Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centrinis bankroto biuras LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centrinis bankroto biuras LT

Atsiliepimai apie Centrinis bankroto biuras LT, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Centrinis bankroto biuras LT, UAB

Esu dėkinga Centriniam bankroto biurui ir advokatei Agatai Staševskajai už išgelbėtą verslą, kurį, tyčia, norėjo sužlugdyti konkurentai. Tik Jūsų pagalba buvo nutraukta įmonės bankroto byla, įmonė restruktūrizuota, parašytas restruktūrizavimo planas. Jeigu ne Jūsų strateginis mąstymas ir greitas veikimas, šiandiena neturėtume ne tik verslo, bet ir gyvenimo.
Prieš tai man advokatavo didelės ir garsios įmonės, kurių darbu nusivyliau, nes ten niekas neskyrė tiek laiko įsigilinti į problemas ir jų sprendimą. Čia gavau ne bet kokį problemų sprendimą, bet kūrybingą ir netikėtą nei vieniems mano kreditoriams, kurie buvo tam nepasiruošę ir pralaimėjo.
Savo dėkingumui išreikšti neturiu žodžių, nes jis yra mano širdyje.
Rekomenduoju visiems, kurie atsidūrė sunkioje padėtyje- kai iškeltas įmonės bankrotas, ar patys jį norite iškelti įmonei, ar norite išgelbėti bankrutuojantį, bet teikiantį vilties verslą - būtinai kreipkitės į UAB CENTRINIS BANKROTO BIURAS LT, nes jie yra patys geriausi strategai ir gelbėtojai!
Pirmiausia norisi padėkoti šios įmonėms darbuotojams už atliktą darbą. Pagalba buvo suteikta itin profesionaliai ir greitai. Turėjome nedaug laiko pateikti reikiamus dokumentus teismui, todėl visi reikiami dokumentai praktiškai buvo sutavrkyti per vieną savaitgalį! Viso proceso metu buvau laiku konsultuojamas visais iškilusiais klausimais, visada laiku buvo pateikiami reikiami dokumetai abiem proceso šalims, šalinami trūkumai ir niekada nekilo jokių sunkumų. Tikra profesionalų komanda, AČIŪ už galimybę pradėti naują gyvenimą!
Labai ačiū už Jūsų pagalbą. Tikra profesionalų komanda. Konsultuodami suprantamai išaiškina susidariusią padėtį, nusako prognozę dėl galimos bylos baigties. Rekomenduoju šią bendrovę ne tik dėl sklandžiai įgyvendinto bankroto, bet ir dėl dėmesio ir pagarbos klientui. Aiškumas išlaikomas visame darbo procese, nes kiekviename žingsnyje klientas yra informuojamas. Sąžiningas, darbui atsidavęs teisininkas, pasižymintis puikia ir profesionalia iškalba teismo posėdžiuose. Asmeninė bankroto byla sėkmingai buvo užbaigta. Tariame nuoširdų Ačiū bankroto administratoriui ir visai UAB "Centrinis bankroto biuras LT" komandai. Ačiū už kompetentingą bendravimą ir žmogiškumą. Linkime Jums didelės sėkmės.
Vykdė mano fizinio asmens bankrotą, tai profesionaliai dirbantys darbuotojai. Aktyviai teikia pasiūlymus, pastebėjimus ir pastabas. Laiku teikė visas reikalingas ataskaitas.
Rekomenduoju nenusivilsite.
Jeigu turite problemų su skolomis, esate sunkioje finansinėje padėtyje ir matote, kad jų tikrai nesugražinsite, rekomenduoju kreiptis į Centrinį bankroto biurą, nes jie tikrai sąžiningai atliks savo darbą nuo pradžios iki pabaigos : įvertins jūsų situaciją, sudarys veiksmų planą, parengs bylą teismui, pačiomis geriausiomis sąlygomis administruos jūsų bankroto bylą ir ją pabaigs.Manau, kad jie -Lietuvoje geriausi!
Tai pati tikriausia profesionalų komanda, puikiai išmananti savo darbą!
Esu labai jiems dėkinga už sklandų procesą, palaikymą bei greitus ir efektyvius sprendimus. Iš savo asmeninės patirties galiu drąsiai REKOMENDUOTI. Tariu nuoširdų ačiū bankroto administratoriui ir visai UAB "Centrinis bankroto biuras LT" komandai.
Irma
Puiki komanda. Dirba profesionaliai, savo darbo žinovai. Didėlis dėkui už jų puikiai atlikta darbą.
Tikrai rekomenduoju ir tariu Ačiū labai jums UAB" CENTRINIO BANKROTO BIURO" darbuotojams. Ačiū už kompetentingą bendravimą ir žmogiškumą.
labai gera kompanija. patikima, atsakanti uz savo darba komanda kuri atsizvelgia i individualia situacija ir randa sprendimo budus. VIENINTELE tokia kompanija lietuvoje nes is patirties sakau- kitiems tavo problemos neidomios. drasiai rekomenduoju!
Tobula.Super ZNONES.Super veiksmas.
Dėkoju administratoriui ir visiems prisidėjusiems, viskas vyko sklandžiai, laiku, nesvarbu, kad buvau nuo jūsų už 300 km. Verčiu naują gyvenimo puslapį. Susidūrusiems su tokiu gyvenimu įvykiu REKOMENDUOJU UAB" CENTRINIS BANKROTO BIURAS"
DĖKOJU VISAI KOMANDAI!
Puikiai dirba, atsako i rupimus klausymus, tiesiai pasako galimybes, labai dziaugiuosi radusi saziningus, atsakingus, mylincius savo darba zmones!
Tai komanda kuria pasitikejau ir jie manes ne nuvyle.
Sekmes jums!
2019-05-09 10:03:57 IP 2juf5766
Rima Lavrinovič
2019-04-23 13:02:38 IP 2ju7hrui
Dėkoju profesionaliai Centrinis bankroto biuras LT komandai už nuoseklų, kvalifikuotą, pagarbų bendradarbiavimą visą fizinio asmens bankroto proceso laiką. Darbas su jais - tai ne eksperimentas, ką patyriau su prieš tai turėtu bankroto administratoriumi, santykyje su kuriuo buvau pati atsakinga už tai, kad mano bankroto byla judėtų į priekį, nors pati teisinių žinių tuo klausimu turėjau tik tiek, kiek reikalauja mano kaip bankrutuojančio asmens kompetencijos. Bylą buvo nutraukta ir gavau labai nemalonią patirtį. Centrinis bankroto biuras LT man kaip klientei skyrė reikiamą dėmesį, kad įsigilintų į asmeninę mano situaciją, netaikydami šabloninių elgesio modelių, bet kurdami individualų veikimo planą. Šiame bendradarbiavime jaučiausi labai saugiai, nes kiekvienas veiksmas buvo atliekamas savalaikiai, profesionaliai, nuosekliai, į mano klausimus, kurių kartais turbūt būdavo daug ir labai elementarių ar nereikšmingų - visuomet buvo atsakoma kantriai, nesumenkinant mano nežinojimo ir taip tik dar labiau sustiprinant pasitikėjimą bankroto administratoriumi. Labai gerbiu administratoriaus ir biuro gebėjimą laikytis teisingumo principo, atsakomybių ribų, kur asmeninė nauda nėra svarbiausia, bet labai darniai veikiama visų suinteresuotų bankroto šalių naudai. Kai reikia, ir aš buvau paspaudžiama, kad būčiau aktyvi proceso dalyvė! Asmeninė bankroto byla sėkmingai buvo užbaigta. Išgyvenu didelį dėkingumą! Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis savo srities profesionalus, kuriems žmogiškas santykis tikrai svarbioje vietoje.
Jelena ir Ricardas
2019-04-10 13:57:39 IP 2ju3l3ts
Sveiki, musu seima bankruotoja antrus metus ir mes labai patenkinti administratoriu atlekamu darbu.Jie sugeba isnagrineti visus iskylusius klausimus ir zmoniskai siltai bendrauja.Todel mes siulitume visems, kam reikia pagalbos kreiptis i sios administratorius. Aciu uz sklandu Jusu atliekama darba.
manau atėjo laikas ir man parašyti atsiliepimą apie šią įmone. Rašysiu už save ir žmoną kadangi kartu gyvename ir dėl susiklosčiusių aplynkybių ir tokių Lt įstatymų turime bankrutuoti abu. Norint kitaip, tai reikia santuokos su sutartimi ir nevesti bendro ūkio. Tai tada kokia čia šeima? Bet ne apie tai.
Turėjau smulkų verslą, paėmiau paskola būsto įsigijimui. Paskolai gauti įkeičiau nuosavą 20 arų žemės sklypą Kaunę. Tuo metų sklypo verė būvo 200000 litų. Paskolos gavau apie 150000 litų. Pradėjau namuko statybą. Visai neužilgo pasibeldė pasaulinė krizė. Danijos partneriai su kuriais dirbau, bankrutavo. Ir tuo pačiu nusinešė visą turėta mano kapitalą. Likau plikas, basas, su keliais centais kišenėje ir be darbo. Už pečiu žmona, du mažamečiai vaikai. Nuomojamas būstas ir pradėtas statyti namukas. SEB bankas perdavė mano skola antstoliams, kurie pardavė sklypa už 35000 litų ir po to aš likau skolingas dar didesnę sumą negu iki pardavimo. Vis tikėjausi atsistoti ant kojų ir gražinti skolas, bet antstoliu dėka skolos augo ir augo. Tapo nepakeliama našta. Neturėdamas kitos išeities pasiskolinau pinigų bankroto procedūroms ir su didelę baimę kreipiausi į Centrinį bankroto biūrą pagabos. Pats sunkiai tikėjau, kad kas nors pavyks, bet jei nieko nedarysi, tai nieko ir nebus.
Iš savo patirties dabar jau galiu su visa atsakomybe teigti, kad Centrinio bankroto įmonėje dirba griežtas, atsakingas, tvarkingas kolektyvas, kuris padėjo surinkti visus reikiamus dokumentus, visuomet nuošidžiai bendravo ir rūpinosi visais klausimas. Visuomet gaudauvau reikiama ir tinkama konsultacija. Tai ne antstoliu kontora kuri nežiūrint į nieka atims paskutinį centą. Tai į monė kurios darbuotojai pasineria į tavo problemas ir padeda jas spręsti. Šiuo metu, nežiūrint į SEB banko visus įmanomus veiksmus sukliudyti bankrotui, mums su žmona yra iškelta bankroto byla ir patvirtintas mokumo planas. Niekam nenoriu linkėti suklupti, bet kiekvienam įklimpusiam į tokia bėda nuošidžiai patariu kreiptis į šį kolektyvą. Žmonės !!!! Mes jau pamatėme šviesą tunelio gale.
Labai labai didelis ačių visam kolektyvui.
Jei kas turite klausimu drasiai galite man paskambinti.
Tel.: 8-645-55966
Ačiū jums už pagalbą. Buvo gaila žiūrėti į savo draugą, kai jį smaugė skolos. Bet dabar bankrotas jau iškeltas ir tikimės ateityje bus lengviau. Ačiū darbuotojams už kantrybę ir nuoširdumą. Bet kada galima su jais pasitarti ir paklausti, jei iškyla klausimų. Rekomenduoju, jei kam reikia pagalbos.
Mūsų šeimos istorija

Su šia įmone pradėjome šeimos bankrotą, kai įsigijus būstą su paskola, 2009 metais buvo paskelbta krizė. Tais pačiais metais gimė ir mūsų mergytė. Džiaugsmas didžiulis, bet suspausti iš visų pusių dėl kredito net nežinojome kur kreiptis, ką daryti ir kaip išsigelbėti. Paskolą perėmė paskolų draudimas, prasidėjo grasinimai antstoliais, kad iškraustys iš namų. Tai truko kelis metus, kol nebuvo priimtas fizinių asmenų brankroto įstatymas. Iki to, išgyvenome tikrą košmarą ir didelį psichologinį spaudimą. Tada, gavome pasiūlymą iš UAB Centrinis bankroto biuras LT vadovo Vidmanto Švažo. Susipažinęs su mūsų situacija ir dokumentais, jis pasiūlė skelbti asmens bankrotą tiek man, tiek žmonai (kartu). Kad ir kaip buvo sunku apsispręsti, su žmona nusprendėme skelbti bankrotą. Butą pardavėme už nuvertėjusią per krizę kaina. Skolingi likome dar apie 70 tūkstančių eurų. Nors skelbiant bankrotą, proceso terminas buvo 5 metai, teismo teisėja priėmė sprendimą 3 metams. Po mėnesio įsigaliojo ir įstatymo pataisos įstatymas dėl 3 metų maksimalaus termino. Bankroto administratoriaus dėka, šiuo metu jau esame užbaigę bankroto procesą. Jis baigėsi 2018 metų rugpjūtį. Pečių nebeslegia skolos, esame mokūs ir finansiškai laisvi.

Rekomenduoju šią bendrovę ne tik dėl sklandžiai įgyvendinto bankroto. Patarimai prieš skelbiant bankrotą taip pat yra svarbūs. Įtemptose situacijose galima pridaryti nepataisomų klaidų. Dėl jų, bankroto procesas gali tapti neįmanomu arba, nutrauktu. Nors turėjome labai daug niuansų, iš skolų liūno jau išbridome, todėl pagrindo nepasitikėti šių darbuotojų kompetencija neturiu.

Jei nerandate kelio atgal, žvelkite ir eikite į priekį. Ir Jums linkiu stiprybės bei tokios pat sėkmės.
2019-03-18 15:51:09 IP 2juf5eqb
Pašalinis 2018-06-06 10:39:20
Asta ir Gintas atsiliepimus rašė 9 mėnesių skirtumu, bet IP adresas tas pats :)
Nustebsite, bet bankrutuoja šeimomis. Šeimoje yra ir vyras ir moteris. Kitokių šeimų nepasitaikė. Pagarbiai.
2019-03-18 15:46:33 IP 2juf5eqb
Asta 2013-11-14 20:36:22
Labas. Ačiū už greitą ir gerą pagalbą. Džiaugiuosi, kad Jus radau ir man padėjote. Dėkoju už žmogišką, šiltą bendravimą, už suteiktą viltį. Radau ne tik administratorių bet ir supratimą. Linkiu didelės sėkmės. Rekomenduosiu kitiems.
Informuojame, kad persikėlėme į A. Vivulskio g. 7-414, Vilnius (buvęs Snoro bankas) Dėl konsultacijų registruotis telefonu +37064511169
Labai ačiū už Jūsų pagalbą. Tikra profesionalų komanda kuri sugeba išnagrinėti visus iškilusius klausimus. Tikrai vertą kreiptis į Centrinį bankroto biurą. Rekomenduoju.
Asta ir Gintas atsiliepimus rašė 9 mėnesių skirtumu, bet IP adresas tas pats :)
Centrinis bankroto biuras
2017-01-31 11:20:42 IP 28mcuvfu
Centrinis bankroto biuras yra Pylimo g. 38, LT 01136, Vilniuje. Telefonas pasteiravimui +37064511169
Dėkoju už operatyvumą- nors kur radau nemokamą konsultaciją bankroto klausimais. Geri specialistai puikiai dirba, dėkui ir sėkmės!

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%