Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cindeila, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cindeila

Atsiliepimai apie Cindeila, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Cindeila, UAB

Pirkau sportinį kostiumą, teko porą kartų kreiptis dėl pristatymo vėlavimo, pristatė ne į tą paštomatą, kuris buvo nurodytas ir atidarius siuntinį vietoj juodos spalvos įdėta smėlio spalva, matyt kokia liko, tokią ir įdėjo. Jokio paaiškinimo. Nerekomenduoju niekam!
ačiū prekėmis likau patenkinta. ????
Labai rekomenduoju. Sekmės darbuose
Gal kas žinot šitos žiurkės vardą ir pavardę?
Dėkoju už puikias prekytes!
Tikrai viskas tobula ir viskas čia gerai! Rekomenduoja!! :))))
Išsigandau, kad negausiu???? bet prekytes gavau ir likau labai patenkinta ir dovanėlių gavau. Ačiū labai! Sekmės darbuose
dar karta dėkoju. Jūsų dėka per savo gimtadieni atrodžiau nuostabiai❤️
Nors ilgai prekių laukiau, bet gavau geros koykybės. Esu patenkinta
Rekomenduoju!❤️????Grįšiu dar ne karta!❤️
Rekomenduoju!❤️????Grįšiu dar ne karta!❤️
Labai dėkoju už puikias prekes!❤️ apsilankysiu ne kartąт
Likau pAtenkinta ir remonenduoju:)
Klientė 2022-05-05 16:13:04
Pasprink pavogtais pinigais, kvaiša :)
Pritariu Jums! Jos jau turbūt niekuo nenustebinsi. Skundų daug, o ir policijoje ne vienas pareiškimas, vartotojų teisėms taip pat gerai žinoma.
Pasprink pavogtais pinigais, kvaiša :)
Oi kaip juokingai atrodot, kai visi geri atsiliepimai iš to pačio IP parašyti. Kai apgauti klientai peikia, tai bent patys save gražiu žodžiu užtariat
Labai esu patenkinta savo prekėmis. Rekomenduoju! Ilgai laukiau tačiau gavau. Prekėmis esu patenkinta. Kelis kartus sunerimau, bet viskas gerai. Pirksiu dar. e karta
Ilgai laukiau, bet prekes gavau kokybiškas ir dovanų gavau. Rekomenduoju!
Pirkau ir rekomenduoju! Gavau greitai ir kokybiškas prekes!
a*******i, likau be prekės ir be pinigų. Susisiekti neįmanoma nei telefonu, nei fb, nei el paštu.
Klientus aptarnaujam telefonu esančiu parduotuvėje ne rekvizitai puslapyje. ir el paštu [email protected] iir klientes vardu Saule neturime
Pirkau rekomenduoju! Nenusivyliau!
Pirkau gavau prekes tokias kokias už sakiau. dar pridėjo dovanų. rekomenduoju!
esu patenkinta prekėmis. Nepamačiau termino pati kalta. Palaukiau, bet viska gavau laiku ir geros kokybės
Niekam nerekomenduoju! Tokių a******ų dar nemačiau! Prekės nėra virš savaitės, o paklausus kur ji, atsako bus po savaitgalio, jau penktadienis ir dar nėra. Pradėjus ieškoti teigia kad per mažai pinigų pervesta, fb kainos ištrintos, nors kaina buvo visai kita!
Tikrai nepatariu pirkti 6itoje svetain4je. Nei pinig7 nei prekių į skambučius neatsako. El paštą rašyti laiškus tyli. O jei pakelia tipo viskas gerai vykdomi darbai išsiųsta viskas, tačiau jokio rezultato. Reziumė jai norite paremti šitus s*****s prašau. Bet nieko negausite jūs.
Labai dėkoju už kokybišką prekę ir kokybišką pristatymą bei už dovanas
Pirkau ir likau patenkinta. Greitai atvyko ir dr dovanu gavau
s*****i. Pirkta prekė, pinigai sumokėti, prekė negauta.

Adeso
Statyba. Pastatų įrengimas. Remontas

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Leoresta
Adresas: Baltininkų g. 15, Baltininkų k., LT-88268 Telšių r.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Buveinės adresas: A. Goštauto g. 8-257, Vilnius Statyba ir renovacija (gyvenamųjų namų, visuomeninių, administracinių ir komercinių pastatų, inžinerinių statinių statyba, renovacija, remontas) Pastolių nuoma ir pardavimas (fasadiniai ir moduliniai pastoliai, mobili tvora) Statybinės technikos nuoma ir paslaugos...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai 05-25 08:57
Iš beveik 900 jaunųjų bendrovių – mokinių mokomųjų verslų – Nacionalinėje "accelerator_x" programos eXpo pergalės laurus pelnė komanda iš Klaipėdos, dar keliolika išsidalino vardines "Lietuvos...
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo 05-24 16:58
Jeigu reikėtų įvardyti vieną įdomiausių, o tuo pačiu – ir sudėtingiausių ekonominės veiklos sričių, rimtas kandidatas į šį titulą galėtų būti žemės ūkis. Mažai kuriame versle vyksta tokių sandūrų...
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams 05-24 13:02
Šių metų pabaigoje prekybininkų laukia įtemptas laikotarpis – pasikeitus kasų aparatų naudojimo taisyklėms, bus privaloma per trumpą laiką kasose įdiegti naujus technologinius sprendimus. Prekybos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AutoZone 1910,22 +5,82%
Google 2118,52 -5,14%