Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Compensa Vienna Insurance Group, akcinė draudimo bendrovė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė

Atsiliepimai apie "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė

Parašyk savo nuomonę apie "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė

Vagių firma. Įbrėžimai akivaizdūs, o taisyti nenori. Visiems rekomenduoju nukentėjus nuo tokį draudimą turinčių išsiblaškiusių vairuotojų kviestis policiją, kuri viską užfiksuos. Ateityje vargsite įrodinėdami net akivaizdžius įbrėžimus. O apie aptarnavimą iš viso patyliu, ponas Erikas Gaulė nesugeba darbo metu pakelti ragelio. Tris dienas skambini ir siuntinėja nuo vieno pas kitą. Tik pasakius, kad atvažiuosiu į kontrą geba susisiekti. Žmonės, be skandalų ši firmelė nemoka - tad drasiai kelkit toną, galbūt kažką pasieksite.
Paskambinau sako kad imoku negrazins nes nusitrauke sutartis del imoku nemokejimo nors suma buvo nedidele (100eur) tai reiskias neatgausiu nei kiek ? niekas nebuvot susidure?
VISIEMS, KAS DAR NESUSIDŪRĖTE SU ŠIA ĮMONE:

Mano patarimas būtų toks, kad dar gerai pagalvotumėte ar tikrai norite su šia įmone turėti dalykinius santykius. Priežastys:

1. Siūlant paslaugas kalba "labai gražiai", tačiau sutartyje tų punktų nelieka :)
2. Norint išsiimti pinigus, jie jums neleidžia, nors prieš tai aiškina, kad bet kuriuo metu galėsi išsiimti pinigus :) (turiu darbuotojų laiškus, kuriuose rašoma apie pinigų išsitraukimą bet kuriuo metu)
3. Jūsų neaptarnaus, nesuteiks norimos informacijos, kol nepagrasinsite vartotojų teisėmis. (su manim net nesusisiekė, kol to nepadariau)
4. Tuo labiau šiuo metu nepriima jokių klientų fiziškai, nors jau skelbiami karantino švelninimai ir yra kitų panašių imonių, kurios priima klientus fiziškai iš anksto užsiregistravus. (Ne savo noru privalau ten eiti, bet jie nesuteikia jokių paslaugų su el. parašu.)
5. Iš 3 darbuotojų su kurias bendravau informaciją suteikti galėjo tik 1 :)
6. Darbuotojų pateikti paaiškinimai telefonu kalba priešingai, negu sutarties punktai, tai net juokinga daros.

Tikiuos mano informacija jums padės
Labai greit pervede lesas uz patirtas medicinines islaidas kelioneje, rekomenduoju!
Gruodžio 5d. Buvo skambinta pasidomėti kiek kainuotų automobilio draudimas mėnesiui, kadangi pas konkurentus kaina buvo 36eurai, o compensoje 58eurai, buvo padėkota ir atsisakyta.
Sausio 28d. Atėjo laiškas (kurį turėjau pasiimti iš pašto) jog esu nesumokėjusi už draudimo sutartį. Paskambinus 19111 davė draudimo sutartį sudariusios konsultantės numerį (864295922). Paskambinus Nadieždai, ji pasakė, jog sutartį sudarinėjau su Lina, kolege, kuri man perskambins. Na po 6valandų vėl skambinu pati Nadieždai, ar paskambins man ta kolegė ar ne. Sakė paskambins, tuoj baigs pokalbį su kitu klientu, mano sutartis anuliuota. Ir tiek žinių. Nei prašau nei atsiprašau. O laikas mano sugaištas.
Plius dėl kainos mano vardu domėjosi draugas, vadinasi galima svetimo žmogaus vardu, bet žmogaus žinios sudaryti sutartį ir užkabinti skolą.
Išvada - neskambinti net pasidomėti kainos, ir jūsų vadu gali bet kas apsidrausti savo automobilį, bet mokėjimo lapelis ateis jums, o tada patys ieškokite galų
Aplenkit šią įmonę kilometru, a*******i konkretūs. Daro su įmokomis ką nori, nesvarbu, įmoka, kad įmoka už nurodytą mėnesį, užskaito kaip už papildomą įmoką ir nutraukus sutartį dar akis drasko, jog nebuvo mokėta laiku įmokos, nors patys klaidų privėlė ir nenori pripažinti savo klaidos.
Bėkit toliau nuo šitos bendrovės, niekam nesiūlai, draudimo imoka mažesnė, bet kai atsitinka įvikis centus gauni
Kelionės draudimas
2020-01-09 14:23:01 IP 28m84k64
Draudimas DRAUdimas DRAUDIMAS!!!! Nebūkite tokie tikri, kad tikrai esate apdrausti kai keliaujate su Telia.
**************************************
Dėmesio tiems, kurie NAUDOJASI TELIA ir kuriems "labai patogiai' tik išvykus už Lietuvos ribų būna automatiškai aktyvuota draudimo paslauga ir jaučiatės TOKIE LABAI JAU SAUGŪS... Žinokit, kad įvykus paprasčiausiam įvykiui jie stengsis nusiplauti motyvuodami bet kokiu išgalvotu "pagal taisyklių punkto bla bla bla bla"...
Pats kelionių draudimas juk skamba gražiai, ten įeina begalė dalykų už mažą kainą, o draudžiami ne tik daiktai bet ir žmonės, keliaujantys kartu.. įeina ir bagažas.
Taigi, BAGAŽAS... skrydžio metu visiškai naujas slidžių dėklas buvo ne tik kad nebeatstatomai sutepliotas neaiškiu skysčiu bet ir suplėšytas taip stipriai, kad grįžti atgal nebebuvo įmanoma neįsukus dėklo į plėvelę už kuklius 20EUR. į ploną plėvelę.. už 20 Eur :) bet ne apie tai..
Grįžęs kreipiesi į draudimą ir jie tau pasako - bagažas apdraustas, bet tas dalykas kuriame yra bagažas - NE. Sorry, bet už sugadintą dėklą negali kompensuoti nes tai nėra bagažas. O tai bagažas nėra visas bagažas? Ar jie turi atskirą sąvoką BAGAŽO BAGAŽAS?
Tai va, brangieji, DRAUDIMAS vadinas...
2018.02.27 sudaryta investicinio fondo sutartis su vienkartine 15000 eur įmoka. Sutartyje nurodyta, kad administracinis mokestis 2 proc. Sutarties valdymo mokestis 0, 05 proc. GPM lengvata nesinaudojau.
2019 m. Rugsejo mėnesį susisiekiau su Compensa vadybininke ir pranešiau, kad noriu nutraukti sutartį ir atgauti savo padėtą indėlį.
2019.10.07 Buvo išmokėta 14027 EUR.Šiai dienai C-quadrat Bondo fondas turėjo man atnešti 5, 2 proc. gražą. Kaip galite paaiškinti šią situaciją?
Kur likusi pinigų suma iš 15000 EUR?
Likau nusivylusi šios firmos paslaugomis.
Niekam NEREKOMENDUOJU susidurti!!
Liksite ne tik apgauti, bet ir apvogti.
Nesusidėkit su šita šaraškinų kontora! Melagiai!Buvo apdraustas butas nuo visų rizikų.Namas dviejų aukštų aštuonbutis.Mes gyvename pirmame aukšte.Antrame aukšte kaimynas darė buto rekonstrukcija.Išgriovė sienas bei nušlavė visą perdangą.Lubos medinės.To pasekoje pas mus trūko kambario siena.Išsikvietėm draudimo ekspertą, viska apžiūrėjo, sufotografavo ir surašė.Po savaitės gavom laišką, kad jie COMPENSA mums jokios žalos neatlygins! Tipo mes patys turim išsireikalauti iš to kuris viską griovė, kad mums atlygintų žąlą.COMPENSA kiek žmonių jūs apgavę? ŽMONĖS JOKIAIS BŪDAIS NESIDRAUSKIT COMPENSA DRAUDIME, IŠMUILINS IR LIKSIT PRIE SUSKILUSIOS GELDOS!!!
Ši bendrovė siuntinėja laiškus nieko dėtiems automobilių savininkams ir reikalauja dokumentų apie autoįvykius, kuriuose jų automobiliai nedalyvavo. Po to, kai paaiškėja, kad klaida, net neatsiprašo...
Mano sūnui taip buvo, tai prisinervinom dėl nieko.
Po įvykio paskaičiuota viena suma apgadinimu, mane kaip ir tenkino paėmus bendrai viskas kaip ir susitvarkytu, po mėnesio išsikviete dar karta apžiurai, per kuria buvo sumažinta suma gal 5 kartus, ir tai tikrai nebuvo tenkinta suma kai remonto dažymo darbų kaina viršija 4kartus klausimas kaip buvo skaičiuojama žala antra karta plius per mėnesi nesusitvarko po eksperto prašo vėl nuotrauku patikslinimui.
Pati prasčiausia įmonė su kuria teko susidurti dėl žalos atligynimo, per mėnesi nesugeba susitvarkyti, plius tai kad nemato žalos pilnai, bamperis atšoko po įvykio jie to nemato, ekspertas apžiurėjas to nesupranta sako nesusijęs, kaip gali būti nesusijės jei priekis automobilio niekada nebuvo daužtas? o dabar atšokes, skaičiuoja sumas ne pagal originalias dalis ar dažymus o bele kaina paprastų dažytoju ne pagal automobilio atstovus, kad būtu įdentiškai taip kaip buvo, labai norečiau daugiau su šiuo draudimu nesusidurti ir bėgti nuo jo, jei nemoka darbuotojai dirbt tai kam tokius priimt į darbus? už ką žmonės čia draudžiasi, pats naudojuosi Lietuvos draudimu, ten tokiu problemu nėra, paskaičiuojamos sumos atitinka originalams, kiek tenko susidirti.
Kol kas draudziuosi tik privalomuoju automobilio draudimu jau kelis metus ir turejes tik atvejus kada reikejo pasinaudoti pagalba kelyje kelis kartus ir viskas buvo super. Neradau kur palikti atsiliepima apie darbuotojus, bet noreciau pagirti Misevic Andrej kuris puikiai atlieka savo darba ir bendraujant jautiesi lyg su senu pazistamu, greitas atsakymas i klausimus, bei platus atsakymai i klausimus, nesabloniskom frazem, o ten kur matosi, kad zmogus raso idejes pastangas, kad viskas butu aisku is pirmo karto. Spaudziu ranka. Smagu, kad parasius ir po pusmecio i ta pati e-pasta, gaunu atsakyma is tuo pacio darbotojo, branginkit tokius darbuotojus.
Šaraškinų kontora
2019-08-13 15:04:56 IP 2i250j7b
Visiška šaraškinų kontora. Kasko draudimas jiems reikalingas tik surinkti pinigams, tai yra pasipinigauti. Kai reikia mokėti draudimo išmoką, tada bando išsisukinėti, kaip tik įmanoma, nedraudiminis įvykis ir panašiai. Daugiau niekada nesusidėsiu su šia kontora. Nerekomenduočiau ir jums.
Per dvi savaite nesugeba pastu atsiusti zalia korta, turejau skubiai kreiptis i lietuvos draudimo, uz Ka ima pinigu nieks nezino
Draudimo bendrovėje dirbantys vadybininkai nesuteikia reikiamos informacijos, ko pasekoje gaištamas laikas tvarkant draudimo dokumentus. Gaila, kad tiek pati bendrovė, tiek joje dirbantys specialistai nėra suinteresuoti padėti klientui.
mano sunui jettai sulankste duris, kompanija skyre 700eur, zala padaryta uz zymiai didesne suma. teko primoketi. kas cia per issigimeliska kompanija ir is kur ji atsirado tokia?gal koks atstovas paskambins ir paaiskins?
Esame stipriai nusivyle šia draudimo bendrove. Tiek detalių, tiek darbo kainą paskaičiavo neadekvačiai. Gaila, kad esame nekalti, bet teko dengti net ~35% taisymo išlaidų iš savo kišenės...
Edmondas Riauka 2019-03-13 17:51:28
Zmones gerieji-bekit tolyn nuo tos draudimo kompanijos-viskas grazu kol neatsitiko beda.O kai atsitiko beda-vargu ar ka gausite jie pritaikys jums tokias taisykles pagal kurias jums nieko nepriklauso.Tai patyriau savo kailiu, jei kas norite detalesnes informacijos skambinkite tel. 868298297 pasidalinsiu savo beda.Patarimas draustis reikia bet tik NE compensoje
Tikrai taip dar tokios tragisko imones ir ju tragisku paslaugu neteko matyti.
a*******i
Sveiki, gerai kad paskaičiau atsiliepimus, šiandien galvojau keisti draudimo bendrovę į kitą kuri yra pigesnė, bet kaip ir atsiliepimuose rašo, pigesnė tai nereiškia geresnė, vien bėdos. Taip pat noriu drausti automobilį, liko kelios dienos, ieškau kur pigiau, neturiu nei vieno įvykio per 9 metus. Draudimo kainos tikrai išaugo, bet perėjas per BTA, Compensa ir kitus suprantu, geriau truputi brangiau, bet jokių problemų. Swedbanko nebeišsižadėsiu, draudžiu būsta ten apie ~4 metus, buvo 2 įvykiai ir 1 įvykis su mobiliuoju įrenginiu, visas išmokas gavome mažiau nei per savaitę nuo turto vertintojo patikros, o už mobilųjį įrenginį gavau išmoką vos išsiuntus sąmatą po ~2-3 d.d. Gaila, Swedbankas nedraudžia automobilių, turbūt ten jį taip pat apsidrausčiau, ačiū už pagalba apsiprendžiant, lieku ties tuo ką iki šiol i turėjau. :) Taip pat linkiu Compensai ir kitom bendrovėm, nesuklupti ir nepasiduoti, bei pasitempti. Manau tikrai galima viską atlikti kokybiškiau ir geriau, kad ir kainas pakėlus keliais eurais, bet patenkintas klientas reiškia kompanijos sėkmę, žinoma visiems neįtiksi. Bet daugumai galima :)
Bukite atidus su sia imone, ypac nekilnojamo turto draudimo paslaugu, pigiausia tai reiskia nera kokybiskiausia, sudarius sutartis/poliusus nemoka patirtų žalų
Bukite atsargus su compensa nekilnojamo ar kilnojamo turto draudimo vertinimu, a*******i, nemoka jokiu ismoku, a*******i ir v***s, nutraukite kuo skubiau su tokia imone sutartis.
Nežinojau kur rašyti, tai parašysiu čia. Kauno filialo skyriaus vadovė Ernesta G. itin nemaloni moteris. Sudarant investicinio draudimo c quadrat sutartį buvo labai maloni, (beveik) viską išaiškino, taip įkalbėjo, kad tikrai patiki, jog geras čia dalykas ir pasirašai tą sutartį (ar jum daug yra 1 euras per dieną? ne? tai kas mėnesį nuskaičiuosime iš jūsų 30 eurų). Dėja, atsitikus tokioms aplinkybėms, kai tiesiog nebegali kaupti, nes efektyviau panaudotum tuos, kad ir nedidelius pinigus dabar, paprašėm abu su draugu jos nutraukti sutartį. Vadovė iš karto "mandru" balsu, pradėjo pulti mus, kad mes pasigailėsime, kad būtina čia taupyti, mums pasakius, kad čia bus tada ant mūsų sąžinės jau ir ką darysi, kažkaip išgyvensiu, toliau tiesiogine ta žodžio prasme užsipuolė. Draugą užsipuolė už tai, kokį darbą jis dirba ir nurodinėjo, kad jam reikėtų keisti darbą argumentuodama darželinuko lygio argumentu ("gal aš irgi noriu būti prezidentė, bet nesu"). Atsiprašau, nu bet čia tikrai ne jos nosiai spręsti, nei mama, nei žmona, nei geriausia draugė. Įžūliai įrodinėjo, kaip mum būtina pasilikti ir bruko savo nuomonę net ir man ketvirtą kartą pasakius ne. Labai lindo į asmeniškumus, melavo. Nemanau, kad norint, jog klientas pasiliktų pas tave derėtų taip elgtis. Kai suprato, kad atsakymas vis tiek išlieka "ne", susinervinusi išėjo ir sutarties nutraukimo dokumentus užleido tvarkyti administratorei (turbūt?). Dėja nežinau jos vardo, bet priešingai nei "vadovė", ji buvo labai maloni, atsakė į visus klausimus, įkyriai perkalbėti nebandė, sekundę net sudvejojau, gal pasilikti.
Dėl tokių žmonių, kaip ši vadovė, pasilikti ar sugrįžti net nelabai yra noro.
Po auto įvykio pakankamai greitai sutvarkė visus formalumus. Su visais žmonėmis, kuriais teko susipažinti procesu metu, buvo malonūs ir supratingi. Automobilis buvo nurašytas, su ekspertu buvo galima derėtis dėl išmokos ir išmoka mane tenkino. Neturiu nusiskundimų.
Dėl automobilių draudimo tai negaliu diskutuoti, bet kas susiją su gyvybės draudimu tai pirmoj vietoj. Be jokiu klausimų ar sunkumų buvo greitai išmokėtos gan geros sumos. Dukrai buvo išmokėta net už nusideginima su arbata (buvo stiprokas nudegimas).
Taigi nieko blogo dėl to pasakyt negaliu. Tik pasidžiaugt:)
Nieko gero draudimas, mane i minusa isvare, mokejau uz masina 2000, masina nurase 1000ismokejo tik, nelinkiu niekam pas juos koja kisti
labai nusivylusi, turėjome įvykį, tai po metu sugebėjo atsiųsti regreso žalą. Kažkaip žalą sugebėjote teisingu adresu pateikti, o kai reikėjo su klientu susisiekti tai nesugebate net paskambinti, siunčiami mistiniai laiškai ir sms. paviršutiniškas darbas su klientu tik pinigų reikalavimas.
Nerekomenduoju sios imones ! Pries keleta menesiu buvau padarius avarija, kurios kaltininke buvau as, ir buvau apsidraudus compensa draudimu, taciau siandiena gavau laiska is draudiku biuro, kad teks paciai padengti zala nukentejusio automobilio savininkui, nes pasak ju tuo metu mano automobilis buvo neapdraustas. Aisku, turiu irodymus ir to nepaliksiu taip paprastai, bet akivaizdziai noreta pasiplauti, tad zmones bukite budrus su siais A********S.
Nuoširdžiai dėkoju vyr.ekspertui Justinui Dumšai ir ekspertui Ryčiui už vyrišką žodžio laikymąsi ir greitą pinigų pervedimą po autoįvykio byloje 9073800-1.
Turiu kompensos kaupiamaji gyvybes draudimą, apsauga nuo kritiniu ligų ir traumu. išvis turiu 3 draudimo polisus skirtingose draudimo kompanijose tai Compensa pati pirma išmokejo draudimine išmoka perdaug nesiknisdama po sveikatos korteles. pagal kritiniu ligų sutarti dekingas šiai kompanijai ir sekmes toliau jiems darbuose. O kas skundžiasi kad kažkas netaip tai yra 2 priežastis arba blogas jusu konsultantas kuris belenkoki polisa ikiša arba pats garbiamasis durnas, o kaip liaudes išmintis biloja durniu ir bažnyčioje stumdo tai tiek...
Pridedu foto su kompensos išmoka po kritiniu ligų draudiminio įvikio.
Ka galiu pasakyti tik tai kad yra tikru tikriausia šaraškinų kontora, pateikiau duomenis žalos atlyginimui vasario 5 dar iki šios dienos nežinau kiek paskaiciuota... Uzdaryti tik tokias kontoras.
Atvykau dėl žalos atlyginimo Kaune (buvau nukentėjęs eismo įvykyje). Bendravimo metu buvo iš karto pasakyta prie kai kurių punktų - "čia ne prie ko". Taip sakant atėjus iškart pavadina sukčium, vos pamatę kelias nuotraukas. Tipinis post sovieitnis mentalitetas, kai atėjęs dėl žalos žmogus pagal nutylėjimą laikomas apgaviku. Suprantama, kad visi dirba pagal nustatytas taisykles ir galbūt būna visokių atvejų, bet mažų mažiausiai profesionalumo trūkumas akivaizdus.

Blogiausia tai, kad nors ir pats ten nesidraudžiu, bet nuo to nukenčiu, nes draudžiasi kiti.
Laikykitės kuo toliau nuo šių a******ų. Vietoje to, kad kompensuotų patirtus nuostolius pagal jų pačių patvirtintas taisykles atrašo (ir tai po penkto laiško-priminimo) absurdiškus raštus ir investuoja X € į reklamą televizijoje, kad dar prisiviliotų nesusidūrusius su jais. Dabar kreipiausi į Lietuvos banką, kad padėtų kiek galės, po to teks į teismą dokumentus siųsti. Va taip va, sumoki pinigus už draudimą (dvi sutartys, kilnojamas turtas ir nekilnojamas), o kai bėda - gauni špygą ir dar švaistai laiką kovodamas su A********S.
Laukiu kol baigsis sutartis su jais, aTa Compensa...
Nesidrauskite, liksite kvailio vietoje, jaučiasi nebaudžiami, traktuoja įvykius, kaip jiems patogu ir pinigų nemoka. Vyksta atviras tyčiojimasis, nors ir įrodai, kad jie neteisūs, kad teikia klaidinančius polisus, klientas čia visada neteisus. Ir tai ne vien mūsų nuomonė daug nukentėjusių, bet visi tyliai nutraukia sutartis ir viskas. Šiuo atveju buvome apsidraudę "Telia" klientų kelionės draudimu, tikrai, nerekomenduoju, nors atrodo labai patrauklus draudimas, APGAVYSTĖ.
Prastai vertinu šį draudimą, atvažiavo ekspertas iš jų įmonės, mašiną įvertinti pi avarijos, tai beveik nieko nesurašė, sako čia buvo prieš ir t.t, auto yra nurašomas, o jie sako viskas gerai, derisi kaip turguja ;nepriklausonas ekspertas atvažiavo ir nustebęs liko, kad auto nenurašė.
Geriau neturėkite JOKIŲ !!!!!!!!!!!!
reikalų su šia įmone. Siaubas.Jei reikia daugiau "reklamos " įdėsiu per socialinius tinklus.Atgauti pinigų neįmanoma, pagal įmonės nerašytas taisykles
Nepatikima su neatsakingai dirbančiais žmonėmis. Neatsako į užklausimus, tempia laiką atsakydami. Nesugeba suteikti visą reikalingą informaciją.
Nezinau ka jus turite omeny rasydami: "Lietuvos draudimo rinkoje mums labai svarbu būti patikimais klientų partneriais". Is savo patirties galiu pasakyti, kad jums nusispjaut i klientus. Turejau pas jus kasko draudima. atsitikus ivykiui pripazinote dali zalos ndraudiminiu ivykiu, ko pasekoje turejau apie 600eur islaidu. Nors irodymu, kad tai nedraudiminis ivykis nepateikete, zalos administratorius pateike tik pamastymus. Kitaip tariant sita "kompanija" apgavo mane ir tiek. Beje Raimunda Jaseviciu reiktu i apmokymus nisiusti, nes jo "kvaili" pasisakymai (pvz.: "as baigiau VGTU) tiesiog isveda is kantrybes. Jis gal pas jus pats protingiausias imoneje, kad didziuojasi savo ishsilavinimu, bet apie automobilius praktikoje nieko neismano???? REZIUME: nei as, nei mano gimines, nei pazistami daugiau pas jus nesidraudzia jokiais draudimais (o tai buvo ir civilinis, ir kasko, ir turto draudimai). po mano karcios patirties su jumis jusu paslaugu atsisake ne vienas ir ne du ir ne trys, o daugiau klientu, nes as visiems drasiai galiu teigti kad jus mane apgavote.
Tragedija. Prisiskambint negalima. Sujungimas negalimas. O jei prisiskambini, tai sekretore visad anukreipia kazkur, kur niekas nekelia. Per menesi negaliu suderinti draudiminio ivykio. Servisas keikiasi, kad su jais susitarti neina. Zalos ekspertas atvaziavo ir paskaiciavo kaina, kuria nei puse zalos nepataisysi, del to sakau taisykit, pinigu neimsiu. Nuo to laiko dingo draudimas ir nepavyksta su jais susisiekti. Atrode gal didele kompanija, pasirodo labai klydau, tarybiniai laikai. Teks imti nepriklausomus ekspertus ir duot i teisma, gal tada atsiras. Sito as tikrai nepaliksiu likimo valiai. Be to jiems skambinant dar gi kainuoja 0,09eur uz minute, pasityciojimas, o ne draudimas. Kai pinigus, tai pirmi imt, o kai zala - jie jau nesuinteresuoti.

Buvo susirašinėjama el paštu. Atrašinėjo Giedrė Žakaitė-Steponavičė. Į klausimus neatsako net klausiant keturis kartus, nesuteikia arba labai neaiškiai parašo reikalingą informaciją. Atrašinėjimai vyksta iš jų pusės po 3 ar 4 dienų.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiestis, LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Pažaislio g. 6-1, LT-45362 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; draudimas; finansai.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Startuolis "Discontract" pasirašė draudimo sutartį su "Lloyd‘s" 1 mln. Eur sumai 08-06 18:37
Lietuvių startuolis "Discontract", siūlantis meistrų iškvietimo ir namų priežiūros paslaugas, pradėjo bendradarbiauti su tarptautine draudimo kompanija "Lloyd‘s Insurance Compnay S.A." ("Lloyd‘s").
Teismas atmetė 240 mln. Eur Lietuvos ieškinį prieš "Veolia" ir "Icor"
Teismas atmetė 240 mln. Eur Lietuvos ieškinį prieš "Veolia" ir "Icor" 08-06 17:50
Vilniaus apygardos teismas atsisakė priimti Energetikos ministerijos, atstovaujančios Lietuvos Respublikai, ieškinį byloje prieš "Veolia" ir "Icor" įmonių grupes. Teisėjų kolegijos vertinimu...
"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą
"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą 08-06 16:48
Bendrovė "Tele2" skelbia savo klientams suteiksianti galimybę būsto ir gyventojų turto draudimą įsigyti visiškai automatizuotu būdu – tiesiog užpildžius internetinę formą. Draudimo įmoka kiekvieną...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%