VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Daiktų saugojimo centras, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Daiktų saugojimo centras, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Viskas tilps BOX INN
5 patarimai kaip padidinti nuotolinio mokymosi ir darbo produktyvumą
2020-11-18 12:49

Analizuodami nuotolinio mokymosi rezultatus specialistai pastebėjo, kad nemaža dalis vaikų prarado mokymosi įgūdžius. Šį reiškinį lėmė daugybė pokyčių atsiradusių vienu metu. Specialistai sutaria, kad produktyviam mokymuisi būtina tam pritaikyta erdvė. Todėl norint paruošti vaiką ir pasiruošti patiems produktyviai dienai, dirbant nuotoliniu būdu, verta prisiminti kelis, jau seniai žinomus patarimus.

Pusryčiai ir mankšta

Fizinis aktyvumas dienos pradžioje pažadina kūną ir smegenis bei paruošia jas pilnavertei darbo dienai. Įprastai, net ir nedarant mankštos, kiekvieną rytą vaikas prasimankština pakeliui į mokyklą. Dirbant nuotoliniu būdu dažniausias maršrutas būna nuo lovos iki kompiuterio, o to nepakanka. Planuoti aktyvių sporto programų nereikia, gali užtekti ir apšilimo pratimų ar smagiai pašokti grojant mėgstamai dainai.

Kitas svarbus ryto ritualas – pusryčiai. Nemažai žmonių rytais valgyti nemėgsta, tačiau padarius rytinę mankštą, kūnas pats pareikalaus vienokio ar kitokio maisto. Neatsakykite jam šio prašymo.

Deguonis

Prieš kimbant į darbus – būtina gerai išvėdinti patalpas, nes kai trūksta šviežio oro, dažnai pasireiškia žiovulys, mieguistumas. “Patalpų oras kai kuriais atvejais gali būti užterštas net kelis kartus labiau nei išorės, ir ne vien tik CO2 - anglies dvideginiu, bet ir kietosiomis dalelėmis, dulkėmis, oro – lašeliniu būdu plintančiomis bakterijomis ir virusais. Tai gali lemti realų pavojų sveikatai bei prastėjantį gebėjimą išlaikyti sukauptą dėmesį. Gerai išvėdinus patalpas, prisodrinus deguonimi, nuotoliniu būdu besimokančio vaiko produktyvumas ir dėmesio koncentracija tikrai pagerės” – pasakojo Trakų visuomenės sveikatos biuro direktorė Zita Norkienė.

Tebūnie šviesa

Tyrimais įrodyta, kad tinkamas apšvietimas turi reikšmingos įtakos tiek vaikų, tiek suaugusiųjų produktyvumui. Labiausiai susitelkimą skatina natūralus dienos apšvietimas. Todėl turint galimybę darbo erdvę reikia planuoti kuo arčiau lango.

Rudens bei žiemos periodu šviesioji dienos dalis būna itin trumpa, todėl verta pagalvoti ir apie tinkamą apšvietimo sprendimą. Pastaruoju metu apšvietimo gamintojai yra sukūrę gausybę sprendimų, tame tarpe ir natūralų dienos apšvietimą replikuojančias lempas, kurios keičia savo intensyvumą priklausomai nuo valandos. Tačiau pakanka ir paprastesnių sprendimų. Tinkamai apšvieskite būtent darbo erdvę, nes bazinis viso kambario apšvietimas nėra tinkamiausias sprendimas produktyvumui. Net ir gerai pasirūpinus patalpų apšvietimu rekomenduotina nors trumpam pabūti natūraliame apšvietime. Išeikite trumpam į lauką ar skirkite bent kelias minutes atsipalaidavimui žvelgiant pro langą. Net ir tai gali sutekti gerų emocijų ir pakrauti energijos.

Darbo vietos paruošimas

Darbo vietą moksleiviui paruoškite taip, kad aplinkui nebūtų pašalinių, dėmesį blaškančių objektų, t.y. stalas turi būti tvarkingas ir neapkrautas. Siekiant produktyvaus darbo, aplinkoje negali būti žaislų, nešvarių indų ir pan. Stenkitės, kad darbo aplinkoje būtų tik šiam procesui būtini reikmenys: sąsiuvinis, pratybos, knygos, rašikliai, kompiuteris.

Svarbu, kad vaikas sėdėtų prie tinkamo aukščio ir matmenų stalo bei pritaikytoje kėdėje. Jei vaikas mokosi sėdėdamas prie žurnalinio staliuko arba prie mažo stalo, tai vargina tiek fiziškai, tiek emociškai. Dėl ko gali pablogėti informacijos įsisavinimas, atsirasti išsiblaškymas. Patogi darbo vieta leis lengviau susikoncentruoti į užduotis ir tinkamai jas atlikti. Tinkamas stalas ir kėdė paskatins vaiką sėdėti tiesiai bei nežaloti nugaros.

Daugiau laisvos erdvės

Tiek vaikams tiek suaugusiems būtina erdvė. Jei anksčiau šeimos nariams migruojant tarp namų, darbų, būrelių, treniruočių, kompaktiškos erdvės pakakdavo, tai įvestas karantinas situaciją pakeitė. Tenka vis daugiau laiko leisti visiems kartu. o tai reikalauja iš naujo įsivertinti erdvės užimtumą. Karantino metu pasirodžiusios interjero tendencijos, populiarias bendrąsias erdves padalina į atskirus kampelius bei brėžia naujas ribas “daiktų triukšmui”. Kaune įsikūrusio daiktų saugojimo centro “Box Inn” direktorius Justinas Murauskas pasakoja, kad karantino metu pastebima išaugusi paklausa daiktų saugojimo erdvėms. Pašnekovo tegimu, stebint bendrąsias tendencijas, žmonės vis labiau atlaisvina savo namus, kad visi galėtų patogiai sutilpti, ilsėtis ir dirbti.

Produktyvumas reikalauja erdvės. Todėl, siekiant, kad vaikams būtų pakankamai erdvės mokytis, o tėvams dirbti nuotoliniu būdu, reikia ją atlaisvinti. Namuose sukaupti daiktai neretai sukuria “daiktų triukšmą” kuris blaško dėmesį, todėl ypatingai dirbant iš namų, reikia peržiūrėti sukauptą turtą bei atsirinkti kuriuos daiktus naudojame, o kurie užsilikę beprasmiškai. “Kartais peržiūrėjus daiktus pamatome, kad nors kai kurie iš jų nėra naudojami, tačiau jiems jaučiame sentimentus: seni albumai, drabužiai, baldai ir pan. Todėl galima neskubėti jų išmesti. Laikotarpiui kol namai tapo pilni, daiktus galima saugoti, o suvaržymams atlaisvėjus, vėl priglausti namuose. Taip pat verta peržiūrėti namuose kaupiamą sezoninę įrangą, tokia kaip paspirtukai, dviračiai, padangos. Gal siekiant atlaisvinti erdvę pakaks trumpam iškraustyti tik juos”, - pasakojo daiktų saugojimo centro “Box Inn” direktorius.

Kiti DAIKTŲ SAUGOJIMO CENTRAS pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, plėtojanti ir kitus verslus: specializuotų statybos darbų, autoserviso paslaugų bei komercinių ir sandėliavimo plotų nuomos Vakarų Lietuvoje. Visa tai priklauso vienam prekių ir paslaugų ženklui VARDUVA. Pagrindinės veiklos...
PAJŪRIO GABIJA
viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00160 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Irano prezidentas apkaltino "samdinį" Izraelį mokslininko nužudymu
Irano prezidentas apkaltino "samdinį" Izraelį mokslininko nužudymu 11-28 11:17
Irano prezidentas Hassanas Rouhani šeštadienį išvadino Izraelį Jungtinių Valstijų "samdiniu" ir apkaltino žydų valstybę iškilaus Teherano branduolinės programos mokslininko nužudymu per įvykdytą...
Lenkijos Senato vadovas įspėjo dėl "Polexit"
Lenkijos Senato vadovas įspėjo dėl "Polexit" 11-28 10:47
Lenkijos Senato pirmininkas penktadienį paragino vyriausybę atsisakyti grasinimo vetuoti ES daugiametį biudžetą ir įspėjo, kad tai gali privesti prie šalies išstojimo iš Bendrijos.
Dėl galimo piktnaudžiavimo Žuvinto rezervate kreiptasi į prokuratūrą
Dėl galimo piktnaudžiavimo Žuvinto rezervate kreiptasi į prokuratūrą 11-28 10:10
Aplinkos ministerija šią savaitę kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimo piktnaudžiavimo Žuvinto biosferos rezervate.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Karantino metu Jūs:

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Pfizer 37,23 +1,92%
eBay 51,34 +1,76%
Adobe Systems 477,03 +1,48%
Macy's 10,85 -1,36%
Exxon Mobil 40,19 -1,52%
ConocoPhillips 42,78 -1,95%
Manchester United 15,79 -2,53%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 1,20 -2,44%
Auksas 1900,27 -1,13%
Anglis 58,40 +6,96%
Varis 6713,81 +0,13%
Dujos (JAV) 2,17 +13,02%
Ryžiai 471,00 -7,10%
Vištiena 1,50 +2,04%
Apelsinai 0,61 0,00%