Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IPF Digital Lietuva, UAB

Credit24

Parašyk savo nuomonę apie IPF Digital Lietuva, UAB

Gera diena

Ar jums reikia paskolos?
Ar esate kokioje nors finansų krizėje?
Ar jums reikia paskolos pradėti verslą? Jei taip
Yra įmonė, kuri čia jums padės, ji suteikia paskolą tiek asmenims, tiek įmonėms, nepaisant 5000 eurų ir didesnių, palūkanų norma yra prieinama. jei susidomėjote, galite susisiekti su mumis adresu hopkinsonloan@outlook.com ir užpildyti žemiau esančią informaciją.

Pilnas vardas:
Paskolos suma:
Paskolos trukmė:

Dėkoju.
Siulo, siulo pasiskolinti 3men nemokamai, o kai paprasai tai bele ka mala ir neduoda.Reklama net per telika eina, bet.......?
Mano vardas Valeria Marco, prieš 6 mėnesius žlugo mano verslas, aš nebeturėjau vilties vėl atgaivinti savo verslą. Bandžiau pasiskolinti pinigų iš banko, bet neturėjau pakankamai pinigų savo kreditinėje kortelėje ir neturėjau jokio turto kaip užstato paskolai gauti. Tada labai artima mano draugė Camila Diego supažindino mane su tikru paskolos davėju internetu, vadinamu GINA MORGAN PASKOLŲ ĮMONĖ. Šios moters paskolų įmonė galėjo man suteikti 160 000 eurų paskolą be jokio turto, kaip užstato ar kreditinės kortelės, tačiau ji man ją suteikė pasitikėdama. Taigi draugai pasakiau sau, kodėl esu savanaudis, todėl nusprendžiau pasidalinti šia informacija su visais. Jei jums reikia paskolos iš patikimo paskolos davėjo, susisiekite su Gina Morgan per savo „WhatsApp“: +393510840300 ir el. Laišką: ginamorganloancompany@gmail.com
Patricia Martins
2021-06-23 19:16:08 IP 3oajj4bt
Mano vardas Patricia Martins, vienišas tėvas, prieš mirus vyrui, jis paliko mums tiek daug skolų, aš buvau toks sutrikęs ir nusivylęs, kaip sumokėti didžiulę skolą. Vieną dieną naršydamas internete radau (Pedro Gonçalo) liudijimą apie tai, kaip GINA MORGAN padėjo jam paskolinti. Taigi aš kreipiausi į Bendrovę per jos laišką (ginamorganloancompany@gmail.com) dėl 85 000 EUR paskolos, kurios trukmė yra 5 metai, prašymo. Aš kreipiausi į Dievą, kad, jei gausiu paskolą, praneškite pasauliui, ką jis padarė dėl manęs, mano didžiausiai nuostabai, kad per mažiau nei 48 valandas mano paskola buvo suteikta su 2% palūkanų norma. Dabar sutvarkiau vyro skolą ir pradėjau naują savo gyvenimą bei verslą. Aš tiesiog įvykdžiau savo įžadą. Taigi, jei norite bet kokios rūšies paskolos, kurios kaina yra mažesnė nei 2%, susisiekite su „GINA MORGAN PASKOLŲ ĮMONĖ LTD“ savo „Whats App“: +393510840300 ir el. Paštu: ginamorganloancompany@gmail.com
ProductVortex 2019-10-22 10:22:28
O tu pabandyk banke gauti kokį nors kreditą, jeigu vykdai individualią veiklą. Tada pradėk pildyti paraiškas, teikti bankui dokumentas ir pamatysi, kokius atsakymus iš Lietuvos komercinių bankų gausi.
Kreipkis i SB lizinga kas yra Šiaulių bankas jie suteikia žmonėms su individualia veikla greitai, maloniai ir paprastai ir kas svarbiausia daug mazesnem palukanom nei Credit24, credit24 tik švaisto individualiai dirbančių asmenų laika
Nesiūlykite žmonėms paskolų su individualia veikla tada išviso jeigu neturite sistemų įvertinti visas asmens pajamas ne visi individualiai dirbantys žmonės naudoja sąskaitos pavedimus tai išviso išimkite pasirinkimą, kad galima kreiptis individualiai dirbantiems jeigu negalite įvertinti visų asmens pajamų ir jums netinka dokumentai kaip pajamų žurnalai ir VMI liudijimai, deklaracijos. Banke normaliame lengviau gauti paskolą žmogui, kreipiausi vien dėl esamų akcijų ypac grąžinimo garantijos bet tik laiko švaistymas kreiptis į tokias finansų istaigas.
JUSU FINANSINIS SPRENDIMAS PER 48 VALANDAS

Sveiki, pone ponia!
Ar jus ieškote pinigu paskolos savo projektui igyvendinti?
Ar jusu bankai jus atmete?
Ar jums reikia paskolos ištrinti skolas, apmoketi saskaitas ar pradeti projekta?
Jusu finansine trauma baigesi,
Esu ANTONIO DUVAL, akcininkas ir finansu operatorius.
Mano paskolos suteikimo pajegumas yra nuo 10 000 iki 50 000 000, priimtinas 2% tarifas, labai paprastos ir nesudetingos salygos.
Aš taip pat investuoju ir paskolinu tarp visu rušiu asmenu. Mano kredito pasiulymai yra trumpalaikiai, vidutines trukmes ir ilgalaikiai, o mano pavedimus teikia bankas, siekdamas užtikrinti sandorio sauguma bet kuriam asmeniui.
Jei jus domina, susisiekite su manimi per savo asmenini el. Pašto adresa: antonioduval31@gmail.com
paskolos finansavimas

Aš esu ponas PAULAS DEROSA. Pateikiu paskolos pasiulyma tarp asmenu, kad galetumete be rupesciu igyvendinti savo svajones.

Aš rašau savo teksta, kad galeciau greitai ir rimtai finansuoti paskola.

Taigi, jei jums reikia skubiu pinigu, atsakykite man, kad galeciau pateikti savo pasiulyma.

Mano palukanu norma yra 3% ir ji apima visa paskola. Mano finansavimo galimybes yra 500 000 000

Mano elektroninio pašto adresas: paulderosa31@gmail.com
Geros dienos Jums.
Jums reikia paskolos kritinei situacijai, pirkimo projektui, vartojimo ar asmeninei paskolai. Jus esate istriges banke arba uždraudete bankininkyste. Mes siulome privacias paskolas internetu trumpuoju, vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu iki 500 000? ir palukanos yra fiksuotos ir skiriasi atsižvelgiant i paskolos pobudi, suma ir trukme. Gražinimo laikotarpis nuo 12 menesiu iki 150 menesiu ir daugiau. Paskolos suma yra prieinama per 3 dienas nuo sutarties pasirašymo, priemus jusu paraiškos byla. Jokios pasleptos išlygos. Diskrecija garantuota, tai paprasta, ne per daug dokumentiniu irodymu pateikti, greita ir 100% garantija.

Paštas: antonioduval31@gmail.com
2021-04-08 23:38:25 IP 5cg5dacc
Sveikinimai..

Susisiekite su mumis dėl savo saugios ir neužtikrintos paskolos, kurios palūkanų norma yra 2%
………………………………….

Ar ekonomikos sunkumai jus veikia šiais metais? Ar jūsų bankas atsisakė suteikti jums paskolą? Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, jums reikia paskolos. Aš esu Scootas McKubinas, „Marcy“ skolinimo įmonės savininkas. Mes siūlome saugias ir patikimas paskolas, kurių palūkanų norma yra 2%.

* Ar ieškote paskolų dideliems projektams vykdyti?

Pažadame 100% garantiją, kad paskolą gausite iš mūsų įmonės. Nėra saugumo patikrinimo, kredito patikrinimo
2021-04-08 23:17:09 IP 5cg5dacc

2021-04-08 21:21:02 IP 5cg5dacc

El. Paštas: marcylandloans@gmail.com
Siaubinga įmonė. 7val nuo paraiškos, jokio konkretumo. Kiekvienas darbuotojas sako kad perskambins uz 15-20min, nei karto nepaskambino! Pati klaikiausia įmonė su klaikiais darbuotojais.
Neturintys kompeticijos darbuotojai, klaidina zmones melaginga informacija, "vos per 15 min" uzpildziau paraiska 10:00 ryte dabar 17:30 ir su visu kolektyvu ar operatoriais prakalbeta nieko kito neisgirdau kaip tik 15-20 min pasieks mano banko saskaita, zodziu zmones dirba darba ir jo neismano. Cia tikriausiai todel jog dabar paskelbta 0 akcija. Atsilieplite jei kas dar naudojosi sita akcija ir panasia situacija turejo.
Nesuprantu ko visi nepatenkinti.
Per 2 metus iš mokėjau paskola nors būdavo sunkumu ir net mėnesį ar 2 negalėjau mokėti jie lauke ir net pilnai suprato situacija.

Labai gera įmonė ir supratingi darbuotojai (y)
siulo paskola visiems rimtiems ir sažiningiems žmonems

Sveiki!
Jus ieškote paskolos verslui atgaivinti, vykdyti projekta ar nusipirkti buta, taciau, deja, bankas jums siulo tokias salygas, kurios

galite jiems pasiulyti. Aš galiu daugiau jaudintis del skolinimo nuo 2 000 iki 900 000 tiems, kurie gali gauti kvalifikacija.

Tinkamumas
konkrecios paskolos, kuriu palukanu norma yra 3%. Arba butina
skubus pinigai del kitu priežasciu. Susisiekite su manimi ir gaukite daugiau informacijos.
El. Paštas: antonioduval31@gmail.com
„WhatsApp“: +33 756 88 72 52
siulo paskola visiems rimtiems ir sažiningiems žmonems

Sveiki!

Tinkamumas
konkrecios paskolos, kuriu palukanu norma yra 3%. Arba butina
El. Paštas: antonioduval31@gmail.com
„WhatsApp“: +33 756 88 72 52
Mes siūlome visokeriopą finansinę pagalbą visiems, kuriems reikalinga paskola, pavyzdžiui, verslo paskola, asmeninė paskola, investicinė paskola, skolų konsolidavimas ir būsto pirkimas. Siūlome paskolas su maža 3% palūkanų norma. Ši finansavimo programa leidžia klientui grąžinti mažas palūkanas. * Asmeninės paskolos * Skolų konsolidavimo paskolos * Verslo paskolos * Paskolos švietimui * Hipotekos Pagarbiai, tiesiog atsakykite į šį el. Laišką: (atlantagroupfinancefirm@outlook.com)
(atlantagroupfinancefirm@gmail.com)
arba WhatsApp: +919654763221
Geriausi linkėjimai
Deivo Martino
Visada mokėjau laiku, net išankstinius mokėjimus dariau, o kai iškulo sunkumų, parašiau jiems, atsamymas buvo, kad jei nenurodysiu tikslios atsiskaitymo datos, mano duomenys iškart bus patalpinti juodame skolininkų saraše. Ir po datos nurodymo skambinėja ir rašinėja vis.
Nusivyliau, nors iš pradžių gera įmonė pasirodė
NEREKOMENDUOJU. Patys skambineja, siulo creditus. Pasiule 2000€ su 1% palukanom, grazintina suma 2134€. Na, tikrai vertas demesio pasiulymas, ypac kai remontuoji buta. Ok. Beveik valanda laiko atliekami vertinimai ir apklausa, atsakymas- pasiulymas prieinamas ir nurodę pagrindines sąlygas pasakė jog pinigai sąskaitoje bus po 15 min. Už 10 min skambina ir teigia neva sodra (nuo kada sodra aplamai tokius duomenis tvarko :-D) atsiunte dar kazkokius duomenis kad turime daugiau skolu nei deklaravome, kas yra netiesa. Paprasius kad susisiektu vadovybe, paaiskejo kad sio pasiulymo mums neteiks nes cia isivele darbuotojos KLAIDA, bet mielai pasiule paimti kredita tik su kitokiom palūkanom :-D :-D
Aferiūgų firma, neprasidėkit, tai plėšikai vidury dienos.
Arnas 2019-02-07 11:38:50
Didžiausiam priešui nelinkėčiau prasidėt su šita "įmone". Pasiimiau paskolą su 170% metinėm palūkanom (visa grąžinama suma - 3x daugiau nei pasiimiau). Čia tarkim viskas gerai, pats sutikau su tokiom sąlygom, nes žadėjau greitai išsimokėti tą paskolą. Bet problemos prasidėjo, kai kelis mėnesius negalėjau sumokėti (Jiems buvo pranešta, jog kelis mėnesius mano įmonė stabdo veiklą ir negalėsiu sumokėti įmokų). Kasdien po 2-3 skambučius su grąsinimais sumokėti įmoką. Vienam konsultantui paaiškinus situaciją, skambina kitas ir vėl gąsdina su savo antsoliais. Kai pagaliau, kaip ir buvau žadėjęs, gavau pinigų ir norėjau atiduoti visą sumą - prasidėjo ignoravimai, gumos tempimas, kad tik priaugtų palūkanų daugiau.
TIkra tiesa. Jau palūkanos drakoniškos. Turi atiduoti trigubai, kaip galima taip elgtis. ir nesiunčia jokios info apie paskolą.
Nepatikima įmonė. Jau kelias savaites žadama su manimi susisiekti, tačiau niekas nesusisiekia. Nežinau ar dar esu skolinga, ar ne. Labai prastas klientų aptarnavimas - kiekvienas konsultantas atsako į tą patį klausimą absoliučiai skirtingai - vienas sako, kad esu skolinga, kitas priešingai, trečias sako, kad išvis nemato jokios informacijos... Skola yra jautri tema. Jums turėtų būti GĖDA taip žaisti su žmonių jausmais ir gyvenimais.
Sveiki. Kiek laiko laukwte grazine ir uzdarebsutartinkol credit info atnaujino? Jau savaite nieko nevyksta ir ka daryti tokiunatveju net kai parasytas jau email prasymas atnaujinti. Nieko nieks nwnori daryti. Gal patarimu bus?
Gavau paskola lengvai. Ir greitai. Pati kalta kad neivertinau menesio ilgio ir pajėgumo moketi. Bet visada sita įmonė reaguoja i laiškus i prasymus palaukti imokos. Jaigu tariesi jie visada atsizvelgs. Nebuvo nei konfliktu nieko. Nesugadino reitingo, infoje neparode nei vieno velavimo, nors budavo veluoju vos ne menesi. Bet jie pasizymedavo padekodavo kad informuodavau. Rinkites credit24.lt ir visada galite tartis. Sėkmės :)
Kosmaras ne paskola vertina duomenis antra diena galiausiai kai jau ivertina pasako po 20min pinigai ikris i saskaita po dveiju valandu paskambina ir pasako kad truksta dokumentu ir jie nemato nes atseit neatsiunciau pasakius kad dokumentai atsiusti senai pareiskai dar ir vel laukit kol susisieks konsultante ir patvirtins.veju vejei niekam nerekomenduoju tik gaisti kaika daugiau nieko jokio atsakingumo
Niekam nerekomenduoju! Nesugeba atnaujinti duomenu creditinfo platformoje, ir tai sukelia labai dideliu rupesciu! Kreditas grazintas anksciau laiko, taciau creditinfo “kabo” paskola! Paskambinus, kalba “graziai”, taciau jokiu veiksmu nesiima. Parasiau ir prasyma, ir kelis kartus skambinau, bet jokiu apciuopiamu rezultatu nera. Taip, kad rekomenduoju rinktis kitas kreditu imones.
Tikrų tikriaisoa š*******o kontora. Esu labai nusivylusi savo sprendimu paimti vartojimo kreditą iš credit24.
Po to kai jau visiškai pilnai atsisakyčiau su credit24 imone, jie vis dar neatnaujina duomenų išorinėse duomenų bazėse, sodroje bei Lietuvos Banke vis dar rašo, kad turiu jiems įsipareigojimų. Credit24 konsultantai sakė, kad duomenis atsinaujina per 3-5 darbo dienas, o šis terminas jau praėjo. Dabar dėl to, kad duomenis neatnaujinti man iškila sunkumų norin pirkti būstą.
Rašiau paštu info@credit24.lt kelis kartus laiškus su prašymu, kad atsiųstų dokumentą patvirtinantį, kad sutartis su jais yra nutraukta. Jokios reakcijos, nors pokalbio telefonu metu konsultantas užtikrino, kad jeigu yra laisvos formos prašymas, tai jis bus įvykdytas darbo dienos bėgyje.
Kadangi dėl iškilusių problemų teko skambinti kelis kartus, įsitikinau, kad klientų aptarnavimo vadybininkas visai neprofesionaliai atlieka savo darbą. Paskambinus, man nes nespėjus pasakyti nė žodžio iš manęs reikalauja asmens kodo. Vadybininkai visai nėra orientuoti į tai, kad padėti išspręsti iškilusias problemas, toks jausmas, kad tiesiog sėdi dėl atlyginimo, o darbo rezultatai nesvarbūs.
Labai apmaudu, kad su tokia nepatikima įmone susidėjau. Niekam nerekomenduočiau.
Ieva 2018-04-09 12:04:31
Ne kartą teko naudotis šios bendrovės paslaugomis. Anksčiau ji tikrai buvo viena geriausiu. Tačiau su laiku palūkanos pradėjo kilti iki nepasakytų aukštumų. Na čia dar tiek to. BET aptarnavimas. Visas paskolos sutarties sudarymas paskutinius kartus trunka iki kelių valandų - kartais tikrai naudingiau nueiti į banką. Kitą kartą, tikėtina, tą ir darysiu.
Po paraiškos pateikimo, visų reikiamų dokumentų pristatymo reikia laukti kelias valandas - kol atskambins, kol dar.
Nusiunti jiems reikiamus dokumentus - ale nemato jų: mano išsiųstame laiške rodo reikiamą dokumentą, jiems ne.
Pinigų išmokėjimas paskutinį kartą išviso nemaloniai nustebino. Po konsultanto pasakymo, kad paskola suteikta, pinigai bus po 15 min jūsų sąskaitoje, praėjo geros 45 min. Pinigų nėra. Paskambinus į bendrovę, pasižiūrėjo informaciją, pasirodo, kad prieš tai aptarnavusi konsultantė kažko, matomai iki galo neužpildė. Informavo, kad dabar jau paraiška tikrai iki galo patvirtinta, po 15 min pinigai bus sąskaitoje. Praėjo DAR 30 min, pinigų vis dar nėra. Pinigai gauti tik po gerų 1, 5 h.
Manau, jei jau skelbiamasi, kad paslaugos operatyviai vykdomos, tai ir turėtų būti ištesima. Nežinau, kame reikalas, bet kaip bebūtų, į kliento aptarnavimą žiūrėti reikėtų atsakingiau. Su tokiu aptarnavimo tempu ir kokybe kitą kartą klientui tikrai labiau apsimoka banke paraišką užpildyti - laiko atžvilgiu tas pats bus, o palūkanos kur kas mažesnės. Juk greitųjų kreditų bendroves žmonės ir renkasi būtent dėl laiko. Vienu žodžiu, žiauriai šį kartą credit.24 nuvylėte.
Gero kažką sunku ir pasakyti, atsainus bendravimas, pastoviai kažkokie pažadai kurių žinoma nieks nevykdo. Pastoviai prisiskambinus pakelia kitas žmogus ir tą pačią problemą aiskina savaip. Žodžiu aptarnavimas tragiškas, jei turit galimybę patarčiau neprasidėti.
KOŠMARAS- KUR TIK NEĮSIJUNGI VIDEO YOUTUBE VISUR LENDA TA REKLAMA SU JŪSŲ PASKOLA.
AŠ NESUPRANTU KOKIAM REIKIA BŪTI LIGOTAM, KAD IMTI PASKOLAS.
ŠI PASLAUGA SKIRTA TIK SOCIOPATAMS, PSICHOPATAMS IR PANAŠIEMS LIGONIAMS.
JEI GALĖČIAU- UŽBLOKUOČIAU VISAS JŪSŲ REKLAMAS INTERNETE, NEĮMANOMA
Paskutiniu metu, viskas ten pas juos stringa, negali nei prie savitarnos prisijukti, nei siaip duoto limito isnaudoti.Paskambini, muzikėlės paklausai, viska pazada sutvarkyt, tuo ir baigiasi.Paskola zada per 15 min, ojau 4dienos ir nieko...?
Turiu paskolą 500 Eurų. Grąžinsiu daugiau 700 Eurų. Aš nesu neturtinga, aš tik neturiu pinigų, nes pagal naujos, vadinamos lietuviškos, vyriausybės programą patekau į sąrašą, , Išgyvenk, jei gali.'' O jums pasisekė- jūs kitame sąraše? Kas buvo Jūsų tėveliai?... /Čia tarp kitko, tokia užuomina:) Gyvenkit ir būkit laimingi. Smagu skolinti ir taip užsidirbti...:)? Aš pavydžiu Jums.:)))
Rašau, prašydama nesiųsti man žinučių priminimo ir padėkos. Žinoma, kad Jums norisi mane vadinti miela kliente. Aš esu atsakinga įsipareigojimuose. Atiduoti tikiuosi viską, ką surašėte sutartyje ir mokėjimo plane. Neaitrinkit mano kenčiančios širdies...nesiųskite žinučių.
Nu tokių bispridielu kaip su šita šūdfirme nebuvo, nors paskolų imta n... paimta 600€ - mokėta laiku, pyst ateina laiškas kad praleistos įmokos po 23d ir daugiau, nors laiške skiriasi vos keleta dienų... paskui dar atsiranda kažkoks ikiteisminis tyrimas apie kūri net blogiausiam sapne nesusapnuočiau,
Šiaip geras creditas bet gaila kad tik 3metams duoda galėtų kokia 5 metams duoti
Durnių kontora. Daugiau nieko negaliu pasakyt. Sumokėta visa suma, per 3d nesugeba užskaityt, o tik pasako kad veluojama su įmoka. Siųstas išrašas, ir visvien dzin. Debilizmas kokio reta pasaulyje. Ir dar konsultantės nemaloniai bendraujančios.
Ši įmonė labai nepatikima. Sumokėjau paskola ir jau metai, du mėn.. 26 d. kai nepanaikina mano gražintu pinigų. Paskambinus vis kartoja kaip užsikirtusi plokštelė, kad viską panaikins. Per juos turiu didelių problemų. Jei artimiausiu metu jie neatsižvelgs į mano prašymą panaikinti skolos creditinfo aš kreipsiuosi aukščiau į kitas instancijas. Ar net į teismą. Nepagailėsiu pinigų. Nes daroma didelė neteisybė klientu atžvilgiu. Ponai!!!!!!!!! Credit24 prarandate aptarnavimo kokybe klientų atžvilgių. Ir pačius klientus. Niekas nesivelkite į šios įmonės EFERAS!!!!!!!!!
Aš taip pat turiu bėdų su šia įmone. Esu atidavus kreditą anksčiau laiko, o Lietuvos banke yra informacija, kad esu skolinga ir nemoki. Kiek tik skambinu jiems ar rašau el. laišku, pasako, kad labai atsiprašome ir artimiausiu metu...bet niekas nesikeičia. Kadangi aš neturiu laiko laukti ir yra tiesiog pažeidžiamos teisė, ruošiuosi kreiptis į vartotojų tarnybą, žiniasklaidą ir teismą.
Sakykit, ar yra kas nors kur nors kreipęsi? Ir kokios patirtys?
литовскому палачу POVILAS*У GIRČYS*У
Несколько лет я получал смс от вашей фирмы, не обращая на них особого внимания. Но однажды мне понадобился кредит и я обратился за ним в руководимую вами фирму, но получил отказ. После этого я обратился с просьбой не посылать мне никаких предложений, предупредив, что буду расценивать их, как издевательство над русскоязычным. Не смотря на мою повторную просьбу, рассылка смс мне продолжается до сих пор
Я ОФИЦИАЛЬНО ПРЕДУПРЕЖДАЮ, что мне надоели издевательства со стороны фирмы, которой вы руководите и всю ответственность за возможные последствия продолжения этого издевательства я возлагаю на вас
Čia daug atsiliepimų. KAS liečia mandaguma viskas gerai.jie nelaukia. Deja jų bėda nesutvarkymas dokumentų iki galo.pamirso beveik 2 metus perduoti creditinfo, kad viskas sumokėta. Turiu daug vargo, teko kreiptis net Lietuvos banką. Jų sistema neleidžia registruoti mokėjimų. Tai kas kad atsiprašo už nepatogumus, visa tai turėtų ištaisyti per dieną, o ne per savaitę. Juk tai jų kaltė. Kartais konsultantai turi per mažai kompetencijų
+370 (5) 204 4140 paskambinusi konsultante reke. Nemanau, kad toks neadekvatus darbuotojas gali dirbti toki darba ir su klientais turi teise elgtis lyg su siukslemis.
Norėjau grąžinti paskolą anksčiau, buvo nurodyta suma 513 eur grąžinant iškart. Paspaudžiau "mokėti dabar", suma staigiai pasikeitė į 625 eur. ir rašo, jog pasirinkau atidėti paskolos grąžinimą ir reikia mokėti šią sumą. Na kažkoks nesusipratimas pamaniau, paskmabinsiu ir išsiaiškinsiu. Skambinu, vakaras apie 21 val. Nurodyta, jog dirba iki 22val, o į skambučius atsako visą parą. Niekas neatsiliepia, girdžiu tik " visi operatoriai užimti". Rašau laišką- niekas neatrašo. Tai išvada- norint grąžinti paskolą anksčiau, neįmanoma to padaryti...
Sveiki, man jau atsibodo jusu zinutes, kiek galite jas siuntineti? Apskritai ar turite tokia teise sitaip naglai vos ne kiekviena diena raginti zmones kad skolintusi pinigus? As kreipsiuosi i vartotoju teises jei dar gausiu bent viena zinute is jusu !! Atsokit viena karta!
Sveiki, prieš metus paėmiau 900 eur kreditą 24 mėn. tačiau turėjau galimybę ir gražinau sumą po mėnesio. Dabar praėjus metams, atėjo žinutę kad vėluoju pateikti įmoką. Išsiaiškinau kad nepranešiau jog gražinau sumą ir man skaičiuoja toliau. Gaunasi kad dabar turiu įmokėti dar apie 470 eur... Kaip apmaudu kad apmokėjusi visą sumą po mėn. dėl elementarios klaidos turiu dar sumokėti šitiek pinigų. Bendrovė gi mato tą mokėjimą, bet jie net nenori padėti, likau kalta pati, ir privalau sumokėti už 24 mėn. nors gražinau jau po mėn. Jiems tai nenaudinga, ir jie niekuo nepadės....
Sveiki.
Niekad neturėjau juokiu nesusipratimų nei su šitą kredito įstaiga, nei su kitais.Aiškus mokėjimo planas ir sąlygos.Visad mokėjau laikų, tad jokių problemų nebuvo.
Mielieji, jeigu skolinat tai sugebekite ir laukų daryti mokėjimus.Patikėkite tada jokių nesusipratimų nebus.
Ačiū už dėmesį.
:-)
Patariu niekada nesiskolint is sios imones.
Saraskinu kontora, atsiuncia laišką, praso susilyginti mokėjimo grafiką, po susilyginimo patikino viskas bus gerai.paskambinus po dviejų dienų, paaiskeja kad reikia sumokėti visą kredita.jei turite galimybių patariu nelysti į čia kontora.
Sveiki, niekada neturejau problemu su sia imone iki siol. Visa diena galima skaityti prakalbejau ir mokinau skaityti ju reikalaujamus dokumentu. Darbuotojai yra nekompetetingi, nesiorentuoja situacijoje ir isvis vienetai tik kurie supranto ka daro, o taip tik pilstymas is tuscio i kiaura.. 3 kartus nesugebejo suskaiciuoti kiek uzdirbu atmete paskola, tada kai jau uzvire kraujas, pradejau per visus galus teisybes jieskoti tada jau visi dokumentai tiko, mano uzdirbama suma irgi, taciau kaip atmete pirma paskola automatiskai dingo pasiskolinti dar ir po geru sugaistu 8 valandu per ta laika virs 1h prakalbejimo telefonu ir labai reikalingu butent sio momentu pinigu nebegaliu gauti per darbuotoju klaida, truksta zodziu tiesiog.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? 9,5 % vidutinės palūkanos per metus. Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Kuršių marias užteršusi "Grigeo Klaipėda" atsakomybę prisiima, investuos į aplinkosaugą 07-26 15:49
"Grigeo Klaipėda" atstovai su Aplinkos ministru aptarė praėjusios savaitės incidentą, kai iš įmonės nuotekos pateko į Kuršių marias, bei galimą bendradarbiavimą gerinant aplinkosaugos situaciją...
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas 07-26 15:33
Per 300.000 savarankiškai dirbančiųjų gavo "Sodros" priminimus apie prievolę vėl mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas kas mėnesį. Tai padariusieji iki paskutinės mėnesio dienos ir...
Metalo apdirbimo "Oetiker Lietuva" mažina darbuotojų skaičių
Metalo apdirbimo "Oetiker Lietuva" mažina darbuotojų skaičių 07-26 15:22
Druskininkuose registruota užsienio kapitalo autodetalių gamybos bendrovė "Oetiker Lietuva" atleidžia 24 darbuotojus. Apie tai įmonė informavo Užimtumo tarnybą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%