Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Siandien po ilgo laiko apsilankes cili pica "BIG" Klaipeda, niekas nepasikeite. Uzsisakiau viena, atnesa kita kas brangiau. Gerima uzsisakiau, tai nzn tie plaukai buvo kaip prieskoniai ar kas ten. Zodziu baisu.
Gaila foto nepadariau, bet manau dar padarysiu.
Užsukome su kolegėmis pavalgyti į čili prie stoties. Užsisakėm pora picų ir salotų. Atneša man padavėjas picą. Pažiūrėjau į menų, pažiūrėjau į picą. Nu kažkas ne tas. Pakvietėm ji vėl prie stalo. Mano pica kad ir su akcija, turėjo būti 30 cm ir turėti daug jūros gėrybių. O man atnešė 20 cm pilną grybų bei kumpio, ir pora misijų ir krevečių. Ir stovi ginčijasi: pica bekepant susitraukė, o misijos ir krevetės pagal svorį dedamos. Vat taip mulkina klientus.
Валентин Иванов
2017-12-06 17:35:41 IP 85.232.152.217
Акрополис, Клайпеда. Очень разочарован! В последний раз была подгоревшая пицца, но я решил, что это не катастрофа и заказал снова в этой пиццерии и пожалел!
Повара работают без перчаток. При замечании официантам делают вид, что это не к ним, или что не понимают по-русски. Этими же руками на мониторе нажимают какие-то кнопочки, свободно выходят в туалет (моют ли их после туалета?!), а потом обратно за работу.
На первом этаже ползают тараканы.. Ужас!!!
Курьеры заходят на кухню в уличной верхней одежде. Вроде бы по делу, забрать пиццу и Т. д. По факту надо как-то по-другому организовать рабочее место, чтобы рабочие не входили в зону с "голыми" пиццами (не в коробках).
За эти все нарушения ещё установили неадекватные высокие цены, хорошо, что есть акции -50% на некоторые пиццы при заказе на вынос, но опять же..Директор ресторана, повышает голос на официантов при клиентах.. Мало того что они бедные и так не успевают, когда много народу в баре, во время дневного обеда.. Так она на них кричит, вместо того чтоб как то им помочь
Лучше бы я в булочной купил батон вместо этой пиццы...
Nordikos cili picoje kiek valgome, tiek visad nusiviliame. Picos buna ne tokios kaip kitose cili picose. 12 05 diena nusipirkau graikiska pica, visko labai mazai ideta plius spinatai atrodo pastoveje kelias savaites. Tragedija ten ir aptvarnavimas ir picos :)
Klaipėdos akropolyje pertikrinkite virtuvės darbuotojus!!!! nes šiandien gauta pica apgailėtina...
Kamilė Janavičiūtė
2017-12-03 19:28:00 IP 78.61.165.242
Sveiki, Sausio 13 - osios g. 2 Cili Take Away dirbanti kasininkė antrą kartą iš eilės sumaišė mums picas, trečią kartą apsilankius išvis pamiršo įmušti picą ir turėjom papildomai laukti, nors buvome užsisakę iš anksto. Gerbiamieji, prašau atkreipti į ją dėmesį. Maža to, kad yra netsakinga, higienos laikymasis maisto įstaigoje taip pat siaubingas. Su ta pačia ranka dėti pinigus į kasą ir barstyt rūkolą ant picos - siaubinga. Pagarbiai - Kamilė Janavičiūtė.
Virginija Kapočienė
2017-12-02 17:23:34 IP 212.117.27.35
Šiandien, t.y. gruodžio 2 d. lankėmės Čili Pizza picerijoje, esančioje Kauno Akropolyje. Picerijos vadovybei tikrai reikėtų atkreipti dėmesį į aptarnavimo kokybę. 15 min laukėme kol prie mūsų kasnors prieis ir priims užsakymą, tačiau taip ir nesulaukėme. Kas keisčiausia, kad žmonių picerijoje nebuvo itin daug, o netoli baro stovejo grupelė padavėjų, kurios šnekučiavosi ir tikrai neatrodė itin užsiėmę.... vienos iš padavėjų paklausus ar mūsų stalelis bus aptarnautas, ji atsakė, kad tuoj kasnors prieis. Tačiau nusprendėme verčiau eiti į kitą vietą, kur nereikėtų laukti kol besisnekučiuojančios padavėjos teiksis prieiti ir aptarnauti.
Tragiskas aptarnavimas, ypac Panoramos Cili. Padavejai prieina gal po 15-20min, nors sale pustuste, dazniausiai net nebelaukiam ir iseinam. Jei prieina, tai smirdantys rukalais. Padaveja paklaususi, ka valgysim, net iki galo nesulaukia atsakymo, nepaklausia, ar reiks bandeles prie sriubos. Su sriuba pateike visiskai pasenusias duoneles. TRAGEDIJA...
Čili picoje Kaune megoje. 2017 11 21. 17:00 atėjome su drauge pavalgyti atsisėdome gavome meniu už kelių minučių. Išsirinkome ko norime. Tada laukėm kol pries padavėja bet. Padavėja vardu Gintare stovėjo prie kito staliuko ir bendravo su savo drauge. Akivaizdžiai mus ignoruodama žiūrėdama y akis syp sojos. Jos kolegė ja pavadino eiti prie mūsų staliuko nes ji laikė indus ir negalėjo primti užsakymo. O padavėja Gintare atsisukusi girdint matant kitiem žmonėms. Pareiškė tuoj lai palaukia ir panasei. Likom nusivylę ir nemanau kad dar kada norėsim ten užeiti. Labai tikiuosi kad tokios padavėjos kaip Gintare niekada nedirbs tokio darbo. Tokiu vieta virtuvei puodukus plauti.
Nordicoje cili pica gal pats prasciausias aptarnavimas Vilniaus mieste.Prasedejau tuscioje saleje apie 15 -20 min ir taip niekas nepriejo.Viena padaveja stovi ir juokiasi snekuciuodamasi su drauge.Kitos pasiremusios prie baro.Paklausiau ar kas aptarnaus gavau stsakyma kad nebesinorejo likt.Idomumo delei net foto padariau sales uzimtumo.Tegu nedaug bet mane kaip kliento siame tinkle nebebus.Cia kitiems.
Vakar teko uzsisakyti is cili (kadangj pagal darbo valandas tiko tik jis) Dazniausiai valgau pamegtuose picerijuose taciau nusprendziau duoti cili picai sansa (po praeito nevykusio uzsakymo) Uzejus i puslapi uzsakymui i namus iskart ismete food outa, kadangi buvau alkana neturejau kantrybes maisto laukti 2h (geruoju atveju, jei nesaug uzsakymu, nes kirekviena kart uzsisakius is ju toks jausmas lyg vaziuotu is Kauno..) Tad visad uzsisakydama maista i namus kiek imanoma vengiu jo, tad nusprendziau isirinkti is meniu issibesinui jr tsg uzisakyt pristatymuj 1822 (senas cilio nr) Pasiziurejus minimum uzsakymo kaina, i krepseli isidejau tiek kiek reikia ~8€, nu dar 1.40 pristatymas tai grubiai tariant apie 10€ tureciau moket. Tad paskambinus numeriu greitai supratau kad cia tas pats Foodout.. Pasakiau uzsakyma kuri anksciau buvau susiplanavus, apskaiciavus, bet telefonu isgirdau kad minimum uzsakymas-12€ +pristatymas, (buvau isirinkus maisto uz 8€... Iskart norejau pasakyt viso gero, ir skambint i kita picerija..taciau susivaldziau, pasiemiau maisto (visiskai nereikalingo) dar uz 4€ (paprasiau keciupo ir kolos (bet sugebejo apskaiciuot taip kad butu ne 12, bet stebuklingai iskart 14.50..nu aisku dar +pristaymas (kai prisiminiau kad reikejo maisto uz 8€|10€ tai labai pikta pasidare kad toks zmoniu apgaudinejimas, bet kaip ir minejau alkana buvau, tad vis del to uzsiskiau. Si karta pasiseke food outas vietoj termino iki 1h uztruko tik 1.40h tai maistas buvo netgi siek tiek siltas.. Kadangi tuo metu kai atvaziavo kurjeris buvau pr lango maciau kaip stipriai skubedamas jis letai issiropste is masinos, kazkam atrase i zinute, pagaliau isieme maista, bei ejo link laiptines (ten ejimo gal 3 min, taciau jis sugebejo dingti dar 15-kai minuciu..) Atneses maista susidare toks ispudis kad jis isvis cia neturetu buti, ir kad tai nera jam rimta, bei seip neskubantis gyventi zmogus.. Na bet gerai, uz pica ir mesaini sumokejus 16€ pagaliau atsidariau maista, pica buvo tokia isversta aukstyn kojom kad net sunku apsakyr- farsas isbyrejes, visoje dezeje galima buvo susirinkt pica ir susidet ja atgal, bet buvau labai labai alkana tad negausau laiko nuotraukoms.. Ir pati pica gana dkurdi buvo (na ir aisku salta) tada atsidarius Panko mesaini galvojau bent ji skaniai suvalgysiu, padarius pirma kasni supratau kaip klydau... viskas ka pajauciau tai sausa bandele, ir neskani ir mesainiui neproporcinga taip pat sausa mesa, bei ant virsaus uzdetas nukstabusis suris su kumpiu na ir 1 salotos lapas ant dugno.. Palyginus dideli pinigai buvo isleisti, o nei maistas nei pristaymas nei kokybe ir uz tokia kaina tikrai ne kiekis nepatenkino.. Jei kas is vadovybes Foodout’o ar Chili picos skaito- bukit tikri tai paskutinis kartas kai valgau cili picoje arba naudojuos Foodout paslaugomis, ta pati rekomenduosiu ir draugam/pazystamiem.. Na o kad mano istrija neatrodytu, , juokinga” prisegsiu kelias nuotraukas: kaip turstu atrodyt (na ar bent jau panasiai) ir kaip atrode...
Ši vakarą buvau čili picerijoje Žirmūnų g. 64 Vilniuje, oficiantas tikras išsižiojėlis, atnešė ne tą padažą (jau ne pirmas kartas) ir į kebabe buvo ne česnakinis padažas, kurio norėjome, o tiesiog majonezas. Užsakymo ilgai laukėme ir aptarnavimas buvo nemalonus. Pati daugiau ten nebeisiu ir niekam nerekomenduoju
Dažnai lankausi Žirmunuose Hyper Rimi esančioje Čili pica restorane. Pastaruoju metu aptarnavimas pasidarė labai prastas. Vienas iš jų buvo 2017.11.08 dieną apie 13:30h. Atėjusios su drauge ir atsisėdusios prie staliuko, prie mūsų nepriejo joks padavėjas 20min. Galiausiai paklausiusios ar mus kas nors aptarnaus padavėja atsakė jog stalas yra nesutvarkytas. Dėl to neaptarnaus. Okey... persėdom prie sutvarkyto stalo, vėl laukėm 15min ir niekas nepriejo net meniu atnešti. Galiausiai išėjome nusivylusios aptarnavimu:))
Padalinyje, esančiame Gedimino pr. 5, Vilniuje, ne kartą yra tekę ilgai laukti ne tik pateikto užsakymo, bet ir atnešamų meniu. Kartą padavėja priėjo tik po gerų 40 min. laukimo, kai jau išsekus kantrybei ruošėmės išeiti. Todėl nenuostabu, kad dauguma užėjusių užsieniečių ar kitų lankytojų po sugaištų keliolikos minučių nesulaukę besiteikiančių aptarnauti darbuotojų kyla nuo staliukų ir leidžiasi ieškoti geresnių vietų pavalgyti. Ir patys su draugais darome tą patį.

Viena iš artimiausių vietų pavalgyti - „Čili pica“ restoranas, esantis Žirmūnų g. 64. Ten dažnai užsukdavome pavalgyti, nors beveik kaskart ir išeidavome nusivylę. Tačiau po paskutinio apsilankymo tame restorane prieš kelias dienas likau ne tik, kad eilinį kartą nusivylusi, tačiau ir labai pasipiktinusi. Kiek kartų jau kartojau sau, kad daugiau ten nebesilankysiu, bet vis suteikdavau dar vieną šansą dėl pamėgto maisto ir patogios vietos. Tačiau mano minėtas kartas pasiekė viršūnę, perpildžiusią kantrybės taurę.
Atėjome trise, užsisakius maisto iškart pastebėjome, kad mūsų staliuką aptarnavęs padavėjas, vardu Tomas, nemoka deramai dirbti. Užsisakius stalo vandens (kurio ten turi kelių skirtingų skonių), nedavė pasirinkti skonio, o atnešė savo nuožiūra - citrinų, taip pat nepasidomėjo, kokio kiekio (pusės litro ar litro) norėsime ir patiekė su 2 stiklinėmis, nors mūsų buvo 3, o stalo vandenį užsisakė vienas asmuo (tai nei jam vienam, nei visiems, supraskite ir gerkite, kaip norite).
Užsisakius kalakutienos kepsnį nebuvo leista pasirinkti garnyro, nors meniu aiškiai parašyta: „pasirinkite garnyrą“ ir nurodytos net trys skirtingos garnyro rūšys: gruzdintos bulvių lazdelės, gruzdintos bulvių skiltelės su lupenomis, baltų ir laukinių ryžių mišinys. Kadangi šį patiekalą užsisakė mergina, kuri sveikai maitinasi ir labai rūpinasi savo mityba, ji norėjo ryžių, iš bėdos būtų užsisakiusi gruzdintas bulvių skilteles su lupenomis, tačiau gavo patį prasčiausią variantą - gruzdintas bulvių lazdeles. Patenkinta ji tikrai neliko.
Be sriubos su drauge užsisakėme 30 cm picą, prie jos buvo atnešti 3 stalo įrankių komplektai ir nei vienos papildomos lėkštės. Labai patogu šitaip valgyti...
Bet geriausia buvo, kai paprašiau sąskaitos ir padavėjas tiesiog stačiokiškai paklausė: „Mokėsite grynais ar korta?“. Pasirinkus atsiskaitymą mokėjimo kortele, atlikdama mokėjimą ir suvesdama pin kodą, puikiai mačiau ekrane rodomą mokėjimo sumą - 18, 44 Eur. Tačiau norėdama pasiimti savo nuolaidų kortelę pateiktame čekyje išvydau kitą sumą - 17, 44 Eur. Kadangi po apmokėjimo to čekio padavėjas (matyt, sąmoningai) nepateikė, maniausi suklydusi ir tik grįžus namo pasitikrinau el. bankininkystėje, tikrai nuskaičiuota euru daugiau nei turėjome mokėti pagal sąskaitą. Tad pasidarė įdomu, nuo kada pas „Čili pica“ padavėjai savavališkai sau prisiskiria arbatpinigius? Už tokį aptarnavimą Tomas nebuvo vertas nė cento, o čia be mano žinios, net nesivargindamas manęs informuoti, nusiskaičiavo visą eurą! Jeigu automatiškai arbatpinigiai įeiną į bendrą kainą, tai turėtų bent informuoti klientus apie tai. Anksčiau tokios tvarkos tikrai nebuvo. Po tokių padavėjų poelgių daugiau nesinorės net kojos kelti į nei vieną „Čili pica“ restoraną.

Jau po visų kartų, kai Žirmūnų g. 64 esančiame padalinyje tekdavo patiems aiškinti dirbančiai mokinei, kai užsisakinėjant nuolat kartodavo, kad to ar ano jie neturite, nors kaskart užsisakant tuos patiekalus ar gėrimus, net geriau už pačias tokias darbuotojas žinome, kad tikrai turi savo asortimente tai, ką užsisakome, po visų kartų, kai pavalgius per valandą laiko vos sulaukdavome, kada atneš sąskaitą, nors aiškiai padavėja matydavo, kad apytuštėje picerijoje sėdime jau prie tuščių lėkščių ir dairomės praeinančios padavėjos, net jau apsirengę laukdavome, kada galėsime susimokėti ir išeiti, viską dar kažkaip praleisdavome pro pirštus..

Bet po šio karto tikrai pažadu daugiau nebesilankyti nei viename „Čili pica“ restorane ir niekam nerekomenduosiu ten užeiti. Dėl nekompetentingų darbuotojų prarandami nuolatiniai klientai. Tačiau atrodo, jog „Čili pica“ tai nerūpi. Ką gi, sėkmės jiems..
Kiek kartu užeinu į Pc “Mada” tiek kartų picerijos padavėjų neapdairumas nuvilia. Šiandien pasižadėjau daugiau ten kojos nekelti. Pirmo apsilankymo metu po užsakymo laukėme pusvalandį, po pusvalandžio padavėja atėjo ir iš naujo pasiteiravo ką užsisakėme. Kitą kartą užsisakius sriubas atneše skirtingu laiku, ir žinoma pamiršę duoną.Po sriubų draugas gavo patiekalą iš karto man dar teko laukti pusvalandi. Nesupratu, ar niekas jų nemoko atnešti vienu metu patiekalus? Kitose kavinėse bent paklausia. Šiandien nesupratau, kodėl vienas padavėjas ŠEŠTADIENĮ aptarnavo staliukus, kai kitos dvi padavėjos už baro plepėjo. Pagailo padavėjo, o ir vizualiai nekaip atrodo.
Šiandien pirkau išsinešimui mėsainius su Anguso jautiena ir su plėšoma jautiena Čili PC MADA jau ketvirtą kartą. Kuo toliau- tou baisiau. Pirmą katą buvo labai skanu, Anguso jautienos kotletas buvo neperkeptas, sultingas. Vėliau tik prastėjo. Šiandien- galutinai nusivyliau. Kotletas NEĮKANDAMAS, net peilis nepjauna. Gal čia buvo ne Angus...Padažas taip pat ne tas. Gal tai bankrotas ar pastovių klientų mulkinimas.
2017-10-30 diena mazdaug apie 22:30 atvykome i Cili picerija esancia Rimi prekybos centre jeruzaleje. Ko kas prieis laukeme apie 15-20min. Nesulaukusi nuejau iki padaveju ir paklausiau ar kas mus aptarnaus. Smulkaus kuno sudejimo mergaite, lyg raudonais plaukais piktu tonu pasake tuoj. Deja, pati dirbu kavineje ir zinau kad taip tikrai negalima elgtis su klientu. Atidziau rinkites darbuotojus :)
Pati blogiausia picerija !! Vietoj skanaus žaliojo kokteilio šįkart gavau kažkokias paplavas.... obuolių sultys sumaišytas su špinatu lapais dėl žalios spalvos !!! Tragedija !!! Kokteilis atsidurė kriauklėje ! SPALIO 29. Klaipėdoje LIEPŲ GATVĖJE ESANČIOJE PICERIJOJE !!!!
Noriu pabrėžti jog linkiu visom Vilniaus Čili pasiekti Nordikos lygį, ten visada malonus aptarnavimas ir karštas bei skanaus maistas. Ko negaliu pasakyt apie Zirmunu Minsko IKI P/c įsikūrusį Čili, nors būnam šalia dažnai tačiau užeiti nesinori nes aptarnavimas žemas o maistas šaltas ir dar atneštas po val.nors nei žmonių nei užsakymų nebūna,... Labai nusivyliau ta picerija ir elgesiu su klientais, vietoj laiku nesąmonė maisto padavėjai mieliau užsiima apkalbėti klientus stovėdami kampe...O Į Norimą net iš kito miesto galo verta važiuoti, nes ten klientai vertinami ir saugomi....
Labas rytas norėčiau pasidalinti savo patirtimi lankantis čili picerijoje Nordikoje tai buvo penktadienis 10-20 lankiausi per pietus, mane aptarnavo administratorė Karina. Buvo pilna salė žmonių ji kai atsilaisvino staliukas pasodino mane su vyru iškart.Buvo labai maloni ir paslaugi pasiūlė mums labai skanias picas o kad nereiktu prie tuščio stalo sedėti kol sulauksime picu pasiulė gerimu. Pavelgėme labai skaniai ir dėkojame Karinai už malonų aptarnavimą !:) kad daugiau būtų tokių darbuotojų
Ar cia seimynine? Suvalgiau vienas pats. O seimai nebeliko. Kas cia pas jus per pasityciojimai, kad pasiemu issinesti tai galima daryt picas kaip nori? Pagal jus aj nieko tokio klientas nematys iseis su pica ir tipo P*. Preita karta net surio nebuvo matyt. O tai kokio dydzio vidutinio dydzio pica? Klaipeda Banginio Cili Pica
Vakar 21h užsisakėme maista per foodout į namus, be 8min 22h sulaukėme skambučio jog užsakymo nebus nes tik dabar atėjo užsakymas, šiandien ryte vėl užsisakėme palauke valanda gaunam skambuti, kad vėl tik dabar gavo užsakyma ir ar gaminti, tai sutikom, aptarnaujanto moteris tikrai atsiprašė ir buvo maloni, bet maistas buvo šlykštus, lietiniai pateikti tragiškai viskas šalta, kebabas pašildytas tik tam, kad palaikytu forma v viduje buvusi mėsa šalta. Čili picoje valgau gan dažnai, bet dabar tai buvo tragedija. Labai sugadinot savo varda, nepalyginsi su Kauno čili pica :) Kėdainiai.
Esu šokiruotas UAB Čili Pica darbuotojų atliekamu darbu, elgesiu bei požiūriu į klientus. 2017-10-16 puslapyje https://foodout.lt/cili-take-away-tik-issinesimui/ pateikiau užsakymą. Gavau el. laišką bei sms žinutę, jog užsakymas bus paruoštas po ~ 20 min. Atvykau į piceriją praėjus 10 min, padavėjo paklaustas informavau, jog atvykau atsiimti internetu pateikto užsakymo. Buvau paprašytas prisėsti ir palaukti užsakymo. Sėdėjau šalia baro, tad puikiai mačiau kaip dirba tinklo picų kepėjai. Tiksliau pavadinti tai darbu būtų sunku. Stoviniavimas ir skardus juokas. Iš pradžių nekreipiau į tai dėmesio, kadangi maniau jog pica yra paruošta, beliko sulaukti kol ji iškeps. Praėjus dar 30 min neapsikenčiau ir pasiteiravau, kada galėsiu atsiimti užsakymą. Padavėjai neslėpė nuostabos, kurią pakeitė šypsenos, pasirodo užsakymas nebuvo perduotas vykdymui. Laukti dar 20 ar daugiau min nebebuvo nei galimybių nei noro, tad darbuotojus informavau, jog užsakymas atšaukiamas. Apie pasibaisėtiną aptarnavimą informavau foodout.lt. Kiek vėliau sulaukiau skambučio iš maisto užsakymų sistemos darbuotojos, kuri atsiprašė bei pakvietė apsilankyti toje pačioje picerijoje dar kartą bei pateikti analogišką užsakymą, kuris bus apmokėtas picerijos. 2017-10-20 vakarą apie 17:00 - 18:00 val. atvykau į piceriją bei tiek padavėją tiek pamainos vadovę informavau, jog norėčiau pateikti nemokamą užsakymą. Pamainos vadovė apie situaciją žinojo, maloniai informavo, jog per 20 min užsakymas bus paruoštas. Laiką nusprendžiau išnaudoti vaikštinėjant po prekybos centrą ir į piceriją užsukau praėjus daugiau nei 20 min. Pasirodo užsakymas vėl nebuvo perduotas vykdymui ir picų kepėjas neva nieko apie tai nežinojo. Paklausus už kiek laiko galiausiai bus paruoštas užsakymas, picų kepėjas nurodė, jog užtruks 40 min, padavėja - 30 min. Tad teko pratęsti vakarą vaikštinėjant po prekybos centrą. Į piceriją sugrįžau praėjus jau 35 min. Situacija kartojosi vėl, užsakymas eilinį kart nebuvo pradėtas vykdyti. Picų kepėjas tiesiog šypsojosi ir vienintelis jo paaiškinimas buvo - daug darbo! Po tokio eilinio akibrokšto kantrybė trūko galutiniai. Užteks tyčiotis iš klientų.
Klaipėdoje Bige, Čili picoje spalio 22d. nusprendėme pavalgyti, atvažiavo dar viena pora iš Latvijos ir moterys su vaikų. Mes įėjome į vidų, bet mum pasake, deja virtuve jau nedirba, jie pasake kad žmonių ne buvo nuo 20:30 ir dėl to jie nusprendė savovališkai uzsydarytis nors buvo 22:00 val., o patys jie dirba iki 23:00. Nuo kada personalas pradėjo spręsti iki kada jiems dirbti??? Ar picerija jiems priklauso? Ar jie turi teise daryti taip ateityje ? už ką jiems moka stliginimus...
Labai nusiviliau Klaipedos bigo cili picos, atnese galais sudeginta perkepinta pica, visus krastus teko nupjaustyti, dukrai uzsakyta pica su suriu pagamino visai atnese kita pagaminta surio pica.....jau mandagumo butu, ir sakytu dali pinigu grazintume...gan to kad is 20 cm picos gsvosi kazkoks jovalas.
Esam su draugu Čili pizza restorane žirmunų g., laukiam padavėjo jau 15min. Svarstom ar sulauksim iš viso. Tai kam tie restoranai jeigu niekas neaptarnauja?
Inga 2017-08-24 14:26:10
Kauno Akropolio Čili picerijoje dienos pietų įdarytoje vištienoje rastas radinys. Kadangi nepasiūlyta net nuolaida, pasidomėsime maisto ir veterinarijos tarnyba.
uz nuolaida turbut jum prisikt i lekste galetu:DDD
Sveiki. Noreciau pasidalinti nemalonia situacija. Lankemes su vaikais cili picerijoj Nordikos PC. Vaikai uzsake 2 picas.padaveja perspejo kad laukti teks 40 min -sutikom. Kol laukem pavalgem sriubos..taip malonus vakar baigesi.praejo 1, 5 val, bet nieks net nepriejo ir picos t.p. nebuvo. Beje buvau su 3 vaikais. Nuejau pati pasiteirauti kada gi padaveja ruosiasi atnest pica.musu 2 picu net nepradejo gamint. Visa ta laika kepejos kepe picas issinesimui, o kad salej laukia zmones su vaikais nieka nerupejo. Net po 1.5 val laukimo negalejo atsakyt kada gi bus pagamintos musu 2 picos. Nutarem jau nelaukt paprasem saskaitos.laukem 10 min. Grazos taip pat laukem 10 min. Paprasiau kad pakviestu ka nors is valdzios. Picu kepeja Rita prisistate direktore.kai paprasiau valdzios tel nr dave picu uzsakymo tel nr..pagalvojo kad as durna ir nesuprasiu. Kalbejo grubiai.sake kad kepa picas is eiles ir nesvarbu kad mes su 3 vaikais virs valandos laukiam..tai direktore????? Kodel padaveja neinformavo kad teks tiek laukt???? Kodel pone Rita jei ji direktore nestebi situacijos???kepa issinesimui po 4-6 picas o salej laukiantiems zmonems su vaikais nesugeba per 1, 5 val iskept pora picu??? Kodel buvau taip pazeminta??? Kodel cili picerijos darbuotojai sugeba taip sugadinti vakara seimai???
Buvusi čili darbuotoja
2017-10-17 11:30:14 IP 83.191.22.171
Dirbau čili picoje, niekam nepatariu eit ten darbintis, dirbau 0, 5 etatu išdirbau visą mėn čia gavosi 105 val sakė kad padavėjos alga 0, 5 etatu yra 320€ o aš gavau 99, 13€ tai man pasakykit čia yra normalu?? Visą mėn dirbi be išeiginių ir net negauni 100€. Čia yra pasityčiojimas iš žmonių!! Niekam nepatariu!!! a*******i... Jei kas planavot eit čia dirbt, tikrai neikit apgaus ir jus!
Pc Rimi Cili pica. (Zirmunai)
Uzsisakius blynelius su vistiena ir pievagrybiais bei cherry pomidorais gavau blynelius su voveraitem ir 2 skyltelem paprasto pomidoro. :) gal laikas pasikeist meniu ingredientus.... Uzsisakai viena gauni kita.
pietavome šiandien čilin picoje VIlniuje prie gel. stoties. Labai įdomi patirtis:). Ant pickos pieniškų dešrelių, pigiausio lydyto sūrio gabaliukai su odele (sudėtyje tokių ingredientų nenurodyta). Nesiskundžiu, bet tik d*****s už tokį jovalą gali mokėti 10 eur. Arbatpinigių nepalikau nebuvo tiesiog už ką..... Blogiau išleistų piniginių vienetų nepamenu:))
Šiandien apsilankeme Nordic Cili picoje, blogiausios vietos dar neteko matyti, prie musu atsistojo ir isejo maziausiai 5 staliukai, padavejos nezinojo kam paduoti maista, kam kvita, vieni prie staliuku maista gavo kiti lauke po pusvalandi ar net ilgiau, maistas labai blogas, picos be skonio, is musu uzsakytu graikiskos, mafijos ir kalifornijos nei viena nebuvo panasi i aprasyta meniu, atrode kaip blynas pripiltas padazo, kelis kartus reikejo pakartoti ka uzsisakeme, picas nesupjauste, nustebo kaip papraseme, visas surinko ir po 5 min vel atnese nesupjaustytas, apie alu geriau nieko nei blogai.. skiestas... blogiausia, kad neatsizvelge i su vaikais laukiancias seimas... neiskentem, paprasem pakviesti administratore, atejo mergaite su kortele MOKINE ir aiskino kad ji administratore tik nepakeite korteles, o kaip paklauseme kodel picos tokios, tai pareiske kad ji butent siu picu neragavo ir nieko apie jas nezino... kas gerbia save ir kazkiek savo skrandi siulome nesilankyti, o administratorei gieda, kad isiunte mergaite vietoj saves ir net nedriso ateiti ir pripazinti savo klaidas, tikra zuvis puna nuo galvos...
Esu labai patenkinta, jūsų darbuotojo darbu, t.y. Naujai atidarytoje picerijoje jeruzalėje. Visada atsiimant picą palinki gero vakaro bei skanaus, nežinome jo vardo (apkunus) vaikinukas labai greitai gauname užsakytus gaminius nors užsakymų visada būna daug. Manau tokius darbuotojus reikia gerbti ir saugoti. Ačiū jums už puikų kolektyvą.
Pagarbiai: Svetlana
Sveiki kaune megoje čili pica restorane dirba nuostabi padavėja Kornelija. Aptarnavimas šios darbuotojos superinis.
Visada veluoja algos, kaip zmonem imanoma isgiventi kaip algos veloja kai zmogus dirba is algos iki algos...
Nepatenkinti 2017-09-17 16:41:04
Žirmūnų cili uzsisakeme dvi picas išsinešimui. Pasake, kad bus iškepta po 20min, atėjus po 20min laukėme dar valanda. Po valandos laukimo paklausus sužinojome, kad net nepradejo kept. Vėliau atėjusiems klientams picas kažkodėl iškepė greiciau nei mūsiškes. Ir neaišku ar čia specialiai toks elgesys ar kaip... Paprašėme gražinti pinigus tai buvo baisiai nepatenkinti ir nenorėjo atiduoti. Daugiau nesiruošiu lankytis cili, o juolabiau Žirmūnų cili.
30/09 apsilankem konstitucijos pr europos prekybos centre esancioje cili picoje
Laukeme 15 min po kol paeme is musu uzsakyma, padavejo prijuoste visa miltuota, tai kas tada ten dedasi ant jo ranku jei
jas sluosto i prijuoste
Po 10 min atnese kava, cukru pamirso, kava salta
Veliau atnese sriuba grybu, lekstes krastai aptaskyti sriuba
Vaikui buvau uzsakes ledu kokteili ir ciau ciau pica, bet jos nesulaukem kol as isgeriau kava ir suvalgiau sriuba, vaikas sedejo nusimines ir kam man tas jusu atsiprasom
Pamirsau pamineti, stala sutvitinkit, kad jis nelinksetu i visas puses nuo priselitimo prie jo
Kojos daugiau nebus mano siam pi.... tinkle
Nuvejom i pica Jazz ir viska gavom greit ir maloniai
Nu dar tokioj kavinrj kaip yra cili pica pilies gatveje neteko but. Ir gink dieve da kada netycia tektu uzeit. Kosmaras. Atejom su trim vaikais ganetinai alkani ir ka staliuku daug laisvu bet visi murzini nenurinktais indais. Na radom viena apysvari pastumem indus i sona tikejomes jog kas prieis greit ir nuims, nuvalys sala. Po kavine nuolat lakste padavejos pirmyn atgal. Kaip vistos be galvos. Zmoniu vos vienas kitas buvo. Prasedejus puse valandos prie staliuko taip niekas net nepriejo nurinkt indu net ir nuo kitu staliuku indai nebuvo nurenkami. Atsistojom ir isejom. Nei laba diena nei viso gero. Vyras buvo pakraupes. Vyriausias vaikas sake geriau varom namo nereiks ilgai laukt o irstalas bent svarus bus. Kas per tvartas jusu kavine tai truksta zodziu tiek padavejos vistos
Užsisakėme 2 picas išsinešimui Klaipėdoje BIG.Atėję po 40min, kaip liepė, pasakė kad yra viena pica, o kita susimaišė ir iškepė kitokią. Buvo pasiūlyta laukti ir iškepti dar 1 picą, kurios norėjome, bet tik tada kai grįš kepėjas po PARŪKYMO. Pasakėme kad kol lauksim mums atšals pirmoji pica, kuri jau iškepta, atsakymas : kepėjas dabar RŪKO, reikės laukti.
AČIŪ, daugiau Čili NESILANKYSIME.
Su tokiu požiūriu į darbą toli nenueisite. Žmonės gauna ne dykai, kad laukti ir tenkintis pagal sąlygas tokių kokių nori KEPĖJAS.
P.S. pasiimta pica jau buvo ATŠĄLUSI.
Tragiškas aptarnavimas gedimino prospekto cilli picoje. Meniu laukėm daugiau nei puse valandos kol pačios nenuėjom paprašyti. Teko prašyti ir kad prisistatytų priimti užsakymo. Pica pristatyta šalta o įrankių valgyti net nesugalvojo atnešti. Sulaukėm pasiteisinimo kad lauke tamsu ir nematė mūsų. 2017-09-12
Virsuliskiu kavineje dirba tokia padaveja vardu Viktorija, aptarnavimas nerealus, matosi kad zmogus myli savo darba ir imone, jei kada kam kils kazkokia problema tai zinokite visada pades, labai rekomenduoju virsuliskiu cilipica ;)) stebiuosi tokiais darbuotojais
Lankemes Klaipedos akropolio cili picoje. Laukeme apie 40 minuciu kol pagaliau priejo padaveja piktu veidu ir nieko nesakius padave meniu. Pasakeme, kad is karto norim uzsisakyti, o ji atsake tuoj prieisiu ir tada laukeme dar 30 minuciu, viska apsitarnauti turejome patys, vos ne uzsakyma patys daryti. Is jos nesulaukeme nei zodzio, ka jau kalbeti apie atsiprasyma. Apgailetinas aptarnavimo personalas..
Buvau su drauge čili picerijoje, Vėtrungės pasaže, Klaipėdoje. Padavėja labai lėta, nekultūringa. Užsisakėme sriubos ir šeimyninę picà. Atnešus sriuba, jai skirti irankiai atnešti nebuvo, todėl teko prašyti. Dar nebaigus valgyti sriubos, ji atnešė pica, ant stalo nebuvo tiek vietos, o iš jos išgirdome "nu nežinau..", teko pačioms viska talpinti ir pasidėti pica, taip pat padažu reikėjo paprašyti. Baigus valgyti, paprašėme dėžutės likusiai picai susidėti, bet pamačiusios jos veido išraiška pasigailėjome.
Sveiki. Šiandien lankėmės Kaune, PC "Savas" esančioje Čili pica picerijoje. Ir buvom labai nusivylusios. Atvykome 9.20 ir užsisakėme iš pusryčių meniu pusryčiams sumuštinius su gėrimais. Pirmiausiai atnešė gėrimus. Kadangi laiko turėjome tik iki 10h tai galvojome tikrai spėsime. 9.50 paklausėm tai kada gi pagaliau atneš sumuštinius. Patvirtino, lad tuoj. Iškart paprašėme sąskaitos, sakė atneš, neatnešė. Jau 10h vėl kviečiam padavėja, kur gi tie du sumuštiniai beveik valandą laiko daromi.. O ji mums sako tik dabar užsakymą padaviau!!!! Aišku iškart atsisakėm, nes nebebuvo laiko. Padavėjos vardo neįsiminėm, bet buvo žema, blondiniškais plaukais, pudros tona ir vos kalbėjo. Atsiprašymo neusulaukėm tik piktus žvilgsnius. O kas įdomiausia, kad kartu tuo pat metu netoli mūsų atsisėdo moteris užsisakė kavą ir obuolių pyragą. Kavą iškart atnešė, ji ją išgėrė, o pyrago nesulaukus palikus pinigus išėjo. Jai išėjus pyragas buvo atneštas po 10min, jis taip ten ir liko stovėti....
Sveiki mieli Cili pica lankytojai. Laikai keičiasi, žmonės irgi. Tai būkite malonūs KAVINĖS ir interneto lankytojai - gerbkite dirbantį persnoalą, nes kitaip jūs visada būsite nepatenkintas, blogai aptarnautas bei maistas bus ne aukščiausios kokybės. Nerašykite keistų skundų, jeigu į kavinę ateinatę be nuotaikos. - Kaip kavinės svečias elgiasi su kavinės personalu (darbuotojais) taip ir PERSONALAS elgiasi su svečiais.
Nusivyliau Vilniaus Akropolio Čili Pica elgesiu su darbuotojais, bei pačiais darbuotojais. Pradėjus darba ir pradirbus keleta dienų, padavėjai bei virtuvės personalas pradėjo priekabiauti žodžiais. Nemanau, kad darbo vietoje kuris nors norėtumėte išgirsti "duok už papo" ir tiesiamos rankos į jus. Kita savaitę padavėjas suvalgęs mano gaminta mėsainį priėjo ir tarė "o tu irgi tokia pat skani?". Pirmasis atvejis buvo praneštas direktorei bet viskas pasikartojo nepaisant perspėjimų. Taippat paprašius paduoti ingridientus maistui man atsake "o man duosi šiandien?". Siulyčiau apeiti šią darbovietę jei nesate pratę, nenorite klausytis tokiu žodžių bei dirbti tokiam personale.
Uzsakem internatu pica sicilieciu. (Atsiimti Vilniuje Cili pica BIGe) Atvezem namo, vien grybai, pora gabaliuku vystienos, ankstpipiriu nei kvapo. Paskambinom. Patiems vaziuoti pakeisti. Jie suklido o mums vazineti pirmin atgal
Šeštadienį atėjome su draugu į Palangoje esančią čili picą pavalgyti pietų, kaip tik turėjome kuponų, kuriuose buvo kijevo kotletai. Jų bandėmė užsisakyti. Priėjęs padavėjas mums paaiškino, kad kuponai savitgaliais negalioja. Tada aš jam atsakiau, kad kupone tai nenurodyta, tada padavėjas pakeitė nuomonę ir atsakė, kad Palangoje kuponai išvis negalioja ir tai parašyta čili picos puslapye. Tada aš atsakiau, kad ant kupono parašyta aiškiai "kuponas galioja visoje Lietuvoje", padavėjas pasakė, kad pritaikys nuolaidą esančią kupone. Taip ir likom nesupratę ir spėliojom, kaip negaliojo jeigu galiausiai pritaikė, be to čili picos puslapyje nėra nieko parašyta, nei apie tai, kad savitgaliais jie negalioja arba, kad Palangoje negalioja, o pritaikyta nuolaida sukėlė įtarimų. Galėjome susimokėti ir pilną kainą, bet principo reikalas buvo išsiaiškinti kaip te iš tikrųjų yra. Faktas, kad darbuotojai įžūliai apgaudinėja klientus. Gal jiems moka priedus prie apyvartos? Plius, dar vienas pastebėjimas - kadangi sėdėjome kavinės viduje, šalia tos vietos, kur sudeda virtuvė maistą jau pagamintą padavėjams pastebėjom, kad jie imant duoną tiesiog ima savo neplautom rankom.
Praeitą savaitę su drauge buvome užsukę pietauti į Čili Pica, esančią Utenoje Aušros g. Užsisakėme meksikietiškas sriubas, paplotėliai prie jų seni, neįmanoma įkąsti. Negana to, nebaigus valgyti sriubų, atnešė desertus.Suvalgius desertus ilgai nesulaukėm kavos. Kažkaip jaučiuosi nusivylusi Čili Pica, suprastėjo kokybė ir aptarnavimas.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%