Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis

Atsiliepimai apie Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis, UAB

Nuoaidos: nors skelbia 30 procentų, realiai duoda 15 (PC, , Mada"). O kainos vitaminų 13, 40 (RIMI 9, 60). Tai aritmetika. Žmonės stovi eilėse...
Stebina Camelia darbuotojos Lazdynuose, Architektų 152 (?); tokia juodaplaukė ištisai atėjusiems pirkti 1 vaisto, pvz., cholesterolį mažinančio, dar bruka Q10, žuvų taukus ir.t.t.kaip, neva, būtinus priedus prie vaistų. Eilės ten didelės, nes vaistininkės senukams sukiša visus priedus, kurie jokios naudos neduoda.
Camelia vaistineje esancioje Vilniuje, Antakalnio g. 59 aptarnavimas puikiausias is visu imanomu isivaizduoti, tikrai: visi yra labai malonus, patariantys, bet... atrodo siek tiek per ilgai uztrunkai- vaistininkai (ne visi) nuolat uzsiplepa su atejusiais vaistu, apsipirkimas tampa labiau panasus i konsultacija gydytojo kabinete. Eiles ten ir taip labai daznai dideles, bet su tomis konsultacijomis... pas gydytoja maziau uztrunka sedeti kabinete, nei nupirkti vaistus sitoje vaistineje. Taip pat daznai uzsisakau prekes internetu ir kaip atsiemimo punkta nurodau butent sia vaistine, nes ji yra man arciausiai namu. Taciau ir atejus atsiimti prekiu uzsakytu internetu-atsiemimas uztrunka apie 20 min. Ar nebutu tokiu atveju patogiau sudaryti atskira eile tiems, kas atejo atsiimti uzsakytu prekiu ir jiems nereikia papildomos konsultacijos? Per mano pastebejimus as ne viena tokia, kuri laukia beveik pusvalandi atsiimti vaistu...
Camelia vaistines vaistininkai, kada BAIGSIT raganėt? Per daug sau leidziat... Nuo kada tapot gydytojais, ir nuo kada galit sau leisti keisti ligoniui vaistus, kuriuos israsė gydytojas ir duoti kitus? Ar jums tai leidzia kompetencija?
Elektroninėje erdvėje pirkome prekę, jos nenaudojome, tik atidarėme pakuotę ir nusprendėme, kad. mums ji netinka. Kitą dieną vaistinėje jos nepriėmė, nurodė skambinti į internetinę parduotuvę, užtrukome dvi dienas kol prisiskambinome, nes linija buvo vis užimta. Prisiskambinus pasakė, jog nuo dėžutės lipdukas buvo nuluptas (kaip nenulupus pažiūrėti kas viduje) ir todėl jie jos nepriims, nes tokios jų mažmeninės prekybos taisyklės. Visur viską įmanoma grąžinti nenaudojus per 14 d., tik ne Camelia vaistinėse.
ZYDRUNAS 2019-02-20 16:32:46
Skelbia kad nuo 13h iki 15h viskas su 30% nuolaida-bet kazko tik 20% duoda? Vienu zodziu-apsimelavusi vaistine-plius kainos kazkokios neaiskios
Tai išmokit skaityti, rašo nuolaidos IKI 30 proc. Šitiek metų taip padaryta, kad papildams 30 proc., vaistams 20 proc., bet žmonėms dar iki šiol liežuvis neapsiverčia paklausti turbūt, kokios tos nuolaidos.
Laura 2019-02-12 12:29:24
Kreiptąsi į Camelia vaistininkes Kaune Vytauto pr. 39 dėl voko patinimo, ne akies, o voko!
Paprašiau kokios mostelės VOKO patinimui mažinti, patikrino vieną tepaliuką kam jis skirtas, sako: Čia rašo jog uždegimui ir patinimui mažinti, tačiau jis receptinis, bet jums turėtų padėti. Na tai ir pardavė :) Bet esmė buvo ne tame, reikalas tas, jog tepaliukas buvo toli gražu ne tam skirtas, o skirtas infekcijoms malšinti po akių operacijų! Naudojimas: įtrinti į akies krepšelį tepaliuko. Kaip gali vaistininkė parduoti tokį tepaliuką kai žinojo jog man reikia mostelės akies vokui, kadangi jis buvo patinęs. Nuėjusi į vaistinę pareikalavau grąžinti pinigus, tos vaistininkės kuri man juos pardavė kolegė pradėjo kelti balsą, paklausiusi kodėl ant manęs rėkia atėjo mane aptarnavusi ir tiesiog net nebandžius paaiškinti, kad GALBŪT jis tinkamas ir išoriniam naudojimui tiesiog grąžino pinigus. Nes puikiai žinojo, kad pardavė man nesamonę. BAISU, kad vaistinėse dirba vaistininkės kurios net nesupranta nieko apie vaisus ir neįsigilina į klientų nusiskundimus.
Ar jūs čia rimtai? Mokėtės 5 metus universitete, kad teigiate, kad negalima AKIŲ TEPALO tepti ant voko? :D o ar žinote, kad ant vokų ir apskritai prie akių negalima jokių kitų tepalų tepti, tik AKIMS SKIRTUS PREPARATUS. Toks jausmas, kad kas antras pasiskaitęs internete įgauna gydytojo ir vaistininko išsilavinimą. Gal kitą kart eikit tiesiai pas gydytoją, tada galėsit išsidirbinėti iš gydytojų.
Jau šiandien trūko kantrybė. Nuėjus po 13 h 02.23 į camelią vaistinę, esančią Laukininkų g. 19, Klaipėda, atstovėjus eilę (papuoliau į nuolaidų laiką), ten dirbantį vyresnio amžiaus vaistininkė manes aptarnauti nesugebėjo. Norėjau įsigyti vaistų ir už juos atsiskaityti ERGO draudimo kortele. Dėja, man pradėjo aiškinti, jog turint popierinį receptą tai neįmanona. Bandžiau išaiškinti, jog kitose vaistinėse jokių problemų ir kad ji neteisi. Dėja... Teko eiti į kitą vaistinę, kur aptarnavo be problemų. Tai arba edukuokite tinkamai savo darbuotojus arba kokius mokymus praveskite apie aptarnavimą su ERGO draudimu. Matau iš komentarų, ne aš viena čia taip papuoliau. Pas kai kuriuos Jūsų tinklo darbuotojus didelė žinių spraga, kas liečia elementariausią tinkamą aptarnavimą. Arba, jeigu taip priešinates aptarnauti su ERGO kortelėmis, informuokite išanksto apie tai klientus, jog Jūsų tinklo vaistinės su ERGO neaptarnauja.
Elektroninėje vaistinėje neveikia kainų rikiavimo filtrai bei pasirenkamas prekių kiekis puslapyje.... Laikas šalinti trukdžius.
Violeta Jankūnienė
2019-02-20 14:59:48 IP 86.100.25.228
Turiu problemų dėl internetinio camelijos vaistinės prisijungimo. Norodytais telf. nr. niekas neatsako. Prašau man padėti išspręsti šią problemą! Išanksto ačiū. Lauksiu atsakymo.
Sveiki.

Noriu pasidalinti vienos iš jūsų vaistinių aptarnavimu. Nežinau ar rašau tuo adresu, bet tikiuosi bus į tai atsižvelgta ir tai nepasikartos.

Šiandien 2019-02-13 17:29 (Vingio g 16 Klaipėda) užėjau su sergančiu 3 metų vaiku nusipirkti receptinių vaistų. Kitoje sienos pusėje klinika MEDICA, iš kurios mes išejome. Atstovėjau eilėje ir paprašiau vaistų, bei paprašiau nuskaičiuoti sumą nuo mano ERGO draudimo pinigų. (vaistai man kompensuojami 100%) Pardavėja to padaryti nesugebėjo.. Po kelių bandymų ji sako - "nieko nebus"- (keista nes visose vaistinėse tai padaro be vargo). Pasiūliau tada išrašyti man saskaitą faktūrą ir viskas. Ji vistiek negalėjo to padaryti, nes tai užtruks, už manęs stovi du suaugę žmonės eilėje ir aš su 3 metų vaiku priversiu juos laukti - pasakė pardavėja. Kai paklausiau pardavėjos - "ar manęs jūs nepriversit laukti?". Ji atsakė jog kai aptarnaus kitus, galės man išrašyti saskaitą faktūrą. Aš nesiginčijau pasitraukiau į šoną ir laukiau. Mano sergantis vaikas verkė klykė, kol ji aptarnavo kitus klientus.
Ar čia normalus aptarnavimas??? Manau, per patalpose stovinčias kameras galite pamatyti vaizdo įrašą ir viską išanalizuoti.
Faktura israse LINA R. fil nr 331

Prašau inforuoti ar laiską gavote.
Ačiū
Sveiki, Siandien vel buvau camelija vaistineje.Ir likau labai nepatenkinta.Visu pirma visa savaite negaliu nusipirkt ivaistu Atoris 30 mg.O antra labai nemandagi vaistininke.Per apsirikima ant prekystalio padejau banko kortele, o ne tapatybes.Tai vaistininke grubiai pasake, kocia kaisiojat ta banko kortele.Zinoma as atsiprasiau, kad apsisioplinau, bet palikau laba i nustebusi, ar gali zmogus dirbantis vaistininke taip elgtis su klientu
Noriu papasakoti apie nemalonia patirtį Klaipėdoje žardėja esančioje vaistinėje, pardavėja buvo šviesiais plaukais. Siaučia gripas, atstoviu eilę tam kad nusipirkti vaistų nuo užgulusios nosies ir tai ne sau o mamai. Žmogus serga guli lovoje. Pardavėja paklausia ar žinau kam juos naudoti pasakiau taip nes reikia mamai, paklausia metu maloniai atsakau kad yra 17, užkelių mėnesių bus 18 ji man sako vaistų neparduosiu. Aš suprantu, kad kai kurie vaistai ir gali būti neparduodami, bet siaučiant gripui, kai paaiškinama situacija ir neparduoda, nuėjau į kitą vaistinę ir pardavė. Šioje vaistinėje lankėmes daug kartu ir internetu uzsisakinėjome, bet abejoju ar kada dar joje apsilankysim.
15 dienu laukiu užsakymo
Labai norim padėkoti vaistininkei Aistei R., kuri dirba Camelia Rygos g. 15, Vilnius. Nuostabus žmogus, puiki specialistė, sugebanti patarti, mokanti išklausyti ir pasiųliti geriausią medikamentą.
Apie darbuotojų raštingumą
2019-01-14 15:14:08 IP 78.58.63.194
Dabar jau retokai perku Camelia vaistinėje, nes iš "pigiausios" peršoko į "nepigiausių" vaistinių grupę. Beieškant vieno preparato, po ilgokos pertraukos užsukau į e-camelia. O vargeli! Ko tik nesiūlo: ŽIEDAS PIRŠTUI SU PAGALVĖLĘ IŠ MINIRALINIAIS ALIEJAIS PRATURTINTO GELIO, KLAUNU NOSYTE ir t.t. Įdomu, kokia kalba parašyta? Nei lietuvių, nei lenkų, nei rusų. Kažkoks mišinys. Camelia vadovybei - gėda- pelėda, kad nesugeba pasamdyti raštingų darbuotojų ir kad nesirūpina nei informacijos tikrinimu, nei (svarbiausia!) įmonės reputacija.
Labai šauni vaistininkė dirba camelia prie vcup, ne tokia kuri skuba kuo greičiau aptarnauti klientą ir greičiau sumažinti eilę, patarė, pasake kaip ką vartoti ir dar sveikatos palinkėjo, ant kvito matau vardas Odilija. Labai smagu, kad tokių dar yra, eisiu nuolat čia.
Atsinaujinkite pagaliau savo darbo laika visur kur jis yra nurodytas! Per pora savaiciu jau 3 kartus nuvaziavom i nedirbancias vaistines, nors interneto svetainese (tiek pacios vaistines svetaineje, tiek kitose kur nurodyti rekvizitai ir darbo laikai) nurodyta, kad jos turi dirbt. Virs visko jau buvo siandien, kai nuvykau i vaistine esancia aleksote (darbo laika paziurejau internete), atejus prie jos aiskiai matesi, kad ji nedirba, nes buvo visiskai tamsu, BET ant vaistines lango buvo uzrasyta ta pati info kaip ir internete, kad turi dirbti iki 14 val! Kadangi pastatas nera vien sios vaistines, iejus i "koridoriu" ant vaistines duru jau buvo kitas darbo laikas, kuriame nurodyta, kad sestadieni vaistine visgi nedirba. Neklaidinkit zmoniu!
Noriu pasidziaugti musu naujaja vaistininke Kupiskyje. Vardo nezinau, tamsiaplauke jauna simpatiska panele. Nega to, kad simpatiska, visada labai maloni, mandagi, sazininga, isklauso visus nusiskundimus, maloniai pataria, atsizvelgia i kliento pageidavimus. Tiesiog gera malonu i tokia vaistine uzeiti, malonu pasikonsultuoti ir nebijoti buti apsauktam kaip daygumoj kitur. Tikrai rekomenduoju.
Esu labai pasipiktinusi mūsų camelios vaistinės darbininkų g.16 (Naujininkuose) darbuotojų aptarnavimu. Niekada nesisypso, be nuotaikos, bet ne tame esmė. Kokia jos teisę turi taip šlykščiai bendrauti su klientais? Padariau e-uzsakyma 2018 11 19 ryte (hedelix ir vibrocil) ir vakare apie 17val. Paskambinau pasiteirauti maždaug kada būtų paruoštas užsakymas? Ir gavau tokį atsakymą:neturiu laiko, daug žmonių ir numetė ragelį...!!! Ir kalbėjo telefonu su spalvotais plaukais panelė (dažna klientė ir atskirti lengva buvo). Antradienį skambinau tai gavau atsakymą:žinutę gavote? Sakau dar ne. Tai laukite kol gausite, sakau o gal galetumete patikrinti nes skubiai reikia vaistų (vaikas serga), kad poto po 2 kartus nepirkti ir pasakiau, kad vakar uzsisakiau t.y 11.19d. ir gavau atsakymą, kad šiandien gausite t.y 11.20d. ok laukiu, bet jokios žinutės negavau. Šiandien 11.21d. gaunu 15.50val.zinute, kad galiu atsiimti užsakymą. Gerai, randu kas pasedes 15min.su 6men.kudikiu, pati su 38.7temperatura islekiu iš namų ir 17.46val.jau buvau vaistinėje kur jau beveik nieko nebeliko, nes vaistinė "užsidaro". Spalvotais plaukais ir kita vyresnė, bet visada žymiai malonėsne moteris (trumpais, rudais plaukais, rudaake), pasake, kad vaistinė nedirba jau. Sakau aš atėjau užsakymo atsiimti. Mes nieko neturime nes jau nebedirbame. Jums reikia iš naujo daryti užsakymą. Aš sakau jūs juokaujate? Aš gavau žinutę ir noriu atsiimti!ką man dabar daryti? Gaunu atsakymą, kad nežinau, sakau o kur galiu kreiptis? Taipogi nieko nežinau. Sakau o kodėl niekas nepranešė, kad užsidarote? Mes pačios per pietus tiktais sužinojome? Sakau man žinutę atėjo 15.50val.tai kaip suprasti? Mes nezinojome, jums reikia nauja daryti užsakymą. O kur mano užsakymas? Mes atgal ji išsiuntėme? Tai atsiprašau, kas man turi atsakyti už jūsų įmonės atstovaujančių darbuotojų elgesį? Kodėl aš negavau jokios informacijos? Pildome gi anketas su kontaktais ir ką negalėjo paskambinti ir pasakyti ateikite prašau, nes vaistinė uždaroma ir kitu atveju teks jums iš naujo daryti užsakymą ir atsiimti kitoje vaistinėje??? Reikalauju, kad dėl TOKIU Darbuotojų kaltės man mano prekes būtų pristatytos namo, nes tikrais nelakstysiu dabar, o vaistai man būtinai reikalingi. Laukiu atsakymo, nes kitu atveju kreipsiuos į kitas institucijas
Labai gera apsipirkti vaistinėje, kurioje tave pasitinka su šypsena. Būtent Camelijos vaistinėje taip yra, V. Krėvės pr, Saulėtekyje. Retai lankydavausi čia, bet kai atsirado mažylis, lankomės dažnokai ir visada kai dirba ši darbuotoja INGRIDA J. malonu apsipirkti. Ačiū jai už malonų aptarnavimą ir visada šypseną jos veide!
Sukčių s*****i, visada pirkdavau elevit papildus ir kainavo apie 13 eurų. Bet dabar kažkodėl pabrango iki 17.36, nors kitose vaistinėse kaina liko ta pati. Kur kainų kontrolė, ką nori, tą daro.
Puiki vaistinė atsižvelgia ne tik į senjorus.
Siaubas!!!
Buvom uzeje siandien Camelia vaistineje Kaune, Sanciu poliklinikoje. Sūnui (4 m) antibiitiku pasiimti. Uzejo ir senuciuke, vargsele labai isvargusi nuo gyvenimo, galveleje gal ir ne viskas gerai. Bet visgi senas ir pazeidziamas žmogus. Vaistininkes paklause, ar jau atveze? Kaip supratau, nebe pirmas kartas uzeina. Vaistininke taip slyksciai ir izuliai, pakeltu tonu pradejo senute bombarduoti : " ka atveze? Nieko neatveze! Jus susipainiojus laike! Nebeeikit daugiau cia! Ir t. t.
Tada atejo musu eile. Mano sunus smalsus, todel laukiant eileje eme dezutes ir buteliukus nuo lentynu, rode man ir graziai dejo i vieta. Bet " pedantei" vaistininkei tai nepatiko- tuo paciu slyksciu, zeminanciu ir pakeltu tonu " Tu cia man neimk visko is eiles, mea cia turim tvarka!'. Vaikas, kaip ir visi, smalsus, vaistineje savitarna- visko daug. Kaip gerai isaukletas zmogutis jis graziai dejo viska i vietas. Kame problema?
As pirma jos komentara is mandagumo vyresniam zmogui, tik palydejau sypsena ir laukiau toliau. Vaikas issigando, pasislepe uz nugaros. Netrukus vel pradejo dometis daiktais ant lentynu. Dabar jau mano eile. Vietoj to, kad mane aptarnautu, vaistininke vel tuo paciu slyksciu ir pakeltu tonu pradejo saukti ant mano sunaus, kodel jis ima kosmetika- " kodel tu imi?! Cia meginiai- DAMOMS, o ne tau!!! Zinok jei toliau taip darysi, turesiu iskviesti apsauga!!!" ir nubego prie kosmetikos skyriaus, palikusi mane prie kasos.
Man to jau buvo per daug. Pasakiau, kad tokiu tonu su mano vaiku neturi teises kalbeti, pasiuliau grizti i savo darbo vieta ir issikviesti apsauga. Isejome. Kitoje vaistineje vaistus pirkome ramiai, be dramu.
Tai kyla daugybe klausimu- ar testeriu (atidaryti, be dangteliu skaistalai ir seseliai dulka) negalima liesti? Ar liesti galima tik " damoms"? Ar savitarnoje padetu daiktu negalima imti ir paziurejus padeti i vieta? Ar to negalima daryti tik vaikams? Net jei labai atsargiai ir graziai padeda i vieta? Ir galu gale, ar vaistininke turi teise saukti and pirkeju- senutes ir mano sunaus? Manau atsakymai aiskus.
CAMELIA- DAUGIAU NIEKADA!!!
Fokusai "mažų kainų" vaistinėje. Ryte internete vaistas kainavo 1, 83€, o per pietus - jau 2, 29€. Na žinoma, kada gi jiems kelti kainas, jei ne darbo laiku. Naktį, kad niekas nematytų gi nekels.
Šios vaistinių grupės turi nelikti.
Laba diena, penktadienį t.y. rugpjūčio 10 d. Camelijos vaistinėje Veisiejuose Lazdijų savivaldybė, buvo pateiktas receptas vaistams. Vaistininkas paėmė receptą ir pasakė, kad reikia užsakyti vaistus ir jie bus atvežti pirmadienį po pietų. Vaistai buvo paskirti mano vyrui, tai jis šiandien po 15 val. nuvažiavo į vaistinę, bet jo nuostabai vaistininkas, kad ir jaunas žmogus ir netokia jau didelė apyvarta buvo visiškai pamiršęs apie pasiliktą receptą.Vėliau susigaudęs ir iš stalčiaus išsiėmė receptą ir pasakė, kad atseit šiandien to vaisto neatvežė, dabar atveš tik ketvirtadienį po pietų. Vyrui papriekaištavus, kad užstęs vaisto gavimas, vaistininkas pasiūlė pasiimti receptą ir važiuoti kitur. Vyras jam atsakė, kad dabar jau laikas pralauktas, o iki artimiausios vaistinės Leipalingyje apie 13 km, bet ir ten reiks užsakyti vėl vaistus. Prašom, įpareigoti savo darbuotoją dirbti atsakingiau.
Sveiki Varėnoje Vytauto gatvėje vaistinėje nesulaukiau kada aptarnautu kadangi 10 min reklamavo nuo plaukų slinkimo priemones labai gaila.
Naudojausi Camelia vaistinių tinklo paslaugomis, bet niekada nebuvo kilęs noras pasitikrinti, kiek esi jų apgaudinėjamas. Šiandien nutariau pasinaudoti Camelia čekyje nurodyta 1, 9 € nuolaida perkant vaistus Nerami širdis ir, pirkdamas vaistinėje Kauno autobusų stotyje, išsiaiškinau negarbingą sukčiavimo atvejį. Tiek Camelia, tiek kituose vaistinių tinkluose nurodyta Nerami širdis kaina yra apie 7, 80 €. Bet akcijinio pirkimo kaina buvo 10, 06 €, o pritaikius "nuolaidą" liko 8, 16 €. Noriu paklausti, kaip šiems sukčiams galima grąžinti prekę, jei vaistai atgal nepriimami
Sveiki. Norejau pamineti kad Gedvydziu g 17 esancioj camelijos vaistinej dirba toks vaikinukas. Nu niekada neinu I ta vaistine Kai jis dirba. Kiek kartu pas ji pirkau vaistus jis vis duoda ne tokius kokiu prasau.geriau jau atsiprasytu ir pasakytu kad siuo metu neturi. Parasysiu kaip pavyzdi. Norejau nupirkt dukrytei glycerine zvakuciu 1g Nes dukrytei net 2metu nera. Pardavejas duoda man 2g zvakutes ir sako persipjausit zvakute per puse ir idesit vaikui. Net nepagalvoja kad pjaunant ji sutrupes.
Vakar mano dukrytei (1metuku) prireikė vaistų.Su receptu nukeliavau į Camelia vaistine (architektų 19) vaistininkė pažiūrėjo kad neturi šių vaistų ir pasakė dvi artimiausias vaistinės kuriose jų yra. Nukeliauju į vaistinę architektų 152 (kurioje man patikino, kad šioje vaistinėje yra viena pakuotė). Vaiką verkenti palikau mašinoje su vyru, įlekiu į vaistinę į ten vaistininkė kalbasi su kliente (darbuotoja ne už prekystalio o šalia klientės) bendrauja famileriai (mini kažkokius vardus), bet kalbasi apie koju ligas. Na aš tiesiog sakau gal Jūs mane aptarnaukite ir šnekekites (nes man sergantis vaikas verkia mašinoje). Na ji man atrėžė aš kalbu su kliente. Gerai palaukiau, nes man labai reikia vaikui vaistų !!!!! Na ir kulminacija paima receptą pažiūri į kompiuterį ir sako mes jų neturime
Rekomenduoju visada atkreipti dėmesį, ką siūlo pardavėjai. Kiek esu pastebėjusi, ypatingai Camelijoje mėgsta siūlyti vaistus du už vieno kainą, nors ta kaina būna ir taip užkelta dvigubai. Tad sumoki dvigubą kainą. Arba paprašius kokio nors vaisto, pasiūlo iš pačių brangiausių, nors lentynoje tikrai yra pigesnių ir efektyvesnių. Prie perkamų vaistų siūlomos visiškai nereikalingos prekės, kad pakelti pardavimus. Parduotuvėje kainos skiriasi nuo internetinės tikrai nemažai. Jau ne pirmą kartą esu apgauta, būkit atidūs.
Regina 2017-09-05 21:49:14
noriu aprašyti tokią situaciją: Mažeikiuose Žemaitijos 20, yra Kamelijos vaistinė, kuri nurodo ant durų darbo laiką, šeštad dirba nuo 8 iki 16 val, ateinu šeštad. rugpjūčio 26 d. nusipirkit vaistų, ant durų puikuojasi prisegtas lapas, kad vaistinė tą dieną nedirbs, tiek to mažą kas, nueinu kitą šeštad. rugsėjo 2 d. ant durų vėl lapas, kad vaistinė nedirbs dėl techninių kliučių, jau ėmė nervinti, specialiai atvažiavau iš kaimo šeštad. nes kitomis dienomis dirbu, ir čia dar nepabaiga, ateinu širyt rugsėjo 5 d. 9 val. į vaistinę, matau vaistinė dirba - valio... įėjus matau vaistininkė inertingai skaito žurnalą, paklausiu ar yra man rūpimų vaistų ir žinot ką išgirstu, kad nedirba kasos aparatas, jau galutinai, užveikė, susakau ką galvoju, paklausiu kodėl išviso neparašo, kad šeštad,. nedirba, o ši nemaloni ponia vaistininkė atšauna, kad taip turi būti, manau, kad kažkas turėtų pasidomėti minėtąją vaistinę, tai gal geriau užsidaro, nei tyčiojasi iš pirkėjų.
Mažeikiuose vaistinių yra ne viena ir ne dvi, jei vaistinėje sugedusi aparatūra, ką vaistininkė gali padaryti? Pasiimti atsuktuvą ir taisyti?
Laba diena, šiandien, 12.55 val. atėjau į Camelia vaistinę esnačią Šiauliuose, Vilniaus g. 237. Prie kasos niekas nelaukė, eilės nebuvo. Vaistininkė Ingrida Pocienė atsisakė man parduoti vaistus, motyvuodama tuo, kad prie lango sėdi eilė žmonių, kurie laukia pirkti su nuolaidomis nuo 13 val. Pasakiau, kad spės mane aptarnauti iki 13 val., tačiau ji atsisakė man paduoti vaistus.
Noriu pasiteirauti, ar ši vaistinė yra privati šios vaistininkės, kad elgiasi kaip sumaniusi ir žinoma, ar ji pasielgė teisingai?
Pagarbiai, Irena
Šiandien apsipirkau Camelia vaistinėje, esančioje Kaune šiaurės pr. Maximoj. Norėjau padėkoti ten dirbančiai Laurai S. už pagalbą bei labai šiltą bendravimą. Tokie žmonės kaip Jūs pakelia nuotaiką ir leidžia pasidžiaugti, jog toli gražu ne visi lietuviai yra “stereotipiški surūgėliai”. Ačiū už malonų aptarnavimą:)
Camellia krėvės 57 sąlygos baisios! Kaip jūs leidžiat darbuotojams dirbti tokiomis sąlygomis?? Kur žmogiškumas? uždarykit vaistinę iki kol baigsit remontą!
As 2018-01-12 16:39:50
Na pasidalinsiu ir as savo baisia patirtimi....
Lapkričio men teko pirkti vaistus Vilniuje esančioje vaistinėje. Atsiskaitinejau angliška kortele nes gyvenu uk ir lietuviskos korteles neturiu. Įvedus 2 kartus PIN kodą korteles, atsiskaitymas kazkodel nepraėjo (nesusipratimai sistemoje), na trečia karta įvedus pina, pavyko atsiskaityti (tokį atsakyma gavau is vaistininkės). Nusiraminau.... Kadangi sistemoje “kazkas vyko ne taip”- cekio negavau.
Vaistininke pasiėmė mano tel nr jeigu kartais kazkas nepavyktų.
Kita diena sulaukiau skambučio, kad atsiskaitymas neįvyko ir turiu atvežti pinigus. Gyvenu ne Vilniuje ir kita diena išskridau, tiesiog neturėjau galimybes atvažiuoti.
Po pora dienų gavau zinutes i FB nuo vaistininkes (pridėsiu nuotraukas).....
Ar tai tikrai yra normalu?? Ar dabar jau yra normalu kai tokie nesusipratimai yra sprendžiami FB ir klientas lieka kalčiausias kad sistemoje įvyko klaida???!!!
Ar nereiketu bent jau emaila parasyti kartu pridėjus čekį su paaiškinimu kokiais kitais būdais galima atsiskaityti?
P.S. Dar siandiena sulaukiau skambučio is tariamo policijos komisariato, kad gautas skundas is vaistines dėl vagystes!!!
Apsurdas kažkoks..... vaistininke sudėjo vaistukus man i maišeli, as padėkojau ir pavogiau.....
na nepavyko apmokėjimas, kreiptasi į Jus gan mandagiai, tiesiog susimokėkite ir viskas..
Labai esu nepatenkinta jog vis ateinam į vaistinė Vilniaus virsuliskiu 40.eiles didelės o su mažu leliuku reik stovėti eilėse. Galėtume pagalvoti apie tai ir padaryti eilė atskirai su mažais vaikais....
Maisiagaloje esanti camelia vaistine, joje dirbanti Vida Stariene yra labai nemandagi, slyksciai bendrauja su klientais vos nesiuncia toliau, nepagarbiai elgesi su garbingo amziaus zmonemis, rekia ant ju. Informacija kuria rasau yra teisynga nes pats girdejau ir pats nukentejau nuo jos šukavimo ant klientu. Kas esu nerasysiu bet esu maisiagalos gyventojas ir kaip girdejau jau ne vienas zmogus skundziasi tik bijo parasyti.
Na pasidalinsiu ir as savo baisia patirtimi....
Vaistininke pasiėmė mano tel nr jeigu kartais kazkas nepavyktų.
Po pora dienų gavau zinutes i FB nuo vaistininkes (pridėsiu nuotraukas).....
Norėčiau padekoti vaistinkei Julijai, dirbančiai Antakalnio 86, Vilniuje. Visada besisypsanti, pakelianti nuotaika, visada patars ir parinks tinkamai vaistus. Viska ka rekomenduodavo, viskas padejo, nors labai jauna, taciau ziniu turi labai daug. Neveltui taip mociutes ja myli. Aciu Jums. Nuolatinis klientas Aleksas.
Mogiliovo g.12, Klaipėda, super aptarnavimas labai malonūs. Tokių žmonių kuo daugiau. Ačiū, kad esat
Ar ne per daug klausotes svetimu zmoniu konsultaciju? Cia tik klientes ir vaistininkes reikalas. Jei kas negerai, pati pasiskus. Labai negrazu kistis i kitu reikalus ir vertinti isemus zodzius is konteksto...
2017 lapkricio 22d apie 14:50 lankiausi Varpo g. esancioje Camelia vaistineje. Aptarnavimu pasibaisejau.. dirbo dvi darbuotojos, viena is ju (sviesiais plaukais, su akiniais) akivaizdziai rode savo nepasitenkinima, kad uzejome nusipirkti vaistu. Kai pateikiau asmens dokumenta, nes turiu elektronini recepta ji uzsieme uz galvos, piktai pasake kad teks laukti dabar puse valandos.. labai nemaloni ir pikta moteris. Isejau ir be vaistu kuriu man labai reikejo ir dar sugadinta nuotaika..
Camelia Vytauto g. 91, Trakai, ant durų parašyta, kad vaistinė dirba šeštadienį iki 14h, taip pat nurodyta ir camelia internetiniam puslapyje, buvau šį šeštadienį (2017-11-18) nuėjusi apie 13 valandą, vaistinė buvo uždaryta, galvojau, gal vaistininkė kur nors išėjusi, atėjau dar kartą 13:30, durys buvo taip pat uždarytos, dar palaukiau apie 20 minučių, bet durys taip ir buvo užrakintos, esu labai pasipiktinusi, nes važiavau pasiimti internetinio užsakymo ir atstumas iki vaistinės 30 km, pirmyn atgal išėjo 60 km ir plius dar sugaištas laikas, įdomu pagal kokias taisykles dirba ši vaistinė ar taip specialiai atbaido savo potencialius klientus??
Asta 2017-10-12 20:03:11
Sveiki, spalio 12 vakare uzejau i Kamelijos vaistine Seskine gt pasiteirauti, ar teisingai man pritaike nuolaida perkant vaista.Vyresnio amziaus moteris labai nemaloniai su manim bendravo, sake, nepriklauso cia jai aiskint, siule vaziuot i ministerija aiskintis.Si pardaveja jau kelinta karta mane stebina savo nekultura.Gal vertetu pasidometi, kokie darbuotojai taip diskredituoja jusu varda.Noreciau sulaukti komentaro is atsakingo asmens.Pagarbiai A.Zarankiene
Gal butu malonesne, jei vadintumete vaistininke, o ne pardaveja...
Vilniuje Algirdo g i camelia vaistine gyvenime neeisiu. Tokia chame 2017-11-13 dirbo kad net dingo noras pirkti.
Camellia Partizanų 136 Kaunas nuostabus kolektyvas, labai greitai ir kokybiškai aptarnauja! Geriausia vaistinė Kaune!

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis.

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%