košmaras pasidarė. Pradėkime nuo pradžių- užsigestravom kai gyvenom Dainavos rajone. Persikėlėm i kalniečiu rajoną per viena gatve nuo Dainavos rajono. Teko operuotis kojas. Pagal įstatymus jeigu paciantas ne mobilūs šeimos gyditojas privalo atvykti i namus apžiūrai, bet pasirodo aš klysti- Dainavos poliklinikai tai negalioja, ne jų rajonas matai. Kas kaip pacianto tai neatsisako nes matyt pinigeliai tai byra nuo kiekvieno. 2 faktas - šeimos gyditojai dirba visi puse savo darbo laiko, visi kiek teko susidurtų- viena mėn. Dirba kita nedirba. Bet čia ne esme- būna žmonės irgi serga, atostogauja, mokinasi, dar kažkas. Cia yra atministracijos reikalas susitvarkyti visus galus ir srautus. Uzkliuvo kitas nuancas šiuo klausimu- pora kartu atšaukė vizitus vakare, o man nedarbingumas turi buti tęsiamas jau kita ryta ir ką skabini- tai net juokas neima 5 klases lygis pokalbio -sakai man ne darbingumas turi buti pratestas, man kitam galia ragelio vis aiškina talonų nėra 2 sav. Jus čia rimtai ant tiek durniu įjungę. Vėl sakai kad jus privalote paskirti vizitą tai islemena atvykti prie tokio ir tokio kabineto ir laukit. Ką atvykstu ir laukiu siauram kolidoriuj pasiremes ramentais 4 val. kur tave gali nubloksti koks neatsargus praeivis ir vėl gydisies dar puse metu. Pagaliau pagauni sesute ir klausi kada primsit nes jau tiesiog rankos nelaiko sunku stovėti ir vėl BAM i veidą tai iš kur mes turim žinoti kad tu toks atvykai, kortelės tai mums neatnešė, tu kitos gyditojos pacientams. Eik atsinesk kortele is registraturos. Ir vėl kyla klausimas jus čia rimtai? Prakantinat nežinioje zmones nes neatliekat savo darbo- ne pacientais turi nešioti korteles i kabinetą o personalas. Ka gi prasiramstai iki registraturos skai duokit man mano kortele. Tai as nesuprantu tu tukiu kvailu klaisimu vel ir vel tai kodel ne pas savo gyditoja, nors jos net nera ta diena, tai kodel is anksto nepasiemei korteles:) juokiuosi jau tada - pacientui jus negalit duoti kurteles nesioti patys turit nunesti, taigi juk tai vidaus dokumentas. gal as klystu? Gerai antra karta jau aš išsiaiškinu ten tas jų darbo ne rašytas taisykles. Atsauktas vizitus- skambinu ir riekalauju konkretaus laiko priimimo nes šuo metu sėdėti negaliu stovėti galiu tik kokias 5 min. Tai vėl BAM - tai atvykit nuo 8 ir laukit. Nu ar jums ten neatsibosta tas balagano žaidimas? Sakau privalote atvykti i namus arba paskirti konkretu laika nes pagal įstatymus tai viskas aiškiai nurodyta. Prisako 5 tel. Numerius ir liepė skambinti. Aišku šeimos gyd. darbo tel. išjungti visu mobilūs. I kabinetus nedasiskambini. Paskambinus vedejai tai pakelia ragelį pasakai toks ir toks paskirkit konkretu laika sendien nes negaliu laukti po operacijos gaunu atsakymą laukit pakviesiu šeimos gyditoja, pralaukus 30 min. Pati vedėja pakelia rageli atsiliepė ir klausė tai ko neskambinat šeimos gyd. Toks vaizdas atsiliepia padeda ragelį ant stalo pasakius kad pakvies kažką vėl pati atsiliepė ir pasipiktinusi trenkė ragelį nepataisiusi i telefono aparatą. Vėl paskambinus ir paklausus kodėl nervuojasi man aiškina kad niekas čia nesinervuoja vėl trenkia ragelį. Viskas aišku vėl skambinu ir ispeju kad visus pokalbius įrasiau ir isviesinsiu, perduosiu viska aukščiausiais administracijai- kaip vaistas suveikė!!!. Tik atsiprasom, laikas aiškus paskirtas, atvykus vežimėlis duotas, i kabinetą ivaziuoji po 5 min. Po 1 jau laisvas namo ilsėtis ir sveikti. Viskas super!!! Man tik klausimas - kiek darbo laiko isvaistoma, kiek pacientas iskankinamas ramesnis.
Kiek aplamai pinigų istaskoma personalui kuris nesugeba pagal galiojančias taisyklias dirbti, o dirba pagal kaškokias neaiškias turgaus panetkes. Dirba kaip patiems paprasčiau kad nuo savęs nustumti tik viska.
Kristina Pikelyte
2020-03-10 12:12:34 IP 2e7r3s7k
Atsakyti
Sveiki!
Labai dažnai tenka lankytis Centro poliklinikoje.Noriu padėkoti valytojai Deimantė Ulinskaite.Ji dirba, kaip bitutė.Visada tvarkinga, maloni.Visada sveikinasi.Juk šitiek žmonių praeina, o ji visada dirba su ūpu.Manau, kad reikia tokius darbuotojus pastebėti ir sakau AČIŪ.
Sėkmės visam kolektyvui,
Atsakyti
2020-01-27 dienai mano 3 mėn sūnus buvo registruotas pas edokrinologe dainavos poliklinikos padalinyje, registruojantis registratūroje administratorė informavo, kad gydytoja N. Smetanina kab. 253, pradeda darbą nuo 14 valandos, tad paskyre vizitą mums 14:05, atvykus į polikliniką 5 minutėms anksčiau nei nurodyta talone, pasiteiravus ar galima užeiti, sesute atsake kad gydytojos nėra dar. Viskas tvarkoje mes atvykome anksčiau nei turėjome palauksim 5 min iki savo laiko. Tačiau gydytoja į darbo vietą atvyko tik 14:25 kuomet jis prasideda 14:00 (ejo su lauko rūbais, pirkinių maišeliu ir rankine kas akivaizdu, kad ji nebuvo pas kolegas pasitarime ar kažkur, o katik atvyko) tai palaukiau kantriai kol pasiruoš darbui, atidaro kabineto duris ir staiga pakviečia i kabinetą užeiti kitą šeimą su vaiku kurie buvo katik atėję. Neatsižvelgė nei į tai, kaa kiek laiko laukia, nei į tai, kieno eilė pagal registraciją. Registruojantis su kudikiu tam tikru metu planuoji laiką, tiek jo maitinimo tiek miegojimo, kad gydytojai efektyviai galėtų atkikti savo darbą. Tikrai nuoširdžiai nerekomenduoju lankytis pas ją.
Atsakyti
Esu baisiai pasipiktinusi Dainavos poliklinika, o ypač Valentukonienės sesute, dirba 334kab. Situacija tokia, kad niekaip nepavįko isisveikti namuose, galvoju nebelauksiu ir užsiregistruosiu, mano gyd.atostogavo, pasiule registratūroje pasiskambinti siai gyd., dave numeri, paskambinu, atsiliepia sesele sutariam, kad atvyksiu, issiimsiu kortele ir ateisiu, na ka pralaukiau valanda, niekas neislimdo is kab. Na galu gale paeme kortele, pralaukiau dar valanda, jau nebeturejau laiko prabuvusi dvi val. Nes skubejau i darba, iejau mandagiai atsiprasiau, paaiskinau situacija, kad labai skubu gal uzsirasykite mane kitai dienai, tai sako ne ne tuoj priimsime, ko pasekoje dar pasedziu 15min iseina pacientai, tai vis tiek priima kitus, sakau, tai nepriimsite, sako laukite, sakau as juk sakiau man skubu, tokiu naglu veideliu, o ka as galiu padaryti, tada atsistojau ir isejau, gaunasi, kad sugaistas mano pusdienis, o gauti blogai jauciantis paslaugas neimanoma, nukristim palei duris, tai gal.ir pastebetu tada...
Atsakyti
Norime pasakyti nuoširdų AČIŪ Šilainių poliklinikos ankstyvosios reabilitacijos specialistams.
Gavome visapusišką pagalbą ir begalę patarimų. Ypač dėkojame logopedei Linai Drukteinienei.
Per keletą mėnesių padarėme labai didelę pažangą.
Dar kartą dėkojame už nuoširdų rūpestį, laiką bei pastangas.
Atsakyti
2019 - 10 - 29 13h buvau užsirašiusi Šilainių poliklinikoje, atvykau vėluodama vos 1 minute (taip, mano klaida), registratūroje susitvarkiusi laukiau prie gydytojos kabineto apie pusę valandos, net ne vienintelė. Gydytoja apie 13.30 išeina iš kabineto ir klausia, ko čia laukiame? Sako turiu išvažiuoti ir nebegaliu Jūsų priimti (nors pačios darbo laikas iki 14h) ir dar pasiūlė atvykti kitu metu.Tai atsiprašant, būtų galima ir perspėti anksčiau, nes maloniai sukoriau neblogą kelią ir sugaišau savo laiką, kad tiesiog pasėdėčiau laukdama :) Ačiū, už puikų pirmą vizitą ir nerekomenduoju niekam gaišti laiko šioje poliklinikoje, neveltui tiek daug vietų yra.
P.S gydytoja V.Karelienė
Atsakyti
Po apsilankymo pas reabilitologę Petružienę galutinai apsisprendžiau-atsisveikinu su šia poliklinika visiems laikams!nesiplėsiu pasakodama koks gydytojos elgesys nuvylė visiškai.nepaiso gydytojos etikos kodekso, apstulbino požiūris į pacientą, dar daugiau-neprofesionalu.registratūros darbuotojos, kurios registruoja reabilitacijos procedūroms daugiau žino (tarp kitko, pagal bendravimo kultūrą ir išsamius paaiškinimus registratorės pilnai gali pakeisti reabilitologę).gal toms močiutėms, kur ateina prašyt šildymų ji ir tinka.linkiu pasidomėt, kaip dirba reabilitologai kurie tikrai myli savo darbą ir gerbia profesiją.
Atsakyti
Lankiausi Dainavos poliklinikoje pirmą ir tikiuosi paskutinį kartą. Tokių nekompetetingų ir nejautrių žnonių, pradedant registratūros sarbuotojomis, baigiant gydytojais, nesu mačiusi gyvenime. Jaučiau didelius skausmus dešinėje pilvo srityje, nei vienas mane apžiūrėjęs daktaras nerado nieko blogo ir nesutiko pateisinti mano praleistos darbo dienos. Galiausiai su ašarom akyse įsiprašiau pas kitą gydytoją, kuri užpildė nedarbingumą tai dienai. Vaistų nepasiūlė, kitą rytą jau buvau Kauno Klinikų priimamajame, kur buvo suteikta pirma pagalba bei rasta skausmo priežastis. Be to, Dainavos poliklinikoje praleidau kokias 6 valandas, 4 iš jų tuesiog laukimas už durų.
Vilija Grinkevičienė
2019-08-12 18:11:49 IP 2h859boe
Atsakyti
Liepos mėnesio pabaigoje užsiregistravau Šilainių poliklinikos registratūroje skiepams nuo erkinio encifalito. (registruojantis klausė apsilankymo tikslo) Paaiškino, kad tam būtina registruotis pas šeimos gydytoją. Tinkamas laikas anksčiausia buvo 08, 12. Atvykusi pas gydytoją sužinojau, kad vakcinos neturi. (pasirodo jos jau nebuvo daugiau nei savaitė), tačiau nebuvau informuota, kad paslauga nebus suteikta-gaišau savo laiką ir užėmiau laiką pas gydytoją atvykti kitam pacientui.Gautoje priminimo žinutėje prašote atšaukti registraciją, jei negaliu atvykti, (mažiname eiles pas gydytoją :)) tačiau tokio pat veiksmo iš poliklinikos nesulaukiau.Pasiūlymas buvo vėl registruotis, laukti pora savaičių...
Atsakyti
just me 2019-04-02 16:21:26
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
Profesonalus gydytojas, kuris moka dirbti su vaikais, lengvai per pora minuciu apramina bet koki vaika.
Laima Gabriūnienė
2019-07-31 14:20:11 IP 2df77h99
Atsakyti
Š.m.liepos 08 d.buvau užregistruota pas oftalmologę gyd.Rimaitienę Šilainių padalinyje. Artimiausias laikas buvo 07.31 d. Ilgas laiko tarpas, bet galvojau, kad pakentėsiu. Man ant dešinės akies voko apačioje pradėjo augti kažkoks neaiškus augliukas. Šiuo metu aplink jį darosi kiti panašūs dariniai su geltonomis viršūnėlėmis. Akis kartais ašaroja, labai jaučiamas niežėjimas ir trukdo. Labai laukiau vizito. Ir štai 07.30 d.gaunu iš poliklinikos žinutę, kad mano vizitas atšaukiamas! Be jokio paaiškinimo, be nukėlimo kitai datai. Visiškas nesiskaitymas su ligoniais. Internete nebuvo jokio įrašo, kad gydytoja atostogauja ar serga. Registracija tik rugsėjo mėn. Tiesa - mokami vizitai gali įvykti ir už kelių dienų! Bet mokami!!! Tai kodėl nebuvo galima perkelti į artimesnę datą, pvz.pakeičiant mokamus į nemokamus? O jei man kažkas rimto toj aky? Ir svarbi kiekviena diena? Nes taip prieš mėnesį nebuvo, nei niežėjimo, nei trukdymo matymui. Ir mano nuomone, jei vizitas neįvyko dėl gydymo įstaigos kaltės, tai reikia derinti abipusiu sutarimu su pacientu!!! O nepalikti ligonio likimo valioj... Tikiuosi, kad ateityje taip nebus. O ir telefonu turėtų bendrauti kultūringiau. Nes kaip atsiliepia, taip ir bendrauji su žmogumi.
Atsakyti
just me 2019-04-02 16:21:26
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
priėjom kraujo tyrimo, pas kolegę. Ir ji nuostabiai susitvarkė su savo darbu. vaikas džiaugėsi šypsenėle ant rankutės. Didelis ačiū.
Atsakyti
Dainavos skyriuje nuvykau tarptautinio skiepu paso. Sumokejau kasoje. Nusiunte i 234 kab. Ten buvau aprektas ir iskeiktas. Teige kad jei nepriklauso cia nieko pildyti. Nesuteike jokios informacijos apie paslauga. Bet likau isigijes tuscia skiepu pasa. Ar cia normalu taip bendrauti su klientais. Nes manau jei tame skyriuje neteikia tokiu paslaugu tai galetu informuoti o ne pardavineti pasus kuriu jie nepildo. Nuvykus i kita istaiga ten vel teko susimoketi uz paslauga ir uz pasa. Paslauga atliko pilnai.
Atsakyti
Inga 2019-03-25 12:04:13
Mane labai stebina "Skubios" pagalbos kabineto paskirtis Dainavos poliklinikoje.Kadangi dukra susirgo, sloga, skauda gerklę, temperatūra 37, 5, o šeimos gydytoja šiandien nedirba, tai nukreipė į šį kabinetą. Gal pagalbos kokios ir sulauks, dar nežinau, bet dėl skubios, net vetkti norisi. Laukiam jau 2, 30 val ir neaišku kiek dar teks laukti tos "skubios" pagalbos. Gal nereikėtų tyčiotis iš pacientų ir bent jau pakeisti kabineto pavadinimą, pvz. į "Neprarask vilties".
na Jūs turbūt suprantat, kad skola ir gerklės skausmas tikrai nėra skubios pagalbos reikalaujančios ligos...
Atsakyti
Gitana 2019-04-01 19:49:36
nuvedžiau vaiką paimti kraujo iš venos mokamiems tyrimas. 20190401 11 val. kadangi vaikas verkė mus tyrimo nepadare sakė nusiraminti ir ateiti. Atėjom 17 val. mums tyrimų vėl neima sakė nusiraminti. Jam 3 metai jis labai bijo verkia ir muistosi.jau žino kur vedu ir dabar dar labiau bijo nes žino kur vedu. kaip elgtis kad paiimtų vaikui tyrimus ?!
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
Atsakyti
nuvedžiau vaiką paimti kraujo iš venos mokamiems tyrimas. 20190401 11 val. kadangi vaikas verkė mus tyrimo nepadare sakė nusiraminti ir ateiti. Atėjom 17 val. mums tyrimų vėl neima sakė nusiraminti. Jam 3 metai jis labai bijo verkia ir muistosi.jau žino kur vedu ir dabar dar labiau bijo nes žino kur vedu. kaip elgtis kad paiimtų vaikui tyrimus ?!
Atsakyti
Mane labai stebina "Skubios" pagalbos kabineto paskirtis Dainavos poliklinikoje.Kadangi dukra susirgo, sloga, skauda gerklę, temperatūra 37, 5, o šeimos gydytoja šiandien nedirba, tai nukreipė į šį kabinetą. Gal pagalbos kokios ir sulauks, dar nežinau, bet dėl skubios, net vetkti norisi. Laukiam jau 2, 30 val ir neaišku kiek dar teks laukti tos "skubios" pagalbos. Gal nereikėtų tyčiotis iš pacientų ir bent jau pakeisti kabineto pavadinimą, pvz. į "Neprarask vilties".
Atsakyti
Sveiki, laukiau dėl vairavimo pažymėjimo sveikatos patikros, pas MYKOLAITIENĖ pralaukiau 2h patikros galiausiai atėjus mano laikui, gydytoją, pareiškė, kad baigėsi darbo valandos, labai diekoju, už beverčiai sugaištą laiką.. Nepatariu kitiems registruotis pas šeimos gydytoja, Mykolaitienę, sutaupysit laiko ir nervių.
Atsakyti
nerekomenduoju M. Mykolaitienės......
Atsakyti
Turėjome taloną į rentgeno kab. 326 kovo18d. 15.10, prie kabineto buvome atvykę 13.40 išėjus darbuotojai iš kab. ir paklausus koks jūsų laikas talono mums atsakius pasakė kad keisis 14.00 pamaina ir ji priimti negali nors visą tą laiką nebuvo nei vieno paciento. ČIA IŠ TOS SERIJOS KAIP NORIU TAIP DIRBU
Atsakyti
Dainavos poliklinika. Kovo 7 diena uzsiregistravau pas ortopeda kovo 8 dienai. Atejau paskirtu laiku, bet kazkodel mano korteles pas daktara nebuvo. Nusiunte mane i pirmo auksto registratura pasimt korteles. Eiles dideles. Tai del to kad sesele tingi pakelt subine ir nuait greit paimt kortele, man teko 30 min laukt eilej. Ar pacientas turi kentet del poliklinikos darbuotoju klaidu.
Atsakyti
Seselė Marina Apanaviciene nelabai patikima ir atlieka ką pasako, dėl iškilusių problemų informuoja pacientą jau daktarei pabaigus darbą, o mobilaus nr nesako, neatsakingas požiūris į ligoni ir pacienta
Atsakyti
Reikejo biuletenio. Mano daktare atostogauja, tai niusiunte pas kita. Valanda laukiau kol priejau. Niusiunte rentgeno ir pas chirurga SKUBOS tvarka.. tai dar puse valandos laukiau pas rentgena. Nu ten viskas greit, nuainu iki chirurgo. Laukiau 2 valandas, kol galiausiai pasake kad nepriims. Gryzau pas daktare, o ji jau namo isejus. Vel is registraturos pasiemiau savo kortele ir vel laukiau 2 valandas kol priejau. Bardakas
Atsakyti
Retkarciais paskaitykit, ka apie Jusu daktarus galvoja ir raso ligoniai. Atsiliepimai primena Mengeles metodus

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prokuratūra ėmėsi galimos apsaugos priemonių vagystės tyrimo
Prokuratūra ėmėsi galimos apsaugos priemonių vagystės tyrimo 04-23 15:55
Generalinė prokuratūra penktadienį pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl maždaug 912.000 Eur vertės apsaugos priemonių trūkumo.
A. Navalnas nutraukia bado streiką
A. Navalnas nutraukia bado streiką 04-23 15:18
Kalinamas Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas penktadienį paskelbė, kad nutraukia savo bado streiką, paskelbtą kovo 31 dieną, kuriuo reikalavo suteikti jam tinkamą medicininę pagalbą.
D. Zaveckas. Negailestinga statistika apie Statistikos departamentą
D. Zaveckas. Negailestinga statistika apie Statistikos departamentą 04-23 15:10
Įmonės Statistikos departamentui kasmet turi pateikti 20 ataskaitų (po keturias ketvirtines ir keturias metines). Šiuo metu Lietuvoje veikia 107.000 ūkio subjektų. 80% informacijos, kurią prašoma...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

AT&T 31,36 +4,15%
Ford 11,94 +1,79%
Macy's 16,90 +1,38%
Harley-Davidson 48,07 +1,24%
Oracle 74,87 -2,33%
NVIDIA 594,01 -3,32%
Twitter 64,31 -4,49%
Western Digital 66,26 -4,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,66 +4,76%
Sidabras 27,29 +5,45%
Ryžiai 557,00 +2,20%
Vištiena 1,81 0,00%
Dujos (JAV) 5,07 +89,89%
Dyzelis 1,79 +13,29%
Varis 8470,94 +6,26%
Kava 3,66 +3,39%