Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Vakar, vasario 16 lankėmės čili pica, esančioje prekybos centre Mandarinas.
Klientų buvo nedaug. Administratorė nepasitiko.
Atsisėdome prie stalo, padavėjos sulaukėme po kokių 20 min.
Užsisakėme šeimyninę picą su kola, barščių, ir dvi porcijas blynelių. Padavėja pasakė, kad reikės laukti apie 20 min. Pasakė, kad dienos sriubos nėra. Na ir laukėme, net tų barščių nesugebėjo anksčiau atnešti, nors jie, manau, yra išverdami iš anksto. Vieną sriubą prašėme be grietinės, atnešė abi su grietine, paprašėme pakeisti. Sriubas atnešė, prie stalo vos neišpylė, įrankių neatnešė. Sriuba buvo vos šilta, kokių 20 laipsnių, tada paprašiau pašildyti sriubą, atnešė po kokių 10 min, vis tiek vos šiltą, nė kiek nepašildė, duonos visai neatnešė. Tik atnešę sriubą, atnešė ir picą, kuri, matyt, kokių 10 min pastovėjo ant baro, nes buvo visai atšalusi, tik ties viduriu, gal buvo 5 laipsniais šiltesnė už kambario temperatūrą. Pica supjaustyta ne tiksliai, gabalėliai neatsiskiria, picų peilio neatnešė. Kolos prašėme ne šaltos, bet gavome ledinę, padavėja nesugalvojo kaip pašildyti. Tai tą ledinę kolą vyras šildė ranomis, kad vaikai galėtų atsigerti.
Apkeptų blynelių visai nesulaukėme.
Sąskaitos paprašėme prie baro, atnešė kita darbuotoja, gal administratorė. Kur yra žaidimų kampelis, žaislų visai nėra, nei pieštukų. Išmėtyti popieriai, vaikams nėra kuo žaisti.
Kai mes pica atsivežame žiemą iš picerijos, apie 1 km, ji buna šiltesnė, už tą kurią valgėme Čili picoje.
Tokio prasto aptarnaviomo, niekur neteko patirti.
Jūs sugadinote šventinę nuotaiką.
Šiandien 02.16 d. lankėmės čili picoj pilies g. Pirmą kartą mačiau tokį klaikų ir akiplėšišką aptarnavimą. Padavėja Evelina mums paklausus ar čia kas nors prižiūri tvarką, kadangi laukėme eilėje o prieš mus naglai užlindo turistų grupelė mums tiesiai šviesiai pasiūlė jei nepatinka eiti į kitą restoraną, nes aplinkui čia jų daug. Vaikšto akis išpūtus, po to galiausiai pasiūlė pasižiūrėti į savo veidą kaip aš atrodau
Šiandien apie 11.30 penkiese atėjome į cili pica Panevėžyje Laisves a 5. Atsisėdome prie staliuko ir laukėme kol padavėja prieis priimti užsakymo tačiau teko nusivilti nes padaveja mūsų net "nepastebėjo" mazdaug 35 minutes.
Sveiki siandien apie 16 valanda nusprendeme su draugais uzeiti i cili pica atsvesti tokia garbinga diena Lietuvos respublikos 100metu ir uzsisakeme su draugu dvi sicilieciu picas draugui atnese lyg ir normalia o man su mazai ingredientu ir nedakepta vistiena tiesiog viduje zalia buvo tai dingo apetitas ir nuotaika tokia puikia sventine diena, prasau istaisyti klaidas tai ivyko Pc panorama
Ka tik apsilankiau čili picoj po ilgos pertraukos ir vel likau nusivylus. Apsilankymas siauliuose saules mieste, viena karta atnesa saltas picas kita karta su plaukais ir paaiskinimas kad cia nuo grybu, si karta uzsisakiau sriuba trinta pomidoru sriuba buvo me su visais ingridiantais po 20 min uzsisakiau pica atnese pica ir sakau o sriubos nepamirsit paaiskinimas sriuba syla ilgiau nei kepa pica padavejos be vardo korteliu vaiksto sustojusios prie padavimu stalo sneka nesvarbu kad maistas sala, pastebejau kad ant picos mesos maziau vis mazeja mesos kiekis, ant lekstes buvo miltu kalnas gaila nesugalvojau nufotkinti sedejau su nenukrautom lekstem padaveja nepriejo kokiu 20 min ir pati turejau eit ieskot kas man galetu saskaita atnesti labai nemandagi padaveja nei paklause kodel pica ar skanu buvo nei paklause ar dar ko noreciau labai nusivyliau cili picos aptarnavimu ir maistu susirupinkite savo padaveju bendravimu taures buvo neisvalytos net nes atkreipiau demesi ir i kitus staliukus...
Prieš 30 min užėjau į Mandarino Cili Vilniuje. Teko prasėdėt apie 10 min ir nieko nebuvo pateikta. Aptarnauja tokia mažutė ūgiu padavėja. Žmonių buvo lygiai vienas t.y aš. Prieš savaitę buvau su vaiku. Laukiau patiekalo t.y picos 60 min. Ta pati padavėja nesugebėjo net alaus ir sulčių atnešti. Teko balsą pakelti. Gyvenu netoli nuo Mandarino, bet daugiau ten nebeisiu.
Sveiki.siandien lankemes cili restorane sopeno g.aptarnavo vaikynas administratorius.lb nemaloniai, nemandagiai aptarnavo.prasau atsukti kameras ir pasiziureti kaip mes buvom aptarnauti, musu stalas netoli baro 2moteris.laikas 14.55min apytiksliai.Prasau su manim susisiekti860925261Julija
Šiandieną pietavome Europos Čili, priekaištų neturiu. Pasisveikinta palydėta karštos dienos sriubos patiekalai visi greitai gauti - ko daugiau bereikia ;) grąžinsime penktadienio tradiciją "picos iš čili į darbą", nes prieš porą mėnesių teko keletą kartų nusivilti bet matau pasitaisėte.
Noriu viešai pagirti Čili picos, esančios Panoramoje (Vilniuje), kolektyvą už puikų darbą, bendradarbiavimą ir atidumą klientams. Šį penktadienį (02-02) kartu su drauge užsukę pavakaroti Čili picerijoje, likome nustebintos jauno kolektyvo darbu. Ypač esame dėkingos padavėjai Mildai, kuri stebino ne tik plačia šypsena, aktyvumu bei komunikabilumu, bet ir superine atmintimi, meniu išmanymu, pastabumu. Išėjome labai laimingos, užsikrėtę jaunos padavėjos energija. Maistas buvo karštas, tobulai papuoštas.. jautienos kepsniai tiesiog nerealūs! Už tai sakome ačiū ir virtuvės darbuotojams. AČIŪ, jog mūsų vakarą nuspalvinote tokiomis gražiomis spalvomis! 10/10!!!
2018-02-01 su vyru po filmo lankėmės vingio čili picoje ir labai nusivylėme padavėjos Leilos aptarnavimu... iki šiol negaliu pamiršti tokio elgesio su klientu. Nejaugi dirbti padavėjo darba yra priimami tokie nemandagūs ir savo darbo nemylintys žmonės, kuriems trūksta net gi tokio elementaraus dalyko kaip mandagumas?? Atėję pavalgyt pasijautėme lyg šunys: maistas buvo tiesiog numestas ant stalo, iš padavėjos jokio kontakto su klientu - nei skanaus, nei viso gero, o kažko paklausus gauni tik griežta ir šiurkštu atsakyma. Ar už tai, jog padavėja pamiršo prie užkandžiu užsakyti papildomu ingredientu buvome kalti mes? Suprantu, jog visko pasitaiko ir buvau nuoširdžiai nusprendus palikti arbatpinigiu nes gi visko pasitaiko, bet toliau vakarieniavus ir jautus visiška ignoravima neliko noro nei valgyti nei kažka palikti. Taip pat puikiai suprantu, jog padavėjai neprivalo su klientais kalbėtis, bet būti mandagiems ir atsiprašyti ar paklausti ar buvo skanu manau yra mandagumo reikalas ir savo darbo išmanymas. Pas tokia padavėja tikiuosi gyvenime nepakliūti. Vaikščioti po salę užrietus nosį ir kelti iš savęs nežinia ka - ne padavėjos sritis. Dažnai lankomės cili, ir visada prie užkandžiu uzsisakome papildomai, tad tai negalėjo būti mūsu kaltė. Šiaip maistas patiko ir dirbusi vadybininkė buvo kur kas malonesnė, tik gaila, kad jautėme padavėjos nora mus greiciau iš čia išvaryti.
2018.02.02 lankemes Mandarino Cili picoje, deja apsilankymas apkarto, tapome vadoves ir padavejos prichologinio smurto liudininkemis. Nesuprantu, kaip galima saukti ir keiktis, kai darbuotojas kazko nepadare, ir dal lankytoju akivaizdoje. Kiek girdejome, manau ir puse sales girdejo ta pati, padavejai buvo grubiai liepta priimti ikasatoriu. Vargse mergina neturejo kur akiu deti, atejusi aptarnauti musu staliuko, ir mes jautemes nesmagiai... Manau, jei jau esi vadove ir turi pavaldiniu, nesvarbu ka jie padare ar ko nepadare, savo reikalus reikia ispresti tyliai. Net nebesinori vel pietauti sioje istaigoje, kur negerbia zmoniu
Čili Pizza restorane PPC Panorama (Saltoniškių g. 7 Vilnius) užsisakius Kijevo kotletą, ant salotų lapų buvo purvas - smėlis, pridžiuvęs kompostas, kažkokia pilka masė žirnio dydžio - atrodė kaip paukščio išmatos.
Paprašius padavėjo pakeisti patiekalą, jis išsinešė lėkštę ir po 10 minučių grąžino ją su nuplautomis salotomis, bet su tuo pačiu prapjautu Kijevo kotletu (jo nevalgiau, tik spėjau prapjauti). Tas pas patiekalas buvo grąžintas su formuluotė "salotas pakeitėm, o su kotletu juk viskas gerai."
Teko pietauti Čili picoje. Užsisakius miško grybų sriubos, joje buvo lervos. ATSARGIAI žiūrėkite ką valgote.... po apsilankymo ligonineje ilgas gydymas namuose. Apsinuodijimas kaip reikiant :)
Labai ilgai gamino salotas su kalakutiena
Pc Akropilyje padavejas Vytautas zodziu pasake moketina suma, nepateike jokio cekio nei paprasius saskaitos, nei atneses graza.
Klaipėdos Akropolio Cili pizza Uzsisakius kiaulienos sprandines kepsny, mesa buvo prastos kokybes, daugiau riebalu nei raumens....
Baisesnio aptarnavimo niekad nesu gavusi! Viskas vyko Didžiojoje gatvėje 14.30 - 15.30 laiko tarpe. Dirbanti mergina RŪTA. Norėjom užsisakyti picas, pasakė, kad turėsim palaukti apie pusvalandį, tuomet pasakėm, kad dar vėliau prieitų, kol nuspręsime, bet gali atnešti kavos. Po kokių 10min eidama pro šalį, pamatė, kad laukiame ir iš tolo kreipėsi "Nū?". Užsisakėme ir pridūrėme, kad gal jau galėtų atnešti kavas? Atkirto -Pas mane didelis "zavalas". Kai pavalgėme, paprašėme sąskaitos, pasakėme, kad viena mokės grynais, o kita - kortele. Grįžusi su sąskaitomis neleido apžiūrėt jų ir dar drėbė "-Nu tai čia kuri mokės kortele, tai duokit". Po visko, dar ir tualeto lokacijos nenorėjo nurodyti. Mums bekalbant įsikišo į pokalbį, nors jos niekas nekalbino. O dar visoje istorijos pabaigoje, pagalvojo, kad mes jai paliksime arbatpinigių :)
Ir kas juokingiausia, vėliau atėjusios merginos prie kito staliuko savo picą, šeimyninę picą, gavo 10min bėgyje.
Taigi, jau ne pirmąkart susidūriu su šios merginos tokiomis manieromis, su tokiu leksikonu. Aptarnavimas lygus nuliui. Niekam nesiūlau ir daugiau pati niekada nebeisiu.
Pati blogiausia picerija kurioje esu buvusi. Uzsisakius pica issinesimui ji buvo salta ir jei jau tokia picerija bent padazo sugebekit ideti bent jau del vaizdo. Ir aplamai visas maistas beskonis kiek teko ten pietauti...
Anna 2017-10-22 23:02:22
Klaipėdoje Bige, Čili picoje spalio 22d. nusprendėme pavalgyti, atvažiavo dar viena pora iš Latvijos ir moterys su vaikų. Mes įėjome į vidų, bet mum pasake, deja virtuve jau nedirba, jie pasake kad žmonių ne buvo nuo 20:30 ir dėl to jie nusprendė savovališkai uzsydarytis nors buvo 22:00 val., o patys jie dirba iki 23:00. Nuo kada personalas pradėjo spręsti iki kada jiems dirbti??? Ar picerija jiems priklauso? Ar jie turi teise daryti taip ateityje ? už ką jiems moka stliginimus...
Esmė tame, kad nemoką tų atlyginimų, reikėtų mokesčių bei darbo inspekcijai ten apsilankyti, nes žmonės dirba už priedą prie atlyginimo, t.y. beveik 2 kartus mažiau nei minimali alga, o dirba pilnu etatu ir daugiau.
Po apsilankymo Vilniaus Akropolio "Chilli pizza" pizerijoje ir atsitiktinai nepalikus padavėjams arbatpinigių, išeinant iš restorano galite susilaukti tam tikrų užgauliojančių komentarų iš nepatenkintų padavėjų. Apsilankymo metu jokiu problemų nebuvo tačiau beišeinant iš restorano gera nuotaika buvo piktybiškai sugadinta vieno iš padavėjų, kurie kaip suprantate neturi jokios teises išsakyti savo nepasitenkinimo klientui. Atrodo, kad arbatpinigius palikti lietuvoje dabar privaloma.
Ką tik buvau užsukęs į Čili picą Šiaurės miestelyje, Rimi prekybos centre. Tokio nachališko aptarnavimo seniai nesu patyręs. Padavėjas Artūras kurį laiką šnekėjosi su kažkokiu savo draugeliu, tada priėjęs apvertė dienos meniu lapą ir kažką subambėjo apie burokėlių sriubą. Aš apverčiau lapą ir norėjau užsisakyti picą. Jis piktai pažiūrėjo ir pasakė, kad čia ne tos savaitės meniu, jei norit šitos picos, ateikit kitą savaitę... Negalėjau patikėti... Atsistojau ir išėjau...
Prastas aptarnavimas ir mažai dėmesio klientui. Maistas neperspėjus buvo atneštas po valandos. Būtent mano atveju picoje krevetės buvo žalios o midijos su kiautais (panašu panoramos čili picos kolektyvas nori mokėt už dantų taisymą) ir apskritai dar dvejoju ar midijos su krevetėmis neišėjusios iš galiojimo. Esu labai nusivylusi panoramos čili picos kolektyvo darbu
Vakar valgeme picerijoje Vilniaus Akropolyje, buvau pakraupus aptarnaujančio padavėjo elgesiu (Žymantas ar kažkoks vardas iš Ż raidės).Net normaliai nepriėjo prie staliuko užsakymą priėmė žiūrėdamas kažkur, toks nepatenkintas, kad tipo ko is vis cia atejome.Stebejau po mūsų atėjusius klientus, taip pat net nepriėjo prie jų staliuko.Kazka užsakė, bet kažkiek pasedėję jie atsikėlė ir išėjo. Buvo tikrai nemalonų, visiems būna blogų dienų, bet šitaip.Tikrai dažnai užeinme
pavalgyti, bet jei pamatysite, kad dirba šis vaikinas tikrai neisiu.
Siandien su seima lankemes Vilniuje cili pica PC Mandarinas. Likome sokiruoti. Buna kazkas nutinka netaip bet kas nutiko siandien, jau stipriai perdaug. Padaveja nemaloniai bendravo nuo pat pradziu, uzsakyma tikslino rekdama nuo baro iki musu stalo, kol svarstydami uzsakinejome gerimus pasake jog tuoj ateis ir kad apsisprestume pagaliau. Uzsakiau sriuba kuria atnese be bandeliu. Tevas paprase bandeles prie sriubos ji atnese visai zalias tik atitirpintas bandeles visai nekeptas ir nusviede su lekste ant stalo zmogui valganciam pica. Kai pasakiau jog bandeliu reikejo man, nes as valgau sriuba, eme rekti " is kur man zinoti kam ju reikia."... negana viso sito bjauraus reikalo, uzsakyti lietiniai su vistiena ir pievagrybiais stipriai dvoke. Kadangi padaveja lakste iskelusi galva pro sali ir keikesi mus pravardziuodama praeidama uzreke neva mes specialiai kabinejames prie personalo nes ji naujoke mes su ja jau negalejome susikalbeti del to Daveme administratorei pauostyti vistiena. Ir ji uzuode jog vistiena pasvinkusi. Buvo labai slykstu. Pradedant aptarnavimu ir baigiant sugedusiu maistu. Niekada gyvenime nesilankysime cia ir pasistengsime apsaugoti nuo to kuo daugiau zmoniu.
Sveiki. Noriu pasakyti, kad esu labai nepatenkinta, kad nevežate maistą iš Čili picos į Skaidiškės rajoną. Nežinau, ką šis rajonas jums yra padaręs ir pnš. tai nereiškia, kad išvis nereikia vežti maisto į šį rajoną. O gal yra tokių žmonių, kurie negali vairuot dar automobilio, negali daeiti iki autobuso stoteles, kaip pvz. mano drauge, ji guli su sulaužyta koja, o aš dar negaliu vairuot mašinos, nes nėra teisių, kartu mes užsinorejome picos, ir pagalvojame, kad būtų visai smagu kad pica mums atveš į namus, tačiau ne.
Čia yra labai apmaudu. Esam labai nepatenkintos, kad taip yra.
Jeigu jum kažka yra padaręs šis rajonas, jus užsirašynekit gal adresus ir numerius kurie jums skambino ir galbut nuskriaude, kad po jų nebevežate čia maisto. Tai nereiškia, kad čia visi gyvenantys žmonės yra tokie patys...
Klaipedoje PC “big” uzsisakiau lakstiniu su mesa, o drauge koldunu, aptarnaujanti mergina pasake kad koldunai bus maisyti, nes su mesa ju nera pakankamai. Laukeme apie pusvalandi, pardaveja atnese dvi lekstes su koldunais ir pasake, kad suklido ir nebuvo ne koldunu, bet lakstiniu. Kai atnese saskaita pasake, kad padare nuolaida, bet nuolaida buvo 10centu ir moketi turejau ne uz koldunus kuriuos atnese, bet uz lazanija, kurios taip ir negavau. Iki sios dienos “Cili” buvo megstamiausia mano pocerija, bet daugiau ten tikrai nebeeisiu
Šiandien Gedimino pr.kepejas kepa picas siaubingai.Pirma pica atneše sudeginta.o kai pasiule perkepti tai dar baisiasne atnese
Idomu, ar Cili daro savo padavejams aptarnavimo mokymus? Nes kartais atrodo kad tave aptarnauja sovietineje valgykloje. Stai ir si karta - uzsakeme pusrycius, padaveja pabego, net nepaklausius kokio garnyro norime (o pasirinkimui darzoves sviezios arba keptos, bulvytes arba bandele - sutikite, kad yra is ko rinktis) Taigi atnese ne tai ko norejome. Paklausiau, kodel atnese net nepaklausius musu - atsakymas “virsijo” bet kokius lukescius - “ten kitoks garnyras nepriklauso” Kai duriau pirstu i meniu - “o kodel nepasakete, jus cia ne vieni”.... Tai yra apgailetina, imone taupo ant mokymu, padaveju skaiciaus - tuo tarpu mes, sveciai, ateiname per savo sventes, progas, arba siaip smagiai praleisti laika, vietoje to patiriame stresa bei turime kazkaip “praryti zmogisku klaidu faktoriu”. Kada pradesite dziuginti mus ne SKONIU, bet ir APTARNAVIMU?
Lankėmės PC "Akropolis" Klaipėdoje esančioje "Čili pica" ir užsisakant gėrimus pasakiau, kad atneštų alkoholinį mojito kokteilį, padavėja dar pasitikslino ar alkoholinįm pasakiau, kad taip. Kai atnešė kokteilį paragavau, tai skonis buvo kaip atskiesto vandens su citrina. Citrina rūgšti ir tikrai nebuvo nė lašo romo. Kaina alkoholinio mojito ir nealkoholinio skiriasi. Todėl manau, kad tas kas dirba už baro nemoka daryti kokteilių ir esu nepatenkinta, nes tikrai žinau kaip yra daromas šis kokteilis ir koks yra jo skonis.
Akropolio čili picerijoje visada betvarkė, bet kažkaip praleisdavau pro akis, bet vakar.. Atsisakė priimti čili kuponus, kurie galioja iki gruodžio 31, tai reiškia, kad tie kuponai galioja dar 4 dienas, kitos picerijos visą laiką juos priimdavo, o šitie atsisakė ir norėjo, kad pirktume už pilną kainą. Tai kam tada tie kuponai reikalingi jei jie nesutinka parduoti ta kaina, kuri ant kupono yra. Čiliakai ir tai kainas užsikėlę, su kuponu irgi nėra mažos kainos, bet keliais eurais pigiau yra geriau, o šie mat norėjo, kad mokėtume pilna kaina. Net nesiruošiau, apsisukau ir išėjau, geriau nueisiu į kitą čili picą ir ten pavalgysiu. Akropolyje net arbatpinigių niekad nepalieku, nes aptarnavimas lėtas, tvarka irgi ne visada būna, tenka net laukti prie įėjimo, nes vietų nėra. Magdonaldas didesnis už čili picą, kurioje tikrai daug žmonių lankosi. Per visą akropolį tokią mažą čili picą padarė. Net ir nesvarbu, kad yra antras aukštas, vietų dažnai nebūna, atsiranda koks staliukas mažiukas prie lango, kur žaidžia ledo ritulį ir į langą tau daužo, kad net užspringi gali. Daugiau ten NEISIU!!
Pasinaudojus mobiliąja programėle ir užsisakius maisto išsinešimui, tenka laukti ilgiau nei 40 min. Absurdas, nes prieš užsisakant klientams komunikuojamas 20 minučių laukimo laikas. Suprantu jei tai būtų vienas ar keli atvejai, tačiau šiame padalinyje (PC „Europa“ Vilniuje) tai jau yra tendencija. Labai gaila, kad klientas nėra vertinamas.
Paskambinus telefonu, vaikinas pasakė, kad užsisakius reikia laukti 20min. Atėjus reikia laukti dar 20min kol pagamins. Viso 40min. Burgeri vaikinas daro net nesusiplaudamas rankų. Liečia pinigus, plaukus ir iškart liečiasi prie burgerių. Jokios higienos nėra. Suprantu po švenčių daug užsakymų. Bet ne jau sunku laikytis higienos ir pasakyti tikslų laiką. Ačiū už burgerį nesilaikant higienos. Vaikinas tikrai pasistengė.
Nusipirkau Pilaiteje pica parsinesiau namo net graudu pasidare kad toki slamsta teks valgyti....puse picos tuscios be jokiu ingridientu, perkepus, sloksniuojiasi tesla....neikit ir nepirkit!
Sveiki. Užmetant akį į komentarus darosi graudu dėl to, kaip linkę skųstis ir lieti tik neigiamas emocijas tie, kurie lankosi net tik ne pirmą, bet garantuotai ir ne paskutinį kartą. Aš norėčiau kreiptis kiek kitokiomis nuotaikomis. Šį savaitgalį lankėmės PC Panorama, pirkome kalėdines dovanas ir po viso apsipirkimo nusprendėme užsukti į Čili pavalgyti. Žinoma, žmonių kiekis milžiniškas, tikėjomės jog ilgai teks laukti, bet vedami noro ištiesti kojas ir pavakarieniauti apsisprendėm skirti tam laiko. Pakilę į trečią aukštą stojome į eilę, kuri, beje, prie Čili picerijos buvo pati ilgiausia. Ilgai laukti neteko - jaunas kolektyvas greitai sodino žmones, visus maloniai kvietė luktelėti ir informavo, kiek tai užtruks. Prisėdus iškart buvo pasiūlyti gėrimai, kadangi lankomės ne pirmą kartą, juos iškart ir užsisakėme. Pradėjus rinktis maistą, padavėja jau atnešė užsakytus gėrimus ir su plačia šypsena buvo pasiruošus priimti mūsų užsakymą (o šypsotis turėtų būti tikrai sunku, kai aplink ne visi moka laukti, "lipa per galvas" ir net matydami, kad mergina bando bendrauti su mumis, įkyriai ir nemandagiai klausinėja apie vietas, kurių akivaizdžiai nėra, bando užlįsti be eilės ir netgi stumdo darbuotojus). Na, bet ne visi čia mokame mandagiai ar bent žmogiškai elgtis. Užsisakėme sriubas, užkandžius, salotas ir kelias picas. Neilgai trukus gavome sriubas - karštos, skanios, žodžiu, viskas kaip turi būti. Jas baigus, netrukus atnešė ir užkandžius, vėliau - salotas. Viskas karšta, viskas skanu, taip, kaip nuotraukose, ar net geriau. Kadangi nesu linkusi viešojo maitinimo įstaigose fotografuoti maisto, todėl negaliu prisegti foto. Gavus picas taip pat neteko nusivilti - gausios ingredientų, kvepiančios, garuojančios, puikiu picos papločiu. Žodžiu, atėjome pavargę ir ne pačios geriausios nuotaikos, bet taip maloniai, rūpestingai ir šiltai priimti, bei gavę tokį skanų ir kokybiškai pagamintą maistą išėjome pasikrovę pačios puikiausios nuotaikos. Nors ir jaunas kolektyvas, bet dirba puikiai, tiek aptarnaujantis, tiek maistą gaminantis personalas stengiasi patenkinti kiekvieno pageidavimus, ir, matydami aplink sėdinčius žmones, galime teigti, jog ne tik stengiasi, bet ir patenkina. Esant tokiam milžiniškam pirkėjų kiekiui, sunku suvokti, kokių pastangų reikalauja šitoks darbas. Ne pirmą kartą lankausi Panoramos čili, ir tikrai ne paskutinį. Visuomet sutinkami ir išlydimi maloniai, taip, kad tikrai norisi grįžti. Maistu taip pat niekad neteko nusivilti. Jei kada ir laukėme ilgėliau, tai visuomet buvo verta. Norėčiau labai padėkoti visai komandai, kad šventinį apsipirkimą vainikavot nuoširdžiomis šypsenomis, nesuvaidintu dėmesingumu ir puikiu maistu. Ir, mieli žmones, ar mokate tik peikti, tik skųstis tuo, kas buvo negerai, o gal atėjo laikas motyvuoti jaunus žmones, kurie tikrai stengiasi, tik, gaila, tos pastangos taip ir lieka nepastebėtos. Dar kartą ačiū komandai, kad taip stengiatės ir niekad nenuviliate. Gražių JUMS švenčių!
PC Akropolis esancioje picerijoje dirba padavejas vardu Mantas, kuris yra siurkstus ir nemandagus bendraujant su klijentais. Netgi liepe iseiti is picerijos. Manau tokiems individuams ne vieta jusu komandoje
Siandien po ilgo laiko apsilankes cili pica "BIG" Klaipeda, niekas nepasikeite. Uzsisakiau viena, atnesa kita kas brangiau. Gerima uzsisakiau, tai nzn tie plaukai buvo kaip prieskoniai ar kas ten. Zodziu baisu.
Gaila foto nepadariau, bet manau dar padarysiu.
Užsukome su kolegėmis pavalgyti į čili prie stoties. Užsisakėm pora picų ir salotų. Atneša man padavėjas picą. Pažiūrėjau į menų, pažiūrėjau į picą. Nu kažkas ne tas. Pakvietėm ji vėl prie stalo. Mano pica kad ir su akcija, turėjo būti 30 cm ir turėti daug jūros gėrybių. O man atnešė 20 cm pilną grybų bei kumpio, ir pora misijų ir krevečių. Ir stovi ginčijasi: pica bekepant susitraukė, o misijos ir krevetės pagal svorį dedamos. Vat taip mulkina klientus.
Валентин Иванов
2017-12-06 17:35:41 IP 85.232.152.217
Акрополис, Клайпеда. Очень разочарован! В последний раз была подгоревшая пицца, но я решил, что это не катастрофа и заказал снова в этой пиццерии и пожалел!
Повара работают без перчаток. При замечании официантам делают вид, что это не к ним, или что не понимают по-русски. Этими же руками на мониторе нажимают какие-то кнопочки, свободно выходят в туалет (моют ли их после туалета?!), а потом обратно за работу.
На первом этаже ползают тараканы.. Ужас!!!
Курьеры заходят на кухню в уличной верхней одежде. Вроде бы по делу, забрать пиццу и Т. д. По факту надо как-то по-другому организовать рабочее место, чтобы рабочие не входили в зону с "голыми" пиццами (не в коробках).
За эти все нарушения ещё установили неадекватные высокие цены, хорошо, что есть акции -50% на некоторые пиццы при заказе на вынос, но опять же..Директор ресторана, повышает голос на официантов при клиентах.. Мало того что они бедные и так не успевают, когда много народу в баре, во время дневного обеда.. Так она на них кричит, вместо того чтоб как то им помочь
Лучше бы я в булочной купил батон вместо этой пиццы...
Nordikos cili picoje kiek valgome, tiek visad nusiviliame. Picos buna ne tokios kaip kitose cili picose. 12 05 diena nusipirkau graikiska pica, visko labai mazai ideta plius spinatai atrodo pastoveje kelias savaites. Tragedija ten ir aptvarnavimas ir picos :)
Klaipėdos akropolyje pertikrinkite virtuvės darbuotojus!!!! nes šiandien gauta pica apgailėtina...
Kamilė Janavičiūtė
2017-12-03 19:28:00 IP 78.61.165.242
Sveiki, Sausio 13 - osios g. 2 Cili Take Away dirbanti kasininkė antrą kartą iš eilės sumaišė mums picas, trečią kartą apsilankius išvis pamiršo įmušti picą ir turėjom papildomai laukti, nors buvome užsisakę iš anksto. Gerbiamieji, prašau atkreipti į ją dėmesį. Maža to, kad yra netsakinga, higienos laikymasis maisto įstaigoje taip pat siaubingas. Su ta pačia ranka dėti pinigus į kasą ir barstyt rūkolą ant picos - siaubinga. Pagarbiai - Kamilė Janavičiūtė.
Virginija Kapočienė
2017-12-02 17:23:34 IP 212.117.27.35
Šiandien, t.y. gruodžio 2 d. lankėmės Čili Pizza picerijoje, esančioje Kauno Akropolyje. Picerijos vadovybei tikrai reikėtų atkreipti dėmesį į aptarnavimo kokybę. 15 min laukėme kol prie mūsų kasnors prieis ir priims užsakymą, tačiau taip ir nesulaukėme. Kas keisčiausia, kad žmonių picerijoje nebuvo itin daug, o netoli baro stovejo grupelė padavėjų, kurios šnekučiavosi ir tikrai neatrodė itin užsiėmę.... vienos iš padavėjų paklausus ar mūsų stalelis bus aptarnautas, ji atsakė, kad tuoj kasnors prieis. Tačiau nusprendėme verčiau eiti į kitą vietą, kur nereikėtų laukti kol besisnekučiuojančios padavėjos teiksis prieiti ir aptarnauti.
Tragiskas aptarnavimas, ypac Panoramos Cili. Padavejai prieina gal po 15-20min, nors sale pustuste, dazniausiai net nebelaukiam ir iseinam. Jei prieina, tai smirdantys rukalais. Padaveja paklaususi, ka valgysim, net iki galo nesulaukia atsakymo, nepaklausia, ar reiks bandeles prie sriubos. Su sriuba pateike visiskai pasenusias duoneles. TRAGEDIJA...
Čili picoje Kaune megoje. 2017 11 21. 17:00 atėjome su drauge pavalgyti atsisėdome gavome meniu už kelių minučių. Išsirinkome ko norime. Tada laukėm kol pries padavėja bet. Padavėja vardu Gintare stovėjo prie kito staliuko ir bendravo su savo drauge. Akivaizdžiai mus ignoruodama žiūrėdama y akis syp sojos. Jos kolegė ja pavadino eiti prie mūsų staliuko nes ji laikė indus ir negalėjo primti užsakymo. O padavėja Gintare atsisukusi girdint matant kitiem žmonėms. Pareiškė tuoj lai palaukia ir panasei. Likom nusivylę ir nemanau kad dar kada norėsim ten užeiti. Labai tikiuosi kad tokios padavėjos kaip Gintare niekada nedirbs tokio darbo. Tokiu vieta virtuvei puodukus plauti.
Nordicoje cili pica gal pats prasciausias aptarnavimas Vilniaus mieste.Prasedejau tuscioje saleje apie 15 -20 min ir taip niekas nepriejo.Viena padaveja stovi ir juokiasi snekuciuodamasi su drauge.Kitos pasiremusios prie baro.Paklausiau ar kas aptarnaus gavau stsakyma kad nebesinorejo likt.Idomumo delei net foto padariau sales uzimtumo.Tegu nedaug bet mane kaip kliento siame tinkle nebebus.Cia kitiems.
Vakar teko uzsisakyti is cili (kadangj pagal darbo valandas tiko tik jis) Dazniausiai valgau pamegtuose picerijuose taciau nusprendziau duoti cili picai sansa (po praeito nevykusio uzsakymo) Uzejus i puslapi uzsakymui i namus iskart ismete food outa, kadangi buvau alkana neturejau kantrybes maisto laukti 2h (geruoju atveju, jei nesaug uzsakymu, nes kirekviena kart uzsisakius is ju toks jausmas lyg vaziuotu is Kauno..) Tad visad uzsisakydama maista i namus kiek imanoma vengiu jo, tad nusprendziau isirinkti is meniu issibesinui jr tsg uzisakyt pristatymuj 1822 (senas cilio nr) Pasiziurejus minimum uzsakymo kaina, i krepseli isidejau tiek kiek reikia ~8€, nu dar 1.40 pristatymas tai grubiai tariant apie 10€ tureciau moket. Tad paskambinus numeriu greitai supratau kad cia tas pats Foodout.. Pasakiau uzsakyma kuri anksciau buvau susiplanavus, apskaiciavus, bet telefonu isgirdau kad minimum uzsakymas-12€ +pristatymas, (buvau isirinkus maisto uz 8€... Iskart norejau pasakyt viso gero, ir skambint i kita picerija..taciau susivaldziau, pasiemiau maisto (visiskai nereikalingo) dar uz 4€ (paprasiau keciupo ir kolos (bet sugebejo apskaiciuot taip kad butu ne 12, bet stebuklingai iskart 14.50..nu aisku dar +pristaymas (kai prisiminiau kad reikejo maisto uz 8€|10€ tai labai pikta pasidare kad toks zmoniu apgaudinejimas, bet kaip ir minejau alkana buvau, tad vis del to uzsiskiau. Si karta pasiseke food outas vietoj termino iki 1h uztruko tik 1.40h tai maistas buvo netgi siek tiek siltas.. Kadangi tuo metu kai atvaziavo kurjeris buvau pr lango maciau kaip stipriai skubedamas jis letai issiropste is masinos, kazkam atrase i zinute, pagaliau isieme maista, bei ejo link laiptines (ten ejimo gal 3 min, taciau jis sugebejo dingti dar 15-kai minuciu..) Atneses maista susidare toks ispudis kad jis isvis cia neturetu buti, ir kad tai nera jam rimta, bei seip neskubantis gyventi zmogus.. Na bet gerai, uz pica ir mesaini sumokejus 16€ pagaliau atsidariau maista, pica buvo tokia isversta aukstyn kojom kad net sunku apsakyr- farsas isbyrejes, visoje dezeje galima buvo susirinkt pica ir susidet ja atgal, bet buvau labai labai alkana tad negausau laiko nuotraukoms.. Ir pati pica gana dkurdi buvo (na ir aisku salta) tada atsidarius Panko mesaini galvojau bent ji skaniai suvalgysiu, padarius pirma kasni supratau kaip klydau... viskas ka pajauciau tai sausa bandele, ir neskani ir mesainiui neproporcinga taip pat sausa mesa, bei ant virsaus uzdetas nukstabusis suris su kumpiu na ir 1 salotos lapas ant dugno.. Palyginus dideli pinigai buvo isleisti, o nei maistas nei pristaymas nei kokybe ir uz tokia kaina tikrai ne kiekis nepatenkino.. Jei kas is vadovybes Foodout’o ar Chili picos skaito- bukit tikri tai paskutinis kartas kai valgau cili picoje arba naudojuos Foodout paslaugomis, ta pati rekomenduosiu ir draugam/pazystamiem.. Na o kad mano istrija neatrodytu, , juokinga” prisegsiu kelias nuotraukas: kaip turstu atrodyt (na ar bent jau panasiai) ir kaip atrode...
Ši vakarą buvau čili picerijoje Žirmūnų g. 64 Vilniuje, oficiantas tikras išsižiojėlis, atnešė ne tą padažą (jau ne pirmas kartas) ir į kebabe buvo ne česnakinis padažas, kurio norėjome, o tiesiog majonezas. Užsakymo ilgai laukėme ir aptarnavimas buvo nemalonus. Pati daugiau ten nebeisiu ir niekam nerekomenduoju
Dažnai lankausi Žirmunuose Hyper Rimi esančioje Čili pica restorane. Pastaruoju metu aptarnavimas pasidarė labai prastas. Vienas iš jų buvo 2017.11.08 dieną apie 13:30h. Atėjusios su drauge ir atsisėdusios prie staliuko, prie mūsų nepriejo joks padavėjas 20min. Galiausiai paklausiusios ar mus kas nors aptarnaus padavėja atsakė jog stalas yra nesutvarkytas. Dėl to neaptarnaus. Okey... persėdom prie sutvarkyto stalo, vėl laukėm 15min ir niekas nepriejo net meniu atnešti. Galiausiai išėjome nusivylusios aptarnavimu:))
Padalinyje, esančiame Gedimino pr. 5, Vilniuje, ne kartą yra tekę ilgai laukti ne tik pateikto užsakymo, bet ir atnešamų meniu. Kartą padavėja priėjo tik po gerų 40 min. laukimo, kai jau išsekus kantrybei ruošėmės išeiti. Todėl nenuostabu, kad dauguma užėjusių užsieniečių ar kitų lankytojų po sugaištų keliolikos minučių nesulaukę besiteikiančių aptarnauti darbuotojų kyla nuo staliukų ir leidžiasi ieškoti geresnių vietų pavalgyti. Ir patys su draugais darome tą patį.

Viena iš artimiausių vietų pavalgyti - „Čili pica“ restoranas, esantis Žirmūnų g. 64. Ten dažnai užsukdavome pavalgyti, nors beveik kaskart ir išeidavome nusivylę. Tačiau po paskutinio apsilankymo tame restorane prieš kelias dienas likau ne tik, kad eilinį kartą nusivylusi, tačiau ir labai pasipiktinusi. Kiek kartų jau kartojau sau, kad daugiau ten nebesilankysiu, bet vis suteikdavau dar vieną šansą dėl pamėgto maisto ir patogios vietos. Tačiau mano minėtas kartas pasiekė viršūnę, perpildžiusią kantrybės taurę.
Atėjome trise, užsisakius maisto iškart pastebėjome, kad mūsų staliuką aptarnavęs padavėjas, vardu Tomas, nemoka deramai dirbti. Užsisakius stalo vandens (kurio ten turi kelių skirtingų skonių), nedavė pasirinkti skonio, o atnešė savo nuožiūra - citrinų, taip pat nepasidomėjo, kokio kiekio (pusės litro ar litro) norėsime ir patiekė su 2 stiklinėmis, nors mūsų buvo 3, o stalo vandenį užsisakė vienas asmuo (tai nei jam vienam, nei visiems, supraskite ir gerkite, kaip norite).
Užsisakius kalakutienos kepsnį nebuvo leista pasirinkti garnyro, nors meniu aiškiai parašyta: „pasirinkite garnyrą“ ir nurodytos net trys skirtingos garnyro rūšys: gruzdintos bulvių lazdelės, gruzdintos bulvių skiltelės su lupenomis, baltų ir laukinių ryžių mišinys. Kadangi šį patiekalą užsisakė mergina, kuri sveikai maitinasi ir labai rūpinasi savo mityba, ji norėjo ryžių, iš bėdos būtų užsisakiusi gruzdintas bulvių skilteles su lupenomis, tačiau gavo patį prasčiausią variantą - gruzdintas bulvių lazdeles. Patenkinta ji tikrai neliko.
Be sriubos su drauge užsisakėme 30 cm picą, prie jos buvo atnešti 3 stalo įrankių komplektai ir nei vienos papildomos lėkštės. Labai patogu šitaip valgyti...
Bet geriausia buvo, kai paprašiau sąskaitos ir padavėjas tiesiog stačiokiškai paklausė: „Mokėsite grynais ar korta?“. Pasirinkus atsiskaitymą mokėjimo kortele, atlikdama mokėjimą ir suvesdama pin kodą, puikiai mačiau ekrane rodomą mokėjimo sumą - 18, 44 Eur. Tačiau norėdama pasiimti savo nuolaidų kortelę pateiktame čekyje išvydau kitą sumą - 17, 44 Eur. Kadangi po apmokėjimo to čekio padavėjas (matyt, sąmoningai) nepateikė, maniausi suklydusi ir tik grįžus namo pasitikrinau el. bankininkystėje, tikrai nuskaičiuota euru daugiau nei turėjome mokėti pagal sąskaitą. Tad pasidarė įdomu, nuo kada pas „Čili pica“ padavėjai savavališkai sau prisiskiria arbatpinigius? Už tokį aptarnavimą Tomas nebuvo vertas nė cento, o čia be mano žinios, net nesivargindamas manęs informuoti, nusiskaičiavo visą eurą! Jeigu automatiškai arbatpinigiai įeiną į bendrą kainą, tai turėtų bent informuoti klientus apie tai. Anksčiau tokios tvarkos tikrai nebuvo. Po tokių padavėjų poelgių daugiau nesinorės net kojos kelti į nei vieną „Čili pica“ restoraną.

Jau po visų kartų, kai Žirmūnų g. 64 esančiame padalinyje tekdavo patiems aiškinti dirbančiai mokinei, kai užsisakinėjant nuolat kartodavo, kad to ar ano jie neturite, nors kaskart užsisakant tuos patiekalus ar gėrimus, net geriau už pačias tokias darbuotojas žinome, kad tikrai turi savo asortimente tai, ką užsisakome, po visų kartų, kai pavalgius per valandą laiko vos sulaukdavome, kada atneš sąskaitą, nors aiškiai padavėja matydavo, kad apytuštėje picerijoje sėdime jau prie tuščių lėkščių ir dairomės praeinančios padavėjos, net jau apsirengę laukdavome, kada galėsime susimokėti ir išeiti, viską dar kažkaip praleisdavome pro pirštus..

Bet po šio karto tikrai pažadu daugiau nebesilankyti nei viename „Čili pica“ restorane ir niekam nerekomenduosiu ten užeiti. Dėl nekompetentingų darbuotojų prarandami nuolatiniai klientai. Tačiau atrodo, jog „Čili pica“ tai nerūpi. Ką gi, sėkmės jiems..
Kiek kartu užeinu į Pc “Mada” tiek kartų picerijos padavėjų neapdairumas nuvilia. Šiandien pasižadėjau daugiau ten kojos nekelti. Pirmo apsilankymo metu po užsakymo laukėme pusvalandį, po pusvalandžio padavėja atėjo ir iš naujo pasiteiravo ką užsisakėme. Kitą kartą užsisakius sriubas atneše skirtingu laiku, ir žinoma pamiršę duoną.Po sriubų draugas gavo patiekalą iš karto man dar teko laukti pusvalandi. Nesupratu, ar niekas jų nemoko atnešti vienu metu patiekalus? Kitose kavinėse bent paklausia. Šiandien nesupratau, kodėl vienas padavėjas ŠEŠTADIENĮ aptarnavo staliukus, kai kitos dvi padavėjos už baro plepėjo. Pagailo padavėjo, o ir vizualiai nekaip atrodo.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas 02-18 17:43
Latvijos korupcijos prevencijos biuro pareigūnai sekmadienį sulaikė Ilmarą Rimševičių, šalies kaimynės centrinio banko vadovą.
Rusijos monopolis skrydžiams į TKS baigsis 2019 m.
Rusijos monopolis skrydžiams į TKS baigsis 2019 m. 02-18 15:10
Verslininko Elono Musko kompanijai "SpaceX" sėkmingai ir pigiai paleidus į kosmosą galingiausią šiuo metu naudojamą raketą "Falcon Heavy", Rusija skelbia apie savo monopolio pabaigą.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Red Hat 142,71 +1,88%