Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OAK Investicijos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OAK Investicijos

Atsiliepimai apie OAK Investicijos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie OAK Investicijos, UAB

Tikrai negaliu neparašyti apie jūsų pakavimą siunčiant paštomatu. Nesuvokiama kaip gyvenant šiais laikais, kai ir taip belekaip gamta kenčia yra taip pakuojama. Mini dantų pastos dežute įpakuota į maišelį, belekiek plastiko, popieriaus ir dar dežę 10kart didesnę už prekę jei ne dar daugiau.. ar čia normalu??? Tiek šiukšlių supakuot tokį mažą pirkinį.
Ingrida 2022-03-06 10:45:49
Sveiki as ir tokiu metu pirkau, ir man ta pati problema ; ar pavyko rast teisybe?
As taip pat pirkau pries 2 ar 3 menesius, taip pat visiskas vanduo. Galvojau, kad tik man. Testeris kvepejo fantastiskai parduotuveje. Ant riesu kvapas laikesi net ir po duso. O dabar tik pasipurskus, duoda stiprus spirito kvapas. Visiskai kitaip negu testeryje. Isvis nesilaiko. Galvoju grazinti.
Indrė 2022-02-16 16:41:45
Pasidovanojau V Canto Ricina by Terenzi už 280€ iš Vilniaus Akropolio parduotuvės Creme de la Creme, konsultantė patikino, kad kvapas laikysis garantuotai ilgai ir bus šleifinis…visiškas vanduo, nes per 10min. nuėjus iki darbo kvapo nebelieka. Jaučiuosi apgauta viduryje baltos dienos už tokią sumą įsigijusi prekę. Daugiau nei pati pirksiu, bet ir draugam patarsiu nepirkti!!!!!
Istorijos tęsinys: pridaviau kvepalus pas juos pačius kokybės nustatymui…užtruko beveik dvi savaites…nupurškė apie 2ml. Net juokas paėmė kai gavau išvadas: kreipiausi kad KVAPAS VISIŠKAI NESILAIKO (kaip ir čia rašiau), o išvada parašė - KVEPALAI KVEPIA…na kad jau iš tokios parduotuvės tokius prastus kvepalus nusipirksiu ir dar tokias įžūlias išvadas gausiu - netikėjau….tai reiks nepasivarginti ir į Vartotojų teises kreiptis.
Alvydas Janusonis
2022-03-30 10:45:43 IP 2e7r3r9c
Jūsų pardavėja iškilę brangius kvepalus už 455e, išgyrė kokie jie tobuli, daugiau nei dvigubai daugiau koncentracijos, sakė užteks papurksti vieną kartą kad Max 2kartus. Gryzes pasipursiau 2kartus, kvapas silpnokas, tada papurskiau 5kis kartus tada jautėsi kvapas. Kitą dieną paėmiau marškinius pajusti, ir labai nusivylusi kvepalų kokybė, jokio kvapo nebuvo. Kaina didžiulę, o kokybė kaip iš garinių, kol purski tol kvepia. Visą gyvenimą iš Kristianos pirkdavau kvepalus, jokių problemų nebūdavo, rūbai net po skalbimo kvepedavo, ir sugalvojau kartą iš jūsų parduotuvės nupirkti, ir paskutinį. Rašau dėl to kad žmonės nepasimautu, ir nepermoketu už nekokybiškas brangias prekės
Labai noriu pasidžiaugti Kauno Akropolio Creme de la Creme parduotuve. Pirmą kartą gavau tokį malonų aptarnavimą, ko negaliu pasakyti apie kitus kartus kai tekdavo rinktis kvepalus. Mane aptarnavo tamsių plaukų mergina, gaila neįsidemėjau vardo, apsipirkau Kovo 16dieną, pirmoje dienos pusėje. Išsirinkom tikrai puikius kvepalus, konsultantė padėjo apsispręsti ir buvo labai maloni, net pakėlė nuotaiką! Ačiū labai, po tokių apsilankymų tik ir norisi sugrįžti!
Jau 4-à kartà perku Baccarat Rouge540!
Tik šį kartà - vandenėlis, kurio kvapas iš vis nesilaiko! (Čia aplinkiniú nuomonė!, nes yra teigiama, kad šio kvapo nebeužuodžiame)Kas man gràžins pinigus?! Esu nusivylusi!!! Laukiu komentaro iš įm.atstovo.
Prieš tai pirktuose buteliukuose, etikete ant buteliuko nespraksėdavo (paspaudus)!….
Ta pati problema pas mus. Etiketė spragsi- kas keista. Ir nelaiko visiškai ://
Noriu padėkoti Vilniaus akropolyje dirbančiai konsultantei Lauritai.
Mergina dieną prieš parodė kvapus, kurie galėtų man patikti, pasiūlė pasibandyti namuose ir grįžti su patikusiais. Taip ir padariau, mergina maloniai pasitiko, parodė dar kelia kvapus, nors galiausiai likau prie pradinių. Ačiū, malonus ir paslaugus aptarnavimas.
Dėkoju Lauritai!
Jau 4-à kartà perku Baccarat Rouge540!
Mums taip pat pakalnuciu kvapo vanduo, kuris po valandos vos jauciamas ant rieso. Idomu ar grazins pinigus ir ar rasim teisybe
Jau 4-à kartà perku Baccarat Rouge540!
Pasidalinsiu, kad Klaipėdos Creme de la creme parduotuvėje, perkant keletą priemonių, būkite atidūs ką įdeda į maišelį. Turiu nemalonią patirtį, kad išsirinkus su konsultante vienas priemones plaukams tenka naudoti kitą priemonę.
Sveiki. Nusipirkau Thameen regent leather kvepalus ir jie visiškai nelaiko kvapo! Išleidau 200 eur už 50 ml ir nuoširdžiai patariu NEPIRKTI jų nors ir aromatas geras; (
Šiandiena lankiausi Akropolio "Creme de la creme" parduotuvėje ir labai gaila, kad teko labai nemaloniai pasijusti. Šviesių plaukų konsultantė arogantiška ir labai nemalonių manierų pardavėja. Laukiau savo eilės, nes norėjau nusipirkti savo mėgstamus kvepalus, sulaukus ji pasakė kad kvepalų neturi todėl paklausiau gal turi kažką panašaus ji atsakė taip ir nuėjo prie kitos klientės, vėl laukiau... Tada atejo prie manęs ir pasakė kad mane pamiršo... parodė bet kokius kvepalus kurie buvo visiskai nepanašus ir kitus šalia esančius visiškai skirtingus (kurie buvo po ranka). Po sekundės per duris įėjo kita klientė ir ji nuėjo prie jos vėl palikdama mane. Vėliau supratus, kad elgiasi negerai paprašė savo kolegės, jog man parodytu kvepalus. Ir savo kolegei pasakė :"aš ją vis pamirštu". Buvo tikrai labai nemalonu. Aš atrodžiau labai paprastai, galbūt tokioje parduotuvėje reikia rengtis prabangiau, nes atrodžiau per prastai apsirengusi, kad galėčiau nusipirkti kvepalus... Labai nemaloni situacija. Tamsių plaukų konsultantė tikrai labai šauni, iškart išrinko man kvepalus ir esu patenkinta.
Gegužės mėnesį nusipirkau savo išsvajotus Nishane Hundred Silent Ways kvepalus, tačiau likau nusivylusi, nes kvepalai neišsilaiko nei pusvalandžio, nors tai kvepalu ekstraktas. Paantrinsiu, kad pardavė visiška vandenį, neapsigaukit, 190 euru išmečiau, kaip į bala.
Kiek pavėluotai, bet irgi norėčiau pasidalinti savo istorija. Kaip ir daugelis į parduotuves einu su patogia apranga. Na ir taip išpuolė, kad kovo gale apsilankiau Vilniaus didžiosios g. (prie rotušės) creme de la creme. Nemaniau, kad norint nusipirkti kvepalų yra dreskodas. Atėjus, dirbusi mergina nužiūrėjo nuo galvos iki kojų ir nenorom pasisveikino. Ir taip buvo nejauku, o dar nejaukiai pasijaučiau. Paprašius pagalbos išsirinkti kvepalus, nes nežinojau ko noriu labai nenorom priėjo ir demonstratyviai pradėjo purkšti kvepalus ir siūlyt. Pauosčius kokius 5 kvapus, pasakiau, kad jau nebejaučiu kvapo tai vėlgi gavau klausimą 'tai ką daugiau nerodyt'. Kvepalus aišku nusipirkau, bet tokia nemaloni buvo pirma patirtis:). Antra kartą kai atėjau dirbo kita panelė, kuri ir man nespėjus užeiti jau pasisveikino, ir jokių nužiūrinėjimų aprangos nebuvo tai dar ir labai noriai padėjo parinkti kvepalus. Na ir šiaip, kaip klientės patarimas būtų: išmokykit dirbanti personalą elementaraus dalyko, kad apie žmogų jo apsirengimas nieko nesako. Ir dažniausiai žmonės renkasi komfortišką aprangą norėdami apsipirkti
Noreciau parašyti apie darbuotoja Korneliją, dirbančią Kauno Creme de la creme parduotuvėje. Mergina be galo paslaugi, maloni, šmaikšti, tačiau neįkyri! O geriausia, kad idealiai išmano savo darbą. Su vyru mėgstame ypatingai gurmaniškus kvapus, jai papasakojus ko tikiuosi iškart suprato ir parodė kelis variantus, kurie visiškai atitiko mano apibūdinimą. Nusipirkau jos rekomenduojamus kvepalus, kvapas visiškai ko norėjau. 10 iš 10! Kad visos tokios pardavėjos būtų, kaip Kauno Kornelija! kurioms užsiminus apie norą neminint kvapo natų iškart būtų suprasta ko reikia klientui. DIDELIS DIDELIS ACIU KORNELIJA
Ačiū nuostabiai rudaakei rudaplaukei Vilniaus Akropolio konsultantei, kuri šiandien padėjo išsirinkti pirkinių už gautą dovanų čekį. Buvo labai maloni patirtis, nekantrauju viską išbandyti
Nusipirkus kvepalus kvapo išliekamumas maksimum 30min, ir tai iš labai arti + buteliuko aprasymas skiriasi nuo orginalaus buteliuko aprasymo (Le labo santal 33).Ne kvepalai o vanduo! Esu pirkusi Le labo santal 33 Tokijuje, vieno papurškimo užtekdavo ir neišsigaruodavo savaitėmis nuo rubu! O cremedelacreme lietuvoje ko gero pardavineja savo gamybos “le labo santal 33”
Kvepalai Baracat Rauge 540 pirkti Megoje visiškas šlamštas Kvapo nėra!!! Nejaučia nei artimieji, nei draugai. Vanduo 100%.Nepirkit prašau iš šios parduotuvės. Kaina virš 200 eurų. a*******i.
Sand 2021-01-05 18:24:59
Jum reikia jus ir kreipkitės. Pasakiau apie šudina parduotuvę savo nuomone, kad amžiams išmesti pinigai!!!!!
As su jumis ponas sutinku. Nupirkau kveplaus is sitos parduotuves, kvapas isgaruoja iskart. Net serijos numerio nera ant buteliuko. Susisiekiau su paciu gamintoju, sako ant dugno turi but israizytas. Ten nera. Yra lipdukas su adresu prancuzisku kur ivedus ji man ismete nuomojama buta 1 kambario. Esu ne viena tokia nusivylusi.
Linas 2021-01-03 00:03:57
Labai nemalonu, jog Jusu kvepalai nelaiko ir 2 valandu, bet UAB OAK Investicijos neturi nieko bendro su kvelapu parduotuve, jeigu norite ieskoti teisybes, turbut reiktu kreiptis atitinkamu adresu - https://cremedelacreme.shop/en/contacts/. Geros dienos!
Sand 2021-01-02 20:52:16
Neišlaiko nei 2valandu...Kitų šalių oro uoste už 100€kvepalai laiko 3dienas! O čia už 220€ nieko nelaiko... NEPIRKIT NIEKO!
Dovile 2019-01-08 13:15:03
nusipirkau kvepalus vyriskus 75ml sumokejau 167eur.o net dienos neislaiko!!!pirkau vilniaus akropoly.creme DeLa creme: (((negalvojau kad toky vandeny parduoda...:///
Pas mane ta pati situacija. Kvapas isgaruoja. Tinkantys tiek vyrui tiek moteriai, nesilaiko nei ant vieno. Labai keista... atsakymas ju vienas atidarete dezute, negaliu padeti.
Ypatingai nemandagios ir nemalonios pardavėjos Megoje. Esu pirkusi kvepalus ir Megoje ir Akropolyje Kaune, todėl, žinoma, ne kartą lankiausi šiose parduotuvėse. Ir visi apsilankymai Megoje paliko labai nemalonų prisiminimą. Gal tokia Jūsų nustatyta darbo su klientais politika? Jei taip, turėtumėte ją keisti.
siandien buvau Megoje jusu creme de la creme parduotuveje, ir kaip visuomet susiduriu su vienos konsultantes nemandagiu poziuriu. siandien atvykau isigyti kvepalus, bet as jai tikriausiai atrodziau per paprastai, kad pirkciau tuos kvepalus:) nes ji ne tik nesiteike manes aptarnauti bet dar ir pasiepe kai paprasiau paduoti kvepalu dezute, ji su juoku paklause ar pirksiu. turbut negalejo patiketi. tai siulau suklusti ircpagalvoti kas turetu dirbti tokiose parduotuvese
2020.02.08 apsilankymas Šiaulių “Akropolio” Creme de le creme parduotuvėje buvo nemalonus. Atsivedžiau savo mamą gimtadienio progą išrinkti jai kvepalų, pasijutome labai nelaukiamos. Atėjome pirmą kartą, todėl akivaizdžiai blaškėmės, nežinodamos nuo ko pradėti. Taip, apsirengusios buvom ne “Gucci” ne “Armani”, visai paprastai. Konsultantė stebėjo mus iš šono išdidžiu žvilgsniu, net nebandydama prieiti. Galiausiai pati priėjau ir paprašiau, kad parodytų man kvepalus kuriuos turėjau telefone, užsimindama, kad šiandien jau norim išsirinkti ir išeiti su pirkiniu. Ir taip kiekvieną kartą man ją reikėjo gaudyti prašant parodyti kvepalus, kurių pavadinimus buvau iš ankščiau užsirašiusi, nors parduotuvė buvo tuščia. Pasiklausus dar keletos klausimų apie kvepalus gavau kandžių replikų, bandančių parodyti kaip aš neišmanau dalykų. Galiausiai pasijutau labai nemaloniai ir jos pagalbos nebeprašiau. Trumpam išėjus iš parduotuvės, grįžti nesinorėjo, deja, tai vienintelė Cremė Šiauliuose, tad vis dėl to teko sugrįžti ir nusipirkti išsirinktus. Į Šiaulių Cremę daugiau neužsuksiu, planuosiuosi pirkinius Vilniuje. P.S. kvepalai super, labai džiaugiuosi šita produkcija :)
Nisiniu kvepalu tvirtove.
Kainos yra gan aukstos, bet vertos jei nori kvepeti isskirtinai, o ne komercija.
Kiek susiduriau, konsultantes yra puikiai apmokytos ir dirba savo darba, bet pritariu kad kartais lucid dream-e pastrigusios.
Kalbant apie kvepalus, jei noriu kazko asmeniskesnio, arba nezinau ko noriu, einu TIK I Didziaja gatve.
Nes yra tik vienas vienintelis konsultantas sitoje salyje, kuris nepatars, o istrauks ir isples informacija ir atitinkamas detales is taves, kad suprastu ko tau tikrai norisi ir kas tinka.
O kas kvepinasi ir nusimano, puikiai zino apie kokia profesionalia nosi kalba eina.
Aciu Jums uz pastangas, dalinimasi savo patirtimi ir Jusu profesionaluma.
Gyvename Kaune. Esame dažni klientai. Nei karto neteko nusivilti nei Akropolio, nei Megos konsultančių darbu. Tvarkinga, jauku, mergaitės puikiai išmano savo darbą, žino, kada prieiti, pakonsultuoti, kada tiesiog leisti pačiam pasidairyti. Šio tinklo kvepalų kokybę pasitikime labiausiai ir nesame nei karto nusivylę. 5/5.
Sėkmės ir laukiame kvapnių naujienų!
Pakolkas Šiaulių Akropolio Creminei merginos labai malonios. Ir nesvarbu, kaip atrodai ar kaip apsirenges. Visada sypsosi, paklaus ar radai ko ieskojai.
Dovile 2019-01-08 13:15:03
Visu pirma pries perkant pasiskaitykit kas yra nisiniai kvepalai ir kuom skiriasi nuo paprastu komerciniu kvepalu tuomet pakomentuokit dar karteli :)
Noriu pagirti mergaite dirbusia 03-19d. Siauliu Akropolio Cremei, labai maloniai ir noriai bendravo, viska aprode, patare ir dave isbandyti. Zodziu superinis aptarnavimas! Kiek kartu teko apsilankyti visos mandagios ir skiria demesi, nesvarbu nuo to kaip tu apsirenges ir atrodai. Kolkas 10 balu Siauliu Cremei :) Saunuoles mergaites!
Jos visos tik paprastos pardavėjos, o stato iš savęs maždaug čia jų viskas.
po sventinio laikotarpio, vasario pradzioj su drauge teko apsilankyt parduotuve Vilniuje, PC Panorama. pasipuosusios nebuvom, tad zengusios i parduotuve, dvi konsultantes apziurejo nuo koju iki plauku sukuosienos ir atsisuko. viena is ju stovejo atsiremus i siena, kita prie kasos ir tarpusavy kazka snekuciavosi. mes priejome prie norimu kvepalu ir rinkomes. ilgai stovejome, ir papurskem 15kvapu. nei viena ir darbuotoju nepriejo ir net nerode demesio. as nuejau pabandyt kitu firmu kvapu, o mano drauge liko, tuo metu pastebejau kad viena is darbuotoju atsisuko i mano drauge ir as pagalvojau kad pagaliau pades mums, bet ji paziurejo, atsistojo prie pat ir atsisuko... galvojam gerai, vis tiek jau viena kvapa radome, bet antro jau nebuvo noro ieskot. mes pajudejom link kasos, pardaveja su nepasitenkinimu paklause ar tai viskas butu? atsakeme taip. bet liko jausmas, kad mes esame priversti dabar dar pora kvepalu pirkti. su mumis tik graziai atsisveikino, net isejo is kasos zonos ir padave i rankas maiseli...
gal cia firmos politika tokia, kad darbuotojas renka modeliu tipo, svarbiausia kad grazios butu, bet i aptarnavima visiskai nekreipia demesio..
noro eiti dar karta i sita parduotuve nera, ne tik i Panorama, bet ir i kitu prekybos centru turimas Creme De La Creme parduotuves.
Lina 2019-02-25 19:07:05
Sutinku 100%, kad Klaipėdoje į šią vietą geriau neiti. Vieną kartą nuėjau ir daugiau neketinu grįžti vien dėl aptarnavimo. Draugei norėjau padovanoti gimimo dienos proga jos mėgstamus kvepalus. Užėjau pasiteirauti, kokios kainos, tai mane taip nužiūrėjo, maždaug ko aš čia išvis atėjau. Pavadinimai nebuvo trumpi, nesugebėjau jų tinkamai ištarti, todėl priėjusi prie kasos norėjau paduoti telefoną, kur turėjau nuotaukas su pavadinimais, kad jos suprastų, ko aš noriu. Sakau gal šiuos galite parodyti, bet jos atsitraukė ir nė žodžio nesakė. Abi tyli, tada aš šiaip ne taip perskaičiau, galiausiai viena iš merginų teikėsi parodyti tuos kvepalus. Bet nepatarė nei kiek, pati kiek paklausiau tiek informacijos ir gavau. Išėjau pikta ir Pandoroj tuos dovanai skirtus pinigus išleidau. Pasimokintų geriau iš Pandoroj ar ypač Loccitane dirbančių mergaičių, puikus, malonus aptarnavimas taip ir norisi grįžti kiekvieną kartą.
Pritariu ir sutinku, jei i parduotuvę įeina žmogus, kuris nėra pasipuošęs prabangių firmų rūbais, neatrodo prabangiai, tai bendravimas šaltas, esi nužiūrimas nuo kojų iki galvos, nes maždaug pardavėja iškart įvertina ar tu išgalėsi čia išvis ką nors nusipirkti : (ir ne tik šitoje parduotuvėje taip yra, "Kristiana" kartais būna panašiai. Žmogus nueini kvepalų, pasiteirauji ar turi tokių, atsakymą gauni, taip turime, bet žinokite jie brangūs. Na atsiprašau...
Pirkėjos 2019-01-04 14:51:03
Klaipėdos Akropolis. Ne viena mergina tiesiog nedrįsta ateiti pas Jus į parduotuvę, nes visu pirma yra nužiūrimos nuo galvos iki koju. Koks čia pas Jus etiketas? Pagal išvaizda gal sprendžiat ka konsultuosit, ko ne? Uždavus klausima yra labai nenoriai atsakoma arba piktai, su tokiu pasipūtimu atsakoma, maždaug "kas mes tokie". Juk trūksta žmonėms informacijos, kuria Jūs ir dalinatės, šios srities profesionalai! Ne? Taigi vadovai, daugiau atidumo! Ne tik rinktis darbuotoja pusę metu, o ir ji karts nuo karto testuoti, stebėti. Nes labai negražu iš Jūsu parduotuvės pusės, kai tiesiog jauti, kad tau geriau iš ten išeiti. Sėkmės.
As buvau nustebes kaip imones darbuotojai bando prisidengti Mazmenines prekybos taisyklemis ir nepriimti grazinamos prekes atgal..
Minetos taisykles numato isimtis, kada prekes negali buti grazinamos (pvz, apatinis trikotazas ir pan,). Tame sarase yra atsirade ir kvepalai (per klaida ar ne - kitas klausimas), taciau bent sios kategorijos prekes gali buti grazinamos su pardaveju sutikimu..
O dabar spekit ar jus ta sutikima kaip klientas gausit.. as i savo el.laiska atsakymo negavau, nors praejo 10kd.

- vyriskas: pirkimo metu buvau gaves patvirtinima, kad pakeist nebus problemu, tad esu nustebes ir pasipiktines;

- kvepalai nebuvo ispakuoti.. yra tokios pat prekines isvaizdos kaip ir parduotuveje;

- patirtis: apsipirkimas tapo nemalonus dalyvaujant Eglei, ypac kai pries kelias dienas kita konsultante sake, kad nebutu jokiu problemu.
Ziurint per protingo zmogaus prizme yra didelis skirtumas tarp apatiniu (kuriu prekine isvaizda gali pasikeist matuojantis) ir aiskiai supakuoto daikto, kurio verte niekaip nepasikeicia, t.y.galima toliau pardavineti.
Taigi tai mano supratimu netinkamas Pardavejo elgesys ir esamos teisines bazes isnaudojimas savo labui. Reiks inicijuoti Mazmenines prekybos taisykliu pakietima, kad is ju butu pasalinti kvepalai.
Is kitos puses toks bendroves darbuotoju elgesys atspindi "lokalios" bendroves elgesi.. tarptautines bendroves daro viska, kad tik vengti klientu pasitenkinimo mazejimo..
As esu tiek piktas, kad nusprendziau paziureti kaip kvepalus uzsisakyti ir atsisiusti is uzsienio ir antra imsiuos veiksmu inicijuoti Taisykliu pakeitima
Pirkeja 2018-12-13 13:23:28
Vilnius. PC Panorama. Nuejau nusipirkti kvepalu. Su gera nuotaika, nes maniau na dabar kvepesiu ir busiu “devintam danguj” jooo... papuole konsultante, blondine ilgi plauku, didelem lupom. Maza to kad per prievarta parode kelia kvapus bet ir nesulaukiau jokios pagalbos konsultacijoje. Visiskai nesidomejo mano poreikiais, norais. Net nepalaike jokio kontakto. Kelis kvapus parode paliko mane tiesiog stovet ir uostyt popierelius. Maza to nuejus prie kasos su kita konsultante “krykstavo” pasijutau lb nemaloniai. Nepamirskit jus pardavejos-konsultantes!!! Jusu darbas pasitikti klienta ir uzbaigti pardavima iki pabaigos! Klienta priversti jaustis gerai turite, kad jis noretu grizti! O i Panoramos parduotuve kojos nekelsiu! Issivaizdina iki negaliu! Tikrai juokinga! Labai reiketu padirbeti Merginom. Slaptus klinetus pasamdyti, pamatysit kas per “auksto lygio” “damutes” dirba... zema -10 is 10!
Oi kiek negražių žodžių mintyse ant jūsų pavartojau.... dėmesio sutrikimas vargina?!
Bent man konsultantė reikalinga, prekes apmokėt ir nėr ko šliaužiot iš paskos juk kvepalus renkamės, o ne padruškių ieškot ateinam.
Megoje si sestadieni paparasiau jaunos pardavejos patarti issirenkant kvepalus, susiraukusiu veidu parode dvejus, jokios pagalbos ar paklausimo kokie kvapai man patinka ir t.t Kvepalu galybe, issirinkti sunku, megos pardavejos jau kelinta karta "stebina" pagalba ir isprusimu. Tokioj parduotuvej tokios pardavejos netinkamos.
Sveiki. Nekarta pirkau sau ir žmonai kvepalus, viskas gerai, pasiule, pateike info. Kauno Akropoli. Bet pabandžiau Megoj nusipirkti sau kvepalus nustebau. Tiesiog konsultante nužiurejo, nieko neatsakius nuejo prie kito žmogaus. Esu paprastas žmogus. Gal ne ten nuėjau?
Elina 2018-06-04 16:55:22
Sveiki. Nuosirdziausiai dekoju Creme de la Creme uz geranoriskuma ir asmeniskai p. Sandrai, dirbanciai Akropolyje!

Mielosios pirkejos ir pirkejai, pasakosiu savo patirti su sia kvepalu oaze.. Savaitgali pastebejau, kad vyro Kaledine dovana Creme de la Creme 150 EUR dovanu cekis pasibaige pries 3 men...galite isivaizduoti, kaip sukilo sirdies daznis... ir suma nemaza, ir artimo zmogaus dovana atmestinai panaudota... nors verk. Pasidomejau vartotoju teisiu pozicija siuo klausimu, vienareiksmiskai - imone turi teise nebesuteikti galimybes panaudoti ceki. Taigi nutariau bent pabandyti galimybe pasikalbeti. Jau telefonu susisiekus ir paaiskinus problema, darbuotoja Sandra geranoriskai sutiko leisti man isnaudoti ceki! Jokiu giminaiciu ar pazistamu, jokios administracijos, tiesiog malonus bendravimas ir nepamatuojamas geranoriskumas! Atvaziavau, padejo man issirinkti tai ko norejau ir isejau su nuostabiai kvepianciu juodu maiseliu :)))) Nuostabu :)) Taigi, Creme de la Creme isties rupi jos klientai, jie labai stengiasi buti mums priimtini, malonus, gal net patys geriausi... SEKMES Jums!
Realiai aš tikiu tik neigiamais komentarais, o teigiamus dažniausiai patys įmonių agentai rašo. Bet jei tai tiesa, tai galiu drąsiai pasakyti - tau komplimentus duoda ne dėl kvapų, o dėl išvaizdos, mielai ir aš pats pabendraučiau ir pakomplimentuočiau :)
Neradau kur daugiau parasyti, tikiuosi merginos perskaitys. Noreciau padekoti Panoramos Creme de la Creme dirbancioms konsultantems! Kiekviena karta kai isrenkate man naujus kvepalus pataikote tiesiai i 10! Paskutini karta dar kiek suabejojau, gal man tie kvepalai bus per saldus, bet dabar neatsiginu gerbeju ir komplimentu :) Apsiperkant Panoramoje visa laika gaunu auksciausio lygio aptarnavima, pardavejos atpazista visus kvapus kuriuos purske (kaip tai imanoma :) Merginos malonios, mandagios, ir pajuokauja ir daug idomiu faktu apie kvepalus papasakoja. Didelis ACIU tamsiaplaukei merginai, kuri padejo isrinkti kvepalus. Agne

Sveiki, busimieji pirkejai. Vat ir as iklimpau i... Creme de la creme... Puse metu rinkausi kvepalus, nusipirkau Baccarat Rouge 540 uz 206 eu. Vasario pradzioje pasipurskiau parduotuveje ant lapelio, padedama kambaryje ji, visas kambarys kvepejo apie 3 savaites. O nusipirkus, kvapas neatinka, neissilaiko net keliu valandu. Kokiu tik tyrimu, neatlikinejau - kvapas issivedinus, net smirda. Vaziavau i parduotuve, skambinau i ofisa - sako buna, kad kreipiasi zmones su tokiais klausimais, jau ir tyrimus atlikinejom, viska tiek irodom, kad originalas. Siaubas!!!!! Galvokit, ar verta moketi pinigus, kad po to dar smirdet. Nusivylus iki asaru. Jiems vienodai del klientu. Nes jei jie rupintusi ir ne pacios parduotuves kalte, o gamintoju, tai pareikstu jiems priekaistus ir isimtu is priekybos. O dabar iseina, kad jiems tik pinigai ir ne svarbu kokiu keliu. Fuuuuuu!!!!!
Nusivyliau parduotuve Creme de la creme Klaipedoje.Pirkau kvepalus Juliette has a gum gruodzio menesi per juodaji ispardavima.Kvepalai aiski klastote- kvapo visai nelaiko, nuo buteliuko lupasi dazai Idomu ka galite pakomentuoti.
Kaip sakau mano parduotuvė.Kurioje visada save palepinu.Visada malonus aptarnavimas, Kauno Akropolyje.Na, bet nesitikėjau, kad šitaip gali būti.Dukryte atėjo nupirkti mamai dovanu, kvepalų Kalėdoms iš savo pinigėlių.Na kiek suprantu, kad dabar muša į cekį meginukų kiekį.Taigi buvo įmuštas tas vienas mėginėlis kvepalų “Montale” kurių net nebuvo.Gėda šitaip daryti.Argi Jums neduoda valdžia, tai reikia klientus apvaginėti.Argi jau reikia taip gėdingai, kad ir vaikas atėjo dovanų: (Tikrai merginos GĖDA!!!

Lini namai
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; investicinė veikla; statyba.
Vystyti išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus – tai iššūkis kurį priėmėme. Norime sukurti net tik gražius namus, bet ir, kad juose gyvenantys žmonės jaustųsi ypatingai. Esame darnių, išskirtinių nekilnojamojo turto projektų vystytojai. Investuojame į darbo kokybę bei darbuotojus. Didžiuojamės...
NOD Baltic
ESET Lietuva

Adresas: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; didmeninė prekyba; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
„NOD Baltic“ - ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda, sprendžianti kibernetinio saugumo, verslo efektyvinimo ir duomenų analitikos problemas. Savo veiklą pradėjome 2005 m., pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET siūlomų produktų atstovavimu ir platinimu Lietuvoje. Intensyviai plėsdami bendraminčių ir...
Lutora, UAB
AUTOBAZĖ

Adresas: Tilžės g. 156, LT-76351 Šiauliai.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; informacijos teikimas; interneto parduotuvės; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; tarpininkavimas.
"Autobazė" www.autobaze.lt - auto ir finansinių paslaugų kompleksas vienoje vietoje! Teikiamos paslaugos: Finansinės (lizingas, vartojimo paskolos, išperkamoji nuoma, refinansavimas ir kt); Nemokamas automobilių skelbimų talpinimas portale autobaze.lt Automobilių stovėjimo/pardavimo aikštelė. ( Automobilių...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%