Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OMG Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OMG Group

Atsiliepimai apie OMG Group, UAB

Parašyk savo nuomonę apie OMG Group, UAB

Teisme gautas administratoriaus prašymas dėl bankroto pripažinimo tyčiniu
Vilniaus apygardos teismas buvusiai UAB OMG GROUP vadovei Janinai Džiautienei skyrė baudą už įmonės dokumentų neperdavimą nemokumo administratoriui
2020-11-25 Vilniaus apygardos teismas buvusiai UAB OMG GROUP vadovei Janinai Džiautienei/ Janinai Jonynaitei/ Janai / gal kitur dar kitaip vadinasi skyrė baudą už įmonės dokumentų neperdavimą nemokumo administratoriui
Teismui pateiktas pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo.
Skolininkui išsiųstas pranešimas dėl reikalavimo įvykdymo bei bankroto bylos iškėlimo, jei reikalavimas nebūtų įvykdytas.
Saulius 2019-06-16 10:40:07
Kada sumokėtsite priteista skolą 7215.54 eurų kuriuos esate man skolingi?
Ir man 1500€ skolingi..
Kada sumokėtsite priteista skolą 7215.54 eurų kuriuos esate man skolingi?
Mano numone, įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų. Įmonės direktorė nesilaiko pažado apmokėti sąskaitos už atliktus darbus.
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų, neapmoka sąskaitų už atliktas paslaugas.
Labai šauni ir graži idėja. Labai džiaugemės savo laimės akmenėliais ir kalėdiniu žaislu. Tikrai turėsi tik mums skirtą ir vienetinį :)
Labai labai dekinga, net pati nezinojau ko noriu, bet su jusu pagalba gavosi viskas labai gerai :)
Dėkoju už profesionaliai atliktas paslaugas. Unikali mintis ir atlikimas. Numeris vienas mano pasirinkime būsite ;). Ačiū !!!

COC Center of commerce
didmenineprekyba.lt

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas.
„COC Center of commerce“ – viena stipriausių didmeninės prekybos ir logistikos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siūlanti plataus spektro prekes dideliais kiekiais. Nuo pirmųjų veiklos dienų pagrindinis mūsų dėmesys buvo skiriamas kliento poreikių realizacijai ir siūlomų prekių kokybei, kas padėjo „COC Center of...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

J. Bidenas pasikalbėjo su V. Putinu: išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui ir susirūpinimą dėl A. Navalno 01-26 21:53
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pasikalbėjo telefonu, antradienio vakarą pranešė Kremliaus spaudos tarnyba ir Baltieji rūmai.
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją 01-26 20:22
Kauno miesto savivaldybė rengiasi perimti Šilainių mikrorajone miesto pakraštyje esančio Linkuvos dvaro teritoriją – tokį sprendimo projektą ruošiamasi teikti Kauno savivaldybės tarybai.
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi 01-26 20:14
JAV Senatas antradienį lengvai patvirtino Anthony Blinkeną valstybės sekretoriumi, jo kandidatūrą parėmus ir įtakingiems respublikonams.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%