Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Na nelabai maloni situacija ir nemanau, kad tokia gyd. turetu dirbti ypac su nesciosiomis... Taip kalba eina apie gerbiamaja Goberiene.. negana to kad jos kaip gydytojos darbo laikas rasomas nuo 7:30 gydytoja darbe pasirode viena diena 3 valanda kita diena 9... kam tada duoti zmogui vizita anksti ryte jei atejes susiplanaves laika isgirsti tik gyd. Goberiene veluos apsišarvokite kantrybe. Na protu nesuvokiama koks poziuris i zmogu. Taip pat kaip ir zodziai aha tu nescia kolkas nematau reikalo ehoskopui per anksti po persileidimo pastojai nieko gero nebus... grubumas, pastovus pasijuokimas... as asmeniskai labai nepatenkinta
Š.m. vasario 5d. 12.05, patekau į rentgeno kabinetą eidama ir atsiprašydama laukiančių žmonių, kadangi įvesta kažkieno senovinė "gyvos eilės tvarka" į kurį buvau siūsta gydytojo. Nors šiam laikui registravausi prieš 3 savaites 12.00.
Patekus į kabinetą susidūriau su dirbančiūjų šlykščiu elgesiu. Įėjau pasakiau, kad registravausi internetu ir, kad mano kortėlė turi būti šitame kabinete.Man buvo užduodi su nepasitenkinimu klausimai: "nu ir kas?", "ką man dabar daryt?", "kas tu tokia?", "ir ką?". Pasakius, kad esu Simona ir nesuprantu jūsų elgesio, gal duoti dokumentą. Pasakė:"kam man tas tavo dokumentas?". Paminėjus, kad 13.00 turiu vizitą pas rebitologą ir reikės kortelės, pakeltu tonu išgirdau paaiškinimä: "negausi rezultatų, kortelę po to atneši čia, jei mūsų nebus padėk čia".
Atsiprašau, bet jei kreipiesi í gydytojus ar specialistus, lauki mėnesius, kad sužinoti priežastis, tikiesi pagalbos ar bent tiesiog priėmimo ir panašiai, o ne nepasitenkinimo ir grubaus elgesio lavinos. Aš su tais žmonėmis elgiausi maloniai, tai bent norėčiau, kad su manimi elgtūsi žmogiškai.
Ateinu gydytis, o neklausyt rūbinės darbuotojos pamokslavimų, jog mano palto nėra už ko pakabinti. Negana to, vaizduodama kaip mano palto neįmanoma pakabinti numeta ant žemės. Suprantu kiekvienoj profesijoje savos bėdos ir džiaugsmai, bet tokią akiplėšą pirmą kartą matau. Dar niekur neklausiau replikų, pamokslavimų iš rūbinės darbuotojo, o tuo labiau mano rūbo mėtymo. Tylėčiau, jei pirmą kartą rūbinėje lankyčiausi su tuo pačiu paltu. O kad visos ligos ir bėdos baigtųsi vien nuo palto kilpos prisiuvimo :D
Po mamogramos tyrimo buvo nustatyti gerybiniai dariniai ir šeimos gydytoja parašė siuntimą krūtų echoskopijai.Gyd, radiologė D.Galeckienė pasakė kad nemato dėl ko turėtų daryti šį tyrimą ir tik dėl tokių pacientų susidaro eilės.Taip pat aiškino, kad šeimos gydytoja neturėjo manęs siųsti ir didesnę dalį vizito laiko skyrė šiems pamokslavimams, sakė kad skambins gydytojai.Echoskopijai atlikti liko kelios minutės ir tik poto kai pasakiau, kad vistik tikiuosi tyrimo, jei jau atėjau.Bandžiau pasakyti, kad profilaktiniai tyrimai svarbu, visur rašoma neuždelsti, bet gydytoja paaiškino, kad pacientas, nebaigęs medicinos studijų neturi aiškinti medikui.Sutinku.Gal aš ir klystu, bet profilaktikos svarba visur akcentuojama ir manau, geriau atlikti vieną papildomą tyrimą, negu išgirsti pasakymą, , kur ankščiau buvote?;; Ir tai, deja ne pirmas toks atvejis, kai tenka pasijusti kaltu, kad lankaisi Dainavos poliklinikoje.
Norėčiau atkreipti visų dėmesį į Kauno Dainavos poliklinikos odontologės Dianos Pundzienės elgesį su pacientais, šiuo atveju su manimi. Prieš atliekant procedūrą (danties plombavimą, nes buvo nuskilęs dantis ir dalis plombos iškritusi) aš paprašiau jos, kad suleistų vaistų, jog nejausčiau skausmo (iš patirties žinau, jog priekiniai dantys itin jautrūs ir taisant juos, skauda), užšaldytų, tačiau ji man atsakė, kad vaistų nereikia, "čia juk ne gimdymo skausmai", tarė ji, kad dantį tik pašlifuos (nors iš tiesų taisydama dantį gręžė tikrai ilgai). Aš jos dar keletą kartų paprašiau, kad man suleistų vaistus, kadangi bijau dantų taisymo. Norėdama sušvelninti atmosferą, su jumoru paklausiau, ką daryti, kad bijau? Ji man atsakė, kad tokiu atveju turėčiau gerti valerijoną arba raminamuosius vaistus. Tuomet aš jai pasakiau, kad arba suleistų man vaistus, arba visai netaisytų danties. Po gydytojos replikos, kad "kokie tie žmonės, kiekvienam savo", suleido vaistus į dantį. Adatą įbedė turbūt iki nosies, matyt, iš pykčio. Aptarnavimas buvo labai neetiškas, nemandagus, grubus, paniekinantis, jokios pagarbos.
Mano šeimos gydytoja neperspėjo dėl didelio kraujo krešumo (o aš esu po plaučių embolijos ir kojoms gręsia trambozė). Tai sužinojau iš ginekologės, kuri man norėjo patarti dėl padidinto cholesterolio ir pamatė išsamius kraujo tyrimų rezultatus... Norėčiau gydytoją keisti...Gal kas nors galite parekomenduoti kompetentingą ir atidesnę šeimos gydytoją?
Sveiki, tikrai kartais nesuprantu tvarkos, kam registruotis pas gydytoja, jei turi sedeti ir laukti kol visi praeis pagal eile, kurie ateina cia zymiai anksciau, tai kam registruotis ir rinktis sau tinkama laika kada gali, nors vietu pas daugeli gydytoju tikrai buna gan nedaug ir tenka laukti apie menesi, o atejus cia susiplanavus savo diena, darbus bei kitus planus, sedi ir lauki dar apie valanda, tai kam tokia tvarka padaryta, jei kazkas kazko nespeja 10-20min, bet kai tenka laukti valanda ar net dvi tai nezinau koki laika tada reikia rinktis ir ateiti valanda pries, bet gal net nesiregistruoti, nes pagal laika niekas nevyksta, o jei nesulauksi eiles, tai vel per nauja registruotis ir gauti vieta tik po menesio..
Danutė Budrevičienė
2017-11-13 13:38:08 IP 78.58.21.216
Raimonda 2017-08-07 19:19:35
Sveiki
Gal rekomenduotumete sioje poliklinikoje seimos gydytoja kurio darbo passukimas skaidrus
Pilnai pritariu.Jau teko nukentėti Dainavos poliklinikoje.Labai dėl dantų.Už pirmą vizitą tik pakrapštymas sumokėti teko 116 eurų., toliau vieną taip sugadino, kad teko ištraukti.Nustatyta osteoporozė, gydytoja sako nereikia gydyti, kai bus 2, 5 tada (dabar skaičius 2)Reiškia reikia laukti kol bus visai blogai.Sužinojau, kad reikia gydyti ir kuo anksčiau.Ir dar visokių bėdų.
Atejau sergantis su temperatura pas gyditoja Ieva Martikonyte pasakiau jai kad man labai blogai o jinai kviete pacientus kurie atejo veliau uz mane ir taip pat neturedami registracijos lapelio, esu labai nepatenkintas gyditojos darbu bei izulumu.
atejau su siuntimu i poliklinika ten pasikeite.jei skauda pecius kitko negydy klubams nieko neduos reikia atskiro siuntimo.buvau pas reabilitologe.klubams atskiro peciams atskiro.paskyre lazeri o gaunu ji uz menesio.man siandien skauda pecius.gavau biotrona nes greiciau.nors man reikejo lazerio.pirkit daugiau lazeriu jei zmonems reikia.su sanariais daug kam reikia.su skausmais jokios pagalbos.gailiuosi kad i dainava ejau.reikia ieskoty kitur.nemokamas lazeris uz menesio.bet uz pinigus sumokejus gali gaut uz savaites.tai kam tas siuntimas ateik susimokek ir gydykis mokamai.bet jo reikia nes kvita israso reabilitologe.pas ja patekt reikia talono ir siuntimo.uzburtas ratas dainavos poliklinikoje ir pagalbos nera.fizioterapijos dAUG KABINETU BET PAGALLBOS NERA
Jurgita 2016-10-22 18:08:14
Piestom plaukai pasistojo.... o norėjau užsirašyti į šią polikliniką.... gerai, kad pasiskaičiau...
Gaila nespaskaičiau atsiliepimų anksčiau.... Su ašarom išėjau namo, nes puikus vizitas ir bendravimas su gyd.Žilinskiene buvo... Į šią įstaigą kojos nekelsiu.
Poliklinikoje tikrai dirba daug gerų gydytojų, ir poliklinika yra gera, bet reikėtų atkreipti dėmesį į žmonių komentarus, didelė dalis personalo yra labai nemalonūs ir nemandagūs, kodėl maloniai paklausus klausimo į tave pažiūri susiraukusiu veidu, ar yra nuodėmė klausti? Tai ir galvoju, jeigu žmogus neturi tolerancijos savo darbui, gal turėtų jį pakeisti? Kodėl būdama besilaukianti moteris turiu nervuotis ir lieti ašaras, už tai, kad paklausiau kur man kreiptis?
Rasa Jaruševičienė
2017-08-15 19:37:23 IP 88.222.12.251
Privalau pasidalinti skaudžia patirtimi...Liepos mėn pradžioje kreipėmės pas mano mamos šeimos gydytoją R.Mačienę del išbertų kojų, patinusio veido ir bendro silpnumo.Apžiūros metu buvo nustatytas alerginis susirgimas, išrašyti siuntimai kraujo ir šlapimo tyrimams, rekomenduoti vaistai nuo alergijos bei siuntimas pas alergologą. Po trijų dienų kreipėmės pas alergologą.Mama neatrodė stipri, tad gydytoja išrašė siuntimą į Respublikinės ligoninės skubios pagalbos priėmimą. Guldyti į ligoninę niekas neskubėjo, buvo sulašinti vaistai lašeline ir mes grįžome namo.Keista, kad tokiame gigantiškame Dainavos poliklininkos pastate neatsirado vietos skubiai pagalbai...Praėjus dar dviems savaitėms vėl registravomės pas šeimos gydytoją (anksčiau nebuvo galimybės, mat gydytoja sirgo).Nuliūdino tai, kad nebuvo pakomentuoti kraujo, šlapimo, plaučių nuotraukos tyrimų rezultatai.Gal tai neprivalu? Nežinau... Bet vėl gavome siuntimą pas alergologą išsamesniam tyrimui rugpjūčio 14 d. Mano mama mirė rugpjūčio mėn 3 dieną Respublikinėje ligoninėje.Kas tai?! Abejingumas, aplaidumas, neatsakingumas, neprofesionalumas, darbo imitacija, ar paprasčiausias garbaus amžiaus žmonių„nurašymas“.Kviečiu visus netylėti, naikinti abejingumo žmogui piktžolę. Rasa Jaruševičienė.
Sveiki
Niekada neįmanoma užsiregistruoti internetu.Įdomu-kodėl?
Paskambinau į registratūrą užsiregistruoti pas chirurgą dėl kojos nago nuėmimo. Išsamiai išdėsčiau savo problemą. Mane patikino, kad tokias procedūras poliklinikoje atlieka ir užregistravo pas gydytoją Alfredą Mačiulį. Dar teko palaukti keletą savaičių vizito (kadangi tiko tik vakarinis laikas). Kai atvykau pas gydytoją konsultacijai, pasirodo, kad šis gydytojas neatlieka tokio tipo procedūrų. Buvau nukreipta pas chirurgą Rimantą Raišutį. Registratūroje pasiteiravus, kodėl nebuvau iš karto nukreipta pas tinkamą gydytoją, gavau atsakymą, kad registratūros darbuotojos nežino, pas kokį chirurgą nukreipti su tokiomis problemomis. Jos tik automatiškai nukreipia pas bet kurį chirurgą. Su manimi buvo dar viena moteris su panašiomis problemomis ir lygiai taip pat neteisingai nukreipta. Sugaištas laikas, iškreipta statistika. Ar chirurgų užimtumas poliklinikoje toks mažas, kad reikia pas keletą siuntinėti?
Esu dekinga Odontologei Laimutei Kapčiuvienei už gera kruopštu gydyma ir malonu bendravima.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai odontologei Laimutei Kapčiuvienei už profesionalumą, efektyvų gydymą ir malonų bendravimą.
Ačiū, sėkmės.
2017.06.27d buvau nukreipta į 411kab dėl vairuotojo pažymėjimo pratęsimo. Iš manęs pareikalavo pažymų už 2012-2016metus. 2012.02.01-2013.01.01 buvau prisirašius prie UAB Neuromeda pas šeimos gyd. Jurčiukonienę. Tuo laikotarpiu Neuromeda buvo sudarius sutartį su psichikos sutrikimų centru, esančiu Dainavos poliklinikoj. Registrarorė visai nesivargino pasidomėti, nors Žaliakalnio poliklinikos (kurioje aš buvau prisiregistravus) puikiai matė visus psichikos centrus, su kuriais poliklinika buvo sudarius sutartis. 2017.06.28d pristačiau pažymą iš Žaliakalnio poliklinikos už 2014-2016metus. Gražiai pasakiau, kad UAB Neuromeda buvo sudarius sutartį su Dainavos poliklinika 2012.02.01-2013.01.01. (Mane apie tai informavo Neuromeda, kai nuvykau pas juos pažymos) Registratorė man atsakingai pareiškė, kad niekada su UAB Neuromeda nebuvo sudaryta jokia sutartis. Telefonu vėl kreipiausi į UAB Neuromeda. Buhalterė pakėlė sutartį ir man telefonu perskaitė. Tik tada buvau nukreipta pas gyd. Santą Sajauskienę, kuri puikiai žinojo apie sutartį ir mane priėmė. Poliklinikoj, prie 411kab buvau 2017.06.28d 14:05 Labai norėčiau, kad išsiaiškintumėt kaip darbuotojos atlieka savo darbą ir mane informuotumėte. Tai buvo sutrukdytas ne tik mano laikas, bet ir UAB Neuromedos darbuotojų.Sutrukdžiau ne tik administratorės, bet ir buhalterės darbo laiką. Pagarbiai Aldona
Registruoja naujagimius pas suaugusiu gyditoja pralauki menesi, nuvaziavus dar valanda su kudikiu pralauki eileje ir pasako kad nepriims. Kodel registruoja nepasako kad vaiku gyditojo specialisto nera. Niekada nebesilankysime jusu poliklinikoje, kada benueisi tik nervus sau susigadinsi
Nuoširdžiai dėkoju Gydytojai nefrologei Onai Gaišienei už jautrumą, supratingumą ir profesionalią pagalbą onkologinei ligonei. Linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.
Gavau extra atvejį pas LOR. Pralaukiau 1, 5 valandos, niekas nepaiso kad EXTRA. O visokios bobutės ateina ir be eilės tiesiog veržiasi į 605 kabinetą ir niekas nieko nesako. Po ilgo laukimo, paklausiau seselės kiek ilgai dar reikės laukti, nes aš su EXTRA atveju. Sako gali būti, kad labai ilgai, sako daug žmonių turim. Kur gi ne, laukiau pusantros valandos, pasikeitė 4 žmonės. Tikrai "DAUG". Seselė net nebekalbėjo ir pasislapstydama nusliūkino atgal į kabinetą. Baisu. Jokios tvarkos. Taip ir galą galima gaut!!! Mažiau kavytę gerkit darbo metu, tada darbas bus produktyvesnis ir mažiau neigiamų atsiliepimų bus!
Gydytoja L. Jakubauakienė pastoviai vėluoja į darbą. Vizitas buvo užregistruotas 7:30, gydytoja pasirodė darbe tik 8:10
Pasibjaurejus 2017-02-01 15:17:26
Neisivaizduoju kaip registraturoj ir dar vaiku skyriuje sedi tokios nemandagios darbuotojos! Kas per pasakymas daug gydytoju antroje ligonineje ten ir vaziuokite. Kodel turiu ten vaziuoti jeigu priklausau dainavai?!! Pasipiktinau. Ir tikrai nenoreciau informacijos tik tokios. Nebesinorejo daugiau nieko klausti, o informacijos reikejo.
as aplamai pakraupus nuo registraturoje sedinciu darbuotoju mandagumo!! Baisu ka nors ir paklausti, atsauna taip lyg butum kaltas kad atejai ir paklausei kazka... galetu geriau atlaisvinti tokios darbuotojos, darbo vietas, gal atsirastu moteru korios sugebetu mandagiai atlikti si darba
Laba diena. Norėčiau sužinoti, kodėl susirgus gydytojui nėra informuojamas pacientas, kai masažo laukiama pora mėnesių, derinama darbai, o paskui internetiniame išankstiniame registravime žymim kad neatvykai ir perspėjama kad bus blokuojama registracija, Dažnai gaunu kad nesilankiau pas gydytoją, nors vizitas buvo.
Ačiū.
Šiandien apie 11:30, 2017.02.06 skambinau i Dainavos poliklinikos registratūrą užregistruoti savo kūdikį pakartotinam vizitui pas specialistą. Paklausus ar dar yra gripo epidemija ir kokiu laiku geriausia registruoti, ar geriau palaukti, ką rekomenduotų, registratorė labai nemandagiai, grubiai, su pašaipa balse atšovė: iš kur man žinoti, iš kur aš žinau kada baigsis ta epidemija. Ar tokios darbuotojos turi aptarnauti pacientus ir suteikti jiems informaciją??
Esu nėščia, mane priziurinti daktare tuo metu jau nedirbo, prasiau registraturoi gal galetu apziureti bet kokia dakatre ar viskas gerai nes judesiuku praktiskai nejauciau! Nuejus pas JAKUBAUSKIENE likau apsaukta kadangi talonas buvo pas dantiste, prie jos jabineto buvo zmoniu, tai atejau po dantistes, manes zinoti reikalavo to ko nereikalavo mano dakatre. Kada pradejau jausti judesiukus sakau nuo 15 sav. Sako man reikia menesio. Sakau nu dabar nepaskaiciuosiu (o jos turi visos tokias skaiciuokles popierines) sako as taves nepriimsiu jei nepasakysi sakau gerai einu! Tai vis del to apziurejo suruguiu veidu...ne karta teko susidurti ir anksciau kaip pagal rajona priklause ji buvo priskirta mano rajonui ir isbegau verkdama is jos kabineto!!! Nes taip nesiskaito su zmonem nezinau net kur skusti, kad tik tokie nedirbtu kaip ji...
Aistė Skukauskienė
2017-01-09 14:06:44 IP 78.58.170.110
Sveiki, registruojantis internetu gruodžio mėn., perskaičiau, kad per dvi darbo valandas bus patvirtinta sms žinute registracija. Taip ir įvyko. Deje, šiandien registruojantis patvirtinimas neįvyko. Susisiekiau Jūsų nurodytu telefonu. Pakėlusi ragelį moteris, nekantriu balsu ir nekorektiškai formuluodama klausimus, pasakė, kad sms jau pusę metų kaip nesiunčiamos. Tai kieno info yra tiesa - darbuotojos ar sergu.lt?
Ir dar... Klientas dažniausiai yra teisus ir tobulėti niekada ne vėlu.
Sveiki. Sendien labai nemandagei buvau pasitiktas 240kab. Lina Bieliauskienė. Pasakius kad turiu temperaturos 37.0 ji pradejo sakyti kad "cia ne temperatura ir kad cia ne atostogu dalinimo klynika". Kiek zinau tai normali zmogaus temperatura 36.6 jeigu as visa diena praleisiu darbe kur pastovei pucia skersvejai tai turbut gali kilti komplikaciju. Bet netame esme. Kaip ji isvis gali spresti apie pacienta is veido vercia suabejoti jos kompetencija, jai buciau koks tilenis tai taip ir likciau jos pykcio protrukio auka bet kadangi nusprendziau netyleti. Tai net temperatura pamatavo is to savo pykcio ir turbut dar piktesne pasidare kaip pamate 37.0. Gerai kad ji ne mano seimos gyditoja bet deja mano atostogavo, nes butu baisu eiti pas ja. Ir papulk tu man taip tarpusventi nuotaika sugadinta visai dienai!

S.m spalio 19d apsilankiau pas gydytoja-reabilitologe Petrulaitiene.Kadangi turiu problemu su rankos sanariais man buvo paskirtos penkios proceduros parafino + manksta, o masazo tik 2.5 proceduros. (Pirmas dvi proceduras dare abiem rankom, o trecia tik vienai rankai).Gal galeciau gauti paaiskinima? Dekui.

Su Pagarba,

Ole
...dziaugiuosi kad pabegau nuo L.Bieliauskienes....nes nezinojau kad tokiu buna...kad neziuri..neisklauso pacientu..turi savo nusistatyma...labai grubi..nemandagi..kas prieme dirbti..isvaro is kabineto..jauciasi kaip namie...rasyciau ir rasyciau..nepapulkite ant sios piemenes...dabar kaip antra karta gimus.dziaugiuosi kad pabegau laiku...siuo metu gydausi..radau auksines sirdies gydytoja toj pacioj poliklinikoj-R.Narkeviciene..rekomenduoju visiems...O GERB. ADMINISTRACIJAI...atkreipti demesi kad tokiu kai L.BIELIAUSKIENE negadintu visos poliklinikos vardo.
Kreipiuosi i Jus del labai keisto gydytojos elgesio su nesciaja paciente.Siandien, kreipiausi i ja del siuntimo, nes mano seiomos gydytoja atostogauja, todel registraturoje mane nukreipe ekstra vizitu pas Lina Bieliauskiene.Nuejus prie kabineto nebuvo nei vieno zmogaus, todel uzejau, man buvo liepta palaukti.Laukiau 20 minuciu, o kol sedejau prie kabineto girdejosi puodeliu skambesys, gal gere kava?Nors buvo puse 9 ryto.Todel ekstra manes neprieme.Sulaukus priiimta i kabineta gydytojai isdesciau savo problema.Esu nescia beveik 37 savaites.Man nuolat kieteja gimda, mazylio judesiu yra mazai.Maudzia, skauda.Manau to uztenka norint gauti siuntima patikrai betkokioje kitoje gydymo istaigoje, be eiles.Taciau man jo nedave.taip ir likau nieko negavus.teko vykt privaciai ir moket 20 euru uz apziura.Jei mano vaikelis butu mires, kas butu kaltas? Kodel gydytoja nedave siuntimo? Nors tam ir buvo priezasciu ji duoti.Esu labai nusivylus daugeliu darbuotoju Jusu poliklinikoje, taip pat ir Lolita Jakubauskiene.Kuri visiskai nepriziuri nesciuju pacienciu, nuolat jas aprekia, neturi megintuveliu tyrimams, tokiu atveju siuncia tyrimus darytis uz pinigus, kitur, nors turetu atlikt jusu istaigoi nemokamai.
Prasau susirupinkite savo istaigos darbuotojais, nes zadu nebesikreipti pas Jus, kaip ir visa mano seima.Esu labai nusivylus, nes bereikalo vykau i jusu istaiga is kur isejau netgi verkdama.
Pasibaisejau aptarnavimu procedurinio kabinete 349 dirbancia darbuotoja.!!!
Deja ant duru vardo nera, negaliu įvardinti, kas atlieka injekciju procedura, tiesiog vidutinio amziaus, neauksto ugio sviesi moteris.
Siandien 2016-07-07.19val. 20 min. atvykus susileisti vaistu (siuntimas buvo israsytas seimos gyd. kadangi gyvenu viena ir neturiu kas suleistu vaistus), kabinetas buvo uzimtas.Pralaukiau apie 20 min, tada isejo viena moteriske ir uzejau as.Ten tuo tarpu sedejo dar viena moteris, matesi irgi po proceduros.Sesele mandagiai paklause tos moters, ar cia jusu dukryte..kai suprato, kad ne, o as pareiskiau, kad atejau procedurai suleisti vaistu, tuomet pakele tona ir sako, ka jus isivaizduojat, mano darbas baigiasi.As pareiskiau, kad dabar yra 19.45, o priima iki 20 val, taip ant duru yra parasyta.Buvau apstulbus, kai trenke ant stalo savo įrankiu balta kibira ir isteriskai pradejo destyt..., kokia gyditoja siunte, ka jai atseit namo nereikia, kad ji turi dar susitvarkyti, tuomet apsisukau ir isejau, o kai isleke is kabineto paskui ir sako ateikit suleisiu, pajutau toki pazeminima, juk ne savo noru cia ir taip eini, o dar aprekia.. taip kad nebegalejau ir gryst.
Prasau vadovybes reaguot i toki aptarnaujanti personala, nes gadina jusu įstaigos įvaizdi ir ten kojos nebesinori kelti.Eiciau ir mokamai susileisti, bet tik ne čia.
Nuo 04-12 buvo paskirtos reabilitologų procedūros 220 kabinete. Atvykus į jį nurodytu laiku, kabinetas nedirbo. Centrinė registratūra nusiuntė į 237 kab. pas Aurelija, kuri informavo, kad jokiu būdu neatliks procedūrų. Kreiptis liepė į 219. Šiame kabinete dirbanti moteris informavo, kad neaptarnaus, nes neturi 220 kab.rakto ir informacijos apie pacientus. Pavadavimą turės tik nuo rytdienos (t.y.04-13) ir tuomet aptarnaus. Liepė pasiskambinti 04-13 dieną po 11 valandos. Deja į skambučius niekas neatsakė. Centrinėje registratūroje buvo pasiūlyta pasiskambinti vedėjai telefonu 403919, kuri atsiprašė už suteiktas problemas, nematė jokių kaltų žmonių, kurie neinformavo apie darbo laiko pasikeitimą ir užtikrino, kad 04-14 būsiu aptarnauta pagal paskirtą laiką..... deja....šiandien 16, 30 taip pat manęs niekas nepriėmė. Iš 219 kabineto moteris nusistebėjo, kad aš nematau darbo laiko ant kabineto durų (nors tas laikas buvo kažkuriuo metu pakeistas - ne toks, kaip registravausi). Per naują kreipiausi į registratūrą. Ten vėl pasiūlė eiti į 237....
Norėčiau, kad atsakingi asmenys labiau pasistengtų suteikti informaciją savo pacientams. Taip pat norėčiau sužinoti, kada tiksliai aš galėsiu būti aptarnauta, nes važinėti kas antrą dieną be naudos neturiu tiek galimybių, nes esu dirbantis žmogus.
Ar informuota administracija, kad atlikti biocheminį kraujo tyrimą kabinete Nr 512, reikia stovėti eilėje 2 dienas.Šiandien (2015-10-22d.9, 40, 0val)gavau siuntimą šiam tyrimui atlikti tai prie kabineto stovejo eileje 35 pacientai, paklausiau kas paskutinis eilėje, man jauna mergina atsakė (ačiū Jai)kad pranešta, kad jau nepriims, nes dirba iki 11, 00val.Tada grįžau į kabinetą Nr.517.ir buvau informuota sesutės, kad jeigu norite priduoti tyrimus, reikia ateiti ryte 7, 30val, tai tada apie 11, 00val pateksite į kabinetą, nes visada būna daug žmonių.
Tai gal tada duokite ir tyrimui talonėlius ir lauksime mėnesį eilėje, bet nelauksime 3-4val eilėje ir be garanto, kad busime priimti tyrimui.
Ar tokia tvarka ir pasiliks?.Aš manu, kad tai ne pirmas nusiskundimas iš pacientų.
Laukiu Jūsų komentarų ir atsakymo.
pagarbiai,
Zita
Esu nustebinta Jūsų patirtimi, kadangi tokių kvalifikuotų ir malonių specialistų kaip Šapokaitė valstybinėse įstaigose retai tenka sutikti.
Laba diena norejau pasiteirauti ka veikia registraturoja darbuotojei nes kiek bandai skambinti tiek linijos uzimtos arba uzsiiemusios.norint prisiskambinti atsiprasau, bet reikia tureti gelezinius nervus ju neiskoliojusi.mes skambinam ne seip pasiplepeti o pas daktarus uzsiregistruoti
Gema Milaševičienė
2015-07-28 14:25:20 IP 78.62.255.46
Registravomės internetu pas šeimos gyd. vienai dienai, perkėlė 13d i prieki, o pas daktare reikėjo skubiai. Skambinau i registratūrą prisiskambinti neįmanoma, pagaliau prisiskambinus nusiuntė pas kitą šeimos gydytoją, gydytojas liepė registruotis pas chirurgą, užsiregistravome kitai dienai, atėjome iš ryto, o pasakė kad chirurgo nėra. Vaikui įaugės nagas, pūliuoja, o pagalbos šitoj poliklinikoj nesusilauksi... Tai kur daugiau kreiptis?
2015.06.03 10val. 15 min. su vaiku lankėmės pas odontologę- burnos higienistę ALMA SAKALAUSKIENE. "Specialistė" menkai težiūrėjo į vaiko burną, nesustodama čiauškėjo apie savo gyvenimo problemas. Mamai paprašius, kad vaiko dantis pafluoruotų, ALMA SAKALAUSKIENE atsakė: žinote, fluoras labai brangus, tai aš jo neužsakiau. Po šio vizito nuėjome pas stomotalogą, kuris taip pat dirba Dainavos poliklinikoje. Apžiūrėjęs dantis, jis rekomendavo atlikti dantų higieną, kurią tariamai mes jau buvome atlikę. Gerbiamieji specialistai ir med. įmonės vadovai savo tinklalapyje rašote, kad dirbate pagal: VšĮ Kauno Dainavos poliklinika dirba pagal kokybės vadybos sistemą EN ISO 9001:2008 (LST EN ISO 9001:2008).
Liūdna, kad tai tik butaforija. Apmaudu, kad man esant mokečių mokėtojai, paslauga yra nesuteikiama, nors aš už ją moku. Gaila, kad Lietuvoje yra tokių neatsakingų specialistų kaip odontologė - burnos higienistė ALMA SAKALAUSKIENE.
Šeimos daktarė Laura Simanavičiūtė Kabinetas 245. Netinkama darbuotoja kas čia per darbuotojai baisu dar tokio cirko šioje Poliklinikoje nemačiau. Be talonėlio nuėjau paprašyti tik siuntimo pas akių daktare ir vaistu nuo galvos skausmo tuo metu nebuvo nei vieno paciento tad Simanavičiūtė pradėjo šaukti kad be talonėlio nieko nepriimsiu, nesuprantu ar jai buvo sunku parašyti siuntimą nejaugi ranka butu nukritusi, dar niekada nemačiau tokiu daktaru...
Šiandieną nuo ryto laukiau didžiulę eilę, kad galėčiau atlikti kraujo tyrimą 512 kabinete, į kabinetą kviečiami po du žmones ir garsiai skaitomi jų vardai, pavardės ir adresai. Perskaičius man pranešė, kad protrombino tyrimas šiandieną neatliekamas nes sugedusi aparatūra...Į mano klausima kodėl neparašyta? Kodėl neinformuojami laukiantys žmonės-tyla.Pasakiau, kad skųsiuosi, kad šitam kabinete pastovi netvarka atsakymas-skųskitės.
Buvau šiam kabinete prieš porą mėnesių.Atlaukus eilę ir man senutelė darbuotoja pasakė, kad nėra kompiuteryje duomenų, jog man paskirtas kraujo tyrimas.Liepė eiti pas gydytoją, kad suvestų į kompiuterį duomenis. Gydytoja dirbo tik po pietų...Tada pareiškė, kad eičiau į registratūrą kortelės.Visi puikiai žinome, kad kortelės pacientui užsigeidus neduodamos...Po pietų nuvykau pas gydytoją ir man paaiškino, kad paskyrimas kraujo tyrymui įvestas į kompiuterį.
Ar kada nors baigsis ši betvarkė 512 kabinete? Dirba tokio amžiaus žmogus kuriam jau sunku susivokti kaip elgtis.
Lankiausi pas odontologę Gylienę. Mano vizitas turėjo būti 7:30. Iš vėliau atėjusios pacientės sužinojau, kad ši gydytoja nuolat vėluoja apie 20 min. Gydytoja atėjo apie 8 val.. Palaukiau 5min. koridoriuje kol pakvies, galiausiai nusprendžiau ateiti pati. Mane priėmė, tačiau gydytoja su seselė tuo metu plikėsi vandenį ir nė neskubėjo pradėti darbo. Kai mane pasodino į kėdę, dar turėjau porą minučių palaukti, kol gydytoja su sesute pakalbės apie tai ką matė per televiziją. Kai mane pagaliau pradėjo apžiūrėt, baigė po mažiau nei pusės minutės. Ėjau pasitikrinti profilaktiškai, tačiau net jei pas mane būtų buvus akivaizdi skylė danty, ji vargiai būtų pastebėjus, kaip greitai viską "patikrino". Jaučiuosi tik sugaišusi laiką.
Norėčiau padėkoti gydytojai A. Nikulšinai už toleranciją, taktiškumą, supratimą, profesionalumą. Prie jos kabineto eilutė pacientų, tačiau visi maloniai pakalbinti, pasakyta kaip kas vyks toliau, kelis kartus paaiškina kaip toliau gydysimės ir kokie bus atliekami tyrimai. Gerbiu šią gydytoją. Sėkmės Jai.
Bendrosios praktikos gydytojas Nekrašas nepriima žmonių, užsiregistavusių laiku. Teko pralaukti su talonu daugiau nei valandą, kol sueis visi, užsiregistravę ką tik. Gydytojas netaktiškas. Neturi lapo su užsiregistravusiais asmenimis - kuris naglesnis, tas ir lenda pirmas. Registratūroj dirba piktos moterys, ne kartą teko girdėti keliant balsą ant pacientų. Pastoviai dingsta kortelės - dingo pagrindinė, dublikatas, tai dabar mano kortelė vadinasi antruoju dublikatu. Visi tyrimai dingo, nes kortelių nesugeba rasti jau 4mėn. Taip pat ir ginekolgijos skyriuje - registratorė labai nemaloni, nekultūringa, taip pat dingo kortelė su visais tyrimais. Vaikų gydytojai puikūs, ypač gyd, Augonienė.
Pagaliau reikėtų sunaikint tą senąją tvarką ir imtis kažkokių priemonių, kad žmonės užsiregistravę galėtų įeiti savo laiku. Net priminime rašome - jei negalite atvykti, prašome pranešti.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai, ortopedai-traumatologai...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus 02-21 16:59
Lietuvą milžiniška investicija pradžiuginusi Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija "Continental" ir kita vokiška bendrovė – automobilių dalių ir elektronikos...
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio 02-21 16:34
Jungtinė Karalystė (JK) ir ES ir vėl nesutaria dėl fundamentalių "Brexit" elementų. Londonas siekia pratęsti "Brexit" pereinamąjį laikotarpį tiek, kiek reikės, kai ES jau yra nurodžiusi terminą...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 46,32 +1,67%