Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Civinity namai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Civinity namai

Atsiliepimai apie Civinity namai, UAB

Civinity

Rūpinamės Jūsų namais
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Civinity namai, UAB

Civinity namai UAB
2022-10-27 15:45:46 IP 2h85atmm
Vita 2022-10-25 14:56:06
Susidūriau su labai nemalonia situacija, kai gavau pranešimą, kad vykdomas ikiteisminis skolos išieškojimas. Skola susidarė dėl to, kad negalėjau sumokėti visos sumos už laiptinės langų pakeitimą, kuriam aš asmeniškai nepritariau, bet bendra nuosavybė yra bendra ir niekas nekreipia dėmesio į kiekvieno finansines galimybes. Nors skolą mokėjau dalimis kas mėnesį, bet ir tai niekam neįdomu, dabar dar ir tiems įkyruoliams išieškotojams turėsiu sumokėti 18 eur, kurie tik užsidės pliusiuką, nes skolą ir taip būčiau sumokėjusi. Labai norėtųsi bent kiek žmoniškumo, bet...
Laba diena, p. Vita,

Dėkojame už Jūsų nuomonę.

Informuojame, kad sąskaita už suteiktas paslaugas turi būti apmokėta iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Pradelsus mokėjimą suma gali kisti, nes už kiekvieną pavėluotą dieną skaičiuojamos palūkanos (LR civilinio kodekso 6.210 str.).

Jums, turimais kontaktiniais, buvo siųsti priminimai apie susidariusį įsiskolinimą už suteiktas paslaugas. Prašymo sudaryti skolos mokėjimo grafiką iš Jūsų nesame gavę, dėl to likusi skola buvo perduota išieškojimui. Suprantame Jūsų situaciją, tačiau susidarius Jūsų įsiskolinimui už suteiktas paslaugas neturėjome pagrindo nepradėti skolos išieškojimo.
2022-09-28 10:49:30 IP 66hold83
Anton 2022-09-26 17:30:06
Dėkoju už demėsį, prisegu ekrano nuotrauką, patvirtinančią ir samatos dokumento padirbimą. Dešinėje pusėje matote informacija, kas sukurė dokumentą ir kada. Kitaip kalbant liepos mėn darbų samatą kažkodėl sukurtą dieną prieš atsiunčiant man ir pasirašyta kažkokio Tomo Varno, o sukurta išvis kito asmens.
Laba diena, Anton,

Kad galėtume atsakyti į Jūsų keliamus klausimus ir išspręsti susidariusius nesklandumus, kviečiame Jus atvykti į Civinity biurą, prašome apie atvykimo datą ir laiką pranešti el. paštu [email protected] Lauksime Jūsų laiško.
2022-09-28 10:48:34 IP 66hold83
Tamara Bairašauskaitė 2022-09-26 18:01:00
Gerbiamieji Civinity namai.

Atrodo, Jūs nesuprantate, kad pagrindinė problema yra Jūsų veiklos neskaidrumas. Norėčiau priminti, kad administruojate svetimą nuosavybę, todėl reikėtų informuoti butų savininkus apie planuojamus jų sąskaita darbus, šiuos darbus pirkti už parankiausius įkainius, taip pat liautis padirbinėti dokumentus. Jei manote, kad tai Jūsų nuosavybė, malonėkite prisidėti prie išlaidų. Niekas neprotestuoja prieš stogo remontą, bet tikisi elementarios komunikacijos. Jūs vis apie bitumą ir koroziją, o butų savininkai iki šiol neinformuoti, ar planuojami darbai rugsėjo mėnesį. Namas turi penkias sekcijas, o kol kas, kaip teigiate, suremontuotos dvi. Tad labai laukiame informacijos apie tai, ką dar ketinate daryti su mūsų namu be mūsų žinios. Šiaip ar taip tuoj prasidės šildymo sezonas. Taip pat norėtume sąžiningo ir komunikabilaus namo administratoriaus. Beje, šaligatvis prie namo iš kiemo pusės nešluojamas nuo liepos mėnesio.
Laba diena, Tamara,

2022-09-26 18:01:00 IP 2e7r417g
Tamara Bairašauskaitė 2022-09-25 09:49:46
ketvirtadienį, rugsėjo 22 d. pagaliau gavau atsakymą į mano el. užklausimą iš namo administratoriaus Antano Aleknos. Atsiuntė krūvą stogo nuotraukų, darytų rugsėjo 9 d., kurios nieko nesako, nes nerodo nei buvusios stogo būklės, nei patvirtina atliktų darbų. Taip pat atsiuntė du failus su skelbimais, kurie neva buvo pateikti namo gyventojams liepos 12 ir rugpjūčio 12 d. Deja, abiejų metaduomenys rodo, kad tekstus tą pačią rugsėjo 22 d. sukūrė p. Vitalija Mažeikė, vieną 14 val. 21 min. 25 sek., , kitą 24 val. 24 min. 06 sek. Skelbimus prikabinu, kad galėtumėte tuo įsitikinti. Tad p. Antanas Alekna informacinių skelbimų liepą ir rugpjūtį nekabino. Atsiuntė ir darbų priėmimo aktų, datuojamų liepos 25 d. ir rugpjūšio 25 d. kopijas su atliktų darbų ir išlaidų išklotine. Bendra išlaidų ir darbų suma 34610, 12 Eur. Iš jų 72, 6 procentus sudaro darbo jėgos apmokėjimas. Darbus atliko rangovas "Pastatų meistrai, Naugarduko g. 98, užsakovas UAB "Civinity namai". Darau prielaidą, kad viešųjų pirkimų nebuvo. Darbų priėmimo aktų kol kas neprisegu. Jums nekyla klausimų? Man labai daug.
Gerbiamieji Civinity namai.

Civinity namai, UAB 2022-09-26 10:35:33
Laba diena, dėkojame už Jūsų komentarą ir apgailestaujame girdėdami apie Jūsų nemalonią patirtį. Su Jumis elektroniniu paštu jau susisiekė atsakingas asmuo, pateikė visas fotofiksacijas ir patikslino informaciją, kad liepos mėnesį stogo remontas buvo atliktas virš 4-os laiptinės, o rugpjūčio mėnesė virš 3-ios laiptinės, tai du skirtingi remonto darbai. Juos buvo būtina atlikti dėl daromos žalos bei kaip buvo informuota skelbimuose: Bituminio sluoksnio stogo danga sueižėjusi ir suskilinėjusi. Bitumo sluoksnis susisluoksniavęs. Stogo danga vietomis nesandari, praleidžia kritulius. Skardiniai stogo elementai stipriai pažeisti korozijos, vietomis sunykę. Esama būklė neatitinka STR: 2.01.01:2005 Esminis statinio reikalavimas. „Mechaninis atsparumas ir pastovumas“ reikalavimų".
Mes visada siekiame užtikrinti kiekvieno kliento lūkesčius ir rasti geriausius sprendimus, todėl kilus papildomiems klausimams prašome Jūsų parašyti mums elektroninį laišką paštu [email protected], kad mūsų komanda galėtų išspręsti kilusį klausimą.
Taipogi man nelabai aišku, kodėl Jus į klausimus, ''kodėl nebuvo konkurso, kodėl nebuvot pranešę, kodėl padirbot pranešimus'' atsakote ''nes reikėjo sutvarkyti stogą''. Mes neklausiame kodėl stogas remontuojamas, mes klausiame kitų dalykų.
Civinity namai, UAB 2022-09-26 10:35:33
Tai šitą momentą ir Jūsų darbuotojų neveiksnumą mes ignoruojam? Jus nesurpatot problemos esmes matau, esmė ne tą, kad reikėjo ar nereikėjo taisyt stogo, įrodymų, prašymų ir viešinimo, bei profesionalios etikos klausimas čia. Prisegu metadata, kad ateityje bent žinotumėte :) VVTAT irgi pateiksime informaciją.
2022-09-26 10:35:33 IP 66hold83
Tamara Bairašauskaitė 2022-09-20 14:25:26
Kadangi nepavyksta gauti jokio atsakymo į tris mano užklausas iš Civinity, kodėl namo gyventojai jau antras mėnuo turi mokėti nemažas sąskaitas, kurios išrašytos neva už stogo remontą. Gyventojai apskritai nebuvo informuoti apie planuojamus darbus, nebuvo supažindinti su bendra sąmata, neturi informacijos apie viešuosius pirkimus, darbų priėmimą, net neaišku, ar tie darbai iš tikrųjų vyko. O tai yra teisinių aktų pažeidimas. Liepos mėnesį mačiau, kad ant stogo vieną dieną vyko kažkokie darbai, rugpjūčio mėn. - darbų nebuvo nė ženklo. Sąskaitą už liepą apmokėjau (savitarnoje tai patvirtinta), už rugpjūtį vėl gavau tokią pačią sąskaitą, spėju - arba pakartotinę, arba mus tiesiog mulkina. Kiek jų dar bus - niežinome. O bendra suma už du mėnesius jau viršijo 35 tūkst. Eurų. Namo administratorius Antanas Alekna su gyventojais nekomunikuoja. Skambinau Civinity kontaktiniu numeriu, operatorė turėjo jam perduoti prašymą pateikti informaciją apie remontą. Tyla. Apgailestauju, kad pirmą kartą gyvenime neapmokėsiu sąskaitos už paslaugą, kurios neužsakiau ir kurią laikau fiktyve. Ankstesnė namo prižiūrėtoja net valytojos paslaugas užsakant laikėsi visų privalomų teisės aktų. Žodžiu, Civinity esame labai nusivylę.
2022-09-25 09:49:46 IP 2e7r417g
Anton 2022-09-25 03:49:02
Pridursiu. Darbuotojai atvyksta į darbą neblaivus, nusipirkę alkoholio apačioje esančioje IKI parduotuvėje. Antanas atsakinėja kad neva skelbimai iškabinti, nors nurovus visas reklamas, iškabintas per 5 metus, magiškai prie visų laiptinių būtent šių skelbimų nėra. Jei teisingai suprantu ir mes abu gyvenam name numeris 3, siūlau bendrom jėgom rašyti raštus, susitart ką darom, mažu mažiausiai atsisakom šio neveiksnaus darbuotojo.
Tamara Bairašauskaitė 2022-09-20 14:25:26
2022-09-20 14:25:26 IP 2e7r417g
2022-05-10 11:13:12 IP 66hold83
Laima 2022-05-03 10:36:28
Laba diena, jau beveik 3 mėnesius gyvename su varvarčiu stogu. Namo administratorius Antanas Alekna labai gražiai dalina pažadus ir jokie veiksmai nevyksta., informacijos nesulaukiame.. Patiriame ir finansinius ir buitinius nepatogumas. Su taip prastai dirbančia bendrove dar neteko susidurti..Jūsų apgailestavimai dėl susidariusios situacijos šiuo atžvilgiu nieko mums nepadeda.
dėkojame už informaciją, Su Jumis susisiekė pavaduojantis atsakingas asmuo ir informavo, kad susirinkimas dėl Jūsų namo stogo remonto gyventojų pageidavimu vyks š.m. gegužės 19d. 19:00val. Papildomai visi namo butų ir kt. patalpų savininkai apie planuojamo susirinkimo datą ir laiką bus informuoti el. paštu bei trumpąja SMS žinute. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Civinity namai komanda
Arūnas Bapkauskas 2022-04-20 15:51:03
Laba diena, skambinome prieš savaitę iškilus problemai dėl užsikimšusio kamino.Buvo patikinta, kad vadybininkė susisieks.Keista komunikacija, kiek laiko laukti, kol susisieks?Ar pakartotinai skambinti?
apgailestaujame dėl neigiamos aptarnavimo patirties. Jūsų minimą problemą sprendžiame, specialistai kaminą apžiūrės rytoj, o apie priimtus sprendimus informuosime Jus asmeniškai. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Civinity Namai komanda
Arūnas Bapkauskas
2022-04-20 15:51:03 IP 2i23uv73
2022-03-18 11:27:04 IP 66hols3g
UAB Neostandartas 2022-03-16 14:07:31
Nuolatines problemos su komunikacija. Vadybininkas vienas viskam, techninis servisas reaguoja letai arba isvis nereaguoja i avarijas, pagalbos ieskome visuomet kitur, nors tenka moketi ir Civinity saskaitas uz neveikimo administravima. Vel negavome saskaitos uz vasari, kada atsiusite?

Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus.
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu [email protected]

UAB Neostandartas
2022-03-16 14:07:31 IP 28meo7me
Dalyje gatvės dingo elektra. Paskambinus ESO jie nesileido į kalbas liepė skaminti Administratoriui. Paskambinus Administratoriui jie atvažiavo, dar bevažiuodami iškvietė ESO, nes ESO atvažiavo kartu su jais. Ir štai už tokią "paslaugą" gavau sąskaitą - 28.92 EUR. Klientu Aptarnavimas niekuo padėti negali, tik perduoti vadybininkei, kuri "susisieks jei turės laiko". Savaime suprantama ji laiko neturi.
Mano nuomone tai įžūliausias plėšikavimas.
UAB Civinity namai 2021-11-15 15:17:52

Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus.
Sita situacija ka Civinyti atsirasinejate tesiasi jsu PENKTAS MENUO
Reiketu skaityti kas parasyta ir nors po keturiu menesiu pasidometi
2021-11-15 15:17:52 IP 66hols3g
irena 2021-11-14 21:31:54
Nuo lapkričio mėn. 15 d. jau bus PENKTAS MĖNUO, kai gyvename virtuvėje be šalto vandens
Iš CIVINITY JOKIOS REAKCIJOS, JOKIO SKAMBUČIO, JOKIOS ŽINUTĖS.
CIVINITY AKCININKAI IR DIREKTORIUS mano nuomone net savaitės nepragyventų be vandens
Kaimynai į atsiųstą CIVINITY ANKETĄ, kurios niekas neskaito, nes niekas nesikeičia - pasirodo nesitardami suvarė KUOLUS.

2021-10-27 14:26:27 IP 66hols3g

CIVINITY P A S I G Y R I M O raštas siunčiamas žmonėms:

Šiandieniniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mūsų vertybės: orientacija į klientą, viena komanda, atsakomybė ir tobulėjimas tapo dar didesniu mūsų veiklos prioritetu.
Atlikdami darbus ir siūlydami pažangius sprendimus ir toliau sieksime suprasti Jūsų individualius poreikius ir į susiklosčiusias situacijas žiūrėti Jūsų akimis ir toliau laikysimės duoto žodžio ir prisiimsime atsakomybę vykdydami visus savo įsipareigojimus.

Šiandien TREČIAS mėnuo kaip jokios reakcijos
Liepos 17 d. Du darbuotojai atėjo, apžiūrėjo du aukštus (nes butų daugiau nėra, ko CIVINITY VADYBININKAI net nežino, gal net ir neįdomu) ir pamatė, kad tikrai neteka šaltas vanduo.
Jolita Kybartiene, kaip rašė atsakyme rugpjūčio 17 d. pavaduoja vadybininką atostogų metu ir TIK vadybininkas klausimą spręs grįžęs po atostogų. Turbūt dar atostogauja.

CIVINITY darbas tuo ir baigėsi..Atsakymas parašytas.

Viskas.

Bute Gyvenanti užsienietė stebisi - niekas nešneka, niekas nebendrauja, niekas neinformuoja - turbūt skaito mus viskuo nepatenkintomis menkystomis.
UAB Senamiesčio ūkis
2021-06-29 14:36:04 IP 66hols3g
Valentina 2021-06-28 17:19:57
Gyvename Kauno g. Balandžio mėn buvo atliktas stogo alia remontas, Stogo apžiūra buvo atlikta be gyventojų žinios ir dalyvavimo. Mes su kaimyne dirbame nuotoliniu būdu, todėl turėjome galimybę stebėti meistrų darbą ir kiek laiko bokštelis buvo šalia namo. Suskaičiavome 7 val ir 30 min. Prašėme vadybininko atsiųsti sąskaitą ir paaiškinti kodėl už bokštelio nuomą tiek daug. Laukėme atsakymo du mėnesius, tada kaimynė kreipėsi pakartotinai, nes mane vadybininkė tiesiog ignoruoja. Atsiuntė atliktų darbų aktą iš kurio matyti, kad bokštelio nuoma paskaičiuota už 12 val. Valanda kainuoja 35 eurus su centais. Bandysim aiškintis iš kur atsirado dar 4 su puse valandos, kurios mums kainuoja daugiau nei 150 eurų. Tai tik viena iš šios įmonės pinigų už orą priskaičiavimas.
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Gyvena name Šv.Stepono g. 34.Kažkur balandžio mėnesį gaunu iš senamiesčio ūkio man iki šiol nematytą raštą, kuris vadinasi net pakartotinis pranešimas apie susidariusį įsiskolinimą už remonto darbus name, atseit, net už vasario mėnesį, kur nurodoma, kad turėjau senamiesčio ūkiui sumokėti už remonto darbus kažkur pie 200 eurų. Namo gyventojai matome, kai kas atvyksta vykdyti darbų, kai darbai atliekami bendrose patalpose. Nei sausį, nei vasarį nieko nesimatė, nematėme jokių dirbančių tarnybų, jų automobilių, darbuotojų, manėme, kad tais mėnesiais sutaupysime. O čia tau atgaline data ir dar, neva, pakartotinai, įsiskolinimas porai šimtų eurų! Esu ne kartą informavusi senamiesčio ūkį reikalaudama informuoti namo gyventojus iš anksto apie numatomus remonto darbus ir kad būtų ieškomas ekonomiškiausią sprendimą galintys teikti paslaugų, darbų pardavėjai, firmos. Pasiskambinau ir daba namo vadybininkui. Sakė, kad vykdė darbus. Paklausiau, kodėl neinformavo namo gyventojų apie didelės apimties brangius darbus iš anksto, o praneša tik praėjus keliems mėnesiams nuo darbų atlikimo. Pasakiau, kad už atgaline data prirašinėjamus, neatliktus, orinius darbus nemokėsiu, kad vadybininkas savo nuožiūra be mano sutikimo ir leidimo neutri teisės imti pingis iš mano piniginės be mano sutikimo ir leidimo šimtais, kad neturi teisės išsiiminėti jam reikiamas sumas už darbus, kurių niekas nematė ir negirdėjo, kuriems nedavė sutikimo. Paprašiau pateikti dokumentaciją dėl atliktų darbų, pasakiau, kad namo gyventojai ir aš, kaip pagrindinė mokėtoja, norime žinoti apie name atliekamus darbus ir jų numatomą kainą iš anksto, nes norme ieškoti ekonomiškiausio sprendimo. Suprakaitavęs vadybininkas tada pasiūlė sudaryti sutartį su mūsų namu, kaip kad sakė, kad taip dirba su kitais namais, kad namo gyventojai būtų informuojami apie atliekamus darbus ir jiems pateikiama iš anksto svarstymui numatomų darbų Samata, kad gyventojai galėtų žinoti, vertinti pasiūlymus, rinktis ekonomiškiausią variantą, kad suteiktume vadybininkui teisę neinformavus gyventojų atlikti tik skubius avarinius taisymus, gedimų šalinimus ir ne avarinius darbus, kurių samata neviršija 50 eurų. Susitrėme, kad iš karto po karantino atvyks sudaryti sutarties su namo butų savininkais. Tačiau sutarties bei vadybininko anei kvapo nėra, tik skolų išmušinėjimo bendrovei viską perdavė. Dabar parašiau raštą prokuratūrai, savivaldybei, valstybės kontrolei dėl senamiesčio ūkio veiksmų. Taigi senamiesčio ūkiui siunčiu kuo geriausius linkėjimus grotelėmis už tokias nusikalstamas aferas, kai vadybininkas atsisako derinti darbus bei jų kainas mūsų nuosavybėje, kai reikalauja apmokėti darbus, kurie nebuvo atliekami bendrosiose namo patalpose iš viso ar buvo atliekami. Kaip matyti, senamiesčio ūkis mūsų name yra įsitaisęs kormuškę, kai atsisakydamas sudaryti su namo butų savininkais sutartis semia pinigus saujomis iš namo gyventojų be jokio pagrindo, be jokio atsiskaitymo, be jokios kontrolės. Ką gi, priversime senamiesčio ūkį su mūsų namu dirbti skaidriai ir teisėtai, nepažeidinėjant namo butų savininkų teisių. Be to prokuratūrai reikės pasidomėti ir su tokiais vadybininkais ir senamiesčio ūkiais dirbančiais skolų išmušinėtojais, kurie prieš išmušinėdami skolas privalo įsitikinti, kiek tas senamiesčio ūkis ir vadybiuninkas diría skaidriai, teisėtai, ar turi namo butų savininkų sutikimą ir leidimą atlikinėti darbus jų name ir kokiomis sąlygomis. Taigi, senamiesčio ūkis yra butų savininkų pagalbininkas ar patiltės plėšikas, reketyras, kuriam jau Laikas pačiam užtvoti su ta jo bita per galvą.
Paulius 2019-06-27 20:37:08
Nuomojamės butą Kruopų g. 1 name, Vilniuje. Administruoja ši įmonė, bet atrodo nesąžininga, Mokame daugiau nei 20 Eur/mėn, vien už tai, kad mokėti. Sienos atsilupę, tinkas byra, namie drėgna ir šalta. Daugiausia ką padaro, atvažiuoja ir žiurkes panaikina, daugiau darbų nedaro, bet pinigus už administravimą privalome mokėti, nes kitaip reiks su skolų išmušinėjimais terliotis. Nerekomenduoju šio įmonės.
Taip pat, mokame už laiptinės "priežiūra" kai mūsų buto durys yra tiesiai į lauką, gyvename pirmame aukšte ir jokios laiptinės nėra.
Mes planuojam su kaimynais savo senamiescio daugiabuti perduoti Senamiescio ukio prieziurai. Kiti kaimyniniai namai naudojasi ju paslaugomis tai palyginus su musu maziukais administratoriais nesulyginamai geresne kokybe. Skiria asmenin vadybininka, i skambuciu centra galima prisiskambinti (nes musiskis administratorius turi tik paprasta telefono linija, daznai nekelia ar uzimta, neimanoma prisiskambinti, kaj au kalbeti apiee atvaziavima). Tai palyginimui Senamiescio ukis tikrai atvaziuoja ir sutvarko problemas, randa sprendimus ir nebrangius. Siaip senamiestyje reikia patirties dirbant, nes kai kurie vamzdynai yra kringelynai ir neaisku, kaip atsekti ir sujungti kartais.
Tomas 2018-10-15 17:11:02
Sveiki, Kai turesit kompetetinga vadybininka, tada ir siulykit. Kai uz kelis lietvamzdzius pateikiat saskaita 1000 e ir paskui kalbat apie emocijas. Labai aiskiai parasiau, kad noriu zinoti kur pirkot, kad palyginciau kainas, bet jusu atsakymas buvo: nesitikekit, nes mes privati imone. Taigi dar karta jusu saskaitos uz darbos yra ispustos.
Labai sutinku Tomai su jumis. Kai turės kompetetinga vadybininką. Mūsų vadybininkas net nesiteikia atsakinėti į paklausimus. Ir panašius atsakymus gauname į užklausimus, kodėl ir už ką mokėta. Ar tikrai 2018 m. kovas buvo toks šaltas, kad teko atšildyti vamzdynus??? Ir kiek dar metų rengiasi senamiesčio ūkis nuo stogo nurinkinėti plytas (kviečiami nerealaus brangumo keltuvai) už jas lupti pinigus, kai nesprendžiama esminė problema - stogo remontas? Nematau jokio administratoriaus darbo, kad pasiūlytų gyventojams sprendimą (nekalbu apie vieną tokį siūlytą prieš 5-6 metus, kai siūlė kaupti pinigus ir kažkada po 10-15 metų pakeisti stogą :D)
Geležinkelio g. 1 gyventoja
Senamiesčio ūkis 2018-10-15 11:00:03
Tomai, suprantu Jūsų emocijas, dėl sąskaitų visuomet galite kreiptis į namo administravimo vadybininką, kuris kompetentingai paaiškins situaciją ir išsamiai atsakys į rūpimus klausimas.

Tuo atveju, jeigu name įvyko avarija ar pastebėtas gedimas, techninės tarnybos specialistus galite išsikviesti paskambinę į mūsų Klientų aptarnavimo centrą, telefonu 8 700 55188.
Senamiesčio ūkis
2018-10-15 11:00:03 IP 2be6c6i3
Tomas 2018-10-14 21:29:54
Bekit kuo toliau nuo ju. Saskaitos uz paslaugos super padidintos. Aptarnavimas - meslas. Keista kaip tokiu shsraskino kontoru auditas neprigriebia.

Sveiki, Noreciau pasidalinti savo nuomone. a. Kiekvienas ivykis problematiskas b. iskviesti apziureti mano buto reikejo vos ne pusmeti c. sulaukti atsakymu irgi reikia laukti gan ilgai d. Darbas atliekamas nekokybiskai. Turejau viena problema, kuriai prireike Sienamiescio Ukis kviesti apie 10 kartu. Ar tai logiska? Nieks nepriema atlikto darbo ir net nezino ar darbas buto atliktas kokibiskai, o uz kiekviena isvietima mokam pinigus. Nor is buvau paprases, iki siol negavau akto, kuris patvirtina, kad darbas buvo atliktas. Velgi, pasako daug apie mane administruojancia bendove. Prasau kitu irgi pasidalinti ju atsisaukimais, kad tikrai zinociau apie UAB atliekamus darbus.
Senamiesčio ūkis
2017-08-01 12:25:43 IP 2be6c6i3
marija 2017-06-22 13:51:31
Nesuprantu, kaip yra skaičiuojami mokesčiai uz neva atliktus darbus, sakykim mūsų name rūsio nėra, tačiau gaunu sąskaitą, kurioje priskaičiuota uz rūsio valymo darbus 13.53 euro. Zemutiniame pusrūsio aukšte įrenginėjamas butas, iš jo statybines šiukšles ir vezė, bet juk tai butas, o ne bendros paskirties valda. Tai taip dirba SENAMIESČIO ŪKIS. o kad sutvarkytų lietvamzdį, prašau jau dveji metai, rezultato jokio.
Gerb. Marija, norėdami pateikti paaiškinimą į Jūsų užklausą, išnagrinėjome Jūsų aprašytą situaciją. Jūsų name įvyko avarija, užsikimšo nuotėkų sistema ir dėl to buvo užlietas namo rūsys. Rūsį teko išvalyti, o valymo kaštai buvo padalinti visiems gyventojams proporcingai jų turimam naudingam plotui. Norime patikslinti, kad valymo darbai buvo atlikti rūsyje, o ne pusrūsyje, kur yra įrenginėjamas butas.

Primename, kad iškilus bet kokiems klausimas, Jūs galite kreiptis tiesiogiai į namo administravimo vadybininką, kuris kompetentingai paaiškins situaciją ir išsamiai atsakys į rūpimus klausimas.

Senamiesčio gyventojas
2015-12-21 23:24:30 IP 28m82ct5
Katastrofiška įmonė, darbuotojai aroganiški, su klientais nesiskaito, bendrauti atsisako, grasina, pridarę nuostolių atsakomybės neprisiima, būtinų darbų neatlieka, sąmatų nederina, tačiau į sąskaitas nebūtų dalykų prirašyti nepamiršta. Patariu saugotis, nebent nusibodo ramiai gyventi.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Admi
Pastatų administravimas

Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Sivita
VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Apie Web3 internetą, Lietuvos galimybes prisidėti prie jo plėtros ir 2022 m. gruodžio 7 d. organizuojamą konferenciją "WEB3: Impact the Future" kalbamės su Sauliumi Galatilčiu, UAB "Bifinity" vadovu.
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Norėdama realizuoti švietimo idėjas, subrandintas per ilgus pedagoginio darbo metus, Vilma Grigoraitienė kartu su bendraminte Laura Tekore įkūrė kitokią mokyklą. "Apvalaus kvadrato mokykloje"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

FedEx 177,82 +2,66%
American Express 154,42 +2,35%