Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Maloniai nustebinta
2021-04-09 12:21:57 IP 28mcvg6l
O aš norėčiau pagirti Čili picerijas, bent jau Vilniaus Žirmūnų ir Mados (kitur nebandėm). Kurį laiką buvau nevalgius Čilyje, nes buvo pasidarę neskanu, atsirado daug daugiau pasirinkimo, daug daugiau tinklinių ir netinklinių picerijų.

Bet kažkada čia nusprendėm, kad šiek tiek jau tampa per brangu tos visos "aukšto lygio" picerijos. Taip, skanu, bet tikrai brangu: susimokėt 40 EUR už tris vidutinio dydžio picas.

Ir nusprendėme duoti dar vieną šansą Čiliakui. Ir buvome maloniai nustebinti! Kokybė tikrai pagerėjo, palyginti su tuo, kad buvo prieš pora metų. Plūtelė gražiai apskrudus, traški. Pačios picos skaniai susivalgo ir karštos, ir šaltos. Nešlapma, netampa guminės.

Vienu žodžiu, grįžome atgal į Čiliaką :) Kartais valgom ir kitas picas, nes tikrai bent jau Vilniuje yra labai gerų, aukšto lygio picerijų. Bet kai norisi šiek tiek sutaupyti, bet vistiek gauti labai skanią picą, Čili - mūsų pasirinkimas!
Sveiki. Nepirma karta užsisakome iš Čili picerijos picas i namus. Viskas gerai būdavo. O šiandien užsisakėme na net neimanoma valgyti neskanu neiškepusi. APMAUDU...NUSIVYLĖME!
Nu atsiprašau....bet užsisakėme maistą į namus barščių skonis nerealus viena druska, cepelinai tas pats, jautienos sriuba košė, net nuo šaukšto nenukrenta
Uzsidare karantinui.. ka dabar reikes valgyti? Liudna, kad tik apie save galvoja....
Inga 2020-11-05 19:08:01
Apsilankėme Klaipėdoje, akropolio Čili picoje. Atnešė čili sriubos su picos paplotėliais. Pamatęs kitas padavėjas, kad mūsu stalo padavėja neatnešė mums tinkamu bandeliu, paaiškino musu stalo padavejai, kad jos priklauso. Ji pradėjo su juo ginčytis. Tuomet tas padavejas mums atneše tas bandeles. Užsisake buvome ir picu. Jos iskeptos buvo per max trumpa laika, kai atnese net sūris nebuvo taip gerai issilydes kaip sakykim turetu buti issilydes. Pica visa gumine valgyt neimanoma. Padazas indukuose is kokiu lenku parveztas (nes nera nei lietuviskos sudeties nei angliskos). Tas padazas kaio grynas majonezas. Ir negana to ant irankiu radom musu stalo padavejos plauka. Nu sorry slykstu
Laba diena, Inga,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad teko nusivilti. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat norėtume maloniai priminti, kad savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Eve 2020-10-25 17:37:05
Sėdžiu ir matau kaip kavinės darbuotoja katik išnešus šiukšles į lauką, grįžta ir su tom pačiom pirštinėm pradeda gaminti pica.
Veiksmas vyksta sausio 13-osios picerijoje.
Skanaus valgantiems SICILIEČIŲ PICĄ
Laba diena, Eve,

Dėkojame, kad pasidalinote savo pastebėjimu. Jūsų atsiliepimas yra perduotas mūsų franšizės partneriams, kuriems priklauso šis restoranas. Taip pat norėtume maloniai priminti, kad savo pastebėjimus, pasiūlymus ir kitus atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

UAB "Čili pica"
Veiksmas vyksta sausio 13-osios picerijoje.
Skanaus valgantiems SICILIEČIŲ PICĄ
Laura 2020-10-19 12:33:24
Pietavau žirmūnų 2 g. Vilniuje, čili picoje mane aptarnavo Justina. Labai patiko jos aptarnavimo kokybė, maloni ir mylinti savo darbą.
Laba diena, Laura,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą. Esame laimingi, kad likote patenkinta apsilankymu pas mus.
Iki kitų kartų!

Ina 2020-10-18 14:30:31
Užsisakinėjome išsinešimui, kebobo komplektą su vištiena bei fanta ir tiesiog kebabą su vištiena. Gavus savo užsakymą, kebabai abu buvo šalti.. labai nisivyleme, juk mokame už šilta bei kokybiška maistą. Jei padaro per 10-15min tai kam sakyti kad ateiti po pusvalandžio?
2020.10.18 ČILI pica vingis veiksmas vyko maždaug apie 15:00
Laba diena, Ina,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą ir apgailestaujame, kad maistą pasiėmėte šaltą. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pasiūlymus, pastebėjimus ir nuomones visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

2020.10.18 ČILI pica vingis veiksmas vyko maždaug apie 15:00
Čili pica 2020-10-16 14:56:39
Laba diena, Karina,

Dėkojame už Jūsų paliktą atsiliepimą ir norime nuoširdžiai atsiprašyti, kad tenka nusivilti. Būtume dėkingi, jei patikslintumėte, kuriame mūsų taške lankėtės. Tai, kaip ir kitus savo pastebėjimus, atsiliepimus ir pasiūlymus, maloniai kviečiame padaryti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Lankiausi Madoje
Karina 2020-10-12 12:30:45
Jau ne pirmą mėnesį lankausi kavinėje pietauti, nes dirbu šalia. Jau nebeturiu jėgu:
1. Kas antrą kartą yra supainiojami patiekalai. Pvz šiandien - užsisakiau blynelius su vištiena gavau koldūnus su grybais (nors jų nepernešu niekaip).
2. Užsisakau pvz čili sriubą ar pan - nepabarsto sūrio;
ir visokie tokie atvejai. Aš viską suprantu kai suklysta 1 nu gerai 2 kartus, bet tai vyksta reguliariai. Niekada nebesilankysiu šioje įstaigoje taip pat savo draugų ratą būtinai perspėsiu.
Laba diena, Karina,

Tonas 2020-10-03 09:41:03
Nustebinot. Ryte niekas nedirba, o jus dirbat. Skaniai pavalgiau, atsigeriau, bet ypac patiko gera nauja muzika, toliau taip!
Sveiki, Tomai,

Labai džiagiamės ir dėkojame už Jūsų atsiliepimą! Taip pat maloniai primename, kad savo atsiliepimus, pastebėjimus ir pasiūlymus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu
Labai lauksime sugrįžtant!

Indre 2020-09-29 14:12:17
Nežinau kas negerai su jūsų kavinė ar jus gaminat žmonėms ar šunims vakar užsisakiau dienos pietūs balandelius kopūsto neįmanoma įkąsti kietas garnyras agurkas gabalais papjaustytas sriuba tik vanduo ir kelios daržovės plaukioja gal jūsų vyrejos nueina pasimokinti kaip kitur gamina ar į kokius kursus daugiau niekada ne grysiu
Laba diena, Indre,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą. Mums labai apmaudu, kad teko nusivilti apsilankymu. Maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

2. Užsisakau pvz čili sriubą ar pan - nepabarsto sūrio;
Nepaminejau, kad aptarnavimas irgi lb geras, madoje laisves pr.
Nepaminėjau kad tai Megoj jūsų kavinė kuri taip baisiai gamina
Alex 2020-09-16 17:30:03
Siaures miestelije sedejau kokias 30 minuciu, padavejos vaiksto tarpusavi kalbasi bet nei laba diena nei meniu nenesa. Labai gerai ziurit i savo klientus net vemt vercia. Bjauru net daros pas jus vaikstiot nes su kiekvienu kartu tik blogeja kokibe aptarnavimo arba isvis jo nesulauki.
Laba diena, Alex,

Dėkojame Jums už pasidalintą atsiliepimą. Mums labai gaila, kad teko nusivilti apsilankymu mūsų restorane. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susieks. Taip pat norėtume maloniai priminti, kad visus savo atsiliepimus, pastebėjimus ir pasiūlymus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Aleksandras Oneško 2020-09-15 20:58:54
Norite sugadinti savo nuotaiką? Tuomet drąsiai galite žengti į Chilli pizza Didžioji g.5.
Kuom ypatinga ši vieta?
1. Aptarnavimo lygis prilygsta pigiausios stoties Čeburėkines. Nors gal ten biški aukštesnis jis bus.
2. Padavėjai-nekūlturingi, ypač naujokas Matas. Saskaitos laukėme geru 20 minučių. (Nors salė tušti ir dirba 2 padavėjai).Toliau įvyko toks dialogas:
P- Ar aš galiu jums atnešti viena saskaita?
-Ne.
P-Kodėl? (Šis klausimas tai išvis pražūdė)
- Nes mes mokame atskirai.
P- Tai aš nežinau ką jus valgėte.
- O tai paklausti negalite?
Tuomet paklause ar turime chilli kortėle, atskakėme jog turime. (Apsisuka, pasako: -Palaukite... ir kažkur išeina)
Po 10 min grįžta, atneša saskaitą, sako kad perbraukė savo kortelę ir siūlo ją mums nemokamai. Kam? Toks klausimas kilo ir mums, tačiau jokio atsakymo nesulaukėme.
Atsiskaitant grynais, būkite pasiruošė grąžą gauti metalu. Iš 20€ popierinių, liko 13€ metalinių.
P.S. Čempionų pica gavome nedakepusia ir šalta.
P.P.S Slaptą pirkėja tikrai neatlaikytumete.
!!!Nerekomenduoju šios vietos, kur žiūri dirėktore-neaišku. Aklas žmogus pasirinktų geresnį personalą.
Laba diena, Aleksandrai,

Dėkojame Jums už Jūsų paliktą atsiliepimą. Nuoširdžiai apgailestaujame, kad atsidūrėte tokioje situacijoje. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat norėtume maloniai priminti, kad savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

julius jarmuška 2020-09-11 23:19:19
Kolkas praėjo 20min dar iki siol neatnese meniu įdomu kada atnes? Laukiu pries kasa... gal siandien sulauksiu. Ugmerges g
Laba diena, Juliau,

Labai apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Aleksandras Oneško
2020-09-15 20:58:54 IP 2ju3ku2l
Kuom ypatinga ši vieta?
P- Ar aš galiu jums atnešti viena saskaita?
-Ne.
P-Kodėl? (Šis klausimas tai išvis pražūdė)
- Nes mes mokame atskirai.
P- Tai aš nežinau ką jus valgėte.
- O tai paklausti negalite?
P.S. Čempionų pica gavome nedakepusia ir šalta.
P.P.S Slaptą pirkėja tikrai neatlaikytumete.
julius jarmuška
2020-09-11 23:19:19 IP 2i24vacd
Natalija 2020-09-10 13:38:55
Sveiki. Teko apsilankyti šiandien Jūsų Čili Žirmūnų gatvė 2. Aptarnavimas super, aptarnavo mane mergaitė vardu Karolina. Maloni, draugiška, iš karto pasiūlė gėrimų. Maistas.... užsakiau trinta pievagrybių sriubą su pėlėsinių sūrių, vandens, kavos ir cezario salotų. Sriuba buvo su 1 gabaliukų sūrių ir plauku ar kažkas panašaus į raudona siūlą, rimtai? Karolina man pakeitė sriubą, atsiprašė (bet ji nekalta, už virtuvė turi raudonoti vargšė mergaitė!) Bet vėl gi, gavau naują sriuba su vėl 1gabaliukų sūrio... o paplotėliai virto mažais gabalais likusios tešlos... salotos, wooow, su Cezario padažų? Gavau su majonezu, o ne su ančiuviais. Nes jai rašoma kad cezario padažas, tai ir turi būti cezario... vėl gi, vargšė Karolina buvo raudona, man atnešė kitas salotas kurias užsakiau ir anuliavo cezarį. Palikau arbatos Karolinai, ji viskas kas man sukėlė šypsena. Pasikartosiu, aptarnavimas - puikus! Šaunuolė Karolina.
Laba diena, Natalija,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą. Mums labai gaila, kad apsilankymas pas mus nuvylė. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pasiūlymus, pastebėjimus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Zana 2020-09-06 20:47:37
Juokingos porcijos. Apkepele iš vištienos 3 gabaliukų ir bulvių 3 gabaliukų. Kaina 5, 8 evro. Tokia įmonė niekada ne bankrutuos už mūsų pinigus.
Laba diena, Zana,

Labai apgailestaujame, kad teko nusivilti apsilankymu pas mus. Būtume dėkingi, jeigu patikslintumėte, kuriame mūsų taške lankėtės. Tai, kaip ir visus kitus savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus kviečiame palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Mantas 2020-08-30 21:54:22
Šiandiena mūsų staliuką 8 žmones aptarnavo padavėja Monika, viskas aukščiausiam lygyje!!!
Laba diena, Mantai,

Ačiū Jums už paliktą atsiliepimą. Dėkojame, kad lankotės ir visada laukiame sugrįžtančių!

UAB "Čili pica"
Kodėl ši įstaiga dar ne bankrutavo, iš kur jūs gaunate pinigų? Ar jūs remia kitų įmonių pinigais?
Helena Jankute 2020-08-25 21:06:14
Užsisakiau lašišos, buvo atnestas saltas, tiek to pašildė,. Padavejas buvo pamirses atnesti padaza, atnešė ir tą, bet dėje bevalgant radau plauką, draugo mėsainis buvo taipogi šaltas ir dėje plėšytos vištienos vos rado ir dar free bulvytės buvo dugne su neaiškiu padažu raudonų, jei ten padažas... Nuėjus į virtuve pasiteirauti kaip jie taip dirba, kitokio atsakymo negavau kaip tik užsidėti kauke, nors darbuotojai patys buvo be kaukiu, tai ką beužsisakėm buvo visiškai neprofesionalu ir ne higienišką. Klaipedos pc molo cili picerija.
Laba diena, Helena,

Nuoširdžiai apgailestaujame, kad teko taip nusivilti apsilankymu pas mus. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Lymantas 2020-08-24 21:57:19
Sweiki apsilankiau čili picoj akropoli su šeima tad labai mus maloniai aptarnavo Padavėja Vardu Monika pasiūlė priedus prie picos vaikams pasiūlė kokteilius tad labai esam su šeima patenkinti Monikos aptarnavimu
Laba diena, Lymantai,

Dėkojame Jums už Jūsų paliktą atsiliepimą ir labai džiaugiamės, kad palikote mūsų restoraną su gerais įspūdžiais! Iki kitų kartų!

UAB "Čili pica"
Sveiki! Dar neteko matyti tokios “4 Metų laikų picos”. Už ką buvo mokėti pinigai??? Pasityčiojimas
Noriu labai širdingai padekot kabutese už nuostabu 50 m papietavima simboliškai švente buvo sugadi ta juoda saskaita atnešta svetima užsakymai sumaišyti administratore tik po poros val apsižiūrejo kad dar darbuotoja nesagebejo už maista kad neataiskairyta kortele buvo neaptarnautaDAR IR TAPAU VAgim del jusu darbuoju aplaidumo šiandien turejau važiuoti vešt pinigus kas mano papildoma laika ir kelione apmokes ryt mokeščių inspekcija kreipsios
Žana 2020-08-18 13:12:37
Šiandien buvom su šeima akropolio čili picą, labai skanei papietavom ir malonei buvome nustebinti padavėjos Galios darbu
Laba diena, Žana,

Mums labai džiugu, kad esate patenkinta apsilankymu pas mus! Lauksime sugrįžtant!

Teresė 2020-08-13 22:46:00
...Gaila, kad šiose "Čili pica" prasti virėjų apsisukimai prie darbo stalo.Niekas nesikeičia, nei praėjusiais metais, (laukėm picos valanda-ir ta buvo šalta.)Ir šiandien nuėję tas pats, laukėm 40 min.kol nepriėjome paklausti kada bus padarytą, o jie net nebuvo pradėję gaminti,.Labai gaila, esam labai nusivylę,.Daugiau į šią vietą Klaipėdoje, Molo PC.neisime, apetitas buvo sugadintas.....
Laba diena, Terese,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą. Nuoširdžiai apgailestaujame, kad Jums ir Jūsų mamai teko nusivilti. Šis atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus, pasiūlymus ir atsiliepimus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Arturas 2020-08-13 14:14:51
Visiska tragedija. Sedi pusvalandi - niekas net neprieina. Tada pats pasiimi meniu ir duodi pastaba trims beziovaujantiems padavejams bei isgirsti "pakviesime padaveja". Po dar 15 min lsukimo - JOKIOS REAKCIJOS. Jei nemokat valdyti staliuko aptarnavimo esant kruvai laisvu padaveju, reiktu si versla perduoti tai ismanantiems. Arba pasirupinti, kad isigije francize tinkamai ir aptarnautu, kitaip tokiu kaip mes, nesulaukiusiu padavejo valanda laiko, atsistojusiu ir isejusiu bei prisiekusiu visiems laikams pamirsti sio tinklo istaigas (konkreciai - Palanga, buvusi sachmatine) bus vis daugiau ir daugiau...
Laba diena, Artūrai,

Mums nuoširdžiai gaila, kad teko nusivilti apsilankymu pas mus. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus ir pasiūlymus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Evelina Stašauskaitė 2020-08-12 21:15:18
Jau valandą laukiam aptarnavimo, niekas nepriima užsakymo. Klausėme padavėjo, sakė ateis kitas.
Laba diena, Evelina,

Ačiū Jums, kad informuojate mus apie nesklandumus restorane. Nuoširdžiai apgailestaujame, kad teko nusivilti. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris greitu metu su Jumis susisieks. Taip pat maloniai primename, kad visus savo pastebėjimus ir pasiūlymus visada galite palikti mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

UAB "Čili pica"
Sveiki, parašysiu apie Šventojoje dirbantį jaunuolį. Jūsų įstaigoje. Nekalbant apie maistą, o apie Jūsų darbuotoją. Paprašius sąskaitos, vaikinukas paklausė ar turime nuolaidų kortelę, aišku mes ją įdavėme. Na ir jis išejo. Po kažkurio laiko parnešė sąskaitą ir mūsų kortele ir pridūrė, kad neišėjo pritaikyti nuolaidos, tai už produktus sumokėti gavome pilną kainą. Bet kas keista tai vaikinas nebuvo atėjęs perspėti dėl kortelės o mes tai ir kitą turėjome. Tai taip išeina, kad klientų nereikia įspėti nei pasiklausti gal kita kortelė bus. O kas keisčiausia tai aš prieš savaitę Mažeikiuose buvau ir puikiai kortelė veikė. Žodžiu labai pasipiktinusi buvau, kad jokio įspėjimo negavome, net pasiteiravimo dėl kitos turėjimo, bet dar ir pilną kainą sumokėti.
Evelina Stašauskaitė
2020-08-12 21:15:18 IP 2ju3l4rn
Virgina Karčiauskytė 2020-08-08 22:51:01
Atėjom su vaiku pavalgyti 08mėn.08d. 22.30 min.Atsisėdom prie laisvo staliuko kuris buvo nešvarus ir nenurinktas.Padavėjai nepriėjo per 10min net nurinkti sto.Meniu ieškojom patys.Paprašėm nurinkti stalą niekas nereagavo.Po kiek laiko dar kartą paprašėm.Bet vietpj to atėjp ir pasakė, kad eitume lauk nes nežada aptarnauti ir būsim laimingesni jei išeisim.
Laba diena, Virgina,

Dėkojame Jums už paliktą atsiliepimą, taip pat labai apgailestaujame, kad teko nusivilti apsilankymu. Jūsų atsiliepimas yra perduotas restorano vadovui, kuris su Jumis greitu metu susisieks. Taip pat maloniai primename, kad Jūsų atsiliepimų, pastebėjimų ir pasiūlymų visada laukiame mūsų svetainėje https://www.cili.lt/atsiliepimai arba el. paštu info@cili.eu

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

"Facebook" atsakas "Clubhouse": leis klausytis tinklalaidžių ir garso įrašų
"Facebook" atsakas "Clubhouse": leis klausytis tinklalaidžių ir garso įrašų 04-20 14:15
Didžiausias pasaulio socialinis tinklas "Facebook" planuoja įdiegti naujų funkcijų, kurios leis vartotojams rengti garso konferencijas ir tinklalaides, taip pat jas apmokestinti. Taip bendrovė...
Nacionalinės koncertų salės Vilniuje statybos nukeliamos į 2023 m.
Nacionalinės koncertų salės Vilniuje statybos nukeliamos į 2023 m. 04-20 14:06
Vilniaus Nacionalinės koncertų salės ant Tauro kalno projektui pabrangus beveik 23 mln. Eur ir užtrukus jos projektavimui, Vyriausybė kol kas atsisako suplanuotų lėšų objekto statyboms.
Medikai neįleisti į kalėjimo ligoninę, kur gydomas A. Navalnas
Medikai neįleisti į kalėjimo ligoninę, kur gydomas A. Navalnas 04-20 13:57
Kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno medikų komanda, įskaitant jo asmeninę gydytoją, antradienį nebuvo įleista į pataisos koloniją, kur opozicijos politikas gydomas kalėjimo ligoninėje.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

eBay 63,79 -1,76%