Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto poliklinika, VšĮ

2020.11.05 d.lankiausi pas gyd.R.Zilinskiene.Apie vizitą galiu pasakyti tik tiek, kad gydytojai esminis dalykas yra atlikti visus formalumus o ligonis jai visiškai nerūpi.Kaip atėjau, taip ir išėjau su savo problemom.Turbut vaistinėje suteikia daugiau informacijos, negu gyd.Zilinskiene.Teks dar kartą registruotis pas specialista (bet jau dabar pasidomesiu, pas ką registruotis).Dainavos poliklinikoje lankausi daug metų ir čia dirba daug gerų specialistų.
Noriu pasidalinti džiaugsmu, kurį jaučiu kiekvieną kartą atėjusi į savo polikliniką. Kokie akyvaizdūs ir pozityvūs pokyčiai! Pastarosiomis dienomis teko apsilankyti pas reabilitologę Neriją Petrulienę. Neabejingai, profesionaliai įvertintos visos galimybės padėti man, atsižvelgiant į diagnozę. Visiškas atradimas man buvo individuali kineziterapija su REDCORD treniruokliu. Kinezierapeutė Erika Pušinaitienė su šiuo treniruokliu daro stebūklus. Stuburo negalavimai, kuriuos gydau beveik 20 metų, šios aukštos kvalifikacijos specialistės rankose ženkliai sumažėjo. Dabar žinau kiap ateityje galiu padėti sau. Atsirado viltis ir optimizmas. Ačiū labai. Visiems medikams ir Dainavos padalinio medikams atskirai linkiu kantrybės ir sekmės.
Sveiki. Kreipiuosi i Jus su nuomone apie Kauno poliklinikos vykdomo darbo specifika. Kauno poliklinikos vizitu pas gydytojus atsaukimo sistema yra nepatogi. Gauname zinute su priminimu apie vizita, tad kodel negalima atsakyti i ja tiesiog zodziu "Ne"? Skambinti ir ilgai laukti kol atsilieps registratura yra labai nepatogu ir ne visada tam yra laiko.
Antra, kodel registruotis reabilitacijos proceduroms reikia butinai atvykti asmeniskai prie registraturos langelio? Nesaugu. Virusai. Kodel nesudaryti patogumai kaunieciams? Sudarykite galimybe registruotis telefonu, iveskite proceduras i kompiuteri, kad matytu kineziterapiautai ir proceduras atliekantys specialistai. Lapelius su barkodais buna zmones tiesiog pameta. Prasome sudaryti daugiau zmogisko patogumo Kauno miesto zmonems.
Vienas trukūmas yra, kad negalima atšaukti registracijos interenetu reikia skambinti ir laukti kol kas atsilieps.
Nėra ką stebėtis, kad laiku nepriima, nes gydytojų krūviai nežmoniški, nėra dezinfekcijos nors ir siaučia korona. Atrodo paviršiai masažuose nevalyti, priemonės reabilitacijos. Kalbu tiek apie Dainavos ir Šilainių padalinius. Galėtų atsižvelgti administracija į tai, nes reabilitacijoje specialistai kartu ir korteles pildo ir valosi stalus. Betvarkė visiška. Darbas vyksta konvejeriu, atrodo kaip gydytojų vergystė, o masažuose tik paglosto, bet nieko keisto specialistė sakė, kad algos apverktinos 500 už etatą, o pacientų kiekiai nežmoniški.
Po ilgo laiko teko apsilankyti pas šeimos gydytoja"jei ją galima taip pavadinti".
Nesuprantu kam talonėliai reikslingi ir ksm registruotis.Jei neprieini savu laiku ir dar pakkausai kokia ji užsiemus ir kiek daug darbo nors kolidoriai tušti.Apsurdo ribos.
Atėjus 19.00val vizitui 19.30 dar sėdžiu už durų.Jau nekviesta įėjau i kabinetą ir išgirdau reiks palaukt.Atsiprašau tai kiek laukt?Mano kantrybė stipri bet....
Su didžiuliu skausmu teko kreiptis į ligoninę. Tai visgi klausimas kam ta šeimos gydytoja reikalinga?????
Nebent padejuot kokia ji pavargus.Tai miela gydytoja palinkėčiau susirast paprastesnį darbą....
Daktarai nepriima registruotu laiku. Visi verkia, kad reikia saugotis ir nesiburiuoti, juk siaučia Korona, tačiau net gydymo įstaigoje susidaro spūstys prie kabinetų. Atėjus laiku į vizitą tenka laukti minimum 10min ir daugiau laiko. Šalia mūsų stovi dar 7-8 asmenys. Nenormalu!!!
..negaliu tyleti, net ir rašant kyla spaudimas kalbant apie šią kardiologe, G.SAVINOVA, dirbančią dainavos poliklinikoje...Atvykus ilgai lauktai konsultacijai, buvau sutikta kaip spektaklyje... (atvykau, po kraujopludzio praėjus kelioms dienoms, kad pakoreguotu vaistuku dozę, jaučiau, kad perdidele)Pradėjus sakyti, kad reiktų mažesnės, buvo akcentuota, kad aš gydytoja, aš žinau, gerk kaip gerai, jei kraujuoti pradės, vėl kviesk greitąją.. ir pavartojo islydint zodzius:kaip aš nuo jusu pavargau, ciuozkit greičiau, ciuozkit......parvyke namo, (mes is Jurbarko r.), klauseme gyd.isgereme ryskiai mums suprantama dozę, kuria nurodė gyd Savinova, nors prasem (jautem), kad perdidele....21.00 išgeriau, 2.15 nakti-kraujopludis.. ((..iki siol jauciausi puikiai. (Sumažinta doze gerdama)).isvykome į greitaja pagalba, trečią ligonines piimamaji, ten apstabde kraujavimą, gryzom 10.30 ryte...paskambinau kardiologei, Savinovai, papasakojus situaciją, šaltai pasakė, darykit ką norit, viso gero.... (nieko nepatare), noretume sudrausminti tokia gydytoją, elgtis švelniau, nekelti spaudimo savo elgesiu. Esu pilietiska, todel nerekomenduoju papulti jai į akiratį (tikras zveriukas), mano nuomone.
Kada bus galima patekti į Aleksoto polikliniką (Kauno m. poliklinikos Šilainių padalinys) be išankstinės registracijos? Ar dabar visada reikės registruotis internetu?
Sveiki.Kaip buvo pasakyta šeimos gydytojos R.Mačienės, kad galėčiau nusipirkti vaistų nuo širdies reikia užsiregistruoti ir bus internete.Užsiregistravome su vyru gegužės 11 d., o atvykau 35 km nusipirkti 05 mėn.20 d, deja vaistų nėra išrašytų.Tai ką daryti dabar?prasidės ritmo sutrikimai.Naudojame Betalox ir Rytmonormą abu su vyru.Kur kreiptis??kaip gyventi.?
grybis bukauskas
2020-04-15 14:18:02 IP 2i577do1
Pati poliklinika tai tikrai gera, bet yra ypatingu daktaru, tokia padla save vadinanti, PASAULIO BAMBA, Gilvina Pociene, vaizduojanti save vos ne dievu, o jei neduosi pinigu tai nors ir neigalus tai turesi buti igadus
Zigis per dainavos polikninika. Dainavos poliklinika tai kas koks košmaras pasidarė. Pradėkime nuo pradžių- užsigestravom kai gyvenom Dainavos rajone. Persikėlėm i kalniečiu rajoną per viena gatve nuo Dainavos rajono. Teko operuotis kojas. Pagal įstatymus jeigu paciantas ne mobilūs šeimos gyditojas privalo atvykti i namus apžiūrai, bet pasirodo aš klysti- Dainavos poliklinikai tai negalioja, ne jų rajonas matai. Kas kaip pacianto tai neatsisako nes matyt pinigeliai tai byra nuo kiekvieno. 2 faktas - šeimos gyditojai dirba visi puse savo darbo laiko, visi kiek teko susidurtų- viena mėn. Dirba kita nedirba. Bet čia ne esme- būna žmonės irgi serga, atostogauja, mokinasi, dar kažkas. Cia yra atministracijos reikalas susitvarkyti visus galus ir srautus. Uzkliuvo kitas nuancas šiuo klausimu- pora kartu atšaukė vizitus vakare, o man nedarbingumas turi buti tęsiamas jau kita ryta ir ką skabini- tai net juokas neima 5 klases lygis pokalbio -sakai man ne darbingumas turi buti pratestas, man kitam galia ragelio vis aiškina talonų nėra 2 sav. Jus čia rimtai ant tiek durniu įjungę. Vėl sakai kad jus privalote paskirti vizitą tai islemena atvykti prie tokio ir tokio kabineto ir laukit. Ką atvykstu ir laukiu siauram kolidoriuj pasiremes ramentais 4 val. kur tave gali nubloksti koks neatsargus praeivis ir vėl gydisies dar puse metu. Pagaliau pagauni sesute ir klausi kada primsit nes jau tiesiog rankos nelaiko sunku stovėti ir vėl BAM i veidą tai iš kur mes turim žinoti kad tu toks atvykai, kortelės tai mums neatnešė, tu kitos gyditojos pacientams. Eik atsinesk kortele is registraturos. Ir vėl kyla klausimas jus čia rimtai? Prakantinat nežinioje zmones nes neatliekat savo darbo- ne pacientais turi nešioti korteles i kabinetą o personalas. Ka gi prasiramstai iki registraturos skai duokit man mano kortele. Tai as nesuprantu tu tukiu kvailu klaisimu vel ir vel tai kodel ne pas savo gyditoja, nors jos net nera ta diena, tai kodel is anksto nepasiemei korteles:) juokiuosi jau tada - pacientui jus negalit duoti kurteles nesioti patys turit nunesti, taigi juk tai vidaus dokumentas. gal as klystu? Gerai antra karta jau aš išsiaiškinu ten tas jų darbo ne rašytas taisykles. Atsauktas vizitus- skambinu ir riekalauju konkretaus laiko priimimo nes šuo metu sėdėti negaliu stovėti galiu tik kokias 5 min. Tai vėl BAM - tai atvykit nuo 8 ir laukit. Nu ar jums ten neatsibosta tas balagano žaidimas? Sakau privalote atvykti i namus arba paskirti konkretu laika nes pagal įstatymus tai viskas aiškiai nurodyta. Prisako 5 tel. Numerius ir liepė skambinti. Aišku šeimos gyd. darbo tel. išjungti visu mobilūs. I kabinetus nedasiskambini. Paskambinus vedejai tai pakelia ragelį pasakai toks ir toks paskirkit konkretu laika sendien nes negaliu laukti po operacijos gaunu atsakymą laukit pakviesiu šeimos gyditoja, pralaukus 30 min. Pati vedėja pakelia rageli atsiliepė ir klausė tai ko neskambinat šeimos gyd. Toks vaizdas atsiliepia padeda ragelį ant stalo pasakius kad pakvies kažką vėl pati atsiliepė ir pasipiktinusi trenkė ragelį nepataisiusi i telefono aparatą. Vėl paskambinus ir paklausus kodėl nervuojasi man aiškina kad niekas čia nesinervuoja vėl trenkia ragelį. Viskas aišku vėl skambinu ir ispeju kad visus pokalbius įrasiau ir isviesinsiu, perduosiu viska aukščiausiais administracijai- kaip vaistas suveikė!!!. Tik atsiprasom, laikas aiškus paskirtas, atvykus vežimėlis duotas, i kabinetą ivaziuoji po 5 min. Po 1 jau laisvas namo ilsėtis ir sveikti. Viskas super!!! Man tik klausimas - kiek darbo laiko isvaistoma, kiek pacientas iskankinamas ramesnis.
Kiek aplamai pinigų istaskoma personalui kuris nesugeba pagal galiojančias taisyklias dirbti, o dirba pagal kaškokias neaiškias turgaus panetkes. Dirba kaip patiems paprasčiau kad nuo savęs nustumti tik viska.
Kristina Pikelyte
2020-03-10 12:12:34 IP 2e7r3s7k
Sveiki!
Labai dažnai tenka lankytis Centro poliklinikoje.Noriu padėkoti valytojai Deimantė Ulinskaite.Ji dirba, kaip bitutė.Visada tvarkinga, maloni.Visada sveikinasi.Juk šitiek žmonių praeina, o ji visada dirba su ūpu.Manau, kad reikia tokius darbuotojus pastebėti ir sakau AČIŪ.
Sėkmės visam kolektyvui,
2020-01-27 dienai mano 3 mėn sūnus buvo registruotas pas edokrinologe dainavos poliklinikos padalinyje, registruojantis registratūroje administratorė informavo, kad gydytoja N. Smetanina kab. 253, pradeda darbą nuo 14 valandos, tad paskyre vizitą mums 14:05, atvykus į polikliniką 5 minutėms anksčiau nei nurodyta talone, pasiteiravus ar galima užeiti, sesute atsake kad gydytojos nėra dar. Viskas tvarkoje mes atvykome anksčiau nei turėjome palauksim 5 min iki savo laiko. Tačiau gydytoja į darbo vietą atvyko tik 14:25 kuomet jis prasideda 14:00 (ejo su lauko rūbais, pirkinių maišeliu ir rankine kas akivaizdu, kad ji nebuvo pas kolegas pasitarime ar kažkur, o katik atvyko) tai palaukiau kantriai kol pasiruoš darbui, atidaro kabineto duris ir staiga pakviečia i kabinetą užeiti kitą šeimą su vaiku kurie buvo katik atėję. Neatsižvelgė nei į tai, kaa kiek laiko laukia, nei į tai, kieno eilė pagal registraciją. Registruojantis su kudikiu tam tikru metu planuoji laiką, tiek jo maitinimo tiek miegojimo, kad gydytojai efektyviai galėtų atkikti savo darbą. Tikrai nuoširdžiai nerekomenduoju lankytis pas ją.
Esu baisiai pasipiktinusi Dainavos poliklinika, o ypač Valentukonienės sesute, dirba 334kab. Situacija tokia, kad niekaip nepavįko isisveikti namuose, galvoju nebelauksiu ir užsiregistruosiu, mano gyd.atostogavo, pasiule registratūroje pasiskambinti siai gyd., dave numeri, paskambinu, atsiliepia sesele sutariam, kad atvyksiu, issiimsiu kortele ir ateisiu, na ka pralaukiau valanda, niekas neislimdo is kab. Na galu gale paeme kortele, pralaukiau dar valanda, jau nebeturejau laiko prabuvusi dvi val. Nes skubejau i darba, iejau mandagiai atsiprasiau, paaiskinau situacija, kad labai skubu gal uzsirasykite mane kitai dienai, tai sako ne ne tuoj priimsime, ko pasekoje dar pasedziu 15min iseina pacientai, tai vis tiek priima kitus, sakau, tai nepriimsite, sako laukite, sakau as juk sakiau man skubu, tokiu naglu veideliu, o ka as galiu padaryti, tada atsistojau ir isejau, gaunasi, kad sugaistas mano pusdienis, o gauti blogai jauciantis paslaugas neimanoma, nukristim palei duris, tai gal.ir pastebetu tada...
Norime pasakyti nuoširdų AČIŪ Šilainių poliklinikos ankstyvosios reabilitacijos specialistams.
Gavome visapusišką pagalbą ir begalę patarimų. Ypač dėkojame logopedei Linai Drukteinienei.
Per keletą mėnesių padarėme labai didelę pažangą.
Dar kartą dėkojame už nuoširdų rūpestį, laiką bei pastangas.
2019 - 10 - 29 13h buvau užsirašiusi Šilainių poliklinikoje, atvykau vėluodama vos 1 minute (taip, mano klaida), registratūroje susitvarkiusi laukiau prie gydytojos kabineto apie pusę valandos, net ne vienintelė. Gydytoja apie 13.30 išeina iš kabineto ir klausia, ko čia laukiame? Sako turiu išvažiuoti ir nebegaliu Jūsų priimti (nors pačios darbo laikas iki 14h) ir dar pasiūlė atvykti kitu metu.Tai atsiprašant, būtų galima ir perspėti anksčiau, nes maloniai sukoriau neblogą kelią ir sugaišau savo laiką, kad tiesiog pasėdėčiau laukdama :) Ačiū, už puikų pirmą vizitą ir nerekomenduoju niekam gaišti laiko šioje poliklinikoje, neveltui tiek daug vietų yra.
P.S gydytoja V.Karelienė
Po apsilankymo pas reabilitologę Petružienę galutinai apsisprendžiau-atsisveikinu su šia poliklinika visiems laikams!nesiplėsiu pasakodama koks gydytojos elgesys nuvylė visiškai.nepaiso gydytojos etikos kodekso, apstulbino požiūris į pacientą, dar daugiau-neprofesionalu.registratūros darbuotojos, kurios registruoja reabilitacijos procedūroms daugiau žino (tarp kitko, pagal bendravimo kultūrą ir išsamius paaiškinimus registratorės pilnai gali pakeisti reabilitologę).gal toms močiutėms, kur ateina prašyt šildymų ji ir tinka.linkiu pasidomėt, kaip dirba reabilitologai kurie tikrai myli savo darbą ir gerbia profesiją.
Lankiausi Dainavos poliklinikoje pirmą ir tikiuosi paskutinį kartą. Tokių nekompetetingų ir nejautrių žnonių, pradedant registratūros sarbuotojomis, baigiant gydytojais, nesu mačiusi gyvenime. Jaučiau didelius skausmus dešinėje pilvo srityje, nei vienas mane apžiūrėjęs daktaras nerado nieko blogo ir nesutiko pateisinti mano praleistos darbo dienos. Galiausiai su ašarom akyse įsiprašiau pas kitą gydytoją, kuri užpildė nedarbingumą tai dienai. Vaistų nepasiūlė, kitą rytą jau buvau Kauno Klinikų priimamajame, kur buvo suteikta pirma pagalba bei rasta skausmo priežastis. Be to, Dainavos poliklinikoje praleidau kokias 6 valandas, 4 iš jų tuesiog laukimas už durų.
Vilija Grinkevičienė
2019-08-12 18:11:49 IP 2h859boe
Liepos mėnesio pabaigoje užsiregistravau Šilainių poliklinikos registratūroje skiepams nuo erkinio encifalito. (registruojantis klausė apsilankymo tikslo) Paaiškino, kad tam būtina registruotis pas šeimos gydytoją. Tinkamas laikas anksčiausia buvo 08, 12. Atvykusi pas gydytoją sužinojau, kad vakcinos neturi. (pasirodo jos jau nebuvo daugiau nei savaitė), tačiau nebuvau informuota, kad paslauga nebus suteikta-gaišau savo laiką ir užėmiau laiką pas gydytoją atvykti kitam pacientui.Gautoje priminimo žinutėje prašote atšaukti registraciją, jei negaliu atvykti, (mažiname eiles pas gydytoją :)) tačiau tokio pat veiksmo iš poliklinikos nesulaukiau.Pasiūlymas buvo vėl registruotis, laukti pora savaičių...
just me 2019-04-02 16:21:26
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
Profesonalus gydytojas, kuris moka dirbti su vaikais, lengvai per pora minuciu apramina bet koki vaika.
Laima Gabriūnienė
2019-07-31 14:20:11 IP 2df77h99
Š.m.liepos 08 d.buvau užregistruota pas oftalmologę gyd.Rimaitienę Šilainių padalinyje. Artimiausias laikas buvo 07.31 d. Ilgas laiko tarpas, bet galvojau, kad pakentėsiu. Man ant dešinės akies voko apačioje pradėjo augti kažkoks neaiškus augliukas. Šiuo metu aplink jį darosi kiti panašūs dariniai su geltonomis viršūnėlėmis. Akis kartais ašaroja, labai jaučiamas niežėjimas ir trukdo. Labai laukiau vizito. Ir štai 07.30 d.gaunu iš poliklinikos žinutę, kad mano vizitas atšaukiamas! Be jokio paaiškinimo, be nukėlimo kitai datai. Visiškas nesiskaitymas su ligoniais. Internete nebuvo jokio įrašo, kad gydytoja atostogauja ar serga. Registracija tik rugsėjo mėn. Tiesa - mokami vizitai gali įvykti ir už kelių dienų! Bet mokami!!! Tai kodėl nebuvo galima perkelti į artimesnę datą, pvz.pakeičiant mokamus į nemokamus? O jei man kažkas rimto toj aky? Ir svarbi kiekviena diena? Nes taip prieš mėnesį nebuvo, nei niežėjimo, nei trukdymo matymui. Ir mano nuomone, jei vizitas neįvyko dėl gydymo įstaigos kaltės, tai reikia derinti abipusiu sutarimu su pacientu!!! O nepalikti ligonio likimo valioj... Tikiuosi, kad ateityje taip nebus. O ir telefonu turėtų bendrauti kultūringiau. Nes kaip atsiliepia, taip ir bendrauji su žmogumi.
just me 2019-04-02 16:21:26
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
priėjom kraujo tyrimo, pas kolegę. Ir ji nuostabiai susitvarkė su savo darbu. vaikas džiaugėsi šypsenėle ant rankutės. Didelis ačiū.
Dainavos skyriuje nuvykau tarptautinio skiepu paso. Sumokejau kasoje. Nusiunte i 234 kab. Ten buvau aprektas ir iskeiktas. Teige kad jei nepriklauso cia nieko pildyti. Nesuteike jokios informacijos apie paslauga. Bet likau isigijes tuscia skiepu pasa. Ar cia normalu taip bendrauti su klientais. Nes manau jei tame skyriuje neteikia tokiu paslaugu tai galetu informuoti o ne pardavineti pasus kuriu jie nepildo. Nuvykus i kita istaiga ten vel teko susimoketi uz paslauga ir uz pasa. Paslauga atliko pilnai.
Inga 2019-03-25 12:04:13
Mane labai stebina "Skubios" pagalbos kabineto paskirtis Dainavos poliklinikoje.Kadangi dukra susirgo, sloga, skauda gerklę, temperatūra 37, 5, o šeimos gydytoja šiandien nedirba, tai nukreipė į šį kabinetą. Gal pagalbos kokios ir sulauks, dar nežinau, bet dėl skubios, net vetkti norisi. Laukiam jau 2, 30 val ir neaišku kiek dar teks laukti tos "skubios" pagalbos. Gal nereikėtų tyčiotis iš pacientų ir bent jau pakeisti kabineto pavadinimą, pvz. į "Neprarask vilties".
na Jūs turbūt suprantat, kad skola ir gerklės skausmas tikrai nėra skubios pagalbos reikalaujančios ligos...
Gitana 2019-04-01 19:49:36
nuvedžiau vaiką paimti kraujo iš venos mokamiems tyrimas. 20190401 11 val. kadangi vaikas verkė mus tyrimo nepadare sakė nusiraminti ir ateiti. Atėjom 17 val. mums tyrimų vėl neima sakė nusiraminti. Jam 3 metai jis labai bijo verkia ir muistosi.jau žino kur vedu ir dabar dar labiau bijo nes žino kur vedu. kaip elgtis kad paiimtų vaikui tyrimus ?!
nu tikrai ne darbuotojų reikalas Jūsų vaiką raminti, ponia...
Sveiki, laukiau dėl vairavimo pažymėjimo sveikatos patikros, pas MYKOLAITIENĖ pralaukiau 2h patikros galiausiai atėjus mano laikui, gydytoją, pareiškė, kad baigėsi darbo valandos, labai diekoju, už beverčiai sugaištą laiką.. Nepatariu kitiems registruotis pas šeimos gydytoja, Mykolaitienę, sutaupysit laiko ir nervių.
nerekomenduoju M. Mykolaitienės......
Turėjome taloną į rentgeno kab. 326 kovo18d. 15.10, prie kabineto buvome atvykę 13.40 išėjus darbuotojai iš kab. ir paklausus koks jūsų laikas talono mums atsakius pasakė kad keisis 14.00 pamaina ir ji priimti negali nors visą tą laiką nebuvo nei vieno paciento. ČIA IŠ TOS SERIJOS KAIP NORIU TAIP DIRBU
Dainavos poliklinika. Kovo 7 diena uzsiregistravau pas ortopeda kovo 8 dienai. Atejau paskirtu laiku, bet kazkodel mano korteles pas daktara nebuvo. Nusiunte mane i pirmo auksto registratura pasimt korteles. Eiles dideles. Tai del to kad sesele tingi pakelt subine ir nuait greit paimt kortele, man teko 30 min laukt eilej. Ar pacientas turi kentet del poliklinikos darbuotoju klaidu.
Seselė Marina Apanaviciene nelabai patikima ir atlieka ką pasako, dėl iškilusių problemų informuoja pacientą jau daktarei pabaigus darbą, o mobilaus nr nesako, neatsakingas požiūris į ligoni ir pacienta
Reikejo biuletenio. Mano daktare atostogauja, tai niusiunte pas kita. Valanda laukiau kol priejau. Niusiunte rentgeno ir pas chirurga SKUBOS tvarka.. tai dar puse valandos laukiau pas rentgena. Nu ten viskas greit, nuainu iki chirurgo. Laukiau 2 valandas, kol galiausiai pasake kad nepriims. Gryzau pas daktare, o ji jau namo isejus. Vel is registraturos pasiemiau savo kortele ir vel laukiau 2 valandas kol priejau. Bardakas
Retkarciais paskaitykit, ka apie Jusu daktarus galvoja ir raso ligoniai. Atsiliepimai primena Mengeles metodus
Nerekomenduoju Dianos Pundžienės odontologės Dainavos poliklinikoje! Turėjau šiandien labai nemalonų vizitą pas jos, kuriuo metu man tereikėjo kad Ji aptartu apie mano dygstancius kreivai apacioje protinius dantis, vienas neišdyges, o kito galiukas šiek tiek islindes, jau yra salia kito mano kruminio danties, dantenos skaudzios, valgyti kietesni maista taip pat sunku.. Odontologė visiskai nesidomejo apie protinius dantis, tik po puole ziureti mano blogus dantis, kuriuos kartojau kad siuo metu tvarkausi, ir atejau ne del to, atejau del protiniu dantu kurie sukelia diskomforta! parodziau panoramine nuotrauka daryta 2018 metu gegužes menesi, zinoma, dabar kitaip butu pasidarius nuotrauka, taciau bent kazkokiu irodymu turejau kad jie man dygsta kreivai.. Odontologe man pradejo pasakoti kad visai apacioje nedygsta kreivai, kad kaip tik atvirkciai, virsuje dygsta kreivai. Nors virsuje man jau isdyges ir tiesus protinis dantis! Pasakiau kad noriu siuntimo i Klinikas pas chirurgo, ten pasidarysiu panoramine, ir spresiu ten ar operuotis ar ne.. Tai vos gavau siuntima, buvo labai nepatenkinta odontologe, nemaloniai bendravo, pasake kad ko cia atejau jei viskas gerai, gavusi siuntima siaip taip per kancias ji man pareiske kad cia rasyt kai net nezino kas man yra.. O paklaus ar skambintis i Klinikas, ji atsake kad jai neidomu ka darysiu, kad vos ne tik greiciau eiciau lauk. Tai zinokit taip ir padariau, isejau neatsigrezus. Jau tokios odontologes gyvenime nenoreciau daugiau sutikti, ir nelinkiu niekam, nesuprantu kaip dar galima pas tokios eiti dantia tvarkytis. Palinkesiu tik daugiau pozityvumo siai odontologei ir kad maziau skleistu savo pesemizma!
Jau šios kaip kurie darbuotojai dirba tai ale atidirbti dieną. Užsiregistruoti neįmanoma pas joki gydytoją, nes registratūroje sėdi "didžiausi" vadovai.
Registratūroje siuntineja iš vienos registratūros į kitą. Kol pasako: o ką man daryti, susirgo gydytoją. O tai pacientui ką daryti? Laukti kol pasveiks arba registruotis kovui. Tai kaip atrodo, kad einam tik šiaip sau į polikliniką arba turėdami kažkokia liga.
Dar anksčiau pranesdavo, kad gydytoja nepriims, o dabar issiprasai iš darbo ir gauni atsaka- kad ką jai daryti. Tokius darbuotojus laikas būtų keisti, sėdėti joms ir dirbti ne su žmonėmis. Tikriausiai reikės bėgti iš šios įstaigos, nes paskutiniu metu tik moka vaikyti. Už ką mes mokame soc draudimą jei susirgus į tave žiūri kad jo čia atvaziavai.
Korumpuota poliklinika.Atsiliepinus apie gydytoja administsatorius nerodo, sovietinių laikų gydytojai kyšininkai.
Ruta 2018-08-24 18:19:59
Kalbant apie odontogijos skyrių Dainavos poliklinikoje nėra žodžių... Visiška betvarkė... Žmonių pažeminimas ir pinigų mokėjimas už nieką... Esu pasipiktinusi paslaugų teikimo kokybe...
Visiškai pritariu.nuo vasario mėnesio bandau susidėti dantis ir jaučiu, kad prieisim iki teismo.Išsityčiojimas.
Jau sėdžiu prie trečio kabineto. Ateinu laiku, bet gydytojams pacientų laikas nerūpi. Seselės paslaptingai vaikšto su kavos puodeliais lyg tai būtų pats brangiausias įvykis ją išgerti. Bet tik ne žmogaus sveikata ar darbo disciplina. Prie durų sėdim dviese. Laukiu laukiu laukiu ir nesulaukiu praėjo jau 30 min. Turiu grįžti į darbą.
Laba diena. Perskaičiau daug negatyvių komentarų ir kilo noras paprieštarauti. Esu labai patenkinta poliklinikos darbu. Su šeima praeityje lankėmės Šilainių, šiuo metu - Dainavos padalinyje. Ir super. Tiek šeimos gydytojai, tiek specialistai (vaikų ir suaugusių), tiek odontologai mums viskuo įtiko - ir kompetencija, ir kultūra, mandagumu. Jei reikia palaukti, nesiveržiame, visada išklausome, ką gydytojas nori pasakyti. Į visus klausimus gaunu geranoriškus atsakymus. Peršasi mintis, kad tikrai ne visi rašantys yra teisūs.
Pasišaipymas iš žmonių, daug metų lankausi, turiu visą ligų istoriją, ateinu prasitęsti medicininės dėl darbo, pralauksiu kol papletkins su bendradarbe pusvalandį, sulaukus pašnekesių pabaigos patekau i kabinetą, ir ką jūs manote-kažkokia susireikšminusi "višta _daktarė "siunčia mane spauduko knygelėje, įrašų jai trūksta matai.... 20 metų dirbu, kitose įstaigose jokių problemų, o šie matai pagal sistemą dirba....., kaip mokykloj klaidų paieškojo, taigi dėl bendros darbingumo būklės ateini o ne įrašiukų teisingų ieškoti, taip ir vaiko žmonės pirmyn-atgal, nors užtruktų minutę, man kainuos diena... Venkite šios vietos sistemingos betvarkės!
Šiandieną, t.y. 2018.09.18. iš anksto užsiregistravę pas šeimos gydytoją Mačienę ir atlikę kraujo tyrimus apsilankėme su vyru.Jam buvo talonas pas urologą su kraujo tyrimu.Kraujas buvo priduotas 09.12.d.deja to tyrimo nebuvo ir dar visą valandą ieškojome kortelės.Man taip pat nerasta kortelė, reikia patiems susirasti.Šeimos gydytojai buvo pasakyta, kad reikia kraujo tyrimo, deja jo nėra, mums reikia suvažinėti 120 km.tai gydytojai visai nesvarbu ir dar jai reikia viską nurodyti, o ji tik popierius tvarko.Pagal gydytojų atsakymus visai nenukreipia kur reikia, tyla ir viskas, tik atsitiktinai sužinojau pas gerklės gydytoją, kad turiu skrandžio išvaržą.Ačiū gyd.J.Navickienei 605 kab.Tai šešta gyd, kuri padėjo ir rado priežastį, o ne nukreipė pas psichiatrą.Prašau kas nors pasakykite kur gera šeimos gydytoja.
Atėjus į šią polikliniką reikia apsišarvuot kantrybe. Antram aukšte sėdinčios registratūroje ponios tokios nemalonios, jei susirgai ir daktarė nedirba tai esi kalta ir privalai registruotis kitai dienai, o kad sergi ir gali kitą dieną būti dar blogiau niekams nerūpi, jei nemylite savo darbo tai gal atlaisvinkite vietą naujiems darbuotojams, kurie mokės elgtis su žmonėmis ir susitvarkys su savo darbu.
ne tavo reikalas
2018-06-29 18:45:40 IP 28ma23rm
apie dainavos poliklinika.dare proceduras ultragarsu, darytoja kalbejo kaip turguje. geda perpasakoti. neisigilino i atnesta lapeli kur nurodyta rodiklyte su kuria vieta reikia dirbti. dirbo su didesniu plotu nes pasak ju suvokima man yra "tokia tai liga" buvau abejuose kabinetuose. ir nusivyliau. nelabai gaudosi nuo ko daro su tuo ultragarsu. abidvi neprofesionalios. poliklinikoje yra vaistine kur parduoda tepala. vaistininke uzdave klausima ar as to tepalo po proceduru nepalieku? nieks nepasake sioj poliklinikoj kokia liga turiu: nei seimos gydytoja, nei "specialiste" reabilirtacijos gydytoja is 224 kabineto.o procedurininkes kalbejo apie kitas ligas pagal jos suvokima kam tas ultragarsas skirtas....proceduros kainuoja.... tai kazkoks pinigu siurbimo mechanizmas
...as tai visai kitu reikalu...nu niekaip nesuprantu...dainavos poliklinikoje...kodel nera tualetinio popieriaus..dezutes kabo..as suprantu, kai po pietu nebuna..bet atvykusi rytinemis valandomis...3 aukstas.. Na gal namo nesasi..noreciau buti pilietiska..ir suzinoti kam kabo tie laikikliai popieriui...niekada kiek tenka lankytis nera popieriaus..sendien 2018.06.28. 9.55h
Rekomenduoju pas labai gera gyd. R.NARKEVICIENE...
Ir apskritai įdomu, ar čia kažkas atkreipia dėmesį į tiek kasdien rašomų skundų, ar kažkam perduodama informacija, ar kažkas domisi!?? Ar šiaip paskaitoma ir pasijuokiama ir numojama ranka į tokį neadekvatų poliklinikų darbuotojų elgesį!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Parama medikams padidino ir viešbučių užimtumą, ir jų atskirtį – asociacija
Parama medikams padidino ir viešbučių užimtumą, ir jų atskirtį – asociacija 10-20 07:48
200 Eur dotacija medikų poilsiui padidino kurortų viešbučių užimtumą, tačiau tuo pat metu padidėjo atskirtis tarp jų ir didžiųjų miestų viešbučių, sako Lietuvos restoranų ir viešbučių asociacijos...
ES ūkininkai siekia uždrausti produktus be mėsos vadinti "mėsainiais" ar "dešrelėmis" 10-20 07:25
Europos ūkininkai siekia, kad būtų uždrausta bemėsius produktus vadinti "mėsainiais" ar "dešrelėmis", nes tokie pavadinimai esą klaidina vartotojus ir verčia manyti, kad juose yra mėsos.
Įkaltintos laivų pramonės laukia dar didesnių iššūkių metai
Įkaltintos laivų pramonės laukia dar didesnių iššūkių metai 10-20 02:14
Koronaviruso sąlygota suirutė ir ją lydinti ekonominė krizė įvedė daug neapibrėžtumo verslo aplinkoje. Šie pokyčiai privertė ne vieno verslo vadovą perstrateguoti verslo planus bei ieškoti naujų...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Microsoft 214,22 -2,48%
eBay 54,32 -2,70%