Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki. Šiandien 2018-05-17 su sese lankemės Šiaulių akropolio Can can picerijoje. Esu labai nepatenkinta aptarnavimu ir kokybe. Mus aptarnavo Deimantė Vaitkutė. Teko ilgokai pralaukti meniu. Užsisakius maistą ir gėrimus, padavėja pasitikslino ar norite gėrimo su apelsinais? Bet atnešė su citrinom ir mėtom. Tada nunešiau atgal prie baro, pasakiau, jog ne tokį užsisakėme ir paprašiau dar dviejų stiklinių. Atnešus maistą nebuvo įrankių. O limonado sulaukėme pavalgius ir to pačio su citrinom, tik papildyta sirupu ir tai tik po laiko. Buvome užsisakiusios pasiflorų limonado. Nepalinkėjo nei skanaus, nei atsiprašė. Jokios pagarbos ir mandagumo klientui. Tikiuosi padarysite išvadas.
Buvau cancan pica ukmerges g. 233 pica atnese sudegusia laukti teko daugiau kaip valanda! Nerekomenduoju!!
Pentadienį vakare apsilankėme cancan Šiauliuose Tilžės g. pralaukėme apie 15 min niekas nepriėjo meniu nepasiūlė, nors klientų buvo apie 4-6, nesulaukėme ir įšėjome.
Savanoriu Pr. Maxima. Žinai alų gert pastovėjusi, kažkokį nusistovėjusių putų per visa diena supiltu ir atneštu man... daugiau gyvenime negersiu ir neisiu į tokia vieta.. šlykštu
Vilniuje (Gedimino pr.) dažnai nueinu į CanCan suvalgyti dienos pietų ir dažniausiai būnu patenkinta, taigi pabandžiau užsisakyti picą išsinešimui Pašilaičiuose, Ukmergės g. Suprantu, jog buvau pati kalta ir nepamačiau mažų raidžių puslapio viršuje, kad svetainėje pateiktos kainos galioja tik užsisakant į namus ar biurą, bet labiausiai nuvylė ne tai, kad reikėjo mokėti 11, 99, o ne 6, 49, kaip nurodyta kaina su akcija, o pati pica, už kurią ir 6, 49 būtų per didelė kaina. Pica buvo maža ir su menku turiniu ant viršaus. Taip pat nesuprantu nelankstumo: jeigu picą užsisakau išsinešimui, ar tai nėra tas pats, kas užsisakymas į namus/ biurą, tik dar geriau, nes pasiimu pati? Kadangi gyvenu šalia, galėjau prašyti, kad man atneštų picą į namus, tuomet būčiau sumokėjusi mažiau...Dirbo labai maloni padavėja, tik dėl to paėmiau tą ypatingai prastos kokybės picą, nes suprantu, kad ne jos nustato taisykles, kainas, o ir ne pačios picas kepa.
Pusvalandis prie nevalyto stalo be meniu... Išėjome taip ir nesulaukę padavėjos (can can Fabijoniškės)
Pirma ir paskutinį kartą sakiausi picas į namus iš jų. Užsakymas buvo padarytas 12.14, sakė pusantros valandos bėgyje bus.
Atvežė 15.05, visiškai šaltas. Vilnius. Negana to, viena pica buvo mažesnė nei 30cm (abi buvo užsakytos 30cm)
(2018-04-05) Jau ne pirmą kartą atėjus į Šiaulių akropolio can can kavinę tenka nusivilti vienos merginos aptarnavimu. Šiurkštus elgesys, atmestinis darbas, kol sedėjome ir laukėme, padavėja prieš priimant užsakymą nemažą laiko dalį šnekučiavosi su bendradarbe. Esu patenkinta maistu, bet dėja padavėja Deimantė sugadina visą kavinės įvaizdį.
Šiandien apie 15-16h valgėme Savanorių pr. Can can picerijoje, aptarnavimas 100% malonus, mandagus, mergina nereali, tokia miela, kad jai pasiulius suvalgyti dar po deserta (kurio jau nebenorėjome) vistiek jį užisakėme, ir nepasigailėjome! Buvo verta! O žiedinių kopustu sriubytė nereali! Užsisakėme jas 4 - kažkas nerealaus ir aukšto lygio.. padavėja visa laika su šypsena - nors reikia dirbi per velykas !! Mergina aptarnavusi mus antrame aukšte prie vaikų žaidimų aikštutės N-E-R-E-A-L-I padavėja, operatyvumas, greitas aptarnavimas. Vertinkite tokius darbuotojus, o mes dar sugryšim - ir dėl aptarnavimo, ir dėl maisto! Lauksime kitų jūsų menių naujienų!
Vakar 2018.03.21 vakare su mergina užsukom i Delano, esantį Vilniaus Akropolyje. Pasiimėm Vištienos su ananasu ir kalafijorais su žirniais ir špinatais. Buvo skanu, tačiau ryte abu atsikėlėm lyg po karo - Pykinimas, muša karštis, prakaitas ir vėmimas. Daugiau niekada nevalgysiu jūsų savitarnos valgykloje. Spėju vištiena ar kalafijorai kaip buvo puode šildomi per visą dieną, taip ir niekas jų nepakeitė.
Šenden buvau Can cano picerijoi VCUP
Su savo drauge užsukome pavakariniauti mus aptarnavo labai fainas padavejas!
Buvo labai mandagus, malonus ir nuoširdus.
Gaila neatsimenu vardo...Bet jis nešioja akinius ir turi barzda..Labai esu patenkinta šio aptarnavimu.
Padavėja Agata.Viskas ant tiek paprasta, kad net juokinga. Perku picą, paklausiu padavėjos ar galiu papildomai užsisakyti aštrios dešros. Atsako, kad galiu. Parodau, kas noriu tokios pat, aštrios dešros kaip ant Amerikana picos ir parodau pirštu. Picą gaunu au visiškai kita dešra. Padavėjai pasakau tai, tikėjausi, kad gal kažką pasiūlys, bet dėja nieko nepasakiusi nuėjo. Nei atsiprašau nei prašau. Jei neišmanot savo meniu ar sudėties tai pats laikas pasiskaityt tas knygutes su paveiksliukais... Tikrai nebūčiau pykusi jei padavėja būtų atsiprašiusi, ar pasiūliusi kokią nuolaidą. Tiesiog, norėjosi dėmesio kažkokio, jei jau tokia situacija..
. Nes kaltė jos, o gavosi lyg mano.. Minimalus kontaktavimaa ie bendravimas su klientu. Šiaip viską gavau greitai, maistas skanus. Bet nemandagi ir be šypsenos panelė tikrai daug ką gadina. Atrodo kad jai nerūpi nei kavinės nei jos pačios joje įvaizdis prieš klientą. Dirba dzin principu. Daugiau nenorėčiau būti aptarnauta jos. Plius, nenoriu priaikurti, bet manau, kad panelė Agata matė ant stalo gulinti telefoną zi įjungtu sundu puslapiu, po to mačiau ją kalbant su kolege ir žiūrint vėl gi toli gražu ne su šypsena į mane. Bet nenoriu to teigti 100 proc. Hal gi či jau man pasirodė:)))))
Pirma karta lankausi Can Can Ogmios mieste. Dabar 18.00 sestadienio pavakarys ir va Jums situacija. Vietos tikrai yra. Lengvai radome vietos. Laikeme meniu 5-10 min. Uzsakeme greitai gerimu nes jau meniu laukti ilgai reikejo. Atnese 3 gerimus po 15min. Bandome issirinkta maista uzsakyti ir va prasidejo... Picos nera, saltibarsciu nera tiesa maisto laukti nuo 30min. nes nespeja personalas ar kazkas panasaus nes zmoniu nera daug. Prasome uzkandziu nes atnesa greiciau, taciau tik ne cia! 21amzius zmones. Atsidarote restorana 70 zmoniu + ir neturite maisto sestadiejio pavakaryje!! Pirma karta lankausi cia ir paskutini. Klienta susigrazinti yra sunku mielieji. Tokie laikai. Svarstantiems apsilankyti, nerekomenduoju.
Mažeikių can can, aptarnavimas geras, dažnai čia lankausi, bet po šio sykio čia picu nebepirksiu. Vienoje picoje, tiksliau jos pade radau net 2 plaukus, matosi, kad tešla gaminta kitos pamainos nes picininkė kuri kepė picas buvo tamsiaplaukė, o picos pade rasti šviesūs plaukai.
Sveiki, pietavome Can Can Akropolyje, bendraminčių kompanijos vardu noriu padėkoti už malonų aptarnavimą, paslaugumą.
Puikūs barščiai su minkštomis bandelėmis, tikrai geras virtuvės vadovo darbas.Rekomenduosime draugams. Sėkmės !
Labai nusivyliau cancanu atvežė šaltą picą po 2, 5 val. laukimo ir padažai buvo kažkokie skysti. Taigi darykite išvadas žmonės už tai pinigus moka.

Nuoširdus ačiū Rokui Leonavičiui už profesionalų aptarnavimą UAB, , Delano" (Ozo g. 25, Vilnius).
Likome labai patenkinti: malonus aptarnavimas, dėmesingumas, pozityvumas, Kliento poreikių išgirdimas ir lūkesčių viršijimas. Siūlome šį darbuotoją atitinkamai pamotyvuoti.
Šiandien valgiau VCUP cancane 15:00, viskas kaip ir gerai, aptarnavimas geras, bet buvo daug žmonių o padavėjų per visą salę mačiau tik 3, kurie matomai nieko nespeja. Nesuprantu kur žiuri vadovė. Teko dirbti padavėju ir žinau, kad jeigu norima gauti gera aptarnavimą, tai vienas padavėjas turi tureti nu daugiausia 5-6 staliukus.
Palangos Can Cane autobusu stoties pastate, tai pats lėciausias aptarnavimas iš visų koks tik gali būti turbūt. 30 minučių lauki kol priims užsakyma, ~1h kol atnes patiekala ir tik saskaita sios aptarnavimo istaigos greiciais gauni greit, per kokias 10-15 minuciu, nors klientu neperdaugiausia atejusiu yra....
2018-02-04 OZAS Dviese atėjome užsisakyti picos išsinešimui. Per trejetą kartų neišėjo susišnekėti su personalu ir negavome tikslios informacijos apie picų kainas ir akcijas. Norėjome vienos picos, bet iškepė dvi. Sakėme kelis kartus, kad norime vienos ir galiausiai mokėjome už vieną. Būtų gerai, jeigu taip ir būtų viskas pasibaigę, tačiau labiau patyrusi personalo darbuotoja neapykantą parodė grąžą atiduodama smulkiais centais.

Kad ir kokios būtų akcijos Can Can daugiau neisiu.
a*******i tas CanCanas... akcija pica grand dydžio imi antra tokio pat dydžio nemokamai. Okey. Tai kokio velnio čekyje išmušat kaina už dvi?? O pasiteiainimas toks kad neperspėjome padavėjos. Matai reikėjo pasakyt iškart. Nei picos atšaukt nei gražint picos nepavyko. Dievagojosi padavėja kad jai teks iš savo kišenes už tai mokėt. Davė nuolaida su savo darbuotojos kortele. Bet vistiek absurdas. Pranešk prueš valgant. Nors akcija tokia yra.
Prieš metus valgėme Can can picoje Vilniuje CUP'e apkeptus koldūnus. Apsinuodijom taip, kad teko gerti antibiotikus ir savaitei imti biuletenį. Galvojom nesusipratimas. Praėjusį sekmadienį vėl apsilankėme tame pačiame Can Can, mama valgė kijevo kotletą. Šiuo metu guli infekcinėje ligoninėje. Čekių neturime, nesaugojame, bet gal galite kas pasidalinti patirtimi tokiu atveju kur reikėtų kreiptis?
Donata 2017-12-29 17:43:36
Labai dziaugiames can canu. Uzsisakom visad i namus maista Šiauliuose ir niekad nenusiviliam, taip pat ir siandien.
Labai patinka ši kavinė.maistas skanus, kava -superinė. Darbuotojai visada maloniai aptarnauja!!!)Ačiū Jums
2018-01-26 CanCan Pizza Klaipėdos Akropolyje užsisakiau cepelinų...Cepelinai buvo tokio neskanumo, jog pagalvojau, kad virėjas pirmą kartą gaminą savo gyvenime ir net nežino kas tie cepelinai. Labai nusivyliau, negrįšiu tikrai
Kasdien valgydavau Viršuliškių g. Cancan, iki kol radau per salotas einanti vabala, o iki to nekartą radom maiste juodų plaukų.
Keleta kartu teko pietauti Klaipedos Can Can (Akropolyje). Aptarnavimas siaubingas, labai ilgai reikia laukti, kol padaveja prieis, nors jie stovi ir nieko nedaro, tik kalbasi. O siandien isvis niekas nepriejo. Viena padaveja stovejo ir kalbejo su draugais. Jei nenorit prarasti klientus, laikas keisti personala. Daugiau i Can Can neeisiu ir kietiems nesiulau, jei nenorite kad nuotaika butu sugadinta.
Sveiki.2018.01.14 diena su savo 8 metu dukra užsukome papietauti į Delano Akropolyje Vilniuje.Dukra paprašė lietini bliną be įdaro.Priejus prie viriškio (blinu kepėjo) paprašėme iškepti mums viena blina be įdaro į ką jis mums atsakė kad jisai yra labai užimtas ir jam nera kada mums cia kept tos blinus ir kad esamu blogai išaukleja savo dukra nes ta nevalgo lietinius su įdarais ir pastate save kaip pavizdį kad jisai vaikystei valge viską kas jam buvo paduota o mes blogai išauklėjo savo vaiką nes vaikas turi teise rinktis ką norėtų suvalgius.Va tokia pamoka išklausėme iš blinu kepėjo taip ir negavus ko atėjom.APSURDAS...TVARKIKIT DARBUOTOJUS!!!Jems nedera taip kalbėtis su klijentais.Tikiosi kad jaunuolis su tatoo ant rankos gaus pastaba už savo ilga liežuvį.
Sveiki. Lankiausi Panevėžio CanCan kavinėje Laisvės aikštėje ir likau nusivylusi. Viena kartą leidžiate naudotis elektroniais kuponėliais, kitą kartą sakote, kad jau nebegalima ir kad reikia popierinės jų versijos. O štai kitą kartą vėl leidžiate naudotis el.kuponėliais. Tai siūlau vieną kartą apsispręsti ir taikyti tas pačias taisykles visiems klientams. Tikiuosi pasitaisysite.
Klaipėdos Can Can (Akropolyje) viena blogiaisiu vietų pavalgyti Klaipėdoje. 20 min. pralaukėme kol padavėjos sugalvojo prieiti. Labai atmestinas požiūris į klientą. Geriau badas nei CanCanas..
Norėčiau atkreipti dėmesį į kavinės DELANO maisto kokybę. Kartas nuo karto tekdavo apsilankyti šioje kavinėje, nes nereikia užsisakinėti iš meniu ir ilgai laukti. BET šiandien (2018-01-09) DELANO labai nuvylė. Įsigijus dienos pietus norėjosi skaniai pavalgyti, bet užsisakyta kalukutienos krūtinėlė buvo ŽALIA. Tikrai nemanau, kad iškepusi kalukutienos krūtinėlė turėtų būti rausvos spalvos. Ačiū už "skanius" pietus, vos neapsivėmiau. Daugiau nebegrįšiu.
Buvau 2018-01-09 užsisakiau kokteili, , Snicers ". Notraukoje atrodė kitaip, o atnešė visiskai ne pagal nuotrauka. Nusivyliau ir nebe pirmą kartą.
Margarita 2018-01-02 20:18:05
Sveiki. Noriu pasakyti, kad esu labai nepatenkinta, kad nevežate maistą iš Čili picos į Skaidiškės rajoną. Nežinau, ką šis rajonas jums yra padaręs ir pnš. tai nereiškia, kad išvis nereikia vežti maisto į šį rajoną. O gal yra tokių žmonių, kurie negali vairuot dar automobilio, negali daeiti iki autobuso stoteles, kaip pvz. mano drauge, ji guli su sulaužyta koja, o aš dar negaliu vairuot mašinos, nes nėra teisių, kartu mes užsinorejome picos, ir pagalvojame, kad būtų visai smagu kad pica mums atveš į namus, tačiau ne.
Čia yra labai apmaudu. Esam labai nepatenkintos, kad taip yra.
Jeigu jum kažka yra padaręs šis rajonas, jus užsirašynekit gal adresus ir numerius kurie jums skambino ir galbut nuskriaude, kad po jų nebevežate čia maisto. Tai nereiškia, kad čia visi gyvenantys žmonės yra tokie patys...
Cia skundas apie “Delano” cancan pica- prie ko cia “Cili”.
Labai malonus aptarnavimas. Likom labai patenkinti. Aptarnavo Tomas Jurčius dirbantis Vilniuje Gedimino prospekte.
Čia yra labai apmaudu. Esam labai nepatenkintos, kad taip yra.
Mažeikiu skyriuje buvau baisiai pažemintas sendien 2018 01 01 atejau i jūsų kavine esančią mažeikiuose žemaitijos gatvėje apie 20, 00h ir man pareiškė kad mes jūsu nebeaptarnausime nors jusu kavinė dirbo iki 21h aš pareiškiau kad skambinsiu i centra i ir tik po to jūsų darbuotojos sutiko priimti mano užsakymą už manes buvę apie 10žmonių viskuom nusivyle apsisuko ir išėjo. Negi tokia jūsu politika negi jums nerūpi jūsų klientai?
Worst place ever. Klaipėdos Can Can (Akropolyje) laužo visus standartus. Užsisakėm gėrimų ir maisto, visko pralaukėm apie valandą. Maistą atnešė prieš gėrimus. Padavėjos plavinėja kaip šūdai po eketę ir nieko nesaro. Net tuščių lėkščių nenuneša.
Prastas labai aptarnavimas... Su draugais nusprendeme nueiti i VCUP can can pizza, uzsisakeme 2 seimynines picas atnese tik viena ir tai laukti reikejo 30min.
Siaubas!
Šiandien buvome užsukė į Ukmergės g. 233 Can Cana... Užsisakeme 2 picas. Tik parvažiavus namo dukra sėdėjo ant tuliko o man rėmuo už valandos. Sutapimas? Ir buvo neskanu.
Sausas padas. Paprašius alyvogių alėjaus, atnešę nežinia koki PIALOJE ir padavėja netgi negalėjo atsakyti kokios firmos ir rušies alėjus. Pagal mane tai buvo bekvapis išspaudų alėjus kuris extra ir nekvėpę.

Išvada - nesivęsk ant akcijų
Žinau, kur gyvenime niekada nebeisiu - į Vilniaus akropolio can can. Padavėjo lauki 10min. Niekas iš 4 padavėjų net priimti užsakymo negali per tokį laiką, nors žmonių nedaug. APSILEIDOT!!! GĖDA!!!
PC CUP VILNIUS CAN CAN PICA. Ilgai laikiem uzsakyma apie valanda. Uzsakem pica maza perlenkta. (((
Can can picerijoje Kaune vietoj capuchino kavos atnešė tik plaktą šaltą kavą. O vegetarams nepagarba aukščiausiame lygyje - iš per klaidą padaryto patiekalo su vištiena išrankiojo dalį mėsos (visko nepavyko išrinkti) ir patiekė kaip naujai pagamintą grynai vegetarišką patiekalą. Ir po visko dar sugebėjo už tai paimti pinigus.... (kad ir su nuolaida, bet...)
Giedrius Garbinčius
2017-12-07 17:25:11 IP 158.129.197.47
Kaip mane išdūrė CAN CAN pizza (UAB Delano). Kadangi CAN CAN pizza bijo vertinimų ir atsiliepimų apie savo darbą savo FB profilyje, tai visą nuoskaudą ir pyktį išliesiu čia. Tris savaites iki renginio skambinėju į Vilniuje, Mindaugo g. 11, Maximoje esančią piceriją ir gruodžio 8 d. vakarui bandau rezervuoti vietas kompanijai. Pasakai apie nuogastavimus, kad nepavėluoti, nes vistiek gruodžio pradžia, gali būti didelis užimtumas. Ir kiekvieną kartą sulauki atsakymo, kad taip anksti mes nerezervuojam, skambinkite diena prieš, ketvirtadienį, tada rezervuosime. Kaip baugus žmogus neiškentęs laukti ketvirtadienio, paskambinu trečiadienio dieną ir atsiliepusi mergina rezervuoja 20 vietų stalą 21 valandai gruodžio 8 dienai. Džiaugsmas neišpasakytas užlieja mano smegeninę. Pagaliau! Vakare skambutis iš tos pačios picerijos: atsiprašom, aš nežinojau, kad negalėjau rezervuoti, penktadienio vakaras, daug žmonių, tai dėl tokios registracijos skambinkite rytoj (ketvirtadienį), bus administratorė ir kalbėkite su ja. Nėra problemų. Taip ir padarome. Ketvirtadienį skambinu ir atsiliepusi administratorė sako: negalime jums rezervuoti tiek vietų, nes jau prieš 2 savaites kažkas rezervavo 15-20 vietų stalą. O tai sakau, kaip tai, juk aš jums skambinėju jau kelias savaites ir jūs man vis liepiate skambinti dieną prieš užsakomą datą. Tikėdamasis stebūklo sakau, gal čia mano ir yra ta rezervacija 20 žmonių? Sako ne, ne jūsų telefonas. Sutraukia smegeną ir galvoju: rėkti, mandagiai kalbėti, įkalbinėti ar ką daryti? O tai kaip sakau taip gali būti, aš jums tris savaites skambinėju ir jūs nė karto to neminėjote. Man sako: čia kažkokia nauja darbuotoja rezervavo ir mes negalim atsakyti dabar. Sakau gal tada kokį kitą stalą galima būtų, sako - ne. Sakau tai jūs tikri šaunuoliai, sėkmės jums. Ji man palinki gero vakaro 12 valandą! CAN CAN pizza - naujos kartos picerija! 0*
Kaip jie post'ina - Šventės kvepia gerais darbais ir dėmesiu, tad nepamiršk jais dalintis ir tu!
Aptaurnaujantis personalas nuostabus, išklausė ir patarė, bet taip ir neradom veganiško varianto, kad galėčiau pavalgyti. Labai trūksta veganiško pasirinkimo, ne tik be mėsos, bet ir be pieniškų produktų. Visgi būna žmonių netoleruojančių laktozės ir norinčių kartu su šeima praleisti laiką. Teko sulakstyti į šalia esančią kavinę ir užgriebti bei atsinešti su savimi. Kažkaip nemaloniai išėjo.
Tragedija, paskutinis atejimas buvo. Niekas neikit i Cup Can Cana, nes užsakymo lauksit valanda laiko, maistas neskanus, atšalęs, aptarnavimo lygis TRAGISKAS. Uz ka ten tiek moketi????????????????????????
Sveiki, lankemes siandien su seima can can picerijoje, akropolyje, uzsakeme makaronus su vistiena, atnese patiekala, ir vistiena buvo jau pagedusi, pakvieciau padaveja, pasakiau, kad vistiena yra sena, jisai nuneses makaronus i virtuve, gryzo atgal su ta lekste makaronu, ir man pasake, kad cia toks marinatas, valgau zinokit ne pirma karta jusu restorane, ir puikiai zinau kokia turi buti vistiena, taipogi pati gaminu visada namuose, tai jau kas susije su maistu, o ypac su nesvieziu, man nereikia pasakoti kad tai marinatai, galejo bent pasiulyt pakeisti i kita patiekala, bet toks jausmas, kad visiems vienodai, negi cia sovietu laikai, restoranu yra simtai, tiesiog matomai nesvarbu jums, keliais klientais maziau keliais daugiau, bet jeigu vystot maitinimo istaiga, tai bent jau bukit saziningi zmonems!!!!!daugiau tikrai niekada nesipankysim siame tinkle, ir draugus perspesim!
Klaipėdoje Delano "valgykloje" maistas šaltas neskanus, o cepelinai kažkokie kieti lyg būtų plastmasiniai. Vienas kas patiko tai kompotas ir įrankiai.
Panasu, kad niekas is Can Can vadovu neskaito zmoniu nuomoniu... Perziurejau apie ka rasoma, visi atsiliepimai labai panasus - nemandagiai, ilgai, neskaniai.... Siandien i Mazeikiu Can Can uzsukom dienos pietu. 12 val 10 min - is dienos pietu jau nebuvo kiaulienos sprandines, o pietus prasideda 12 val...zmoniu saleje gal 7. Uzsisakeme dienos sriuba ir salotas ant picos paplocio, taip pat is dienos meniu. Reziume: sriuba atnese gana greitai, salotu laukem 45 minutes... Tegyvuoja dienos pietus! Zmones ateje uz mus veliau uzsisake dvi didziausias picas, jas sekmingai suvalge ir isejo, o mes sedejom ir laukem savo patiekalo is dienos meniu! Manau, kad dienos pietus skirti butent ofisu darbuotojams, kurie ateina greitai pavalgyti, nes taupo laika. Daugiau sioje kavineje nesilankysime, o ir kitiems skubantiems nerekomenduosime.
Arūnas 2015-01-25 21:27:30
Lankiausi jūsų picerijoje 2015-01-25 17, 00val Šiaulių Akropolyje.Tiesiog pasakysiu, kodėl daugiau nekelsiu kojos į jūsų "bagadelnia". Pirmiausia-
aptrnavimas "per prievartą"
Pagridinis dalykas-užsisakius paslaugą, ir nuėjus į tualetą-klientas apšaukatas kaip v***s, iškviessta apsauga...čia kas?rusija?
Paprašius perjungti rodomą viasat rusų lygos televizijos ledo ritulio translliaciją į į Lietuvo nacionalinį kanalą kur rodomas Lietuvos krepšinis -buvo grubiai atsakyta-, kad jei nenorite žiūrėti, eikite kį kitą kavinę.Tai pasakė administratorė, kuri neprisistatė, ji stovėjo už 5 metrų nuio stalelio, ir nesiteikė prieti arčiau.
Noriu paklaausti, ar cancan pica laikosi klientų aptarnavimo politikos, ar ji laikosi tam tikros politinės srovės pokrypio?
Labai būtų malonu sulaukti attsakymo.
O prie ko čia Rusija, gerbiamasis???
Žinokit, nors mūsų šeima dažnai lankosi Can Can picerijose, bet būtent šis restoranas yra tikra tragedija. Buvome čia du kartus, ir tikrai nieko gero pasakyti negalim. Padavėjos dėmesio teko laukti apie 20 min., gėrims atnešė tik su patiekalais, picos buvo atšalusios bei neskanios, be to, prie picų iš karto neatnešė nei padažų, nei įrankių, teko prašyti ir laukti. Tragedija, o ne picerija...

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „Beta Media“ – įmonė, valdanti ilgiausiai Lietuvoje veikiančius internetinių paslaugų portalus Beta.lt, Grupinis.lt. Nuo 2017 m. birželio įmonė rinkai pateikė naują prekės ženklą – Triplovers.lt – nišinį portalą, skirtą kelionių mėgėjams bei planuotojams. 2017 metų spalio mėn. „Verslo žinių” oficialiais...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien 05-28 07:04
Per savaitgalį techniniai "Luminor" sutrikimai pašalinti – įeinantys pavedimai klientų sąskaitose atsispindėjo šeštadienį, o išeinantys, tikisi bankas, kitų bankų sąskaitas pasieks pirmadienį.
Gal vokelių ir nebesinorės
Gal vokelių ir nebesinorės 05-28 06:22
Į Seimą nusiųstas Vyriausybės parengtas mokestinių ir kitų struktūrinių pertvarkų įstatymų paketas vienareikšmiško vertinimo nesulaukė, kai buvo svarstomas, regis, nelengva bus susitarti ir...
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios
Alytus: ką pamatyti ir kodėl tarpukariu jį taip mėgo Kauno ponios 05-27 20:34
Pasiūlius į savaitgalio turistinį maršrutą įtraukti Alytų, ne vienas gūžtelėtų pečiais – ką ten veikti. Tačiau apsilankymas Alytuje tokias išankstines nuostatas sugriauna iki pamatų. Nuo Baltosios...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda