VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "Cortleksas" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Cortleksas, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Own your ownership
Po Vilniaus gatves klaidžioja šviečiantis aštuonkojis: ar viešojo transporto reklama išties mirusi?
2021-11-30 12:23

Reklama ant viešojo transporto – puiki prieinamos kainos išorinės reklamos strategija, nes padeda lengvai pasiekti plačią tikslinę auditoriją. Nors paskutiniuoju metu jai tenka atlaikyti iššūkių, viena tarptautinė IT sprendimų kompanija pasiryžo įrodyti tokios mobilios reklamos efektyvumą ir patrauklumą – sostinės gatvėmis riedantį autobusą papuošė bendrovės filosofiją atspindinčiu žaismingu gyvūnu.

Išlikimo kovoje įžvelgia unikalių pliusų

Transporto reklama primena stacionarių lauko stendų funkciją, bet visgi yra kur kas pranašesnė – prekių ženklo informacija juda kartu su tiksline auditorija. Be to, toks reklamos būdas nėra itin brangus, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose gali būti išnaudojamas netgi itin kūrybiškai – pavyzdžiui, viešąjį transportą paverčiant mobiliu meno kūriniu.

Įmonės „Ž. W. K. transportas“ direktorius Tomas Algirdas Vileikis pastebi, kad atsiradus kitoms lauko reklamos formoms (stacionariems lauko stendams ir ypač skaitmeniniams lauko ekranams) reklama ant viešojo transporto tapo mažiau populiari. Savotišku iššūkiu jai tapo ir pastarųjų metų pandemija, kuomet gyventojų judėjimas mieste buvo sustojęs ir reklama paprasčiausiai nepasiekdavo tikslinių auditorijų. Visgi iš naujo atgyjanti mobili reklama, T. A. Vileikio nuomone, artimiausiu metu tikrai nemirs ir kaskart bus vis iš naujo atrandama.

„Reklama ant viešojo transporto ėmė formuotis dar 1989 metais, o mes kaip įmonė šioje rinkoje turime jau beveik 30 metų patirtį. Jei anuomet tai buvo beveik vienintelis reklamavimosi būdas, dabar galimybės gerokai platesnės. Tikriausiai nėra nė vieno didesnio prekių ženklo, kuris nebūtų bent kartą to išbandęs. Paieškojus įdomesnių, drąsesnių mobilios reklamos kampų šiandien galima beveik iš karto džiaugtis apčiuopiamais rezultatais“, – komentuoja T. A. Vileikis.

Per savaitę „Ž. W. K. transportas“ paruošia maždaug 2–3 reklaminius transportus, o vienas klientas tokia reklama tiki ir su „Ž. W. K. transportu“ bendradarbiauja net 18 metų. Tiesa, kūrybinio sprendimo sėkmę visuomet lemia ir tai, ar klientas pasitiki įmonės kompetencija ir įsiklauso į pasiūlymus geriausiam reklamos maketui.

„Vis dėlto tai ne laikraštis, kuriame būtų galima visą informaciją surašyti itin smulkiai. Stambesni ir intriguojantys reklamos sprendimai – visuomet geriausias pasirinkimas tokios formos reklamai“, – pabrėžia įmonės direktorius T. A. Vileikis.

Kūrybiška įmonės reklama sutemus traukia dar labiau

Vienas pastarųjų „kabinančios“ reklamos ant viešojo transporto pavyzdžių priklauso savo poziciją Lietuvoje stiprinančiai tarptautinei informacinių technologijų kompanijai „Cortlex“. Sprendimas papuošti autobusą šviečiančiu aštuonkoju – siekis patraukti gyventojų dėmesį ir supažindinti visuomenę su įmonės vardu bei filosofija.

„Manau, jog viešasis transportas – gana pamiršta mobili reklamos platforma, kurią tikrai galima žaismingai išnaudoti: puošiant miestą, pasakojant istorijas, edukuojant ar dar kitaip stebinant miesto gyventojus. Autobusai ir troleibusai pasitinka daugelį nuo ankstyvo ryto, stovint spūstyje, keliaujant į darbą automobiliu ar pėsčiomis, tad norisi džiuginti vilniečius ir jų vaikus, kviesti nusišypsoti, pastebėjus keliaujantį aštuonkojį“, – dalijasi prekių ženklo Cortlex vadovė Ingrida Kažemėkaitė-Vitkauskienė.

Gyvūnas pasirinktas neatsitiktinai – jis įmonei labai artimas savo išmintimi, individualumu, greita adaptacija ir nebijojimu klysti bei ieškoti geriausių būdų išspręsti iššūkius. Naktį aštuonkojis „atgyja“ šviesą atspindinčiais sprendimais – taip atkleidžiamas IT produktus vystančios įmonės išskirtinumas bei ryškumas.

I. Kažemėkaitė-Vitkauskienė įsitikinusi, jog pasitelkti viešojo transporto reklamą savo matomumui ir žinomumui pagerinti įmanoma veikiant bet kuriame sektoriuje. O naujiems rinkos žaidėjams sprendimas „paeksperimentuoti“ su kiek užmiršta reklamos forma gali tapti netgi labai palankus.

Skaitykite: Po Vilniaus gatves klaidžioja šviečiantis aštuonkojis: ar viešojo transporto reklama išties mirusi? - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Kiti CORTLEKSAS pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Mažeika ir partneriai
Verslo valdymo partneriai

Adresas: Olimpiečių g. 1-49, LT-09235 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos.
Esame efektyvios vadybos ir pokyčių įgyvendinimo profesionalai, turintys didesnę nei 10 metų vadovavimo tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų veiklų įmonėms bei jų padaliniams. Mūsų komandos tikslas – dirbant kartu su įmonių savininkais, vadovais išspręsti pačius sudėtingiausius verslo valdymo klausimus ir...
Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Luxlex MB
Luxlex Law

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisėtvarka.
„Luxlex“ - aukščiausios kvalifikacijos teisininkų komanda, sukaupusi ilgametę darbo patirtį verslo teisės, darbo teisės ir duomenų apsaugos srityse, todėl galime suteikti kvalifikuotą ir profesionalią teisinę pagalbą tiek stambiems, tiek smulkiems verslams. Geras verslininkas nebūtinai yra geras teisininkas, o...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

J. Bidenas telefonu pažadėjo paramą V. Zelenskiui
J. Bidenas telefonu pažadėjo paramą V. Zelenskiui 01-28 06:51
JAV prezidentas Joe Bidenas ketvirtadienį telefonu kalbėdamasis su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu pažadėjo toliau palaikyti jo šalį, išliekant Rusijos įsiveržimo grėsmei, pranešė...
Tvarumas logistikoje: "Lidl" pavyzdžiai, iš kurių naudinga pasimokyti ir kitiems
Tvarumas logistikoje: "Lidl" pavyzdžiai, iš kurių naudinga pasimokyti ir kitiems 01-28 04:29
Norint pažaboti reikšmingą transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) emisiją, savo indėlį stengiasi įnešti ne tik Lietuvos logistikos įmonės, bet ir su šiais verslais...
Kelias į aklavietę
Kelias į aklavietę 01-27 22:48
Metų metais kaitaliojama viešųjų pirkimų (VP) tvarka galiausiai priartino perkančiąsias organizacijas prie savotiškos aklavietės: verslas vis mažiau domisi valstybiniais užsakymais, ypač didelės...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Akcijų kainos

ConocoPhillips 89,66 +2,99%
Microsoft 296,71 +2,85%
Texas Instruments 178,33 +2,51%
Chevron 135,37 +2,02%
Nasdaq 169,50 -3,13%
Goodyear 19,79 -5,63%
Intel 48,05 -7,04%
AT&T 24,25 -8,42%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 5,71 +7,53%
Varis 9728,90 -1,02%
Benzinas 2,39 -4,40%
Apelsinai 0,66 0,00%
Nafta 87,35 +2,04%
Cukrus 0,82 0,00%
Anglis 157,48 -29,86%
Sidabras 24,18 +3,29%