Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centro Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centro Poliklinika

Atsiliepimai apie Centro Poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Centro Poliklinika, VŠĮ

Padėka skambučių centro darbuotojoms. Visada maloniai užregistruoja pas gydytojus, pataria kaip greičiau gauti reikalingą pagalbą.
2021 01 13d lankiausi CP pas gyd.reumatologę J. Eidžiūnienę, norėčiau padėkoti gydytojai už jos šilumą, rūpestį. Matosi, kad žmogus dirba ir atsiduoda visa save, nežiūrint į dabartinę situaciją. Nors daugelis gydytojų šiuo metu mėgsta mus gydyti nuotoliniu būdu arba net ne apžiūrėjęs išrašo vaistų (kurie mums kartais ir ne tinkantys). Nuoširdus Ačiū nuostabiai gydytojai.
Skundas 2020-12-18 12:31:54
Šiandien 2020-12-18 buvau registruota 11.40val. Tačiau reikėjo pralaukti savo eilės daugiau, nei valandą. Nes gydytoja su seselę su pacienatais kalbasi ne tik apie sveikatos būklę, tačiau ir bendrauja neformaliai. Dėl ko vieną pacientą užima apžiūrėti daugiau, nei 1val. Po paciento gydytoja su sesele vėl sėdi vienos apie 20-30min ir tik tada kviečia kitą pacientą. Tai kam tada registruojames ir laukiame eilėse pas gydytojus, jei galima ateiti bet kada, nes priims tai neaišku kada.
Kabinetas 203kab. Kalinausko g.
Šiandien paskambino man budintis gydytojas, paklausė kuo skundžiuosi, aš viską paaiškinau ir pasakiau kad noriu tyrimų. Jis man pasiūlė vaistų nuo nugaros skausmo, o aš noriu siuntimo ir tyrimų. Jūs man galite pakomentuoti kaip medikai kaip jūs galite išrašyti pacientui vaistų, kai jūs nepadarote tyrimų ir neapžiūrite paciento? Man tai nesuvokiama? Tai gydytojai iš nuojautos diagnozuoja ligą? Kitas dalykas budintis gydytojas, pavardės nepamenu, su manim kalbėjo su pašaipa. Aš kai pasakiau kad vaistų nenoriu o noriu tyrimų, nes man svarbu išsiaiškinti kas su mano sveikata negerai, budintis gydytojas man pasakė kad čia jis sprendžia ko man reikia, ir jam neįdomu ko aš noriu ir ko nenoriu. Jūs išsitraukite pokalbio įrašą ir pasiklausykite kaip kalba medikai su pacientais. Kitas dalykas po kelių minučių man perskambino jo sesutė ir man išrašė siuntimus tyrimams, bet pats gydytojas jau su manimi kalbėti nebesugebėjo, jam gelbėjo med sesuo, kuri maloniai su manimi bendravo. Bet gydytojo elgesys baisus, aš esu seniai nusprendusi kreiptis į sveikatos ministeriją dėl centro poliklinikos darbo, nes kai tik noriu kažką išsitirti, ar kad mane apžiūrėtų, dar nei vieno karto nėra buvę, kad būtų malonūs gydytojai, kad būtų normaliai atlikta apžiūra, kad būtų laiku sureaguota į nusiskundimus.Pastoviai turiu skambinti vedėjai ir skųsti jos personalą. Ar tai jums normalu?
Sveiki prieš 2menesius virš dariausi biopsija, palikau grandinėle spinteleje, noriu pagirti 4auksto chirurgijos skyriaus moteriške vardu Kristina, už malonų bendravimą ir daikto išsaugojimą! Kaina šaunu kad yra tokių teisingu žmonių!
Šiandien, po mėnesio laukimo eilėje ėjau darytis MRI tyrimo. Turiu širdies stimuliatorių, (ENDURITY MRI™ modelis, REF: PM2172). Šis širdies stimuliatorius leidžia daryti MRI tyrimą. Gydytojos nesileido į jokias kalbas apie MRI tyrimo darymą, net nepaėmė į rankas duodamo stimuliatoriaus paso, kuriame yra nurodytas modelis ir visa joms reikalinga informacija, tai dabar per jų nekompetenciją ir aklą pasenusių protokolų sekimą aš turiu eiti iš naujo registruotis kitam tyrimui. Tai kokio velnio kuria naujas, žmogaus ir specialistų gyvenimus lengvinančias technologijas? Prašau peržiūrėti minėtus protokolus, kurie neleidžia jokiom aplinkybėm daryti MRI tyrimo esant implantuotam širdies stimuliatoriui, kelti specialistų kvalifikaciją, nes poliklinika dėl tokių ir panašių epizodų atrodo labai silpnai.
Roma Rasimavičienė
2020-10-21 11:10:12 IP 2i24uqo6
2020 10 20 gydytoja Marija Janulionienė, pas kuria lankausi jau senai, vietoje pagalbos gavau nuosprendį, man visai tas pats kas tau nutiks, išrašė vaistus žinodama, kad man jie netinka, man nuo jų darosi bloga, aš tampu nedarbinga, man sunku net vaikščioti, aš nieko nenoriu, man stresas nuo visko. Kai pamačiau šita pakuotę vaistinėje, tai man iškato pasidarė blogą, stresas aš likau be vaistų. Manau, kad tai buvo padaryta piktybiškai, kur ieškoti pagalbos, Laukiu atsakymo.
Mano vyras turi rimtu ligu, invalidas, darningumas 35%. Po insulto blogai girdi ir sunkiau suvoke informacija. Kadangi isai rusakalbis jam sio metu sunku bendrauti lietuviu kalba. Sianden atvykus pas gyd.endokrinologe G.M. 7 val. (kuri deja pavelavo 15 min.) pasiteiravo ar galetu bendrauti rusu kalba, gavo atsakyma jog kam cia tokius siuncia. Ar tai normalus bendravimas su ligoniu. Centro poliklinikoja tai pirmas toks atvejis. Po to vyras atsisveikino ir isejo, jokia konsultacija jam suteikta nebuvo.
Skundas dėl aplaidaus gydytojų darbo, kaina-kainavusią žmogaus gyvybę.
Kadangi brolis jau papasakoti ir paklausti nieko nebegali, kalbėsiu aš, jo sesuo. Lisauskas Alvydas gim. 1960.07.16 2020.08 mėn.kreipėsi į šeimos gydytoją T.Kunčinienę dėl kosulio ir sunkumo krūtinėj. Gavęs daug siuntimų pas įvairius specialistus, pradėjo tirtis. 2020.09.08 gyd. pulmonologas kažko blogo nenustatė, rekomandavo tolesnį išsityrimą dėl aortos. 2020.09.25 (iki šito vizito jam pradėjo labai blogėti sveikata) kardiologo k-jos metu smarkiai skaudėjo krūtinę, iš skausmo net negalėjo išgulėti ant nugaros atliekant kardiogramą, spaudimas pakilo 170/100 pulsas 93. Brolis į namus išleistas nesuteikus jokios pagalbos-nei vaistų nuo spaudimo, nei pasiūlymas kviesti greitąją, nei pasiuntus pas budintį gydytoją. Jam labai pasidarius silpna, 2020.09.29 teko į namus iškviesti greitąją, kuri brolį išveža i Lazdynų ligoninę, tikrinamas Covid-19-neigiamas, guldomas į terapijos skyrių. Sekančią dieną brolį ištinka koma. Perkeltas į reanimacijos skyrių, gydo pneumoniją, 2020.10.05 neprabudęs iš komos, miršta-ligos dgn.J18.8 (kita pneumonija, sukelėjas nepatikslintas).
Liko 5 nepanaudoti talonėliai pas poliklinikos specialistus.
Sakykit prašom, kodėl per visą ligos ieškojimo laikotarpį jam nebuvo skirtas kraujo tyrimas, kurio pasekoje galima buvo nustatyti pneumoniją ir skirti vaistų? Jis gydytojams visą laiką skundėsi stipriu kosuliu, skausmu krūtinės plote, vėliau ir skrepliais?
Brolio nebesugrąžinsit, bet apie tokį požiūrį į sergantį, kuris kreipiasi pagalbos ir jos negauna, tylėti negalima.
Ne nu, trūksta kantrybes. Prisiskambinti i registraturą užtrunka 15 min. tada sujungia ir numeta ragelį, kas, ryšis blogas ar kas ? Ir vel lauk 15 min... kol vel sujungs.. cia dar geriausiu atveju. Trūksta personalo ar registratūroje tingi dirbti ?
Irena Karpičienė
2020-10-09 13:20:37 IP 2anaqrrg
Jau daug metų gydausi jūsų poliklinikoje, bet tai, su kuo teko susidurti vakar 2020-10-09, tikrai neturėtų būti nutylėta ir į tai nebūtų atkreiptas dėmesys! Taip, suprantu, kad situacija yra neeilinė ir tuomet tie, kuriems tenka dirbti su žmonėmis, o ypač su pacientais, turėtų nepamiršti, kad žmogiškumas ir atjauta, tai turėtų būti gydytojų prioritetas.Dėja, arogancija, abėjingumas, štai su kuo susiduriau, kai atėjau į chirurgės Svetlanos Lyčkovaitės kabinetą! Prieš pusmetį turėjau trūkusio apendicito operaciją, dabar pilvo rando srityje susidarė gūzas, dėl kurio ir nutarė mane pasiųsti pasikonsultuoti mano šeimos gydytoja! Atėjau ne iš gatvės, o siunčiama vieno specialisto pas kitą specialistą konsultacijai! Gydytoja Lyčkovaitė net neišklausė manęs iki galo, visą laiką lakstė su dezinfekcinių skysčių ir purškė vos ne į burną juo! Kaži, ar gali purkšti tuo metu, kai yra pacientas kabinete? Po to liepė išeiti man į koridorių, kol ji perskaitys mano ligos istoriją! Išėjau, grįžus, gydytoja ir vėl pradėjo lakstyti su tuo purškikliu! Nedavė man net pasakyt, ko aš pas ją atėjau! Po to užrašė mane konsultacijai pas pilvo chirurgą! Pasirodo-mokamai konsultacijai, ar turėjo tam teisę, net neatsiklausus manęs? Manyčiau, kad gydytoja Svetlana, turėtų labai pasvarstyti, ar jai tinka dirbti su žmonėmis, jeigu jie tiek vargina ir erzina ją?
Laukiu jūsų atsakymo, neatmesdama galimybės kreiptis į SAM.
Irena Karpičienė
Atvykau su 2 men kudikiu i apziura pas auksine gyd. S.Gailiene. Atvykom anksciau 20 min. Teko isklaisiti personalo nepatenkinima del atvykimo anksciau. Teko ta laika laukti lauke. Ar nera motynos ir kudikio kambario islaukt to laiko? Givenu uz Vilniaus ir nezinau kiek uztruks kielione.
Kadangi gydytojas atostogauja, tai plaučiu nuotraukos atsakymo niekas negali pasakyti telefonu, reikalauja atvykti i vieta. Nesuprantu koks čia nuotolinis gydymas, kai reikalauja atvykti į vieta, gripai, virusai..
visą mėn laukiau gyd Bivainienės skambučio ir 16d paskambino 8.40tuo metu negalėjau atsiliepti, lygiai po 4min perskambinau. Dėja niekas nekėlė ir taip visą diena !!! KOKS GYD NEATSAKINGUMAS ! Pasiaiškinimas AŠ GI JAI SKAMBINAU‐NETINKA.Vėl registruosiuosi, bet bandysiu laime pas kitą medika...oi oi.....
Turėjome talonėli 09.16d 14val.45min.pas okulistą į 303 kab.Laukėme 1, 5 mėnesio. Nuvažiavus į poliklinika minėtu laiku registratūroje pasakė, kad nemato mano dukros pavardės, ir nors parodžiau talonėli, gydytoja B. Stulgienė atsisakė priimti. Gydimo įstaiga padarė paslauga - išrašė taloneli kitai dienai. Negi gydytoja negalėjo skirti 10min. ir ištaisyti kolegų klaida.Rašot kaip įmanoma rečiau lankytis poliklinikoje, o išeina atvirkščai.Pacientai nulio vietoje.
Sveiki, mama nuotoliniam vizitui pas gyd.Cadkiene 2020.09.11d. 13, 45. Ryte paskambinau į skambučiu centra, kad man patikslintu laiką, nes ėsu darbe ir sėdėti prie telefono negaliu.Man operatorė patikslino, kad laikas 13, 45 ir daktarė man paskambins, bet dėja net po 15 val. skambučio nesulaukiau.Vėl skambinu į centra ir kalbu su operatorė Lida, kuri man aiškina, kad pas mane papildomas numeriukas ir daktarė paskambins, kai turės laiko.Kaip tai gali buti?viena operatorė užrašo tam tikram laikui, o kita aiškina, kad pas mane nuotolinis vizitas papildomas?Dabar aš net nežinau kelinta paskambins daktarė, kelinta ji turės laiko.AR TAI NORMALU?
Kodel skqmbinant į jūsų užsiregistravimo ar informacijos numerius niekas neatsako?? Kodėl skambinant yra sakoma, kad jums svarbi aptarnavimo kokybė, nors net telefonu niekas neatsiliepia?? Ar jūs išvis skaitote savo atsiliepimus?? Ar jie sukurti, nu nes reikia pagal įstatymą. Jūs esate eilinė buržujinė įstaiga, posovietiniu mąstymu ir požiūriu. Ironiškai juokingam kad skelbiates, kad jums rūpi aptarnavimo kokybė. Senai laikas pakeist sovietines "bobas", susiraukusias nuo gyvenimo aptarnauti klientus. Ne tie laikai jau. Jei išvis šios klinikos vadovas turi bent minimaliai košės savo galvoje, paskaitytų visus komentarus ką žmonės rašo apie šitą š*******o kontorą.
Dar tokio nebuvo. Mokam mokesčius, o jie nori gydyti nuotolinių būdų. Prieš mėnesį paskambinau, kad užsirašyti vaiką sveikatos patikrinimui (prieš mokykla) užraše šiai dienai. Laukiu ir nesuprantu kelinta valanda, nes sakė daktarė paskambins.... Skambinu į registratūra, registratore, vardu Loreta sako, aš jums nieko nepasakysiu jei jus man nepasakysit vaiko a/k paskutinius 4 skaičius, aš nieko nematau, sakau vardą, pavardė, gimimo data, ne, to neužtenka. Aš darbe, aš neturiu su savimi vaikų dokumentų, nejaugi neužtenka to, ką pasakiau, visada užtekdavo, bet tai Poniai ne. Pasakė, aš nieko nematau ir neiškosiu, Kultūros jokios. Nėra žodžiu...Mes visi dirbam ir visi turim savo problemos, bet bukit žmonės. Dabar man paskambins daktarė ir nuotolinių būdu nuspręs ar mano vaikas sveikas ar ne. Aš taip supratau. Tėvas, 75 metu, kuris turi jau labai daug metu invalidumą, kuriam turėjo būti kraujo tyrimai atlikinėjime karta per mėnesi, nuo to karantino pradžios ne karta ne buvo imamas tyrimas, žmogus nekarto nebuvo patikrintas. Kol aš nepradėjau skambinti ir reikalauti, kad jam paimtu tyrimus. Vilniaus rajone pvz. žmonėms suteikiamos visos paslaugos. O pas mus ne. Kodėl taip, kas tai sprendžia. Kodėl man turi būti nuotolinis gydymas? Reikia paskambinti į registratūrą, užsirašys pas šeimos gydytoja po mėnesio (čia dar gerai jei po mėnesio), paskui šeimos gydytoja (net ne gydytoja, o slaugytoja) paskambins ir daktarė nuspręs, ar galima man duoti kokį siuntimą ar ne. Tai ir mirti galima kol jie visi nuspręs. O mokesčius mokam... Norėčiau gauti atsakymą iš tos įstaigos vedėjos.
Šių metų liepos 29 d 12val 52 min skambinome telefonu 2442244 atsiliepusios vardo neisiminiau skambinau dėl vaistų kurių skubiai reikia mamai ir močiutei. Pas gydytoja buvo užregistruotos liepos 24 d., bet del el. sistemos gedimo vaistų gydytoja išrašyti negalėjo tai seselė paskambino ir informavo, kad pirmadienį išrašys, tačiau sistema dar neveikė, o 29 liepos gydytoja išėjo atostogų. Paskambinus aukščiau nurodytu tel.nr. buvo pasakyta, kad mus užregistravo 29 d. 15 val. Tačiau skambučio nesulaukėme, paskambinome vėl atsiliepusi operatorė neprisistatė ir informavo, kad niekas mūsų neužregistravo. Vaistai močiutei nuo asmos be jų ji dūsta, o darbuotoja nesugeba atlikti savo pareigų. Atsakymo lauksiu į savo el. paštą.
Labai daug nemandagiu registratoriu, tiesiog tokiu zodziu sulauki.kad baisu, kaip gyvates nuodais spjaudos, bjauru klausytis jokios pagarbos fuuuu!!!!!Dar drysti pasakyti sedi kava geria is 30 karto gal prisiskambini, puse ten ju lauk is darbo!
Nesiskaitymas!Vakar buvau uzregiatruota nuotolinei ginekologo konsultacinai nestumo patvirtinimui. Neisivaizduoju nuotoliniu budu kaip tai vyksta, ir kam gaistamas visu laikas. Bet..uzregistravo 18 val. Sake but prie tel. Taciau panasu, kad skambino apie puse 5, buvau uzimta, negalejau tuo metu pakelti, nes skambucio laukiau 18 val. Tai vat..18 val nieks nepaskambino, niekam neidomu. Dar verkia, kad ner is ko algu moket. Kai as nedirbu, man irgi nemoka. Tuo tarpu skambinau i kita poliklinika, tai jokiu nuotoliniu siuo klausimu konsultaciju. Sako, jums per tel nieko nepasakys..tik gyvai!. Centro issidirbineja.
Prisiskambint neįmanoma! Užsiregistruoti internetu taip pat...š*******o kontora, kitaip nepavadinsi! Už ką mokam kas mėnesį sveikatos draudimą? Už ką ten dirbantys darbuotojai gauna algas? Kol visi žmonės nesukils ir nepradės kažką daryti dėl savęs ir savo artimųjų sveikatos, tol toliau bus tyčiojamasi iš eilinio žmogelio...Liūdna ir apmaudu, kad žmonės nesulaukia jokios med priežiūros ir pagalbos. Gėda!
Kas vyksta?!!!! Kodėl skambučių centras apskritai nedirba, tiesiog skambutį atmeta, registruojantis internetu išmeta tokį tekstą - ''Deja, Jūsų pasirinktos specialybės gydytojai registracijai skirto laiko neturi. Toliau registruotis internetu pas šios specialybės gydytojus nebegalite.'' Taip pat negaliu sukurti paskyros pagyvenusiems tėvams, nes neatsiunčia slaptažodžio į nurodytą el.paštą. Vienu žodžiu - internetinė registracijos sistema neveikia, skambučių centras - taip pat. Tai nusikaltimas prieš vilniečius, didžiausia miesto poliklinika ne tik kad karantine (kuris seniai pasibaigė), ši poliklinika su visom savo sistemom išėjo neapibrėžtų atostogų. Neįtikėtinas siaubas!
Prisiskambinti neįmanoma. Ar dirba ten kas nors dar?
Jūs gal visai ahujiela???? Kaip su jumis susisiekti ar jums ant žmonių visai nusišikti?
kodel skambinant i poliklinika niekas ragelio n ekelia 3 savaites kiekviena diena tik muzikele arba numets rageli, mano tevas 85% nedarbingumas po 3 sirdies operaciju privaloma tikrintik klausimas kaip|???????? internetu tik gali uzsiregistruoti mokamai kas per sistema?????? visa gyvenima zmiogus mokejes uz sveikatos draudima negali uzsiregistruoti pas gydytojus? veliau sakysit kur jus buvot visa laika??????kodel nepadarot registracija visiems pacientams internetu, jei nesugebat atsiliepti....... graudu
Dalia 2020-07-05 16:31:10
Noriu padėkoti labai profesionaliai, jautriai ir nuoširdžiai vyresn..radiologijos administratorei HENRIKAI VITUKEVIČ. Labai jaudinausi prieš diagnostinį tyrimą.Kabinete sutiko su šypsena, nuramino, paaiškino kiek truks tyrimas, tad atsipalaidavau.Po tyrimo paklausė kaip jaučiuosi ir ar viskas gerai. Kokia rūpestinga, atsidavusi darbui ir pacientams, geras pavyzdys ir kitiems poliklinikos med. darbuotojams.
Visiems kitiems CP gydytojams, sesutėms ir kitiems darbuotojams ELKITĖS SU VISAIS PACIENTAIS, TAIP KAIP JŪS NORĖTUMĖT, KAD ELGTUSI SU JUMIS. Pacientai moka mokesčius ir išlaiko gydytojus, tad paslaugas suteikit laiku ir kokybiškas.
Matyt į mokamą tyrimą ėjote, nes tik tada jie maloniai bendrauja. Ir išvis jums pasisekė, kad patekote pas daktarus, nes šiuo metu nei jiems prisiskambinti galima, nei priima, absurdas kažkoks.
Prašome informuoti, kokiu būdu galiu savarankiškai pasikeisti savitanos registracijos kodą į labiau įsimintiną.
Ačiū.
Is registraturos gavau savo gydytojos telefono numeri, nes man baigesi vaistai ir noriu juos isssirasyti. Registruotis galiu tik uz dvieju savaiciu kai vaistai man jau bus pasibaige. Skambninu savo gydytojai, bet ji arba nekelia arba numeta rageli. Tai kaip jus man siulote gauti recepta vaistams nuo alergijos kuriuos geriu kievienais metais?
Jusu centro poliklinikoje, lukiskiu filiale, antram aukste, naudojausi dezinfekatoriumi, kazkokiais budais buvo sukraipyta plokstele ir sudraske man pirsta. Gal sutvarkykit sia beda, nes plokstele labai astri ir atsiknojusi.
Siandien i centro poliklinika skambinau 134 kartus, dabar esu "laukiamajame" su grojancia muzikele jau geras 20 minuciu. Kaip patekti pas gydytojus, juk ne savo malonumui skambinu ir noriu uzsiregistruoti?
Laba diena negaliu jau antra savaite dasiskambinti i centrine paliklinika prie hales turgaus, visada arba užimta linija arba niekas ne kelia ragalio jau dvi savaites sedžiu ant nuskausminamuju nuo dantu, didžiausias bardakas
Priskambinti į polikliniką "Misija neįmanoma". Kai prisiskambini paleidžia muziką arb atiesiog numeta ragelį.
Jau antra diena nepavyksta priskambinti į polikliniką. Bent paleistų muzikėlę tą - suprasčiau, kad užimta, palaukčiau. O čia tiesiog numeta ragelį.
prisiskambinti į registratūra "Misija neįmanoma", visa diena skambini, o ten vis visi konsultantai užimti, palaukite, lauki lauki, klausai tos muzikytės ir padedi ragelį po poros minučių. toks jausmas kad ten tik vienas žmogus atsiliepinėja ir tai dažniausiai laiko nukeltą ragelį. šiaip ne taip pavykus prisiskambinti, pareiškia kad popierinis siuntimas netinka, kad reikia elektroninio, kai gauni elektroninį siuntimą, tavęs vistiek neužregistruoja, nes neveikia aparatas ir nežinia kada jį pataisys. turi kitos klinikos daktaro siuntimą, bet tavęs vistiek neužrašo į nemokamą konsultaciją, nes atseit nesudarę sutarties, nors ta klinika kuri siunčia sako kad tik su centro poliklinika ir turi sutartį. toks jausmas kad skirtingos registratorės skirtai kalba.
Ačiū kineziterapeutei Laimai Gaučienei.Skyrė laiko tiek, kiek reikėjo. Pasidalino patarimais ir rekomendacijomis. Labai gera ir protinga.
Laba diena
Noretume padekoti uz zmoniskuma. Pagalba ir gera sirdi sioms gydytojoms Egle Kapacinske ir Neurologei gyd. Laminaviciene. Ir visam medicinos pernosalui. Prasome perduoti asmeniskai.
Su pagarba
Po karantino atėjau tvarkytis priekinio danties kanalo pas gydytoją A.Karlonienę.Dirbo labai atmestinai ir paskubom, kažkaip sudvėjojau jos darbu, nes matėsi, kad vakare labai skuba namo ir visiškai neturi noro ir motyvacijos dirbti.Uždėjo vaistus, kitam vizitui neužrašė, nes sakė, kad nėra grafikų.Pasakė, kad dėl vaistų dantį gali skaudėti, vaistai buvo išsikišę iš danties, darbas padarytas neestetiškai.Kitą dieną dantį ne tai kad skaudėjo, bet kuteno, po ~1, 5 dienos dantį kutent baigė, bet dantis visas pamėlo.Savaitgalį man iki pat šaknies nuskilo priekinis dantis.Ar tai normalu? Gal pasakytumėte, ką dabar daryti? Man, 20 metei, statytis implantą ar protezą? Ar tokia gydytoja turi pakankamai kompetencijų dirbti savo darbą, jei negalėjo pastebėti, kad dantis gali nulūžti ar kad jis blogos būsenos? Ar gal dantis buvo normalios būsenos iki vizito, nes po jokio vizito pas dantistą man niekada nebuvo pamėlęs dantis tiesiog uždedant vaistus.Paskambinus skyriaus vedėjai Vaitkienei ir paaiškinus situaciją ji net nepaklausė mano vardo ir pavardės, kad pasižiūrėti kokie vaistai buvo uždėti ar kokia situacija buvo su tuo dančiu.Vaitkienė tik atsakė, kad „gydytoja juk stengėsi, vaistukus uždėjo“, nepasiūlė nei apžiūros, nei tyrimo.
Tik blogiausi atsiliepimai. Gegužės 9 d. užsikimšo ausis, skaudėjo. Paskambinus (gegužės 11 d.) gydytoja konsultavo nuotoliniu būdu, išrašė vaistų nuo uždegimo (dėl sieros kamščio pati lašinausi vaistų, bet nepadėjo, todėl gydytoja nusprendė, kad uždegimas), po savaitės paskambinau vėl, nes nepraėjo, nejutau jokio vaistų poveikio, šį kart gydytoja dėl skausmo rekomendavo išgerti paracetamolio, o kad atsikimštų ausis - užsikimšti nosį ir pūsti. Ar Jums viskas gerai??? Man savaitę laiko užsikimšus ausis ir aš tokio būdo nebūsiu išbandžius? Jokio siuntimo pas ausų gydytoją...Neaišku kiek laiko būtų tekę laukti kitos konsultacijos. Kreipiausi į privačią kliniką, sumokėjau 90Eur ir išsprendė mano problemą, tai kam tada reikia mokėti sveikatos draudimą, jei niekas negydo? Beje, paskutinė mane konsultavo gydytoja Zita Česnulevičienė (pavardės neprisiminiau, bet esveikata.lt radau įrašus). Taip pikta, kiek reikia laukti, kad teiktųsi gydytojai suteikti pagalbą? Ar reikia laukti iki kol jau visiškai nebegirdi ir nebeįmanoma pagydyti? P.S. Registratūros darbuotojos visad nemalonios, piktos, reikia vos ne maldauti, kad užrašytų pas gydytojus. Šioje poliklinikoje gydžiausi apie 5 metus, tačiau trūko kantrybė - persirašiau į kitą. Tai paskutinis nemalonus įvykis su šios poliklinikos darbuotojais, tačiau ne vienintelis. Gal pagaliau reikia nebetylėti ir skųstis, tuomet pagerėtų paslaugų kokybė. Kartais norisi paprasto žmogiško supratingumo, o ne bandymo kuo greičiau atsikratyti pacientais. Man labai patiko šios poliklinikos ginekologė, echoskopuotoja, burnos higienistė, bet šeimos gydytojai tai kažkokie rinktiniai (blogąja prasme)!
Labai stebekit sesutes, liepe atvykt pasidaryt skiepus 2 men kudikiui karantino metu. Iejus pro paradines duris pasitinka sesute, pasirašant dokumentus stovi šalia ji, nesilaiko atstumo, kauke nuleista žemiau nosies......
Patalpos nevedinamos...
Darant kudikiui skiepa sesute net pirstiniu nepakeite...su kokiom buvo su tom ir dare skiepa...... filialas prie halės turgaus.

Labai žiurekit.
Ačiū dietologei Eugenijai Repšienei. Suteikė aukšto lygio konsultaciją, gavau daug vertingų, profesionalių patarimų. Jau po dviejų savaičių disciplinos, pagal sudarytą planą, ženkliai pagerėjo savijauta.
Roma Rasimavičienė
2020-03-21 14:29:18 IP 4ljhbi5
Laba diena, labai malonu, kad mūsų poliklinikoje bandoma atsiktatyti žmonėmis netgi be COVIT-19 viruso. 2020 03 20 būvau registruota Vytenio g. 59, pas gydytoją Janulionienę, nuo 8.00-9.00. 2020 03 19 d. sulaukiau skambučio 09.38 val., kad pas gydytoją nepakliūsiu ir kokios pas mane problemos, darbuotoją su manimi kalbėjo kaip su narkomane, kad nuo vaistu kurie man tinka SEDUXEN 5 mg aš tapsiu priklausoma, aš šituos vaistus naudoju virš 30 m. ir ne kiekvieną dieną vietoje kasdieninės duonos, darbuotojai paaiškinau, kad jeigu aš jų neturiu jaučiu tikrai stresą, man darosi blogą, Manau šį darbuotoją iš manęs pasityčiojo, išrašė specialiai vaistus ne tuos kurie man nepadėtų, , BRONEZEPAMĄ''. Kur ir kada aš galėčiau gauti pagalbą.
Gerb. gydytoja Danute Bivainiene, kaip jus paaiskinsit kad is zmoniu imat po 20€ uz nedarbinguma?
Bet dar ir imate atsakingai. Is vieno imat duodama biliuteni menesiuj o kita isvarot is kabineto darydama ispudi gerbiancio savo darba asmens, su pacientais bendraujat labai saltakraujiskai, nepaaiskindama visko tinkamai ir supratingai, turbut is kuriu imat pinigus jiems esat malonesne. Tikriausiai jau pavargot nuo sio sunkaus darbo, ir kaip pati minejos net susirgusi (kosedama) einat i darba. PRASAU ATKREIPTI DEMESI I TAI KAD SI GYDYTOJA yra absurdo virsune. Leiskit jai pailset, duokit sveziu ir kompetingesniu gydytoju i istaiga. Ne korupcijai!!!!
Ačiū Kalinausko filialo darbščiosioms registratūros darbuotojoms, susirgus, visada padeda kaip įmanoma greičiau užsiregistruoti į konsultacijas.
Kokia prasme registruoti internetu savaite laukti? Jeigu atejus turi laukti velnias zino kiek laiko! Uz parkinga susimoki apskaiciavus laika kiek uztruksi, kas bauda mokes? AS
Dėkoju gydytojui Rolandui Sausdravui ir gydytojo asistentei už dėmesį, kokybę, greitį, nuoširdų norą padėti man išgyti.
Dėkoju Mangirdui Kazačenko už kineziterapiją be skausmo, moralinį palaikymą sunkiausiomis akimirkomis ir asmeninę iniciatyvą eiti, veikti, sveikti.
Sveiki, teko lankytis Centro poliklinikoje pas kardiologe gyd.Velickaite.Noriu padekoti siai nuostabiai daktarei ir slaugytojai (nezinau vardo) Gyd, Velickaite yra kvalifikuota, konkreti, rupestinga. Viska kantriai paaiskino. Dar karta dekui ir linkiu siam kolektyvui sekmes ir kantrybes tokiam darbe.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną"
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną" 01-28 12:07
Pandemijos paveiktoje rinkoje sparčiai atsigavęs Japonijos koncernas nutraukė ilgametę Vokietijos gamintojo lyderystę.
Restoranų apyvarta pernai susitraukė 26%
Restoranų apyvarta pernai susitraukė 26% 01-28 12:03
Maitinimo ir gėrimų įmonių apyvarta pernai siekė 658,022 mln. Eur ir, palyginamosiomis kainomis, buvo 26% mažesnė nei 2019 metais, pranešė Statistikos departamentas.
Kleboniškio tilto konstrukcija galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo
Kleboniškio tilto konstrukcija galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo 01-28 11:48
Kaune statomo Kleboniškio tilto konstrukcija trečiadienį galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo, teigia Aplinkos ministerija.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

3M 186,65 +6,08%
Starbucks 97,87 -6,51%