Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Btv, Baltijos TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Btv, Baltijos TV

Atsiliepimai apie Btv, Baltijos TV, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Btv, Baltijos TV, UAB

Kam pirkt televizorių 100 cm jei.krepšį rodo per du vaizdus. Vistiek žiūri tik vieną vaizdą. Gaunasi pusę teliko. Grįžtam 50 metų atgal?
is kur jinai grizo ta livija kur ji buvo ir kur grizo kam jos reikia vaabsche jegu jinai uzstrigus senam formate
kodėl leidžiate "Muzikinėje kaukėje" dalyvauti nepraustaburniams? Turiu omenyje Medos išsišokimą (plūdimąsi) paskutinėje laidoje. Dar aukščiausius balus duodate! Lauk tą Medą su visais keiksmažodžiais!!!
V.K.
Sveiki, būtų puiku jeigu rodytumėte nusikaltimų tyrėjų laidą 5 sezoną, labai laukiu.
Sveiki, kodėl rodomą laidą per btv nusikaltimų tyrėjai nutrauksite dar neparodę viso sezono. Rūgpjūčio 14 ir 15 d. šios laidos tv programoje nebus nors sezonas nesibaigė ir sudaro 10 serijų, o parodyta tik 8 serijos.
Gryni suskiai filma.rodo 5minutes o reklama bled vos ne pųse valandos kur teisybe bled
Uzpisot rodyti reklamas taip dažnai
Nesuprantu ar krepšinio rungtynes žiūriu, ar sumautą reklamą. d*****i
KITI KOMENTATORIAI: - RYČIAI, VAIDAS... - PUIKŪS PROFESIONALAI! JIE TIKRAI PADEDA ŽIŪRĖTI-STEBĖTI KREPŠINIO RUNGTYNES!
PATRAUKITE NUO MIKROFONO TOKĮ PSEUDOKOMENTATORIŲ ROKĄ GRAJAUSKĄ!
...IR IŠ KUR JŪS TOKĮ ŠŪDMALĮ IŠTRAUKĖTE?!
ACIŪ!
Noriu parašyti apie muzikinės kaukės komisija. Kažką darykite su Livijos komentavimais, nes gėda jos klausytis. Laida tikrai puiki, bet Livija tokiai laidai visai netinka.
Sveiki. Dėl BTV televizijos. Ar jūs iš medžio ten iškritę? Dakarą rodo pusę valandos, į tą pusvalandį sugeba 10min dar reklama igrust, ar jūs d********i ar kas jum su galva negerai?? Dar nei vienos prekės nebuvau pirkes ir nesiruošiu pirkt kad ir ką jūs rodot. Visą dieną Marija hose rodot senem, tai ir dekit ten reklamas kopustgalviai o ne normalios laidos metu. Ir taip silpniausias kanalas, vistiek sudaro kiša panosiai.. iš principo nepirksiu visą gyvenimą to ką pareklamuosit Dakaro metu. Sikna kažkokia.
Laba diena. Žiūriu jūsų laida raudona linija ir niekaip nesuprantu kodėl tiek daug dėmesio skiriam rusams. Suprasčiau jeigu nebūtu problemų Lietuvoje. Daug šneka ponas Landsbergis kuris leido sau tauta išvadinti avių banda, o jis teisus visada šypsosi todėl, kad niekad nepamirš, kaip gudriai pateko į Sąjudį ir apmovė visus, juk ir dabar niekas nesiaiškins kaip jo marti įkūrė darželį, taigi kada aplinkui tiek neteisybės geriau neerzinkit žmonių su pasakojimais, mus tiesiogiai tai neliečia o rusai tegul patys kovoja su savo oligarchais mes kovokim su savo, ar tiesiog savu bijot nes reikės atsakyti. Norėčiau sulaukti atsakymo nes turiu vieną temą kuria norėčiau pasidalinti.
Grąžinkit serialą Savas žmogus. Daug žmonių padarysit paslaugą.
Ar ne paprasčiau būtų rodyti senas attitude eros 1998-2004 amerikietišku imtynių laidas manau būtų pigiau, juo labiau kad pastebėjau ne aš vienas noriu amerikietiškas imtynes matyti, čia daug žmonių jas nori matyti
rimas 2018-03-10 22:58:36
Esu senas amerikieciu imtyniu ziuretojas, kodel btv neroda imtyniu.norisi penktadienio vakarais paziureti kazkokia atsipalaiduojancia laida.bukite geri grazinkite imtynes atgal.tikrai yra daug ziurovu kurie vel nori matyti imtynes.
Kodel nutraukete amerikietiškas imtynes?? Nes visi liudi, visi megsta ši šou. Nepriklausomai nuo amžiaus. Tikimes kad greitu laiku pažiuginsit. Nes viltis miršta paskutine. Laukiam ir tikimes
O cia is viso kam nors rupi tie musu komentarai, klausimai ir prasymai?
noreciau Jusu paklausti, kodel nustojote transliuoti Amerikietiskas imtines? jei tai tik laikini pokyciai, ar galima butu suzinoti, kada vel bus grazinta si laida.
Amerikietiskos imtines yra mano sunaus megstamiausias sou ir siuo metu vaikas visi neturi ka ziureti per televizoriu. televizoriu kaip ir 'be darbo' ;)
Prasau, grazinkite amerikietiskas imtines nes sugrazinus, jus su padarysite viena vaika labai laimingu. aciu
Kodel neberodomas "Savas zmogus"? Kodel neiscio neisto ji nutraukete? Vietoj sio serijalo rodomas serijalas visai neidomus ir nemanau kad jo reitingai didesni nei "savas zmogus" serialo, daugiau neziuriu Btv
Kur, , Savas žmogus"?? Kur dingo??? Kodėl nieko nepranešat, o tiesiog lyg niekur nieko nutraukiat??
Pritariu, kodel nutraukiate seriala ''Savas zmogus'' ???!!!! Toks geras buvo.. Beto jau nusibodo, pradeda rodyti seriala ir jam nesibaigus nutraukiama... Tai kam isvis pradedat rodyt jei nesugebat islaikyt jo iki pabaigos... Piktinat zmones... Sumasinat, yra tokiu kurie nepraleidzia ne vienos serijos ir laukia kada pasibaigus vienai serijai prasides kita... Jau ne pirmas toks serialas buvo... Nesuprantu kodel taip elgiates.......
Nelabai supratau, kodėl, kai dar nepasibaigė serialas, , Savas žmogus" jūs jį nutraukiate ir pradėsit rodyt kažkokius žibintus. Juk ne už kalnų, , Savas žmogus" pabaiga...
Na ir kodėl vėl neįdedat penktadienio (15 d.), , Savas žmogus" serijos???
Kodėl į lnkgo neįdedate 8d., , Savas žmogus" serijos? Šiandienos (12d.) įdėjot, o penktadienio negalit??
Kodėl BTV nuklydus nuo programos, prašom paaiškinti
Gal jau būtų pats laikas vėl pradėti rodyti animacinį serialą "Narutas.Viesulo kronikos".Nes ankščiau jūs rodėte šitą anime iki 89 serijos ir paskui dėl kažkokios neaiškios priežasties paemėt ir nutraukėt...
Kodėl kas vakarą rodomax tas pats filmas?........... be žodžiü jau
Kai rodot koki filma ar laida tai isjunkit tas savo reklamas desiniame ekrano virsuja.
Man dzin pvz kad bus sostu karai, as noriu matyti laida per visa ekrana.
Isanksto dekui.
Esu Amerikietiškų imtynių fanė, ir žiūriu jas jau maždaug 3 metus, per jūsų televiziją ir tas Raw, šiek tiek jau pabodęs, nes mano manymu Smackdown yra daug įdomesnis, jame daug daugiau veiksmo ir pan., ir norėčiau jūsų paklausti, ar būtų galima ką nors padaryti, kad pradėtumėte rodyti Smackdown, ar net gi abu?
Btv rodomuose kinofilmuose pastoviai iškraipomas rusiškų vardų, tėvavardžių, pavardžių kirčiavimas, juos verčiant į lietuvių kalba.Gal yra kokios specialiai tam skirtos kalbos taisyklių normos?
Labai megstu ziureti BTV, patinka laida " Yra kaip yra". Joje gvildenamos ivairios temos, tikrai gyvenimiskos, nenuobodzios... Taciau negaliu klausyti etiketo zinovo G. Drukteinio ir G. Gureviciutes nepadoriu klausimu, nuomoniu, tai tiesiog daro laida "erogantiska". Negi nera zmoniu, kurie noretu laidoje pasisakyti ar dalyvauti joje. Tiesiog turiu perjungti TV, kai klausausi ju kalbu... Tai ne mano vienos nuomone, apie tai kalba ir musu daruagai, giminaiciai, kolegos.Slykstu. Koks pavyzdys auganciam jaunimui apie etiketa?
Daugiau WWE :)
kur dingo ekstrasensu mušis? Nepabaigus sezono kam reikia kišt kita laidą? neprotynga

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...
Interneto svetainė – svarbus verslo plėtros variklis
Interneto svetainė – svarbus verslo plėtros variklis 05-24 02:08
Šiandieninis verslas be interneto svetainės sunkiai įsivaizduojamas. Jei klientai greitai ir patogiai neranda prekių ar paslaugų – sėkmingo pelno tikėtis sunku. Siekiant sklandaus verslo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%