Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vaistinės VAISTŲ PASAULIS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaistinės "VAISTŲ PASAULIS"

Atsiliepimai apie Vaistinės "VAISTŲ PASAULIS", UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vaistinės "VAISTŲ PASAULIS", UAB

Laba diena, šiandien apsilankiau Camelia vaistinėje, esančioje Alytuje, Ligoninės g. Norėjau pasiteirauti kosmetinio, valomojo pienelio, kurį radau Camelia internetiniame puslapyje. Vaistininkei pakvietus šio skyrelio konsultantę, paklausiau ar turi tokią prekę. Buvau nemaloniai nustebinta, kadangi "susireikšminusi" konsultantė pareiškė, kad čia jums ne internetas ir tokios prekės neturim. Tuo tarpu nuvykus į tą pačią vaistinę Naujojoje g. buvau maloniai pakonsultuota. Taigi, su žmonėmis dirbant, palinkėčiau įgyti daugiau pagarbos.
Laba diena, norėčiau labai padėkoti vaistininkei, dirbusiai 2020 12 07, apie 17.30 val. Vilniaus g. 50, Kaune. Rašau, nes šis šiltas ir visad malonus žmogus
mane sužavi nebe pirmą kartą. Dėmesys, malonus žodis, noras padėti -tai priežastys, kodėl į šią vaistinę norisi sugrįžti vėl ir vėl. Labai dėkoju už malonų aptarnavimą bei tinkamai parekomenduotus vaistus!
Jonas Besmarauskas
2020-11-24 19:05:20 IP 1fm5si3v
šį vakarą buvau labai negražiai aptarnauta vaistininkės Virgilijos B. Ši arogantiška vaistininkė dirba Savanorių pr. 1 Filialo r 65 Vilniuje Helios centre esančioje vaistinėje. Tai jau ne pirmas kartas, kai aptarnavimas yra grubus ir nemandagus būtent šios vaistininkės, tačiau po šio vakaro sakau - daugiau į šią vaistinę aš nebeisiu ir kitiems patariu neiti.
Jonas
Labai keista, kad nėra Camelioj galimybės išsitrinti savo paskyrą, jei jau esi čia, tai ant amžinųjų tavo duomenys liks ;) Kitose e vaistinėse ši galimybė yra..
Mergaitė iš Baltijos g. Rimi Camelios - tikrai nuostabi
šiandien buvau labai nemaloniai aptarnauta vaistininkės Marytės. Vaistininkė dirba Gabijos g 34, Vilniuje esančioje vaistinėje. Tai jau ne pirmas kartas, kai aptarnavimas yra grubus ir nemandagus būtent šios vaistininkės, jeigu tik būtų galima įvardinti taip čia dirbančią darbuotoją... Pasisveikinus su vaistininke išgirdau tik rustų žodį KLAUSAU... Paaiškinau, jog 2 metų vaikučiui yra stomatitas, kokių vaistukų ir kaip vartoti pasakė gydytoją, tačiau norėjau dar pasitikslinti kaip ir kiek vartoti, tai atsakymai į mano klausimus buvo NEŽINAU.. Jaučiuosi taip lyg, esu kalta jog atėjau į vaistinę įsigyti vaistų... Nuolaidų kortelė nors buvo paduota vaistininkei, bet jos nepanaudojo, matyt nesuveikė, nes du sykius bandė skenuoti, tada padėjo man atgal. Bent galėjo kažką užsiminti, jog nesuveikė, bet matyt arogancija nugalėjo.Nesu mėgėja rašyti nusiskundimus, ir išvis rašau pirmą sykį... Bet labai tikiuosi, kad ši jūsų darbuotoja pasikeis ir išmoks malonaus bendravimo su klientais.
Gražios Jums dienos.
sveiki, buvo israsyti vaistai Perindap 4mg/1.25.vaistinej paaiskino kad ju nera, paprasiau juos uzsakyti, pasake, kad sandely ju nera.Ar tai tiesa?ar nenoras uzsakineti?aciu.
Tėvelių ir savo vardu norime padėkoti Alytaus Naujoji 48 Camelios konsultantei Kristinai. Tai darbuotoja kuri myli savo darbą, tas pasijaučia kada ji pasitinka vos įėjus į vaistinę. Senyvo amžiaus žmogui padedama įeiti, visada pasiūloma išmatuoti kraujospūdį, atsigerti vandens. Malonus bendravimas. Ačiū Kristinai už jos nuoširdų bendravimą ir kvietimą sugrįžti. Mes tikrai sugrįšime į šią vaistinę tik dėl susitikimo su šia konsultante.
2020-10-08
Atvykau, į vaistinę Pramonės pr. 6.Kaunas. Kasoje pasitiko darbuotoja tamsiais plaukais, paprašius rekomenduoti vaistus, lengvinančius atsikosėjimą, taip pat, ką nors iš vaistų, jog nuimtų spazmus nuo kvėpavimo takų. Buvo pasiūlytos pastilės. Paklausus gal yra daugiau pasirinkimo apart pastilių? Atsakymas griežtas NE. Daugiau variantų lengvinančių atsikosėjimą nėra :D Profesionalu ir solidu. Reklama informatyviau nei vaistininkė :D Nes asortimente daugiau vaistų pavadinimų nežino. Nei Acc nei kitų vaistų. Nerekomenduoju.
UAB „Camelia Vaistinė“
2020-09-30 18:10:43 IP 2e8omm23
Neringa 2020-09-30 15:02:28
Užsisakiau prekes internetu su pristatymu į namus, prekes gavau tik po dviejų savaičių ir po trijų bandymų išsiaiškinti kur yra prekės. Pirmą kartą rašiau el. paštu - niekas neatrašė, vėliau skambinau savaitė po užsakymo, sakė, kad užsakymas buvo užstrigęs sistemoje ir per dvi dienas pristatys, tačiau užsakymo būsena liko nepakitusi ir prekių negavau. Skambinau antrą kartą po dar keturių dienų - prisiskambinti neįmanoma. Parašiau el. laišką su raginimu grąžinti pinigus ir gavau vėl tą patį atsakymą, kad užsakymas užstrigęs sistemoje ir prekes gausiu artimiausiu metu. Prekes gavau, bet tai užtruko dvi savaites.
Labas Vakaras, Neringa,

Apgailestaujame už nepatogumus, kad galėtumėme išspręsti susidariusią situaciją aprašykite ją mūsų el.pašte evaistine@camelia.lt.

Tikimės, kad tai nepasikartos.

Jūsų-
UAB „Camelia Vaistinė“
UAB "Camelia vaistine"
2020-09-15 20:53:08 IP 2g44dmjd
Labas Vakaras, mieli "Camelia" klientai informuojama kad visada į komentarus atrašysime nuo 18:00. Jūsų UAB Camelia Vaistine".
2020-09-14 18:19:27 IP 2g44dmjd
saulius 2020-09-14 14:08:13
puiki vaistine siulo apsipirkti su nuolaida PENCININKAMS, BEDARBEMS ir PONAMS-o dirbantiems nuo 6-8 val.ryto visa diena, net per pietus neimanoma patekti i JUSU LAIMINGAS NUOLAIDU VALANDAS {nuo 13 iki 15 val.}. Tai kam taip reikia ZEMINTI DARBO ZMONES? Rasykite atvirai kad tai nuolaidu valandos yra suteikamos - PENCININKAMS ir PONAMS... Pasistenksiu ta klausima pakelti ir dar veumoi.
Laba diena, Sauliau, atsiprašome už nepatogumus, be to mes sakome kad 30% nuolaida taikoma tik senjorams nuo 13 iki 15 valandos, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-09-11 22:12:33 IP 2e8omm6k
Viktoras 2020-09-11 13:55:57
Jei jau tokie Jūs "ubagai", tai užsisakinėsiu vaistus kitų vaistinių internetinėse svetainėse... Geros Jums kloties taupant savo milijonus mūsų centų sąskaita.

Su pagarba
Senjoras
Labas Vakaras, Viktorai, dar kartą rašome, kad dėl techninių nesklandumų savo vaistinės telefono numerio padaryti negalime, pagarbiai, jūsų "Camelia".
UAB "Camelia vaistinė" 2020-09-10 19:20:28
Labas Vakaras, Viktorai, savo vaistinės telefono numerio nemokamo padaryti negalime, jei iškiltų klausimų, būtinai parašykite mums į mūsų el.paštą, evaistine@camelia.lt, linkime jums gražios dienos ;). Jūsų UAB "Camelia Vaistinė"

Su pagarba
Senjoras
2020-09-10 20:54:31 IP 2e8omm6k
Jolanta 2020-09-10 20:14:00
Laba diena, kodel Plungeje vaistine prie maksimos dirba tik iki puses 6..Po darbo neimanoma speti atsiimti internetu uzsakytas prekes.Beja, be manes dar pora zmoniu bande ieiti
Laba diena atsiprašome už nepatogumus, tikimės, kad tai nepasikartos, be to, beveik visi mūsų darbuotojai yra užimti. Gražios jums dienos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-09-10 19:20:28 IP 2e8omm6k
Viktoras 2020-09-08 13:34:07
Taip ir nesulaukiau atsakymo į pasiūlymą "Camelijos" internetinės vaistinės vaistų užsakymo telefono liniją padaryti nemokama, kadangi kartais telefoninio pokalbio kaina viršina pačių vaistų kainą.
2020-08-29 19:01:51 IP 2e8omm6k
Ausra 2020-08-27 17:57:30
Nerekomenduoju prekintis camellios vaistinėje: šiandien bandžiau nusipirkti vaistų su receptu, vaistininkė nepardavė nes 2 rūšių vaistai buvo išrašyti ant vieno recepto. Vieni buvo receptiniai kiti ne. Paklausus priežasties, pasakė kad jiems rašo aktus ir nuobaudas ir tai yra neteisingai išrašytas receptas, grubiu tonu liepė grįžti pas gydytoją arba bandyti kitą vaistinę. Nuėjus į kitą vaistinę niekas nė pusė klausimo nekėlė. Camellia vaistinė galėtų pagerinti klientų aptarnavimą, nes po šio įvykio aš tikrai ten nebegrįšiu. Veiksmas vyko Mažeikių Iki prekybos centre. Aptarnavo grubi, tamsiaplaukė, vyresnio amžiaus vaistininkė.
Labas Vakaras, Aušra, atsiprašome už šią nemalonią situaciją, būtinai vėl nueikite pas daktarą ir paprašykite kad jums išrašytų dvejus vaistus ant dviejų receptų, tada jums ir parduosime šiuos dviejų rūšių vaistus, mes stengiamės kad klientams būtų mūsų vaistinėse malonu lankytis ir nusipirkti vaistų už mažą kainą, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos ir tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse, geros jums ir įspūdžių kupinos dienos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-26 18:47:41 IP 2e8omm6k
Aušra 2020-01-30 13:22:07
Pirkau leidžiamus vaistus, vitamino B kompleksą Šiaulių Gegužių 45, vaistininkė p.Genovaitė nesugebėjo perskaityti recepto ir pardavė visiškai kitus vaistus, t.y.nuo širdies, kraujagyslėms plėsti ir t.t.. Tą pastebėjo tik seselė, pas kurią nuėjau jų susileisti. Grįžus aišku vaistus pakeitė, bet kartu su atsiprašymu dar sugebėjo pasišaipyti:"Tai kas čia tokio, būtumėte daugiau energijos turėjusi". Gerai, kad seselė netyčia recepto pasiteiravo, būtų suleidusi kokius pardavė ir tiek žinių, gal kitąsyk pirkdami kalcį nusipirksite kalio ir pan. Nežinia kiek jau kažką pirko, išgėrė ir nepastebėjo. Visi darome klaidų, bet tokiose įstaigose reikia ypač didelio atidumo.
Labas Vakaras, Aušra, atsiprašome už šį nemalonų įvykį, perspėsime savo darbuotoją kad elgtųsi atidžiau ir nesišaipytų iš klientų, mes stengiamės kad mūsų vaistinė būtų geriausia vieta pirkti vaistus ir t.t., tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-23 23:07:35 IP 2e8omm6k
Arminas 2020-02-28 18:48:41
Šiandien Vilniuje Jeruzalės rajono Iki parduotuvėje užėjau į camelia vaistinę įsigyti dezinfektoriaus, nes esu pirmos grupės neįgalus ir man reikia vaistus leistis kasdieną, paklausus vaistinės darbuotojos apie dezinfektorių išgirdau pašaipų juoką ir pamačiau grimasą, lyg būtų kažkokį nešvankų anekdotą išgirdus, nėra, pasakė ji su ironiška šypsenėlė, paklausiau gal kur kituose filialuose galima įsigyti ir vėl tas, , nežinau, , nesuprantu kaip gali toks žmogus viešai prekiauti vaistais jei nieko nežino?
Labas vakaras, Arminai, atsiprašome už mūsų darbuotojos pašaipas, perspėsime ją kad ji taip nesielgtų, butinai ateikite į mūsų vaistinę, mes jums patarsime, ir jeigu turėsime dezinfekcinių skysčių, būtinai jums parduosime. Jūsų "Camelia Vaistinė".
2020-08-20 18:47:18 IP 2e8omm6k
Ramūnas 2020-08-20 11:51:44
Nusivyliau Camelia vaistine, kai uzsisakiau dantu pasta internetu! Laukiiau prekes gal savaite laiko, jokiu ziniu negaunu, nuejau i camelia vaistine, tai pasake, kad internetines sistema yra uzluzusi.Kai vel nuejau i ta pacia vaistine pirkti kitko, vaistininke atnes dantu pasta, pasake jusu uzsakymas, sakau aciu, as jau nusipirkau dantu pasto is kitos vaistines! Bet kas pasirode man keisciausiai tai, kad net negavau jokios zinutes is Camelios prekybines internetines parduotuves, kur visada paprastai kai zmogus gauna preke, savo uzsakyma, jam yra isiiunciama zinute, kad jusu uzsakymas jau vaistineje, bet si karta jokios zinutes! Daugiau is cia niekados nieko nebeuzsisakinesiu!
Labas Vakaras, Ramūnai, aprašykite susidariusią situaciją mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt. kad galėtumėme išspręsti šią situaciją, beje, atsiprašome jūsų už šią nelaimingą situaciją, tikimės, kad tokie panašūs įvykiai nepasikartos. Jūsų "Camelia".
2020-08-19 22:58:50 IP 2e8omm6k
Adomas 2020-08-19 17:30:43
Sveiki, neįmanoma susisiekti nei telefonu nei el. paštu.
Užsakiau vaistus į namus, praėjo 4dienos, nei vaistų, nei informacijos kas daros. Čia gi vaistai, o ne pica į namus!
Atsiskaitymo internetu nėra, tik gryni (o tai ką daro kurie izoliacijoj?)
Labas vakaras, susisiekite su mumis, mūsų vaistinės numeriu, (ir šiek tiek palaukite), ir jums padėsime, tikimės, kad panašių nesklandumų išvengsine. Jūsų "Camelia".
Sveiki, neįmanoma susisiekti nei telefonu nei el. paštu.
Atsiskaitymo internetu nėra, tik gryni (o tai ką daro kurie izoliacijoj?)
2020-08-18 22:15:31 IP 2e8omm6k
Akvilė 2019-11-17 10:49:46
Camelia vaistinėje Kaune, partizanų g. 136, kai uždraudė vaistus su ranitidinu, juos išmečiau ir nuėjus į vaistinę paprašiau vaistų be šios uždraustos medžiagos. Gavau vaistus mediran. Paaiškėjo kad jie taip pat uždraustų sąraše, nes juose yra ranitidino. Esu pasibaisėjusi vaistininkės neprofesionalumu ir visišku apsileidimu, per kurį ji gali klientams sukelti sveikatos problemų
Labas Vakaras, Akvile, atsiprašome už šią labai nemalonią situaciją, ateikite rytoj į mūsų vaistinę, ir mūsų darbuotoja būtinai duos jums reikiamų vaistų be rantidino, beje, perspėsime savo darbuotoją, kad elgtųsi atidžiau ir atsakingiau, su klientais ir vaistais, tikimės, kad ir vėl lankysitės mūsų vaisyinėse, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-18 22:01:30 IP 2e8omm6k
Anastasija 2020-03-20 15:10:40
Labai noriu padekoti vaistininkei, su kuria ka tik snekejome del vaistu nuo parazitu.
Dirba adresu VILNIUS, JAKSTO GATVE 3. Labai maloni, viska paaiskino, patare, draugiskai ir profesionaliai. Kaip ir sakiau konsultantei - ji vienintele, kuri taip gerai suteike konsultacija. Sveikatos Jums. Manau mylite savo darba, todel ir dirbate gerai.:)
Labas vakaras, Anastasija, norime padėkoti jums už gražius žodžius, perduosime mūsų darbuotojai jūsų padėką, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
UAB "Camelia vaistinė" 2020-08-17 23:15:41
Labas Vakaras, Viktorai, atsiprašome jūsų iš visos širdies, už šį nemalonų įvykį, smulkiai aprašykite šį įvykį, mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt., kad galėtumėme, detaliau patikrinti įvykį, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
Štai ir akivaizdus patvirtinimas, kad niekas iš atsakingų asmenų neskaito mūsų rašomų atsiliepimų ar skundų. Na kokiam, labai atsiprašau už tiesmukiškumą, "debilui" dar reikia detaliau patikrinti įvykį. Paprasčiausiai internetinės vaistinės vaistų užsakymų telefoną padarykite nemokamą (kaip kitur) ir viskas. Ką čia tirti? Nejaugi taip sunku suprasti, kad kai kurių tel operatorių teikiamų pokalbių minutės yra apmokestintos iki 0, 19€/ min, ar net daugiau. Laikas būtų išmokti daugybos lentelę, kad galėtumėte paskaičiuoti, kiek kainuoja pokalbis, norint užsisakyti reikiamus receptinius vaistus.
Viktoras
2020-08-17 23:15:41 IP 2e8omm6k
Viktoras 2020-07-20 12:00:22
Laba diena, kreipiuosi del sios vaistines teikiamu internetiniu paslaugu, t.y. del receptiniu vaistu uzsisakymo internetineje camelijos vaistineje. Tam, kad uzsisakyti reikiamus receptinius vaistus, butina paskambinti tel. 8 700 55170. Viskas gal butu ir gerai, jei sis telefono numeris butu nemokamas, (kaip pvz. Gintarines vaistines nemokamas tel. 8 800 10008). Dabar paskambinus i ju nurodoma numeri, kol isklausai automatinio atsakovo, kol sujungia su atsakingu vadybininku, kol issiaiskini vaistu kainas ir atlieki uzsakyma, kartais praeina ir virs 20 min. Gerai, jei jus skambinate is darbinio telefono arba jei jusu telefono pasirinkto plano minuciu skaicius yra neribotas. Priesingu atveju telefoninio pokalbio kaina tikrai virsins paciu vaistu ir jiems suteiktos nuolaidos sumos kaina. Tikrai nesuprantama paslauga. Negana, kad palyginus su pereitais metais vaistu kainos ir taip zenkliai padidejo, tai ir cia Camelia dar jiesko sau naudos.

Viktoras
2020-08-17 23:08:26 IP 2e8omm6k
Assssss 2020-08-17 19:16:24
Nepraneša žinute jog užsakymas yra pristatyta i vaistine.Tai kodel prašo tel numerio?
Labas vakaras, atsiprašome už šią nemalonią situaciją, smulkiai aprašykite šį įvykį mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt., kad galėtumėme patikrinti situaciją ir jums pagelbėti, tikimės, kad tokie panašūs įvykiai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-17 08:45:20 IP 2g44c7pi
Jonas 2019-08-17 14:20:33
Labai blogai, puslapyje raso kad dirba vaistine visa para ir kad siuo metu atidaryta, o pasirodo, vaistines jau nebera. Sutvarkykite savo duomenis internete
Labas rytas, Jonai, atsiprašome už šį nemalonų įvykį, būtinai sutvarkysime savo informaciją apie mūsų vaistinę, tikimės, kad tokie panašūs įvykiai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-17 08:39:27 IP 2g44c7pi
Rita Klacionok 2020-04-03 15:46:20
Klaipedoje taikos prospekte 5 pasinaudoje tuom, kad atejo senas zmogus dave vaistus zenkliai brangesnius negu buvo israsyta gydytojo ir maisto papildus nuo skausmo (liga padagra)kai atejau paprasyti paaiskinimo, senas zmogus galejo cekio ir nepasiimti, jos nieko nezino cekio neturi nors praejo 15 minuciu nuo pirkimo, kokia turi teise provizorius keisti vaistus ar jis gydytojas ar mate kortele kokiu dar yra ligu, kodel keicia receptinius vaistus i panasaus veiksmo vienas ne toks komponentas vaistu sudetyje gali nuzudyti.Zmones jei jums brangi sveikata nepitkit camelijos vaistinese, bent jau receptiniu vaistu
Labas rytas, atsiprašome už šią nemalonią situaciją, smulkiai aprašykite šią informaciją mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt. kad galėtumėme išspręsti šią situaciją ir jums pagelbėti. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
UAB " Camelia Vaistinė"
2020-08-17 08:29:19 IP 2g44c7pi
Lyda 2020-05-02 19:18:49
Labai dėkingi esam Alytaus Naujoji 48 Camelios darbuotojai Kristinai. Apie ją ir jos šiltą bendravimą pasikalbėjome su kaimynais nes visi gyvename netoli vaistinės. Labai visi ją norime pagirti už nuoširdų bendravimą, už tai, kad visada pataria ir nuramina. Malonu užeiti ir sutikti tokį gerą žmogų. Ačiū Jums Kristina. Gerų Jums darbų ir Dievo palaimos.
Labas rytas, Lyda, dėkojame už gražius žodžius, perduosime jūsų pagyrimą mūsų darbuotojai Kristinai, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-16 00:21:21 IP 2e8onnas
P6elmyra 2013-06-07 09:39:33
Pirkau spaudimo aparata Camelijoi, pardave be pakrovejo, komplekte iroditos internete yra pakrovejas.Pirkau05-30.Virsuliskiu g40.dabar lepe man pirkti atskirai uz 42litu.Ar taip grazu?Aciu!
Labas vakaras, atsiprašome, už šį nemalonų įvykį, aprašykite situaciją mūsų el.pašte el.paštą susirasite kituose komentaruose, pirmame puslapy, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-15 14:39:28 IP 2g447r7o
2020-03-17 21:19:29
Dez.skysčių ir kaukių, kad nėr-lyg ir suprantama.Bet, kad nebėra termometrų, tai jau apsileidimas
Laba diena, atsiprašome, už musu higienos reikalavimų nesilaikymo, mes suklydome, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-14 10:19:40 IP 2g44cv95
Ausra 2020-08-13 14:06:19
Eisiskiu miestelio vaistine. Kasos 2, vaistininkes 2, o dirba tik viena kasa. Zmoniu eiles nesvarbu ar ateini ryte ar po pietu. Nusipirkt pleistra reikia laukt vos ne valanda..
Labas rytas, Aušra, atsiprašome, už nepatogumus, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-13 08:29:09 IP 2g44cv95
Pirkėja 2020-04-08 19:47:14
Šiand užsuku į vaistinę nusipirkti "kaukę", o vaistininkė man atsako:"šiandien dienos limitas kaukių parduotas. Ateikite rytoj". Ar tai normalu???
Labas rytas, atsiprašome, už šį nemalonų įvykį, be to, jei kaukių nėra, tai nėra. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-13 08:24:24 IP 2g44cv95
Liucija 2020-02-19 14:01:34
Internetineje vaistinej pirkau norimas prekes, taciau del nezinomu priezasciu pristatymas uztruko dvigubai ilgiau ju deklaruojamo maksimalaus termino. Teko skambineti 3 dienas is eiles ir ieskot paciai savo siuntos. Niekas nieko nezino/nemoka/negali. Pasirode kad jie nemoka susitvarkyt su situacijom.
Labas rytas, Liucija, aprašykite mums savo situaciją mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt. be to, atsiprašome, už šį nemalonų įvykį, tikimės, kad ateityje tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-12 22:14:54 IP 2g44cv95
Pirkėja iš Daugėlių 2020-06-29 13:29:31
Parašysiu be išvedžiojimų. Esu labai nepatenkinta vaistininke iš Camelios Daugėliuose. Ateini į vaistinę, o vaistininkė nei “laba diena”, nei “ ko norėsite?”, nei “viso gero”. Pasijunti, kaip paslaugos kokios prašytum. Pirmus kartus nekreipiau dėmesio, gal žmogus blogai jaučiasi, bet taip kaskart! Ar taip turi būti? Kur mandagumas, paslaugumas? Tiek žmonių bedarbių Lietuvoje, o čia mat ne į vaistinę, o pas “ponią” į namus atėjai.
Laba diena, atsiprašome, už mūsų darbuotojos nemalonų aptarnavimą, perduosime jai jūsų nusiskundimą ir ją perspėsime. Tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-12 22:08:06 IP 2g44cv95
Baisu 2020-07-11 00:07:21
Sveiki, liepos 10d lankiausi sodu g. Vilniuje esancioje vaistineje. Uzsuku i ja, nes pakeliui. Gyvenu rajone, tai vaziuoju is stoties namo, todel patogu buvo uzsukti. Taciau siandien tai buvo mano paskutinis apsilankymas sioje vaistineje. Likau pasibaigejusi jusu konsultanto elgesiu su senjorais nekalbanciai lietuviskai. Tokios arogancijos, akiplesiskumo, nepagalvos seniai jau nemaciau, o ypac senioru atzvilgiu. Vaikinas demostratyviai atsisake kalbeti rusiskai nors zmogus lietuviskai nemokejo. Pradejo zmogu izedineti kaip jis gyvenatis Lietuvoj nemoka lietuviu kalbos, taciau su mielu noru pasiule kalbeti angliskai. Zmogus atejes su ligu puokste i vaistine patarimo, gavo tik dar daugiau streso ir dar buvo pazemintas, izeistas! Kodel tai vyksta? Kodel konsultantas sau leidzia taip elgtis? Akivaizdu, kad tokia bendravimo maniera jam yra iprasta ir visiskai priimtina. Man zmoguj stovinciam ir laukianciam eilei tai pasirode baisu! Tiesiog geda! Laimei mane aptarnavo tikrai labai malonini ir nuosirdi moteris! Aciu jai uz puikia konsultacija! Bet vaikino elgesys sokiravo. Matesi kad ir jo kolegei yra nejauku lygiai taip pat kaip ir man matyti toki konsultanto elgesi. Kodel zmogus atejes i jusu vaistine turi patirti stresa? Kodel turi but engiamas? Zeminamas? Jis jautesi protingiausias, is elgesio matosi, kad tai daro tycia! Nacionalistas! As gyvenu rajone kur daug rusu ir lenku. Visi mes zmones! Taciau jusu konsultantas akivaizdziai mano kitaip, kad tik lietuviai zmones! Liudna, graudu ir nuosirdziai gaila, kad toks zmogus aptarnauja zmones kai jiems tikrai rekia pagalbos ir patarimo, kai jie yra pazeidziamiausi.
Labas vakaras, atsiprašome, už šią nemalonią situaciją, perspėsime savo darbuotoją kad su visais klientais reikia elgtis tinkamai. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė"
2020-08-12 21:58:59 IP 2g44cv95
Dina 2020-07-28 19:39:47
Mano mama yra priklausoma nuo vaistų captopril. Daktarė jai jų nerašo, nes ji vartoja kitus spaudimą mažinančius vaistus. Jau buvo keli atvejai, kai mama vos nenumirė perdozavusi šių vaistų kartu su kitais spaudimą mažinančiais vaistais. Petrašiūnų daktarė taip pat gūščioja pečiais. Pradėjau aiškintis iš kur ji jų gauna. Jos rankinėje radau čekius, tad turiu įrodymus. Dabar klausiu jūsų, kaip ji gavo ir tebegauna vaistus Camelia vaistinėje, esančioje Petrašiūnų Kalantos g. 131 - 2, jeigu jie yra receptiniai, o recepto ji neturi? Kodėl jie jai parduodami? Ji pati teigė, jog perka tik ten, nes jai jų reikia.
Labas vakaras, aprašykite šią situaciją mūsų el.pašte evaistine@camelia.lt., mes pasistengsime išspręsti šią situaciją ir jums pagelbėti. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-12 21:52:58 IP 2g44cv95
Virginija 2020-07-16 11:25:46
Laba diena, na šiandieną buvo paskutinis lašas, vis sakydavau sau neik į tą vaistinę, nors vaistinė prie pat namų, labai patogu.Norėjau nusipirkti tyrimams indelių.Konsultantė buvo nemaloni, ji jau nepirmą kart elgiasi grubiai, neatsisveikina net, padavus kortelę atsako, kam ji man gi nėra nuolaidų, aš turėčiau žinoti, kad nėra nuolaidų?O šiandieną neturėjo grąžos padaviau 10, 00 eur., reikėjo mokėti 0, 84 eur, cnt.Tai prašė atsiskaityti kortele, bet aš jos neturėjau, nes su šlepetėmis tiesiai iš namo, atidarė stalčių pakeltu tonu kalbėjo ką jai daryti, o čia mano problema?pati dirbu su kasą, su klientais ir visada grąža pasirupinu pati.žinoma susinervinau, pakilo spaudimas, nuėjau pasikeisti, bet nekeitė spaudos kioske, tai nusipirkau tv savaitę, nors man jos net nereikėjo.Grįžau, atstovėjau dar eilėje ir ponia vis suirzus įmušė prekę, numetė grąžą ir nuėjo, nei ačiū, apie geros dienos palinkėjimą jau patyliu Čia paskutinis lašas buvo, o tokių atvejų nemalonių buvo net ne vienas.eičiau žinomą į kitą vaistinę, bet kai reikia skubiai nėra iš ko rinktis Taikos pr. 109 Klaipėda Aptarnavo Dovilė S
Labas vakaras, Virginija, atsiprašome, už mūsų darbuotojos labai nemalonų aptarnavimą, perduosime mūsų darbuotojai Dovilei jūsų nusiskundimą ir perspėsime, kad su klientais elgtųsi pagarbiau ir atsakingiau. Tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-12 20:19:51 IP 2g44cv95
Margarita 2020-08-10 13:18:15
laba diena,
Vilniuje (Architektų g. 19) Gražina B. 2020-08-09 dieną užsipuolė, tiesioginę to žodžio prasme, antros grupės neįgalumą turinti vyrą. O užsipuolė dėl to, kad, pasak jos, parodytas numeris (prekės užsakytos internetu) yra ne toks, koks turėtų būti. Rėkavo, kad asmuo, atėjęs atsiimti prekių, yra girtas ir pats sugalvojo numerį, įžeidinėjo, kad asmuo nebaigęs mokslų (iš kur tokios žinios pas ponią Gražiną iki šiol nežinau ir nesuprantu kokią reikšmę tai turi norint nusipirkti vaistų). Iškvietė apsaugos darbuotoją, kuris tiesiog vėliau išėjo, nes pats nesuprato kas vyksta. Galų gale atidavė tik dalį užsakytų prekių ir liepė daugiau nesilankyti Camelia vaistinėje, o eiti į šalia esančią Euro vaistinę. Norėčiau sužinoti ar ponią Gražina norėtų padiskutuoti kokias pasekmes sukėlė (jos iškelta scena)žmogui sergančiam širdies ligomis ir hipertenzija. Asmeniškai pati esu susidūrusi su šia ponia, aptarnavimas buvo klaikus, buvau 7 mėn. nėščia, buvau apšaukta, kad ką aš sau leidžiu, kad noriu vaistų virškinimui. Niekada nesilankau šioje vaistinėje, jeigu matau, kad dirba ši darbuotoja. Pasirenku eiti į kitą, tačiau mano tėtis, sergantis žmogus, renkasi eit į tą, kuri jam yra patogiau. Labai nemaloni situacija. Tikiuosi ši darbuotoja bus bent įspėta. Lauksiu Jūsų atsakymo.
Labas Vakaras, Margarita, atsiprašome, už šią labai nemalonią situaciją, perspėsime mūsų darbuotoją kad ji elgtųsi atidžiau ir atsakingiau, parašykite mums į mūsų el.paštą http://www.camelia.lt kad galėtumėme detaliau patikrinti informaciją, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia vaistinė".
2020-08-12 20:04:17 IP 2g44cv95
jolanta 2020-08-11 21:20:22
laba vakara, norečiau padekoti Šeškines g, 28.Vilniuje dirbančiai vaistininkei Jelenai, A....visad mandagi, rami, išklausanti.Pasitinkanti su šypsena ir gera nuotaika.Daugiau tokių darbuotojų.....Ačiū jai už gera darba.....
Labas vakaras, Jolanta, dėkojame už gerus žodžius, perduosime jusų pagyrimą mūsų darbuotojai Jelenai, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
Oksana 2020-07-21 15:17:54
Šiandiena teko lankytis Camelia vaistinėje Eišiškėse. Su mažu keliu mėnesiu kudikėliu, norėjau nusipirkti jūros vandens į nosyte ir "pataisu sporos" pudrą. Pralaukiau eilėje 40 min. Vaistininkės matė, kad stoviu su vėžimėliu ir laukiu eilėje, beto vaikutis čiaudėjo ir kosėjo. Tačiau dėmesio į mus nekreipė. Trūkus kantrybei paklausiau ar yra kasa, kurioje su mažu kudikėliu galėtu aptarnauti be eilės, juk mūsų prekės buvo tik kelios, tačiau viena vaistininkė atsakė, kad nėra, čia jums nemiestas! Apsisukau ir išėjau. Svarbiausia, kad vaistus receptinius jos parduoda be receptu, teigdamos, jog bus laiko išsirašykite receptą, savo miestelio pažystamiems žmonėms, o mamos su mažu vaiku aptarnauti be eilės jos negali. Tokios nekompetetingos, nemalonios ir nepatenkintos darbuotojos neturėtu dirbti tokio darbo.. Tokiame miestelyje tikrai yra žmoniu kurie galėtu su šypsena aptarnauti pirkėjus ir mamas su mažais vaikais. Labai gaila, kad tokiam mažam miestelyje, Camelia vaistinėje yra netvarka ir niekas nieko nedaro.
Visų pirma, proto reikia įkrėsti mamai, kuri eina į vaistinę su sergančiu kūdikiu. Senos bobutės ir tos jau moka užsisakyti vaistus internetu. Tokie įgūdžiai labai praverstų ir tamstai. Atskiros kasos motinoms su vaikais yra tik prekybos centruose. Jūs lankėtės vaistinėje, beje.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą
Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą 01-21 09:05
Lietuvos sporto universitetas (LSU) turi sumokėti 10.000 Eur baudą už įstatymo pažeidimą pernai rengtame bendrabučio modernizavimo konkurse.
"Mestillos" pelnas mažėjo daugiau nei tris kartus
"Mestillos" pelnas mažėjo daugiau nei tris kartus 01-21 08:22
Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusi Dariaus Zubo kontroliuojama biodegalų gamintoja "Mestilla" praėjusiais finansiniais metais uždirbo 5,072 mln. Eur grynojo pelno – 3,7 karto...
Skaitmeninių paslaugų poveikis finansų įstaigoms 2020-aisiais
Skaitmeninių paslaugų poveikis finansų įstaigoms 2020-aisiais 01-21 07:46
Skaitmeninės paslaugos dar ir prieš pandemiją buvo neatsiejama, o dažnu atveju ir pagrindinė daugelio verslų dalis. Pandemijos metu suvaržius fizinį prekių ir paslaugų teikimą, virtuali erdvė tapo...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%