Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis

Atsiliepimai apie Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Camelia, Vaistinė, Vaistinės Vaistų Pasaulis, UAB

Labai dėkingi esam Alytaus Naujoji 48 Camelios darbuotojai Kristinai. Apie ją ir jos šiltą bendravimą pasikalbėjome su kaimynais nes visi gyvename netoli vaistinės. Labai visi ją norime pagirti už nuoširdų bendravimą, už tai, kad visada pataria ir nuramina. Malonu užeiti ir sutikti tokį gerą žmogų. Ačiū Jums Kristina. Gerų Jums darbų ir Dievo palaimos.
Šiand užsuku į vaistinę nusipirkti "kaukę", o vaistininkė man atsako:"šiandien dienos limitas kaukių parduotas. Ateikite rytoj". Ar tai normalu???
Klaipedoje taikos prospekte 5 pasinaudoje tuom, kad atejo senas zmogus dave vaistus zenkliai brangesnius negu buvo israsyta gydytojo ir maisto papildus nuo skausmo (liga padagra)kai atejau paprasyti paaiskinimo, senas zmogus galejo cekio ir nepasiimti, jos nieko nezino cekio neturi nors praejo 15 minuciu nuo pirkimo, kokia turi teise provizorius keisti vaistus ar jis gydytojas ar mate kortele kokiu dar yra ligu, kodel keicia receptinius vaistus i panasaus veiksmo vienas ne toks komponentas vaistu sudetyje gali nuzudyti.Zmones jei jums brangi sveikata nepitkit camelijos vaistinese, bent jau receptiniu vaistu
Labai noriu padekoti vaistininkei, su kuria ka tik snekejome del vaistu nuo parazitu.
Dirba adresu VILNIUS, JAKSTO GATVE 3. Labai maloni, viska paaiskino, patare, draugiskai ir profesionaliai. Kaip ir sakiau konsultantei - ji vienintele, kuri taip gerai suteike konsultacija. Sveikatos Jums. Manau mylite savo darba, todel ir dirbate gerai.:)
Vakar Vilniuje apie 12 val. užėjau i Camelia vaistinė Antakalnio g. 86 nupirkt vaistus tetai. Prie kasos stovėjo vieną klientė. Vaistininkė pažiūrėjo į mane ir pakvietė antra vaistininkė. Abidvi buvo su respiratoriais. Į su reksmu pasakė kodėl aš užėjau į vaistinė. Kad yra ministro įsakymas kad klientai į vaistinė turi užeiti po vieną. Po to i pasakė kad grynųjų jie ne priima o už vaistus galima sumokėt tik kortelė. Aš apsisukau ir išėjau. Užėjau į Gintarinė vaistinė PC Eglutė, prie kasos stovėjo penki klientai. Kai pirkau vaistus paklausiau ar galima sumokėt grynais. Pasakė kad galima. Klausimas. Ar tokie vaistininkai kaip Camelijoj turi teisę aptarnaut klientus ir melot. Mes dirbdami prekybos centrose ne nešiojam jokių respiratoriu, aptarnaujam tūkstančių klientų per dieną. Mes ne išmetam klientų i lauką, tik todėl kad jų per daug užėjo į prekybos centrą. Aš suprantu kad yra karantinas. Bet ne reikia kelt paniką. Jeigu jūs bijot už save, tai nereikia dibt tokiam darbe.
Dez.skysčių ir kaukių, kad nėr-lyg ir suprantama.Bet, kad nebėra termometrų, tai jau apsileidimas
Šiandien Vilniuje Jeruzalės rajono Iki parduotuvėje užėjau į camelia vaistinę įsigyti dezinfektoriaus, nes esu pirmos grupės neįgalus ir man reikia vaistus leistis kasdieną, paklausus vaistinės darbuotojos apie dezinfektorių išgirdau pašaipų juoką ir pamačiau grimasą, lyg būtų kažkokį nešvankų anekdotą išgirdus, nėra, pasakė ji su ironiška šypsenėlė, paklausiau gal kur kituose filialuose galima įsigyti ir vėl tas, , nežinau, , nesuprantu kaip gali toks žmogus viešai prekiauti vaistais jei nieko nežino?
Internetineje vaistinej pirkau norimas prekes, taciau del nezinomu priezasciu pristatymas uztruko dvigubai ilgiau ju deklaruojamo maksimalaus termino. Teko skambineti 3 dienas is eiles ir ieskot paciai savo siuntos. Niekas nieko nezino/nemoka/negali. Pasirode kad jie nemoka susitvarkyt su situacijom.
Pirkau leidžiamus vaistus, vitamino B kompleksą Šiaulių Gegužių 45, vaistininkė p.Genovaitė nesugebėjo perskaityti recepto ir pardavė visiškai kitus vaistus, t.y.nuo širdies, kraujagyslėms plėsti ir t.t.. Tą pastebėjo tik seselė, pas kurią nuėjau jų susileisti. Grįžus aišku vaistus pakeitė, bet kartu su atsiprašymu dar sugebėjo pasišaipyti:"Tai kas čia tokio, būtumėte daugiau energijos turėjusi". Gerai, kad seselė netyčia recepto pasiteiravo, būtų suleidusi kokius pardavė ir tiek žinių, gal kitąsyk pirkdami kalcį nusipirksite kalio ir pan. Nežinia kiek jau kažką pirko, išgėrė ir nepastebėjo. Visi darome klaidų, bet tokiose įstaigose reikia ypač didelio atidumo.
Esu labai piktas aptarnavimu Vilniuje Helios city Camelia vaistine... Buvau nupirkt vaikui vaistuku ir daviau recepta, Moterys dave man vaistus suagusiem zmogui.. ispradziu nepastebejau kad ne tokie vaistai, poto gryzas is namu atejau vel papasokojau situacija, tj i mane ziurejo su ne patenkintu veidu... paklause ar turiu ceki? kad as pats dar likau kaltas... Moterys buvo tamsiais plaukais 2020-01-29 apie 14:50 d... Aciu uz sugadinta nuotaika... ir jau ne pirma karta toks blogas aptarnavimas.. ne jaugi toks didelis srautas zmoniu kad negali aptarnaut normaliai.... GEDA
Vaistineje Kaune, Laisves al./ Ozeskienes g. (Ant kampo) 12.11d. Buvau labai nemaloniai aptarnauta vaistininkes Nomedos M. Vaistineje dirbo 2 darbuotojos, uz manes lauke apie 3 klientus. Kadangi pirkau daug vaistu ir papildu, ponia Nomeda rode didziuli nepasitenkinima, rode susierzinima ir buvo labai nemaloni. Pasijauciau kalta, kad perku vaistus. Deja, i vaistines einam ne is neturejimo, ka veikti. Taip pat parduodant vienus vaistus, nesugebejo tinkamai isaiskinti ju vartojimo pagal recepta. Nomeda M. Pasirode nekompetetinga ir nemaloni. Pries tai apsilankant kitoje prekybos vietoje turejau puiku aptarnavima, o po to seke negatyvumas, ko pasekoje, sugadinta nuotaika.
Esu labai pikta ir nustebusi.Nuejau i vaistine lazdynuose jau zinodama ko man reikia ir kiek man reikia, esu pirkusi nea karta ir zinau kad parduoda po vnt.Paprasau vaistines vaistu o ji man sako negaliu parduoti po vnt nes pas mus intorizacija sako imkite visa pakeli.As buwau nustebusi kaip ji man taip galejo pasakyt jai zmogus negali nupirkti viso pakelio o ir nereikia viso.
Nuolatinė klientė
2019-11-25 13:33:11 IP 2df7e3bb
Taupydama laiką bei pinigus visad apsipirkinėju internetinėje vaistinėje. Taip buvo ir šįkart, susidėjau į krepšelį 5 norimas prekes, bet patvirtinti užsakymo neskubėjau, nes dar ieškojau kitų prekių (palyginau kainas ir kitose vaistinėse). Grįžtu į camelia, kad patvirtinčiau užsakymą, o mano prekių kaina jau pakilusi (pvz.vienai iš prekių taikyta 20% nuolaida
virto į 10%). Tikimasi gal, kad klientai to nepastebi, deja pastebima, kai prekės kaina iš 15+€ tampa 16.99€.
Negražu iš jūsų pusės!!!! Konkurentų vaistinėse to neteko patirti
Perskaičiau naujausius komentarus ir supratau, kad situacija, kurioje buvau atsidūręs, nelabai ką nustebintų. Pvz., Antakalnio g. 86 "Camelia" vaistinėje du kartus pasitaikė nesusipratimai su grąžos atidavimu. Suprasčiau, kad viena vaistininkė žioploka. Betgi ne. Dvi skirtingos vaistininkės turi sunkumų atiduodant grąžą. Viena atidavė per mažai (laimei, vėliau grąžino), kita neatidavė išvis. Kai paklausiau: "Ar grąžos neduosite?", atsakymas buvo: "O ką, ar neatidaviau?" Pasižadėjau nebekelti kojos į tą vaistinę ne tik dėl to. Net ir internetinių užsakymų tenka laukti bendroje eilėje (jei užsakyme yra vaistinių preparatų). Tai koks čia laiko taupymas? Žodžiu, kai visų laikų geriausia farmacininkė Liubov Stole išėjo iš šios vaistinės, ji prarado savo įvaizdį, nes paskiau atėjusios dirbti darbuotojos nesugebėjo išlaikyti tokio aukšto lygio...
Camelia vaistinėje Kaune, partizanų g. 136, kai uždraudė vaistus su ranitidinu, juos išmečiau ir nuėjus į vaistinę paprašiau vaistų be šios uždraustos medžiagos. Gavau vaistus mediran. Paaiškėjo kad jie taip pat uždraustų sąraše, nes juose yra ranitidino. Esu pasibaisėjusi vaistininkės neprofesionalumu ir visišku apsileidimu, per kurį ji gali klientams sukelti sveikatos problemų
Pilaitėje camelia tepalams prašo recepto, kai eurovaistinėje parduoda be recepto, mandagumo 0
Spalio 28 d. apsilankiau vaistinėje "Nordica" PC, dar tokio lėėėėėto aptarnavimo nesu mačiusi, niekur!!! Du žmonės aptarnauja 20 min.!!! Čia kur matyta šiais laikais toks prastas aptarnavimas! " Aptarnavo" vaistininkė tamsiais trumpais plaukais. Mano patarimas - didinkit apsukas, nes retas kuris turi laiko laukti 20 min.
Rugpjūčio 28d.teko apsilankyti Camelia vaistinėje Klaipėdoje, Taikospr.48, nes dukra (23m.) apsinuodijo maistu.
Paprašiau vaistų, kad sureguliotų virškinimą.Turbūt paprašiau salės darbuotojos, nes ji pasakė, kad tuoj pakviesiu vedėją.
Atėjo vaistininkė, pasakiau ko noriu.Ji man pasiūlė mineralų granulių.Aš paprašiau tabletėmis ką nors, nes dukra nei miltelių, nei granulių negali gerti-pykina.Tada ta VEDĖJA pasiūlė dukrai pasigydyti smegenis ir galvą, paklausė, ar dukra baigė mediciną, kad nenori gerti granulių, kad kas čia per ambicijos, ir nutėškė tabletes, kurios, anot jos, nuima pykinimą, bet negydo, ir be granulių neturi kopasiūlyti.Dar kartą pasiūlė kreiptis gydytoją į smegenis pasigydyti.Nesakiau nieko, nes buvau šoke.Padėkojau ir išėjau.kelintą dieną negaliu nusiraminti ir atsipeikėti po tikio aptarnavimo.Camelia vaistinė man patinka, bet būtent į tą kažin ar beužsuksiu.
Sveiki labai nusivyliau sia vaistine rugpjucio 29 pirkau internetu suformavo uzsakyma po keliu val parase kad uzsakymas anuliuotas po val parase kad uzsakymas vykdomas po keliu valandu vel anuliuotas pasiteiravus telefonu nemokama linija gavau atsakyma kas pirmesnis tas gavo tai cia tokio tinklo darbas kas atsakys kodel taip elgiamasi
Visada pasitikėjau camelia vaistinėmis ir darbuotojomis, buvo vaistinė nr 1, kuriuoje pirkau visus papildus, vaistus mamai bei šeimai. Tačiau, mano pasitikėjimas per vieną apsipirkimą kainavo minusą kišenei. Labai nusivyliau, kad vaistininkė pasiūlė tik vienos firmos patį mažiausią preaparato kiekį už didžiausią kainą, o kai grįžusi namo pamačiau internete dar ir labai ženklų kainos skirtumą jų internetiniame puslapyje (internete kaina 17.74, vaistinėje 26.07) pasijutau tikrai apgauta. Tai gal uždarykit visus tuos fizinius vaistinių taškus ir pardavinėkit tik internetu? nes jei aš neturiu laiko stovėti „laimės valandomis“ valandą eilėje, tai aš norėdama apsipirkti vaistinėje, turiu mokėti už vieną vaistą vos ne 10 eurų daugiau? jaučiuosi apgauta ir labai labai nusivylusi negalinti daugiau pasitikėti. Aš apsisukau ir grįžau paklausti kodėl man pasiūlė brangiausią preaparatą, o kiek žmonių tiesiog nusprendžia daugiau nesilankyti. Sėkmės Jums internetinėje prekyboje.
Labai blogai, puslapyje raso kad dirba vaistine visa para ir kad siuo metu atidaryta, o pasirodo, vaistines jau nebera. Sutvarkykite savo duomenis internete
Nusivylimas!!! Vietoj išrašytų vaistų duoda kitus (kuriuos jiems reikia parduoti). Ir nuolat tas pasikartoja!!!!!! Nežinojau, kad reikia būti atidiems ir atsargiems einant į... vaistinę?!
Košmaras kas dedasi! Mamai davė pakeistus antibiotikus, su komplikacijom viskas.. pati gydytoja "šoke" buvo nuo tokių duotų "vaistų". Ir nuolat... nuolat tas pasikartoja!
Nežinojau, kad reikia būti atidiems ir atsargiems einant į... vaistinę?!
Užsisakau prekes internetu, kad nereiktų laukti eilėse, nes neturiu tam laiko, atsiunčia medikamentus į Kėdainių Didžiojoj gatvej esančią vaistinę, atbėgu.per pietų pertrauką atsiimti prekių, o ten amžina eilė babulyčių, nes prasideda senjorų ar kokios tai valandos, amžiais tada dirba viena vaistininkė, laukti mažiausiai pusvalandis. Manau, kad klientai užsisakę internetu turėtų būti aptarnaujami be eilės!!!
Noriu pagirti Alytaus Camelios vaistininės (šalia poliklinikos) darbuotojas. Rupinasi pacientais, isiklauso, stengiasi patarti, labai demesingos, kantrios, nors ir buvo nemaza eile, klientu neskubino, o kaip tik skyre demesi, ypatingai saunuole vaistininke Aurelija. Perduokit jai aciu uz kokybiska ir labai malonu aptarnavima
UAB "Nemuno vaistinė"
2019-05-13 14:03:05 IP 2i24ubv0
CAMELIA KLIENTAI 2019-04-30 20:38:50
110 % Pritariame klientei DIANAI (2019-03-14 18:41:54) del CAMELIA vaistines, esancios Vilniuje, Antakalnio g. 59,
nes... norint TIK paklausti, AR YRA vienas ar kitas medikamentas SIOJE VAISTINEJE, eileje dazniausiai tenka laukti 20 min., 25 min. ir ilgiau !
Ta pati SITUACIJA ir ATSIIMANT, uzsisakius preke INTERNETU !

Siandien ~ 19:30 h bandeme PAKLAUSTI ir SUZINOTI telefonu, (juk si paslauga teikiama). Skambiname i vaistine 1 ar max 2 krt. PER METUS.
DARBUOTOJA ponia KRISTINA atrėžė:
1 - ATVAZIUOKITE I VAISTINE, PATEIKITE ASMENS DOKUMENTA IR... PASIZIURESIME - YRA AR NERA;
2 - o dabar LAUKIA EILE ZMONIU, MUSU POKALBIS BAIGTAS !!!

O NOREJOME atrodo tiek NEDAUG ?: pasitikslinti, ar NEIGALUS ASMUO galetu atvykti nusipirkti vaistu, kuriems medikai TUREJO ISRASYTI el.recepta.
NEBUTUME SKAMBINE, NEBUTUME KLAUSE, JEI............ ir MEDIKAI VISADA ATLIKTU SAVO PAREIGA TINKAMAI, T.Y. JEI NEPAMIRSTU ISRASYTI ZADETOJO EL. RECEPTO, kaip yra nutike (ne karta):
Kai atvyksti i vaistine isigyti vaistu, ogi pasirodo, kad gydytojas el.recepta israsyti paprasciausiai PAMIRSO !

REZIUME:
Ponia KRISTINA, BUKITE MIELA, PABUKITE BENT AKIMIRKAI ZMOGAUS VIETOJE (paciento, kliento). GALBUT ATEITYJE JUMYSE RASIS BENT KRUOPELYTE PAPRASTOJO ZMOGISKUMO, SUPRATINGUMO ?

ARGI ne is MUSU, perkanciu MEDIKAMENTUS "duona valgote" ???

Linkejimai puikioms CAMELIA vaistines Antakalnio 59 darbuotojoms: RITUTEI, kitoms senokai dirbancioms mergaitems, kurios visada aptarnauja su sypsena, maloniai, profesionaliai
Bei vedejai p.ZITAI ir... PRASYMAS nuosirdziai pasikalbeti su savo PAVALDINE - nepakancia, piktoka darbuotoja KRISTINA.

to CAMELIA KLIENTAI

Noriu apginti p. Kristina, nes:
1. Kristina negalėjo ir neturėjo teisė suteikti informacijos telefonu, ar yra išrašytas receptas, nes tiesiog negali įsitikinti ar tikrai kalbasi su tuo pačiu pacientu (bendrasis duomenų apsaugos reglamentas - privalome identifikuoti). Tokios galimybės net nėra ir tokia paslauga vaistinėje neteikiama.
2. Tokia paslauga turi būti teikiama daktaro, kuris išrašo receptą, įstaigos, nes tik jie turi duomenis, pagal kuriuos gali Jus identifikuoti.

Todėl reziumuojant - apgailestauju, kad taip Jums įvyko, bet konfliktas net nebūtų kilęs jei žinotumėte, kad paprašius suteikti informaciją apie save, atsakantieji to padaryti net negalės nes nežino ar tai tikrai esate Jūs ir ar Jūs galite gauti informaciją.

Tikiuosi, kad dabar bus aiškiau ir daugiau nesklandumų nekils.

Audrius Dedela
Laura 2019-02-12 12:29:24
Kreiptąsi į Camelia vaistininkes Kaune Vytauto pr. 39 dėl voko patinimo, ne akies, o voko!
Paprašiau kokios mostelės VOKO patinimui mažinti, patikrino vieną tepaliuką kam jis skirtas, sako: Čia rašo jog uždegimui ir patinimui mažinti, tačiau jis receptinis, bet jums turėtų padėti. Na tai ir pardavė :) Bet esmė buvo ne tame, reikalas tas, jog tepaliukas buvo toli gražu ne tam skirtas, o skirtas infekcijoms malšinti po akių operacijų! Naudojimas: įtrinti į akies krepšelį tepaliuko. Kaip gali vaistininkė parduoti tokį tepaliuką kai žinojo jog man reikia mostelės akies vokui, kadangi jis buvo patinęs. Nuėjusi į vaistinę pareikalavau grąžinti pinigus, tos vaistininkės kuri man juos pardavė kolegė pradėjo kelti balsą, paklausiusi kodėl ant manęs rėkia atėjo mane aptarnavusi ir tiesiog net nebandžius paaiškinti, kad GALBŪT jis tinkamas ir išoriniam naudojimui tiesiog grąžino pinigus. Nes puikiai žinojo, kad pardavė man nesamonę. BAISU, kad vaistinėse dirba vaistininkės kurios net nesupranta nieko apie vaisus ir neįsigilina į klientų nusiskundimus.
Pone, Laura, esate visiškai nekompetentinga šiuo klausimu ir dar viešai reiškiate tai, na aišku Lietuvoje egzistuoja žodžio laisvė, bet jei nenorite sukelti gėdos sau ateityje, siūlyčiau tokių komentarų nerašyti.
CAMELIA KLIENTAI
2019-04-30 20:38:50 IP 2df6acm6

CAMELIA KLIENTAI
2019-04-30 20:36:37 IP 2df6acm6
Diana 2019-03-14 18:41:54
Camelia vaistineje esancioje Vilniuje, Antakalnio g. 59 aptarnavimas puikiausias is visu imanomu isivaizduoti, tikrai: visi yra labai malonus, patariantys, bet... atrodo siek tiek per ilgai uztrunkai- vaistininkai (ne visi) nuolat uzsiplepa su atejusiais vaistu, apsipirkimas tampa labiau panasus i konsultacija gydytojo kabinete. Eiles ten ir taip labai daznai dideles, bet su tomis konsultacijomis... pas gydytoja maziau uztrunka sedeti kabinete, nei nupirkti vaistus sitoje vaistineje. Taip pat daznai uzsisakau prekes internetu ir kaip atsiemimo punkta nurodau butent sia vaistine, nes ji yra man arciausiai namu. Taciau ir atejus atsiimti prekiu uzsakytu internetu-atsiemimas uztrunka apie 20 min. Ar nebutu tokiu atveju patogiau sudaryti atskira eile tiems, kas atejo atsiimti uzsakytu prekiu ir jiems nereikia papildomos konsultacijos? Per mano pastebejimus as ne viena tokia, kuri laukia beveik pusvalandi atsiimti vaistu...

BUKIME SVEIKI, IKI !
Šiandien vėl buvau sovietmetyje. Lankiausi vaistinėje 'Mažalapė liepa' laivės alėjoje. Vaistinikė Jūratė Š. nesutiko, kad man gali skaudėti gerklę ir būti sloga, reikalavo apsispręsti dėl vienos problemos. O kai pasakiau, kad man dar bėga kraujas iš nosies, tai visai pasipiktino. Pasirodo, kad aš vienintelis ligonis, kuriam ne vienas simptomas. Maniau, kad pasakysiu simptomus, problemas ir man patars vaistus. Bet ponia Š. buvo nenusiteikusi kontaktams, apie empatiją galima tik pasvajoti. Na, gerai kad yra ir kitų vaistinių. Dažnai būnu užsienyje, bet tokių dalykų ten niekada nepamatysi.

Nedarykime iš to tragedijos, bet gal galima ir kitaip?
Nuoaidos: nors skelbia 30 procentų, realiai duoda 15 (PC, , Mada"). O kainos vitaminų 13, 40 (RIMI 9, 60). Tai aritmetika. Žmonės stovi eilėse...
Stebina Camelia darbuotojos Lazdynuose, Architektų 152 (?); tokia juodaplaukė ištisai atėjusiems pirkti 1 vaisto, pvz., cholesterolį mažinančio, dar bruka Q10, žuvų taukus ir.t.t.kaip, neva, būtinus priedus prie vaistų. Eilės ten didelės, nes vaistininkės senukams sukiša visus priedus, kurie jokios naudos neduoda.
Camelia vaistines vaistininkai, kada BAIGSIT raganėt? Per daug sau leidziat... Nuo kada tapot gydytojais, ir nuo kada galit sau leisti keisti ligoniui vaistus, kuriuos israsė gydytojas ir duoti kitus? Ar jums tai leidzia kompetencija?
Elektroninėje erdvėje pirkome prekę, jos nenaudojome, tik atidarėme pakuotę ir nusprendėme, kad. mums ji netinka. Kitą dieną vaistinėje jos nepriėmė, nurodė skambinti į internetinę parduotuvę, užtrukome dvi dienas kol prisiskambinome, nes linija buvo vis užimta. Prisiskambinus pasakė, jog nuo dėžutės lipdukas buvo nuluptas (kaip nenulupus pažiūrėti kas viduje) ir todėl jie jos nepriims, nes tokios jų mažmeninės prekybos taisyklės. Visur viską įmanoma grąžinti nenaudojus per 14 d., tik ne Camelia vaistinėse.
ZYDRUNAS 2019-02-20 16:32:46
Skelbia kad nuo 13h iki 15h viskas su 30% nuolaida-bet kazko tik 20% duoda? Vienu zodziu-apsimelavusi vaistine-plius kainos kazkokios neaiskios
Tai išmokit skaityti, rašo nuolaidos IKI 30 proc. Šitiek metų taip padaryta, kad papildams 30 proc., vaistams 20 proc., bet žmonėms dar iki šiol liežuvis neapsiverčia paklausti turbūt, kokios tos nuolaidos.
Laura 2019-02-12 12:29:24
Ar jūs čia rimtai? Mokėtės 5 metus universitete, kad teigiate, kad negalima AKIŲ TEPALO tepti ant voko? :D o ar žinote, kad ant vokų ir apskritai prie akių negalima jokių kitų tepalų tepti, tik AKIMS SKIRTUS PREPARATUS. Toks jausmas, kad kas antras pasiskaitęs internete įgauna gydytojo ir vaistininko išsilavinimą. Gal kitą kart eikit tiesiai pas gydytoją, tada galėsit išsidirbinėti iš gydytojų.
Jau šiandien trūko kantrybė. Nuėjus po 13 h 02.23 į camelią vaistinę, esančią Laukininkų g. 19, Klaipėda, atstovėjus eilę (papuoliau į nuolaidų laiką), ten dirbantį vyresnio amžiaus vaistininkė manes aptarnauti nesugebėjo. Norėjau įsigyti vaistų ir už juos atsiskaityti ERGO draudimo kortele. Dėja, man pradėjo aiškinti, jog turint popierinį receptą tai neįmanona. Bandžiau išaiškinti, jog kitose vaistinėse jokių problemų ir kad ji neteisi. Dėja... Teko eiti į kitą vaistinę, kur aptarnavo be problemų. Tai arba edukuokite tinkamai savo darbuotojus arba kokius mokymus praveskite apie aptarnavimą su ERGO draudimu. Matau iš komentarų, ne aš viena čia taip papuoliau. Pas kai kuriuos Jūsų tinklo darbuotojus didelė žinių spraga, kas liečia elementariausią tinkamą aptarnavimą. Arba, jeigu taip priešinates aptarnauti su ERGO kortelėmis, informuokite išanksto apie tai klientus, jog Jūsų tinklo vaistinės su ERGO neaptarnauja.
Elektroninėje vaistinėje neveikia kainų rikiavimo filtrai bei pasirenkamas prekių kiekis puslapyje.... Laikas šalinti trukdžius.
Violeta Jankūnienė
2019-02-20 14:59:48 IP 2g5vc7sc
Turiu problemų dėl internetinio camelijos vaistinės prisijungimo. Norodytais telf. nr. niekas neatsako. Prašau man padėti išspręsti šią problemą! Išanksto ačiū. Lauksiu atsakymo.
Sveiki.

Noriu pasidalinti vienos iš jūsų vaistinių aptarnavimu. Nežinau ar rašau tuo adresu, bet tikiuosi bus į tai atsižvelgta ir tai nepasikartos.

Šiandien 2019-02-13 17:29 (Vingio g 16 Klaipėda) užėjau su sergančiu 3 metų vaiku nusipirkti receptinių vaistų. Kitoje sienos pusėje klinika MEDICA, iš kurios mes išejome. Atstovėjau eilėje ir paprašiau vaistų, bei paprašiau nuskaičiuoti sumą nuo mano ERGO draudimo pinigų. (vaistai man kompensuojami 100%) Pardavėja to padaryti nesugebėjo.. Po kelių bandymų ji sako - "nieko nebus"- (keista nes visose vaistinėse tai padaro be vargo). Pasiūliau tada išrašyti man saskaitą faktūrą ir viskas. Ji vistiek negalėjo to padaryti, nes tai užtruks, už manęs stovi du suaugę žmonės eilėje ir aš su 3 metų vaiku priversiu juos laukti - pasakė pardavėja. Kai paklausiau pardavėjos - "ar manęs jūs nepriversit laukti?". Ji atsakė jog kai aptarnaus kitus, galės man išrašyti saskaitą faktūrą. Aš nesiginčijau pasitraukiau į šoną ir laukiau. Mano sergantis vaikas verkė klykė, kol ji aptarnavo kitus klientus.
Ar čia normalus aptarnavimas??? Manau, per patalpose stovinčias kameras galite pamatyti vaizdo įrašą ir viską išanalizuoti.
Faktura israse LINA R. fil nr 331

Prašau inforuoti ar laiską gavote.
Ačiū
Sveiki, Siandien vel buvau camelija vaistineje.Ir likau labai nepatenkinta.Visu pirma visa savaite negaliu nusipirkt ivaistu Atoris 30 mg.O antra labai nemandagi vaistininke.Per apsirikima ant prekystalio padejau banko kortele, o ne tapatybes.Tai vaistininke grubiai pasake, kocia kaisiojat ta banko kortele.Zinoma as atsiprasiau, kad apsisioplinau, bet palikau laba i nustebusi, ar gali zmogus dirbantis vaistininke taip elgtis su klientu
Noriu papasakoti apie nemalonia patirtį Klaipėdoje žardėja esančioje vaistinėje, pardavėja buvo šviesiais plaukais. Siaučia gripas, atstoviu eilę tam kad nusipirkti vaistų nuo užgulusios nosies ir tai ne sau o mamai. Žmogus serga guli lovoje. Pardavėja paklausia ar žinau kam juos naudoti pasakiau taip nes reikia mamai, paklausia metu maloniai atsakau kad yra 17, užkelių mėnesių bus 18 ji man sako vaistų neparduosiu. Aš suprantu, kad kai kurie vaistai ir gali būti neparduodami, bet siaučiant gripui, kai paaiškinama situacija ir neparduoda, nuėjau į kitą vaistinę ir pardavė. Šioje vaistinėje lankėmes daug kartu ir internetu uzsisakinėjome, bet abejoju ar kada dar joje apsilankysim.
15 dienu laukiu užsakymo
Labai norim padėkoti vaistininkei Aistei R., kuri dirba Camelia Rygos g. 15, Vilnius. Nuostabus žmogus, puiki specialistė, sugebanti patarti, mokanti išklausyti ir pasiųliti geriausią medikamentą.
Apie darbuotojų raštingumą
2019-01-14 15:14:08 IP 28m9v1aq
Dabar jau retokai perku Camelia vaistinėje, nes iš "pigiausios" peršoko į "nepigiausių" vaistinių grupę. Beieškant vieno preparato, po ilgokos pertraukos užsukau į e-camelia. O vargeli! Ko tik nesiūlo: ŽIEDAS PIRŠTUI SU PAGALVĖLĘ IŠ MINIRALINIAIS ALIEJAIS PRATURTINTO GELIO, KLAUNU NOSYTE ir t.t. Įdomu, kokia kalba parašyta? Nei lietuvių, nei lenkų, nei rusų. Kažkoks mišinys. Camelia vadovybei - gėda- pelėda, kad nesugeba pasamdyti raštingų darbuotojų ir kad nesirūpina nei informacijos tikrinimu, nei (svarbiausia!) įmonės reputacija.
Laiminga kliente
2018-12-10 17:44:23 IP 2okc2ms0
Labai šauni vaistininkė dirba camelia prie vcup, ne tokia kuri skuba kuo greičiau aptarnauti klientą ir greičiau sumažinti eilę, patarė, pasake kaip ką vartoti ir dar sveikatos palinkėjo, ant kvito matau vardas Odilija. Labai smagu, kad tokių dar yra, eisiu nuolat čia.
Atsinaujinkite pagaliau savo darbo laika visur kur jis yra nurodytas! Per pora savaiciu jau 3 kartus nuvaziavom i nedirbancias vaistines, nors interneto svetainese (tiek pacios vaistines svetaineje, tiek kitose kur nurodyti rekvizitai ir darbo laikai) nurodyta, kad jos turi dirbt. Virs visko jau buvo siandien, kai nuvykau i vaistine esancia aleksote (darbo laika paziurejau internete), atejus prie jos aiskiai matesi, kad ji nedirba, nes buvo visiskai tamsu, BET ant vaistines lango buvo uzrasyta ta pati info kaip ir internete, kad turi dirbti iki 14 val! Kadangi pastatas nera vien sios vaistines, iejus i "koridoriu" ant vaistines duru jau buvo kitas darbo laikas, kuriame nurodyta, kad sestadieni vaistine visgi nedirba. Neklaidinkit zmoniu!

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų
JAV per tris dienas sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų 05-31 21:53
JAV per tris paras neramumų mažiausiai 15 valstijų ir Kolumbijos apygardoje, kuriuos sukėlė afroamerikiečio mirtis jį areštuojant, buvo sulaikyta beveik 1.700 protestuotojų, rodo agentūros...
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų
Žmogaus teisių gynėjai Baltarusijoje: sekmadienį sulaikyta 17 aktyvistų 05-31 19:52
Baltarusijos žmogaus teisių gynimo aktyvistai praneša, kad per sekmadienį šalyje vykusius piketus, kurių metų buvo renkami parašai dėl kandidatų į prezidentus iškėlimo, sulaikyta mažiausiai 17...
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams
Sostinės savivaldybė už 302.500 Eur nupirko dovanų kortelių medikams 05-31 18:39
Vilniaus miesto savivaldybė už 302.500 Eur nupirko 12.100 dovanų kortelių, kurios išdalintos sostinės medikams kaip padėka už kovą su koronavirusu.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%