Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Civinity namai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Civinity namai

Atsiliepimai apie Civinity namai, UAB

Civinity

Rūpinamės Jūsų namais
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Civinity namai, UAB

Dalyje gatvės dingo elektra. Paskambinus ESO jie nesileido į kalbas liepė skaminti Administratoriui. Paskambinus Administratoriui jie atvažiavo, dar bevažiuodami iškvietė ESO, nes ESO atvažiavo kartu su jais. Ir štai už tokią "paslaugą" gavau sąskaitą - 28.92 EUR. Klientu Aptarnavimas niekuo padėti negali, tik perduoti vadybininkei, kuri "susisieks jei turės laiko". Savaime suprantama ji laiko neturi.
Mano nuomone tai įžūliausias plėšikavimas.
UAB Civinity namai 2021-11-15 15:17:52

Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus.
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu namai@civinity.lt
Sita situacija ka Civinyti atsirasinejate tesiasi jsu PENKTAS MENUO
Reiketu skaityti kas parasyta ir nors po keturiu menesiu pasidometi
UAB Civinity namai
2021-11-15 15:17:52 IP 66hols3g
irena 2021-11-14 21:31:54
Nuo lapkričio mėn. 15 d. jau bus PENKTAS MĖNUO, kai gyvename virtuvėje be šalto vandens
Iš CIVINITY JOKIOS REAKCIJOS, JOKIO SKAMBUČIO, JOKIOS ŽINUTĖS.
CIVINITY AKCININKAI IR DIREKTORIUS mano nuomone net savaitės nepragyventų be vandens
Kaimynai į atsiųstą CIVINITY ANKETĄ, kurios niekas neskaito, nes niekas nesikeičia - pasirodo nesitardami suvarė KUOLUS.

Civinity namai, UAB
2021-10-27 14:26:27 IP 66hols3g
Uab Uphamstee 2021-10-25 17:29:34
Senamiescio ukis veikia pagal sugalvota korupcinį modelį, kur iš rangovu neteisėtu būdu pasisavina 10 proc. lėšų nuo atliktų darbu sumos tiesiog nachališkai. Dar 10 proc nuo sąmatinė sumos atsiskaiciuoja administravimo mokesčio formatu. Nenuostabu, kad turejo 162 bylas. Artimiausiu metu bus 163 byla

CIVINITY P A S I G Y R I M O raštas siunčiamas žmonėms:

Šiandieniniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mūsų vertybės: orientacija į klientą, viena komanda, atsakomybė ir tobulėjimas tapo dar didesniu mūsų veiklos prioritetu.
Atlikdami darbus ir siūlydami pažangius sprendimus ir toliau sieksime suprasti Jūsų individualius poreikius ir į susiklosčiusias situacijas žiūrėti Jūsų akimis ir toliau laikysimės duoto žodžio ir prisiimsime atsakomybę vykdydami visus savo įsipareigojimus.

Šiandien TREČIAS mėnuo kaip jokios reakcijos
Liepos 17 d. Du darbuotojai atėjo, apžiūrėjo du aukštus (nes butų daugiau nėra, ko CIVINITY VADYBININKAI net nežino, gal net ir neįdomu) ir pamatė, kad tikrai neteka šaltas vanduo.
Jolita Kybartiene, kaip rašė atsakyme rugpjūčio 17 d. pavaduoja vadybininką atostogų metu ir TIK vadybininkas klausimą spręs grįžęs po atostogų. Turbūt dar atostogauja.

CIVINITY darbas tuo ir baigėsi..Atsakymas parašytas.

Viskas.

Bute Gyvenanti užsienietė stebisi - niekas nešneka, niekas nebendrauja, niekas neinformuoja - turbūt skaito mus viskuo nepatenkintomis menkystomis.
UAB Senamiesčio ūkis
2021-06-29 14:36:04 IP 66hols3g
Valentina 2021-06-28 17:19:57
Gyvename Kauno g. Balandžio mėn buvo atliktas stogo alia remontas, Stogo apžiūra buvo atlikta be gyventojų žinios ir dalyvavimo. Mes su kaimyne dirbame nuotoliniu būdu, todėl turėjome galimybę stebėti meistrų darbą ir kiek laiko bokštelis buvo šalia namo. Suskaičiavome 7 val ir 30 min. Prašėme vadybininko atsiųsti sąskaitą ir paaiškinti kodėl už bokštelio nuomą tiek daug. Laukėme atsakymo du mėnesius, tada kaimynė kreipėsi pakartotinai, nes mane vadybininkė tiesiog ignoruoja. Atsiuntė atliktų darbų aktą iš kurio matyti, kad bokštelio nuoma paskaičiuota už 12 val. Valanda kainuoja 35 eurus su centais. Bandysim aiškintis iš kur atsirado dar 4 su puse valandos, kurios mums kainuoja daugiau nei 150 eurų. Tai tik viena iš šios įmonės pinigų už orą priskaičiavimas.
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu
Gyvena name Šv.Stepono g. 34.Kažkur balandžio mėnesį gaunu iš senamiesčio ūkio man iki šiol nematytą raštą, kuris vadinasi net pakartotinis pranešimas apie susidariusį įsiskolinimą už remonto darbus name, atseit, net už vasario mėnesį, kur nurodoma, kad turėjau senamiesčio ūkiui sumokėti už remonto darbus kažkur pie 200 eurų. Namo gyventojai matome, kai kas atvyksta vykdyti darbų, kai darbai atliekami bendrose patalpose. Nei sausį, nei vasarį nieko nesimatė, nematėme jokių dirbančių tarnybų, jų automobilių, darbuotojų, manėme, kad tais mėnesiais sutaupysime. O čia tau atgaline data ir dar, neva, pakartotinai, įsiskolinimas porai šimtų eurų! Esu ne kartą informavusi senamiesčio ūkį reikalaudama informuoti namo gyventojus iš anksto apie numatomus remonto darbus ir kad būtų ieškomas ekonomiškiausią sprendimą galintys teikti paslaugų, darbų pardavėjai, firmos. Pasiskambinau ir daba namo vadybininkui. Sakė, kad vykdė darbus. Paklausiau, kodėl neinformavo namo gyventojų apie didelės apimties brangius darbus iš anksto, o praneša tik praėjus keliems mėnesiams nuo darbų atlikimo. Pasakiau, kad už atgaline data prirašinėjamus, neatliktus, orinius darbus nemokėsiu, kad vadybininkas savo nuožiūra be mano sutikimo ir leidimo neutri teisės imti pingis iš mano piniginės be mano sutikimo ir leidimo šimtais, kad neturi teisės išsiiminėti jam reikiamas sumas už darbus, kurių niekas nematė ir negirdėjo, kuriems nedavė sutikimo. Paprašiau pateikti dokumentaciją dėl atliktų darbų, pasakiau, kad namo gyventojai ir aš, kaip pagrindinė mokėtoja, norime žinoti apie name atliekamus darbus ir jų numatomą kainą iš anksto, nes norme ieškoti ekonomiškiausio sprendimo. Suprakaitavęs vadybininkas tada pasiūlė sudaryti sutartį su mūsų namu, kaip kad sakė, kad taip dirba su kitais namais, kad namo gyventojai būtų informuojami apie atliekamus darbus ir jiems pateikiama iš anksto svarstymui numatomų darbų Samata, kad gyventojai galėtų žinoti, vertinti pasiūlymus, rinktis ekonomiškiausią variantą, kad suteiktume vadybininkui teisę neinformavus gyventojų atlikti tik skubius avarinius taisymus, gedimų šalinimus ir ne avarinius darbus, kurių samata neviršija 50 eurų. Susitrėme, kad iš karto po karantino atvyks sudaryti sutarties su namo butų savininkais. Tačiau sutarties bei vadybininko anei kvapo nėra, tik skolų išmušinėjimo bendrovei viską perdavė. Dabar parašiau raštą prokuratūrai, savivaldybei, valstybės kontrolei dėl senamiesčio ūkio veiksmų. Taigi senamiesčio ūkiui siunčiu kuo geriausius linkėjimus grotelėmis už tokias nusikalstamas aferas, kai vadybininkas atsisako derinti darbus bei jų kainas mūsų nuosavybėje, kai reikalauja apmokėti darbus, kurie nebuvo atliekami bendrosiose namo patalpose iš viso ar buvo atliekami. Kaip matyti, senamiesčio ūkis mūsų name yra įsitaisęs kormuškę, kai atsisakydamas sudaryti su namo butų savininkais sutartis semia pinigus saujomis iš namo gyventojų be jokio pagrindo, be jokio atsiskaitymo, be jokios kontrolės. Ką gi, priversime senamiesčio ūkį su mūsų namu dirbti skaidriai ir teisėtai, nepažeidinėjant namo butų savininkų teisių. Be to prokuratūrai reikės pasidomėti ir su tokiais vadybininkais ir senamiesčio ūkiais dirbančiais skolų išmušinėtojais, kurie prieš išmušinėdami skolas privalo įsitikinti, kiek tas senamiesčio ūkis ir vadybiuninkas diría skaidriai, teisėtai, ar turi namo butų savininkų sutikimą ir leidimą atlikinėti darbus jų name ir kokiomis sąlygomis. Taigi, senamiesčio ūkis yra butų savininkų pagalbininkas ar patiltės plėšikas, reketyras, kuriam jau Laikas pačiam užtvoti su ta jo bita per galvą.
Paulius 2019-06-27 20:37:08
Nuomojamės butą Kruopų g. 1 name, Vilniuje. Administruoja ši įmonė, bet atrodo nesąžininga, Mokame daugiau nei 20 Eur/mėn, vien už tai, kad mokėti. Sienos atsilupę, tinkas byra, namie drėgna ir šalta. Daugiausia ką padaro, atvažiuoja ir žiurkes panaikina, daugiau darbų nedaro, bet pinigus už administravimą privalome mokėti, nes kitaip reiks su skolų išmušinėjimais terliotis. Nerekomenduoju šio įmonės.
Taip pat, mokame už laiptinės "priežiūra" kai mūsų buto durys yra tiesiai į lauką, gyvename pirmame aukšte ir jokios laiptinės nėra.
Mes planuojam su kaimynais savo senamiescio daugiabuti perduoti Senamiescio ukio prieziurai. Kiti kaimyniniai namai naudojasi ju paslaugomis tai palyginus su musu maziukais administratoriais nesulyginamai geresne kokybe. Skiria asmenin vadybininka, i skambuciu centra galima prisiskambinti (nes musiskis administratorius turi tik paprasta telefono linija, daznai nekelia ar uzimta, neimanoma prisiskambinti, kaj au kalbeti apiee atvaziavima). Tai palyginimui Senamiescio ukis tikrai atvaziuoja ir sutvarko problemas, randa sprendimus ir nebrangius. Siaip senamiestyje reikia patirties dirbant, nes kai kurie vamzdynai yra kringelynai ir neaisku, kaip atsekti ir sujungti kartais.
Tomas 2018-10-15 17:11:02
Sveiki, Kai turesit kompetetinga vadybininka, tada ir siulykit. Kai uz kelis lietvamzdzius pateikiat saskaita 1000 e ir paskui kalbat apie emocijas. Labai aiskiai parasiau, kad noriu zinoti kur pirkot, kad palyginciau kainas, bet jusu atsakymas buvo: nesitikekit, nes mes privati imone. Taigi dar karta jusu saskaitos uz darbos yra ispustos.
Labai sutinku Tomai su jumis. Kai turės kompetetinga vadybininką. Mūsų vadybininkas net nesiteikia atsakinėti į paklausimus. Ir panašius atsakymus gauname į užklausimus, kodėl ir už ką mokėta. Ar tikrai 2018 m. kovas buvo toks šaltas, kad teko atšildyti vamzdynus??? Ir kiek dar metų rengiasi senamiesčio ūkis nuo stogo nurinkinėti plytas (kviečiami nerealaus brangumo keltuvai) už jas lupti pinigus, kai nesprendžiama esminė problema - stogo remontas? Nematau jokio administratoriaus darbo, kad pasiūlytų gyventojams sprendimą (nekalbu apie vieną tokį siūlytą prieš 5-6 metus, kai siūlė kaupti pinigus ir kažkada po 10-15 metų pakeisti stogą :D)
Geležinkelio g. 1 gyventoja
Senamiesčio ūkis 2018-10-15 11:00:03
Tomai, suprantu Jūsų emocijas, dėl sąskaitų visuomet galite kreiptis į namo administravimo vadybininką, kuris kompetentingai paaiškins situaciją ir išsamiai atsakys į rūpimus klausimas.

Tuo atveju, jeigu name įvyko avarija ar pastebėtas gedimas, techninės tarnybos specialistus galite išsikviesti paskambinę į mūsų Klientų aptarnavimo centrą, telefonu 8 700 55188.
Senamiesčio ūkis
2018-10-15 11:00:03 IP 2be6c6i3
Tomas 2018-10-14 21:29:54
Bekit kuo toliau nuo ju. Saskaitos uz paslaugos super padidintos. Aptarnavimas - meslas. Keista kaip tokiu shsraskino kontoru auditas neprigriebia.

Sveiki, Noreciau pasidalinti savo nuomone. a. Kiekvienas ivykis problematiskas b. iskviesti apziureti mano buto reikejo vos ne pusmeti c. sulaukti atsakymu irgi reikia laukti gan ilgai d. Darbas atliekamas nekokybiskai. Turejau viena problema, kuriai prireike Sienamiescio Ukis kviesti apie 10 kartu. Ar tai logiska? Nieks nepriema atlikto darbo ir net nezino ar darbas buto atliktas kokibiskai, o uz kiekviena isvietima mokam pinigus. Nor is buvau paprases, iki siol negavau akto, kuris patvirtina, kad darbas buvo atliktas. Velgi, pasako daug apie mane administruojancia bendove. Prasau kitu irgi pasidalinti ju atsisaukimais, kad tikrai zinociau apie UAB atliekamus darbus.
Senamiesčio ūkis
2017-08-01 12:25:43 IP 2be6c6i3
marija 2017-06-22 13:51:31
Nesuprantu, kaip yra skaičiuojami mokesčiai uz neva atliktus darbus, sakykim mūsų name rūsio nėra, tačiau gaunu sąskaitą, kurioje priskaičiuota uz rūsio valymo darbus 13.53 euro. Zemutiniame pusrūsio aukšte įrenginėjamas butas, iš jo statybines šiukšles ir vezė, bet juk tai butas, o ne bendros paskirties valda. Tai taip dirba SENAMIESČIO ŪKIS. o kad sutvarkytų lietvamzdį, prašau jau dveji metai, rezultato jokio.
Gerb. Marija, norėdami pateikti paaiškinimą į Jūsų užklausą, išnagrinėjome Jūsų aprašytą situaciją. Jūsų name įvyko avarija, užsikimšo nuotėkų sistema ir dėl to buvo užlietas namo rūsys. Rūsį teko išvalyti, o valymo kaštai buvo padalinti visiems gyventojams proporcingai jų turimam naudingam plotui. Norime patikslinti, kad valymo darbai buvo atlikti rūsyje, o ne pusrūsyje, kur yra įrenginėjamas butas.

Primename, kad iškilus bet kokiems klausimas, Jūs galite kreiptis tiesiogiai į namo administravimo vadybininką, kuris kompetentingai paaiškins situaciją ir išsamiai atsakys į rūpimus klausimas.

Senamiesčio gyventojas
2015-12-21 23:24:30 IP 28m82ct5
Katastrofiška įmonė, darbuotojai aroganiški, su klientais nesiskaito, bendrauti atsisako, grasina, pridarę nuostolių atsakomybės neprisiima, būtinų darbų neatlieka, sąmatų nederina, tačiau į sąskaitas nebūtų dalykų prirašyti nepamiršta. Patariu saugotis, nebent nusibodo ramiai gyventi.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%