Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čarlis, Abramiano Firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Čarlis, Abramiano Firma

Atsiliepimai apie Čarlis, Abramiano Firma

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Čarlis, Abramiano Firma

NEREKOMENDUOJU. Neprasidėkite su jais, nes jie nedarys nieko, o sutarčiai pasibaigus ir per ilgą laiką jiems nepavykus parduoti, jie dar pareikalaus jūsų sumokėti Administracinį mokestį.
Klientai skambins ir norės apžiūrėti, tai jie siūlys, kad patys nuvažiuotų apžiūrėti, niekada nevažiuos, nežinodami atsakymų į kliento klausimus, tiesiog atsakys "iš oro" ir klaidins žmones. Sutarčiai artėjant į pabaigą - skambins ir kvies prasitęsti, nes "yra besidominčių". Neprasidėkite su jais, tikrai LT rinkoje yra geresnių
Teko susidurti su šia "š*******o" kontora perkant namą. Apgavo pardavėją, bandė apgauti ir mane. Problemą (pats savininkas Abramianas, bandė nuslėpti dokumentus liudijančius apie jiems sumokėtą avansą) pavyko išspręsti tik su teisininkų pagalba.
Patariu su jais neprasidėti (nei pirkėjams, nei pardavėjams).
Per "Čarlį" pardaviau namų valdos žemės sklypą Trakų rajone. Abramianas - dalykiškas, konkretus žmogus, ką pažadėjo - taip ir padarė, tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju.
Aš pati ieškojau sodo sklypo Akmeniškėse. Čarlis tikrai turi daug sklypų pasirinkti, pas juos ir pirkom. Nebuvo jokių nesusipratimų.
Ši agentūra yra įdėjusi virš 10 netikrų skelbimų apie Akmeniškių sodų bendrijoje parduodamus sklpyus. Norint atvykti, apžiūrėti ir pirkti iš jų paaiškėja, kad sklypai seniai parduoti nors sklebimas naujas, savininkiai nesutinka parduoti, nesutvaryti dokumentai, tokio sklypo apskritai nėra ir t.t. Žodžiu kažkokiais tikslais bando sudaryt įspūdį, kad ten parduodama daug pigių sklypų, nors ten niekas neparduodama.
Ne duok Dievie niekam tureti reikalu su sita NTA, turejau daug nemalonumu su jais, s*****i ir a*******i, o direktorius labai naglas tipas. Laikykites ko toliau nuo Abramiano !!!
Nusprendėm parduoti butą T. Ševčenkos g., Vilniuje. Su mumis susisiekė firmos "Čarlis" atstovai ir pasiūlė parduoti butą per juos. Pirkėją rado per 2 savaites. Mums reikėjo atvykti tik pas notarą. Pirkimo/pardavimo sandoris praėjo sklandžiai, likom patenkinti, nusiskundimų neturim. Ačiū šiai įmonei.
Pardaviau namą su žeme Šačininkų r. Visas agentūros darbuotojų darbas, tiek pirkėjo suradimas, tiek pats pardavimas, buvo profesionalus ir greitas. Džiaugiuosi, kad namas buvo parduotas per 3 mėn., kai kitos agentūros nepardavė pusę metų. Taigi, rekomenduoju.
Labai dėkinga įmonės darbuotojams už skubiai parduotą butą karantino sąlygomis. Nereikėjo nei fotografuoti, nei tvarkyti dokumentų, viską paaiškino, patarė, kaip greičiau tai atlikti, Greit surado pirkėją, pasisekė.
Ačiū.Žaibiškai prdavė mano patalpas.Padėjo išpresti keblumus su dokumentais.Šaunei padirbėta.Ypatingas ačiū mergaitėms už šipsenas ir profesionalų bendravimą.
Siaubinga patirtis bandant nupirkti sklypą iš šios agentūros. Niekam nerekomenduoju, visi prasti atsiliepimai yra teisingi, žmones saugokitės ir neapsigaukit!!
Trumpa istorija:
Pasiraseme sutarti, teisiskai teisingai sudaryta, bet imone atstovauja ne jusu, o savo interesus. Sutartyje yra punktas, kuriame yra nurodytos islaidos skirtos parduodamam objektui administruoti. (fotografavimas, klientu paieska, susitikimai ir t.t.) Nutraukus su jais sutarti jums reikes sumoketi tas islaidas (netesybas). O sudarius sutarti 3 menesiams yra nurodoma, jog sutartis prasitesia automatiskai, nepriklausomai nuo ju ideto darbo.

Svarbiausias aspektas yra sios "Carlis" agenturos brokeriu nekompetetingumas. Iesko klientu vangiai, i parduodamo objekto ypatumus nesigilina, todel klientui negalejo atsakyti i dominancius klausimus.

Melavo man (pardavejui) ir pirkejui apie pirkimo pardavimo sutartyje nurodoma pardavimo kaina. Avanso budu isvyliojo is pirkejo 300euru. Veliau abiems salims suzinojus, dievagojosi, jog tie 300euru bus atskaiciuoti is komisinio mokescio.

Galu gale keitesi mus aptarnaves brokeris ir teko salims tartis del tolimesniu veiksmu patiems. O pinigus pagal sutarti moketi reikia nepriklausomai nuo ju darbo kokybes.

Ju komisinis mokestis uz Nekilnojamo turto pardavima lygus 6%. Absurdas! Sunku patiketi, jog siuolaikineje visuomeneje yra tokiu NT agenturu.
Tai sukčiu, apgavikų ir begėdžių kontora! Darbuotojos bei šeimininkas tikrai prašosi buti paduotiems į teismą. Nesažiningi ir nagli žmonės, su kuriais geriau neturėti nieko bendro! Venkite jų ir "jų paslaugų"!!!! Veda juodą buhalteriją! Patys sau rašo teigiamus komentarus! Nesuprantu, kodėl juos iki šiol neuždarė?! Ir ateičiai, jei jau užtenka proto patiems sau rašyti teigiamus komentarus, pasidomėkite, kaip pakeisti IP adresą, nes kaip matoma- neužtenka proto pakeisti IP adresą, prieš rašant patiems sau teigiamus komentarus! (Atreipkite dėmėsį į "Vaidos", "Adomo" komentarų IP adresą.)
a*******i, sako kad turi klientą, bet jo nėra, neapsigaukite, tokios frazės kad niekas nekainuos MELAS, kainuos 100 eur už tai kad nieko nedaro, už vienkartinį atvykimą ir padarymą tokių nuotraukų kad atbaidyt galima klientą o ne rasti.

Tarkitės su bet kuo tik ne su šiais apgavikais.
Apgautas klientas
2019-10-17 13:02:54 IP 55vr925e
Esu labai nepatenkintas šios "agenturėlės" darbu (tiksliau darbo nebuvimu). Niekam nepatarčiau naudotis jų paslaugomis. Visiškų neadekvatų kontora.
Turėjau reikalų su firmos direktoriumi. Tokio a******o kaip jis, daugiau niekur nemačiau. Man reikėjo parduoti savo kambarį ir pirkti kitą butą. Tai tam, kad pasirašyčiau sutartį jis iš karto pasiūlė butą, kurio kaip vėliau paaiškėjo tai net ir neturėjo. Vos atsiėmiau savo buto dokumentus. Už tai ko jis nepadarė turėjau sumokėti 100lt
Agentūra imanti iš pirkėjo agentūros mokestį, neprofesionalus darbuotojos elgesys.
Jurga 2017-04-28 10:20:12
Nepasirašykite jokių sutarčių su NT "Čarlis", nes iš pradžių čiulba, kad Jums nieko nekainuos turto pardavimas, o nepardavę turto reikalauja 100 eurų administracinio mokesčio (atseit numatyta sutartyje, norss kalbėjo, kad pardavę turtą išskaičiuos iš pardavimo sumos)! atsiuntė "fotografą" su muiline nuotraukų daryti, 1 klientą atvedė per 3 mėn. parduodamo objekto apžiūrėti ir dar nori 100 eurų administracinio mokesčio - vykit tokius po velnių kai skambins!
Kaip keista, mano patirtis visiskai kitokia. pardavinejau buta, tai galvos ne skaudejo, patys rode, reklamavo, derino su pirkejais, as tik sandoryje dalyvavau. ir jokiu mokesciu man moket nereikejo, nes ju darba apmokejo pirkejas (kaip ir buvom sutare) tai va :)
Du kartus naudojausi sios imones paslaugomis, pardavinejau soda ir garaza, abu kartus likau patenkinta. Pardave greitai ir uz ta suma, kurios norejau. rekomenduoju.
Ilgai negalėjau parduoti namo, galbūt, nes neturėjau laiko su juo užsiimti, juk reikia visur reklamuotis. http://carlisrealty.lt/ nekilnojamojo turto agentūra padėjo parduoti, kas man patiko toje įmonėje, kad nereikėjo nieko mokėti, gavau sumą už kokią ir pardavinėjau, pliusas dar ir tame, kad jeigu dirbi ir neturi laiko aprodyti namo jie nuvažiuoja ir parodo patys. Labai patikima įmonė, rekomenduočiau visiems
Norėjom pirkti žemę.Atvažiavo agentūros darbuotojas ir parodė mums sklypą ir dokumentą. Viskas buvo gerai, viskas tiko davėm užstatą 500 eur. Kai nuvažiavo į įmonę patikrinti dokumentus išėjo visai kitas žemės sklypas, netas kurio norėjom ir kuris buvo parodytas.Darbuotojas padarė klaidą. Pinigus nenorėjo gražinti, bet atidavė 250 eur. Bet čia jų klaida, kad darbuotojai nesupranta ir gerai nesupažindintas su savo darbų.
Ilgai pati pardavinėjau namą Rokiškyje, kol nesusiradau firmos "Čarlis". Pardavė per du mėnesius, labai patenkinkinta ir už tokią kainą, kokią sutarėme. Taigi neturėjau jokių problemų.Darbuotojai dirba gerai.
Dar nezinau kaip tas ciarlis issilaiko.matit dar atranda patikliu zmoniu.buvau susidurus su juo 10 daugiau metu atgal likau apgauta gerai kad nebasa
Ruta 2017-02-27 13:36:45
Man patiko šios įmonės paslaugos, greitai pardave mano buta Vilniuje
Aukštos kokybės paslaugas teikianti įmonė. Kvalifikuotas, jaunas ir veržlus kolektyvas užtikrina kokybiškas konsultacijas NT klausimais, operatyvų bendradarbiavimą.
Paskambino is sios firmos, tikino, kad turi klienta mano namui, ir tipo zino kas iesko butent mano kaime isigyti namus, taciau gavusi sutarti, perskaiciusi ja gerai, pamaciau neadekvacius reikalavimus ir supainiotus dalykus, kalba apie save ir tuo paciu metu tartum apie klienta, kuris gauna ne maziau nei nurodyta sutartyje suma bei avansa, tuo paciu metu, tarsi jie gali gauti uz klienta avansa, ko neturetu buti, neleidzia ieskoti paciam ar per kitas imones, kas juridiskai nera teiseta, gauti avansa uz NT parduodama turta, parduoti uz ne mazesne kaina-o kaina visuomet gali buti derinama su pirkeju, kitu atveju pirkejas nepirks. Vienu zodziu mano taisymai ju sutartyje, jiems nepatiko, o brokere net nesiruose pranesti, kad vadovas sutarties neleidzia taisyti, t.y. sutartis gaunasi tik is ju puses, o klientas neturi teises nieko sutartyje suderinus su jais, pakeisti..Tai kokia cia sutartis?...Kai supranti, kad gali buti paprasciausiai apgautas. Taciau as linkiu jiems visiems buti lankstesniems klientu atzvilgiu ir ir jei dokumentas vadinasi Sutartis, tai ji privalo buti abipuse o ne tik jusu vienu norai. Sekmes tobulejime ir augime.
Esu patenkinta šia nekilnojamojo turto agentūra. Padarė daug gražių 1 k. buto Antakalnyje nuotraukų. Skelbė įvairiuose skelbimų portaluose, todėl greitai surado pirkėją. Džiaugiuosi sandoriu.
Teko pardavinėti per šią įmonę namą Baltojoje Vokėje. Likau labai patenkintas. Rado greitai pirkėją. Visi reikiami sandoriui dokumentai buvo paruošti bei sutvarkyti. Ačiū už gerai ir kokybiškai atliktą darbą. Rekomenduoju.
Man patiko šios įmonės paslaugos, greitai pardave mano buta Vilniuje
sveiki, gal cia yra buvusiu sios imones darbuotoju? Kokie atsiliepimai?

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai
ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai 06-16 14:06
Europos Sąjungos ambasadoriai trečiadienį sutarė taikyti sankcijas 78 Baltarusijos asmenims ir septyniems juridiniams asmenims, pranešė diplomatai.
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas 06-16 13:54
Vyriausybė Seimui perduoda priimti pakoreguotą 2021 m. biudžeto projektą. Projekte pagrindinis dėmesys skiriamas išlaidoms pandemijai suvaldyti ir ekonomikos paskatoms, taip pat valstybės sienos...
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos 06-16 13:42
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija nerimauja dėl Seime stringančios iniciatyvos laikinai nustatyti lengvatinį 9% PVM tarifą skausmingai nuo pandemijos nukentėjusiam maitinimo sektoriui...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%