Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Carsrent24, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Carsrent24

Atsiliepimai apie Carsrent24, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Carsrent24, UAB

Nerekomenduoju!!!!
Kažkoks burdakas, Dukrai atvarė ne tą automobilį, tiek to galvojam, kitą dieną sugedo kondicionierius, isivaizduojat prie 32 šilumos be kondicionieriaus.Turėjom varyti į Karmėlavą, kad sutvarkytų.Mums taip pat pakeitė automobilį, ok nieko nesakėm nes ale į geresnį, tada paskambino antrą dieną, kad jiems jos reikia, atvažiavo pakeist, atvarė dar kitą, autopilotas neveikia, radija neveikia.Galų gale dukros automobilyj paskutinę dieną vėl nebeveikė koncionierius????.Žodžiu nusivylę labai.Dar radę kelis trupinius pradėjo reikšt, kad automobilis nevalytas, nekilo rankos valyti, nors nelabai ten buvo ka valyti.Vyrukui pareiskus pretenzijas dėl netvarkingo automobilio, jis pasakė, kad jis ne prie ko, tai nelabai supratom kodėl jis tada paima raktus ir atstovauja tą kompaniją.
Ačiū vaikinams už malonų aptarnavimą, paaiškinimus.Buvo malonu bendradarbiauti, sėkmės jums.
Sveiki.
NEREKOMENDUOJU 110%
Uzsisakiau automobili, kai atskridau ir atejau pasiimti buvo visai kitas auto nei prasiau, o kaina ta pati, lemputes perdegusios, variklio lempute dega, sunkiai kuresi.
Atvare murzina ir po to kabinejos norejo pinigu uz ale
tai, kad viena sonas murzinas. Labai nemandagus ir neprofesionalus!!!!.
DAIVA KETURAKIENE
2022-05-02 18:59:41 IP 28p3nm05
NEREKOMENDUOJU VISISKAI !!!Zmones kas esate reservave automobilius ieškokite ką nors kita. Automobilį atvarė sugedusi kazkas taip baisiai baladojosi nesaugu važiuoti, jie sau pinigus krauna o mes savo ir kitu gyvybėmis rizikuojame. skambinau prašiau pakeisti sakė nėra automobiliu laisvu. automobiliai ant tiek sudrozti kad panašu serviso jie neturi kada gauti nes čia atiduoti jau kitiems varo Tokia kompanija reikia pasistengti likviduoti nes jie neužtikrina saugumo. Paskambinus samp gal ratas atsisuko tai prisosukite pati. Kurą ima kibirais, nes ten jos ant tiek kritines bukles kad baisu.
Susiduriau su problema su akumuliatoriu, kiekviena ryta mokejau taksistiui po 12euru, kad su laidais uzvestu, po 5 dienu vaziavau I serviza pakeisti naujo pats dar ir norejo kad sumokeciau, pakeite nauja kita ryta ir vel neuzsivedziau, apkaltino kad palieku sviesas eilini karta, nors niekas nebuvo palikta ir atsisake pakesti automobily kitu, sake uzsivedinek laidais
Naudojuosi ne pirmą kartą, viskas su šia kompanija gerai, neturėjau jokių problemų.
Kas nepatinka, tai kad reikalaujama grąžinti automobilį švarų, žiemos sezonu?
Ir ne visada pati gaudavau tą automobilį labai švarų. Bet be viso to, vadybininkai malonūs, automobiliai niekada negedo.
NEREKOMENDUOJU! Baisus aptarnavimas, apeikite sita kompanija aplink ! Sugadintos visos atostogos! Keistos 3 masinos per 5 dienas! Del techniniu nesklandumu! Pirmos negavau, velavo 3 val, pati turejau ieskoti kas kur ir kodel. Pasirodo sugedo...Atvare kita, zemesnes klases ir techniskai netvarkinga, dar norejo uzmokescio pilno kaip uz daug geresnes klases automobili. Zinant kad laukia ilga kelione, tikino kad saugu vaziuoti ir buvo nesaugu! Net nedavaziavau iki reikiamos vetos ! Patys paskui prisipazino, kad taip ta masina buvo servize ir nespejo sutvarkyti. Tada atvare kita masina, taip geresnes klases, bet ir turejau susimoketi extra uz tai! Kuri, po keliu dienu, sustojus kaloneleje, 7 minutemis, nebeuzsivede! Prasedejau kaloneleje, autoestradoje, 4 val, bandydama tvarkyti, pasalinis vyras padejo, turejau pirkti net butinus dalykus, nes masinoje ju nebuvo! Patikino kad vaziuociau namo, neturi kitos techniskai tvarkingos masino, kad bus grazinti pinigai uz likusias dienas ir patirtas islaidas. Kai atejo laikas grazinimui, net tik kad uz papildomas islaidas, negrazino, beje pirkti daikati liko pas ju, bet apkaltino mane, kad as nemoku technishkai susitvarkyti su automobiliu ir viskas yra mano kalte, todel nieko man negrazins!
Absoliuciai NEREKOMENDUOJU. Isinuomavau apynauji bmw X5 automobili vestuvems. Ne gana to kad automobilis su didele smarve salone, paemus masina pasigirdo baisus garsas is galinio rato, ne karta skambinau prasiau kad pakeistu automobili ar tiesiog pasimtu sita nes su juo paprasciausiai geda vazineti, zmones 100metru spinduliu atsisukineja ir ziuri kas cia per lavonas vaziuoja. Tai nei karto nei perskambino kaip sake nei pasiule kazkokia alternatyva.. paprasciausiai pasake "aciu kad informavot"... s*******o kontora kuriai ko gero su pinigeliais jau labai labai prastai... NEREKOMENDUOJU NEREKOMENUODJU NEREKOMENDUOJU !!!!!
Pirmiausiai, norejau patarti, kad reiketu daugiau skirti demesio personalo pasirinkimui. Teko nuomoti automobili Jusu kompanijoj ir susiduriau, svelniai tariant, su ne itin malonia Jusu darbuotoja. Taip pat turiu klausima. Kokiu budu pristatyti automobili svaru isoriskai, kai atstumas iki Kauno oro uosto apie 80 km, esant vasario menesiui budingiems orams (lijant lietuj)?
Nerekomenduociau. Karta atsaukiau uzsakyma, po to norejau uzsakyt kitam kartui. Tada jie paprase sumoket visa suma iskart. Be to kainos tai didokos iskaitant kad gauni tik bazini draudima. Pries nuomojant gerai isitikinkite ar toks draudimas kuri duoda imone jums tiks. Kai as nuomavau auto ir klausiau darbuotojo pristaciusio man automobili jis atsake kad draudimas pilnas, as ir nesigilinau. Pasirodo pilnas draudimas ekonominei klasei kainuoja palildomai 12eu dienai!!!! Gal vienintelis pliusas tai kad nereikia kreditines korteles ir tau pristato auto i vieta nemkamai. Nors karta uz pristatyma i kauno oro uosta as sumokejau 10eu. (velgi gal man pakliuvo nesazyningas darbuotojas) Nors koks cia pliusas ta kortele, jei ka padarysi tai jie ar anstoliai tikrai tave suras. Ir apie pacius automobilius nezinau karta buvo pakliuves ne koks, sakyciau gerai " apdroztas".
Buvau sios kompanijos nuolatine kliente, bet sia vasara buvo paskutinis kartas kai naudojuos sios kompanijos paslaugomis. Uzsisakiau masina 2017 m, tikedama, kad ji bus geros bukles ir saugi, gavau 2014m. apgadinta ir su iskilusiu priekiniu stiklu be jokio pranesimo, kad mano uzsakytosmasinos negali suteikti, tada susisiekiau su kompanijos vadybininkais ir susitareme pakeisti i 2012 BMW x5 su priemoka. Deja X5 buvo tragiskos bukles ir 2008 metu (imones psl nurodyta 2012m.), idrive neveike, variklio ir airbago lempos dege, duru uzraktas veike, bet ne taip kaip turetu but, bagazine buvo uzstrigus, nejo uzdaryt, priekines faros tiek uzsinesusios is vidaus, kad sviesos vos matosi. Vairuotojo sedynes mechanizmas suluzes. Kai atidavem masina, pasakem, kad idrive neveikia, mums pasake, kad reik uzsisakyti navigacijos diska. (Deja navigacija yra hard diske).Hmmm kai pats vairuoji BMW virs 20 metu, zinai kaip veikia. Masina amerikietiska ir neatitinka jokiu BMW standartu. Zodziu, nerekomenduoju sios kompanijos niekam, kas nori saugiai ir tvarkingai vazinetis. Kompanija orientuojasi tik I pelna, nesvarbu zmoniu saugumas duodant "nudrostas" masinas. Pliusas, kad neima depozito.
Rekomenduoju 100%.
Naudojausi sios firmos paslaugomis jau daug kartu, Sauni kompanija, Aciu kad esate.
Noriu padekoti UAB Carsrent24 likau labai patenkinta mašina ir vadininkais...rekomenduoju 100%ir tikrai dar ne karta sugrįšiu.Ačiū
Nežinau kaip kitiems, tačiau man buvo papuolęs labai nemalonus darbuotojas.
Jei nuomojat transportą iš šios įmonės, tai prieš pasiimdami mašiną pilnai apeikite su darbuotoju apžiūrėkite nusifotografuokite jei kažkokių įbrėžimų yra, nes paskui jus apkaltins ir dar lieps susimokėt. O šlykščiausia, kad pinigus pasiima, bet nieko jie netvarko kiek teko matyt ir girdėt. Toliau tikrai ne visų mašinų tech buklė yra puiki kaip skelbiasi toli gražu. Ži noma visos įmonės turi sa ų pliusų ir savų minusų, bet aš šios nebeskrinkčiau.
Paskutini karta nuomavausi automobili is carsrent24. Nuomavausi automobili ir tik veliau apsiziurejau kad neatitinka nei metai (3 metais senesnis) nei variklis (raso 3.5 o yra tik 3.00) automobilis sudroztas. Puse elektronikos neveike. Pavaru deze visiskai sudrozta. Liukas strigo. Vienu zodziu kosmaras. Pats kaltas kad neapsiziurejau pries sumokedamas. Bet kartais esi pavarges po skrydzio ir svarbiausia kuo greiciau susisukt. Nepatariu nuomuotis.....
Pirma karta naudojausi sios imones paslaugomis. Automobilis buvo geras ir tvarkingas. Tikrai kreipsiuosi kai reikes dar karta. Rekomenduoju visiems.
Ir ACIU Kostui !
Įmone likau labai patenkintas. Automobiliai švarūs ir tvarkingi, bendravimas taip pat super. Galit drąsiai rinktis, nenusivilsit.
Paskaiciau atsiliepimus ir nustebau.
Noreciau pasidalinti savo patirtimi.
Reikejo man automobilio parai susikambinau su visom imanomom automobiliu nuomos kompanijom Vilniuje ir Kaune (tai buvo vasara, automobilio man reikejo liepos 7 dienai) jau atrode misija neįmanoma mat maza to, kad visur viskas jau rezervuota, o tai kas like norint parai išsinomuoti reikia rezervuoti diena pries. Carsrent24 buvo vienintele kontora kuri man pasaipiai nepasake kad skambinciau diena iki arba, kad tokiai dienai neimanoma masinos paimti.
Maloniai pakonsultavo, kad sunku būtų gauti automobilį, bet jei kas su manim iskart susisieks. Taip ir buvo kita diena susieke ir pranešè, kad galimai 2 automobiliai atsilaisvins ir po kurio laiko perskambino ir pranešė, kad mano vardu vieną iš 2jų automobilių jau rezervavo (nors buvo like apie 5 dienas iki datos). Automobilis buvo paruostas eksplotacijai, svarus ir tvarkingas. Jokių nesklandumų nepatyriau ir likau patenkintas ir dėkingas šia kontora. Ačiū!
Lina 2017-11-07 18:19:53
Aš ne vienerius metus naudojuosi Carsrent24 teikiamomis paslaugomis. Automobiliai tikrai tvarkingi. Darbuotojai labai paslaugūs ir mandagūs.
Esu labai patenkinta ir dar ne kartą pasinaudosiu Jūsų paslaugomis!
Dėkojame už Jūsų atsiliepimus ir puikų mūsų darbo įvertinimą. Tokie pastebėjimai ne tik labai džiugina, bet taip pat įkvepia ir skatina tobulėti.
Lauksime Jūsų sugrįžtant.

Šilčiausi linkėjimai nuo Carsrent24 kolektyvo!
Esu labai patenkinta ir dar ne kartą pasinaudosiu Jūsų paslaugomis!
Rolandas 2017-10-20 10:50:40
Sveiki visi, kurie saziningai pasisakete siame puslapyje apie ''Carsrent24''. Kaip tik norejau uzsisakyt masina is sitos kompanijos, bet paskaicius jusu komentarus, noras kazkaip isgaravo :))... tikiuosiu surasiu LT ir kokia siuolaikiska auto nuomos kompanija uz prieinamas kainas? Na, bent jau nezades nesamoniu, nuo kuriu paskui sugadina zmonems keliones ir atostogas. Dar karta aciu Jums uz pasisakymus atvirus!
Laba diena, gerbiamas Rolandai,

Atsiprašome, jei nepateisinome Jūsų lūkesčių.

Dėkojame, kad padedate mums tobulėti.

Geros dienos.
Pirmą kart nuomovau automobilį (kabrioletą) Carsrent24. Viskas sklandžiai, greitai, pagal mano pageidavimus sutiko pakoreguoti auto gražinimo laiką. Likau tikrai patenkintas
Labai nesaziningi ir zadantis ko nepadarys. Sugedus ju nuomuojam automobiliui, jie papraso suremontuoti uz savo lesas, "gedimas, stabziu kaladeliu susidevejimas" Pazadeta sugrazinti remonto islaidas oro uoste grazinant automobili. Atvykus, atsakymas neturiu grynu, padarysiu banko pavedima. Poto, maitina tik pazadais...
Carsrent24 nerekomenduoju, du kart iseiles gavom tehniskai netvarkinga masina., pirmais metais ciut datraukem iki oro uosto, antra karta buvo sukeistas modelis., nors isvakarese buvom uzgarantuoti kad masina paruosta!!!, buvo uzsakyta navigacine.. Kurios nebuvo, ju paaiskinimas buvo kad neturi tiek navigaciniu kiek turi masinu. (tai is rygos gryzom su nupiesta " nabigacine" ant popiergalio.. Paskutini kart teko vezti masina i serviza patiem tepalus pildyt nes po 4 dienu vaziavimo pradejo tepalu lempute degti... Buvo tartasi kad lauks masina pasiimt prie oro uosto, atvaziavus 4 nakties, nieks nelauke... Paskambinus buvo pasakita kad palikt masina aikstelei.... Menkas malonumas su 5 vaikais ir kruva lagaminu dar aiksteles ieskoti masinai palikti... Parasius neigiamus atsiliepimus i ju psl absoliuciai visi komentarai yra trinami !!!
Noreciau pasidalinti savo patirtimi apie CARSRENT24 KOMPANIJA. Grizau i Lietuva su seima dviem savaitem, automobilis buvo rezervuotas pries du menesius, grizus i kauna nakti mes buvom palikti be nieko su dviem mazameciais vaikais, grizom i klaipeda su taxi kuri mum kainavo 150 euru. Kita diena paskambinus jiems buvom apkaltinti patys nes darbuotojas turejas pristatyti automobili, primelavo valdziai neva musu lektuvas buvo nukreiptas i ryga, kita diena pristate automobili su neveikiancia uzrakto sistema net neatsiprase. Nesinuomokit is sitos kompanijos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%