Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Nemuno būstas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Nemuno būstas"

Atsiliepimai apie UAB "Nemuno būstas"

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Nemuno būstas"

Ar Jūs turite proto ar tik norite daugiau pinigų ? Neįmanoma miegot net per tokį karšti kambaryje! Gyvenam bendrabučio tipo kambaryje! Tarakonų neišnaikinat, pelėsiai tuo labiau! Dėl tarakonų patys įsigijimo priemonių o Jūs nieko nedarote. Apmaudu kad Jūs esate toki
parazitai juolab kai mano draugė laukiasi kūdikėlio o Jūs į tai neatsizvelgiat pakanka kad apgavo nuomos kompanija kuri nepranešė jog šitame name ir šitame bute mirė du žmonės, kad čia narkomanų ir soc, būstai skirti su psichikos negalia, o dabar prašom kad prisuktumėt šilumą ir to nepadarodt kai laukia 20C kambaryje 27C. Turekit sąžinės bent kažkiek
Gerbiamieji,
jūsų firma nėra nei KGB, nei FTB, todėl kodėl taip užslaptinate sąskaitas? Jei nenorite popierinių atsiųsti, tai nors elektronines pateikite! Noriu sumokėti, o nežinau kiek!
Kol kas nuolankus Jūsų tarnas Rimantas
Skundas

Sveiki norejau pasiteirauti kada baigsis sis kosmaras.3men nera virtuveje vandens.SKAMBINU JUMS TIKRAI LABAI DAZNAI IR GIRDZIU TA PATI PAAISKINIMA, KAD JUS SPRENDZIATE SIA POBLEMA.Bet nesuprantu kokiame mes amziuje gyvename.laikas bega o vandens nera.Taippat skambinau ir siandiena 2018.07.18 ir isgirdau vel ta pati tik darbu vygdymo data vel eilini karta nusikele.Nesuprantama kaip eilinis namo gyventojas gali uzsandarinti vamzdy kad kiti zmones negaletu naudotis vandeniu.Kodel nesiimama jokiu veiksmu, ir sio paaiskinimo negavau.Ar yra normalu gyventi be vandens.
Laba diena.Norėjau sužinot kodėl man du kartus nuskaičiuota už elektrą suma38, 21 kurią jus gavote 04 12 dieną.Šį mėnesį jus dar kartą nuskaičiavot tą suma ir dadėjot 15, 27 ir viso gavosi 53, 48 eur, Prašau man pervesti atgal 38, 21 eur.atgal tuoj pat,
Toks vaizdas kad firmos poziuris i klijanta nepasikeites nuo 90-tuju, rageli meto, gedimu nesutvarko pusmeciais, pasako perskambins nepeskambina, kada bus sutvarlyta nezino, kas tvarkys nezino, bekti nuo tokiu toliau. Matomai musu namo pirminikas ranka ranka plauna su sia firma del to jokiu pokyciu nevyksta ir jo akimis jie tiesiog puikua. Yra timrai atsakingesniu ir geresniu firmu.
Visa savaite, radiatoriai lediniai, kaip paskelbe sildymo sezona buvo lyg ir drungni, o jau antra diena po sildymo lediniai tapo, skambinu ryte, per piet.vakare zada uzregistruoja, bet tyla, namie salta, mazas vaikas.
Trečia diena name nėra karšto vandens, kiek skambini į avarinę tai tik informuoja, kad informacija perduota, bet niekas neatvažiuoja ir netvarko. Sako daug iškvietimų, bet tai kiek jų turi būti, kad per 2 paras negali atvažiuoti? Susisiekti su niekuo kitu kaip tik su skambučių centru nėra galimybės. Nėra jokių tiesioginių numerių, net namo vadybininko. Visoje įmonėje dirba 11 žmonių, tai nenuostabu, kad nėra kam vykti į iškvietimus.
Letaxa 2017-08-26 18:55:43
Kazkoks kosmaras name Kalnieciu 188 prasidejo. Savivale visiska. Atejus nauja gyventoja pradejo girtis, kad Nemuno busto vadova pazista. Na ir pradejo tvarka daryt. Is pradzius uzklijavo lapelius, kad gyventojai susitvarkytu bendrus dusus, nes gyvybei pavojus gresia. Kokiai gyvybei? Kas gresia? Nieko nesuprasi. Stogas krenta, sienos griuva? Kas darosi? Niekas nieko nepaaiskina.Ziurim viena grazia diena bendram duse nupjauti vamzdziai ir uzdetos akles. Zmones nei skalbt negali, nei maudytis. Zodziu tuoj utelem apeis. Ir niekas net nieko nepaaiskina. Jokiu komisiju nesiuncia. Niekas jokiu sprendimu nepriima tik kazkas sienas griauna, vandeni atjunge, kam neturi jokios nei moralines, nei juridines teises. Nemuno busto valdzia nesikisa visiskai. Nieko nedaro.Jau 30 metu, kai zmones tam name rusius atsitvere, pasidare. Nueina i rusi, nagi ziuri spynos nuo ju rusiu duru pakeistos. Isivaizduojat? Kazkas nupjove spynas nuo rusiu duru ir pakeite kitomis. Zmones negali ieit savo daiktu pasiimt. Zodziu teks ''Kakadu'' televizija kviestis arba ''Sroves'' kad tvarka darytu, nes be zurnalistu tai cia niekaip jau. Tik jie gali isjudint valdininkus, kuriems viskas ''po..barabanu''.
apie ta pati nama sneku, taciau del dusu tai nesutinku, juos butina tvarkyti, nes pas kaimyna upeliais bega vanduo, o dusu tvarkyt nenori niekas, nors dusai priklauso zmoniiem.tai yra ju asmenine nuosavybe ir turi susimete tvarkytis.pats prisideciau prie dusu tvarkymo, nes ten baisu, kaip ten dar ligu nepasigauna niekas tokiuose dusuose. plyteles pakeist daug nekainuoja
dzo 2017-07-05 20:48:00
Baisu. Padare lauko turekla uz 900euru ir dar nudaze uz 900 euru. O pakeist vamzdyna neturi lesu :D kuris kiauras ir pila vandeni ant sienu istisus metus
Tai pas mus Kalnieciu g. 188 tureklus du padare, kurie kainavo apie 1000 eur, kiekvienas... Padare ir viskas. Niekas gyventoju nuomones net neklause. O vamzdynai kiauri. Pradejo vienoj vietoj krapstyt siena, kur vanduo sunkiasi pro vamzdzius, tai plytos pradejo krist...kose vietoj plytu...plytos net supuve nu dregmes... O bendram duse tai nupjove vamzdzius ir viskas. Vietoj to, kad sutvarkyt ir pakeist naujais. Belieka tik pas pas mera priemimui uzsirasyt. Gal nors tada bus kas nors daroma. Gal miesto valdzia pagelbes, jei jau pavaldiniai daro ka nori, tai reikia ieskot teisybes pas didesnius virsininkus, :)
pakeistas stogas pries 3 ar 4 metus, ir vel jie uzsimane tvarkiti kurio suma 11400euru.dar uzsimane langus keisti uz 4000 su kazkiek kam, jei vamzdzei kiauri, santehnikai vaziuoje vos ne kas antra diena.pirmam aukste isikurusios dvi seniunijos, bet kai truko 2 aukste vamzdis staigei sutvarke.o taip be rekcijos.Kaiminai pakraupe nuo sito vadibininko.be to kodel nera numerio tiesiogei susisiekti su vadibininku ko jis slepes.
Kuo greičiau žmonės susivokite ir kurkite bendrijas. Pinigus lupa, į jokius kompromisus neina. kai apskaičiavome, kad siurblio galvutės pakeitimas kainavo vien eurais keturženklę sumą, tada pradėjome mąstyti kokį monstrą įsitaisėme. Jei būtų žvaigždutės su minusu, tai gautų patį didžiausią minusą. matyt ne veltui teismų slenksčius mina nuolatos.
Buvo prašymas, pajungti elektrą koridoriuje, kad degtų dienos metu.Tai jau visi metai elektrikas vaikšto atsiųstas iš Nemuno būsto, o elektros, kaip nėra taip nėra.Ir už ką jam algą moka? O gal nesugeba Nemuno būstas nusamdyti gerų elektrikų?
Mes esame labai dėkingi mūsų namo administratoriui mindaugui už pakeistus laiptinių langus.šią žiemą tikrai jaučiasi skirtumas.aišku visada atsiras pensininkų kurie priešinasi bet kokiam darbui, bet vadybininkas paaiškino, kad sprendimą priima namo dauguma ir suorganizavo gyventojų apklausą.dabar džiaugiasi net tie kas labiausiai tam priešinosi. Visiems neįtiksi, bet džiugu, kad administratorius padeda neabejingiems ir tvarkytis norintiems žmonėms.
Situacija kardinaliai pasikeite i geraja puse atejus Nemuno bustui i Birstona. Mes Gyventojai turim kur kreiptis ir sulaukti pagalbos. O tai svarbiausia. Nes anskciau buvo Dievo pamirstas kampelis.
daug visokiu zmoniu ir daug nuomoniu, na nezinau, man asmeniskai gera imone. Patinka asmeninis vadybininkas, viska su juo galima suderint ir ispresti. Avarine visada operatyviai atvyksta. Zodziu susitvarko vyrai, grazu ziuret.
Nu nezinau, lyginat su kitomis imonemis tai visai nebloga. I visus avarine is kvietimus reaguoja labai greitai, ne taip kaip kitos nes kai as gyvenau kitame name, kuri administravimo kitas administratorius, tai turejau atveji, kai truko vamzdis, skambinau i ju avarine, tai atsiunte kazka, tie atvazeve paziurejo, kad bega karstas vanduo ir isvaziavo, tipo jie nepriziuri, o vanduo bego ir toliau. O sitos imones vyrai, greitai atvaziavo, neklausinejo koks vanduo bega, o tesiog eme ir sutvarke.
Nezinau kodel cia visi putojasi, bet musu name tai si firma atliko nemazai geru darbu ir nepasakyciau kad plesikai. Normalus darbuotojai - ir bendrauja ir bendradarbiauja. Gal vadovai pasikeite, todel ir dirba kokybiskai. Asmeniskai as tai rekomenduoju.
Laba diena, namo administratorius net nesiteike pranest kad nenuraso elektros skaitliuku.Kaip atejo patikrinti po vasaros tai net nezino kur elektros saitliukai randasi tai kaip jie bendrauja su gyventojais.Skaito mus visus ne zmonemis.Kur dingo paprastas zmoniskumas bendravimas?
Pagal komentarus aišku, kas tai yra tokia įmonė.
Marius 2013-11-05 23:21:39
Sveiki gerbiamieji,
Renku komanda duoti į teismą UAB "Nemuno būstas", kas esate tokios pačios nuomonės parašykite į šį emailą. Daug šnekų ir jokių pokyčių nėra, kažkas turi susitvarkyti su tokiomis įmonėmis. Jei būsime vieningi, pokyčius išsikovosime tik tai teisme. susivienijimas@gmail.com
Ketiname ir mes jau ruosiame medziaga.
Nuo tokio abejingo administratoriaus reikia begti, tik mokescius jiem mokek o paslaugu negausi...
Sveiki gerbiamieji,
Atsiliepimai labai prasti.Jau metus laiko prašau pažiūrėti kad nuo stogo bėga vanduo, visiems neįdomu.Supuvo WC siena, bėga vanduo per elektros įrengimus.Buvo atstovai fotografavo ir jokio atsakymo.O savininkai keičiasi labai dažnai.Dabar už savaitės filmuos televizija.
Tokių negarbingų ir savo žodžio nesilaikančių darbuotojų sutikti teko gyvenime nedaug kaip nemuno būstas.Ponai, garbingai nenorite pripažinti savo pralaimėjimo tai gąsdinate teismais...Yra dar aukštesnių institucijų, ne su tais gyventojais pradėjote kovą...
Paskambinau ir kreipiausi pagalbos, nes kaimynas is penkto auskto semia likusius 4 ausktus.Praejo valanda laiko, o jie vis dar nepasirode.Kaimyno namuose nera, ir nepanasu kad artimiausiu metu bus.Tai man kreiptis kur? I policija? Gal gaisrine? Tik tada nesuprantu kam reikalinga avarine tarnyba???? Ydomu kas teiksis atlyginti padaryta zala...
gerb. ponai savo abejingumu ir neveiklumu verciat mane savo lesom pasikeist kanalizacijos vamzdi, o kompensuot islaidu nesiruosiat..................................
Gerb.Jonai, parašykite kokie pokyčiai įvyko pasikeitus namo administratoriui, kokie aptarnavimai pabrango, kokie atpigo ir truputį smulkiau apie aptarnavimo ypatumus, ačiū
Lina 2013-09-09 10:45:04
Vasaros vidury kostiumuoti vyrukai darė apklausą ar norite pakeisti namo administratorių, kitiems sakė atpiginsime šilumą, kiekvienam butui buvo skirtingi priėjimai, pasirašė butų nuomininkai- ir tie kurie nieko nesuprato, buvo daromas psichologinis spaudimas (kaip sektos, kur irgi beldžiasi i kiekvienas duris)tiko bet kokie parašai, vienam bute trūko vamzdis, tada sužinojome kad Kauno raj.savivaldybėje aplinkos sk.oficialiai įregistravo save kaip daugiabučio namo prižiūrėtojas, pridėjo parašus prie jungtinės veilkos sutarties gavosi "Įteisinti v***s".informacijos jokios, žmonės net nežinojo, kad kažkas pasikeitė, sužinojome ir taip nepaliksime, jeigu be namo gyventojų susirinkimo, protokolo, turint užnugarį savivaldybėje galima taip pasielgti, eisime iki galo taip negalima, reikia turėti bent kažkiek bepadorumo....atsiliepimai tikrai nekokie...
gerb. p. Lina, pasirodo kad visi cia rasantys vargsta be reikalo. Niekas neskaito ir net nezino kad yra toks puslapis tai man pasake biuro administratore Deimante, net juokas nebeima....................
p. Mindaugai, siandien Jums skambinau 5 kartus, gal sergate ar ar Jums jau atsibodau?
Gerb. p. Jolanta Volteraityte! Mane sudomino ar yra nors viena gyva butybe kuri paskaito komentarus-atsiliepimus? Man atrodo kad tokio zmogaus nera!!!!!
2013.08 12 paskambinau konsultantams ir pranesiau apie bute prakiurusi nuoteku vamzdi!!! Siandiena pagaliau p. Mindaugas Stalgys mane informavo, kad rugsejo 25-26 d. atvyks santechnikai ir pakeis vamzdi!!!! Aciu p. Mindaugai kad taip operatyviai suregavote i mano nusiskundima, juk man uostyti kaimynu ismatas 1, 5 men nepakenks ir gal jokia infekcija neprilips per toki trumpa laika (1, 5 men). ACIU!!!!!
Marius 2013-02-06 13:01:08
Sveiki visi,
Esu ir aš susidūręs su administravimo aferomis. Siūlyčiau kažkokiu tai būdu vienytis nes a*******i didžiausi nesugeba pagrįsti savo siunčiamų sąskaitų ir net nenori bendrauti.
Marius
862602728
Susivienykim, mano paštas jolitabarauskiene@yahoo. com
Jolita
Sveiki visi nuskriausti ir dar kol kas nenuskriausti, Norėčiau atkreipti visų dėmesį, žmonės būkite budrūs pasitikrinkite kiek mokate UAB Nemuno būsto agentūrai, kadangi turiu problemų su ta agentūra. Ši agentūra nesiteikia pateikti išsamių apskaičiavimų ir kvailina mane mėtydami sumas nuo vienos eilutės i kita kad nesupraščiau, o paaiskinti negali!! ka jū galite pasakyti apie bendra elektra kur ateidavo 250lt į mėnesį ??? aš tiek uz buta 80lt moku o cia laiptines elektra, tai kur taip matyta!! parasykit bandysim problema isspresti kartu susivienijimas77@gmail.com
Nu jo, su jais susisiekti tai kryziaus kelia praeiti... O jeigu sako, kad perskambins arba su jumis susisieks atitinkamas asmuo, tai neverta tiketi ir tiketis, geriausiai paciam telefonus issireikalauti ir pasiskambinti. Aptarnavimo lygis nulinis. Bele pinigus imti. Gerai buti pereiti pas kita administratoriu, bet vat problema ta, akd daugeliui namo gyventoju dzin: (
Sveiki visi,
Marius
862602728
labai idomu, kodel niekas is gerbiamųjų agentūros darbuotojų nesiteikia atsakyti į laiškus.kam tuomet ši nesamonė"susisiekimas el. pastu"? Ir vis dar laukiu panelės Deimantės Balčiunaitytės skambučio, kuri žadėjo paskambinti.Ką Jūs ten išvis veikiate, jei nesugebate nei sąskaitų padoriai suskaičiuoti, nei su žmonėmis bendrauti?Aš dabar turiu gaišti laiką, kad atvažiuoti (metus darbą, vaikus-kažin ar tamstos kompensuos man šiuos nuostolius?) ir, ko gero išgirsti, kad "ne priėmimo valanda!".Labai tikiuosi, ir linkiu Jums, kad rasčiau bent vieną darbuotoją su kuo pabendrauti, kai atvyksiu.
. kada mus lapeliai. Int. nerandu
a*******i kokių reta!!!
Erika kurzinaite
2012-09-25 17:54:44 IP 2ju2pi17
kodel lapeliai dar niateina
Rosita Vėželytė
2012-06-24 20:01:42 IP 28m95ug8
Laba diena, Noriu sužinoti kodel man už elektra mokėti 228, 87.Internetu sumokėta 03 mėn88, 95.04mėn81, 42, 05mėn74, 39.

Juodasis gintaras
GAMO

Adresas: Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; mažmeninė prekyba; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
Šiltinimo GAMO termovata technologija yra sukurta kompleksiniam pastatų šiltinimui. GAMO termovata užpurškiama ant paviršių arba įpurškiama į oro ertmes. Itin mažas jos laidumas orui leidžia sulaikyti didžiają dalį patalpose išeinančios šilumos. Tai patvirtina šilumos taupymo efektyvumo priklausomybės nuo GAMO...
Termas
ŠILTINIMO PROFESIONALAI

Adresas: J. Basanavičiaus g. 101B, LT-76129 Šiauliai.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Termas" - specializuota įmonė, teikianti pastatų šiltinimo ir diagnostikos paslaugas visoje Lietuvoje. Pagrindinis veiklos tikslas - suteikti kokybiškas paslaugas, kurios leidžia mūsų klientams gyventi šiltuose ir taupiuose namuose. UAB "Termas" - įmonė sėkmingai atliekanti šiltinimo aminoplasto puta...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: Gedvydžių g. 17, LT-06311 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stiklas ir jo gaminiai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Kovenda
Adresas: Kalvarijų g. 272A, LT-08339 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB Kovenda nuo 2005 metų dirba statybos srityje. Daugiau informacijos apie įmonę, vykdomus projektus ir teikiamas paslaugas rasite tinklalapyje www.kovenda.lt

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas 11-13 16:46
"Dean Foods", didžiausias JAV pieno perdirbėjas, praneša apie bankrotą. 94 metus skaičiuojančiai kompanijai pastarieji metai buvo nelengvi dėl mažėjančio pieno produktų vartojimo JAV.
Egiptas didina išvykimo mokestį turistams
Egiptas didina išvykimo mokestį turistams 11-13 16:37
Egiptas nuo lapkričio 15 dienos 25% kelia išvykimo mokestį turistams.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%