Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Compensa Vienna Insurance Group, akcinė draudimo bendrovė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė

Atsiliepimai apie "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie "Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė

Edmondas Riauka 2019-03-13 17:51:28
Zmones gerieji-bekit tolyn nuo tos draudimo kompanijos-viskas grazu kol neatsitiko beda.O kai atsitiko beda-vargu ar ka gausite jie pritaikys jums tokias taisykles pagal kurias jums nieko nepriklauso.Tai patyriau savo kailiu, jei kas norite detalesnes informacijos skambinkite tel. 868298297 pasidalinsiu savo beda.Patarimas draustis reikia bet tik NE compensoje
Tikrai taip dar tokios tragisko imones ir ju tragisku paslaugu neteko matyti.
a*******i
Sveiki, gerai kad paskaičiau atsiliepimus, šiandien galvojau keisti draudimo bendrovę į kitą kuri yra pigesnė, bet kaip ir atsiliepimuose rašo, pigesnė tai nereiškia geresnė, vien bėdos. Taip pat noriu drausti automobilį, liko kelios dienos, ieškau kur pigiau, neturiu nei vieno įvykio per 9 metus. Draudimo kainos tikrai išaugo, bet perėjas per BTA, Compensa ir kitus suprantu, geriau truputi brangiau, bet jokių problemų. Swedbanko nebeišsižadėsiu, draudžiu būsta ten apie ~4 metus, buvo 2 įvykiai ir 1 įvykis su mobiliuoju įrenginiu, visas išmokas gavome mažiau nei per savaitę nuo turto vertintojo patikros, o už mobilųjį įrenginį gavau išmoką vos išsiuntus sąmatą po ~2-3 d.d. Gaila, Swedbankas nedraudžia automobilių, turbūt ten jį taip pat apsidrausčiau, ačiū už pagalba apsiprendžiant, lieku ties tuo ką iki šiol i turėjau. :) Taip pat linkiu Compensai ir kitom bendrovėm, nesuklupti ir nepasiduoti, bei pasitempti. Manau tikrai galima viską atlikti kokybiškiau ir geriau, kad ir kainas pakėlus keliais eurais, bet patenkintas klientas reiškia kompanijos sėkmę, žinoma visiems neįtiksi. Bet daugumai galima :)
Bukite atidus su sia imone, ypac nekilnojamo turto draudimo paslaugu, pigiausia tai reiskia nera kokybiskiausia, sudarius sutartis/poliusus nemoka patirtų žalų
Bukite atsargus su compensa nekilnojamo ar kilnojamo turto draudimo vertinimu, a*******i, nemoka jokiu ismoku, a*******i ir v***s, nutraukite kuo skubiau su tokia imone sutartis.
Nežinojau kur rašyti, tai parašysiu čia. Kauno filialo skyriaus vadovė Ernesta G. itin nemaloni moteris. Sudarant investicinio draudimo c quadrat sutartį buvo labai maloni, (beveik) viską išaiškino, taip įkalbėjo, kad tikrai patiki, jog geras čia dalykas ir pasirašai tą sutartį (ar jum daug yra 1 euras per dieną? ne? tai kas mėnesį nuskaičiuosime iš jūsų 30 eurų). Dėja, atsitikus tokioms aplinkybėms, kai tiesiog nebegali kaupti, nes efektyviau panaudotum tuos, kad ir nedidelius pinigus dabar, paprašėm abu su draugu jos nutraukti sutartį. Vadovė iš karto "mandru" balsu, pradėjo pulti mus, kad mes pasigailėsime, kad būtina čia taupyti, mums pasakius, kad čia bus tada ant mūsų sąžinės jau ir ką darysi, kažkaip išgyvensiu, toliau tiesiogine ta žodžio prasme užsipuolė. Draugą užsipuolė už tai, kokį darbą jis dirba ir nurodinėjo, kad jam reikėtų keisti darbą argumentuodama darželinuko lygio argumentu ("gal aš irgi noriu būti prezidentė, bet nesu"). Atsiprašau, nu bet čia tikrai ne jos nosiai spręsti, nei mama, nei žmona, nei geriausia draugė. Įžūliai įrodinėjo, kaip mum būtina pasilikti ir bruko savo nuomonę net ir man ketvirtą kartą pasakius ne. Labai lindo į asmeniškumus, melavo. Nemanau, kad norint, jog klientas pasiliktų pas tave derėtų taip elgtis. Kai suprato, kad atsakymas vis tiek išlieka "ne", susinervinusi išėjo ir sutarties nutraukimo dokumentus užleido tvarkyti administratorei (turbūt?). Dėja nežinau jos vardo, bet priešingai nei "vadovė", ji buvo labai maloni, atsakė į visus klausimus, įkyriai perkalbėti nebandė, sekundę net sudvejojau, gal pasilikti.
Dėl tokių žmonių, kaip ši vadovė, pasilikti ar sugrįžti net nelabai yra noro.
Po auto įvykio pakankamai greitai sutvarkė visus formalumus. Su visais žmonėmis, kuriais teko susipažinti procesu metu, buvo malonūs ir supratingi. Automobilis buvo nurašytas, su ekspertu buvo galima derėtis dėl išmokos ir išmoka mane tenkino. Neturiu nusiskundimų.
Dėl automobilių draudimo tai negaliu diskutuoti, bet kas susiją su gyvybės draudimu tai pirmoj vietoj. Be jokiu klausimų ar sunkumų buvo greitai išmokėtos gan geros sumos. Dukrai buvo išmokėta net už nusideginima su arbata (buvo stiprokas nudegimas).
Taigi nieko blogo dėl to pasakyt negaliu. Tik pasidžiaugt:)
Nieko gero draudimas, mane i minusa isvare, mokejau uz masina 2000, masina nurase 1000ismokejo tik, nelinkiu niekam pas juos koja kisti
labai nusivylusi, turėjome įvykį, tai po metu sugebėjo atsiųsti regreso žalą. Kažkaip žalą sugebėjote teisingu adresu pateikti, o kai reikėjo su klientu susisiekti tai nesugebate net paskambinti, siunčiami mistiniai laiškai ir sms. paviršutiniškas darbas su klientu tik pinigų reikalavimas.
Nerekomenduoju sios imones ! Pries keleta menesiu buvau padarius avarija, kurios kaltininke buvau as, ir buvau apsidraudus compensa draudimu, taciau siandiena gavau laiska is draudiku biuro, kad teks paciai padengti zala nukentejusio automobilio savininkui, nes pasak ju tuo metu mano automobilis buvo neapdraustas. Aisku, turiu irodymus ir to nepaliksiu taip paprastai, bet akivaizdziai noreta pasiplauti, tad zmones bukite budrus su siais A********S.
Nuoširdžiai dėkoju vyr.ekspertui Justinui Dumšai ir ekspertui Ryčiui už vyrišką žodžio laikymąsi ir greitą pinigų pervedimą po autoįvykio byloje 9073800-1.
Turiu kompensos kaupiamaji gyvybes draudimą, apsauga nuo kritiniu ligų ir traumu. išvis turiu 3 draudimo polisus skirtingose draudimo kompanijose tai Compensa pati pirma išmokejo draudimine išmoka perdaug nesiknisdama po sveikatos korteles. pagal kritiniu ligų sutarti dekingas šiai kompanijai ir sekmes toliau jiems darbuose. O kas skundžiasi kad kažkas netaip tai yra 2 priežastis arba blogas jusu konsultantas kuris belenkoki polisa ikiša arba pats garbiamasis durnas, o kaip liaudes išmintis biloja durniu ir bažnyčioje stumdo tai tiek...
Pridedu foto su kompensos išmoka po kritiniu ligų draudiminio įvikio.
Ka galiu pasakyti tik tai kad yra tikru tikriausia šaraškinų kontora, pateikiau duomenis žalos atlyginimui vasario 5 dar iki šios dienos nežinau kiek paskaiciuota... Uzdaryti tik tokias kontoras.
Atvykau dėl žalos atlyginimo Kaune (buvau nukentėjęs eismo įvykyje). Bendravimo metu buvo iš karto pasakyta prie kai kurių punktų - "čia ne prie ko". Taip sakant atėjus iškart pavadina sukčium, vos pamatę kelias nuotraukas. Tipinis post sovieitnis mentalitetas, kai atėjęs dėl žalos žmogus pagal nutylėjimą laikomas apgaviku. Suprantama, kad visi dirba pagal nustatytas taisykles ir galbūt būna visokių atvejų, bet mažų mažiausiai profesionalumo trūkumas akivaizdus.

Blogiausia tai, kad nors ir pats ten nesidraudžiu, bet nuo to nukenčiu, nes draudžiasi kiti.
Laikykitės kuo toliau nuo šių a******ų. Vietoje to, kad kompensuotų patirtus nuostolius pagal jų pačių patvirtintas taisykles atrašo (ir tai po penkto laiško-priminimo) absurdiškus raštus ir investuoja X € į reklamą televizijoje, kad dar prisiviliotų nesusidūrusius su jais. Dabar kreipiausi į Lietuvos banką, kad padėtų kiek galės, po to teks į teismą dokumentus siųsti. Va taip va, sumoki pinigus už draudimą (dvi sutartys, kilnojamas turtas ir nekilnojamas), o kai bėda - gauni špygą ir dar švaistai laiką kovodamas su A********S.
Laukiu kol baigsis sutartis su jais, aTa Compensa...
Nesidrauskite, liksite kvailio vietoje, jaučiasi nebaudžiami, traktuoja įvykius, kaip jiems patogu ir pinigų nemoka. Vyksta atviras tyčiojimasis, nors ir įrodai, kad jie neteisūs, kad teikia klaidinančius polisus, klientas čia visada neteisus. Ir tai ne vien mūsų nuomonė daug nukentėjusių, bet visi tyliai nutraukia sutartis ir viskas. Šiuo atveju buvome apsidraudę "Telia" klientų kelionės draudimu, tikrai, nerekomenduoju, nors atrodo labai patrauklus draudimas, APGAVYSTĖ.
Prastai vertinu šį draudimą, atvažiavo ekspertas iš jų įmonės, mašiną įvertinti pi avarijos, tai beveik nieko nesurašė, sako čia buvo prieš ir t.t, auto yra nurašomas, o jie sako viskas gerai, derisi kaip turguja ;nepriklausonas ekspertas atvažiavo ir nustebęs liko, kad auto nenurašė.
Geriau neturėkite JOKIŲ !!!!!!!!!!!!
reikalų su šia įmone. Siaubas.Jei reikia daugiau "reklamos " įdėsiu per socialinius tinklus.Atgauti pinigų neįmanoma, pagal įmonės nerašytas taisykles
Nepatikima su neatsakingai dirbančiais žmonėmis. Neatsako į užklausimus, tempia laiką atsakydami. Nesugeba suteikti visą reikalingą informaciją.
Nezinau ka jus turite omeny rasydami: "Lietuvos draudimo rinkoje mums labai svarbu būti patikimais klientų partneriais". Is savo patirties galiu pasakyti, kad jums nusispjaut i klientus. Turejau pas jus kasko draudima. atsitikus ivykiui pripazinote dali zalos ndraudiminiu ivykiu, ko pasekoje turejau apie 600eur islaidu. Nors irodymu, kad tai nedraudiminis ivykis nepateikete, zalos administratorius pateike tik pamastymus. Kitaip tariant sita "kompanija" apgavo mane ir tiek. Beje Raimunda Jaseviciu reiktu i apmokymus nisiusti, nes jo "kvaili" pasisakymai (pvz.: "as baigiau VGTU) tiesiog isveda is kantrybes. Jis gal pas jus pats protingiausias imoneje, kad didziuojasi savo ishsilavinimu, bet apie automobilius praktikoje nieko neismano???? REZIUME: nei as, nei mano gimines, nei pazistami daugiau pas jus nesidraudzia jokiais draudimais (o tai buvo ir civilinis, ir kasko, ir turto draudimai). po mano karcios patirties su jumis jusu paslaugu atsisake ne vienas ir ne du ir ne trys, o daugiau klientu, nes as visiems drasiai galiu teigti kad jus mane apgavote.
Tragedija. Prisiskambint negalima. Sujungimas negalimas. O jei prisiskambini, tai sekretore visad anukreipia kazkur, kur niekas nekelia. Per menesi negaliu suderinti draudiminio ivykio. Servisas keikiasi, kad su jais susitarti neina. Zalos ekspertas atvaziavo ir paskaiciavo kaina, kuria nei puse zalos nepataisysi, del to sakau taisykit, pinigu neimsiu. Nuo to laiko dingo draudimas ir nepavyksta su jais susisiekti. Atrode gal didele kompanija, pasirodo labai klydau, tarybiniai laikai. Teks imti nepriklausomus ekspertus ir duot i teisma, gal tada atsiras. Sito as tikrai nepaliksiu likimo valiai. Be to jiems skambinant dar gi kainuoja 0,09eur uz minute, pasityciojimas, o ne draudimas. Kai pinigus, tai pirmi imt, o kai zala - jie jau nesuinteresuoti.

Buvo susirašinėjama el paštu. Atrašinėjo Giedrė Žakaitė-Steponavičė. Į klausimus neatsako net klausiant keturis kartus, nesuteikia arba labai neaiškiai parašo reikalingą informaciją. Atrašinėjimai vyksta iš jų pusės po 3 ar 4 dienų.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-248; 249, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Eurolygos finale triumfavo Maskvos CSKA
Eurolygos finale triumfavo Maskvos CSKA 05-19 23:40
Sekmadienio vakarą Vitorijoje vykusiame Eurolygos finale pergalę šventė Maskvos CSKA, kurio komanda įveikė Stambulo "Anadolu Efes" rezultatu 91:83.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%