Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Čili Pizza

Viskas dėl skonio
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Ļabai maloniai aptarnauti likom čili picos kavinėje esančioje Žemaitės g. Kasininkė labai maloniai bendrauja ir viską paaiškina. Picos skanios ir gražios.
Šiandien per pietus kartu su drauge atvykome įgyvendinti skanią nuodėmę. Be galo be krašto norėjome suvalgyti po picą! Ir tai padarėme. Jūs tik pažiūrėkite, kokia jngridientų gausa ir koks skanumynas! Picos traškios, bet ne per kietos ir nerealaus skonio! Dideljs ačių Panoramos picų kepėjai už pačias geriausias picas ir padavėjui Jonui už tai, kad jas mums pristatė šiltut šiltutėles! Kitąkart kai norėsime nusižengti savo sveikai mitybai, būtinai sugrįšime čia! Ačiū!

paskutiniu metu dažnai lankausi, labai šaunu, kad dirbate visą parą. Ir rytiniame meniu man patinka patiekalai. Vienas didelis minusas - ČILI PICERIJA, o ČILI prieskonių neturite, net aštraus padažo neturite - vietoj jo siūlo barbekiu.. : (Anksčiau vien dėl jų ateidavau, nes ant stalo stovėdavo stambiai malti čili pipirai, kuriuos visada pasibarstydavau. Tai ar logiška vadintis čili - jei čili neturite?
Malonus padavėjas, žinantis savo darbą, pasiulantys patiekalus, ir tikrai nustebina tos mus, Žirmūnų čili - vardas Ernestas. Linkiu tobulėti toliau!!!!
Apsilankius Kauno autobusu stoties, , TAKE AWAY, , kavinukeje, likau taip ir nesupratus, ar pardavejai-barmenei tas darbas taip nepatinka.Pirma pasisveikinus labaa rytas, negavau atsakymo jokio bet pikta zvilgsni, antra graza isteske tiesiai ant stalo, na gal firma negali sau leisti nupirkti grazai grazinti lekstute.Kava uzsakius prie aparato jis matomai kroves ir kai prastovejau kantriai 5 min nors pardaveja mate, net nepasiule pagalbos.Paklausus gal kas ne taip su tuo aparatu taip sikna atsukus ir nieko neatsake, pakartojus piktai kad as su jumis kalbu tada teike atsisukti ir sako as gi sumustini darau :) Dejuoja kad algos mazos visi, bet per tokias darbuotojas nera noro net uzeiti.

2019.01.10 atvykau į " Čili Pizza" tinklo kavinę adresu, Taikos pr. 28, Klaipėda. Norėjau su draugu pavalgyti ir krepšinio varžybas pažiūrėti sako nerodo Sport 1 kanalo, nors seniau rodydavo. Tai ir išėjome, važiavome kur rodo Sport1 kanalą.
Šiandien labai skaniai pavalgiau dienos pietus čili picoje Nordikoje. Spėjau per pietų pertrauką. Ačiū už gerą ir greitą aptarnavimą.
Sveiki. Lankiausi šiandien Čili picoje Europos prekybos centre. Aptarnavimas puikus, maistas skanus. Padavėjas Jaroslavas aptarnauja maloniai, pasiūlo kai sunku išsirinkti, greitas aptarnavimas. Užsuksime dar ne karta.
Ačiū pamainos vadybinkei Ingai už plačia šypseną. Lojaliai ir greitai reaguoja i situacijas. Iki greito!
Veiksmas vyksta
Savanorių pr.Vingis.
Puikus aptarnavimas, bei maistas Vilniuje Europos prekybos centre Čili picoje. Likome labai patenkinti. Sėkmės darbuose! Apsilankysime dar ne kartą.
Šiandieną lankėmės Čili Picoje Europos prekybos centre. Labai smagiai su kolegomis papietavome, patiko ir maistas ir aptarnavimas, netgi matėme patį merą jei jau net jis lankosi tai matyt neprastas restoranas :) ačiū už gerą nuotaiką ir sočius pietus.
Pietavom šiandien Jeruzalės gatvei cili picerijoje kaip visada su savo šeima. Labai buvom patenkinti aptarnavimu, muzika pagaliau ne ta pati, vaikai žiūrėjo vaizdus su įdomumu, labai malonus padavėjai, labai pakele nuotaika šiandien apsilankymas. Malonu matyti naujametinius keitimus. :)

Prieš porą dienų bivome apsilankę vienoje iš Čili picos picerijų Vilniuje, savanorių prospekte prie Vingio kino teatro ir likome nemaloniai aptarnauti. Mus aptarnavusi mergina ne tai, kad nesugebėjo atlikti savo pareigų, tačiau ir maistą atnešė atšalusį, laikėme galbūt 50 minučių. Draugas buvo užsisakęs burgerį, jo nepaklausė nei dėl garnyro ar padažo, aš sakiausi sriubos ir vištienos kepsnį, kuris mačiau, jog stovėjo po kaitrinėmis lempomis apie 20 minučių ir buvo atneštas atšalęs bei apdžiuvęs. Jūsų darbuotoja galėjo bent jau pranešti, jog maisto reikės laukti, o galiausiai atsiskaičius, nei viena iš 5 merginų, pro kurias praėjome neatsisveikino. Galbūt atidžiau ronkoyes darbuotojus, jog šie neatgrasytų noro lankytis jūsų kavinėje :) Pridedu nefiskalinį kvitą tikėdamasi, jog atsižvelgsite į blogą mūsų patirtį ir išmokysite savo darbuotojus atlikti savo pareigą
Šiandien pietavome Čili picoje Mandarine,
viskas labai patiko, maistas buvo skanus, aptarnavimas malonus ir greitas
Būtinai sugrįšime
Ačiū
suprantu, kad sventinis laikptarpis, labai dziaugiuosi uz barmenes kurios tikrai su sypsena veide turi isklausyti skundus del vireju, cia kalbama apie megos cili pizza. veiksmas vyksta gruodzio 28d 18.30 val. uzsisakom cepelinus spirgai sqlti vienas guzas, na niekis po truputeli istirpsta, laukiam kitu patiekalu, valio atkeliauja hamburgeris kuris turi but be cili ir be morku ir ka... staigmena gaunam visko, niekis laukiam toliau dairomes matom daugiau nepatenkintu zmoniu, girdim daugiau skundu pavyzdziui mesa neiskepta ir pan bulvytes is vaikisko meniu turbut nuo vakar atsalusios ir t.t. manau virejau turetu atsakingiau ziureti i savo darba ir normaliai perskaityti uzsakyma, bet labai didelis dekui barmenems kurios stengesi viska uzglaistyti, saunuoles panos, Aciu
Sveiki.Su šeima lankemes Klaipedos akropolio cili picoje. Likome labai patenkiti aptarnavimu ir maistu. Padaveja buvo labai maloni. Butinai apsilankysime ir dar karta. Sekmes.
Labai fainai praleidome laika :), noriu padekoti uz nuostabu aptarnavima ! Visada taip dirbkit, uzsakyta pica buvo ne skani, o dar skaniau nei skanu, nepakartojama :)
Labai nuvylė šį sykį čili pica take away vilniuje esantis žemaitės gatvėje. Ne pirmą kartą užsisakinėjame iš ten picą ir dar niekada nemačiau, kad tiek mažai mėsos būtų uždėta.
Padaveja net paprasyta neatnese padazo. Maistas atsalo laukiant. Kalbejosi su vaikinais vietoj to kad dirbtu. Nemandagiai bendravo atnesusi maista net nepaklause kam ka paduoti sumete ant stalo i viena kruva, kad galetume uzsisakyti laukeme be proto ilgai. Labai aciu uz nuostabias kaledas cili picoje. !!!
Su seima pietavome Cili picoje PC Mandarinas, norime padekoti padavejai Loretai uz profesionalu aptarnavima ir perduoti virejams dideli aciu, valgem burgerius ir kebabus-superiniai!!!! Viskas laaaabai skanu!
Šiandiena užsukęs į čili pica Europoje per dienos pietūs likau labai patenkintas, darbuotojai sukasi greitai ir kokybiškai, o virtuve palyginus su kitom čili kavinem, tai kitos labai atsilieka su skoniu, o mergina aptarnavusi mane buvo žema juodaplaukė, lygtais pasirodė, kad buvo mokyne, tai irgi galėčiau pagirti, labai gerai susitvarkė su darbu ir aptarnavo nuostabiai, gėrimai buvo atnešti greit ir sriubos nereikėjo laukti ;) dėkui už nuostabius pietus ir iki kito karto !
Panevėžys čili pica prekybos centre Babilonas, padavėja juodais ilgais plaukais, stalas ne nuvalytas, negalejo atnešti maisto, cepelinai stovėjo 15minučiu po lempa, žmonių salei nebuvo daug 4stalai tik, ne palinkėjo net skanaus, maistas buvo atšalęs, su drauge nespėjome pabaigt maisto, padaveja priėjo prie stalo ir iškart paklausė ar mes norim sąskaitos.. mažiau tokių padavėjų, kaip kavine gauna geras apivartas, jei padavėja nei deserto nieko negali pasiūlyti, o tik greičiau išvyti žmonės prašo sąskaitos net nepabaigus valgyt..
Virtuvė galiu tik pagirti, kad greit maistą padaro, tik, kad padaveja nesugeba jo ir atnešti..
Sveiki, teko valgyti PC Europa esančioje čili picoje viskas patiko išskyrus tai kad Siūlyčiau padavėjai Jelenai prieš ieškant darbo pasimokyti geresnių manierų ir bendravimo su klientais. Labai nepatiko, didelis negatyvas :) Jei nemoki dirbti savo darbo - nedirbk.
Labai geras aptarnavimas :) Pamainos vadovas (Lukas) labai maloniai mus aptarnavo. Picos buvo labai karštos, traškios bei skanios :) 10 balų
Noriu informuoti, kad padavėjo vardu Dmitrij, dirbančio Vilniuje, Ateities gatvėje, esančiame restorane elgesys neatitinka aptarnavimo sferos personalui keliamų reikalavimų. Minėtas darbuotojas visiškai negerbia restorano klientų, nepripažįsta padarytų klaidų. Net pakvietus restorano vadovą nepagarbus elgesys nesiliauja.
Po tokio elgesio klientas priverstas jaustis įkaitu iki galės išeiti iš restorano. Beje išėjimas palydimas replikomis girdint kietiems restorano klientams
Šiandien 4 asmenų šeima, buvome čili panoramoje, abstulbome dar to nėra tekę nei girdėti, nei matyti. Vietų nebuvo, padavėjas Lukas pasakė palaukti prie įėjimo, taip ir padarėme. Bet belaukdami pamatėme, kad atsirado gudresnių, užlindo įėję į vidų, ir po minutės kitos buvo pasodinti. Tuomet mes irgi nusprendėme užeiti ir palaukti viduje. Tas pats padavėjas Lukas pasakė, kad lauktume prie durų, paaiškinome, kad taip ir darėme, bet užlindo prieš mus ir tie žmonės jau sėdi. Lukas griežtu tonu pasakė tokia tvarka - turite išeiti. Bandėme argumentuoti, tikrai be jokių ginčų, bet padavėjas Lukas pasakė, - ar man apsaugą iškviesti ar išeisite? Pasijutome, kaip nusikaltėliai šeima su dviem vaikais neatrodėme grėsmingai. Buvo sūnaus gimtadienis, ta proga ir norėjome pasivaišinti kavinėje, bet buvome abstulbinti tokiu pareiškimu grąsinant apsauga vaikų akivaizdoje. Nenorėjome vaikui gadinti šventės, apsisukome ir išėjome, ir negrįžome ir negrįšime niekada, ir draugams pasakysime, kad aplenktų dideliu spinduliu šią įstaigą.
Ruoškitės pasiaiškinti pagal BDAR, iš kur pas jumis mano mobilaus telefono numeris - niekada jums jo nedaviau, tačiau pastarosiomis savaitėmis eina spaminiai SMS.
Skanus maistas, nerealus aptarnavimas, jauki atmosfera kviečianti mus grįžti vėl ir vėl.
Džiugu, jog netgi tokiu laikotarpiu, kai prekybos centrai perpildyti, ir toliau nenuviliate tiek maisto kokybe, tiek šiltu kiekvieno sutikimu ir rūpesčiu klientui.
Ačiū, kad dar liko tokių puikių vietų tiek greitiems pietums išbėgant iš darbo, tiek ilgiems vakarams draugų kompanijoje! Sėkmės darbuose ir gražių artėjančių švenčių visam Panoramos čili kolektyvui !
P.S. Atnaujinti dienos pietūs - super :)

Rimutė K.
Esu pastovi Bigo Cili viesnia, lankausi jau ne pirmus metus ir lankysiuos dar ne vienerius. Visu pirma, maistas greitas i skanus, adekvaciomis kainomis. Visu antra malonus aptarnavimas, kolektyvas draugiskas, orientuotas i svecia i jo poreikius, Malonu sugrizti ten, kur tu ne tesiog eilinis svecias, o ten kur zino ka megsti. P.s. paskutini karta buvau aptarnauta naujos padavejos Justinos, nuosirdi bendraujanti mergina.
Šiandien ryte su šeima lankėmės ČILI Picoje esančioje PC Panorama, tai norėčiau nuo visos šeimynos labai labai visam kolektyvui padėkoti už greitą, efektyvų ir puikų aptarnavimą ir itin skanius pusryčių patiekalus! Būtinai sugrįšime sekantį kartą.
Laba diena, vakar vakarieniavome su šeima jūsų kavinėje PC MADA, maista pateikė labai greitai, mus aptarnavo vaikinas vardu Maksimas, viskas buvo puiku! Daugiau tokiu padavėju jūsų kavinėj!!!
Aciu uz malonu aptarnavima vingio cili merginoms. Aciu uz gera nuotaika bei skanu maista penktadienio vakara. I teatra
nuskubejom sotus bei laimingi. Grysim dar nekarta.
Sveiki, labai gaila, kad taip atsitiko, tačiau be galo nusivyliau mergaitėmis, dirbančiomis Klaipedoje, liepu g. 2 ČILI PICOJE. Pateikiant užsakymą telefonu buvo tiesiog neįmanoma susišnekėti, nes fone buvo girdimas garsus juokas, taip pat ir priimanti užsakymą panelė irgi juokėsi, net nepakartojo mūsų užsakymo, kuris buvo 2 čili sriubytės ir šeimyninė kalifornijos pica. Negana to, atvykus i piceriją - sriuba paruošta (įpilta) tik viena. (Kantriai laukiame, kol įpils antrą sriubą ir tuo tarpu užmetu akį į mūsų kvitą). O kvite nurodyta šeimyninė čempionų pica. Tokią ir iškepė. Likome labai nepatenkinti merginų neatsakingumu, jos net neatsiprašė, tik paklausė “o gal Jums tiks čempionų ir tyliai numykė, jog galime iškepti ir kalifornijos, tik reikes palaukti 15min”. Likom su draugu labai nusivylę susiklosčiusia situacija ir visišku darbuotojų neatsakingumu. Užsakymą pateikėme telefonu - 11.30d, 19:36, na o pačioje picerijoje buvome 15min po užsakymo. Labai tikiuosi sekantį kartą mandagaus ir kokybiško aptarnavimo.
P.S. Nors picos ir norėjome kitos, tačiau čempionų pica iškepta nepriekaištingai, labai išvaizdi, picų kepėjui- komplimentai.
Lankiausi Klaipėdos Akropolio Čili picoje, nepelnytai primirštoje vietoje. Ačiū visam kolektyvui, atradau šią vietą iš naujo! Jauku, aplinka labai švari ir tvarkinga, personalas malonus, paslaugus, maistas labai kokybiškas! Grįšiu dabar čia tikrai dažniau. Sėkmės darbuose :)
Lankemes cili pica europa 2018 11 25 valgeme steika ir makaronus su drauge labai didelis aciu virejai kuri gamino seniai taip skaniai nevalgeme cili picerijoj buvome labai nustebe maistas atrode labai graziai pateiktas ir skaniai padarytas.dabar ateidinesime dazniau.
Susalusieji Forumcinemas
2018-11-27 11:23:14 IP 89.249.82.86
Nerekomenduoju eiti i Forumcinemas Cili, nes ten +18 ziemos metu ir skersvejis. Vaiku aikstele nuostabi, bet joje +15... Visur atsrestauravus traukia skersvejis, nes nuimtos jaukios sienos.
Si savaitgali sveciavomes su vaikais Bigo Cili picoje, ir buvome maloniai nustebe aptarnavimu, kadangi sveciuotis kazkur su mazais 4 ir 5 metu vaikais yra nevisada lengva, buvome pasiruose tesiog pavalgyti picos ir lekti namo, bet musu vaikai eiti namo neskubejo, pamainos vadybinke skyre jiem tikrai nemazai demesio, pasiklaususi ka megsta piesti, parupino jiems
spalvinimo lapu su megstamais herojais, karts nuo karto ateidavo ivertinti ir vaikams tai labai patiko, jie nenorejo eiti namo...O mes su zmona galejome ramiai pasimegauti nuostabia pica... Labai miela ir malonu, ateiti i kavine, kur toks poziuris i svecius.... Sugrysime dar ne karta.
Perkūnkiemio gyventojas
2018-11-23 16:13:58 IP 77.241.196.102
Labai malonu, kad pagaliau ir mūsų rajone turime vietą, kur galima užsukti naktipiečių, kai jau niekas kitas nebedirba. Užsukau į Bigo piceriją naktį ir buvau maloniai nustebintas, jog galėjau užsisakyti ne tik picų ir kebabų, kaip visose visaparinėsė, bet ir pilnavertiškai pavalgyti pirma, antrą ir desertą :)
Ačiū Vilniaus akropolio čili už skanų maistą ir fantastišką aptarnavimą!!! P.S. Gražiai atsinaujinot!
Klientas 2018-11-20 10:24:14
Molas 10:00 atejome atejo aptarnaut 10:22 nors zmoniu nera vaiksto tryse is kampo i kampa. Siaubas lauksim maisto ziuresim toliau
Papildau uzsisakem 2 pusryciu rinkinius angliskus ir paprastus as apelsinu sultis drauge pomidoru. Ir kaip ir kaskart visad kaska pamirsta t.y siuo atveju pomidoru sultis bet jau nebestebina ne kart nebuvo kad kasko nepamirstu ir ta pati padaveja visad
Esu labai pasipiktinusi šia kavinė. Vakar su draugėmis buvome Kauno Akropolyje ir nusprendėme nueiti papietauti į šią kavinę.I kavinę atėjome 13 valanda. Padavėja greitai priimė mūsų užsakymą, bet pirmojo patiekalo - sriubos sulaukiau tik a praėjus pusvalandžiui. Na, o mano draugės dar laukė savo pateikalų. Dar po 17 minučių atnešė man antrą patiekalą, o draugėms pagrindinį patiekalą. Bet buvau tiesiog nusivilusi, Keptos bulvės buvo jau atšalusios, o vištiena taip pat šalta ir labai neskani (ji turbūt net nebuvo kepta grilyje, o tiesiog apvirta). Draugės vištienos suktinukai irgi buvo atšalę ir apsvilę. Niekam nesiskundėm ir nieko nesakėm, nes norėjom pavalgyti ir labai skubėjome. O draugės arbata atėjo tik tada, kai padavėjai priminė, jog ji dar negavo arbatos. Ir dar, pastebėjau viena baisia tendencija, jeigu jau esi studentas ar mokinys, tai gali palaukti ir ilgiau... Pavyzdžiui, savo pirmojo patiekalo sulaukiau tik po 30 minučių, bet vyresni žmonės (juos aptarnavo ta pati pardavėja) kurie atėjo vėliau nei mes, savo patiekalų sulaukė žymiai anksčiau, nei mes.... Aš puikiai suprantu, jog reikia užleisti pirmenybę vyresniems... Bet juk mes nesame antrarūšiai žmonės?
Aptarnavimas vertas nulio laukiau 20 minuciu picos, visi esantys prie stalo suvalge savo patiekalus as likau be nieko. Reikejo ieskoti padavejos kad issiaiskinti kur dingo maistas priejus paaiskejo kad ji net nebuvo uzsakiusi. Ja imuse man jos nenorint ir liepe uz tai susimoketi... ir turejau laukti kol ja pagamins, kad galeciau tai issinesti nors jos nenorejau daugiau.gavau sriuba kurios net negalejau valgyti akivaisdziai matosi kad buvo sildyta mikrobangineje net prikepe prie sonu sriuba uzsitraukusi plevele..
Jurgita 2018-11-11 18:46:32
Labai geras aptarnavimas vakar Čili PC Europoje, nepaisant to kad restoranas buvo pilnutėlis personalas sukosi kaip bitutės. Aptarnavo padavėjas vaikinas, didžiausi jam linkėjimai, maistas kaip visada - be priekaištų
Labai dėkoju jums už gerą atsiliepimą lauksim grįštant!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Pica, kurią gavau Europos Čili yra verta instagramo! Ir vaizdas ir skonis yra tobuli. Ačiū! WOW!!
Per šį savaitgalį su šeima lankėmės PC Panorama ir papietauti nutarėme Čili picerijoje. Vyko renginys ir buvo galybės žmonių, bet aptarnauti buvome greitai ir labai maloniai. Vaikai liko ypač sužavėti picomis, kurios gyvai geriau atrodė negu paveiksliukuose ir buvo labai skanios. Nenusivylėme ir desertu. Ačiū Čili kolektyvui už skanų maistą, greitą aptarnavimą ir maloniai praleistą laiką, linkime ir toliau taip darbuotis. Vaikai jau tą patį vakarą klausė kada vėl eisime valgyti picų į Čili :)
Lankausi, Bigo Cili jau N metu, gyvenu salia, ir nei karto nenusivyliau, visada greita ir skanu, be priekaistu. Eilini karta sventeme vaiko gimtadieni, ir norime padekoti visam personaluj uz silta priemima, skanu maista ir gera nuotaika.
Sveiki, labai norėčiau pagirti "Nordiko" čili picos kolektyvą. Labai greitas ir malonus aptarnavimas. O picos pačios geriausios. Didelis ačiū.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų
Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų 01-16 19:48
Pernai tvarkant Gedimino kalną archeologai aptiko įdomių radinių iš įvairių istorinių laikotarpių.
Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje
Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje 01-16 18:21
Du metus Lietuvoje veikianti užsienio startuolių pritraukimo programa "Startup Visa" sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Praėjusiais metais norą dalyvauti programoje ir vystyti verslą Lietuvoje...
Keičiasi "Novaturo" vadovas
Keičiasi "Novaturo" vadovas 01-16 18:20
Kelionių operatoriaus "Novaturas" vadovas Linas Aldonis palieka bendrovę, jį keičia Audronė Keinytė.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%