Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Burtė, UAB karnavalinių drabužių nuomos studija, parduotuvė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Burtė, UAB karnavalinių drabužių nuomos studija, parduotuvė

Atsiliepimai apie Burtė, UAB karnavalinių drabužių nuomos studija, parduotuvė

BURTĖ

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Burtė, UAB karnavalinių drabužių nuomos studija, parduotuvė

Matavomės Kalėdų senio kostiumą viskas su juo buvo gerai mums labai patiko ir tiko, kadangi negalėjau nuvažiuoti paimti jo pati paėmė mano kursiokas, nes darėme renginį kartu. Kai atvyko į renginį su kostiumu kurį dėtis turėjo kolega, ištraukę kostiumą pamatėme, kad buvo sukeistos barzdos ir labai likau pikta... Kodėl jos yra sukeičiamos jeigu kai norėjome nuomotis niekas nepranešė apie tai, kad jos gali keistis... Paskambinti įmonei jau buvo vėlu nes renginys vyko vėlyna vakarą... Atėjus atiduoti kostiumo ir norėjusi gauti nors kokią kompensacija man buvo pareikšta, kad jos gali keistis, nes barzdos būna prikvėpuojamos... Taip su šituo faktu sutinku, bet kam tada nuomotį šį kostiumą su būtent ta barzda jeigu jis jau yra rezervuotas???!!!!! Juk kitam žmogui kai nuomojate paimkite kita barzdą ir žėkite ar jis sutiks ir tuomet rezervuokite...Jūs turite atsakyti už tai ką žmonės pasimatuoja ir tikrai tai gaus!! Nes pasiųstas žmogus nežinojo kaip atrodo šis kostiumas... Apie aptarnavimą iš vis patylių prieš norint išsinuomoti kostiumą turi gaudyti tas pardavėjas/koncultantes... Visiškas chaosas parduotuvėje nėra jokios sistemos!
Pardavejos siaubingai nemalonios ! Atejom tai jos lakste paklausi - nueina. Norejau matuosi ne viena kostiuma tai jos pasake: vistiek visu neissinuomosi. Labai likau nepatenkinta.
Su kostiumais (bent jau tais kuriuos nuomavomės) viskas gerai, kaip suprantu iš kitų komentarų viskas gerai ir su el.prekyba, bet pati asmeniškai važiavau į parduotuvę, tai pardavėjos bendravimu likau pakraupus - jokios pagalbos matuojantis kostiumus, sukabino ir dingo, tik iš internetinės parduotuvės nuotraukų parodžius kokios kostiumų dalys, teikėsi jas paduoti. Kalbėjimo kultūra išvis nederanti tokioms pareigoms - jaučiausi kalta, kad kažko klausiu, o kai užsiminiau apie nuolaidą išvis gavau tokia pasipiktinimo tiradą, kad vienintelis noras buvo apsisukti ir daugiau niekada ten negrįžti. Jokios kultūros, lankstaus bendravimo su klientu, elementaraus dėmesio nebuvo.
Siuntą gavau labai greitai. Prekėmis likau patenkinta.
Bjaurus bendravimas su klientais, aptarnaujantis personalas akivaizdziai turi elementarios kulturos trukuma. Jau net neatsimenu kada paskutine karta paskambinus pasiteirauti apie siulomas paslaugas buvau isgirdes labai grubu atsakyma su ragelio metimu.
Nerekomenduoju niekam net kreiptis, geriau paieskokite kostiumu kitur.
Rekomenduoju visiems, kam reikia pasiruošti šventėms!
Sužavėjo toks greitas pristatymas, o ir prekės supakuotos labai tvarkingai ir tikrai kokybiškos. Super :)
Norėčiau padėkoti už operatyvumą!
Pirkiniai atkėliavo iš, , Burtė'' el. parduotuvės labai greitai, jais esu labai patenkinta, gavau kokybišką produktą ir tą pačią dieną., , Burtė'' rekomenduoju visiems.

Dėkoju dar kartą.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA pristato Kalėdinių verslo dovanų sezoną! Daugiau info giftika@giftika.lt

Nesureagavusiems į "Sodros" priminimus nuo algos nuskaičiuos pinigus į pensijų fondus 01-28 13:09
"Sodra" pakartotinai išsiuntė 8.600 elektroninių laiškų ir 36.000 pranešimų į asmenines paskyras gyventojams, kurie šiemet pirmą kartą įtraukiami į kaupimą, ir ragina susipažinti su informacija...
Seime surinkti parašai pradėti apkaltos procesą I. Rozovai
Seime surinkti parašai pradėti apkaltos procesą I. Rozovai 01-28 12:55
Seime surinkti 44 parašai pradėti apkaltos procesą parlamentarei Irinai Rozovai.
Susisiekimo viceministru paskirtas V. Klimantavičius
Susisiekimo viceministru paskirtas V. Klimantavičius 01-28 12:02
Susisiekimo ministerijoje viceministro pareigas antradienį pradėjo eiti Valdas Klimantavičius.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walmart 115,86 +1,30%