Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dailius ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dailius ir Ko

Atsiliepimai apie Dailius ir Ko, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Dailius ir Ko, UAB

Labai puikiai ir operatyviai atlikas darbas!
Sveiki visi, noriu pasidalinti patirtimi apie Dauliaus ir KO, UAB darbo kultura. Pradedant komunikacija su firmos vadovu, medziagu pristatymu ir baigiant darbuotoju komanda, visuose lygiuose jauteme fenomenalia dedikacija. Pries darbu pradzia, telefonu Dailius smulkmeniskai domejosi musu sklypo ypatumais, kad priimti tinkamus sprendimus organizuojant darbus. Tai mus labai drasino! Apie sulinius mes nieko neismanome, bet tuo paciu nesijauteme kvailai bendravimo metu, darbuotojai su kantrybe isklausydavo musu. Sulinius montavusi komanda nusipelno pagiru taip pat, dirbo lyg tai darytu sau. Reagavo i musu norus ir negailejo save! REKOMENDUOJU!
A
Noriu padėkoti šitai kompanijai ir jos darbuotojui Giedriui, kurie pas mus Babtų sen., kasė šulinį.
Patiko šie vyrai todėl, kad atvažiavo dirbti o ne parūkyti ir alaus atsigerti, kaip dažnai būna. Netikėjau kad darbuotojus susiradus per skelbimą viskas vyktų taip sklandžiai, nuo vadybininko Dailiaus iki darbuotojų. Atvažiavo sutartu laiku, pasirašėme sutarti sumokėjau avansą ir visas mano rūpestis tuom ir pasibaigė. Vyrai pradėjo darbus, patys užsakė gamyklinius žiedus, iškasė bei juos sumontavo. 10 vnt per tris dienas, kietokas molis pasitaikė, reikėjo vyram paprakaituoti.
Esu dėkingas įmonės vadovui Dailiui ir darbuotojams Sauliui su Konstantinu, kurie šių metų spalio mėnesį Prienų r. Jiezno sen. man iškasė ir sumontavo 14-kos
žiedų šulinį. Darbus organizavo sklandžiai, atsižvelgė
į visus mano pageidavimus. Saulius su Konstantinu dirbo kantriai ir ypač tvarkingai. Šaunūs vyrukai, tikri profesionalai. REKOMENDUOJU.
Valentina ir Jonas Radzevičiai
2021-05-13 11:44:32 IP 2dem1hlo
Norime pasidžiaugti profesionaliu šios įmonės darbu: su vadovu sutartu laiku atvyko darbuotojai, dirbo kruopščiai, tvarkingai, tiksliai. Matosi, kad supranta ką daro. Dirbo sparčiai, nepoilsiavo ir netinginiavo, pasaugojo aplinką ir gėlynus, kad kasant nesusigadintų. Atsakė į visus rūpimus klausimus mandagiai, kantriai: tiek vadovas Dailius, tiek darbuotojas Saulius. Smagu, kad galima rasti tokius darbuotojus. Labai šaunūs žmonės. Rekomenduojame.
Sveiki rekomenduoju del visko ir kainos normalios paslauga gerai atlikta viskas laiku. Zmones išmano savo darba atlieka kokybiskai tvarkingai. Pirkau sulini ir viskas nuo A iki Z kainos jokiu pasleptu ar nenumatytu kainu pakelimo darbu metu. Dziaugemes vandeniu ir rekomendacijomis.aciu.
Noriu padėkoti "Dailius ir ko" darbuotojams, kurie Raseinių r.iškasė mums šulinį.Darbus atliko greitai ir kokybiškai.Ypatinga padėka darbuotojui Sauliui už nuoširdumą ir paslaugumą.Rekomenduoju
Buvau nuvažiavęs į Kauno gelžbetonį draugystės gatvėje, man buvo pasakyta, kad nekraus gaminių nes blogos meteorologinės sąlygos. - Wata fuk ?
Kolega pasiūlė nuvažiuoti i Rąžiškių gelžbetonį esantį šalia Rokų, ten tikrai tau pakraus ir dar laiko sutaupysi.
Viskas gavosi superrr, darbuotojai nepatingėjo atkasti užpustytus reikiamus gaminius ir pakrauti.
Viso su pakrovimu ir sąskaitos išrašymu užtrukai 30 min vasarą įtilpčiau jaučiu i 15 min
Didelis ačiū šiam kolektyvui, nuo administracijos iki darbuotojų. Jau galvojau, kad šiemete nesulauksiu iš jų skambučio. Nors man ir buvo pasakęs pats direktorius, kad laukti reikės apie tris savaites. O čia jau ir šventės artėjo. Vyrai šaunuoliai, pradėjo darbus 12.14 ir pabaigė 12.21 prieš visas šventes. 15 vnt betoninių šulinio žiedų sukasta i žemę. Dekui !!!
Noriu parašyti didelį ačiū šiai komandai. Vyrai tikrai išmano savo darbo sritį, kruopštus, tvarkingi, alkoholio nevartojantys. Esu patenkinta darbų atlikimu. Rekomenduoju.
Didelis dėkui šiai komandai, mūsų soduose Pranciškonyse Vylniaus raj iškasė keturis šulinius gylis 7- 8 metrai ir visi patenkiti. Ir aš gavęs numerį iš kainynų užsirašiau į eilę. Palaukęs 13 dienų ir aš pagaliau turių savo nuosavą šulinį kurio gylis 7 metrai, du metrai vandens esu tikrai patenkintas. Darbai taip suderinti, kad man nieko nereikėjo rūpintis. Nei žiedais, nei jų transportu. Vyrai atsivežė žiedus net iš Kauno, žiedai tikrai matosi, kad kokybiški gaminti gamykloje, o ne garaže.

Didelis dėkui ir sėkmes darbuose.
Noriu pasakyti didelį ačiū visam kolektyvui. Ir padėkoti už operatyvų darbą, nors ir esant šventiniam laikotarpiui. Jei ne jūs šventes būtume sutikę be vandens.
Saulė 2019-09-23 16:58:16
Nerekomenduoju niekam šios įmonės. Nebaigė kasti šulinio, nerado vandens. Vadovas neturi jokios bendravimo kultūros - bendrauja familiariai, grasina, mėto ragelius.
Sveiki tamsta Saule, mes nesame akis i akį bendravę ir net nesame šnekėję telefonu. Tai apie bendravimo įgūdžius ne jūsų kompetencijoje rašyti. Kaip suprantu iš susidariusios situacijos, jūs atstovaujate savo vyrą N. M.
Nežinau kokie jūsų tarpusavio santykiai ar jūs bendraujat vienas su kitu, nes matau kad nelabai, arba jis jums nepasako visos tiesos. Tada parašysiu visą situacija nuo pradžių.

Pirma, su jūsų vyrų buvo susitarta dėl 10 metrų šulinio gylio, tai yra 14 vnt betoninių žiedų, kurių diametras 1000x700x80 mm su falcu. Nes pas visus kaimynus šuliniai po 9vnt ir atėjus sausroms su vandeniu sunkoka būna. Jam iškart buvo pasakyta, kad ten kapiliariniai šuliniai, gyslos gali ir nebūti. Jis viską ir taip žinojo, todėl buvo nusprendęs išsikasti žymiai giliau, negu pas kaimynus. Jam buvo paaiškinta darbų eiga ir mokėjimai. Atvažiuoja gaminiai reikia sumokėti už juos, sukasame ir tada sumokate kita dalį. Viskas tiko, laukėte 14 - 17 dienų, kol mes pas jus atvažiavome, nes buvo eilės dėl darbų atlikimo.
Pirmas susitarimas praėjo sklandžiai, atvažiavo gaminiai jis su mokėjo. Juos sukasėme - taip pat jis sumokėjo. Vandens nebuvo, nes sausra ir tie visi kapiliarai išdžiūvę, nors kaimynai visi stebėjosi, kam tokią didelę talpą kasame, nes pavasarį būna pilni šuliniai, o dabar sausra.
Nepaisant mūsų patarimų, bet skaitydamas internetinius komentatorius, jūsų vyras nusprendžia kasti giliau. Jis mūsų paklausia, kiek dar mes galime įkasti į gylį.
Įvertinę situaciją ir gruntą, kuris tikrai ne iš lengvųjų pas jus pasitaikė, neišėjo net prasigręžti ar elektrinio atskėlimo plaktuko panaudoti (klampus molis ir dar su akmenukais) mes jam pasakėme iki 19 - 20 vnt dar galim kasti. Mes jį įspėjome, kad gali atsikasti smėlis ar sausas žvyras, jis atsakė, kad čia bus jo problema.
Buvo susitarta antrą kartą, apmokėjimo sąlygos tokios pačios, kaip pirmame susitarime.
Va čia ir prasidėjo jau gudravimai. Iš vakaro su juo pats aš šnekėjau ir jis patikino kad paduos pinigus darbuotojams už pristatytas prekes. Bet po nakties staiga persigalvojo ir atvažiavęs i vietą pradėjo visai kitaip kalbėti. Todėl buvo pakeltas balso tonas ir jam gražiai pasakyta : arba atveža pinigus pagal susitarimą, arba mes susirenkam įrangą, likusius gaminius ir išvažiuojame. Pinigus privežė ir padavė tą pačią dieną.
Mes sukasėme 19, 5 vnt viršutinis puse išlindęs pagal prašymą. Vandens beveik nebuvo.
Reziumė :
Mes įvykdėme du susitarimus, iškasėme ir sumontavome tvarkingai 20 vnt Betoninių šulinio žiedų. Buvo išrašyta Pvm sąskaita faktūra kurios suma buvo 2200 eurų kuriuos jis ir sumokėjo.
Algirdas Bielskis
2019-07-21 22:00:41 IP 12em5nuf
Noriu padekoti vadovui ir sulinio kasejams uz kokybiskai atlikta darba. Ziedu kokybe gera, esu patenkintas
Vytautas Stankevičius
2019-05-26 12:57:08 IP 2juf46tc
Noriu padėkoti vadovui už puikiai atliktus darbus. Nors mano objektas buvo ne išlengvūjų 16 vnt šulinio žiedų sunkaus molio. Dabar šulinyje pastovai 4 metrai vandens. Išpompuoju, po 2 dienų vėl tiek pat. Ačiū Jūsų komandai.
Gintis 2018-10-25 12:01:37
Paskambinus nurodytu telefonu, pokalbio metu susidaro toks įspūdis, jog "ko čia paskambinai? netrukdyk". Greičiausiai bus "Rimta kontora".
Dėkui už pastabas - Ginti. Tuo klausimu reikės padirbėti. :)))
Noriu padekoti vyrams uz puikiai iskasta sulini, bei direktoriui uz gerai organizuota darba. Man paciai nieko nereikejo rupintis.12 ziedu sulini kase dviese, keturias dienas ir tikrai geri meistrai matesi kad jau dirba ne vienerius metus. I darba atvaziuodavo punktualiai. Vandens visąlaik trys keturi ziedai.
apgauti klientai
2017-08-16 12:55:36 IP 5juc264r
Kreivai iškasė šulinį ir suskilo betoniniai žiedai, o pinigus paėmė kaip už kokybišką darbą.
labai jau nemandagus aptarnavimas savininkui reiktu pamokyt dirbt savo darbuotojus

Baltparma
Statybiniai blokeliai, plytos, kaminai -nuo 2004 m

Adresas: Rodūnios kel. 11, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; keramikos gaminiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos.
Prekyba statybiniais blokeliais, plytomis, kaminais, cementu, stogų ir fasadų šiltinimo vata ir polistiroliu, sausais mišiniais, fasadiniais tinkais, gipso kartonu ir OSB plokštėmis bei jų priedais. Statybinės medžiagos nuo pamatų iki stogo. Pristatymas mašinomis su manipuliatoriais arba liftais. Mes esame...
Mingresta
Monolitinės konstrukcijos, surenkamas gelžbetonis

Adresas: Melioratorių g. 1D, LT-89145 Mažeikiai.
Veiklos sritys: statyba; betonas ir betono gaminiai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
“MINGRESTA” - atestuota statinio statybos darbų rangos įmonė, savo jėgomis atliekanti pastato laikančių konstrukcijų įrengimo darbus. MŪSŲ PASLAUGOS Pastato laikančios konstrukcijos Pagrindinė specializacija – monolitinės konstrukcijos ir surenkamas gelžbetonis, dekoratyvusis betonas Pamatų, sienų, kolonų, perdangų...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...
Hidro Inžinerija
Lauko inžinerinių tinklų statyba

Adresas: Savanorių pr. 65A, 3 aukštas, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Lauko inžinerinių tinklų statybos darbai. Dirbame visoje Lietuvoje! Siūlome visą komplektą paslaugų nuo projekto iki darbų pridavimo. Teikiame betranšėjinio inžinerinių tinklų tiesimo paslaugą, įrengiame drenažo ir lietaus nuvedimo sistemas, klojame įvadinius elektros kabelius. Konsultuojame, sudarome sąmatas...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?