Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būrimo Salonas, J. Šimkienės Fotografavimo Įmonė

Atsiliepimai apie Būrimo Salonas, J. Šimkienės Fotografavimo Įmonė

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens savininkų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie Būrimo Salonas, J. Šimkienės Fotografavimo Įmonė
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Na nežinau kaip jums, bet man ši būrėja paliko labai gerą įspūdį. Tikrai jinai nieko neklausinėja daug, paprastai ir aiškiai (vardas, gimimo data, zodiako ženklas). Iš knygos ką skaito yra labai gera informacija. Labai nusitampot kurie rašot, kad jai trūksta kompetencijos. Pasakė viską ir dar daugiau, ką norėjau sužinoti. Buvom 3 merginos ir nei viena nenusivylėm, eičiau tikrai ir dar kartą ☺
Atsakyti
pritariu ankstesniems komentatoriams - kompetencijos stoka. Į užduotus klausimus neatsako tiesiogiai - nukreipia kalbą. o ir apie asmeninę informaciją pateikia visiškai klaidinga. Taigi - pataupykite pinigėlius ir laiką, kas planuojate kreiptis. Juo labiau, kad žmogus teigiantis galys suvaldyti net oro stichijas :)
Atsakyti
nekokia bureja yra kalba vejus, pati esu susidurus net neatspejo kas mirs, patarciau nesilankyti pas tokia bureja, tik vejais isleisit pinigelius.
Atsakyti
Vancia 2013-01-28 11:54:00
Labai atsakinga bureja - paslaugomis ir patarimais patarciau pasinaudoti!..
Išvis nesąmones kalba...paskaito iš knygų, ir šiaip jokios kompetencijos.Tik duoda patarimus iš lempos taip sakant.Klausinėja žmogaus o ne pati spėja ateitį.Niekada nepatarčiau kreiptis.
Atsakyti
Labai atsakinga bureja - paslaugomis ir patarimais patarciau pasinaudoti!..