Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Klientas 2018-11-20 10:24:14
Molas 10:00 atejome atejo aptarnaut 10:22 nors zmoniu nera vaiksto tryse is kampo i kampa. Siaubas lauksim maisto ziuresim toliau
Papildau uzsisakem 2 pusryciu rinkinius angliskus ir paprastus as apelsinu sultis drauge pomidoru. Ir kaip ir kaskart visad kaska pamirsta t.y siuo atveju pomidoru sultis bet jau nebestebina ne kart nebuvo kad kasko nepamirstu ir ta pati padaveja visad
Esu labai pasipiktinusi šia kavinė. Vakar su draugėmis buvome Kauno Akropolyje ir nusprendėme nueiti papietauti į šią kavinę.I kavinę atėjome 13 valanda. Padavėja greitai priimė mūsų užsakymą, bet pirmojo patiekalo - sriubos sulaukiau tik a praėjus pusvalandžiui. Na, o mano draugės dar laukė savo pateikalų. Dar po 17 minučių atnešė man antrą patiekalą, o draugėms pagrindinį patiekalą. Bet buvau tiesiog nusivilusi, Keptos bulvės buvo jau atšalusios, o vištiena taip pat šalta ir labai neskani (ji turbūt net nebuvo kepta grilyje, o tiesiog apvirta). Draugės vištienos suktinukai irgi buvo atšalę ir apsvilę. Niekam nesiskundėm ir nieko nesakėm, nes norėjom pavalgyti ir labai skubėjome. O draugės arbata atėjo tik tada, kai padavėjai priminė, jog ji dar negavo arbatos. Ir dar, pastebėjau viena baisia tendencija, jeigu jau esi studentas ar mokinys, tai gali palaukti ir ilgiau... Pavyzdžiui, savo pirmojo patiekalo sulaukiau tik po 30 minučių, bet vyresni žmonės (juos aptarnavo ta pati pardavėja) kurie atėjo vėliau nei mes, savo patiekalų sulaukė žymiai anksčiau, nei mes.... Aš puikiai suprantu, jog reikia užleisti pirmenybę vyresniems... Bet juk mes nesame antrarūšiai žmonės?
Aptarnavimas vertas nulio laukiau 20 minuciu picos, visi esantys prie stalo suvalge savo patiekalus as likau be nieko. Reikejo ieskoti padavejos kad issiaiskinti kur dingo maistas priejus paaiskejo kad ji net nebuvo uzsakiusi. Ja imuse man jos nenorint ir liepe uz tai susimoketi... ir turejau laukti kol ja pagamins, kad galeciau tai issinesti nors jos nenorejau daugiau.gavau sriuba kurios net negalejau valgyti akivaisdziai matosi kad buvo sildyta mikrobangineje net prikepe prie sonu sriuba uzsitraukusi plevele..
Jurgita 2018-11-11 18:46:32
Labai geras aptarnavimas vakar Čili PC Europoje, nepaisant to kad restoranas buvo pilnutėlis personalas sukosi kaip bitutės. Aptarnavo padavėjas vaikinas, didžiausi jam linkėjimai, maistas kaip visada - be priekaištų
Labai dėkoju jums už gerą atsiliepimą lauksim grįštant!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Pica, kurią gavau Europos Čili yra verta instagramo! Ir vaizdas ir skonis yra tobuli. Ačiū! WOW!!
Per šį savaitgalį su šeima lankėmės PC Panorama ir papietauti nutarėme Čili picerijoje. Vyko renginys ir buvo galybės žmonių, bet aptarnauti buvome greitai ir labai maloniai. Vaikai liko ypač sužavėti picomis, kurios gyvai geriau atrodė negu paveiksliukuose ir buvo labai skanios. Nenusivylėme ir desertu. Ačiū Čili kolektyvui už skanų maistą, greitą aptarnavimą ir maloniai praleistą laiką, linkime ir toliau taip darbuotis. Vaikai jau tą patį vakarą klausė kada vėl eisime valgyti picų į Čili :)
Lankausi, Bigo Cili jau N metu, gyvenu salia, ir nei karto nenusivyliau, visada greita ir skanu, be priekaistu. Eilini karta sventeme vaiko gimtadieni, ir norime padekoti visam personaluj uz silta priemima, skanu maista ir gera nuotaika.
Sveiki, labai norėčiau pagirti "Nordiko" čili picos kolektyvą. Labai greitas ir malonus aptarnavimas. O picos pačios geriausios. Didelis ačiū.
Nuostabus vadybininkas Oskaras, aptarnavimas tobulas neturiu žodžių
Esu pasipiktinusi Vilniau Čili prie Žemaitės viešbučio darbuotojų darbu ir maisto kokybe. Darbuotojai išjuokė užsakymą, o maistas šaltas.
Tika valgėm tryse ir užsisakėme 2 salotas, blynelius su varške ir arbatos. Visų pirma užsisakėme arbatos tai atnešė su vienu puodelių o ne su trimis visų antra atnešė vienas salotas ir tik už 10-15 min atnešė salotas ir blynelius ir visų trečią blynelius prašėm tik be padažo, bet gavom be padažo ir be šokolado drožlių. Bet viskas buvo skanu.
Vilnius, Didžioji g. 5
Pietūs buvo nerealūs, seniai taip skaniai valgiau Vilniuje. Ačiū už pakeltą nuotaiką, puikiai ir labai maloniai aptarnavo padavėja Rūta.
Esu labai pasipiktinusi Nordikos Čili aptarnavimų ir maisto kokybė, kebabas ir koldūnai šalti, aptarnavimas prastas padavėjos laukiame gal 30 min, patiekalų tiek pat ir dar nemandagiai priėmė. Užsisakant užsakymą padavėja šnekėjo su kažkokiu vaikinų, taigi likome ne iki galo išklausyti. Daugiau ten nei kojos nekelsiu!
Sveiki. Šiandien pietavome Čili Didžioji g. 5, ir gavome labai nemalonų aptarnavimą iš padavėjos Rūtos. Kalba piktai, nemandagiai, viską daro atmestinai, likome labai nepatenkinti.
Sveiki. Pirmadienį per pietus su drauge pietavome Čili Pica Mandarine. Valgėme tokiu metu kai salė buvo pilna žmonių, tačiau likome be galo patenkinti aptarnavimu. Tik mums atėjus buvo pasisveikinta, nors pasirinkome salės galą, greitai buvome aptarnauti. Kuo teko nusivilti, tai maistu.. valgėme sriubą ir salotas, dėja salotos buvo apdžiuvusios, daržovės jautėsi kad ne šviežios. Nepaisant maisto, viskas buvo labai gerai, malonus bendravimas bei greitas aptarnavimas, viskas ko reikia tokiose vietose. Norime padėkoti padavėjai kurios vardo nepamename, Gintarė arba Gabrielė :) Tikrai pas jus dar apsilankysime, džiugu, kad sugrįžote atsinaujinę!
Sveiki noreciau padekoti uz puiku aptarnavima (Tadui is cili picos Akropolis) mano šeima ir as likom labai nustebe kaip gali personals atkreipti demesi I klienta. Aciu virtuvei buvo tikrai skanu paliginti kur apsilankiau per paskutini is kartus,. Dar karta aciu Tadui ir virtuvei
Sendiena uzsisakiau 30 cm. Cili pica nordikos picerijoj issinesimui. Pasake gryzt po 30 min. Gryzau paprase cekio. Padave pica bet cekio negrazino. Tik gryzes namo pamaciau kad pica visai neta kuria uzsakinejau. Si buvo tik su kumpiu ir suriu, paberta keliais agurku griezineliais. Tik dabar supratau kodel negrazino cekio. Kad negryzciau ir nereiksciau pretenziju. Megstu butent tik cili pica, tad si buvo visiskai neskani, buvau labai nusivyles. Nordikos picerijoj nukenciu jau nepirma karta, kogero ir paskutini. Nebesilankysiu joje
Sveiki. Vakar su draugais lankėmės PC PANORAMA esančioje Čili Picerijoje. Užsukome atsigerti kavos/arbatos bei suvalgyti po desertą. Noriu labai pasidžiaugti, kad nei desertų nei gėrimų, nors ir buvo išties nemažai žmonių salėje, ilgai laukti neteko. Padavėjai sukosi greitai ir efektyviai. Desertus gavome kartu su kavomis bei arbatomis, buvome labai patenkinti. Didelis ačiū maloniems padavėjams ir efektyviam kolektyvui, būtinai sugryšime.
Su šeima lankėmės PC Panorama ir nusprendėme papietauti Čili picerijoje. Tikrai nenusivylėm, likom labai patenkinti. Nors žmonių antplūdis buvo gana didelis, bet aptarnavimas buvo greitas ir labai malonus. Maistas taip pat skanus, sugrįšim dar ne kartą. Sėkmės ir toliau taip darbuotis !
Svečiavome savaitgalį jūsų picerijoje Mandarine ir likome labai nustebinti ir aptarnavimu ir maisto kokybę, labai pasitaisėte, malonu sugrįžti. Taip ir toliau, likiu sekmės.
Sveiki, nusprendeme apsilankyti Cili pica restorane, esančioje Žirmūnų IKI. Mus nustebino juoda kava be puteles, turbūt antro nuleidimo.
Dar labiau nustebino kebabas, kurį gavome su nepakeptom bulvytemis fri. Pats kebabas buvo nuo A iki Z perpildytas padažo, kuris buvo uzsakytas česnakinis, bet rezultate gavome aštrų ir neaiškaus skonio.
Mano mama dave kupona apkeptiems lietiniams su kumpiu, patiekalas neapvyle, bet gavus čekį, supratome, kad padavėjas aplaidžiai paskaičiavo meniu esančia kaina, o ne-duoto kupono.
Likkme nepatinkinti ir nesulaukėme atsiprašymo už sugadintus pietus.
Siandien (10.14) Jaruzaleje per pietus atvykome papietauti i ten esancia cili pica. Nors restoranas buvo pustustis, per 30 min. nuo atvykimo niekas nesiteike musu aptarnauti, ka jau kalbeti apie apsnerksta stala. Padavejai buvo neaisku kuo uzsieme ir per ta laika vietoj uzsakymo priemimo, per klaida sumaise atnese kito staliuko uzsakyma. Deja, sioke srityje cili pica nei kiek nepatobulejo, nesulaukus padavejo pasirinkome kita restorana, kurios poziuris i klientas geresnis.
Uzsukome siandien (10.13) i Vilniaus cili pizza akropolyje. Senai nesilankeme, nes ne karta buvome nusivyle tiek aptarnavimu tiek maistu. si kart nusprendeme duoti dar viena sansa! Na ir ka, puiku! Zmoniu labai daug, padavejai begioja, stengiasi. Dziaugiuosi, kad eileje prastoveje beveik 20 min nenusivylem! Panele su baltais marskinukais, Gerda puikiai su malonia sypsena mus aptarnavo, likome suzaveti jos greitumu ir nuosirdumu. Picas kurias ji pasiule tiesiog nuostabios! Greitai ir skaniai pavalgem! Aciu
2018 10 06 vakarieniavot su seima vilniaus akropolio cili picerijoje ir mus aptarnavo padaveja karina, buvo labai mandagi ir maloni, visada smagu kai dirba tokios mandagios ir besisypsancios padavejos
Dėkoju Čili Mandarinas komandai, - buvome maloniai aptarnauti, skaniai pavakarieniavome, apsilankymas paliko puikų įspūdį!
2018.09.22 apie 17valandą lankėmės Čili picoje Panoramoje. Aptarnavo vaikinas padavėjas. Pavalgius paprašėme sąskaitos. Pateikiau bankinę kortelę kaip nuolaidų kortelę. Atsiskaitėme, išėjome. Kitą dieną pastebėjau, jog negaliu atsiskaityti savo banko kortele niekur, nes ji - UŽBLOKUOTA. Pasirodo, jog padavėjas mano banko kortelę atidavė kitam klientui!! Ko pasekoje, tiek mano, tiek kito kliento, kurio kontaktų teko ieškotis, nervuotis ir susisiekti, kortelės yra užblokuotos ir negalime jomis naudotis. Labai įdomu būtų sužinoti, ką padavėjas su tom kortelėm veikė, jog šitaip neatlaidžiai ir žioplai sukeitė BANKINES KORTELES. Tuo pat pridarydamas problemų tiek man, tiek kitai savininkei. Dėl tokio neaplaidumo ir visiško padavėjo žioplumo galėjau labai stipriai nukentėti (ačiū Dievui kortelė nebuvo bekontaktė). Dėl tokių darbuotojų klaidų ne tik nervai sugadinti, bet ir laikas išsvaistytas, ir daug problemų patirta!
Labas vakaras, katik išėjome iš picerijos prie kalvarijų turgaus. Sotūs ir laimingi. Kai nekeista, esame nustebe, aptarnavimu. Dirbo dvi merginos besišypsančios, malonios. Tikslas buvo suvalgyti tik pica. Bet pasiūlė ir kibinu paragauti. Realiai nustebau kibino kokybe, nes maniau bus kaip is maximos
Akropolio Čili, norėjau pasidžiaugti puikiu aptarnavimu. Mus aptarnavo padavėjas Mindaugas, buvom pasitikti su gera nuotaika ir pasodinti prie staliuko. Nors kavinė buvo pilnutėlė, bet aptarnavimo kokybė buvo 100% -greitis ir puiki nuotaika!! Nuoširdžiai DĖKOJAME mus aptarnavusiam vaikinukui už pakeltą nuotaiką visai dienai ir puikų aptarnavimą!! Būtinai sugrįšim! :))
Akropolyje Antras aukstas visi darbuotojai-vyrukai nerealus, mandagus. Tikrai visada malonu grizti su visa Seima!
Sveiki
metu metus pietauju cili picoje. vakar taipogi pietavau iprastame padalinyje (jeruzales mikrorajone)
labai skaniai pavalgeme. cia ateiname nuo pat atidarymo. paskutiniu metu labai pagerejo maisto kokybė ir aptarnavimas.
ir labai patinka, kad vadove (manau, kad tai vadove) nepalieka kolektyvo "taskytis" po visa picerija kai pilna zmonių.
kai kolektyvas susidirbes tai ir maistas skanus ir aptarnavimas nuostabus.
Manau tai vadovo nuopelnas. kuo geresnis rysys su darbuotoju tuo sklandesnis darbas ir patenkinti sveciai.
kitoms picerijoms is sios esancios jeruzalėje yra ko pasimokinti :)
grazios dienos ir gerų darbų.

Simona
Laba diena, norėčiau pagirti Čili, esančią Konstitucijos prospekte. Lankausi pakankamai dažnai ir nesu nusivylęs aptarnavimu niekada, maistas skanus, o jei koks nesusipratimas iškyla, personalas išsprendžia problemą labai profesionaliai. Apskritai paskutiniu metu Čili kaip restoranų tinklas išgyvena atgimimą, vis daugiau mano pažįstamu nesiteisina užsukę netyčia, o sąmoningai renkasi Čili restoranus papietauti ar praleisti vakarą su draugais, nes nemažai restoranų dirba iki vėlumos o kai kurie ir per naktį.
Labas vakaras. Esu labai nusivylusi aptarnavimi Viršuliškių 40 esančioje jūsų Čili picerijoje. Atėjome su draugais praleisti šeštadienio vakarą užsisakėm maisto gėrymų. Mes buvom užsisakę cezario salotų šviežiai spaustų sulčių ir alaus. Draugai cezario salotu čili sriubos sangrijos kokteili ir bulvyčių. Mano sultys atėjo po 15min ir pasakė kad sulčių nebus nes neturi morkų na galvoju gerai. Atnešė salotos viskas gerai skanios. Draugai suvalgė sriubą, atnešė salotas suvalgėm atėjo paimti lėkščių sako gal dar deserto? Sakom kad negavo dar sangrijos atostogų kokteilio o ji sako oj pamiršau ir atnešė dar po 10min, bet tuo viskas nesibaigė. Kai atnešė kokteilį paprašėm sąskaitos. Iki šiol kol paprašėm sąskaitos dar draugai nebuvo gavę bulvyčių fri! Atnešė sąskaitą panaudojo nuolaidų kortelę. Va čia ir prasidėjo su nuolaidu korteles nuolaida pritaikė tik vienai sąskaitai! Niekada nebuvo kiek esame valgę kad su viena kortele būtų tik vienai sąskaitai nuolaida. Tad gavosi taip kad nuolaidą pritaikę tik vienai sąskaitai. Nors cezerio salotom ir turėjo pritaikyti nuolaidą! Aš suprantu kad visi mes mokomes ir klystam bet nebuvo tiek daug žmonių kad būtų pamiršti užsakymai. Tai mes bulvytes fri gavome jau sumokėja sąskaita ir buvom besistoja išeiti nes ji ir vėl pamiršo apie bulvytes. Labai gaila kad teko taip nusivilti jūsų aptarnavimu.
Noreciau padekoti cili picerijai esanciai banginio prekybos centre. Buvo begalo malonu pas jus apsilankyti buvau maloniai nustebinta aptarnavimo greiciu bei demesingumu, pica buvo kaip is paveiksliuko:) Apsilankysiu ir kita karta. Sekmes!
Labai norečiau padėkoti, Čili Picai, esančiai Europoje, uz gerą aptarnavimą, kokybišą maistą bei puikų aptarnavimą.
Lenkiu galvą Mūsų padavėjui Simonui Mariui, Ačiū, už gerą nuotaiką. Europos Čili, kolkas pranoksta visus lūkesčius.
Žirmūnų66, Vilnius picerijoje aptarnavimas tiesiog tragiškas, salėje esant trim stalams ir kieme dvejiems tenka laukt padavėjos apie dešimt min. kol prieis ir pasiteiraus ar norėsit ko užsisakyti, maistą gi ruošia apie 45min argumentuodami jog daug užsakymu išsinešimams, bet stebint tiek baro tiek padavėju darba apart snekučiavimu ir juokelių kitko nesimato nei išsinešimui nei domėjimusi svečiais. Daugiau i čili nei kojos
Žirmūnų 64g.lb blogas aptarnavimas !!!Purvina tiesiog šlykštu būti!Padavejos stovi nieko nedaro, prie staliuko nesugeba prieiti 45 min.
Norejau padekoti uz puiku vakara Akropolio Cili picos Vilnius kolektyvui. Maistas skanus ir karstas, padavejos vardo neatsimenu, bet aptarnavimas virsijo lukescius. Picerija buvo pilnutele, bet padavejai sukosi kaip vijurkos - pilni energijos. Aplinka nereali :)
Laba diena, vakar teko apsilankyti PC MADA Čili picerijoje. Užsakėme vištienos iešmelių šašlykus, kuriuos gan dažnai užsakome. Paragavus iš pradžių garnyrą - pajutau, kad bulvės pusžalės, paprašiau pašildyti. Kai vėl atnešė porcijas, startavome toliau ragauti ir sustojome ties mėsa, kuri tikrai nebuvo šviežia kaip visada valgant tą patį patiekalą. Apmokėjome sąskaitą ir tiesiog palikome maistą ant stalo... tikrai nusivylėme, ir šioje vietoje daugiau nebesilankysime. Ačiū už vakarienę.
Atėjome su drauge pavalgyt pietų, deja, bet teko nusivilti. Padavėjos teko laukti ilgai apie 15min kol priims užsakymą (užsisakėme salotų ir gerimus). Gėrimų laukėme bent 30min, o maistą atnešė dar po 10min. Be to, gavome užsakytą maistą šaltą, nors meniu aiškiai parašyta, kad salotose esanti vištiena bus šilta. Dar reiktų pridurti, kad užsisakinėjome iš dienos pietų meniu, deja mums nepasakė iš kurios pusės meniu šią savaitę turėtume užsisakyti ir atneštos salotos buvo ne tos. Suklydusi padavėja buvo nuolat sutrikus, išsigandusi, vengė akių kontakto su mumis. Gavosi taip, kad mes gaudėme ją, kad paprašyti, kad pašildytų mūsų maistą, deja ir to laukėme apie 10min. Po kurio laiko sulaukus atnešto maisto vistiek jis buvo šaltas, bet jau nebesinorėjo nieko sakyti, nes padavėja atrodė visa įsitempusi. Kai paprašėme sąskaitos šios taip pat laukėme 30min. Šis pasisėdėjimas tikriausiai buvo pats nemaloniausias. P.S. neleiskite naujai atėjusių padavėjų į salę jų neapmokine, jiems taip keliate tik stresą, o be to ir mažiau nusiskundimų bus. Čili pica, Kauno PC MOLAS.
Apsilankėme Cili Palangoje basanavičiaus gatvėje. Sedėjome laukėme meniu, nieks neatnešė, gerai..pasiemene patys. 40min laukėme kas priims užsakymą, nieks nepriėjo, klausiam padavėjo sako neužtenka darbuotojų, jūsų staliuko negalime aptarnauti, kiti klientai, kurie atėjo veliau negu mes jau valgo o mes visdar laukėm...nepatenkinti aptarnavimu..
Angelina Gancauskiene
2018-08-19 15:30:42 IP 86.38.234.29
Siandien apsilankiau cili take awai, (kalvariju 59) maloniai buvau nustebinta greitu aptarnavimu ir skaniu bei siltu maistu.Aciu
Šiandien lankėmės palangos Čili picoj ir jau nebe pirmą kartą likome nusivylę. Įėjus nesulauksi jokio pasisveikinimo, meniu neatnešė ir nepriėjo joks padavėjas begalę laiko, aptarnavimas tikrai pasibaisėtinas.
Sendiena buvome Laisvės aikštės Čili pica Panevežyje ir likome labai nusivyle. Pati pirma patiekala uzsakeme vaikui. Deja ji atnese pati paskutini, kai mes buvome beveik pavalge. Ne gana to, atnese neiskepusi kotletuka. Padaveja dar bande gincytis, kad taip turi buti. Nuo kada vaikams maistas turi buti ne pilnai iskeptas? Del sio ivykio nusprendeme daugiau nebeiti i sia kavine
Pietavom palangos picerijoj, aptarnavimas malonus, maistas skanus, pasikeitimai y geraja puse. Apsilankysim vel.
Kaunas, akropolis. Praeina padavėja 5 kart nesugeba paimt nunešt lėkštės, pilna musių iš velnias žino kur.
Prieš savaitę lankiausi čili take away esančiama pilaitėje. Užsisakiau “Svaigiaja” pica. Kaip ir priklauso ant picos buvo uždėti špinatai, tačiau valgant pajutau, kad špinatai buvo smelėti, tas matėsi ir akimis. Praleidau tai pro akis ir sugrįžau i ta pačia vieta šiandien. Užsisakiau klasikinį burgerį. Sėdint ir belaukiant burgerio pamačiau, kaip picu kepėja atsidarė nauja špinatu pakeli ir net nepajudinus pirštu ir nenuplovus ju dejo ant žmoniu užsisakytos picos. Ta akimirka pamaniau, kad tikrai nebegrįšiu į šia vieta. Tai dar ne viskas. Grįžusi namo atsidariau savaji burgeri ir jame nebuvo chederio sūrio, nors buvo rašoma, kad chederio sūris i klasikini burgerį ieina. Pats burgeris buvo sausas ir neskanus. Tai buvo tikrai paskutinis kartas kuomet čia lankiausi. Tikiuosi atsižvelgsite į tai kaip yra gaminamas maistas ir padarysite tam tikras išvadas.
Apsilankius tiek Klaipėdos tiek Palangos picerijoje maistas patiko, tačiau abiejose kavinėse nuvylė indų švara. Turėtumėte į tai atkreipti itin didelį dėmesį, nėra malonu kai atneša stikline su kitų gėrimų likučiais ar įrankius ant kurių pridžiuvę maisto likučiai... Aptarnavimą vertinčiau skirtingai, labai įstrigo Palangoje aptarnavęs berniukas kuris mandagus tačiau įkyrus.Trūko privatumo.
Sveiki. Pietavome su šeima Čili picerijoje Babilone sekmadienį (rugpjūčio 12d.).Buvome labai patenkinti maisto kokybe ir puikiu aptarnavimu! Likome labai sužavėti dėmesiu, ypač vaikams, jūsų viena iš padavėjų, vardas berods Jolanta (jei neklystu). Iš karto priėjo, padavė meniu ir informavo, kad teks palaukti (kitur net neperspėja), pasiteiravo, ar neskubame į filmą.Mes sutikome palaukti, užsakėme vaikams desertų, tuo metu vaikai žaidė prie vaikiško staliuko...Labai šilta ir maloni padavėja.Daugiau tokių malonių veidų jūsų kolektyve!

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Kalėdinis "Tele2" ir "Telia Lietuva" duetas
Kalėdinis "Tele2" ir "Telia Lietuva" duetas 11-20 19:07
Tarp naujausių savaitės reklamų: kalėdinė nuotaika su "Tele2" (reklamos agentūra "Adell Taivas Ogilvy") ir "Telia Lietuva" ("McCann Vilnius") bei sportuoti po Naujųjų kviečiantis naujasis sporto...
Eurokomisarė C. Malmstrom: ES prekybos sutartys Lietuvai naudingos
Eurokomisarė C. Malmstrom: ES prekybos sutartys Lietuvai naudingos 11-20 19:05
Už prekybą atsakinga Europos komisarė Cecilia Malmstrom sako, kad Europos Sąjungos prekybos sutartys su kitomis pasaulio šalimis yra naudingos ir Lietuvai. Anot jos, Lietuva pajus ir kitąmet...
Marijos Antuanetės papuošalus pirkėjai įvertino brangiau nei specialistai
Marijos Antuanetės papuošalus pirkėjai įvertino brangiau nei specialistai 11-20 19:04
Prancūzijos karalienei Marijai Antuanetei priklausęs deimantų ir perlų pakabukas aukcione parduotas už 36,2 mln. USD. Anot aukcionų namų "Sotheby‘s", tai aukščiausia kaina, už kurią kas nors yra...

Ką manote apie ekonominę krizę?

AIG 43,30 +0,84%