Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Consilium optimum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Consilium optimum

Atsiliepimai apie Consilium optimum, UAB

Fastlink

Spartu ir patikima
Parašyk savo nuomonę apie Consilium optimum, UAB

Esu Jūsų klientas gal 10 metų. Kaip taisyklė už paslaugas sumoku iš karto už metus. Televizija manęs daug ir nedomina, bet interneto greitis siaubingas. Užsisakęs 100 mb./s kiek matuoju 40 mb/s daugiau nebūna, o kartais tik 15-20 mb/s..Nebeimanoma paprasčiausių tinklalapių skaityti. Pakentėsiu šiais metais, bet ateityje ieškosiu kokybiškesnio tiekėjo.
Nerekomenduojama kontora. Požiūris į klientą apgailėtinas.
Esu labai nusivylusi šios įmonės darbuotojų nesugebėjimu bendrauti su klientais. Buvome vieni pirmųjų šios įmonės klientų, kai ji dar tik kūrėsi. Turėjome sudarę ne vieną sutartį. Keičiant gyvenamąjį būstą nuvažiavome pas juos vienos iš sutarčių. Sutvarkėme sutarties nutraukimo dokumentus ir buvo pažadėta, kad atsiųs galutinę atsiskaitymo sąskaitą elektroniniu paštu. Kurios beje taip ir nesulaukėme, tačiau po kurio laiko sulaukėme anstolių rašto. Žinoma, turėjome susimokėti ir mokesčius anstoliui, o iš Fast link nesulaukėme net atsiprašymo, kad pamiršo atsiųsti sąskaitą. Visada apie 10 metų tiksliai pagal grafiką mokėjome, turbūt net pavėlavę nesame nė karto, todėl manau buvome nusipelnę bent žmogiško atsiprašymo. Tačiau jų buhalterės nuomone kalti buvome mes:) Ir iš vis manau, jiems įdomus tik naujo klientai. O su senais ir nesiskaitoma, bendraujama labai nenoriai. Dabar jau keli metai esame sudarę sutartis su kitu paslaugų tiekėju ir bendravimo problemų tikrai neturime, o visi Fastlink lankstinukai iš pasšto dėžutės keliauja į šiukšlių dėžę.
Rageli nekelia, paslaugos kainuoja tiek pat kiek pas Skynet, kokybe prasta, fabijoniskuose daugiabuti isikure ofise, 3 kambariu bute, tai viskas pasako apie juos!
Dėl paslaugų kokybės nieko pasakyti negaliu, nes jų tiesiog nepavyko užsisakyti. Pateikėme užsakymą internetu, tačiau dvi dienas nepavyko susisiekti - telefono niekas nekelia. Tai mums pasirodė visai ne FAST, tad tenka ieškoti kitų tiekėjų, kuriems nauji klientai įdomūs.
Visą Velykų savaitgalį televizija neveikia. Nuo šeštadienio prisiskambinti neįmanoma. Tragedija!!! Neprasidėkit!!!
LabaI blogai. Internetas pastoviai dinginėja ir kaltų niekad nėra. Niekam nerekomenduoju.
Mantas 2017-10-11 14:53:12
Laba diena, Liudai,

Gaila, jog mūsų bendradarbiavimą baigėte tokiais įspūdžiais, tačiau komentarai dėl paslaugų kokybės yra labai abstraktūs ir mažai tikėtina, jog tai yra tiesa.
Apie skolą jus informavome, tačiau mokėjimo negavome, todėl, kaip yra įprasta tiek mūsų tiek bet kurioje kitoje įmonėje, skola buvo perduota skolų išieškojimo įmonei.
Šiuo metu skola jau yra apmokėta, o sutartis nutraukta, todėl linkime jums sėkmės ir laukiame sugrįžtant ateityje.
mantui ir "slow" link kolektyvui:
Mantai, atsakau į tavo argumentus dėl interneto kokybės (čia jūsų klientų paslaugų įvertinimas:
Ir dar sykį užduodu klausimą: ar galima atiduoti savo klientą skolų išieškojimo kontorai dėl 7 eurų skolos? Ar pats supranti, kad kiekvienas "fast" link klientas, kuris, kaip mano pavyzdžiu skolingas 7 eurus, yra paduodamas jūsų samdomai julianus kontorai, o ji užfiksuoja jį kaip didžiausią skolininką ir tai po to atsispindi jo kreditingumo istorijoje, o taip pat susimoka dar didesnę sumą nei visa skola "skolos" isieskojimui!!???
Tiesa, trup. Info apie jus: 2017-09-19 aš jums išsiunčiau el. laišką su pirmosios sutarties nutraukimu, negavęs jokių žinių iš jūsų, pats pasiskambinau į jūsų kontorą pakartotinai priminti, kad malonėtumėte atsakyti į mano siųstą laišką. Pasirodo, niekas net nebuvo pradėjęs vykdyti mano prašymo sutarties nutraukimui. Po beveik kelių savaičių gavau sąskaitą, kurioje buvo nurodyta apmokėti už pilno rugsėjo mėnesio paslaugas. Paskambinus man buvo pasakyta, kad padarė klaidą ir sąskaita bus išrasoma pakartotinai. Praėjus dar kiek laiko (2017-10-02) ji buvo israsyta ir ją sumokėjau tą pačią dieną. Taip pat, 2017-09-28 į mūsų susirašinėjimus pasijungė jūsų "julianai" su savo grasinanciais laiškais ir reikalavimais papildomų pinigų.....:) Zdz, siūlyčiau pradėti dirbti patiems ir komunikuoti su savo klientais, nes po kurio laiko, manau, nebeliks su kuo komunikuoti.
Sėkmės, o jums jos tikrai prireiks
Jurgita 2017-09-26 14:29:21
Siaubingesnio interneto neesu turėjusi. Pastoviai dinginėja ryšys, apie filmų žiūrėjimą nėra nė kalbos - viskas ištisai stringa. O jau greitis... Patariu geriau neprasidėti, nes dingus internetui ar televizijai neįmanoma prisiskambinti į klientų aptarnavimo skyrių. trumpai drutai - PASKUTINIS Š....
Laba diena, Jurgita,

Jei nutiko taip, jog nuolat susiduriate su nesklandumais, o su klientų aptarnavimo skyriumi nepavyksta susisiekti, informuokite mus el. paštu info@fastlink.lt ir mes su jumis susisieksime bei išsiaiškinsime, kodėl taip galėjo nutikti.
blogai 2017-10-09 23:00:21
Gėda FAST LINK!!!. Buvau vienas iš pirmųjų šios įmonės klientų, turėjau su jais pasirašęs kelias sutartis, nors jos teikiamų paslaugų kokybė, toli gražu, nebuvo aukšto lygio: interneto ryšys veikė dar pusėtinai, bet skaitmeninė televizija veikdavo panašiai tiek kiek ir neveikdavo, bet daugelį metų naudojausi jų teikiamomis paslaugomis. Tačiau neseniai gavau iš jų samdytos antstolių įmonės grasinimą, kad esu skolingas 7 eurus. I tai nepažiūrėjau rimtai, netikėjau, kad 7 eurų skola gali kam nors sukelti tiek rūpesčių, bet pasirodo, Consilium optimum akimis aš baisus skolininkas, iš kurio skolas reikia išsimušti pasitelkiant antstolių kontorą :) tad susimokėjau aš tuos 7 eurus ir gavau dar 8 eurų baudą iš jų antstolių UAB Julijanus. Šiuo metu pasirašiau sutartį su kita interneto paslaugų įmone, kurios neminėsiu, ir esu tikrai patenkintas jų paslaugomis. Tiesa, paslaugų kaina skiriasi 2 eur į didesnę pusę, bet kokybė - visa galva aukščiau. Bėkit nuo jų kuo toliau.
Laba diena, Liudai,

perrasiau tv ir interneta is teo i fastlink. uz trigubai (!!!) mazesne kaina gavau trigubai (!!!) daugiau kanalu, tame tarpe hd ir visi kiti ka teo siulo uz papildoma mokesti, taip pat ismanioji tv, internetas veikia gerai. gaila nezinojau anksciau apie sita imone
Siaubingai bloga paslaugų kokybė.
Labai bloga paslaugų kokybė. Pastoviai neveikia IP TV ir internetas. Greitis daug mažesnis už jų deklaruojamą.
Darbuotojai į elektroninius laiškus neatsako, iškilusias problemas sprendžia savaitėmis.
Prieš sudarant sutartį daug kartų apmąstykit ar verta turėt 2 metus nuolatinių problemų su nuolat dingstančiu ir lėtu internetu.
Feisbuke galit pasiskaityti apie "patenkintus" klientus ir padaryti išvadas apie šiuos veikėjus:

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

"Tele2" buvusiai partnerei turi sumokėti 30.000 Eur
"Tele2" buvusiai partnerei turi sumokėti 30.000 Eur 06-18 13:35
Telekomunikacijų bendrovė "Tele2" buvusiai partnerei bendrovei "Stateta" turi sumokėti beveik 30.000 Eur, nes pastaroji dėl nutrauktos bendradarbiavimo sutarties turėjo uždaryti 11 prekybos...
Lietuvių prekės ženklas "Filippo Loreti" dvigubina komandą
Lietuvių prekės ženklas "Filippo Loreti" dvigubina komandą 06-18 13:21
Lietuvių sukurtas mados aksesuarų prekės ženklas "Filippo Loreti" iki šių metų pabaigos žada savo komandą išauginti iki 100 asmenų.
Kauno taryba pritarė gatvės Lampėdžiuose pratęsimui
Kauno taryba pritarė gatvės Lampėdžiuose pratęsimui 06-18 13:11
Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį pritarė Lampėdžiuose esančios Zūbiškių gatvės pratęsimui.

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%