VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę CV Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę CV Group

Atsiliepimai apie CV Group, UAB

carVertical

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie CV Group, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Turiu pagirti.Turėjau bėdų su mokėjimu, kažkaip nuskaitė pinigus, bet ataskaita neatsirado. Parašiau į support, teko šiek tiek palaukti atsakymo bet po poros dienų gavau ataskaitą ir nuolaidą sekančiam "užsakymui". Pati ataskaita galėjo būti kiek pilnesnė, bet realiai patenkintas esu. Ačiū.
Atsakyti
Dirbu įmonėje jau beveik metai. Puiki komanda. Nusprendžiau pakeisti profesiją, labai džiaugiuosi, kad manim patikėjo ir investavo laiko į mano mokymą. Pilna laisvė įgyvendinti savo idėjas, tobulėti ir mokytis iš didelę patirtį turinčių savo srities profu!
Atsakyti
man tai buvo labai naudinga paslauga. Neturiu kas padetu patikrinti automobili todel teko pasikliauti carverticalu.Ataskaita padejo isitikinti kad auto pardavejas nemeluoja bent jau apie pradinius duomenis beliko patikrinti tik autoservise.
Atsakyti
Carvertical puikiai pravertė renkantis automobilį karantino metu kai suvaržytas mūsų visų judėjimas. Pasitikrinau ir užtikrintai nuvykau apžiūrėti automobilį, visa ataskaitoje pateikta informacija sutapo su pardavėjo informacija ir jau beveik savaitė kaip važiuoju savo nauju automobiliu ;))
Atsakyti
Dirbu čia apie pusmetį, tačiau jau drąsiai galiu teigti, kad tai geriausia komanda, kurios dalimi yra tekę būti. Čia susirinkę žmonės yra ne tik savo srities profesionalai, tačiau ir malonūs, geri, protingi žmonės, dėl ko komunikacija įmonėje yra efektyvi ir netenka susidurti su nesusikalbėjimais. Darbuotojai yra gerbiami, jiems suteikiama laisvė kurti ir įgyvendinti savo idėjas bei inovacijas. Džiaugiuosi sėkmingai sukurtu balansu tarp komandinio darbo ir asmeninių pareigų. Manau, kad būtent tokios lanksčios ir motyvuojančios sąlygos bei atmosfera kolektyve leidžia nepasiduoti pandemijos akivaizdoje ir toliau sėkmingai siekti bendrai užsibrėžtų tikslų.
Atsakyti
Gailiuosi, kad atsiliepimus perskaičiau tik po paslaugų ''gavimo''-dar neteko matyti, kad bent viena įmonė turėtų tiek nepatenkintų komentarų ir apgautų žmonių!!!
Pirkau 2 patikras-atsakyme visa informacija-kad auto NEVOGTAS.Aš tai ir pats jau žinojau!!Daugiau VISIŠKAI NIEKO-NEI RIDOS, NEI APTARNAVIMŲ, NEI ŽALŲ, NEI ĮRANGOS...NIEKO!!!Sakyčiau gal nėra info, ale KURTAS operatyviai suteikė info 100 proc. išsamiai
Bandžiau parašyti laišką-po valandos juodo darbo pavyko, bet teko pakeisti begalę kodų ir slaptažodžių-TAD GERIAU NEBANDYKITE.Tel niekas nekelia..
Perpykęs parašiau laišką šitiems šaraškinams-net po 2 mėnesių -jokio atsako, antros ataskaitos nebegaliu panaudoti net įdomumo dėlei-man prisijungti nebeduoda..Faktūros iki šiolei neturim, ir nzn ar gausime.
Tad net neabejokite, keletas ''gerų'' atsiliepimų tikrai sufalšyvyti, likusieji 99 proc.visumos yra GRYNA TEISYBĖ, CARVERTICALAI PLAUKIOJA SAVO SRUTOSE VIRŠ AUSŲ, o visus kviečiu drąsiau dalintis informacija su visais visais, kad tik tokios kontoros greičiau galą gautų
Atsakyti
Puiki bei unikali įmonė. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi tuo, jog tai yra Lietuviai. Ačiū labai, kelis kartus naudojau Jūsų paslaugas ir jos manęs nenuvylė.
Atsakyti
Ant kiek carvertical žemai krito!! Ne tik, kad negali suteikti normalių paslaugų, bet dar rašinėja iš visokių Aistė, Agnė, MV SAU "TEIGIAMUS ATSILIEPIMUS", kaip gera ten pas juos dirbti ir kokia gera įmonė!! Jie taip bando paslėpti visus neigiamus komentarus, tokiu šlykščiu būdu bando gelbėti savo įmonės įvaizdį. Žmonės iš toli apeikite šią aferą, nes jei jau įmonės savininkai pila teigiamus komentarus apie save, vadinasi jau visiška tragedija.
Atsakyti
Pabandziau is ar sita carAFERIZMA nors esu girdejas N atsiliepimu apie ju beprasmes ataskaitas, bet man kilo keblumo aplamai jas gauti, o paprasciau buvau apgautas vidury dienos.

Pirkimo etape, kai reikia sumoketi pinigus susiduriau su neiprastai ilgu laukimu paysera svetaineje (jusu mokejimas apdorojamas-prasome palaukti), nors pinigai jau buvo nuskaiciuoti (pabreziu nuskaiciuoti, o ne rezervuoti), sitas apdorojimas truko gera 30min, o poto pranesimas, kad jusu apmokejimas nepavyko ir yra atmestas...

Pinigai nuskaiciuoti, o norimos paslaugos nebuvo gautas, siuo atveju automobilio ataskaitos.
Tada parasiau 2 atskirus laiskus, atskirais adresais (carvertical), bei buvo bandyta skambinti, bet gyvo kontakto niekaip nejo gauti, tuo tarpu i laiskus nebuvo reaguota, kas paliko mane, apgauta su nuskaiciuotais pinigais bei negautos paslaugos uz kuria susimokejau.
Atsakyti
Turėjau ne vieną ataskaitą iš carvertical- vienos buvo pilnesnės, kitos tuštesnės, dar kitos ganėtinai išsamios ir su fotografijom. Reikia suprasti, kad ataskaita tai pagalbinė priemonė, prie sprendimo priėmimo ar pirkti auto ar ne ir tik Jūsų fantazija kaip tuo pasinaudosite. Mano atveju, pora kartu nuvykus apžiūrai, iš karto buvo pastebėti trūkumai ir tas padėjo priimti sprendimą ne pirkti auto. Jeigu baiminatės, kad gausite tuščią ataskaitą- tai carvertical tikrai sutarsite dėl nuolaidų kitoms ataskaitoms ar panašių nuolaidų.
Atsakyti
Inovatyvi, draugiška, į klientą orientuota komanda. Prasmingas ir realią naudą nešantis produktas. Tai keletas dalykų kurie žavi dirbant šioje įmonėje. Ačiū už suteiktą galimybę ir didžiausios sėkmės.
Atsakyti
Negavu jokių konkrečių ridos auto duomenų, įskaitant paskutinės tech. pažiūros fiksuoto kilometrazo, ko tikrai tikėjausi. Jokių konkrečių skaičių aš negavau, tik apstrakcija kuri gali būti taikoma bet kuriam auto! Dabar tikrai nesinaudočiau šia paslauga!
Atsakyti
Tio nesugalvokit mokėti pinigų už šitą nesąmonė!!
Atsakyti
Jeigu būčiau žinojusi, kad būna tokių darbdavių kaip carVertical, būčiau įsidarbinusi čia daug daug anksčiau. carVertical yra puiki vieta dirbti. Gera vadyba: aiškūs darbai ir atsakomybės. Nuostabūs žmonės: ne tik išmano savo sritį, bet ir yra super paprasti ir malonūs. Maksimalus lankstumas: darbo laiko ar vietos, kas ypač padeda turint vaikų.
Atsakyti
a*******i!!!!
Nuskaiciavo pinigus, ataskaitos nesuteike, i telefono skambucius atsako autoatsakiklis, i emailus neatsako niekas.
NEREKOMENDUOJU!!!
Atsakyti
Marius 2020-12-01 10:02:31
Užsakiau ataskaitą, pinigus nuskaičiavo o ataskaitos nepateikė, telefonu tik su robotu pasikalbėti galima... į e paštą neatsako.
NEREKOMENDUOJU.
Sveiki Mariau,

dėkojame, jog susisiekėte su mūsų klientų aptarnavimo komanda, atsakymą dėl šios problemos turėtumėte gauti 2-3 darbo dienų bėgyje.
Atsakyti
Viena geriausių vietų dirbti! Surinkti savo sričių profesionalai, kurie be kita ko yra dar ir asmenybės, todėl darbas kartu yra labai produktyvus, kryptingas ir įdomus. Daug laisvės ir pasitikėjimo darbuotojais, o tai suteikia galimybę testuoti idėjas ir jas sėkmingai įgyvendinti. Aukščiausio lygio vadyba, inovatyvus požiūris bei drąsūs veiksmai kiekviename žingsnyje. Kas be ko, super produktas, kuris didina skaidrumą naudotų automobilių rinkoje.
Atsakyti
Užsakiau ataskaitą, pinigus nuskaičiavo o ataskaitos nepateikė, telefonu tik su robotu pasikalbėti galima... į e paštą neatsako.
NEREKOMENDUOJU.
Atsakyti
Visiskai 0 informacijos! Pinigai kaip i bala! Jokios info iki tol, kol neatlikta tech apziura Lietuvoje! Apie naujai nusipirkta masina is Belgijos isvis jokios info! Rodo tik 1 ridos irasa 2019m, nors masina 2005m.!!! O kitai masinai, kuri LT nuo 2014m raso, jog rida nesukta. Pridedu foto, kurioje kreive beveik 50km svyra zemyn.... Kas cia?????
Atsakyti
Vertinant carVertical iš darbuotojo pusės galiu drąsiai teigti, jog tai įmonė, kuriai rūpi, kaip jaučiausi jos dalimi esantys žmonės. Smagu dirbti tokioje aplinkoje, kur tave supa ne tik savo srities profesionalai, bet ir labai malonūs bei draugiški žmonės. Darbui ir tobulėjimui suteikiamos idealios sąlygos, negalėčiau įsivaizduoti net geriau. Kiekvieno, nesvarbu kokias pareigas užimančio darbuotojo, balsas čia yra reikšmingas. Net pandemijos sąlygomis carVertical maksimaliai pasirūpina savo žmonėmis ir užtikrina, kad kiekvienas turėtų geriausias sąlygas dirbti namuose. Kai sukuriama tokia aplinka nesunku yra išlikti motyvuotam siekti geriausių rezultatų.
Atsakyti
Dirbu carVertical jau virš metų ir tikrai galiu pasakyti, kad tai kol kas yra geriausia įmonė, kurioje yra tekę dirbti. Neskaitant privalumų, kuriuos turi visos tech įmonės (work-life balance, nuotolinis darbas, stalo futbolas, normalus požiūris į darbuotoją, free food, ir kiti jau norma tapę dalykai), čia yra surinkti savo srities specialistai, kurie mėgsta ir išmano savo darbą. Dirbant tokioje aplinkoje, galima išsakyti naujas ir drąsias idėjas, ir tau niekas nepasakys, kad čia standartai yra kitokie, kaip tik - kuo įdomesnė ir labiau netradicinė yra idėja, tuo didesnė tikimybė, kad ji bus realizuojama. carVertical yra super darbovietė plačiai mąstantiems ir norintiems tobulėti žmonėms.
Atsakyti
a*******i - v***s.
Nusipirksi niekine ataskaita.
Pries perkant ataskaita iveskit vin koda i google ir gausit daugiau info negu pirkdami is ju.
Atsakyti
Už ataskaitą sumokėjau dvigubai. Negana to niekas nesiruošia grąžinti permoketus pinigus. Beje mašinos komplektacijos nei vieno elemento taip ir nepamačiau.
Atsakyti
Katik gavau ataskaita is carvertical ir nerekomenduoju, nes jokios info nepamaciau, apart kuri uzfiksuota Lietuvoje. Rida rodo tik 11km fiksuota ir tada, kai lt pirma kart techa ejo. Auto is vokieciu.
Vienintelis dalykas patikes, tai 9 punktai-patarimai, i ka atkreipti demesi perkant automobili.
Atsakyti
Jauna ir greitai tobulėjanti kompanija. Puikus ir profesionalus kolektyvas, kiekvienas darbuotojas turi galimybes rodyti iniciatyvą ir prisidėti prie įmonės ir kolektyvo tobulėjimo. Matant kokiais tempais įmonė auga ir tobulėja smagu būti to dalimi.
Atsakyti
Patikrinau kelias masinas, tai duomenu gavau daugiau nei is pardavejo. Tikrai dabar baisu pirkt masina nezinant jos istorijos. Po to jau ne 15 eur reikes isleist, kai lauzeli nusipirksi. Rekomenduoju!
Atsakyti
Nusipirkau ataiskaita kurioje nulis informacijos. Parase kada automobilis pagamintas, pirma karta priregistruotas ir kada lietuvoje praeita pirma technikine. Pats automobili pirkau vokietijoje ir jokiu irasu is ten.. Kilometrazas neatsuktas uzrase nuo 17000km kylancia kreive iki technines apziuros lietuvoje 244363km. Jokiu irasu apie aptarnavimus kitus savininkus.... Rado nuotrauku ir parase kad automobilis buvo patalpintas skelbimu portale... tos nuotraukos mano paties darytos... VIENU ZODZIU VEJU VEJAI... ZMONES NEMETYKIT PINIGU... TOKIOM ATASKAITOM NEGALIMA PASIKLIAUTI...
Atsakyti
Kaip suprantu čia loterija, tik prieš perkant niekas neįspėja, kad gali ir visai informacijos negauti. Užsisakiau ataskaitą ir gavau informaciją tik už 1 metus daugiau informacijos nebuvo. Parašiau carvertical, davė dar 1 ataskaitą nemokamai, antroje ataskaitoje apie kitą automobilį iš vis jokios informacijos negavau, nei ridos, nei inf. apie žalą. Nors žinau, kad kad žala buvo. Bandžiau rašyti, bet ignoruoja, neatsakinėja į laiškus.
Atsakyti
Užsakiau, pralaukiau valandą - niekas nenutiko... Užsakiau pas autoDNA, išsami ataskaita atėjo per kokias 3 - 4 minutes... Parašiau laišką, kad grąžintų pinigus, ištrintų paskyrą ir daugiau nesiruošiu šio carvertical serviso naudoti... Labai nuvylė...
Atsakyti
Įmonės produktas iš tiesų puikus - sugeneruota mašinos ataskaita parodo ar mašina buvo daužta (parodo nuotraukas), ar jos rida buvo atsukta. Nusipirkęs ataskaitą gali apsisaugoti nuo prastos mašinos įsigijimo.
Atsakyti
Nerekuomenduoju, patikrinus du skirtingus vin numerius gavau vienodas ataskaitas.
Atsakyti
Teko dirbti carVertical, tai įmonė labai stipriai stengiasi tiek dėl darbuotojų, tiek dėl pačio produkto, net keista, kad tiek neigiamų komentarų. Kolektyvas jaunatviškas, draugiškas, paslaugus, o vadovų požiūris į darbuotojus labai šiuolaikiškas.
Atsakyti
pavargau nuo perikupu melo, tai car vertical reportus jau antrus metus tiek sau, tiek seimai, tiek draugams imu. visokiu ju pasitaiko, bet iprastai tai viskas gerai
Atsakyti
ėmiau net kelis raportus. šiaip info buvo pakankamai, viena tikrinta mašina net žiauriai į rėmo šona daužta buvo. bet vienas raportas buvo nieko vertas, tai klientų aptarnavimas bent buvo normalus ir vietoj to raporto davė kreditų kitam raportui.
Atsakyti
Teko ne kartą ginčytis su vadinamais perekūpais, kadangi pats dirbu autoservise ir padedu draugams išsirinkti mašinas. Visada būna beviltiški reikalai... Tai kiek tikrinau kelias mašinas su carvertical ir nenusivyliau, kiekvieną kartą turėjau ką parodyti tiems žulikams perekūpam ir baigdavosi visi ginčai čia ir dabar. Va pavyzdžiui, neseniai tikrinau mašiną draugui, labai išsamiai viskas parodyta, ko daugiau norėt:
Atsakyti
Asmeniskai nelabai daug suprantu apie masinas, tai sunku man buna pasakyt ar viskas ten geri pe apziura, nebent koki labiau nusimananti drauga pasiemu kartu. bet carvertical reportai isgelbejo mane jau kelis kartus. Tai rida atsukta, tai dauzta, uztat ir kaina gera. Tikrai rekomenduoju
Atsakyti
Nepatariu
Skambinau jų Nr tai išvis apie dujas ir elektra kalba, čia rimtas bajeris. Pasukit patys
O dėl info tai absoliučiai nieko negavau, nei ridos, nei istorijos, bent specifikaciją būčiau gavęs, turėčiau ką paskaityti. Idomiausia, kad tikrinau auto atvarytą iš vokiečių, tai net nerodė sarašę valstybių Vokietijos, kad vokiečių bazės peržiūrėtos.
Atsakyti
15 eurų išmesti į balą. NEREKOMENDUOJU niekam. Paaiškinsiu kodėl. Taip, patikrina per visas duomenų bazes ir... Rašo, kad tokiais ir tokiais metais buvo incidentas (auto įvykis) Amerikoje... Bet daugiau jokių detalių, foto ar kažko panašaus... Kokia nauda iš tokios ataskaitos - kai aš nežinau kokia tiksliai žala (aprašymas, foto, procentinis automobilio sugadinimas)? Jokios.
Atsakyti
Visiska nesamone. Sumoki pinigus ir jokios informacijos. Parasiau el. laiska, kad paaiskintu ka reiskia tam tikras irasas, tai taip ir nesulaukiau atsakymo. Tikrai nepirkit
Atsakyti
Pirkau ataskaita, buvo rodoma ir zadeta, kad gausiu gamintojo irangos ataskaita taip ogi. Jos negavau, email atsakymo negavau taip pat. Pasijutau apgautas.

Konkurentai kaip autodna, vinpatikra sugebejo pateikti gamintojo irangos sarasa.

Taip pat carvertical uzfiksuotas ivykis ir zala apie autoivyki nera tikslus. Nerekomenduoju. Pinigu ismetimas. Susirinkti tiek paramos per ICO ir sukurti prastesnes kokybes produkta, nei esami konkurentai negave tokio finansavimo...
Atsakyti
Nesugalvokit pirkti ataskaitų. Aferiūgų kompanija. Ataskaita verta max 2 eurų.
Atsakyti
Ataskaita nieko verta. Iš esmės jokios informacijos apie ridą ir aptarnavimus. Gavau info, kad nebuvus taxi ir nevogta ir tiek.
Atsakyti
Neatsimenu kada buvau taip apgautas... Jei trumpai, tau s*****i. Ataskaita nieko verta.
Atsakyti
Sukčiavimas aukšciausiam lygi išreklamuota, bet pinigai kaip i subine išmesti jokios naudingos info tik debiliški patarimai ka patikrint prieš perkant betkoki automobili. Dekit pragare carvertical!
Atsakyti
Sumokėjau beveik 18 eur.negavau jokios info apie norima auto, kaip suprasti nei ridos auto nieko neparodė, kaip su sita a******u įmonė galima susisiekti, jokių kontaktų ?
Atsakyti
Išmesti pinigai į balą. Jokios naudingos informacijos negavau. Automobilis 2015 metų.
Atsakyti
Niekam nerekomenduoju. Sumokejau 15 euru ir nieko nesuzinojau. Raso kad turejo ivyki kuris ivertintas nuo 5000 iki 10000 euru. Nors buvo sulenktas tik sparnas. Visiskas sudas sitas carvertical
Atsakyti
Ataskaita labai paviršutiniška, jokios informacijos apie aptarnavimus, užfiksuotą ridą ir t.t. Nieko panašaus į pavyzdį. Visiškai neatitiko lūkesčių - pinigai sumokėti už orą.
Atsakyti
Nerekomenduoju. Pinigai išmesti į balą.... Informacijos nėra.
Atsakyti
Nepirkit tos carvertical patikros. Patikrinau savo 2 mašinas, Vienos kurios istoriją žinau nuo pirmos dienos, kitos tik Lietuvoje. Jokios info jie neturi. Savininkų info nėra net Lietuvoje, Prancuzijos istorijos nėra, rida tik Lietuvoje, nuotraukų nėra. Pažeidimai su kainom tai random generatorius, iš kažkur atsirado įrašas apie nesėkmingą technikinę, nors mašina tais metais praėjo iš pirmo karto. Realiai galima pamatyti tik ridą Lietuvoje, ir tiek. O mokėti 15 Eur už tai, kad žinai ar rida tikra - geriau nereikia. Pirkit mašinas pagal būklę, o ne pagal ridą. Kas nori - pažiūrėkite pirminę ataskaitą (kurioje yra atseit viskas), ir ką gavau - https://www.carvertical.com/lt/ataskaita?id=4fd49c89-9b69-4ad5-91ad-4441afa4f19d&vin=VF7N0NFZF36292063

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei 01-17 17:32
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų karininkas komandoras Audrius Venckūnas perdavė NATO Nuolatinės parengties priešmininių laivų I-os grupės vadovavimą Nyderlandų karališkojo karo laivyno...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Facebook 251,36 +2,33%
Western Digital 51,21 +1,67%
Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%
ConocoPhillips 45,12 -5,74%
Macy's 13,01 -6,13%
Citigroup 64,23 -6,93%
Wells Fargo 32,04 -7,80%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 3,31 -1,19%
Anglis 62,82 +7,57%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%
Vištiena 1,70 +13,33%
Apelsinai 0,65 +6,56%
Auksas 1866,30 -1,79%
Nafta 52,36 -2,26%
Varis 7068,91 +5,29%