Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę CV Group, UAB

Atsiliepimai apie CV Group, UAB

carVertical

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie CV Group, UAB

Sumokėjau beveik 18 eur.negavau jokios info apie norima auto, kaip suprasti nei ridos auto nieko neparodė, kaip su sita a******u įmonė galima susisiekti, jokių kontaktų ?
Išmesti pinigai į balą. Jokios naudingos informacijos negavau. Automobilis 2015 metų.
Niekam nerekomenduoju. Sumokejau 15 euru ir nieko nesuzinojau. Raso kad turejo ivyki kuris ivertintas nuo 5000 iki 10000 euru. Nors buvo sulenktas tik sparnas. Visiskas sudas sitas carvertical
Ataskaita labai paviršutiniška, jokios informacijos apie aptarnavimus, užfiksuotą ridą ir t.t. Nieko panašaus į pavyzdį. Visiškai neatitiko lūkesčių - pinigai sumokėti už orą.
Nerekomenduoju. Pinigai išmesti į balą.... Informacijos nėra.
Nepirkit tos carvertical patikros. Patikrinau savo 2 mašinas, Vienos kurios istoriją žinau nuo pirmos dienos, kitos tik Lietuvoje. Jokios info jie neturi. Savininkų info nėra net Lietuvoje, Prancuzijos istorijos nėra, rida tik Lietuvoje, nuotraukų nėra. Pažeidimai su kainom tai random generatorius, iš kažkur atsirado įrašas apie nesėkmingą technikinę, nors mašina tais metais praėjo iš pirmo karto. Realiai galima pamatyti tik ridą Lietuvoje, ir tiek. O mokėti 15 Eur už tai, kad žinai ar rida tikra - geriau nereikia. Pirkit mašinas pagal būklę, o ne pagal ridą. Kas nori - pažiūrėkite pirminę ataskaitą (kurioje yra atseit viskas), ir ką gavau - https://www.carvertical.com/lt/ataskaita?id=4fd49c89-9b69-4ad5-91ad-4441afa4f19d&vin=VF7N0NFZF36292063

turiu klausimelį tiems, kurie liko nepatenkinti ataskaita. Suvedus VIN numerį, turi išmesti pirminę ataskaitą, kurioje nurodyta kokia informacija apie automobilį bus pilnoje ataskaitoje. Tai klausimas, ar jums pirminėje ataskaitoje buvo nurodyta, kad yra informacija apie rida ar patirtas avarijas ir galiausiai pilnoje ataskaitoje šitos informacijos nebuvo? Nes asmeniškai šiandien pirkau ir buvo visa informacija, kuri nurodyta pirminėje ataskaitoje.
Juokdariai, automobilis 2002 metu gamybos, nėra jokios istorijos normalios. Net nežinoma kiek savininkų turėjęs. Ridos kreivė iš lempos nupaišyta nuo pagaminimo datos iki atvarant techan į Lietuvą. Tokias ataskaitas pradinukas padarytu. Nusivylęs. Išpūstas burbulas.
Neapsigaukite. Neverta. Pateikia daug, bet visiškai neaktualios informacijos. Nusivyliau. Nerekomenduoju.
Apgaule ir tiek.. Gavau tokia informaciją, kad net elemtarus duomenys tokie kaip modėlis, kėbulo tipas ir pnš - visišką nesamonė parašė. Jeigu konkrečiau, pas mane Universalas, o ataskaitoje rašo "coupe"..... Vat tokia ir ataskaita.
O kaip parašiau žmogiškai dėl pinigų grąžinimo, tai gavau atsakymą kaip nuo roboto, o ne nuo žmogaus. Tą pati per tą pati atrašo ir tiek. Pateikiau normalius įrodymus, bet atsakymas vis tas pats jog turi būti normalus įrodymai ir kažkas panašaus:)
Be to, atrašo vos ne kas savaitė.
Ir dar pabaigai BŪTINAI turiu paminėti, kai jau nupirkės auto turėjau visus dokumentus, išsiunčiau Carvertical auto duomenys, įrodyti, kad ataskaitoje gavau kažkokia nesamonę, tai žinote kokį atsakymą gavau ? "Duomenys jūsų ataskaitoje patikslinti" :))))
Vat toks pinigų plovimas.
Juokdariai yra tie carvertical. Masina tikrinau 2003 metu manau istorijos turetu buti apstu, bet parode kelias ridas uzfiksuotas Lietuvoje ir tai Viskas. Absoliuciai daugiau nieko neparode, net kur pirma karta registruota auto.. Niekam nerekomenduoju, taip pat negalvokit apie jokias kitas svetaines kaip autodna ir pan. a******u komandos ir tiek.
Pritariu anksčiau rašiusiųjų nuomonei. Ataskaita -- tikra filkina gramata..Kam idomu žr. nuorodą

a*******i daugiau nieko negalima pasakyt.apsoliucei nieko nepateike nei automobilio pagaminimo metu, pardavimo, ridos nieko tik įrašu neradome.tai uska imt pinigus jei tu nieko neradai.marazmas
Nerekomenduoju!! Išreklamuota įmonė, o paskutinis š****. Pinigai kaip į balą išmesti, vienintelis dalykas ką parodė: kada automobilis įregistruotas Lietuvoje.. Lyg mes patys pirkdami to nežinojome. Ne žodžiu. Tikrai nerekomenduoju!
Pirmas ir paskutinis kartas
2020-03-11 20:47:05 IP 28m827so
Ataskaita nieko verta, uz 15 eur nieko neparode, nors automobilis turejo auto ivyki, neparode tilros ridos tik parase kad rida tikra :D o kokia tikra rida??? Visiskas pievas atsiuncia. Niekam nesiulau nauduotis sita programa.
pinigus nuskaite greitai, laukiau apie valanda kol apdoros mokejima, galiausia parase kad mokejimas neivyko o pinigu saskaitoje nera, na zodziu a*******i lygioje vietoje, pasirenka pinigu is patikliu zmoniu uz nesamoningas istorijas ir ttiek, kai paklausiau kada grazins pinigus tai parse kad per 1-3 dienas...Tiesio parsysiu Lietuvos bankui laiskuti, kaip mulkinami zmones...NEMETYKIT ZMONES PINIGU VELTUI!
Dėl pačios ataskaitos duomenų tikslumo nieko negaliu pasakyti - tiek, kiek turėjau info iš kitų šaltinių, duomenys apie tą patį tikrintą auto iš esmės buvo panašūs. Tačiau susidūriau su kita problema - UAB CV Group nepateikia PVM sąskaitos - faktūros, kurios prašau kasdien jau nuo 2020-02-20... Meilu atrašė, kad sąskaita formuojama automatiškai, paspaudus atitinkamus laukelius formoje. Jokių atskirų laukelių sąskaitos formavimui užsakymo formoje realiai nebuvo, todėl meilu atsiprašė už nesklandumus bei pažadėjo PVM sąskaitą - faktūrą atsiųsti atskirai. Tai vis dar laukiu, o į meilus nebereaguojama jokia forma... Tai tokia patirtis.
S....das.pinigu ismetimas veltui.nieko naukljo ka pats zinojau neparode
Superinis produktas! Rezultatas man patiko, dukra išsilaikė teises ir reikėjo nupirkti mašiną, nedidelę, kad nebrangi būtų. Kitaip sakant daug neinvestuoji į pirmą mašiną. Išsirinkom kelis variantus, nusipirkom ataskaitas ir nusprendėm imt geriausią variantą - Toyota Yaris (2003 metų). Pilniausia ataskaita buvo ir jokių trukumų. Aišku, viena iš pirktų ataskaitų buvo tuščia, kaip čia daug kas rašot, bet parašiau jiems į elektroninį paštą ir grąžino pinigus po poros dienų. Be jokių ginčų ir pykčių. Manau, kad jei s*****i būtų, taip nedarytų.
pinigu ismetimas. ataskaitoje parase, kad masina nevogta ir neiskoma. as ta ir pats zinau :D o nei apie rida nei apie musimus, ZERO. zodziu nesinaudokit.
Taip, tikra tiesa. Pinigai pervedami greitai, ataskaita kažkur užstringa. Telefonu tiesiogiai susisiekti neįmanoma, o el. paštu prasideda oficialus atsirašinėjimas. Operatyvumas nulinis.
Tikrinau perkamą auto per carvertical. Į balą išmesti pinigai. Sužinojau tik, kad automobilis nevogtas ir neturėjo eismo įvykių. Apie ridą jokių žinių...
Jokios naudos iš tos ataskaitos, 15 eurų kaip išmesta, neparodė net kad automobilis iš Italijos, tiesiog pateikė kelias žalas, kurias aš pats taisiau ir tai ne visas.
labai knietejo pasitikrint savo passatui, po to kai brolis pirko ataskaita savo naujam bmw, nes jo ataskaita idomi buvo. Mano masinai kazkada vilniui i sona ivaziave buvo, bet labai svelniai ir neregistravom, tai aisku to ivykio ir nebuvo, bet kai aikstelej kur neseniai bambtelejo panele, ir registravom ta ivyki, tai viska parode, net ir zala buvo arti tiesos. Manau bendram patikrinimui geras dalykas, aisku, nemanau, kad visom masinom duomenys yra, bet tas kas registruota turetu but.
Rokas 2019-12-03 10:55:17
patiko paslauga, rekomenduoju
kas tau čia patiko
Pritariu nepatenkintų klientų nuomonei: tai yra stipriai išreklamuota, gražiai atrodantį, tačiau nieko verta paslauga. Trumpai tariant: šlamštas.
Sumokėti 14, 99 Eur buvo prasčiausi išleisti pinigai per 2019 metus. Ataskaitoje parašė tik, kad auto neturi įvykių ir, kad neieškomas policijos. Net iveco modelio neparašė, nei pagamintų metų, nei ridos. Tikiuosi, kad kuo toliau, tuo labiau žmonės skaito atsiliepimus apie teikiamas paslaugas ir susidarys nuomonę apie kokybę.
patiko paslauga, rekomenduoju
Visiskas pinigu ismetimas. NESINAUDOKITE. Cia nieko nerodo kas butu naudinga, pirkom automobili patikrinom su carvertikal, parode tik kad nevogtas ir nepatyręs žalos, o kad rida atsukta nieko. NEREKOMENDUOJU!!!
Visiska nesamone tikrinau automonili 2019-07 pagal car vertikal nuvaziaves tik 130 000 pagal automobili 210 000 pardavejas turbut padidino rida. Pagal CV buvo dauztas teisybe bet zala 10 000-15 000. Vokietijoj puikiai zinau kad uz draudima gavo 3000 e buvo saskaita palika. Praktiskai jokios naudingos informacinos s*******o kontora
Penktadienį tikrinau mašiną su carVertical, šiandien ją jau įregistravau! Džiaugiuosi įsigijęs patikrintą mašiną, ataskaitoje buvo visos fiksuotos ridos, patikrinta ir dėl žalų, vagysčių, radau viską kas domino :)
Naudojausi car vertical paslauga, negavau jokios naudingos informacijos. Tik parašyta, kad auto nepatyręs žalos ir nevogtas. Bet kas susiję su rida, nerodo nei vieno skaičiaus, kas susiję su aptarnavimu - nei vieno įrašo. Esant tokiai informacijai ir žala vargu ar būtų parodyta kaip kitaip, nei kad įrašų nėra. Prieš tai buvau prisijungęs angliškame puslapyje už 5 svarus, buvo lygiai tiek pat info. Ar auto nevogtas, galima pasitikrinti Regitroje. Taigi 15 eurų išmesti į balą.
Pabandžiau, patiko, rekomenduoju ir kitiems, kurie turi galimybę pabandyti. Draugas pirko, duomenų ataskaitoje nebuvo, bet jiems parašė ir dar tą pačią dieną gražino pinigus - paprastai ir be jokių ginčų.
Visiskas pinigu ismetimas. NESINAUDOKITE. Cia blogiau negu automobilio pardavejas.
Tikrinu jau antrą auto - pirmą kartą sau tikrinau, kitą broliui, kadangi turėjau įsigijęs daugiau kreditų mašinų palyginimui. Mano ataskaita - pirkta prieš beveik metus, buvo išties tuštoka, buvo rida, autoįvykis registruotas prieš keletą metų ir techninė info. Dabar kai pirkom ataskaitą broliui, duomenų buvo daug daugiau, rado netgi nuotraukas kur mašina daužta, po to kai vėl sutvarkyta atrodė, o ant galo perdažyta. Mašinos pirma registracijos data buvo Prancūzijoj. Likom nustebę, kad buvo šitie duomenys. Aišku, matosi, kad tvarkė ne toks Žanas garaže, o normalus servisas ir registruota viskas buvo, todėl ir matėsi viskas.
Nieko gero. Rida viena irasyta. Lyg nuo pagaminimo 2004m. Iki kol nusipirkau 2018m. Tik as ir vazinejau..
Pieva kazkokia. 15eur i bala blt.
PINIGU ISMETIMAS I BALA!!!! O ypac jei perkamas automobilis jau registruotas Lietuvoje!!! Nes ta ka gavau is carvertikal uz 15eu, regitros puslapyje veltui galima paziureti.
Tikrinta buvo q5. Parode 2009 m. pagaminimo data ir pirmos registracijos lietuvoje 2019 m. data - ta gali ir regitros puslapyje pasitikrinti. Kas vyko tuos 10m - VISISKAI JOKIOS INFORMACIJOS. Taip lyg auto nebutu eksploatuotas. Paskui patikrino ar auto nevogtas - ta gali ir regitros puslapyje pasitikrinti (manau jei butu buves vogtas, priregistruoti ir eksploatuoti kazin ar butu kas leides). Jokiu auto nuotrauku negavau, nors pagal vin jis buvo lietuvoje pardavinejamas. Rida - jokios info kas per desimtmeti buvo daroma su auto nera. Uzfiksuota tik registracijos lietuvoje dienoje buvusi rida - ta ir techniniame pase uzfiksuoja. Na ir daug prirase kokia auto komplektacija, bei auto trukumai - ka betkuriam forume ir taip gali suzinoti.
MANO NUOMONE - NEVERTAS DEMESIO DALYKAS...
Puikus aptarnavimas ir išsami informacija, sužavėta paslauga ne tik aš, bet ir keli draugai.
Man labai patiko Jūsų paslaugos! Labai smagi idėja, ataskaita suprantamai pateikta ir man patiko, kad nuotraukos buvo iš užsienio mašinos. Tiems, kas sakot, kad regitroj galima gauti tą patį - regitra turi tik Lietuvoj esančių auto duomenis, jeigu tikrinsit automobilį iš užsienio nieko visiškai nepamatysit regitroj. Sėkmės carvertical!
Jokiu būdu bepirkite iš jų ataskaitos, prarasite pinigus ir tiek, visiškai jokios naudingos info negavau, kad mano automobilis yra nevogtas galima ir regitros puslapyje pasitikrinti, o techniniai duomenys parasyti tech. pase. Gavau keletą lapų su automobilio techniniais duomenimis ir ar nevogtas, sumokejau 14 euru. a*******i. o teigia kad suzinosi, rida, servisus ir t.t, sudauzyta ar ne. Vienu zodziu biznis nuo nulio. kaip tokiu sukciu niekas nepagauna. Na zinoma 14 euru ne ta suma del kurios eiti y teismus. Ber bus kai susirinks kokiu 50-100 zmoniu ir pamatysim tuos snukelius kurie sita dalyka cia suka. Praradau pinigus ir tiek. Jei kam bus ydomu, tai rasykite komentara su email, galiu persiusti pasidalinsim. reikes dar facebooje paskelbti.
Ataskaita pirkau metu pradzioj ir gavau tuscia, bet susisiekiau su pagalba ir iskart grazino pinigus be jokiu gincu. Praeita savaite draugas ieskojo masinos, nu galvoju davai patikrinam ir jo masina su carvertical. Ir gavom labai gera ataskaita. Dar patikrinimui ir autodna isbandem. Tai ka zinau, autodna visu isgirta net neparode, kad masina buvo dauzta amerikej. O carvertical net nurode kurioj vietoj zala ir dar kiek pataisyt turejo kainuot. Fotkiu tik gaila nebuvo, bet visumoj patenkinti likom.

O tie kurie nieko negaunat ataskaitose tai parasykit jiem, tikrai paziures ir grazis pinigus jeigu nebuvo duomenu ir automobilio istorija tuscia.
Visiskai beverte paslauga, nieko negavau is savo ataskaitos

Visiškas pinigų išmetimas į balą.
Du automobilius tikrinau, vienas 10 m senumo, kitas 3 m senumo. Galvojau gal bus skirtumas, daugiau kažką parodys. Nieko, ataskaita apytuštė. Nuo pirmos registracijos iki atvežimo į Lietuvą atrodo, kad nevažinėtos auto būtų. Nesąmonė.
Nors draugas buvo skeptikas ir vis atkalbinejo, vistiek pabandziau jusu paslaugas. Tikejausi kiek geresniu rezultatu - bet kita vertus, juk ne visos masinos dauztos, vogtos ar su atsukta rida. Dziaugiuosi, kad mano atsirinkti automobiliu variantai nebuvo is tu perrinktu, ataskaitose informacijos apie jokius auto ivykius nebuvo, kaip tvirtino ir pardavejai
Išmesti pinigai į balą. Ataskaita apytuštė. Odometro parodymai tik vieną kartą užfiksuoti, kai analogiškas portalas pateikė tris kartus užfiksuotus automobilio ridos duomenis. Daug skambios reklamos ir tiek, bet reali nauda iš jūsų ataskaitų - menka.
Andrius 2019-09-05 09:57:07
nezinau kaip sitiem komentatoriam ale duomenu nerodo, kiek pirkau ataskaitas viskas ok visada. Maziau ar daugiau duomenu vistiek yra, nei kart tuscios nebuvo. Varineju masinas, perku ir lietuvoj, tad tikrai perku ne viena ir tikrinuosi visuomet pries pirkdamas ar buvo kas daugiau nei zinau.

Mano pirktu ataskaitu pavyzdziai, pasiziurekit kosmonautai :D

carvertical.com/lt/ataskaita?id=a41ec0b8-a085-479e-9639-35b3b198862b
carvertical.com/lt/ataskaita?id=6789eee0-28fa-4b7c-9bb9-22b7a018a9a2
Vaje kiek daug duomenų, vat tokią ataskaitą gavau.

Servise diagnostika šimtą kart geriau būtų buvusi ir tik vos vos brangiau.

Mano pirktu ataskaitu pavyzdziai, pasiziurekit kosmonautai :D

carvertical.com/lt/ataskaita?id=a41ec0b8-a085-479e-9639-35b3b198862b
carvertical.com/lt/ataskaita?id=6789eee0-28fa-4b7c-9bb9-22b7a018a9a2
Nerekomenduoju!!! Pateikia visiškai niekines ataskaitas.
1. Jokios informacijos apie ridos duomenis tech. apžiūrų metu.
2. Jokios informacijos apie remonto darbus oficialiuose autorizuotuose servisuose.
3. Apie patirtas avarijas gauna duomenis vos iš 13 europos šalių, Danijos, Nyderlandų, Austrijos, Šveicarijos, Belgijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos. tarp jų nėra.
4. Jokios informacijos apie automobilio techninius parametrus iš VIN kodo.
Pataupykite savo pinigus arba rinkitės patikrą pas kitus.
Dėkoju draugui, kuris rekomendavo carvertical! Ieškojau žmonai nedidelės mašinos važinėt į darbus. Neseniai pasitaikė skelbimas su gera kaina ir nedidele rida, nusprendžiau dėl visa ko pasitikrinti nusipirkus ataskaitą, o dar ir rekomendavo draugas, kuris nebuvo nusivylęs paslaugomis. Ir ką jūs sau galvojat? Daužtas Suomijoj ir parvarytas iš Suomijos. Iš ataskaitos matyti, kad visas priekis buvo sudaužytas. Prieš tai skambinau pardavėjui ir patvirtino, kad tikrai nieko nebuvo, dukra važinėjo pora metų be jokių auto įvykių, net paminėjo, kad už parkavimą nėra gavus baudos. Prisegu nuotraukas, kaip auto prieš pora metų atrodė ir dabar kaip - viską radau ataskaitoj.
Gautoje ataskaitoje parodė tik ar mašina vogta, daugiau nieko, nei kokia rida, ar mašina daužta, absoliučiai nieko. Baisu. nepatarčiau pirkti nebent neturit kur pinigų dėti
Labai gera paslauga! Pasiskaitęs komentarus dvejojau ar pamėgint, bet smalsumas nugalėjo ir nusipirkau ataskaitą. Ieškojau žmonai nedidelio B klasės Mercedes, ir užtikau vieną su patrauklia kaina. Ataskaitoj viską radau, viską! Ir kad atsukta rida, kad daužtas kažkur Belgijoj - net nuotraukos buvo! Jei būčiau nepasižiūrėjęs ataskaitoj, tai būtų nuvažiuota 300 km be reikalo ir gal dar būčiau nepastebėjęs, kad buvus daužta. Skelbimo nuotraukose tikrai gerai atrodė ir va, kaip šlapiu skuduru į veidą, apgaudinėja perekūpai ką netingi su savo aprašymais ir gražiom nuotraukom...
Visiškai rekomenduoju „carVertical“ visiems, norintiems patikrinti mašinos būklę! Man tai padėjo apsisaugoti nuo laiko ir nervų gadinimo.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%