Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IPF Digital Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie IPF Digital Lietuva, UAB

Credit24

Parašyk savo nuomonę apie IPF Digital Lietuva, UAB

Sveikiname jus,
Esu ponia Faith Elena, akredituota pinigų skolintoja, siūlau paskolą kiekvienam asmeniui, ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl bet kokios priežasties: Asmeninė paskola, Verslo paskola, Paskolos padidinimas, Verslo pradžios paskola, Paskolos skolai, Skolos konsolidavimas, bet kokia 3% palūkanų norma, su kuria susisieksime su mumis: Mrsfaithelena.fund@gmail.com arba mrsfaithelena_fund@hotmail.com, taip pat užpildykite žemiau pateiktą paskolos paraiškos formą, kad galėtumėte nusiųsti žaidimą paskolos sąlygos ir sąlygos, ir turi gerai pažymėti, kad jūsų įmonės paskolos gavimas yra 100% garantuotas.

INFORMACIJA APIE SKOLINIMĄ.
Lytis:............
Amžius:.............
Mobilus.............
Mėnesinės pajamos:........
Ačiū, nes mes laukiame jūsų skubaus atsakymo.
Didžiausiam priešui nelinkėčiau prasidėt su šita "įmone". Pasiimiau paskolą su 170% metinėm palūkanom (visa grąžinama suma - 3x daugiau nei pasiimiau). Čia tarkim viskas gerai, pats sutikau su tokiom sąlygom, nes žadėjau greitai išsimokėti tą paskolą. Bet problemos prasidėjo, kai kelis mėnesius negalėjau sumokėti (Jiems buvo pranešta, jog kelis mėnesius mano įmonė stabdo veiklą ir negalėsiu sumokėti įmokų). Kasdien po 2-3 skambučius su grąsinimais sumokėti įmoką. Vienam konsultantui paaiškinus situaciją, skambina kitas ir vėl gąsdina su savo antsoliais. Kai pagaliau, kaip ir buvau žadėjęs, gavau pinigų ir norėjau atiduoti visą sumą - prasidėjo ignoravimai, gumos tempimas, kad tik priaugtų palūkanų daugiau.
KOŠMARAS- KUR TIK NEĮSIJUNGI VIDEO YOUTUBE VISUR LENDA TA REKLAMA SU JŪSŲ PASKOLA.
AŠ NESUPRANTU KOKIAM REIKIA BŪTI LIGOTAM, KAD IMTI PASKOLAS.
ŠI PASLAUGA SKIRTA TIK SOCIOPATAMS, PSICHOPATAMS IR PANAŠIEMS LIGONIAMS.
JEI GALĖČIAU- UŽBLOKUOČIAU VISAS JŪSŲ REKLAMAS INTERNETE, NEĮMANOMA
Paskutiniu metu, viskas ten pas juos stringa, negali nei prie savitarnos prisijukti, nei siaip duoto limito isnaudoti.Paskambini, muzikėlės paklausai, viska pazada sutvarkyt, tuo ir baigiasi.Paskola zada per 15 min, ojau 4dienos ir nieko...?
SSD CHEMINIS SPRENDIMAS, KURIAS TURI BŪTI BEI 100% NESUMAS BANKO PASTABOS PARDUOTUI "Whatsapp":.. (+ 230 52970018)

KOKYBIŠKUMAS SSD CHEMINIS SPRENDIMAS IR PAGALBOS PARDUOTUVĖ. DOLLAR, PUNKTAI, EUROAI IR KITOS VALIUTOS, KURIE TURI PARTNERIUS VISOJE KIEKVIENOJE VALSTYBĖJE, TAI, KAD JŪS PASIRINKITE VEIKLOS RŪŠIU, TOLIAU JŪSŲ KONTAKTAI IR VALSTYBĖS JŪSŲ VIETOS, IR JŪS TURI BŪDAS JŪSŲ SKAIČIUS
Šios savybės leidžia mūsų sąskaitas būti 100% nepastebėtos, 100% saugios ir saugios naudoti bet kurioje iš šių sričių. Jie yra 100% nepastebėti.

-Mūsu minimalus užsakymas yra 100, 000 už 25000
- Pasibaigus grynaisiais pinigais pristatymo metu bus grafikas. Kai kurie žmonės norės, kad aš atsiųstų savo atstovus jiems, kad jie galėtų tiesiogiai nusipirkti, bet man atsiųsti savo atstovus. Turi būti minimalus užsakymas, kurį norite įsigyti. 120 000 užrašų apie 30 000, kai kalbama apie akis į akį
kontaktas
El. Paštas: (stevemendez84@gmail.com)
Whatsapp: +230 52970018
Pure cbd isolate powder and cbd crystal for sale.
#1 Wholesale & Distributors of CBD Products for Sale | Wholesale & Bulk
We are the largest Bulk and Wholesale Suppliers of Zero THC Full Spectrum Hemp Oil, Hemp Derived Pure CBD, Organic Hemp CBD, CBDA, CBG oil, CBN oil, CBC oil, Full Spectrum CBD Oil, Terpenes, Fully Legal Farm Bill CBD, Hemp CBD Oils, CBD Isolate Powders, CBD Soft Gels, Water Soluble Nano CBD, CBD Concentrates, CBD Crumble, CBD E-Liquids, CBD Crystals, CBD Wax, CBD Shatter, CBD Crumble, CBD Coffee, CBD Gummies, CBD Syrups, CBD Edibles, CBD Balms, CBD Creams, CBD rich Full Spectrum Tinctures, CBD Water, CBD for Animals, Bulk CBD, Wholesale CBD, CBD Patches, CBD rich Raw Materials, White Label CBD, CBD Cigarettes, Private Label, and Custom Made CBD Finished Products, Hemp CBD Manufacturing.
Contact me on direct whatsapp or email address for more details
Email: (stevemendez84@gmail.com)
Whatsapp: +230 52970018

Thanks.
Turiu paskolą 500 Eurų. Grąžinsiu daugiau 700 Eurų. Aš nesu neturtinga, aš tik neturiu pinigų, nes pagal naujos, vadinamos lietuviškos, vyriausybės programą patekau į sąrašą, , Išgyvenk, jei gali.'' O jums pasisekė- jūs kitame sąraše? Kas buvo Jūsų tėveliai?... /Čia tarp kitko, tokia užuomina:) Gyvenkit ir būkit laimingi. Smagu skolinti ir taip užsidirbti...:)? Aš pavydžiu Jums.:)))
Rašau, prašydama nesiųsti man žinučių priminimo ir padėkos. Žinoma, kad Jums norisi mane vadinti miela kliente. Aš esu atsakinga įsipareigojimuose. Atiduoti tikiuosi viską, ką surašėte sutartyje ir mokėjimo plane. Neaitrinkit mano kenčiančios širdies...nesiųskite žinučių.
Nu tokių bispridielu kaip su šita šūdfirme nebuvo, nors paskolų imta n... paimta 600€ - mokėta laiku, pyst ateina laiškas kad praleistos įmokos po 23d ir daugiau, nors laiške skiriasi vos keleta dienų... paskui dar atsiranda kažkoks ikiteisminis tyrimas apie kūri net blogiausiam sapne nesusapnuočiau,
Šiaip geras creditas bet gaila kad tik 3metams duoda galėtų kokia 5 metams duoti
Durnių kontora. Daugiau nieko negaliu pasakyt. Sumokėta visa suma, per 3d nesugeba užskaityt, o tik pasako kad veluojama su įmoka. Siųstas išrašas, ir visvien dzin. Debilizmas kokio reta pasaulyje. Ir dar konsultantės nemaloniai bendraujančios.
Ne kartą teko naudotis šios bendrovės paslaugomis. Anksčiau ji tikrai buvo viena geriausiu. Tačiau su laiku palūkanos pradėjo kilti iki nepasakytų aukštumų. Na čia dar tiek to. BET aptarnavimas. Visas paskolos sutarties sudarymas paskutinius kartus trunka iki kelių valandų - kartais tikrai naudingiau nueiti į banką. Kitą kartą, tikėtina, tą ir darysiu.
Po paraiškos pateikimo, visų reikiamų dokumentų pristatymo reikia laukti kelias valandas - kol atskambins, kol dar.
Nusiunti jiems reikiamus dokumentus - ale nemato jų: mano išsiųstame laiške rodo reikiamą dokumentą, jiems ne.
Pinigų išmokėjimas paskutinį kartą išviso nemaloniai nustebino. Po konsultanto pasakymo, kad paskola suteikta, pinigai bus po 15 min jūsų sąskaitoje, praėjo geros 45 min. Pinigų nėra. Paskambinus į bendrovę, pasižiūrėjo informaciją, pasirodo, kad prieš tai aptarnavusi konsultantė kažko, matomai iki galo neužpildė. Informavo, kad dabar jau paraiška tikrai iki galo patvirtinta, po 15 min pinigai bus sąskaitoje. Praėjo DAR 30 min, pinigų vis dar nėra. Pinigai gauti tik po gerų 1, 5 h.
Manau, jei jau skelbiamasi, kad paslaugos operatyviai vykdomos, tai ir turėtų būti ištesima. Nežinau, kame reikalas, bet kaip bebūtų, į kliento aptarnavimą žiūrėti reikėtų atsakingiau. Su tokiu aptarnavimo tempu ir kokybe kitą kartą klientui tikrai labiau apsimoka banke paraišką užpildyti - laiko atžvilgiu tas pats bus, o palūkanos kur kas mažesnės. Juk greitųjų kreditų bendroves žmonės ir renkasi būtent dėl laiko. Vienu žodžiu, žiauriai šį kartą credit.24 nuvylėte.
Ši įmonė labai nepatikima. Sumokėjau paskola ir jau metai, du mėn.. 26 d. kai nepanaikina mano gražintu pinigų. Paskambinus vis kartoja kaip užsikirtusi plokštelė, kad viską panaikins. Per juos turiu didelių problemų. Jei artimiausiu metu jie neatsižvelgs į mano prašymą panaikinti skolos creditinfo aš kreipsiuosi aukščiau į kitas instancijas. Ar net į teismą. Nepagailėsiu pinigų. Nes daroma didelė neteisybė klientu atžvilgiu. Ponai!!!!!!!!! Credit24 prarandate aptarnavimo kokybe klientų atžvilgių. Ir pačius klientus. Niekas nesivelkite į šios įmonės EFERAS!!!!!!!!!
Aš taip pat turiu bėdų su šia įmone. Esu atidavus kreditą anksčiau laiko, o Lietuvos banke yra informacija, kad esu skolinga ir nemoki. Kiek tik skambinu jiems ar rašau el. laišku, pasako, kad labai atsiprašome ir artimiausiu metu...bet niekas nesikeičia. Kadangi aš neturiu laiko laukti ir yra tiesiog pažeidžiamos teisė, ruošiuosi kreiptis į vartotojų tarnybą, žiniasklaidą ir teismą.
Sakykit, ar yra kas nors kur nors kreipęsi? Ir kokios patirtys?
литовскому палачу POVILAS*У GIRČYS*У
Несколько лет я получал смс от вашей фирмы, не обращая на них особого внимания. Но однажды мне понадобился кредит и я обратился за ним в руководимую вами фирму, но получил отказ. После этого я обратился с просьбой не посылать мне никаких предложений, предупредив, что буду расценивать их, как издевательство над русскоязычным. Не смотря на мою повторную просьбу, рассылка смс мне продолжается до сих пор
Я ОФИЦИАЛЬНО ПРЕДУПРЕЖДАЮ, что мне надоели издевательства со стороны фирмы, которой вы руководите и всю ответственность за возможные последствия продолжения этого издевательства я возлагаю на вас
Čia daug atsiliepimų. KAS liečia mandaguma viskas gerai.jie nelaukia. Deja jų bėda nesutvarkymas dokumentų iki galo.pamirso beveik 2 metus perduoti creditinfo, kad viskas sumokėta. Turiu daug vargo, teko kreiptis net Lietuvos banką. Jų sistema neleidžia registruoti mokėjimų. Tai kas kad atsiprašo už nepatogumus, visa tai turėtų ištaisyti per dieną, o ne per savaitę. Juk tai jų kaltė. Kartais konsultantai turi per mažai kompetencijų
+370 (5) 204 4140 paskambinusi konsultante reke. Nemanau, kad toks neadekvatus darbuotojas gali dirbti toki darba ir su klientais turi teise elgtis lyg su siukslemis.
Norėjau grąžinti paskolą anksčiau, buvo nurodyta suma 513 eur grąžinant iškart. Paspaudžiau "mokėti dabar", suma staigiai pasikeitė į 625 eur. ir rašo, jog pasirinkau atidėti paskolos grąžinimą ir reikia mokėti šią sumą. Na kažkoks nesusipratimas pamaniau, paskmabinsiu ir išsiaiškinsiu. Skambinu, vakaras apie 21 val. Nurodyta, jog dirba iki 22val, o į skambučius atsako visą parą. Niekas neatsiliepia, girdžiu tik " visi operatoriai užimti". Rašau laišką- niekas neatrašo. Tai išvada- norint grąžinti paskolą anksčiau, neįmanoma to padaryti...
Sveiki, man jau atsibodo jusu zinutes, kiek galite jas siuntineti? Apskritai ar turite tokia teise sitaip naglai vos ne kiekviena diena raginti zmones kad skolintusi pinigus? As kreipsiuosi i vartotoju teises jei dar gausiu bent viena zinute is jusu !! Atsokit viena karta!
Sveiki, prieš metus paėmiau 900 eur kreditą 24 mėn. tačiau turėjau galimybę ir gražinau sumą po mėnesio. Dabar praėjus metams, atėjo žinutę kad vėluoju pateikti įmoką. Išsiaiškinau kad nepranešiau jog gražinau sumą ir man skaičiuoja toliau. Gaunasi kad dabar turiu įmokėti dar apie 470 eur... Kaip apmaudu kad apmokėjusi visą sumą po mėn. dėl elementarios klaidos turiu dar sumokėti šitiek pinigų. Bendrovė gi mato tą mokėjimą, bet jie net nenori padėti, likau kalta pati, ir privalau sumokėti už 24 mėn. nors gražinau jau po mėn. Jiems tai nenaudinga, ir jie niekuo nepadės....
Sveiki.
Niekad neturėjau juokiu nesusipratimų nei su šitą kredito įstaiga, nei su kitais.Aiškus mokėjimo planas ir sąlygos.Visad mokėjau laikų, tad jokių problemų nebuvo.
Mielieji, jeigu skolinat tai sugebekite ir laukų daryti mokėjimus.Patikėkite tada jokių nesusipratimų nebus.
Ačiū už dėmesį.
:-)
Patariu niekada nesiskolint is sios imones.
Saraskinu kontora, atsiuncia laišką, praso susilyginti mokėjimo grafiką, po susilyginimo patikino viskas bus gerai.paskambinus po dviejų dienų, paaiskeja kad reikia sumokėti visą kredita.jei turite galimybių patariu nelysti į čia kontora.
Sveiki, niekada neturejau problemu su sia imone iki siol. Visa diena galima skaityti prakalbejau ir mokinau skaityti ju reikalaujamus dokumentu. Darbuotojai yra nekompetetingi, nesiorentuoja situacijoje ir isvis vienetai tik kurie supranto ka daro, o taip tik pilstymas is tuscio i kiaura.. 3 kartus nesugebejo suskaiciuoti kiek uzdirbu atmete paskola, tada kai jau uzvire kraujas, pradejau per visus galus teisybes jieskoti tada jau visi dokumentai tiko, mano uzdirbama suma irgi, taciau kaip atmete pirma paskola automatiskai dingo pasiskolinti dar ir po geru sugaistu 8 valandu per ta laika virs 1h prakalbejimo telefonu ir labai reikalingu butent sio momentu pinigu nebegaliu gauti per darbuotoju klaida, truksta zodziu tiesiog.
Na si bendrove elgiasi kaip zvejai...lochu zvejai...esame nuolatiniai lojalus klientai jau gal 4 metus, niekada nevelavo imokos, buvo grazintos paskolos nekarta, tikrai salygos tiko, nes nebuvo kitos iseities, net ir uz dideles palukanas, bet viskas tiko.Dabar pradejo siuntineti pasiulymus del paskolos, tvirtina 4000eur paskola, bet kai reikalas priejo prie emimo, tai net 500eur.negali isduoti.O siule 500eur.uz 1.eur, per menesi palukanu.Kadangi turime ir banko paskola kuria mokame, neveluojame ir ilga laika. Tai maneme, jog tokia suma kaip 500eur.menesiui tikrai nebus sunku paiskolinti.Bet klydome.Klaidinati, melaginga reklama ir pasiulymai.Iskart siulo refinansavima ant didesniu procentu, mat kaip suprantama yra biznis, nes euras per menesi neidomu.Vat tokie "saziningi"skolintojai.Pajamu tikrai uzteko paskolos dalims moketi.Gaila, kad nevertina savo lojaliu, nuolatiniu ir stabiliu klientu kurie nesa pelna Jums ir niekada neveluoja su imokomis.1eur/per menesi irgi pajamos...Kagi teks rinktis BIG BANK ar kita alternatyva...4, 6m.klientai taria Jums aciu ir sudie...NERIMTA IR NESOLIDU TAIP ELGTIS SU KLIENTAIS...NERIMTA KOMPANIJA...NEREKOMENDUOJU!!!!
Rinkites alternatyvas....Melagiai...Siuntineja pasiulymus neatitinkacius savo esmes...
Jolita 2016-09-15 14:13:12
Buvau 2012.11.06 d. šioje įmonėje paėmusi kreditą anksčiau ji vadinosi Credit24 ir esu jau atsiskaičiusi su šia įmone. Bet pas mane Creditinfo rodo vis tiek įmonėje skolą. Kas čia per nesamonė
mano patarimas jums parašykite laišką i creditinfo ir aprašykite visą situaciją tada pajudės ledai. man tai pbuvo todėl patarimas iš asmeninės patirties
noriu perspėti visus vartotujus ir galimus šioš bendrovės klientus, visada pasitkrinkite ar įmonė nepateikus apie jus manocreditinfo.lt sistemai apie jūsų neva skolą nors jūs jos ir neturite. mano atveju taip ir buvo ir sukapsėjo net 25d. kol pavyko išspreti šį gana rimtą kenkėjiška reikalą, per šias dienas mano kredito reitingas spėjo nukristi i D t.y. pasiekti 58%. tapau blogiečiu kuriam nerekomenduojama suteikti kreditų. nors jokios skolos minėtai "kontorai" neturėjau. o jie tesugebėdavo kiekvieno skambučio metu tik pasakyti "Atsiprašome už nepatogumus"
Baisi firma. Darbuotojai nemandagus..Kol prisiskambini tai reikia laukt 20 min. O kaip esi dirbantis asmuo, tai kaip galima laukti tiek laiko. Zmonai pakalbet su jais neleidzia. Tiesiog baisu. Paprasta klausima uzdaveme kad perskaiciuotu suma su palukanomis, tai atsakymo laukeme lygiai savaite laiko.... Baisu tiesiog baisu...
Tiesiog baisu jusu darbuotojai labai nemandagus jau kelis kartus susiduriau su tuo.Jei jiems taip sunku mandagiai kalbeti su klijantu tegul jie nedirba bus kam dirbti.
Visiskai nevertino savo klientus
BAISU KAS SITOJ FIRMOJ DAROSI!!!! PAEMIAU CREDITA PRADEJO SKAMBINT, LAISKUS RASYNET, BJAURI FIRMA!!!! NEREKOMENDUOJU!!!! NEMANDAGIAI BENDRAUJA!
Ar jums reikia paskolos?
Mes siūlome pigūs ir lengvai internete paskolos svyruoja nuo 3000 iki 10.000.000 JAV dolerių, eurų, GBP, RUBLE tt asmenims bendruomenėje remti savo verslą į didelį aukštį, ir padėti jiems jų kasdieniame gyvenime įvairių, tai kodėl gi ne susisiekite su mumis dabar taikyti.
Paštas: guaranteecreditfirm@gmail.com
Man taip pat nepavyksta niekaip susiekt, nezinau net ka daryt
Nu man su siuo kreditu dabar jau problemos prasidejo. Tris dienas bandau prisiskambint konsultantams, o kaip klausau muzikos po puse valandos ir daugiau, taip ir toliau to tebeklausau. Net nebezinau kur kreiptis dabar, nes as padariau atidejima o jie man is skolos isskaiciavo, kazkokia visiska nesamone ten darosi. Rasiau jiems net laiska prasiau kad susisiektu per 24valandas, bet net i tai nereguoja. Tai net nezinau kokiu veiksmu dabar imtis. Pasiskolinau pirma ir paskutini karta is ju... tikrai be galo nusivyliau.
Naudojausi šitomis kredito paslaugomis, viską grąžinau laiku, ir šiaip ką žinau problemų neturėjau. Viskas kažkaip normaliai buvo :). Kaip dabar nežinau.
Sveiki, mes irgi susidurem su tais credit24 skolintojais, bent 1 diena vieloji susimoket tai jau be perstojo skambineja kol nesusimoki ir visai nerupi kad pas zmones irgi kartais vieluoja atliginimai. Draugas 1 mienesi neturejo is ko susimoketi tai kita mienesi gavo laiska is skolu isjeskoimo imones susitare darbe kad dalimis kuo greiciau nusiustu is algos ta skola tai jau pora mienesiu moka o skola nemazeja ir vis gauna laiskus tuos... Zinotu, kad taip bus su ta paskola neimtu tikrai...
Sveiki kas galite dasidekite kiek nors, kad šitie kreditoriai būtų sunaikinti ir daugiau neapgaudinėtų veikdami psichologiškai žmonių, kreipkitės visi kas nori su jais kovoti. uzburimai@gmail.com neleiskime jiems pelnytis dažniausiai iš žmonių neišprusimo, ar iš užklupusių nelaimių nesėkmių.
Jurgita 2015-03-21 11:30:46
Mums istikus bedai skolinamems is ju 1500 lt. Velavome imoketi tai dabar turim grazinti virs 6000 lt. Kosmosas. Kazin kur galima del to kreiptis? Ar jie taip baudas deda teisetai ?
Tai kiek laiko cia velavote? Metus? Pati kalta..
Labai gera firma visada vedam mokejimus ir jokiu nusiskundimu su draugu neturim jai jus laiku nesumokate ciajusu problemos pries pasirasydami sutarty gerai turit apgalvot argausit nurodytu laiku pajamas aciu uz demesi
Sveiki noriu ir as papasakoti apie šia šaraškinų kontorą. Rekomenduoju niekados neprasidėti su šia įstaiga, aš pasiėmiau kredita ir po kiek laiko norėjau jį visą gražinti, susisiekiau su šios įstaigos darbuotojais ir paaiškines jiems, kad noriu nutraukti sutartį ir sumokėti visą likusią sumą, bet tik mėnesio gale ir noriu sužinoti kokia bus suma. Darbuotoja mane patikino, kad suma yra 385, 81, aš liepos 29 sumokėjau ja ryte, po pietų pažiūrėjau, kad mano paskola yra toliau skaičiuojama ir nėra nutraukta, tada aš susisiekiau su darbuotojais ir paklausiau kodėl toliau skaičiuojamas kreditas ji man pasakė kad mano sutarties nutraukimo terminas baigėsi apie liepos 19 dieną ir aš turiu sumokėti dar 86 eurus kadangi jau 29 d. nors jau buvau sumokėjęs visą sumą kuria man pasakė jų darbuotoja. Liepos 30 d. paskambines vėl norėjau sužinoti kokia jau suma šią dieną. Man pasakė, kad ji yra 10.82 euro. tai per parą sumažėjo nuo 86 eurų iki 10.82 eurų. Aš ją sumokėjau, bet vis dar netikiu, kad jau atsikračiau šios įmonės ir bijau, kad kitą diena prisijungęs prie elektroninio puslapio neišvyščiau dar kokios sumo ir kad sutartis dar nenutraukta. Niekas neprasidėkit su šia kompanija nes yra tikrai normalių ir kompetetingų įmonių su kuriomis man bent jau nebuvo problemų.
sveiki, esu sios imones kliente, ka darysi, pasiskolinau tai turiu grazinti. taciau dabar turiu finansiniu sunkumu ir prasiau kad pakeistu plana, taciau jie visai nereaguoja, nieko, liko 6men kaip nors atsiskaitysiu su jais, bet zmones.... tikrai nepatariu prasideti su kredit24, jeigu turesit bedu pasiskoline, tai tikrai jie nereaguo i tai
odeta 2014-10-22 20:41:49
Matau visi cia nusivyle. a*******i kazkokie, isvis nesamoninga, niekam nepatariu i toki s... iklimpt.
As sutinku su skundais tik del dienu mokejimu nustatymo, atlyginima gaunu 13 prasiau antroje men. puseje, o kai pamaciau plana net plaukai pasistojo gale net gavosi pradzioje menesio, cia keblumas.
nieko nesulaukiau jokiu pinigu. o duomenys lieka pas tuos.. skolintojus.
Sveiki visi.Saugokites credit 24 ir bekit nuo ju kuo toliau.
Nebuvau niekad emus is ju paskolos bet man raso vis zinutes kad susimoket savo skola keistai cia man.
vika 2015-02-03 18:44:50
tai tegu jie pasveria ar tikrai gali duot, nesakykit uz visus, jus neverkslianat, bet zinokit gyvenime visko buna ateis laikas ir jus verksliansit.jai neturit blogo zodzio tai ir tiliekit sau ramiai, kas turi tas ir pasako,
ne ant tryju o ant dvieju metu.tai ir paskociuok, jai ant triju metu tai is vis trygubai.as turiu ta prasme jai siulot su akcija tai ir papildomai duokit su akcija.as tai neimciau jo.o jau tau nebutu pinigu gydimui ka daritum tu?kreipiausi pas juos nes tik jie tokia suma dave bet nepasiziurejo kad mano atlyginimas 600 lt.vat kame reikalas.man kas menesi reikia po 400 lt moketi cia normalu?o dar per tel sutartis darita, jie taip greitai sneka kad nesuprasi jiem gi ko greiciau kad duoti
vika 2015-02-03 18:44:50
nu tai ir sakyk bet tu ir primesk imi1000 per akcija o po to 4000 isviso 5000 tai dar ant triju metu tai ir priauga dar4000 tai ir mastik tai isko jie tada dalins taip visiems ir dar algas visiem moket reikia tai va kur matematika zmogau
sauliax 2015-01-26 22:10:50
sveiki.ko jus cia verkslianat visi jei jums blogas kreditas imkit kitur.o jamant visu pirma pasverkit ar nebus kliuciu atiduot.jei yra kliuciu tai ir neimk.as tai neturiu blogo zodzio apie credit24.iemiau atidaviau ir jokiu problemu....

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%