Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vaistinės VAISTŲ PASAULIS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vaistinės "VAISTŲ PASAULIS"

Atsiliepimai apie Vaistinės "VAISTŲ PASAULIS", UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Vaistinės "VAISTŲ PASAULIS", UAB

Nuostabi vaistininke Nijole A. dirbanti Vilniuje Rygos g. 41
Didelis DEKUI uz aptarnavima
Rafaelis Icikzonas
2021-07-20 17:31:55 IP 28melsft
Labai dėkingas šaunioms vaistinės (priešais Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės)Konstitucijos pr
Aš užėjau paklausti kaip galima gauti ES covid pažymėjimą ir jos pasiūlė man padėti Man reikėjo tik ateiti su generatoriumi - jos viską padarė ir įteikė dokumentą Man jis reikalingas kelionei ir dabar aš ramūs
AČIU
Camelia, Seda, baisiau už baisiausia. Nieko nebegalim gauti...neturim arba eiki į kitą tinklą.
Grąžinkite Loreta ir Justina ❤️ tom medalį reik kabinti.
Nuosirdus dekui nuo mano mamos ir mano seimos Camelia vaistininkems Sanciu poliklinikoje. Vaistininkes nuosirdzios, pagarbiai bendrauja, visada isklauso. Mama sako, jog cia ateina kaip pas dukras. As cia visada randu tai, ko man reikia visom prasmem. Mieloms musu seimos vaistininkems - kuo geriausios sekmes!
Senjoras Kazimieras
2021-05-28 08:41:51 IP 28lgc47c
Agnė 2021-05-27 22:49:55
Renkuosi daug metų su visa šeima tik Camelia vaistinę, bet po paskutinių vizitų esančioje vaistinėje adresu Juozapavičiaus pr. 72, Kaune, vis sau kartoju, kad daugiau nekelsiu ten kojos. Vaistinės darbuotojos visiškai nesiskaito su klientais, neįmanoma pasikonsultuoti, paprašai, kad primintų kaip gerti vaistus amžiais pradeda šaukti, kad viskas surašyta dėžutėje, turi pastoviai aiškintis, kodėl perki tuos vaistus, nors viskas būna paskirta gydytojų. Dar nepraleidžia progos pakomenduoti kaip ir kokia poliklinikos gydytoja, ką mėgsta išrašyti, kas anot vaistininkės visiškai yra netinkama. Paskutinis vizitas buvo toks, kad paprašius pataisų sporų vaistininkė pradėjo įžuliai klausti, kas čia per sporos, toje vaistinėje tokių dalykų niekada nebūna, jos jau seniai sustabdytos prekyboje, o pasakius, kad kitoje Camelia vaistinėje radau, liepė eit ten kur ir pirkau. Suprantu, kad sunkus laikas visam pasauliui, bet gal reiktų atsikvėpti ir dažniau prisiminti, kad dirbate su žmonėmis, kurie serga ir kuriems reikalinga pagalba. Empatija, mandagumas ir etiketas labai papuoštų Juozapavičiaus pr. 72 vaistinės bendrą įvaizdį.
Aš taip pat ne vienerius metus lankausi Camelia vaistinėje Juozapavičiaus pr. 72, tačiau turiu visiškai priešingą nuomonę, nei jūsų išsakyta. Čia dirbančios darbuotojos visada dėmesingos, pataria, kartais net stebina jų kantrybė ir tolerancija. Galima pasitarti, paaiškina kaip ką vartoti. Dėkui, nes čia visada norisi užeiti!
Baisesnio aptarnavimo nesu macius!
Sveiki.
Noriu pasidžiaugti labai geru aptarnavimu CAMELIA e-vaistinėje.
Kovo 9 dieną užsisakiau prekes su pristatymu į namus. Po to keturis kartus skambinau, tačiau užsakymas iš vietos nepajudėjo.
Galiausiai kantrybė truko. Kovo 22 dieną paskambinau ir paprašiau gražinti pinigus. Sutiko iš karto.
Įdomu per kiek laiko gražins, ir ar iš viso gražins?
Pasirodo aš toks ne pirmas, ir tikriausiai ne paskutinis. Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš užsakydamas prekes.
Būkite kantrūs ir nenusivylę darydami užsakymą "Camelia" e vaistinėje. Po 5 dienų teko skambinti, ieškoti „dingusio“ užsakymo, paskui kažką pasiteisindami „sutrynė“ ir gražino lėšas. Kažkiek mažiau pikta, kad išlemeno atsiprašymą.
Sveiki. Esam laibai nusivylę jūsų vaistinė kuri randasi Švekšnos miestelije jos aptarnavimu jei žmogus ateina vaistu ir jam reikia lauke stovėti apie valanda kad galėtų nusipirkti vaistu ar tai normalu i vaistinė įsileidžia po viena žmogu kuris išbūna 10 - 15 min. ar nebūtų geriau kad dirbtų abi kasos ir klijantams būtų patogiau nereiktų tiek ilgai laukti tose eilėse.
Noriu pagirti Druskininkų Ateities g esančios "Camelia" vaistinės darbuotojas. Visuomet maloniai pasitinka, atsako į visus klausimus, pataria. Tikrai abi darbuotojos vertos pagyrimo. Pas jas tikrai norisi grįžti! Ačiū.
Laba diena, šiandien apsilankiau Camelia vaistinėje, esančioje Alytuje, Ligoninės g. Norėjau pasiteirauti kosmetinio, valomojo pienelio, kurį radau Camelia internetiniame puslapyje. Vaistininkei pakvietus šio skyrelio konsultantę, paklausiau ar turi tokią prekę. Buvau nemaloniai nustebinta, kadangi "susireikšminusi" konsultantė pareiškė, kad čia jums ne internetas ir tokios prekės neturim. Tuo tarpu nuvykus į tą pačią vaistinę Naujojoje g. buvau maloniai pakonsultuota. Taigi, su žmonėmis dirbant, palinkėčiau įgyti daugiau pagarbos.
Laba diena, norėčiau labai padėkoti vaistininkei, dirbusiai 2020 12 07, apie 17.30 val. Vilniaus g. 50, Kaune. Rašau, nes šis šiltas ir visad malonus žmogus
mane sužavi nebe pirmą kartą. Dėmesys, malonus žodis, noras padėti -tai priežastys, kodėl į šią vaistinę norisi sugrįžti vėl ir vėl. Labai dėkoju už malonų aptarnavimą bei tinkamai parekomenduotus vaistus!
Jonas Besmarauskas
2020-11-24 19:05:20 IP 1fm5si3v
šį vakarą buvau labai negražiai aptarnauta vaistininkės Virgilijos B. Ši arogantiška vaistininkė dirba Savanorių pr. 1 Filialo r 65 Vilniuje Helios centre esančioje vaistinėje. Tai jau ne pirmas kartas, kai aptarnavimas yra grubus ir nemandagus būtent šios vaistininkės, tačiau po šio vakaro sakau - daugiau į šią vaistinę aš nebeisiu ir kitiems patariu neiti.
Jonas
Labai keista, kad nėra Camelioj galimybės išsitrinti savo paskyrą, jei jau esi čia, tai ant amžinųjų tavo duomenys liks ;) Kitose e vaistinėse ši galimybė yra..
Mergaitė iš Baltijos g. Rimi Camelios - tikrai nuostabi
šiandien buvau labai nemaloniai aptarnauta vaistininkės Marytės. Vaistininkė dirba Gabijos g 34, Vilniuje esančioje vaistinėje. Tai jau ne pirmas kartas, kai aptarnavimas yra grubus ir nemandagus būtent šios vaistininkės, jeigu tik būtų galima įvardinti taip čia dirbančią darbuotoją... Pasisveikinus su vaistininke išgirdau tik rustų žodį KLAUSAU... Paaiškinau, jog 2 metų vaikučiui yra stomatitas, kokių vaistukų ir kaip vartoti pasakė gydytoją, tačiau norėjau dar pasitikslinti kaip ir kiek vartoti, tai atsakymai į mano klausimus buvo NEŽINAU.. Jaučiuosi taip lyg, esu kalta jog atėjau į vaistinę įsigyti vaistų... Nuolaidų kortelė nors buvo paduota vaistininkei, bet jos nepanaudojo, matyt nesuveikė, nes du sykius bandė skenuoti, tada padėjo man atgal. Bent galėjo kažką užsiminti, jog nesuveikė, bet matyt arogancija nugalėjo.Nesu mėgėja rašyti nusiskundimus, ir išvis rašau pirmą sykį... Bet labai tikiuosi, kad ši jūsų darbuotoja pasikeis ir išmoks malonaus bendravimo su klientais.
Gražios Jums dienos.
sveiki, buvo israsyti vaistai Perindap 4mg/1.25.vaistinej paaiskino kad ju nera, paprasiau juos uzsakyti, pasake, kad sandely ju nera.Ar tai tiesa?ar nenoras uzsakineti?aciu.
Tėvelių ir savo vardu norime padėkoti Alytaus Naujoji 48 Camelios konsultantei Kristinai. Tai darbuotoja kuri myli savo darbą, tas pasijaučia kada ji pasitinka vos įėjus į vaistinę. Senyvo amžiaus žmogui padedama įeiti, visada pasiūloma išmatuoti kraujospūdį, atsigerti vandens. Malonus bendravimas. Ačiū Kristinai už jos nuoširdų bendravimą ir kvietimą sugrįžti. Mes tikrai sugrįšime į šią vaistinę tik dėl susitikimo su šia konsultante.
2020-10-08
Atvykau, į vaistinę Pramonės pr. 6.Kaunas. Kasoje pasitiko darbuotoja tamsiais plaukais, paprašius rekomenduoti vaistus, lengvinančius atsikosėjimą, taip pat, ką nors iš vaistų, jog nuimtų spazmus nuo kvėpavimo takų. Buvo pasiūlytos pastilės. Paklausus gal yra daugiau pasirinkimo apart pastilių? Atsakymas griežtas NE. Daugiau variantų lengvinančių atsikosėjimą nėra :D Profesionalu ir solidu. Reklama informatyviau nei vaistininkė :D Nes asortimente daugiau vaistų pavadinimų nežino. Nei Acc nei kitų vaistų. Nerekomenduoju.
UAB „Camelia Vaistinė“
2020-09-30 18:10:43 IP 2e8omm23
Neringa 2020-09-30 15:02:28
Užsisakiau prekes internetu su pristatymu į namus, prekes gavau tik po dviejų savaičių ir po trijų bandymų išsiaiškinti kur yra prekės. Pirmą kartą rašiau el. paštu - niekas neatrašė, vėliau skambinau savaitė po užsakymo, sakė, kad užsakymas buvo užstrigęs sistemoje ir per dvi dienas pristatys, tačiau užsakymo būsena liko nepakitusi ir prekių negavau. Skambinau antrą kartą po dar keturių dienų - prisiskambinti neįmanoma. Parašiau el. laišką su raginimu grąžinti pinigus ir gavau vėl tą patį atsakymą, kad užsakymas užstrigęs sistemoje ir prekes gausiu artimiausiu metu. Prekes gavau, bet tai užtruko dvi savaites.
Labas Vakaras, Neringa,

Apgailestaujame už nepatogumus, kad galėtumėme išspręsti susidariusią situaciją aprašykite ją mūsų el.pašte evaistine@camelia.lt.

Tikimės, kad tai nepasikartos.

Jūsų-
UAB „Camelia Vaistinė“
UAB "Camelia vaistine"
2020-09-15 20:53:08 IP 2g44dmjd
Labas Vakaras, mieli "Camelia" klientai informuojama kad visada į komentarus atrašysime nuo 18:00. Jūsų UAB Camelia Vaistine".
2020-09-14 18:19:27 IP 2g44dmjd
saulius 2020-09-14 14:08:13
puiki vaistine siulo apsipirkti su nuolaida PENCININKAMS, BEDARBEMS ir PONAMS-o dirbantiems nuo 6-8 val.ryto visa diena, net per pietus neimanoma patekti i JUSU LAIMINGAS NUOLAIDU VALANDAS {nuo 13 iki 15 val.}. Tai kam taip reikia ZEMINTI DARBO ZMONES? Rasykite atvirai kad tai nuolaidu valandos yra suteikamos - PENCININKAMS ir PONAMS... Pasistenksiu ta klausima pakelti ir dar veumoi.
Laba diena, Sauliau, atsiprašome už nepatogumus, be to mes sakome kad 30% nuolaida taikoma tik senjorams nuo 13 iki 15 valandos, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-09-11 22:12:33 IP 2e8omm6k
Viktoras 2020-09-11 13:55:57
Jei jau tokie Jūs "ubagai", tai užsisakinėsiu vaistus kitų vaistinių internetinėse svetainėse... Geros Jums kloties taupant savo milijonus mūsų centų sąskaita.

Su pagarba
Senjoras
Labas Vakaras, Viktorai, dar kartą rašome, kad dėl techninių nesklandumų savo vaistinės telefono numerio padaryti negalime, pagarbiai, jūsų "Camelia".
UAB "Camelia vaistinė" 2020-09-10 19:20:28
Labas Vakaras, Viktorai, savo vaistinės telefono numerio nemokamo padaryti negalime, jei iškiltų klausimų, būtinai parašykite mums į mūsų el.paštą, evaistine@camelia.lt, linkime jums gražios dienos ;). Jūsų UAB "Camelia Vaistinė"

Su pagarba
Senjoras
2020-09-10 20:54:31 IP 2e8omm6k
Jolanta 2020-09-10 20:14:00
Laba diena, kodel Plungeje vaistine prie maksimos dirba tik iki puses 6..Po darbo neimanoma speti atsiimti internetu uzsakytas prekes.Beja, be manes dar pora zmoniu bande ieiti
Laba diena atsiprašome už nepatogumus, tikimės, kad tai nepasikartos, be to, beveik visi mūsų darbuotojai yra užimti. Gražios jums dienos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-09-10 19:20:28 IP 2e8omm6k
Viktoras 2020-09-08 13:34:07
Taip ir nesulaukiau atsakymo į pasiūlymą "Camelijos" internetinės vaistinės vaistų užsakymo telefono liniją padaryti nemokama, kadangi kartais telefoninio pokalbio kaina viršina pačių vaistų kainą.
2020-08-29 19:01:51 IP 2e8omm6k
Ausra 2020-08-27 17:57:30
Nerekomenduoju prekintis camellios vaistinėje: šiandien bandžiau nusipirkti vaistų su receptu, vaistininkė nepardavė nes 2 rūšių vaistai buvo išrašyti ant vieno recepto. Vieni buvo receptiniai kiti ne. Paklausus priežasties, pasakė kad jiems rašo aktus ir nuobaudas ir tai yra neteisingai išrašytas receptas, grubiu tonu liepė grįžti pas gydytoją arba bandyti kitą vaistinę. Nuėjus į kitą vaistinę niekas nė pusė klausimo nekėlė. Camellia vaistinė galėtų pagerinti klientų aptarnavimą, nes po šio įvykio aš tikrai ten nebegrįšiu. Veiksmas vyko Mažeikių Iki prekybos centre. Aptarnavo grubi, tamsiaplaukė, vyresnio amžiaus vaistininkė.
Labas Vakaras, Aušra, atsiprašome už šią nemalonią situaciją, būtinai vėl nueikite pas daktarą ir paprašykite kad jums išrašytų dvejus vaistus ant dviejų receptų, tada jums ir parduosime šiuos dviejų rūšių vaistus, mes stengiamės kad klientams būtų mūsų vaistinėse malonu lankytis ir nusipirkti vaistų už mažą kainą, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos ir tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse, geros jums ir įspūdžių kupinos dienos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-26 18:47:41 IP 2e8omm6k
Aušra 2020-01-30 13:22:07
Pirkau leidžiamus vaistus, vitamino B kompleksą Šiaulių Gegužių 45, vaistininkė p.Genovaitė nesugebėjo perskaityti recepto ir pardavė visiškai kitus vaistus, t.y.nuo širdies, kraujagyslėms plėsti ir t.t.. Tą pastebėjo tik seselė, pas kurią nuėjau jų susileisti. Grįžus aišku vaistus pakeitė, bet kartu su atsiprašymu dar sugebėjo pasišaipyti:"Tai kas čia tokio, būtumėte daugiau energijos turėjusi". Gerai, kad seselė netyčia recepto pasiteiravo, būtų suleidusi kokius pardavė ir tiek žinių, gal kitąsyk pirkdami kalcį nusipirksite kalio ir pan. Nežinia kiek jau kažką pirko, išgėrė ir nepastebėjo. Visi darome klaidų, bet tokiose įstaigose reikia ypač didelio atidumo.
Labas Vakaras, Aušra, atsiprašome už šį nemalonų įvykį, perspėsime savo darbuotoją kad elgtųsi atidžiau ir nesišaipytų iš klientų, mes stengiamės kad mūsų vaistinė būtų geriausia vieta pirkti vaistus ir t.t., tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-23 23:07:35 IP 2e8omm6k
Arminas 2020-02-28 18:48:41
Šiandien Vilniuje Jeruzalės rajono Iki parduotuvėje užėjau į camelia vaistinę įsigyti dezinfektoriaus, nes esu pirmos grupės neįgalus ir man reikia vaistus leistis kasdieną, paklausus vaistinės darbuotojos apie dezinfektorių išgirdau pašaipų juoką ir pamačiau grimasą, lyg būtų kažkokį nešvankų anekdotą išgirdus, nėra, pasakė ji su ironiška šypsenėlė, paklausiau gal kur kituose filialuose galima įsigyti ir vėl tas, , nežinau, , nesuprantu kaip gali toks žmogus viešai prekiauti vaistais jei nieko nežino?
Labas vakaras, Arminai, atsiprašome už mūsų darbuotojos pašaipas, perspėsime ją kad ji taip nesielgtų, butinai ateikite į mūsų vaistinę, mes jums patarsime, ir jeigu turėsime dezinfekcinių skysčių, būtinai jums parduosime. Jūsų "Camelia Vaistinė".
2020-08-20 18:47:18 IP 2e8omm6k
Ramūnas 2020-08-20 11:51:44
Nusivyliau Camelia vaistine, kai uzsisakiau dantu pasta internetu! Laukiiau prekes gal savaite laiko, jokiu ziniu negaunu, nuejau i camelia vaistine, tai pasake, kad internetines sistema yra uzluzusi.Kai vel nuejau i ta pacia vaistine pirkti kitko, vaistininke atnes dantu pasta, pasake jusu uzsakymas, sakau aciu, as jau nusipirkau dantu pasto is kitos vaistines! Bet kas pasirode man keisciausiai tai, kad net negavau jokios zinutes is Camelios prekybines internetines parduotuves, kur visada paprastai kai zmogus gauna preke, savo uzsakyma, jam yra isiiunciama zinute, kad jusu uzsakymas jau vaistineje, bet si karta jokios zinutes! Daugiau is cia niekados nieko nebeuzsisakinesiu!
Labas Vakaras, Ramūnai, aprašykite susidariusią situaciją mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt. kad galėtumėme išspręsti šią situaciją, beje, atsiprašome jūsų už šią nelaimingą situaciją, tikimės, kad tokie panašūs įvykiai nepasikartos. Jūsų "Camelia".
2020-08-19 22:58:50 IP 2e8omm6k
Adomas 2020-08-19 17:30:43
Sveiki, neįmanoma susisiekti nei telefonu nei el. paštu.
Užsakiau vaistus į namus, praėjo 4dienos, nei vaistų, nei informacijos kas daros. Čia gi vaistai, o ne pica į namus!
Atsiskaitymo internetu nėra, tik gryni (o tai ką daro kurie izoliacijoj?)
Labas vakaras, susisiekite su mumis, mūsų vaistinės numeriu, (ir šiek tiek palaukite), ir jums padėsime, tikimės, kad panašių nesklandumų išvengsine. Jūsų "Camelia".
Sveiki, neįmanoma susisiekti nei telefonu nei el. paštu.
Atsiskaitymo internetu nėra, tik gryni (o tai ką daro kurie izoliacijoj?)
2020-08-18 22:15:31 IP 2e8omm6k
Akvilė 2019-11-17 10:49:46
Camelia vaistinėje Kaune, partizanų g. 136, kai uždraudė vaistus su ranitidinu, juos išmečiau ir nuėjus į vaistinę paprašiau vaistų be šios uždraustos medžiagos. Gavau vaistus mediran. Paaiškėjo kad jie taip pat uždraustų sąraše, nes juose yra ranitidino. Esu pasibaisėjusi vaistininkės neprofesionalumu ir visišku apsileidimu, per kurį ji gali klientams sukelti sveikatos problemų
Labas Vakaras, Akvile, atsiprašome už šią labai nemalonią situaciją, ateikite rytoj į mūsų vaistinę, ir mūsų darbuotoja būtinai duos jums reikiamų vaistų be rantidino, beje, perspėsime savo darbuotoją, kad elgtųsi atidžiau ir atsakingiau, su klientais ir vaistais, tikimės, kad ir vėl lankysitės mūsų vaisyinėse, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-18 22:01:30 IP 2e8omm6k
Anastasija 2020-03-20 15:10:40
Labai noriu padekoti vaistininkei, su kuria ka tik snekejome del vaistu nuo parazitu.
Dirba adresu VILNIUS, JAKSTO GATVE 3. Labai maloni, viska paaiskino, patare, draugiskai ir profesionaliai. Kaip ir sakiau konsultantei - ji vienintele, kuri taip gerai suteike konsultacija. Sveikatos Jums. Manau mylite savo darba, todel ir dirbate gerai.:)
Labas vakaras, Anastasija, norime padėkoti jums už gražius žodžius, perduosime mūsų darbuotojai jūsų padėką, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
UAB "Camelia vaistinė" 2020-08-17 23:15:41
Labas Vakaras, Viktorai, atsiprašome jūsų iš visos širdies, už šį nemalonų įvykį, smulkiai aprašykite šį įvykį, mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt., kad galėtumėme, detaliau patikrinti įvykį, tikimės, kad tokie panašūs atvejai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
Štai ir akivaizdus patvirtinimas, kad niekas iš atsakingų asmenų neskaito mūsų rašomų atsiliepimų ar skundų. Na kokiam, labai atsiprašau už tiesmukiškumą, "debilui" dar reikia detaliau patikrinti įvykį. Paprasčiausiai internetinės vaistinės vaistų užsakymų telefoną padarykite nemokamą (kaip kitur) ir viskas. Ką čia tirti? Nejaugi taip sunku suprasti, kad kai kurių tel operatorių teikiamų pokalbių minutės yra apmokestintos iki 0, 19€/ min, ar net daugiau. Laikas būtų išmokti daugybos lentelę, kad galėtumėte paskaičiuoti, kiek kainuoja pokalbis, norint užsisakyti reikiamus receptinius vaistus.
Viktoras
2020-08-17 23:15:41 IP 2e8omm6k
Viktoras 2020-07-20 12:00:22
Laba diena, kreipiuosi del sios vaistines teikiamu internetiniu paslaugu, t.y. del receptiniu vaistu uzsisakymo internetineje camelijos vaistineje. Tam, kad uzsisakyti reikiamus receptinius vaistus, butina paskambinti tel. 8 700 55170. Viskas gal butu ir gerai, jei sis telefono numeris butu nemokamas, (kaip pvz. Gintarines vaistines nemokamas tel. 8 800 10008). Dabar paskambinus i ju nurodoma numeri, kol isklausai automatinio atsakovo, kol sujungia su atsakingu vadybininku, kol issiaiskini vaistu kainas ir atlieki uzsakyma, kartais praeina ir virs 20 min. Gerai, jei jus skambinate is darbinio telefono arba jei jusu telefono pasirinkto plano minuciu skaicius yra neribotas. Priesingu atveju telefoninio pokalbio kaina tikrai virsins paciu vaistu ir jiems suteiktos nuolaidos sumos kaina. Tikrai nesuprantama paslauga. Negana, kad palyginus su pereitais metais vaistu kainos ir taip zenkliai padidejo, tai ir cia Camelia dar jiesko sau naudos.

Viktoras
2020-08-17 23:08:26 IP 2e8omm6k
Assssss 2020-08-17 19:16:24
Nepraneša žinute jog užsakymas yra pristatyta i vaistine.Tai kodel prašo tel numerio?
Labas vakaras, atsiprašome už šią nemalonią situaciją, smulkiai aprašykite šį įvykį mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt., kad galėtumėme patikrinti situaciją ir jums pagelbėti, tikimės, kad tokie panašūs įvykiai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-17 08:45:20 IP 2g44c7pi
Jonas 2019-08-17 14:20:33
Labai blogai, puslapyje raso kad dirba vaistine visa para ir kad siuo metu atidaryta, o pasirodo, vaistines jau nebera. Sutvarkykite savo duomenis internete
Labas rytas, Jonai, atsiprašome už šį nemalonų įvykį, būtinai sutvarkysime savo informaciją apie mūsų vaistinę, tikimės, kad tokie panašūs įvykiai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-17 08:39:27 IP 2g44c7pi
Rita Klacionok 2020-04-03 15:46:20
Klaipedoje taikos prospekte 5 pasinaudoje tuom, kad atejo senas zmogus dave vaistus zenkliai brangesnius negu buvo israsyta gydytojo ir maisto papildus nuo skausmo (liga padagra)kai atejau paprasyti paaiskinimo, senas zmogus galejo cekio ir nepasiimti, jos nieko nezino cekio neturi nors praejo 15 minuciu nuo pirkimo, kokia turi teise provizorius keisti vaistus ar jis gydytojas ar mate kortele kokiu dar yra ligu, kodel keicia receptinius vaistus i panasaus veiksmo vienas ne toks komponentas vaistu sudetyje gali nuzudyti.Zmones jei jums brangi sveikata nepitkit camelijos vaistinese, bent jau receptiniu vaistu
Labas rytas, atsiprašome už šią nemalonią situaciją, smulkiai aprašykite šią informaciją mūsų el.pašte, evaistine@camelia.lt. kad galėtumėme išspręsti šią situaciją ir jums pagelbėti. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
UAB " Camelia Vaistinė"
2020-08-17 08:29:19 IP 2g44c7pi
Lyda 2020-05-02 19:18:49
Labai dėkingi esam Alytaus Naujoji 48 Camelios darbuotojai Kristinai. Apie ją ir jos šiltą bendravimą pasikalbėjome su kaimynais nes visi gyvename netoli vaistinės. Labai visi ją norime pagirti už nuoširdų bendravimą, už tai, kad visada pataria ir nuramina. Malonu užeiti ir sutikti tokį gerą žmogų. Ačiū Jums Kristina. Gerų Jums darbų ir Dievo palaimos.
Labas rytas, Lyda, dėkojame už gražius žodžius, perduosime jūsų pagyrimą mūsų darbuotojai Kristinai, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-16 00:21:21 IP 2e8onnas
P6elmyra 2013-06-07 09:39:33
Pirkau spaudimo aparata Camelijoi, pardave be pakrovejo, komplekte iroditos internete yra pakrovejas.Pirkau05-30.Virsuliskiu g40.dabar lepe man pirkti atskirai uz 42litu.Ar taip grazu?Aciu!
Labas vakaras, atsiprašome, už šį nemalonų įvykį, aprašykite situaciją mūsų el.pašte el.paštą susirasite kituose komentaruose, pirmame puslapy, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".
2020-08-15 14:39:28 IP 2g447r7o
2020-03-17 21:19:29
Dez.skysčių ir kaukių, kad nėr-lyg ir suprantama.Bet, kad nebėra termometrų, tai jau apsileidimas
Laba diena, atsiprašome, už musu higienos reikalavimų nesilaikymo, mes suklydome, tikimės, kad tai nepasikartos. Jūsų UAB "Camelia Vaistinė".

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SonosScape – diagnostinės ultragarso tyrimų, endoskopinės bei echo endoskopinės sistemos. DRGEM – nešiojamos...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%