Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Consilium optimum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Consilium optimum

Atsiliepimai apie Consilium optimum, UAB

Fastlink

Spartu ir patikima
Parašyk savo nuomonę apie Consilium optimum, UAB

Baikite skambinti siulyti savo paslaugas
Vaikiskus zaidymus zaidziate
Savo zmones apmokinkite bendravimo
Šeštadienis. Jau 18 val. vakaro. Interneto nėra nuo ryto. Apie prisiskambinimą nėra net kalbos - įjungta programėlė, kad jie labai užimti ir atsiliepti negali. Internetas dingsta nuolat. Paskambinus, jei atsiliepia, tai kažkokie nepraustaburniai pacanai ima aiškinti, kad mes patys kažką ne taip sujungėm, ar išjungėm ir todėl nėra interneto. Susigadini visus nervus, kol išsireikalauji iš pienburnių, kad sutvarkytų internetą. Po savaitgalio kreipsimės į Vartotojų teises.
Gyvename soduose, internetas ir televizija veikia labai gerai, neturime jokių priekaištų. Kaina irgi tenkina!
Mums labai patinka Fastlink'as. Jie tikrai stengiasi, gal kartais ne viskas pavyksta taip, kaip norėtų. Norime padėkoti Aleksandrui Bankauskui - tai puikus meistras, taktiškas, mandagus ir sumanus. Padarė savo darbą ir dar gavome krūvą gerų patarimų. Tokiais darbuotojais kiekviena įmonė didžiuojasi. Dar kartą Jums dėkojame, Aleksandrai ir didelės sėkmės linkime.
Chamų, melagių ir a******ų kontorėlė
Pasirasysite sutartį- paslaugų neteiks, o kartodami " pasirašėte sutartį" reketuos
Sugaišite daug laiko su advokatais ir teismais arba susimokėsite už neteikiamas paslaugas
Tragiška paslaugų kokybė. Interneto greitis 5x mažesnis nei turėtų būti, tik - 20mbps. Tuo tarpu sutartyje nurodoma 100/100 mbps interneto sparta. Televizija ir internetas pastoviai trūkinėja, ypatingai savaitgaliais! Prisiskambinti iki jų niekad neįmanoma. š*******o kontora.
Televizja pastoviai stringa, PASTOVIAI bet kai jos daug neziuriu tai kazkaip dar puse velnio uz ta kaina, bet fastlinko vadybininkai perzenge lazda padavus tyliai anstoliams uz nesumoketa skola, kai pries tai kalbejau telefonu klausdama apie skola ir sumokejau ta nurodyta suma ir po poros men kaip perkunas is gedro dangaus anstoliai... Vadybininke keleta dienu vis bande man suversti kad as blogai supratau ar visai net neklausinejau. APGAILETINA
Interneto kokybe prasta, vakarais visai neimanoma nauduotis, tv tas pats, vaizdas stringa, vakarais neimanoma net zinias pasiziuret

Pries pasirasant sutarti isbandykit
Dar vis be interneto.
11:15, vel dingo internetas.
Internetas gal dar ir veikia pusėtinai bet televizijos įranga yra tiesiog tragiška, distancinis su priedėliu kartu veikia kažkokiu tikimybių teorijos principu, gal pavyks kanalą perjungti o gal ir ne... sutartis mano 24 men, praėjo 18 men varguose. Ir jokių būdu pas juos neliksiu nei dienos ilgiau nei sutartyje numatyta. Geriau brangiau ir pas kitus tiekėjus.
20 val, vel sreikavo. Dabar ok
19:45 dingo internetas, vis dar nėra.
š*******o kontora sau rašanti atsiliepimus. Dings internetas ir su sparčiuoju planu. Eilinį kartą šiandien dingo internetas, vėl užsilenkė net fastlink puslapio nekrauna, gal jau su visam užsilenks?
NEREKOMENDUOJU!!!
Kiekvieną savaitgalį stringa arba dingsta internetas, prisikambinti jiems neina, anksčiau kai skambindavau pastoviai pas juos savaitgaliais tvarkymo darbai, niekada neatskambina pasiteirauti ar jau viskas gerai, o dabar iš vis atjungtas telefonas. Būna ir darbo dienomis neleidžia atsisukti laidų, nerodo netgi jų. Jų svetainėje atsiliepimai padirbti, facebooke net nėra skilties jo parašyti, ką aš galiu pasakyti, gudrus.
Bendradarbiaujame jau daug metų, kokybės ir kainos santykis labai geras, pasitaiko trikdžių, kaip ir pas kiekvieną tiekėją, bet viskas labai greitai yra sutvarkoma. Iš bendravimo matome kad labai stengiasi. Iš mūsų patirties vertina klientą ir niekad nesijautė kad esame jiems tik skaičių. Veikia puikiai, pasiėmę esame sparčiausią rinkinį. Rekomenduoju visiems !
Katastrofa. Eilini karta dingo internetas, nekalbant apie interneto greiti. Bandziau priskambinti bendru telefonu, kuris pasirido yra atjungtas. Tai jau dabar laukti pirmadienio??? Juokaujat. Kaip tik si menesi baigiasi sutatis. Teks velniop nutraukti. Jau nusibodo tie striginejimai ir jokios pagalbos nesualukimo. Turejau uzsilikusi ju meistro telefona, tai paskambinau jam, atsiliepe bet niekuo padet negalejo nes jau nedirbo, tik tikrai labai mandagiai pasiule skambinti i ofisa, bet kaip susisiekti kai telefonas atjungtas. Esu vienas pirmuju klientu sioje imoneje, mokama visada i prieki kelis menesius ir ka ir nieko. Ka jums galiu pasakyti reiks ieskoti kito varianto, o gaila, nes pradzia buvo visai nebloga.
Tiesiog apgailetina televizija. Stringa kasdiena ir niekaip negali pataisyti. Kai paskambinu, sako, kad viskas yra gerai ir viskas turi veikti puikiai. Tipo, uzregistruoja problema, bet niekada nepaskambina pasiteirauti ar pagerejo TV rysys. O jis kaip buvo apgailetinas taip ir liko.
Dziaugiuosi, kad iki sutarties pabaigos liko vos keli menesiai ir atsisakysiu.
O kitiems, nerekomenduoju Fastlink TV.
Kas liecia interneta, veikia normaliai. Nors ir su juo buna laikinu bedu.
Nežinau kodėl tiek nepatenkintų vartotojų, bet apie šią įmonę taip nepasakyčiau. Bendradarbiaujame jau kelintus metus, būna trikdžių kas dėl televizijos, bet viskas labai greitai yra sutvarkoma. Internetas veikia puikiai, gal dėl to, kad pasiėmė esam spartesni rinkynį. Rekuomenduoju visiems !
Kol masiškai klientai nepradės atsisakyti paslaugų, tol nieko ir nebus. Šitas operatorius tvirtina, kad niekada gedimų nebūna, bet lūžta internetas ir televizija nekokybiška. Dasiskambinusiam reikėjo paklaust ar vėl darbuotojas ne tą kabelį ištraukė
Panasu mires visas fastlink tinklas, net ju webo nekrauna: http://www.fastlink.lt/
Sakot, "spartu ir patikima"?
Tai tik skambi frazė... Deja, visiškai nepatikima. Nuolat vyksta tinklo sutrikimai, kai klientas lieka be interneto ir tv.
Paskambinus, įsijungia atsakiklis su įrašu, kuris tik atsiprašo už nepatogumus. Jokio paaiškinimo iki kada nebus ryšio ar pan.
Nepatikima įmonė. Tikrai keisiu. Atsibodo.
Esu Jūsų klientas gal 10 metų. Kaip taisyklė už paslaugas sumoku iš karto už metus. Televizija manęs daug ir nedomina, bet interneto greitis siaubingas. Užsisakęs 100 mb./s kiek matuoju 40 mb/s daugiau nebūna, o kartais tik 15-20 mb/s..Nebeimanoma paprasčiausių tinklalapių skaityti. Pakentėsiu šiais metais, bet ateityje ieškosiu kokybiškesnio tiekėjo.
Nerekomenduojama kontora. Požiūris į klientą apgailėtinas.
Esu labai nusivylusi šios įmonės darbuotojų nesugebėjimu bendrauti su klientais. Buvome vieni pirmųjų šios įmonės klientų, kai ji dar tik kūrėsi. Turėjome sudarę ne vieną sutartį. Keičiant gyvenamąjį būstą nuvažiavome pas juos vienos iš sutarčių. Sutvarkėme sutarties nutraukimo dokumentus ir buvo pažadėta, kad atsiųs galutinę atsiskaitymo sąskaitą elektroniniu paštu. Kurios beje taip ir nesulaukėme, tačiau po kurio laiko sulaukėme anstolių rašto. Žinoma, turėjome susimokėti ir mokesčius anstoliui, o iš Fast link nesulaukėme net atsiprašymo, kad pamiršo atsiųsti sąskaitą. Visada apie 10 metų tiksliai pagal grafiką mokėjome, turbūt net pavėlavę nesame nė karto, todėl manau buvome nusipelnę bent žmogiško atsiprašymo. Tačiau jų buhalterės nuomone kalti buvome mes:) Ir iš vis manau, jiems įdomus tik naujo klientai. O su senais ir nesiskaitoma, bendraujama labai nenoriai. Dabar jau keli metai esame sudarę sutartis su kitu paslaugų tiekėju ir bendravimo problemų tikrai neturime, o visi Fastlink lankstinukai iš pasšto dėžutės keliauja į šiukšlių dėžę.
Rageli nekelia, paslaugos kainuoja tiek pat kiek pas Skynet, kokybe prasta, fabijoniskuose daugiabuti isikure ofise, 3 kambariu bute, tai viskas pasako apie juos!
Dėl paslaugų kokybės nieko pasakyti negaliu, nes jų tiesiog nepavyko užsisakyti. Pateikėme užsakymą internetu, tačiau dvi dienas nepavyko susisiekti - telefono niekas nekelia. Tai mums pasirodė visai ne FAST, tad tenka ieškoti kitų tiekėjų, kuriems nauji klientai įdomūs.
Visą Velykų savaitgalį televizija neveikia. Nuo šeštadienio prisiskambinti neįmanoma. Tragedija!!! Neprasidėkit!!!
LabaI blogai. Internetas pastoviai dinginėja ir kaltų niekad nėra. Niekam nerekomenduoju.
Mantas 2017-10-11 14:53:12
Laba diena, Liudai,

Gaila, jog mūsų bendradarbiavimą baigėte tokiais įspūdžiais, tačiau komentarai dėl paslaugų kokybės yra labai abstraktūs ir mažai tikėtina, jog tai yra tiesa.
Apie skolą jus informavome, tačiau mokėjimo negavome, todėl, kaip yra įprasta tiek mūsų tiek bet kurioje kitoje įmonėje, skola buvo perduota skolų išieškojimo įmonei.
Šiuo metu skola jau yra apmokėta, o sutartis nutraukta, todėl linkime jums sėkmės ir laukiame sugrįžtant ateityje.
mantui ir "slow" link kolektyvui:
Mantai, atsakau į tavo argumentus dėl interneto kokybės (čia jūsų klientų paslaugų įvertinimas:
Ir dar sykį užduodu klausimą: ar galima atiduoti savo klientą skolų išieškojimo kontorai dėl 7 eurų skolos? Ar pats supranti, kad kiekvienas "fast" link klientas, kuris, kaip mano pavyzdžiu skolingas 7 eurus, yra paduodamas jūsų samdomai julianus kontorai, o ji užfiksuoja jį kaip didžiausią skolininką ir tai po to atsispindi jo kreditingumo istorijoje, o taip pat susimoka dar didesnę sumą nei visa skola "skolos" isieskojimui!!???
Tiesa, trup. Info apie jus: 2017-09-19 aš jums išsiunčiau el. laišką su pirmosios sutarties nutraukimu, negavęs jokių žinių iš jūsų, pats pasiskambinau į jūsų kontorą pakartotinai priminti, kad malonėtumėte atsakyti į mano siųstą laišką. Pasirodo, niekas net nebuvo pradėjęs vykdyti mano prašymo sutarties nutraukimui. Po beveik kelių savaičių gavau sąskaitą, kurioje buvo nurodyta apmokėti už pilno rugsėjo mėnesio paslaugas. Paskambinus man buvo pasakyta, kad padarė klaidą ir sąskaita bus išrasoma pakartotinai. Praėjus dar kiek laiko (2017-10-02) ji buvo israsyta ir ją sumokėjau tą pačią dieną. Taip pat, 2017-09-28 į mūsų susirašinėjimus pasijungė jūsų "julianai" su savo grasinanciais laiškais ir reikalavimais papildomų pinigų.....:) Zdz, siūlyčiau pradėti dirbti patiems ir komunikuoti su savo klientais, nes po kurio laiko, manau, nebeliks su kuo komunikuoti.
Sėkmės, o jums jos tikrai prireiks
Jurgita 2017-09-26 14:29:21
Siaubingesnio interneto neesu turėjusi. Pastoviai dinginėja ryšys, apie filmų žiūrėjimą nėra nė kalbos - viskas ištisai stringa. O jau greitis... Patariu geriau neprasidėti, nes dingus internetui ar televizijai neįmanoma prisiskambinti į klientų aptarnavimo skyrių. trumpai drutai - PASKUTINIS Š....
Laba diena, Jurgita,

Jei nutiko taip, jog nuolat susiduriate su nesklandumais, o su klientų aptarnavimo skyriumi nepavyksta susisiekti, informuokite mus el. paštu info@fastlink.lt ir mes su jumis susisieksime bei išsiaiškinsime, kodėl taip galėjo nutikti.
blogai 2017-10-09 23:00:21
Gėda FAST LINK!!!. Buvau vienas iš pirmųjų šios įmonės klientų, turėjau su jais pasirašęs kelias sutartis, nors jos teikiamų paslaugų kokybė, toli gražu, nebuvo aukšto lygio: interneto ryšys veikė dar pusėtinai, bet skaitmeninė televizija veikdavo panašiai tiek kiek ir neveikdavo, bet daugelį metų naudojausi jų teikiamomis paslaugomis. Tačiau neseniai gavau iš jų samdytos antstolių įmonės grasinimą, kad esu skolingas 7 eurus. I tai nepažiūrėjau rimtai, netikėjau, kad 7 eurų skola gali kam nors sukelti tiek rūpesčių, bet pasirodo, Consilium optimum akimis aš baisus skolininkas, iš kurio skolas reikia išsimušti pasitelkiant antstolių kontorą :) tad susimokėjau aš tuos 7 eurus ir gavau dar 8 eurų baudą iš jų antstolių UAB Julijanus. Šiuo metu pasirašiau sutartį su kita interneto paslaugų įmone, kurios neminėsiu, ir esu tikrai patenkintas jų paslaugomis. Tiesa, paslaugų kaina skiriasi 2 eur į didesnę pusę, bet kokybė - visa galva aukščiau. Bėkit nuo jų kuo toliau.
Laba diena, Liudai,

perrasiau tv ir interneta is teo i fastlink. uz trigubai (!!!) mazesne kaina gavau trigubai (!!!) daugiau kanalu, tame tarpe hd ir visi kiti ka teo siulo uz papildoma mokesti, taip pat ismanioji tv, internetas veikia gerai. gaila nezinojau anksciau apie sita imone
Siaubingai bloga paslaugų kokybė.
Labai bloga paslaugų kokybė. Pastoviai neveikia IP TV ir internetas. Greitis daug mažesnis už jų deklaruojamą.
Darbuotojai į elektroninius laiškus neatsako, iškilusias problemas sprendžia savaitėmis.
Prieš sudarant sutartį daug kartų apmąstykit ar verta turėt 2 metus nuolatinių problemų su nuolat dingstančiu ir lėtu internetu.
Feisbuke galit pasiskaityti apie "patenkintus" klientus ir padaryti išvadas apie šiuos veikėjus:

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Prezidentas nutraukė saviizoliaciją
Prezidentas nutraukė saviizoliaciją 08-08 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19.
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui 08-08 17:05
Italijos vyriausybė penktadienį patvirtino 25 mlrd. Eur vertės paketą, turintį padėti atgaivinti šalies ekonomiką, nukentėjusią dėl koronaviruso pandemijos sukeltos krizės.
"Siemens" neišvengė pelno kryčio
"Siemens" neišvengė pelno kryčio 08-08 16:07
Didžiausio Europos pramonės konglomerato "Siemens" grynasis pelnas antrąjį metų ketvirtį susitraukė 47,7% iki 539 mln. Eur. Kompanija įspėja, kad pandemija gali neigiamai paveikti ir 2020 m...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%