Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Civinity namai Kaunas, UAB

Civinity

Rūpinamės Jūsų namais
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Civinity namai Kaunas, UAB

nežinau kaip ši įmonė visumoje dirba bet Kaune būsto valda NIEKO nedaro (dabar pasislėpė po civinity sparnu), kad padėti klientams, vadybininkas oskaras tai labai žemo intelekto žmogus kuris nieko negirdi, neleidžia išdėstyti savo nuomonės, pertraukinėja, girdi tik ką jis sako. Jis girdi tik vieną dalyką jei reikia ką nors pirkti -nesvarbu prekes ar paslaugas tai greitai padaro ir kai pateikia sąskaitas geriau tuo metu laikytis už ko nors. Bet jei reikia išspręsti susidariusias problemas tai vadybininko oskaro nėra. Jau, dėl nežinomų aplinkybių, pusantrų metu pateikia sąskaitas kad neapmoku būsto valdos einamo mėnesio sąskaitų, grasina skolų išieškotojais ir t.t. Bandome išsiaiškinti nes kiekvieną mėnesi moku ir jau permoka susidarė nemaža bet niekas nesprendžia šios problemos, skambinam nurodytu bendru telefonu (gal kokius 15 kartus), rašėm į epaštą nulis emocijų. Tai kaip dirba įmonės buhalterija kad nemato įplaukų į sąskaitą, kad sąskaitoje yra (šiuo metu vien mano 550 eurų) perteklius. Bandau rašyti viešai gal atsiras įmonėje nors vienas pareigingas darbuotojas ir susisieks išspręsti susidariusia situaciją o jei ne teks kreiptis į teismą. Nors manau jiems ir tai neįdomu nes bylų yra jiems (būsto valdai) iškelta dėl sąskaitų daug ir dauguma žmonės laimi.
2021-11-04 10:28:06 IP 66hols3g
Dainius 2021-10-29 20:39:00
S. Zukausko g. 41
Kaip galima paaiskinti tai?! Pries kokia savaite tas rusys buvo uzpiltas kanalizacija. Pries 2 ar 3 dienas maciau prie laiptynes Civinity avarine, kazka tvarke. Ir po JU tvarkymo tokie dalykai vyksta??
Suprasciau koks senas vamzdis pratrukes, na buna. Bet cia nauji. Ir per kazkoki dangteli kurio ar neuzsuko tinkamai ar kas? Visas rusys uzsemtas kanalizacija...

Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus.
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu namai@civinity.lt
2021-11-04 09:39:53 IP 66hols3g
violeta 2021-10-29 10:00:10
Laba diena ! Nesuprantu kaip cia zmones dirba ar visai nedirba. Keleta sykiu buvo skambinta jum kad prisuktumet sildyma jokios reakcijos nesulaukem.Nesuprantam kodel turim gyventi langus atsidare ir dar uz tai moketi, kai viskas brangsta ???

Neįgali 2021-10-18 21:22:06
O čia kaunas Žukausko, 10 laiptinės remontas per savaitę dirbo po 2 val/d.kas savaitei sudaro 10 val 2 vyrai, tik dar geriau nežino niekas- kas užsakė, kas vykdo, kam mokėsim ir kiek. Nei už kokybę, nei už gabumus, tik už kiekybę pinigine išraiška, tik kam?????? Administratorius Renatas Ramonas. O gal kas sugebat nuotoliniu būdu pakeisti kanalizacijos ortakį (žinoma nuo stogo ????????????, o Civinity sugeba atkišti per 5-čio, 3 aukšte atkišti vonioj kanalizaciją...išdaužant 5 a ortakį kanalizacijos, ir užkišant ventiliacijas, o čia tai talentai ir dar per karantiną, verbą 2020 m. Ir laukiu vis pažadų, išeitys yra 2 : deja tik 1 galiu įvardinti televiziją, 2 (pradėta vykdyti a)butų patikra, daugiau konfidencialu. Kaip perskaičiau jų žodžius APGAILESTAUJAM.
Praėjo ne 10 d.po apgailestavimo, o 12 patepliojo tas vietas, o problemos tik padidėjo ir senos su pagreičiu tęsiasi. O plius dar šildymas įdomus: 1 radiatorius šiltas vos (kadangi oras atšilo) o 2 tik nuo 10.22 d.-dienom, o vakarais, naktim šalti stebuklai..., prašom patikrinti butus kas šildo po grindimis, ir užsiima g-ba. Apgailestavimą priversta esu viešinti. Priskaičiuotus šildymo mokesčius išdalinti apatiniams butams, kauno energija tai žino, nepaneigsit...
S. Zukausko g. 41
2021-10-26 09:07:52 IP 66hols3g
ALFONSAS 2021-10-21 06:54:09
2021-10-20, Sukilėlių 85, Kaune, padirbėjus santechnikams šil.mazge, nėra šilto vandens voniose, atvėso gyvatukai. Gresia legeneliozės užkratas iš nepakaitinto vandens.
Tai liečia 1, 4, 7, 10. 13 butus.

Apgailestaujame dėl esamos situacijos.

Tai liečia 1, 4, 7, 10. 13 butus.
UAB Civinity namai
2021-08-09 10:07:04 IP 66hols3g
irena 2021-08-06 20:34:38
Visiškai sutinku su Jumis. Tas pats ir Vilniuje Vienas apgaudinėjimas ir melas Taip pat neteka daug metų šaltas vanduo Reikia pakeisti vamzdį Užregistravo gedimą ir tuo baigėsi. Su kaimynais galvojame keisti įmonę Apgaudinėjimais ir melu toli nenueisi
Laimis 2021-06-28 09:06:20
Kolkas patirtis su šia įmone bloga. Užregistravus gedimą 2021.03.03 darbai vis dar neprasidėjo. Girdimas pastovus melas. Kada bus pradėti darbai. Reikia tik pakeisti kanalizacijos vamzdį 3 aukšte. Bet darbai taip ir neprasideda. Butas Pašilės 58a, Kaunas
Civinity namai Kaunas, UAB
2021-07-19 10:40:28 IP 66hols3g
Rasa 2021-07-18 15:39:48
Gėda kam nors pasakyti kad priklausom tokiai įmonei kaip Būsto valda.Greičiau sueitų tas terminas kurį buvom pasirašę, nes betvarkė siaubinga, teritorija valoma kada nori, nors mokam po 7, 40 nuo buto, ataskaitų jokių nėra, vadybininkas du metai nesirodo, ar vasara ar žiema pastoviai kažka tvarko saskaitos ateina siaubingos, nejaugi negalima kažkaip su tokiu mėšlu susitvarkyt.
UAB Būsto valda
2021-06-28 14:44:49 IP 66hols3g
Laimis 2021-06-28 09:06:20
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu
UAB Būsto valda
2021-05-25 12:21:30 IP 66hols3g
Gyventojai 2021-05-24 23:36:59
Mes, Kauno m. Prancūzų g. 70a, 72, 72a gyventojai, esame labai dėkingi kiemsargiams už teritorijos tvarkymą, priežiūrą ir aplinkos puoselėjimą. Siūlome kiemsargius paskatinti. Nuoširdus AČIŪ savo darbą mylintiems žmonėms.

Dėkojame už atsiliepimą. Jūsų įvertinimas mums labai svarbus. Jūsų padėka bus perduota atsakingiems darbuotojams bei jų vadovams.
2021-04-13 15:38:20 IP 66hols3g
Donatas 2021-04-13 12:23:45
Ačiū vadybininkui Oskarui už pastangas ir surastą galimybę išvengti didelių "Būsto valdos" paslaugų įkainių.

Labai dėkojame už atsiliepimą.
Jūsų padėka bus perduota atsakingiems asmenims ir vadybininkui.
irena 2021-04-11 15:47:23
Rasyk nerases Skambinti i Klaip[edas ar Palangas ir spaudai tas knopkes, tada pakelia ir klausineja kur randasi ta Rudninku g. 12 Susidaro nuomone, kad Civinyti neidomu svarbiausia surinkti pinigus. Juk niekas is ju tokiom salygom negyvena.. Siuo metu namuose 15 val 28 laipsniai karscio (Juk prognoze pranesta kad bus karsta ir ne ziema juk arteja, o pavasaris) Radijatoriai karsti kaip ziema. Vien tik laiptineje pridejus rankas. Nejaugi neimanoma ant pacio minimumo. Dabar sako neimanoma. Tad kyla klausimas KODEL TARYBINIAIS LAIKAIS BUVO IMANOMA PRISUGTI? Naktimis miegoti neimanoma Ofisai pirmame aukste atsidare duris, mes atsivere langus. Kiek sakyta, kad pirmame aukste niekas negyvena ir vis aiskinama, kad pirmas aukstas sala. Nors Civinity pasidometu ar kas gyvena ir kaip sildosi. Vienintelis pirmame aukste gyvenamas butas ir tas uzsukes senai radijatorius. Visi kas turi ant radijatoriu uzsukimus - uzsisuke. O mes treciame aukste - dvestame Tiesiog nervai jau neislaiko, ir taip kasmet. Dar vadinasi administruojanti imone, kuri rupinasi zmonemis

Žodžiu- siaubas, o ne............. Kainos kosminės, o darbų kokybė prasta! (Pilnai sutinku su anksciau rasiusiu p. Valentu)

Ko neprasai daro, o kas tikrai reikalinga - nekreipia demesio. Nuo tarybiniu laiku pasikeite imone ir ka? Nieko.

Ačiū kad pranešėte.
Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.

Prašome patikslinti kontaktinio tel.nr., - registruosime apžiūrą sureguliavimui.
Situacija papildomai užregistruota namo vadybininkui nagrinėjimui.

Jei turite papildomų klausimų, kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu

Valentas 2021-02-21 14:17:30
Kaune įmonė dirba labai blogai. Tik surenka didžiulius, išpūstus mokesčius ir tiek. Taikos pr 44 mokam už teritorijos priežiūrą, bet sniego nevalo. Per savaitę 1- 2 kartus vidury dienos pakapsto prie laiptinės žmogelis su kastuvu ir viskas. Prie vienos laiptinės numetė smėlio maišą, kad pasibarstytumėm patys. Nuo kiekvieno buto po 5 eurus! Tai maišas smėlio gaunasi 250 eurų! Fantastika!! Ir klampojam per pusnis. Laiptinių dezinfekavimo niekas NEprašėm, bet "dezinfekuoja"- 5- kių aukštų name laiptine išdezinfekuoja per 2-3 minutes. Tiek laiko užtrunka tik užlipti ir nulipti atgal... Jei neatliekate darbo normaliai, tai gal nedarykite iš vis, o ne atmestinai, tik kad surinkti išpūstus mokesčius. Šildo taip, kad gyvenam prie atvirų langų. Nesvarbu, kieme -17 ar -7, kaitina vienodai. Žodžiu- siaubas, o ne "Būsto valda". Kainos kosminės, o darbų kokybė prasta!
Sutinku su Jumis pilnai. Mes taip pat nieko NEprasem Man Civinyti vadybininkas pasake, jei laiptines neplaunamos (is kur jis zino, kad neplaunamos? Ar aplamai nors koks nors vadybininkas mate tas laiptines?) tadel dezinfekuojama ir taip kas menesi trucina. Laiptineje tik 4 butai ir ima nuo buto jau trecia menesi apie 7 eurus uz NIEKA Mes 42 metus patys plauname ir palaikome svara laiptineje, Iseina taip jei Civiniti neplauna, tai mes apsis.... gyvename? Yra viskas daroma, kad Civinity darbuotojai plautu ir vel nezmoniskus pinigus imtu uz nieka? O apie sildyma isvis truksta zodziu. Taip pat sildo - ar 1 ar 17 vienodai gyvenam, dustam ir taip pat laikome atvirus langus. Vadybininkai ir ne tik jie visada liepia skambinti BENDRUOJU telefonu i Palanga ten ar i Klaipeda ar dar kokiam ten mieste, kurios ten nesiorentuoja. Praeitais metais neistverusi paskambinau, kad prisuktu radijatorius lauke karstis neimanomas dustame Man atsake - pati uz iskvietima ir mokesite. Uz ka? Kad neimanoma kvepuoti, kad Civinity nemato oru prognozes? Iki Senamiescio ukio privatizacijos tikrai tokiu dalyku nebuvo.
2021-02-24 11:34:45 IP 66hols3g
Florija 2021-02-22 14:10:53
Mes riomerio g 9 name apsaugoti nuo kovido pas mus kas savaitę atvažiuoja šiukšlių masina ta kur išveža suluzusius baldus papuvusius čiužinius ji pakrauta susmirdusiom plastmasinėm dezem [Tai dezinfekcija Nuo Kovido tada prasideda laiptinių purskimas smarvė tokia kad graužia gerklę akis plaukia laiptai, žinoma reikia išplauti iš žmonių pinigus namų aplink dauk sumos geros
Puolem žiūrėt programėle gal mes raudono zonoj nu kad ne net negeltonoj & tada Puolem skambinti į sveikatos ministerija nes neaišku kuo nuodija kas su asma tai visai liūdna mergaitės kosti bet tai neįdomu man atrodo kad tik televizija padeda tokiais atvejais, žiūrėsim,
Siekiant užtikrinti gyventojų sveikatos apsaugą, sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinantys darbai turi būti atliekami vadovaujantis Statybos techniniu reglamento (toliau - STR) 1.07.03:2017, patvirtinto Lietuvos Respublikos Aplinkos ministro 2016-12-30 įsakymu Nr. D1-971 (nauja redakcija 2020-04-03 įsakymas Nr. D1-191), 97 ir 97¹ punktais, kuriuose nurodyta, kad jei dėl paskelbtos nepaprastosios padėties, ekstremaliosios situacijos ar karantino valstybės ar savivaldybės teritorijoje, siekiant užtikrinti gyventojų sveikatos apsaugą, būtina atlikti sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus, jie organizuojami ir atliekami pagal atsakingų institucijų rekomendacijas ar nurodymus ir atliekami atsakingų institucijų rekomenduojamu ar nurodytu periodiškumu.
Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytas teisės aktų nuostatas, bendrojo naudojimo objektų valdytojams būtina atlikti sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis.
Taip pat informuojame, jog pagal Jūsų pastabas, papildomai patikrinsime dezinfekavimo paslaugos kokybę.
Skambinti nurodytu telefonu.
Valentas 2021-02-21 14:17:30
Apgailestaujame dėl esamos situacijos. Dėl laiptinių dezinfekcijos informuojame jog atsižvelgdama į nepalankią epideminę COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) situaciją Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbė karantiną.
Dėl detalesnės informacijos, kitais Jūsų nurodytais klausimais, su Jumis susisieks namo vadybininkas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu per 10 darbo dienų.
UAB "Būsto valda" 2020-12-02 08:16:20
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Nei susisieks, nei sutvarkys. Pavargom nuo pazadu.
UAB "Būsto valda" 2020-12-02 08:17:21
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Nei susisieks, nei sutvarkys. Pavargom nuo pazadu.
2020-12-02 08:17:21 IP 66hols3g
Marius 2020-12-01 16:07:18
Keite daugiabutyje laiptiniu langus. Dalis langu leidzia vandeni, istryske visur montazines putos, palanges ir langai sudeti kreivai, nesimetriskai. I kreipimasi del defektu niekaip nereaguoja. Kreiptasi ir zodziu ir rastu.
Defektu nesalina, tiesiog ignoruoja. Nesilaiko jokiu istatymu numatytu terminu.
2020-12-02 08:16:20 IP 66hols3g
Marius 2020-12-01 16:03:37
Tvarke blokinio namo siules, po darbu liko ispurvintos sienos, langai, palanges, montazinem putom ir ta kose kuria tepa siules. Buvo kreiptasi del defektu ir zodziu, ir rastu. Visi kreipimaisi uzfiksuoti dokumentais. Bet nebuvo imtasi jokiu veiksmu defektam pasalinti.
Tiesiog surenka pinigus ir ignoruoja klientus.
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Defektu nesalina, tiesiog ignoruoja. Nesilaiko jokiu istatymu numatytu terminu.
Tiesiog surenka pinigus ir ignoruoja klientus.
2020-11-30 13:04:49 IP 66hols3g
Laba diena, dėkojame už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai dėl palikto atsiliepimo ir situacijos išsiaiškinimo bei jos sprendimo būdų.
Sukilėlių pr. 96 namo gyventoja.
Visiška betvarkė. Esame užsise valymo paslaugas tiek laiptinės vidaus, tiek teritorijos aplinkos. Valytojai visiškai neatlieka savo pareigų. Į pastabas nereaguoja.. Susisiekus su vadybininke, tik atsiprašo, tačiau problemos nesugeba išspręsti. Per savaite skambinau 4 kartus ir vis girdžiu tuos pačius žodžius, tačiau problema išlieka. Niekam nerekomenduoj!!!!
Labai AČIŪ vadybininkui Pauliui ir šaunuoliams avarinės darbuotojams už operatyvų gedimo pašalinimą.
2020-10-20 15:17:07 IP 66hols3g

Atsirašome dėl sukeltų nepatogumų.

Informuojame, kad remiantis Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-10-13 įsakyme Nr. A-3258 skelbiama, kad šildymo įjungimo darbai turi būti baigti per 5 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.
Šiuo metu šilumos ūkio prižiūrėtojas sprendžia problemą, kad šildymas būtų sureguliuotas tinkamai.

Dėl pradėto šildymo sezono išaugęs skambučių srautas, todėl ne į visus skambučius pavyksta atsiliepti.

Dar kartą atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.
Turint kitų klausimų kviečiame kreiptis el. paštu klauskite@civinity.eu.
2020-09-01 07:26:18 IP 66hols3g
Juozapavičiaus pr. 48B namo gyventojai 2020-08-31 14:27:34
Nuo 2020 balandžio mėn. 28 d. nereaguojate į pranešimus, kad neatlikote dezinfekcijos paslaugos darbų. Įtraukiate paslaugos mokestį į sąskaitas, žadate perrašyti sąskaitas, galiausiai paduodate skolų išieškojimo įmonei.
Juozapavičiaus pr. 48B gyventojams neatsakinėjate į el. paštu išsiųstus klausimus, telefonu atsisakote teikti informaciją. Kokiu būdu su Jumis išsiaiškinti dėl neva neapmokėtų sąskaitų?
Juozapavičiaus pr. 48B namo gyventojai
2020-08-31 14:27:34 IP 2i24v5fc
2020-08-06 11:41:10 IP 66hols3g
Dalia 2020-08-05 13:46:16
Rašiau į "klauskite@civinity.eu" 2020.07.09, tačiau jokio atsakymo negavau, todėl rašau čia.....
Laba diena, gautoje UAB "Būsto valda" sąskaitoje už 2020.05 mėnesį, adresu M.Riomerio 16-....., nurodyta papildomai atliktų darbų (patalpų dezinfekavimas ir rūsio apšvietimo instaliacijos remontas, nurodyta, kad darbai atlikti 1, 2, 3, 4 laiptinėse......o mūsų namas (M.Riomerio 16) yra tik 3-jų laiptinių.
Vadinasi mes permokėjome.?
Įklijuoju ištrauką iš sąskaitos.
Mielas kliente,
Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
Pažymime, kad Jūsų sukauptos lėšos bendroms namo reikmėms už objektą M. Riomerio g. 16....... yra 70.42 € (PVM neapmokestinama).
Informuojame, kad š. m. gegužės mėn. Jūsų name buvo atlikti šie papildomi darbai: Dažniausiai liečiamų paviršių dezinfekavimas Rūsio apšvietimo instaliacijos remontas, 1, 2, 3, 4 laiptinės. Atliktų darbų kaina: 2616, 49 Eur. Darbams panaudotos kaupiamosios lėšos.
Labai apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu asmeniškai susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus
Vadinasi mes permokėjome.?
Įklijuoju ištrauką iš sąskaitos.
Mielas kliente,
Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
2020-07-15 14:21:41 IP 66hols3g
Karina 2020-07-15 13:24:41
Sveiki.Nuo 7d., 9d., 14d ir šiendiena taip pat buvo palikta užklausa dėl avarinio srogo dalies virš 6buto.Mes darom remontą viską mūms užpilama, vėl lubas padaro vėl užpila.Niekas ne arcažiavo nesutvarke virš mūsu stogą.sutvarke kitoj laiotinei virš 11buto, vakar.Mes finansiškai prarandam didelius pinigus dėl jusu neatsakingumo ir delsimo.Todėl jai šiendiena ne bus sutvarkytas stogas virš mūsų, mes kriosumes į advokatą ir į teismą.Geros dienos.

Dėl esamos situacijos su Jumis bus susisiekta asmeniškai namo vadybininko.

Labai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.
Noriu padėkoti ir pagirti aptarnaujantį vadybininką Gerb. Gediminą Rudzinską už super malonų bendravimą, operatyviai suteikiamą informaciją ir pagalbą! Linkiu įmonei turėti daugiau tokiu specialistų.
UAB "Būsto valda" 2020-06-18 15:55:06

Dėl tikslesnės ir papildomos informacijos, kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu nurodant tikslų adresą, kad būtų galima pateikti atsakymą.
Nenurodžius adreso, dėja, bet neturime galimybės patikslinti informacijos.
Zodziu nedarykit nesamoniu! Savo įmone susitvarkykit pradziai ir nebukit v***s! Ačiū
2020-06-18 15:55:06 IP 66hols3g
Andrius 2020-06-12 18:23:46
Geguzes mrn. Tvarke namo blokines siules.Atejo saskaita tai vos nenukritau... Savivaliauja ka nori ta daro o gyventojai turi poto moket pinigus... Lenda ten kur jiems nereik.

Nenurodžius adreso, dėja, bet neturime galimybės patikslinti informacijos.
SAM neišleido, , privalomo laiptinių dezinfekavimo, , įstatymo.......Renka pinigus pasipelnymo sumetimais.
Šiaures pr 42 2020-06-10 13:38:51
Kada nupjaus žolę Šiaurės pr 42 na, o, Šiaurės pr 36 namo ir šalia esančių namų???? žolė iki pirmo aukšto siekia, erkynas, už aplinkos tvarkymą kas mėnesį mokam o darbai nevyksta, šiandien birželio 10 diena.
Dėkojame už informaciją. Atsiprašome už suteiktus nepatogumus. Informuojame, jog žolės pjovimas prie daugiabučių gyvenamųjų namų, adresais Šiaurės per. 42 ir 36, Kaunas, numatomas 2020-06-15 dieną.
Siaures pr 42 ir aplinka, kada bus nupjautas miskas????

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...

"Citadele" pradėjo pirminį viešą 40 mln. Eur neužtikrintų subordinuotų obligacijų siūlymą 12-07 11:41
Latvijos "Citadele" bankas, Lietuvoje veikiantis per čia turimą filialą, Baltijos šalyse pradėjo pirminį viešą 40 mln. Eur neužtikrintų subordinuotų obligacijų siūlymą.
Seimas: padidintas bankų pelno apmokestinimas taps nuolatiniu
Seimas: padidintas bankų pelno apmokestinimas taps nuolatiniu 12-07 11:33
Prieš porą metų laikinai įvestas 20% pelno mokesčio tarifas, taikomas daliai bankų, taps nuolatiniu. Taip antradienį nusprendė Seimas. Komerciniai bankai piktinasi tokiu politikų sprendimu.
Vienos valandos darbo sąnaudos Lietuvoje trečiąjį ketvirtį augo 15,2%
Vienos valandos darbo sąnaudos Lietuvoje trečiąjį ketvirtį augo 15,2% 12-07 11:29
Vienos dirbtos valandos darbo sąnaudos šalies pramonės, statybos ir paslaugų įmonėse, įskaitant ir individualiąsias įmones, šių metų trečiąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

Western Union 17,85 +3,54%
eBay 66,07 -1,46%