Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buivydiškių veterinarijos klinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buivydiškių veterinarijos klinika

Atsiliepimai apie Buivydiškių veterinarijos klinika, VšĮ

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Buivydiškių veterinarijos klinika, VšĮ

Labai didelis užimtumas - tai nėra blogai, bet su tuo nesusitvarkydami viską užmiršta, labai skuba, išsamiai nieko nepaaiškina.
Labai svarbu padaryti sprendimus dėl darbuotojos, kuri dirba rytinėje pamainoje, ne pirmas kartas kai tenka su ja bendrauti - labai atgrasi, nepatenkinta moteris. Vienas pavyzdžių - ryte mūsų skambutis: "Sveiki, mes pas jus jau du mėnesiu gydome katę, ar galite suvesti duomenis, mes norime pasikonsultuoti?" Atsakymas be užuolankų: "Neturiu laiko su jumis kalbėtis, atvykite su kate pas mus". Kadangi po kol kas katei tik blogėja, tenka keisti veterinarijos kliniką.
Suni sekmingai isoperavo gydytojas Pavelas (kitose klinikose arba neapsieme operuoti, arba dejavo kokia tai sudetinga ir nesuteikianti jokiu garantiju operacija...) Labai dziaugiuosi, kad atradau sia klinika. Visi darbuotojai yra labai malonus, dirba greitai ir matosi kad yra puikus profesionalai (nors ir labai jauni). Priima pagal isankstini uzrasyma, bet svarbiausiai, kad esant umiam susirgimui galima atvykti be uzrasymo ir gauti pagalba. Dekoju sauniam kolektyvui.
Klinika gera! Daug kartu lankemes ir ispudziai pagrinde teigiami. Personalas malonus ir profesionalus, apart tamsiaplaukes senjores, pas kuria eiti tikrai nerekomenduoju! Kiti klinikos gydytojai pades daug efektyviau.
Lankiausi šioje klinikoje du kartus. Vieną kartą nunešiau kregždžiukus, antrą kartą su savo kate. Esu labai patenkinta. Abiem atvejais telefonu su manimi kalbėjo labai maloniai. Atvykus į kliniką - taip pat. Daktarė buvo jauna ir "nepavargusi" nuo gyvūnų. Labai ramiai apžiūrėjo mano katę ir sutvarkė problemą, dėl kurios buvau atėjusi. Jokių moralų neskaitė. Papasakojo, kaip rūpintis toliau po procedūros. Kas labai nustebino, kad mano katė, kuri neprisileidžia svetimų žmonių, ant stalo visą laiką išgulėjo labai rami. Jokios agresijos ar blaškymosi. Žodžiu, esu labai patenkinta ir manau, kad prireikus lankysiuosi čia ir toliau.
Veterinaras Pavelas - ko gero vienintelis klinikoje dirbantis asmuo, kuris kruopščiai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą. Paskutinis apsilankymas klinikoje paliko labai prastą įspūdį. Paskambinus pasiteirauti, kada galime atvežti gyvūną konsultacijai ir apžiūrai, su mumis kalbėjo labai nedraugiška vyresnio amžiaus moteris, kuri jau telefonu pradėjo komentuoti, kad nemokam maitinti katino. Norėjome išgydyti katiną nuo viduriavimo ir išsiaiškinti, kas jam yra negerai. Ta pati vyresnio amžiaus "veterinarė", kurios net neapsiverčia liežuvis taip pavadinti, pamatavus gyvūnui temperatūrą iškart nustatė diagnozę, prieš tai net nepasiūlius atlikti tyrimų. Įkišo brangų ėdalą, prirašė vaistų, kuriais gydant, situacija dar sparčiau blogėjo. Apžiūrint gyvūną, visiškai niekas nebuvo paaiškinta, nei kokie ar nuo ko vaistai leidžiami, nei ką tiksliai reikėtų daryti, nei nuo ko išvis katinas gali sirgti. Žmonėms, kurie myli savo augintinius, rekomenduoju lankytis tik daktarą Pavelą arba apeiti kliniką kuo plačiau.
Labai ilgai teko lankytis šioje klinikoje na ir galiausiai priėjau prie tokių išvadų :
Šiai įstaigai labai trūksta darbuotojų, net užsirašius savi laiku dažniausiai tenka laukti dar kokią gerą valandą. Kodėl taip yra? Pastaruoju metšu pastebėjau, kad visi tik ir eina pas Pavelą gydytoją. Tie visi kiti like- senyvo amžiaus daktarai, kurie nebeprimato, nepataiko į veną ir pan - niekam naudos nebeatneša, ir niekas pas juos nebenori. Visi nori gelbeti savo gyvūnus, todėl renkasi manau ne sovietinio mokymo specialistus.. kurie šiuo laikotarpiu jau daug ko nežino...

Teko operuoti šuniukui akių vokus (pas tuos senolius). Vokai buvo nupjauti nelygiai, ir matėsi labai didelis skirtumas..
Tada gydėmės nuo alegijos pusę metų, kurios net nebuvo..
Tris kartus mokėjau už tuos pačius vaistus šuniui skirtingai... Net pasimečiau atsimenu....
Paskambinus telefonu kartais atsiliepia labai nemaloni moteris...

Žodžiu, greičiau auginkit ir mokykit savo praktikantus ir keiskit darbuotojus.
Sėkmės :)
Puikūs gydytojai, bendraujam jau virš 20 metų, visada puikiai aptarnauja, be to kainos adekvacios.
2017 11 18 kreipemes del jorksyru 3men. mazyles negalavimo. Didziausias ACIU!!! gyd.Irinai Bryl ir kitoms gydytojoms. Mazyle galima sakyt istrauke is mirties. Personalas labai rupestingas, Irina rupinosi mano mazaja kaip savo vaiku. Skambinom diena ir nakti!!!
Konsultacijos telefonu nemokamos, o laikas neterminuotas. Neuzteks zodziu atsidekoti. Mazyle sveiksta. Aciu Dievui ir jai.
2017 11 05 antrą kartą apsilankėm klinikoje dėl pakartotinių kraujo tyrimų. Eidami į kliniką jau numanėme kame bėda, tik norėjome įsitikinti, o tam reikėjo kraujo tyrimo. Išgirdome, kad katei 14 metų, tad ko norėti. Juk jei žmogui apie 70 metų, nurašome jį, negydome, juk jau prie senesnių:) Na bet tačiau...pasidarę kraujo tyrimus, gavom vaistų. Padarius antrą kartą tyrimą (vargiai, nes vet. gydytojas Feliksas Lošakevičius labai sunkiai sugebėjo įdurti adatą), paaiškėjo, kad katei geriau, todėl gydymą tęsiame. Bet...iš anksto užsirašę kraujo tyrimam konkrečiam laikui, turėjome laukti kol įjungs ir pašildys aparatą. Kadangi jau buvo žinoma, kurio kraujo rodiklio reikia, gydytojas sakė tą ir tirs. Pasirodo, kad vieno rodiklio tyrimas yra brangesnis nei bendras kraujo tyrimas?! Maža to, kad sumokėjome už vaistus dvigubą kainą (mus netyčiom apgavo:)), tai dar ir kasos kvitą gavome tik trečią kartą paprašius:) Todėl šios klinkos vizija ir misija, , atsakingumas ir dėmesingumas kiekvienam" (kaip skelbia pati klinika), mums pasirodė tik gražus užrašas tinklalapyje... Kadangi kliniką renkamės ir pagal gydytojo požiūrį į gyvūną ir šeimininką (nereikia mūsų glostyti, vadinti salulytėmis ir katinėliais, bet padorumas ir sąžiningumas tiktų), tai šioje klininkoje, manau, daugiau nesilankysime.
Viktorija 2017-10-21 10:22:34
Jei mylite savo augintinius, tai jokiu būdu nevežkite jų į šią kliniką.Pasityčiojimas iš gyvūno ir jo šeimininko.Atvežus katytę sterilizuoti, susidūrėm su "šlykščiu" daktarės elgesiu.Jokio paaiškinimo kokie vaistai leidžiami, kokį maistuką duoti ir kaip elgtis po operacijos.Paklausus, kada katytė atsigaus (kadangi nevalgo, nelaka, nevaikšto ir visą laiką guli praėjus keturioms dienoms po operacijos), gavau atsakymą, jog ji jau atsigavusi.Pasityčiojimas!Atsakymų negavau, elgesys nemalonus, informacijos nulis.Tikrai nuoširdžiai nerekomenduoju šios klinikos, tikrai yra geresnių veterinarų.
Papildau, katytė naktį mirė.
Lankiausi kelis kartus su alergiška katyte. Paskutinis apsilankymas itin nuvylė. Neskaitant to, kad daktarės likau apkaltinta, kad katę šeriu jogurtu (ko nedarau ir net nebuvau paklausta ar darau) ir bendravimo tonas buvo tragiškas, toks jausmas, kad aš, atvežusi katę ir ieškanti kaip jai padėti daugiau nieko nedarau tik jai kenkiu, tai buvau aptarnauta trijų skirtingų gydytojų, kurie tarpusavyje net nebuvo susitikę ir aptarę mano situacijos. Vienas liepė leisti vaistus, kitas suleido, o trečias užrašė. Ar vaistai buvo suleisti teisingi - nežinau, ar į ligos istoriją užrašyta teisinga informacija taip pat nežinau. Man net nebuvo pasakyta nuo ko tie vaistai ir iškomunikuota, kad greičiausiai nė nepadės ir reikės dar kelis kartus keisti vaistus.
Iš esmės: aptarnavimas TRAGIŠKAS, nemandagus, o į katės istoriją visai nėra įsigilinta. Rekomenduočiau susirasti kitą kliniką.
Lankytis teko ne vieną kartą, tiek atliekant kasmetinį skiepijimą, tiek ekstra atvejais susižalojus šuniukus, ar įsisiurbus erkei. Personalas labai malonus, draugiškas ir kompetetingas. Gydytojai visuomet linkę greitai padėti ar patarti. Ačiū už puikų darbą!
Siandien buvau uzneses pinigu i klinika, bet teko nestis atgal namo, pavargau, sunku, tai dabar piktas rasau. Pabraidziau valanda po klinika, tai konsultantas kaip koks medinis nesugebejo, nei galvos pakelt anei isspaust "laba diena" ar "priseskit reikes siek tiek palaukt" ar dar kazko. As ir pats nemandagus, tai neproblema, neisizeidziu, bet akivaizdu kad pinigu jums netruksta, su tuo jus ir sveikinu.
Šios klinikos paslaugomis mes tikrai daugiau nesinaudosime, nors mūsų katytei 12 metų, ir visus tos metus mes kreipėmės tik į " Buivydiškių' vet. kliniką. Noras su klinikos daktarų K. Jezukevičių bendrauti prajėo po to, kai atvažiavome pakartotinai padaryti kraujo tyrimą. Jam svarbiau buvo kalbėtis telefonų nei dirbti su mūmis. Jo veiksmai man iš viso buvo ne suprantami. Ir po pusvalandžio nieko nepadare išvažiavome namo. Kreipsimes į kitą kliniką ir niekam ne patarių su "Buivydiškemės" prasideti.
Dareme sterilizacija savo kalytei ir esame labai dekingi gydytojui Pavelui uz rupesti ir profesionaluma.
Deja, sia istaiga daugiau nesinaudojam, nes pooperacine apziura, kai kalytei sualergizavo nuo antibiotiku, buvo ypatingai nemaloni. Jaunos praktikantes, priziurimos vyresniojo gydytojo, state drenaza be jokiu nuskausminamuju, spaude pulius suniui per didziausius skausmus. Istaigoje prie 30 laipsniu buvo karsta mums, ka jau kalbeti apie poliarini suni...idomiausia, kad sualergizavus antra karta nuvezeme i kita klinika, jokiu drenazu nestate, nuskausminus ipjove guza ir be streso isvale zaizda.
"Deka" patirties Buivydiskiu klinikoje suo bijo net ieiti i vet kabineta - pamato stala, pradeda inksti ir tempia atgal. Labai liudna, kad musu kalytei teko patirti toki stresa : (
Didelis AČIŪ KĘSTUČIUI JAZUKEVIČIUI. Jis pats nuostabiausias veterinaras. Nuostabus žmogus. Jis išgelbėjo mūsų kalytę Dorą. Ačiūūūūūūūū...
Ačiū noriu pasakyti visam Buivydiškių veterinarijos klinikos kolektyvui, kurie prisidėjo prie mano pasveikimo. Ypač dėkoju vet. gydytojui Feliksui Lošakevičiui, kuris iš karto nustatė ligos priežastį, paskyrė gydymą. Ačiū sakau ir šio vet. gydytojo pagalbininkėms.
Supratau, kad šios klinikos darbuotojai verti dėmesio, nes jie nuoširdžiai pataria, paaiškina, negailėdami nei laiko, nei pastangų. Jų dėka dabar jaučiuosi gerai. Todėl dar kartą Jums sakau Au Au, t. y. labai AČIŪ.
Šuniukas Amsius
Nuoširdus ačiū vet.gydytojui Pavelui Tarusevičiui ir visam jaunam kolektyvui už rytų europos aviganės Vėtros išgydimą.
Dėmesys, profesionalumas, prienama kaina.Dar kartą didelis ačiu, sėkmės darbe ir gyvenime.
Nuoširdus AČIŪ Buivydiškių veterinarijos klinikos kolektyvui.Norime asmeniškai padėkoti gydytojams: Kęstučiui Jazukevičiui (operavo ir gydė)bei F.Lošakevičiui (gydė) už profesionalumą, kantrybę operuojant ir gydant mūsų šeimos numylėtinę kalytė Liusi, kuriai 14, 5 metų.Mes ne pirmą kartą kreipėmės į klinikas ir visada gauname kokybišką, profesionalų aptarnavimą už prieinamą kainą.Ačiū dar kartą.Linkime gydytojams ir visam personalui daug sveikatos ir gerų metų.
Ir aš ten gydau savo šunį ir brolis veža ten savo augintinius. Pas mano " merga" buvo netikras nėštumas.Pilvas buvo karštas ir pradėjo bėgti pienas. Karoliniškiu klinikoj mums iškart pradėjo leisti vaistus, reikėjo vežti, nepamenu, 4 ar 5 dienos. Kainavo ir apžiūra ir vaistai ir procedūros ir taksi.Kai kita karta mums atsitiko tokia bėda nuvažiavom i Buivydiškių kliniką. Priemė senas daktaras. Aš papasakojau kad mums jau taip antra karta ir " reikia nuraminti hormonus" tai prašau įleisti vaistus. O daktaras man atsake, kad jeigu man ne gaila savo šunio tai galima ir vaistus įleisti. Papasakojo, kad tai hormoniniai vaistai ir po tokio "gydimo" greitai neteksime šuns. Paskui radau tą patį internete. Parekomendavo grežtos dijetos beveik be mesos ir daug-daug vaikščioti. Padėjo labai greitai ir nereikėjo vaistu. O kai paklausiau kiek skolinga pasakė kad nieko, nes negydė mano šuni, tik patarė. Stebuklingas gydytojai ir labai gera, patikimą kliniką.
Mano atsiliepimas apie šią įstaigą yra nemalonus. Visų pirmiausia, skambinant į registratūrą, atsiliepia nemaloni moteriškė, su kuria neįmanoma susišnekėti. Ir tai buvo du kartus. Vieną kartą pasiskambinau, norėdama paklausti ar priimtu mus su šuniuku apžiūrai dėl akyčių, tai atsakymas buvo toks, tai ko čia skambinat, važiuokit ir viskas. Na OK, nuvažiavom ir "viskas", pralaukėm, gal tris valandas, niekas nepriėjo ir niekas nepasakė, kodėl jokie daktarai nepriima mūsų. Išvažiavom. Galvojam, gal kas rimto atsitiko ar ka, tiek to, atleidom. Bet kai pasiskambinau preitą pirmadienį ir paklausiau ar galiu atvežti savo anglų buldogą apžiūrai, nes vemia šuo, neturi jėgų ir t.t. Tai vėl toks pats atsakymas, kada norit tada ir atvažiuokim. Na nuvažiavom tą pačią dieną vakarop, apžiūrėjo mano ciucika, pamatavo temperatūrą i nustatė, jog jam tiesiog sutrikęs virškinimas. Davė tablečių kelių rušių. Tačiau, šuniukui ne gerėjo o blogėjo tik.. Trečiadienį nuvežiau savo šunelį kitur, ten iškart patikrino viską ir nustatė labai blogą diagnozę. Tad ketvirtadienį tūrėjau su visa šeima atsisveikinti su mūsų augintiniu. Labai skaudi netektis, plyšta širdis. Tad negaliu tylėti, jog kai kurie veterinarai neapžiūri gyvunėlio iki galo...
Aš irgi norėčiau parašyti atsiliepimą apie Buivydiškių vet. kliniką. Suprantu, kad būna visaip, matau čia pagrinde neigiami atsiliepimai... Mes jau gana ilgą laiką, jei kas, kreipiamės tik į šią kliniką. Turiu du šunis: vokiečių aviganį ir senutį biglį. Ne kartą teko nusivilti šios klinikos veterinarų paslaugomis, BET..teko nusivilti tik iki tol, kol mano šunų nepradėjo gydyti veterinaras P. Trusevičius. Tiek jau minėta moteris, tiek kitas senyvo amžiaus veterinaras sudarė tokį įspūdį, jog paprasčiausiai tingi dirbti..Vokiečių aviganiui užaugo guzelis ant nugaros, kurį jis nuolat graužėsi..Vežėm vieną kartą, pataikėm pas tą moterį, ji išrašė vaistuku, paspaudaliojo ir ate..Nepagerėjo. Vežėm kitą kartą, dbr jau priėmė tas senyvas veterinaras..Ir vėl: pamaigė, pačiupinėjo.."Turi praeit, žodžiu". Aišku nepraėjo, vežėm trečią kartą, kol neužtaikėm ant gydytojo Trusevičiaus. Jis iškart atliko operaciją, šuniukas iki šiol jaučiasi puikiai. Bigliui buvo dar didesnės bėdos. Kadangi jau žinojom veterinarą Trusevičių, vežėm pas jį. Operacijos reikėjo kuo greičiau, paskambinau su ašaromis, kad šuniukas nebejuda net, P. Trusevičius dėl mano šuns net į darbą atvyko anksčiau, atliko sudėtingą operaciją, kurios metu net trūko žarnos..Šuniui nebuvo daug duota šansų, bet jis gyvas ir gerai jaučiasi iki šiol (operacija buvo atlikta rugpjūtį)..Todėl būtent apie P. Trusevičių galiu atsiliepti tik gerais žodžiais. Matosi, kad žmogus myli savo darbą, gyvūnus, yra atsakingas ir jam rūpi išgelbėti jiems gyvybes. Šaunus veterinaras, nors dar visai jaunas.
Turime kaciuka 2men, pirma karta nuvaziavome pas veterinara i buivydiskes. Esu labai patenkinta. Kaciuka kruopsciai apziurejo, pakonsultavo vos ne pusei metu i prieki, atsake i wisus mano klausimus, apkirpo nagucius ir uz tai sumokejome tik minimalai. Gydytojas is tiesu matosi myli gyvunus, stengsimes vaziuoti tik pas ji ☺
Deja, bet aš taip pat galiu pasidalinti tik nemalonia patirtimi Buivydiškių veterinarijos klinikoje. Labai staigiai ir labai netikėtai susirgo mano sesers jorkšyriukas. Vis blogiau jam darėsi tiesiog akyse. Praktiškai, kai tik buvo pastebėta, kad jam kažkas ne taip, tai buvo apie 06.30 val., gal truputį daugiau kaip po valandos jis jau buvo visas persuktas, jam buvo temperatūra, vaikščioti jis jau negalėjo. Kadangi arčiausiai prie mūsų yra Buivydiškių veterinarijos klinika, mes aišku nuvažiavome ten. Tai buvo šeštadienis. Šeštadieniais jie dirba nuo 09.00 val. Mes buvome gal 08.45 val. ar panašiai. Moteris veterinarė (pavardės jos nežinau, bet tikrai žinau, kad ji veterinarijos gydytoja skaitosi), jau buvo atvykusi. Ji kalbėjo mobiliuoju telefonu. Manėme, kad ji pakalbės ir prieis, paklaus kas atsitiko. Tuo labiau, kad aiškiai matėsi jog šuniukui labai blogai. Tačiau, baigusi kalbėti, ji praėjo pro mus taip, lyg mūsų ten nei nebūtų. Kai aš pasipiktinau tokiu jos elgesiu, ji atsakė, kad jos darbas prasideda tik 09.00 val. Šuniukui blogėjo tiesiog minutėmis, bet ji atsakė, kad nieko jam baisaus nėra ir, kad mes ramiai palauktume foje. Mes, aišku, nelaukėme ir nuvykome į Karoliniškėse esančią veterinariją "TOTO", kur taip pat dirba nuo 09.00 val. šeštadieniais, bet mus greitai priėmė ir iš karto pradėjo gydymą. Gaila, bet po trijų dienų šuniukas mirė. Mes labai dėkingi "TOTO", nes tikrai labai stengėsi jį išgelbėti, tačiau nepavyko. Bet kas liečia Buivydiškių veterinariją.... Tai kam ten dirbti, jeigu tau vis vien kas su tuo gyvūnu, ar jis išgyvens, ar ne. Ypač baisu, jeigu patenki pas tą moterį veterinarę. Jau ne vieną girdėjau sakant, kad geriau ją ratais apeiti.
Taip pat baisiausia tai, kaip mums paskui paaiškino nuo ko jorkšyriukas mirė. Pavasarį jam valė dantukus ir aišku, kad be narkozės tokių procedūrų neatlieka. Būtent narkozė išjudino kažką inkstuose, nuo ko jis po kokių dviejų mėnesių mirė. Tai kodėl tada, prieš leidžiant narkozę nei vienas gyvūnas kažkaip netikrinamas? Sakė, kad su ta problema, kurią jis turėjo, jis galėjo dar ilgai gyventi, jeigu ne narkozė. Kaip gi taip? Toks įspūdis, kad veterinarijos yra tik įvaizdis, kad ten gyvūnus gelbėja. Kažką aišku jie daro, tik ar tikrai daro tai kas reikia. Juk tas gyvūnas tampa šeimos nariu ir stengiesi, kad jam būtų kuo geriau, tai kur eiti kai ištinka bėda? Baisu.
Turiu patirties ir su UAB "Greitoji žirafa". Mano pačios šuniukas kaime nikstelėjo koją. Kadangi tai buvo sekmadienio vakaras, dirbo tik "Greitoji žirafa". Kokia ji "greitoji", tai turbūt tik ji ir žino, nes laukėm beveik dvi valandas kol mus priėmė, o priėmime buvom tik tryse. Pusę valandos iš vis nei vieno paciento nepriėmė. Niekas nieko neaiškina, bet pinigus skaičiuoti aišku moka. Visa laimė, kad nieko baisaus mano šuniukui nebuvo, bet jeigu būtų kas rimta, tai greičiausiai pagalbos jis nebūtų sulaukęs.
Kol kas geriausiai mūsų gyvūnais rūpinosi Karoliniškių veterinarijoj "TOTO" ir Jeruzalės veterinarijoj.
Sveiki!
Norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais ir parašyti atsiliepimą apie veterinarijos klinikas VšĮ „Buivydiškių veterinarijos klinika“ ir UAB „Greitoji žirafa“.
Pirmąkart susidūrėme su labai nemalonia situacija, kadangi mūsų šuniukui (taksas, 13m.) netikėtai prasidėjo priepuolis - vaikščiojo po namus ratais, prarado orientaciją, regą, pakirsdavo letenas.
Skubiai nusprendėme vežti pas veterinarą į Buivydiškių veterinarijos kliniką; tuomet dirbo F. Lošakevičius. Papasakoję visus simptomus, neišgirdome nė vieno varianto, kas galėjo taip staigiai nutikti, jo teigimu tai senatvė. Veterinaras apžiūrėjo iš „akies“ regėjimą, sakė, kad reaguoja, pradėjo gramdyti dantis, nes greičiausiai tai buvo tuo metu svarbiausia. Žodžiu, nesiėmė jokių veiksmų, o tiesiog parodė praktikantėms, kaip atrodo šuo ir suleido vaistų nuo uždegimo. Į klausimą „Ar čia normalu, kad šuo taip kvėpuoja“ atsakė, kad vasarą visi šunys taip kvėpuoja. Į kompiuterį suvesti kainą - jie moka puikiausiai, imtis kokių nors konkrečių veiksmų ir gydymo - ne. Mums pasakyta tiesiog stebėti.
Dieną šuniukui pagerėjo, jau norėjo ir valgyt, ir į lauką ėjo, tačiau vakare priepuoliai vėl pasikartojo. Jam buvo daug blogiau, pradėjo lipti sienom, letenos visiškai neleido jam stotis, suprakaitavo (?), sunkiai kvėpavo, suko galvą į vieną pusę. Norėjome kviesti gydytoją į namus, tačiau naktį dirbo tik vet. klinika „Greitoji žirafa“, kuri pasiūlė atvažiuoti patiems, nes veterinaras būtų tik po dviejų valandų. Mus priėmė jauna šviesiaplaukė panelė (tuomet nerūpėjo jos vardas). Išklausinėjus visokių nereikšmingų dalykų ir praėjus amžinybei kol ji suvedė viską į kompiuterį, šuniukui pasikartojo priepuolis, o ji toliau sau rašėsi, kol mes patys nepasakėm „Darykit ką nors!”. Suleido vaistų ir jau gavome kelis variantus, kas galėjo nutikti (kaip vėliau patys išsiaiškinome, greičiausiai įvyko insultas, kadangi visi simptomai sutapo). Reikalas prispyrė suleisti narkozę ir nusprendėme šuniuką palikti nakčiai priežiūrai pas juos, kadangi pasikartojus priepuoliui, nespėtume pas veterinarą, o vaistų patys gauti negalėjome. Mums buvo pasakyta, kad ši naktis gali būti paskutinė, bet jei ištvers, situacija gali pagerėti. Visą naktį nesulaukėme iš jų skambučio (buvo sutarta skambinti bet kada, bet kokiu atveju), o iš pat ryto patys paskambinome. Dar dirbo ta pati gydytoja ir pasakė „Viskas gerai, galite pasiimti savo šunį“, bet liepė atvažiuoti ~10val. (greičiausiai todėl, nes jos pamaina tuo metu jau bus pasibaigus (?)). Mums atvažiavus šuniukas gulėjo ant stalo, liežuvis iškištas, visas pervargęs, be emocijų, geičiausiai mūsų net nepažino ir veterinaras (jau kitas) pasakė, kad galim imti. Ir kaip mums, šeimininkams, į jį tokį žiūrėti ir ką daryti?! Šis veterinaras nieko nežinojo, nei kaip jis elgėsi naktį, nei kokius vaistus leido, nieko mums negalėjo pasakyti. Jie net nesiruošė gydyti?! Sisidarė įspūdis, jog kai kurie veterinarai moka tik padaryti skiepą ir nagus apkarpyti.
Deja, bet šuniuko nebėra.
Viena prasciausiu vilniuje esanciu vet kliniku..... Pavelas T. per paprasta operacija nugaišino mano kakyte... : (pasidomejes suzinojau kad tai katik iskeptas vet gydytojas.... tai kur gi cia patirtis.....

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių, mgraužikų, šeškų, triušių, dekoratyvinių paukščių gydyme. Gydykla dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val. vakaro, šeštadieniais iki 18.00 val. vakaro...

Kilni "Maximos" akcija paskendo kritikos liūne
Kilni "Maximos" akcija paskendo kritikos liūne 05-20 13:29
Prekybos tinklas "Maxima" paskelbė akciją, kurios metu kviečia įsigyti Nomedos Marčėnaitės iliustracija papuoštą pirkinių maišelį ir skirti 0,2 Eur vaikams. Tai socialiniuose tinkluose sukėlė...
Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,527%
Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,527% 05-20 13:21
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 6 metams ir 6 mėnesiams pasiskolino 30 mln. Eur už vidutines 0,527% palūkanas, arba net 12 bazinių punktų pigiau nei prieš mėnesį.
"Omberg" turi naują vadovą
"Omberg" turi naują vadovą 05-20 12:56
NT bendrovės "Omberg" direktoriaus pareigas pradeda eiti Petras Kirdeika, buvęs telekomunikacijų UAB "Cgates" vadovas.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%