Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Burokėlis ir krapas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Burokėlis ir krapas

Atsiliepimai apie Burokėlis ir krapas, UAB

JURGIS IR DRAKONAS

Neapolietiška pica tikriems herojams!
Parašyk savo nuomonę apie Burokėlis ir krapas, UAB

2021-07-20 12:14:11 IP 2fcpjdj1
Petras 2021-07-08 02:21:12
Užsisakiau Margarita picą, bet nevalgiau, kažkokiais š.. atsidavė. Tikrai anksčiau buvo skanesnė ir ko jie ten pridėjo?
Visada reaguojame į konstruktyvią kritiką, nes mūsų siekis - kokybiškos ir skanios picos. Kokybę garantuojame, o dėl skonio nesiginčijame, juk kiekvienas apie jį turi savo nuomonę.;)
UAB "Burokėlis ir papas"
2021-06-22 16:43:50 IP 28m87okr
Anonim 2021-05-07 19:01:18
Uzsakiau per Wolt 2 picas, kaina 8, 55 ir 8, 95. Atveze 2 apdegusias delno dydzio picas. Idaro ant picu beveik nera. Ar ju manymu beveik 9 eurai uz delno dydzio pica yra normalu???? Kad nors skanios butu.
Daugiau niekada neisiu ir neuzsakinesiu sitoj skylej.
UAB Burokėlis ir papas
2021-06-22 16:42:08 IP 28m87okr
Labai neskanios picos 2021-06-11 12:50:55
Turi būti gėjus arba lesbietė, jei nori kad pagamintų skaniai, jei ateini su šeima, tai duos batono gabalą ir pavadins tai pica.
Pica su šūdu irgi pica, - Ar ne?
2021-06-17 11:30:53 IP 2fcpjdj1
Labai neskanios picos 2021-06-11 12:50:55
Visada reaguojame į konstruktyvią kritiką, nes mūsų siekis - kokybiškos ir skanios picos. Kokybę garantuojame, o dėl skonio nesiginčijame, juk kiekvienas apie jį turi savo nuomonę. Tačiau, panašu, jums užkliuvo tik #Partnerystėspica, o kai kalba pasisuka apie prigimtinę žmogaus teisę rinktis, į diskusijas nesileidžiame - tai ne nuomonė, tai faktas.
2021-06-17 11:29:37 IP 2fcpjdj1
Užingridas 2021-06-13 17:04:05
2021-06-17 11:28:11 IP 2fcpjdj1
Užingridas 2021-06-13 17:04:05
Labai neskanios picos
2021-06-11 12:50:55 IP 28m87okr
Daugiau niekada neisiu ir neuzsakinesiu sitoj skylej.
Nerekomenduoju! Apsilankeme siaures miestelyje. Picos neskanios, atnese apdegusias, kaip tokias galima klientui nesti? Skonis kaip kokios plastmases, turbut del apdegusios desros, ingriedientu mazai, itariu, kad personalas vagia produktus, nes is mazu algu nepragyvena..Interjeras- zabigalkos stiliaus. Kainos ispustos. Masinos salia pasistatyti nera, o jei ivaziuoji i artimiausia aikstele ir uzsibuni ilgiau, nei valanda, turi susimoketi! Mes ir keli po musu isvaziuojantys pasimoke..
Vakar vakarieniavau Vilniuje, Šiaurės miestelyje. Kokybė tikrai krito. Neatitinka kainos ir kokybės santykio. Ant picos mažai ingridientų, padas kaip guma. Kas liečia švarą, taip jį nuvalė, bet nedezinfekavo, kaip privalėtų.
Gintarė Burnickė
2020-01-20 14:00:13 IP 2fcpjdj1
Olegas 2019-12-15 15:06:18
Lankemės Kaune, senamiestyje.
Stiprioji pusė: aptarnavimas, aplinka draugiška šeimai, dizainas.
Silpnoji: maistas. Picos tarsi valgytum bato aulą, padas guminis, priedų mažai. Vaikiškas meniu išvis be skonio - vaikams nepatiko, darželyje skaniau valgo.
Žaislų nors ir nemažai, bet sudrožti, aplaužyti, elektroniniai neveikia.
Lėkštės apdaužytais kraštais.
Kainos gerokai aukštesnės negu vidutinės.
Laba diena, Olegai!

Atsiprašome, kad laiku nesureagavome į Jūsų komentarą: šią paskyrą tikriname itin retai ir tiesiog praleidome Jūsų paliktą atsiliepimą. Pirmiausia, džiaugiamės, kad galėjome Jus nustebinti savo šeimyniška aplinka ir aptarnavimu. Tačiau mums be galo liūdna, kad maisto kokybe likote nusivylę. Mums maisto kokybė yra itin svarbi ir jai palaikyti skiriame itin daug dėmesio: kruopščiai atsirenkame produktus iš Italijos tiekėjų, o taip pat skiriame daug laiko picų kepėjų apmokymams ir jų įgūdžių tobulinimu bei palaikymui. Žinoma, kartais žmogiškųjų klaidų pasitaiko, bet jas visada rekomenduojame spręsti kartu su aptarnaujančiu personalu. Dėl žaisliukų ir lėkščių jokių pasiteisinimų būti negali ir perdavėme restoranui, kad inventorius turi būtų peržiūrimas ir atnaujinamas. Dėkojame Jums, kad informavote mus apie savo patirtį, nes tik svečių atsiliepimų dėka turime galimybę augti ir tobulėti. Labai tikimės, kad dar nuspręsite mus aplankyti ir kitu apsilankymu galėsime Jus nustebinti :)

Gintarė Burnickė
Personalo vadybininkė
Lankemės Kaune, senamiestyje.
Stiprioji pusė: aptarnavimas, aplinka draugiška šeimai, dizainas.
Žaislų nors ir nemažai, bet sudrožti, aplaužyti, elektroniniai neveikia.
Lėkštės apdaužytais kraštais.
Kainos gerokai aukštesnės negu vidutinės.
Picos su vistiena didele porcija beveik neturejo vistienos, kai paklausem padavejos kodel - pasake pasikeite kainos ir pasikeite meniu geamai, supratom - pakilo kainos ir sumazejo porcijos, daugiau i drakona neisim.
2018 06 23 pietavome Vilniuje Pylimo g. „Jurgis ir Drakonas”. Jauki namų aplinka, įdomus sezoninis valgiaraštis, malonus ir greitas aptarnavimas: mus aptarnavo p.Milda ir mokinė p.Gabrielė- abi merginos dėmesingos, rūpestingos, mandagios, komunikabilios, dalykiškos.
Būtinai ateisime ir kitą kartą.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Vilniuje rengiamas suvožtinių festivalis
Vilniuje rengiamas suvožtinių festivalis 08-03 20:03
Trečiadienį Vilniuje, Tymo turguje, rengiamas septintasis suvožtinių (taip vadinti burgerius nurodo Valstybinė lietuvių kalbos komisija) festivalis "Vilnius Burger Fest". Miestietiškos vasaros...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Nasdaq 188,43 +0,91%
Visa 239,78 -2,68%