Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Viskas dėl skonio
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Sveiki. Mes šiandien uzsakinejom blynelius. Gavome sudegusios. Be jokio padažo be nieko. Įdėjo gabalą sudegusi blyną.
Sveiki, labai nusivyliau jusu virtuves darbu. 2021-09-13d 15:00 atvykome papietauti i cili pica esancia panoramoja. Uzsisakeme sriubas meksikietiska bei saltibarcius. Atnese satibarcius visiskai pagamintus ne pagal meniu. Jautesi dvokas nuo ju... Padaveja juos nunese i virtuve. Gryzo po 5min. ir pasake, kad virtuves darbuotojama visiskai dzin ir kad sitie saltibarsciai pagaminti is likuciu nes neva nera produktu... padaveja buvo labai mandagi. Nenorejome skambinti padalinio vadovei del to nes pasake, kad jai savaitgalis ir ji nieko mums nepades. Kokteilius irgi gavome visiskai kitokiuose stiklinese nei turetu buti...
2021.09.05 15 val. 30 min. Čili Nordika, Vikingų g. 1, Vilnius. Apytuštė picerija. Sėdam prie staliuko. Prieina padavėja ir pareiškia:
- Užsakymą aptarnausime tik po 40 min. Norite laukite, norite ne.
- Sriuba irgi tik po 40 min. ? - klausiu.
- Visi patiekalai ne anksčiau kaip po 40 min.

Sekmės jums biznyje, čili! Taip ir toliau! ????
Vakar užsisakiau burgerio komplektą, savanorių pr. Čili picoje, gavau nedakeptą ir šaltą. Planavau užsisakyti ir desertą, - tačiau daugiau kojos nekelsiu į šią vietą. Jau kelintą kartą nuvilia. Trūksta kokybės, patiekalai neverti savo kainos.
Siandiena uzsisakiau trintos pievagrybiu sriubos. Skoniui duociau devyneta, viskas ok, bet pati porcija, tai cmon. As esu 90kg sveriantis vyras, porcija tai net nezinau kiek gramu, atnese leksteje (suprantama, kam tokiam kiekiui bliudelis), ta prasme sauksto net neapsemia. Suvalgiau, nemeluojant gal 6iais saukstais, plius bandele 50cnt, nuo jos labiau pavalgiau. Tai taip ir likau nesuprates, toks jausmas, tik palaizyt lekstes buvau gaves. O po savininku pasikeitimo buvo afisuojama, kad padidejusios porcijos ir sotus valgiai ;D mano mergaite 3 metu nepavalgytu nuo to, nekalbant apie suaugusius zmones ;D
Isvada: sriuba skani, bet imkit 3-5 porcijas i viena lekste. Skanaus :)
Labai ačiū Monikai Čili picoj, kuris randasi fabijoniškių g. 2A, kuri nuostabiai aptarnavo mūsų staliuką, nuostabi panelė, padavėja❤️ Maista gavome greičiau negu kituose restoranuose, padavėja buvo labai maloni ir rūpestinga. Ačiū už nuostabų aptarnavimą!!☺️
ČILI PIZZA, Liepų g. 81, Klaipėda, Liepų g. 81 prastas aptarnavimas. Lankiausi vasaros pradžioje iejus radau tuščia sale. Pasiemusi meniu 10 min sedejau lauke, niekas nepriėjo. Grižau į sale ir sutikau padavėjus grižusius iš rūkymo, sako tai reikėjo palaukti būtume priėje. Lankiausi vėl nesenai, bet aparnavo grubi blondinė, kuriai nusispjaut į prašymus kažko neidėti ir t.t sakė, sako gerai, bet buvo idėta viskas ko prašei, Kai nebutu. Ir vėl tas pats bajeriukas 10 min salė liko nepeižiurima, visi kažkur paslaptingai pradingsta 10 min. Žemas lygis.
Akropolyje valgeme su super geru aptarnavimu (Galina vardas is toli skaiciau tikiuos vardu nesuklydau) Dekui jai uz toki aptarnavima, butinai sugrisim
Sveiki. Apsilankėme Čili Pizza restorane Vilniuje, PC „Mada”. Tokį nuoširdų, mielą, malonų ir profesionalų aptarnavimo senai teko matyti. Aptarnavo padavėja vardu Evelina.
Turbut vargu ar rasite kurnors tokią istorija kaip mūsų.
Palanga 2021 07 24d naktis. Šventėme mano gimtadieni ir užejome pavalgyt į čili picą nuotaikos buvo puikios, padavėja labai maloni, net megztuką savo davė vaikui nes šalta buvo, ačiū dar sykį jai, užsisakėm maisto, aš sriubos, labai nesiplėsiu istorijoi, bet bevalgydami sriuboi radome žmogaus dantų protezą! Pasidarė taip šlykstu nuejau ir pasakiau padavėjai ši pakvietė vyr.administratore ši buvo pasimetusi žinoma atsiprašė mūsų ir pasiūlė nemokėti už maistą, nuotaikos jau buvo nekokios, šoko būsena. Prie to užsisakiau salotų kurias atnešė su plauku, tieisog pasišlykstejau, atejo padavėja atsiprašė dar sykį nuotaika visiškai buvo sugadinta, galiausiai likau su bloga nuotaiką ir alkana. Patirtis tikrai šlykšti ir nemaloni, atšoko visas noras daugiau valgyti pas jus. Ačiū dar sykį padavėjai už tikrai gerą aptarnavimą.
Sveiki, labai skanus, sotus maistas, didelis pasirinkimas, malonus aptarnavimas, ačiū Jums!!
Tačiau štai šiandien užsisakiau picą išsinešimui ir pasigedau padažo, kurio tikrai nemažai yra patiekiama, valgant restorane... Kažkaip norėtųsi, kad, nusprendus užsisakyti maistą išsinešti, jo kokybė ar, tiksliau, kiekis nenukentėtų, nes mokama yra ta pati kaina. Ačiū. Eglė.
Maistas labai skanus, tik būtų malonu jei perkantis maistą išsinešimui pridėtumėt įrankius. Visa kita puiku!
Sveiki. Valgeme Kauno akropolio Cili picoje, uzsisakiau gerti redbull 330ml, atnese 250ml, paklausus kodel ne 330ml ? (nors meniu 330ml 2.99€) atsake padaveja kad tokio neturi net. Tai Jus arba meniu susitvarkykit arba personalui parodykit ka turit.
Apsilankiau su sūnumi klaipėdos čili picoje, akropolyje.užsisakėme specialei iš dienos meniu, kad greičiau.nebuvo nei žmonių, buvo praėjes pietų mętas.bet kol sulaukėm savo užsakymo, kol priėmė užsakymą, tai praėjo noras ir valgyti.kaip galima nešti sriubą, kuri jau paruošta, vos ne pusę valandos.aš suprantu, nėra kam dirbti, niekas nenori visą dieną lakstyti su lėkštėm už centus.gaila ir panų.bet jei tuščiame restorane reikia valandą išbūti, kad dienos patiekalą gautum.tai jau organizacinės problemos.
Kristina 2021-06-27 11:31:30
Priekaištas virtuvei. Ar taip sunku nuplauti salotas? Girgžda tarp dantų, o kai pabandžiau pati valyti servetėle, dingo noras jas valgyt aplamai, išmečiau. Daugiau pagarbos klientui ir atsakingumo!
Vieta Kaunas, Molas.
Su panele užsukome Klaipėdoje esančią Čili pica BIG’e. Užsisakėme po kebabo kompleksą su vištiena ir traškučiais. Pradėjus valgyti kebabą, pasigedome traškučių. Pradėjus valgyti bulvių traškučius, radome žalių, neiškepusių traškučių. Taip pat buvome užsisakę po alaus bokalą, pilstęs jaunuolis nelabai matė ribą, kiek pilti ir pripylė daug putų ir net nesiekė normos.
Sveiki, atvykau į Klaipėdos big “čili” pica 21h. Paprašiau padavėjos prie maisto kavos, ji man aiškiai pasakė, kad jau vėlu ir kavos aparatas išplautas ir išjungtas. Nesuprantu, tai kad jau 21val vakaro o kavinė dirba iki 22h negalima kavos atsigerti ir nei karštų gėrimų.
Labai blogas aptarnavimas reikia koldūnų laukti 1H labai nervina jūs ten uzmigot ar ką?
Marijus Zaikauskas
2021-06-10 20:57:18 IP 2ju3l0ur
Niekada nerašau atsiliepimų, bet šis kartas pranoko visus. Panevėžyje, laisvės a 5, čili pica kavinėje viskas baisu. Iki mūsų staliumi kol priėjo padavėja praėjo 25min, nors pusė staliukų tušti buvo. Po užsakymo gėrimai atkeliavo dar po 10-imt minučių. Bet tai neblogiausia, blyneliai su vyšniomis ir grietine buvo guminiai ir be grietinės, o blyneliai su karamele ir ledais dar turėjo papildomą ingredientą - plauką.
Atėjus atsiskaitymo laikui ir viską išsakius padavėjai gautas atsakymas jog kreipkitės į virtuvę, nes čia ne jos kaltė. Ir taip, ji blondinė, o plaukas juodas. Tad mieli skaitytojai, jei ruošiatės kada apsilankyti šioje kavinėje, tai rekomenduoju geriau pinigus leisti kur nors kitur, nes bet kur kitur geriau nei čia.
Čili žirmūnų g. net savo meniu nežino, pristato maistą su trūkstamais ingredientais, o aiškina kad viskas pristatyta, porcijos mažos, kainos neadekvačios. Apgailėtinas restoranas.
Ogidija Vitkiene
2021-06-02 08:35:57 IP 2g44c8ru
Cili pica Virsuliskiu 40 2021-06-01 atėjus į picerija su vaiku ir galimybių pasu viduj neleido sest sake vaikam iki 6 metu tik galima be paso.Bandžiau įrodyt kad iki 16 nereik o mano vaikui 13 ir paklausiau iš kur ji gaut barmene atšovė grubiai nieko nezinau iki 6 metu pasinarsykit per savo banką ir rasit ale vaikui priklausanti galimybių pasą kitaip neaptarnaus.Lauke vietos nebuvo.Taip ir atšventėme vaiku diena “aciu”
Tragedija, uzsisakiau dienos pietus. Is dienos pietu buvo suvalgyta tik sriuba, blyneliai su "tunu" keliavo i siuksliu deze (tuno kurio deja ten neiziurejau), maciau tik i indeli sumestus 2blynelius praktiskai tuscius, be darzoviu ir storu sluoksniu riebios grietines ir sviesto, Labai liudna kad uzsakomas maistas keliauja tiesiai i siuksliu deze. Beja cekis irgi neisduodamas!
Čili pica. VILNIUS BIGAS laukėme uzsakimo ilgai. Maistas buvo šaltas. Kebabai buvo neskanus, kvapas buvo nemalonus. Vištiena buvo sausa, ėjo nemalonus kvapas, padažas česnakinis, bet akivaizdžiai buvo sugedęs. Viskas keliavo iškart į šiukšledeze.
Kaunas. Molas. Čili picerijoje laukėme picos ir kebabo 45 min. Padažo prie picos-katinas daugiau priverktų. Kebabas-beveik vien kopūstai. Daugiau neisim.
Čili Savanorių g. 7 Vilniuje dirba padavėja, kuri visiškai arogantiška vaikams, vaiko akivaizdoje grubiai bendravo su manimi, vaiko mama. Atėmė mums lauke norėdami prisėsti kėdes. Turėjome laukti užsakytos picos stovėdami. Vaikas klausė kodėl teta pikta. Tą dieną buvo vaiko gimtadienis. Pasakiau padavėjai, kad norime prisėsti, kad šventė. Norėjome pasėdėti lauke ir suvalgyti užsakytos picos. Į klausimą kuo vardu padavėja grubiai atsakė, kad kvies policiją dėl to kad aš neblaivi!!! Aš pradėjau klausti jos vardo. Ji po odinę striukė slėpė baidžiką ir sakė:- "Koks jūsų reikalas kuo aš vardu". Norėjau kviesti policiją išaiškinti mano "girtumą". Bet dukra pradėjo verkti dėl to, kad gimtadienį čili, mūsų pastovi apsilankymo vieta. Nenorėjau vaiko akivaizdoje konfliktuoti Gaila, kad Čili moka atlyginimus tokiems darbuotojams, kurie visiškai arogantiški vaikams ir išmokę žodžių apie vaiko teises, bet visiškai nesupranta, kad vaikų tėvai gina savo šeimos teises ir apie tokias darbuotojas turi informuoti darbdavius ir aplink čili mamytes. Gaila, kad mūsų Gimtadienis šioje pamainoje buvo. Kitoje darbo pamainoje visas kolektyvas nuostabus.
Grąžinkit pomidorinę į meniu!!!
Vienintelis dalykas dėl kurio važiuodavau į Kauną pavalgyt..
Čili pica 2021-05-02 13:56:29
Sveiki. Ne pirma karta užsukdavau pavalgyti i picerija, bet šiuo metu užsisakiau pica i namus, tai teko labai nusivilti skonis picos buvo kaip muilo be skonio maistas, o ir padažai pridedami prie didesnes picos neatitinkantys porcijos atrodo. Kitur užsisakius kažkaip padažu buna didesni kiekiai, o čia užsisakai padažų ir pristato tokį dydį kaip prie bulvyčių mažos porcijos :)
Pridesiu vieta Kaunas, PC Molas.
Elžbieta 2021-04-23 06:34:44
Nuoširdžiai dėkojame šiandiena t.y 04men 22 d 21val vakaro dirbusiems kolektyvo nariaims ypač picu šefui, kurjeris užsakytas picas į namus pristatę greitai, o pačios picos nuostabiai skanios tokiu skaniu picų jau neteko senokai valgyti, labai nustebino būtent šis čili picos restoranas :) Šiandienos kolektyvas tiesiog wow, ačiū jums, kad esate ir tokias neareliai skaniais picas gaminate! Nuo šiuol jus mano favoritai!
Užsakyta buvo iš Fabijoniškių g čili picerijos
DUENOS PIETŪS. Kijevo kotletas ir grybų sriuba.
Sriuba skiesta vandeniu, daug skysčių, pačių grybų vos keli, ir gal dvi bulvytes radau. Visa kita vanduo, bet nesijaučua grybų skonio. Jausmas, lyg valgyčiau ne sriubą, o vandenį su grybaus keliais.
Kijevo kotletas buvo vienintelis valgomas dalykas. Fri bulvytės guminės, be skonio. Iš šaldiklio, į mikrobangę ir pirmyn.
Garnyras. Kažkokie raudoni kopūstai
Maloniai nustebinta
2021-04-09 12:21:57 IP 28mcvg6l
O aš norėčiau pagirti Čili picerijas, bent jau Vilniaus Žirmūnų ir Mados (kitur nebandėm). Kurį laiką buvau nevalgius Čilyje, nes buvo pasidarę neskanu, atsirado daug daugiau pasirinkimo, daug daugiau tinklinių ir netinklinių picerijų.

Bet kažkada čia nusprendėm, kad šiek tiek jau tampa per brangu tos visos "aukšto lygio" picerijos. Taip, skanu, bet tikrai brangu: susimokėt 40 EUR už tris vidutinio dydžio picas.

Ir nusprendėme duoti dar vieną šansą Čiliakui. Ir buvome maloniai nustebinti! Kokybė tikrai pagerėjo, palyginti su tuo, kad buvo prieš pora metų. Plūtelė gražiai apskrudus, traški. Pačios picos skaniai susivalgo ir karštos, ir šaltos. Nešlapma, netampa guminės.

Vienu žodžiu, grįžome atgal į Čiliaką :) Kartais valgom ir kitas picas, nes tikrai bent jau Vilniuje yra labai gerų, aukšto lygio picerijų. Bet kai norisi šiek tiek sutaupyti, bet vistiek gauti labai skanią picą, Čili - mūsų pasirinkimas!
Sveiki. Nepirma karta užsisakome iš Čili picerijos picas i namus. Viskas gerai būdavo. O šiandien užsisakėme na net neimanoma valgyti neskanu neiškepusi. APMAUDU...NUSIVYLĖME!
Nu atsiprašau....bet užsisakėme maistą į namus barščių skonis nerealus viena druska, cepelinai tas pats, jautienos sriuba košė, net nuo šaukšto nenukrenta
Uzsidare karantinui.. ka dabar reikes valgyti? Liudna, kad tik apie save galvoja....
Inga 2020-11-05 19:08:01
Apsilankėme Klaipėdoje, akropolio Čili picoje. Atnešė čili sriubos su picos paplotėliais. Pamatęs kitas padavėjas, kad mūsu stalo padavėja neatnešė mums tinkamu bandeliu, paaiškino musu stalo padavejai, kad jos priklauso. Ji pradėjo su juo ginčytis. Tuomet tas padavejas mums atneše tas bandeles. Užsisake buvome ir picu. Jos iskeptos buvo per max trumpa laika, kai atnese net sūris nebuvo taip gerai issilydes kaip sakykim turetu buti issilydes. Pica visa gumine valgyt neimanoma. Padazas indukuose is kokiu lenku parveztas (nes nera nei lietuviskos sudeties nei angliskos). Tas padazas kaio grynas majonezas. Ir negana to ant irankiu radom musu stalo padavejos plauka. Nu sorry slykstu
Laba diena, Inga,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad teko nusivilti. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat norėtume maloniai priminti, kad savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Eve 2020-10-25 17:37:05
Sėdžiu ir matau kaip kavinės darbuotoja katik išnešus šiukšles į lauką, grįžta ir su tom pačiom pirštinėm pradeda gaminti pica.
Veiksmas vyksta sausio 13-osios picerijoje.
Skanaus valgantiems SICILIEČIŲ PICĄ
Laba diena, Eve,

Dėkojame, kad pasidalinote savo pastebėjimu. Jūsų atsiliepimas yra perduotas mūsų franšizės partneriams, kuriems priklauso šis restoranas. Taip pat norėtume maloniai priminti, kad savo pastebėjimus, pasiūlymus ir kitus atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

UAB "Čili pica"
Veiksmas vyksta sausio 13-osios picerijoje.
Skanaus valgantiems SICILIEČIŲ PICĄ
Laura 2020-10-19 12:33:24
Pietavau žirmūnų 2 g. Vilniuje, čili picoje mane aptarnavo Justina. Labai patiko jos aptarnavimo kokybė, maloni ir mylinti savo darbą.
Laba diena, Laura,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą. Esame laimingi, kad likote patenkinta apsilankymu pas mus.
Iki kitų kartų!

Ina 2020-10-18 14:30:31
Užsisakinėjome išsinešimui, kebobo komplektą su vištiena bei fanta ir tiesiog kebabą su vištiena. Gavus savo užsakymą, kebabai abu buvo šalti.. labai nisivyleme, juk mokame už šilta bei kokybiška maistą. Jei padaro per 10-15min tai kam sakyti kad ateiti po pusvalandžio?
2020.10.18 ČILI pica vingis veiksmas vyko maždaug apie 15:00
Laba diena, Ina,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą ir apgailestaujame, kad maistą pasiėmėte šaltą. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pasiūlymus, pastebėjimus ir nuomones visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

2020.10.18 ČILI pica vingis veiksmas vyko maždaug apie 15:00
Čili pica 2020-10-16 14:56:39
Laba diena, Karina,

Dėkojame už Jūsų paliktą atsiliepimą ir norime nuoširdžiai atsiprašyti, kad tenka nusivilti. Būtume dėkingi, jei patikslintumėte, kuriame mūsų taške lankėtės. Tai, kaip ir kitus savo pastebėjimus, atsiliepimus ir pasiūlymus, maloniai kviečiame padaryti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Lankiausi Madoje
Karina 2020-10-12 12:30:45
Jau ne pirmą mėnesį lankausi kavinėje pietauti, nes dirbu šalia. Jau nebeturiu jėgu:
1. Kas antrą kartą yra supainiojami patiekalai. Pvz šiandien - užsisakiau blynelius su vištiena gavau koldūnus su grybais (nors jų nepernešu niekaip).
2. Užsisakau pvz čili sriubą ar pan - nepabarsto sūrio;
ir visokie tokie atvejai. Aš viską suprantu kai suklysta 1 nu gerai 2 kartus, bet tai vyksta reguliariai. Niekada nebesilankysiu šioje įstaigoje taip pat savo draugų ratą būtinai perspėsiu.
Laba diena, Karina,

Tonas 2020-10-03 09:41:03
Nustebinot. Ryte niekas nedirba, o jus dirbat. Skaniai pavalgiau, atsigeriau, bet ypac patiko gera nauja muzika, toliau taip!
Sveiki, Tomai,

Labai džiagiamės ir dėkojame už Jūsų atsiliepimą! Taip pat maloniai primename, kad savo atsiliepimus, pastebėjimus ir pasiūlymus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu
Labai lauksime sugrįžtant!

Indre 2020-09-29 14:12:17
Nežinau kas negerai su jūsų kavinė ar jus gaminat žmonėms ar šunims vakar užsisakiau dienos pietūs balandelius kopūsto neįmanoma įkąsti kietas garnyras agurkas gabalais papjaustytas sriuba tik vanduo ir kelios daržovės plaukioja gal jūsų vyrejos nueina pasimokinti kaip kitur gamina ar į kokius kursus daugiau niekada ne grysiu
Laba diena, Indre,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą. Mums labai apmaudu, kad teko nusivilti apsilankymu. Maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

2. Užsisakau pvz čili sriubą ar pan - nepabarsto sūrio;
Nepaminejau, kad aptarnavimas irgi lb geras, madoje laisves pr.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Pirmieji Rusijos rinkimų rezultatai: pirmauja "Vieningoji Rusija", "Nauji žmonės" įveikia 5% barjerą 09-19 21:44
Rusijos Federacijos centrinė rinkimų komisija paskelbė pirmuosius rinkimų į Valstybės Dūmą rezultatus. Suskaičiavus 9% biuletenių, į Rusijos parlamentą patenka penkios partijos, nes partija "Nauji...
Kanarų La Palmos saloje išsiveržė ugnikalnis
Kanarų La Palmos saloje išsiveržė ugnikalnis 09-19 21:09
Ispanijai priklausančių Kanarų La Palmos saloje po daugiau nei savaitę trukusios nestiprių žemės drebėjimų serijos sekmadienį prasidėjo ugnikalnio išsiveržimas, pranešė regionino pagalbos tarnybos.
Baltarusija ir Lenkija skelbia šalių pasienyje aptikusios migrantų kūnų
Baltarusija ir Lenkija skelbia šalių pasienyje aptikusios migrantų kūnų 09-19 20:58
Baltarusija sekmadienį paskelbė, jog jos pasienyje su Lenkija aptikta mirusi migrantė iš Irako, o Lenkijos pasieniečiai pranešė pasienyje su Baltarusija radę trijų migrantų kūnus.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%