Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Click Shop LT, UAB

grazioji.lt

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Click Shop LT, UAB

Nijolė 2022-06-10 10:06:28
Laba diena, ieškau internetinės įmonės kuri vadinasi irgi clickshop, pas juos užsakiau akumuliatorinę žoliapjovę su visais priedais, vakar gavau ir buvau šoke, nes gavau visai ne ta ką buvau užsakiusi,
Sveiki, buvau užsakius akumuliatorinį trimerį, o gavau el.trimerį. Susirašinėju su jais jau nuo liepos 8 d. ir po kol kas tik pažadai, kad kantriai lauktume ir atsiųs. Gal žinote jų kontaktus?
Radau jų tinklapy kažkokį el- paštą, parašiau. Pažiūrėsim, ar atrašys. Nežadu palikti visko taip. Užteks bujoti aferistams. Siunčia lyg iš Lenkijos, bet adresų šitos " įmonės" keleta radau Vilniuje.
Šiandien taip pat vietoj akumuliatorinės žoliapjovės gavau elektrinę
ir aš gavau visai ne tą. Užsakiau akumuliatorinę žoliapjovę, o atsiuntė elektrinį trimerį, kurio max vertė gal 30 eur. Jokių kontaktų nerodo, išskyrus adresą Vilniuje.Veiverių g. 9b-1. bet nurodyta internete visai kita įmonė- inžineriniai projektai
Aleksandr 2022-06-16 11:41:07
20220609 taip pat gavau visai kitą prekę nei užsakyta. Rekvizituose nurodytas neegzistuojantis telefonas. Nėra jokios grąžinimo garantijos, bei pinigų grąžinimo garantijos - nei tinklalapyje, nei užsakyme. Kas per a*******i?
Būtinai kreipsiuosi į policiją, jei negausiu atsakymo, kurį pateikiau elektroniniu paštu su išsamiu atsakymu.
Ar pavyko juos susekti? Ar gavot atsakyma elektroniniu pastu? Mus irgi apgavo, nenorim taip palikti..
Nijolė 2022-06-10 10:06:28
Sveiki aš irgi gavau ne ta preke.
Jan 2022-06-15 15:03:00
Aš irgi užsisakiau ta pati akumuliatorinę o gavau elektrine aš irgi šoke kaip jie ten priiminėja užsakymus jie apgaudinėja žmones.

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Biokosmetikos manufaktūra
© You & Oil

Adresas: Mokslininkų g. 6A, LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; eksportas; gamyba.
YOU & OIL ekologiškos komsetikos gamyba ir prekyba.
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%