Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Coffee Address, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Coffee Address

Atsiliepimai apie Coffee Address, UAB

Kava, kavos aparatų nuoma/pardavimas ir aptarnavimas

Mes tikime, kad kavos puodelis – tai mažas, bet labai svarbus gyvenimo malonumas!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Coffee Address, UAB

2022-07-07 10:45:35 IP 2i250jeq
Gintautas Sabonis 2021-12-05 16:38:18
Kodel Trakuose prie pilies jūsų aparatas pinigus paima puodeliu amžinai nėra o kava pila į groteles, na tiesiog an žemės, ir taip kelinta karta, ir po perkūnais kodel nėra lietuviško meniu, jums čia kas Anglija, daugiau nesinaudosiu atia.
Sveiki! Atsiprašome dėl techninių aparato kliūčių. Jei turėjote blogą patirtį būtinai prašneškite mums aptarnavimo telefonu + 370 5 240 43 43 ir mes jums grąžinsime nuostolius.
2022-07-07 10:44:42 IP 2i250jeq
Justyna 2022-03-28 18:36:23
Nerekomenduoju naudotis šios įmonės kavos aparatais. Geležinkėlio stotyje Vilniuje nupirkau kavą, įmėčiau pinigus, pasirinkus kavą, gavau ne visą grąžą. Puodelis nukrito, kava išsiliejo, likau be kavos ir grąžos. Tikrai nerekomenduoju!!!!
2022-07-07 10:36:06 IP 2i250jeq
Ram 2022-07-06 11:32:47
Is aparato jau antra kart is eiles sumokama 1.5€ o gaunama nieko. Aparatas nepila kavos o raso kad gerimas paruostas.
Sveiki! Atsiprašome dėl techninių aparato kliūčių. Mes su Jumis susisieksime ir grąžinsime nuostolius.
Kaunas, Regitra. Kavos aparatas tik pinigus priima, kava pagamina, o puoduka turbut is namu reikia atsinesti.
Nerekomenduoju. Oro uoste puodelių nėra, o kava toliau sėkmingai bėga už pinigus į nuotekas…
Klientų aptarnavimas
2022-01-05 09:00:37 IP 28m82dn1
Gintautas Sabonis 2021-12-05 16:38:18
Sveiki! Atsiprašome, kad teko turėti blogą patirtį su aparatu. Trakai - turistinis miestas, daug žmonių, todėl gali būti, kad pataikėte ant dar nepapildyto aparato. Visais atvejais, jei gavote nekokybišką paslaugą, kreipkitės aptarnavimo telefonu +370 5 240 43 43 ir mes jums atlyginsime patirtus nuostolius.
Gintautas Sabonis
2021-12-05 16:38:18 IP 28mdotm7
Buvo pirkta kava imesti pinigai i aparata bet produkto negavau. Susisiekus su aptarnavimo linija ir informavus apie gedima buvo pasakyta jog meistras nuvyks i vieta ir su manim susisieks del pinigu grazinimo. Savaite praejo niekas nevyksta. Gryna saraskinu kontora.
Sveiki pati baisiausia įmonė
1.a*******i duodi pinigus grąžos neduoda.
2.paima pinigus produkto neduoda.
3.stringa kortelių mokėjimas.
4.nedoda grąžos.
5.pastovei trūksta prekių.
Kalba eina apie 85101088 aparatą
Įmonės jau svarsto nutraukti sutartį su jumis, sarskino kantora
Aparatas uzstrigo nes vanduo yra, o aparatas neleidzia nusipirkti vandens, beja pinigus buvo nuskaites. Paskambinau klientų nr. ir jau po 20 min. atvyko berniukas atidave vandeni, papilde aparata.
Saunu. Aciu
2021-05-20 15:36:13 IP 2i250jeq
Tatjana 2015-04-08 15:49:10
Labai faina įmonė! Sugedo aparatas, praryjo pinigus, užregistravus gedimą meistras atvyko per 40 min. grąžino nuostolį ir dar pavaišino kava.:)
Dėkojame už atsiliepimą! Gera klientų patirtis - mūsų siekiamybė!
2021-05-20 15:34:47 IP 2i250jeq
LT LOGIC 2019-10-21 14:15:53
Esame labai nepatenkinti įmonės darbu. Atvažiuoja retai, aparatai stringa, neduoda kavo, puodeliu visada truksta, vietoj arbatos pyla vandeni ie pinigu negrazina.
Siekiame laiku aptarnauti kiekvieną klientą, tad jei pastebite, kad pasibaigė kava ar puodeliai anksčiau nei įvyko aptarnavimas - prašome mums pranešti aptarnavimo telefonu nurodytu ant kiekvieno aparato +370 5 240 43 43.
2021-05-20 15:28:09 IP 2i250jeq
Dominika 2019-11-29 13:00:20
Vu gmc, aparatas paima pinigus, neduoda produkto, pinigus neimanoma grazint...
Ačiū, kad informavote. Jei turėjote blogą patirtį, būtinai praneškite ant kiekvieno aparato nurodytu aptarnavimo telefonu + 370 5 240 43 43. Mes būtinai su Jumis susisieksime ir išspręsime kilusias problemas.
2021-05-20 15:26:40 IP 2i250jeq
AUMETA 2021-04-21 09:55:43
Tragiškas aptarnavimas, tragiški aparatai. Pinigus nuskaičiuoja - produkto neduoda, pinigų negražina..
Vu gmc, aparatas paima pinigus, neduoda produkto, pinigus neimanoma grazint...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%