VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OFFICEDAY, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OFFICEDAY

Atsiliepimai apie OFFICEDAY, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie OFFICEDAY, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Kretingoje labai nemandagios, visad susiraukusios net labai diena nepasakys, pardavėjos. Labai nemalonu eit prekintis.
Atsakyti
tušinukė 2017-03-15 11:41:15
Įmonė nelabai skaitosi su darbuotojais. Gali tau pasakyti, kad šiandien tavo paskutinė diena, tavęs net neįspėjus. Atlyginimai taip pat neatitinka darbo krūvio, už viršvalandžius yra nemokama, taip pat kaip ir priedai.
Vis dar tokie pat nešvarūs dalykai? Maniau, kad kas nors pasikeitė per tiek metų.. Ir per krizę taip pat atleidinėdavo darbuotojus. Pasikviečia pasikalbėti, mato, kad turi savo nuomonę, truputį 'pakelia' išeitinę, bet ne tiek, kokia būtų pagal įstatymą, išdirbus ne vienerius metus su nesuskaičiuojamais viršvalandziais. Be to, turi pasirašyti, jog savo noru išeini iš darbo. Juk senbuviams niekas nenori daug mokėti, jei gali priimti vietoj tavęs naujoką :) Vienas iš blogiausių prisiminimų yra būtent apie šią įmonę.
Atsakyti
UAB „ Offceday“ apgaudinėja klientus. 2018-11-26 Kaune, Baršausko g. 66A esančiame UAB „Offceday“ salone 12 val. 59 min. pardavėja D.D. paskaičiavo mokėtiną sumą už spausdinimą 90 vnt. (devyniasdešimt vienetų) kopijų A4 formato lapų, kada faktiškai ji man spausdino 26 vnt. A4 formato lapų (abejose lapo pusėse) ir 8 kopijas A4 formato lapų (vienoje lapo pusėje). Vadinasi mokėtina suma turėjo būti paskaičiuota ne didesnė, kaip už 60 vnt. spausdintų lapų (26x2+8=60), o ne už 90 vnt. spausdintų lapų. Man apmokėjus nepagrįstai išdidintą pinigų sumą ir paprieštaravus dėl neteisingai nustatytos mokėtinos sumos apskaičiuotos už 90 vnt. kopijų, pardavėja D.D. žemindama mano orumą girdint pašaliniams asmenims aiškino, kad aš esu neteisus, o jai taip skaičiuoti spausdintus lapus nurodžiusi vedėja I.B. dirbanti Kaune, Savanorių per. 112. Ant lapelio man buvo užrašytas vedėjos telefono Nr. 837331615 ir darbovietės adresas. Apie neteisingai paskaičiuotą mokėtiną sumą t. y. apie manęs, kaip kliento apgaudinėjimą 2018-11-26 13 val. 11 min. telefonu informavau vedėją I.B. (kuri pripažino, kad parduotuvės darbuotoja neteisingai nustatė mano mokėtiną pinigų sumą) ir 2018-11-26 13 val. 37 min. UAB „ Offceday“ vadovybę. Man buvo pažadėta reikalą išspręsti. 2018-11-26 13 val. 44 min. telefonu iš UAB „ Offceday“ salono, esančio Kaune, Baršausko 66A buvau informuotas, kad man bus grąžinti 1 euras 80 centų t. y. man bus grąžinta pinigų suma, kuri iš manęs pareikalauta ir paimta neteisėtai, pardavėjai mane apgaunant. Visų minėtų pokalbių yra garso įrašai. Pažymėtina, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 155 straipsnio 1 dalyje yra numatyta atsakomybė už pirkėjų ir klientų apgaudinėjimą t. y. pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas sveriant, padidinant nustatytas prekių ar paslaugų kainas ar tarifus ar kitoks pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas parduodant prekes ir teikiant paslaugas užtraukia baudą juridinių asmenų darbuotojams nuo 30 iki 140 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims - nuo 60 iki 300 eurų. Atkreiptinas dėmesys, kad minėtame salone esančiame kainoraštyje net nėra nurodyta, kokia yra kaina vieno lapo kopijos ar spausdinimo padaryto abejose to paties popieriaus lapo pusėse.
Silvija Zabarskienė
2018-11-24 23:38:04 IP 78.62.26.46
Atsakyti
Laba diena, pagal užsakymą iš Jūsų įmonės gavau išbandyti skaičiuotuvą Casio CLASSWIZ fx-991EX. Siuntoje su skaičiuotuvu atsiuntėte prašymą užpildyti vertinimo lapą. Vertinimo lapo siuntoje nėra. Taip pat nurodėte, kad vertinimo formą galima užpildyti adresu www.casio-erope.com/LTU-Atsiliepimas. Daug kartų mėginau prisijungti šiuo adresu, bet visus kartus paieškoje nurodoma, kad tokio adreso nėra. Baigiasi laikas iki nurodytos datos užpildyti vertinimo lapą (lapkričio 25 d.). Noriu pateikti atsiliepimą, kad galėčiau pasilikti puikų skaičiuotuvą, naudoju jį darbe (mokykloje).
Prašau patarti, ką man daryti, kaip teisingai pasielgti.
Pagarbiai, Silvija Zabarskienė
Atsakyti
Bukit normalus kai krovinys 800kg naudokit euro paletes nes dabartines vienkartines su kaladukais kol davaziuoja iki gavejo perkraunamos daug kartu iskrenta lentos ir krovini labai sunku pervezti
Atsakyti
Džiaugiuosi kad man padejo išsirinkti labai gerą parkerį kairerankiui, davė daug pasiulymų, davė ir išbandyti net asmenini parkerį, likau labai patenkintas.
Kauno Molo officeday
Pardavėja: Liubova (jei neteisingai varda parašiau, atsiprašau) :)
Atsakyti
tušinukė 2017-03-15 11:41:15
Įmonė nelabai skaitosi su darbuotojais. Gali tau pasakyti, kad šiandien tavo paskutinė diena, tavęs net neįspėjus. Atlyginimai taip pat neatitinka darbo krūvio, už viršvalandžius yra nemokama, taip pat kaip ir priedai.
Sakyti gali daug ką, bet pasirašyti ant pareiškimo niekas rankų užlaužęs nevertė?
129 straipsnis. Darbo sutarties nutraukimas darbdavio iniciatyva, kai nėra darbuotojo kaltės

Jeigu nepasidomėjai, nėra ko kaltinti. Čia verslas jokių asmeniškumų.
Atsakyti
Įmonė nelabai skaitosi su darbuotojais. Gali tau pasakyti, kad šiandien tavo paskutinė diena, tavęs net neįspėjus. Atlyginimai taip pat neatitinka darbo krūvio, už viršvalandžius yra nemokama, taip pat kaip ir priedai.
Atsakyti
Kauno parduotuvėje labai ilgai trunka apsipirkimas. Žmonės laukia, o čia įvedinėjami (dar paieškomi) pirkėjo pašto indeksas, nesuprantu kam. Pirkau ir mokėjau grynaisiais, bet prašė pasirašyti ant pirkimo sąskaitos. Kam? Jau parašai nereikalingi ant PVM SF. Gal mažmeninei prekybai netinkama buhalterinė programa, kad ten spaudo spaudo, renka renka kažką kompiuteryje, lauki lauki. Dar pardavėja išėjo ieškoti dėžės į sandėlį, kad prieš mane pirkusi pirkėja galėtų susidėti prekes. Kažkaip visai nevykęs apsipirkimas išėjo.
Andre Keppler, Adlersberg Intertrans
2017-01-05 08:09:58 IP 88.216.165.2
Atsakyti
Отказались поменять на 15 день после покупки испорченный товар стоимостью около 5 евро, который мне они сами упаковали в коробку, Сослались на законодательство, что обмен производится в течении 14 дней и я должен был при покупке осмотреть товар, а не потом.
Мы периодично покупали у них, но после этого случая желание приобретать товары у Officeday отпало
Atsakyti
Renald 2013-09-11 13:03:38
Vilniuje pristatymas prekių tragiškas, jų vairuotojas reto naglumo, yra šiai įmonei kur pasitempti.....
Visiskai pritariu
Atsakyti
Vilniuje pristatymas prekių tragiškas, jų vairuotojas reto naglumo, yra šiai įmonei kur pasitempti.....

Taip pat rekomenduojame

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Savanorių pr. 213, LT-50182 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
Electronic Trade
BIGBOX.LT

Adresas: Savanorių pr. 441B, LT-49185 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; pardavimo automatai; prekybos įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT, apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų kuriamos...
ALMA
PINOKIS

Adresas: Taikos pr. 32A, LT-91235 Klaipėda.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...
Įranga verslui
Sandėliams ir gamybai, parduotuvėms, biurams, Ho Re Ca, aplinkai

Adresas: Šilagėlių g. 1, LT-52181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); biuro įranga; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; tara, pakuotės.
UAB „Parduotuvių įranga“ pavadinimas tiesiogiai nusako tik mažą dalį įmonės veiklos. Labai apibendrinus, įmonė tiekia, projektuoja, gamina bei montuoja kokybišką įrangą beveik visų tipų įmonėms (B2B), įranga verslui bei privatiems asmenims. Pagrindinės įmonės veiklos sritys: GAMYBOS CECHŲ, SANDĖLIŲ, SANDĖLIUKŲ...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvoje populiarėja "e-commerce fulfillment" paslauga
Lietuvoje populiarėja "e-commerce fulfillment" paslauga 05-20 10:09
Elektroninių parduotuvių skaičius Lietuvoje ir Europos sąjungoje auga, kartu keičiasi europiečių apsipirkimo įpročiai, o tuo pačiu ir smulkaus bei vidutinio verslo logistikos poreikiai. Šie...
Lietuvoje populiarėja "e-commerce fulfillment" paslauga
Lietuvoje populiarėja "e-commerce fulfillment" paslauga 05-20 09:54
Elektroninių parduotuvių skaičius Lietuvoje ir Europos sąjungoje auga, kartu keičiasi europiečių apsipirkimo įpročiai, o tuo pačiu ir smulkaus bei vidutinio verslo logistikos poreikiai. Šie...
"Achemos grupė" pernai patyrė 16,5 mln. Eur nuostolių
"Achemos grupė" pernai patyrė 16,5 mln. Eur nuostolių 05-20 09:27
"Achemos grupė" pernai patyrė 16,5 mln. Eur konsoliduotų audituotų grynųjų nuostolių. Užpernai grupė buvo uždirbusi 29,670 mln. Eur pelno.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 413,00 +1,72%
Jautiena 4,70 +4,91%
Nafta 62,87 +1,37%
Varis 6438,36 -0,02%
Sidabras 15,06 -1,57%
Apelsinai 0,57 -12,31%
Dyzelis 2,06 +3,52%
Vištiena 2,09 +0,97%