Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centro poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centro poliklinika

Atsiliepimai apie Centro poliklinika, VŠĮ

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Centro poliklinika, VŠĮ

Esu pakraupusi po Sendien apsilankymo poliklinikoje.Paskambinau bendrų telefonu ir paklausiau ar galima susisiekti su šeimos daktarė.Kadangi pradėjau blogai jaustis ir pakilo temperatūra.Itariau kovida kadangi turėjau kontaktą su ligoniu.Man pasakė atvažiuoti į finalą Naujamiestį, Abra 8 vakare I Pilimo g.Gadangi Givenu Skaidiškės ir važiuoju su viešoju.Nuvaziavau kur arčiau.Regestratuoja tik pasakius kokių klausimų atvaziavau, pradėjo šaukti, kad vietų nėra, visi daktarai atostogauja ir jie nespėja, manęs daktarė nepriims.Bet čia atėjo du vyrai irgi juos atsiuntė iš Pilimo, irgi pas šeimos daktarą reikėjo.Ir ką jūs manot jiems vieta momentaliai atsirado o man pasiūlė susirasti poliklinika arčiau namų.Turesiu važiuoti rytoj vėl????
Pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nutarimą nuo 2022 m. liepos 1 d. nuolatinio gliukozės kiekio stebėjimo sistema Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuojama visiems gyventojams, sergantiems pirmo tipo cukriniu diabetu.
Atvykus į polikliniką 2022-07-04, buvau informuota, kad jCentro Poliklinikos sistemoje jutikliai dar neįvesti ir gydytoja negali išrašyti. Bus suvesti (programuotojai turi įvesti į sistemą) tik liepos 10 d, Visoje lietuvoje gydytojai sėkmingai išrašineja recetus, bet Vilniuje Centro Poliklinikoje negali išrašyti.
Negaliu nepagirti savo seimos gyd. Gudaitytes, kur lankausi jau eile metu. Tai Gydytoja is didziosios raides, kuri max rupinasi savo pacientais, atsakingai atlieka savo darba, visuomet profesionaliai pataria gydymo klausimais.
Tai pavyzdys kitiems, koks turi buti Tikras Gydytojas.
Labai dziaugiuosi, kad esate!
Rafaelis Icikzonas
2022-06-16 16:45:13
Labai dėkingas šauniai Centro poliklinikos Vilnius Pylimo g ultragarso 316 kab komandai už kvalifikuotą ir draugišką egėsį
Jos ne tik gydė bet ir nuramino mane dėl nepagristos baimės (Paaiškino apie paumėjimą po procedūrų)
Šiandien esu maloniai nustebinta registratūros. Negalėjau prisiskambinti, bet nutraukus skambinimą netrukus sulaukiau skambučio iš registratūros (laikas 10 val 33 min). Labai ačiū už parodytą rūpestingumą.
Buvau užrašytas vienu laiku, o pasirodo visi gydytojai buvo kažkokiame susirinkime, apie kurį rodos niekam, kas buvo užrašyti, nepranešta. Tiesiog. Visos sėdimos vietos užimtos nuo eilių mano aukšte. Kai kažkur užsivėlini tai skambina ir aprėkia, o kai visiems reikia valandą savo dienos prasedėti- tai čia viskas norma.
Vakar buvo pirmas kartas, kai gydytojų kabinete neišlaikiau normalaus balso tono, pati dirbu kliebtų aptarnavimo sferoje ir taip niekada nesielgiu, tačiau gydytojos neurologės Zitos nekompetencija, neprofesionalumas ir tiesiog vos tik man įėjus atmestinas požiūris mane pribloškė. Paksaičius ką parašė siuntime nustebino darlabiau. Jei gydytojui sakau man skaudėjo klubą 2 mėnesiu, bet kol iki jūsų prieėjau nes dar reikia pereiti 10 gydytojų, kad čia patektum, praėjo, tačiau dabar skauda ranką susakiau simtomus, ji sugebėjo siuntime parašyti kaklo skausmais skundžiuosi ir vaistai iškart išrašomi - nimesilis. Ar čia gydymas? Gal reiktų įsigilinti ir žinoti priežastį problemos, o ne nuo skausmo vaistus rašyti. Reabilitacijai nesiūlo, šviseti nesiūlo - tai kam jie ten sėdi. Paklausė ar sportuoju, pasakiau, kad darau tempimo pratimus ir nugaros - tai ji sugebėjo pasakyti, kad tai mesčiau - nors aiškinu, kad kai pradėjau sportuot klubo skausmai dingo.
Kaip galima laikyti tokius gydytojus? Turėtų būti gėda...tiek gydytojui tiek poliklinikai ir jos vadovams....
Be to, kai darbe pasidalinau įspūdžaiais, kolegės juokais paklausė - ar ne pas Zitą papuoliau, gaila, labai gaila, bet taip..būtent pas ją.
Nesuprantu, kam gydytojo kabinete telefonas, jei neįmanoma prisiskambinti. Kalbu apie reabilitologe R.Vysniauskiene, skambinu gal 20 kartų gyd.darbo metu ir nė karto neatsiliepė. Manau gydytojas neturėtų elgtis taip arogantiškai, atvykus nesiteikė kalbėtis, nesvarbu kad esu po operacijos ir po pirminės reabilitacijos, liepė registruotis bendra tvarka, nors eilė yra apie 3 mėn. Nusivylusi esu tokia gydytoja.
Gydytoja Eugenija Vilutienė-tai šviesa, kuri šviečia sergantiesiems tamsoje. Gydytojos ir jos padėjėjos dėka, įsižiebia viltis surasti jėgų ir galėti eiti įžiebti savo vidinę šviesą sau ir kitiems. Ačiū Jums, esate nuostabi gydytoja. Labai džiugu, kad Jūsų darbo dėka Centro poliklinikoje yra daugiau šviesos, negu tamsos.
Labai bloga atsiliepima prieš išeinant noriu palikti gyd.Praspaliauskienei kuri sako"kad praslydai tada"o dabar negausi siuntimo.. jau senokai nesiskaito su jaunesnių žmogumi. Nes sake jauni neserga ir nieko jiem nereikia labai bjauri atžagari..nei arklio negudyciau.Nerekomenduoju baisu.
Siaubas!Aš esu diadetike.Šiandien norejau paimti nedarbingumo lapelį, nes buvo man labai blogai:padidėjo cukrus ir spaudymas
NEgalejau prisiskambūnti pirmiaisiao
Kaip prisiskambinau, pradėjo kalbėti, bet po penkių sekundžių sale kad aš kažkur paspaudžiau ir jie negirdo nieko.Aš perskambinau, notėjau šiandien pas savo šeimos gydytoją.nes dirbti del galvos skausmo negalejau.Gavau atsakymą, kad niekuo padėti negali.Tai ką, reikia mirti?
Poliklinika visiskas absurdas, akiu gydytojai be kompetencijos...
Jau seniai esu abosliučiai pasišlykštėjus centro poliklinikos gydytoju neprofesionalumu, bet tai pirmas kartas kada apie tai rašau. 03.09 13.35 buvau burnos higienoje pas gydytoją Gertrūdą Sliachtovičiūtę ir procedūra, ir bendravimas nebuvo profesionaliausi, paklausiau ar skaudės pasakė ne- man skaudėjo beveik iki ašarų, kol nepaklausiau apie nuskausminamuosius tol jų ir nepasiųlė, dirbdama skysčiu aptaškydavo veidą ir rūbus. Daugiau pas ją negrįšiu ir niekam kitam nerekomenduoju. Taip pat noriu asmeniškai paminėt ginekologę Elektrą, pas kurią nuoširdžiai patariu visoms moterims ir merginoms nepakliūti nė vieno karto. Atsiliepimų apie ją yra ir taip pilna, tačiau tik pasakysiu, kad visuomet kai pakliūni pas centro poliklinikos gydytojus turi jausti, tarsi kaltę, kad išvis atėjai ir pridėjai jiems darbo. Tai nėra normalu, bet koks asmuo taip nemėgdamas savo profesijos, turėtų tiesiog ją mesti, tačiau tyčiotis iš žmonių, daryt jiems psichologinį spaudimą neturėtu buti toleruotina.
Agnė 2022-01-17 15:51:59
Laba diena. Laukiu 15min kol prisiskambinsiu į centro polikliniką. b**t atsiprašant, neturiu visos dienos, kol jūs malonėsite pakelti. Ką jos veikia registratūroje?!
Tai skaitykite, kad Jums žiauriai pasisekė! Kitiems sekasi prasčiau - be valandos niekaip. Bet ir man gal pasisekė, nes iš komentarų matosi, kad poliklinika "tobulėja".
Laukėme mėnesį pas endokrinologą, derinome, kad prieš endokrinologą būtų atlikta echoskopija. Buvo atšaukta endokrinologo konsultacija (iš ryto, tą pačią dieną), bet bent jau geranoriškai buvo perkelta keliomis dienomis į priekį, todėl tai nebūtų užkliuvę. Tačiau kelios valandos prieš echoskopijos procedūrą, irgi atšaukė! Vaikas išėjo iš dalies pamokų (nors per ligas ir taip serga, daug praleidžia). Šitaip negali būti daroma! Gydytojas tikrai susirgo ne pora valandų iki konsultacijos! Visi susirgti gali, bet reikia gerbti ir tėvų laiką, nes yra atsiprašoma iš darbų ir pamokų! Aš pati dėl nuolatinės betvarkės išėjau iš centro poliklinikos ir tuo labai džiaugiuosi. Tuoj pat perrašyčiau ir vaiką į kitą polikliniką, bet lankomės tik dėl geros šeimos gydytojos.
Taigi, panašu, kad lauksime dar mėnesį su simptomais. O kur garantija, kad priims?
Dėl skambučių - manau, kad yra piktnaudžiaujama ir specialiai kuriamos situacijos, kad kuo mažiau žmonių patektų pas gydytojus. Prisiskambinti yra kone neįmanoma, laukti tenka po valandą ir daugiau. Beje, į skundus irgi niekas nereaguoja, todėl nesitikiu, kad šis ką nors pakeis. Bet kas rinksis polikliniką, tikiu, pasiskaitys.
Sąžinės neturintį polikliniką. Tiek daug darbuotojų, bet prisiskambinti neįmanoma. Kodėl jokia sveikatos ministeriją ne kontroliuoja kas per bardakas čia vyksta. Greičiau numirsi, nei sulauksime pagalbos. Bandau jau prisiskambinti 49 min, vis muzika groja, jie ką galvoja paleidus muzika mes būsime ramesni ar sveikesni. Blogesnės poliklinikos negu centro poliklinika, nesu mačiusi niekur, kažkoks siaubas ????
Siaubas reikia usirasyt konsultacijaj pas gydytoja valanda skambinu i registratura nedasiskambinu kas per nesamone!!!!!kur darbuotojaj kurie turi atsakinet.ateini i poliklinika kava jos geria ir nekelia niekam siaubas kas darosi!!!!!
Mokam mokescius kiekviena menesi ir dar parkingo nera reikia eiti 1km pastacius masina ir dar moketi kaip radona zona. Gal reiketu padaryti parkinga prie iejimo?
Laba diena.
Norėjau pasidalinti situacija į kurią patekau.
Sekmadienį 2022-01-30 pajutau peršalimo simptomus. Pakilo temperatūra, skaudėjo galvą, prasidėjo sloga. Pirmadienį t.y. vakar 2022-01-31 neišėjau į darbą, dirbti nuotoliniu būdu negaliu, ne toks darbas.
Kadangi darbe keliatui kolegų jau buvo patvirtintas teigiamas kovid testas pasidariau greitąjį kovid testą pirktą parduotuvėje. Testas buvo teigiamas. Paskambinau karštaja linija 1808. Užsiregistravau PGR tyrimui 2022-02-01 ryte. Nuo vakar dienos esu saviizoliacijoje iki PGR tyrimo rezultato. Tam laikotarpiui nedarbingumui gauti karštosios linijos konsultantė nurodė kreiptis į savo šeimos gydytoją. Esu priskirtas Centro poliklinikai, Senamiesčio filialui (Pylimo g. 56), kur pas šeimos gydytoją galima užsiregistruoti tik vieninteliu numeriu tel. 8 5 2442244 arba internetu. Internetu užrašymas tik ateinančiai savaitei. Per e-sveikata konsultacijai nuotoliniu būdu pas savo šeimos gydytoją (Liliją Senčenko) užsiregistruoti nepavyko, kadangi ji neteikia nuotolinių konsultacijų o gal dėl kitų kažkokių priežaščių.
Taigi, gal 15 kartų bandžiau prisiskambinti centro poliklinikos numeriu, tačiau nepavyko. Veliau keliatą kartų gal po 30 minučių nepadedant ragelio klausiau visokių "psichadelinių" melodijų. Nepavyko prisiskambinti. Po kurio laiko įjungiau telefoną krautis ir 45 minutes kantriai klausant melodijų pagaliau prisiskambinau. Operatorė atsakė, kad "ne tuo adresu" kreipiuosi. Patikino mane, kad saviizoliacijos atveju nedarbingumą patvirtina NVSC. Žodžiu neužrašė pas šeimos gydytoją, padėjo ragelį...
Bandžiau užsiregistruoti NVSC. Tačiau NVSC nedarbingumą gali patvirtinti tik tuo atvėju jeigu turėjau kontaktą su kovid sergančiu žmogumi arba jeigu artimoje aplinkoje t.y. šeimoje kažkas susirgo.
Mano atvėju vis dėlto nedarbingumą turi patvirtinti šeimos daktaras.
Šiandieną atlikau PGR tyrimą. Gryžau namo ir jau 5 valandas bandžiau prisiskambinti i centro polikliniką. Nepavyko... Susiradau mano šeimos gydytojo telefoną. Prisiskambinau, tačiau jinai man liepė pamiršti jos kabineto tiesioginį numerį ir liepė skambinti bendruoju numeriu ir registruotis, bei nurodyti kokiu tikslu registruojuosi ir numetė ragelį.
Suprantama, kad dabar toks laikas ir daug sergančių. bet tai jau tėsiasi beveik keliata metų. I Centro poliklinikos ypatingai į Senamiesčio filialą "prisibelsti" yra labai sunku.
Čia yra siaubas. Kažkaip kuo toliau tuo blogiau darosi...
Ir baisiausia yra tai, kad nėra kam pranešti ar informuoti apie nenormalų darba, požiūrį į besikreipiantį žmogų ir sveikatą. Jiems nusispjaut, jie nebijo nieko...
Poliklinikų vedėjos dengia šeimos gydytojus, Vilniaus Savivaldybė dengia poliklinikų vedėjas, ministerija dengia savivaldybę....
Antra savaitė skambinu su teigiamu covid savo seimos gydytojai, beprasmiskai -skambuciu centras isvien tik nuima pinigus uz muzikos pasiklausyma. Ka daryti? Kas dar be siemos g. israso vaistus ir skiria izoliacija? Atsakymas is ivairiu instituciju - tik seimos gydytoja
Neįmanoma prisiskambinti informacijos telefonu. Paskirtos procedūros. Sakė paskambins kada atvykti, bet jau antra diena nesulaukiu skambučio. Daugiau kaip valandą skambinu informacijos telefonu kad sužinoti procedūrinio numerį. Pagaliau prisiskambinu į procedūrinį, bet ten nieko nežino, liepia skambinti gydytojai. Vėl virš valandos skambinu, kad sužinoti gydytojos numerį ir išsiaiškinti, nes į polikliniką įleidžia tik užsiregistravusius. Sutvarkykit skambučių centrą. Gal galima elektroniniu būdu užduoti klausimą ir gauti atsakymą, o ne tris valandas sėdėti prie telefono.. Persitvarkykit, jau laikas.
Laba diena. Ar jūs žinote kokie gydytojai pas jus dirba? Skelbsiu visur. Rašysiu visur, nes šitaip elgtis negali.
1. Jie turi kalbėti su tavimi pagarbiai.
2. Jiems neturėtų būti svarbu ar tu Pardavėjas ar Šiaulių meras, visi mes esame lygūs.
3. Atėjus pacientui, gydytojas išklauso sveikatos nusiskundimus ir pradeda gydymą. O nesako tai ko tu čia atėjai ir kokio tau čia dar gydymo reikia ???? Gavau vieną kartą vaistų ir užtenka ? O dieve aš būčiau labai laiminga jai man tai būtų padėję ir tikrai nebeieškočiau sau ligų.
4. Jis negali negali neleisti tau kalbėti ir pertraukineti pakeliant savo balsą.
Galėčiau vardinti tiek daug ką šiandien patyriau per 3minutes. Šitas gydytojas negali šitaip dirbti. Darykite kažką.! Šiandien aš palikau be gydymo, su savo skausmais ir kas man už tai atsakys ?
Neįmanoma prisiskambinti! Visiškai nekokybiškas darbas! Teks pakeisti polikliniką.
neimanoma prisikambinti, laukiau 1h!!!! Vis sako palaukit. Absurdas totalus, eisiu mokamai, nors atrodo susimokam mes visi dirbantys.......
Neįmanoma prisiskambinti į psichikos sveikatos kliniką. Greičiau išprotėsi, negu prisiskambinsi. Registracija internetu tiesiog tragiška.
Laba diena i poliklinika dasiskambinti neimano per interneta isvis patyliu kiek galima ?!!! Nuo pat ryto skambinu ir neimano dasiskambinti greiciau numirti galima nei savo seimos daktariai dasiskambinti. Uz ka as moku pinigus kad visi diena prasedeti su skausmais ir kad man ragelio nieks nekelti. Beprotybe !!!
Laba diena, gal malonėtumėte paaiškinti kaip man gauti nedarbingumą, jei vaikas viduriuoja (vadinasi reikalinga konsultacija bent jau telefonu) o jums absoliučiai niekada neįmanoma prisiskambinti? Internetu registruotis irgi neįmanoma. Šiemet dėl šios situacijos jau dukart ėjome privačiai, bet AŠ PAVARGAU mokėti už paslaugas, kurios man priklauso nemokamai, nes esu drausta ir dirbanti. Paimkite į darbą studentes, tegul jos registruoja, jei nesusitvarkote su krūviu. "Techninės problemos" pusę metų netrunka. Turėkite žmogiškumo. O ypač šiuo nelengvu periodu.
Toje poliklinikoje visiška betvarkė. Neprisiskambinsi. Lazerio procedūrom (mokamom) laiko nepasirinksi- rašo į laukiančiųjų eilę ir laiką paskiria patys.Gydytojai prisirašo konsultacijų patys, o ligonis net nežino, kad jis turėjo atvykti, nes jis nesiregistravo. Pvz, 2021-12-23, 2022-01-03, 2022-01-04 reabilitologė Bražėnienė, 2022-01-04 kažkokia senamiesčio koordinatorė. Man neskambino, nors sistema rodė, kad paskirta konsultacijos.Aš pas jas nesiregistravau. taigi aišku, kodėl nėra talonų pas gyd. Gal nors šį kartą Centro poliklinika atsakys į konkrečius faktus.
Vilniaus centro poliklinika turi nemažai puikių medikų. Esu be galo dėkinga tiems, pas kuriuos teko lankytis, už pagalbą, gydymą. Ypač endokrinologei, dr. LINAI ZABULIENEI. Aš tiesiog nerandu žodžių nusakyti šitos nepaprastos gydytojos profesionalumą, nuoširdumą, dėmesingumą. Tai Daktarė iš didžiosios raidės, tikrai iš pašaukimo, giliai išmananti savo profesiją, nuolat tobulėjanti, „plataus diapazono“ medikė. Poliklinikai garbė turėti tokią aukščausio lygio specialistę.
Centro poliklinika lukiškiu filialas
Slaugytoja NIJOLĖ ŽVIRKO Yra visiškai nekompetetinga negebanti maloniai bendrauti su pacientais bei nesugeba išklausiti iki galo žmoniu kelianti tona grubi moterys. Tikrai reiktu kažka daryt su tokiom slaugytojom nes visu pirma tai yra neprofisenalu.
Labai tikiuosi kad bus bent pakalbama ir išaiškinama kaip reikia bendrauti su pacientais
Galina Vendziuliene
2021-12-02 20:03:26 IP 2ber9k71
Šiandien t.y.2021 12 02 10.44 val.atvykusi į Vytenio filiala į laboratoriją turėjau incidentą su darbuotoja, kurią sėdi prie registratūros ir tikrina temperatura.Kadangi sergu, turiu nedarbinguma, turėjau atlikti kraujo tyrima, bet tik įėjusi į pasakęs.kur man reikia tą darbuotoja manęs nepraleido ir liepė sėdėti prie įėjimo durų,.kol ji nepasakys kad galima praeiti. Buvo pasakyta tokiu pilktu tonu, kad atroda ji visai nesižavi, kad žmonės eina į poliklinika. Sėdėjau su paltu, kepurė ir prakaiavau, o nusirengti negalėjau, kadangi durys beveik neuzdarydavo, ėjo ne mažai žmonių į polikliniką. Pagaliau, likusi gal kelioms.minutem iki nurodyto man atvykimo laiko praleido pagaliau..dabar noŕiu paklausti, kodėl ten tokia absurdiška tvarka ir kas liepė žmogų įleisti likusi kelioms minutem iki nurodyto laiko, kodėl aš serganti turiu sėdėti vos ne prie lauko durų? r čia darbuotojos savivalė ar čia gavo toķi įsakymą "iš viršaus"? Manęs tokie dalykai tiesiog žemina, žinoma kad aš negaliu tiksliai apskaičiuoti kad atvykti būtent nurodytu laiku, antrą aš važiavau viešuoju transportu, ķurys važinėja pagal tvarkaraštį o ne pagal užgaidas keleivių! Ne vienoje poliklinikoje ir net Centro poliklinikoje niekas žmogų ne sodina "ant suoliuko" kad palauktu iki tuo laiko kaip nurodyta talone, tuo labiau į laboratoriją.Paprasiusi darbuotojos pasakyti savo pavarde, ji paklause "kam" ir kai pasakiau kad rasysiu skundą pradėjo vėl kalbėti nesamonius bet pavardės nepasako! Elgėsi arogantiškai, kalba pakeltų balsų ir išeina pati sprendžia ką praleisti o ką "pasodinti ant suolo, kaip prasikaltusi mokynuka...manau kad jai nuobodu dirbti monotonini darba visą dieną ir jį savo pyktį išlieja ant žmonių! Tai darbdavis turetu apgalvoti, ar toks žmogus tinka dirbti poliklinikoje! Laukiu atsakymo!
Centro poliklinikos vytenio skyriaus gydytoja Rasa Bubenytė, tai trumpai neverta gydytojos vardo!!!!
Poliklinikos pacientė
2021-11-30 19:55:11 IP 2e7r1rnl
Labai ačiū rūbinės (Kalinausko g.4)darbuotojai, kuri šiandien man padėjo apsirengti ir susitvarkyti su užstrigusiu užtrauktuku.
Laba diena. Buvau šiandien pas dermatologa Danijal Samitov, bet esu pasibaisėjusi jo darbu. Visiškai nieko nesupranta, nieko pats nežino. Pas mane alergija nuo dažų, klausiau gal kokių vaistų yra, o jis manęs klausia ar aš žinau kaip nuimti plaukų dažus. Ir dar jo padejėja nusisukusi juokiasi. Aš tokio daktaro dar gyvenime neesu sutikusi. Čia dar registravausi mokamai nueiti pas gydytoja. Bet daktaras nieko iš manęs nepaemė, tai ačiū bent už tiek. Niekada daugiau ten neeisiu.
Laba diena, , norečiau pasidalynti neprofesionalia šeimos gydytoja, Rasa bugenyte, per daug daug metų nesų sutikes, tokios vulgarios, neprofesianalios, su mokeščiu moketojų, gyventoju-klijentu, ir pagaliau su žmogumi nesiskaitančiu, , , situacija tokia, mama pateko i ligonine, ir buvo stebima iki vakaro, , jai buvo pasiulyta pasilikti iki ryto, tačiau mamai pagerejus pasipraše buti išrašyta, ambulatoriniam gydymui i namus, bei rekomenduota kreiptis i šeimos gydytoja, , profilaktiniam įštyrimui, na ir beabejo laikinam nedarbingumui, , , kitos dienos ryta mama kreipesi i centro poliklinika Vytenio skyriu, kur yra jos šeimos gydytojas, tačiau gydytojo nebuvo, nes atostogauja, tada mama, pasipraše pas budinti šeimos gydytoja, t.y a Rasa bugenyyte, pastaroji pareiške kad turi daug darbų, kad važiuokite i ligonine o ne čia paslaugu ieškokite, kila klausimas ar gerbiamoji Bugenyte yra įmones savininke, verslininke, ar mokeščiu moketojų išlaikoma ?? Ir ar medikas daves hipokrato presaika taip gali elgtis?? NA viršune buvo stebeti kaip mineta gydytoja elgiasi su žmonemis!!! Beje ačiuuu šeimos gydytojai Panceravai kuri sutiko priimti, bei profesonalei suteike visuokeriopa konsultacija.
Esu ilgametė šios poliklinikos pacientė, tačiau paskutiniu metu esu labai nusivylusi šios įstaigos nesugebėjimu laiku suteikti reikalingą pagalbą. Nenormalu, kai vizitas pas gydytoją (pvz. vaistų išrašymui) siūlomas tik po dviejų savaičių. Su gydytoja susisiekti kitos galimybės nėra. Gauti siuntimus pas specialistus per trumpą laikotarpį- misija neįmanoma. Išeitis vienintelė- privačių klinikų paslaugos. Kodėl mano TLK skiriamas pinigų krepšelis keliauja į Centro polikliniką, jeigu aš paslaugas gaunu iš privačių klinikų? Artimiausiu metu ketinu pasirinkti kitą gydymo įstaigą.
Laba diena, buvau šios poliklinikos pacientų. Tiksliau buvau Senamiesčio filialo pacientu, pas gydytoją Otilija Marcinkevičienė. Kažko gero apie šią gydytoją pasakyti negaliu, nes jos arogantiškas elgesys ir nenoras padėti žmogui stebina. Labiausiai stebina jos slaugytojos kuriuos pavarde Loginova neadekvatus elgesys ir atvirai arogantiškas ir chamiškas elgesys su pacientais. Prisiskambinti į registratūra nuo 7 ryto neįmanoma, skambinau nuo 7 iki 10-11 ryto kas 10 minučių, (matomai, registratūra labai užimta kavos gėrimu ar dar svarbesniais dalykais) kadangi karščiuoju o temperatūra buvo virš 37, 9 pasiskambinau gydytojos Marcinkevičienės slaugytojai Loginovai tikėdamasis pagalbos, bet sulaukiau iš šios darbuotojos atvirų patyčių ir atviro arogantiško, chamiško elgesio. Ji pareiškė kad jai vienodai mano savijauta ir ji neturi laiko nes neva turi daug darbo prie kompiuterio (turbūt sutrukdžiau jos kavos gėrimą ir nieko neveikimą) ir su agresija ir pagieža pasiūlė skambinti toliau į registratūra. Gydytojai Marcinkevičienėi prisiskambinti taip ir nepavyko kaip ir nepavyko prisiskambinti ir į registratūra. Niekam nerekomenduoju nei šios gydytojos kuriai rūpi tik jos pačios interesai ir jos slaugytojai kuri yra totali chame ir visai pamiršo apie tai kad gauna pinigus iš mokesčių mokėtojų pinigų. Gėda jums Otilija! Gėda ir Centro poliklinika! Išėjau iš jūsų, ir linkiu kad jumis ir jūsų veikla susidomėtų valstybinės institucijos.
Laukiau 2menesius vizito pas dermatologa pagaliau sulaukiau sios dienos nuejau del papilonu o ji man sako jos negydomis o salinamos tik lazeriu, tada turiu prie akies toki darinuka sako jums cia pas akiu gyfitoja reikia, del randeliu ant weido patare kreiptis pas seimos gyditoja veltui laukiau ir sugaisau sawo laika.
Dėkoju Centro poliklinikos fizioterapijos skyrių (Pylimo g.3 ir Gerosios Vilties) darbuotojams: masažuotojams I.S. Ir A.J., kurie sumažino mano skausmus, kai atėjau nukentėjusi iš privačios medicinos. Kineziterapeutams E.M. Ir D.R. už gydomąsias mankštas ir vertingus patarimus kaip išmankštinti tebeskaudančią ranką. Didžiausias ačiū FMR gydytojai A.C., kuri mane ir nusiuntė pas visus šiuos puikius specialistus ir suteikė galimybę poliklinikoje nusipirkti taip reikalingų gydomųjų masažų. Taip pat noriu padėkoti skambučių centro darbuotojai Neringai už entuziazmą, beieškant sistemoje kažkur pradingusio/nepanaudoto mano M54.90 siuntimo, išrašyto 2021-09-29. Dėkui Jums visiems, esate nuostabūs.
Labai rekomenduoju gyd. odontologę Beatą Butkevič! Labai maloni, atidžiai viską paaiškino dėl tolimesnio gydymo, rekomendavo gydytoją! Labai patenkinta ir maloniai nustebinta:)
Noriu nuoširdžiai padėkoti šeimos gyd. Irenai Teresėlei Daukšienei, kuri yra ne tik profesionali, bet ir be galo maloni, tikra gydytoja, iš pašaukimo, atsidavusi savo darbui ir žmonėms, mylinti savo pacientus. Ji visada padeda kiekvienam, neskirtydama pacientų nei pagal statusą, nei pagal amžių. Kiekvieną išklauso, įsigilina, dažnai net aukoja savo asmeninį laiką, t. y., jei yra būtinybė, pasilieka dirbti po darbo. Ir beje, ji turi puikią pagalbininkę Iriną Dvornikovą. Jaučiu didžiausią pagarbą ir dėkingumą šioms puikioms medikėms ir daugybei kitų.
SAVAITE LAIKO SKAMBINU, nuo ryto iki vakaro, kad mane paprasčiausiai sujungtų su mano daktare, tam, kad gauti siuntimą, kadangi laisvų vietų interneto svetainėje nėra.
Ant ragelio "prakabu" nuo 30 iki 40minučių, kai tik pasigirsta pypsėjimas, kad jau kažkokia administratorė atsilaisvino, ragelis yra numetamas arba vėl įsijungia melodija.
KAIP PRISISKAMBINTI PAS JUS? KAI REIKALINGAS SIUNTIMAS DĖL KRŪTŲ PATIKRINIMO?!!!!
Prisiskambinti i registratura trunka vidutiniskai 10 - 20 min. Kai prisiskambini ir prasai uzregistruoti tyrimams atsiranda nesklandumai. Registratores nesupranta ka paskyria gydytojai, gali uzrasyti ne visiems tyrimams arba issigalvoti savu. Duoda klaidinga informacija apie tyrimus ir proceduras. Kartais reikalauja uzsiregistruoti ne per registratura, bet per laboratorija. Labaratorija registruoja 4 valandas per diena (11:00-15:00), visa laika buna uzimta (nustacius automatini skambuti visom 4 valandom be pertrauku, laboratorijos darbuotojas pakele rageli antra diena jau po 15:00). Kai prasai uzregistruoti pas antrinio lygio specialistus nes taip yra paskirta, registratura atsako, jog gali uzrasyti tik mokamai, nepasiulo jokiu kitu alternatyvu, meta ragelius kai atsakai, jog deja, bet reikia dirbti ir registruoti. Kai skundiesi registratoriu vadovei, ji atsako, jog tai yra gydytoju kalte (visi gydytoju uzrasai yra matomi, suprantami, problemos kyla tik registravimo metu, kuomet registratura nesugeba uzregistruoti tinkamiems tyrimams pagal gydytoju uzrasus arba vizitui, kuriame bus israsytas siuntimas). Gydytojai adekvatus, dirba, bando padeti, neismeta zmoniu is kabineto, kuomet nenori dirbti, ir siaip neatmeta zmogaus ir jo problemu, stengiasi rasti sprendimus bet kokioje situacijoje. Gydytojai tikrai gydo, kiek tai yra imanoma tokiomis salygomis. Istaigoje gydymas yra taikomas kiek imanoma siuolaikinis ir kokybiskas, jeigu pavyko issikovoti sau galimybe gydytis.
Poliklinikos pacientė
2021-10-28 09:35:28 IP 2e7r1rnl
Poliklinikoje 2021-10-05 su šeimos gydytojo siuntimu kreipiausi į gydytoją, dėl siuntimo stuburo MRT tyrimui, nes tokia rekomendacija buvo III lygio gydytojo, kreiptis į savo polikliniką, kad parašytų siuntimą ir padarytų tą tyrimą. Negavau nei siuntimo MRT tyrimui, nei siuntimo pas fizinės medicinos gydytoją ir nėra suvesta jokių duomenų į esveikatos sistemą, nors gydytoja konsultacijos metu konstatavo, kad tikslinga daryti MRT, o ne rentgeną, reikalingos reabilitacinės procedūros ir žadėjo parašyti, bet neveikė sistema. Kitą dieną paskambinus į gyd. kabinetą buvo žadama suvesti duomenis rytoj, argumentuojant, kad vis dar neveikia sistema. Šiandien spalio 28 diena ir jokių duomenų elektroninėj sistemoje nėra apie mano vizitą pas neurologę L.B., tačiau šeimos gydytojo siuntimas jau panaudotas, nes konsultacija jau įvyko. Kreipiausi į privačią įstaigą, mokėjau už konsultaciją, siuntimą MRT tyrimui gavau, nes yra indikacijos. Poliklinikoje gyd. vadovavosi 2 metų senumo rentgeno nuotraukomis, sistemoje nematė naujų radiologinių vaizdų atliktų 2021-09-01. O kas blogiausia, kad poliklinikos specialistai, jeigu negali paskirti reikalingų tyrimų poliklinikoje, nesiunčia kitur ir dar vadovaujasi pasenusia radiologine informacija. Jeigu tinkamai neveikia kompiuterinis tinklas ir kt. sistemos, paslaugos suteikiamos nekokybiškos, nors TLK apmoka už kokybiškas. Vykstant į reabilitaciją labai svarbu nusistatyti tikslią diagnozę ir pagal tai paskirti tinkamą gydymą, kad nepabloginti savo sveikatos būklės.
Anzelika 2021-10-18 07:17:41
Kodėl neįmanoma prisiskambinti???? Nuo dabar 7.00h ryto skambinu į registratūrą, ir suprantu, kad ragelis yra nuimtas... Jūs ką ten juokaujat taip dirbdami??? Ir pastoviai ta pati istorija, vaikui skauda ausytes, reikia patekti pas gydytoją, neįmanoma, nes registratūroje iš mirusios darbuotojos. Kas čia dabar yra??? PRAŠAU KELTI RAGELIUS SKAMBINANTIEMS!
Man tas pats žinokite ir tai jau ne pirmas kartas.Nežinau kas ten pas juos darosi, bet jau neįmanoma.Kodėl vyksta tokie dalykai, skambini registruoti sergantį sūnų, du kartus buvo skambinta kalbėta dėl registracijos ir pokalbio metu du kartus iš eilės atsijungė ragelis, paskambinus trečią kartą dasiskambint neįmanoma ragelis nukeltas ar kaip suprast nežinau.Ir tiek skundų, niekas nereaguoja!!!tvarkykit sistemą, per jus ligos išplinta!
Nežinau ar čia reikėtų rašyti atsiliepima bet tai eina apie šiaulių centro poliklinikos dantistus gal yra kažkur paskirtis kita apie juos rašyti nu gyvenime ten nebenorėčiau sugryžti užbliombavo danti pavadinkim palio atvira nervą skausmai buvo neapsakomai dideli... gaila kad dagtaro pavardės nepamenu tikrai paskelbčiau tikiuosi dantistai rimčiau pradėsit žiūrėti į savo darba draugas ten irgi tvarkėsi neužmarino, neužšaldė, nieko, grežė ir dar sako tu nespurdėk kažkas pabeldė nežiūrint belekaip pradėjo grežti...!!! Kadangi dirbantys tada ėjom valdiškai galvojam kodėl nepasitvarkius dantų tas skylutes susitvarkyti kol nepradėjo skaudėti susimokėjom už vaistus ar už bliombas dabar net nepamenu toks jausmas kad jiems reikėjo į kišene įkišti pinigų tada būtų atsakingai ir dirbe... man labai gaila ir apmaudu kad yra tokių šlykščių dagtarų... labai tikiuosi kad kažkas atsižvelgs į tai nes be salygiškas buvo skausmas po tokių rekvizitų pas dantisto
Visą dieną vakar skambinau norėdama užregistruoti pas gydytoją vyresnę giminaitę receptui pratęsti. Skambučių centras arba visai nereaguoja, arba siūlo palaukti. Ir taip iki pat 20-tos vakaro. Šiandien nuvažiavau į vietą pasižiūrėti realiai, kas vyksta. Kaip supratau iš labai išdidžių moteriškių, sėdinčių poste prie durų, pacientai čia neturi jokių teisių ir tegul džiaugiasi, kad turi tą skambučių centro numerį, kuriuo ir turi skambinti be paliovos, kol kažkas anoniminis ten pakels, arba nepakels, ragelį. Tuo tarpu manoje poliklinikoje, jei ilgiau nepavyksta prisiskambinti, registratorė pati perskambina, kai atsiranda daugiau laiko. Siūlyčiau ir centro poliklinikai neatsilikti ir pasinaudoti geru pavyzdžiu

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

AIG 53,55 +2,45%
Kraft Heinz Co 38,40 +1,61%