Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čia Market, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Čia Market

Atsiliepimai apie Čia Market, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Čia Market, UAB

2020.05.31, kiek žinau, dar galioja reikalavimas nešioti kaukes parduotuvėse.Parduotuvėje Čia Market Architektų g.11, Vilniuje, už manęs atsistojo moteris be kaukės. Pardavėjos paklausiau, ar aptarnaujami pirkėjai be kaukių, buvau apšaukta moters, kuri buvo be kaukės. Parduotuvėje noriu jaustis saugi, manau, kad tvarką turi palaikyti parduotuvės personalas.
Informacijos pilnas internetas ir televizija, kaip elgtis karantino metu parduotuvėje, reikia būti debilu, kad nežinoti
Tauragėje, Tauru kaime. Pardavėja vardu Jolita su klientais bendrauja kaip žvėris. Nesiskaito su zmones visai. O jei dar isgeriantis Zmogus tai isvis Baisu.
2020-03-07 Miško g. 3, Tauragė. Buvau į parduotuvę įleista, susirinkau prekes ir tada labai nemandagiai pardavėja pasakė kad be medicininės kaukės ji manes neaptarnaus nes yra toks įsakymas direktoriaus bet ji jo nesugebėjo man pateikti, ir liepė pasisiūti kaukę. Tai mano įspūdis toks, kad po parduotuvę gali vaikščioti visi kas nori ir kaip nori, bet aptarnaujami tik pardavėjaj patinkantys klientai. Nes man įeinant į parduotuvę iš jos išėjo žmogus neturintis kaukės, bet su pirkiniais.
Tokių nemalonių pardavėjų kuo mažiau.
As naikupes gatves gyventoja pritariu ponios Romos skundui del betvarkes parduotuveje, ant duru nera jokiu informaciniu skelbimu kaip zmonem elgtis parduotuveje. Kitose parduotuvese prikabinta bent po tris lapus, kad parduotuveje turi buti ne daugiau dvieju zmoniu, kad pensijinio amziaus zmones turi eiti tik is ryto, deveti apsaugines kaukes ir pirstines. Nebuti parduotuveje daugiau kaip 15 minuciu. Ateje pirkejai praleidzia daugiau laiko nei butina apsipirkti, pilna zmoniu, nereguliuojamas zmoniu srautas. Viena dirbanti pardaveja suprantu negali visko sureguliuoti.

Prasau siuo karantino laikotarpiu imtis priemoniu ir sureguliuoti zmoniu apsipirkimo grafikus bei srautus.
p.s.kad bedroje eilėje yra dar ir Perlo terminalas, tad ta viena pardavėja dar ir mokesčius priima.Kol ji priima mokesčius, eilė darosi dar ilgesnė.Siaubas!Betvarkė ir tiek!Kur randasi direktorius?Slepiasi?
norėčiau parašyti apie parduotuvę Naikupės gtv, Klaipėda.Aš po darbo, kur man patogiau, šį bacilų periodą.einu apsipirkti į šią mažą parduotuvėlę.Dieną nemačiau, bet vakare-siaubas.Pilna visada žmonių!Pensininkai, vaikai, šnapso mėgėjai ir t.t.pilna salė.Atstumo nesilaiko, puse be kaukių.Lai pasiuntas visi, kas nesilaiko karantino!Bet gaila tų pardavėjų, kurios dirba tik po vieną.Viena stovi prie kasos, viena pildo lentynas ir šaldytuvus.Kaip negėda Jums, kad tokiu sunkiu laikotarpiu išnaudojate vieną pardavėją.Jos nebegali būti malonios ir švelnios pirkėjams!Kur matyta, kad salėje dirbtų tik per savo pamainas tik po vieną pardavėją!Yra daugiau šešėlinių istorijų apie šią parduotuvę.
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Esu pasipiktinusi CIA MARKET parduotuve esancia Lygumu g Telsiuose.
pardaveja (Renata) yra be galo nemandagi ! gyvenu salia parduotuves todel kas diena uzeinu, pieno, cigareciu ir panasiu produktu. Jau senai norejau palikti atsiliepima, bet vis laikiausi. Bet siandien pardaveja matyt isvis pasijuto dievaite ir nusprende, kad net mandagus klientas nenusipelne jos elementaraus mandagumo.
todel pradesiu pasakoti :
Sioje parduotuveje pastoviai tvyro neimanoma smarvė, gal menesi atgal uzejusi nesusilaikiau ir pasakiau pardavejai (Renatai), kad parduotuveje kvapas labai prastas i ka ji man atsove, - ŽINAU !!!!
Na, ok.... zino tai zino.... bet patikekit kvapas toks baisus kad uzejus cigareciu norisi uz nosies susiimti, jau nekalbu apie maisto produktu pirktima. po tokio kvapelio noro pirkti maista tikrai negali buti.
isejau is parduotuves ir sau pozityviai nusiteikus pamasciau, kad galbut kazkokia kanalizacijos problema (nors kvapas tai tikrai ne kanalizacijos, o prarugusio vandens ar dar kokio velnio) o pardaveja matyt tesiog be nuotaikos - juk buna visiems.

Tada pastebejau kad dirbant kitai pamainai baisaus kvapo nera. todel tikrai negali but patalpos, ar kanalizacijos problema.

Na o siandien buvo visko virsune !!!! uzejau kaip visada maloniai pasisveikinau ir supratau kad tuoj apsivemsiu, nes parduotuveje tvanku ir smyrda kazkokia dveseliena ! ir tuo tarpu pardaveja kilnojo skudureli kuriuo vale vitrina..... o jetau !!!!! tada ir suvokiau kas tas kvapas, vitrinos valomos kazkokiu prarugusiu, supuvusiu skuduru !!!!! mes is tokiu lentynu maista perkam ? kaip tokia pardaveja gali dirbti su maistu ? jei ji nesuvokia kad skudurai praruge tai gal ir ranku plaut nemoka ?
ponia pardaveja matyt pamate mano suraukta nosi todel nusprende parodyt savo neissiauklejima ! paprasiau cigareciu o ji pareiske, kad negali parduoti nes nepasieks cigareciu vitrinos ! (vitrina pakankamai aukstai), bet juk as cigaretes perku ten kasdiena ir iki siol visada jas gaudavau. gana to net nepasake atsiprasau nepasiekiu, o tiesiog atreze kad neparduos nes jos aukstai ! rimtai ? cia aptarnavimas toks ? tai gal nuimkite ta vitrina isvis jei ponia Renata nenori vargintis ir is jos padavineti prekes ? Esu sokiruota sios pardavejos elgesiu.

KLAUSIMAS - ar valdzia nesilanko savo parduotuvese ir nejaucia tos smarves apie kuria kalba visi aplinkiniai gyventojai besilankantys parduotuveje ? lankausi metus laiko ir situacija nesikeicia, ar nei vienas vadovas nera uzsukes per metus laiko ? ar vadovam tas kvapas yra normalus ? (idomu ka pasakytu maisto veterinarijos tarnyba) ar pardaveja gali sau leisti elgtis su klientu taip lyg buciau atejus i jos namus kai ji manes nelauke ? ir kodel viena kasininke sugeba ta maza patalpele islaikyt tvarkinga ir be smarves o pas kita uzeiti neimanoma nes nosis rieciasi ?
Neįtikėtinas akiplėšiškumas. Plungės Čia parduotuvėje Vaišvilos g. vakar vakare užėjo paauglys sūnus pasižvalgyti, nes laukė, kol parsivešiu po būrelio. Užsipuolė pardavėja. Paklausė" pirksi ką"? Sūnui atsakius neigiamai, sako "Eik lauk".
pirkau prekes ir paklausiau pardavejos kitos uzeidama atgal i praduotve i cia market klaipedoje naikupes gatveje apie dione sicilijos pistaciju ledus ju kaina ;paklausiau mandagei ir ramei : ar tik sita rusis yra be akcijos ; sita pardave nieko neatsake bet ta kuri mane aptarnavo ji isiverze ir pasake provokuojanciai : 5 kazkur eurai ir ten yra kaina !!! (netoliarantiskai provuokuojanciai iszuliai atkirto nemandagiai ; vos ne skambejo : tik greiciau ding is parduotuves ?!!!). tada atsakiau mandagiai ir ramiai: as tik paklausti norejau.ir ta kita pardaveja nieko neatsake tik liktelejo galva kad yra butent tokia kaina - 5 kazkkur eurai. (nes kitu dione 500ml/400g kaina yra mazesne su akcija 2, 99 eurai..
klausimas: ar taip klabama su pirkejais ?
Siandien apsipirkinejau Kretingos cia market parduotuveja topoliu akligatvis 9 Kretinga, nuejus prie kasos ir atsiskaicius banko kortele buvau informuota jog pinigeliu nenuskaite nes mant kasininkei neatsidare stalcius, tad atsiskaityma pakartojau. Gryzusi namo internetineme banke pastebejau jog nuskaiciuoti pinigai du kartus, nusprendziau grysti i parduotuve ir paklausti kas gi nutiko, nuvaziavus buvau sokiruota pardavejai papasakojau kas nutiko ji pradejo su kolege kvatoti ir rezia man, grazins tau tuos pinigus ko cia vazineji ir ko is vis nori, na sakau as su tokia situacija nesu buvusi susidurusi kaip man elgtis ir pan. pardaveja man atreze jog joms nesvarbu ir neidomu cia banko problemos nenori tai ir neapsipirkinek cia vaziuok i maxima...
Grižau iš darbo geros nuotaikos, užėjau į ČIa market apsipirkti ir sugadino nuotaiką visam vakarui.Paprašė parodyti rankinę, suprantu kad turi tokią teisę, parodžiau., bet kodėl stovint prie 2 kasų, prie žmonių įžeidinėti, kad, mums kilo toks įtarimas.Tie žmonės į mane žiūri ir galvoja, kad v***s.Kas už tai manęs atsiprašys, jie mano rajone gyvena ir mato mane, ką turi pagalvoti.Be to dar pardavėja paklausė kokias salotas perku, ar rukola, ten į sudėtį įeina, sakau taip, bet nežiūrėjo kodo ir įmušė 1, 12eur brangiau.Ar jūs dar norėtumėte ateiti po to apsipirkti į Čia market parduotuvę?
Mogiliovo gatveje esancioje CIA parduotuveje dirba surugusiu veidu Estrela, kuri viska daro be zodziu, net nepasako pirkejui kiek jam moketi, taip pat kiek grazos ji atiduoda. Gal sis darbas ne jai?
Laba diena esu pasipiktinęs Klaipėdos r. Endriejavo mstl. ČIA parduotuve, nes pastoviai neveikia perlo terminalas, už tarą imami pinigai o norint grąžinti tarą ji ne priimama.
Laba diena.Šiandien 14 val.lankiausi Skuodo parduotuvėje "Čia market"Tiesiog gėda buvo klausytis.Prie prekystalio savo prekes dėlioja tik vienas pirkėjas, kita pardavėja stebi per langą situaciją gatvėje, nes priešais įvyko avarija.Įeina senjoras, žmogelis prašo, kad nori priduoti depozitą.Paradavėja už prekystalio pareiškia, kad neturi laiko..Gerb., vadovai, senai jau vyrauja skuodiškių nuomenė, kad nesinori lankytis jūsų parduotuvėje.Pardavėjų nemandagu stebisi tikrai ne aš viena.
Labai nemaloni parduotuves vedėja Telšiuose klevo soduose čia market parduotuvėje. Jokios ten tvarkos sugedę produktai prie kasos nesvarbu žuvis ir mėsa į viena +kokie dar sūrėliai varškės.
Vienoje iš tinklo parduotuvių Kaune, nukainotų prekių skyriuje nuo duonos gaminių pakuočių nuimamos galiojimo datos. Pardavinėti prekę kurios galiojimas baigiasi pirkimo arba sekančią dieną yra normalu ir sveikintina, tačiau sąmoningai nuo pirkėjo slėpti šią informaciją ne itin etiška.
Varenos Cia parduotuve pardavineja surugusias krabu lazdeliu salotas, reiktu pasidometi san inspekcijai
Kaune, Studentų g. Jau nepirmą kartą skiriasi kainos nuo kainos ant prekės ir čekyje.
Klaipedoj, mogiliovo rajone, parduotuvei "Cia" jau ne pirma karta nusipirkau surugusias salotas namines, afigenai pinigai i ora !!! Nieko nekada nera kuo reikia nusipirkt, darzoves supuvusios !!! Ir t.t
Cia parduotuveje pirkome salotas su krabu lazdelemis, skonis buvo lig ten buvo prideta daug acto, nunesus atgal i parduotuve pardaveja sake kad cia toks receptas ir kad mes ne pirmi atnesam atgal, bet pinigus grazino, keiskit recepta arba pardavinekit sviezias salotas
Tauragėj bažnyčių gatvėje esanti parduotuvė ČIA MARKET darbo laikas iki 21h, tačiau atėjus 20:50 atsitrenki į uždarytas duris ir matai, kad išjungtos šviesos, pasirodo parduotuvė jau nebedirba, nors turėtų užsisaryti tik po 10 minučių, kaip suprast??? Ir čia ne pirmas kartas.. Ankščiau darbo laikas buvo iki 22h, tačiau atėjus prieš 22h net 15 min randi uždarytą parduotuvę ir ten nei jokios gyvos dvasios nematyti. Tai arba trumpinkit laiką arba tegul darbuotojos uždaro kada reikia, o ne kada nori
Telšių čia marketas priima į darbą tik savus, nuėjus į pokalbį personalo atstovas papasakoja, o tik savus nes daug vagysčių.Norėčiau atkreipti dėmesį dukterinės įmonės vadovės, ar taip yra mokami administracijos darbuotojai, ar jie pakankamai turi patirties, ar taip pat atėje iš "savų".
Ne karta atejus y taurages gedimino gatve 27.cia market parduotuve pastovei kainos uzdetos pigesnes o ymusamos didesnes.paklausus kaip suprasti..pastovei sakoma nespejom pakeisti..kaip galima nespet pakeist kai ateini kasko nusipirkt pries parduotuves uzdaryma.
Nesuprantu isvis kodel tauragej visu parduotuviu kainos skirtingos
Vergoves piramide
kodel jurbarko rajono cia markete neprema atgal taros? uz tara nuskaiciuoja o atgal nepreima ? kas per nesamone cia???????????
Kokybiški produktai, bet labai brangūs Vilniuje. Na, įmonė vis dėlto savo darbuotojais turėtų rūpintis deramiau.
Neverta ten darbintis, dirbi kaip arklys po 13 val, už kurias tau nesumoka. Tikra vergija. Lai visos bankrutuoja. Sukčiu irštva.
Vietinis gyventojas.
2018-04-25 11:37:55 IP 5f4sobem
Šilutės raj., Traksėdžiai "Čia market" parduotuvė. Nuolat kažkoks bardakas. Vedėja (sprendžiant pagal prisegtą kortelę Aurelija) nuolat susiraukusi. Ir jau kuris laikas netyla kalbos apie iš darbo išeinančias 3!!! kasininkes vienu metu. Domėkitės kas ten negerai su ta vedėja.
Šiauliai..parduotuvė adresu Lyros 13. Atėjau apsiprekinti šiandien 12.30 val. Prie mėsos produktų nesudėtos kainos!!! Paklausus, kodėl nėra kainoženklių-pradėjo žodžiu sakyti netikslias kainas (konkrečiai prekei: tai 3.89, tai 3.69), o kainavo 3, 39... Tada pradėjo jų ieškoti, bet surasti nesisekė, vis nerado. Antrą kartą paklausus kainos-pradėjo pykti, nervuotis ir sakyti, kad katik prekes atvežė ir jos nesuspėja. Nors tuo metu antroji pardavėja plepėjo su atėjusia kolege. Kainų pardavėja taip ir nesurado, tada abi pradėjo mane ižeidinėti, kad nieko nesuprantu, kad jos nespėja. Pirkėjų parduotuvėje nebuvo nei vieno. Ir toliau buvo ieškoma kainų, pralaukiau apie 10 min.bet veltui....Tada vėl paprašiau parduoti prekę, pasvėrė ir su įvairiausiais palydimaisiais žodžiais iš pardavėjų pusės-palikau šią prekybos vietą. Mano nuomone, daugiau čia lankytis nebenorėsiu, dėl nepagarbos savo pirkėjams!!!!
Kiek teko apsipirkineti sventiniu metu pati geriausia maloniausia cia parduotuve yra Druskininkuose veisieju gatveje prekiu asortimentas didelis aptarnavimas greitas ir malonus islydi su sypsena ir malonei.visalaika malonu sugysti.
Geriausia parde musu rojone. Ir tokiu daugiau.
Nenukasti sniegai
Cia market, ten market
2018-02-03 09:28:59 IP 2e8onne2
Darbuotoja 2017-06-12 21:36:52
Teko "garbė" dirbti šioje parduotuvėjė Kalvarijų g., kol nepripaišė skolos po 500eu ir daugiau už inventorizacijos trūkumus. Dabar žmonės net minimumo negauna, valdžia nebežino iš ko nuskaičiuot pripaišo visokiausias sutartis, kad darbuotojai būtų už viską atsakingi ir galėtų paskutinį centą išskaičiuot..
Būkite atsargus, nesiūlyčiau eiti į tokią įmonę, jau geriau darbo biržą.
Tiesa, Telsiuose tas pats, buchalteres sugeba uz trukumus po 3 kartus nuskaiciuoti tuos pacius pinigus. Prekes sistemoje suvedineja automatiskai, bet su klaidom, po to pardavejas durnina.... ATSARGIAI. a*******i, s*****i, ar parasciausiai nemoka dirbti. Paskirstimus is ofiso daro, kad pacios premijas gautu, o pardavejos turi parduoti per prievarta, kitaip prekes suges... ir nurasyti reikes, o uz nurasymus neglosto....
Cia market "Gerbeja"
2018-02-03 09:24:41 IP 2e8onne2
UAB čia market 2017-09-06 13:18:42
Iskur jūs traukiat tokias nesąmones, dirbau ir esu labai patenkinta, ir atsiskaito laiko, ir premijas skiria, dabar išėjau y dekretą, ir po atostogų grysiu, y jokias maksimas ar norfas, vat ten tai yra ir žmonių pasityčiojimas ir jokio skatinimo jaunam žmogui.
:), malonu girdeti, turbut mergaite esate is tu zmoniu, kuri nera maciusi normaliu darbo salygu ir nera gavusi normalaus atlyginimo - o ne minimumo + kelis skatikus vadinamus premija. Kai suzinosite gyvenime, jog darbas gali buti ivertintas normaliai ir uz darba nereikalaujanti mokslu daktaro isilavinimo galima uzdirbti 100Euru per dina kalbesite kitaip. Patikekite vaikas auga, islaidos dideja...Cia market jums net 700-800 euru niekada nemokes, o ka bekalbeti apie normalu atlyginima.... Atsibuskit, nebijokite reikalauti tai kas jums priklauso, uz virsvalandzius turi moketi dvigubai.... jei visi netylesite tai ir valdziai neliks ka bedaryti, teks moketi tai ka zmogus uzdirba. Isvada - butu Cia market taip gerai pardavejos nesikeistu taip daznai.... o tos kurios dirba labai ilgai.... ka as galiu pasakyti.. taip ir gyvens toliau Cia markete nematydamos kitos gyvenimo prasmes, nes uz tuos grasius sau ir savo seimai nieko negales duoti, iskyrus isgyvenima, o Zmoniems reikia ne isgyvenomo, o oraus gyvenimo..... Sekmes. Jei ka linkejimai SUPER VADYBININKUI Albertui - jam labai gerai sekasi vaizduoti, kad kazka dirba....
S. Krasausko g. 1 esanti parduotuvė privačiame "Kalvų Slėnio" namų rajone yra išties fantastiška. Kasdien ateini į parduotuvę, pasiklausia kaip sekasi, pagiria išvaizdą, pasiūlo (nes jau pažįsta) prekių, kurios būtų vertos dėmesio. Domisi tavimi, ir yra nuoširdi labai kompanija. Ypatingai norėčiau padėkoti p. Jolantai už jos atsidavimą darbui ir visuomet gerą nuotaiką, kuri užpildo ir mane kai lekiu iki stotelės. :) Liuks komanda, linkiu Jums sėkmės ir išlikti tokiais draugiškais ir pozytiviais visuomet!
MAZEIKIUOSE ESANCIAME CIA PARDUOTUVEJE NIEKO NETURI EJAU PIRKTI DEGTUKU, ELEKTROS LEMPUTES, KIAUSINIU, DUONOS, BANDELIU, SPRAITO IR NERA TU PREKIU NOREJAU KITUS DAR GERIMUS PASIZIURETI NERA LENTYNOJ TAI KAIP SUPRAST? LABAI NUSIVYLIAU SIA PARDUOTUVE PREKIU NERA TAI TEGU UZSAKO TRIEM SAVAITEM I PRIEKI PVZ GERIMU PARDAVEJOIS MIEGA ZIURI PIKTAI KA PIRKSI....NU VIRSUNE
Niekam neidomu 2016-10-04 17:44:59
Apie kokia pagarba klientu jus dar kalbate, kad i Cia marketa normalus zmones neina dirbti - visi baidosi kaip raupsu, o normalius zmones patys vadovai tiesiai sviesiai pasakius privercia iseiti is darbo sukurdami nenormalias darbo salygas, tai yra nemokedami normaliai uz perdirbtas valandas, nesuteikdami pietu pertrauku ir dar atskaitydami neteisingai uz trukumus.... asr cia normali visu parduotuviu praktika, norite pagarbos pirkejui, pirma atkreipkite i darbuotojus demesi... ir tada pardavimu daugiau bus... viskas atsipirks.
Telšiuose Žemaitės g 26 esančioje parduotuvėje Čia Market amžina betvarkė. Ką benusipirksi iš vitrinos viskas nevalgoma... Pinigai veltui.. Eilinį kartą.
Būkite atsargus, nesiūlyčiau eiti į tokią įmonę, jau geriau darbo biržą.
Naikupes g. Klaipedoj tik ir apgaudineja zmones ne tik pastovei nusuka graza jai nepasiskaiciuoji, bet ir uzsikele kainas ant populeriu prekiu kures keicia kiekviena diena. Tos pardavejos gerai ten papildomai pasipelno
Skelbime teigiama mad alga nuo 400 I rankas. O pokalbio metu jau ant popieriaus tie 400. It grafiko nepasako labai nekonkretus
Keista, kad šio tinklo parduotuvėje dar kaip gūdžiame sovietmetyje - nė vienoje normalioje parduotuvėje, netyčia sudaužius stiklainį nereikia už jį sumokėti. O gal savininkai išskaičiuoja nuostolius iš darbuotojų, todėl šie nuskaičiuoja iš nelaimėlių, užkliūvančių už piramidėmis siauruose praėjimuose sustatytų stiklainių??? Gerbiami savininkai - nesismulkinkite taip - nemanau, kad pelnai tokie maži :)
Siauliuose "Cia Market" vadovai "Mieli"bukit malonus apmokykit savo darbuotojus normaliai dirbti betkokioje srityje, ir nesiteisinkite, kad neturite laiko, nes naujas darbuotojas nekaltas, kad jam ilgiau tenka ieskoti prekes kodo ar atejas kita diena i darba nebuna susipazines su prekiu akcijomis ir visokiomis kitomis nuolaidomis, visa tai turetu pasirupinti aukstesnio rango darbuotojai, o ne vargses kasininkes kurios viska turi isklausyti kiekvienam neitikusiam pirkejui, tai prisiimkit daugiau darbuotoju ir viska suspesit, reikia atsizvelgti ir i paprasta darbuotoja, kolektyve turi buti vieninga darna as kaip pirkeja apsipirkdama sioje parduotuveje to neizvelgiau nei VIENO KARTO tai gal aukstesniam vadovu personalui reiketu pasitobulinti etikos ir draugiskumo kursus nes kaip jus elgiates su savo darbuotojais, taip darbuotojai elgiasi su mumis pirkejais, nes viso ko pavizdys, tai esate jus, aciu, kad perskaitete.
Kovo 25d. apsilankęs ČIA parduotuvėje, kuri yra Vilniuje Kalvarijų g.206, stovėdamas eilėje, pamačiau, kaip apsaugos darbuotojas įžuliai elgiasi su pirkėju, kuris net nebuvo spėjęs susimokėti už prekes. Paskui jį nusivedė į apsaugos postą iš kurio girdėjosi tik riksmai ir trankimai, vos po kelių sekundžių žmogus išbėgęs iš apsaugos posto šaukėsi pagalbos. Kaip galima norėti eiti į tokią parduotuvę, jeigu apsauga trankosi, už saldainio ar riešuto paragavimą. Tokius darbuotojus reiktu išmokyti elgesio taisykliu dirbant su žmonėmis, ir nesvarbu ar tas žmogus kažką pavogė ar paragavo. APSAUGA NETURI TEISĖS ŽMONIŲ DAUŽYTI, TUO LABIAU JEIGU ŽMOGUS TURI TEISĘ PRIEŠ PIRKDAMAS PARAGAUTI!!!!!! Išmokykit savo darbuotojus elgesio taisykliu ir tik tada išleiskit dirbti su žmonėmis.
Telsiu rajone soduose klevo bordakas pardavejos kol aptarnauja nerasi ko reikia niekada
SVEIKI, KIEK MACIAU DARBININKAI NERA TOKIE LNKSNSMI KAI KAI BUDAVODAVO ANKSCIAU, VISI NIURUS KASKO BIJO, NES MACIAU TOKIA ATEJUS KASKOKIA VEDEJA KURI NIEKO NESUPRANTA!!!!!

ACIU...

HARIS
Buvau tik vienoje sios imones parduotuveje Kaune, Siaures pr. Pasibaisetinas aptarnavimas. Prieini prie kasos o pardavejai tyli siknas uzrauke.... Akcijos juokingos, kokia 10 per visa parduotuve ir tai toms kurios neperkamos prekes visai. O karta nusipirkus svariamo sulauzyto sakocio tai vos neapsivemiau. Jautesi senumo skonis. Pasibaiges galiojimas tai tokiu budu bandyta prakisti preke.. Fu geda siai imonei ir neatsakingams savininkams!!! Linkiu bankrutuot. Dirbat ne klientui o sau. Tai butu mano paskutine parduotuve i kuria noreciau eiti.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

G. Nausėda: Lietuva deda maksimalias pastangas susitarti dėl Astravo AE elektros boikoto 07-09 13:12
Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad derybos su Estija ir Latvija dėl elektros nepirkimo iš Baltarusijos Astravo atominės elektrinės (AE) tęsiasi, o Lietuva sieks maksimaliai apginti savo...
Prezidentas vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo
Prezidentas vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo 07-09 13:04
Prezidentas Gitanas Nausėda vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo.
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę 07-09 12:31
Prie "Luminor" banko stebėtojų tarybos prisijungė Maria Elena Cappello. Šias pareigas ji eiti pradėjo liepos 1 dieną.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 124,44 -1,98%