Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Klaipėda, UAB

Atsiliepimai apie Mano Būstas Klaipėda, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Klaipėda, UAB

Sauliu g 27 buvo atliktas laiptines remontas. Darbai buvo daromi nekokybiskai todel sustabdyti ir laiptine jau metai laiko kaip statybviete.
Bet blogiausia ir kas labiausia kelia nerima tai kad 1 aukste buvo nuplėštas medinis turėklas dabar ten kyšo apie 15 cm vinys. Jei kas eis pargrius susižeis kas atsakys ?
Beto ten vaikšto ir mano vaikai ir name pilna vaiku, jei jie pargrius tai gali baigtis tragedija kas tada atsakys uz tai ?
Tai nenormalu. Laiptine tapo pavojinga sveikatai ir gyvybei ir tiek laiko negalime sulaukti kada bus padaryti darbai.
Prasau kuo skubiau sureaguoti ir imtis veiksmu, kol neįvyko tragedija.

Taip pat senai buvo kreiptasi ir del Tiltu g 3 karsto vandens. Atsukus karsta vandeni reikia laukti iki 15 min kol parbega siltas vanduo. Ir net po tiek laiko karsto vandens nera tik siltas ko pasekoje galimai kad ten jau turetu buti isiveisusios bakterijos legioneliozes.
imones vadovas Genys klaipedos skyriaus vadove Javdokimenko bijo kalbeti su ju imones aptarnaujamais klijentais, nes nepajegus spresti kilusiu problemu.Jau menuo kaip laukiu ju skambucio.Gal teiksis kuris nors is ju man paskambinti, nes priesingu atveju teks kreiptis i spauda ir TV. Lauksiu skambucio.
Saraskina kontora kuri visiskai neatlieka savo darbo.
Neina nei prisiskambinti trečią dieną, nei atrašo per pagalbą gyvai savo puslapyje.
laba diena,
pagaliau trūko kantrybė, kiek gi galim laukti normaliai tekančio karšto vandens. Vakar vakare išviso bėgo tik drungnas vanduo, laukiau kelias minutes kol atbėgs, deja...o mokėsim kaip už normaliai karštą. Ir šita problema gana senokai, maudaisi po dušu, bėga normalus vanduo ir pradeda vėsti. Kada bus šita problema išspręsta, nes artėja šaltasis metų laikas.
Nesusidėkite su šia kontora, visiška nesąmonė. Atsiunčia kažkį lievą santechniką, kuris eidamas per butą spardo daiktus, atėjęs pareiškia, kad labai daug darbo ir už viską reikės mokėti 29 eurus valanda. Nors jie per senukų prekybos centrą perkant prekia siūlosi sumontuoti ir duota kaina ir ji buvo sumokėta į priekį. Neatlikęs jokio darbo tik ištaręs, kad daug darbo santechnikas išrašo sąskaitą remiantis darbų atlikimo aktu. ir paduoda skolų išieškojimui. Tokie reikallai vyksta 2020 metais Lietuvos respublikoje.UAB Mano Būstas yra ragų ir kanopų kontora trumpai tariant.
Totaliai apgavo su kainomis, uzdeda didziausiu pvm 55%, santechnikus atsiunchia 2 ir abiem reikia moket uz darba po 29€/val. Visiskai apsurdiska imone lupanti didziausius pinigus nuo minimuma uzdirbanciu klientu.
Esu labai pasipiktinusi dėl medžių totalaus nupjovimo Simonaitytės 20/22 namų toje zonoje, kur anuomet, dar esant 25 vid. mokyklos sode jie buvo pasodinti. Nemanau, kad jie įtakojo namų pamatus, dujotiekį ir pan. (pvz.- atstumas iki namų, pagal reglamentus). Ar kliudė šermukšniai, kaukazinės slyvaitės, dvi obelėlės, dvi vyšnaitės, putinas didysis. Ir nejaugi aplinkos tvarkymas (pjaunant medžius) atliekamas kiekvienais metais tose pačiose vietose ir tris kartus per metus, kuomet per tiek laiko tikrai nespėja medis tapti kreivu/pasenusiu, su neestetiškai atrodančiomis šakomis. Šį pavasarį už lango matysiu kelmus, o ne žydinčius vaismedžius ir visa tai, beširdžių, bedvasių sprendimu, kurie pasiduoda plano vykdymui ar tokio darbo demonstravimu (esą dirbome). Sodinti tam, kad džiugintų, o ne, kad būtų panaikinti. Lengva ranka ir sprendimu kiekvienais metais grįžtama į tą pačią vietą. Šlykštus elgesys ir pažeidimai, nesuderinta buvo su namo gyventojais. Ir beje, manau, kad reiktų imtis iniciatyvos man, kad sustabdyti tolesnius jų naikinimus (apeliuojant į tai ar nebuvo pažeidimų vykdant tokį procesą ir su ieškiniais). Vietoj to, kad nugenėti, lengviau buvo nupjauti.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...

Ieškoma Aukštaitijos siauruko vadovo
Ieškoma Aukštaitijos siauruko vadovo 04-11 19:20
Ieškoma naujo Aukštaitijos siaurojo geležinkelio vadovo – Susisiekimo ministerija šią savaitę paskelbė šių pareigų konkursą.
Nesutariama dėl subsidijų nukentėjusioms savivaldybių įmonėms
Nesutariama dėl subsidijų nukentėjusioms savivaldybių įmonėms 04-11 18:10
Kai kurie parlamentarai linkę pritarti idėjai, kad nuo koronaviruso nukentėjusių įmonių subsidijos, apskaičiuotos atsižvelgiant į sumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM), būtų skirtos ir...
JAV perspėja apie pasekmes, jeigu Rusija elgsis agresyviai Ukrainoje
JAV perspėja apie pasekmes, jeigu Rusija elgsis agresyviai Ukrainoje 04-11 17:33
JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas sekmadienį duodamas interviu perspėjo apie pasekmes, jeigu Rusija elgsis agresyviai Ukrainoje.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%