Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Kauno miesto poliklinikos, Centro padalinio šeimos sveikatos priežiūros skyriaus Donelaičio poskyrio gydytojai Viktutei Brazienei nuoširdus ačiū už rūpestį, atjautą ir supratimą. Medikas ir žmogus iš didžiosios raidės.
Ačiū, Jums GYDYTOJA!!!

Didelis ačiū ir sesutei Genei Sabaliauskienei

Nuoširdus AČIŪ JUMS!!!

Su pagalba,
Daiva Pasvenskienė
Nuoširdžiai dėkoju Kauno miesto poliklinikos Šilainių padalinio psichikos sveikatos centro gyd. psichiatrei Violetai Savinovai už profesionalumą, jautrią pagalbą, šiltus pokalbius, nuoširdų rūpestį viso gydymo metu. Tai gydytoja iš pašaukimo, nuostabi ir profesionali specialistė.Taip pat didelis ačiū Violetos Savinovos seselei Nijolei už supratimą, didelę pagalbą bei norą įsiklausyti į ligonio prašymus. Linkiu Dievo palaimos ir nepervargti. Tegul laimė ateina į Jūsų gyvenimą dvigubai tiek, kiek išdalinate kitiems.
Su pagarba.
Rūta Asanavičienė
Dėkoju Dainavos poliklinikos šeimos gydytojai Janinai Kašėtienei ir kartu dirbančiai seselei Sigitai Strazdauskienei už profesionalumą, šilta, dalykišką bendravimą - žmogiškumą! Esu sena daktarės J.Kašėtienės pacientė. Ji - puiki diagnostė: tiksliai nustato ligą ir pritaiko taisyklingą gydymo būdą! Po daugybės metų man dar neteko nusivilti! Aš visada sulaukdavau ir sulaukiu operatyvios pagalbos! Sėkmės jūsų kilniadvasiškame darbe, gerb. Daktarė J. Kašėtienė ir seselė S. Strazdauskienė!!
Kai pirmą kartą lankaisi pas ginekologą, tikiesi profesionalios ir malonios patirties, tačiau tokios sulaukti Kauno miesto poliklinikoje, Kalniečių padalinyje, nepavyko.

2022-12-28 17 val. turėjau vizitą pas garbaus amžiaus ginekologę D. Vaicekauskaitę. Pirmą vizito minutę buvau įžeista dėl savo svorio ir, žinoma, tai tapo mano „negalavimų“ priežastimi.

Po dar kelių minučių sužinojau, kad ši, galimai sovietinių ideologijų besivadovaujanti, ginekologė yra rasistė. Prieš mane buvo atėjusi svetimšalė. Kai ji išėjo, man buvo pasiguosta, kad tokie asmenys iš viso neturi važinėti į Lietuvą ir turi likti savo šalyse, nes jiems nėr čia ką veikt ir su jais neįmanoma susikalbėti. Išgirdau, kad su ginekologe dirbusi akušerė taip pat norėjo svetimšale paciente kuo greičiau atsiratyti. Akušerė paminėjo, kad nuves jai parodyti kažkokio kito kabineto ir paskui jau jos reikalas bus aiškintis ką jai daryti toliau...

Šiek tiek neprigirdinti ginekologė Vaicekauskaitė manęs išklausyti net nesistengė. Sugaišau apie 20 min. tam, kad pasiklausyčiau nesibaigiančių komentarų, jog man pirmiausia reikia mesti svorį. Pritariau jai, linksėjau ir bandžiau kuo greičiau nešdintis iš kabineto.

Niekam nelinkiu turėti tokios patirties, ypač jaunoms, galbūt psichologiškai jautresnėms, merginoms.
Esu dėkinga Dainavos poliklinikos Odontologijos chirurgui gerb. E. Trumpaičiui ir kartu dirbančiai seselei už profesionalumą, šiltą, dalykišką bendravimą! Rekomenduoju!
Jūratė Kasiukevičienė
2022-12-09 10:45:13 IP 2e7r062f
Esu labai dėkinga Šilainių padalinio šeimos daktarei Brigitai Krikščiūnienei ir kartu dirbančiai seselei Jurgitai Gavrišienei už mamytės (91m.) gydymą. Niekada nebuvo jokių problemų dėl konsultacijų. Dėkoju už profesionalumą, žmogiškumą, šiltą ir dalykišką bendravimą.
Šilainių poliklinikos vadovybės noriu paprašyti, kad grįžus iš dekretinių kitai seselei, Jurgita Gavrišienė liktų dirbti su daktare Krikščiūniene, nes ji labai operatyviai atkieka savo darbą, pažįsta ir žino visus pacientus, yra tikra pagalbininkė ir daktarei, ir ligoniams.
Ačiū už supratingumą.
Labai gera masažuotoja Onute Mozoriūniene dirba Dainavos poliklinikoje, rekomenduoju !!!
Atskubėjai su dviem mažais vaikais į Dainavos polikliniką ir paprašiau registratūroj vienkartinės kaukės. Pasakė man, kad yra vaistinė. Dirbo prie antro langelio 2022.11.24 dieną 14.45 valandą. Nesugebėjo pasakyt nei vardo sako. Kaip reik registruotis pastoviai labai nemaloni ir nemandagi.
Sidonija Jankuniene
2022-11-09 13:34:07 IP 2fbarr6o
Šančiu padalinio poliklinikoje, dirbantis masažistas Aleksandras Stepanenko, atsidavęs savo Darbui.Noriu padekoti jam, nes šis specialistas turi rankas, kurios daro stebūklus. Po jo masažu, mano skausmai kojose sumažejo.Esu be galo jam dekinga.Sekmes darbe.
Kalniečių poliklinikos gyd. L. Pavlavičius šaunus, jaunas šeimos gydytojas, kuriam iš tiesų rūpi jo pacientai. Jis nuoširdžiai domisi savo pacientų sveikata ir stengiasi parinkti kuo tinkamesnį gydymo būdą. Eilių pas gydytoją laukti nereikia, viskas savo laiku ir profesionaliai.
Centro padalinys, Odontologai. Užsiregistravę vaikų pažymoms, laukiame.. Gauname žinutę, atšaukta! I6 karto skambiname spalio mėnesį talonų nebėra. Lapkričiui dar neregistruoja :) Paklausus, ką man sakyti mokykloje ir darželyje sakė jūs galite privačiai eiti! Prieš tai buvome užsiregistravę pas kitą odontologą, atsiprašome iš darbų, skubame, važiuojame. Ateiname į polikliniką o ten raštelis pakabintas ant durų, šiandien daktaras nedirba. Darom kaip mums patinka!
Padėka.
Norime padėkoti Kauno miesto Šilainių padalinio, poliklinikos laboratorijos gydytojai AUDRONEI ŠEIBOKAITEI, už nuoširdumą, šiltą ir malonų bendravimą, ir kompetenciją, už išaiškinimą kiekvieno mums rūpimo klausimo. NUOŠIRDUS AČIŪ.
Sendien po 11 turejo buti 503 kab turejo buti vizitas bet pralaukus iki puse12 net neskubejo kviest i kabineta o kviete kitus zmones tai jai paskirtas vizitas tai malonekit priimti laiku !!!!!
Šioje įstaigoje visiška savivalė ir betvarkė. Įstaigos administracija elgiasi kaip jai patogu, visiškai neatsižvelgiama į pacientų interesus. Pas specialistus ("Dainavos" padalinys) nėra galimybės gauti talonų - pastovus atsakymas arba "jau nėra" arba "dar nepaskelbti". Kai pasiteirauji, kada bus skelbiama sekančio mėn talonai, atsakymas "mes nežinome ", "bandykite po poros diienų". Ir taip jau antras mėnuo, skambindami po 2-3 kartus per savaitę, nesėkmingai bandome gauti taloniuką pas vaikų oftolmologą.
Klausimas poliklinikos vadovui- kada jūsų įstaigos administracija pradės dirbti pacientų labui, o ne savo pačių patogumui ?
Kauno poliklinikos Dainavos skyriuje yra nuolatinai sukčiavimai ir žmonių apgaudinėjimai, tiesiog akivaizdžiai "sukamas versliukas" : internetinėje sistemoje yra paskelbti laikai apie galimus vizitus pas gydytojus, tačiau atėjus nustatytu laiku, gydytojai be jokio sąžinės graužaties paskelbia, kad vizitas yra mokamas, nors sistemoje jis buvo nemokamas. Ir tokie atvejai kartojasi nuolat, prisidengiama pasakymu " sistemos klaidos"-tik gaila, kad jų klaidos kompensuojamos ligonių sąskaita. Būkite budrus !!!
Registratūroj dirbančiai Neringai reikėtų pasimokyt kultūros. Į visus klausimus buvo atsakoma suirzusiai, reikėjo traukti po vieną žodį. Turbūt būtų buvę ne pro šalį atsiprašyt, kad iš viso paskambinau. Tragedija.
Mūsų šeima esame pasirinkę gydytoją Deividą Jurevičių bei bendrosios praktikos slaugytoją Virginiją Kunkulę. Šeimos vardu esame dėkingi šiai profesonaliai komandai už kruopštumą, dėmesį, profesionalumą bei paprastą žmogišką nuoširdumą.
Noreciau padekoti Kauno miesto Centro padalinio Vaiku skyriaus registratorei A.Rudokiene uz issamiai suteikta informacija ir pagaba i suteiktus klausimus, uz paslauguma.Labai malonu, kad tokie zmones dirba paslaugus ir su sypsena veide
Labai liūdna, kad sistema neveikia taip kaip reikia...
Buvau užsiregistravusi pas reumatologę Dainavos pol. Deja paskambino sesutė tuo metu kai dirbau, negalėjau atsitraukti nuo darbo, per skambinau po valandos o mane pasirodo tiesiog išbraukė iš registracijos ☹️ Kas čia per tvarka? Niekada daugiau nesilankysiu šioje gyd.istaigoje ????
aciu slaugei STASEI STANIENEI uz tikrai profesionalu darba. pas mane tikrai prastos venos ir ne visi daktarai gerai ydure adata bado daug kartu o STASELE ydure is pyrmo karto ir lasaline labai gerai pastato. tikrai rekuomenduoju visiems kam reikalinga ydurt y vena. aciu STASELE
Ramutė Krikščiūnienė
2022-04-27 17:03:01 IP 2i250u4j
Nuoširdžiai sveikinam šeimos gydytoją Rasą Safronovienę profesinės dienos proga ir linkim sėkmingų metų.
Norim padėkoti gydytojai už jos nuoširdumą, neišpasakytą kruopštumą, įsiklausymą ir profesionalumą. Gydytojos dėka užkirstas kelias sunkiai ligai. Tik R.Safronovienės dėka gyvenam sveikiau ir laimingiau. AČIŪ daktarei !!! Didžiausia pagarba Jums.
Vida Ona Paužaitė
2022-04-17 13:19:08 IP 2e7r3nfk
Šilainių poliklinikos registratūros darbas yra neatsakingas, balandžio 1 d užsiregistravau pas gyd. UZIENĘ balandžio 15 turėjo išrašyti kompensuojamus vaistus, esu po operacijos ir vaistus turiu gerti metus laiko be pertraukos, bet registraciją atšaukė ir iš naujo užregistravo balandžio 20 d. Dabar be vaistų turiu būti 5 dienas. Nors Kauno klinikų gydytoja pasakė nei dienos be vaistų. Vaistai kompensuojami ir receptiniai. Tai kaip tvarka!!!!
Nuoširdžiai dėkoju Kalniečių poliklinikos kineziterapeutėms Gaivai Jurkšienei ir Eglei Mackevičienei už rūpestingą ir profesionalų darbą bei malonų bendravimą. Jaučiuosi daug sveikesnė.
Teko apsilankyti del nugaros problemų pas masažuotoja Igna, ir užteko vieno karto po kurio likau mėlyna.Dar po šiai dienai like guzai tose vietose.Bet per kitus masažus išgirdau kad taip vyksta pastoviai.Žmogus jaučiasi kaip sporto klube ir visa jėga išdirba ant žmonių.Pamoka turiu daugiau tikrai neisiu pas ji.Dainavos polikiklinika.
tiek Šančių, tiek Dainavos padaliniuose visiška netvarka. Paklausus paprasčiausių klausimų, niekas nieko nežino. Nurodo kreiptis tai vienur, tai kitur. Adminstracijoje dirba arba močiutės, kuriom reikia pačiom pagalbos susiorientuoti aplinkoje, arba ką tik kursus pabaigusios studentės. Reikia sužinoti vaiko tyrimo rezultatus ir niekas nieko negali pasakyti. Graudu.
Sigita Urbonienė
2022-01-09 15:28:29 IP 28met30c
Nuoširdžiai dėkoju Šančių poliklinikos masažistams Aleksandrui Stepanenko ir Erikai Beleckienei už profesionaliai atliktą darbą, vertingus patarimus, malonų bendravimą.
Rekomenduoju.
pacientė S.U.
Daiva Daukšaitė
2022-01-03 21:24:58 IP 2i5728gk
Nuoširdžiai noriu padėkoti Kalniečių padalinio šeimos gydytojui Lukui Pavlavičiui už malonų, mandagų bendravimą, atidumą, nuoširdumą, kompetenciją.Jaunam gydytojui noriu palinkėti tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams sveikatą.
Noriu nuoširdžiai padėkoti ir Kalniečių padalinio slaugytojai Reginai Kazlauskienei už jos pareigingumą, kruopštumą, sąžiningumą.Palinkėsiu jai ištvermės ir kad dar ilgai nepailstų jos širdis ir rankos.
Abiems darbuotojams tegul Naujaisiais 2022 metais teišsipildo jų visos šviesios viltys ir lai skamba tik geras žodis, lai džiugina geri darbai, o laimė būna dažnas svečias jų namuose.Ačiū, ačiū.
Ilgai svarsčiųsi, kaip pasielgti;;ar visą tai, kas įvykopalikti likimo valiai ar paviešinti/pagaliau nutariauprabilti.Turiu tai padaryti vardan kitų pacientų privatumo ir ramybės.nesitikėjau, kad med.įstaigoje yra tokių darbuotojų, kurios leistų daugiau negu darbiniai interesai.tai liečia šeimos slaugytoją A.Poškutę.Mano šeimos gyd.nedirbant, kreipiausi į pavaduojančios gyd.slaugytoją dėl būtinų vaistų išrašymo.Tą atliko A.Poškutė.Ačiū jai.Ir tai ne viskas ką atliko slaugytoja.Tyčia ar per neapdairumą ji ištrynė mano kontaktiniu duomenis ir išankstines registacijas.Tai aptikųsi, turėjau problemų persiregistruojant.Sl.A.Poškutei pareiškiau pastabą dėl atidesnio darbo atlikimo. Tas matyt užgavo slaugytojos savimeilę.Gruodžio18d.t.y.šeštadienį aš sulaukiau minėtos slaugytojos skambučio.kurio metu sulaukiau priekaištų dėl pateiktų pastabų.po to sekėpaskalų lygio purvo lavinos išpilimas ant manęs grubiai įlendant į mano privatų gyvenimą ir netgi apibūdinant mano išvaizdą.praradųsi žadą.išjungiau pokalbį.Ilgai negalėjau atsitokėti.Pasiūliau slaugytojai apgalvoti savo poelgį ir suprasti ką padarė.Deja deja ji nesuprato ką padarė.Norėčiau, kad minėtos slaugytojos poelgis būtų apsvarstytas, būtų įvertintos jos profesinės žinios, etika ir netgi estetika, patikrintos žinios apie jos teises ir pareigas dirbant šį darbą.Su pagarba S.Stanienė
Puikus ir greitas paslaugų suteikimas šioje poliklinikoje, niekada nereikėjo ilgai laukti pas specialistą. Ačiū gydytojai Daivai Damulevičienei už pagalbą ir skirtą tikslingą gydymą.
Esu labai patenkinta Kauno miesto poliklinikos darbuotojų profesionaliu darbu ir skubiu aptarnavimu, bei maloniu bendravimu. Pusantrų metukų mažyliui skubiai reikėjo reabilitacijos, todėl kur teko kreiptis, niekur nebuvo vietų iki gruodžio galo, o kreipėmės lapkričio mėn. Tik šioje poliklinikoje gavome profesionalių specialistų pagalbą ir spėjome praeiti reikalingą gydymą. Ypač noriu pareikšti padėką daktarei Daivai Damulevičieniai už labai profesionalią ir skubią pagalba, už puikius patarimus ateičiai, tai pat už jos nuostabią šypseną ir labai nuoširdų bendravimą. Didelis ir nuoširdus Ačiū
Noriu padėkoti Dainavos poliklinikos darbuotojams. Susirgus kreipiausi pagalbos, buvau priimta tą pačią dieną, skubiai buvo atlikti tyrimai ir paskirtas gydymas, dėkui 240 kabineto gydytojai ir slaugytojai už profesionalumą ir rūpestį, jūs nuostabios!
Didžiausias AČIŪ šančių poliklinikos masažuotojui Aleksandrui Stepanenkai, už žmogiškumą, profesionalumą ir naują viltį žmonėms.
Nesiliauju stebėtis netvarka Dainavos poliklinikoje. Kai po 5 dienų laukimo gaunu atsakymą apie antikūnų skaičių, pastebiu, kad kraujo paėmimo data ir laikas 2021 - 12 - 02 10:45
Nors kraujas paimtas 2021-12-08 07:36. Ar galiu tikėti gautu tyrimo rezultatu apie antikūnų kiekį ir priimti sprendimą vakcinacijai.
Buvau NEMALONIAI nustebintas, kai po 5 dienų negavęs atsakymo apie antikūnų tyrimą gavau paaiškinimą, kad daug darbo ir pirma turi atlikti analizę tiems kurie mokėjo už tyrimą.Vadinasi daug darbo, bet tyrimai pirma vykdomi tiems kas moka.Gal galėtų vadovai paaiškinti kokiu pagrindu priimti tokie sprendimai. Esu daug metų tos poliklinikos pacientas ir matau kaip PABLOGĖJO aptarnavimo ir tyrimų kokybė po poliklinikų sujungimo.
Dekui Aleksoto poliklinikai Vedejei ir gyd.Kinciuvienei❤️
Aciu Akeksoto poliklinikai Vedejei ir gyd.Kinciuvienei uz rupesti❤️
Norėčiau paprašyti daugiau empatijos ir pagarbos pacientams būtent iš Šančių padalinio registratūros darbuotojų, kolektyvas nekaltas, tačiau vienas darbuotojas labai greitai sugadino ilgus metus puikiai dirbančio kolektyvo viziją. Kol laukiau eilėje prie kasos, viena darbuotoja vaikui sukosėjus leido sau garsiai pakomentuoti, kad tokį vaiką išmestų iš poliklinikos su tokiu kosuliu. Gal pirmiausia reiktų savęs žiūrėti ir taisiklingai kaukę tokiu pavojingu laikotarpiu nešioti, o ne su išlindusia nosimi aiškinti sveikam vaikui, kur jį išmesti, o kur ne. Gėda..
Noriu padekoti masazuotojui Aleksandrui Stepanenko uz puikiai atliekama darba, supratima, turimas zinias ir galimybes. Po jo pagalbos jauciuosi naujai atgimusi.
Skaudejo danti uzdejo kazkokia s dar labiau skauda nei prieš tai bent skausma suvaldyt galejau o dabar skauda kad niekas nepadeda nemiegu 4para
Dėkoju kinezaterapiautei Erikai Pušinaitienei už nuoširdžią pagalbą lankant procedūras. Esu sužavėtas, kad yra tokių specialistų ir jie dirbą poliklinikoj.
Ačiū Erika
Edita Antanavičienė
2021-09-28 17:32:07 IP 2ju3kuqs
Noriu padėkoti Šančių poliklinikos otolaringologei Večienei už suteiktą skubią apžiūrą, nuraminimą. Ypatingą ačiū noriu pasakyti jos seselei Čeponienei, labai miela, maloni moteris, pagirianti ir supratinga. Ačiū jums.
Noriu padėkoti Dainavos padalinio chirurgui Anatolijui Reingardui už savalaikę būtinąją pagalbą, profesionaliai atliktą operaciją, parodytą žmogiškumą ir suteiktą išsamią konsultaciją. Ir jo rūpestingai padėjėjai, slaugytojai Vidai Sakalaskienei. Tariu jums didelį AČIŪ!
Dėkinga pacientė Marija Kuršienė
Antra menesi atšauktas vizitas pas daktare Dabusinskiene paprašius kad uzregistruotu extra atveju pas kita daktara jie vel man siulo laukt trecia menesi.. Maždaug numirk iš skausmo kol prieisi pas daktarus.
Buvau užsiregistravęs pas gyd M.Pagrandę 2021.09.20d 11.45, tačiau atėjus paskirtam laikui ir dar po jo 20 min nebuvau gydytojos priimtas, o pasibeldus į duris buvau aprėktas, kad žino, jog klientai laukia už durų, nors kabinete pacientų nebuvo jau gerą pusvalandį (paskutinis išėjo 11.40). Tad teko nusivilti tokiu požiūriu į pacientą ir išeiti be suteiktos med pagalbos.
Aleksandra Kšanavičienė
2021-09-10 07:21:39 IP 2fbauc4b
Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno miesto poliklinikos darbuotojams, o ypač gydytojai Audronei Šeibokaitei, kuri man Aleksandrai Kšanavičienei padėjo išsiaiškinti dėl galimybių paso galiojimo.
Su didžiausia pagarba Ačiū Jums.
Noreciau padekoti visam Dainavos poliklinikos registraturaos komandai uz malonu ir darnu darba.Ypac noreciau padekoti Aurikai Petrauske.Uz malonu aptarnavima.Si darbotoja pasitinka ligoni su sypsena ir visada maloniai nusiteikusi, kas ligoniui labai svarbu.Nuolat stengiasi padeti ligoniui..Ponia AURIKA, linkiu Jums islikti tokia profesionale Jusu darbe ir ateityje.Poliklinikoje pirmiausia ligonius pasitinka registraturos darbotojai todel labai svarbu, kad jie butu sutikti maloniai ir su sypsena, besistengiantys ligoniams padeti, kaip tai daro ponia AURIKA PETRAUSKE.Nuosirdus dekui AURIKAI.
Pastaruoju metu teko nemazai susidurti su nekokybiskomis medicinos istaigu paslaugomis.Deja bet, medicinos lygis Lietuvoje sakyciau bendrai yra gerokai smukes, lyginant su kokia 10 metu atgal. Manau tai jau niekam jokia ne naujiena. Taciau vis dar niekas nesugeba taip sokiruoti kaip Kauno Centro poliklinika. Su sia istaiga teko susidurti jau ir anksciau. Tada turejau mokamas paslaugas. Viskas buvo sumoketa i kasa, bet zinau tik tiek, kad jokios paslaugos nei is gydytojos nei toliau susidurus su administracija deja negavau. Administracijos poziuris i problema buvo keistai absurdiskas. Pirmas ispudis po bendravimo registraturoje, buvo "kaip is kitos planetos". Kas kt. miesto poliklikose atrode iprasta cia buvo reaguojama labai jau keistai. Bet dar didesnis akibrokstas buvo neperseniausiai cia apsilankius per viena is tu alinancio karscio dienu, t.y. birzelio 28d., pasidare bloga ir negalejau atlikti cia man paskirtos proceduros. Todel vel nuejau i registratura ieskot pagalbos. Man turinciai sirdies ir kraujagusliu problemu si kaitra tikrai neprideda sveikatos...taigi pakilo kraujo spaudimas, eme kalatotis sirdis. Tokiu atveju poliklinika kaip ir turetu buti viena is tu saugesniu vietu kurioje tokioj situacijoj gali atsidurti. Pamaniau cia bent pirma pagalba kas nors suteiks. Taigi as vel atsiduriau toj "kitos planetos " registraturoj ir emiau aiskinti padeti, prasyti kad butu galima kaip nors pamatuoti spaudima, nes jauciau kad vos stoviu ant koju. Tuo metu aplink zmoniu gal kokie 2-3, ir kokios 3 registratores vaikstinejo sau kaip per pertraukele....Tada viskas ir prasideda, as nepriklausau sitai poliklinikai, cia neprisirasius ! Tu gi niekad nezinau kur tau reikes pirmos pagalbos, pasirodo turi buti prisirases absoliuciai visur !!!! taigi del pagalbos man reikia kreiptis i savo seimos gyd., o ji gal;but randasi Silainiuose, Pasirodo cia visai nesvarbu kad tau spaudimas, kad temp lauke virs 30 ir Silainiai kt Kauno gale, Zodziu vaziuok is kur atvaziavus !.... Nors tuo metu gydziausi del tam tikru aplinkybiu butent cia. Nejaugi centro polik-je nera ne vieno kabineto su kraujospudzio matuokliu ??? ne vieno medicinos personalo kuris extra atveju galetu suteikt bent pirmaja pagalba ? !! Susirinko 3 regitratoriu konsiliumas spresti sito "super " reikalo, lygtai buciau paprasius padaryt sirdies operacija cia ir dabar ??? Tuo tarpu kai ta visa paslauga galejo uztrukti iki 10 min. Ne ne " nebent jau butu labai blogai..." prasitare viena is registratoriu ir konsiliumas nusprende : ne pas mus tokiu paslaugu neteikiama, ir bloga man ar ne issiuncia mane laimes ieskot i artimiausia vaistine... Ten pasirodo demesys tik Covidui vis dar teikiamas visos kitos ligos irgi nelabai egzistuoja. Jiems vis dar karantinas ir aparato nenaudoja.... Zinoma sirdies ir kraujagysliu problemos kaip lauke taip ir toliau laukia... idomu nuo ko jau daugiau zmoniu mire nuo uzmestu, negydomu sirdies ligu ar nuo Covido????? Kiek daug pastaruoju metu Lietuvoje kalbama apie sirdies ir kraujagysliu ligas, kiek visokiausiu formalumu ! bet tikros, realios pagalbos beveik jokios....ne karta pati tuo isitikinau, taigi vis labiau ir labiau pradedu suprasti kodel LT toks didelis zmoniu mirstamumas. Gelbejimasis yra paciu skestanciuju reikalas !!! ir siuo atveju tai jau tikrai....

P.s. Labai aciu Akropolio Euro vaistines personalui, konkreciai farmacininkei Sigitai, kuri manes daugiau jau niekur neissiunte. Ivertino mano bukle jr pasielge kaip tikra medicinos darbuotoja, nuramino ir suteike pirmaja pagalba. Dar karta aciu !

Kauno miesto poliklinikos paciente.
Šiandiena Danavos poliklinikoje likau be žado. Pasikreipus su skausmu ir didėliu uždegimu buvau tiesiogei išprašyta, šeimos gydytojos ir iš budinčio kabineto 240 budinčios "gydytojos" nes visi baisiai užsiėme, nors nei vieno ligonio..... Tai žodžiu jei nori pagalbos nesikreipk.... Vienintelė darbuotoja kuri bandė padėti tai registratorė.
Sveiki.Norėciau ir as palikti atsiliepiima apie Odontologe Marija Dovidaityte.Snd buvau iskoliota lb stipriai.Užejus i kabineta ir paklausiau ar galėtu greit paziuret mergaitei dantis i darželi pažyma tai pasake kad nera vietų reikia registruotis pasakiau gerai viso gero.nuejus pas kitus daktarus su dukra vyresne ir kudikiu susitariau su kitu kabinetu kad priims paziures praejo sita daktare garsiai saulke pakele tyčia mieganti kudiki pasake kad neapsisprendžiu lakstau nuo vieno kabineto iki kito nors puikiai pasake kad nepriims esu pasislykstejusi tokia odontologe tikrai gyvenime nežadu vest pas tokia bjauria palei duris kaip trenkė tyčia mate kad kudikis miega..Esu pasišlykštejusi sita daktare.
Miroslava Beciale
2021-06-04 14:37:00 IP 2nom5uos
Noriu padėkoti daktarei Gitai Valentukonienei už visada jauku priėmimą, nuostabiai atlieka savo darba, kaip pediatrė rūpinasi ir pataria. Visada su gera nuotaika, malonu laukti vizito.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atliekame sveikatos patikras, teikiame mamografijos ir rentgeno paslaugas. Visos paslaugos pasiskirsčiusios pagal miestus, pagal tai kas aktualiasia vietos...
ELDK
Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Tai estetinės ir lazerinės medicinos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 9 filialai, kuriuose dirba daugiau nei 100 kvalifikuotų gydytojų, specialistų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Bankai skambina pavojaus varpais ir perspėja, kad sukčiai kibernetinėje erdvėje išradingai naudoja vis sunkiau atpažįstamus sukčiavimo būdus. Bankai prašo neprarasti budrumo ir atidumo. Tokie...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Kraft Heinz Co 40,37 +1,71%
Goldman Sachs 357,46 +1,06%