Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centro Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centro Poliklinika

Atsiliepimai apie Centro Poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Centro Poliklinika, VŠĮ

Registratura naglai nukelia telefona ragelius kad niekas neprisiskambintu, jei nenori dirbti savo darba keiskit personala kiekviena karta tas pats ir dar pjauna akys tai jus neskambinot
. Jau i Traku-vokes poliklinika neimanoma prisiskambinti nuolat... pakelia rageli tik odontologe...
kuo tuoliau tou graziau... anksciau buvo viskas gerai nebuvo jokiu problemu... atejus be uzrasimo suzinoti atsakymu i tave net demesio nekreipia.. zodziu visiskas bardakas...
Esu registruota CP Vytenio filiale. Šeimos gydytoja iš esmės yra gera (Jačiauskienė), na bet su ja dirbanti slaugytoja - Irina Mikulienė yra tragedijų tragedija - apstaugė ir telefonu (nors skambinti liepė iš registratūros moteris), ir atėjus: ko tu čia pas mus atėjai?? Ką pas budintį gydytoją negali eiti? Matai, sutrukdžiau ir reikės savo darbą tamstai atlikti. Ponia, kas jūs tokia esate, kad taip susireikšminusi šaukiate ant pacientų? Manot, kad jie savo noru pas jus ateina? Gyvenime pas jus daugiau neisiu ir vien jūsų dėka, miela Irina, išsiregistruosiu iš šios poliklinikos. Beje, jeigu esate tokia nepatenkinta, gal jau metas būtų į pensiją?
Siryt registraturoje Lukiskiu filiale atsisake uzrasyti pas kokia nors gydytoja, nes mano gydytoja siandien dirba ir galiu pas ja ateiti 17val. Iki to laiko prasom myzti krauju kas 5min. Reikia tik recepto antibiotikams, pusles uzdegimas, tyrimas jau atliktas. Tai bent jau ta pacia diena. Pries mane buvo diabetu sergantis vyras, kuriam pasibaige vaistai. Sake tik ekstra atvejams yra papildomi priemimai, jam teks uz poros savaiciu ateit. Zodziu kankinkites, neidomu. Sistema mat neleidzia jo registruoti.. neabejoju, jog recepta israso greitai ir niekam del to sunkumu kilti neturetu. Nemaciau nei vakar, nei siandien eiliu prie kabinetu.
Siandien, 29 d10 m. nuo 8 val iki 10val.40 min,. ryto negaliu prisiskambinti, o paskui kalti mes pacientai kad nepranesame jog negalime atvykti. Ar tai normalu.
Neimanoma prisiskambinti i registratura. Skambinau tris kartus laukiau po 5minutes. Patikekit ne SIAIP SAU SKAMBINEJU. Juk esate poliklinika galu gale. Susitvarkykit savo sistema ir labai prasau "pasodinkit" zmogu, kuris atsilieptu i skambucius. Esu labai nepatenkinta, nes nei ryte nei po pietu i vakare neimanoma prisiskambint... tas pradeda labai nusibosti.
Sveiki
I poliklinika prisiskambinti neimanoma lauki po 5 minutes veliau kazkas pakelia rageli ir po keliu sekundziu ji padeda neatsiliepes arba visai nieks neatsiliepe ir taip jau keleta diena. Nors si problema jau gana sena, kazkaip reiktu spresti ja arba keisti darbuotojus kurie nesusitvarkom su savo pareigom ar ju pas jus neuztenka. Ka galiu stengiuis uzregistruoti internetu
Sveiki, esu labai nepatenkintas tuo, kad jau antra diena is eiles neimanoma prisikambinti i centro poliklinika! Prasau atkreipti i tai demesi, nes taip neturi butu. Dekui :)
Gyd. Gražina Krochinienė tik apsimeta, kad dirba, o atlyginimą gauna už sėdėjimą ir vaistų reklamą.
Dar nesu susidūrusi su tokia neetiška, kitus žeminančia "gydytoja", kuri nieko negydo, tik skiria vaistus "iš akies".
Prie kabineto su 39 temperatūra teko laukti valandą laiko, kol teikėsi priimti. Eilių nebuvo. Gyd. buvo informuota apie savijautą ir temperatūra. Net paprastas žmogiškumas šiai "gydytojai" neegzistuoja. Istorija tuo nesibaigia, bet nesiplėsiu. Centro poloklinikai rekomenduoju atidžiau stebėti savo "gydytojus" ir kai kurių atsisakyti, nes gadina gerą vardą.
Kotryna 2018-08-20 11:58:23
Neįmanoma į registratūrą prisiskambinti, norint užsiregistruoti nemokamai pas antrinio lygio gydytojus.
Kiek kartų skambinau, visada prisiskambinu. Tiesiog suprantu, kad jeigu pirmadienis ir rytas, tai tokiu metu geriau neskambinti, o šiek tiek palaukti, nes po savaitgalio visada daugiau sergančių būna, vadinasi, ir skambučių srautas didesnis.
Akvilė 2018-08-06 22:49:16
Pylimo g. budinčio gydytojo tarnyba. Jūs gal atvykusiam ligoniui iš karto pasakykite, kad kreiptųsi kitur, nes jūs vadovaujatės kažkokiais šurum burum diagnostikos metodais? Situacija. Temperatūra 38, 2 ir vos pavelku kojas. Viskas sukilo staiga, kadangi mano dauguma ligų ūmios ir savo organizmą pažįstu, imu taksi ir važiuoju sekmadienį į Pylimą, kuris aptarnauja mano kliniką tuo metu, kai ji nedirba. Aš pusė dienos sekiau savo blogėjančią būklę ir atvažiuoju su visais savo metrologiniais duomenim. Gydytoja lyg niekur nieko paima kažkokį neaiškų termometrą (jei tą aparatą galima taip vadint), pamosuoja man prieš kaktą (jokio prisilietimo) ir nustato išdidžiai, jog man 37, nors mane visą krečia, laužo ir prakaituoju. Išpučiu akis, ji saviškes pavarto "nu ok, padarysiu aš tau kraują". Leukocitai virš normos, bet čia tik "lengvas uždegimukas". Dar paklauso dėl vaizdo ir su ibuprofenu paleidžia namo. Ačiū, Theranos veiklos schemą žinau ir vaizdžiai rodyti nebūtina, alchemijos knygų paskaityti irgi galiu ir prisitaikyti kokį linksmą gydymo metodą. Tam man XXI amžiaus medikas nereikalingas. Beje, jau man išeinant sugrįžo moteris, kuriai stebukladarė medicinos gydytoja (taip, iki šeimos praktikos dar kaip iki mėnulio) išrašė ne tuos medikamentus. Centro poliklinika, jūs rimtai??
P.S mano klinika man nustatė kur kas rimtesnę diagnozę, o kraujukas ne tai, kad truputį blogas, o toks blogas, kad išvertė daktarės akis ant kaktos.
Sveiki kokioi Klinikoi lankotes? Pas kokia gyditoja?
Noriu padėkoti gydytojai Viktorijai Andrejevaitei už kvalifikuotai pritaikytą gydymą. Puiki, profesionali gydytoja!
Daiva Saladžiuvienė
2018-08-14 21:03:10 IP 5.20.141.174
Labai noriu padėkoti gydytojai Viktorijai Andrejevaitei. Tikra profesionalė, gydytoja iš didžiosios raidės. Deda visas įmanomas pastangas, kad padėtų ligoniui ir jo šeimai. Išsamiai paaiškina ir nukreipia pas kitus specialistus, įsigilina į ligos istoriją.
Mums labai pasisekė, kad gydomės pas gydytoją Viktoriją.
Noriu padėkoti gydytojai Nijolei Paulauskinei ir Irinai Kosenkovai už operatyvumą o svarbiausia už žmogiškumą. Tai pat stomatologams 108 k Lukiškių filiale.
Norėčiau padaryti pastaba stomotologasm Kalinausko g 4 408 k atskirkite vaiką su skausmu ir suaugusiųjų eile, išvarė iš kabineto net neapžiūrėjus vaiko. Nes pas juos profilaktikai žmones laukia. Gėda.
Nuosirdziai dėkoju Lukiškių filialui.
Labai nusivyliau jūsų poliklinika. Kai tik bus galimybė, išeisiu su abiem vaikais į kitą tikrai. Vaikų neįmanoma paskiepyti nuo meningokoko B net mokamai. Atsiranda skiepai, užsiregistruoji jiems, o atvažiavus pasakoma, kad jie baigės. Vieną kartą dar ramiai pažiūrėjau, na bet antrą kartą vykome šį ketvirtadienį, buvom užregistruoti pas gydytoją Kinkiene. Iš anksto buvo skambinta telefonu, sutarta, kad norim pasiskiepyti nuo meningokoko B mokamai. Atvykus buvau informuota, kad skiepų nebėra. Kas čia pas jus darosi? Kodėl neperspėta telefonu, kad nevykti, nes baigės.
Prisiregistruoti prie savo šeimos daktaro - neįmanoma
Prisiskambinti nurodytu telefonu išankstinei registracijai - neįmanoma
Gauti kokybišką aptarnavimą bei informacijos pateikimą - neįmanoma

Stipriai rekomenduoju nesiregistruoti šioje klinikoje, ypatingai Lukiškių filiale, nes ten tarybinės šliurės, mieliau kavutės atsigers nei pacientus priims. :)
Labai dėkinga dienos chirurgijos centro slaugytojoms ir chirurgui Karoliui Gailiui.
Metus kankinta kitų įstaigų ir visiškai nusivylusi medicina, atvykau chirurgo konsultacijai. Didelei nuostabai buvau ne tik apžiūrėta, paguosta, bet ir tą pačią dieną išoperuota. Tris savaites, kas antrą dieną, slaugytojos kantriai tvarstė ir guodė, kad jau greitai galėsiu vakščioti. Daktaras kiekvieną savaitę rasdavo laiko sudalyvauti tvarstyme ir apžiūrėti gyjantį randą.
Net atostogaudamas daktaras pats ištraukė siūlus, skelbdamas mano pasveikimą.
Daktare,
Jūs turite didelę širdį ir nuostabias rankas. Jūsų dėka aš vėl galiu džiaugtis vasara.
Mantas Jurčiukonis
2018-07-30 07:21:20 IP 78.63.122.59
Prisiskambint neymanoma niekada per telefona, laukt reik po 10 min. Kam jum isvis telefonas??
Kodel su kudikiu neverta lankytis pas daktares Jurgita Peleckiene or Ausra Apanaviciene? Atejau su kudikiu ant ranku pagal skubu uzrasyma. Mano gydytojas atostogovo, taigi buvau nukreipta pas Jurgita Peleckiene. Kudikiui temperatura, labai puliuoja akttes, sloga. Suradusi kabineta pamaciau, kad labai ilga eike. kadangi sutartas laikas pasibeldziau ir uzejau. Pasakiau, kad atejau su kudikiu, paskirtas laikas 12 val. Nenoreciau laukti, nes kudikis negerai jauciasi. Buvo atsakyta teks palaukti. Nei paklause kas yra, kodel atvykote. Laukimo saleje nebuvo kur prisesti, taigi sakau as visgi cia lauksiu ir noriu, kad greiciau priimtumete. Daktare Ausra Apanaviciene nebuvo kalbina, taciau liepe iseiti. Toliau kalbejau su daktares Jurgitos sesute, kuri nei truputi nereagavo i tai, kad su kudikiu. Suprask, jei kudikis ar suagusiu eile kolidoriuje - tai vienas ir tas pats. Atejo pati daktare Jurgita ir net nepasisveikinusi ir nepaklaususi kas yra paprase iseiti uz duru ir laukti savo eiles. Pasakiau, kad vaikas negerai jauciasi, gal galite priimti be eiles, bet tai jai nepasirode svarbu. Zmones, laukiantys laukiamajame patys nustebe klausinejo kodel jusu nepriima. Sulaukus eiles gydytoja pakviete apziurai. Paklause ar yra temperaturos, taciau pati nematavo, paziurejo gerklyte, paklause ir sprendimas toks: reikes lasinti antibijotika. Paklausiau ar antibijotikas butinas, ar nera lengvesnio vaisto. Issamiai atsakineti ir paauskinti kodel tikslo nemate. Paklausiau ar nereiketu padaryti kraujo tyrimo / atsakymas ne, is simptomu ji nusprende, kad nereikia. Vyras nupirko vaistus ir paaiskejo, kad vaisto negalima vartoti iki 1 metu, o mano kudikiui 8, 5 menesiu. Beje nei kaip lasinti vaista i puliuojancias akis nepasake, o kadangi po keliones akytes buvo nemenkai supuliavusios paprasiau parodyti kaip reikia taisyklingai jas isvalyti. Atsake neturiu galimybes ir priemoniu. Paklausiau ar negalite isvalyti fiziologiniu tirpalu. Atsake, kad kabinete jo neturi ir pridure, kad is darba puikiai atliksiu pati grizusi namo. Atsakiau, kad man neiseina, bet atsakymas buvo, kad tai kiekvienos mamos menas.
Norėčiau įspėti visus žmonės, kurie lankosi pas gyd.RASĄ BUGENYTĘ (dirba padalinyje Vytenio g.59). Ant tiek neprofesionalios, nekompetentingos ir abejingos gydytojos savo gyveninime dar nesu sutikusi. Pas ją gydėsi mano mamytė (dabar jau amžinatilsį), kuriai buvo širdies vožtuvų stenozė, širdies nepakankamumas, 4 laipsnio inkstų liga. Mamai buvo sunku net po namus judėti, o ši "aukšto lygio specialistė" varinėjo tokį lygotą žmogų į polikliniką priduoti kraują ir kt.tyrimams. Ne vieną kartą prašiau pagalbos, gal galima būtų tokį lygotą žmogų nors kuriam laikui paguldyti į slaugos stacionarą, visais ĮMANOMAIS BŪDAIS MELAVO IR ATSISAKĖ PADĖTI. Bet yra ir gerų, tikrai iš pašaukimo dirbančių gydytojų, atsirado toks žmogus, kuris paaiškino, kad mums priklausė su tokia liga speciali lova, kiti įrengimai, kad kraują iš poliklinikos atvažiuoja darbuotojai paimti tokiems ligoniams į namus, kad priklausė išmoka pampersams ir t.t. galit išsivaizduoti kaip jaučiausi, kai visą tai sužinojau. Buvo didelis noras spjauti BUGENYTEI Į VEIDĄ. Bet mamytės jau nebera, visą likusį gyvenimą prašysiu Dievo, kad atlygintų jai už juos "gerus nuopelnus". Mano manymu, tokie "gydytojai" tikrai neturėtų dirbti tokį darbą, ji - budelis, o ne gydytoja.Taigi, mieli šios "gydytojos" pacientai, žinokit, kad jums daug kas priklauso, domėkitės patys, nes iš "tokios gydytojos" jus paramos ir pagalbos nesulauksit.
P.S.Poliklinikos vadovybei: Jūsų darbuotoja Rasa Bugenytė priima pacientus su 2cm (jeigu ne ilgesni) nagais, vemt norisi žiūrint į tokias rankas, rankoms nėra padarytas manikiūras, tiesiog užauginti nagai, kaip elgtis pacientams jeigu tau nemalonu matyt tokį vaizdą, juolab, kad ji apžiūrėtų tave tokiomis rankomis? Gal Jus atkreipsit dėmesį ir paaiškinsit savo "darbuotojai" pagal sanitarines normas kaip turi atrodyti gydytojo rankos.
Esu nusivylusi registraturos darbuotojos darbu (vienos). Deja. Balandzio menesi mire mano tevas. Iskvieteme policija ir greitaja. Buvo nustatyta, kad mire guledamas-sustojo sirdis. Paskambinus i VSI Centro Poliklinika paklausius, ar bus isduota pazyma gydytojos, buvo atsakyta, kad taip bus paruosta pazyma, galit atvaziuoti paiimti. Atvaziavus pasiimti, pasirode, kad pazyma nebus isduota, nes poliklinikos vedejas pakeles mirusiojo ligu istorija, pamate, kad jis nesilanke pas sekmos gydytoja, o tik pas specialistus. Tai pazyma negali buti isduota. Buvo sugadinta visa diena, teko pakartotinai skambinti i policija, paaiskinti jiems viska. Issiaiskino, kad reikia vel policijos, kad jie pasiimtu mirusiji i Olandu laidojimo namus (nes mire namuose - skrodimui). Laukem visa diena, nes mus suklaidino registraturos darbuotoja. Tokia informacija, ar bus pazyma ar ne isduota, manau turi zinoti dirbantys zmogus. Kam klaidinti??? : (deja nusivyliau.
Laba diena. Nuo kovo menesio laukiame atsakymu is infektologes VIIRGINIJOS MACIONIENES. Apie tyrimus nieko nekomentuoja, telefonu jau keli menesiai neatsiliepia (skambiname tiesiai i kabineta!!!)
Kreipsiuosi i vyresne vadovybe, nes kazkoks pasityciojimas
Noriu labai padėkoti chirurgei Danutai Januševskajai. Tai aukšto lygio specialistė, išmananti ir mylinti savo darbą, nebijanti tepliotis rankų. Tai nuostabus, paprastas ir atidus žmogus. Ačiū.
Tokiems gydytojams tikrai verta kelti atlyginimus.
Esu labai patenkinta užsirašius pas šeimos gyd. Agnetą Orlovskytę. Jauna, bet kompetetinga, atidi, maloni, skirianti pakankamai laiko pacientui.
Ačiū gyd. A. Orlovskytei ir slaugytojai E.Lebedžinskienei. Sėkmės Jums.
Esu maloniai nustebintas po apsilankymo pas gydytoją E. Mickų. Išvis stebiuosi, kaip tokie daktarai dar dirba viešosiose įstaigose. Maloniai savo registracijos laiku buvau pakviestas į kabinetą, atliko ne tik mano apylinkės gydytojo paskirtą tyrimą, bet dar ir papildomai pažiūrėjo kitus organus. Labai plačiai ir man suprantama kalba, o ne gydytojų žargonu, paaiškino, kas ir kaip, kokios bėdos ir ką toliau daryti. Pateikė rekomendacijas dėl tolimesnių tyrimų. Gavau išsamų echoskopijos aprašymą. Dėkui daktarui, dar ne vieną kartą grįšiu pas jį ir į šią polikliniką.
Esu registruota prie jūsų poliklinikos. Deja, susirgus praktiškai yra neįmanoma pakliūti pas šeimos gydytoją ar kitus specialistus. Žiemos metu su skaudančia nugara buvau priversta mėnesį dirbti, gerti begalines dozes nuskausminamųjų, nes skambučių centre pasiūlė galimybę pakliūti pas šeimos gydytoją tik po kelių savaičių. Dabar su ausų problema galimybė pakliūt pas gydytoją tik 30 gegužės. Arba, jei sumokėsiu pinigus, tai galiu pakliūt iškart pas ausų gydytoją be jokio vargo. Tai jau reketas.
Dienos stacionare šiandien (2018.05.11) man buvo atlikta ginekologinė operacija. Operavo gyd. D. Bartkevičienė.
Likau ypatingai maloniai nustebinta tokiu šiuolaikišku, švariu, patogiu dienos stacionaru. Paprastai gydausi tik privačiuose centruose, nesitikėjau, kad valdiška įstaiga gali būti tokio aukšto lygio.
Gydytoja Daiva Bartkevičienė savo srities profesionalė ir nuostabus žmogus. Visas personalas labai atidus ir geranoriškas. Nuo mažiausių smulkmenų iki didelės pagalbos.
Nuoširdus AČIŪ sutiktiems medikams, gydytojai ir įstaigos vadovui.
Vitalijus 2017-05-19 21:16:05
Norečiau pasiskųsti dėl daktarės G. Krochinienės dirbančios Kalinausko g. 4 (Naujiamiesčio filialas, Vilnius.) 308 kab. darbo. Žmogus visiškai abejingai atlieka savo funkcijas, kurias PRIVALO atlykti nuosekliai bei profesionaliai. Aprašysiu situaciją maksimaliai trumpai: Susirgus mūsų mažamečiui vaikui (virš 39 pakilo temp.) skubiai išsikvietėm GMP. pagalba. Jiems vėliau išvažiavus temp. vėl pakilo. Tada skubiai vakare nuvažiavome į budinčia poliklinika. Temp. numušė, pridavėme kraują tyrimams, paaiškėjo, kad kažkoks virusas. Daktaras dėl viso pikto išrašė siuntimą į Santariškes, bet pasakė, kad tai tik ekstra atveju ir ryte nuvažiuot į poliklinika pas savo daktarą. Kadangi mūsų daktaras atostogauja, mus ryte užrašė pas Krochinienę. Įėjus į kabineta iškart išgirdomė kam atvažiavome čia, o ne tiesiai į ligonine. Atsakėme, kad temp.nekylo taip smarkiai ir nebuvo reikalo važiuot. Parodėme išrašą su tyrimais ir kažkaip 'pavyko' susitart, kad pagaliau apžiūrėtu vaiką. Apžiūrėjo, jokių komplikacijų ar uždėgiminių procesų neįžvelgė ir su rekomendacijomis pagert skysčių išėjome. Atvykus namo, vėl sukilo temp., kosulis, vaikas sunkiai kvepuojo.Ačiu dievui pavyko surasti mūsų senai pažįstamą vaikų daktarę, kuri atvažiavusi iškart nustatė, kad jau yra uždėgimas, vien iš tyrimų rezultatų galima buvo nustatyt (kažkokie skaičiai buvo virš normų) be to jai kvėpavimas nepatiko irgi. Išrašė antibiotiką bei kitus reikiamus vaistus.
Kitą dieną vaikas iškart pagyvėjo, temp. normalizavosi ir po poros dienų vaikas pasveiko.
Tai kyla elementarus klausymas kodėl jinai budama aukštos klasės specialistu nesugebėjo to nustatyt ir išleido sergantį vaiką namo su delitantiškų pasiūlymu pagert skysčių... Kaip aplamai tokie 'veterinarai' gali dirbti su mažais vaikais?? ir aplamai dirbti gydymo įstaigose... Kompetencijos jokios, noro dirbt jokio. GĖDA prieš kitus specialistus... Be to pasirodo, kad žmogus buvo atleistas iš savo darbovietės dėl to, kad susimušė su savo senyvo amžiaus kolege. Ir toks žmogus dirba su vaikais???
nesąmonė! Puiki gydytoja :)
Teko buti kelis kartus pas gydytoja - reumatologe Jekaterina Melekhavets, paliko nuostabu ispudi. Puiki specialiste ismananti savo darba. Rekomenduoju ir nuosirdziai dekoju uz profesionaliai suteikta pagalba.
Registratūra pilnai atleist!!!
Kam reikalinga registratūra jei ten prisiskambinti neįmanoma???
Nebeįmanoma, kaskart man pasako: skambinkit nuo 7val ryto ir gausite būtinos pagalbos taloną.
Vaikas su aukšta temperatūra, o kad kas nors atsilieptu tai be šansų. Gal rytais jums varpais skambinti?
Tegu personalas mažiau kavą rytais geria, žmonėms pagalba reikalinga!!!
Labai džiaugiames atradę gydytoją Goda Usevičiūtė, tikrai nuostabi stomotologė. Nieks nenorėjo taisyt dukrai dantukų, ji paniškai rėkdavo. O šį gydytoją puikiai susitvarko, moka bendrauti su vaikais, be ašarų taisome :)
Prisiskambinti bendruoju telefonu neįmanoma. Skambiname šiandien nuo 7 ryto iki dabar 9.50 h ir tai užimta, ar groja muzika. Lauki su muzika nepadedant ragelio po 10 min ir skambini vėl ir vėl ir vėl.
Esame pasipiktinę gydytojo echoskopuotojo E. Mickaus bendravimo su pacientais kultūra. Vietoje dalykiško, profesionalaus bendravimo - kandžios replikos, pastabos, kad nepasiruošta tyrimui, o pacientei užsiminus, kad dėl sukaustyto kūno negali greitai apsiversti ant šono - atviras užgauliojimas, kad jis "čia nesiterlios, mat turintis pacientei tik 15 minučių". Ar toks chamiškas bendravimas dera su gydytojo etika? Ar vyresnio amžiaus pacientas nevertas pagarbos? (apie atjautą jau nė nekalbu) Ko gero, pokyčiai, kuriuos lemia žmogiškieji faktoriai, medicinos srityje vyksta itin vangiai. Iš ko sprendžiu? O gi iš to, kad su šiuo vyriškiu teko bendrauti lygiai prieš 18 metų - echoskopavome naujagimę dukrą. Apžiūros pabaigoje - mūsų su ir vyru ašaros ir ciniškas prelegento kirtis - "po pusės metų jūsų vaiko galva bus kaip kibiras". Tai ar kas nors pasikeitė? Panašu, kad šis daktaras per tiek metų dar nebuvo įspėtas ir paauklėtas. O gal medikų drausminimas įvyksta tik pacientui mirus ant stalo?
Labai nusivyliau centro poliklinika..
Atvaziavus su vaiku 3metu pas budinti daktara, vaikas 2 dienas karsciuojantis kosulys neimanomas atsedejus 2 valandas eileje kol papulsim, atejo tas momentas kai uzejom i kabineta davus dokumentus pareiskia tokius zodzius
- Mes negalime jusu priimti, arba bus mokama konsultacija 25Eurai !! Uz konsultacija !! Vaikui !!
Pasake kad musu poliklinika yra nutraukusi sutarti su centro poliklinika todel ir mokamai, bet palaukit as atsedejusi 2 valandas turi dabar vykti i kita gydymo istaiga, jie privalejo priimti, pas vaika buvo auksta temperatura ir turejo suteikti pirmaja pagalba !
Nu zodziu as esu apakusi is tokiu daktaru ir istaigu !
Laba diena pradesiu nuo to kad labaj bijou odontologu, tai vaiksdavou pas mokama odontologa, bet pazistamas pasiule Naujamiesčio filialas, K.Kalinausko g. 4; odontologe AUGUSTA ANDRIŪNAITĖ, tai vaikstou pas ja zinokite labai gera odontologe, ACIU jums kad pas jus dirba toke odontologai, pasiuliou broliui irgi tai uzsirase, tikiosiu sita daktare ilgai dirbs pas jus, verte.nkit tokiu daktaru labai prasou, nes labai mazai ira tokiu daktaru kurie ziuri kad pacientui neskaudeti ir jis iseitu patenkintas, tik dabar supratou kad neveltui ligoniu kasa nuskaicioja tokios didelis mokescius, ACIU JUMS LABAI LABAI.
Esu labai dekinga odontologei Nijolei Griksienei uz suteikta pirma pagalba. Nijole tikrai kokybiskai ir profesionaliai atliko savo darba. Didelis aciu. Pries kelis menesius buvau pas ondontologe Ganna tai pasitikrinti dantis ir buvo pazeistu dantu tai tik viena sutvarke kurio neskaudejo ir mane labai papiktino jos darbas. Niekam nepatariu pas ja eiti taisyti dantu
Ar gydytojas davęs Hipokrato priesaika užsimiršta, kad reikia stengtis padėti pacientui. Regis - ne. Nemalonu prisiminti visiškai neseną vizitą pas Šeimos gyd. Rasutę Markelevičienę. Gydytojos neatida, nenoras padėti labai žeidė apsilankius pas ją sudėtingoje situacijoje. Neįvertinus gydytojai mano būklės, kitą dieną mane paguldė į ligoninę. Tačiau tai padarė kiti medikai, kuriems ir tariu ačiū. Dėkoju ir puikiems Santaros ligoninės medikams.
Nuoširdžiai dėkoju gyd. endokrinologei Justei Beišytei už parodytą dėmesį, gerumą ir ypatingą atidumą. Labai ačiū tariu už rūpestį gydytojos slaugytojai. Dėkoju Jums ir linkiu visokiariopos sėkmės.
Esame labai dėkingi Centro poliklinikos, Lukiškių filialo gydytojoms Ruslanai Smirnovai, Dovylei Žiupsnienei ir Egei Radžiūnaitei už operatyvią, kokybišką ir laiku suteikta profesionalią pagalbą.
Labai šauni odontologė Jakutienė senamiesčio poliklinikoje. Puiki dėmesinga specialistė. Neseniai pas ją lankausi, bet sutvarkė visus problemiškus dantis kokybiškai ir greitai.
Nusivyliau šią polikliniką...niekada ne varginu daktaru dėl kažkokių smulkmenų, peršalus irgi gydausi pati (nes neįmanoma užsirašyti pas specialistą), bet įvyko taip, kad turėjau lankytis poliklinikoje...prieš metus man pradėjo stipriai pūliuoti rankos pirštas, kai nuėjau pas chirurga man pasakė, kad tai herpis...tai kartojosi apie metus, kas mėnesį iššokdavo pūlinys ir gydžiau ji tepalais nuo herpio...bet šį kartą pūlinys iššoko man po nagu, o kita dieną perėjo ir į pirštą...lazdynuose man perpjovė piršta (dar nusijokė, kai pasakiau apie herpį) ir davė siuntimą į savo polikliniką, kad kiekvieną dieną man perrišinėtu pirštą su vaistais, kai nuęjau į polikliniką, gavau atsakymą: kad šiandien negali man perrišt, arčiausiai tai tik rytojaus dienai gali priimti...tiesiog super
Su nežmoniškais radikulito skausmais internetu pas savo gydytoją galiu pakliūti tik kovo 6 dieną, kai šiandien vasario 22...be žodžių
Labai retai sergu, taigi tikrai nevarginu šitos poliklinikos darbuotojų. Bet, vat bėda atsitiko. Pradžioje su oda, kai man reikalingo preparato nebegalima nusipirkti be recepto, dabar su radikulitu. jau dvi savaites nežmoniški skausmai, darbas fizinis, reikia lankstytis, krauti sunkias dėžes.12 darbo valandų per dieną. Vakar paskambinau, tai nesutiko užrašyti kitai dienai pas šeimos gydytoją. Gūdus sovietmetis...poliklinika nesuvokia, kad dirbantis žmogus turi atsiprašyti pas darbdavį, rasti sau pamainą jei nori nueiti pas gydytoją. Taigi tik dėl to paprašiau užregistruoti pas šeimos gydytoją sekančiai dienai. O juk paliuvus pas šeimos gydytoją dar reiks eiti pas specialistą dėl gydymo ir dėl nedarbingumo lapelio. Štai kiek dienų reikia atsiprašinėti iš darbo.Žinoma, kad galėčiau per savo laisvas dienas, bet dabar kiek laukt su tokiu skausmu.Pas odos gydytoją taip ir nesuteikė galimybės iki šiol pakliūti jau nuo Kalėdų bandant. Manau, kad tikrai laikas keisti polikliniką. Aprims skausmai ir eisiu atsiimti dokumentų. Šitaip negalima su žmonėmis. Aš moku mokesčius valstybei. Turit suteikti galimybę apsilankyti pas gydytoją.
Nesuprantu kam yra tie užsirasimai išankstini pas gidytoja, jaigu sedi po kabinetu visa valanda, o jos kabinete sau snekasi, kalbu apie Gerosios Vilties filiala, daktare Milda Urboniene, tokio man dar nera buve. Kantribes nera, suplanuoji laika, darbe susitari, viskas veltui. Jaigu neuztenka pacientui 10 min, tai prailginkit ta laika, kad nereiktu lukaukti valandom ir priiminetu nustatitu laiku. Baisu kas dabar darosi, kažka pasakai, tai dar ir nepatenkintos
Esu nepatenkinta suaugusiųjų registratūros Gerosios Vilties filiale darbuotoja. Pikta, grubi, nemandagi moteris. Atvykus pas gydytoją be išankstinio užsirašymo su surakinta nugara buvau apšaukta. Ponia, matyt, buvusi gydytoja, nes liepė su skaudama nugara „sėdėt namie ir gydytis”. O tai ko aš į polikliniką atvykau, tango mokytis? Pas gydytoją taip ir nepatekau, nes prie jos kabinėto laukia „normalūs ligoniai”.
Su šia ponia ne pirmą kartą susiduriu. Ji replikuoja, apkalbinėja žmogų jam stovint prie kasos (t.y., 1, 5 m nuo jos darbo vietos), leidžia sau būti grubiai. Suprantu, reikia kažkaip pensijos sulaukti, bet gal yra kita vieta šiai poniai? Su pacientais ji aiškiai nemoka bendrauti.
Pas budinčius gydytojus eilė 4 valandoms, dirba tik vienas kabinetas. Keičiantis pamainai per valandą nebuvo pakviestas nei vienas pacientas. Ir čia yra suteikiama pagalba vadinasi? Galima nudvėst prie durų ir nuekam bus neįdomu.
Sveiki, šiandien paskambinau i poliklinika pasikonsultotis (kentejau 2 dienas galvos skausma), temperatūros neturėjau, tai pagalvojau ir nepriims.Registraturoje pasake, kad mano daktare jau baige darba, bet užraše pas budinčioji.Atvykau, daktare priime laiku, išklause nusiskundimus, paskire medikamentus ir sulauke kol man pageres bukle.Dar paskire gydyma ir paskire atlikti nemažai tyrimu.Seseles aptarnavimu likau labai patenkinta.Daktares pavardė Senčenko.Dėkoju.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas
Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas 01-21 08:28
Latvijoje, apie 20 km nuo sostinės Rygos esančio nebeveikiančio branduolinio reaktoriaus išmontavimo terminai nukeliami neapibrėžtam laikui.
Baltijos šalių gyventojai noriau moka už turinį
Baltijos šalių gyventojai noriau moka už turinį 01-20 19:40
Praėjusiais metais Baltijos šalių žiūrovai atsikratė mokamų vaizdo transliacijų internetu baimės ir lyginant su 2017-aisiais praleido dvigubai daugiau laiko prie ekranų, žiūrėdami legalų vaizdo...
Pirmadienio rytą patekės "kruvinasis Mėnulis"
Pirmadienio rytą patekės "kruvinasis Mėnulis" 01-20 18:42
Mėgstantieji dažniau užversti galvą į dangų ateinančio pirmadienio, sausio 21-osios, rytą, išvys įspūdingą reginį – visišką Mėnulio pilnaties užtemimą, kuris vadinamas kruvinuoju Mėnuliu. Tai...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%