Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Compensa Towarzystwo Ubezpieczen S.a. Vienna Insurance Group Lietuvos Filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Compensa Towarzystwo Ubezpieczen S.a. Vienna Insurance Group Lietuvos Filialas

Atsiliepimai apie Compensa Towarzystwo Ubezpieczen S.a. Vienna Insurance Group Lietuvos Filialas

Išregistruotas: juridinio asmens, filialo, atstovybės išregistravimas.
Parašyk savo nuomonę apie Compensa Towarzystwo Ubezpieczen S.a. Vienna Insurance Group Lietuvos Filialas

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir jei nurodėte - telefoną) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Kaip vienas gerbemas teisejas pasake "sudo sudo sudo gabalas" yra sis draudimas. Pries puse metu turejau ivyki Norvegijoje kuriame nukentejusysis esu as. Ka draudimas padare? Nieko! Net nesidomi situacija. Viena kart paskambinus skiedzia reikia laukt 30 dienu. Paskambini po 30 dienu jau serga paskambini dar po dvieju savaiciu jau skiedzia kad reikia laukt 5 metus. Galiausiai atsiuncia uzpildyt forma kurioje nurodai save kaip kaltininka :-D
Niekam nelinkiu tureti reikalu su sia kompanija, kol zala atligins praies daug laiko... Ir taip a*******i jeigu sutikau su suma atlygintina, atvykus ekspertui po jo apziuros pasakyta buvo kad suma tikrai keisis, taciau vistiek jie atlygino ta ka uz preliminarius apgadinimus buvau isvardinusi ir sutikusi. Ka gi as moteris ten suprantu... Baisu kur beeisi visur kaip i sena atsitrenksi kol gausi atlyginima uz zala. Ir be to nieko neismanantys zmones ten sedi, paskambinsi mokedamas uz kiekviena skambuti taciau i klausimus budavo atsakymas NEZINAU!!!! BAISU IR GEDA MAN UZ JUOS PACIUS!!!
Dirba žmonės kuriems nerūpi klientai kai jau negauna nuo jų sutarčių procentus sako vieno išeina visai kitaip.nekam nesiūlau compensa draudimo tikrą a******u kompanija
LINKIU JUMS PADLOS BANKROTO JAI IS SAVU KLIENTU PO EISMO YVIKIO PINIGUS PASIEMAT UZ TAI KAD ATLIGINOT ZALA TINGIU RASYT KAS KAIP BET JUS PADLOS ESAT NENUBIEDNESIU SIUKSLES DEL TO 900 EURU GALIT SU JAIS GALVA ISITRINT
A F E R I S T A I NERETUSUOKIT kas parasyta
a******u a*******i gyvenime nedrausim nieko nei sitoi skylei nei seezame
Praeitą mėnesį pratesiau automobilio draudimą "Compensoje" metams (prieš tai, tas automobilis pas juos buvo draustas iš eilės 4 metai), aišku kaina nuo pernai metų skyrėsi, ji buvo ženkliai didesnė. Pagalvojau, nelakstysiu ir neieškosiu kitų. Čia buvo mano KLAIDA. Praėjus mėn. persiregistravau automobili savo vardu ir atėjau persirašyti draudimo poliso. Tada man pasakė, kad draudimo įmoka padidėjo ir man reiktu susimokėti dar papildomai 41 Eur., kad draudimas būtu pilniems metams.
Vadybininkė motyvavo jog, buvo daug kažkokių įvykių dėl kurių bendrovė patyrė nuostolių. Todėl ir pabrango. Viskas suprantama, bet nemanau kad aš dabar turėčiau visą tai kompensuoti :D
Nesutikau sumokėti tų papildomų eurų, tai perašė polisą be priemokos. Rezultate gavosi, kad draudimas sutrumpėjo 6 mėn. Pabaigai, TIKRAI NEREKOMENDUOJU ŠIOS DRAUDIMŲ KOMPANIJOS.
Nerekomenduoju sio draudimo niekam!!! Dirba nekompetetingi zmones, kurie nenusimano savo darbo!!! Baisu...
norėčiau pasiklausti kodėl pastoviai turiu skambinti į bendrają liniją, pastovoao mokėti papildomas lėšas už skambučio kainą, kad galėčiau susisiekti su jūsų darbuotojais atsakingais, kodėl jie neatsiliepia į duotus kontaktus. Suprantu, jeigu jau pas žmogų yra ne kasko draudimas, vadinasi su juo galima elgtis kaip su šudu atsiprašant? visą mėn. turiu trankytis Viešuoju transportu bijodama nepasigauti kažkokios ligos, nes visokio plauko žmonės važinėja, ir dar JUS nesugebate atsiliepti į skambučius, kad galėtume viską greičiau suderinti, nebent jūsų toks darbas būti abejingais, tikiuosi jums neteks kada susidurti su tokiais darbuotojais kaip esate jus. nes visada į laišką reikėtų atsakyti bent iš mandagumo per 3 d. d. o ne niekada.

kai pasiskambini į bendrąją liniją, pasakai žodį " skundą parašysiu " tada tik skambinama ir eina susisiekti BAISU, PASIBAISĖJAU jūsų žalų skyriaus veikla.
noriu pasakyti kad nuo sitos bendroves reikia laikytis atokiau, ju kliente sudauze mum masina, antra menesi mus siuntineja nuo vieno vadibininko iki kito, jau kantrybe isseko, sindien kreipsimes i draudiku biura ir i teisma, nes kitaip neina su jais bendrauti, telefonu nekelia, siuntineja vienas nuo kito
Teko draustis šiuo draudimu ir labai nusivyliau jau 4menuo negaunu jokios išmokos. Draudžiausi sveikatos draudimu prasidures ranka viniu kreipiausi pas daktarus užsenija, gavau ligoninės išrašus su štampais čekius su daktaru vardais bei savo o draudimas nenori mokėti nes teige kad ten nėra daktaro parašo štampu bei čekiu su ju ir mano bei ligoninės pavadinimu viename čekija jiems netinka :)
Taigi teko drausti namą šioje draudimo bendrovėje. Ir aišku atsitiko nelaimė, gana smarkiai palijo, palijo taip, kad apsėmė mūsų ir dar bent 3 namų aplinkui pirmus aukštus. Atskirai norėčiau paminėti draudimo sutartyje minimą "Techninės pagalbos namuose paslaugą" kuri turi būti teikiama 24h. Paskambinus pirmiausiai buvo nagrinėjama draudimo sutartis ir pasakyta kad nurodytas ne tas adresas ir niekas nieko nepadės. Vėliau išsiaiškino kad vis dėlto tas adresas, perskambino.. ir pasakė kad max gali pravalyti namo (!) kanalizaciją, kai buvo aiškinama kad reikia susiurbti vandenį esantį name. Besibaigiant tom 24 h, paskambino jau kitas asmuo ir papriekaištavo, kad buvo nuvažiavę į vietą ir pamatė, kad prisisamdėm (!) kitų žmonių ar įmonių ir jie viską sutvarkė - tai ko tipo norim - nors niekas nieko nesamdė, niekas neatvažiavo, 85 m moteriškė su kaimyne sėmė vandenį kibirais... vėliau paskambino vėl, gal po kokių 2-3 dienų ir pasiteiravo gal gali padėti.
Apsidžiaugėm kad greitai paskambino žalos ekspertas, kuris žadėjo parūpinti drėgmės surinktuvą. Ačiū, tikrai parūpino, atvežė, tačiau pirmą dieną iš jo tekėjo vanduo... išjungėm, kitą dieną atvažiavo - pataisė, plėvele apvyniojo, aparatas dirbo. telefonu buvo kalbėta, kad jis dirbs tiek kiek reikia kol išdžius sienos. Padirbo 6 dienas ir pasakė gana, Compensa daugiau neleidžia, sienos liko šlapios nes kai patys išsinuomavome tokią mašiną (ne tokią galingą) dar buvo surinkta apie 2 kibirus vandens. Tačiau daugiau negalėjom jos laikyti nes per brangu : (.
Sienos liko... na nesunku įsivaizduoti. Tačiau ekspertai (nežinau tiksliai kurie ar atseit nepriklausomas ar compesnsos) nusprendė kad tai nedraudiminis įvykis, pasirodo pas mus nesandarios cokolinio aukšto jungtys, nors toks dalykas kaip potvynis ir liūtis įtraukti kaip draudžiamieji įvykiai.
Ar Jums dar norisi bendradarbiauti su šia įmone? Man jau nebe.
Tai pati prasčiausia kompanija, niekad šiuo draudimu nedraudėme nei turto nei automobilių, bet mums sudaužė automobilį ir teko su šia įmone susidurti. Dirbantys darbuotojai vienas nuo kito stumdo mūsų automobilio reikalus pirmiausia žalų ekspertas Mindaugas Aliukonis buvo, po to pasikeitė Mantas Drulia, 4 mėnesius neišmoka draudimo žalos. Paskaičiavo kapeikas, po vertintojo atvykimo. Pravažiavus per servisus greitai apžiūrai, darbuotojai iš kart nustatė automobilio žala 400 e, čia paskaičiavo 278, paprašius, dar kartą perskaičiuoti nesutiko. Informavome "compensa", kad už tokią sumą joks servisas nesiima tvarkyt automobilio, tada liepė patiems tvarkytis ir pateikti FAKTŪRAS. Teko patiems tvarkyti extra automobilį, nes traukės antgalis sugedo, vairo traukė, ir dar smulkių gedimų dėl įvykio atsirado. Pateikėm sąskaitas kurių ir prašė, kitiems gedimams biudžete nebuvo pinigų todėl vėl krepėmės, kad apmokėtų faktūrą ir pervestų likusią sumą, tada pasakė foto pateikti sugadinimų, žodžiu maudo kaip nori žmones. Dabar ir nuo liepos 1 d. minimumas pakilo ir darbų kainos kitokios, o " ekspertam" vis vien. Šiandieną gerbiamas Mantas Drulia žadėjo perskambinti taip ir neperskambino patikslinti dėl automobilio, toks vaizdas man 5ienis baigiau darbą, o dėl Jūsų automobilio man "dzin", juk kas pažadama tą reikia ir įvykdyti. Bandžiau pati skambinti visai nekelia ragelio. Toks vaizdas peršasi, kad net žalos nenori išmokėti, nors jų klientė mums sudaužė. NIEKADA NESIDRAUSKITE ŠIUO DRAUDIMU, TIK NERVUS IŠTAMPYS, IR VARGO TURĖSITE. Gėda, kad tokie ekspertai dirba. Mano dukrai buvo visai naujas automobilis sudaužytas tuometu if draudimas viską išmokėjo per savaitę po įvertinimo. Ir jokių nesamonių nebuvo.
Manau, kad pati geriausia kompanija Lietuvoje (kalbant apie taupymą ir gyvybės draudimo apsaugą). Konsultantai visada malonūs ir paslaugūs, dirba operatyviai. Turime pasirašę kaupiamą gyvybės draudimą, apdraudę visą šeimą nuo traumų, tai per 2 metus gavome išmoką jau trečią kartą (sūnus išdykęs vis kur nupuola), tai net sumokėjo kai pieninį dantį išsimušė! :) Compensos gyvybės draudimo kompanija ir tie kur draudžia būstus, mašinas tai visiškai atskiri filialai. Nemaišykit... Net patys Compensos gyvybės draudimo finansų konsultantai nepataria draust mašinų ir būsto tam filiale, nes ten dirba be itin kompetetingi asmenys. Aš asmeniškai rekomenduoju draudimą šeimai ir kaupimą vaikams, tikrai esam patenkinti, visi draugai renkasi tik šitą kompaniją :)
Niekam nerekomenduoju, 5 metus draudziausi pas juos tureja nelaiminga iviki 8 siules, ir gaunu maziau nei puses menesines imokos dydzio kompensacija, ir jie atkerta kad man dar pasiseke jog tiek gavau. Kai draudziausi ju draudejas vardino didziules sumas uz menkas traumas, o relybei negaunu nei 0.01 % traumu ismoku sumos.
Mieli zmones, nesidrauskite sitam draudime.Nes tikri s*****i mums sudauze automibili, tai patikekite ka mes gavome.Nors buvo zadeta kad avarijos metu parveza tralas.Bet ji mes samdeme patis, o toliau patiliu serviza ir turi pats ieskoti. Jie zala ivertino apie 600eur. o nepriklausomas ekspertas pasake kad be 1000eur joks servizas neremontuos. Taip ir buvo is musu pasijuoke kai pasakem kiek jie moka.Na ieskosiu draudimo su gera rekomendacija nes draudziu nemazai.
Nepatariu draustis sioje kompanijoje, buvau apsidraudus ju kompanijoj ir man pradejo siulyti platinti tiksliau isigyti kazkoki papilda neregistruota Lietuvoje Kyani ir taip mane uzbure kaip tikri a*******i kad atsipeikejau kai tik jau buvau sumokejus uz ji 360€. Jie labai mandagus net tampa kaip draugais o kai tik pasakiau kad man nepatinka ka jie daro ir kad apgavo mane tai soko visi i akis ir pareiske kad as jiems paskutinej vietoj esu ir kad nebeskambineciau. Na as apeiciau is tolo sita kompanija nes galit pasirasyti neaiske sutarti ir net nesusivokti. P.S Jie atseit ismete is darbo visus tuos Kyanio platintojus bet istikro dave kita pavadinina ir jie toliau pardavineja Compensos draudima. As siulyciau pasiieskoti kitos kompanijos arba buti labai atidiems.
Tragiskas reikalas yra su sia draudimo kompanija. Po eismo ivykio skambinome 15:30 niekas jau nebekele ragelio, paskambinus i kita numeri atsiliepia pasako ne ten pataike ir patys padeda rageli. Kita diena paskambinus paklauseme kodel nekelete? Gavome atsakyma, , nu va dabar pakeliau". Dokumentus siusti reikia po tris kartus, nes jie, , negauna" taip tempdami laika. Nepriklausomo eksperto nuotraukas siunteme gal 4 kartus ir gavo tik is penkto..ir pinigai bus pervesti mazdaug uz dvieju savaiciu ir tai netikiu.. zodziu jei imanoma netureti reikalu su sia imone geriau netureti.
Nuotraukos daromos telefonu, apie ju kokybe spreskite patys, agentas pildė dokumentus kuo greičiau nes jis turi kita darba, lyg man idomu, aišku ivyki pripažino nedraudiminiu, savo draudimo agente informavau ji prašė pranešti kaip sekėsi, prašiau surasti kita kompanija.APMOKYKIT DARBUOTUOJUS BENT etikos pagrindilu
Sveiki, noreciau padekoti Compensa Gyvybes draudimo darbuotojams uz operatyvuma, greitai apskaiciavo suma ir ismokejo ismoka uz luzi !!!!
Del automobilio draudimo ir turto draudimo, tai kiek zinau tai cia dvi visiskai atskiros imones... Ir dazniausiai zmones maiso ja su Compensa gyvybes draudimu...
Draudžiausi šioje įmonėje ir likau patenkintas jų aptarnavimo, susilaužiau ranką, tai viską apmokėjo labai operatyviai ir pagal galiojančius įkainius
Tiek visu isgirta, tiek visu mylima Compensa... visiskai kitokia nuomone apie ta COMPENSA. perkant buta, bankas rekomendavo draustis busta, pasirinkome sia imone. lietui padarius zalos, jie vos teikesi atvaziuoti apziureti padaryta zala. ir ka jus galvojate, po keliu savaiciu gauname atsakyma, kad zala nevertinama. pateiktoje ataskaitoje rasoma, kad draužiama nuo lietaus padarytos zalos, bet jie mat neapmoka to. norejus gauti issamesne informacija, nuvykome i viena is filialu, ten niekam niekas nepriklauso, nieko jie nezino. skambinome i Vilniu, atstovas tiesiai sveisiai pasake, neturiu laiko kada su tavimi kalbetis, nieko tau nemokesim. taigi, ar sitaip reikia bendrauti? kiaules jus
Spameriai reklameriai. Per pastaruosius porą mėnesių sulaukiau bent trijų skambučių iš Compensa gyvybės draudimo. Ale mano tel. nr. davė kažkokiame seminare dalyvavę mano "draugai". Kas kartą paprašius pateikti davusiojo numerį vardą prasideda mekenimai. Gražiai prašiau daugiau neskambinėti. Neklauso. Turėkit. Nesinaudosiu paslaugomis gyvenime. Laimingai
Beveik trys savaites skaiciavo suma padaryta zala automobilio audi a 6, kai paskambino ir pranese kokia suma jie paskaiciavo nezinojau ka daryt verkti ar juoktis :-D suma buvo 320€, pasakiau kad man tik ant detaliu išėjo daugiau nei 300€ tai jei perskaiciavo ir suma gavosi 340€, tada iškviečiau nepriklausoma eksperta taj ir jis juokesi iš tokiu skaiciu :-D ekspertas pasake kad jie turejo 700€ suskaiciouti taj tikrai, bet suma bus dar didesne nes ekspertas dar minusu surado :-D nelaukit kol compensa jums paskambins iš karto po ivikio registracijos kreipkites i nepriklausoma eksperta :-)
O siaube ne zmones ten o teroristai dirba skambineja ir vercia tiesiog tapt ju klientais ypac toks ponas Valdelis is klaipeda skyriaus.net teko ji pasiust kad atstotu
Nepatarčiau niekam draustis Compensa bendrovėje. Visų pirmą paskaičiuoja kuo mažesnę išmoką, kad klientui primokėti reikia. Visų antrą sąmatas derina savaitėm, kol nepradedi nusibosti, kol 3 kartus paklausai ar tikrai jokių dokumentų netrūksta. Gauna sąskaitą ir tyli...Tyli, tyli. Primeni apie save, sako gausite įmoką po kelių dienų. Po kelių dienų kreipėsi, atsako, kad neteisingai sąskaitą parašė, pinigai grįžo... Kvailesnio pasiaiškinimo neteko girdėti nuo mokyklos laikų :). Galu gale teko kreiptis per valdžia (jeigu tai galima pasakyti - per bendrąjį paštą, kur visi mato situaciją), raštu su pasiteiravimu dėl ko įmoka dvi savaitės pervedama...Tik tada atsiunčia, , ale" dokumentą, kad įmoka patvirtinta ir ARTIMIAUSIU LAIKU" bus pervesta....Pinigai buvo persiųsti per 10 minučių (kol bendravau el.paštu)...Tai va, to ko negalėjo padaryti dviejų savaičių bėgyje, padarė per 10 minučių... Beja, gerbiamoji valdžia, išmokykite žalų ekspertą Mindaugą Taraškevičių taisyklingai rašyti žodį, , grįžo". Nerašoma, , pinigai gryžo atgal iš banko....
O siaube, visiems kas ketina turėti reikalų su Compensa (o iškilus nesklandumams ir su tteisės skyrium reikės bendrauti) arba dirbti ten, iš anksto pranešu - nesigadinkit sveikatos, o bėkit kur akys veda, nes nemalonesnios ir labiausiai susireikšminusios asobos kaip teisės skyrelio vadovės--- neesu mačiusi. Su ja pabendravus 5 min norisi išsivemti, nes ji bando sudaryti įvaizdį, kad viską išmano, tur teisę negerbti kitų žmonių ir vaikyti kaip durnelius. Visas pasaulis turi suktis apie ją, ir iš viso ji ne to skyrelio vadovė, ji viso Compensa Lietuvoje filialo vadovė!!!!!!!!!
Nesidrauskite Compensa draudimo imoneje.a*******i.Tyciojasi is zmoniu.Kai reikia zala apskaiciuoti ir pinigus pervest, gudrauja, apskaiciuoja paciom maziausiom kainom.paciam reikia uz remonta primoketi.Kiek nervu istampo.Bendrauja grubiai.
zmones nesidrauskite draudimo bendroveje COMPENSA nes turesit problemu tik.
Esu susidurusi su nemazai draudimo imoniu, taciau COMPENSA labai nusivyliau. Žada vienaip, daro visai kitaip, pinigėlius žada ismoket po savaitės, bet dasilaukiau po 1.5 mėnėsio, bet teko bėgiot lankytys dažnokai pas juos, pyktis. Kiek sužinojau apie COMPENSA- tai dar pasisekė, kad išmokėjo visus pinigėlius, nes toli ne visi gauna pinigų sumą kokia sutarta su įmonę.
Siame investavime yra dauk pasleptu dalyku bruokieriai konsultantai zada vienaip bet pasirasius sutarti atsitinka kitaip si imone puikiai nauduojasi teises spruogom o konsultanatai nepries ir pamieluot kad atvest naujus klientus taip padare ir man taip pat draudimo sutarti gavau uz pusantro menesiuo nuo sutarties pasirasimo o pagal LR istatymus sutarti su draudimu galma nutraukti menesiuo begija tada jie grazina pinigus. ka galiu papasakuot Kad zmogus pasirasitu sutarti konsultantai vadibininkai manes apgavo reiskia apgaules budu isviliuoja pinigus nieko nesakau nei pries Compensa nei Uz Compensa o tik konstatuoju faktus niekada gyvenime dar nebuvau taip gudriai apmaustitas apgautas zmones bukit atsargus.

EDRAUDA, UADBB
EDRAUDA - DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Vilniuje duris atvers naujos kartos Varle.lt parduotuvė
Vilniuje duris atvers naujos kartos Varle.lt parduotuvė 05-15 12:43
Gegužės 19 d. 10.00 val. Vilniuje Ukmergės g. 241 bus atidaryta naujos kartos „ShowRoom" parduotuvė. Atidarymo metu klientų laukia ypatingos nuolaidos ir dovana kiekvienam svečiui. Vilniuje...
Vilnius užsimojo valyti grafičius
Vilnius užsimojo valyti grafičius 05-21 18:59
Šiemet Vilniuje ketinama nuvalyti 22.000 kv. m grafičiais išpaišytų sienų, Vilniaus savivaldybė pranešė tam skyrusi beveik 130.000 eurų. Nekilnojamojo turto objektų, kurių sienos vis pagražinamos...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda