Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

Tragiška! Negaliu per puslapį pateikti užšalimo. Iš pradžiu rašo, kad užsakymų nepriima, paskui tiesiog neįmanoma pasirinkti migtuka pristatymas į namus. O dar verslas skundžiasi, kad krizė ir darbo trūksta? Nenorite aptarnauti klientų tiesiog. Į ateitį tai pat nesikreipsiu I tokią nerimta įmonė. Picas bandžiau užsakyti 3 dienas iš eilės ir nesėkmingai. Sėkmės versle!
Cancan Vilniuje: tragiskai blogas ir nemandagus operatores darbas. Operatore neperduoda uzsakymu vykdymui. Uzsakymo i namus laukeme 3 valandas, ir pagaliau sulaukeme saltos picos. Klaiku.
Sveiki. Šiandien lankėmės picerijoje cancan pica esančioje Gedimino pr. Vilniuje. Palaukus 10-15min reikėjo patiems nueiti pasiimti meniu, nes padavėja nesiteikė paduoti. Išsirinkus maistą dar reikėjo tiek pat laiko laukti kol padavėja prieis priimt užsakymą. Nors restorane tikrai nebuvo daug žmonių pilna laisvų staliukų. Buvo užsakyta late kava ji atnešta po kurio laiko beveik šalta sūrio padažas prie užkandžių taip pat šaltas nors meniu parašyta karštas. Esam nusivylę šiuo restoranų. Ypač padėvėjų darbų.
Vilnius. Can can šalia outlet. Tragedija.. pirmiausia, padavėja buvo labai pasimetusi, vos girdėjosi, ką kalba. Antra. Maistas. Pirma atnešė duoną. Užsisakėm duoną su sūriu, bet gavot tik duoną. Viskas paskende riebaluose. Po duonos iš karto atnešė picą, pica yra pica. Įpatingo skonio nebuvo, na bet priekaištų taip pat nebuvo. Toliau laukėme ir draugės patiekalo, bet jį gavome tik kai buvau suvalgiusi pusė picos. Kiek žinau, karštus reikia atnešti kartu :) makaronai su vištiena. Viskas vandenį, nedavire, kieti, padažas.. na tikriausiai skiestas tiek su vandeniu, kad prarado ir savo skonio savybes. Ak, ir taip. Stalas buvo nenuvalytas, pilna druskos. Padavėja nesiteikė jo nuvalyti. Teko patiems. Linkime pataisyti šias klaidas ;)
Sveiki, valgėme Klaipedos can can picerijoje ryte ir likome labai nustebinti, tos mergytės lakste pirmyn atgal abi apšokinejo mus, kad net pasijutome kaip karaliai, tai norėtumėm dar kartą padėkoti joms už viską, daugiau tokiu kaip jų reikia.Apsilankysim butinai dar karta:)
Sveiki, atėjau su drauge į Can Can kavinė kuri randasi Šiauliuose, Aido 8, Akropolyje 2 aukšte, sėdėjome prie 23 staliuko, atėjome i Can Can kavinė nes žinojome, kad ledai labai skanūs Can Can kavinėje, užsisakėme dvejas cepelinų porcijas ir vienus Ledus su vaisiais,. Atnešė cepelinus, pradėjome valgyti ir beveig pabaigus valgyti atneša ledus, padėjo ledus ir su drauge likome nustebę ledai su vaisiais... Greičiau buva ištirpę ledai su 1 gabaliuku persiko, bananas jautėsi apačioje, 1 metos lapelis, atrodė kad vietoje braškių tyrės buva dėta braškiniai ledai, braškių nebuva nei vienos, kivio tai pat nebuvo, o išvaizda atrodo taip kad būtume užsisakė ledus su persikų, o skonis tragiškas palyginus kokie turėjo būti, nes vasario 14d. Valgėme Šiauliuose Tilzes Can Can kavinėje, tai pat užsisakėme vyne marinuota, ir šašlykų, bei ledų tai buva žymiai skaniau ir gražiau pateikta, ledai pateikti kaip nuotraukoje,.
Kas liečia aptarnavimas:
Mus pasitiko ir pasisveikino, pateikė meniu greičiau nei per 2 minutės, ir t.t aptarnavimas priekaištų nėra, padavėjas tikrai atlieka sava darva gerai paprastai, jei būčiau slaptas klientas nebūtu 100proc bet nebūtų ir nusiskundimų, ir tikrai esu tas žmogus, kuris palieka arbatpinigiu, jei aptarnavimas tinkamas, ir viskas tvarkoje, bet va ledai buva tragiški. Neturėjome laiko aiškintis, kodėl ledai tokie kur vaisiai ir t.t nes skubėjome i darba. Vasario 17d. Pirmadienis lailas, 18val.
Labai prastas aptarnavimas telefonu, apsimelavę.Pradinis pažadas atvešim 1 val bėgyje.Po 1, 5 val nėra skambinam.Aiškina, kad varuotojas jau išvažiavęs pristatys bet kurią akimirką.Po dviejų valandų nėra, skambinam vėl ta pati dainelė -vairuotojas išvažiavęs bus bet kurią akimirką. Atvežė po 3 valandų.
Sveiki, ir as noreciau pasidalinti patirtimi apie Palangos Can Can picerija esancia autobusu stotyje.Atvykus teko laukti meniu vos ne paskutiniem nors tie kurie atejo veliau uz mus pirmiau sulauke..Padavejos velniai zino kur vaiksto savaitgali bet savo vietoj nebuna tai i lauka tai i Maxsima.Pavalgem, atejo paklaust gal dar deserto noretumem ar taip ko apie saskaita net nebuvo kalbos...Praktiskai apie valanda prasedejom laukdami saskaitos taip ir niekas nepriejo, kol patys nepriejom prie barmenes.Po geros valandos pati is lauko kazkur parejus net nesiteike prieit paklaust o mum prieinant kita jos kolege pasake kaip gerai kad gryzai jau zadejau pakviest.Tai kaip cia kavinese yra palike patys zmones turi prasyt ar gali saskaita susimoket??? Pasakius kad tikrai liko nekoks atsiliepimas apie jusu kavine atsove:, , Tai gerai"...Dar pries tai buve zmones uzejo paklause ar gales kazka patiekti pasake ne nusisuko ir isbego i virsu..Taip ir isejo lauk kliantai..Tarp kitko kavine buvo praktiskai tuscia tai kaip tiek laiko gali niekas nevykti.....
Nerekomenduoju darbintis į šią įmonę, labai ilgai tampo gumas su atrankomis, o kai galu gale sustari dėl darbo pradžios ir pažada paskambinti regiono (ar kokia ten) vadybininkė tiesiog dingsta....Medijose rėkiama, kad trūksta darbuotojų, užveš ukrainiečių, artistai. Su tokia darbo kultūra eikit jūs visi na***!!!
Eilinis valgytojas
2020-02-03 18:06:04 IP 5cgu5okv
2020 02 03 Can Can restorano Saulėtekio al, Vilniuje dienos pietų vištienos šnicelis. Toks pavojingai nedakeptas. Jau negana to, kad dienos pietų maistas visada būna šaldytas ir mikrobanginėje šildomas tai dar ir netinkamas valgyti, pavarot chebryte. Atrodo jog virtuvės darbuotojai šiame restorane tik mikrobanginėje maistą moka šildyti. Keista, kad išvis gavote leidimą įsikurti universitete, aplinkui pilna geresnių ir pigesnių valgyklėlių.
Kažkoks siaubas. Vilnius. 2020-01-10 apie 17 val užsakėm dvi grand picas. Operatorė pasakė kad picos bus 1, 5 val bėgyje. Praėjus laikui ir dar nesulaukus picu skambinome teirautis kur musu užsakymas. Operatorė psakė kad picos išvažiuos už 15 min. Bet buvo labai nemaloni, ižūli. Vėl laukiame picu. Praėjo 1.10 h vėl nėra, vėl skambiname. Sakau kad tuoj bus trys valandos kaip laukiame picu. Operatorė ginčijosi, melavo, buvo tiesiog ižuli. Nei atsiprašė o tik nemandagiai numetė rageli. Kai gavome tas picas jos tragiškos. Sudžiuvusios, sausos, produktai sumesti i viena guza, pievagrybiai visi beveik zali. Sausa pluta o ne pica. Daugiau gyvenime nepirksim ir niekam nerekomenduosim! O savo personala tvarkykite, tokios mergelės be kultūros su aptarnavimu dirbt negali!
Vakar apsilankeme Siauliuose Tilzes prekybos centre esanciame can can restorane, atvykome apie 18.30 val., mazdaug 10 minuciu begyje vaikunukas padavejas atnese meniu, ir bandeme uzsakyti maista, bet puses meniu nurodyto maisto nebuvo, tai bandeles pasibaige, tai padavejo zodziais "uzsisakykit ka nors paprasciau, uzsakeme "paprasta" maista. Apie 19.25 val. mums atnese kavos ir sriuba ir kaip veliau paaiskejo padavejas tik tada sistemoje pazymejo uzsakyma (tai nesunku patikrinti perziurint vaizdo irasa). Bunant restorane mateme kaip aptarnaujami pilnai veliau uz mus ateje lankytojai, kaip 5-6 maisto isveziotojai isveze picas, o mes uzsakytu makaronu ir picos taip ir nesulaukeme. Apie 20.00 val. praeinancio pro sali padavejo paklausiau koda gi pagaliau gausime maista, atsakymas buvo paprastas - tu cia nesauk, Nors tikrai kalbu ramiai. Neskubedamas nuejo i virtuve ir zmonai atnese atsalusius makaronus. Greta buve aplinkiniai pradejo klausineti kokia as cia "egzotine" pica uzsisakiau, nes gamina pusantros valandos. Suprates kad uzsakymo kaip ir papildomai uzsakytu desertu mums nepatieks. Nuejau prie baro kur buvusios merginos paprasiau atsaukti nepatiekta maista. Is sone buvusios picu kepejos isgirdau fraze - tuoj iskepsiu, padekojau ir pasakiau kad nebereikia. Uz baro buvusi mergina pasiule pica issinesimui bet atsisakiau.Tuo metu padavejas vaikinukas priejes garsiai kad girdetu visi aplinkiniai pasake: " tu dar bl... skunda parasyk". Paklausiau jo vardo ir pavardes, gavau atsakyma - nesvarbu. Tada pradejau kito personalo klausineti kas tas padavejas rusiskais keiksmazodziais bendraujantis su klientais. Uz baro buvusi mergina pradejo atsiprasineti uz padavejo elgesi. Tada pamates kad kito personalo klausineju jo duomenu, priejes pasake Tomas Bagdonavicius ir kazka po nosim sumurmejo-daug darbo. Apmokant saskaita paaiskejo, kad uzsakyti desrtai net nera itraukti i uzsakyma. Padavejo elgesi mate restorano lankytojai buvo sokiruoti Tomo Bagdonaviciaus elgesiu ir mano zmonai perdave savo telefono numerius, pasake kad jei reikes ir teisme patvirtins Tomo Bagdonaviciaus elgesi. UAB Delano gal tai nauja verslo strategija - siuskim visus klientus rusiskais keiksmazodziais toliau.... Paskambinus maisto i namus uzsakymo telefonu ir paaiskinus situacija, man buvo pasakyta kad su manim susisieks vadove... spekite is vieno karto ar susisieke ir bent atsiprase? :-D Kazkaip jaustis kaip apspjaudytam restorano personalo nesinori, vadovams kiek suprantu kaip elgiasi ju personalas tai iki tam tikros vietos... Tai kol kas manau vertetu pamokeliu duoti 1. atlikti ivertinima per vartotojų teisių apsaugos tarnyba. 2. Gavus atsakyma - pateikti ieskini UAB Delano vadovaujantis LR CV 2 k. 2.24 straipsnis. Asmens garbės ir orumo gynimas. 3. Viesinti visus procesus naujienu portale.
Nerekomenduoju!!! Nemoka dirbti! Nesugeba informuoti klientų išsamiai!
Vakarieniauti užėjome i Šiauliuose esančią Can Can. Patiekalo laukėme valandą. Pasiteiravus kodėl neatneša maisto, pasakė, kad virtuvėje nesklandumai. Pralaukus dar 20 min atejo kita padaveja ir pradejo teisintis dėl nesklandumu... Pasakius kad nebelauksime, atnešė ir demonstratyviai padėjo indėlį su sąskaita. Buvau šokiruota tokio elgesio!
Noriu pasakyti, kad niekada nepirkti iš can can picerijos Palangoje bulvyčių Fri, labai neskanios be jokios druskos tik padažas kažkiek gelbėjo bet labai minimaliai, o vairuotojas pasiėmė labai daug už atvežima mums reikėjo mokėti 9 EUR su viršum o buvo jau įskaičiuotas atvezimas davėme 20 EUR atmetė tik 10eur
Noriu pareiksti padeka JULIJAI.dirbanciai can can pcerijoje prekybos centre CUP.upes gatv. Labai dekui uz nuosirduma sypsena ir gera aptarnavima.
2019 10 26 Klaipėdos Delano su vyru valgėm po skorpionžuve. Abu siaubingai apsinuodijom skrandžius. Gaila nepaėmėm čekio. Maisto skonis šlykštus p.s. Mažiau nei puse suvalgėm ir palikom.
Sveiki, šiandien su šeima valgėme akropolio cancan. Iš pradžių pamatę nemažai žmonių, pagalvojome kad teks ilgai laukti, bet surizikavome. Suradus antrame aukšte laisva, tačiau nesutvarkytą stalą, paklausėme šalia stovėjusios padavėjos ar galima būtu prisėsti, ji pasakė gerai, ir nuėjo sutvarkyti stalo. Tai padarė greitai ir kokybiškai, ir mum neteko laukti ilgai kol prisėsime, meniu atnešė iškarto. Užsakėme gėrimus ir picas. Padavėja pakartojo užsakyma, bendravo gražiai ir maloniai, nors matėsi, kad šiek tiek pavargus, bet to neparodė būdama šalia mūsų. Gėrimų laukti ilgai nereikėjo, nustebome, nes kaip minėjau žmonių buvo beveik pilna salė. Kadangi gėrimus gavome greitai, galvojome jau picų tikrai reiks palaukti, tačiau neskubėjome tai ramiai laukėme. Praėjus 15-20min atnešė ir picas. Mūsų akimis jos atrodė gražiai, nekreivos, netuščios, skanios. Taigi prirašiau daug, bet norėjau tiesiog pagirti jūsų darbuotojus, jie yra šaunuoliai. Padavėja vardu Aistė, jeigu gerai įžiurėjau, kepėju vardų nežinau, tačiau ačiū jiems už skanų maistą :) Žmonių daug tačiau vistiek bendrauja ne kaip su gyvuliais :) tikrai užeisime dar kartą.
Šiandien užsakinėjome picą ir gėrimus į namus. Labai maloni darbuotoja telefonu sakė, kad pristatys per pusantros valandos, kurjeris pristatė mažiau negu per valandą, tas labai nudžiugino. Kurjeris labai malonus, nuolat šypsojosi, tad negalėjome nepalikti arbatpinigių :) Kas labai nustebino, pristatymas buvo nemokamas, tuo labiau mums nemokamai įdėjo gazuoto uogų gėrimo bonkutę, kurios neužsakinėjome. Už 50cm picą (kuri buvo pakankamai karšta pristatymo metu!), du butelius pepsi ir uogų gėrimo dovanėlę, greitą ir kokybišką pristatymą sumokėjome tik 7, 49€! Labai dėkojame Can can picos personalui už kokybišką ir malonų servisą! Jūs nuostabūs :)
Siaubas, šiandien 2019-10-10 lankėmės MEGA esančiame cancan. Paklausus kiek reiks laukt maisto pasakė 15-20min. Pralaukėme vos ne valandą. Draugas užsisakė kepsnį su fri bulvėm ir salotom paprastom. Atnešė keptas daržoves ir ne fri bulves ir visai ne tokį padažą. Užkandžių rinkinys kainavo 6€, nors buvo keli svogūnų žiedai, 3 gabaliukai keptos duonos ir 4 spurgos sūrio. Padavėjos visos piktos gėrimą vos nenutrenkė ant stalo atnešus, pastoviai piktai žiūrėjo.
T R A G E D I J A !
Lankemes Delano Vilniaus 2019-10-05, 18:01.
Paprasius Jekaterinos KASININKES issinesimui dezutes, pradejo mojuoti rankomis ir kazka burbuliuoti. Pakartojus grieztai, pradejo mus ignoruoti!! Pradejus sakyt pretenzijas, atbego Kasininke Inga ir pradejo ginti savo kasininke !! Kur matyta atbegti ir draskyt akis... klientas lygus zemiau zemes !! Gerai, kad buvo salia Grazina ar Greta vardu kasininke kuri pakviete Tamsia administratore, atsiprase iki kol administratore atejo. Administratore irgi atsiprasinejo, o Inga ir Ponia Jekaterina kaip sedejo ir ziurejo naglomis akimis. Norejau rasyt ofisui, bet tikiuosi isvados bus ir cia. Nes turite ir labai geru darbuotoju!!!!
Šiandiena teko pirma karta pietauti Delano maistas tikrai skanus, bet labiausiai nudžiugino vienos darbuotojos elgesis, lyg Gražina vardu. Labai malonu kai pasitinka su šypsena ir su ja išlydi. Uzdavus klausima atsako maloniai ir pataria. Daugiau tokių darbuotojų jums linkiu.
Gana dažnai tenka valgyti Delano, buvau pasigedusi vienos darbuotojos ir šiandien labai apsidžiaugiau, kad sugryžo į šį darbą Gražina, visada su šypsena veide, malonus aptarnavimas ir pagalba. Šiandien su vaiku pietavome tai net padėklą nunešė. Kad daugiau tokių darbuotojų ir visada norėsis sugrįžti
2019 09 16 ~20val mano vyras nuejo pavalgyti i Akropolio can cana, nezinau ka TU (picu kepejas) idejiai jam į picą, bet jisai visa nakti praveme.Ziurekite ka dedate i maista!jeigu kumpis ar dešreles baigia galioti jas reikia išmesti o ne duoti zmonems!
Vilniaus Akropolija buvau užėjus į CanCan papietaut personalas buvo labai draugiškas užsisakiau vištienos salotas ir apelsinų sulčių buvo labai skanu bet man pasirodė sūris biski suruges bet taip tai viskas patiko
Nepatinka kažkas valgykite namie bulka su dešra bus ir greitai ir skanu...dar kečupo ant viršaus nepamirškite.
2019-07-29 Panevėžio prekybos centre "Babilonas" Can Can'e užsisakėme dvi porcijas ledų ir laukėme 20min. nors šalia, vėliau atėję žmonės šiltą patiekalą gavo anksčiau. Tad, siūlyčiau šiek tiek pasiskirstyti darbus padavėjoms, nes, mano nuomone, ledus įdėti į dvejus indelius nereikia 20-ties minučių.
2019-07-10 buvau PC Ozas Can Can Pizza. Išsinešimui užsisakiau dienos sriubos ir antrą patiekalą, padavėja pasakė, kad bus pagaminta maždaug už 20 min. Grįžusi už 23 min. man pranešė, jog dienos sriubos nebeturi.. pasiūlė vietoj jos barščių sriubos, kadangi taip pat dirbu PC Ozas sutikau, galvojau įpils man barščių sriubos ir išneš visą užsakymą ir galėsiu eiti ramiai papietaut, bet deja teko laukti dar 20 min., kol man įpils barščius ir išneš antrą patiekalą kartu. Ta prasme aš irgi dirbantis žmogus ir turiu laukti užsakymo 40 min? Ir man labai įdomu, kodėl neįmanoma buvo pasakyti, jog dienos sriuba yra pasibaigusi iš karto, kai užsisakiau? Ar neturėtų padavėja pirmiausiai pasidomėti, ar dar yra likusi dienos sriuba?? Ar bent jau įteikdama užsakymą atsiprašyti už uždelstą laiką ir nesklandumus. Esu labai pasipiktinusi šiandienos tokiu aptarnavimu, jau nekalbu apie ankstesnius aptarnavimo standartus, kiek esu buvusi šioje kavinėje, o jie patikėkite ne ką geresni
Liūdna, bet atrodo, kad Vilniaus Akropolio Delano savitarnoje darbuotojai uždarbiauja papildomai „įmušinėdami“ į kasos čekius papildomus patiekalus. Vakar apie 15:30 (pagal kasos čekį padavėja Arminda Geč) papildomai „įmušo“ lietinį su mėsa, kuris nebuvo pirktas. Gaila pastebėjom tik grįžę iš Vilniaus namo. Tų papildomų euriukų dėl vieno karto tikrai negaila. Tik norisi atkreipti Delano dėmesį, kad gal darbuotojams atlyginimus pakelti reikia, jeigu klientams į kasos čekius įtraukia patiekalus, kurie nebuvo pirkti...
PC Ozas esanciame Cancane baisu... Atnesa antra patiekala (beje, visiskai atsalusi, nes padavejas su lekste ilgokai blaskesi, kuriam cia staliukui), o tik po jo sriuba. Irankiai - tik sakutes, ta prasme, vietoj peiliu - irgi sakutes! O geriausia buvo kai paprasem saskaitos. Saskaitoje priskaiciuota nuolaidu korteles aktyvavimas 1.50€. Turbut, derejo vaikinui pranesti, kad reikia aktyvuoti ir ar mes SUTINKAME. Apskritai, kiekviena kart nuejus i Cancana reikia uz papildoma mokesti aktyvuoti kortele. Kazkokia keista ta Cancano politika :) o ir padavejus renkasi labai prastai...
Nuliūdino. 2019-06-29 apie 21.25 val atėjau į Can Can piceriją Vilniaus akropolyje, padavėja prie manęs priėjo 21.38 val. paklausė gal ko nors iš karto, atsakiau, kad noriu vandens ir rytietiškų salotų, mergina atsakė, kad virtuvė maisto jau nebegamina, galiu užsisakyti nebent picą, tačiau šios net nevalgau, tad teko išeiti į kitą kavinę, viskas gerai, kaimynai mane pamaitino, bet kiek supratau kavinės darbo laikas iki 23val, o likus valandai su puse iki uždarymo virtuvė jau nebedirba... Taip neturėtų būti.
Šiandieną akropolio CanCan kavinėje atėjusi pavagyti labai nusivyliau. Visu pirma užsisakėme sriubas, picas ir atsigerti. Atnešė gėrimus (alų draugams), tada atnešė picas, pasiteiravau kada atnešite sriubas, pasakė tuoj, kai atnešė sriubas, pasireitavau o kur mano gėrimas, vėl atsakė tuoj, atnešus sriubą, paklausiau kodėl duona atnešta yra juoda kai prašiau šviesios, pasakė kad nebėra, net nepaklausė ar noriu juodos, o užsisakant nepaminėjo jog šviesios nebėra, čekyje buvo įmušta šviesi duona. Sriubos indelis buvo su nuskeltu kampu, o galų gale kai sulaukiau savo gėrimo, jame buvo kažkas prikritę, kai paklausiau kas ten, pasakė, kad turbūt citrinos gabaliukai, nepasiūlė gėrimo pakeisti. Pica buvo supjaustyta labai prastai, gabaliukus reikėjo pjaustyti patiems. Padavėja bendravo gan nepiktai, bet vistiek neatsakingai. Pridedu nuotraukas. Dėl padavėjos vardo, nespėjau pažiūrėti, nes labai greitai nueidavo, sėdėjau antrame aukšte gale, buvo 16h
Niekam nerekomenduoju pirkti per beta.lt ar grupinis.lt siūlomų kuponų šeimyninėms picoms. Pirkome kuponą šeimyninei picai Can can "restororane", atėjus į Cupe esantį jų filialą, gavome ne šeimyninę picą, o tešlos gabalą su vos keliais ingridientais... Klausimas: Kam Jūs darote akcijas atrakcijas, jeigu po to jų nesugebate jų tinkamai įvykdyti?
I can cana ejau ne viena karta ir ka galiu pasakyti tai kad maistas yra be galo brangus. Tenka uzsisakyti ta pati maista, nes visa kita yra žiauriai brangu. Aptarnavimas būna visoks, ir geras, ir blogas. Tačiau vis tiek esu nusivylusi Lietuvos restoranais. Be to, pasakau ką noriu užsisakyti ir visalaik kiša kitus dalykus, visokius desertus, kavas, limonadus ir tt. Grynas piniginių valymas.
Nuėjau į Kauno hyper maximoje esanti can cana, tai negana padavėja visa cigaretėmis pasmirdusi, tai dar stalo vanduo su citrinomis šiltas skonis vandens baisus, tikriausiai iš krano žymiai skanesnis... Pusryčių košė visiškai be skonio, o mini desertas su karamele tai tik du viena banano skiltele... Seniau vanduo čia buvo skaniausias, košė taip pat saldi skani... Paskutinį kartą ten ėjau... Nes maistas koks buvo prieš metus ar du tai net nepalyginsi...
Dar ir mindaugo mxm can cane ne kazka kai irgi pralauki belekiek laiko salotu o jas atnesa be vistienos tai wtf:D gyvenime nedarysiu klaidos eidama i Can Canus:)
ziuriu cia neverta skustis nes komentaru geru taip ar taip nera bet ismokykit IVETA KLIMANSKAITE dirbti ukmerges g.can cane Vilniuje! maziau bazarink prie baro su bernais tada gal prisiminsi uzsakyma, kad reik isimust. Apgailetina labai liudna kai padavejai tokie nevyke. Ir ismok bendraut nedraskius akiu! Ir ant cekio buvo parasyta 16:09 kad stalas sukurtas nors atejome gal 3val. tai maziau ir meluok ne steikas kepe o kazkokie sutrinti keli vistos gabaliukai valanda ir dar neprisimeni kokia pica uzsakem tik po valandos pisivertei kepejui pasakyt maladiec tikiuosi arbatos gauni dar uz toki darba:D jei nesi patenkinta, kad sveciai nepatenkinti tai gal keisk darba tada, kad nereiktu su jais bendraut ir vartyt akiu:)
Menių teko atsinešti pačiam, po 20 min laukimo. Dar po 15 min, po to kai mus n kartu praejo 3 darbuotojai, mes nuejome ir paprašėme prieti. Pagaliau po 40 min laukimo mes užsiasakėme maista. Ačiū Dievui maistas atkėliavo pakankamai greitai ir buvo normalus. Pavalgę mes pradėjome “medžiuoti” darbuotojos, kad gauti sąskaitą..praejo dar 20... pagaliau susimokėjome. Klausimas: gal kitą kartą dar patiems ir pagaminti? Ar tiesiog sėdėti namuose? Can can Gedimino pr.
Nesu linkusi rasyti atsiliepimus, bet... Siandien su seima ir vaiku buvom apsilanke Akropolije. Kol ejome per visa sale, nei vienas padavejas nepasisveikino, atsisedome prie laisvo staliuko kur teko 10 min laukti meniu. Padaveja tikrai mate, jog sedim be meniu, bet ilga laika nenese. Meniu buvo paprastai mestas ant stalo, vaikiska meniu reikejo prasyti papildomai. Dar po 15 min tik priejo paklausti ar issirinkome, bet uzsakymas net nebuvo uzrasytas ir pakartotas!!! Kur eigoje ir neatnese uzsakyta gerima, teko priminti. Be to, ar uzsakyma padaveja turi priimineti atsiremusi rankomis i stala be uzrasu knygutes ir t. T. Picas negaliu pagirti, saltibarsciai skanus. Rekomenduoju apmokinti pradziai dirbti padavejas, mandagumo, supazindinti su aptarnavimo taiskyklem. Linkiu jums tobuleti.
Esu labai nusivylusi Mažeikių Can can picerijos maistu. Seniau valgydavome ir viskas buvo gerai užsisakius paskutinius kartus maistas tragiškas... Kepta duona su sūriu, buvo visiškai be sūrio, visa permirkusi riebaluose.. Pica gal milimetro plonumo, visa kaip vaflis, vidurys buvo pilnas riebalų, o apie Pepsi aš net nekalbu... Vieną kartą Pepsis buvo praktiškai vanduo, kitą kartą net neatvežė ir šiaip pačioje picerijoje užsisakius atneša "nugertą" pepsio stiklinę. Ir dar kalbant apie aptarnavimą kol padavėja aptarnauja staliuką praeina pusė valandos, nors per visą piceriją yra +- 10 klientu, bei dar pasakius pastaba apie tai pradeda ginčytis ir dėblioti kliantus :)
Šiandien Liepkalnio MAXIMOJE esačiame Can Cane buvo patiekti nedavirti cepelinai. Kuomet pranešiau padavėjai, viskas kas buvo atsakyta perduosiu virėjui. Esu nusivylus jų virtuve.
Labai apmaudu buvo siandien kai musu neileido su vezimeliy i kavine. Be to jsu 2 kartus vaikai liko be dovaneliu kurios priklauso kiekvienam vaikui uzsisakant is vaikisko meniu. Tikrai nusivilem
Valgėme balandžio 23d., , Can Can" Gedo pr. 26, meniu laukėme 20 minučių. Aptarnaujanti padavėja mūsų užsakymo neužsirašė, todėl maišė maisto patiekalus su kitu šalia esančiu staliuku, atėjo antr kart pasitikslinti užsakymo (manau klientams nėra svarbu padavėjų atminties sugebėjimai, svarbiau geras aptarnavimas, tikslumas ir dėmesys). Užsisakėme sriubos, antrą patiekalą ir gėrimą, gėrimą gavome tik priminus padavėjai kai atnešė antrą patiekalą.

Visą kitą buvo gerai, maistas skanus. Labai skanus kiaulienos kepsnys.
Sveiki, šiandien 12:05val užsisakiau maistą į namus. (kijevo kepsnys+dienos sriuba ir bandelė). Esu labai patenkinta, kadangi maistą gavau ankščiau nei buvo nustatyta 13:10val. Maistas buvo neatvėsęs, tiesiog dar karšas. Skonis toks pat superinis, kaip ir visas patiekalas, tik galbūt vežėjo kaltė, kad antras patiekalas buvo truputį susimaigęs. Bulvių košė buvo susimaišiusi su burokėlių salotomis, nors valgymui tai netrugdė, bendras vaizdas susigadino
Apsilankėme cancan picerijoje balandžio 10 diena Vilniaus akropolyje. Atsiliepimu nesu linkusi rašyti, kadangi nemažai metu pati dirbau aptarnavimo srityje, bet ši karta nesusilaukiau, atejome i kavine su seimos nariais, vienas is šeimos nariu paklause ar galėtume atsisėsti prie staliuko kuris dar buvo nenuvalytas padavėjas perkreipė veida pagūžčiojo pečiais (suprantu, kad reikia sutvarkyti staliuka, bet mandagiai paklausus tikimasi mandagaus atsakymo), tada norejome paklausti dėl kuponu kuriuos isigijome internetu, tada padavėjas pareiškė ar mes atsistoje valgysim ka toliau pasake negaliu tiksliai pasakyti, kadangi tikrai įsiutau, tokiu nemandagiu manieru padavėja jau senai buvau mačius juo labiau kai padavėjo amžius jau tikrai brandus iš akies virš 30. Atsisėdome kitur praėjus kiek laiko priėjo tas pats vyriškis atneše meniu, norejome iškart užsisakyti, tačiau sake pakvies kita padavėja, kad tai ir ne tavo staliukas argi sunku priimti užsakyma ir ji perduoti kitai padavejai? su šeima susitikome po ilgo laiko nesimatymo, tad ačiū mum kad atsinešėme gera nuotaika, o jūs ja sugadinote.
Balandžio 15 buvome Ozo CanCan'e ir likome maloniai nustebintos aparnavimu, bei nuostabaus skonio padavėjo pasiūlytomis spurgytėmis. Vaikinukas aptarnavo greitai ir buvo labai mandagus, draugiškas, paslaugus. Atsakingai ir labai nuoširdžiai atliko savo darbą. LINKĖJIMAI JAM! Dėkojame!
Antrą kartą lankomės su draugais Vilniaus PC ozas can can picerijoj ir abu kartus liekam nusivylę aptarnavimu, padavėja priėjo iškart ir davė meniu, kai jau išsirinkom, laukti padavėjos teko 30 min., kol priėjo, ir tai po to kai ją pasikvietėm, nors darbuotojų buvo daug ir visi tiesiog vaikščiojo. užsisakėm valgyt, po to teko laukti dar daugiau, vėliau atėję žmonės buvo aptarnauti greičiau nei mes, jie spėjo ir pavalgyti ir išeiti, mes dar likom laukti. Galiausiai pavalgę, paprašėm sąskaitos, padavėja pasakė tuoj, tačiau dingo savais reikalais, sąskaitos laukėm apie 20 min. Pirmas kartas buvo analogiškas, tik tiek kad po 40 min laukimo savo užsakymu, padavėja išbego ir paklausė visgi ką užsisakėm, tai po to dar 30 min laukėm. Maistas skanus, tačiau aptarnavimas tikrai labai blogas, nusivylėme, daugiau ten tikrai nesilankysim.
Kaune su CanCan picerijomis problemu niekada nebuvo. Atvažiavau į Panevėžio Babilono CanCan'ą. Ne nu. Atsiprašau, bet ne pirmas kartas, kai padavėjos neskiria užkandžių nuo pagrindinio patiekalo. Sėdime dviese, o patiekalų iš kart atneša 4. Kokybės irgi nerasta. Fri bulvytės sukepintos iki tamsaus rudumo. Kol šiltos dar atsikasi, atvėso - pasidarė kietos.
Skirkit daugiau dėmėsio darbuotojų apmokymui. Nes maistas tikrai be problemų. Tiesiog valgyti šaltus antrus patiekalus nėra malonu.
Higienos trukumas mindougo maximos can cane.
Atejau i can can atsieedau su draugais. 15 min palaukiau, niekas nepriejo, nuejau paemiau meniu. Issirinkau bet po 10 min vel niekas neatejo. Taigi teko iseiti alkanam ir pikta. Sudas aptarnavimas.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%