Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę CORAL TRAVEL Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę CORAL TRAVEL Lithuania

Atsiliepimai apie CORAL TRAVEL Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie CORAL TRAVEL Lithuania, UAB

Noriu padėkoti Andriui Palioniui, kuris organizavo mano atostogas Egipte su Coral Travel.Organizuotos ekskursijos labai įdomios.Gidai pateikia daug informacijos, Malonus bendravimas, gera nuotaika.Sekančias atostogas planuosiu tik su Coral Travel ????????
Ačių, Coral Travel, viskas puikiai, gidė, Erika, super????????????
Ačiū Coral Travel Lithuania komandai. Kelionė įvyko sklandi, be jokių problemų. Rūpestis ir globa keliautoju visapusiškai išpildė lūkesčius. Rekomenduoju visu 100 procentu. Sėkmės tolimesniuose sandoriuose.
Blogai. Sedim dabar jau ketvirta valanda Alanijos oro uoste (jau vidurnaktis), nors is Hurgados turejome skristi i Vilniu, ir jau valanda kaip turejome buti namie. Tiesa, is Hurgados lektuvas irgi velavo pora valandu. Viso lektuvo keleiviai dabar susigrude nebaisiai didelej patalpoj prie laipinimo vartu, sedimu vietu neuztemka, zmones tiesiog miega ant zemes. Jokiu paaiskinimu, nieko, skrydis atidedamas kas kart priartejus laipinimo laikui.
Pirma ir paskutine kelione su siuo operatoriumi. Ir visiems linkiu aplenkt juos dideliu ratu.
Poilsis Turkijoj su Coral Travel praejo puikiai. Ypatingas ačiu gidei Erikai. Labai daug informacijos pateikta labai aiskiai. I bet koki klausima būdavo atsakyta nedelsiant. Super gidė. Dar kartą ačiu ir tikimes iki pasimatymo.
Likom sužavėti darbuotojų bendravimu, visada greitai, tiksliai, maloniai atsakė į visus klausimus.
Labai norėčiau išskirti Giedre, kuri mumis rūpinosi Turkijoje, visiems palinkėčiau sutikti tokį žmogų, su didžiausiu rūpesčiu ir kantrybę padėjo išspręsti visus nesklandumus, o kiek dar gavom naudingų patarimų.
Taip pat buvo labai smagu gauti dovanų vėlyvą išsiregistravimą, ypač esant su vaikais.
Tik geriausi atsiliepimai.
Didėlis Ačiū, Coral Travel komandai, padedant praleisti atostogas Turkijoje. Malonu buvo su jumis bendradarbiauti????Visa informacija išdėstoma labai aiškiai ir konkrečiai. Ypač didėlis Ačiū Giedriai♥️Iki pasimatymo ????????
Viskas super, rūpinosi visos kelionės metu kaip priklauso. Būtinai naudosimės šios agentūros paslaugomis dar kartą.
Kiek keliavau su operatoriais tokių dalykų neteko patirti. Vietoj to kad išvežtu bent jau prieš 3 valandas, išvežė iš viešbučio prieš 4 val. ir vietoj to kad vežtų į oro uostą nuvežė į parduotuvę kitam miesto gale (aišku su kosminėm kainom)
Ingrida Rutkauskaitė
2022-01-19 22:05:00 IP 28mcpbpa
Teko keliauti į Egiptą su Coral travel. Kelionės pabaigoje susirgus covid teko likti Egipte. Pagalbos nesulaukėme. sužinojus faktą, jog sergu covid paaiškinimo kaip kas bus ar dėl ko kur kreiptis nesulaukiau. Rašant žinutės atsakinėjama pasyviai. Prašant padėti buvo atsakyta, kad vos ne " jūsų bėdos jus ir spręskite", nei karto ne pasiteiravo kaip jaučiuosi ir ar reikia kokios pagalbos.
Džiaugiuosi, kad viešbučio menedžeris buvo labai rūpestingas ir gelbėjo visais atvejais.
Noriu parašyti neigiamą atsiliepimą apie Coral travel darbuotoją Justiną, dirbančią Egipte, Hurgadoje.Ji negali dirbti su žmonėmis, nes nemoka su jais bendrauti, įžeidinėja ir žmonės vien dėl jos nevažiuoja į kompanijos organizuojamas ekskursijas, kad nereikėtų susitikti ir bendrauti su šia nemalonia darbuotoja. Čia perduodu ir kitų klijentų nuomonę. Jai šiame darbe tikrai ne vieta.
Jau antrą kartą rinkomės Coral Travel įmonę, poilsiui Turkijoje. Pirma kelionė buvo puiki, aptarnavimas puikus. Antra kelionė prasidėjo su šiokiais tokiais nesklandumais, pirkome kelialapį su viskas įskaičiuota, tame tarpe ir gultai bei skėčiai papludyje. Dar prieš perkant kelionę papildomai per jų Facebook paskyrą pasitikslinome ar tikrai viskas įskaičiuota, patvirtino kad taip, viskas nemokama tame tarpe ir paplūdimio gultai bei skėčiai. Nuvykus sužinojome kad visa tai mokama, susisiekus su Coral Travel jie užregistravo įvykį ir liepė pasiskambinti Turkijoje esančiais jų atstovais. Paskambinus turikšku numeriu, atsiliepė mergina kuri pažadėjo išsiaiškinti šią situaciją ir perskambinti. Perskambino po kelių valandų, ir jau nebuvo tokia maloni. Prisiėmė kaltę, kad taip čia Coral Travel klaida, bet viešbutis neteikia nemokamai paplūdimo gultų ir skėčių. Atsiprašome už nesklandumus, bet niekuo padėti negalime. Tuo viskas ir baigėsi, atvykus gidei, pakalbėjus su ja supratome, kad tikrai nieko neišsireikalausime, yra kaip yra.
Neesmė čia susimokėti už tuos gultus, ne čia bėda. Bėda, kad parduodamos paslaugos kurių nėra, t.y. nemokama tampa mokama ir niekas už tai atsakomybės neprsiima. Šioje vietoje likome apgauti ir su sugadinta pirma atostogų diena.
Pasirinkome Coral Travel per tarpininkus Travel Tour. Kelionės organizavimas buvo sklandus. Buvo aišku dėl dokumentų, skrydžių laikų. Kelionė pirmyn buvo sklandi. Pasitiko ir nuvežė į viešbutį. Tačiau kelionė atgal vos nesugriuvo, nes mus kuravusi Coral atstovė nepateikė aiškios išvykimo iš viešbučio informacijos, jos nepatikslino laiku, nors visus kontaktus susirinko susitikimo metu. Buvome nemaloniai apkaltinti, kad iš anksto nesitikslinome. Klaidingai informavo, kad autobusas turėjęs mus paimti iš viešbučio jau išvyko, nors pasirodo jis vėlavo mus paimti. Patyrėme nemalonų kelionės užbaigimą su kaltinimais į mūsų pusę ir klaidinga informacija.
Super kelioniu agentura. Skridome i turkija tai uzsisakem eco klase skristi tai gavom bussnis klase tai buvo auksciausia klase. Visi skrydziai yra su turkis airline. As kaip aukstas zmogus tai kojom vietos buvo daugiau nei reik verslo klaseje. Bet kiek maciau eco klasei ir sedeciau patogiai. Kelione neprailgo nes visi turi po televizoriu ir isgalina ausines ir yra pilna filmu ir filmuku. Didelis pliusas coral travel nes isvykimas anksti o pasiema labai velai tai gauni papildomu valandu atostogauti.
Pirmą kartą pasirinkome naują operatorių Coral Travel, kuris tikrai nenuvylė.Skrydis puikus su Turkish airlines.Rekomenduoju!
Skridome į Turkiją.Nuskridus mus pasitiko be galo miela, besišypsanti gidė Sonata, kuri lydėjo mus į viešbutį.Nuvykome į savo viešbutį "The garden beach"{Konaklis).Viešbutis visiškai neatitiko mūsų lūkesčių, negavome to ką pirkome ir kas buvo aprašytą viešbučio puslapyje, Buvome labai nusivylę. (turkijoje buvę daug kartų ir visad buvome patenkinti).Be galo esame dėkingi nuostabiai atstovei Sonatai, kuri operatyviai reagavo į mūsų problemą. T.pat lb dėkingi Laurai (guest relation) ir visai komandai, kad vėliau gavome kitą viešbutį, "Palmeras beach", kuriame jau pradėjome atostogauti:).Viešbutis nedidelis, žalia nedidukė teritorija, bet visko užtenka, ypač tinka su mažais vaikais.Vyko renginiai, putų šou.Viskas puiku.Aplink yra kur išeiti.
Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų rūpestį, pagalbą.Didžiausios sėkmės!
Coral Travel su Turkish airlines puikus pasirinkimas! Rekomenduojame!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%