Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Consilium optimum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Consilium optimum

Atsiliepimai apie Consilium optimum, UAB

Fastlink

Spartu ir patikima
Parašyk savo nuomonę apie Consilium optimum, UAB

darbuotojo draugas
2021-03-02 15:13:44 IP 66gka7jk
atsibodo visur naudojama reklama - šeškinės poliklinikoje, ant laiptinių durų, pašto dėžutėje. Paslaugos nėra tokios geros kaip reklamuojama - tą rodo ir begalė atsiiepimų socialiniuose tinkluose, rekvizituose. Kiek pristatė buvęs darbuotojas- gana dažna darbuotojų kaita- daug pasako apie darbo kultūra šioje įstaigoje. Tą patvirtina ir skiltis rekvizitai.lt, , darbuotojai"
Kiek žinau internetas perkamas iš telia - todėl geriau vos vos brangiau sumokėti ir turėti kitą internetą ir paslaugas
Žmonės, bėkite nuo tokių paslaugų! Žiūrėti televizijos neįmanoma, stringa.5 min parodo po to 10 min būna uzstrigusi tv. Paskambinau pasakė, tai kad susitaikyt su tuo, nes nėra ko norėti iš belaidės tv. Parašiau prašymą nutraukti sutartį, nes nepraėjo 14 dienų, jokio atsakymo, jokios informacijos telefonu negavau, matau laukia ilgas pykčio kelias.. Nuoširdžiai aš jums sakau, neprasidekite su jais.
Paslauga teikiama Zarasuose, tik 2 mėn. esu labai nepatenkintas TV kokybe ypač vakare. Vaizdas pastoviai stabdomas.
Jūsų konsultantų pasiūlymai:
Pirkti pas jus priedėlio antenas. Ar tai bėda?
Keisti priedėlio vietą. Ar iki vakaro vieta bloga?
Vakare per daug prisijungusių!!
Ar apie paslaugų kokybę Zarasuose žinojote? Jei taip, kodėl prieš teikiant paslaugas nebuvau perspėtas?
Jei kokybė nepasikeis, jūsų paslaugų atsisakau.
Sveiki, kai paemi pabandyti viskas veikia superiniai.Pasirasius sutarti, visiskai neimano ziureti, viskas stringa, jokio filmo negali nrm pasiziureti....Zodziu....
Remigijus 2020-10-15 21:49:00
Kol dar strigo filmai, laidos kentėjau, bet kai neina krepšinio pažiūrėti, tai man jau persipildė kantrybės taurė. Baigsis sutartis ir be jokių diskusijų bus viso gero. HD irgi rodo prastesnę kokybę nei per tv anteną. Prarasite visus klientus su tokių savo darbu.
Futbolą reikia žiūrėti, ne krepšinį. O šiaip tai bent jau aš esu visai patenkintas paslaugomis. Taip, kartais pastringa, tačiau esu keitęs daug tiekėjų ieškodamas optimaliausio varianto ir kol kas lieku prie fastlink. Nors visur panašiai, bet kai kur ir prasčiau, jei atvirai. Beje, aptarnavimas labai šaunus.
Andrius 2020-11-25 15:37:52
Uzsisakem mobiluji interneta+tv. Pirmas dvi savaites lyg ir viskas tvarkoj buvo, anksciau naudojomes 7 metus laidini interneta tai puse velnio dar buvo, dabar isigyjus mobiluji+tv tai po 2 savaiciu pradejo lagint stipriai ypac vakarais, hd kanalu neimanoma ziuret pixelius rodo, darbuotojo paklausus kas cia per nesamone sake, kad reikia pakeist vieta huawei nes negaudo interneto, tai jaigu ryte diena interneto greitis didelis o vakare sudinas prie ko cia ta vieta?? Cia jus savo srautus tvarkykite jai neatlaiko didelio zmoniu prisijungusiu kiekio tai prie ko cia priedelio vieta? Per pirmas 2 savaites rekomendavau draugam, dabar gailiuosi, jai nesusitvarkys artimiausiu metu nutrauksim sutarti, aptarnavimas irgi ne is geriausiu, pats darbuotojas nieko nenori padet jai nori atsisakyt pasiskaitykit sutarti iskart sako, kartais paraso jusu adrese gedimas vakare, nors istikruju raso visiems, pazystami irgi sake, apsimeta kad kazka tvarko nors istikruju nieko nedaro ir tas pats per ta pati
Laba diena, Andriau,
Dėkojame, kad išsakėte savo nuomonę ir nuoširdžiai apgailestaujame, jeigu Jūsų pokalbis su įmonės darbuotoju nebuvo malonus. Kas dėl 4G mobilaus interneto ir jo spartos, tai interneto sparta priklauso nuo daugelio veiksnių, tarp jų pati vieta, kurioje stovi maršrutizatorius ar pajungtų įrenginių skaičius bei duomenų srauto naudojimas. Susisiekite su mumis telefonu +37052484449 arba el.paštu info@fastlink.lt ir detaliau dar kartą galėsime aptarti Jūsų situaciją.
Laba diena, Remigijau,
Susisiekite su mumis telefonu +37052484449 arba el.paštu info@fastlink.lt ir detaliau galėsime aptarti Jūsų situaciją bei padėsime ją išspręsti.
Laba diena, Remigijau,
danuta 2020-09-17 16:20:58
neimanoma ziuret tv streikuoja visi kanalai
Laba diena, Danuta,
Susisiekite su mumis telefonu +37052484449 arba el.paštu info@fastlink.lt ir detaliau galėsime aptarti Jūsų situaciją bei padėsime išspręsti ją.
neimanoma ziuret tv streikuoja visi kanalai
Kestutis 2020-09-15 22:35:56
Kreipiausi i ofisa, kad siustuvas kartais nesuveikia, mane apkaltino kad ji sugadinau nes yra didelis nusidevejimas per 3m..Logiškai mastant, as vel pratesiau tv sutarti, tai man tureje faslink duoti vel nauja siustuva arba...naudotis senu, kol jis suges visai.Gavosi kitaip, per 3m.tas siustuvas jau gaunasi mano (uz ji nemokejau) o tolesne priežiura/remontas -mokamas.Jei ginčisies-technikai grubiai pareikalaus "varyt" iš ofiso.Vat tokia toji fastlink...arba, kai kurie joje dirbantys darbuotojai...BAISU!: (
Dėkojame, kad išsakėte savo nuomonę. Atsiprašome jei Jūsų pokalbis su įmonės darbuotoju nebuvo malonus.Tikimės, kad galėsime dar kartą su Jumis aptarti šį klausimą ir išspręsti jį.
Edvinas 2020-08-31 20:55:23
šokas!!! Žiūrime su šeima atsisukę tv3 filmą "pi gyvenimas" kai is niekur nieko keliom sėkundėm isijungė pornas visoje kulminacijoje!!!! Buvom šokiruoti nes šalia ziūrėjo 4-etis sūnus!
Atsiprašome už patirtus nemalonius įspūdžius ir ačiū, kad pranešėte. Norime detaliau aptarti šią situaciją ir išsiaiškinti priežastis, kurios galėjo įtakoti tokį nesusipratimą. Susisiekite su mumis tel. 852484449 arba el.paštu info@fastlink.lt.
Darius 2020-08-04 17:30:52
Baikite skambinti siulyti savo paslaugas
Vaikiskus zaidymus zaidziate
Savo zmones apmokinkite bendravimo
dėkojame, kad išsakėte savo nuomonę. Atsiprašome jei Jūsų pokalbis su įmonės darbuotoju nebuvo malonus. Jeigu ateityje turėsite klausimų, susisiekite su mumis telefonu 37052484449 arba el.paštu info@fastlink.lt
Fastlink
Laima 2020-07-04 18:04:15
Šeštadienis. Jau 18 val. vakaro. Interneto nėra nuo ryto. Apie prisiskambinimą nėra net kalbos - įjungta programėlė, kad jie labai užimti ir atsiliepti negali. Internetas dingsta nuolat. Paskambinus, jei atsiliepia, tai kažkokie nepraustaburniai pacanai ima aiškinti, kad mes patys kažką ne taip sujungėm, ar išjungėm ir todėl nėra interneto. Susigadini visus nervus, kol išsireikalauji iš pienburnių, kad sutvarkytų internetą. Po savaitgalio kreipsimės į Vartotojų teises.
dėkojame už išsakytą nuomonę ir pastebėjimus. Atsiprašome ir nuoširdžiai apgailestaujame, kad Jūsų pokalbis su įmonės darbuotoju nebuvo malonus. Tikimės, kad ateityje, bendravimas su vadybininkais arba techninio skyriaus darbuotojais bus sklandus ir norėsite pratęsti pokalbį. Jeigu turėsite klausimų, susisiekite su mumis telefonu 37052484449 arba el.paštu info@fastlink.lt
Baikite skambinti siulyti savo paslaugas
Vaikiskus zaidymus zaidziate
Savo zmones apmokinkite bendravimo
Gyvename soduose, internetas ir televizija veikia labai gerai, neturime jokių priekaištų. Kaina irgi tenkina!
Mums labai patinka Fastlink'as. Jie tikrai stengiasi, gal kartais ne viskas pavyksta taip, kaip norėtų. Norime padėkoti Aleksandrui Bankauskui - tai puikus meistras, taktiškas, mandagus ir sumanus. Padarė savo darbą ir dar gavome krūvą gerų patarimų. Tokiais darbuotojais kiekviena įmonė didžiuojasi. Dar kartą Jums dėkojame, Aleksandrai ir didelės sėkmės linkime.
Chamų, melagių ir a******ų kontorėlė
Pasirasysite sutartį- paslaugų neteiks, o kartodami " pasirašėte sutartį" reketuos
Sugaišite daug laiko su advokatais ir teismais arba susimokėsite už neteikiamas paslaugas
Tragiška paslaugų kokybė. Interneto greitis 5x mažesnis nei turėtų būti, tik - 20mbps. Tuo tarpu sutartyje nurodoma 100/100 mbps interneto sparta. Televizija ir internetas pastoviai trūkinėja, ypatingai savaitgaliais! Prisiskambinti iki jų niekad neįmanoma. š*******o kontora.
Televizja pastoviai stringa, PASTOVIAI bet kai jos daug neziuriu tai kazkaip dar puse velnio uz ta kaina, bet fastlinko vadybininkai perzenge lazda padavus tyliai anstoliams uz nesumoketa skola, kai pries tai kalbejau telefonu klausdama apie skola ir sumokejau ta nurodyta suma ir po poros men kaip perkunas is gedro dangaus anstoliai... Vadybininke keleta dienu vis bande man suversti kad as blogai supratau ar visai net neklausinejau. APGAILETINA
Interneto kokybe prasta, vakarais visai neimanoma nauduotis, tv tas pats, vaizdas stringa, vakarais neimanoma net zinias pasiziuret

Pries pasirasant sutarti isbandykit
Dar vis be interneto.
11:15, vel dingo internetas.
Internetas gal dar ir veikia pusėtinai bet televizijos įranga yra tiesiog tragiška, distancinis su priedėliu kartu veikia kažkokiu tikimybių teorijos principu, gal pavyks kanalą perjungti o gal ir ne... sutartis mano 24 men, praėjo 18 men varguose. Ir jokių būdu pas juos neliksiu nei dienos ilgiau nei sutartyje numatyta. Geriau brangiau ir pas kitus tiekėjus.
20 val, vel sreikavo. Dabar ok
19:45 dingo internetas, vis dar nėra.
š*******o kontora sau rašanti atsiliepimus. Dings internetas ir su sparčiuoju planu. Eilinį kartą šiandien dingo internetas, vėl užsilenkė net fastlink puslapio nekrauna, gal jau su visam užsilenks?
NEREKOMENDUOJU!!!
Kiekvieną savaitgalį stringa arba dingsta internetas, prisikambinti jiems neina, anksčiau kai skambindavau pastoviai pas juos savaitgaliais tvarkymo darbai, niekada neatskambina pasiteirauti ar jau viskas gerai, o dabar iš vis atjungtas telefonas. Būna ir darbo dienomis neleidžia atsisukti laidų, nerodo netgi jų. Jų svetainėje atsiliepimai padirbti, facebooke net nėra skilties jo parašyti, ką aš galiu pasakyti, gudrus.
Bendradarbiaujame jau daug metų, kokybės ir kainos santykis labai geras, pasitaiko trikdžių, kaip ir pas kiekvieną tiekėją, bet viskas labai greitai yra sutvarkoma. Iš bendravimo matome kad labai stengiasi. Iš mūsų patirties vertina klientą ir niekad nesijautė kad esame jiems tik skaičių. Veikia puikiai, pasiėmę esame sparčiausią rinkinį. Rekomenduoju visiems !
Katastrofa. Eilini karta dingo internetas, nekalbant apie interneto greiti. Bandziau priskambinti bendru telefonu, kuris pasirido yra atjungtas. Tai jau dabar laukti pirmadienio??? Juokaujat. Kaip tik si menesi baigiasi sutatis. Teks velniop nutraukti. Jau nusibodo tie striginejimai ir jokios pagalbos nesualukimo. Turejau uzsilikusi ju meistro telefona, tai paskambinau jam, atsiliepe bet niekuo padet negalejo nes jau nedirbo, tik tikrai labai mandagiai pasiule skambinti i ofisa, bet kaip susisiekti kai telefonas atjungtas. Esu vienas pirmuju klientu sioje imoneje, mokama visada i prieki kelis menesius ir ka ir nieko. Ka jums galiu pasakyti reiks ieskoti kito varianto, o gaila, nes pradzia buvo visai nebloga.
Tiesiog apgailetina televizija. Stringa kasdiena ir niekaip negali pataisyti. Kai paskambinu, sako, kad viskas yra gerai ir viskas turi veikti puikiai. Tipo, uzregistruoja problema, bet niekada nepaskambina pasiteirauti ar pagerejo TV rysys. O jis kaip buvo apgailetinas taip ir liko.
Dziaugiuosi, kad iki sutarties pabaigos liko vos keli menesiai ir atsisakysiu.
O kitiems, nerekomenduoju Fastlink TV.
Kas liecia interneta, veikia normaliai. Nors ir su juo buna laikinu bedu.
Nežinau kodėl tiek nepatenkintų vartotojų, bet apie šią įmonę taip nepasakyčiau. Bendradarbiaujame jau kelintus metus, būna trikdžių kas dėl televizijos, bet viskas labai greitai yra sutvarkoma. Internetas veikia puikiai, gal dėl to, kad pasiėmė esam spartesni rinkynį. Rekuomenduoju visiems !
Kol masiškai klientai nepradės atsisakyti paslaugų, tol nieko ir nebus. Šitas operatorius tvirtina, kad niekada gedimų nebūna, bet lūžta internetas ir televizija nekokybiška. Dasiskambinusiam reikėjo paklaust ar vėl darbuotojas ne tą kabelį ištraukė
Panasu mires visas fastlink tinklas, net ju webo nekrauna: http://www.fastlink.lt/
Sakot, "spartu ir patikima"?
Tai tik skambi frazė... Deja, visiškai nepatikima. Nuolat vyksta tinklo sutrikimai, kai klientas lieka be interneto ir tv.
Paskambinus, įsijungia atsakiklis su įrašu, kuris tik atsiprašo už nepatogumus. Jokio paaiškinimo iki kada nebus ryšio ar pan.
Nepatikima įmonė. Tikrai keisiu. Atsibodo.
Esu Jūsų klientas gal 10 metų. Kaip taisyklė už paslaugas sumoku iš karto už metus. Televizija manęs daug ir nedomina, bet interneto greitis siaubingas. Užsisakęs 100 mb./s kiek matuoju 40 mb/s daugiau nebūna, o kartais tik 15-20 mb/s..Nebeimanoma paprasčiausių tinklalapių skaityti. Pakentėsiu šiais metais, bet ateityje ieškosiu kokybiškesnio tiekėjo.
Nerekomenduojama kontora. Požiūris į klientą apgailėtinas.
Esu labai nusivylusi šios įmonės darbuotojų nesugebėjimu bendrauti su klientais. Buvome vieni pirmųjų šios įmonės klientų, kai ji dar tik kūrėsi. Turėjome sudarę ne vieną sutartį. Keičiant gyvenamąjį būstą nuvažiavome pas juos vienos iš sutarčių. Sutvarkėme sutarties nutraukimo dokumentus ir buvo pažadėta, kad atsiųs galutinę atsiskaitymo sąskaitą elektroniniu paštu. Kurios beje taip ir nesulaukėme, tačiau po kurio laiko sulaukėme anstolių rašto. Žinoma, turėjome susimokėti ir mokesčius anstoliui, o iš Fast link nesulaukėme net atsiprašymo, kad pamiršo atsiųsti sąskaitą. Visada apie 10 metų tiksliai pagal grafiką mokėjome, turbūt net pavėlavę nesame nė karto, todėl manau buvome nusipelnę bent žmogiško atsiprašymo. Tačiau jų buhalterės nuomone kalti buvome mes:) Ir iš vis manau, jiems įdomus tik naujo klientai. O su senais ir nesiskaitoma, bendraujama labai nenoriai. Dabar jau keli metai esame sudarę sutartis su kitu paslaugų tiekėju ir bendravimo problemų tikrai neturime, o visi Fastlink lankstinukai iš pasšto dėžutės keliauja į šiukšlių dėžę.
Rageli nekelia, paslaugos kainuoja tiek pat kiek pas Skynet, kokybe prasta, fabijoniskuose daugiabuti isikure ofise, 3 kambariu bute, tai viskas pasako apie juos!
Dėl paslaugų kokybės nieko pasakyti negaliu, nes jų tiesiog nepavyko užsisakyti. Pateikėme užsakymą internetu, tačiau dvi dienas nepavyko susisiekti - telefono niekas nekelia. Tai mums pasirodė visai ne FAST, tad tenka ieškoti kitų tiekėjų, kuriems nauji klientai įdomūs.
Visą Velykų savaitgalį televizija neveikia. Nuo šeštadienio prisiskambinti neįmanoma. Tragedija!!! Neprasidėkit!!!
LabaI blogai. Internetas pastoviai dinginėja ir kaltų niekad nėra. Niekam nerekomenduoju.
Mantas 2017-10-11 14:53:12
Laba diena, Liudai,

Gaila, jog mūsų bendradarbiavimą baigėte tokiais įspūdžiais, tačiau komentarai dėl paslaugų kokybės yra labai abstraktūs ir mažai tikėtina, jog tai yra tiesa.
Apie skolą jus informavome, tačiau mokėjimo negavome, todėl, kaip yra įprasta tiek mūsų tiek bet kurioje kitoje įmonėje, skola buvo perduota skolų išieškojimo įmonei.
Šiuo metu skola jau yra apmokėta, o sutartis nutraukta, todėl linkime jums sėkmės ir laukiame sugrįžtant ateityje.
mantui ir "slow" link kolektyvui:
Mantai, atsakau į tavo argumentus dėl interneto kokybės (čia jūsų klientų paslaugų įvertinimas:
Ir dar sykį užduodu klausimą: ar galima atiduoti savo klientą skolų išieškojimo kontorai dėl 7 eurų skolos? Ar pats supranti, kad kiekvienas "fast" link klientas, kuris, kaip mano pavyzdžiu skolingas 7 eurus, yra paduodamas jūsų samdomai julianus kontorai, o ji užfiksuoja jį kaip didžiausią skolininką ir tai po to atsispindi jo kreditingumo istorijoje, o taip pat susimoka dar didesnę sumą nei visa skola "skolos" isieskojimui!!???
Tiesa, trup. Info apie jus: 2017-09-19 aš jums išsiunčiau el. laišką su pirmosios sutarties nutraukimu, negavęs jokių žinių iš jūsų, pats pasiskambinau į jūsų kontorą pakartotinai priminti, kad malonėtumėte atsakyti į mano siųstą laišką. Pasirodo, niekas net nebuvo pradėjęs vykdyti mano prašymo sutarties nutraukimui. Po beveik kelių savaičių gavau sąskaitą, kurioje buvo nurodyta apmokėti už pilno rugsėjo mėnesio paslaugas. Paskambinus man buvo pasakyta, kad padarė klaidą ir sąskaita bus išrasoma pakartotinai. Praėjus dar kiek laiko (2017-10-02) ji buvo israsyta ir ją sumokėjau tą pačią dieną. Taip pat, 2017-09-28 į mūsų susirašinėjimus pasijungė jūsų "julianai" su savo grasinanciais laiškais ir reikalavimais papildomų pinigų.....:) Zdz, siūlyčiau pradėti dirbti patiems ir komunikuoti su savo klientais, nes po kurio laiko, manau, nebeliks su kuo komunikuoti.
Sėkmės, o jums jos tikrai prireiks
Jurgita 2017-09-26 14:29:21
Siaubingesnio interneto neesu turėjusi. Pastoviai dinginėja ryšys, apie filmų žiūrėjimą nėra nė kalbos - viskas ištisai stringa. O jau greitis... Patariu geriau neprasidėti, nes dingus internetui ar televizijai neįmanoma prisiskambinti į klientų aptarnavimo skyrių. trumpai drutai - PASKUTINIS Š....
Laba diena, Jurgita,

Jei nutiko taip, jog nuolat susiduriate su nesklandumais, o su klientų aptarnavimo skyriumi nepavyksta susisiekti, informuokite mus el. paštu info@fastlink.lt ir mes su jumis susisieksime bei išsiaiškinsime, kodėl taip galėjo nutikti.
blogai 2017-10-09 23:00:21
Gėda FAST LINK!!!. Buvau vienas iš pirmųjų šios įmonės klientų, turėjau su jais pasirašęs kelias sutartis, nors jos teikiamų paslaugų kokybė, toli gražu, nebuvo aukšto lygio: interneto ryšys veikė dar pusėtinai, bet skaitmeninė televizija veikdavo panašiai tiek kiek ir neveikdavo, bet daugelį metų naudojausi jų teikiamomis paslaugomis. Tačiau neseniai gavau iš jų samdytos antstolių įmonės grasinimą, kad esu skolingas 7 eurus. I tai nepažiūrėjau rimtai, netikėjau, kad 7 eurų skola gali kam nors sukelti tiek rūpesčių, bet pasirodo, Consilium optimum akimis aš baisus skolininkas, iš kurio skolas reikia išsimušti pasitelkiant antstolių kontorą :) tad susimokėjau aš tuos 7 eurus ir gavau dar 8 eurų baudą iš jų antstolių UAB Julijanus. Šiuo metu pasirašiau sutartį su kita interneto paslaugų įmone, kurios neminėsiu, ir esu tikrai patenkintas jų paslaugomis. Tiesa, paslaugų kaina skiriasi 2 eur į didesnę pusę, bet kokybė - visa galva aukščiau. Bėkit nuo jų kuo toliau.
Laba diena, Liudai,

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Teismas: Lietuvos bankas turi sumokėti K. Ramonui 35.000 Eur
Teismas: Lietuvos bankas turi sumokėti K. Ramonui 35.000 Eur 03-05 17:18
Lietuvos bankas (LB) turi sumokėti 34.900 Eur kompensaciją 2011-aisiais atleistam Kredito įstaigų priežiūros departamento direktoriui Kazimierui Ramonui, nusprendė teismas.
D. Grybauskaitė: komunikacija apie vakcinas nevyksta, o pats procesas – chaotiškas 03-05 16:46
Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad komunikacija apie skepijimą nuo COVID-19 nacionaliniu lygiu praktiškai nevyksta, o pats skiepijimo procesas – chaotiškas.
Vilniaus Sapiegų parko architektūros konkursui – viena idėja
Vilniaus Sapiegų parko architektūros konkursui – viena idėja 03-05 16:09
Penktadienį pasibaigusiame sostinės Sapiegų parko architektūros konkurse sulaukta vienos idėjos. Mindaugas Pakalnis, vyriausiasis miesto architektas, teigia esąs nusivylęs.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%