Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IPF Digital Lietuva, UAB

Credit24

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie IPF Digital Lietuva, UAB

Credit card hack software

COLLECT $2500+ FROM ANY ATM MACHINES ON Daily BASIS with Lizardpro-programmed ATM Cards (30days)

********Whatsapp +1 (315) 696-1570 or Text and Calls: +1 (413)-561-2305*********
**********Contact on how it works via Wickr ….. lizardpro ***************************

Let your dreams come true with Lizardpro Hackers. Do you have a bad credit score? do you want to repair your bad credit score instantly? Do you need a blank credit card that bypasses all ATM machines? Do you want to make huge money overnight and become famous, are you in need of expensive and luxurious cars? Are you tired of poverty? Do you want to own a mansion and a billion $ bank account in your names? Do you need quick cash loans bad credit canceled? You are at the right place to shop now.

Lizardpro-programmers is an association created in RUSSIAN by a professional RUSSIAN Black hat hacker, with head quarters branches in US and UK. This association is made up of more than 45 expert international hackers of all types (White hat, Black hat, and Grey hat) at different strategies areas carrying their different hacking functions with one common Anonymous database control System.?Most of our hackers are working with big companies and banks to present any other hackers from breaking their security system. LIZARD-PRO MAIN PRIORITY IS TO HELP THE POOR. INSHALLAH
Arnas 2019-02-07 11:38:50
Didžiausiam priešui nelinkėčiau prasidėt su šita "įmone". Pasiimiau paskolą su 170% metinėm palūkanom (visa grąžinama suma - 3x daugiau nei pasiimiau). Čia tarkim viskas gerai, pats sutikau su tokiom sąlygom, nes žadėjau greitai išsimokėti tą paskolą. Bet problemos prasidėjo, kai kelis mėnesius negalėjau sumokėti (Jiems buvo pranešta, jog kelis mėnesius mano įmonė stabdo veiklą ir negalėsiu sumokėti įmokų). Kasdien po 2-3 skambučius su grąsinimais sumokėti įmoką. Vienam konsultantui paaiškinus situaciją, skambina kitas ir vėl gąsdina su savo antsoliais. Kai pagaliau, kaip ir buvau žadėjęs, gavau pinigų ir norėjau atiduoti visą sumą - prasidėjo ignoravimai, gumos tempimas, kad tik priaugtų palūkanų daugiau.
TIkra tiesa. Jau palūkanos drakoniškos. Turi atiduoti trigubai, kaip galima taip elgtis. ir nesiunčia jokios info apie paskolą.
Sveiki, mes esame tam, kad pasiūlytume finansinę pagalbą tiems, kurie nėra finansiškai stabilūs, ir galime sugrąžinti jus į kojas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su brossygoodheart17@gmail.com ARBA „Whatsapp“: +393512065552.
Daugiau abejonių reikia savo namams, verslui, automobiliams, motociklams įsigyti, nuosavam verslui kurti, asmeniniams poreikiams. Mes suteikiame asmenines paskolas nuo 2000 iki 8 000 000 €, kurių nominali palūkanų norma yra 2%, nepriklausomai nuo sumos.

- „WhatsApp“ numeris: +33752975525

- el. pašto adresas: contact@credit-offert.com
Aš esu Theresa Oliver pagal vardą. bet aš gyvenu JAV, prieš keletą mėnesių buvau finansiškai įtemptas ir dėl savo nevilties buvau apgautas kelių skolintojų internete. Dėl savo profesijos, nes esu vieniša motina, turinti 2 vaikus ir visas pasaulis atrodė, kad tai kabo ant manęs, ir aš skundžiuosi ir diskutuoju su mano draugu, gyvenančiu (LENKIJA), kuris mane nukreipė labai patikimam skolintojui, vadinamam (ponia Antonia Rowan) iš (CREDIT-SUISSE) paskolų tarnybų, ji buvo gelbėtoja, kurią Dievas siuntė gelbėti mano šeimos, pasiimant 85 000, 00 USD paskolą su 3% palūkanų norma, be jokio streso, susisiekite su savo credit-suisse147@hotmail.com
Nepatikima įmonė. Jau kelias savaites žadama su manimi susisiekti, tačiau niekas nesusisiekia. Nežinau ar dar esu skolinga, ar ne. Labai prastas klientų aptarnavimas - kiekvienas konsultantas atsako į tą patį klausimą absoliučiai skirtingai - vienas sako, kad esu skolinga, kitas priešingai, trečias sako, kad išvis nemato jokios informacijos... Skola yra jautri tema. Jums turėtų būti GĖDA taip žaisti su žmonių jausmais ir gyvenimais.
greita paskola (, contact@credit-offert.com)
2020-05-29 12:16:54 IP 5nm16o4b

- „WhatsApp“ numeris: +33752975525

- el. pašto adresas: contact@credit-offert.com
greita paskola (, contact@credit-offert.com)
2020-05-26 18:50:17 IP 168866ut
Daugiau abejonių reikia savo namams, verslui, automobiliams, motociklams įsigyti, nuosavam verslui įkurti, asmeniniams poreikiams finansuoti. Mes suteikiame asmenines paskolas nuo 2000 iki 8 000 000 €, kurių nominali palūkanų norma yra 2%, nepriklausomai nuo sumos.

- „WhatsApp“ numeris: +33756841634

- el. pašto adresas: contact@credit-offert.com
Ar jums reikia finansų? Ar jūs ieškote finansų? Ar ieškote finansų savo verslui išplėsti? Mes padedame asmenims ir įmonėms gauti finansavimą plėtojant verslą ir įkurti naują bet kokio dydžio verslą. Gaukite finansavimą už prieinamą 3% palūkanų normą. Ar jums reikia šių lėšų verslui ir sąskaitoms išvalyti? Tada atsiųskite mums el. Laišką dabar, kad gautumėte daugiau informacijos, susisiekite su mumis dabar (financialserviceoffer876@gmail.com) „whats-App“ +918929509036 ačiū
wilsontradeszone
2020-05-17 00:33:01 IP 4te9f7ol
Sveiki žiūrovai

Aš rekomenduoju patikrintą ir patikimą prekybininką tiems, kurie norėtų užsidirbti papildomų pinigų per dieną. 200 eurų investicija gali uždirbti 2000 eurų per 72 valandas. Norėdami susisiekti, susisiekite su mumis per „WhatsApp“: +27633586789.

investuok 200 eurų ir uždirbk 2000 eurų
investuok 500 eurų ir uždirbk 5000 eurų
investuok 1000 eurų ir uždirbk 10000 eurų
Investuokite 2000 eurų ir uždirbkite 20000 eurų
Investuokite 5000 eurų ir uždirbkite 50000 eurų
Investuokite 7000 eurų ir uždirbkite 70000 eurų

Išėmimai yra apdorojami pasibaigus terminui !!!

100% tikras ir teisėtas✔️✔️✔️

Norėdami nustatyti investiciją, susisiekite su mumis

„WhatsApp“: +27633586789 arba susisiekite su wilsontradeszone@gmail.com
Sveiki. Kiek laiko laukwte grazine ir uzdarebsutartinkol credit info atnaujino? Jau savaite nieko nevyksta ir ka daryti tokiunatveju net kai parasytas jau email prasymas atnaujinti. Nieko nieks nwnori daryti. Gal patarimu bus?
Ar jums reikia paskolos? Ar jūs ieškojote, kur gauti paskolą? Ar bandėte gauti kokią nors paskolą? tada kreipkitės dabar? (christywalton355@gmail.com), jei norite gauti prieinamą paskolą. Čia siūloma paskola su labai žema 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis dabar, jei jus domina.
Gavau paskola lengvai. Ir greitai. Pati kalta kad neivertinau menesio ilgio ir pajėgumo moketi. Bet visada sita įmonė reaguoja i laiškus i prasymus palaukti imokos. Jaigu tariesi jie visada atsizvelgs. Nebuvo nei konfliktu nieko. Nesugadino reitingo, infoje neparode nei vieno velavimo, nors budavo veluoju vos ne menesi. Bet jie pasizymedavo padekodavo kad informuodavau. Rinkites credit24.lt ir visada galite tartis. Sėkmės :)
GEROS NAUJIENOS

* Ar jums reikia skubios paskolos? Mes siūlome visų rūšių paskolas
* Ar jums patinka gauti paskolą per 48 valandas? jei TAIP susisiekite su mumis dabar.
* Paskolos mėnesio grąžinimas prasideda (4) mėnesius nuo jūsų paskolos gavimo
* Mes suteikiame paskolą su 3% palūkanų norma
* Paskolos grąžinimo terminas yra nuo (1-30 metų)

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolos paraiškos formą, susisiekite su mumis dabar

Paštas: pedroazevedo532@gmail.com

Pedro Azevedo
Kosmaras ne paskola vertina duomenis antra diena galiausiai kai jau ivertina pasako po 20min pinigai ikris i saskaita po dveiju valandu paskambina ir pasako kad truksta dokumentu ir jie nemato nes atseit neatsiunciau pasakius kad dokumentai atsiusti senai pareiskai dar ir vel laukit kol susisieks konsultante ir patvirtins.veju vejei niekam nerekomenduoju tik gaisti kaika daugiau nieko jokio atsakingumo
Sveiki visi, mano vardas yra ponia Sharon Sim. Aš gyvenu Singapūre ir esu laiminga moteris šiandien? Aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, gelbėjantis mano šeimą nuo prastos padėties, aš kreipsiuosi į bet kurį asmenį, kuris ieško paskolos, jis suteikė man laimę ir mano šeimai, man reikėjo 250 000, 00 USD paskolos Pradėk savo gyvenimą iš viso, nes esu vieniša motina su 3 vaikais. Aš sutikau šį sąžiningą ir DIEVĄ bijantį vyro paskolos davėją, kuris man padeda su 250 000, 00 USD paskola. Doleris, jis yra dievobaimingas vyras, jei jums reikia paskolos ir jūs grąžinsite paskolą, susisiekite su juo ir pasakykite jam, kad yra ponia Sharon, kad jus nukreipia. susisiekite su dr. Purva Pius, skambinkite / whats-App. Kontaktinis numeris +17323146992 el. paštu: (Johnsonloanfirm32 @ gmail. com) Dėkojame.
Niekam nerekomenduoju! Nesugeba atnaujinti duomenu creditinfo platformoje, ir tai sukelia labai dideliu rupesciu! Kreditas grazintas anksciau laiko, taciau creditinfo “kabo” paskola! Paskambinus, kalba “graziai”, taciau jokiu veiksmu nesiima. Parasiau ir prasyma, ir kelis kartus skambinau, bet jokiu apciuopiamu rezultatu nera. Taip, kad rekomenduoju rinktis kitas kreditu imones.
Tikrų tikriaisoa š*******o kontora. Esu labai nusivylusi savo sprendimu paimti vartojimo kreditą iš credit24.
Po to kai jau visiškai pilnai atsisakyčiau su credit24 imone, jie vis dar neatnaujina duomenų išorinėse duomenų bazėse, sodroje bei Lietuvos Banke vis dar rašo, kad turiu jiems įsipareigojimų. Credit24 konsultantai sakė, kad duomenis atsinaujina per 3-5 darbo dienas, o šis terminas jau praėjo. Dabar dėl to, kad duomenis neatnaujinti man iškila sunkumų norin pirkti būstą.
Rašiau paštu info@credit24.lt kelis kartus laiškus su prašymu, kad atsiųstų dokumentą patvirtinantį, kad sutartis su jais yra nutraukta. Jokios reakcijos, nors pokalbio telefonu metu konsultantas užtikrino, kad jeigu yra laisvos formos prašymas, tai jis bus įvykdytas darbo dienos bėgyje.
Kadangi dėl iškilusių problemų teko skambinti kelis kartus, įsitikinau, kad klientų aptarnavimo vadybininkas visai neprofesionaliai atlieka savo darbą. Paskambinus, man nes nespėjus pasakyti nė žodžio iš manęs reikalauja asmens kodo. Vadybininkai visai nėra orientuoti į tai, kad padėti išspręsti iškilusias problemas, toks jausmas, kad tiesiog sėdi dėl atlyginimo, o darbo rezultatai nesvarbūs.
Labai apmaudu, kad su tokia nepatikima įmone susidėjau. Niekam nerekomenduočiau.
Ieva 2018-04-09 12:04:31
Ne kartą teko naudotis šios bendrovės paslaugomis. Anksčiau ji tikrai buvo viena geriausiu. Tačiau su laiku palūkanos pradėjo kilti iki nepasakytų aukštumų. Na čia dar tiek to. BET aptarnavimas. Visas paskolos sutarties sudarymas paskutinius kartus trunka iki kelių valandų - kartais tikrai naudingiau nueiti į banką. Kitą kartą, tikėtina, tą ir darysiu.
Po paraiškos pateikimo, visų reikiamų dokumentų pristatymo reikia laukti kelias valandas - kol atskambins, kol dar.
Nusiunti jiems reikiamus dokumentus - ale nemato jų: mano išsiųstame laiške rodo reikiamą dokumentą, jiems ne.
Pinigų išmokėjimas paskutinį kartą išviso nemaloniai nustebino. Po konsultanto pasakymo, kad paskola suteikta, pinigai bus po 15 min jūsų sąskaitoje, praėjo geros 45 min. Pinigų nėra. Paskambinus į bendrovę, pasižiūrėjo informaciją, pasirodo, kad prieš tai aptarnavusi konsultantė kažko, matomai iki galo neužpildė. Informavo, kad dabar jau paraiška tikrai iki galo patvirtinta, po 15 min pinigai bus sąskaitoje. Praėjo DAR 30 min, pinigų vis dar nėra. Pinigai gauti tik po gerų 1, 5 h.
Manau, jei jau skelbiamasi, kad paslaugos operatyviai vykdomos, tai ir turėtų būti ištesima. Nežinau, kame reikalas, bet kaip bebūtų, į kliento aptarnavimą žiūrėti reikėtų atsakingiau. Su tokiu aptarnavimo tempu ir kokybe kitą kartą klientui tikrai labiau apsimoka banke paraišką užpildyti - laiko atžvilgiu tas pats bus, o palūkanos kur kas mažesnės. Juk greitųjų kreditų bendroves žmonės ir renkasi būtent dėl laiko. Vienu žodžiu, žiauriai šį kartą credit.24 nuvylėte.
O tu pabandyk banke gauti kokį nors kreditą, jeigu vykdai individualią veiklą. Tada pradėk pildyti paraiškas, teikti bankui dokumentas ir pamatysi, kokius atsakymus iš Lietuvos komercinių bankų gausi.
KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Anita Franka, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių paskolų firmų, tiek privačių, tiek verslo, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Įdomiausia jos dalis yra ta, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Jokio kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turinčio tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola............., Verslo paskola........ Skolos paskola.......
Studentų paskola.........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola......., įmonės paskola.............. ir kt
El. Paštas.......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės.......................
Aš esu lietuvis Ralfas. Gavau paskolą iš šios bendrovės, priklausančios Danieliui Silvai, perskaičius svarbią informaciją apie jų paskolų programas internete. Tuomet nusprendžiau su jais susisiekti ir man buvo sumokėta 50 000 eurų negaištant daug laiko. Jei jūsų bankas ar kita organizacija atsisakė suteikti jums kreditą, aš jums patarsiu susisiekti su ponu Danieliumi el. Paštu (danielsilva59491@gmail.com), jei jums reikalingas bet koks kreditas, pavyzdžiui: Asmeninės paskolos, verslo paskolos, taip pat galite susisiekite su juo telefonu: +39 (251) 078-4982.
Gero kažką sunku ir pasakyti, atsainus bendravimas, pastoviai kažkokie pažadai kurių žinoma nieks nevykdo. Pastoviai prisiskambinus pakelia kitas žmogus ir tą pačią problemą aiskina savaip. Žodžiu aptarnavimas tragiškas, jei turit galimybę patarčiau neprasidėti.
Sveiki draugai, aš taip džiaugiuosi dabar, po daugelio bandymų gauti paskolą iš savo banko ir interneto pagaliau suradau įmonę, kuri davė man paskolą 153 000 eurų, kad padidintų savo verslą ir sumokėtų skolas. Dabar aš ir mano šeima gyvena finansiškai laisvą gyvenimą be jokių skolų ar mokesčių ir statome savo namus. Visi ačiū „Credit Fast Loans Intl“, draugams, kuriuos aš patariu kiekvienam išbandyti savo paslaugą, jei kada nors reikės paskolos bet kokiam tikslui. Jie yra teisėti, veiksmingi ir draugiški ir siūlo paskolas 3% per metus. Prašome susisiekti su jais (capitalsfundingprestamos@gmail.com).
(info.loanswithcreditfast@financier.com)
WhatsApp: +1 631 386 8061
Ačiū...
Gera diena,

Ar jums reikia bet kokios rūšies paskolos? Mes esame sparčiausiai skolinanti kompanija pasaulyje. Štai tavo galimybė gauti paskolą iš mūsų įmonės 3% palūkanų norma. Mūsų paskolos yra garantuotos ir garantuotos. Greitos paskolos per kelias minutes. Susisiekite su mumis šiandien, jei reikia gauti paskolos pasiūlymą dabar.

Rekomenduojame susisiekti su nekilnojamojo didvyriu, pasitikėjimu ir efektyvia paskolos teikimo įmone. Pripažindavau tiek asmenis, tiek vyriausybę apie mūsų didelį efektyvumą.

Jei norite gauti paskolą, prašome kreiptis į mus, jei susidomėjote, norėdami gauti paskolą: fastloanaccess@gmail.com

Robert Smith.
Sveikiname jus,
Esu ponia Faith Elena, akredituota pinigų skolintoja, siūlau paskolą kiekvienam asmeniui, ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl bet kokios priežasties: Asmeninė paskola, Verslo paskola, Paskolos padidinimas, Verslo pradžios paskola, Paskolos skolai, Skolos konsolidavimas, bet kokia 3% palūkanų norma, su kuria susisieksime su mumis: Mrsfaithelena.fund@gmail.com arba mrsfaithelena_fund@hotmail.com, taip pat užpildykite žemiau pateiktą paskolos paraiškos formą, kad galėtumėte nusiųsti žaidimą paskolos sąlygos ir sąlygos, ir turi gerai pažymėti, kad jūsų įmonės paskolos gavimas yra 100% garantuotas.

INFORMACIJA APIE SKOLINIMĄ.
Lytis:............
Amžius:.............
Mobilus.............
Mėnesinės pajamos:........
Ačiū, nes mes laukiame jūsų skubaus atsakymo.
KOŠMARAS- KUR TIK NEĮSIJUNGI VIDEO YOUTUBE VISUR LENDA TA REKLAMA SU JŪSŲ PASKOLA.
AŠ NESUPRANTU KOKIAM REIKIA BŪTI LIGOTAM, KAD IMTI PASKOLAS.
ŠI PASLAUGA SKIRTA TIK SOCIOPATAMS, PSICHOPATAMS IR PANAŠIEMS LIGONIAMS.
JEI GALĖČIAU- UŽBLOKUOČIAU VISAS JŪSŲ REKLAMAS INTERNETE, NEĮMANOMA
Paskutiniu metu, viskas ten pas juos stringa, negali nei prie savitarnos prisijukti, nei siaip duoto limito isnaudoti.Paskambini, muzikėlės paklausai, viska pazada sutvarkyt, tuo ir baigiasi.Paskola zada per 15 min, ojau 4dienos ir nieko...?
SSD CHEMINIS SPRENDIMAS, KURIAS TURI BŪTI BEI 100% NESUMAS BANKO PASTABOS PARDUOTUI "Whatsapp":.. (+ 230 52970018)

KOKYBIŠKUMAS SSD CHEMINIS SPRENDIMAS IR PAGALBOS PARDUOTUVĖ. DOLLAR, PUNKTAI, EUROAI IR KITOS VALIUTOS, KURIE TURI PARTNERIUS VISOJE KIEKVIENOJE VALSTYBĖJE, TAI, KAD JŪS PASIRINKITE VEIKLOS RŪŠIU, TOLIAU JŪSŲ KONTAKTAI IR VALSTYBĖS JŪSŲ VIETOS, IR JŪS TURI BŪDAS JŪSŲ SKAIČIUS
Šios savybės leidžia mūsų sąskaitas būti 100% nepastebėtos, 100% saugios ir saugios naudoti bet kurioje iš šių sričių. Jie yra 100% nepastebėti.

-Mūsu minimalus užsakymas yra 100, 000 už 25000
- Pasibaigus grynaisiais pinigais pristatymo metu bus grafikas. Kai kurie žmonės norės, kad aš atsiųstų savo atstovus jiems, kad jie galėtų tiesiogiai nusipirkti, bet man atsiųsti savo atstovus. Turi būti minimalus užsakymas, kurį norite įsigyti. 120 000 užrašų apie 30 000, kai kalbama apie akis į akį
kontaktas
El. Paštas: (stevemendez84@gmail.com)
Whatsapp: +230 52970018
CBD Isolate Powder
2018-08-13 16:25:09 IP 5cgq8lpa
Pure cbd isolate powder and cbd crystal for sale.
#1 Wholesale & Distributors of CBD Products for Sale | Wholesale & Bulk
We are the largest Bulk and Wholesale Suppliers of Zero THC Full Spectrum Hemp Oil, Hemp Derived Pure CBD, Organic Hemp CBD, CBDA, CBG oil, CBN oil, CBC oil, Full Spectrum CBD Oil, Terpenes, Fully Legal Farm Bill CBD, Hemp CBD Oils, CBD Isolate Powders, CBD Soft Gels, Water Soluble Nano CBD, CBD Concentrates, CBD Crumble, CBD E-Liquids, CBD Crystals, CBD Wax, CBD Shatter, CBD Crumble, CBD Coffee, CBD Gummies, CBD Syrups, CBD Edibles, CBD Balms, CBD Creams, CBD rich Full Spectrum Tinctures, CBD Water, CBD for Animals, Bulk CBD, Wholesale CBD, CBD Patches, CBD rich Raw Materials, White Label CBD, CBD Cigarettes, Private Label, and Custom Made CBD Finished Products, Hemp CBD Manufacturing.
Contact me on direct whatsapp or email address for more details
Email: (stevemendez84@gmail.com)
Whatsapp: +230 52970018

Thanks.
Turiu paskolą 500 Eurų. Grąžinsiu daugiau 700 Eurų. Aš nesu neturtinga, aš tik neturiu pinigų, nes pagal naujos, vadinamos lietuviškos, vyriausybės programą patekau į sąrašą, , Išgyvenk, jei gali.'' O jums pasisekė- jūs kitame sąraše? Kas buvo Jūsų tėveliai?... /Čia tarp kitko, tokia užuomina:) Gyvenkit ir būkit laimingi. Smagu skolinti ir taip užsidirbti...:)? Aš pavydžiu Jums.:)))
Rašau, prašydama nesiųsti man žinučių priminimo ir padėkos. Žinoma, kad Jums norisi mane vadinti miela kliente. Aš esu atsakinga įsipareigojimuose. Atiduoti tikiuosi viską, ką surašėte sutartyje ir mokėjimo plane. Neaitrinkit mano kenčiančios širdies...nesiųskite žinučių.
Nu tokių bispridielu kaip su šita šūdfirme nebuvo, nors paskolų imta n... paimta 600€ - mokėta laiku, pyst ateina laiškas kad praleistos įmokos po 23d ir daugiau, nors laiške skiriasi vos keleta dienų... paskui dar atsiranda kažkoks ikiteisminis tyrimas apie kūri net blogiausiam sapne nesusapnuočiau,
Šiaip geras creditas bet gaila kad tik 3metams duoda galėtų kokia 5 metams duoti
Durnių kontora. Daugiau nieko negaliu pasakyt. Sumokėta visa suma, per 3d nesugeba užskaityt, o tik pasako kad veluojama su įmoka. Siųstas išrašas, ir visvien dzin. Debilizmas kokio reta pasaulyje. Ir dar konsultantės nemaloniai bendraujančios.
Ši įmonė labai nepatikima. Sumokėjau paskola ir jau metai, du mėn.. 26 d. kai nepanaikina mano gražintu pinigų. Paskambinus vis kartoja kaip užsikirtusi plokštelė, kad viską panaikins. Per juos turiu didelių problemų. Jei artimiausiu metu jie neatsižvelgs į mano prašymą panaikinti skolos creditinfo aš kreipsiuosi aukščiau į kitas instancijas. Ar net į teismą. Nepagailėsiu pinigų. Nes daroma didelė neteisybė klientu atžvilgiu. Ponai!!!!!!!!! Credit24 prarandate aptarnavimo kokybe klientų atžvilgių. Ir pačius klientus. Niekas nesivelkite į šios įmonės EFERAS!!!!!!!!!
Aš taip pat turiu bėdų su šia įmone. Esu atidavus kreditą anksčiau laiko, o Lietuvos banke yra informacija, kad esu skolinga ir nemoki. Kiek tik skambinu jiems ar rašau el. laišku, pasako, kad labai atsiprašome ir artimiausiu metu...bet niekas nesikeičia. Kadangi aš neturiu laiko laukti ir yra tiesiog pažeidžiamos teisė, ruošiuosi kreiptis į vartotojų tarnybą, žiniasklaidą ir teismą.
Sakykit, ar yra kas nors kur nors kreipęsi? Ir kokios patirtys?
литовскому палачу POVILAS*У GIRČYS*У
Несколько лет я получал смс от вашей фирмы, не обращая на них особого внимания. Но однажды мне понадобился кредит и я обратился за ним в руководимую вами фирму, но получил отказ. После этого я обратился с просьбой не посылать мне никаких предложений, предупредив, что буду расценивать их, как издевательство над русскоязычным. Не смотря на мою повторную просьбу, рассылка смс мне продолжается до сих пор
Я ОФИЦИАЛЬНО ПРЕДУПРЕЖДАЮ, что мне надоели издевательства со стороны фирмы, которой вы руководите и всю ответственность за возможные последствия продолжения этого издевательства я возлагаю на вас
Čia daug atsiliepimų. KAS liečia mandaguma viskas gerai.jie nelaukia. Deja jų bėda nesutvarkymas dokumentų iki galo.pamirso beveik 2 metus perduoti creditinfo, kad viskas sumokėta. Turiu daug vargo, teko kreiptis net Lietuvos banką. Jų sistema neleidžia registruoti mokėjimų. Tai kas kad atsiprašo už nepatogumus, visa tai turėtų ištaisyti per dieną, o ne per savaitę. Juk tai jų kaltė. Kartais konsultantai turi per mažai kompetencijų
+370 (5) 204 4140 paskambinusi konsultante reke. Nemanau, kad toks neadekvatus darbuotojas gali dirbti toki darba ir su klientais turi teise elgtis lyg su siukslemis.
Norėjau grąžinti paskolą anksčiau, buvo nurodyta suma 513 eur grąžinant iškart. Paspaudžiau "mokėti dabar", suma staigiai pasikeitė į 625 eur. ir rašo, jog pasirinkau atidėti paskolos grąžinimą ir reikia mokėti šią sumą. Na kažkoks nesusipratimas pamaniau, paskmabinsiu ir išsiaiškinsiu. Skambinu, vakaras apie 21 val. Nurodyta, jog dirba iki 22val, o į skambučius atsako visą parą. Niekas neatsiliepia, girdžiu tik " visi operatoriai užimti". Rašau laišką- niekas neatrašo. Tai išvada- norint grąžinti paskolą anksčiau, neįmanoma to padaryti...
Sveiki, man jau atsibodo jusu zinutes, kiek galite jas siuntineti? Apskritai ar turite tokia teise sitaip naglai vos ne kiekviena diena raginti zmones kad skolintusi pinigus? As kreipsiuosi i vartotoju teises jei dar gausiu bent viena zinute is jusu !! Atsokit viena karta!
Sveiki, prieš metus paėmiau 900 eur kreditą 24 mėn. tačiau turėjau galimybę ir gražinau sumą po mėnesio. Dabar praėjus metams, atėjo žinutę kad vėluoju pateikti įmoką. Išsiaiškinau kad nepranešiau jog gražinau sumą ir man skaičiuoja toliau. Gaunasi kad dabar turiu įmokėti dar apie 470 eur... Kaip apmaudu kad apmokėjusi visą sumą po mėn. dėl elementarios klaidos turiu dar sumokėti šitiek pinigų. Bendrovė gi mato tą mokėjimą, bet jie net nenori padėti, likau kalta pati, ir privalau sumokėti už 24 mėn. nors gražinau jau po mėn. Jiems tai nenaudinga, ir jie niekuo nepadės....
Sveiki.
Niekad neturėjau juokiu nesusipratimų nei su šitą kredito įstaiga, nei su kitais.Aiškus mokėjimo planas ir sąlygos.Visad mokėjau laikų, tad jokių problemų nebuvo.
Mielieji, jeigu skolinat tai sugebekite ir laukų daryti mokėjimus.Patikėkite tada jokių nesusipratimų nebus.
Ačiū už dėmesį.
:-)
Patariu niekada nesiskolint is sios imones.
Saraskinu kontora, atsiuncia laišką, praso susilyginti mokėjimo grafiką, po susilyginimo patikino viskas bus gerai.paskambinus po dviejų dienų, paaiskeja kad reikia sumokėti visą kredita.jei turite galimybių patariu nelysti į čia kontora.
Sveiki, niekada neturejau problemu su sia imone iki siol. Visa diena galima skaityti prakalbejau ir mokinau skaityti ju reikalaujamus dokumentu. Darbuotojai yra nekompetetingi, nesiorentuoja situacijoje ir isvis vienetai tik kurie supranto ka daro, o taip tik pilstymas is tuscio i kiaura.. 3 kartus nesugebejo suskaiciuoti kiek uzdirbu atmete paskola, tada kai jau uzvire kraujas, pradejau per visus galus teisybes jieskoti tada jau visi dokumentai tiko, mano uzdirbama suma irgi, taciau kaip atmete pirma paskola automatiskai dingo pasiskolinti dar ir po geru sugaistu 8 valandu per ta laika virs 1h prakalbejimo telefonu ir labai reikalingu butent sio momentu pinigu nebegaliu gauti per darbuotoju klaida, truksta zodziu tiesiog.
Lojalus klientas
2016-10-31 22:15:14 IP 28mbsqrr
Na si bendrove elgiasi kaip zvejai...lochu zvejai...esame nuolatiniai lojalus klientai jau gal 4 metus, niekada nevelavo imokos, buvo grazintos paskolos nekarta, tikrai salygos tiko, nes nebuvo kitos iseities, net ir uz dideles palukanas, bet viskas tiko.Dabar pradejo siuntineti pasiulymus del paskolos, tvirtina 4000eur paskola, bet kai reikalas priejo prie emimo, tai net 500eur.negali isduoti.O siule 500eur.uz 1.eur, per menesi palukanu.Kadangi turime ir banko paskola kuria mokame, neveluojame ir ilga laika. Tai maneme, jog tokia suma kaip 500eur.menesiui tikrai nebus sunku paiskolinti.Bet klydome.Klaidinati, melaginga reklama ir pasiulymai.Iskart siulo refinansavima ant didesniu procentu, mat kaip suprantama yra biznis, nes euras per menesi neidomu.Vat tokie "saziningi"skolintojai.Pajamu tikrai uzteko paskolos dalims moketi.Gaila, kad nevertina savo lojaliu, nuolatiniu ir stabiliu klientu kurie nesa pelna Jums ir niekada neveluoja su imokomis.1eur/per menesi irgi pajamos...Kagi teks rinktis BIG BANK ar kita alternatyva...4, 6m.klientai taria Jums aciu ir sudie...NERIMTA IR NESOLIDU TAIP ELGTIS SU KLIENTAIS...NERIMTA KOMPANIJA...NEREKOMENDUOJU!!!!
Rinkites alternatyvas....Melagiai...Siuntineja pasiulymus neatitinkacius savo esmes...
Jolita 2016-09-15 14:13:12
Buvau 2012.11.06 d. šioje įmonėje paėmusi kreditą anksčiau ji vadinosi Credit24 ir esu jau atsiskaičiusi su šia įmone. Bet pas mane Creditinfo rodo vis tiek įmonėje skolą. Kas čia per nesamonė
mano patarimas jums parašykite laišką i creditinfo ir aprašykite visą situaciją tada pajudės ledai. man tai pbuvo todėl patarimas iš asmeninės patirties

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

JAV atšauks vizas užsienio studentams, kurių studijos perkeliamos į internetą
JAV atšauks vizas užsienio studentams, kurių studijos perkeliamos į internetą 07-07 20:26
Jungtinės Valstijos paskelbė, kad neleis šalyje likti užsienio studentams, jei visos jų studijos rudenį dėl koronaviruso krizės bus perkeltos į internetą.
Konservatorių prezidiumas pakoregavo kandidatų į Seimą sąrašą
Konservatorių prezidiumas pakoregavo kandidatų į Seimą sąrašą 07-07 20:25
Didžiausios opozicinės partijos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas antradienį pakoregavo anksčiau partijos narių reitinguotą kandidatų į Seimą sąrašą.
"Snaigės" akcininkai pritarė įstatinio kapitalo mažinimui
"Snaigės" akcininkai pritarė įstatinio kapitalo mažinimui 07-07 20:23
Rusijos grupės "Polair" netiesiogiai valdoma vienintelė Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovė "Snaigė" mažina įstatinį kapitalą 3,566 mln. Eur.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Goldman Sachs 207,36 +5,05%