Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

Gražią vasaros dieną atėjus pasidžiaugti “skaniu” maistu - gauni picą su plauku. Puikiai dirba savanorių pr. Cancan picerija. Susiimkit.
Siaubas!!! Picerijoje Maxima Perlenkta pica su plaukais. Pirma plauka atidaviau padavejui. Po antro dingo noras kada nors ten valgyti.
Katik buvom cancan PC oze Vilniuje ir aptarnavimas tragiškas. Atsisėdom lauke meniu laukėm labai ilgai kol galiausiai nuėjau ir pasiėmiau pati, padavėjo taip ir nesulaukėm kol ateis tai apsisukom ir išėjom. Tragedija. Padavėjų visas pulkas vaikšto koja už kojos viduje o ateit prie staliuko nesugeba. Dar beto ir sėdėjom prie nenurinkto staliuko. Lauke buvo daug laisvų staliukų bet visi buvo nuktauti ir nesutvarkyti.
Sveiki šianden buvau su dukryte can can pecerijai kurie randasi cup prekybe centre Vilniuje. Užsakiau cili sriuba ir papildoma bandele cesnakine. Mums atneše bet bandelis buvo neimano valgyti as pakveciau padaveja pasakiau del bandeles bet man atsake kad jinai tokie turi buti bandele bubo labai paskruzdinta kad vaikas net negalejo jo ikasti bandeles vaikas nevalge bet mums vistiek prieskaiciqvo ir as ju turejpu sumoket. O bandeles tikrai ne buvo sviezios pagal mane nes kitur can cane jos yra minkstos ir imano ikasti
Aptarnavimas Šiaulių Akropolyje CAN CAN picerijoje yra tragiškas. 40 minučių neprieina nei vienas padavėjas, tenka ieškoti, o tuomet sužinai, jog maisto negausi, tad pralaukus tenka išeiti.
Can Can padaveju aptarnavimas klaikus!
Padavejas nepriejo paprasius meniu grieztai pareiske kad neseskite prie staliuko prie kurio likusi irankiu pintine, nes neva "zinokite i ateiti kad sitaip daryti nereikia" tai ka atsistojus laukti kol jie padarys savo darba, ar taip sunku tiesiog pasakyti palaukit nuvalysim staliuka.
Mokytoju klientam nereikia.
Cupo cancane viskas super. Jauni padavėjai su gera nuotaika. Maistą atnešė greitai. Nesuprantu, kodėl jūs visi rašote atsiliepimus tik tada, kai nutinka kažkas blogo, o jei viskas sklandžiai- tingite pagirti jaunimą, kurie akivaizdu- nuoširdžiai stengiasi viską padaryti kuo geriau
Užsisakius cepelinų atnešė visai šaltus tada paprašiau kito patiekalo atnešė suvalgiau buvome dviese o antrą patiekalą atnešė praėjus vos ne pusvalandžiui po mano suvalgyto maisto. Tai gavosi taip kad vienas valgo o kitas žiūri negali dviejų patiekalų atnešti vienu metu...
Lukas 2022-05-30 15:16:42
Visiškai su Jumis sutinku, jau ne pirmą kartą susiduriu su šios administratorės nemaloniu elgesiu su klientais. Esu dažnas lankytojas Megos Can Can, ir šiandien sėdėdamas greta girdėjau ir mačiau koks nemalonus elgesys buvo su klientais, mane aptarnavo kita padavėja, nusiskundimų neturiu, bet Administratorė Monika tikrai nemaloni, labai nepagarbiai bendraujanti su lankytojais. Labiausiai šokiravo, kad paklausus kodėl žmonės nebuvo įspėti ji tiesiog nuėjo neatsakiusi, ir atsistojusi prie baro nepagarbiai apkalbinėjo klientus, išreiškusius pastabas.
Kiek daug pastangų įdėta, nai nai.. viena parašė, o kitas sutiko su tuo, nors gyvenat turbūt kartu, bet pritarimo juk reikia:)
Prasta pica per kieta ir apdegusi net perpjauti neina
Prasta pica per kepta apdegusi net perpjauti neina
Klientė 2022-05-30 13:59:28
Kauno Mega - padavėja/adminostratorė Monika - aptarnavimas tragiškas. Maisto teko laukti valandą laiko, apie tai įspėti nebuvome! Paklausus, kodėl neperspėjo - tiesiog apsisuko ir nuėjo savo reikalais. Jokio atsiprašymo, jokio malonaus bendravimo. administratorė tikrai ne tokį pavyzdį turi rodyti kitiems padavėjams, o tuo labiau taip elgtis su klientas. vadovybės vietoje, susimąstyčiau apie tolimesnį šios darbuotojas darbą!
Daug kartu lankiausi can can prekibos centre CUP ir visada viskas buvo gerai bent jau pakenčiama. Bet po poros apsilankymu lb nusiviliau. Radau plauką picoi nekeliau triukšmo parašiau cepelinų atnešė vandenigus ir neskanius pratiliejau nes skubejau. Siendien vakare vėl apsilankiau čia pica buvo apdegusi iš apačios...
Labai prastas aptarnavimas ir darbuotojai labai abejingi savo klientams. Laukėme kol aptarnaus mus apie 30 min, nors žmonių nebuvo daug, o darbuotojų pilna. Kodėl taip yra elgiamasi ir ar nėra baisu prarasti klientūrą?
Andrea Visockytė
2022-05-27 16:24:19 IP 2ju3kvu0
Kavinėje pilną darbuotojų dirba, bet paprašius nuvalyti nešvarų, indais prikrautą, aptukusį stalą - nenuvalo. Stovi, kalbasi tarpusavyje. Vertinu šią kavinę ir aptarnavimą 0/10. Labai apgailėtina, kad toks nekultūringas, neprofesionalus ir abejingas personalas. Laikas būtų keisti jį.

KLAIPĖDA AKROPOLIS
Apsilankę hyper maxima can can turime ne visai teigiamų įspūdžių. Iš maisto pusės - neturime prie ko prikibti, dažnai užvažiuoju po darbo išsivežti į namus, skonis ir kokybė visada atitinka lūkesčius ir kainą, ko negalėčiau pasakyti apie megos piceriją, bet ten yra nemažai alternatyvų šalia, tad paprasčiausiai valgome kitur.. Tikrai nesame išrankūs ar "pasikėlę" žmonės ir mus mažai kas šiais laikais stebina, bet šis apsilankymas tikrai nustebino. Taigi trumpai apie jį nupasakosiu situaciją:
Dėl mūsų užsakymo barmenė atėjo teirautis 3 kartus (tikrai nebuvo sudėtingas dvi picos dvi sriubos gėrimai ir vaikiškas meniu).
Buvome paprašyti palaukti- nieko nuostabaus sekmadienis daug žmonių, dėl skanaus maisto reikia ir pakentėti, o dar girdėjome kitų klientų už mūsų nugarų nusiskundimus ir nesutarimus su personalu, tad suprantame- "zavalas"..
Taigi laukimas buvo ilgas, bet nenuobodus, labiausiai šokiravo, kad kita (ne mus aptarnaujanti barmenė) atvirai "grabaliojosi" su klientu ir garsiai šnekėjosi apie "masažus" vakare. Jei tai būtų 9-10 vakaro ar jei tai vyktų tarp restorano lankytojų-manęs tai nestebintų (koks rajonas toks ir kontingentas), bet viduryje dienos "fundyti" savo sugulovui ar sugulovams, juolab kai ne mes vieni su mažu vaiku sėdėjome, manau viskam yra ribos... Na matėme, kad tie du vaikinukai intelekto nesužalotais veidais, galvojame, gal pati barmenė juos sudrausmins, tačiau jos atsakymas "negrabaliok manęs prie žmonių" (kai jis ją atsistojusią prie kasos laikė viena ranka apačioje- kita viršuje) neskambejo labai įtikinamai...bet dėkui dievui ar aukštoms alkoholio kainoms- įvykiai neperžengė antros stotelės ir neperėjo į orgiją ar riaušes, bent jau tol kol ten buvome..
Taigi sulaukėme maisto, bet deja po visų barmenės pasitikslinimų neatėjo 2 iš 6 patiekalų- kai į picos pabaigą perklausėme dėl vaikiško meniu išgirdome: Oi,.. ir uždususi atnešė bulvytės vaikui..
O vaiko sultys deja buvo visai pamirštos skirtingai nei jos kolegės krūtinė.. Lėkščių prie picos taip pat reikėjo pasiprašyti...
Na atrodo elementarūs dalykai, tai taip ir nesupratome ar tai buvo jos kolegės nuolatinio priekabiavimo prie jos ar grabaliojimosi kaltė ar patirties stygius,.. Bet užsakymų sumaišymas ir pamiršimas yra MacDonald lygis, suprantu, kad čia yra picerija ne restoranas, todėl TIK užmaršumą tikrai būčiau praleidęs pro akis ir ausis (kaip visada- nepirmas ir nepaskurinis kartas tiek čili tiek cancan), na bet grabaliojimasis darbo metu,.. Manau yra nepriimtinas net ir MacDonald's restoranams..
Sveiki. Šiandien apie 15:30val. lankiausi Vilniaus Akropolio CAN CAN picerijoje. Likau nepatenkinta. Indai ir stalo įrankiai nešvarūs, stalas neišvalytas (nesutvarkytas po klientų), nors padavėja sakė, jog staliukas "laisvas". Lankiausi ne viena, tačiau šlapių servetėlių buvo duota tik viena. Nusivyliau labai.
Erika Kazakevičiūtė aferistė ir s*****s, neapmoka paslaugų, v***s, nepatikima, atsargiai. Šitos aferistės fb https://www.facebook.com/erika.kazakeviciute1
Sveiki. 2022-05-06 19 val. Su draugu apsilankėme Marijampolės miesto Can can picerijoje. Užsisakėme tik po vieną porciją paprastų ledų. Tuo pat metu atėję klientai, užsisakė picą ir gėrimų, jiems jau spėjus pavalgyti, atsigerti ir išeiti, savojo deserto visdar laukėme. Ilgai laukus, atnešė ištirpusius kaip košė ledus, todėl supratus, kiek gali tekti rymoti sąskaitos, maloniai paprašėme iškart susimokėti. Tačiau jau ir "išgėrus" ledus, nei mūsų padavėjos, nei skanaus deserto. Noriu atkreipti dėmesį ir į tai, kad picerijoje klientų buvo tikrai nedaug. Teko prašyti kitos darbuotojos atsiskaityti, kai mus prieš tai aptarnavusi padavėja buvo salėje. Tikėjomės malonaus vakaro, likome nesusipratę ir...
kątik su žmona grįžome iš pietų Can Can turi nekokia reputacija mano akyse nes kažkada pataise man pica su stiklo gabalėliu joje tad nesilankiau jau keletą metu eidamas šiauliu akropoli nusprendžiau nueiti dar karta gal viskas pasitaisė sakau. tačiau priešingai užsisakius maistą negavome įrankiu atnešus sriubas paprašėme įrankiu tačiau gavome tiesiog šaukštus sriuboms daugiau nieko suvalgius sriubas atnešus mergaite man antrą patiekalą mano žmonai pasakė kad teks palaukti jos patiekalo nes jis vis dar verda ir nubėgo šalin vis dar neturėjau įrankiu kol suradome mergaite po 15 min gavau įrankius tik sau žmona liko ignoruota pabaigus man valgyti žmona vis dar laukia patiekalo. pralaukėme dar 15 minučių atėjo padavėja ir pareiškė atsiprašau jusų patiekalo nebeturime xaxa aš pavalgiau žmona dar pralaukė puse valandos ir atsake kad neturi šio patiekalo net nepaklaususi ar norite ko kito padavėja klausia grynais ar kortele :) paliko žmona nevalgiusia o aš paklausiau kodėl taip delsiate pranešti kad neturite patiekalo būtume ką kita užsakę padavėjos atsakymas man pačiai dabar virtuvė pasakė ką aš galiu tau padaryti. moralas toks Can Can ne tik prasčiau gamina bet ir aptarnavimas darželinuko lygio
Siandien lankemes can can picerijoje ogmios miestelyje. Zmoniu buvo daug, padavejai viska dare, kad visus greitai aptarnauti. Viskas labai patiko, aptarnavimas puikus, maistas geras. Tikrai rekomenduosiu savo draugams sia vieta. Aciu!
Liepkalnio can can, virtuvėje garsi muzika, praeidama pamačiau kad girti ir šoka virtuvėje....
Laba diena. Pralaukiau 15minuciu. Kol atnešė meniu. Sedejom kampe pie kasos. Padaveju buvo daug. Bet nevienas nesiteike paduoti meniu. Manau kai sedi šale ir taves nemato. Kad lauki meniu. Tai tiesiog manau aplaidumas barmenu. Sustoje ir kalbasi o meniu nesiteike paduoti. Nepatenkinta buvau.
Antra dieną iš eilės Ozo can can, laukiu meniu apie 20minučių niekas neprieina. Labai nemaloniai jautiesi kai sedi ilgiau nei kiti, ir jie gauna meniu daug greičiau.
Sveiki.
2022 04 24 buvome Jūsų picerijoje Vilniaus Akropolyje.
Maistas ir aptarnavimas - viskas OK.
Bet šviestuvai kabantis virš stalu apdulkėja ir su voratinkliais. Bei kėdės dėmėtos.
Nejaugi sunku apsitvarkyti. Sumokėti darbuotojai už viršvalandžius, kad ilgiau pasiliktu ir nuvalytų viską?
Jeigu gaila pinigu, gal tada vadovas gali paimti šluostę ir nuvalyti ta dulkių kamuolį nuo šviestuvų? Ar pas Jūs namuose taip pat?

Gaila, kad tokia smulkmena sugadino visą įvaizdį.
Atsakymas Lėjai
2022-04-15 23:27:05 IP 2e7r3rdu
Lėja 2022-04-15 22:47:49
Sveiki. Norėčiau įsiterpti. Pro šalį buvo mums matytas vaizdas, todėl galime paliūdyti, jog padavėja nėra kalta, kadangi ramiai išeidinėjo iš virtuvės, o neprižiūrėtas vaikas, visu greičiu bėgdamas pats atsitrenkė į padavėją. Padavėja apsidegino rankas, o už sriubą turėjo sumokėti iš savo kišenės. Gerbkime padavėjų darbą.
Komentare nekalbama apie padavėją, ir ji nėra kaltinama; tik apie picerijos vadovės agresyvią reakciją ir požiūrį. O tai, kad darbo metu susižalojusi padavėja (kas yra traktuojama kaip patirta trauma darbe) užuot gavusi pagalbą ir nuraminimą dar turėjo savais pinigais susimokėti už išlietą sriubą, tik parodo nepagarbų vadovės elgesį ne tik su nukentėjusiais praeiviais, bet ir su savais darbuotojais.
Karšta sriuba (padaveja net apsiplikė rankas) išlieta viešame koridoriuje ant praeivio (tebūnie mažo ir skubančio), kur nėra jokių įspėjamųjų ženklų, jog ši zona yra CanCan darbo vieta ir eidamas čia rizikuoji būti nuplikytas, todėl turi saugotis. Šįkart pasisekė, kad vilkėti stori rūbai, ar kad karšta sriuba pylėsi ant peties ne ant galvos. Bet akivaizdu, kad sąlygos darbuotojams yra netinkamos ir aplinka praeiviams yra nesaugi.
Sigita 2022-04-15 16:52:15
Į šią piceriją ne tik kad eiti valgyti neglaima, bet ir eiti pro šalį jau nebegalima.
Šiandiena nutiko itin nemalonus incidentas Akropolio CanCan'e. Padavėja koridoriumi skubėjusį vaiką apipylė čili sriuba. Visa laimė, kad buvo su lauko drabužiais, todėl pavyko išvengti nuplikinimo, tačiau drabužiai sugadinti ir neišvalomi, o vaikas patyrė šoką.
Labiausiai nustebino picerijos vadovės elgesys: užuot sulaukę atsiprašymo ir bent kažkokio situacijos sprendimo, vaikas buvo agresyviu tonu apkaltintas, kad pats kaltas jog vaikšto per jų "darbo vietą" (suprask Akropolio koridorius vedantis į ledą, kur vaikas skuba į treniruotę, yra cancan darbo vieta ir ten einantys ir apipilami žmonės yra patys kalti jog vaikšto kur nereikia). Paklausus ką siūlo daryti su sugadintais drabužiais, picerijos vadovė atsakė jog "negi aš dabar tą jūsų paltą turiu valyti". Sriuba smirdantį ir varvantį paltą teko išmesti ir spręsti aprangos problemą patiems.
Suprantu, kad šiuo laikotarpiu itin sudėtinga su personalo samda, bet picerijos vadovas turėtų turėti bent elementarius problemų sprendimo gebėjimus ir orientaciją į žmones.
Idomu, šita picerija salotos gamina tik iš atliekų? cezaris visai nevalgomas, plius kažkį majonezo alia padaža- deda.... fu geda...
Megso CanCan tragiška, maistas senas, valgyt neįmanoma, kainos diždiausios, o už ką jas mokėt nėra. Maisto laukti 1 val kai salė tuščia ir nėra žmonių
Apsilankem hyper maxima Kaune. Uzsisakem gerimus, saltibarscius kartu su kepta duona ir antrus patiekalus. Gerimai buvo po 20min. Antri patiekalai su kepta duona po 1h ir saltibarsciai po karstu patiekalu.
Šiaulių akropolyje aptarnavimas tragiškas, užsisakai gėrimus ir antrus patiekalus, antra patiekala gauni po 10min, veliau tik gėrimus atneša, o dalį antrų patiekalų laukiame valanda laiko, baisu. Atnešė sąskaitą, susimokėjome ir net grąžos neatnešė..
Mindaugo g. 11
Заказали 2 пиццы на вынос сегодня, 1 Peperoni, 2 Vištenos BBQ, вторая пиццы очень сильно розочеровала с гнилой зеленью ужасно не привлекательно смотриться и вместо BBQ соуса полит обычный кетчуп.
Обе пиццы почти не порезаны были что очень не удобно было кушать.
Vakar lankiausi Cancan Megoje, likau gerai nustebintas maisto kokybe, geras mandagus aptarnavimas, kainos geroa, apsilankysim dar ne karta.
Ukmergės g. 282 Puikus aptarnavimas! Dominykas yra nerealus! Ačiū!!!!!!!! 2022.03.27
Lukas Strelčikas galimai apgavikas, siuntinėja netikras užklausas, apsimeta kad reikia pagalbos. Atsargiai
Sandra 2022-02-22 20:49:02
2022.02.22 Can Can CUP parduotuvėje Upės. g. Aptarnavimas tiesiog tragiškas... Žmonių buvo nedaug, bet teko laukti 30 min, kol prie mūsų prieis padavėjas, be to prašėm prieiti du kartus, padavėjai nebuvo stipriai užimti ir tiesiog stovėjo prie baro. Stalą sutvarkė tik priėję prie stalo po pusvalandžio, meniu taip ir nesulaukėm, teko žiūrėti Internete. Padavėjai net nesisveikina ir nežino, kad karšti gėrimai atnešami su šiaudėliais. Niekam nepatariu čia lankytis...
Nuo kada karšti gėrimai atnešami su šiaudeliais? Nebent norit, kad popierius ištižtų Jūsų gėrime tai prašom. Šiaudeliai nešami tik su gėrimais, kuriuose yra ledukų.
Labas vakaras,

Noriu pagirti Jūsų darbuotoją, kuri 20:00 val. mus aptarnavo CanCan restorane, esančiame Ogmios miestelyje, Outlet parke.

Labai maloni padavėja, linksma, suprantanti kliento poreikius, šilta ir nuoširdi. Saugokite tokią darbuotoją! Linkėjimai jai ir šilčiausi atsiliepimai apie būtent šį restoraną.
Padavėjos vardas: Kamilė.

Linkiu gero verslo ir taip toliau džiuginti klientus!!!
Nupirkom isinesimui 2 dideles picos (viena nemokamai). Turejo buti 2 padazai, neidejo nei vieno.. (((picos buvo labai sausos...labai mazai idejo surio (ne kaip anksciau..)
Šiandien pietavom Klaipėdos "Can can", užsisakem vaikui pica "katinėlis" iš vaikiško meniu. Katastrofa, o ne maistas ir vaizdas buvo lyg katinas po ratais papuolęs būtų! Vaikas kategoriškai atsisakė valgyti. Mano ir žmonos patiekalai buvo nedakepti ir beskoniai.. Nuo šios dienos šią vietą apeisime.
Buvime liepkalnio maximos can can. Iš karto užsisakėme gėrimus, po ko išsirinkome sriubą ir antrą patiekalą (picą ir salotas). Maistą atnešė, apie gėrimus priminėme ne kartą, kai jau viska suvalgėme (praejis 1.40h) atnešė vieną iš gėrimų. Mums jau jų nereikėjo, mes jau pavalgėme ir norėjome išeiti iš kavinės o niekaip negalėjome sulaukti nei gėrimo nei saskaitos, sugaišome apie valandą laiko veltui. Aš tokio bukumo ir siaubingo aptarnavimo dar niekad nemačiau. Jau prašėme saskaitos o antro gėrimo taip ir nebuvo, o padavėja atsisakinėjo išbraugti jį iš saskaitos, ar tai normalu?
Eglė Matulytė yra aferistė, apgaudinėja. Niekam nerekomenduoju turėt reikalų. Asmuo mokosi Vilniaus kolegijoje, kultūrinių renginių vadybą. Jos el p: [email protected]
Duomenis viešinti privaloma nes tai aferistė, todėl saugokitės ir nepakliūkit ant šito s******s.
2022.02.13 Cancan liepkalnio maximoje, aptarnavimas tragiškas, žmonių beveik nėra, laikėme padavėjos 25 minutės, bet taip niekas ir neaptarnavo
Labai puikūs atsiliepimai apie Panevežyje Laisvės aikštėje esantį can can, nuostabi aplinka, kada ateinu visur tvarka, padavėjos malonios ir viską pasiųlo laiku ir vietoje, puiki valdžia, maistas skanus!
Sveiki. Tragiškuausia vieta kurioje ką tik teko pabūti... Can can Oze Vilniuje. Atėjus vietų buvo daug, tačiau atsisėsti nėra kur nes stalai visi apkrauti nešvariais buvusių lankytojų indais. Tik pradėjus valgyti be galo karštą sriubą su krevetėm, kuri tikrai buvo skani, padavėja atnešė karštą patiekalą! Nu ok... Atšalo ta plekšnė su daržovėm. Paprašius druskos, tik iš trečio pavyko atnešti pilną, nes visos lygi šiol atneštos buvo tuščios. Pradėjus valgyti idarytą plekšnę pasijuto visiškai žalios plekšnės skonis! Grąžinus patiekalą, atėjusios padavėjos su rūkytos lašišos pakuotė draskė akis kad ji ne žalia. Paaiškinus, kad ne apie lašišą kalba eina o apie plekšnę ėjo toliau aiškintis į virtuvę. Atsipeikekite po galais! Niekad nebuvau priešiškai nusiteikusi, bet šis kartas tiesiog privertė kantrybę trūkti! Niekada niekam nerekomenduosiu čia eiti!
Erikas Leščinskas 2021-07-27 17:49:33
Sveiki, Kaune megoje atsisedome pavalgyti stalą nuvale po 3 kartu pasakymo ant riebalo dėti rankas tikrai nemalonu
Kokio velnio atsisėdai prie purvino stalo???? Kitu nėra???
Šiandien 12-28d megoje can can picerijoje atėjusi papietauti, turėjau ilgai laukti kol iš manęs priims užsakymą, nors žmonių tikrai nebuvo daug, o baisiausia tai, kad viena iš padavėjų tiesiog stovėjo šalia atsirėmusi į gėrimu darymo vietą. Matė, jog jau išsirinkau, bet atrodė tyčia laukia, kad suerzinti, tikrai norėjosi atsistoti ir išeiti. Lyg ant kortelės parašyta mokinė. (šviesi, aukšta). Matosi, kad nauja, nes eidavau čia dažnai pietauti, ją matau pirmą kartą. Jeigu ne kita padavėja, kuri priėjo, tikrai būčiau nelaukusi. Tikiuosi bus atkreipta į tai dėmesį, nes tokios padavėjos tikrai padaro priešinga nuomone. Gaila jog čia lankiausi paskutinį kartą.
Šiandien, 2021.12.18. 20:00-21:00 valandą megoje, can can, mus, , aptarnavo” Gintarė padavėja. Baisesnio aptarnavimo neesu turėjus. Picų laukėme valandą, kol nepasiklausiau kur mūsų picos? (Įspėti, kad laukti tiek reikės nebuvo. Restorano užimtumas buvo 20-30%). Pepsi laukėme 15 minučių. Picas gavome šaltas. Pranešiau padavėjai, net atsiprašau nesulaukiau. Sąskaitos teko laukti dar 15 minučių, nors salėje vaikščiojo ir kalbėjo su kolegėmis. Skundėmes ne mes vieni. Aplinkui staliukai irgi aptarinėjo tokį, , darbą”, chamiškai elgėsi, pokalbius tarp padavėju puikiai girdėjom, , ko tie nori?” Taip aptarinėjo klientus. :) taigi, ačiū, Gintare

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%