Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

Užsisakėm vakar 2021 06 12d.klaipėdoje į namus 2grand dydžio picas prie kurių priklausė padažas ir pepsi buteliukas 1l. Tai vietoj pepsi gavome vynuogių sulčių, o padažo visai negavome
Ji šiandien 58kartus skambinau ir vien ta pati melodija netrukus atsiliepimą bla bla bla, bet iškart po šių žodžių automatiškai padedamas ragelis ir ateina SMS kad per skambinsim laukiam jau 1.30h
Šiandien atėjau į can can pizza niekas nė prijejo sėdimų čia laukem niekas nė prieina.
Šiandien, t.y. 2021 05 02 užsisakėm maistą į namus, kuris tikrai LABAI nuvylė. Užsakymo laukėm virš 2-jų val, (nors telefonu buvo pasakyta, kad laukt reikės 1-1, 15min) bet tai dar ne viskas...maistas buvo atšalęs ir
ir nekokybiškai paruoštas ir...gavom ne visą užsakymą. Nuotaika tikrai sugadinta : (
Į namus užsakyto maisto laukėme daugiau nei dvi valandas. Pagaliau gavus užsakymą, maistas buvo atšalęs, trūko vienos užsakytos porcijos, salotose buvo plaukas.
Pradėjau dirbti šioje įmonėje nesenai...negaliu patikėti kad taip galiu stengtis kad būtų skanu ir trauktų patiekalai akį....Labai džiaugiuosi mūsų vadovė ji reikli bet juk taip ir turi būti....kad siektume gerų rezultatų reikalingas tik nuostabus kolektyvas kad gera butu dirbti...kad vieni kitiems padetume ir būtume kaip komanda viena o ne kas sau...
Nusiviliau vakarikščiu užsakymu maisto pristatymo į namus. Maistas buvo neskanus, ryžiu daug, krutineles papjaustita 2 mm tris gabaliukai upiltas biški daržovemis ir viskas padažu. Ryžiai nedavirti. Patiekalai nurežtos o kaunos dideles. Taip kaip buvo pristatyas maistas į namus tra netolerotinas. Tegul taip pabando pateikti prie stalo pažiūrečiau kas būtų. Nerekomenduoju užsakyneti maista į namus.
Šiandien 2020-12-22 norėjome užsisakyti maisto į namus (Bukiškis), tačiau operatorė pasakė, kad tai neįmanoma, nes jų sistemoje rodo, kad Bukiškis yra ne Bukiškis, o Avižieniai. Pradėjus jai sakyti, kad ta teritorija, kur randuosi yra Bukiškis, ji pasakė, kad ne ne, pas mus Avižieniai ir mes nevešime. Puslapyje aiškiai parašyta, kad į Bukiškį atveža. Likom labai nepatenkinti servisu ir tikrai nebeužsisakinėsim daugiau, kad ir kur bebūsim, o sistemą reikėtų susitvarkyti, kad neklaidinti žmonių.
Šiandien užsisakėme maisto į namus Can Can picerijoje Lakūnų gatvėje. Aštrios sriubos neįmanoma valgyti. Viskas gabalais sumėtyta. Rūgštu ir smirda. Apkepti koldūnai neskanūs, sūris kietas, pasenęs, koldūnai nedakepę. Picos sudegę, tarsi būtų apkramtytos, net valgyti baisu. Vaikui valgyti neleidome, patys išmetėme paragavę viską. Žiauru, pirmą sykį su tuo susidūrėme. Aš žmogus nepiktas, bet labai dabar pikta man. O juk viskas nepigiai kainavo. Gaila išmestų pinigėlių...gėda Can Can Lakūnų gatvėje. Tikiuosi neapsinuodijome!!!!
Labai prastos picos uzsakytos kaune i namus, ant picos vos keli mesos gabaliukai, papildomu priedu ir vos biski uzdeta, pica neatitinka vissikai ka uzsakeme ir skonis...
Karantino metu nesilaikote vyriausybes nustatytu istatymu. Su veido skydeliu jus neaptarnaujate, o vyras su kauke dengiancia tik buna ne nosi yra maloniai aptarnaujamas, nes gi patikrinimas negalima!!!
Visu pirma isnagrinekite istatymus, visu antra zmones su kvepavimo sutrikimais né privalo detis kaukiu, na ir darbuotoju ismokykit bent jau teisingu reikalavimu, o ne skieskit realybes neatitinkancia informacija.

Karantine esančių savivaldybių gyventojams (vyresniems nei 6 metų) privaloma viešosiose vietose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Šis reikalavimas netaikomas:
asmenims, kai jie sportuoja;
aukšto meistriškumo sporto pratybose ar varžybose dalyvaujantiems aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistams, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo instruktoriams ir teisėjams;
viešojo maitinimo įstaigose sėdint prie stalo ar baro, taip pat paslaugos teikimo metu, kai paslaugos negalima suteikti paslaugos gavėjui būnant su kauke;
atlikėjams renginių metu; neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydel
Vidttorio 2019-12-24 15:22:07
Vakar apsilankeme Siauliuose Tilzes prekybos centre esanciame can can restorane, atvykome apie 18.30 val., mazdaug 10 minuciu begyje vaikunukas padavejas atnese meniu, ir bandeme uzsakyti maista, bet puses meniu nurodyto maisto nebuvo, tai bandeles pasibaige, tai padavejo zodziais "uzsisakykit ka nors paprasciau, uzsakeme "paprasta" maista. Apie 19.25 val. mums atnese kavos ir sriuba ir kaip veliau paaiskejo padavejas tik tada sistemoje pazymejo uzsakyma (tai nesunku patikrinti perziurint vaizdo irasa). Bunant restorane mateme kaip aptarnaujami pilnai veliau uz mus ateje lankytojai, kaip 5-6 maisto isveziotojai isveze picas, o mes uzsakytu makaronu ir picos taip ir nesulaukeme. Apie 20.00 val. praeinancio pro sali padavejo paklausiau koda gi pagaliau gausime maista, atsakymas buvo paprastas - tu cia nesauk, Nors tikrai kalbu ramiai. Neskubedamas nuejo i virtuve ir zmonai atnese atsalusius makaronus. Greta buve aplinkiniai pradejo klausineti kokia as cia "egzotine" pica uzsisakiau, nes gamina pusantros valandos. Suprates kad uzsakymo kaip ir papildomai uzsakytu desertu mums nepatieks. Nuejau prie baro kur buvusios merginos paprasiau atsaukti nepatiekta maista. Is sone buvusios picu kepejos isgirdau fraze - tuoj iskepsiu, padekojau ir pasakiau kad nebereikia. Uz baro buvusi mergina pasiule pica issinesimui bet atsisakiau.Tuo metu padavejas vaikinukas priejes garsiai kad girdetu visi aplinkiniai pasake: " tu dar bl... skunda parasyk". Paklausiau jo vardo ir pavardes, gavau atsakyma - nesvarbu. Tada pradejau kito personalo klausineti kas tas padavejas rusiskais keiksmazodziais bendraujantis su klientais. Uz baro buvusi mergina pradejo atsiprasineti uz padavejo elgesi. Tada pamates kad kito personalo klausineju jo duomenu, priejes pasake Tomas Bagdonavicius ir kazka po nosim sumurmejo-daug darbo. Apmokant saskaita paaiskejo, kad uzsakyti desrtai net nera itraukti i uzsakyma. Padavejo elgesi mate restorano lankytojai buvo sokiruoti Tomo Bagdonaviciaus elgesiu ir mano zmonai perdave savo telefono numerius, pasake kad jei reikes ir teisme patvirtins Tomo Bagdonaviciaus elgesi. UAB Delano gal tai nauja verslo strategija - siuskim visus klientus rusiskais keiksmazodziais toliau.... Paskambinus maisto i namus uzsakymo telefonu ir paaiskinus situacija, man buvo pasakyta kad su manim susisieks vadove... spekite is vieno karto ar susisieke ir bent atsiprase? :-D Kazkaip jaustis kaip apspjaudytam restorano personalo nesinori, vadovams kiek suprantu kaip elgiasi ju personalas tai iki tam tikros vietos... Tai kol kas manau vertetu pamokeliu duoti 1. atlikti ivertinima per vartotojų teisių apsaugos tarnyba. 2. Gavus atsakyma - pateikti ieskini UAB Delano vadovaujantis LR CV 2 k. 2.24 straipsnis. Asmens garbės ir orumo gynimas. 3. Viesinti visus procesus naujienu portale.
Prašau pašalintį šį pranešimą, kuris neatitinka tikrovės, naudojamas vardas ir pavardė pažeidžiantis asmens duomenis ir yra šmeižiamas žmogaus bei jo orumas.
Užsisakant maistą išsinešimui ir pristatymą į namus, maistas pristatomas be įrankių, be priedų, padažų. (rašo svetainėje ir patvirtina žodžiu, pvz. : pica+pepsi. Paduoda tik picą.).
Užsisakant prie maisto, vaikams sulčių, paprašius tam tikro skonio, vistiek įdeda kitokio skonio sultis...
Nusivylėme ir tikrai nerekomenduosime.
Atvyke i can can esanti oze 2020-10-25 iskart po varzybu siemens arenoje, specialiai iseja anksciau, kad greitai be daug zmoniu galetume pavalgyti ir atsigerti ateja 19, 11 uzsisakeme alaus kuri gavome 19, 53 nezinau ar tai normalu jusu restorane,
Bet man atrodo aptarnavimas tragiskas jei del alaus reikejo perklausti keturis kartus, plius buvo atsakoma kad tuoj bus visus keturis kartus, plius picos laukiame jau 50 minuciu, neaisku ar dvigubai tiek reiks laukti, mano nuomone reiktu keisti kolektyva arba bent kazka kas reguliuotu tvarka.
Valgėm su draugė Vilniuje, Gedimino pr. Užsisakiau stikline stalo vandens, padavėja įkyriai pradėjo įrodinėti, kad galima tik 0, 5L arba 1L paimti ! Tada parodžiau meniu, kad galima ir 0, 2 L užsakyti. Nesklandumai nesibaigė. Pirkom maistą iš kuponų, kuponus padavėm, sąskaitas man ir draugei atnešė su didesnėmis sumomis!!! Atsiprašė grąžino man ir draugei pinigų minusą, nuėjus pamatėm grąžą, kad ir vėl apgavo, per mažai grąžino, tada ėjom prašyti, kad visą sumą atiduotų. Labai nemaloniai praleistas laikas. Centras Vilniaus, o su tokiom vištom įmonė darosi sau gėdą...
Gavus perkeptą picą, administratorė priėjus pasakė, jog tai jau yra paruošta pagal mūsų technologiją. Pica atrodė taip pat, o gal net baisiau. Apie skonį nekalbu... kraštai apdegę, svogūnai vėl apsvilę, šonai išsipūtę, tuščiaviduriai. Toks jausmas, kad picų kepėjas tą pačią pagardino daugiau vištienos ir pašildė
Dienos pietų BBQ vištienos pica, - baisi, špinatai sudžiūvę, pica sausa, plona. Maža to, kad nevalgau jos, padavėja nemato ir nepasiteirauja, kodėl picos nevalgau. Baisu.
Gedas 2020-10-01 22:34:49
Šiandien apie 16 valandą su žmona atvykome į CanCan Piza esančią adresu Marijampolėje, Kauno skg. 3A, pavalgyti, prisėdome prie staliuko, po kurio laiko priėjo akivaidžiai nepatenkinta šviesiaplaukė padavėja, kuri pakeltu tonu pasakė, kad pasiimtumėm daiktus nuo staliuko, kadangi ji dezinfekuos staliuką, nes prieš tai šioje vietoje sėdėjo kiti klijantai, net nepaprašiusi atsistoti pradėjo ant stalo purkšti dezinfekcinį skystį, kuris apipurškė ir mus, jai baigus valyti staliuką žmona paklausė kokia yra dienos sriuba, ji atsakė, kai pasakiau, kad jos norėsiu, ji akivaizdžiai su nepasitenkinimu ir pakeltu balso tonu atsakė "ar Jums atrodo, kad man patogu priimti Jūsų užsakymus?", ji apsisuko ir nuėjo. Žinoma ji tuo metu rankose laikė dezinfekcijos priemones ir mes iš jos tikrai nereikalavome tuoj pat priimti užsakymą, tačiau toks pakeltas balso tonas ir dezinfekcinio skysčio purškimas ant žmonių yra nepriimtinas, todėl pakilome nuo staliuko ir išėjome pavalgyti kitur kur su mumis elgėsi mandagiai. Dažnai valgome šioje picerijoje ir iki šiol visi kolektyvo nariai buvo mandagūs ir draugiški, dėl to labai nustebome, tačiau šis nemalonus apsilankymas buvo paskutinis.
Šiuo atveju, manau tikrai patys kalti. Kam sėsti prie nenuvalyto stalo, juolabiau tokiu metu? Juk jį būtina dezinfekuoti po kiekvienų klientų. O apie etiketą turbūt net neverta kalbėti..:) todėl iš aprašymo sprendžiant, padavėja dar ir taip buvo su jumis kantri :D
Šiandien 17:20h užsakėm su dukra dvi picas. Gavome 21h50min ir labai gaila jau šaltas ir ne tokias skanias : (... jau nekalbu, kad mano buvo ne mexikietiška, o kažkokia kita su saliami :D viskas būtų be principo, bet tas šaltas sūris ir kieti kaip vakarykštės picos (o gal ji vakarykštė?) kraštai- liūdina...
Paskutinį kartą mums atėjus į DELANO ir padavus nuolaidų korteles kasininkė nuskaičiavo visiems po 1, 5 Euro KODĖL??? Ir kodėl 1, 5 Eur? UŽ KĄ?
Mums VISIEMS metai dar nebuvo praėję + 3mėn. buvo KARANTINAS.
LIKOM VISI NEPATENKINTI.
Prašome pratęsti kortelių galiojimus, bent dar 3 mėn. kol NEDIRBOTE ir mes negalėjome naudotis Jūsų paslaugomis!!!
Jei salotų Pramonės 29, Kaune reikia laukti 45 minute, tai ką jau čia ir bepridursi....
Šeštadienį iš vakaro užsisakiau picas internetu, pasiūlė atsiimti iš Cup Vilniaus retorano, sakė jie žinos, užsakymas užregistruotos, picų asortimento nepriėmė iš vakaro. Sekmadienį paskambinau tiesiogiai į Cup ir pasakiau kurių reikia, apie užsakymą jie žinojo. Atsiimant maža, kad negavau pepsi nors yra siūloma užsisakant internetu, nes užsakiau maxi, kurios su nuolaida, tai dar ir paskaičiavo pilną kainą. Pasiteisinimas buvo toks: ne tuo numeriu paskambinau, užtai kaina dviguba. Šeštadienį iš vakaro nieks neperspėjo, kad reikia skambinti būtent tuo numeriu. Tai kodėl asortimento iš vakaro negalima buvo priimti? Jeigu buvo užregistruotas užsakymas kodėl dvigubą kainą turėjau mokėti? Jokio atsiprašymo dėl susiklosčiusios situacijos, dar įžūliai teigia, kad čia normalu.
Lankėmės Can can picerijoje Šiauliu Akropolyje, užsisakėme dienos pietus, bet likome alkani, sulaukėme tik gėrimu, atėje vėliau svečiai maista gavo anksčiau nei mes. Idomu ar čia virtuvės klaida ar padavėjos.
Užsisakius maistą, operatorė informavo kad laukti reikes valandą, laukiau 2!!!maistas atšalęs, burgerio mėsa sausa strigo gerklėje, pilna svogūno žievės.., dukra pamačius klausė ar svogūno neturėjo nulupti, bulvytės ne keptos o virtos tikriausiai... tragedija... užsisakius grand picą rašo jog 2padažai nemokamai, o kur jie??Šiauliai.
Dažnai sakydavaus į namus maistą, bet užsisakius apie 20h matyt paskubom sumetė ką rado...
Aptarnavimas siaubingas.Užsakius maisto, gauni ne tą, ką užsakei ir gauni per 2-3 valandas vietoje 1, 5 val.Paprašius pakeisti ir atvežti tą, kas buvo užsakyta, pareiškia, kad paims per valandą.Tai reiškia, kad pilnas užsakymas atkeliaus per 5 val.Tai normalu???? Paskambinus užsakymo numeriu, meluoja, nieko nežino ir dar gazdina, kad sekantį kartą nepriims užsakymo.Tai normalu???

Reziume: KOKYBĖ - SIAUBINGA, APTARNAVIMAS - TRAGEDIJA.
2020-07-12 17.30 val. Uzsakem is can can maista. Burgeris tragedija!!! Bandele visa slapia, atsalus, maltinukas sausas, prastas ir slykstus!!! Po pirmo kasnio isspjoviau! Bulvytes saltos ir sjp ziauriai neskanios, tokios plonos, baltos kazkokios be jokiu prieskoniu, nu kaip virtos! Pinigai i bala!!! Net neziurekit i ju maisto nuotraukas prie meniu, melas, net nepanasu. Pridedu savo grazuolio burgerio su jautiena foto :D kas netingit palyginkit su ju nuotrauka, vadinasi rask 1000 skirtumu :D
Pica paprašiau be mozarelos sūrio (tiesiog su fermentinių) Gavau paplotėlį su pomidorų padažu, paprašiau kad padarytu man normalią pica. Gavau va tokia, pašildytą mikrobangėje už poros minučių, su juoda žole ant vursaus (foto) padaveja rėkė kad viskas paskaičiuota gramais. Ar darbuotojai patys norėtų tokia pica gaut? Ar tai normalu kad picoj su mėsa daugiau sūrio negu sūrio picoj? Nuo kokios dienos picos gaminamos mikrobangėje ?Paprasiau ir vėl perdaryt. Gavau ta pačia pica, ant viršaus uždėta tiesios sūrio ir lapu, po pačia dar buvo tie juodi lapai.Pica visiškai šalta Pirma karta valgau picerijoj kur nesugeba padaryt normalią Margarita. Can can Gedimino pr. Vilnius.
Būtų smagu, jei 12 val. dar turėtumėte pasirinktus dienos pietų variantus (Ukmergės g., Vilnius).
Šiandienos (06-28 tarp 18:00-19:30) apsilankymas VCUP cancane buvo tragiškas. Puse patiekalų net neturėjo, teko vis iš naujo galvoti ką užsisakyti. Kai sakėm užsakymus, padavėja (blondinė šviesiais plaukais) nieko nesirašė ir paklausus ar tikrai viską atsimins, pasakė, kad taip, tačiau savo šaltibarščių dar vis laukiu iki šiol, nes taip ir neatnešė. Pačio užsakymo laukėm labai ilgai ir, kai galiausiai atnešė, padavėja nusijuokdama pasakė, kad mano užsakymą išmetė ant žemės ir net neatsiklausus jau paruošė visai kitą ir atnešė. Sultys buvo praskiestos vandeniu, bulvytės šaltos ir sausos, namie šaldytas geriau išsikepu. Suskaičiuotos grąžos laukėm gal pusvalandį, kol galiausiai teko tiesiog pakviesti kitą padavėją, kuri irgi tik numetė kibirėlį pas save ir nuėjo savo reikalais. Įvaizdis visiškai sugadintas ir niekam neberekomenduočiau, nors anksčiau buvo viskas gerai.
Vis dar negaliu atsigauti po šiandienos. Su drauge buvom nusiųstos prie purvino stalo. Purvinos stiklinės, šaltos ir apdegusios picos (kurių laukėme labai ilgai). Užsisakėme sriubą, kurios taip ir neatnešė. Kas baisiausia, kad tai ne pirmas kartas, niekas nesikeičia, o kaip matau žmonių nusiskundimų labai daug. Tai buvo mano paskutinis apsilankymas.
Stiklinės purvinos, pamiršo pusę užsakymo, picų reikėjo laukti valandą ir kai atnešė buvo šaltos ir SUDEGINTOS!!!!! Tikrai neikit čia, Gedimino pr. 26, SIAUBAS!!!
Labas vakaras. Šiandiena valgėme Klaipėdos akropoli can can picerijoje. Lankomės cia retai nes esam iš kito miesto. Na ir likome labai nustebinti. Maistas tiesiog puikus, ir norėtumėme pasakyti dideli Ačiū Simonai kuri mus aptarnavo ir rekomendavo mums maista.Kai būsime Klaipedoje butinai dar užsuksime :)
Tragiška! Negaliu per puslapį pateikti užšalimo. Iš pradžiu rašo, kad užsakymų nepriima, paskui tiesiog neįmanoma pasirinkti migtuka pristatymas į namus. O dar verslas skundžiasi, kad krizė ir darbo trūksta? Nenorite aptarnauti klientų tiesiog. Į ateitį tai pat nesikreipsiu I tokią nerimta įmonė. Picas bandžiau užsakyti 3 dienas iš eilės ir nesėkmingai. Sėkmės versle!
Cancan Vilniuje: tragiskai blogas ir nemandagus operatores darbas. Operatore neperduoda uzsakymu vykdymui. Uzsakymo i namus laukeme 3 valandas, ir pagaliau sulaukeme saltos picos. Klaiku.
Sveiki. Šiandien lankėmės picerijoje cancan pica esančioje Gedimino pr. Vilniuje. Palaukus 10-15min reikėjo patiems nueiti pasiimti meniu, nes padavėja nesiteikė paduoti. Išsirinkus maistą dar reikėjo tiek pat laiko laukti kol padavėja prieis priimt užsakymą. Nors restorane tikrai nebuvo daug žmonių pilna laisvų staliukų. Buvo užsakyta late kava ji atnešta po kurio laiko beveik šalta sūrio padažas prie užkandžių taip pat šaltas nors meniu parašyta karštas. Esam nusivylę šiuo restoranų. Ypač padėvėjų darbų.
Vilnius. Can can šalia outlet. Tragedija.. pirmiausia, padavėja buvo labai pasimetusi, vos girdėjosi, ką kalba. Antra. Maistas. Pirma atnešė duoną. Užsisakėm duoną su sūriu, bet gavot tik duoną. Viskas paskende riebaluose. Po duonos iš karto atnešė picą, pica yra pica. Įpatingo skonio nebuvo, na bet priekaištų taip pat nebuvo. Toliau laukėme ir draugės patiekalo, bet jį gavome tik kai buvau suvalgiusi pusė picos. Kiek žinau, karštus reikia atnešti kartu :) makaronai su vištiena. Viskas vandenį, nedavire, kieti, padažas.. na tikriausiai skiestas tiek su vandeniu, kad prarado ir savo skonio savybes. Ak, ir taip. Stalas buvo nenuvalytas, pilna druskos. Padavėja nesiteikė jo nuvalyti. Teko patiems. Linkime pataisyti šias klaidas ;)
Sveiki, valgėme Klaipedos can can picerijoje ryte ir likome labai nustebinti, tos mergytės lakste pirmyn atgal abi apšokinejo mus, kad net pasijutome kaip karaliai, tai norėtumėm dar kartą padėkoti joms už viską, daugiau tokiu kaip jų reikia.Apsilankysim butinai dar karta:)
Sveiki, atėjau su drauge į Can Can kavinė kuri randasi Šiauliuose, Aido 8, Akropolyje 2 aukšte, sėdėjome prie 23 staliuko, atėjome i Can Can kavinė nes žinojome, kad ledai labai skanūs Can Can kavinėje, užsisakėme dvejas cepelinų porcijas ir vienus Ledus su vaisiais,. Atnešė cepelinus, pradėjome valgyti ir beveig pabaigus valgyti atneša ledus, padėjo ledus ir su drauge likome nustebę ledai su vaisiais... Greičiau buva ištirpę ledai su 1 gabaliuku persiko, bananas jautėsi apačioje, 1 metos lapelis, atrodė kad vietoje braškių tyrės buva dėta braškiniai ledai, braškių nebuva nei vienos, kivio tai pat nebuvo, o išvaizda atrodo taip kad būtume užsisakė ledus su persikų, o skonis tragiškas palyginus kokie turėjo būti, nes vasario 14d. Valgėme Šiauliuose Tilzes Can Can kavinėje, tai pat užsisakėme vyne marinuota, ir šašlykų, bei ledų tai buva žymiai skaniau ir gražiau pateikta, ledai pateikti kaip nuotraukoje,.
Kas liečia aptarnavimas:
Mus pasitiko ir pasisveikino, pateikė meniu greičiau nei per 2 minutės, ir t.t aptarnavimas priekaištų nėra, padavėjas tikrai atlieka sava darva gerai paprastai, jei būčiau slaptas klientas nebūtu 100proc bet nebūtų ir nusiskundimų, ir tikrai esu tas žmogus, kuris palieka arbatpinigiu, jei aptarnavimas tinkamas, ir viskas tvarkoje, bet va ledai buva tragiški. Neturėjome laiko aiškintis, kodėl ledai tokie kur vaisiai ir t.t nes skubėjome i darba. Vasario 17d. Pirmadienis lailas, 18val.
Labai prastas aptarnavimas telefonu, apsimelavę.Pradinis pažadas atvešim 1 val bėgyje.Po 1, 5 val nėra skambinam.Aiškina, kad varuotojas jau išvažiavęs pristatys bet kurią akimirką.Po dviejų valandų nėra, skambinam vėl ta pati dainelė -vairuotojas išvažiavęs bus bet kurią akimirką. Atvežė po 3 valandų.
Sveiki, ir as noreciau pasidalinti patirtimi apie Palangos Can Can picerija esancia autobusu stotyje.Atvykus teko laukti meniu vos ne paskutiniem nors tie kurie atejo veliau uz mus pirmiau sulauke..Padavejos velniai zino kur vaiksto savaitgali bet savo vietoj nebuna tai i lauka tai i Maxsima.Pavalgem, atejo paklaust gal dar deserto noretumem ar taip ko apie saskaita net nebuvo kalbos...Praktiskai apie valanda prasedejom laukdami saskaitos taip ir niekas nepriejo, kol patys nepriejom prie barmenes.Po geros valandos pati is lauko kazkur parejus net nesiteike prieit paklaust o mum prieinant kita jos kolege pasake kaip gerai kad gryzai jau zadejau pakviest.Tai kaip cia kavinese yra palike patys zmones turi prasyt ar gali saskaita susimoket??? Pasakius kad tikrai liko nekoks atsiliepimas apie jusu kavine atsove:, , Tai gerai"...Dar pries tai buve zmones uzejo paklause ar gales kazka patiekti pasake ne nusisuko ir isbego i virsu..Taip ir isejo lauk kliantai..Tarp kitko kavine buvo praktiskai tuscia tai kaip tiek laiko gali niekas nevykti.....
Nerekomenduoju darbintis į šią įmonę, labai ilgai tampo gumas su atrankomis, o kai galu gale sustari dėl darbo pradžios ir pažada paskambinti regiono (ar kokia ten) vadybininkė tiesiog dingsta....Medijose rėkiama, kad trūksta darbuotojų, užveš ukrainiečių, artistai. Su tokia darbo kultūra eikit jūs visi na***!!!
Eilinis valgytojas
2020-02-03 18:06:04 IP 5cgu5okv
2020 02 03 Can Can restorano Saulėtekio al, Vilniuje dienos pietų vištienos šnicelis. Toks pavojingai nedakeptas. Jau negana to, kad dienos pietų maistas visada būna šaldytas ir mikrobanginėje šildomas tai dar ir netinkamas valgyti, pavarot chebryte. Atrodo jog virtuvės darbuotojai šiame restorane tik mikrobanginėje maistą moka šildyti. Keista, kad išvis gavote leidimą įsikurti universitete, aplinkui pilna geresnių ir pigesnių valgyklėlių.
Kažkoks siaubas. Vilnius. 2020-01-10 apie 17 val užsakėm dvi grand picas. Operatorė pasakė kad picos bus 1, 5 val bėgyje. Praėjus laikui ir dar nesulaukus picu skambinome teirautis kur musu užsakymas. Operatorė psakė kad picos išvažiuos už 15 min. Bet buvo labai nemaloni, ižūli. Vėl laukiame picu. Praėjo 1.10 h vėl nėra, vėl skambiname. Sakau kad tuoj bus trys valandos kaip laukiame picu. Operatorė ginčijosi, melavo, buvo tiesiog ižuli. Nei atsiprašė o tik nemandagiai numetė rageli. Kai gavome tas picas jos tragiškos. Sudžiuvusios, sausos, produktai sumesti i viena guza, pievagrybiai visi beveik zali. Sausa pluta o ne pica. Daugiau gyvenime nepirksim ir niekam nerekomenduosim! O savo personala tvarkykite, tokios mergelės be kultūros su aptarnavimu dirbt negali!
Nerekomenduoju!!! Nemoka dirbti! Nesugeba informuoti klientų išsamiai!
Vakarieniauti užėjome i Šiauliuose esančią Can Can. Patiekalo laukėme valandą. Pasiteiravus kodėl neatneša maisto, pasakė, kad virtuvėje nesklandumai. Pralaukus dar 20 min atejo kita padaveja ir pradejo teisintis dėl nesklandumu... Pasakius kad nebelauksime, atnešė ir demonstratyviai padėjo indėlį su sąskaita. Buvau šokiruota tokio elgesio!
Noriu pasakyti, kad niekada nepirkti iš can can picerijos Palangoje bulvyčių Fri, labai neskanios be jokios druskos tik padažas kažkiek gelbėjo bet labai minimaliai, o vairuotojas pasiėmė labai daug už atvežima mums reikėjo mokėti 9 EUR su viršum o buvo jau įskaičiuotas atvezimas davėme 20 EUR atmetė tik 10eur
Noriu pareiksti padeka JULIJAI.dirbanciai can can pcerijoje prekybos centre CUP.upes gatv. Labai dekui uz nuosirduma sypsena ir gera aptarnavima.
2019 10 26 Klaipėdos Delano su vyru valgėm po skorpionžuve. Abu siaubingai apsinuodijom skrandžius. Gaila nepaėmėm čekio. Maisto skonis šlykštus p.s. Mažiau nei puse suvalgėm ir palikom.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką 06-16 18:23
Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas "Aldi" sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%