Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

2019 03 18 dienos pietus uz 4.29eur. Ligonines maistas 100 kart skanesnis. Jau antra karta uzsakinejam dienos pietus, siaubas o ne pietus. Vistiena valgydama vos dantu neissisukau. Cia buvo paskutinis kartas kai uzsakinejom. CanCan - pati siaubingiausia kavine maisto atzvilgiu. Kiekviena kart uzsakau ir pastoviai kazkokie nesklandumai: tai jie neturi, tai jau dienos pietus pasibaige, tai atvest veluoja. Zmones, uz 4.29eur tikrai bet kur kitur daug skaniau pavalgysit!
Atsiprašau.bet nemanau kad mandagu yra. Prie visu riekt darbuotojas darbuotojui kad kažka vel ne taip daro. Galima i tarnybini patalpa nueit. Can can vilnius cup kovo 15. 21.10
Labai dažnai užsisakom y namus iš can can esancia Šiauliuose...kuo toliau vis labiau nusivylim.Tai gėrimus pamiršta ydėt, tai picas sumaišo vietoj kaimiškos aštre, tai padažų neydeda, arba ant bulvyčiu jokiu prieskoniu ir dar padaža pamiršta...gaila.turbūt ieškosim geresnio varianto iš kur užsisakinėti.
Lankėmės CanCan picerijoje prie Vilniaus Outlet parko. Užsisakius sriubos, jos laukėmė ilgiau nei valandą. Skubantiems nerekomenduoju.
Jau valandą laiko laukiame sriubos Can Can Outlet'e. Padavėja picą ir gėrimus atnešė po pusvalandžio, o sriubos kaip nėra, taip nėra. Nei perspėjo, kad reiks laukt, nei ką... Gal vištą bando virtuvėj nupešt ar iš kokosų pieną išspaust, kad valandą sriubos porcija gaminasi? Sekmadienis kiek pagadintas, bet pica buvo skani.
Sveiki, šiandien pietavome picerijoje Kaune esančioje pramonės g. Užsisakėme šeimyninę picą padavėja net nepaklausè ar norèsime antros kuri priklauso už dyka, meniu yra paraśyta kad perkant vieną antra nemokamai, bet man tos picos ir nedavè, ir dar buvau apšaukta administratorès. Buvau pastovi jūsų lankýtoje, bet likau labai nusivylusi ir nepatenkinta.
Užsisakiau maisto į namus. Atvyko baisiai piktas ir šlykščiai kalbantis vairuotojas. Išmetė ant žemės mano kolą ir dar pasakė pačiai skardinę nusiplaut.
Pats bjauriausias man matytas klientų aptarnavimas.
Atnese sugedusia sriuba, paragaves palikau pilna porcija kaip buvo, bet pinigu negrazino : (
Vilniaus Akropolio Cancane, darbuotojos atsakymas į mano klausimą, kada sutvarkys staliuką mane šokiravo. Jinai man piktai atsakė, kada turėsiu laiko tada tau aš jį ir sutvarkysiu ir nuėjo šalyn. Na kažinau jeigu visų darbuotojų požiūris būs toks, tai tegul gal ir žmonės aptarnauja kai laiko turės.Can can buvo mano mėgstama vieta iki šiandien. Aš suprantu, kad daug žmonių, ir nespėja, bet bent maloniai galėtų elgtis, ir atsakyti.
Klaipedos akropolyje ragavau kiaulienos kepsnio. Pirmas kartas buvo labai skanus. Kita karta pakartojom 2, abu buvo slykstus, kaip is kameros istraukti taukuose pakepti riebus. Daugiau nebeisim, aciu..
Paziurekite kaip jusu darbuotojai parkuojasi!!! Is kur tokios algos baudas moketi? 2019 02 01 20.40 vakare prie pasilaiciu 9 namo dzipas grand cherokee bordines spalvos.
Šiandien 19:30 užsisakau picą išsinešimui gedimino 37, sakė ateiti atsiimti po pusvalandžio, 20 val atėjau, dar tebelaukiu kavinėje (dabar 20:30)... Kavinė pustuštė... Kada nustosite tyčiotis iš zmonių, daugiau gyvenime nebeateisiu pas jus ir niekam nerekomenduosiu
Dar šlykštesnio maisto nesam valge, trintoje siurblinę plaukioja didžiausi gabalai, maltinio neįmanoma valgyti, apie bulvių koše net nekalbu, neverta žodžio bulvių koše.
Visada buvau pastovi jūsų kliente, bet kuo toliau tuo labiau jusu meniu prastėja, išeina populiarios picos. Jau kas liečia užsakymą į namus aplamai nėr kalbos, picos vėluoja net po 2 val, atvaziuoja sudegusios, turi pastovei skambinti ir ieškoti savo užsakymo pristatymo, atsibodo. Konkurentai cili geriau dirba ir skaniau gaminia, atia!!! Žinau, vieni kada išeina jums nusispjauti, bet tikiuosi mūsų bus dauguma ir jus tai pajausite
Naglumo virsune !!!!!!! Skambinu uzsisakit picos i namus 21:25min. Cancan liepkalnio g 112. Vilnius dirba iki 22:00..... Sako jusu uzsakimas bus paruostas per 30min... Atvazioju atsijimt o man sako jusu picos nera ir nebus nes pickepis isejo namo... Gero vakaro ir vaziokite namo!!!!!!... Cia tipo normalu kad darbotuojiai dirba iki keliu nori ir visem dzin????!!!!
Sulaukėm picos per 1, 5 val kaip ir žadėta. Bet kai atidarėm dėžę likom nusivylę.. Picos kraštai apdegę, picos priedų mažai. Pica visiškai sausa, šalta. Visi picos kraštai buvo tiesiog nevalgomi ir juos reikėjo nupjauti, tai iš 50 cm, liko tik 30 cm.... Can can plėšia tokius pinigus už picas, o nėra ką valgyti kai atveža. Tai paskutinis kartas, kai valgom iš ten..
Lauris 2019-01-02 00:23:58
Užsisakiau 2 picas apie 19h, buvo pateikta, jog bus pristatyta per 2h. Nei skambučio iš vežėjo, nei iš aptarnavimo linijos negavau.Bandžiau susisiekti apie 21h, bet prisiskambinti išvis nebeišėjo apie 21h, o picų taip ir dabar nėra. Užsakymas buvo apmokėtas, bet nei užsakymo pristatė, nei pinigus grąžino, jei rytoj negrąžins pinigus kreipsiuos į vartotojų teisių apsaugos tarnybą...
Kuria diena cia jums taip nepristate picu? Man Sausio 1d irgi nepristate, o aptarnavimo linijoje dirbancios vistos tiesiog issityciojo savo elgesiu is kliento kuris negavo savo uzsakymo. 21h taip pat jau nebegalejau prisiskambinti. Sekancia diena tik gavau skambuti is ju vadoves su nurodytu el.pastu kuriuo turejau kreiptis del pinigu grazinimo, bet tuo pasti man niekas taip ir neatsake. Cancan savo FB paskyroje parase, kad susieke su manimi asmeniskai del iskilusios situacijos, nors istiesu niekas man nei zodziu FB asmenine zinute neparase.
Picu taip ir nesulaukiau. Aptarnavimo linijoje dirbancios mergaites nusimuilino nuo atsakomybes ir klienta paliko nezinioje, 21h jau buvo neimanoma prisiskambinti jiems. Gavau vadovo tel numeri, kuris koordinauoja uzsakymu veikla, tuo numeriu taip pat niekas nekelia tel.nr: 865920783. Tai kaip suprantu ne tik darbuotojos nusispjove i klienta kuris negavo uzsakymo, nos uz ji sumokejo, bet ir darbus koordinuojantis vadovas taip pat nedirba savo darbo ir nekoordinuoja veiklos, visiskai nedalyvauja aiskinantis tokia dilema. Klientas liko apvogtas, nezinioje ir negaves savo uzsakymo (uz kuri is anksto buvo sumoketa). Tokie ju veiksmai taip paprastai nepraeis, bus kreiptasi i Valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba ir i Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, kad istirtu restoranu veikla.
Sausio 1d 17h uzsakiau 2 picas. Po padaryto uzsakymo ir isankstinio apmokejimo perskambino ju darbuotoja patvirtindama uzsakyma ir pranese, kad uztruks laukti picu 2.5 -3h (kadangi sventes), jau 4h praejo - picu nesulaukiu, bandau skambinti aptarnavimo linija, puse valandos niekas tel nekelia, pagaliau po valandos prisiskambinu, man pareiskia, kad patikslins uzsakyma ir perskambins. Nesulaukiu nei uzsakymo nei ju skambucio, vel jiems skambinu, aiskina, kad kazkas ivyko su ju programa, todel darbuotojos aiskinasi su restoranu (kaip suprantu jos ten aiskinasi visa valanda ir laiko klienta nezinioje). Ant klientu kaip matau joms nusispjauti, zmones nesulaukia nei uzsakymu nei pasiaiskinimu kodel ju nesulaukia. Manau atejo laikas siai istaigai atsakyti uz nevykdomus isipareigojimus ir vartotoju teisiu pazeidinejima. Manau grupinis ieskinys (nukentejusiuju nuo sios istaigos veiksmu) greitai pasieks teisma.
Sausio 1 diena 15.45 uzsisakem dvi dideles picas i namus ir pranesem kad mokesime kortele.Pranese kad po 2h bus sutikom laukti.Po 2.30 min skambinu sako bus po 10-15 min..Pralaukem isviso 3 su puse valandos gaunam skambuti gal turit galimybe susimoketi grynais nes mat vairuotojas pamirso korteles aparata.Surinkom ka turejom is grynu picos saltut saltuteles..Tikrai nepaliksiu tokio reikalo su vairuotoju..Ir dar teko man eiti i lauka atsiimti picu nes mat ponas negalejo surasti numerio musu buto.Nors aiskiai parasyta buvo buto ir namo numeris..Nusivyliau labai
Mažeikiu Cancan užsisakiau WOK makaronus su vištiena. Atnešė nuo puodo dugno nukrapštytus trupinukais, permirkuskus makaronus ir dar padavėja akis drasko, kad matai čia pas juos tokie standartiniai! Kur po galais tokie WOK makaronai patiekiami!!!
Sveiki, gruodžio 21d. atėjau į can can kavinę. Tada mane papiktino padavėjos elgesys. Ši padavėja mane jau nepirmą kartą papiktina. Ji elgiasi grubiai ir nemandagiai su klijentais. Kai atėjau į kavinę su drauge, padavėja pasakė, kad vietos nėra, nors tuo metu ruošėsi išeiti žmonės. Aš ir draugė nuėjome ir atsisėdome ten. Tuo metu padavėja šviesiais plaukais su tatuiruote ant rankos mus išvarė iš ten, ir pasakė, kad yra rezervuota. Ant staliuko kortelės “ rezervuota, , nebuvo. Tuo metu atėjo moteris ir atsisėdo prie didelio stalo viena. Ši padavėja nunešė meniu. Prie kito staliuko sėdėjo žmonės, kurie taip pat ruošėsi išeiti. Mes nedrįsome su drauge paklausti ar galime ten atsisėsti ir išėjome iš kavinės.
Can Can akropolis, Vilnius. Nuotraukos kalba pačios už save...
Neisiu daugiau niekada gyvenime. Suvalgiau pusę picos. Po jos visa naktį vėmiau. Klaipėdos akropolio can can.
Niekam nerekomenduoju eiti!!! Su vaikais uzejome pavakarieniauti. Kol laukem uzsakymo, padavejos sugebejo du kartus sumaisyti uzsakymus, atnesti kazkieno uzsakytus ir is po nosies juos paimti ir nunesti. Sulauke savo picos pamateme, kad gavome vel gi ne savo uzsakyta pica. Be jokio atsiprasymo mums pasiule valgyt ja. Mes jos grieztai atsisakem. Vel alkani sedejom toliau ir laukem. Pica atnese be prieskoniniu zoleliu, nes gavom paaiskinima-baigesi. Tokio absurdo sestadienio vakara patirti neplanavom. Can can pica, uzsidaryk!!! Veiksmas vyko Kauna, pramones maximoje: (((
Tomas 2018-11-24 21:27:03
Apsilankėme CanCan picerijoje PC Rimi Ukmerges g.233 ir labai nusivylėme. Turbūt tai buvo paskutinis apsilankymas. Kodel? Galiu atsakyti lengvai ir paprastai. Atėję į kavinę, turėjome laukti maždaug 10-15min. Kol priėjo barmenė ir atnešė meniu. Užsisakėme dvi dideles picas, arbatos ir stalo vandens. Po to pasakė, kad neturi arbatos tam tikros rūšies ir negali padaryti vandens su greipfrūtais nes jų neturi.. Tada paprašėme jog arbatą atneštų greičiau nei picas, nes buvome sušalę, norėjome atsigerti. Tačiau arbatą atnešė tik už maždaug 30 min... Beveik kartu su picomis.. Picas turėjome valgyti vietoje, tačiau barmenė kažkaip sugalvojo, kad picos išsinešimui.. Nuėjo į virtuvę ir sudėjo picas į lėkštes. Atnešus picas pamatėme jog picos jau šaltos ir labai "skurdžios". Beveik nieko ant jų nebuvo.. Paskui patys turėjome prašyti, kad atneštų sąskaitą už maistą. Kai pamatėme čekį, buvome nustebę, jog barmenės vėl apsiriko ir įmušo daugiau picų nei mes pirkome. Aptarnavimas buvo tragiškas nors kavinėje buvo 4 barmenės ir 5 užimti staliukai. Daugiau niekada neisime į jokią CanCan piceriją..
Ši picerija yra tikra tragedija, ypač esanti šiuo adresu, su šeima ankščiau dažnai lankydavomės Can Can picerijose, bet po apsilnakymo būtent šioje dingo visas noras, laukėm beveik pusvalandį, kol priėjo priimti užsakymą, laukem dar pusvalandį, kol atnešė maistą, picos buvo šaltos, gėrimų neatnešė iš pat pradžių, nors buvo prašyta, vaikai neturėjo ko atsigert ir pusvalandį laukė... tikrai niekam nerekomenduoajm lankytis šioje picerijoje ir patys čia daugiau kojos nekelsim..
Uzsisakeme pica 18.10val, uzsisakeme internetu (akcija: perki viena seimynine- antra nemokamai), rode ~1val trukme pristatymui, galvojome gal ~1.5val uztruks- tiekto, buna ir uz pusvalandzio atveza. Po 2, 5val valandu neiskenteme, paskambinome, pasitikslino, kad bus uz 15-20min. Atveze. Uztruko visumoje geras tris valandas, visi jau susinervine, alkani... ir kas juokingiausia- picos abi saltos, truko zodziu, galvoju nesakysiu nieko, pavalgysiu, nusiraminsiu ir praeis. Atsikeliu ryte, pyktis nepraejas, tad norejau pasisakyti :) Aciu uz nemalonumus.
Užsisakėme picą, sakė, kad reikės laukti iki 2h. Praėjus 2h, sulaukėme skambučio, kad atidarytu duris. Išėjus į lauką, ten nieko nebuvo, paskambinome vežėjui, pasakė, kad sumaišė adresus. Praėjo jau valanda, o picos dar nėra, bandėm prisiskambinti, bet ragelio niekas nepakėlė. Labai nusivylėme.
Sake atves uz 2 val maista. Praejo jau 3. Paskambinau, sake isvezta. Pristate po 5 valandu. Uzsakyme buvo kokteilis kuri vairuotojas ispyle "netycia" stovedamas prie duru. Likusi maista pasiemiau ir atidariau pries sumokant, maistas buvo saltu saltutelis ir vairuotojas dar picos gabaliuka suvalge, sake nezino kodel vieno gabaliuko nera. Viska atgal grazinau ir pasiunciau n****j. Daugiau nepirksiu, geros dienos.
Begalo nusivyliau Can Can darbuotojų neprofesionalumu. Užsakymą priimti darbuotoja atėjo tik paprašyta (iki tol laukėm 10)min. Užsisakius gėrimus jų sulaukėmė tik po 30min (nors gėrimai tikrai nebuvo kažkokie ypatingi - vanduo, arbata), negana to, karštam pasiflorų gėrimui neturėjo tyrės, tad teko rinktis kitą. Picas atnešė išsinešimui, nors vietoje užsisakinėjome prisėdę prie stalelio ir sakėme, kad valgysim taip pat čia. Picos buvo šaltos. Sąskaitos reikėjo prašyti patiems, primušė į čekį papildomų patiekalų, reikėjo eiti aiškintis ir t.t keisčiausia, kad darbuotojų buvo 4, o staliukų užimti 4-5.
Aptarnavimas tragiškas.
Tai buvo paskutinis apsilankymas Can Can.
Ukmergės 233
sake kad pica bus uz 10-15 min bet atnese uz 1.5h.
Noriu pagirti Can Can pizza Megos padalinio kolektyva. Picos buvo ypatingai skanios ! Smagu, kad gereja maisto kokybe ir aptarnavimas.
Pica buvo pjaustoma nehigieniškai be pirštinių ir tai atliko ne kepėjas. Taip pat administratorė, spėjama nes su balta apykakle, buvo su treninginiu megztuku. CanCan piza, šiaulių tilžė
Užsakyta pica į namus keliavo 2 valandas. Prabėgus valandėlei, operatorė telefonu tvirtino, kad 1.5 - 2 valandos pristatyti užsakymą pas juos yra, , normalus'' laukimo laikas, nes turi daug užsakymų, nors cancan puslapyje nėra informacijos apie pristatymo laikus. Taigi, spręskite ar norite laukti porą valandų truputi šiltos picos Vilniuje.
Užsakyta pica mūsų namus pasiekė laiku, tiesa šalta. Papildomai užsakyti padažai taip ir neatvyko : (. Susisiekėme su užsakymų koordinatore, buvo patikinta, kad įvyko klaida ir padažai bus atvežti vėliau t.y. už pusvalanduko :D. Dėl skonio ginčytis negalima tačiau pica buvo šlykšti.
Can can Klaipėdoje picerijoje padavėja Deimantė su mumis piktai bendravo, neatnešė įrankių, padažo, valgėm pirštais:).Kavą su cukrine trenkė ant stalo.Sugadino mums nuotaiką.
Norėčiau atkreipti dėmesį į DELANO Vilniaus akropolyje kasininkės Jakaterinos įžulų elgesį ir nekompetenciją. Ačiū už skanius pietus kabutėse, išvedė iš kantrybės ir maisto atsisakiau. Į tokią gėdingą situacijoją dar nesu papuolusi.
Musu didele kompanija penktadieni lankesi Ukmerges g. 233 Cancan picerijoje. Norime padekoti uz labai skanu maista ir greita aptarnavima.
Aciu ir sekmes visam kolektyvui
Ar taip turi atrodyti patiekiamas obuolių pyragas? Atrodo kaip jovalas, ištizęs. Ką jau kalbėti apie patiektus cepelinus. Užsisakiau šaltibarščius ir cepelinus, benešant cepelinus padavėja užklausė ar pirmai sriuba valgysiu, pasakiau taip, grįžo atgal, o vėliau atnešė tuos pačius cepelinus, bet gerokai atšalusius.
Vakar su seima apsilankeme Megos can can. Nu baisu.. picos uz kaina neatitinka kokybes, permatomos, sausos. Kaina plesia kaip reikiant, atnaujintame can can baldai visiskai nepraktiski, reikia pastumti stala ir kedes kad galetum atsisesti. Pasidare visiska landyne, daugiau kojos ten nekelsime.
2018.10.12. Buvome Ozo g. 18 CAN CAN kavinėje, su drauge užsakėme iš kuponų picą 50cm. Atnešė pradėjome valgyti suvalgėm po 2 gabaliukus, paėmus 3 gabaliuką atsikandau ir pamačiau juodą plauką... tas plaukas buvo po pamidoru užsikabinęs... atėjo padavėja, mes jai pasakėm kad radom plauką ir daugiau nei pusę picos palikome, nes apetitas visiškai dingo. Bet padavėja net nepasiūlė pakeisti gal į kažką, ar kažkaip atsiprašyti... už tokią picą teko visą sumą sumokėti, apgailėtina!
Anonimas 2018-10-11 13:18:49
Atnesa klientui nenuplautus indus.

Papildau - zirmunuose cancan.
Atnesa klientui nenuplautus indus.

Visada pirkau akcijoje grybų pica 20cm. Kaip pridera gaunu normalią per visą lėkštę o dabar užėjus į kitą can can picerija štai ką gavau. Nustebau aš ir padavėja.
Atėjom vakare, labai skubėjom, tačiau 10min laukėm kol kantrybe truko ir nuėjau paprasyti, kad atneštu meniu. Tai man “miela” padavėja Monika pareiškė, kad meniu atneš tada kada nuvalys staliuką, tonas tikrai nemaloniausias buvo. Dar praėjo 5min kol teikėsi nuvalyti staliuką, tai nieko nespėjom užsisakyti, nes turėjom pusvalandį, o kai paprašėme užkandžių ir paklausėme kiek užtruks pasake 15min :D Nepaminėjau, alaus laukėm dar 10min. Visiskas nusivylimas Vilniaus Akropolio Can can... Apie pačios picerijos tvarka net nekalbu, po staliukais šiukšles, staliuką nuvalė tik ten kur buvo indai, kiti stalai dulkini, aš nuosirdziai neturiu žodžiu. Prieš kokius 5-6 metus buvo geriausia Akropolio vieta pavalgyti, o db landyne su aukštomis kainomis neaisku už ką.
Laukta 3, 5h, o gauta mililimetrinis tešlos sluoksnis, gabaliukas vištienos, ir gal netyčia trečdalis svogūno.
Pica atnesa pirma, nors dar nera irankiu.
Vinas be apelsino! as moku 3 eur uz vyna kuris nepaduotas kaip pridera!, kojos mano Akropolyje nebus. Kam griebi lekstes su maistu kai dar irankius zmonem nenunesei, atnese pizza dingo apie 10 min. Nuostabu. Nei padazu nei irankiu!!! Aciu! Nepriekaistingas aptarnavimas!
Upes 9g. CUP.
Ar cia normalu???

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

FedEx 182,40 +2,48%
Goldman Sachs 202,47 +2,12%