Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Consilia GmbH filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Consilia GmbH" filialas

Atsiliepimai apie "Consilia GmbH" filialas

Parašyk savo nuomonę apie "Consilia GmbH" filialas

sita filiala seniai uzdare kiek sake dirbantys, cia buvo bendra firma, consilia atsiskyre nuo ju. Buvau piram karta pries 4 metus pas juos dar tada plaudovame tehnika sandelyje su kercheriais, ir dabar kai atsiskyre ir bazuojasi jie Diuselyje visai kiti reikalai. Kai liko vienas direktorius issinuomavo normalu viesbuti, masinos naujos, jau kita visai alga nei buvo. Visada Vilnius padeda jei ka. jei dar alga moketu vienu pavedimu ne dalimis tai butu isvis super. Linkejimai.
patinka keliaut >? per 4 men isvazinejome puse vokietijos. pastatem ir isrinkom daugybe koncertu. darbas kieviena diena skirtingoje vietoje cia darbo rutinos nera. cia yra gerai. Cia zmones kurie turi galva neprapuola. atvaziuokit ir issitikinsit.

Yra zmones kuriems visada viskas buna blogai jie nelaimingi nes iesko kaltu tik pamirsta paziuret i save.

Neimkit maikiu nes kas koncerta gausi po viena :) turek galva ir nestabdyk.

Viskas priklausys kaip nusiteiksi.
Noriu išsklaidyti pasirodžiusias abejones, kad Consilia neišmoka atlyginimų. Per metus mano darbo čia nebuvo nei vieno tokio atvejo. Atlyginimai mokami ir nėra jokių požymių, kad kils problemų. Darbo valandos laviruoja - būna mėnesių intensyvesnių, būna ramesnių. Firma plečiasi, pradeda darbus su naujais užsakovais. Darbas specifinis - labai tinkamas tiems, kas mėgsta dinamiškumą, vertina nemotoniškumą. Nereikia turėti iliuzijų, kad čia pavyks uždirbti tūkstančius eurų per mėnesį, bet kas drausmingas, atsakingas, darbštus - turės savo valandas darbo. Gyvenimo sąlygos patenkinamos - būna geriau, būna blogiau, bet jos tikrai ne trukdis dirbti čia. Į darbą paima nuo būsto durų ir po darbo pristato prie būsto durų-tai didelis patogumas. Artėja vasara - bus darbymetis. Jei kas turės konkrečių klausimų, galite klausti el. paštu; arkanroj@gmail.com. Sekmės
busimas darbuotojas 2016-03-11 03:25:04
Sveiki, Mariau Panovai. Galbut galima gauti jusu kontaktus?
facebookas ar bent emaila? Planuoti isvykti i vokietija per Consilla ir noreciau gauti papildomos informacijos?
Sveiki, facebook Mariukas Ibrahim
Email mariuspanovas600@gmail.com
Busimi darbuotojai, klauskyte kas jums aktualu ir idomu. Susisiekite su manimi geriau facebooku ar emailu
busimas darbuotojas
2016-03-11 03:53:36 IP 28mbq6qt
Marius 2016-03-07 01:15:54
Sveiki visi komentatoriai, čia rašo Marius Panovas tikrai iš jūsų visų žinot mane, per beveik tris metus darbo consilioj galim sakyt nuo jos isikūrimo labai daug veidu mačiau šioj firmoj, mačiau kas darbe stabdis o kas kaip tik ijunges galva dirba, darbas 2013 buvo isvis tik stroikes vienas objektas 2014 jau prasidejo biskeli daugiau koncertu, parodų statymas. 2015 koncertai beveik po visa vokietija labai daug užsakovu mus pamėgo, užsakynėja ir platina kitiems musu firma kaip ahujenus darbuotojus nes ne vokietukai esam kad stabdyti, realiai pastebėjom dideli pasikeitima firmoj 2015 pradžioj buvo labai daug darbo nuo gegužes iki pat rugpjučio galo, paskui biškeli mažiau nes pagrindas buvo sezonas vasara, bet dabar firma išsipletė net per 4 miestus ir net vieną šalį tai yra Liuksemburga, 2016 pas mus išvis dirbs kažkur apie 350žmonių pagalvokyt patys apie tuos kurie šneka apie firma tik neigiamus komentarus, susiprasite kad jie buvo alhašai iš lietuvos užkampiu arba vaikučiai kurie bėga nuo armijos kažkas panašaus :D. Tai noriu pasakyti kad viskas po biškeli kyla viršun consilia plečiasi vien tik mus užsakynėja, protingi žmonės pas mus dirba ir dar gryždinėja atgal, darbas man asmeniškai nerealus noekada nedirbi vienoje vietoje pamatai labai daug artistu atlykėju žvaigždžių iš viso pasaulio ir dar už dyka stebi pasirodymus. O čia kai kuriuose komentaruose rašo kad nihuja nemoka dišovos salygos keturiese kambary tai jus blt esat chitrai išpisti kad niekas nepatinka nes aišku tokie rašo kurie prieš darba alaus geria, žolia ar dar kažko stipesnio rūko ir šeip tingyniai kurie oi netyčia pramiega darba kelis kartus iš eilės. kuriems reikia kiekviena karta rodyti pirštu po dešimt kartu, nes blt privažiuoja tokie kurie išvis nei anglu kalbos nekerta kartais net rusų nors blt atrankoi reikalavimai anglu rusu normalus, čia bent rusu kalbos supratimas reikalingas visa kita padedam mes išversti vietiniai, sakau žmones musu firma dar visai jauna bet užema gera vieta už produkcijos darba ir tikrai žinau kad ji pasikels dar aukščiau ir išlaikys dar daugiau žmonių nes net pvz aš bunu kartais siunčiamas atidarynėti naujus užsakovo objektus. A dar truputi apie gyvenamasias patalpas tai žmones paklausykit jus gyvenat butuose iš kuriu yra padaryti viešbučiai yra visos buitines technikos internetas kambarius jusu patalines plauna keičia, po kolkas darbuotojai gyvena ten bet yra nupirktas penkių aukštų namas ir jame atliekami remontai. Ir dar kiti realiai verkia kad mažai moka tuos 6€ i valanda, kuom jus blt nepatenkinti ? Jau su mokesčiais atskaičiavus jus juos turite butas elektra intikas viskas apmokama. Jus raskit dabar vokietijoi toki darba kur taip mokes ir už hatas ir visada transportas šalia langu i darbus važynėti keliones kišenpinigiai. Sakau viena kad firma keliasi i viršų ir šoemet žinau laukia labai daug daug veiklos !!! Tai idomiai butu sulaukti jusu atsakymo i mano komentara. Labai noriu pasiginčiuoti su tais nuskriaustaisiais vargšeliais :D linkėjimai nuo manes buvusiems darbuotojams su teigiamais komentarais daugeli iš ji atpažinau ! :) Bahurai gryškit !
busimas darbuotojas
2016-03-11 03:25:04 IP 28mbq6qt
Sveiki, Mariau Panovai. Galbut galima gauti jusu kontaktus?
komy kak...mne firma nravitsa.toljko lusery i neudachniki mogut litj grjazj zarplatu platjat vovremja, vse obiazatelstva pered sotrudnikami firma vypolnjaet.CONSILIA, razvivaisja i procvetai!!!
MAN YDOMU JEI TOKIA GERA FIRMA TAI KO FEISBUKE ISTRINAT VISUS KOMENTARUS KUR MATYTA KAD ZMONES GYVENTU PO 4 KAMBARY O BUTE 8 AR VIRTUVEJE MIEGOT 2AUKSTU LOVOSE
ZADEJO 1500 EURU TAI LAPKRITY GAVAU 200 GRUODY 30 UERU TAI YRA TIKRI a*******i
Tikrai gera įmonė.Dirbau sandėlyje, darbo buvo.Pinigus mokėjo ką žadėjo ir laiku, bet tinginiams ten nevieta.Su pag.dzūkas
Sveiki.Kas dirbote pasidalinkite patirtimi apie sia imone.
Šioje įmonėje dirbau porą mėnesių, nes esu studentas. Labai patenkintas. Su atlyginimu neapgavo. Gyvenimo sąlygos buvo geros (įrengta virtuvė, vonia, skalbimo mašina, internetas, televizorius). Darbas nebuvo sunkus. Patiko, kad darbo objektai buvo skirtingose miestuose, tai pamačiau daug naujų vietų.
Rekomenduoju "Consilia" tiems, kas nori užsidirbti pinigų ir pamatyti beveik visą Vokietiją.
Sveiki, dirbau sioje imoneje pakankamai daug laiko ir noriu pasakyti, kad viska, ka zadejo, buvo igyvendinta.
Gyvenimo salygos, kaip svetimam namie - geros. Wifi, dusas, virtuve, kas savaite keiciamos patalines - viskas, ko tik reikia.
Kas lieca butent darbo, priklauso ir nuo jusu paciu, jeigu jus norit dirbti - dirbsit ir uzdirbsit tikrai gerus pinigus. O jeigu vaziuojat ir galvojat, kad viskas bus haliavai, tuomet sita imone ne JUMS. Jeigu dirbsit, darysit viska, kaip priklauso, tuomet i tai tikrai bus atsizvelgta.
Atidirbtu valandu kiekis kruopsciai skaiciuojamas ir pinigai ismokami iki paskutinio cento. Daug ispudziu, patirties ir t.t. Esu labai patenkintas, kad pasirinkau butent sita imone.
prizada kaip visada dauk o is tikruju nieko gero, kas norit nebent nemokamai pagyventi Vokietijoj, nes darbo buvo nedaug.o ir su pinigais problemos.
Sveiki fal kas zino apie sita firma.kaip jums sita firma?
Edik gal gali su manimi susisiekti per el pasta antanasbro@gmail.com arba telefonu 37062338968 buciau labai dekingas.
dirbes 2014-12-05 05:14:28
Ir tik pabandykite istrinti mano komentara..
taigi, buvau isvykes i Vokietija su sia imone. Zadejo daug, bet nieko neivykde. Gyvenimo salygos prastos, darbo is vis nera (savaitemis), zadeto avanso negavau, tad laimei turejau pinigu su savim, kitaip nzn kaip ten butu reikeje pragyvent.
Nei vienas is darbuotoju nepasake, kad darbo bus tik pagal poreiki. Jie kalbejo, kad darbo yra kiekvienai dienai. Ir tik viena savaitej diena bus laisva. O gavosi atvirksciai.
Nerekomenduoju sios firmos.
Kur konkreciai dirbote? mums sake, kad yra viskas ko reikia tik patalyne pasiimti, siulo dirbti sandeliuose arba prie koncertines yrangos, gal galite issamiau parasyti kokius darbus dirbote, po kiek kambaryja gyvenote, kiek uzdirbote, ar kompanija jums paliko skolinga.
Norejau atsiprasyti imones Consilia.Atsiskaityma gavau laiku kaip zadejo.Ivyko nesusipratimas, del kurio as apgailesauju.Gryzes namo banke viska issiaiskinau.Mano atveju kalte yra is mano puses.Linkejimai visam imones kolektyvui
Aciu "dirbes" uz komentara.Kaip tik siandien man skambino, kviete vaziuoti dirbti.Kaip ir susigundes buvau.Dabar vel reikes ieskoti ko nors patikimesnio.Gal kas nors zinote ka nors?
Ir tik pabandykite istrinti mano komentara..
Nerekomenduoju sios firmos.
Yra toks filialas.O ar atsiskaito uz darba tai parasysiu ant dienu
kas nors ka nors zino apie sita filiala??

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%