Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Sveiki. Apsilankiau cili picoje Klaipedos akropolije ir buvau labai nepatenkinta aptarnavimu. padaveja nepaklause su kokiu garnyru noreciau valgyti pasirinka patiekala. Kai paparasiau ji labai pyktai atsake kad nebekeis nes jau daro. Ir padaveja nepagalvojo kad zmogus gali netoleruoti parinkto garnyro. Labai nusivyliau.
Sveiki. Buvo apsilankyta "Savam" prekybos centre, esančioje Čili picoje, Kovo 17d vakare, Kaunas. Esu kaip ir nuolatinė klientė, bet šį kartą teko labai labai nusivilti. Užsisakius maistą, pirmiausia neatnešė užsakyto stalo vandens. Pievagrybių sriuba beveik atvėsusi, valgyt tikrai ne pirmą kartą, o ši karta sriuboje tik vienas gabaliukas sūrio ir keli skrebuciai. Antras patiekalas atneštas buvo apkepti koldūnai su mesa, tuos kuriuos valgau tikrai dažnai šitoje picerijoje. Jie buvo atnešti ne tokie kokie turi būti, ir dar tikrai ne tokie kokie pavaizduoti jūsų pateiktame meniu. Ant koldūnų užbarstyta kumpio gabalėlių šaltu.. Palydita saujelė sūrio, užpilta šaltos grietinės ir užbarstyta krapų. Nu nepykit, bet tikrai apmaudu ir liūdna. Visada Čili pica budavo iš pirmesnis vietų, iš tinklinį kavinių.. Tačiau po šio karto, nemanau, kad bus noro čia dar apsilankyti.. O aptarnavimas prastas, padavėja į šią situaciją sureagavo tikrai ne taip kaip turėtų spręst situacija, o apie administratorė išvis kalbos nerasta.. Klausimas tik ar jai tikrai verta būti administratorė.. Galiu tik padėkoti šitam padaliniui už sugadinta šio vakaro vakarienė.. Liūdna..
2019-03-16 Linkmenų g. Čili pizza vakarieniavau, maistas begalo skanus, pica buvo dieviško skonio
Slykstus aptarnavimas Šiauliu akropolyje, jokio mandagumo, rekimas ant klientu...
Sveiki. Šį penktadienį (kovo 8) svečiavomes “Čili Pica” kavinėje esančioje Vilniaus Akropolio prekybos centre. Norėtumeme padėkoti už skanû maistà bei nuostabû aptarnavimâ! Padavėja sutiko mus ir palydėjo iki pat stalo. Pasidomėjo del gėrimû ir padėjo išsirinkti karštus patiekalus ! Nepastebimai isiūlė desertuká (tortas jei neklystu “Deliuxas” nuostabus!). Patiekalus gavome labai greitai ! Likome nustebusios! Taip skaniai seniai nevalgėm ! Aptarnaujanti padavėja Justina (atsiprašau, neesu tikra ar padavėja, manau labiau administratorė) labai mandagi, besišypsanti, gebanti patarti, pasitempusi, trumpiau tariant - linkime daugiau tokio lygio aptarnaujančio personalo Jūsû įmonėje ! Virtuvės darbuotojams atskiras AČIŪ!!!
Siandien vakarieniavome su draugu eilini karta Akropolio Cili picerijoje. Eilini karta likome dekingos uz puikia aplinka:) atsikyra padeka virejams uz skania vakariene. Dazniausiai renkames sia picerija, del padaveju, kurie puikiai ismano savo darba :) dazniausiai pasirenkame antra auksta, bet siandien nusprendeme pasisedeti pirmam aukste. Aciu Editai uz puiku darba :)
Linkime sekmes darbuose!
Sveiki, norejau pranesti jog labai mandagus ir malonus padavejas aptarnaujantis ne pirma karta, pasiulantis patiekalus ir visada su sypsena.
Vardas Erikas arba Ernestas zirmunu 2
Labai dažnai pietauju, aptarnauja labai greitai, maistas labai skanus, noriu padėkoti personalui už mandagų aptarnavimą.Žirmūnų gatvė2
Kazys 2019-02-15 13:42:26
Sendiena, pietavome su drauge, Mados Čili.Nors buvo begalo daug žmoniu, aptarnavusi mus padaveja Agnė, ir jos kolege, bendravo su mumis labai malonei ir aptarnavo labai greit, Kepejas iskepe “Kalifornijos” pica kaip is paveiksliuko, o Žuvies maltinis buvo tiesiog idealus, Aciu uz skanius pietus
iskur zinai kaip atrodo idealus zuvinis maltinis?
gedimino 5 Cili picos nera jau labai seniai
Ginte Sidaraviciute
2019-02-23 21:21:38 IP 90.131.47.86
Labai malonus aptarnavimas padavejos Jurgitos zirmunu gatves restorane. aciu!
Sendiena pietavau linkmenu gatveje esancioje cili picoje, mane aptanavo labai, maloni padaveja Monika, maistas buvo labai skanus, apsilankysiu dar tikrai
Vakar užsisakiau picą išsinešimui, norėjau nustebinti draugę Valentino dienos proga ir apie tai užsiminiau personalui. Kągi nustebintas buvau pats! Ačiū!! Jūs patys geriausi
Labai skanus maistas! Ypač koldūnai su vištiena, aštroki, su šviežiais pomidoriukais ir sūriu puikus pasirinkimas :) Taip pat labai patiko aptarnavimas, nes tik prisedęs gavau pasivaišinti gabalėlį picos, labai manolūs padavėjai, graži restorano aplinka, jauku, muzika negroja labai garsiai. Tiesiog esu patenkintas apsilankymu, ačiū, būtinai grįšiu.
Penktadienį su draugais vakarieniavome MADA prakybos centras, , Čili pica”. Tikrai labai nustebino profesionalus aptarnavimas, rekomendacijos. Tiek gėrimai, tiek maistas pas mus atkeliavo labai greitai. Personalas visad sušypsena. Daugiau tokių žmogeliukų kolektyve. Jūs šaunuoliai❤️
Picos tikrai geros ir skanios. Dažnai su bendradarbiais penktadienio pietums perkame picas iš Čili picos, esančios V.Šopeno g. 1/17, Vilniuje. Personalas mandagus, paslaugus, užsakymus atlieka sutartu laiku.
Ačiū Čili pica personalui dirbančiam Vilniaus PC Europa už puikų aptarnavimą! Maistas taip pat paliko įspūdį.
Puikus aptarnavimas, bei labai skanus maistas Vilniaus Europos čili picoje. Užsuksim dažniau
labai noriu pagirti Europos čili, minėjau ten gimtadienį su kolegomis, labai patiko maistas ir aptarnavimas, šaunuoliai kolektyvas!
Sveiki, šį savaitgalį teko lankytis jūsų picerijoje esančioje 'PC Mada'. Norėjome padėkoti ten dirbančioms panelėms, nes jau kelis kartus pataikome būtent pas jas. Ir nors teko palaukti kelias minutes staliuko, mus iš kart pastebėjo ir pasisveikino, atsilaisvinus staliukui, jį greitai sutvarkė ir mus pasodino. Šviesiaplaukė panelė (jei gerai pamenu Gintarė), iš kart pasiūlė užsakyti mums gėrimus, taip pat rekomendavo paragauti skoninių arbatų, kurios buvo karštos ir labai skanios. Nors žmona sriubų kritikė tačiau šį kart didžiausi linkėjimai būtent nuo jos virėjams už barščius, picos vau, tik jas suvalgę supratome jog norėjom nufotografuoti, nes jos buvo kaip iš paveikslėlio meniu, vėl gi ačiū už pagalbą ir rekomendacijas jas renkantis, ir vaikinui kuris jas kepa, ir kai jau galvojome, kad nieko daugiau mums laimingiems nereikia, jūsų darbuotoja mus sugebėjo, įkalbėti paragauti jūsų desertų, pyragai buvo labai skanūs!!! Taigi ačiū už puikią nuotaiką ir laiką, nors picerija buvo pilnutėlė, tačiau merginos puikiai tvarkėsi ir maistą gavome greitai ir karštą. Dar grįšime ir atsivesime draugus!! Linkėjimai merginoms, jūs tikrai super!!
Su seima atvykome butent i sia kavine po ilgu pasivaiksciojimu akropolyje, tai tikrai nenusivyleme. Nors zmoniu buvo pilna kavine ir buvom nusiteike ilgai laukti, mus maloniai pasitiko padaveja sviasiaplauke, kiek prisimenu Karina vardu. Mums atsake i rupimus klausimus ir profesionaliai aptarnavimo, kad ir virtuve siek tiek velavo. Toks personalas galetu atstovuti auksciausio klases restoranus, bravo!
Klientai 2019-01-25 23:30:46
Šiandien su draugais užsukome į Čili picą Vilniaus Akropolyje, norėtume padėkoti mus aptarnavusiam padavėjui, kurio vardo, deja, nesužinojome, tačiau visi prisimename, kad jis buvo su barzda. Aptarnavimas tikrai buvo malonus ir greitas, o picos skanios, todėl didelis ačiū ir virtuvėje dirbusiems darbuotojams! Sėkmės Jums! ;)
Nesamone, visas aptarnaujantis personalas yra nusiskutes ir prisiziurejas. TEN TURBUT BUVO KLIENTAS.!
Vakar apsilankyti teko Žemaitės g čili. Buvo čili laiminga valandą. Uzsakem Havajų pica. Gavome labai gražią ir skanią ir labai greitai
Laba diena Norėčiau pasidžiaugti Čili picos aptarnavimu vilniuje bige
Šiandien teko. Su seima apsilankyti viename iš tinklų ir likau puikios nuomonės apie aptarnavimą, bei skanų maistą. Prieš tai kelis kartus yra buvę nusivylimų Čili pica, bet šiandiena likau nustebinta padavejo vytauto maloniu aptarnavimu dziugu kad ira tokiu linksmu nuotaika pakelenciu padaveju. Uzsakytas maistas atkeliavo labai greitai nors saleje buvo nemazai zmoniu,
Noriu paskatinti toliau tobulėti ir dirbti už tinkamą Čili vardą.
Eglė labai šauni barmenė, labai greitas ir puikus aptarnavimas, esame labai patenkinti klientai už nuostabią šypseną, super barmenė ! !!
Ļabai maloniai aptarnauti likom čili picos kavinėje esančioje Žemaitės g. Kasininkė labai maloniai bendrauja ir viską paaiškina. Picos skanios ir gražios.
Šiandien per pietus kartu su drauge atvykome įgyvendinti skanią nuodėmę. Be galo be krašto norėjome suvalgyti po picą! Ir tai padarėme. Jūs tik pažiūrėkite, kokia jngridientų gausa ir koks skanumynas! Picos traškios, bet ne per kietos ir nerealaus skonio! Dideljs ačių Panoramos picų kepėjai už pačias geriausias picas ir padavėjui Jonui už tai, kad jas mums pristatė šiltut šiltutėles! Kitąkart kai norėsime nusižengti savo sveikai mitybai, būtinai sugrįšime čia! Ačiū!

paskutiniu metu dažnai lankausi, labai šaunu, kad dirbate visą parą. Ir rytiniame meniu man patinka patiekalai. Vienas didelis minusas - ČILI PICERIJA, o ČILI prieskonių neturite, net aštraus padažo neturite - vietoj jo siūlo barbekiu.. : (Anksčiau vien dėl jų ateidavau, nes ant stalo stovėdavo stambiai malti čili pipirai, kuriuos visada pasibarstydavau. Tai ar logiška vadintis čili - jei čili neturite?
Malonus padavėjas, žinantis savo darbą, pasiulantys patiekalus, ir tikrai nustebina tos mus, Žirmūnų čili - vardas Ernestas. Linkiu tobulėti toliau!!!!
Šiandien labai skaniai pavalgiau dienos pietus čili picoje Nordikoje. Spėjau per pietų pertrauką. Ačiū už gerą ir greitą aptarnavimą.
Sveiki. Lankiausi šiandien Čili picoje Europos prekybos centre. Aptarnavimas puikus, maistas skanus. Padavėjas Jaroslavas aptarnauja maloniai, pasiūlo kai sunku išsirinkti, greitas aptarnavimas. Užsuksime dar ne karta.
Ačiū pamainos vadybinkei Ingai už plačia šypseną. Lojaliai ir greitai reaguoja i situacijas. Iki greito!
Veiksmas vyksta
Savanorių pr.Vingis.
Puikus aptarnavimas, bei maistas Vilniuje Europos prekybos centre Čili picoje. Likome labai patenkinti. Sėkmės darbuose! Apsilankysime dar ne kartą.
Šiandieną lankėmės Čili Picoje Europos prekybos centre. Labai smagiai su kolegomis papietavome, patiko ir maistas ir aptarnavimas, netgi matėme patį merą jei jau net jis lankosi tai matyt neprastas restoranas :) ačiū už gerą nuotaiką ir sočius pietus.
Pietavom šiandien Jeruzalės gatvei cili picerijoje kaip visada su savo šeima. Labai buvom patenkinti aptarnavimu, muzika pagaliau ne ta pati, vaikai žiūrėjo vaizdus su įdomumu, labai malonus padavėjai, labai pakele nuotaika šiandien apsilankymas. Malonu matyti naujametinius keitimus. :)

Prieš porą dienų bivome apsilankę vienoje iš Čili picos picerijų Vilniuje, savanorių prospekte prie Vingio kino teatro ir likome nemaloniai aptarnauti. Mus aptarnavusi mergina ne tai, kad nesugebėjo atlikti savo pareigų, tačiau ir maistą atnešė atšalusį, laikėme galbūt 50 minučių. Draugas buvo užsisakęs burgerį, jo nepaklausė nei dėl garnyro ar padažo, aš sakiausi sriubos ir vištienos kepsnį, kuris mačiau, jog stovėjo po kaitrinėmis lempomis apie 20 minučių ir buvo atneštas atšalęs bei apdžiuvęs. Jūsų darbuotoja galėjo bent jau pranešti, jog maisto reikės laukti, o galiausiai atsiskaičius, nei viena iš 5 merginų, pro kurias praėjome neatsisveikino. Galbūt atidžiau ronkoyes darbuotojus, jog šie neatgrasytų noro lankytis jūsų kavinėje :) Pridedu nefiskalinį kvitą tikėdamasi, jog atsižvelgsite į blogą mūsų patirtį ir išmokysite savo darbuotojus atlikti savo pareigą
Šiandien pietavome Čili picoje Mandarine,
viskas labai patiko, maistas buvo skanus, aptarnavimas malonus ir greitas
Būtinai sugrįšime
Ačiū
suprantu, kad sventinis laikptarpis, labai dziaugiuosi uz barmenes kurios tikrai su sypsena veide turi isklausyti skundus del vireju, cia kalbama apie megos cili pizza. veiksmas vyksta gruodzio 28d 18.30 val. uzsisakom cepelinus spirgai sqlti vienas guzas, na niekis po truputeli istirpsta, laukiam kitu patiekalu, valio atkeliauja hamburgeris kuris turi but be cili ir be morku ir ka... staigmena gaunam visko, niekis laukiam toliau dairomes matom daugiau nepatenkintu zmoniu, girdim daugiau skundu pavyzdziui mesa neiskepta ir pan bulvytes is vaikisko meniu turbut nuo vakar atsalusios ir t.t. manau virejau turetu atsakingiau ziureti i savo darba ir normaliai perskaityti uzsakyma, bet labai didelis dekui barmenems kurios stengesi viska uzglaistyti, saunuoles panos, Aciu
Sveiki.Su šeima lankemes Klaipedos akropolio cili picoje. Likome labai patenkiti aptarnavimu ir maistu. Padaveja buvo labai maloni. Butinai apsilankysime ir dar karta. Sekmes.
Labai fainai praleidome laika :), noriu padekoti uz nuostabu aptarnavima ! Visada taip dirbkit, uzsakyta pica buvo ne skani, o dar skaniau nei skanu, nepakartojama :)
Labai nuvylė šį sykį čili pica take away vilniuje esantis žemaitės gatvėje. Ne pirmą kartą užsisakinėjame iš ten picą ir dar niekada nemačiau, kad tiek mažai mėsos būtų uždėta.
Padaveja net paprasyta neatnese padazo. Maistas atsalo laukiant. Kalbejosi su vaikinais vietoj to kad dirbtu. Nemandagiai bendravo atnesusi maista net nepaklause kam ka paduoti sumete ant stalo i viena kruva, kad galetume uzsisakyti laukeme be proto ilgai. Labai aciu uz nuostabias kaledas cili picoje. !!!
Su seima pietavome Cili picoje PC Mandarinas, norime padekoti padavejai Loretai uz profesionalu aptarnavima ir perduoti virejams dideli aciu, valgem burgerius ir kebabus-superiniai!!!! Viskas laaaabai skanu!
Šiandiena užsukęs į čili pica Europoje per dienos pietūs likau labai patenkintas, darbuotojai sukasi greitai ir kokybiškai, o virtuve palyginus su kitom čili kavinem, tai kitos labai atsilieka su skoniu, o mergina aptarnavusi mane buvo žema juodaplaukė, lygtais pasirodė, kad buvo mokyne, tai irgi galėčiau pagirti, labai gerai susitvarkė su darbu ir aptarnavo nuostabiai, gėrimai buvo atnešti greit ir sriubos nereikėjo laukti ;) dėkui už nuostabius pietus ir iki kito karto !
Panevėžys čili pica prekybos centre Babilonas, padavėja juodais ilgais plaukais, stalas ne nuvalytas, negalejo atnešti maisto, cepelinai stovėjo 15minučiu po lempa, žmonių salei nebuvo daug 4stalai tik, ne palinkėjo net skanaus, maistas buvo atšalęs, su drauge nespėjome pabaigt maisto, padaveja priėjo prie stalo ir iškart paklausė ar mes norim sąskaitos.. mažiau tokių padavėjų, kaip kavine gauna geras apivartas, jei padavėja nei deserto nieko negali pasiūlyti, o tik greičiau išvyti žmonės prašo sąskaitos net nepabaigus valgyt..
Virtuvė galiu tik pagirti, kad greit maistą padaro, tik, kad padaveja nesugeba jo ir atnešti..
Sveiki, teko valgyti PC Europa esančioje čili picoje viskas patiko išskyrus tai kad Siūlyčiau padavėjai Jelenai prieš ieškant darbo pasimokyti geresnių manierų ir bendravimo su klientais. Labai nepatiko, didelis negatyvas :) Jei nemoki dirbti savo darbo - nedirbk.
Labai geras aptarnavimas :) Pamainos vadovas (Lukas) labai maloniai mus aptarnavo. Picos buvo labai karštos, traškios bei skanios :) 10 balų
Noriu informuoti, kad padavėjo vardu Dmitrij, dirbančio Vilniuje, Ateities gatvėje, esančiame restorane elgesys neatitinka aptarnavimo sferos personalui keliamų reikalavimų. Minėtas darbuotojas visiškai negerbia restorano klientų, nepripažįsta padarytų klaidų. Net pakvietus restorano vadovą nepagarbus elgesys nesiliauja.
Po tokio elgesio klientas priverstas jaustis įkaitu iki galės išeiti iš restorano. Beje išėjimas palydimas replikomis girdint kietiems restorano klientams

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos 03-18 18:16
Jungtinės Karalystės (JK) kosmoso technologijų startuolis "OneWeb" užtikrino dar vieną – 1,25 mlrd. USD dydžio – investiciją. Šios lėšos, kaip sako įmonės atstovai, leis dar šiemet įsigyti vietos...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Texas Instruments 110,74 +3,40%
CBS 47,70 -1,12%