Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Credo Partners, UAB

Atsiliepimai apie Credo Partners, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Credo Partners, UAB

Nuomone 2021-11-13 20:43:50
Visi kas planuojat darbintis į šią įmone gerai pagalvokit ar norit su ja prasidėti. Atlyginimai maži, bonusus uždirbti sunku pagalbos realios gausi trumpa laika kol naujokas, o paskui versites kaip ismanot. Kuo daugiau klaidu pridarysit tuo mazesni pinigai realiai minimumas. Kas liecia grafika pliusas tai, kad jai dirbi pilnu etatu jis stabilus, jai nepilnu tada skirtingai dirbsit. Kas liecia del laisvų dienų, kai ekstra atvejai kaip del vizito pas daktara, kova su vejo malunais siuo poziuriu jokio lankstumo. Dar daugiau niuansu pradejus dirbti. Jai pati imone jums paskambia siulydama darba nors net nesiunti jiems cv, gerai pagalvokit kokia yra darbuotoju kaita kad pati imone skambineja visiem is eiles. Plius neisdirbus 3 menesių turesit ir pinigus uz mokslus grazint. Kitas dalykas jai esate iš kito miesto negu Kaunas, normali įmonė turėtų kompensuoti kelionės išlaidas bet čia to nėra. Gerai apsvarstykit ar norit prasidet su sia imone.
Kiekvienam savo, bet dirbu ir esu tikrai patenkinta.Dėl laisvo laiko, taip pat visada galima išspresti problemą.Ną ir žinoma viskas priklauso nuo vadovo
Superinė darbovietė, pagalba suteikiama visada ir info gali gauti visada.
Esu dirbęs šioje įmonėje daugiau nei metus. Mokymai buvo sunkūs, o pradėti darbą su klientais be jokių nesklandumų buvo pakankamai sudėtinga. Viskas atrodė labai painu ir atgrąsu, tačiau po kurio laiko, įgavus daugiau patirties ir pasipraktikavus, darbas pradėjo sektis puikiai. Įmonė verta dėmesio tiems, kas nori ne tik dirbti monotnišką darbą, bet spresti skirtingas, besikeičiančias problemas, dirbti su besikeičiančia informacija. Atlyginimas geras, atitinkamas darbo sąlygoms ir pobūdžiui, taip pat bonusai už atitinkamus rezultatus. Motyvuoti žmonės įmonėje gali kilti pareigose, priklausomai nuo rezultatų. Tinkamas darbas studentams, kadangi galima dirbti lanksčiu grafiku. Įmonė padeda augti darbuotojui. Malonūs bendradarbiai, profesionalūs vadovai ir administracija. Galbūt tai ne vieta norintiems kuo daugiau uždirbti įdėjus kuo mažiau pastangų ir laiko, bet žmonės turintys amibicijų, noro tobulėti ir įgyti žinių klientų aptarnavimo srityje čia tikrai atras sau vietą.
Šis atsiliepimas planuojantiems ten įsidarbinti. Branginkite save ir savo laiką. Apmokymai nieko verti, daug teorijos - mažai realios situacijos, kuri yra baugi (nuo klientų iki kolegų). Po apmokymų pradėjus dirbti, net jei ir atidžiai mokeisi, yra beprotiškai sunku. Esi įmestas į įtemptą darbą beveik nieko nežinant. Daug pažadų duodami per mokymus, kad "tik atrodo sunku" ar "jums tikrai padės", bet tai yra tik tuščios kalbos. Jiems net nerūpi, jei tu nepatinkintas ar nori išeiti iš darbo. Tai nėra darbas, kuris reikalauja pastangų ir įdirbio. Tai tik darbo vieta, kuri turi būti užpildyta bet kuo bet kaip ir tik kuo greičiau. Credo partners yra labai neprofesionali įmonė, kuri nesidomi darbuotojo išlaikymu darbo vietoje ar jo gerbūviu, o ką kalbėti apie klientus.

Įsidarbinau į credo pratners su projektu elektros tiekėjo. Turėjo prasidėti apmokymai mėnesio pradžioje, bet vis juos nukėlinėjo, nes vis trenerei susirgdavo. Galiausiai buvo sutarta dėl 2 dienų apmokymų (pirmadienį), kurie turėjo įvykti tos pačios savaitės ketvirtadienį, tačiau galiausiai sulaukiau skambučio trečiadienį, kad apmokymai neįvyks, nes projektas buvo atšauktas. Tad reikia atvežti įrangą jiems patogiu laiku, nors pati esu dirbanti, ir sunku į jų darbo valandas tilpti (priedo, gyvenu kitame mieste). Taip pat, liepė iki įrangos atvežimo laiko, užpildyti neapmokamų atostogų prašymą, ir užpildyti, išėjimą iš darbo bandomuoju laikotarpiu DARBUOTOJO INICIATYVA. Mano nuomonė, įmonė pasirodė labai neprofesionaliai, ir esu labai nusivylusi.
Įmonėje dirbu aštuonis mėnesius, iš kurių šešis praleidau aptarnaudamas įeinančius skambučius. Yra daug pagalbos kanalų, tad jei nežinai informacijos - visada turi kur kreiptis. Nors galiu dirbti iš namų, tačiau renkuosi darbą ofise, dėl geros aplinkos ir draugiškų bendradarbių.Taip pat džiaugiuosi karjeros galimybėmis - didžioji dalis administracijos patys yra buvę vadybininkai.
Sveiki noriu perspėti visus! Pradėsiu nuo to kad darbo pokalbis vyko internetu viskas praėjo puikei galvojau, , viskas radau darbą kuri dirbsiu " na bet čia suklydau. Nuėjau pirma diena jau į ofisą viskas gerai paskiau kad ne visą dieną dirbsiu nes sūnui adatapcinis laikotarpis darželį viskas gerai sutiko anksčiau išleist paskiau kita savaite VISA savaite nuo pirmadienio iki penktadienio sprendžiau testą ir skaičiau info klausimai apie vieną info apie kitą prašiau vadovės kad išklotinę duotu kas negerai, bet to padaryt negalėjo negana to kolegė davė atsakymus ir iš jų nei vienas netiko net neįsivaizduoju kaip ta testą reikėjo išlaikyti negana to dabar prašau kad duotų pasirašyti dokus kad išeinu ir vėl gumos tempimas radau geresni darbo pasiūlymą ir viskas iš namų o čia paprašius kad padėtų ir pereit prie skambučių tempia guma kad tik ilgiau sėdėt ofise o ne duotu darbą iš namų nes realiai man taip patogiau kai sūnaus darželis šalimais namų ir bandai paaiškinti vadovei viską ji atsisuks pasako tai imk biuletenį iki spalio 1 dienos ir ateik pasirašyt dokumentus kad išeini. Nerekomenduoju eit į šią įmonę aš dar vis stebiuosi kaip ji išvis dar ne užsidarė.
Puiki įmonė. Dirbu penktą mėnesį. Darbas nėra lengvas, įpatingai pirmomis dienomis...Mokymai, daug informacijos, daug naujovių, tempas spartus. Mintys buvo viską mesti, bet nemečiau ir tuo labai džiaugiuosi. Vadovai, kolegos fantastiški. Darbas einasi vis lengviau, nes problema buvo nežinojime ir baimėse... Augu, tobulėju su kiekviena diena ir šis darbas jau tampa mielas. Įvertinkite savo gebėjimus... Jei patinka bendrauti su žmonėmis, šis darbas Jums. Pradžia visada būna sunki, reikia motyvacijos, užsispyrimo ir ateis metas, kada tai taps Jūsų darbu ♥️♥️♥️ Nepasiduokite. O įmonėje dirbantieji tikrai deda visas pastangas, kad Jūs jaustumėtės komfortiškai visame kame. Darbų blogų nėra, tik reikia dirbti... Darbdaviai tikrai stengiasi, kad darbuotojai jaustųsi gerai. Mokymai, ofise vaišės, pokalbiai analizuojant darbo kokybę, ieškojimai drauge problemų sprendimų ir dar daug daug visko. Tai puiki patirtis. Kaip sakau darbą reikia "pasimatuoti", netiks nedirbk, bet žinosi, jog nepraleidai progos atrasti mylimą darbą. Kiek ilgai dirbsiu nežinau, bet šiai dienai suprantu, kad nežadu pasiduoti šiame etape ir gal būt tai bus MANO DARBAS. MYLIMAS DARBAS ♥️ ♥️ ♥️
Radau praleista skambutį nuo šios įmonės, bet prieš perskambinant pasižiūrėjau atsiliepimus. Ačiū žmonės už info, gyvenime neičiau į tokį darbą :D kažkokia tragedija....
Susidūriau su šia įmone akis į akį, ir tikrai nėra viskas taip blogai kaip rašoma komentaruose kurie yra žemiau, puikiai ir sklandžiai įvyko mokymai, ir sėkmingai įsiliejau į kolektyvą. Manau kad visa situacija kuriems pasitaiko, kad mokymai negeri ar vadovai tai yra pačių kaip asmenybės problema, kadangi jei žmogus nėra lankstus jis tikrai greit neprisitaikys tiek prie darbo sistemos tiek prie žmogaus, kuris paskirtas jam vadovauti.
Šis atsiliepimas planuojantiems ten įsidarbinti. Branginkite save ir savo laiką. Apmokymai nieko verti, daug teorijos - mažai realios situacijos, kuri yra baugi (nuo klientų iki kolegų). Po apmokymų pradėjus dirbti, net jei ir atidžiai mokeisi, yra beprotiškai sunku. Esi įmestas į įtemptą darbą beveik nieko nežinant. Daug pažadų duodami per mokymus, kad "tik atrodo sunku" ar "jums tikrai padės", bet tai yra tik tuščios kalbos. Atėjus kaip naujokui negana to, kad elgiasi ir bendrauja šlykščiai, bet taip pat niekas jokios pagalbos net nesiruošia suteikti. Visi labai susireikšmine ir užsiėmė savo reikalais (t.y. parūkymais kas 30min). Nėra jokio pastovumo, ypač kalbant apie ten dirbančius. Jiems nerūpi darbuotojo gerovė. Jiems nerūpi darbuotojui sekasi ar ne. Jiems net nerūpi, jei tu nepatinkintas ar nori išeiti iš darbo. Niekas net nepaklaus kodėl išeini/nori išeiti. Tai nėra darbas, kuris reikalauja pastangų ir įdirbio. Tai tik darbo vieta, kuri turi būti užpildyta bet kuo bet kaip ir tik kuo greičiau. Credo partners yra labai neprofesionali įmonė, kuri nesidomi darbuotojo išlaikymu darbo vietoje ar jo gerbūviu, o ką kalbėti apie klientus.
Visuomenėje yra kalbama apie neįgaliųjų integraciją į darbo rinka, bet tik ne šitoje įmonėje. Kad visuomenė bijo mūsų tokių-sergančių nepagydoma liga, neįgalių- įsitikinau pati...praėjau jų darbo pokalbį puikiai internetu, pateisinau manau, jų viltis siūlomai pozicijai, pradėjo kalbėt apie įdarbinimą, bet vos pamatė mano atsiųstą pažymą dėl tik 20 procentų, darbingumo- nurašė per 4 sekundes- mes negalim jūsų įdarbint...gal ne su tuo žmogumi kalbėjau, bet eilinė vadybininkėlė, kuri drįso nuspręsti - tai pareiškė net nepatikėjau, kad galima tokiai nekonpetetingai darbuotojai leisti priiminėti tokius sprendimus.Darbo skelbime reikalavimas- nepriekaištinga lietuvių kalba, o atsakant į klausimą el laišku, iš jų pusės- pilna rašybos ir stilistikos klaidų. Venkit firmos UAB Credo Partners, nes ir puikiai pasirodę - liksit įžeisti ir įskaudinti ????
Aš taip pat noriu įspėt žmonės kurie kėtina įsidarbinti į šią įmonę. Patarčiau negaišti savo laiko. Įmonė yra visiškai nesuinteresuota į savo darbuotoją ar kokybišką paslaugos teikimą, moka mažą atlygį reikalauja labai daug, nesugeba atlikt skalndžių mokymų ko pasekoje neparuošia tinkamai darbui! Iškart leidžia dirbt žmonių aptarnavime, jokios pagalbos nesulauksi, nors mokymų ir įsidarbinimo metu kalbama priešingai. Tokios žmonių kaitis ir tokio komandos neprofesionalumo man dar neteko matyti. Dirba jauni žmonės ir apsimetinėja direktoriais nors realiai ir patys nesupranta, kas vyksta. Viskas ten atrode juokingai. Niekaip nesuprantu kaip tokios didelės kompanijos gali pirkti paslaugas iš šios įmonės.
Sveiki.
Rašau šį atsiliepimą žmonėms norintiems įsidarbinti į šią įmonę arva joje dirbantiems.
Įmonės valdžiai kažką rašyti yra beprasmiška, nes kol šios įmonės neišdiks didelė krizė tol jie nesupras kokią nepelningą ir apsurdišką darbo sustemą jie susikūrė.
Taigi, jeigu Tu nori įsidarbinti į šią įmonę tai pirmyn, Tave jie tikrai priims, nes priima visus, tik prieš tai arsakyk sau į šiuos klausimus: ar nori jaustis išnaudojamas? Ar nori jaustis nematomas? Ar nori, jaustis reikalingas tik tada kaip tavo pagalbos reikia, o po to būti užmirštas? Ar nori jaustis lyg robotas? Yra dar daugybė klausimų, kuriuos galėtum užduoti sau ir jeigu bent kiek myli save visų jų atsakymas būtų neigiamas. Patikėk manimi, šis darbas nevertas nei Tavęs, nei Tavo draugo, nei priešo. Liūdna, kad pas mus šalyje dar vis yra darbo vietų, kur požiūris į žmogų yra nulinis. Nuoširdžiai Tau sakau, kad jeigu nenori susigadinti savo psichinės sveikatos, tai bėk kuo toliau nuo šios įmonės.
Dabar kreipiuosi į tuos, kurie vis dar dirbate. Nekankinkite savęs dėl pinigų (jums mokami atlyginimai neprilygsta jūsų darbui skirtų pastangų). Tikrai yra įmonių, kuriuose esate labai laukiami ir jeigu jaučiate, kad šitame darbe jaučiates blogai, tai bėkit kuo greičiau. Žmonės mylėkim save, o neatiduokim už skatikus šitai įmonei.
Per mokymus suteikiama per mažai informacijos, kad galėtum sklandžiai dirbti, nerodomi pavyzdžiai kaip turėtų būti atliekamas darbas ir paleidžia aptarnauti klientus tik su paviršutiniškomis žiniomis, siūlo aptarnauti klientus kitais klausimais, kuriais nebuvom apmokyti, kad nebūtų daug perjungimų kolegom. Sako, jog bus žmogus paskirtas, kuris šalia padės savaitę ofise, tokio nebuvo, o pagalbos iš kitų negausi visada, nes savais darbais užsiima arba išvis nėra. Išėjus iš darbo anksčiau nei 2mėn atskaičiuoja už mokymus, o už darbo valandas išdirbtas gauni mažiau nei nurodytas valandinis mokestis.
Net priešui nelinkėčiau. Pamirškit apie galimybę užsidirbti daugiau - visada atsiras trikdžių kad ir kiek stengsitės. Požiūris į darbuotoją kaip mokykloj į mokinį lyg esi nemotyvuotas, nieko nemokantis nieko nežinantis. Aš geriausiai klausau mokymų paišaliodama tai iš manęs atėmė sąsiuvinį bepiešiant kaip iš kokio vaiko
Dirbu 2 metus, problemu neturejau :)
Nepatariu net į darbo pokalbį eit. Pasakoja saldžiai, bet taip nėra. Direktorės bei vadovė ignoruoja darbuotojus, nežinai kas kokias pareigas atlieka. Tą pati rutina, kas biški kelią isterija vadovė. Net didžiausiam priešui nelinkėčiau ten dirbt. Jeigu neatidirbsit 4mėn tai dar jiems susimokėsit 100eur už kursus. š*******o kontora.
Buvęs darbuotojas
2019-03-25 17:33:46 IP 2e7r3mcj
Visiškai neatsiskaito su darbuotoju įvykdžius nustatytus reikalavimus. Žodinis susitarimas - nulinės vertės. Vis randama priežąstis nesumokėti dalies algos. Siūlau vengti šios įmonės.

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%