Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Keturi Kambariai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Keturi Kambariai

Atsiliepimai apie Keturi Kambariai, UAB

Caffeine Roasters

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Keturi Kambariai, UAB

Caffeine drive in, barista ilgais raudonais plaukais, bjaurybė kokių reta. Prieš dirbant su žmonėm reiktų praeiti bendravimo kursus. Sėkmės
07.27 -os dienos rytą 9:45, užsukau į coffein, Laisvės al.72 pradariusi duris, pasisveikinau maloniai ir paklausiau ar dirbate, barista piktai užrėkė “nedirbame”. Grįžau apie 16:00, atsistojau prie baro, baristos nemačiau, paėjau į šoną, barista sėdi ant kėdės, su didelėmis ausinėmis ant ausų, kelis kartus pasisveikinau, tačiau jokios reakcijos, prastovėjau 5 minutes, barista net nepakėlė akių. Neiškentusi apsisukau ir išėjau. Pasiūlymas: jeigu priimate tokius baristus, tai įsidėkite skambučius, kai klijantai pradaro duris, gal tada atkreips dėmesį į klijantus. Dažnai į šią vietą lankausi, mergaitė nematyta, prieš tai tokios situacijos nėra buvę.
Laukus 10-15 minučių eilėje (prieš mane tik vienas žmogus) taip ir nesulaukiau kol barista Dalius prieis, kadangi plepėjo (iš kalbos supratau) su kita darbuotoja, kuri tuo metu nedirbo. Barista taip ir nepriėmė mano užsakymo. Labai nemaloni situacija.
Ta prasme 20minučių laukt kavos kai nėra nei vieno žmogaus prieš tave, o barista ieško puodelio? Vėliau pieno ir visų kitų reikalingų dalykų, manau jeigu jau ateinat dirbt i gedo prospekta tai gal pasirūpinkite darbuotojais. Ačiū
Gedimino pr. 2 Caffeino merginos, atidziau darykite kavas. Uzsisakiau kava be kofeino, nes jo netoleruoju, imuse kava be kofeino. Isgeriau galvodama, jog geriu be kofeino, nes skonis tai juk nesiskiria. Ir po keliu val. prasidejo priepuolis. Moku pinigus uz kokybiskai atlikta darba, taciau jo negaunu. Taip zioplinedami galite pakenkti zmogaus sveikatai. Prasau atsakingumo ir tikiuosi jog sie komentarai pasiekia darbuotojus, o ne pasilieka interneto platybese.
norėjau tik labai padėkoti sauletėkio Caffeine baristoms, Erikai ir Gretei uz labai skania kava ir malonu bei toki silta aptarnavima. P.S sukasi jos kaip bitutes! Tikros saunuolytes!
O kiek tenka apsilankyti kituose Caffeinuose, tai kava visur vienodai skani :)
Akropolyje šiandien dirba mergina Julija kuri nemoka nei priimti klientų, nei susitvarkyti su kompiuteriu. Jau nekalbant apie mandagu bendravimą ar elementaru čekio padavimą.
Gedimino 31 Caffeine Roasters: esu pasibaisejusi baristu bendravimu su klientais. Ateini uzasakai kava, jos (buvo 2 blondines baristos), vietoj vykdyti uzsakyma snekejo apie savo. Kai po mazdaug 5 minuciu laukimo ir ju kalbu girdejimo apie ju asmeninius dalykus as mandagiai paprasiau visgi vykdyti uzsakyma, mane istyciojo. Bet savo uzsakyma visgi gavau. Pati dirbau klientu aptarnavimo srityje ir zinau, kad pasitaiko ivairiu klientu, ir kartais viduje viskas tiesiog verda. Bet tyciotis is kliento jam i veida ar ji apkalbineti, NERA NORMALU. Jeigu jau dirbi tokioje srityje, tai buk maloni aptarnauk klientus mandagiai, o savo emocijas pasilik sau, nes klientams tai nera idomu. Nepaisant to, kad kava pas jus skani (bent jau man ne karto nepasitaike gauti neskanios kavos), su tokiu klientu aptarnavimu jus prarandat klientus. Geros dienos.
Kakava žiauriai per saldi. Neįmanoma gerti. Du kartus pirkau ir du kartus išmečiau.
Šiandien apsilankius Klaipėdos caffeine tiltu g. labai nusivyliau, užsisakiau savo megstamiausia frappe su gervuogiu sirupu. Vietoj jos gavau kazkokia skysta pliurze, i frappe nepanasu net is tolo. Niekada tokios problemos nebuvo, o dabar moku beveik 3 eur uz kava ir vietoj jos gaunu piena su vandeniu... Ar nuo dabar ir uz ledukus reikia papildomo mokescio?!?! Nes ju ten nerasta, jei taip ir toliau nebesilankysiu, o gaila nes anksciau kokybe buvo 100%
18:56 Gedimino pr caffein’as uzeinu pasisveikinam, barista sako greiciau tuoj uzsidarom as jai apie kava su apelsinu kuria kazkada geriau cia, ji sako tai kol as cia supjaustysiu padarysiu, ok isejau. Tai nesupratau ar sunku per tris minutes imust kava atsiskaityt ir tada padaryt kava ar sunku per tris minutes padaryt kava kas tikrai yra imanoma. Sėkmės su tokiu požiūriu.
Labai esu patenkinta Jūsų darbuotoja Julija Gedimino pr 52. Vilnius. Visada su šypsena pasitinka klientus, kultūringa ir pozytivi. Skaniai gamina kava ir niekada nepamiršta prie kavos pasiūlyti kruasano ar kito saldėsio. Labai džiaugiuosi, kad Jūsų įmonė turi tokius gerus ir darbščius darbuotojus.:)
Šiandien 2018-04-29 10 val. apsilankėme Vilniuje Caffeine Roasters Gedimino pr. 2. Aptarnavimas žiaurus!!! Pardavėja buvo toks vaizdas kaip po gero baliaus, nemaloni, susiraukusi. Kilo noras atsiprašyti, jog trukdome ją. Kaip su tokia aptarnavimo kultūra žmogus gali dirbti tokioje srityje? Nejaugi taip pas jus blogai su darbuotojais?
2017.10.13 (kavine Ulonu g.)vakare nepavyko gauti užsakyto kapucino. Vietoj kapucino man padare kava su pienu. Tiesiog bariste G, , , , , nemoka taisyklingai išplakti pieno. Išmokykit, kad negadinti kavines reputacija!!!
Vilniuje, Saulėtekio Slėnyje, darbuotojai Junetai dar reikia išmokti paprasto ir elementaraus bendravimo su klientais. Paprašius vieno gabalėlio klasikinio sūrio pyrago ir sūrio pyrago su karamele, ji atsakė, jog jie abu yra sūrio. Taip, mes tai suprantame, bet kodėl negalima tokio užsakymo ir pateikti klientui? Iškart paprašėme gabalėlius perpjauti pusiau ir sudėti į skirtingas lėkštes. Ji niekaip nesureagavo ir tiesiog stovėjo žiūrėjo toliau į mus. O paklausus, kokių arbatų turite, atsakė, jog visokių. Gerai, kad kita darbuotoja atėjo ir pagelbėjo jai šioje situacijoje.
Pati dirbau klientų aptarnavimo sritiyje, t.y. Administratorė, ir žinau, kad tai nėra tinkamas bendravimas su klientais!
Juneta, susimąstykite, ar jum čia vieta dirbti? Gal geriau pasirinkti kokį uždarą kabinetą, kur sėdėsite viena ir nereiks bendraut su žmonėmis, nes tai aiškiai nesiseka tau.
Vilniuje, Gedimino pr. 2, šiandien apie 13h teko pirkti arbatą, deja jos negavau, nes dirbančios baristės nežino kaip reikia maloniai bendrauti su klientais, taip pat neturėjo grąžos ir nesiėmė jokių veiksmų, kad jos gaut. Būtų šaunu girdėtį malonų aptarnaujančių žmonių balso toną, o ne tokį, kokį girdėjau.
Vakar 2017.06.04, Kaune, Vilniaus g. 28 po apsilankymo Coffee inne likau labai nepatenkinta. Prie "baristos" Kamilės teko eiti mažiausia tris kartus. Negana to, nei karto nedavė čekio. Pirmą kartą sau ir draugams užsakinejau tris puodelius kavų. Nieko tokio, užsakymas buvo sumaišytas, padarė tik dvi kavas. Nuėjau užsisakyti sau dar kartą kavos. Padarė šaltą latte, nors minėjau, kad noriu šiltos. Iš karto dėmesio nekreipiau, bet skonis buvo šlykštus- kartus šaltas vanduo. Kadangi kainos kandžiojasi, nuėjau, pasakiau kokią man kavą pateikė. Padarė kitą kavą, šiltą latte, jau apsidžiaugusi pasiiėmiau, paragavus vėl tas pats, tik šį kartą karštas kartus mišinys, nors už šį "užsakymą" pinigų neprašė tikrai įsiutau ir nuėjau prie kasos paprašyti, kad grąžintų pinigus, Kamilės žodžiai- "Aš jau jums pakeičiau kavą, tai, kad nelabai galiu ką padaryti." Ar šita "barista" nėra tinkamai apmokyta ar kaip čia gaunasi, kad pinigai yra ryjami ir negaunamas kokybiškas produktas?
Esu labai nusivylusi Klaipedos brizos tilto coffee inn personalu, merginos neisklauso uzsakymu, daugiau laiko aiskinasi savo santykius nei aptarnauja klientus, dar vaiposi kai pasakai, kad uzsakymas neteisingas. Vyr. Barista Erika turetu ismokti kaip elgtis darbo vietoje ir maziau vaipytis, o naujos darbuotojos mokytis is klaidu. Jau nepirmas kartas kaip pastebiu daug vaipymosi ir issisokimo ju rate. Jei dirbi klientu aptarnavime, jusu pareiga buti maloniems, o neprikaisioti klientam savo padarytu klaidu klientams. Maziau sneku, daugiau darbo.
Šienadien (sekmadienį) Europos Coffe Inn nusipirkau gabaliuką sūrio pyrago su bruknėmis išsinešimui, tikėjausi vakare skaitant knygą su arbata skaniai suvalgyti, tačiau tik paragavus teko jį išmesti - ne tas žodis "nešviežias", toks jausmas, kad ant to sūrio jau ir pelėsis tuoj užaugs. Aš suprantu, kad sekmadienį neverta tikėtis tą dieną kepto, bet pardavinėti jau tokį pasenusį sąžinės reikia turėti.
Esu pasibaisėjusi baristų elgesiu. Didžiojoje gatvėje lankiausi kartu su vaikinu. Laukiu eilėje ir atėjo man laikas užsisakyti. Vietoj to, kad paklaustų manęs, ko norėčiau, ji mane ignoravo, o mano vaikiną vadino zuikučiu, maivėsi, gulinėjo ant prekystalio, atsisakė gaminti kavą, kokios paprašėme ir dar pareiškė:, , Rimtai? Karamelinė machijato?". Buvau pasibaisėjusi jos seksualiniu priekabiavimu, manęs visiško ignoravimo ir pažeminimo.
Sveiki, labai nemalonu raštyi apie tai, bet tai vyksta. Esu nepatenkintas tuom, kad baristos kaikurių (pilies g.pradžios) kofeinų užsuka kainas ant esamų kainų parašytų ant lentos. Pavyzdžiui:. Pilies gatvėje, užsisakiau savaitės kavą, kuri kainavo tuo metu 2 eu., bet man paskaičiavo kaip 2.35 eu. Panelė atsiprašė ir pataisė klaidą. Kitą kartą atėjau, vėl tas pats, 2.35 eu. Suprantu, kad darbuotojai kaupia bonusinius taškus, bet bent jau tegu nepapuola ant to paties žmogaus. Antra kartą neatsiprašė ir atrodė, kad dėl tų 35 ct. tiesiog darbuotojas mirs. Ta pati situacija ir su panoramos coffeeinn. Labai šlykštus bendravimas su klientais. Mergina skaičiavo kasą ir aš atėjau 20:00. Pamačius mane, taip nenutylėdama išsireiškė bekono sumuštinio žargonu, , BLT", jog nusprendžiau jai leisti suskaičiuoti kasą, kad taip jau nesikankintų darydama man kavą. Berods ji vyr.barmene.
Iš tiesų, galėčiau pagirti gedimino pr. (prie seimo) esamus darbuotojus, labai nuoširdūs ir linksmi. Norėčiau, kad atkreiptumėte dėmesį į baristą Ugnę. Ji nuoširdžiai daro kavą ir bendraują su klientais. Ir dar pagirčiau pilies g. knygyno coffeeinn. Ten irgi vyraujalabai, , faina" atmosfera.
VILNIAUS AKROPOLIO DARBUOTOJA Darin VISADA NE TIK NUSISYPSO IR PALINKI GEROS, BET IR PADARO SUPERINE CHAY LATE
Šiauliuose dirbanti šviesaplauke mergina labai nemandagiai aptarnavo.Reikėjo 4 kartus pakartoti ko norime ir tai neišgirdo ši panele.Laukėm kavos 40 minučių ir tai kai pasiėmeme savo kavą piktu balso tonu pasakė, kad čia ne mūsų.Gero vakaro ;)
Kaune, laisvės alėjoje dirbanti mergina, šviesiais plaukais, labai nemaloniai bendrauja, kabinėjasi prie lankytojų, nors jie nieko nedaro, neatsakingai žiūri į savo darbą, darbo metu mokosi, kai klientai laukia savo užsakymo. Nusivyliau ir tikrai didžiausias skundas mano rašytame atsiliepime. Geros dienos :)
šiandien buvau pilies gatvėje apačioje netoli katedros coffee inn ir užsisakiau mėtine moka. Esu labai nepatenkinta, kad jau kelinta, kai užsisakai ja mam neuždeda grietinėlės, nieko blogo, tačiau galėtu bent karta pranešti, kad jos nėra, o nr tik paklausus nemandagiai atšauti, kad nebeturi. Norėjau kazko gaivesnio, jau geriau jei būtu pasake, kad neturi būčiau pasiėmus kažko kitko.
Sveiki, norejau tiesiog pranesti apie jusu darbuotoja Austeja lyg tais, kuri dirba draive. Buvo tikrai labai nemalonu, kai kavytes daro visai ne pagal receptura, kai as megstu savo kavyte tokia, kokia megstu, tai buvo ledine karameline, ji man padare ledine latte su karamele ir vanile. Be to barista suklydo kasoje, bet kavos vistiek negavau, kurios norejau.Draugems taip pat kavytes labai nepatiko, jos buvo ne pagal receptura, skonis tiesiog slykstus. Mes labai mylim coffee inn'a, o si karta likom labai nusivylusios. Mes tikimes, kad kita kart atsizvelgsit i savo darbuotoju darbo kokybe.
saulėtekio slėnis
2016-09-21 12:36:45 IP 27tu1ckl
Kavinėje Saulėtekio al. antrą kartą šią savaitę gavau salotas su lašiša su neplautais špinatų lapais.
Žemės matomos abejose lapų pusėse.
Labai gaila, kad taip aplaidžiai renkatės tiekėjus ar patys gaminate.
Sveiki. norejau pasiteirauti ar paskutines savaites kuris nors vilniaus coffee inn'as turi purskiamos plaktos grietineles? ar visiems is ryto anksti prapurskia? Ne pirmas kartas per sias savaite aki ateinu i coffee inn kavine metines mokos ir baristes neturi, Pirmaji karta galvojau visiems pasitaiko, taciau kita diena kitam coffee inn jos taip pat neturejo ir dar padavejos bjauriai atsake, kai jau susimokejau pinigus ir panasiai, ko galbut buciau neemus net. Man negaila, kad jos nera ant kavos, taciau toks yra receptas ir zinau kokai turi buti ir kai gauni ne tokia koki turi buti, kam tada isvis daryti reikejo kitokia>
Ka galima sakyti apie švara ir higiena europos coffee inne, jei viduje kavines skraido balandziai ir tupia ant stalu? Aciu kad dar kolkas nieko neapsiko. Baisu po tokiu vaizdu ant stalo kazka padet, ypac maisto, nes neaisku kokiu ligu ar parazitu turi.. o baristoms tai net ne motai, stovi mato kad pro ju kavines duris atskrido jau net 3 balandziai ir absoliuciai NIEKO, net duris neuzdaro. Baisu, kur tik VMVT ziuri...
gavau (pirkau) Jūsų tinklo nuolaidų kortelę dar gegužės mėnesį!, kurią perkant pardavėjos buvau informuotas, jog reikia registruoti parsisiuntus Coffee Inn apps’ą ir vėliau pakaks išmanaus telefono nuolaidoms gauti (nesinešiojant plastikinės kortelės).
Pabandžiau registruotis el. pašto adresu, bandžiau facebook paskiros pagalba, tačiau nesulaukiu patvirtinimui skirto mail, o prisijungti taip pat neleidžia (priede nuotraukos). Vėliau keičiau el. pašto adresą, gavau patvirtinimui skirtą mail, tačiau paspaudus nuorodą, lange atsiranda pranešimas:
Oops! An Error Occurred

The server returned a "405 Method Not Allowed".

Something is broken. Please e-mail us at [email] and let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Rašiau jau kelis kartus!, tačiau jokio atsakymo. Nemanau, jog tai normalus požiūris į kultūringą aptarnavimą ir, manau, tai visiška nepagarba klientui.
Mums, klientams, visiškai neįdomu, kad darbuotojos vaikinas šiandien išėjo "baliavot" nors ji neleido. Tuomet kalbant tarpusavy turėtų tai stengtis daryti tyliau ir bent jau be keiksmažodžių girdint klientams. Nors ši darbuotojos "problema" tikriausiai paaiškina jos labai prastą, nemandagų aptarnavimą po kurio negrįšime būtent į šią jūsų kavinukę
Siaubingas aptarnavimas
2015-12-20 14:19:25 IP 28mdqjfb
Sveiki. Buvau sia savaite Oze. Nusprendziau isgerti, kaip visada kavos coffee inn'e. Ta diena dirbo barista - Evelina (sviesiaplauke), kuri kaip visada nepaleidzia telefono is ranku, o dar nemandagiai aptarnavo mus. Tikiuosiu daugiau taip nepasikartos!
nuolat kava geriu coffe inn, budavo ivairiausiu ir nesusipratimu, bet siandien GALUTINAI isiutino mane visas sitas cirkas ! 2015.12.11 16h vilniaus g. cofee innas. Uzsisakiau kavos, padaviau 50 euru kupiura, tai grazos gavau 30 euru metalu, likusius dave po 5 eurus ! nors puikiai maciau, kad kasoi yra begales ivairiu nominalu popieriniu kupiuru. as pasakiau ar jie tyciojasi ir jog tas metalas man net i pinigine netilps. kasininke svajingai sypsojosi tik, toks jausmas, kad tikra ityciojuosi... zodziu kita darbuotoja sutiko kazkiek pastambinti pinigus, bet nezymiai.. bet visas pyktis buvo gryzus namo, aisku cia ir mano klaida, kad per savo ziopluma neapsiziurejau, bet esme ta, kad kasininke apgavo ant 10 euru ! daviau 50 eur, kava kainauoja 1.85 eur, grazos turejau gauti 48.15, atidarau pinigine o ten tik 38.15... maza to sugadino nuotaika tai dar ir sugebejo apgauti, gaila ne vaikinas dirba, tai tikrai buciau gryzes ir vozes snukin uz toki elgesi..
Netinkamas aptarnavimas.
2015-11-27 21:44:52 IP 2be6c2lb
Sveiki, įprastai niekada nerašau jokių komentarų, bet.. Šiandien Druskininkuose (2015.11.27) ~20.45 užsukau nusipirkti kavos į Coffee Inn. Klientų buvo nedaug - gal 3.. Barista priėmė keletą užsakymų bei neskubėdama ėmė daryti kavą.. Aš ramiai laukiau, kol užsakymą priims ir iš manęs, tačiau praėjus 10 minučių laukimo, barista atsisuko į mane nepatenkintu veidu ir tarė:"Daugiau užsakymų nepriimsiu".. man paklausus:" tai ar aš šiandien galėsiu užsisakyti kavos ar ne", ji išdidžiai tarė:"aš nesiruošiu savęs apkrauti darbais..." man dar ištarus: tai man dar laukti ar ne? ji tiesiog nusisuko... Suprantu, kad visi darbus norime baigti anksčiau, bet šitos merginos elgesys buvo tikrai netinkamas.. Linkiu, kad užėję klientai liktų patenkinti ir jų poilsis Druskininkuose nebūtų drumsčiamas tokiais nesusipratimais kaip šis.
Esu ar buvau, kol kas dar neapsisprendziau, Jusu istikima ir progos nepraleidzianti atsigert skaniausios kavos Vilniuje kliente ir kaip as apsidziaugiau pamacius kad coffee innas atsidare Jeruzaleje coffee inn drive, pagalvojau nereikes spec. niekur uzsukineti, tuo labaiu lipt is masinos, o kava man bus pakeliui i darba, dziaugiausi istikro neilgai, 3 kartus atsigeriau neskanios kavos ir manau eksperementuoti pakanka, kaip sakoma 3 kartas nemeluoja. Pirma karta kava buvo palyginus nieko tokio skonio (lyginu su pvz panoramos coffee innu, kurios skonis tikrai yra nerealus) bet vesi, manau tikrai ne tokios turetu but temperaturos... antra karta vesi ir dar prastesnio skonio, o trecia mane supygde galutinai, visu pirma pralaukiau gal 5 min kol man atidare langeli priimt uzsakyma, tada uzsakiau kava su pienu vid dydzio, pasake 2, 50 e, po akimirkos pasitikslino man su karstu ar saltu pienu, ne visai supratau klausimo esmes, nu galvoju pasakysiu karstu gal pagaliau si kart bus normalios temp., tada kazkodel kava pabrango 0, 40 e ir paprase 2, 90 e. paragavus kavos visu pirma nusiplikinau liezuvi, kava patamo atsigeriama tik man nuvaziavus i darba, bet gert man jos paragavus neuzsinorejo, tokio skiedalo dar gyvenime nebuvau ragavus, nesupratau ka geriu ar vandeni praskiesta su kava ar piena praskiesta su vandeniu zodziu skonis neispasakytas, zinokis is aparato degalinese skanesne......atidziau rinkites darbuotojus arba siuskyt juos i kavos gaminimo kursus nzn....
Sveiki. Šiandien (t.y.2015-08-25) buvau Vokiečių g. Coffee inn'e. Paklausiau kiek kainuotų šalta amore latte, buvo pasakyta apie 2.50, gal 2.60, tada pasakė,.kad vis gi 2.40, galvojau kaip gerai, tai sutikau, kad ją darytų, kol galiausiai įmušė kainą 2.90, kreivai pažiūrėjau, pasakė, atsiprašau, susimaišėm. Žinokit tvarkykit savo darbuotojus, nes tai geruoju nesibaigs. Esu 6metai ištikima jūsų klientė, tiksliau, atsiprašau, susimaišiau - buvau ištikima jūsų klientė, bet po šiandien, tai net nesinori į jūsų "kabako" pusę žiūrėt. Fu. Sukėlė pasišlykštėjimą.
Cofee Inn aptarnavimas prekybos centre Go9 siandien ryte nustebino. Kelis kartus kartojau, kad noriu vidutinio dydzio latte kavos, bet buvo ibruktas pats didziausias puodas. Po kiekvieno karto, kai pasakiau, kad noriu vidutinio dydzio, man buvo patvirtinama, kad tai - didelis. Ar taip cia bandoma daugiau parduoti?? Zinoma, as galiu pirkti dideli puoda kavos ir puse jo ispilti, nes tai - ne tai, ko as noriu, bet sorry, daugiau i Coffee Inn as neisiu. Pirkusi esu kava ne vienoje salyje uzsienyje ir ten galima daug lengviau susikalbeti nei Cofee Inn LT.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (Gas interconnector Poland-Lithuania, GIPL) rangos darbų konkursą ir antruoju vertinimu laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos dujų perdavimo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%