Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centrinis bankroto biuras LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centrinis bankroto biuras LT

Atsiliepimai apie Centrinis bankroto biuras LT, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Centrinis bankroto biuras LT, UAB

Dėkoju profesionaliai Centrinis bankroto biuras LT komandai už nuoseklų, kvalifikuotą, pagarbų bendradarbiavimą visą fizinio asmens bankroto proceso laiką. Darbas su jais - tai ne eksperimentas, ką patyriau su prieš tai turėtu bankroto administratoriumi, santykyje su kuriuo buvau pati atsakinga už tai, kad mano bankroto byla judėtų į priekį, nors pati teisinių žinių tuo klausimu turėjau tik tiek, kiek reikalauja mano kaip bankrutuojančio asmens kompetencijos. Bylą buvo nutraukta ir gavau labai nemalonią patirtį. Centrinis bankroto biuras LT man kaip klientei skyrė reikiamą dėmesį, kad įsigilintų į asmeninę mano situaciją, netaikydami šabloninių elgesio modelių, bet kurdami individualų veikimo planą. Šiame bendradarbiavime jaučiausi labai saugiai, nes kiekvienas veiksmas buvo atliekamas savalaikiai, profesionaliai, nuosekliai, į mano klausimus, kurių kartais turbūt būdavo daug ir labai elementarių ar nereikšmingų - visuomet buvo atsakoma kantriai, nesumenkinant mano nežinojimo ir taip tik dar labiau sustiprinant pasitikėjimą bankroto administratoriumi. Labai gerbiu administratoriaus ir biuro gebėjimą laikytis teisingumo principo, atsakomybių ribų, kur asmeninė nauda nėra svarbiausia, bet labai darniai veikiama visų suinteresuotų bankroto šalių naudai. Kai reikia, ir aš buvau paspaudžiama, kad būčiau aktyvi proceso dalyvė! Asmeninė bankroto byla sėkmingai buvo užbaigta. Išgyvenu didelį dėkingumą! Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis savo srities profesionalus, kuriems žmogiškas santykis tikrai svarbioje vietoje.
Sveiki, musu seima bankruotoja antrus metus ir mes labai patenkinti administratoriu atlekamu darbu.Jie sugeba isnagrineti visus iskylusius klausimus ir zmoniskai siltai bendrauja.Todel mes siulitume visems, kam reikia pagalbos kreiptis i sios administratorius. Aciu uz sklandu Jusu atliekama darba.
manau atėjo laikas ir man parašyti atsiliepimą apie šią įmone. Rašysiu už save ir žmoną kadangi kartu gyvename ir dėl susiklosčiusių aplynkybių ir tokių Lt įstatymų turime bankrutuoti abu. Norint kitaip, tai reikia santuokos su sutartimi ir nevesti bendro ūkio. Tai tada kokia čia šeima? Bet ne apie tai.
Turėjau smulkų verslą, paėmiau paskola būsto įsigijimui. Paskolai gauti įkeičiau nuosavą 20 arų žemės sklypą Kaunę. Tuo metų sklypo verė būvo 200000 litų. Paskolos gavau apie 150000 litų. Pradėjau namuko statybą. Visai neužilgo pasibeldė pasaulinė krizė. Danijos partneriai su kuriais dirbau, bankrutavo. Ir tuo pačiu nusinešė visą turėta mano kapitalą. Likau plikas, basas, su keliais centais kišenėje ir be darbo. Už pečiu žmona, du mažamečiai vaikai. Nuomojamas būstas ir pradėtas statyti namukas. SEB bankas perdavė mano skola antstoliams, kurie pardavė sklypa už 35000 litų ir po to aš likau skolingas dar didesnę sumą negu iki pardavimo. Vis tikėjausi atsistoti ant kojų ir gražinti skolas, bet antstoliu dėka skolos augo ir augo. Tapo nepakeliama našta. Neturėdamas kitos išeities pasiskolinau pinigų bankroto procedūroms ir su didelę baimę kreipiausi į Centrinį bankroto biūrą pagabos. Pats sunkiai tikėjau, kad kas nors pavyks, bet jei nieko nedarysi, tai nieko ir nebus.
Iš savo patirties dabar jau galiu su visa atsakomybe teigti, kad Centrinio bankroto įmonėje dirba griežtas, atsakingas, tvarkingas kolektyvas, kuris padėjo surinkti visus reikiamus dokumentus, visuomet nuošidžiai bendravo ir rūpinosi visais klausimas. Visuomet gaudauvau reikiama ir tinkama konsultacija. Tai ne antstoliu kontora kuri nežiūrint į nieka atims paskutinį centą. Tai į monė kurios darbuotojai pasineria į tavo problemas ir padeda jas spręsti. Šiuo metu, nežiūrint į SEB banko visus įmanomus veiksmus sukliudyti bankrotui, mums su žmona yra iškelta bankroto byla ir patvirtintas mokumo planas. Niekam nenoriu linkėti suklupti, bet kiekvienam įklimpusiam į tokia bėda nuošidžiai patariu kreiptis į šį kolektyvą. Žmonės !!!! Mes jau pamatėme šviesą tunelio gale.
Labai labai didelis ačių visam kolektyvui.
Jei kas turite klausimu drasiai galite man paskambinti.
Tel.: 8-645-55966
Ačiū jums už pagalbą. Buvo gaila žiūrėti į savo draugą, kai jį smaugė skolos. Bet dabar bankrotas jau iškeltas ir tikimės ateityje bus lengviau. Ačiū darbuotojams už kantrybę ir nuoširdumą. Bet kada galima su jais pasitarti ir paklausti, jei iškyla klausimų. Rekomenduoju, jei kam reikia pagalbos.
Mūsų šeimos istorija

Su šia įmone pradėjome šeimos bankrotą, kai įsigijus būstą su paskola, 2009 metais buvo paskelbta krizė. Tais pačiais metais gimė ir mūsų mergytė. Džiaugsmas didžiulis, bet suspausti iš visų pusių dėl kredito net nežinojome kur kreiptis, ką daryti ir kaip išsigelbėti. Paskolą perėmė paskolų draudimas, prasidėjo grasinimai antstoliais, kad iškraustys iš namų. Tai truko kelis metus, kol nebuvo priimtas fizinių asmenų brankroto įstatymas. Iki to, išgyvenome tikrą košmarą ir didelį psichologinį spaudimą. Tada, gavome pasiūlymą iš UAB Centrinis bankroto biuras LT vadovo Vidmanto Švažo. Susipažinęs su mūsų situacija ir dokumentais, jis pasiūlė skelbti asmens bankrotą tiek man, tiek žmonai (kartu). Kad ir kaip buvo sunku apsispręsti, su žmona nusprendėme skelbti bankrotą. Butą pardavėme už nuvertėjusią per krizę kaina. Skolingi likome dar apie 70 tūkstančių eurų. Nors skelbiant bankrotą, proceso terminas buvo 5 metai, teismo teisėja priėmė sprendimą 3 metams. Po mėnesio įsigaliojo ir įstatymo pataisos įstatymas dėl 3 metų maksimalaus termino. Bankroto administratoriaus dėka, šiuo metu jau esame užbaigę bankroto procesą. Jis baigėsi 2018 metų rugpjūtį. Pečių nebeslegia skolos, esame mokūs ir finansiškai laisvi.

Rekomenduoju šią bendrovę ne tik dėl sklandžiai įgyvendinto bankroto. Patarimai prieš skelbiant bankrotą taip pat yra svarbūs. Įtemptose situacijose galima pridaryti nepataisomų klaidų. Dėl jų, bankroto procesas gali tapti neįmanomu arba, nutrauktu. Nors turėjome labai daug niuansų, iš skolų liūno jau išbridome, todėl pagrindo nepasitikėti šių darbuotojų kompetencija neturiu.

Jei nerandate kelio atgal, žvelkite ir eikite į priekį. Ir Jums linkiu stiprybės bei tokios pat sėkmės.
Centrinis bankroto biuras LT
2019-03-18 15:51:09 IP 90.143.112.11
Pašalinis 2018-06-06 10:39:20
Asta ir Gintas atsiliepimus rašė 9 mėnesių skirtumu, bet IP adresas tas pats :)
Nustebsite, bet bankrutuoja šeimomis. Šeimoje yra ir vyras ir moteris. Kitokių šeimų nepasitaikė. Pagarbiai.
Centrinis bankroto biuras LT
2019-03-18 15:46:33 IP 90.143.112.11
Asta 2013-11-14 20:36:22
Labas. Ačiū už greitą ir gerą pagalbą. Džiaugiuosi, kad Jus radau ir man padėjote. Dėkoju už žmogišką, šiltą bendravimą, už suteiktą viltį. Radau ne tik administratorių bet ir supratimą. Linkiu didelės sėkmės. Rekomenduosiu kitiems.
Informuojame, kad persikėlėme į A. Vivulskio g. 7-414, Vilnius (buvęs Snoro bankas) Dėl konsultacijų registruotis telefonu +37064511169
Labai ačiū už Jūsų pagalbą. Tikra profesionalų komanda kuri sugeba išnagrinėti visus iškilusius klausimus. Tikrai vertą kreiptis į Centrinį bankroto biurą. Rekomenduoju.
Asta ir Gintas atsiliepimus rašė 9 mėnesių skirtumu, bet IP adresas tas pats :)
Centrinis bankroto biuras
2017-01-31 11:20:42 IP 78.61.207.38
Centrinis bankroto biuras yra Pylimo g. 38, LT 01136, Vilniuje. Telefonas pasteiravimui +37064511169
Dėkoju už operatyvumą- nors kur radau nemokamą konsultaciją bankroto klausimais. Geri specialistai puikiai dirba, dėkui ir sėkmės!

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teisinės paslaugos, juridinės paslaugos, mokesčių konsultacijos, teisinis auditas. Verslo teisė, mokesčių teisė, sutarčių teisė, jungtinė veikla, IT teisė, informacinių technologijų teisė, telekomunikacijų teisė, žiniasklaidos teisė, reklamos teisė, ES teisė, darbo teisė, tarpininkavimas sprendžiant ginčus...
Sostinės teisė
Adresas: Laisvės pr. 115A-57, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas; teisinės paslaugos.
UAB „SOSTINĖS TEISĖ" teisinių paslaugų įmonė, kurioje dirba kvalifikuota, per visą įmonės egzistavimo laikotarpį sukaupusi vertingos patirties ir pasiekusi aukštą paslaugų teikimo lygį teisininkų komanda. Teikiame teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%