Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki, siandiena su seima lankiausi jusu picerijoje Palangoje, kuri randasi Basanaviciaus gatveje prie tilto ir buvom maloniai nustebinti aptarnavimu bei maisto kokybe. Tik ieje mus su sypsena pasitiko padavejas vardu Vytautas, jis mus palidejo prie staliuko, pasiule gerimus, kol buvo atnesti gerimai mes jau buvom issirinke maista- valgem barsciu sriuba bei cepelinus, barsciai buvo labai skanus cepelibai irgi kaip naminiai. Pavalge mums buvo pasiulyti desertai, kadangi buvo tikrai siltas oras mums buvo pasiulyti sluoksniuoti ledu desertai. Viskas buvo labai malonu, ir mes buvom nustebinti patiekalu kokybe ir kaip greitai jie buvo pateikti, nes tuo metu picerijoje buvo tikrai daug staliuku. Aciu uz malonu aptarnavima visam cili kolektyvui ir tikrai rekomenduosiu sia picerija visiems savo draugams, kadangi mes su seima esam atvaziave is uzsienio atostogu- tai per kitas atostogas mes butinai vel cia uzsuksim!
Didelis Ačiū Čili kolektyvui PC BIG Ukmergės už skanius ir sočius pusryčius, barmenei už puikią kavą :) bei padavėjai Miglei už puikų aptarnavimą, šypseną ir rekomendacijas.
Sveiki. Neseniai teko lankytis Cili picoj Panaramoj. Nezinau kaip kitiem patinka ar ne, bet as likau labai patenkintas. Pasitiko su sypsena, atsigert atnese is karto, uzsakynedamas maista padaveja maloniai papasakojo apie sios dienos vykstancias akcijas, isvardino patiekalus kurios greitai gales pagamint.... Vienu zodziu likau labai nustebintas ir tikrai ne karta dar cia grisiu.
Daug kartu teko lankytis Cili Pica Panoramoj ir tiek pat kartu likau labai nustebinta. kolektyvas pasitinka su sypsena, aptarnauja greitai, uzsakyto maisto tenka laukti kokia 10-15 min.. Gerimus atnesa is karto. Virtuves darbuotojai stengesi kad maistas butu visada sviezias, siltas ir graziai pateiktas, nu o jau picu skonis tai nerealus, skanesniu dar niekur neteko valgyti. Puiku, dar tikrai ne karta cia sugrisiu.
Sveiki, aną savaitę teko lankytis PC Panorama Cili Pica. Likau labai nustebusi ir norėčiau padėkoti padavėjai Gertrūdai už gerą aptarnavimą, labai smagu kad iki šiol dar turite tokių šaunių darbuotojų, kurie yra neabejingi kliento poreikiams! turėjau mažai laiko, tai ji pasiūlė naujieną, salotas su vištiena, kurias gavau labai greitai, bei dar su dienos sriubas, kurios buvo labais skanios, tikrai rekomenduoju paragauti, liksite nustebę. Prisegu nuotrauką. Ačiū jums.

penktadienį, 2018-05-18, nutariau papietauti Čili Pica Liepų g.2, Klaipėda. Bulviniai blynai su varške pasirodė pats optimaliausias variantas. Tačiau... Atnešti blynai, visų pirma, nekėlė estetinio vaizdo: nors blynai ir buvo iš išorės gan purūs, tačiau išmėtyti po lėkštę, prieskoniais pagardinta varškės buvo kažkokia papilkėjusi - prisipažinsiu, iš karto puoliau jos uostyti ir šiek tiek paragauti. Tačiau viskas buvo daugmaž gerai. Na, galvoju, nepasisekė su varškės tiekėju. Prapjovus vieną blyną, patekėjo riebalai. Taip, bulviniai blynai pritraukia riebalų. Tačiau šitie buvo jais permirkę. Ragaudama atpjautą gabaliuką, rimtai svarsčiau valgyti blynus ar ne. Mano apsisprendimą nevalgyti, vėlgi, lėmė vaizdas - blynas iš išorės atrodęs purus, buvo kokių 3 mm maksimaliai 4 mm storio tarkių, vienas šonas buvo atšokęs nuo tešlos ir susidaręs oro tarpas.Štai kur purių bulvinių blynų paslaptis!!!! Pakviečiau padavėją - vaikinas iš tikro buvo malonus ir dėmesingas. Jis taip pat nustebo vaizdu ir nunešė mano lėkštę. Tačiau aš ir vėl buvau nustebinta, kai po minutės atėjo kita padavėja, nešina ta pačia lėkšte. Ji pasakė, kad su bulviniais blynais viskas gerai, čia tik atšokusi plutelė. teko jai parodyti vidų ir pasakyti, kad taip neturėtų būti, kad tešlos viduje, mano manymu, turėtų būti tikrai daugiau, o riebalų, jei blynai ką tik kepti -ženkliai mažiau. Ir aš šitų blynų nevalgysiu. Ji nepatenkinta išėjo. Nebuvau tikra, kad nauja blynų porcija bus atnešta geresnė, nes, panašu, blynai buvo pašildyti dideliame kiekyje aliejaus, o gal net fritiurinėje. O ir laiko laukti nebeturėjau. Tad PIRMĄ KARTĄ GYVENIME atšaukiau užsakymą ir NESUMOKĖJAU UŽ MAISTĄ. Mokėti virš apie 3, 5 EUR už tai, kas nevalgoma, o, tiesą pasakius, ir nebuvo ko valgyti, pasirodė neteisinga ir nesąžininga.
Mieli Čili vadovai, vadybininkai, vyrėjai, jūsų darbas, kaip ir visų kitų, yra sunkus. Taip, jūs siekiate pelno, tačiau... Būtų malonu, jog ateidamas ir, juolab, išeidamas iš jūsų kavinių, jaustumeisi sotus, laimingas, o ne apgautas ir nusivylęs.
Sėkmės jums ir gerbkite savo lankytojus.
Šiandien buvau panoramos Čili picoje. Esu labai nepatenkinta aptarnavimu. Teko ilgai laukti maisto, padavėjas pamiršo užsakyti patiekalą, o kai priminėm jam, patiekalo jau nebebuvo, pamiršo atnešti įrankius, vietoj vieno užsakyto deserto atnešė du, užsakę nealkoholinį mohito gavom keisto skonio, alkoholinio gėrimo stiklinėje, paklausius padavėjo, jis pasakė kad nealkoholine ir mūsų stalui tokią atnešti būtų per drąsu ir užsakytus ledus nešė 40min. Sąskaitos laukėme 30min ir gavę čekį, pamatėme, kad buvo įmušti trys ne užsakyti patiekalai ir alkoholinis mohito (kuris kainuoja brangiau už nealkoholinį). Prie to mes esam 15metes ir tikrai neatrodom vyresnės.
Šiandien buvau Panoramos Čili picerijoje. Atėjau papietaut į jusų restoraną ir labai nusiviliau kaip padavėjo aptarnavimu, taip pat ir maistu. Mano užsakymas buvo sriuba "borš" bei maža pica. Visu pirma, nustebino tas, kad pirma iš patiekalų gavau picą, nors kiek žinau turėtų buti atvirkščiai. Paklausius padavėjo kodėl neatnešė sriubos, atsakė "dar reikia palaukti". Suvalgius picą dar apie 15min laukiau sriubos. Vietoj mano užsakytos sriubos, gavau porą trintų burokelių su vandeniu, kurie net neturėjo sriubos kvapo. Atsisakius valgytį šią "sriubą" priejo kita padavėja, kuri tvirtino, jog "toks yra sriubos receptas, tiesiog galbut pamiršo idėti šoninės". Galiausiai nemokejus už sriubą, išėjau iš jūsų restorano nepatenkinta. Sugaišinau savo pietų laiką veltui. Ateityje nežadu daugiau rinktis jūsų picerijos bei pažįstamiemsies nerekomenduosiu čia apsilankyti.
Sveiki, ka tik apsilankiau Zemaites g. Vilniuje greito maisto CILI kavine ir uzsakiau issinesimui kebaba su kiaulena ir ka man pagamino; kebaba su kopustais, kiaulenos nerasta gal 3 gabaliukai ((ir dar saltas, uzsakiau astru padaza, jokio astrumo!!!! Tai gaunasi taip, jeigu perku uz 2.49 euro tai kiaulena ne priklauso????Tai itraukite i meniu gamini kai kebabas su kopustais ir padarykite kaina 0.49 euro!!! CILI turekite sazine, baikite apgaudineti zmones!!!
Šiandien pietavome su kolege Čili picoje Ukmergės g Bige. Labai apsidžiaugėme, kad Dienos pietų pasiūlymai atnaujinti, jau norėjosi kažko naujo, nes dažnai užsukame papietauti į šią Čilį... labai didelį įspūdį paliko kepsnys, buvo ne tik labai, labai skanus, bet ir sotus, po sriubos deja viso jau nebeįveikiau. Nors meniu foto tikrai atrodo mažesnis, tad specialiai nufotografavau, man jį suvalgyti nelabai buvo įmanoma... ryt būtinai ateisime ragauti salotų iš dienos pietų pasiūlymo. ačiū virtuvės šefams už atsinaujinusius patiekalus, dabar dvi savaites valgysime viską kol išragausime naujus dienos pietų patiekalus... bei dėkui padavėjui už puikų aptarnavimą, šypseną, rekomendacijas bei pasiūlymus - limonadas iš naujienų buvo super - paėmiau dar tokį patį išsinešimui.
Atejome praleisti vakaro i cili kavine, Siauliu mieste, bulvare meniu laukeme 20min, nesulauke nusprendeme pasiimti meniu pacios. Padaveja eidama pro sali pasake “ar ir sriuba issivirsit pacios”. Buvom nustebe kaip padaveja gali sitaip bendrauti. Vaiksciodama pro sali nepasiule nieko. Tada paprasem gerimu meniu ir vel ilgai niekas nepriejo. Pro sali ejo kita padaveja, paprasem kad priimtu musu uzsakyma, tai pirmoji pripuole ir pradejo saukti kad kas cia mes tokios kad rinktumemes kas aptarnaus. Buvom nustebe tokiu padavejos elgesiu. Elgesi labai neetiskai ir negraziai. Nieko neturejom pries, bet akiu draskyti irgi negalima. Padavejos vardas Inga.
Petras 2018-05-16 12:10:21
Čili picoje esančioje Didžioji g. 5 lankėmės praeitų metų pavasarį ir nusprendėme užsukti savaitgalį papietauti. Likome maloniai nustebinti. Atsinaujinęs interjeras atrodo labai jaukiai ir pritraukiančiai akį, aptarnaujantis personalas dėmesingas ir paslaugus, nors ir buvo tikrai daug žmonių padavėja suspėjo viską laiku. Patobulėjot per metus laiko, labai patiko apsilankymas tikrai sugrįžtume ir rekomenduojama kitiems rinktis šį čili. Valgėme picas, jos buvo ne tik kad labai skanios, tačiau ir labai gražios. Pagyros už maisto kokybę, liuks ! Taip ir toliau dirbkite !
Pridedu nuotraukas
Šiandien pietavau Nordikoj, maistas buvo labai skanus. Užsakinejom picas ir sriubas. Malonus ir greitas aptarnavimas. Aš ir mano dukra likom labai patenkintos, norėjom padėkot visai komandai ir pažadame čia apsilankyti vėl.
Vakar su draugeliu lankemes cili picoj ateities gatvej. Atejo padavalka nebloga mergina.siulo nesamines kuriu nevmvalgom ale darbas jis toks nieko nepadarysi. Is visu siulomu variantu labai patiko pasiulytas ale komplektas sriuba ir antras patiekalas. Is pradziu juokiames kad patekom i cernobilio valgykla kazkokia ur kad dar kompoto truksta granionken ipilto. Ale patiko mum tas naujas patiekalas. Kaip supratom kas antra savaite sia vista galim valgyt tai apsilankysom dar. O mergyckai respectas. Atlaike musu spaudima nepasiuntus musu atsiprasem uz durnus juokus ir islydejo ji mus su sypsena veide.
Sveiki, teko šį savaitgalį lankytis PC Panorama Čili Pica, likau labai nustebinta !!! Visiems, kas ieško skanaus maisto, tvarkingo ir kruopštaus darbo už gerą kainą noriu parekomenduoti būtent apsilankyti čia. Netik pati esu 100% patenkinta, bet ir mano visa šeima. Rezervavove staliuką šeštadieniui vakarui, buvome su vaikais, tai labai likome patenkinti tiek aptarnavimu, dėmesiu vaikučiams, bei nes viską ką beragavom - viskas buvo labai skanu -o taip būna tikrai ne dažnai. Patiekalai buvo karsti, skanūs ir geros kokybės. Ir tikrai didelis ačiū padavėjai Gertrūdai, kuri taip rūpinosi mumis, bei labai nuoširdžiai bendravo su mūsų vaikučiais. Net pasiūlė pasilikti, pasižiūrėti Eurovizijos JLabai smagu kad pas jūs galima praleisti taip smagiai laiką, esate atsinaujinę, ir tai labai smagu, nes rezultatas tikrai matosi, linkiu išlikti tokiems patiems, ir eiti tik pirmyn !!! Didelis Ačiū jums visiems, Valerija ir Gintaras su šeima
Savaitgalį su šeima lankėmės prekybos centre Nordika ir likome maloniai nustebinti itin šiltu aptarnavimu čili picerijoje, puikiomis picomis ir be galo skaniais vasariškas vaisių kokteiliais. Tikrai dar grįšime :)
Valgėme su drauge ŽIRMUNU HYPERRIMI esančiam čiliake praeita savaitę. Turbūt šmaikštesnio ir geresnio kolektyvo rasti neimanoma visame Vilniuje, prisijuokiau, skaniai pavalgėme, pasikeliau nuotaika, Ačiū.
Tokios skanios picos seniai nevalgiau! Net issiziojau kai atnese tikrai nesitikejau, nustebinot pacia geriausia prasme. Jau nebe "cilekas" o tikru tikriausias Cili restoranas.
Dabar kaip esu Europos Čili, tik atėjus iškart gavau gabalą nerealiai skanios picos, sako dabar naujas sūris tai visus vaišina, patiko šitas vaišinimas. Užsisakiau tokią pačią. Padavėja tikrai liuks, maloni paslaugi, sakė kažkokios gėrimų naujienos bet aš senamadiškas ir užsisakiau colos :) Bet ką norėjau pasakyti tai faina kad taip atsinaujinate, nestovite vietoje visokių naujienų, vaišinimų prigalvojate, drįsiu pastebėti tik kad facebook paskyrai galėtumėte skirti daugiau dėmesio virs 200 tukst sekėjų, o postai surenka iki 10 like paspaudimų, tai akivaizdu jų nelaikina net patys darbuotojai, bent iś solidarumo galėtų :) Matau pas jus daug naujų gerų dalykų, bet socialiniuose tinkluose dar labai labai yra kur padirbėti, kad postai būtų matomi. Gerų darbų, kol rašiau jau gavau ir picą, skanaus man ;)
Laba diena, vakar pietavau Čili konstitucijos pr. 7A Labai patiko greitumas. Buvo pilnas užsėdimas tai kol laukėme staliuko padavėja priėmė užsakymą, o kai galėjome prisėsti sriubos jau garavo ant stalo. Labai pagirtinas operatyvumas, manau tai sutaupo daug laiko ir klientui ir padavėjui - puiki praktika. Maistas irgi labai skanus, ypač salotos!!! Ta sultinga jautiena... Tikrai verta pagirti šią piceriją. Taip pat dar pridėsiu pagiriamąjį žodį Panoramai, pietavome praeitą savaitę - viskas irgi patiko. Ačiū - sėkmės.
Laba diena. Kalba eis apie pc MANDARINA.
Nors ateinu i cili tik tam kad pavalgyti ir nesitikiu nei kokybisko maisto nei aptarnavimo.
Cia labai nustebau. Uzejau picu kepeja atsisuko pasisveikino... pradzioj pamaniau kad cia neman. Bet klydau visgi man. Paskui maloni nedidelio ugio padaveja vos man atsisedus paklause ar noresiu atsigerti kol galutinai issirinksiu ka valgysiu. Nuo kada tokie demesingi padavejai cileke? Jus gal kokius kursus jiems pravedet ar uzmotyvavot kazkaip? Desertu nevelgau bet ta diena ir pasisaldinau ledais. Buvo tikrai malonu gauti tiek demesio ir nelikti nepastebetam.
Maista gavome po valandos (nebuvome įspeti kad teks tiek laukti) padaveja buvo nemaloni, pamiršo sriuba. gerimai atkeliavo tik du ir tik po 30min, like du dar po 20 min. pavalgeme atskirai, nes patiekalus atnese ne kartu. galiausiai liepe pasiimti sriuba issinesimui, nes ja teikesi atnešti kai kai ejome lauk. nei karto neatsiprašė už nepatogumus, ir maistas net nebuvo skanus. idomi patirtis tikrai :))
Labai seniai lankiausi jūsų tinklo picerijose, nes tiesiog labai daug kartų teko nusivilti... Tačiau buvome netoliese ir su kolegų kompanija užsukome į Čili pica, esančioje Madoje. Galiu tik jus pagirti. Nes per porą metų, kuriuos nesilankiau jūsų tinklo picerijose labai stipriai patobulėjote. Patiekalų pasirinkimas džiugina, aptarnavimas aukščiausio lygio (aptarnavo mergaitė baltais marškinukais) gaila, kad vardo neįsiminiau, maisto kokybė-10 balų. Tikrai dabar lankysimės pas jus ne kartą:)
Balandžio 30 dieną su draugu užsukome į 'Čili picą' Vilniuje, PC Europa. Turėjome vieną laisvą valandą iki suplanuoto verslo susitikimo, tad ketinome užsisakyti po gėrimą, kad 1 valanda laisvo laiko greičiau prabėgtų. Gėrimų nesulaukėme per visą 1 valandą laiko! Padavėja, šviesiaplaukė, dėvinti akinius, priėmusi mūsų užsakymą, vėliau primėmė dar kelis maisto užsakymus iš vėliau nei mes užsukusių lankytojų ir atnešė jų užsakytus patiekalus. Kai nuo mūsų užsakytų gėrimų užsakymo laiko praėjo 40 min., ji prabėgdama burbtelėjo, jog nepamiršo mūsų. Kai suėjo 60 min. laukimo laiko, baigėsi mūsų laisvas laikas, turėjome atsistoti ir išeiti iš šios apgailėtinos įstaigos. Būtume žinoję, jog veltui pralauksime 1 valandą, būtume pasirinkę kitą kavinę, deja, PC Europa nera didelis jų pasirinkimas. Daugiau niekuomet nekelsime kojos į 'Čili picą' ir nerekomenduojame niekam.
Didžiosios gatvėje ęsančios Čili picos aptarnavimo lygis yra pats blogiausias, kuri teko matyti. Užsakėme gerimus, užkandžius ir karštus patiekalus, prieš tai paminėjome, kad užkandžius atneštų anksčiau nei karštus patiekalus. Užkandžių laukėme apie valandą ir mum atnešė karštus patiekalus, matėsi, kad vienas iš patiekalų (kalakutienos kepsnys) buvo nešviežias, toks jausmas, jog ne pirmą kartą šildė arba davė tiesiog atliekas. Dar po kiek minučių mums atnešė 3 iš 4 užkandžių. Praėjus daugiau negu valandai, mums pagaliau atnešė karštus patiekalus. Atnešė tą patį kalakutienos kepsnį, tik pašildyta (visiškai išdžiūvęs), picos 30cm nebuvo panašios į savo didžio picas. Kai nervai jau neišlaikė, pareikalavome administratorės. Administratorė (Jūratė, kuri teigė, kad dirba čia jau 10 metų) neatsiprašė, bei teigė, kad atneštos picos padarytos pagal picų technologijas (40% picos buvo tuščios, išdžiūvusios, o likusi dalis buvo ištepliota padažu) ir tikrai atitinka savo didžiui. O į klausimą kodėl taip ilgai reikėjo laukti, atsakė, kad yra labai daug žmonių, nors salė buvo tušti. Pasiūlė pakeisti patiekalus į šviežius, bet picos pagal jos žodzius būtų tokios pačios. Tai kaip jau nuotaika buvo sugadinta, nesulaukėm patiekalo ir tiesiog nuėjome susimokėti. Administratorė prie kliento akių pareikalavo padavėjos duoti piniginę ir ištraukė pinigus. Reikia pridurti, kad daliai darbuotojų ir administratorei ši situacija sukėlė juoką, nors nieko juokingo nebuvo. Mano manymu, administratorės pareigas vykdanti moteris yra nekompetentinga ir blogai vykdanti savo pareigas. Visų pirmą kalta ne padavėja, o virėjai, kurie padavė tokius baisius patiekalus. Administratorė net nebandė išsiaiškinti kame problema, tiesiog apkaltino padavėja. Kyla klausimas kodėl turiu mokėti už blogą aptarnavimą bei siaubingą patiekalų kokybę. Pridėdu nuotrauką, kurioje pagal administratorę yra "daug" žmonių.
Šiandien pietavome Čili, esančiame Madoje. Labai skaniai pavalgėme, o ir aptarnavimas greitas ir sklandus. Ačiū kolektyvui, tikrai dar čia užsuksime
Liudmila 2018-04-29 00:18:09
2018.04.28. Buvau mados Cili picerijoj. Atnese maista kaip kiaulej. Prikabinu nuotraukas. (Padaveja ta kuri visada issisiepusiais dantim)
Jos vardas Ieva
Sivakar apie 21 val su vaikais uzsukom i viena Cili picos restorana, esanti "Pc Mada" Virsuliskiu gatveje ir likom labai nemaloniai nustebusios, kai padaveja Ieva vos nesukele konflikto. Uzsisakiusi pica, nepastebejau, jog ji yra astri, todel buvau ganetinai nustebusi del to, kad nepastebejau to.Padavejui, atnesusiam pica, nieko nesakiau, nes tai buvo mano pacios klaida, taciau paklausiau ar galima butu pasikeisti, nes nemegstu astraus maisto. Viskas tuo ir butu pasibaige, toliau su drauge kalbejomes jau uzmirsusios, kad uzsisakiau astria pica, kol priejo padaveja Ieva ir pradejo man aiskinti kad kita karta buciau atidesne ir kur galeciau pasiziureti ar maistas yra astrus ar ne.Ji viska isdeste taip ir tokiu tonu, jog mes pasijutom tarsi butume iskelusios didele drama butent del klaidingai uzsakyto maisto. Velgi jos istarti zodziai : " as nesiruosiu su jumis pyktis " nuskambejo taip tarsi mes jai butume priekaistavusios del to.Ji mus priverte pasijusti taip lyg mes butumem ieskojusios problemu. Del salia esanciu vaiku, nusprendziau jai nieko neatsakyti, taciau manau, kad darbuotojus reiketu ismokyti, kaip bendrauti su klientais, juolab jei klientas yra draugiskai nusiteikes, darbuotojas neturetu pats iekoti konflikto. Daugiau ten nesilankysiu nei as, nei mano drauge.
Šiandien 30 min (pradėta skambint 21:50) skambinau lygiai 10 kartų į Čili Take away, esantį Karoliniškėse, norėdama užsisakyti. Per visą tą laiką manęs taip niekas ir neišgirdo. Ar tokiu metu jau nebepriimami užsakymai, ar čia specialiai išjungiamas telefono garsas, kad netrukdytų įkyrūs klientai? Bet kokiu atveju bjauru, kad esi paliekamas ant ledo ir tenka eit pas Jūsų konkurentus.
Antra karta per šia savaite užsukome su šeima papusryčiauti į Cili Ukmergės g (Fabijoniškėse) ir buvom siaubingai nustebę kad girti vyrai elgiasi vulgariai, keikiasi, rėkauja visu garsu ir jiems lyg niekur nieko padavėjai nei žodelio nepasakė dar išėję už sąskaita nesumokėjo pasake kad atiduot vėliau... Idomu už ką jiems tokios lengvatos
Sveiki. Aciu Ina, uz nuostabu aptarnavima. Buvau Cili picerijoi, kuri randasi Ateities g. 91 Mandarinas, Vilnius. Apsilankimo data 2018-04-15. Saunus ir profesanalus Inos atliktas padavejos darbas. Puikiai Ina padejo pasirinkti patiekalus. Pirma karta sutikau toki gera ir profesanali aptarnavima. Dar karta ACIU. Pagarbiai, Migle ;
Sveiki, dekuj vadybininkei Sandrai uz kokybiska aptarnavima. PC "Panorama"
Vakar labai smagiai pasisėdėjome Čili pica Bige, Ukmergės g.369 - stebėjome krepšinio rungtynes. Nors rytas darbe buvo sunkus, bet buvo verta... Didelis AČIŪŪŪŪŪŪŪ šaunioms ir visad besišypsančioms padavėjoms bei virėjoms už skanią ir sočią vakarienę, užkandžiai prie alaus buvo super. Alus šaltas, picos karštos ir gausios ingredientais. Super vakaras - puiki draugų kompanija, skanus maistas, šaltas alus ir "Žalgirio" krepšininkų pergalė! Rytoj vėl renkamės Čili picoje Bige.
Pietavau Linkmenu g esancioje Čili Picerijoje.Noriu pagirti visą kolektyvą.Merginos besišypsančios, maloniai, greitai priėmė užsakymą, užsakymą gavau greitai ir operatyviai.Maistas labai skanus, visad išeinu sotus ir patenkintas.Ačiū Jums
Šiandien 2018-04-22 lankiausi Vingio čili picerijoje, esančioje Savanorių pr.7. Buvau nustebusi personalo profesionaliu aptarnavimu. Begalo skanus maistas. Ačiū už pakeltą nuotaiką, labai malonu, kad dar yra likę žmonių kurie myli savo darbą ir jį atlieką puikiai. Didžiausi linkėjimai ypač dviem merginom su plačiom šypsenom:) sugrįšime dar.
P.S Viskas aukščiausios klasės, tik restorano dizainą pats laikas būtų atnaujinti.
Sveiki. Apsilankėmė jūsų restorane Klaipėdoje, liepų g. 2. Buvo 14:35 val, norėjome užsisakyti pusryčių meniu. Mums buvo atsakyta, kad pusryčių nebeturi. Tai ko pritrūko, kiaušinių? : D Tikrai nuvylė, kitur pusryčius gaudavom atėję ir 14:55. Teko pasirinkti kitą restoraną.
"mandarino" Ciliakas išspyrė visus lauk nepasibaigus krepšinio rungtynėms. 2min buvo likusios. Taip, baigtį galima buvo nuspėti, ne apie tai atsiliepimas. Apie požiūrį į klientus. Nes čiliakas dirba griežtai iki 23h, po ko yra išjungiami TV ir klientai varomi lauk. Nespėjo pasibaigti varžybos? Jūsų problema. Žinutę supratau, sekantį sykį varžybas žiūrėsim kitur. Beje, virtuvė užsidarė 22h, nei picų nei užkandžių, tik alkoholis.
Didelis aciu sauniam Panoramos kolektivui uz greita gimtadienio svente, aptarnavimas geriausio lygio, jokiu priekaistu valgiui
Noreciau isskirti "Cili Pica", PC "MADA", Vilnius. Kiek kartu esu pietaves skirtinguose ''Cili Pica" padaliniuose, geriausia maisto ir aptarnavimo kokybe gaunu tik PC ''MADA'' padalinyje. Pietaujant Antradieni, labai nustebino padaveja baltais markiniais, gaila vardo neprisimenu, dekoju uz paslauguma ir supratinguma, del pietu pertraukos laiko stokos. Aciu! 10 is 10!
Sedejau 20min nei vienas oficantas nepriejo. Vaiksto sau net nepadariau uzsakimo isejau piktas.
Sveiki.
Šeštadienį lankiausi Čili picerijoje Didžiojoje gatvėje.
Ačiū padavėjai Rūtai. Aptarnavimas aukšto lygio, patiekalus gavome tikrai greitai ir viskas buvo labai skanu.
Dar ne vieną kartą tikrai sugrįšime. Likome patenkinti.
Pietavom vakar Jeruzales cili Aptarnavimas buvo geras ir greitas, maistas skanus, tikrai sugrisime dar karta :)
Vakar pietavome čili pica PC Mada. Noriu pagirti virtuvės darbuotojus. Labai skanūs kompleksiniai pietūs, aptarnavimas greitas ir sklandus. Dabar visada čia pietausime su kolegomis :)
Kiek kartu teko lankytis Čili pica Panoramoj, tai tiek kartu likau nustebinta. Skanus maistas, o ypač nuostabiausio skonio picos, kurios kaip visada buvo ir yra pasakiškos, idealus bei greitas aptarnavimas. Užsuksiu dar tikrai ne kartą. Sėkmės darbuose.
Sveiki, norėčiau pagirti ir rekomenduoti Jeruzalės g.4 Čili kolektyvą, kuris be jokios abejonės yra vienas iš geriausių kolektyvų vilniuje.
Mes užsakinėjome ir gerimus ir salotas ir karštus patiekalus, taip pat ir nuostabiausio skonio picas, kurios kaip visada buvo pasakiškos.
Dar kartelį dėkojame už nuostabia aplinka, bei nepriekaištingą, draugišką kolektyvą.
Apsilankymo laikas 2018 04 09 diena.
Sveiki, noriu padėkoti šauniam Čili picos kolektyvui, dirbančiam PC Mada, viršuliškių g. Esame pastovūs jūsų lankytojai, darbuotojai visada pasitinka su šypsena, šauniai aptarnauja ir yra puiki komanda! Sėkmes jums!!
Siandien 2018-04-08 buvom uzsisake cili "pc rimi" du kebabus issinesimui, tai laaabai neskanus buvo, vien kopustai, sausa mesa...bulvites fri be druskos, neskanios.Niekada tokiu neskaniu kebabu nevalgem...
Pietavome Čili pica, esančioje PC Mada. Likome maloniai nustebinti tokiu skaniu maistu ir idealiu aptarnavimu. Užsuksime dar tikrai ne kartą. Sėkmės darbuose :)

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „Beta Media“ – įmonė, valdanti ilgiausiai Lietuvoje veikiančius internetinių paslaugų portalus Beta.lt, Grupinis.lt. Nuo 2017 m. birželio įmonė rinkai pateikė naują prekės ženklą – Triplovers.lt – nišinį portalą, skirtą kelionių mėgėjams bei planuotojams. 2017 metų spalio mėn. „Verslo žinių” oficialiais...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien 05-28 07:04
Per savaitgalį techniniai "Luminor" sutrikimai pašalinti – įeinantys pavedimai klientų sąskaitose atsispindėjo šeštadienį, o išeinantys, tikisi bankas, kitų bankų sąskaitas pasieks pirmadienį.
Gal vokelių ir nebesinorės
Gal vokelių ir nebesinorės 05-28 06:22
Į Seimą nusiųstas Vyriausybės parengtas mokestinių ir kitų struktūrinių pertvarkų įstatymų paketas vienareikšmiško vertinimo nesulaukė, kai buvo svarstomas, regis, nelengva bus susitarti ir...
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios 05-27 20:34
Pasiūlius į savaitgalio turistinį maršrutą įtraukti Alytų, ne vienas gūžtelėtų pečiais – ką ten veikti. Tačiau apsilankymas Alytuje tokias išankstines nuostatas sugriauna iki pamatų. Nuo Baltosios...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda