Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buivydiškių veterinarijos klinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buivydiškių veterinarijos klinika

Atsiliepimai apie Buivydiškių veterinarijos klinika, VšĮ

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Buivydiškių veterinarijos klinika, VšĮ

Super gydytojas Pavelas Trusevičius. Ačiū Jam šimtą kartų!
Rekomenduoju. Ačiū vet. gydytojai RAMINTAI už katinui nustatytą diagnozę, paskirtą gydymą, malonų bendravimą: į visus savo klausimus gavau aiškius atsakymus, o padėjejai UGNEI dėkoju už katino priežiūrą visos procedūros metu.
Atlikome sterilizaciją 7 mėnesių katytei, pas gyd. Artūrą. Noriu pasidalinti teigiamais atsiliepimais. Klinikos administratorė išsamiai atsakė į visus kilusius klausimus, bendravimas labai šiltas, malonus. Pati katytė visą pooperacinį laikotarpį jautėsi puikiai, jau po poros dienų norėjo lakstyti, žaisti, viskas labai greitai ir gražiai sugijo. Ačiū klinikos kolektyvui už nuoširdų bendravimą ir puikiai atliktą operaciją. O ir kainos tikrai nesikandžioja. Rekomenduoju !
Nuoširdžiai rekomenduoju! Teko lankytis ir su rimtomis problemomis, ir su smulkmenomis. Nė karto nenuvylė. Važiavau su senyvo amžiaus katinu, ištyrus paaiškėjo kad senuko kepenys ėda pačios save. Buklė buvo tragiška, bet paskyrus gydymą veterinarai pastatė jį ant kojų 3 DIENŲ BĖGYJE! Vežiau ir savo aliaskos malamutą (paimta iš prauglaudos, velniškai bijojo žmonių). Gydytojų profesionalumas - neišpasakytas. Įbauginamas svetimų žmonių šuo buvo pasitiktas su tokia šiluma ir švelnumu, kad veterinarę prisileido per 15 minučių. Kiek buvo vežama, nei karto nedvėjojo žengdama per klinikos slenkstį. Dabar važinėjame su 7 mėnesių katinėliu, ir toliau viskas pasakiška! Laikotarpis po kastracijos praėjo be jokių problemų, buvo detaliai paaiškinta kaip prižiūrėti ir ko nedaryti. Ačiū gydytojams ir jų padejėjams, jūs - SUPER!
Su tokia nekompetencija dar neteko susidurti.
1. Vasarą atvežiau mažą kačiuką su žiauriai pūliuojančiom akim. Mažai šansų išsaugoti akytes. Bet tą ir pati supratau. Padarė operaciją, užsiūvo. Bet užsiūvo blogai, nes iki šiol užsiūta akytė pūliuoja. Teks operuoti dar kartą ir taisyti jų klaidą.
2. Nesugeba nustatyti ne tik katės amžiaus, bet ir lities. Nesugeba padaryti tai, kas yra prašoma. Buvo atvežta laukinė katytė. Pažiūrėjo dantukus, pasakė, kad dantys dar nėra pasikeitusios. Kad tai mažas maždaug 4 mėn. kačiukas patinėlis. Paprašiau patikrinti dėl grybelio. Supratau, kad iš akies nusprendė, kad nėra, nors pati mačiau požymius. Na ok, juk jie veterinarai, tai geriau žino. Pasveikusį kačiuką paėmiau iš klinikos stacionaro ir atidaviau į laikiną globą vienai moteriai į namus. Po mėnesio kačiukas buvo nuvežtas į kitą kliniką. Pasirodo! - Tai katytė, ir jai ne 4 mėniasiai, o 4-5 metai ir dantys jau seniausiai pasikeitę ir nudilę. Be to! - Ji turi grybelį! Visa laimė, kad neužkriečiau nei savo katinų, nei globėjos katukai neužsikrietė. Bent jau kolkas...
Mano ir mano gyvūnų kojos ten nebebus gyvenime. Aš daugiau žinojau nei veterinarė, absoliutiškai nekopetetinga, jau antrą kartą skiria nesamones, nuėjus į kitą vet kliniką, atradus pagaliau specialistą, papasakojus ką skyrė ir kokius tyrimus padarė tik pasijuokė. Pasakoja, kad Bravecto veikia tik nuo erkių, tačiau tai nėra tiesa, veikia ir poodines erkes bei blusas, pabandžius tai pasakyti tik gūščioja pečiais. Žodžiu, absoliutiškai nerekomenduoju.
Aciū gydytojui Pavelui ir jo komandai už išgelbėtą Liūtuko gyvenimą, pastovų palaikymą. ????
Labai ačiū gydytojai Austėjai-labai profesionali, dalykiška, labai tiksliai diagnozavo mano Pūkiuko ligą, paskyrė gydymą, visuomet skambindavo pasiteirauti, kaip laikosi katinukas, duodavo efektyvių patarimų, niekada neatsisakydavo patarti, nors ir neužsirašai konsultacijai. Dabar Pūkis laimingai gyvena! Labai Jums ačiū!
Nenoriu tiesiogiai kaltinti šios klinikos, tačiau atsitiko keistas incidentas. Mano kačiukui yra 8 metai. Gyventi dar tikrai gali tiek pat ar net daugiau. Tačiau po apsilankymo situacija tikrai labai bloga. Prieš puse metų katinas pradėjo nebevalgyti, pasidarė vangus. Nuvežėme jį į šią kliniką, diagnozavo abiejų ausų uždegimą. Gydytojas išvalė jam ausis. Atvežėme kačiuką namo- ANT KOJŲ NEBEATSISTOJO. Bandėme vežti į skirtingas klinikas, daryta buvo kompiuterinė tomografija, kačiukas gėrė stiprius hormoninius antibiotikus, tačiau pagerėjimas yra labai menkas. Vaikšo sviruodamas, slysta, krenta. Gydytojai įtaria smegenų pažeidimą, tikslios priežasties nemato. Nuolatos kasosi ausį, kasydamasi krenta ant žemės. Keisčiausia yra tas, jog būtent po apsilankymo šioje klinikoje katinas nesugebėjo atsistoti ant visų savo kojų, tik po kurio laiko atsistojo, tačiau iki šiol labai sudėtingai vaikšto… Tad tikrai nerekomenduoju!!! Nežinau dėl ko taip atsitiko, gal tai yra sutapimas, tačiau situacija būtent tokia.
Prieš ketverius metus įsigijau belgų aviganį malinois ir realiai nedaug supratau, kiek gyvūnams reikia priežiūros ar profesionalios pagalbos esant reikalui. Visus keturis metus savo keturkojį vedu dėl bet kokios problemos ar ligos tik į buivydiškių VET kliniką, niekada nenuvylė, kas augina ar bent kiek supranta apie belgus, supras kad jie mėgejai sau ką nors pasidaryti dėl savo aktyvumo. ypač jeigu belgas sportuojantis. Dar labai svarbu kad visa komanda labai moka elgtis su gyvūnu, maniškis keturkojis labai nemėgsta, kai prie jo lenda, ir dažnu atveju gali visada atsakyti tuo pačiu, tačiau niekada nebuvo niekas užpultas, procedūras atliekamos be streso.

Kartais užtenka konsultacijos telefonu, kurią visada gaunu kokybišką ir greitai.
Esame darę ne vieną procedūrą/operaciją, šuo siūtas ne vieną ir ne du kartus, visada sugijo be jokių komplikacijų, manau tai labiau priklauso nuo šeimininko, kaip prižiūri gyvūną po operacijos, o ne nuo klinikos, juk ~2 sav. turite patys prižiūrėti gyvūną.

Po kiekvienos procedūros palyginu kainas, kiek būtų kainavę kitose klinikose, tai dažnu atveju kainos skirtumas nuo 50% (pigiau)

Aptarnavimas visada malonus ir atsako į visus klausimus, net jeigu jis gali pasirodyti kvailokas.

Dėkui Pavelui ir jo komandai!
Nerekomenduoju. Teko sterelizuoti katę. Vargome visą mėnesį, kol pasveiko, siūlės supuliavo, pjūvis baisus! Vežiojome vis parodyti iš to nerimo, gydytojos jaunos, žiūrėjo atsainiai.
Nerekomenduoju, vaistai perdozuoti, darbuotojai neatsakingi. Gyvūnas mirė nuo nepriežiūros...
Del gydytoju aplaidumo lapė buvo numarinta. Nors klinika skelbiama kaip dirbanti su laukiniais gyvunais.
Direktoriui truksta kulturos bendraujant su klientais.
NEREKOMENDUOJU NIEKAM!
Komentaras apie Žirafos klinika
Jeigu Jūsų augintiniui pasidaro bloga ne nakties metu, iš visos širdies siūlome pasirinkti kitą kliniką. Esame šokiruoti gydymu šią kliniką.Patikėkite mažai padaro, kad ižgelbėti gyvybę jaunam gyvūnui.. Neasame matę, kad vetelinarai nedurtų į veną.Bent įvestų katererį esant reikalui suleisti vaistų!! Pagalba labai prasto lygio.Be to buvome nustebę, kad šeimininkui negalima likti su gyvūnų..
KLIENTĖ 2020-10-14 11:24:44
Puiki klinika ! Važiuoju čia, ir važiuosiu. REKOMENDUOJU ir kitiems ramia sąžine.
Jūs gal pati čia dirbat, kad taip užstojat. Iš žmonių atsiliepimų neatrodo čia tinkama vieta kreiptis. Linkiu greit užsidaryti, jei neturi žinių ar širdies gydyti gyvūnus.
Jokiu būdu nerekomenduoju šios klinikos Degu augintojams. Atvežėme sveiką Degu kastravimui, atsiėmėme nebegyvą! Tik po fakto pasakė, kad tai pavojinga operacija... o kur buvo Jūsų perspėjimai iki operacijos? Ar tik ką baigusiems studijas reikia ant kažkieno šeimos nario pasipraktikuoti be jokios sąžinės graužaties? Dar niekur negirdėjau, kad Degu neišgyventų po kastravimo!
tomas 2020-10-14 13:07:48
Kokiu budu jie diagnozes nustato ar turi technikos ar panashei jus turbut nematete kaip dirba profesionalai o as maciau
tai jus tikrai man nesakykite paziuresim ka kalbesite kai ateis laikas atsiminsite mane ti butinai cia ir kankikites sekmes oi ne
laimes nes cia lankantis prireiks bet ir tai vargu
Nors speju cia ne kliente))) raso o tie patis...........
Ne vieną dešimtį metų gyvūnus po įvairias klinikas vežioju. Ir neskieskite man pasakų apie kažkokius mistinius, , profesionalus, , kažkur. Viską žinau. Gera Buivydiškių klinika. O jei sugebate, tai sukurkite geresnę kliniką, ir neburnokite ant tų, kurie sąžiningai dirba.
KLIENTĖ 2020-10-14 13:00:14
Tomui: buvo visko- ir rimto, ir nelabai. PADĖJO.
laimes nes cia lankantis prireiks bet ir tai vargu
Nors speju cia ne kliente))) raso o tie patis...........
NEKLAIDINKITE ŽMONIŲ 2020-10-04 20:11:08
Sveiki. Noriu klausti p. Mildos dėl jos laiško, , NEREKOMENDUOJU, ,. Ponia teigia, kad jos šuo čia buvo blogai gydytas naktimis.

Bet Buivydiškių veterinarijos klinika naktimis nedirba.

Tai kaip ponios šuo galėjo būti naktimis nugydytas čia?. Ir t.t. tarpe iki 4 val.ryto, kaip ji rašo?

Mistika kažkokia. Panašu, kad ponia bus stipriai suklydusi, ir nepagrįstai apkaltinusi visai nekaltus žmones.
Arba pavydžių konkurentų, norinčių pakenkti šiai klinikai ausys šiuo atveju kyšo.

Ir jei ponia turi tokį gerą savo, kaip teigia, veterinarą, tai kodėl iškart savo šuns nevežė ten?
jus paneikite kitu zmoniu neigiamus komentarus jums tik peles tikrinnti daugiau nieko ir tai ne gyditi
jus visi ant vieno daktaro laikotes maziau ten aiskinkite
ZMONES BUKITE BUDRUS NOSIRDZIAI SAKAU NEPASIPIRKITE TEN NIEKO GERO VETERENARINE YRA TIK VIENAS
DARBOTOJAS KURIS SUPRANTA PAVELAS IR TAI TURI VISA SUTVIA PRAKTIKANTU JEIGU JUMS TINKA VESKITE
KLIENTĖ 2020-10-14 11:24:44
Tomui: buvo visko- ir rimto, ir nelabai. PADĖJO.
KLIENTĖ 2020-10-14 11:24:44
vaziokite vaziokite kai bus kas rimta paziuresim kuo pades
NEKLAIDINKITE ŽMONIŲ
2020-10-04 20:11:08 IP 2ju3l4od

Bet Buivydiškių veterinarijos klinika naktimis nedirba.

NEREKOMENDUOJU.
Atvežėme šunį naktį, nes supratome, jog apsinuodijo. Pirmą naktį su lašeline praleidome iki 4 ryto, išėjome be atsakymų kas jam, nes kaip teigė budinti veterinarė kraujo tyrimas geras. Negana to šuo po lašelinės nebepaėjo - tai buvo nematyta ir veterinarei. Antra diena, vėl praleidome 3 valandas klinikoje, buvo atliktas kasos tyrimas bei sulašinta lašelinė - vėl išėjome be atsakymų. Su dideliu jauduliu vedame ten šunį ir trečią dieną, nes tikime, jog taip protingiau vykdyti tęstinį gydydimą. Išeiname vėl be atsakymų, tik su sulašinta lašeline. Trečia diena, šuns savijauta blogėja, laikosi 40 virš temperatūra. Ketvirtą dieną nuvežame šunį pas savo veterinarą. Pakartojame kraujo tyrimą, jis parodo, kad šuo kovoja su didžiuliu uždegimu. Pakeičiami neteisingai skirti antibiotikai, šuo jau vakare jaučiasi žymiai geriau. Šiandien yra šeštadienis - šuo toliau vartoja antibiotikus, tačiau atrodo pasveikęs. DEJA, šiandien ryte atsivėrė didžiulės žaizdos/skylės šuniui prie galinės kojos kauliuko, stagiai nuvežėme pas savo veterinarą, pasirodo buvo neteisingai sušvirkšti vaistai, kurie laikėsi ir kaupėsi visas tas dienas. Dabar šuo kraujuoja, turi atviras žaizdas ir kas dvi valandas valome jas peroksidu. Ir visa tai dėl to, kad neprofesionalūs veterinarai ne tik negebėjo atrasti elementaros šuns sveikatos problemos, bet ir baisiai sužeidė jį “gydydami”.
Turiu daug gyvūnų... Šios klinikos paslaugomis naudojamės jau seniai... Paskutiniu metu gydžiau septynis savo kačiukus nuo FIP...
Taigi, apie keturis mėnesius važiavome ten kiekvieną dieną... Teko bendrauti su visais ten dirbančiais daktarais, pradedant dr. Pavelu ir baigiant visais kitais...
Patyriau išskirtinai tik gerus įspūdžius: kolektyvas jaunas, labai dėmesingas, tikrai kvalifikuotas, o prireikus pasitikslina ir tikrai nesiima priemonių nežinodami ir nesprendžia iš, , lubų, ,... Mano kačiukai čia važiuoti visai nebijojo... Vienas netgi įsitaisydavo pas daktarą Tomą ant rankų, guli sau ant nugarytės ir net neketino bijoti...
Labai neskausmingai leido vaistus: daktarė Liudmila tol kedendavo kačiukų kailiukus, pakol rasdavo vietą, kurioje dar nebuvo durta... Ir visi kiti taip pat...
Visi daktarai čia labai nuoširdūs... Vėlavome atvykti keletą kartų, tai daktarai laukė mūsų po darbo, ir neuždarė klinikos... Visi čia geri medikai ir puikūs žmonės...
Išgydė jie mano kačiukus...
Ir kainos čia geros...
Tikrai ir toliau naudosiuosi šios klinikos paslaugomis ir jokios kitos klinikos ieškoti neketinu...
Juolab, kad per keletą dešimtmečių teko pabuvoti daugybėje ir kitų klinikų, ir jokių stebuklų ten neradau...
Nuvažiuokite į kokią norite kliniką su gyvūnu, sergančiu FIP: kažin ar kuri bus girdėjusi apie galimybę išgydyti šią ligą, iškart pasiūlys Jums žudyti gyvūną ir dar 50 eurų paims... O čia prašom: išgydė...

Rekomenduoju šią kliniką...
Dėkojame gydytojui Pavelui, kad sėkmingai atliko, pasak kitų vet. specialistų, itin sudėtingą skilusio dubens kaulo lūžio operaciją katinui, taip pat likusiam personalui už pagalbą. Mums jau praradus viltį ištraukti katiną iš skausmų ir kančios, gyd. Pavelas pats mums paskambino vėlyvą vakarą ir sutarė operuoti jau po poros dienų. Gijimo procesas dar vyksta, tačiau jau esame laimingi matydami jį kasdien vis guvesnį.
Ačiū BVK kolektyvui už operatyvumą ir pagalbą!
Julija 2020-08-14 13:16:03
Labai jauni ir neprofesionalūs veterinarai. Vis spėlioja diagnozes, o mano katinas jau mirė...
PILNAI SU JUMIS SUTINKU TA PATI SITUACIJA IVYKO SI MENESI KAIP IR JUSU SU MANO SUNIUKU.
VAIKSCIOJAU PASJUOS 3-4 MEN.SAKE ALERGIJA O PASIRODE VEZIS.MAN PASAKE KITOJ VETERINARINEI JEI BUCIAU PAS JUOS ATEJAS SUO BUTU GYVAS
Tikri profesionalai: 8 drambliai klinika - Naugarduko 59, niekur kitur nenustatė tikros diagnozės, vadovas - tikras profesionalas.
Buivydiškių klinikoje spėliojo, darė tyrimus, ėjė pinigus, keitė maistą, bet nepamatė esmės.
Į šią klinika galima vesti gyvūnus tik paskiepyti ar kažką labai nesudėtingo atlikti.jeigu mylite savo augintinius neveskite jų į sia klinika, jeigu reikia rimtesnio gydymo jokiais būdais.as iš viso nevedu ten.jokiais būdais nepatikeciau operuoti gyvūno šioje klinikoje.vienas iš senųjų gydytoju net akis išpūtė kai pasakiau kad šuniukui musu 17 metu-atseit jau seniai reikėjo užmigdyti.Jie labai mėgsta migdyti gyvūnus, kuriuos normalioje klinikoje galima išgelbėti.Jeigu mylite savo senjora gyvūna jokiais būdais ten neveskit-siulys uzmigdyti.aptarnavimas tragiskas-ateini ir lauki nežinia ko.katei ėmėm kraują patikrinti dėl inkstų-tsi pastatė kažkokiam kabinete antrame aukšte iš stovejom taip gal pusvalandi, po to dar pusvalandį badė "nuostabusis"gydytojas Pavelas kol kraują paėmė.kai atėjau atsakymo, numetė man ta lapelį, kai paprasiau pakomentuoti tai atsainiai galvos nepakeldamas nuo kompo burbtelejo kad "norma".žodžiu kosmaras
Indira Klimienė
2020-03-30 19:02:46 IP 2ecd1jrg
Labai dėkinga už jūsų darbą, kelis kartus teko kreiptis ir tikrai esu dėkinga už mūsų šuniuko gydymą. Visiems rekomenduoju!
Pats blogiausias vet aptarnavimas, su kokiu teko susidurti.
Užregistravau katytę pirmai apžiūrai. Atėjau su katyte, merginos nesuprato, ko aš iš jų noriu. Pasakiau, kad katytė pirmą kartą pas vet, noriu apžiūros. Apžiūrėjo „dėl vaizdo“. Pasižiūrėjo tik į katę ir viskas. Pasakiau, kokias pastebėjau problemas. Sakė jei tęsis ateiti.
Kitą dieną atėjau pasakyti, kad katė labai dažnai kąso ausis. Mane užregistravo kitai dienai, apžiūrai.
Atėjau kitą dieną su katyte. Vėlgi nesuprato, ko aš noriu. Nukreipė nueiti į kabinetą, ir iškart girdžiu, kaip mane apkalba...?? Labai nemaloni moteris pasakė, kad katei nieko nėra. Sakiau, kad ji kąso ausis labai dažnai ir agresyviai. Pasijuokė iš manęs ir pasakė, kad „čia normalu, įdomu ir kąsosi“... Tada pasakiau, kad pavaliusi ausis pamačiau kažką panašaus į erkutes. Juk buvau užsiregistravusi pažiūrėti per mikroskopą, ar yra erkučių. Tai išgirdusi ji mane puolė kaltinti, kad tai aš sutraumavau katę valydama ausis. Nepaklausė, nei kaip valiau, nei apžiūrėjo, nustatė uždegimą. Kaip nustatė? Neįsivaizduoju. Nieko neapžiūrėjo. Net temperatūra katei nebuvo matuota per du vizitus. Pardavė brangius vaistus nuo uždegimo, juos sulašino katei į ausis ir toliau iš manęs tyčiojosi.
Katė grįžusi namo buvo labai liūdna ir pikta.
Kaip buvo nustatyta diagnozė? Kodėl iš manęs buvo tyčiojamasi?
Žmonės, kurie planuoja lankytis klinikoje, prašau, apgalvokite savo pasirinkimą.
Šios klinikos NEREKOMENDUOJU.
Atvykus priimė gan greitai, pasikalbėjus su gydytoja katė buvo išnešta paimti kraujo (pasirodė keista, kad šeimininkas lieka laukti už durų, nes kiek teko lankytis visur leisdavo kartu eiti su gyvūnu, tiek to, gal tokios klinikos vidaus taisyklės). Katė buvo išsigandusi tai gyd. nieko neklausė ar ji agresyvi ar ne, tiesiog išsinešė ir tiek. Na, bet juk čia dirba "profesionalai" susitvarkys su kate. Pusvalandis buvo vienas ilgiausių gyvenime. Nesupratau ką tiek galima daryti su gyvūnu imant kraują? Pasirodo katė pabėgo. Keisčiausia tai, kad vietoj to, kad būtų pakvietusios mane pasiimti katę jos pusvalandį ją gaudė ir traumavo.
Katei sugrįžus jau narve neatpažinau gyvūno, išvien urzgė, drebėjo, buvo iš streso apsikakojusi.
Vienintelis geras dalykas, kad katė neišprūdo dar nešant į kitą patalpą, nes durys varstosi tai pirmyn tai atgal, galėjom gyvūnas pabėgti ir su visam.
Pridursiu, kad aplinka taip pat tragiška, viskas netvarkinga, įrankiai mėtosi, dėžės purvinos, baisu prie ko nors ir prisiliesti.
Dekoju gydytojui Pavelui už rūpestį, profesionalumą ir kantrybe.
Sėkmės Jums.
Gyvenime ten daugiau negryšim. Gydo augintini vaistais ne nuo tuo nuo ko reikia nes kiek ten daktaru tiek ir nuomoniu del diagnozes. Jie tarpusalyje nesusitaria. Galu gale gyvunas migdomas del kur kas rimtesniu priežasciu kuriu šitie studentai nenustato. Pinigai i bala ir gyvunu netektis.
Nuoširdus AČIŪ Buivydiškių veterinarijos klinikos kolektyvui, kreipiausi pas juos dėl sužeisto balandžio.Vakare per savo balkoną pastebėjau besikankinati negalinti skristi balandi...Parsinešiau paukšti namo, apžiūrėjau, rimtu sužeidimu kaip ir nebuvo, greičiausia koks katinėlis nusprendė "pažaisti".o gal iškrito iš balkono, nes paukštis dar jaunas, bet mielai leidosi imamas kaip jausdamas pagalba, buvo labai ramus, tuo pat ir guvus..idėjau į dėžutę, ir laukėme ryto..Ir stai ryte paskambinau i "Buivydiškių veterinarijos klinika", labai moloniai su manimi pašnekėjo sakė vežti paukštį jiems, nuvežiau balandi ir palikau...Ačiū Jiems, labai tikiuosi paukštukas skraidys..p.s. teko skambinti i kelias vetr.klinikas kurie ne tik kad paukščio neapsiėmė apžiūrėti, bet ir i kalbas neileido..
Labai didelis užimtumas - tai nėra blogai, bet su tuo nesusitvarkydami viską užmiršta, labai skuba, išsamiai nieko nepaaiškina.
Labai svarbu padaryti sprendimus dėl darbuotojos, kuri dirba rytinėje pamainoje, ne pirmas kartas kai tenka su ja bendrauti - labai atgrasi, nepatenkinta moteris. Vienas pavyzdžių - ryte mūsų skambutis: "Sveiki, mes pas jus jau du mėnesiu gydome katę, ar galite suvesti duomenis, mes norime pasikonsultuoti?" Atsakymas be užuolankų: "Neturiu laiko su jumis kalbėtis, atvykite su kate pas mus". Kadangi po kol kas katei tik blogėja, tenka keisti veterinarijos kliniką.
Suni sekmingai isoperavo gydytojas Pavelas (kitose klinikose arba neapsieme operuoti, arba dejavo kokia tai sudetinga ir nesuteikianti jokiu garantiju operacija...) Labai dziaugiuosi, kad atradau sia klinika. Visi darbuotojai yra labai malonus, dirba greitai ir matosi kad yra puikus profesionalai (nors ir labai jauni). Priima pagal isankstini uzrasyma, bet svarbiausiai, kad esant umiam susirgimui galima atvykti be uzrasymo ir gauti pagalba. Dekoju sauniam kolektyvui.
Klinika gera! Daug kartu lankemes ir ispudziai pagrinde teigiami. Personalas malonus ir profesionalus, apart tamsiaplaukes senjores, pas kuria eiti tikrai nerekomenduoju! Kiti klinikos gydytojai pades daug efektyviau.
Lankiausi šioje klinikoje du kartus. Vieną kartą nunešiau kregždžiukus, antrą kartą su savo kate. Esu labai patenkinta. Abiem atvejais telefonu su manimi kalbėjo labai maloniai. Atvykus į kliniką - taip pat. Daktarė buvo jauna ir "nepavargusi" nuo gyvūnų. Labai ramiai apžiūrėjo mano katę ir sutvarkė problemą, dėl kurios buvau atėjusi. Jokių moralų neskaitė. Papasakojo, kaip rūpintis toliau po procedūros. Kas labai nustebino, kad mano katė, kuri neprisileidžia svetimų žmonių, ant stalo visą laiką išgulėjo labai rami. Jokios agresijos ar blaškymosi. Žodžiu, esu labai patenkinta ir manau, kad prireikus lankysiuosi čia ir toliau.
Veterinaras Pavelas - ko gero vienintelis klinikoje dirbantis asmuo, kuris kruopščiai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą. Paskutinis apsilankymas klinikoje paliko labai prastą įspūdį. Paskambinus pasiteirauti, kada galime atvežti gyvūną konsultacijai ir apžiūrai, su mumis kalbėjo labai nedraugiška vyresnio amžiaus moteris, kuri jau telefonu pradėjo komentuoti, kad nemokam maitinti katino. Norėjome išgydyti katiną nuo viduriavimo ir išsiaiškinti, kas jam yra negerai. Ta pati vyresnio amžiaus "veterinarė", kurios net neapsiverčia liežuvis taip pavadinti, pamatavus gyvūnui temperatūrą iškart nustatė diagnozę, prieš tai net nepasiūlius atlikti tyrimų. Įkišo brangų ėdalą, prirašė vaistų, kuriais gydant, situacija dar sparčiau blogėjo. Apžiūrint gyvūną, visiškai niekas nebuvo paaiškinta, nei kokie ar nuo ko vaistai leidžiami, nei ką tiksliai reikėtų daryti, nei nuo ko išvis katinas gali sirgti. Žmonėms, kurie myli savo augintinius, rekomenduoju lankytis tik daktarą Pavelą arba apeiti kliniką kuo plačiau.
Labai ilgai teko lankytis šioje klinikoje na ir galiausiai priėjau prie tokių išvadų :
Šiai įstaigai labai trūksta darbuotojų, net užsirašius savi laiku dažniausiai tenka laukti dar kokią gerą valandą. Kodėl taip yra? Pastaruoju metšu pastebėjau, kad visi tik ir eina pas Pavelą gydytoją. Tie visi kiti like- senyvo amžiaus daktarai, kurie nebeprimato, nepataiko į veną ir pan - niekam naudos nebeatneša, ir niekas pas juos nebenori. Visi nori gelbeti savo gyvūnus, todėl renkasi manau ne sovietinio mokymo specialistus.. kurie šiuo laikotarpiu jau daug ko nežino...

Teko operuoti šuniukui akių vokus (pas tuos senolius). Vokai buvo nupjauti nelygiai, ir matėsi labai didelis skirtumas..
Tada gydėmės nuo alegijos pusę metų, kurios net nebuvo..
Tris kartus mokėjau už tuos pačius vaistus šuniui skirtingai... Net pasimečiau atsimenu....
Paskambinus telefonu kartais atsiliepia labai nemaloni moteris...

Žodžiu, greičiau auginkit ir mokykit savo praktikantus ir keiskit darbuotojus.
Sėkmės :)
Puikūs gydytojai, bendraujam jau virš 20 metų, visada puikiai aptarnauja, be to kainos adekvacios.
2017 11 18 kreipemes del jorksyru 3men. mazyles negalavimo. Didziausias ACIU!!! gyd.Irinai Bryl ir kitoms gydytojoms. Mazyle galima sakyt istrauke is mirties. Personalas labai rupestingas, Irina rupinosi mano mazaja kaip savo vaiku. Skambinom diena ir nakti!!!
Konsultacijos telefonu nemokamos, o laikas neterminuotas. Neuzteks zodziu atsidekoti. Mazyle sveiksta. Aciu Dievui ir jai.
2017 11 05 antrą kartą apsilankėm klinikoje dėl pakartotinių kraujo tyrimų. Eidami į kliniką jau numanėme kame bėda, tik norėjome įsitikinti, o tam reikėjo kraujo tyrimo. Išgirdome, kad katei 14 metų, tad ko norėti. Juk jei žmogui apie 70 metų, nurašome jį, negydome, juk jau prie senesnių:) Na bet tačiau...pasidarę kraujo tyrimus, gavom vaistų. Padarius antrą kartą tyrimą (vargiai, nes vet. gydytojas Feliksas Lošakevičius labai sunkiai sugebėjo įdurti adatą), paaiškėjo, kad katei geriau, todėl gydymą tęsiame. Bet...iš anksto užsirašę kraujo tyrimam konkrečiam laikui, turėjome laukti kol įjungs ir pašildys aparatą. Kadangi jau buvo žinoma, kurio kraujo rodiklio reikia, gydytojas sakė tą ir tirs. Pasirodo, kad vieno rodiklio tyrimas yra brangesnis nei bendras kraujo tyrimas?! Maža to, kad sumokėjome už vaistus dvigubą kainą (mus netyčiom apgavo:)), tai dar ir kasos kvitą gavome tik trečią kartą paprašius:) Todėl šios klinkos vizija ir misija, , atsakingumas ir dėmesingumas kiekvienam" (kaip skelbia pati klinika), mums pasirodė tik gražus užrašas tinklalapyje... Kadangi kliniką renkamės ir pagal gydytojo požiūrį į gyvūną ir šeimininką (nereikia mūsų glostyti, vadinti salulytėmis ir katinėliais, bet padorumas ir sąžiningumas tiktų), tai šioje klininkoje, manau, daugiau nesilankysime.
Viktorija 2017-10-21 10:22:34
Jei mylite savo augintinius, tai jokiu būdu nevežkite jų į šią kliniką.Pasityčiojimas iš gyvūno ir jo šeimininko.Atvežus katytę sterilizuoti, susidūrėm su "šlykščiu" daktarės elgesiu.Jokio paaiškinimo kokie vaistai leidžiami, kokį maistuką duoti ir kaip elgtis po operacijos.Paklausus, kada katytė atsigaus (kadangi nevalgo, nelaka, nevaikšto ir visą laiką guli praėjus keturioms dienoms po operacijos), gavau atsakymą, jog ji jau atsigavusi.Pasityčiojimas!Atsakymų negavau, elgesys nemalonus, informacijos nulis.Tikrai nuoširdžiai nerekomenduoju šios klinikos, tikrai yra geresnių veterinarų.
Papildau, katytė naktį mirė.
Lankiausi kelis kartus su alergiška katyte. Paskutinis apsilankymas itin nuvylė. Neskaitant to, kad daktarės likau apkaltinta, kad katę šeriu jogurtu (ko nedarau ir net nebuvau paklausta ar darau) ir bendravimo tonas buvo tragiškas, toks jausmas, kad aš, atvežusi katę ir ieškanti kaip jai padėti daugiau nieko nedarau tik jai kenkiu, tai buvau aptarnauta trijų skirtingų gydytojų, kurie tarpusavyje net nebuvo susitikę ir aptarę mano situacijos. Vienas liepė leisti vaistus, kitas suleido, o trečias užrašė. Ar vaistai buvo suleisti teisingi - nežinau, ar į ligos istoriją užrašyta teisinga informacija taip pat nežinau. Man net nebuvo pasakyta nuo ko tie vaistai ir iškomunikuota, kad greičiausiai nė nepadės ir reikės dar kelis kartus keisti vaistus.
Iš esmės: aptarnavimas TRAGIŠKAS, nemandagus, o į katės istoriją visai nėra įsigilinta. Rekomenduočiau susirasti kitą kliniką.
Lankytis teko ne vieną kartą, tiek atliekant kasmetinį skiepijimą, tiek ekstra atvejais susižalojus šuniukus, ar įsisiurbus erkei. Personalas labai malonus, draugiškas ir kompetetingas. Gydytojai visuomet linkę greitai padėti ar patarti. Ačiū už puikų darbą!

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
8 DRAMBLIAI
Veterinarijos klinikų tinklas Vilniuje

Adresas: Nemenčinės pl. 4C-104, LT-10109 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
VETERINARIJOS PASLAUGOS VISĄ PARĄ ! Veterinarijos klinikos Veterinarijos vaistinės Ligoninė Iškvietimas į namus Kokybiškos veterinarijos paslaugos, augintinių profilaktikos, registracijos ir ženklinimo, terapijos, oftalmologijos, dermatologijos, chirurgijos, onkologijos, traumatologijos, stomatologijos ir...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
Veterinarijos klinika RuminaVet, dirbanti daugiau nei 15 metų kartu su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Rentgenologiniai...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%