Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Akropolio Čili, norėjau pasidžiaugti puikiu aptarnavimu. Mus aptarnavo padavėjas Mindaugas, buvom pasitikti su gera nuotaika ir pasodinti prie staliuko. Nors kavinė buvo pilnutėlė, bet aptarnavimo kokybė buvo 100% -greitis ir puiki nuotaika!! Nuoširdžiai DĖKOJAME mus aptarnavusiam vaikinukui už pakeltą nuotaiką visai dienai ir puikų aptarnavimą!! Būtinai sugrįšim! :))
Skundas nuotraukoje. S.miestelio cili pica :)
Akropolyje Antras aukstas visi darbuotojai-vyrukai nerealus, mandagus. Tikrai visada malonu grizti su visa Seima!
Labas vakaras, katik išėjome iš picerijos prie kalvarijų turgaus. Sotūs ir laimingi. Kai nekeista, esame nustebe, aptarnavimu. Dirbo dvi merginos besišypsančios, malonios. Tikslas buvo suvalgyti tik pica. Bet pasiūlė ir kibinu paragauti. Realiai nustebau kibino kokybe, nes maniau bus kaip is maximos
Sveiki
metu metus pietauju cili picoje. vakar taipogi pietavau iprastame padalinyje (jeruzales mikrorajone)
labai skaniai pavalgeme. cia ateiname nuo pat atidarymo. paskutiniu metu labai pagerejo maisto kokybė ir aptarnavimas.
ir labai patinka, kad vadove (manau, kad tai vadove) nepalieka kolektyvo "taskytis" po visa picerija kai pilna zmonių.
kai kolektyvas susidirbes tai ir maistas skanus ir aptarnavimas nuostabus.
Manau tai vadovo nuopelnas. kuo geresnis rysys su darbuotoju tuo sklandesnis darbas ir patenkinti sveciai.
kitoms picerijoms is sios esancios jeruzalėje yra ko pasimokinti :)
grazios dienos ir gerų darbų.

Simona
Laba diena, norėčiau pagirti Čili, esančią Konstitucijos prospekte. Lankausi pakankamai dažnai ir nesu nusivylęs aptarnavimu niekada, maistas skanus, o jei koks nesusipratimas iškyla, personalas išsprendžia problemą labai profesionaliai. Apskritai paskutiniu metu Čili kaip restoranų tinklas išgyvena atgimimą, vis daugiau mano pažįstamu nesiteisina užsukę netyčia, o sąmoningai renkasi Čili restoranus papietauti ar praleisti vakarą su draugais, nes nemažai restoranų dirba iki vėlumos o kai kurie ir per naktį.
Labas vakaras. Esu labai nusivylusi aptarnavimi Viršuliškių 40 esančioje jūsų Čili picerijoje. Atėjome su draugais praleisti šeštadienio vakarą užsisakėm maisto gėrymų. Mes buvom užsisakę cezario salotų šviežiai spaustų sulčių ir alaus. Draugai cezario salotu čili sriubos sangrijos kokteili ir bulvyčių. Mano sultys atėjo po 15min ir pasakė kad sulčių nebus nes neturi morkų na galvoju gerai. Atnešė salotos viskas gerai skanios. Draugai suvalgė sriubą, atnešė salotas suvalgėm atėjo paimti lėkščių sako gal dar deserto? Sakom kad negavo dar sangrijos atostogų kokteilio o ji sako oj pamiršau ir atnešė dar po 10min, bet tuo viskas nesibaigė. Kai atnešė kokteilį paprašėm sąskaitos. Iki šiol kol paprašėm sąskaitos dar draugai nebuvo gavę bulvyčių fri! Atnešė sąskaitą panaudojo nuolaidų kortelę. Va čia ir prasidėjo su nuolaidu korteles nuolaida pritaikė tik vienai sąskaitai! Niekada nebuvo kiek esame valgę kad su viena kortele būtų tik vienai sąskaitai nuolaida. Tad gavosi taip kad nuolaidą pritaikę tik vienai sąskaitai. Nors cezerio salotom ir turėjo pritaikyti nuolaidą! Aš suprantu kad visi mes mokomes ir klystam bet nebuvo tiek daug žmonių kad būtų pamiršti užsakymai. Tai mes bulvytes fri gavome jau sumokėja sąskaita ir buvom besistoja išeiti nes ji ir vėl pamiršo apie bulvytes. Labai gaila kad teko taip nusivilti jūsų aptarnavimu.
Noreciau padekoti cili picerijai esanciai banginio prekybos centre. Buvo begalo malonu pas jus apsilankyti buvau maloniai nustebinta aptarnavimo greiciu bei demesingumu, pica buvo kaip is paveiksliuko:) Apsilankysiu ir kita karta. Sekmes!
Labai norečiau padėkoti, Čili Picai, esančiai Europoje, uz gerą aptarnavimą, kokybišą maistą bei puikų aptarnavimą.
Lenkiu galvą Mūsų padavėjui Simonui Mariui, Ačiū, už gerą nuotaiką. Europos Čili, kolkas pranoksta visus lūkesčius.
Žirmūnų66, Vilnius picerijoje aptarnavimas tiesiog tragiškas, salėje esant trim stalams ir kieme dvejiems tenka laukt padavėjos apie dešimt min. kol prieis ir pasiteiraus ar norėsit ko užsisakyti, maistą gi ruošia apie 45min argumentuodami jog daug užsakymu išsinešimams, bet stebint tiek baro tiek padavėju darba apart snekučiavimu ir juokelių kitko nesimato nei išsinešimui nei domėjimusi svečiais. Daugiau i čili nei kojos
Žirmūnų 64g.lb blogas aptarnavimas !!!Purvina tiesiog šlykštu būti!Padavejos stovi nieko nedaro, prie staliuko nesugeba prieiti 45 min.
Norejau padekoti uz puiku vakara Akropolio Cili picos Vilnius kolektyvui. Maistas skanus ir karstas, padavejos vardo neatsimenu, bet aptarnavimas virsijo lukescius. Picerija buvo pilnutele, bet padavejai sukosi kaip vijurkos - pilni energijos. Aplinka nereali :)
Laba diena, vakar teko apsilankyti PC MADA Čili picerijoje. Užsakėme vištienos iešmelių šašlykus, kuriuos gan dažnai užsakome. Paragavus iš pradžių garnyrą - pajutau, kad bulvės pusžalės, paprašiau pašildyti. Kai vėl atnešė porcijas, startavome toliau ragauti ir sustojome ties mėsa, kuri tikrai nebuvo šviežia kaip visada valgant tą patį patiekalą. Apmokėjome sąskaitą ir tiesiog palikome maistą ant stalo... tikrai nusivylėme, ir šioje vietoje daugiau nebesilankysime. Ačiū už vakarienę.
Atėjome su drauge pavalgyt pietų, deja, bet teko nusivilti. Padavėjos teko laukti ilgai apie 15min kol priims užsakymą (užsisakėme salotų ir gerimus). Gėrimų laukėme bent 30min, o maistą atnešė dar po 10min. Be to, gavome užsakytą maistą šaltą, nors meniu aiškiai parašyta, kad salotose esanti vištiena bus šilta. Dar reiktų pridurti, kad užsisakinėjome iš dienos pietų meniu, deja mums nepasakė iš kurios pusės meniu šią savaitę turėtume užsisakyti ir atneštos salotos buvo ne tos. Suklydusi padavėja buvo nuolat sutrikus, išsigandusi, vengė akių kontakto su mumis. Gavosi taip, kad mes gaudėme ją, kad paprašyti, kad pašildytų mūsų maistą, deja ir to laukėme apie 10min. Po kurio laiko sulaukus atnešto maisto vistiek jis buvo šaltas, bet jau nebesinorėjo nieko sakyti, nes padavėja atrodė visa įsitempusi. Kai paprašėme sąskaitos šios taip pat laukėme 30min. Šis pasisėdėjimas tikriausiai buvo pats nemaloniausias. P.S. neleiskite naujai atėjusių padavėjų į salę jų neapmokine, jiems taip keliate tik stresą, o be to ir mažiau nusiskundimų bus. Čili pica, Kauno PC MOLAS.
Apsilankėme Cili Palangoje basanavičiaus gatvėje. Sedėjome laukėme meniu, nieks neatnešė, gerai..pasiemene patys. 40min laukėme kas priims užsakymą, nieks nepriėjo, klausiam padavėjo sako neužtenka darbuotojų, jūsų staliuko negalime aptarnauti, kiti klientai, kurie atėjo veliau negu mes jau valgo o mes visdar laukėm...nepatenkinti aptarnavimu..
Angelina Gancauskiene
2018-08-19 15:30:42 IP 86.38.234.29
Siandien apsilankiau cili take awai, (kalvariju 59) maloniai buvau nustebinta greitu aptarnavimu ir skaniu bei siltu maistu.Aciu
Šiandien lankėmės palangos Čili picoj ir jau nebe pirmą kartą likome nusivylę. Įėjus nesulauksi jokio pasisveikinimo, meniu neatnešė ir nepriėjo joks padavėjas begalę laiko, aptarnavimas tikrai pasibaisėtinas.
Sendiena buvome Laisvės aikštės Čili pica Panevežyje ir likome labai nusivyle. Pati pirma patiekala uzsakeme vaikui. Deja ji atnese pati paskutini, kai mes buvome beveik pavalge. Ne gana to, atnese neiskepusi kotletuka. Padaveja dar bande gincytis, kad taip turi buti. Nuo kada vaikams maistas turi buti ne pilnai iskeptas? Del sio ivykio nusprendeme daugiau nebeiti i sia kavine
Pietavom palangos picerijoj, aptarnavimas malonus, maistas skanus, pasikeitimai y geraja puse. Apsilankysim vel.
Kaunas, akropolis. Praeina padavėja 5 kart nesugeba paimt nunešt lėkštės, pilna musių iš velnias žino kur.
Prieš savaitę lankiausi čili take away esančiama pilaitėje. Užsisakiau “Svaigiaja” pica. Kaip ir priklauso ant picos buvo uždėti špinatai, tačiau valgant pajutau, kad špinatai buvo smelėti, tas matėsi ir akimis. Praleidau tai pro akis ir sugrįžau i ta pačia vieta šiandien. Užsisakiau klasikinį burgerį. Sėdint ir belaukiant burgerio pamačiau, kaip picu kepėja atsidarė nauja špinatu pakeli ir net nepajudinus pirštu ir nenuplovus ju dejo ant žmoniu užsisakytos picos. Ta akimirka pamaniau, kad tikrai nebegrįšiu į šia vieta. Tai dar ne viskas. Grįžusi namo atsidariau savaji burgeri ir jame nebuvo chederio sūrio, nors buvo rašoma, kad chederio sūris i klasikini burgerį ieina. Pats burgeris buvo sausas ir neskanus. Tai buvo tikrai paskutinis kartas kuomet čia lankiausi. Tikiuosi atsižvelgsite į tai kaip yra gaminamas maistas ir padarysite tam tikras išvadas.
Apsilankius tiek Klaipėdos tiek Palangos picerijoje maistas patiko, tačiau abiejose kavinėse nuvylė indų švara. Turėtumėte į tai atkreipti itin didelį dėmesį, nėra malonu kai atneša stikline su kitų gėrimų likučiais ar įrankius ant kurių pridžiuvę maisto likučiai... Aptarnavimą vertinčiau skirtingai, labai įstrigo Palangoje aptarnavęs berniukas kuris mandagus tačiau įkyrus.Trūko privatumo.
Sveiki. Pietavome su šeima Čili picerijoje Babilone sekmadienį (rugpjūčio 12d.).Buvome labai patenkinti maisto kokybe ir puikiu aptarnavimu! Likome labai sužavėti dėmesiu, ypač vaikams, jūsų viena iš padavėjų, vardas berods Jolanta (jei neklystu). Iš karto priėjo, padavė meniu ir informavo, kad teks palaukti (kitur net neperspėja), pasiteiravo, ar neskubame į filmą.Mes sutikome palaukti, užsakėme vaikams desertų, tuo metu vaikai žaidė prie vaikiško staliuko...Labai šilta ir maloni padavėja.Daugiau tokių malonių veidų jūsų kolektyve!
Sveiki.
Preita savaite lankemes Klaipedos akropolio cili picoje, ir likome labai patenkinti visu personalu, Buvo labai daug uzimtu stalu, ir daug zmoniu, bet vistiek surado musu seimai laisva staliuka.Padaveja ir vadybininke labai greitai suregavo i mus.Ka uzsisakeme ta iskart ir gavome, Maistas skanus siltas.Aciu uz saknius pietus, greita aptarnavima ir gerai praleista laika:)
Labai noriu padekoti CILI PICOS kolektyvui, uz nuostabu darba, senokai lankiausi, bet kai si karta uzsukau, buvau tiesiogine to zodzio prasme nustebes, aptarnavimas 10/10. Picos 9/10 Gerimai 9/10.
Super, tiesiog labai pasikeite aptarnavimo kokybe, malonus, mandagus padavejai, (nors daug ko siulo po maisto), negali nesuvalgyti deserto su kava.
Dekingi padavejui Simonu, ir Klaudijui, ir visai pamainai dirbusiai Sekmadieni Europo.
Saunuoliai, taip ir toliau, su kiekvienu apsilankymu kokybe vis geresne ir geresne. Martynas, Paulius, Saule, Gabriele.
Emilija 2018-08-12 14:13:33
Laukėm 30 minučiu staliuko, nors buvo laisvu niekas netvarkė po kitu zmoniu. Palangos Basanavičiaus gatvėje.
Px kad Jusu komentaru ip vienodAs
Šiandieną teko papietauti Čili pica Latvijoje, Liepojos mieste Klaipēdas iela 62 prie Maximos. Dirba krūva vaikų, nieko nespėja, dviejų picų jau prie stalo laukėme lygiai valandą. Alus pilamas -100ml.tikslumu, o paprašyto papildomo gėrimo taip ir nesulaukėme. Visa tai niekis, bet pati maisto kokybė tai kažkas tokio... pica Paperoni, padas riebus sausainis, beskonė dešra ir kaškokia žolė. Jokio skonio, jokio aromato, jokio aštrumo, be padažo valgyti neimanoma.
Lietuviška nuolaidų kortelė negalioja. Gal Latvijoje kiti reikalavimai skoniui?
Viskas vardan skonio...gal juokaujat?
P.S.
Picą esu valgęs
Labiausiai man patinkanti Čili picerija tai Panoramoje. Dažniau lankytis pradėjau šią vasarą, bet visuomet lieku patenkinta. Šaunuoliai, taip ir toliau !!!
Staliuko turėjome laukti 30 min, nors padavėjai puikiai matė, kad laukiame.Buvo ne vienas laisvas staliukas, tačiau praėjo nemažai laiko kol jie buvo pradedami tvarkyti. Palanga, J.Basanavičiaus gatvė.
Labai noriu padekoti Europos Cili picos kolektyvui dirbusiam 2018.08.11.
Aptarnavimas tiesiog idealus, seniai esu maciusi tokio lygio aptarnavima (greitai, kokybiskai, maistas super)
Buvome kolektyve 4 zmones, labai dziaugiuosi uz Jus. Ypac berniukai labai simpatiski. Dedu 9.5/10.
Super - dazniau lankysimes
Labas vakaras
Tik vazouojame is Cili PAnevwzyje (babilonaa)zinokite tokio prasto aptarnavimo neesu maciysi!virs 1.5 val. laukiame uzsakymo Maistas saltas!porcijos toks vaizdas kad bulvytes per puse padalintos!10 min iki atnesimo uzsakymo pasake atdiprasau!!byvome su mazais vaikais.Pasakiausavo nuomone pasakiau o as atsakyma gavau!as nekalta!!! Tragedija paskutinis kartas!!gero vakAro
Padavėjas labai fainas, gražus, paslaugus ♡♡♡♡♡, Ačiū, buvo skanu ♡♡♡
Grill vištiena ant salotų šaltesnė nei Sibiro taiga. Ačiū už sugadintus pietus!
Valgem Barsausko Cilli picerijoj Kaune, 08.03 labai nusivilem aptarnavimu. Jei barmene sugeba pasakyti nepatinka nevalgykit tai apie ka dar kalbet.
08.03 Klaipedos Akropolio picerija buvo viena megstamiausiu, bet tik iki sios dienos. Padavejos ne tik kad nenusirenka indu, bet ir vaiksto susiraukusios. Pavargo sypsotis.... Suprantu, bet nereikia klientams rodyt nepasitenkinima kad jis atejo. Paskitinis lasas buvo kad uzsisake picas ir uzkepele, jos taip ir nesulaukem. Saskaitoj irasyta, kai pasakem kad nemokesime, vietoj Atsiprasau, isgirdome kad patys kalti kad neinam prasyt, kad daug zmoniu, atnesim dabar. Isejus isminusuoti sumos, tai dar laukem pusvalandi, kol tusinuku uzrase kita suma. Matyt ziurejo kameras.... O viso sito galejo isvengt, vietoj priekaistu ir kaltinimu pasakius atsiprasau
VILNIUS TAKE AWAY prie turgaus kalvarijų.

Labai džiaugiames, kad atsidarėte, labai patogioja vietoje. Esame nuolatiniai klientai. Džiaugiames geru aptarnavimu. O ypač skaniomis picomis. Pastoviai valgom picas. Tik gaila, kad nėra picu su jūros gėrybėmis. Labai jų trūksta. Ir dar vienas pastebėjimas šiomis dienomis atėjus neįmanoma salėje būti. Tvanku, nėra ko kvepuoti. Laukia vėsiau būna negu viduje. Vakar net per lietu užbėgus užsisakyti picos teko jos laukti lauke. Nes neīmanoma būti viduje. Šiandien atvykus po darbo vėl tapati situacija. Džiaugiuosi nors tiek, kad greitai padaro.
Sveiki gražinkit gurmanu pica skaniausia, visi pažistami db nenori eiti I picerija
Vilnius, "Europa".
Pasirinkus picą iš top 10 (turėjo būti 50 proc. pigesnė) ir suteikus lojalumo kortelę picos kaina buvo įmušta pilna. O žinia kad "šiuo metu kortelė negalioja" buvo pateikta po valgio sąskaitos atnešimo metu ir nieko negaliu padaryti. Negana kol laukiau prie mano stalo buvo atneštos lėkštės ir įrankiai 2 žmonės. O aš tik vieniša panelė užsisakiusi picą. Teko pačiai patraukti indų perteklių ir dar padažus pasiimti. Aptarnavimas iš ties prastas, bent pica buvo pakenčiama nors neverta papildomų 4 eurų, nes pustuščiam restorane atnešė šaltą. Gėda.
Čili pizza Nordika PC., SIAUBINGAS aptarnavimas, nei viena pamaina negali gerai aptarnauti, dirbų PC Nordika tai tenka ten pietauti kartais, ir kaskart pasigailių, kad nuėjau, nes padavėju daug, o stalai nesutvarkyti, laukiau meniu gal 30min dar tiek, kad užsakyti ir beveik tiek pat ruošė maistą. Toks jausmas susidaro, kad visas nemokšas surinko į vieną kavinę. Stalai nesutvarkyti, dėmės ir purvas visur.
Čili Šventoji, labai ačiū Vyr. Padavėjui Andriui, viskas buvo puiku!
Cili pica. Vilnius. Panorama.
Nerealiai skanus saltibarsciai. Skanus cepelinai, bet mesos labai sumazejo. Visi padavejei, kiek teko lankytis labai malonus, paslaugus. Uzsisakinejant telefonu taip pat nepriekaistingas aptarnavimas.
Visuomet su kolegomis renkamės Europos prekybos centre esantį Čili, dėl to jog nėra jokių problemų dėl atskirų sąskaitų nesvarbu ar 2 ar 5 ar 10 mūsų pietauja visada turime galimybę atsiskaityti atskirai kortelėmis, esame neseniai turėję patirtį kitame restorane kur sąskaitas gali atnešti tik 3, mes buvome 5-se tai mano manymu yra absurdas, padavėjas turėtų žiūrėti kaip patogiau klientui, o ne padavėjui. Maistui taip pat neturiu priekaištų, mums svarbiausia patogumas ir greitis, žinome kad Čili visada spėsime skaniai papietauti per 30-40min nepaisant to kad kartais restoranas tikrai būna sausakimšas.
Liepos 20 d penktadieni valgiau saltibarscius ir salotas su plesyta jautiena. Sekmadieni vakare atsiduriau ligonines priimamajame. Is priimamojo seseliu supratau, kad ne pirma paciente esu is Chili picerijos.tai buvo Siauliu akropolio picerija. Tai buvo paskutinis kartas, kad ten Apsilankiau. Aptarnavusi mergaite aptarnavo be priekaistu. Tai kritika virtuves darbuotojams.
Šiandien (07-21) apsilankiau Čilli picerijoj Nørdika Vikingų g., uzsisakiau pica ir radau plauku. Pacios padavejos tikrai malonios ir fainos mergaites, bet ju vadove (jaigu neklystu vardu Karina) labai arogantiska panele. Pati gamina picas ir nesilaiko jokiu higienos reikalavimu. Kiek zinau zmonem dirbantiems prie maisto reikia deveti kepures su tinkleliu, taciau nei vieno darbuotoji prie maisto dirbancio nemaciau, kad butu su kokiu nors galvos apdangalu
Pirmadienį, su didele draugu kompanija, teko lankytis Cili picerijoje, Palangoje. Pradžioje dvejojome eiti, kadangi matėme, jog beveik visi staliukai užimti, picerijoje pilna žmoniu. Visgi, užsukome ir buvome labai maloniai nustebinti!! Aptarnavo padavėjas Jonas - labai įžvalgus, mandagus, paslaugus žmogus - gėrimai atnešti nespėjus nė mirktelėti. Puikiai padėjo išsirinkti maista, kurio ilgai laukti taip pat neteko :) Likome labai sužavėti, nes vieta dėl piktu atsiliepimu pasitikejimo nekele, bet grisime tikrai dar ne karta! Skanus, visiems kartu patiektas maistas, maloni aplinka, superinis kolektyvas! Aciu :)
Vakar užklupus netikėtam lietui, su šeima nusprendėme užsukti į Čili piceriją, esančią šalia jūros tilto Palangoje. Mus pasitiko mergina baltais marškiniais, mandagiai pasisveikinusi iš karto perspėjo, jog dėl staigaus lankytojų antplūdžio gali tekti luktelti patiekalų ir pasiūlė prisėsti prie staliuko šalia vaikų kampelio, jog vaikai turėtų veiklos. Likome dar labiau nustebinti, jog tikrai nereikėjo laukti nei gėrimų, nei maisto. Maistas buvo gardus, džiugu jog padavėja pasiūlė paragauti naują meniu patiekalą, kiaulienos kepsnelius, o vaikai džiaugėsi vaikiško meniu asortimentu. Mus aptarnavusi aukšta tamsiaplaukė mergina, jeigu nesuklysiu, vardu Kristina, buvo labai dėmesinga mums ir mūsų vaikams, Ačiū Jai ir visam Čili kolektyvui už organizuotą darbą. Tikrai dar ne kartą čia apsilankysime ir rekomenduosime draugams.
Sveiki, negaliu nepasidžiaugti šios dienos įspūdžiais. Lankiausi Panoramoje ir nusprendžiau papietauti Čili picoje, nes paskutinį kartą tokio tipo picerijoje buvau tikrai seniai, kažkaip buvau nusivylusi. Bet buvau nustebinta malonaus ir šilto aptarnavimo, gaila neįsidėmėjau padavėjos vardo. Ir maistas labai patiko. Dėkinga už nuostabiai praleistą poilsio valandėlę ir skanų maistą. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą.
Viena iš nedaugelių picerijų, kurioje visada gausi skanaus maisto ir puikų aptarnavimą- Vilniuje prie stoties. Kiek beužeinu, niekad nenusivyliu. Taip ir toliau!
Marius Bagdonavičius
2018-07-19 22:59:22 IP 84.15.181.88
Šiandien apsilankėme su draugais, bei šeimos nariais Čili pica Big'e Klaipėdoje. Sulaukėme puikaus aptarnavimo iš padavėjo vardu Kevino. Mums labai patiko jo bendravimo kultūra, parodytu dėmesiu ir likome dėkingi jam už šiltai praleista vakarą, bei norėtume dar kartą sugryžti i Čili picą dėl puikaus Kevino aptarnavimo.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ valdo ilgaiusiai Lietuvoje veikiančius internetinius paslaugų portalus beta.lt ir grupinis.lt. Nuo 2017 metų pradžios įmonė koncentruojasi tik paslaugų pardavimuose internete. Šiuo metu įmonė vartotojui siūlo didžiausią paslaugų turinio pasiūlą Lietuvoje. Bendrovės valdomuose portaluose vartotojas...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas
Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas 09-23 14:38
Egipte aptiktas puikiai išsilaikęs sfinksas. Manoma, kad jam galėtų būti daugiau kaip 2.000 m.
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".

Kai susergate, Jūs..

Skoda