Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB BULAUTRA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BULAUTRA

Atsiliepimai apie UAB "BULAUTRA"

Nuvezam.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB "BULAUTRA"

PRASOME ISTRINTI SKELBIMUS SU VEZAM123 PAVADINIMU!!!
Sveiki, noriu padėkoti dviem jauniems, greitiems vyrukams
Puiki, profesionali, savo darbą žinantį įmonė. Kompetentingi ir darbštūs darbuotojai. Pateisino lūkesčius. Darbas atliktas greičiau, nei buvo tikėtasi, įkainiai sąžiningi, darbuotojai malonūs, puikiai susidorojo su paskirtu darbu, matosi, kad gerai susidirbę tarpusavyje. Perkraustymas atliktas nepastebimai.
Tikrai patariame juos, nenusivilsite.
Linas 2019-07-16 20:23:29
Nusivyliau UAB "Balautra" suteiktomis paslaugomis - baldų pervežimas Vilniuje. Užtruko kelis kartus ilgiau ir kainavo kelis kartus brangiau, nei buvo planuota užsakant šias paslaugas : (
Užsakinėjant jų paslaugas, rekomenduoju labai tiksliai ir konkrčiai susitarti dėl visų sąlygų, kad išvengti nemalionių siurprizų.
Laba diena, p. Linai,
dėkojame už Jūsų atsiliepimą, tik įmonės pavadinimas yra UAB "BULAUTRA". labai tiksliai pasakėte, ko ir mes prašome iš kiekvieno kliento - pateikti kuo daugiau smulkmenų, kad galėtume tinkamai planuoti laiką. nes, kai nuslepiate, kad Jūsų kraustomi daiktai turės būti nešami laiptais iš 8 aukšto, nes netilps į liftą, ar pasakote, kad utilizavimui bus tik 1 sofutė, o vaikinai į savartyną išvežą bene 300 kg baldinių atliekų, paslaugos kaina žinoma išauga, nes paslaugas teikiame apmokestindami klientą valandiniu įkainiu. o ar normalu, kad klientas žinodamas, kad atliekų pridavimo aikštelė jau nebedirba palieka savo baldus skirtus utilizavimui automobilyje ir pareiškia, kad jo šiukšlės nuo šiol mūsų rūpestis?
Man reikėjopervežti nemažą egzotiškų vazoninių gėlių kolekciją į Varšuva. Ne visai trivialus uždavinys, ypač žiemos metu, dėl to buvo kiek neramu. Pergyvenau be reikalo. Viskas buvo suorganizuota labai tvarkingai ir operatyviai. Sąlygos gėlėms buvo puikiai užtikrintos - jokių nuostolių. Dėkoju už puikiai atliktą darbą!
Puikiai atliko visus užsakytus perkraustymo darbus. Ir labai punktualiai. Padėka.
Perkraustant mūsų įmonės biurą radome nuo baldų atlūžusias dalis. UAB "BULAUTRA" mums nurodė, kad baldus pasikrovė jau supakuotus, negalėdami įvertinti jų būklės, tinkamai supakuoti baldai negalėjo patirti žalos keliant, taip pat galimai pats užsakovas stumdė krovininiame automobilyje baldus, taigi jie negali prisiimti atsakomybės už darbą, kurį dirbo ne tik jie.
UAB "Bulautra" įmonės darbuotojai 2013m. pabaigoje perkraustė mūsų nemažą organizaciją. Esu labai dėkingas šios įmonės darbuotojams už profesionaliai atliktą darbą.

Bobino komanda
Perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: perkraustymas; atliekų tvarkymas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
BOBINO ATLIEKAMI DARBAI Įmonių perkraustymas Butų ir namų perkraustymas Sandėlių ar kitos paskirties patalpų perkraustymas Parodų perkraustymas Krovinių pervežimas miestui pritaikytu transportu Krovinių perveržimas pasitelkiant sunkiąją techniką Krovėjų paslaugos PERKRAUSTYMO PASLAUGOS Įmonių perkraustymas -...
Grey Pack
KROVINIŲ GABENIMAS, PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Adresas: Sodų g. 5-3, Veiviržėnai, LT-96273 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: perkraustymas; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
Grey Pack, UAB Perkraustymo paslaugos, krovinių gabenimas bei perkraustymas Kaune ir visoje Lietuvoje. Krovėjų paslaugos, baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų ir kitų krovinių pakrovimas/ iškrovimas. Pilnų ir dalinių bei smulkių krovinių pervežimo pasaugos Lietuvoje. Automobilių pervežimas tralais...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast I KÖMMERLING

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
TRANSEKSPEDICIJA
Adresas: Galinės g. 1, Galinės k., LT-14247 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; muitinių paslaugos, muitinės; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

Bandymas kopijuoti – neatleistina prekių ženklų klaida
Bandymas kopijuoti – neatleistina prekių ženklų klaida 05-09 18:39
Prekių ženklai žengia į neįtikėtiną nuobodulio ir vienodybės etapą, kuris prasidėjo dar anksčiau nei pandemija.
Konferencija dėl Europos ateities: kviečia išsakyti savo nuomonę
Konferencija dėl Europos ateities: kviečia išsakyti savo nuomonę 05-09 17:34
Europos Parlamento rūmuose Strasbūre sekmadienį prasidėjo konferencija dėl Europos ateities. Akcentuojama, kad konferencija skirta ne tik išklausyti piliečius, bet ir įtraukti juos į bendros...
Naujoji Socialdemokratų pirmininkė V. Blinkevičiūtė: svarbiausias darbas – pergalė savivaldos rinkimuose 05-09 17:00
Sekmadienį pasibaigusius tiesioginius Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) rinkimus laimėjo europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė. Į savo pavaduotojų komandą ji pakvietė kolegą, taip pat...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%