Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

Nuoširdus ačiū Rokui Leonavičiui už profesionalų aptarnavimą UAB, , Delano" (Ozo g. 25, Vilnius).
Likome labai patenkinti: malonus aptarnavimas, dėmesingumas, pozityvumas, Kliento poreikių išgirdimas ir lūkesčių viršijimas. Siūlome šį darbuotoją atitinkamai pamotyvuoti.
Šiandien valgiau VCUP cancane 15:00, viskas kaip ir gerai, aptarnavimas geras, bet buvo daug žmonių o padavėjų per visą salę mačiau tik 3, kurie matomai nieko nespeja. Nesuprantu kur žiuri vadovė. Teko dirbti padavėju ir žinau, kad jeigu norima gauti gera aptarnavimą, tai vienas padavėjas turi tureti nu daugiausia 5-6 staliukus.
Palangos Can Cane autobusu stoties pastate, tai pats lėciausias aptarnavimas iš visų koks tik gali būti turbūt. 30 minučių lauki kol priims užsakyma, ~1h kol atnes patiekala ir tik saskaita sios aptarnavimo istaigos greiciais gauni greit, per kokias 10-15 minuciu, nors klientu neperdaugiausia atejusiu yra....
2018-02-04 OZAS Dviese atėjome užsisakyti picos išsinešimui. Per trejetą kartų neišėjo susišnekėti su personalu ir negavome tikslios informacijos apie picų kainas ir akcijas. Norėjome vienos picos, bet iškepė dvi. Sakėme kelis kartus, kad norime vienos ir galiausiai mokėjome už vieną. Būtų gerai, jeigu taip ir būtų viskas pasibaigę, tačiau labiau patyrusi personalo darbuotoja neapykantą parodė grąžą atiduodama smulkiais centais.

Kad ir kokios būtų akcijos Can Can daugiau neisiu.
a*******i tas CanCanas... akcija pica grand dydžio imi antra tokio pat dydžio nemokamai. Okey. Tai kokio velnio čekyje išmušat kaina už dvi?? O pasiteiainimas toks kad neperspėjome padavėjos. Matai reikėjo pasakyt iškart. Nei picos atšaukt nei gražint picos nepavyko. Dievagojosi padavėja kad jai teks iš savo kišenes už tai mokėt. Davė nuolaida su savo darbuotojos kortele. Bet vistiek absurdas. Pranešk prueš valgant. Nors akcija tokia yra.
Prieš metus valgėme Can can picoje Vilniuje CUP'e apkeptus koldūnus. Apsinuodijom taip, kad teko gerti antibiotikus ir savaitei imti biuletenį. Galvojom nesusipratimas. Praėjusį sekmadienį vėl apsilankėme tame pačiame Can Can, mama valgė kijevo kotletą. Šiuo metu guli infekcinėje ligoninėje. Čekių neturime, nesaugojame, bet gal galite kas pasidalinti patirtimi tokiu atveju kur reikėtų kreiptis?
Donata 2017-12-29 17:43:36
Labai dziaugiames can canu. Uzsisakom visad i namus maista Šiauliuose ir niekad nenusiviliam, taip pat ir siandien.
Labai patinka ši kavinė.maistas skanus, kava -superinė. Darbuotojai visada maloniai aptarnauja!!!)Ačiū Jums
2018-01-26 CanCan Pizza Klaipėdos Akropolyje užsisakiau cepelinų...Cepelinai buvo tokio neskanumo, jog pagalvojau, kad virėjas pirmą kartą gaminą savo gyvenime ir net nežino kas tie cepelinai. Labai nusivyliau, negrįšiu tikrai
Kasdien valgydavau Viršuliškių g. Cancan, iki kol radau per salotas einanti vabala, o iki to nekartą radom maiste juodų plaukų.
Keleta kartu teko pietauti Klaipedos Can Can (Akropolyje). Aptarnavimas siaubingas, labai ilgai reikia laukti, kol padaveja prieis, nors jie stovi ir nieko nedaro, tik kalbasi. O siandien isvis niekas nepriejo. Viena padaveja stovejo ir kalbejo su draugais. Jei nenorit prarasti klientus, laikas keisti personala. Daugiau i Can Can neeisiu ir kietiems nesiulau, jei nenorite kad nuotaika butu sugadinta.
Sveiki.2018.01.14 diena su savo 8 metu dukra užsukome papietauti į Delano Akropolyje Vilniuje.Dukra paprašė lietini bliną be įdaro.Priejus prie viriškio (blinu kepėjo) paprašėme iškepti mums viena blina be įdaro į ką jis mums atsakė kad jisai yra labai užimtas ir jam nera kada mums cia kept tos blinus ir kad esamu blogai išaukleja savo dukra nes ta nevalgo lietinius su įdarais ir pastate save kaip pavizdį kad jisai vaikystei valge viską kas jam buvo paduota o mes blogai išauklėjo savo vaiką nes vaikas turi teise rinktis ką norėtų suvalgius.Va tokia pamoka išklausėme iš blinu kepėjo taip ir negavus ko atėjom.APSURDAS...TVARKIKIT DARBUOTOJUS!!!Jems nedera taip kalbėtis su klijentais.Tikiosi kad jaunuolis su tatoo ant rankos gaus pastaba už savo ilga liežuvį.
Sveiki. Lankiausi Panevėžio CanCan kavinėje Laisvės aikštėje ir likau nusivylusi. Viena kartą leidžiate naudotis elektroniais kuponėliais, kitą kartą sakote, kad jau nebegalima ir kad reikia popierinės jų versijos. O štai kitą kartą vėl leidžiate naudotis el.kuponėliais. Tai siūlau vieną kartą apsispręsti ir taikyti tas pačias taisykles visiems klientams. Tikiuosi pasitaisysite.
Klaipėdos Can Can (Akropolyje) viena blogiaisiu vietų pavalgyti Klaipėdoje. 20 min. pralaukėme kol padavėjos sugalvojo prieiti. Labai atmestinas požiūris į klientą. Geriau badas nei CanCanas..
Norėčiau atkreipti dėmesį į kavinės DELANO maisto kokybę. Kartas nuo karto tekdavo apsilankyti šioje kavinėje, nes nereikia užsisakinėti iš meniu ir ilgai laukti. BET šiandien (2018-01-09) DELANO labai nuvylė. Įsigijus dienos pietus norėjosi skaniai pavalgyti, bet užsisakyta kalukutienos krūtinėlė buvo ŽALIA. Tikrai nemanau, kad iškepusi kalukutienos krūtinėlė turėtų būti rausvos spalvos. Ačiū už "skanius" pietus, vos neapsivėmiau. Daugiau nebegrįšiu.
Buvau 2018-01-09 užsisakiau kokteili, , Snicers ". Notraukoje atrodė kitaip, o atnešė visiskai ne pagal nuotrauka. Nusivyliau ir nebe pirmą kartą.
Margarita 2018-01-02 20:18:05
Sveiki. Noriu pasakyti, kad esu labai nepatenkinta, kad nevežate maistą iš Čili picos į Skaidiškės rajoną. Nežinau, ką šis rajonas jums yra padaręs ir pnš. tai nereiškia, kad išvis nereikia vežti maisto į šį rajoną. O gal yra tokių žmonių, kurie negali vairuot dar automobilio, negali daeiti iki autobuso stoteles, kaip pvz. mano drauge, ji guli su sulaužyta koja, o aš dar negaliu vairuot mašinos, nes nėra teisių, kartu mes užsinorejome picos, ir pagalvojame, kad būtų visai smagu kad pica mums atveš į namus, tačiau ne.
Čia yra labai apmaudu. Esam labai nepatenkintos, kad taip yra.
Jeigu jum kažka yra padaręs šis rajonas, jus užsirašynekit gal adresus ir numerius kurie jums skambino ir galbut nuskriaude, kad po jų nebevežate čia maisto. Tai nereiškia, kad čia visi gyvenantys žmonės yra tokie patys...
Cia skundas apie “Delano” cancan pica- prie ko cia “Cili”.
Labai malonus aptarnavimas. Likom labai patenkinti. Aptarnavo Tomas Jurčius dirbantis Vilniuje Gedimino prospekte.
Čia yra labai apmaudu. Esam labai nepatenkintos, kad taip yra.
Mažeikiu skyriuje buvau baisiai pažemintas sendien 2018 01 01 atejau i jūsų kavine esančią mažeikiuose žemaitijos gatvėje apie 20, 00h ir man pareiškė kad mes jūsu nebeaptarnausime nors jusu kavinė dirbo iki 21h aš pareiškiau kad skambinsiu i centra i ir tik po to jūsų darbuotojos sutiko priimti mano užsakymą už manes buvę apie 10žmonių viskuom nusivyle apsisuko ir išėjo. Negi tokia jūsu politika negi jums nerūpi jūsų klientai?
Worst place ever. Klaipėdos Can Can (Akropolyje) laužo visus standartus. Užsisakėm gėrimų ir maisto, visko pralaukėm apie valandą. Maistą atnešė prieš gėrimus. Padavėjos plavinėja kaip šūdai po eketę ir nieko nesaro. Net tuščių lėkščių nenuneša.
Prastas labai aptarnavimas... Su draugais nusprendeme nueiti i VCUP can can pizza, uzsisakeme 2 seimynines picas atnese tik viena ir tai laukti reikejo 30min.
Siaubas!
Šiandien buvome užsukė į Ukmergės g. 233 Can Cana... Užsisakeme 2 picas. Tik parvažiavus namo dukra sėdėjo ant tuliko o man rėmuo už valandos. Sutapimas? Ir buvo neskanu.
Sausas padas. Paprašius alyvogių alėjaus, atnešę nežinia koki PIALOJE ir padavėja netgi negalėjo atsakyti kokios firmos ir rušies alėjus. Pagal mane tai buvo bekvapis išspaudų alėjus kuris extra ir nekvėpę.

Išvada - nesivęsk ant akcijų
Žinau, kur gyvenime niekada nebeisiu - į Vilniaus akropolio can can. Padavėjo lauki 10min. Niekas iš 4 padavėjų net priimti užsakymo negali per tokį laiką, nors žmonių nedaug. APSILEIDOT!!! GĖDA!!!
PC CUP VILNIUS CAN CAN PICA. Ilgai laikiem uzsakyma apie valanda. Uzsakem pica maza perlenkta. (((
Can can picerijoje Kaune vietoj capuchino kavos atnešė tik plaktą šaltą kavą. O vegetarams nepagarba aukščiausiame lygyje - iš per klaidą padaryto patiekalo su vištiena išrankiojo dalį mėsos (visko nepavyko išrinkti) ir patiekė kaip naujai pagamintą grynai vegetarišką patiekalą. Ir po visko dar sugebėjo už tai paimti pinigus.... (kad ir su nuolaida, bet...)
Giedrius Garbinčius
2017-12-07 17:25:11 IP 158.129.197.47
Kaip mane išdūrė CAN CAN pizza (UAB Delano). Kadangi CAN CAN pizza bijo vertinimų ir atsiliepimų apie savo darbą savo FB profilyje, tai visą nuoskaudą ir pyktį išliesiu čia. Tris savaites iki renginio skambinėju į Vilniuje, Mindaugo g. 11, Maximoje esančią piceriją ir gruodžio 8 d. vakarui bandau rezervuoti vietas kompanijai. Pasakai apie nuogastavimus, kad nepavėluoti, nes vistiek gruodžio pradžia, gali būti didelis užimtumas. Ir kiekvieną kartą sulauki atsakymo, kad taip anksti mes nerezervuojam, skambinkite diena prieš, ketvirtadienį, tada rezervuosime. Kaip baugus žmogus neiškentęs laukti ketvirtadienio, paskambinu trečiadienio dieną ir atsiliepusi mergina rezervuoja 20 vietų stalą 21 valandai gruodžio 8 dienai. Džiaugsmas neišpasakytas užlieja mano smegeninę. Pagaliau! Vakare skambutis iš tos pačios picerijos: atsiprašom, aš nežinojau, kad negalėjau rezervuoti, penktadienio vakaras, daug žmonių, tai dėl tokios registracijos skambinkite rytoj (ketvirtadienį), bus administratorė ir kalbėkite su ja. Nėra problemų. Taip ir padarome. Ketvirtadienį skambinu ir atsiliepusi administratorė sako: negalime jums rezervuoti tiek vietų, nes jau prieš 2 savaites kažkas rezervavo 15-20 vietų stalą. O tai sakau, kaip tai, juk aš jums skambinėju jau kelias savaites ir jūs man vis liepiate skambinti dieną prieš užsakomą datą. Tikėdamasis stebūklo sakau, gal čia mano ir yra ta rezervacija 20 žmonių? Sako ne, ne jūsų telefonas. Sutraukia smegeną ir galvoju: rėkti, mandagiai kalbėti, įkalbinėti ar ką daryti? O tai kaip sakau taip gali būti, aš jums tris savaites skambinėju ir jūs nė karto to neminėjote. Man sako: čia kažkokia nauja darbuotoja rezervavo ir mes negalim atsakyti dabar. Sakau gal tada kokį kitą stalą galima būtų, sako - ne. Sakau tai jūs tikri šaunuoliai, sėkmės jums. Ji man palinki gero vakaro 12 valandą! CAN CAN pizza - naujos kartos picerija! 0*
Kaip jie post'ina - Šventės kvepia gerais darbais ir dėmesiu, tad nepamiršk jais dalintis ir tu!
Aptaurnaujantis personalas nuostabus, išklausė ir patarė, bet taip ir neradom veganiško varianto, kad galėčiau pavalgyti. Labai trūksta veganiško pasirinkimo, ne tik be mėsos, bet ir be pieniškų produktų. Visgi būna žmonių netoleruojančių laktozės ir norinčių kartu su šeima praleisti laiką. Teko sulakstyti į šalia esančią kavinę ir užgriebti bei atsinešti su savimi. Kažkaip nemaloniai išėjo.
Tragedija, paskutinis atejimas buvo. Niekas neikit i Cup Can Cana, nes užsakymo lauksit valanda laiko, maistas neskanus, atšalęs, aptarnavimo lygis TRAGISKAS. Uz ka ten tiek moketi????????????????????????
Sveiki, lankemes siandien su seima can can picerijoje, akropolyje, uzsakeme makaronus su vistiena, atnese patiekala, ir vistiena buvo jau pagedusi, pakvieciau padaveja, pasakiau, kad vistiena yra sena, jisai nuneses makaronus i virtuve, gryzo atgal su ta lekste makaronu, ir man pasake, kad cia toks marinatas, valgau zinokit ne pirma karta jusu restorane, ir puikiai zinau kokia turi buti vistiena, taipogi pati gaminu visada namuose, tai jau kas susije su maistu, o ypac su nesvieziu, man nereikia pasakoti kad tai marinatai, galejo bent pasiulyt pakeisti i kita patiekala, bet toks jausmas, kad visiems vienodai, negi cia sovietu laikai, restoranu yra simtai, tiesiog matomai nesvarbu jums, keliais klientais maziau keliais daugiau, bet jeigu vystot maitinimo istaiga, tai bent jau bukit saziningi zmonems!!!!!daugiau tikrai niekada nesipankysim siame tinkle, ir draugus perspesim!
Klaipėdoje Delano "valgykloje" maistas šaltas neskanus, o cepelinai kažkokie kieti lyg būtų plastmasiniai. Vienas kas patiko tai kompotas ir įrankiai.
Panasu, kad niekas is Can Can vadovu neskaito zmoniu nuomoniu... Perziurejau apie ka rasoma, visi atsiliepimai labai panasus - nemandagiai, ilgai, neskaniai.... Siandien i Mazeikiu Can Can uzsukom dienos pietu. 12 val 10 min - is dienos pietu jau nebuvo kiaulienos sprandines, o pietus prasideda 12 val...zmoniu saleje gal 7. Uzsisakeme dienos sriuba ir salotas ant picos paplocio, taip pat is dienos meniu. Reziume: sriuba atnese gana greitai, salotu laukem 45 minutes... Tegyvuoja dienos pietus! Zmones ateje uz mus veliau uzsisake dvi didziausias picas, jas sekmingai suvalge ir isejo, o mes sedejom ir laukem savo patiekalo is dienos meniu! Manau, kad dienos pietus skirti butent ofisu darbuotojams, kurie ateina greitai pavalgyti, nes taupo laika. Daugiau sioje kavineje nesilankysime, o ir kitiems skubantiems nerekomenduosime.
Arūnas 2015-01-25 21:27:30
Lankiausi jūsų picerijoje 2015-01-25 17, 00val Šiaulių Akropolyje.Tiesiog pasakysiu, kodėl daugiau nekelsiu kojos į jūsų "bagadelnia". Pirmiausia-
aptrnavimas "per prievartą"
Pagridinis dalykas-užsisakius paslaugą, ir nuėjus į tualetą-klientas apšaukatas kaip v***s, iškviessta apsauga...čia kas?rusija?
Paprašius perjungti rodomą viasat rusų lygos televizijos ledo ritulio translliaciją į į Lietuvo nacionalinį kanalą kur rodomas Lietuvos krepšinis -buvo grubiai atsakyta-, kad jei nenorite žiūrėti, eikite kį kitą kavinę.Tai pasakė administratorė, kuri neprisistatė, ji stovėjo už 5 metrų nuio stalelio, ir nesiteikė prieti arčiau.
Noriu paklaausti, ar cancan pica laikosi klientų aptarnavimo politikos, ar ji laikosi tam tikros politinės srovės pokrypio?
Labai būtų malonu sulaukti attsakymo.
O prie ko čia Rusija, gerbiamasis???
Žinokit, nors mūsų šeima dažnai lankosi Can Can picerijose, bet būtent šis restoranas yra tikra tragedija. Buvome čia du kartus, ir tikrai nieko gero pasakyti negalim. Padavėjos dėmesio teko laukti apie 20 min., gėrims atnešė tik su patiekalais, picos buvo atšalusios bei neskanios, be to, prie picų iš karto neatnešė nei padažų, nei įrankių, teko prašyti ir laukti. Tragedija, o ne picerija...
Veronika 2017-09-04 08:59:07
Vakar, po pietu nuejom i Can Can'a Vilniaus Akropolyje.
Pati dirbu nemazai laiko restorane, viska galiu suprasti: Padavejau nespeja, maistas veloja.. Bet kokius indus mums atnese - negaliu. Kas kas, o i tai ka nesi sveciui, reikia visalaik atkreipti demesi.
...
Vakar, po pietu nuejom i Can Can'a Vilniaus Akropolyje.
Šiandien buvom užsuke pavalgyt i can can kuris randasi Gedimino pr 26 ir likom ŽIAURIAI NEPATENKINTI! gėrimus atneše kartu su maistu nors turėjo greičiau atnešti, vistiek stovėjo prie baro ir šnekėjo.Kiti darbuotojai kurie baigė darba atsisėdo išgerti (Ilona ir Deividas) šnekėjo taip, kad visi galėjo girdėti, antras dalykas, kad su kitom padavėjom ir ADMINISTRATORE šnekėti apie darbą..Administratorė turėtu pasitikti klientus, o ne stovėti ir šnekėti apie savo asmeninius reikalus.. Išeidamas iš kavinės padavėjas Deividas garsiai kita pasiuntė N* tai buvo labai nemandagu viešoje vietoje.Bendrai aptarnavimas pakenčiamas, bet aplinka buvo nemaloni..
ZIAURUUUUUUUU!!!!! Uzsakymo laukem namo 2.30 valandos viskas atkeliavo salta neskanu, gabalais sumesta, nu nespejau pamatyti, kad is saldytuvo pica, paklausus kodel taip ilgai, pasake, kad vadyba susi.... nepaskaiciavo, tai kas per nekompetentingi zmones dirba, laukem maisto kaip ir i svente, o db viai pikti nepatenkinti burbuliuoja, aciu super svente, can canas kelia lygi ;)
Noriu paklausti ar taip yra daromas burgeris? Cancan yra Vilniuje Vcup parduotuveje.
Ateinu i can can kiekviena diena papietauti, bet pirma karta aptarnavo tokia nemaloni padaveja, deja neiziurejau jos vardo, pasakiau kad labai skubu ir paklausiau kiek laiko reikes laukti maisto, jinai man pasake gal jus norite nueiti i delano, po to norejosi atsistoti ir iseiti bet labai skubejau paemiau tik sriuba, apmaudu tikrai, daugiau cia neateisiu
Ar tai salta kava uz 2, 89€? Daugiau negu puse stiklines ledu. Labai nusivyles akropolio cancanu.
Esu labai patenkinta padavėjo - Luko, dirbančio š.m. 08-10 d. vakare, VCUP pc esančioje can can, aptarnavimu! Nors maisto teko laukti apie 40 min, bet aptarnavimas buvo nuostabus! Vaikinas puikiai išmanė savo darbą, puikiai bendravo! Ir net nuolaidą gavot! Ačiū tau, Lukai, už nuostabią atmosferą!!!
Kavinė esanti Megoje. Omletų teko palaukti 20min. Patiekalai buvo jau atvėsę. Ispaniško omleto bulvės buvo dar žalios. Kadangi padavėjas nepasidomėjo kaip papusryčiavome paliekam atsiliepimą čia.
Labai idomu kodel liepkalnio maximoje esanciame restorane CAN CAN, 20:00h vakaro administratore pareiskia kad lauko kavine nebedirba, buvome isvyti i vidu, nors kavine dirba iki 22:00h??
Sveiki. Esame dabar 17:47 delano padalinyje Klaipedoje. Valgeme bulves su voveraitem, kepsni su voveraitem, ir dar daugiau. Visas maistas buvo atveses.
Balandeliu nera (nors kaina su stovu padeta) salotu skyriuje taip pat nevisos lekstes su salotom. Buvo ir tusciu. Aptarnavimo lygis- nu zinokit ismokykit savo darbuotojus sypsotis. Atsako atsainiai ir susirauke. Niekad niekad nebeisim cia ir niekam nerekomenduosim.
Diana 2017-07-21 10:40:52
Vakar vakare užsisakiau 50cm Socioji picą ir karšta obuolių pyragą su ledais, picą atvežė išvis ne tą kažkodėl Sicilijos ir visiškai atšalusia, picą teko atiduoti šuniui nes mes tokios nemėgstam, o pyragas buvo neaiškaus skonio karčiai aštrus, ledų prie pyrago kažkodėl neatveže. Noriu parašyti skundą bet nežinau kur. Pinigus sumokėjau už nieką.
Prie to paties prisiesiu, gaila kad nepasižiūrėjau iškart kokia picą atvežė būčiau nemokėjus, o kai skambinau atsiliepė atsakyklis.
Cancan Lakunu g. labai letas aptarnavimas. Padavejos snekuciuojasi tarpusavy asmeninemis temomis, aptarnavimas nera malonus.
Šiandien valgiau Gedimino pr. Can can'e. Turiu pripažinti, kad aptarnavimas bei maisto kokybė maloniai nustebino. Rekomenduočiau kiekvienam, kuris nori greitai ir skaniai pavalgyti pietų metu.
Can Can'e nepatariu valgyti niekam. Jau ne vieną kartą teko negaluoti, pavalgius Can Can'e. Tiek Vilniuje, tiek Panevėžyje. Vieną kartą vėmiau nuo šaltibarščių, kitą kartą nuo balandėlių iš dienos pietų meniu. O dar kitą kartą nuo lazanijos buvo labai negerai su sveikata : (: (: (Ką jūs dedat į maistą ? ? ! ! Kodėl susargdinat žmones ? ? ! ! Apgailėtina picerija... O apie picų kokybę tai išvis patyliiu. Tešla su padažu...

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
"Inter RAO" pelnas mažėjo 29%
"Inter RAO" pelnas mažėjo 29% 02-25 21:12
AB "Inter RAO Lietuva" pajamos pernai augo 2%, tačiau dėl mažesnių elektros kainų rinkoje pelnas traukėsi 29,4%.
Rusija uždraudžia baltarusiškų pieno produktų importą
Rusija uždraudžia baltarusiškų pieno produktų importą 02-25 20:37
Nuo rytojaus, vasario 26 d., į Rusiją nebegalės būti importuojami kai kurie pieno produktai iš Baltarusijos.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 47,73 +4,21%