Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būrimo Salonas, J. Šimkienės Fotografavimo Įmonė

Atsiliepimai apie Būrimo Salonas, J. Šimkienės Fotografavimo Įmonė

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens savininkų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie Būrimo Salonas, J. Šimkienės Fotografavimo Įmonė

Na nežinau kaip jums, bet man ši būrėja paliko labai gerą įspūdį. Tikrai jinai nieko neklausinėja daug, paprastai ir aiškiai (vardas, gimimo data, zodiako ženklas). Iš knygos ką skaito yra labai gera informacija. Labai nusitampot kurie rašot, kad jai trūksta kompetencijos. Pasakė viską ir dar daugiau, ką norėjau sužinoti. Buvom 3 merginos ir nei viena nenusivylėm, eičiau tikrai ir dar kartą ☺
pritariu ankstesniems komentatoriams - kompetencijos stoka. Į užduotus klausimus neatsako tiesiogiai - nukreipia kalbą. o ir apie asmeninę informaciją pateikia visiškai klaidinga. Taigi - pataupykite pinigėlius ir laiką, kas planuojate kreiptis. Juo labiau, kad žmogus teigiantis galys suvaldyti net oro stichijas :)
nekokia bureja yra kalba vejus, pati esu susidurus net neatspejo kas mirs, patarciau nesilankyti pas tokia bureja, tik vejais isleisit pinigelius.
Vancia 2013-01-28 11:54:00
Labai atsakinga bureja - paslaugomis ir patarimais patarciau pasinaudoti!..
Išvis nesąmones kalba...paskaito iš knygų, ir šiaip jokios kompetencijos.Tik duoda patarimus iš lempos taip sakant.Klausinėja žmogaus o ne pati spėja ateitį.Niekada nepatarčiau kreiptis.
Labai atsakinga bureja - paslaugomis ir patarimais patarciau pasinaudoti!..