Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čia Market, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Čia Market

Atsiliepimai apie Čia Market, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Čia Market, UAB

Klaipedoj, mogiliovo rajone, parduotuvei "Cia" jau ne pirma karta nusipirkau surugusias salotas namines, afigenai pinigai i ora !!! Nieko nekada nera kuo reikia nusipirkt, darzoves supuvusios !!! Ir t.t
Cia parduotuveje pirkome salotas su krabu lazdelemis, skonis buvo lig ten buvo prideta daug acto, nunesus atgal i parduotuve pardaveja sake kad cia toks receptas ir kad mes ne pirmi atnesam atgal, bet pinigus grazino, keiskit recepta arba pardavinekit sviezias salotas
Tauragėj bažnyčių gatvėje esanti parduotuvė ČIA MARKET darbo laikas iki 21h, tačiau atėjus 20:50 atsitrenki į uždarytas duris ir matai, kad išjungtos šviesos, pasirodo parduotuvė jau nebedirba, nors turėtų užsisaryti tik po 10 minučių, kaip suprast??? Ir čia ne pirmas kartas.. Ankščiau darbo laikas buvo iki 22h, tačiau atėjus prieš 22h net 15 min randi uždarytą parduotuvę ir ten nei jokios gyvos dvasios nematyti. Tai arba trumpinkit laiką arba tegul darbuotojos uždaro kada reikia, o ne kada nori
Telšių čia marketas priima į darbą tik savus, nuėjus į pokalbį personalo atstovas papasakoja, o tik savus nes daug vagysčių.Norėčiau atkreipti dėmesį dukterinės įmonės vadovės, ar taip yra mokami administracijos darbuotojai, ar jie pakankamai turi patirties, ar taip pat atėje iš "savų".
Ne karta atejus y taurages gedimino gatve 27.cia market parduotuve pastovei kainos uzdetos pigesnes o ymusamos didesnes.paklausus kaip suprasti..pastovei sakoma nespejom pakeisti..kaip galima nespet pakeist kai ateini kasko nusipirkt pries parduotuves uzdaryma.
Nesuprantu isvis kodel tauragej visu parduotuviu kainos skirtingos
Vergoves piramide
kodel jurbarko rajono cia markete neprema atgal taros? uz tara nuskaiciuoja o atgal nepreima ? kas per nesamone cia???????????
Kokybiški produktai, bet labai brangūs Vilniuje. Na, įmonė vis dėlto savo darbuotojais turėtų rūpintis deramiau.
Neverta ten darbintis, dirbi kaip arklys po 13 val, už kurias tau nesumoka. Tikra vergija. Lai visos bankrutuoja. Sukčiu irštva.
Vietinis gyventojas.
2018-04-25 11:37:55 IP 188.69.195.222
Šilutės raj., Traksėdžiai "Čia market" parduotuvė. Nuolat kažkoks bardakas. Vedėja (sprendžiant pagal prisegtą kortelę Aurelija) nuolat susiraukusi. Ir jau kuris laikas netyla kalbos apie iš darbo išeinančias 3!!! kasininkes vienu metu. Domėkitės kas ten negerai su ta vedėja.
Šiauliai..parduotuvė adresu Lyros 13. Atėjau apsiprekinti šiandien 12.30 val. Prie mėsos produktų nesudėtos kainos!!! Paklausus, kodėl nėra kainoženklių-pradėjo žodžiu sakyti netikslias kainas (konkrečiai prekei: tai 3.89, tai 3.69), o kainavo 3, 39... Tada pradėjo jų ieškoti, bet surasti nesisekė, vis nerado. Antrą kartą paklausus kainos-pradėjo pykti, nervuotis ir sakyti, kad katik prekes atvežė ir jos nesuspėja. Nors tuo metu antroji pardavėja plepėjo su atėjusia kolege. Kainų pardavėja taip ir nesurado, tada abi pradėjo mane ižeidinėti, kad nieko nesuprantu, kad jos nespėja. Pirkėjų parduotuvėje nebuvo nei vieno. Ir toliau buvo ieškoma kainų, pralaukiau apie 10 min.bet veltui....Tada vėl paprašiau parduoti prekę, pasvėrė ir su įvairiausiais palydimaisiais žodžiais iš pardavėjų pusės-palikau šią prekybos vietą. Mano nuomone, daugiau čia lankytis nebenorėsiu, dėl nepagarbos savo pirkėjams!!!!
Kiek teko apsipirkineti sventiniu metu pati geriausia maloniausia cia parduotuve yra Druskininkuose veisieju gatveje prekiu asortimentas didelis aptarnavimas greitas ir malonus islydi su sypsena ir malonei.visalaika malonu sugysti.
Geriausia parde musu rojone. Ir tokiu daugiau.
Nenukasti sniegai
Cia market, ten market
2018-02-03 09:28:59 IP 84.46.241.218
Darbuotoja 2017-06-12 21:36:52
Teko "garbė" dirbti šioje parduotuvėjė Kalvarijų g., kol nepripaišė skolos po 500eu ir daugiau už inventorizacijos trūkumus. Dabar žmonės net minimumo negauna, valdžia nebežino iš ko nuskaičiuot pripaišo visokiausias sutartis, kad darbuotojai būtų už viską atsakingi ir galėtų paskutinį centą išskaičiuot..
Būkite atsargus, nesiūlyčiau eiti į tokią įmonę, jau geriau darbo biržą.
Tiesa, Telsiuose tas pats, buchalteres sugeba uz trukumus po 3 kartus nuskaiciuoti tuos pacius pinigus. Prekes sistemoje suvedineja automatiskai, bet su klaidom, po to pardavejas durnina.... ATSARGIAI. a*******i, s*****i, ar parasciausiai nemoka dirbti. Paskirstimus is ofiso daro, kad pacios premijas gautu, o pardavejos turi parduoti per prievarta, kitaip prekes suges... ir nurasyti reikes, o uz nurasymus neglosto....
Cia market "Gerbeja"
2018-02-03 09:24:41 IP 84.46.241.218
UAB čia market 2017-09-06 13:18:42
Iskur jūs traukiat tokias nesąmones, dirbau ir esu labai patenkinta, ir atsiskaito laiko, ir premijas skiria, dabar išėjau y dekretą, ir po atostogų grysiu, y jokias maksimas ar norfas, vat ten tai yra ir žmonių pasityčiojimas ir jokio skatinimo jaunam žmogui.
:), malonu girdeti, turbut mergaite esate is tu zmoniu, kuri nera maciusi normaliu darbo salygu ir nera gavusi normalaus atlyginimo - o ne minimumo + kelis skatikus vadinamus premija. Kai suzinosite gyvenime, jog darbas gali buti ivertintas normaliai ir uz darba nereikalaujanti mokslu daktaro isilavinimo galima uzdirbti 100Euru per dina kalbesite kitaip. Patikekite vaikas auga, islaidos dideja...Cia market jums net 700-800 euru niekada nemokes, o ka bekalbeti apie normalu atlyginima.... Atsibuskit, nebijokite reikalauti tai kas jums priklauso, uz virsvalandzius turi moketi dvigubai.... jei visi netylesite tai ir valdziai neliks ka bedaryti, teks moketi tai ka zmogus uzdirba. Isvada - butu Cia market taip gerai pardavejos nesikeistu taip daznai.... o tos kurios dirba labai ilgai.... ka as galiu pasakyti.. taip ir gyvens toliau Cia markete nematydamos kitos gyvenimo prasmes, nes uz tuos grasius sau ir savo seimai nieko negales duoti, iskyrus isgyvenima, o Zmoniems reikia ne isgyvenomo, o oraus gyvenimo..... Sekmes. Jei ka linkejimai SUPER VADYBININKUI Albertui - jam labai gerai sekasi vaizduoti, kad kazka dirba....
S. Krasausko g. 1 esanti parduotuvė privačiame "Kalvų Slėnio" namų rajone yra išties fantastiška. Kasdien ateini į parduotuvę, pasiklausia kaip sekasi, pagiria išvaizdą, pasiūlo (nes jau pažįsta) prekių, kurios būtų vertos dėmesio. Domisi tavimi, ir yra nuoširdi labai kompanija. Ypatingai norėčiau padėkoti p. Jolantai už jos atsidavimą darbui ir visuomet gerą nuotaiką, kuri užpildo ir mane kai lekiu iki stotelės. :) Liuks komanda, linkiu Jums sėkmės ir išlikti tokiais draugiškais ir pozytiviais visuomet!
MAZEIKIUOSE ESANCIAME CIA PARDUOTUVEJE NIEKO NETURI EJAU PIRKTI DEGTUKU, ELEKTROS LEMPUTES, KIAUSINIU, DUONOS, BANDELIU, SPRAITO IR NERA TU PREKIU NOREJAU KITUS DAR GERIMUS PASIZIURETI NERA LENTYNOJ TAI KAIP SUPRAST? LABAI NUSIVYLIAU SIA PARDUOTUVE PREKIU NERA TAI TEGU UZSAKO TRIEM SAVAITEM I PRIEKI PVZ GERIMU PARDAVEJOIS MIEGA ZIURI PIKTAI KA PIRKSI....NU VIRSUNE
Niekam neidomu 2016-10-04 17:44:59
Apie kokia pagarba klientu jus dar kalbate, kad i Cia marketa normalus zmones neina dirbti - visi baidosi kaip raupsu, o normalius zmones patys vadovai tiesiai sviesiai pasakius privercia iseiti is darbo sukurdami nenormalias darbo salygas, tai yra nemokedami normaliai uz perdirbtas valandas, nesuteikdami pietu pertrauku ir dar atskaitydami neteisingai uz trukumus.... asr cia normali visu parduotuviu praktika, norite pagarbos pirkejui, pirma atkreipkite i darbuotojus demesi... ir tada pardavimu daugiau bus... viskas atsipirks.
Telšiuose Žemaitės g 26 esančioje parduotuvėje Čia Market amžina betvarkė. Ką benusipirksi iš vitrinos viskas nevalgoma... Pinigai veltui.. Eilinį kartą.
Būkite atsargus, nesiūlyčiau eiti į tokią įmonę, jau geriau darbo biržą.
Naikupes g. Klaipedoj tik ir apgaudineja zmones ne tik pastovei nusuka graza jai nepasiskaiciuoji, bet ir uzsikele kainas ant populeriu prekiu kures keicia kiekviena diena. Tos pardavejos gerai ten papildomai pasipelno
Skelbime teigiama mad alga nuo 400 I rankas. O pokalbio metu jau ant popieriaus tie 400. It grafiko nepasako labai nekonkretus
Keista, kad šio tinklo parduotuvėje dar kaip gūdžiame sovietmetyje - nė vienoje normalioje parduotuvėje, netyčia sudaužius stiklainį nereikia už jį sumokėti. O gal savininkai išskaičiuoja nuostolius iš darbuotojų, todėl šie nuskaičiuoja iš nelaimėlių, užkliūvančių už piramidėmis siauruose praėjimuose sustatytų stiklainių??? Gerbiami savininkai - nesismulkinkite taip - nemanau, kad pelnai tokie maži :)
Siauliuose "Cia Market" vadovai "Mieli"bukit malonus apmokykit savo darbuotojus normaliai dirbti betkokioje srityje, ir nesiteisinkite, kad neturite laiko, nes naujas darbuotojas nekaltas, kad jam ilgiau tenka ieskoti prekes kodo ar atejas kita diena i darba nebuna susipazines su prekiu akcijomis ir visokiomis kitomis nuolaidomis, visa tai turetu pasirupinti aukstesnio rango darbuotojai, o ne vargses kasininkes kurios viska turi isklausyti kiekvienam neitikusiam pirkejui, tai prisiimkit daugiau darbuotoju ir viska suspesit, reikia atsizvelgti ir i paprasta darbuotoja, kolektyve turi buti vieninga darna as kaip pirkeja apsipirkdama sioje parduotuveje to neizvelgiau nei VIENO KARTO tai gal aukstesniam vadovu personalui reiketu pasitobulinti etikos ir draugiskumo kursus nes kaip jus elgiates su savo darbuotojais, taip darbuotojai elgiasi su mumis pirkejais, nes viso ko pavizdys, tai esate jus, aciu, kad perskaitete.
Kovo 25d. apsilankęs ČIA parduotuvėje, kuri yra Vilniuje Kalvarijų g.206, stovėdamas eilėje, pamačiau, kaip apsaugos darbuotojas įžuliai elgiasi su pirkėju, kuris net nebuvo spėjęs susimokėti už prekes. Paskui jį nusivedė į apsaugos postą iš kurio girdėjosi tik riksmai ir trankimai, vos po kelių sekundžių žmogus išbėgęs iš apsaugos posto šaukėsi pagalbos. Kaip galima norėti eiti į tokią parduotuvę, jeigu apsauga trankosi, už saldainio ar riešuto paragavimą. Tokius darbuotojus reiktu išmokyti elgesio taisykliu dirbant su žmonėmis, ir nesvarbu ar tas žmogus kažką pavogė ar paragavo. APSAUGA NETURI TEISĖS ŽMONIŲ DAUŽYTI, TUO LABIAU JEIGU ŽMOGUS TURI TEISĘ PRIEŠ PIRKDAMAS PARAGAUTI!!!!!! Išmokykit savo darbuotojus elgesio taisykliu ir tik tada išleiskit dirbti su žmonėmis.
Telsiu rajone soduose klevo bordakas pardavejos kol aptarnauja nerasi ko reikia niekada
SVEIKI, KIEK MACIAU DARBININKAI NERA TOKIE LNKSNSMI KAI KAI BUDAVODAVO ANKSCIAU, VISI NIURUS KASKO BIJO, NES MACIAU TOKIA ATEJUS KASKOKIA VEDEJA KURI NIEKO NESUPRANTA!!!!!

ACIU...

HARIS
Buvau tik vienoje sios imones parduotuveje Kaune, Siaures pr. Pasibaisetinas aptarnavimas. Prieini prie kasos o pardavejai tyli siknas uzrauke.... Akcijos juokingos, kokia 10 per visa parduotuve ir tai toms kurios neperkamos prekes visai. O karta nusipirkus svariamo sulauzyto sakocio tai vos neapsivemiau. Jautesi senumo skonis. Pasibaiges galiojimas tai tokiu budu bandyta prakisti preke.. Fu geda siai imonei ir neatsakingams savininkams!!! Linkiu bankrutuot. Dirbat ne klientui o sau. Tai butu mano paskutine parduotuve i kuria noreciau eiti.
Žana 2016-07-01 23:55:33
Atsidariusi nauja parduotuve CIA Siauliuose, Gvazdiku tako gatveje..baisus pardaveju aptarnavimas, jokios pagarbos klientui, visos akcijos isgalvotos, saleje rasoma, kad UTENOS TRIKOTAZUI taikoma -40% nuolaida, atejus i kasa jokia nuolaida netaikoma, kam klaidinti pirkejus? O jau pardaveju darbas supykde galutinai, graza svaisto, pirkimo kvitu nepateikia, jokio mandagumo..uz kasos aparatu sedi vaikai katik baige mokykla. o gal ir net nebaige.
Šiauliuose Gvazdikų tako parduotuvėje pirkome pyragą, likome "SUŽAVĖTI "džiūves perdžiūves, žuvies kvapo pritraukęs, galiojimas padibaigęs-kada net nespėju!Sugrįžus į parduotuvę vyr
kasininkės neatsirado tai palikau pyragėlį pardavėjom vaišintis, kad žinotų kokį MĖŠLĄ pardavinėja!GĖDA !Ir dat naujai atsidarę :)
2016-06-29 parduotuvėje, esančioje Akademijos mstl., Kauno r., nėra normalių maistinių bulvių. Yra tik šviežių bulviukų, kokius ūkinnkai naudoja kaulių pašarui. O jų kaina gana didelė - 0, 69 Eur/kg.Siūlome neužsiakinėti ir nepiiminėti iš tiekėjų nekokybiškų produktų.
Atkreipiame dėmesį į netinkamą, nepalankią UAB ir pirkėjams, kainodarą Jūsų tinklo parduotuvėje Akademijos mstl. Kauno r.. Pilėnų g.9-13. Pavyzdžiui, šiandien, 2016-06-26 apgedusių bananų kaina nurodyta 1, 44 Eur.Jie turėtų būti nukainoti (pvz., iki 1 Eur), kaip daroma kitose Kauno parduotuvėse.
Blogas aptarnavimas Panevezyje, Nemuno g.Reikia laukti prie informacijos 15-20 min.
Laba diena. Panevėžyje, Nemuno 29 nerealiai didelės prekių kainos. Net ketvirtadieniais, kai kainos 10% pigesnės, negu įprasta, jos vis tiek viršija kitų prekybos centrų kainas. Pirkėjai jau persikrausto į kitus prekybos centrus. Ir teisingai daro!
Labas.
Yra pastatytas sode klevas užgirių k.Telšių r.ČIA kioskas ir jame jau savaitė negalima atsiskaityti kortele. Ar ilgai dar tęsis ši betvarkė.
Laukiu atsakymo.
Ačiu.
laba diena turiu nusiskundimu apie jusu parduotuve panevezyje nemuno gatveje.Bukit geri suziurekit kainas na negi taip sunku, kainos visiskai neatitinka kasoje. O pardavejos labai jau nekulturingos...... gerai parduotuve salia bet.......
Aš apie Jūsų parduotuvę Kaune, Birželio 23 os g. 1. Kitur gal kitaip, bet nuo pirmo apsilankimo, kai negalėjau sulaukti maišelio svogūnams susidėti, maždaug "Maryte" atnešk, o "Marytė" neskubėjo, pasirodo nežino kur jų ieškoti, pralaukiau ir išėjau.
Tariau sau ne, daugiau čia manęs nebus.

Parduotuvė arti namų, pabandžiau dar kartą. Na kai kasininkė ne pirkėjus aptarnavo, o su savo kolege aptarė joms rūpimus klausimus, tiek to, palaukiau. Ir vėl tariau sau, niekada čia negrįšiu.

O va šiandien prireikė druskos kasdieninės. Ir ką - tik "Akmeninė" dviejų rūšių. Tai arba eiti į Maximą, arba iš kaimynės skolintis.
Didesnio pasityčiojomo iš pirkėjo turbūt negali būti, manau, kiekvienoje kaimo parduotuvėje jau ko ko, o DRUSKOS tikrai yra.
Todėl visiems draugams ir pažįstamiems sakau: tik venkit to UAB Čia Market. Gaila, bet tokia realybė.
Kliente 2016-02-29 19:53:21
Siandien apsipirkinejau Druskininku mieste Cia Market parduotuveje Ateities mikrorajone ir likau labai nusivylusi nes kiekvienu kartu lieku apgauta kainomis. Jeigu preke parduodama su 30% nuolaida tai manau ir turetu buti su nuolaida o ne pilna kaina. Taip pat stenduose parasytos vienos kainos o kai sumoki pamatai cekyje kad sumokejai zymiai daugiau. Tokie zmoniu apgaudinejimai tik atbaidys klientus. Ir as nevienintele kliente kuri pastebejo kad sumoka uz preke zymiai daugiau negu parasyta buna.
NUSIVYLIAU LABAI IR NEREKOMENDUOCIAU NIEKAM TADA TOKIOS PARDUOTUVES!!!!
O tai kam skirti ekranai prie kasų su rodomomis kainomis kai mušama prekė? Nedažlibinat, kad mokat daugiau nei parašyta?? Lengviau pasakyt iškart, kad nenorit nes per brangu ar po to antrą kart iš namų atėjus? :D
NUSIVYLIAU LABAI IR NEREKOMENDUOCIAU NIEKAM TADA TOKIOS PARDUOTUVES!!!!
Laba diena. siandiena apsipirkinejau su seima "Cia" parduotuveje esancioje Kauo m. Birzelio 23-iosios g. likau suzavetas viskuom tiek darbuotoju darbstumu tiek elgesiu su pirkejais. Visi su sypsenom, pasikrove energija ir net nezinau ar busiu teisus bet manau uz tai reik dekot parduotuves valdziai. kasininkes atlieka savo darba kuo puikiausiai sveikinasi su sypsena palinki geros dienos. minusas gal tik toks kad nedidelis prekiu pasirinkimas, bet ko reikia viska randi. Aciu "Cia" parduotuves kolektyvui. Tikrai nekarta dar sugrysim apsipirkt
Labas vakaras,

Siandiena su kolege apsilankeme Kauno m. Birzelio 23-iosios g. 1 parduotuveje "Cia" ir likome stipriai nesuzavetos. Pirmiausiai: dirbantis personalas tikriausiai nera nieko girdeja apie savokas "KOKYBE", "ORIENTACIJA I PIRKEJA IR JO POREIKIUS" bei "MANDAGUMAS". Toje parduotuveje lankantis ne pirma karta pastoviai nebuna elementariu maiseliu i kuriuos galetume susideti surelius, o paprasius kasininkes papildyti, jos tiesiog atsako "AHA", tai kas cia per personalas klausimas kyla tada. Apie svara tose patalpose taip pat nera ka kalbeti...taip pat ir apie esanti atmosferoje kabancia smarve...
Sveiki, siandiena buvau Mogiliovo g. 12 Klaipedoj, "CIA" parduotuveje. Pirkau ryte du mesainius, pasakiau, kad sildysiuos namie, parejus namo neziuredama i juos pasisildziau, bet supratau, kad verta ziureti, nes siandien 20015.08.07 vakare ejo i tapacia parduotuve "CIA" mano mociute ir nusipirko tapati mesaini, o tai mesainis buvo su pelesiu! Pasislykstejom visi!
Lankiausi parduotuveje easncia Vilniuje, sausio 13-osios g., jau ne pirmas kartas, kai pastebejau pardaveja Lilija kalbancia telefonu, bet viena karta mano kantrybe isseko, nejaugi pirkejai turi buti priversti laukti kol ji issiplepes, kur pagarba pirkejui? neva bendrauja su buhalterija?! tuo metu nebuvo jokios lenteles kad yra pietu pertrauka ar kazkas panasaus.Kitas atvejis su pietu pertraukom, uzrasas``15min pietu pertrauka``, bet deja teko laukti ilgiau.
Laba diena, praeitą savaitgalį su drauge praleidome nuostabiame kurorte - Druskininkuose. Bevaikštinėdamos užsukom į mielą, mažą bei kompaktišką parduotuvėlę "Čia Market", esančią gatvių sankryžoje, berods Veisiejų g. 1. Parduotuvėje patiko švara, prekių išdėstymas bei pasirinkimas. Mūsų pirktas sūris "Džiugas" tikrai buvo skanus, kitos išsirinktos prekės bei gėrimai irgi buvo kokybiški. Visų galiojimai geri, nei vienas produktas nebuvo blogas.Pardavėjos paslaugios bei mandagios, pasitiko su šypsena bei išlydėjo su šypsena atsisveikindamos.Tikrai malonu užeiti į tokią mielą parduotuvę kaip ši. Ne tik į Druskininkus bet ir į šią parduotuvę, dėl aptarnavimo ir prekių kokybės, dar būtinai užsuksime.
nusiunciau sunu i parduotuve nupirkti grietines, tai i indeli 0.5kg prikrove 0.76kg, viskas bega pro sonus, maiselis vien grietine..baisu.parduotuve esanti telsiuose vilniaus gatveje.jau ten kelinta karta turejau nemalonumu.
Laba diena. Norėtumėme, kad Kalėdom užsakytumėte saldainių marianne cand su šokoladu ir mėtom (maišeliais) AČIŪ VILNIUS
Sveiki. Turiu nusiskundima Alytaus "Cia" parduotuvei Jazminu g. 26. Pergales saldainiu dezutes kaina (akcijine, akcija galioja 2014-10-10 - 2014-10-11 (siandien spalio 11), nurodyta 12, 99 litu. O kasoje sumokejau 19, 99 litu, nes "taip ismuse kasa". Paprasiau pardavejos skambinti vadybininkei, bet ji atsisake, nes sestadienis. Tubut dau pirkeju tokiu budu yra apmulkinti, jei nepasitikrina cekio. Dabar rasau pretenzija "Cia" parduotuvej, kad grazintu skirtuma.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga"
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga" 05-19 10:40
Pirmą Baltijos šalyse "& Other Stories" 740 kv.m. ploto parduotuvę šį rudenį Švedijos drabužių prekybininkė H&M atidarys PC "Galleria Riga" Rygoje.
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą 05-19 09:39
Valstybės įmonė Registrų centras artimiausiu metu atnaujins Gyventojų registrą, kuriame kaupiama svarbiausia informacija apie kiekvieną Lietuvoje gyvenantį žmogų.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%