Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę CV Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę CV Group

Atsiliepimai apie CV Group, UAB

carVertical

Parašyk savo nuomonę apie CV Group, UAB

Labai gera paslauga! Pasiskaitęs komentarus dvejojau ar pamėgint, bet smalsumas nugalėjo ir nusipirkau ataskaitą. Ieškojau žmonai nedidelio B klasės Mercedes, ir užtikau vieną su patrauklia kaina. Ataskaitoj viską radau, viską! Ir kad atsukta rida, kad daužtas kažkur Belgijoj - net nuotraukos buvo! Jei būčiau nepasižiūrėjęs ataskaitoj, tai būtų nuvažiuota 300 km be reikalo ir gal dar būčiau nepastebėjęs, kad buvus daužta. Skelbimo nuotraukose tikrai gerai atrodė ir va, kaip šlapiu skuduru į veidą, apgaudinėja perekūpai ką netingi su savo aprašymais ir gražiom nuotraukom...
Visiškai rekomenduoju „carVertical“ visiems, norintiems patikrinti mašinos būklę! Man tai padėjo apsisaugoti nuo laiko ir nervų gadinimo.
Sukčių kompanija - visiškai negalima pasitikėti ataskaitomis, panašu, kad duomenis traukia tik iš lietuviško techninių apžiūrų centro. Mokate pinigus, bet negaunate nieko konkretaus - jokios užsienio istorijos.
Apgavikų kontora. Reklamoje parodyta tiek daug informacijos, o gautoje ataskaitoje praktiškai nieko. Tik prielaidos apie ridą, kainą ir t.t.. 2 gavau ataskaitas, tai tik Lietuvoje registruotos TP tecninės apžiūros matomos.
Pirkau tris ataskaitas, antroji buvo su klaidomis (rodė ne tą automobilio markę), tačiau susisiekus su klientų aptarnavimu, padėjo išspręsti šitą problemą, pasirodo pardavėjas buvo padaręs klaidą VIN kode, sumaišęs raides. Grąžino pinigus, nors klaida buvo ne iš jų pusės ir todėl tikrai gerbiu juos - kiti dar būtų ginčijęsi ir pasakę, kad ne jų bėdos, kad sumaišyta raidė kode.
Visiškas briedas, parodė tik tą kas nemokamai www.vta.lt pateikiama. Nepaisant to nurodė neteisingai variklio darbinį tūrį, galią, kuro rūšį bei kėbulo tipą. NEREKOMENDUOJU. LIKAU BAISIAI APGAUTAS.
Visiška apgaulė, nieko nepateikia.
Is savos patirties patvirtinu kad tikrai galit pasikliaut sita paslauga. Ataskaitoje radau net ir maziausias detales apie dominancia masina. Nesigailiu isbandes carvertical ir dar ir draugams rekomenduoju

Neseniai pabandžiau carvertical VIN patikrinimą ir nustebau, kiek detalios informacijos gavau ataskaitoje. Ieškojau kito automobilio, norėjau pasitikrinti 5, todėl užsakiau daugiau kreditų ir gavau nuolaidą. Tai tikrai padėjo man pasirinkti geriausią variantą.
Pritariu anksčiau rašiusiam Gintautui. Pinigai į balą. O dar giriasi, kad už auto DNA geresni, nors nemokamos info AutoDNA duoda daugiau nei carVertical. Jokios naudingos info nepateikė, ypač kai mašina iš užsienio parvežta. Informacijos turi minimaliai, o lupa kaip už pilną ataskaitą. Loterija.
Sveiki, jau kuris laikas ieškojau kito automobilio ir sužinojau, kad VIN patikra yra vienas iš būdų sužinoti daugiau apie automobilį, kurį ketini įsigyti. Išbandžiau carvertical ir tikrai gavau išsamią informaciją, net nesitikėjau, kad tiek galima sužinoti. Esu tikrai patenkinta paslauga. Ačiū!
Isbandziau, patiko. Gaila tik tiek, kad nebuvo nuotrauku ataskaitoj, bet visa kita buvo gerai.
Tikrinom du automobilius, vienas man, kitas mamai. Prie maniškio buvo mažiau info, bet prie mamos buvo ir nuotraukos ir ridos užfiksuotos 8, tai labai gerai matėsi kiek mašina buvoi naudojama. Tikrai gera paslauga, o tie 14.99 geresnė investicija, negu nusipirkus kišt šimtus į laužą.
Nenurode jokios ridos. O prieš perkant ataskaitą pažada, kad gausiu duomenis apie ją. Pinigai į balą...
Žiauriai gera paslauga! Vos nenusipirkau Volvo iš Danijos su atsukta 300k rida! O skelbime "Tikra rida" :DD
Dar ir serviso knygutę rodė kurią, greičiausiai, nusipirko spaudos kioske... :D
Ataskaita nieko blogo neparode apie mano nusiziureta auto, isbandziau pries vaziuojant apziureti. Nors kaina ir ne maza bet man patiko, pamaciau daugiau info apie rida, auto registracijos vietas, buvo patikrinta ar nebuvo registruotu auto ivykiu. Vaziavau gyvai apziureti isitikines kad auto vertas savo kainos ir yra geros bukles.
Neturiu vyru seimoje kurie galetu apziuret masina pries perkant tai nusipirkau ataskaita. Nustebau bet parode daugiau nei tikejausi. Kita karta jeigu reiketu pirkti masina net nedvejociau ar bandyti carvertical ar ne, tik uz.
Labai paviršutiniški, neišsamūs ir abstraktūs duomenys ataskaitoje. Labiausiai pribaigusi vieta, tai "Kaip automobilį lengva realizuoti - atsakymas:VIDUTINIŠKAI" :) Arba "Kokie modelio trūkumai? Ats.: Neaptikome jokių dažnai pasitaikančių problemų". Panašu, kad neišdirbtas produktas, o jau pardavinėjamas tikrai nemaža kaina, už 15 eur net NT duomenis galima nusipirkti, ir tikrai išsamius.
Konkrečiai atsakoma į vieną klausimą - vogtas ar nevogtas. Ir tai, klausimas, nes rašoma "Įrašų nerasta", tai, tiesą sakant, nereiškia, kad jų nėra, jų tiesiog nerado šis puslapis. Neatrodo patikimai ir dalyvavimas avarijose, nes patikrinamų avarijų dalis yra maks 92 procentai (Lietuvoje), o kokioje nors JAV - "patikrinome 10 proc. avarijų". Žodžiu, užtikrintas tik vienas klausimas su šiuo puslapiu - užtikrintai išleisite 14, 99 :)
Norėjom pirkt automobilį iš JAV, buvo pridėta kažkokio vietinio VIN patikros puslapio ataskaita ir atrodė geras auto. Papildomai išbandėm carvertical ataskaitą, nes automobilis labai įtartinas buvo dėl savo gerokai žemesnės kainos negu kiti. Carvertical ataskaitoje buvo daug daugiau info, plius nuotraukos iš kito aukciono, kur automobilis visas sudaužytas buvo. Ačiū carvertical!
carvertical yra tikrai puikus įrankis norint pasitikrinti perkamą automobilį. Rinkausi tarp trijų Volvo XC60 variantų, ir labai džiaugiuosi, kad pasitikrinau, nes vienas iš jų buvo daužtas, o kitas su atsukta rida! Apsisaugojau nuo galimos apgavystės ir išsirinkau geriausią variantą. Kiti sako, kad brangu, o man kaip tik atrodo, kad geriau jau investuoti prieš perkant, negu vėliau mėtyt pinigus ant gedimų taisymo ar nenumatyto remonto.
Jokiu būdų nepirkite iš jų ataskaitos, visiškas išdūrimas, jokios info iš duomenų bazių, tiesiog iššifravmas VIN numerio. Mano atveju buvo tikrinta Toyota Prius. Nerodė nei kad daužta, nei užfiksuotų ridų, pasidarė įdomu, nes pats pardavėjas sakė, kad jinai atvažiavo iš Vokietojos daužta ir LT suremontuota. Dėl įdomumo dar nusipirkau ataskaitą iš autoDNA, tai parodė kad buvo daužta Vokietijoje, po daužimo iš karto užfiksuota rida ir dar rida iš LT technikinės. Tai čia jau kažkas realaus. CarVertical net neparodė per technikinę užfiksuotos ridos, kas reiškia, kad čia yra visiškas scam, jie nesijungia prie jokių duomenų bazių ir išdūrinėja pirkėjus.
Žmonės, nepasitikėkit šita a******ų kompanija, čia yra žiaurus išdūrinėjimas! už 14, 99 eurų gauni automobilio markę, gamybos metus, variklio galią!!! visa tai ir pats žinau! Va būtent toki a*******i prie ridos klastojimo ir prisideda! Netikėkit niekas šitos įmonės paslaugomis!
absoliutus ir visiskas sudas!!! pinigu reketas (legalus). negavau ne vieno iraso apie km., net variklio galingumas ne tas irasytas.zmones nesinaudokit sita a******u sutve!!!!
Ir mane apgavo.Tik vin kodo iššifravimo informacija. Net nepateike informacijos, kuri laisvai prieinama.
VISIŠKA APGAULĖ!!!!! 15EURU I BALA!!!
Bet tai kilovatai klaidingi, iš naudingos info tik komplektacija ir viskas, už tai tokius pinigus?
Klaidinanti info.... 15€ i ora... NEVERTA TIKRINTI, !!!
Sukčiu kompanija, sumokejau 14, 99 ir paraše tokias nesamones, kuro tipas benzinas, modelis variklio turbo dizelis, 1, 4l, kur tokio vriklio net nebųna, .teisngai tik gamybos metai, ka ir pats gali matyti i š vin kodo, daugiau bųrimas iš kavos tiščiu. Per AUTODNA nemokamai teisingai parodė daugiau informacijos nei čia už pinigus, manau susiorganizavus jus reiktų paduot į teisma

Peugeot 207

ŽALA NEUŽFIKSUOTA
7.0
Modelis
DAŽNI RIMTI GEDIMAI
Juokingai pateikiama informacija, nei ridos nei aptarnavimų nieko, tokią lentelę galėčiau pats surašyti. Apgaudinėjate žmones su tokia savo reklama, visiems kiek įmanoma pateiksiu Jūsų išduodama "ataskaita" kad nesinaudotų Jūsų paslaugomis.
O su tokiomis apgavystėmis linkiu tik bankroto, ir kuo greičiau tuo geriau - mažiau žmonių apgausit.
Ruošėmes pirkti auto. Įvedžiau kėbulo numeri. Išmetė kad turi daug informacijos. Na kaip sakant "tiek ir te reikėjo" kad užkabintų, pasidarė įdomu, nes pardavėjas sako, jog mašina "ledas". Sumokėjom 14, 99 Eur, ir gavau š.... Automobilis iš Vokietijos tai patikrino Vokietijos 11 % duomenų bazę ir parašė kad net 90 proc kad automobilis nedaužtas. Rida parašė numanoma, nes duomenų nėra... Toks vaizdas, kad Vokietijoje techninėje apžiūroje ridos nežiūri... Aptarnavimų nėra... Žodžiu tas kas pirkėjui turėtų būti svarbiausia perkant Lietuvoje neregistruota automobilį, tokios informacijos neturi. O tam, jog ataskaita neatrodytu tusčia prirašė vėjų apie silpnąsias automobilio vietas tokias kaip: Silpnas priekinis stiklas... užsikišantis dpf filtras. Dar betrūko, kad įrašytų, jog reikia pilti kurą. Beprasmė ataskaita, kurioje net Euro klasės nėra įrašyta. Tad jei norite tikrinti VIN automobiliams iš užsienio per CAR VERTICAL už 14, 99 EUR, galiu nurodyti savo banko sąskaitos numerį, jei neturite kur pinigų dėti. Nepasimaukite ant šios išreklamuotos įmonės kaip mes.
Sudo verta paslauga, nurodo tik lietuviska istorija ka ir paciam pasitikrint galima zinant VIN ir valstybini numeri
Negavau jokios informacijos, išskyrus pagaminimo metus, kuriuos ir taip matau dokumentuose. Pinigų išmetimas.
Niekam tikusi ataskaita, vien tik reklama. Net ridos nėra parodyta.
Niekam tikusi ataskaita. Nieko naujo nesuzinojau. Nevertejo pirkti ataskaitos!
Pinigai į balą. Dėl įdomumo norėjau patikrinti savo mašiną, sumokėjau 15€ ir nieko nepamačiau apart vieno ridos užfiksavimo einant TA Lietuvoje, ką laisvai gali pamatyti pats nemokamai. Mašina iš Lenkijos, užėjus į Lenkijos valstybinį tinklapį aiškiai matosi visa istorija, tuo tarpu carvertical nieko apie tai. Kad ataskaita neatrodytų tuščia prirašė nesąmonių apie tai kokius aptarnavimus reikėjo daryti, kokios modelių ligos ir t.t., kas šiuo atveju visiškai nereikalinga ir neišmanantį pirkėją gali tik suklaidinti. Konkurentas autodna irgi nieko naujo nepasako, bet bent jau prieš sumokant pinigus parodo kokią informaciją turi ir kaina yra proporcinga ataskaitos dydžiui.
Ruošiausi pirkti auto. Įvedžiau kėbulo numeri. Išmetė kad turi daug info apie auto įvykius, daug info apie silpnąsias vietas. Na pasidarė įdomu, nes pardavėjas sakė kad auto tikrai nemuštas. Suplojau 15 Eur, ir gavau š.... Auto iš Vokietijos tai patikrino Vokietijos 11 % duomenų bazę ir parašė kad net 90 proc kad auto nedaužtas. Vau. O silpnosios vietos įsivaizduokite tai kad susidėvį sankaba ir užsikiša dpf filtras. Dar galėjo įrašyti kad susidėvi stabdžių kaladėlės, pasibaigia langų skystis. Išvis krūtai atrodytu. Beprasmė ataskaita. Nepirkite, nes negausite jokios info, o tai ką jie pateikia google galima susirasti už dyka per 10s.
Visiškai nenaudinga ataskaita. Ataskaitoje nuorodma, kad patikrina ~ 94% - 70% duomenų bazių šalių iš kurių automobiliai į Lietuvą praktiškai neįvežami (Liuksemburgas, Vengrija, Rumunija, Serbija, Graikija, Lenkija, Kroatija) ir nurodoma jog patikrinta 11% autoįvykių Vokietijoje. Beje kaina už tokią ataskaitą 15 eur! Pateikiama daug informacijos, kad ataskaita atrodytų išsami, o naudos iš tos informacijos praktiškai jokios.
Nerealus servisas. Vos neisigijau svedisko lauzo Merzedez Benz su simtais tukstanciu atsukta rida. Speju taksi buvusi. Aciu karvertikal!
Norejau pirkti Audi 2005m susisitikus su pardaveju girdejau sventas pasakas kaip automobilis buvo labai myletas ir priziuretas. Sumokejau 15 euru ir pamaciau kad tas automobilis buvo dauztas kelis kartus ir su atsukta rida nuo 340 tukstanciu iki 190 tukstanciu

Aciu
Sigitas
Duomenu praktiskai visai nepateikia ataskaitoje, tik rida lietuvoje ir pan., burimas is kavos tirsciu, kitaip tariant pinigai yra ismetami i bala. Jau geriau sumoketi daugiau ir eit i koki carfax uzsakyti. Susigundziau mazesne kaina, ir jokios naudos.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Western Union 21,39 0,00%
Red Hat 187,71 0,00%