Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Btv, Baltijos TV, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Btv, Baltijos TV

Atsiliepimai apie Btv, Baltijos TV, UAB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Btv, Baltijos TV, UAB

Grąžinkit serialą Savas žmogus. Daug žmonių padarysit paslaugą.
Ar ne paprasčiau būtų rodyti senas attitude eros 1998-2004 amerikietišku imtynių laidas manau būtų pigiau, juo labiau kad pastebėjau ne aš vienas noriu amerikietiškas imtynes matyti, čia daug žmonių jas nori matyti
rimas 2018-03-10 22:58:36
Esu senas amerikieciu imtyniu ziuretojas, kodel btv neroda imtyniu.norisi penktadienio vakarais paziureti kazkokia atsipalaiduojancia laida.bukite geri grazinkite imtynes atgal.tikrai yra daug ziurovu kurie vel nori matyti imtynes.
Kodel nutraukete amerikietiškas imtynes?? Nes visi liudi, visi megsta ši šou. Nepriklausomai nuo amžiaus. Tikimes kad greitu laiku pažiuginsit. Nes viltis miršta paskutine. Laukiam ir tikimes
O cia is viso kam nors rupi tie musu komentarai, klausimai ir prasymai?
noreciau Jusu paklausti, kodel nustojote transliuoti Amerikietiskas imtines? jei tai tik laikini pokyciai, ar galima butu suzinoti, kada vel bus grazinta si laida.
Amerikietiskos imtines yra mano sunaus megstamiausias sou ir siuo metu vaikas visi neturi ka ziureti per televizoriu. televizoriu kaip ir 'be darbo' ;)
Prasau, grazinkite amerikietiskas imtines nes sugrazinus, jus su padarysite viena vaika labai laimingu. aciu
Kodel neberodomas "Savas zmogus"? Kodel neiscio neisto ji nutraukete? Vietoj sio serijalo rodomas serijalas visai neidomus ir nemanau kad jo reitingai didesni nei "savas zmogus" serialo, daugiau neziuriu Btv
Kur, , Savas žmogus"?? Kur dingo??? Kodėl nieko nepranešat, o tiesiog lyg niekur nieko nutraukiat??
Pritariu, kodel nutraukiate seriala ''Savas zmogus'' ???!!!! Toks geras buvo.. Beto jau nusibodo, pradeda rodyti seriala ir jam nesibaigus nutraukiama... Tai kam isvis pradedat rodyt jei nesugebat islaikyt jo iki pabaigos... Piktinat zmones... Sumasinat, yra tokiu kurie nepraleidzia ne vienos serijos ir laukia kada pasibaigus vienai serijai prasides kita... Jau ne pirmas toks serialas buvo... Nesuprantu kodel taip elgiates.......
Nelabai supratau, kodėl, kai dar nepasibaigė serialas, , Savas žmogus" jūs jį nutraukiate ir pradėsit rodyt kažkokius žibintus. Juk ne už kalnų, , Savas žmogus" pabaiga...
Na ir kodėl vėl neįdedat penktadienio (15 d.), , Savas žmogus" serijos???
Kodėl į lnkgo neįdedate 8d., , Savas žmogus" serijos? Šiandienos (12d.) įdėjot, o penktadienio negalit??
Kodėl BTV nuklydus nuo programos, prašom paaiškinti
Gal jau būtų pats laikas vėl pradėti rodyti animacinį serialą "Narutas.Viesulo kronikos".Nes ankščiau jūs rodėte šitą anime iki 89 serijos ir paskui dėl kažkokios neaiškios priežasties paemėt ir nutraukėt...
Kodėl kas vakarą rodomax tas pats filmas?........... be žodžiü jau
Kai rodot koki filma ar laida tai isjunkit tas savo reklamas desiniame ekrano virsuja.
Man dzin pvz kad bus sostu karai, as noriu matyti laida per visa ekrana.
Isanksto dekui.
Esu Amerikietiškų imtynių fanė, ir žiūriu jas jau maždaug 3 metus, per jūsų televiziją ir tas Raw, šiek tiek jau pabodęs, nes mano manymu Smackdown yra daug įdomesnis, jame daug daugiau veiksmo ir pan., ir norėčiau jūsų paklausti, ar būtų galima ką nors padaryti, kad pradėtumėte rodyti Smackdown, ar net gi abu?
Btv rodomuose kinofilmuose pastoviai iškraipomas rusiškų vardų, tėvavardžių, pavardžių kirčiavimas, juos verčiant į lietuvių kalba.Gal yra kokios specialiai tam skirtos kalbos taisyklių normos?
Labai megstu ziureti BTV, patinka laida " Yra kaip yra". Joje gvildenamos ivairios temos, tikrai gyvenimiskos, nenuobodzios... Taciau negaliu klausyti etiketo zinovo G. Drukteinio ir G. Gureviciutes nepadoriu klausimu, nuomoniu, tai tiesiog daro laida "erogantiska". Negi nera zmoniu, kurie noretu laidoje pasisakyti ar dalyvauti joje. Tiesiog turiu perjungti TV, kai klausausi ju kalbu... Tai ne mano vienos nuomone, apie tai kalba ir musu daruagai, giminaiciai, kolegos.Slykstu. Koks pavyzdys auganciam jaunimui apie etiketa?
kur dingo ekstrasensu mušis? Nepabaigus sezono kam reikia kišt kita laidą? neprotynga

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Darbo laiko organizavimas: darbuotojai vidutiniškai išsiblaško kas 6 minutes
Darbo laiko organizavimas: darbuotojai vidutiniškai išsiblaško kas 6 minutes 07-21 02:53
Daugiau nei pusė darbuotojų negali išbūti nepertraukiamai susikaupę ilgiau nei 6 minutes, rodo tyrimas, kuriame dalyvavo 50.000 žmonių.
Iš "Stigmos" vadovo antikvarinių automobilių kolekcijos gimsta muziejus
Iš "Stigmos" vadovo antikvarinių automobilių kolekcijos gimsta muziejus 07-20 20:32
Panevėžio plastiko ir gumos UAB "Stigma" vadovo Alfredo Zigmanto planas miesto pakraštyje atidaryti antikvarinės technikos muziejų pildosi – Registrų centre įregistruota VšĮ "Panevėžio senovinių...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%