Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cargolot, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cargolot

Atsiliepimai apie Cargolot, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Cargolot, UAB

Skelbia, kad suteikia adresą Anglijoje ir kad sandėlių adresai matomi prisiregistravus. Registruojantis nuskaičiuoja nuo saskaitos, o po to pranesa kad tokios paslaugos neteikia, nors info iki registracijos apie tai nera. Is kart atmetimo reakcija bendradarbiaut su tokia imone
Atvyko.lt 2021-09-30 10:09:00
Laba diena, Linai,
Naujiems klientams dovanojame 5 eur pirmam pristatymui į Lietuvą. Jeigu turėjote šią nuolaidą, bet ji del sistemo klaidos neprisitaikė, tiesiog parašykite mums savo el. pašto adresą į info@atvyko.lt ir mes grąžinsime pinigus arba suteiksime nuolaidą kitam užsakymui. :)

Atsiprašome už nepatogumus.
5 eur pirmam pristatymui ne i bet kuri lietuvos taska o tik i Vilniu.
Apjungdami siuntas, kiekvieną siuntą apvalina iki 1 kg. Taigi, jeigu siuntiesi tik lengvus vokus po 50-100g, paslauga žymiai išbrangsta. Dėl to tenka rinktis konkurentus.
Metų atradimas!
Rekomendavo draugė, todėl išbandžiau ir labai patiko :)
Visgi kainų skirtumai lyginant mūsų šalyje ir Lenkijoje dideli, kartais dar apsiperku ir Vokietijoje, tačiau tai dažniau būna prekės, kurių mūsų šalyje tiesiog nėra arba jeigu ir būna, tai su belekokiais antkainiais.
Daug vaikisku prekiu randu Lenkijoj, kainu skirtumas tikrai nemazas net ir sumokejus Atvykolt uz pristatyma. Siuo metu kai ko nors reikia, pradzioje palyginame kainas pas mus Lietuvoje ir Lenkijoj. Dazniausiai tenka rinktis pigesni varianta is siustis is ten.
Labai dziaugiuosi atradus sia paslauga, nes tikrai pavyksta sutaupyti. Dar kai taip greit pristato, tai greiciau gaunu prekes is Lenkijos nei is LT parduotuviu.
Sekmes darbuose!
Pirma karta pabandziau pirkti is Lenkijos, tai galiu pasakyti, kad patiko. Preke gavau greitai ir nedaug sumokejau uz pristatyma. Manau, kad tikrai verta...
Jums negėda patiems rašytis komentarus gerus po savo įmone? Šį kartą susimovėt ir iš to pačio IP adreso parašėt. Sveikinu :D Pridedu įrodymus, o jūs nustokit žmonėms meluoti su savo fake atsiliepimais. Rekvizitai.lt turėtų atsižvelgti į tokius fake komentarų rašytojus ir blokuoti išvis tokias įmones.
Sigitas Sabaliauskas
2021-09-30 17:14:23 IP 2g5veqt5
Bendrai patenkintas Atvyko.lt paslaugomis, bet yra ir erzinačių dalykų.
Neteisingai pateikiami ir neteisingai apvalinami siuntų svoriai. Viskas tvarkoje, kai daiktai iki 1 Kg apvalinami, kaip 1 Kg prekės, bet kai standartinis 15 Kg gyvūnų maistas apvalinamas kaip 17 Kg, standartinis 7, 5 KG kaip 9 KG, tai nėra teisinga ir galima prilyginti sukčiavimui. Dėl tokio apgaulingo apvalinimo pirmą kartą parašiau tiesiogiai Atvyko.lt, kai tą patį padarė antrą kartą, jau rašau čia. Tokių dalykų būti negali- versle turi būti viskas aišku, skaidru ir sąžininga. Jei problema nebus sutvarkyta, galite sulaukti ir rimtesnių skundų- tai ne pinigų, o padorumo, teisingumo reikalas.
Linas 2021-09-30 09:54:03
siuntas pristato greitai ir nėra labai brangu, kainos visur panašios. Tiesiog pasimoviau ant jų reklamos jog pirmai siuntai bus 5€ nuolaida. Priėjus iki atsiskaitymo, parašo jog nuolaida pritaikyta, bet suma nepasikeičia..gal čia koks programinės įrangos brokas, bet iš jų pusės taip ir nepataisė.. žodžiu, veža kaip ir visi, meluoja irgi kaip ir visi.
Laba diena, Linai,

Atsiprašome už nepatogumus.
Esu vyresnio amžiaus moteris ir pirmą kartą teko pirkti tokiu būdu iš Lenkijos.
Viskas vyko sklandžiai, savo prekes gavau greitai, o už 4 daiktų pristatymą sumokėjau 5 Eurus su centais.
Atsiėmiau siuntas pati iš sandėlio Vilniuje ir papildomai už tai mokėti nieko nereikėjo.
Rekomenduoju ir kitiems išbandyti, nes tikrai verta dėmesio paslauga.

Irena
Justinas Kawowskis
2021-09-16 11:57:43 IP 2ju3kurs
Deividas 2021-09-03 18:16:37
Pries keleta dienu “Facebook” tinkle pamaciau reklama apie “Atvyko.lt”. Susidomejau, nes ieskojau internete kaip galima pigiau nusipirkti originalus aksesuarus savo automobiliui. Apsilankiau Atvyko.lt puslapi, sukuriau paskyra, patvirtinau tapatybe ir iskart gavau 50 monetu (5 Eur nuolaida!) Susipazinau su atrinktais el. parduotuvemis, sudomino lenkiska el. parduotuve Allegro.pl, nes butent ten radau tinkamiausia prekes kaina. Rugpjucio 30 d. uzsakiau per Allegro 60 Eur vertes preke (oficialus atstovas parduoda uz 90 Eur), o jau sekancia diena preke buvo pristatyta i Lenkijos Atvyko.lt sandeli (vos per 1 diena!). Isitikinimui buvo nufotografuota siunta (nustebino). Sekancia diena gavau sistemoje saskaita apmokejimui uz paslauga 7.46 Eur (5.49 Eur (7kg siuntos mokestis) + 1.97 Eur (pastomato mokestis), pradejau apmokejimo procesa ir virsutineje puslapio dalyje pastebejau, kad galima pritaikyti 5 Eur nuolaida. Buvau laimingas, nes uz pristatyma sumokejau tik 2.87 Eur! Sekancia diena preke buvo issiusta is Lenkijos i Lietuva, o jau kita diena buvo pristatyta iki pastomato! Sutaupiau beveik 30 Eur! Noreciau labai padekoti uz puikiai sukurta sistema, greita aptarnavima ir pristatyma. Linkiu Jums sekmes! Rekomenduoju!
Kas cia nuo rugsejo pasamde etatini komentuotoja kuris pila tik teigiamus komentarus uz dyka?
Siunciausi per siuos tarpininkus keletą siuntų iš DE ir PL. Iš PL siuntos važiuoja kasdiena, todėl gavau dar tą pačią dieną ka ibuvo pristatyta į ju sandely, o iš vokietijos reciau, bet irgi ganetinai greitai.
Patikimi, visada galima pasiskambint ir paklaust jei buna klausimu, nebrangu.
Su zmona daug apsiperkame Vokietijoje ir isbandem Atvyko.lt pristatymo paslauga bei likom maloniai nustebe.
Kaina ir aptarnavimas tikrai geras!
Saunuoliai :)
Reguliariai naudojuosi Atvyko.lt paslaugomis, iš Lenkijos siuntiniai ateina ypač greitai, kartais dar greičiai nei perkant Lietuvoje..
Niekada nekilo jokių problemų, aptarnavimas puikus.
Gera paslauga, pirkom į namą vonios ir virtuvės įrangą. Pristatė tikrai greitai, žodžiu patenkinti likom su žmona.
Niekam nerekomenduoju tūrėti reikalų su šia imone.
Niekam nesiūlau naudotis atvyko.lt paslaugomis - apgaudinėja lygioje vietoje. Geriau pasirinkite kita imone kuri pristato prekes iš PL ir UK
Paslaugos teikėjas save pozicionuoja kaip pigiausią rinkoje. Galima rasti pigesnių, ypač didesnių siuntų pristatymui, bet pažiūrėkime kaip iš tiesų. Paimkim 2 rinkos lyderius ir senbuvius ir Atvyko komandą. Analizuoju siuntas iš Lenkijos. Tarkim yra 3kg siunta. A atveš už €4, 99, B - €5, 99, Atvyko už €3, 39. 6kg atveju A-€7, 59, B - €8, 99, Atvyko €4, 99. Kaip ir viskas gražu.
Bet yra vienas niuansėlis apie kurį jie vengia kalbėti ir niekur nedeklaruoja - siuntų apjungimo apmokestinimo principas. Jei prekės sunkios, tai nėra ypatingai aktualu. Įdomiau kai jos smulkios. Tarkim vieno iš užsakymų iš 5 siuntų svorių detalizacija: 0, 8+1, 74+1, 15+2, 01+2, 11kg. Viso 7, 81kg. A ir B tiekėjai apmokestins už bendrą 8kg + 4 siuntų apjungimo mokestis. Atvyko kainodara yra primityvus kiekvienos siuntos apvalinimas iki kilogramo. Rezultate apjungimas vyksta principu 1+2+2+3+3=11kg. Vietoj €5, 99 už 8 kg turim €8, 49 už 12kg.

Jei Lenkijos atveju su tokiu apvalinimu bendra kaina bus pigiau nei A ir B tiekėjų, UK kryptyje, kur kainų skirtumas mažesnis, pasirinkę pigiausių prisistatantį vežėją galite likti lengvai apgauti, nes už 8kg A imtų €16.93, B-€14, 36, o Atvyko - priskaičiuos 11kg ir kaina taps €17, 49. Vieninteliu pliusu lieka mažesnė apjungimo mokesčio kaina. Bet galutiniam rezultate visų kaina tampa panaši, o A ir B tiek programų lygis, tiek atsiėmimas civilizuotesni.
Tad Atvyko verta rinktis tik perkant iš Lenkijos.
Blogesnės kompanijos nei atvyko.lt nesu matęs, deklaruoja, jog siuntą iš UK pristato per 3-4 darbo dienas. Manoji nuo sausio 27 pas juos sandelyje ir vis dar Anglijoje. O dabar jau vasario 17d ! Nepaisant to dar ir facebooke užblokavo galimybę rašyti atsiliepimus. Sorendimas vienas, kreiptis į vartotojų teises.

MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...
TWB LOGISTICS
Transportas.Logistika.Sandėliavimas.Muitinės pasl.

Adresas: Servečės g. 1, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Logistika yra tai, ką mes išmanome geriausiai! Transporto logistikos įmonė TWB Logistics – tai visos krovinių gabenimo paslaugos ir sandėliavimo paslaugos iš vienų rankų. Esame inovatyvi logistikos įmonė; suprantame, kad kiekvienas klientas yra išskirtinis ir jam turi būti taikomi individualūs krovinių gabenimo...
Breitto
Adresas: Šilutės pl. 49, ll-as aukštas, LT-92384 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Breitto“ - lietuviškas logistikos paslaugų startuolis, veiklą pradėjęs prieš 10 metų. Šiandien „Breitto“ jau multi milijoninis verslas. Mūsų kasdienė duona – krovinių pervežimas sunkvežimiais, traukiniais, lėktuvais ir laivais, arba visomis multimodalinio transporto variacijomis. Šimtų vežėjų pagalba bet kokio...
Tomarina
Adresas: Keramzito g. 5, LT-52285 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; geležinkelių transportas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB „Tomarina “ – tai sparčiai auganti tarptautinio transporto verslo dalyvė, jau įgijusi nuolatinių partnerių pasitikėjimą. Gabename krovinius iš /į Vidurio bei Vakarų Europą, Balkanų bei NVS šalis. Įmonės teikiamos paslaugos: -Express pristatymas Europoje -Vilkikų sukabinimo sistema -Pilnų bei dalinių krovinių...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu!
balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu! 11-17 18:46
balduturgus.lt – Lietuvoje jau septynerius metus sėkmingai veikiantis prekių ženklas, siūlantis platų naujų kokybiškų baldų asortimentą žemomis kainomis! Tiek internetinėje...
Europa pagal vienaragių skaičių pralenkė Kiniją
Europa pagal vienaragių skaičių pralenkė Kiniją 12-07 17:13
Europa aplenkė Kiniją startuolių, kurių vertė viršija 1 mlrd. JAV dolerių – vadinamųjų vienaragių – skaičiumi, Kinijai sugriežtinus sektoriaus reguliavimo taisykles, rašo "Wall Street Journal"...
G. Landsbergis: sankcijos "Belaruskalij" – įmonių rankose, bet valstybė gali įsikišti 12-07 16:45
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad Jungtinių Valstijų sankcijų vienai didžiausių pasaulyje Baltarusijos trąšų gamyklai "Belaruskalij" įgyvendinimas priklauso nuo įmonių...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

Western Union 17,85 +3,54%
eBay 66,07 -1,46%