Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Daily Print, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Daily Print

Atsiliepimai apie Daily Print, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Daily Print, UAB

Pildžiausi dvi kasetes ir parsivežus paaiškėjo, kad abi sugadintos. Iš pradžių radau, kad tik juoda nespausdina. Paskambinus telefonu pasiūlė atvežti ir apkeisti į veikiančią, o paskui paaiškėjo, kad turiu pati atvažiuoti ir nusipirkti iš jų naują, o jie tik nuo kainos nuims tuos kelis eurus kuriuos turėjau mokėti už dažų papildymą. Nusipirkau iš jų naują su "nuolaida". Po kelių savaičių atradau, kad ir spalvota sugadinta, o mano įtarimu - išvis net nebuvo pildyta, nes kaip prieš vežant spausdino nebe spalvotai, o mėlynai-raudonai, taip ir parsivežus. Rezultate dvigubai sugaištas laikas, sugadintos kasetės, nemalonūs darbuotojai ir dar papildomos išlaidos. Labai nusivyliau, prastai dirba ir niekam nerekomenduoju.
Greitas, kokybiškas aptarnavimas.Rekomenduoju.
Dėkui
Nepatarciau niekam ten apsipirkineti. Kokie darbuotojai tokia ir imone, o neigiamu atsiliepimu tik daugeja nebe reikalo.
Tinklapyje rodoma informacija kad prekė yra o realybėje jos nera.
Pardavėjos komentaras kad tinklapio informacija atnaujinama kas 5 min. neatitinka realybės.
Atvykus pasakoma kad prekės nėra ir galima pasirinkti tik brangesne - ką ir teko padaryti.
Po valandos pasižiūrėjau vėl tinklapį - toliau rodoma kad yra pigesnė prekė....................
Janina 2017-08-31 10:10:21
Rugpjūčio 30 diena pildau spausdintuvo kasetę. Atvėže sugadinta kasetę, nespausdina.
Laba diena, p. Janina,

susisiekite su mumis 8 700 11400 ir iškilusias problemas mes kaip įmanoma greičiau išspręsime. Visom teikiamom paslaugom suteikiame 100% garantiją.
UAB Daily Print 2017-03-21 15:08:18

atsiprašome dėl iškilusių nepatogumų. Visuomet reaguojame į klientų pastabas bei nusiskundimus dėl prekių ar paslaugų kokybės. Suteikiame 100% garantiją visai tiekiamai produkcijai ir keičiame nekokybiškas prekes.Greičiausiai Jūsų laiškas mūsų nepasiekė, prašome dar kartą susisiekti ir kompensuosime patirtas išlaidas.
Problemą įmonė išsprendė, patirtos išlaidos buvo kompensuotos. Dėkui už operatyvumą.

Pirkau šioje įmonėje spausdintuvo kasetę. Tiesą sakant, niekada iki šiol nebuvau mačiusi tokios apgailėtinos kokybės produkto. Į detales nesigilinsiu, tik patarsiu: jei nenorite išmesti pinigų, gerai pagalvokite prieš naudodamiesi šios įmonės paslaugomis. Beje, parašius įmonės vadybininkei atsakymo nesulaukiau, matyt, įprasta praktika.
Kiek kartu esu pildžiusi įvairiuose įmonėse kasetes, tai šitos įmonės net neįmanoma pavadinti ĮMONĖ. Aptarnavimas prastas, kažkokia nemaloni moteris, atnešiau papildyti kasėte. Atvažiavau iš kito miesto pasiimti, jie man sako kad jį yra sena, daug kartu pildyta (nors kasete nauja, pirma karta papildyt atvežiau), kad blogai pasipildė, ir dar drįso mieluot kad aš pas juos jau ne pirmą kartą pildau, kad jų lipdukas ant kasetės (ant kasetės buvo originalus canon lipdukas). Sumokėjau aš už tą blogai papildyta kasetę, atvažiuoju namo o ji tuščia. Nuvažiuoju pas juos sakau kasete tuščia, tai jie dar man pradėjo įrodinėti kad negali ji but tuščia. Pinigus gražino, bet kas iš to jeigu dabar tą kasete jau tikrai niekada nepapildysi, tai dar ir nauja kasete už trigubai brangiau reikėjo sumokėt, nors galėjau nuvažiuoti į normalia tvarkinga įmonę, nei šita... LABAI PRASTA ĮMONĖ. Žmonės nevažiuokit čia, nes rimtai nieko gero....
Dar neteko matyti taip prastai dirbančios įmonės...atnešiau papildyti naują rašalo kasetę, tai sugadino nepataisomai (na gal kartais taip būna), bet kam tada prašo telefono numerio, jei nesugeba tokiais atvejais paskambinti, atvažiuoji iš kito miesto ir staigmena...oi sugadinom...nebeveiks...Visus planus sugadinot. NIEKAM ir NIEKADA nesiūlau čia važiuoti. Laiko ir pinigų švaistymas.
Pats tvarkiausi pas juos spausdintuva ir kasete.Tai galiu pasakyt baisu niekas neveikia ir spausdina lb prastai. Tai teko kreiptis kitur ir apeit juos.
Ramune 2012-11-18 23:18:27
Sioje imoneje pildziausi spalvota printerio kartridza. Kai idejau i printeri, jis pradejo lapa tepti geltonai. Ir kuo toliau, tuo labiau.
nera dar tokios pildyklos kur nebutu broko. Siuo atveju siulau iskarto kreiptis i imone, nedelsti ir viskas bus sutvarkyta

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

ALMA
PINOKIS

Adresas: Taikos pr. 32A, LT-91235 Klaipėda.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...
Parduotuvių įranga
Sandėliams ir gamybai, parduotuvėms, biurams, Ho Re Ca, aplinkai

Adresas: Šilagėlių g. 1, LT-52181 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; baldai (gamyba); baldai (prekyba); biuro įranga; buities paslaugos; darbo sauga; gėlės ir dekoratyviniai augalai; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; sandėliavimas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; tara, pakuotės; technologinė įranga.
UAB „Parduotuvių įranga“ pavadinimas tiesiogiai nusako tik mažą dalį įmonės veiklos. Labai apibendrinus, įmonė tiekia, projektuoja, gamina bei montuoja kokybišką įrangą beveik visų tipų įmonėms (B2B), įranga verslui bei privatiems asmenims. Pagrindinės įmonės veiklos sritys: GAMYBOS CECHŲ, SANDĖLIŲ, SANDĖLIUKŲ...

Lenkijoje – savivaldos rinkimų testas šalies valdantiesiems
Lenkijoje – savivaldos rinkimų testas šalies valdantiesiems 10-20 18:32
Sekmadienį Lenkijoje vyks savivaldos rinkimai, kurie laikomi vienu pagrindiniu testu šalies kontraversiškai vertinamai nacionalistų valdančiajai partijai prieš ateinančiais metais vyksiančius...
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%