Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Marija Rutaviciene
2023-01-20 14:55:41 IP 2i24qf39
Šia popiete, vaikščiojant lauke su vaikais, nusprendėme uzsukti i Cili picerija, esančia Zirmunu g2 (antrame aukšte, buves Minskas). Padavėjos buvo malonios, greitas aptarnavimas, maistas skanus. Vaikai ir as likom patenkinti????Gaila, nepavyko įžiūrėti padavėjos vardo????
Ne pirma karta lankomes su drauge ir esam nusivylusios, padavejo reikia laukti labai ilgai, pacios dirbam toki darba ir per toki uzimtuma galima tikrai greiciau prieti, padavejo pasiteiravus ar galima uzsisakyti sulaukiam atsakymo tuoj, neiskentusios isejome…
Silvija Burkauskienė
2023-01-12 22:48:00 IP 2ju3l2sm
Uzsukome su kolegomis siandien papietauti i Cili Vingis, padaveju visa kruva o prasmes nulis. Meniu lauki, gerimu laukiu, patiekalai salti. Kam daryti tuos dienos pietus jei nesugebat pasisukti greiciau.
Labai susitvarkiusios Čili Picos.
Antras kvėpavimas.
Netyčia po 10 metų pertraukos apsilankėme Vilniaus akropolio Čili.
Na žinokit super 10/10 balų!
Sveiki, palieku ir aš savo atsiliepimą apie šią “nuostabią” picerija, kuri yra Kaune PC “Savas”. 2023-01-09 13.04 užsisakinėjau dienos pietus: dvi dienos sriubos po 1, 19 ir dvi picas “Romos pica su itališka mortadela ir pievagrybiais” po 5, 99, tai mokėtina suma gaunasi 14, 36. Bet atvykus pasiimti maisto man tenka sumokėti 23, 94, nes užsakinėdama maistą paminėjau žodį “Naujiena”.Bet jų dienos pietų meniu prie picos “Romospica su itališka mortadela ir pievagrybiais” yra raudonam fone parašyta NAUJIENA. Ponia ar panelė Renata G. Man paaiškino, kad užsisakinėjant dienos pietus žodžio naujiena vartot negalima, o jei pavartoji tada pica jau kainuoja 10, 49, nes kažką pradėjo nerišliai aiškinti, kad dar yra kažkokios atskiros naujienos. Noriu įspėti užsisakant maistą iš Čili picos rinkti žodžius. Prisegu tis dienos meniu ir čekį.
Šį savaitgalį teko apsilankyti dvejose čili, vienas iš jų fabijoniškėse, viskas labai gerai, skaniai papietavome ir likome nustebinti greitu aptarnavimu!
Skanios picos ir labai draugiskas personalas Minsko IKI CILI. 10/10
Kazkoks skaitmeninis konclageris. Visur QR kodai. Baisu. Daugiau niekada neisim su seima. Tfu...
Tai buvo paskutinis apsilankymas picerijoje. Nors buvome labai dažni klientai, bet išėmus popierinį meniu, daugiau kojos nekelsime. Suprantu, kad bandoma pasaulinė žmonių skaitmenizacija, kuri juda pilnu tempu, bet aš nepalaikau šios satanistinės sistemos. Ir linkiu griūties jų planams, kaip ir griūties tokių verslininkų, kurie tai palaiko. Susikiškite į vieną vietą savo QR kodus. Aš ne privalau turėti telefoną, neprivalau žiūrėti į ekraną. Prisidengti gamtos saugojimu nereikia, jau visi supranta kur judama. Dabar meniu, vėliau veidų skaneris prie įėjimo ? Valgykit patys savo picas.
Laba diena. Tai bus mano pirmas parašytas komentaras, niekada niekam nereikėjo rašyti, bet šiandien...Šiandien su vyru apsilankėme papietauti "Čili picoje" Klaipėdos Banginyje. Likome labai nustebę, kad nebeliko popierinių tradicinių meniu, kur galima buvo panagrinėti meniu, sudėtis ir t.t. Mes esame pagyvenę žmonės: vyras iš vis nesinaudoja išmaniuoju telefonu, aš nepasiėmus akinių. Kaip reikia išsirinkti maistą? Jūs norite ignoruoti pagyvenusius žmones? Taip prarasit daug klijentų. Kažin, ar kitą kartą pas jus beeisim. Mums reikia patogumo, norime atsipalaiduoti, o ne stebėti įtempę akis dviese į mažą telefono ekraną. Tai gerai, kad mus aptarnavo miela ir maloni mergina, kuri mums padėjo išsirinkti, bet iš kitų komentarų supratau, kad ne visiems taip pasisekė kaip mums. Dar tokių nesąmonių niekur nematėme. Kodėl jūs taip keistai elgiatės? Įsiklausykit į žmonių komentarus. Šiaip pavalgėme labai skaniai, tačiau, jei ir toliau nebus popierinių meniu, tiesiog nebeisime. Ačiū, jei perskaitysit mano komentarą ir atkreipsit į jį dėmesį.
Vilniaus akropolio cilli, kas nutiko jum, kur popierinis meniu, su seima likom nevalge, aptarnavimas baisus jokio demesio, nutukusios padavejos net nepadejo su jusu tuo skaitmeniniu meniu, renkames kita picerija.
Utenos čili picerijoje norėjau pavalgyti, bet atsisėdus prie staliuko niekas nepriėjo aptarnauti, nejau nekelia îtarimų jei žmogus ilgai sėdi prie tuščio staliuko ? Nenuostabu kad picerija ten visada beveik be klientų.
sveiki.
Nesu rases jokiu skundu atsilepimu. Cili Pica mano seima tenkino iki sendien. Kai susidurem su tuom kad nebeliko popieriniu tradiciniu meniu zurnalu.Kur galima butu panagrineti meniu sudetis ir t.t
Gaila bet teko pasirinkti kita picerija.
Draugausim su kitu piceriju tinklu.
Žirmūnų g. 2. Apsilankiau 13 diena. Vadybininkė maloniai pasitiko pasiūlė ir staliuką ir patiekalą. Viskas labai patiko ir buvo labai skanu. Reikes dar apsilankyti
Labas liepu g 2 klaipeda virtuve sausi aciu virėjom vakar valgem nuostabu
Laba diena vakar valgem cili picos liepu g prie mu zikinio teatro labai skanu virtuve pagirtina labai skanu aciu
Sveiki, norejau savo mama (garbaus amziaus) pavaisinti Cili picoje Didziojoje g. Vilniuje. Atsisedus mums liepe nusiskanuoti meniu ir is ten rinktis. Man problemos nera, bet mamai tai yra neiveikiama uzduotis. Paprasius atnesti paprasta meniu, buvo tik apgailestauta, kad neimanoma. Nesinorejo abiem sukisus nosi i viena telefona rinktis maista. Idomu, o jeigu atejai be telefono arba issikrove, tai pavalgyti negausi? Kadangi Cili kolektyvas toks nekuribingas, kad negalejo senam zmogui atnesti plansetes, tai siulau ant duru uzrasyti amziaus cenza, kur zmones be telefonu, ar nemokantys naudotis internetu, i cili picerija aplentu dideliu lanku. Dekoju Cili uz sugadinta puiku ryta be kavos, taip ir toliau!
Šiandien su vaikais po koncerto užsukom pavalgyti į Čili piceriją Bige, esančią Klaipėdoje. Nu tragedija, atnešė šaltą picą, bulvytės privėsusios, vištienos juostelės irgi privėsusios. Trinta sriuba be skonio kaźkokia. Duona su sūriu tai praktiškai sūrio nebuvo. Žodžiu daugiau niekada ten nebeisim, šitaip nemylėti savo klientų.. Nusivyliau visų 100 proc.
Siaubas. Ateini darbuotojas pavalgyt iš šalia esamos darbk vietos per pietus nepavalgysi. Nes užsisakai pirmas gauni paskutinis. SIAUBAS VIKINGU ČILIAKAS.
Noriu pagirti Akropolyje, Čili Picoje dirbančią Karoliną. Ji yra maloniausias kada sutiktas darbuotojas! Tikrai noriu, kad ją įvertintumėte. Šilčiausi linkėjimai jai!
Niekam nerekomenduočiau apskritai lankytis čili, ar užsisakinėti maisto iš ten. Nekalbant apie praeitį, apie sudegintas picas... Šiandien vėl suteikiau šansą.... Užsakymas vėlavo.... bet čia nesvarbu. Pranešė, kad kepintos duonos neturi, ok. Atvežė mėsainį, kurį turėjau valgyti su šakute, nes su rankomis jo nesuimsi, vien salotos ant tiek suvytusios... Kaip skuduras, vištiena sudžiuvusi-sausa, o toliau net nebenoriu kalbėti. Šlykštus maistas
Sveiki, buvau šendien Mados Čili Pizza, galiu pasakyti jog aptarnavimas ir maisto kokybe yra pasibaisetyna. Nors buvo sekmadienio vakaras ir tikrai tuščias Čilli, bet alaus bokalo teko laukti 15-20min, ir nemanau jog galima pilstyti Švyturio alu i Grimbergeno bokalus, bet negana to užsisakius lietiniu su kumpiu ir suriu, ju negavau praejus 40min, priejus prie padavejos, ji pasake jog užmiršo ivesti i sistema, " tokiem darbuotojam išduokit tušinuka su lapuku, kad užsirašytu užsakyma"!!!!!!. Padaveja atnešus lietynius, pasake jog tai iš jos saskaitos, bet ir tie patys lietyniai buvo šalti.... nesuprantu kaip per paskutinius keleta metu sugebejo taip subireti čilli... gaila!!
Labas vakaras valgem cili pitcoj prie muzikinio klaipedoj pietus kieva su suriu ir saltibarsius greita ir skanu
Sveiki :)

Niekada gyvenime dar neteko rasyti skundo :D bet siuo atveju susilaikyti tikrai negaliu.
Fabijoniskiu g. 2, Vilnius: ismokite savo padavejas mandagumo. Jeigu nemoka kazko, reiskias ismokinkite. Jeigu nezino kazko, geriau tegu paklausia, o nedrasko akiu. Nepatinka darbas? tegu nedirba!
Tik vieninteles dvi mergaites padavejos pas jus dirba fantastiskos! Deja, tik neatsimenu vardu, bet atsimenu kaip atrodo :D tai dvi blondines. Viena vyrensio amziaus su akinukais, o kita jauna, berods administratore. Tai tik joms 10 balu!
Sveiki, neseniai lankiausi Mados Cili picoje. Maistas skanus, ypač picos, tačiau aptarnavimas yra tragiškas. Beveik ne vienas padavėjas neišmano aptarnavimo standartu. Padėklais nemoka naudotis, nešioja juos dviem rankomis (iš šono atrodo tragiškai). Meniu neišmano, papildomu pasiūlymu prie patiekalu nesiūlo. Ypač nepatiko vienos padavėjos elgesys. Vardo nemačiau, tačiau buvo blondine, plaukai iki pečių. Stebėjau kaip vienas klientas liko aprektas. Kad ir kokia situacija butų, padavėjai negali šitaip elgtis jokiais būdais. Mano siūlymas butų cili picos darbuotojams pravesti apmokymus, taip kelsite savo lygį, nes šiuo metu atrodote kaip kaimo kavinuke su tokiu aptarvimu.
Apsilankiau Akeopolio Cili picoje. Labai skanus maistas ir faina padavėja Galina. Ačiū.
Situacija Utenos Čili Pizza. Norėjau užsisakyti pievagrybių sriubos, salotų su batatais ir lašišos kepsnį, bei stiklinę sulčių. Padavėja pareiškė, kad sriubos nėra ir priėmė užsakymą. Atnešusi sultis pasakė, kad ir salotų nėra. Supratusi, kad nepavalgysiu, sumokėjau už gėrimą ir atšaukiau užsakymą. Po kelių dienų vėl nuėjau pavalgyti. Administratorė (turbūt, nes mačiau kaip vadovauja) ar padavėja atnešusi meniu išdraskė akis, kad prieš kelias dienas nesumokėjau už atšauktą (dėl jų kaltės) užsakymą ! Žinoma, aš ten daugiau ir kojos nekeliu. Akivaizdu, kad picerija išgyvena "sunkius laikus", nes aptarnavimo kokybė pasiekė dugną.
Sveiki! Lankemes čili pica fabijoniskiu 2a, norėčiau palikti pati geriausia atsiliepimą! Jusu darbuotojai Aleksandrai. Labai šiltas žmogutis, kiek mačiau darbo tikrai labai daug, nes penktadienis, žmonių pilna, bet darbuotoja tikrai puikiai viską speja ir puikiai atlieka savo darbą! Patys geriausi atsiliepimai! Labai rekomenduoju! Aleksandra Ačiū! ♥️ Tikrai grįšim dar ne viena karta! Tikiuosi visi darbuotojai seks jos pavyzdžiu ir bus tokie nuostabūs! Ačiū! ♥️
Tai zodziu einu as ten gal kas antra diena, paskutinius kelis menesius, ir viskas okk ziaurei skanu, bet seni jusu padazas yra pasenes grynai kiekvienoj picerijoj tai kazinau...????????
Skaniai pavakarieniavome Žirmūnų 2 picerijoje. Malonios mergaitės rūpinosi ir greitai aptarnavo, o dar ir kava pavaišino nes pasirodo buvo kavos diena. Ačiū.
Laba diena siandiena valgem cili pitcoj klaipeda liepu 2 pietus kievus labai skanei salotos taip pat aciu virtuvei
Laba diena vakar valgem cili picoj liepu g prie muzikinio Klaipėdoj virtuve pagirtina labai skaniai
Labas vakaras, norėčiau pasidalinti situacija kuri įvyko prieš kelias minutes. Buvome kavinei Akropolio cili ir mus aptarnavo kaip ir normaliai, bet kai užsakymą padare padavėja, tai sriuba ilgai padavė viena nors buvo jų 3 tada buvo užsakyta pica ir galiausi trys kepniai, tek to sriuba, bet kai tau atneša karstus o po to lauki tiesiog 30-40 min picos išvis nelinksma, galiausiai sąskaitos paprasem tai dar padavė sugebejo į čekį įmušti pica, pasakius kad nemokėsiu nuėjo prie kasos ir juoktis pradėjo. Ar čia normalu? Čia jums taip juokinga?
Uzsakiau siandien maista i namus pizza, lietinius, bulviu traskucius ir varskes deserta,. uzsakymas velavo 20min, atveze jau ne pakankamai karsta, nors gyvenu prie savanoriu pr, ,. nei serveteliu neideta, triju padazu pie traskuciu deserto ir picos nebuvo ideta ne vieno padazo, be komentaru, dirba kazkokie neatsakingi, pinigus moki uz viska atveza su trukumais
Ankščiau tokioa skanios Cezario salotos su vištiena buvo..o dabar toks feeeeee ir pabrango lb.. labai nusivyliau
Laba diena siandiena lankemes cili picoj piepu 2 gatvei prie muzikinio teatro, valgem pietus labai skanei vistienos file, ir salotos labai patiko sugrysim dar karta
Laura Paulauskyte
2022-09-15 17:05:51 IP 2ju3l1r9
Lankėmes su šeima čili picoje prie muzikinio teatro, Klaipėdoje. Labai patiko atsinaujinęs maniu. Sužavėjo ir aptarnaujantis personalas. Maista bei gėrimus gavome greitai. Ačiū❤️
Užsisakiau iš čili pica maisto per bolt food iš žirmūnų g. Užsisakiau kiaulienos iesmeli tai mėsa buvo ne iškeptą iki galo ir greičiausiai išėjusi iš galiojimo nes kvapas atidarius dėžutė tai nebuvo labai malonus, jei nebus žiūrėta atidžiau tai bus pranešta veterinarijos tarnyboms nes jau ne pirmas kartas kad taip atitinka ir būtent iš čili picos
Sveiki, tik vakar užsisakiau iš chili pizza vingis maisto, nesitikėjau, kad per diena taip genda, ar čia jau buvo toks atvežtas, bet praėjo tik viena para, ar pas jus taip greitai genda maistas, ar jau tokį duodate klientams ? Nuo pelėsio žmogus gali mirtinai apsinuodyti. Esu labai pasipiktinusi, nes nepastebejau ir suvalgiau, teko nemaloniu budu pašalinti maistą iš savo orgazinmo … daugiau niekada nevalgysiu jūsų restorane !!!! Deja neleidzia įkelti nuotraukos, bet jeigu susisieksite su manim, su malonumu atsiųsiu, kaip atrodo jūsų produktai …
Vietoj dveju sriubu atvažiavo du indeliai su bulvėmis lupenuose.
Kauno Akropolio Čili Pizza-pieno kokteilio reikėjo laukti apie 20min. Žemaičių blynai visada būdavo minkšti, o dabar išvaizda ir kietumas blyno, kaip Kijevo kotleto.Padavėjos ištisai laksto rūkyti, ir paskui atneša maistą visos prasmirdusios rūkalais!Jei leidžiate taip aptarnauti klientus, tai bent mėtinės gumos lai pakranto!
Čili pica Klaipėda centras (Liepų g.). Turiu 3 čili picos nuolaidų kortelės (lietuviškas ir latvišką). Šioje picerijose su kortelėmis yra ženklios nuolaidos (antras patiekalas 1 euru ir daugiau pigiau), tačiau ir su nuolaidomis, tai yra aukštesnės kainos pavalgyti. Kortelių kiekis su prekybos centrų, degalinių, vaistinių, kosmetikos ir kitų parduotuvių yra per didelis kasdien nešiotis. Interneto "aplikacija" telefone nėra sukurta. Ketinau įsigyti dar vieną nuolaidų kortelę, nes šeimai su 3 vaikais tenka užsakyti daug patiekalų. Padavėjas pasakė, kad nuolaidų kortelių nebeturi, bet pažadėjo pritaikyti nuolaidas, kurios kaip su kortele. Atnešus čekį nuolaidų nebuvo ir papildomai daugiau už patiekalą, kuris neuzsakytas. Ir pasakė, kad nėra ko norėti "nahaliavu" pavalgyti. Jaučiuosi įžeista, sumokejau daug. Ir jeigu nebuciau pamiršusi kortelės, vis vien būtų daug. Ketinau padavėjui palikti "kortelės" nuolaidas kaip arbatpinigius. Bet buvau apgauta ir įžeista.
Uzsisakiau per Bolta is sausio g. meksiketiskos sriubos, gavau sriuba maiseli ????????????????
Grazinkit vezuvijaus pica i meniu
Na sia imone ir siaip gaubia paslapties sydas, bet dabar ji dar ir su meniu "damusineja" savo klientus. Apsisprendziau daugiau cia nesilankyti del paprastu priezasciu. Pastovus meniu "tobulinimas" privede prie tokio sprendimo. Pradzioje panaikino maza perlenktos picos pozicija, dabar dar ir pakeite cili sriubos kaina ir padidino kieki iki nesuvalgomo...
Nesuprantu ko jie siekia..
Labas labai skanei pavalgem virtuves patiekalus aciu virtuvei klaipeda cili pica 2
Sveiki Akropolio Čili 2022-08-06 buvo labai skani pica su krevetėmis bet labai geras geras aptarnavimas mus aptarnavo džaneta.
Laba diena valgem klaipedoj cili picoj liepu 2 viskas labai skanu uzeisim dar karta
Šiandien čili Picerijoje Vilniuje Viršuliškių 40. 12:40 atėjom švęsti vaiko gimtadienį. Norėjom įsitaisyti lauke kadangi pas mus 7 žmonės numatomi ir padavėja Ruginė pareiškė kad negalima sustumti stalų. Mums siūlė eit į vidų. Bet mama vyresnio amžiaus neturi ten kuo kvepuoti.
2022.07.25. Vilniaus Akropolis. Dienos pietus prieš 15 val. Nu tai valio apsinuodijau, apsivėmiau vidury prekybcentrio. Puiku, kad mažinat atliekų kiekį ir tiekiat beleka :). Padavėja, kurios vardo nežinau buvo labai paslaugi, tikrai dėkoju.

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Handelshus
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Naugarduko g. 102, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; mažmeninė prekyba.
Pagrindinė UAB "Handelshus" veikla - didmeninė prekyba maisto produktais. Plačiame siūlomų produktų asortimente - Lietuvoje ir pasaulyje žinomi prekiniai ženklai, vietos gamintojų, ūkininkų produkcija. Prekes tiekiame tiek pavieniams mažmeninės prekybos taškams, restoranams, kavinėms tiek ir didiesiems prekybos...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Nikadita
NATALI

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%